Joe Biden trpí syndrómom zovretých pästí, čo je jasným príznakom psychózy a demencie


Print Friendly, PDF & Email

Joe Biden trpí syndrómom zovretých pästí, čo je jasným príznakom psychózy a demencie

(S.D. Wells, Natural News) Áno, zaťaté päste sú príznakom demencie. Mnoho pacientov s Alzheimeroveou alebo Parkinsonovou chorobou zatína päste, pretože to pomáha mozgu sústrediť sa.

Každý z nás už zrejme videl dementného Joe Bidena, ako zatína päste, keď premýšľa, kde je a kam má ísť v sekunde po dokončení čítania svojich prejavov napísaných Obamom z televíznych čítačiek (poz.: mnohí považujú Bidena za Obamovu bábku).

Zatínanie pästí je vedľajším účinkom neurologických stavov, vrátane LBD (demencia s Lewyho telieskami).

LBD je ochorenie spojené s abnormálnymi proteínovými depozitmi v mozgu nazývanými alfa-synukleín. Tieto usadeniny vedú k problémom s pohybom, správaním, náladou a myslením.

Medzi príznaky pohybových problémov patrí zatínanie pästí a časté padanie, ktoré je pre Joe Bidena typické na takmer každom verejnom vystúpení, keď stojí na pódiu ako Adolf Hitler, alebo keď stúpa po schodoch na pódium či do lietadla.

Biden očividne trpí syndrómom zovretej päste a prejavuje tento príznak, keď sa cíti ohrozený, zmätený alebo pred možným konfliktom

Syndróm zovretej päste (CFS) je stav, pri ktorom pacient drží jednu alebo obe ruky pevne zovreté podobne, ako Joe Biden počas a bezprostredne po prečítaní svojich predpripravených prejavov.

Bojí sa, že niečo pokazí, zahmlieva veci, pred ktorými ho varovali jeho manipulátori, a potom, keď prejav dokončí, cíti sa úplne stratený.

Možno ani nevie, kde je, kto je a ako má v tej chvíli kráčať. Preto vyzerá ako robot, ako C3PO z Hviezdnych vojen. Kráča strnulo a nevie, že zo všetkých síl zatína päste, snaží sa opäť „sústrediť“ a zistiť, kde je, kto je a kam ísť.

Americká psychologická asociácia zistila, že ľudia, ktorí majú tendenciu zatínať päste, to často robia, keď sa cítia ohrození alebo cítia hrozbu konfliktu.

Očakáva Joe Biden po svojich prejavoch tvrdé otázky tlače, ktoré ohrozujú jeho duševnú stabilitu a pamäť? Vyvoláva to v ňom úzkosť, čo následne spôsobí, že Biden používa tento negatívny neverbálny signál? Je to tiež hnev kvôli strachu a frustrácii, ktorým Joe Biden trpí, lebo vie, že pravdepodobne povie niečo, čoho bude neskôr ľutovať?

Stop Candida

Podľa výskumu a štúdií vykonaných na pacientoch trpiacich demenciou s Lewyho telieskami, môžu byť zaťaté päste Joea Bidena tiež spojené so svalovou stuhnutosťou a bolesťami.

Počas niekoľkých prejavov bolo vidieť Joea Bidena, ako drží obe ruky natiahnuté pred sebou a zatína obe päste. Očividne má v sebe veľa zadržiavaného hnevu a v týchto chvíľach je to celkom evidentné.

Niektorí dokonca hovoria, že vyzerá ako šialený diktátor, ktorý sa zo svojej pozície moci a kontroly dostal do psychózy.

V poslednej dobe bolo tiež zdokumentované a venovala sa tomu aj tlač, že Biden máva vo svojej kancelárii záchvaty zúrivosti, kričí na zamestnancov Bieleho domu a strážcov tajných služieb, nadáva im a chrlí ohavné komentáre počas svojich výlevov hnevu.

Zdá sa, že dementný Joe je tiež predátor na deti (pedofil) a zvrhlík. Časom sa nahromadili hory videoklipov, ako sa mazná s deťmi iných ľudí, hladí malé dievčatká po hlavičkách, čuchá im vlasy a krk, dotýka sa ich hrude a pokúša sa ich pobozkať, zatiaľ čo ony sa zúfalo snažia od neho odtiahnuť.

