Zamestnanci biolaboratória v Coloráde dostali vakcínu proti ebole s vysokým rozsevom. Chcú vyvolať ďalšiu pandémiu?


Print Friendly, PDF & Email

Zamestnanci biolaboratória v Coloráde dostali vakcínu proti ebole s vysokým rozsevom. Chcú vyvolať ďalšiu pandémiu?

(Cassie B., Natural News) Skupina zdravotníckych pracovníkov biologického zariadenia v Colorade bola zaočkovaná novým typom živej vakcíny proti ebole ako „preventívne opatrenie pre prípad budúcej epidémie“. Načasovanie a miesto tohto experimentu však vyvolávajú znepokojenie.

Zamestnanci, ktorí dostali v novembri vakcínu ERVEBO od spoločnosti Merck, pracujú v Regionálnom centre pre liečbu špeciálnych patogénov, ktoré je súčasťou Denver North.

Doktorka Maria Franková, ktorá bola zaočkovaná, povedala:

„Aj keď na svete momentálne nie sú žiadne ohniská eboly, chceme sa uistiť, že ľudia budú dostatočne chránení v prípade, ak  by sme sa mali postarať o nakazeného pacienta, keďže táto choroba má potenciálnou úmrtnosť až 70 percent.“

Severne od zariadenia vo Fort Collins sa stavia nové laboratórium za 12 miliónov dolárov, ktoré bude dovážať netopiere z celého sveta na experimentovanie s radom potenciálne smrteľných chorôb, vrátane eboly.

Toto experimentálne zariadenie je navrhnuté ako laboratórium s úrovňou biologickej bezpečnosti 2 (BSL-2), čo znamená, že môže pracovať s patogénmi spojenými s ľudskými chorobami predstavujúcimi značné zdravotné riziko, ako sú HIV, salmonela či hepatitída.

Očakáva sa, že laboratórium bude otvorené v septembri 2025.

Akoby to samo osebe nebolo dostatočným dôvodom pre obavy, laboratórium financuje organizácia EcoHealth Alliance, ktorá bola tiež zapojená do Wuhanského virologického inštitútu, kde sa predpokladá pôvod Covid-19.

Medzi ďalšie subjekty, ktoré sú súčasťou spolupráce na budovaní tohto laboratória, patria Štátna univerzita v Colorade a Národný inštitút alergií a infekčných chorôb Národného inštitútu zdravia (NIAID), ktorý kedysi viedol architekt amerických pandemických opatrení Dr. Anthony Fauci.

V návrhoch zariadenia, ktoré má mať rozlohu okolo 1300 metrov štvorcových, existujú náznaky, že laboratórium má v úmysle okrem eboly skladovať a študovať aj patogény, ako sú Covid-19 a vírus Nipah.

Vedci stojaci za laboratóriom uviedli, že to zvýši schopnosť USA študovať úlohu netopierov pri prenose chorôb a pomôže USA stať sa ešte silnejšími vo výskume nových zoonotických patogénov.

Zbohom vysoký krvný tlak

Príbalový leták vakcíny proti ebole potvrdzuje, že má vysokú mieru rozsevu

Zatiaľ čo akákoľvek netestovaná vakcína je dôvodom pre obavy, ako jasne ukázala katastrofa s vakcínami proti Covid-19, živá vakcína ERVEBO proti ebole vyniká pozoruhodne vysokou mierou rozsevu.

To znamená, že tí, ktorí trávia veľa času v blízkosti nedávno zaočkovaných ľudí, by sa mohli nakaziť síce oslabeným, no živým patogénom z vakcíny, ktorému by táto vakcína mala predchádzať.

Príbalový leták k vakcíne od amerického Úradu pre potraviny a liečivá (FDA) pripúšťa, že vakcína ERVEBO má 31,7-percentnú mieru rozsevu na iných ľudí počas doby až 20 dní po očkovaní.

Je absolútne otrasné, že niekto považuje takúto mieru rozsevu za prijateľnú a že by umožnil zaočkovaným ľuďom pobyt v komunite iných ľudí počas obdobia rozsevu.

V príbalovom letáku sa ďalej uvádza:

„RNA vakcínového vírusu bola zistená v krvi, slinách, moči a tekutine z kožných vezikúl u očkovaných jedincov. V štúdii číslo 6 bolo 31,7 percenta (19 zo 60) účastníkov vo veku 12 mesiacov až 17 rokov, ktorí po očkovaní vylučovali vakcínový vírus v slinách.“

Novinár Jon Fleetwood poukazuje na to, že by to mohlo vysvetľovať, prečo po očkovacích kampaniach v postihnutých oblastiach došlo k niekoľkým prípadom prepuknutia eboly, ktorá zasiahla Afriku v rokoch 2016 až 2022.

Znamená to, že Colorado by mohlo byť miestom ďalšieho veľkého prepuknutia eboly, pretože u ľudí, ktorí boli vystavení zaočkovaným jedincom, sa choroba rozvinie a rozšíri do ostatných častí USA a možno aj do sveta?