V skutočnosti je Biden taký dementný, že sa nedokáže udržať ani pred obťažovaním detí na verejnosti. Dokonca už aj nahlas priznal, že im nedokáže „odolať“ alebo dať od nich ruky preč.

Záver

Používatelia sociálnych médií zverejňujú množstvo memečiek a komentárov na celom internete po poslednom vystúpení Bidena na radnici a porovnávajú ho s kreslenou postavičkou Beavisom (na úvodnom obrázku) z filmu Beavis a Butt-head (Beavis a Ritná hlava).

Uložte si stránku Censored.news do záložiek pre svoje obľúbené webové stránky, kde nájdete pravdivé správy, ktoré sú cenzurované vo zvyšku médií.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Autor: S.D. Wells, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. To přesně vyjadřuje NEGATIVNÍ STAV drtivé většiny obyvatel USA a tejné je to i u nás – naposled to zobrazoval tzv. Zeman.

  Jde o zobrazovací funkci této pseudospolečnosti, kterou pozoruje celé Stvoření a poučuje se, JAK NEŽÍT !

  K tomuto účelu slouží naše izolovaná pidlivizace !

  http://www.jak-prezit.cz

  • Asi tak nejako. No a aby to tu na Zemi ľudia nejako ustáli tak mnohí začínajú opúšťať pozitívne ideálny Zhora a preberajú tie negatívne – pozemské a tak kopírujú chovanie „dravcov“ – teda tých, ktorých nevyvinutý/zakrpatený duch a ani duša nemajú podobu fyzického tela človeka ale hada – nemajú ruky ani nohy. Vidia v tom úľavu, žije sa im tak ľahšie – veď inteligentným zloduchom sa na Zemi darí.
   Niektorí v tom idú ďalej a preberajú filozofiu od dravcov „úzkosť podriaďujem hnevu!“.
   Ale tým nič nevyriešia a možnosť niečo vyriešiť a riadiť nevedomky odovzdávajú iným.

  • Joe Biden konecne akceptoval mimomanzelske deti sveho syna Hunters s ulrajinkama ///za sve/// Hunter pravoval na Ukrajine za USD 230000 mesicne pry vyvin COVIDU

 2. Oni sa už načisto zbláznili:
  https://svet.sme.sk/c/23198816/je-to-katastrofa-pre-celu-planetu-sef-osn-ziada-radikalne-kroky-na-ochranu-klimy.html?ref=mnt

  Vraj už nie globálne oteplovanie, ale globálny VAR.
  A kde? Lebo napríklad na Slovensku je chladno. Júl 2023 je totálne podpriemerný.
  Mne je však smutno z toho, že tým drístom o otepľovaní vôbec ľudia veria. Sú už evidentne zhypnotizovaní. Tí sa už dobrovoľne nechajú zavrieť do 15minútového koncentráku.

  • Väčšina miest na Slovensku sa dá prejsť peši za menej ako 15 minút. Čo spravia, ešte ich rozdelia na 5-minútové mestá? Táto agenda 15-minútových miest nie je vhodná pre nás, kde by to mohli aplikovať tak možno na 10 miest a zvyšné by to aj tak nemalo zmysel. A aj väčšie mestá sú robené systémom centrum v strede a sídliská naokolo. Zakážu chodiť zo sídliska do mesta alebo zo sídliska na iné sídlisko?

   • nácvik už byl, když třeba se v česku nesmělo z okresu do okresu…., dokonce byly zakazovány návštěvy nejen ve špitálech, ale i příbuzných, možná i sousedů,…

 3. Tak před pádem Říma byl senátorem osel. Tak proč by nemohl být prezidentem USA dement?

 4. Joe jeste stale ukazuje roztahuje rucky pry jak by si pral ohambi mit velke alespon jako Trump nebo Obama.
  Byl dosazen do funkce jako dar Satanistu
  Bush Clitonove take Wodrow Wilson se svym nemocnymi rozhodovanimi nebyli o nic lepsi
  Jsou ovladany asi zbrojnim prumyslem
  EU dala zbrane ukrajinc a nyni bude kupovat USA D 4x drazsi
  cena vasich Dani zivotni urovne

  USA drzi productivity innovace progress

 5. „povolte myšlienky zovreté do pästí!“
  Peter Nagy – Laska Je Tu s Nami.mp3
  https://ulozto.net/file/RgZTKYOyIZYn/peter-nagy-laska-je-tu-s-nami-mp3#!ZJZ5ZQR1BTV4MJRlLJD1ZGpkZQployynFKcMnxbjF2ADAGWx
  ———————————
  Inak programovacia pesnička pre november 89. Čo bolo za tým – korálky od Natálky? Lebo to je vyslovene peďácka pesnička.

 6. Na dôležité politické funkcie by nemali kandidovať nad 70 rokov. Ich telo aj mozog odoláva prejavom starnutia?
  https://www.topky.sk/cl/11/2565565/Trapas-americkeho-zakonodarcu-v-priamom-prenose–Zrazu-zamrzol-uprostred-prejavu–museli-ho-odviezt-prec-

  • To nie je len otázka veku. Nevšimli ste si, že hlavy štátov a vlád sú dopredu vyberaní. Voľby to je len také krovie, že ide o vôľu ľudu. Títo ľudia ako Biden, Trudeau, Sunak, Macron, Scholz, Meloni, Pavel alias Pávek, Čaputová sú kone globalistov, ktorí to riadia z pozadia. Prečo sa títo ľudia chovali rovnako za kovidu a teraz pri Ukrajine? Uťahuje sa slučka okolo krku samostatných, nezávislých a národných štátov. Vzor majú v Číne, kde sa napríklad už nedá inak platiť ako mobilom a je zavedený sociálny kredit.

 7. úvod zdůrazňuji, že se jedná výhradně o dobrovolníky, kteří se sami rozhodli být jedněmi z prvních pokusných objektů pro plánovanou digitální totalitu.

  Tedy ve frontě na digitální ID nestojí z donucení jako je tomu nyní třeba v Etiopii, ale čistě proto, že jde o jedince, kteří jsou plně v souladu se systémem.

  Povšimněte si také, že mnohé tyto „poslušné ovečky“ mají dokonce i roušku, která již v žádné z těchto zemí není dávno povinná – a už vůbec ne na ulici.

  https://necenzurovanapravda.cz/2023/07/lide-cekaji-ve-fronte-aby-si-nechali-naskenovat-ocni-duhovku-pro-svoji-digitalni-identitu-propojenou-s-digitalni-menou/

  • Dobrovoľne nás stiahnu do pekla! Ja takých už nerešpektujem, že sú z nášho kmeňa a vnímam ich ako nepriateľov!

 8. Jednoduchá

  …vďaka za všet.inf. ….posielam všetkým veľa lásky, nech máme život v zdraví, pokoji a mieri, nech sa nám darí čo najviac….

 9. Biden ma nezaujíma, je to figúrka Deep State. Bosorka Ursula práve dostala Svetovú cenu za mier sa slobodu. Smiešne alebo trápne?? Po tom „vyznamenaní“ v Číne a neúspechu EÚ v Latinskej Amerike „Súdružská cena útechy“.

 10. Vydrblo ma tak znova…
  Len sem dávam TIP na väzbu vytlačených kníh a dokumentov.

  Viazač
  https://www.alza.sk/peach-star-binder-pre-pb200-30-d2169994.htm
  Príslušenstvo – Hrebene a fólie pre krúžkovú väzbu
  https://obchod.activa.sk/kancelarska-technika/spotrebny-material-pre-viazace/pre-kruzkove-viazace/

 11. Na sumave je pres den 15 C pres noc 7C
  Prvni snih ocekavejme koncem oktobra

 12. David agios vladirovic

  V USA produkce ucinnych alternativnich medicin se octly nekolikrate pred study
  BIG PHARMA
  Pfizer JaJ a dalsi I od Big Pfarma ktere zabijely ve velkem pacienty jako pokusna zvierata

 13. David agios vladirovic

  Zijem v dobe TEMNA bilych plastu Cernych klobuku

  Boh Nas zachran nad pripravy kriminalniku Satanistu 2024

Pridajte komentár

*