Z histórie sme sa viackrát ponaučili, že je to veľmi reálna a veľmi desivá možnosť!

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Autor: Cassie B., Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. „skladovať a študovať aj patogény, ako sú Covid-19 “ – vírus, ktorý nebol nikdy izolovaný – niekto skladuje – áno?! Veď za to môžu mať zfleku 5 miliónov /1,5, potom 2 a teraz 5/ dolárov!
  Ani ebola nikdy nebola – to zmrdi nakazili-otrávili dve africké dediny nejakým sajrajtom a prehlásili to za výrus ebola podľa rieky Ebola!

  Naozaj sme tu už všetci sprostí – Badatel?!

  • Rovnako ako inch nakazili virusom HIV. Ockovanie brebehlo v 70. Rokoch o desat rokov SA objavil HIV

   • holistický prístup

    Veľmi stručne:

    Jedmi zničili imunitu – to je príčina – dôsledok je zničená imunita a to traviči pomenovali „AIDS“.

    Čo je to ví-rus?!? – organizmus človeka je prirodzene samoopraviteľný – traviči ničia organizmus nad hranicu samoopraviteľnosti – otrávené časti buniek v exrémnom množstve pomenovali VÍRUS.

    Nikdy žiaden „vírus“ nebol izolovaný – teória vírusov je paveda majúca za cieľ dať pod pokrievku, závoj, do hmly, … práve príčinu – TRAVIČSTVO!!! – ČIERNA MÁGIA!

    • Marek Košice

     A orgazmovanie je zas travičstvo DUCHOVNA (nepliesť s osobnostným rastom, ten je možný aj bez duchovna, rovnako ako aj morálka) – ČIERNA MÁGIA.

     • holistický prístup

      Ako inak – musíš skratovať – orgazmovať aspoň takto.

      Marek, nič o mne nevieš a ani len správne netušíš, ale zakaždým sa vyskratuješ – vysemeníš pod moje príspevky.

     • Tony Morava

      Víte, kdyby opravdu neexistovaly žádné viry, nemohly by běloši vyvraždiit neštovicemi desítky % původních obyvatel Ameriky, oni jim ale darovávali úmyslně VIREM nakažené pokrývky.

     • holistický prístup

      Tony Morava,

      je rozdiel medzi baktériou, jedmi (aj povrchovo aktívnymi) a medzi lžou s menom „vírus“.

    • Marek Kosice

     HP : „Nic o mne nevies“… Ahaaa…. takze obsah toho co pises nie je prejavom tvojich hodnot a nazorov? JE. A kto si? TU NA ZEMI SI STELESNENIM TVOJICH HODNOT A NAZOROV. Tak nepapagajuj tu bioroboticku „ni co mne nevies“. Hlavne, ked jedno viem na 100%, a tyka sa to vies velmi dobre coho… Toho skratovania. Tak je prinajmensom „usmevne“ ak si prave pod taky moj prispevok napisal „Nic o mne nevies“…. 😀

     • holistický prístup

      Nie, Marečku, nič o mne nevieš – ak by si mal aspoň akú-takú pamäť, tak by si nikdy neonanoval pod každým mojim príspevkom.

      Koniec.

    • Tony Morava

     Víte, kdyby opravdu neexistovaly žádné viry, nemohly by běloši vyvraždiit neštovicemi desítky % původních obyvatel Ameriky, oni jim ale darovávali úmyslně VIREM nakažené pokrývky.

     • holistický prístup

      Tony Morava,

      je rozdiel medzi baktériami, jedmi (aj povrchovo aktívnymi) a medzi lžou s menom „vírus“.

      Príliš veríš lžiam do nás úmyselne vkladaných.

    • velky suhlas

 2. Israismael

  Toto stojí za to pozrieť ..hlavne ten záver videa keď hovorí JF junior Kennedy a mladý Kaliňák to preklada….
  https://m.youtube.com/watch?v=4vH5RcjjdUg

  • Marek Košice

   Díky za odkaz na video. Asi to najlepšie, aké som od mladého Kaliňáka videl (videl som ich asi 15 predpokladám, na rozdiel od príhovorov Fica, pretože ten sa mi protiví – neverím mu ani nos medzi očami).

   • holistický prístup

    Ale klanu „Kaliňákovcov“ veríš.

    • Marek Kosice

     HP : Erik Kalinak len opisal REALITU. Nic to nemeni na tom, ze nezakonne bohatne. Jeho kamaratom (a uz vobec nie jeho stryka) by som rozhodne nechcel byt.

     • holistický prístup

      Marečku,

      nedokážeš ani len osloviť – NIE – „Kaliňák“ nič neopísal – len sa ako-tak snažil preložiť polo-pravdivé (polo-lživé) slová niekoho iného.

      Aj kvapôčka jedu v zdraviu prospešnej poživni zmení život na smrť – hľadaj tie kvapôčky …

      „V okamihu, keď si vyberieš jednu zo strán konfliktu – prestaneš vidieť pravdu!“

   • Israismael

    Niet zač ..V pohode

 3. Veľmi vydarený poľský film z obdobia, kedy Poľsko neexistovalo. Je zaujímavé, že Poliaci majú averziu len k Rusku, a bojovať proti nemu /pravoslávnym/ za záujem Rakúska a Pruska /katolicizmus, Vatikán/ sa Poliakom nikdy – dodnes nelenilo. Na filme vás zaujme húževnatosť ľudí pred vyše sto rokmi.
  Legie (2019) válečný historický film Polsko
  https://odysee.com/@%E7%8E%8B%E7%8C%B4%E5%AD%90:a/Legie-(2019):e

  https://kultura.pravda.sk › galeria › clanok › 58852-stastna-hodinka-polskeho-maliarstva
  Šťastná hodinka poľského maliarstva – Galéria – Kultúra – Pravda
  Poľsko v 19. storočí neexistovalo. Poliakov, ktorých územie si už koncom 18. storočia rozdelili Rakúsko, Prusko a Rusko, spájal len jazyk, viera a umenie. K poézii a hudbe, ktoré zohrávali dôležitú úlohu v procese zjednocovania, sa koncom 19. storočia pridalo maliarstvo. Nazývali to šťastnou hodinkou.

  • Když jsem byla se školou v Polsku na brigádě,byly jsme u Gdaňska,tak furt tam velebili Měška I,jako by tam žádný jiný panovník ani nebyl Asi se jim líbila ta christianizace .

   • A k té averzi k Rusku V Polsku je velmi oblíbený generál Pilsudski.Asi za to jak se mu podařilo zastavit Rusy u Varšavy .Kterou tak debilně projel vojenský génius Tuchačevskij.Dle něho nebyly nutné zásobovací oddíly . Zbytečně by vojsko brzdily.Tak mu později Stalin poděkoval

 4. Dnes v Anglicku velke spravy v mainstreame o vojenskom vycviku obyvatelstva. A narukovani Britov do armady…V pripade count s Ruskom… To check vidiet tych degenrantov(buzerantov, trans, fetakov fast foodom vykrmenych vojakov e vo vojsku

  • otázkou je komu všemu budou posílat v evropě povolávací rozkazy, ale vzhledem k tomu že chtějí zlikvidovat slovany a bílou rasu….

   • Jirik,je to Houstonsky Project,zo 70 rokov,ako zlikvidovat Slovanov,Slovanmi a momentalne sa im to plni,na 100%,Aj Zelenky,Putin su khazarsky Zidia

  • To len strasia ako pocas studenej vojny

  • Marek Košice

   Nezabúdaj, že boli „veľké správy“ aj v Nemecku pred rokom či kedy, ako sa majú nemci pripravovať na výpadok elektriny na X dní, a podobne… Väčšinou len strašia obyvateľstvo…

 5. A ako by mohli rozsievať prípadnú epidémiu eboly po svete ? Predsa cez armádu. Veď im nemôžeme zakázať vstup na naše územie a nieto ešte čosi kontrolovať.
  Včera (24.2.) zase striekali chemtrails ako diví. Toto ale asi nikoho z kompetentných nezaujíma.

  • ještě jsou mezinárodní lékařské organizace, které „nezištně pomáhají“ africe, indii,….
   semtam unikne něco z biolaboratoří, které má USA po celém světě…..

  • Objektívne

   Kto sú to tí kompetentní?

  • Stefan,ja bojujem proti Chemtrails,uz dlhe roky,tuna nad Los Angeles,su kazdy den,uz to ani ntaja a volaju to: Stratospheric Aerosol Injection. Udajne to mali zakazat v Texase a najnovsie v New Hempshire,ale,to by som musel vidiet

 6. Marek Košice

  Miss Japonsko vyhrala ukrajinka, ktorej by som nedal za vzhľad viac bodov než 4/10 …. Od nosa dole nápadne pripomína Putina (a ten má od krásavca ďaleko)… To je niečo neuveriteľné….Očakávam RESET ľudstva (katastrofa, ktorá nás zmetie), len dúfam, že to nebude bolieť. Smrti sa nebojím, ale fyzického utrpenia pred smrťou áno.

  • Myslím, že by si ju bral všetkými 21 – timi.

  • Objektívne

   Žiadny strach, keď ti padne na hlavu dvoj tonový nosník, žiadne fyzické utrpenie nebude. Aj utopenie trvá len zopár sekúnd.

  • mal si poslat fotku,asi je to TRANS???

  • mariankosnac

   Pekná či nepekná, zvíťazila politika – nie krása. Jej víťazstvo je medzi domácimi považované za nesprávne a smiešne. Na sociálnych sieťach dalo svoj nesúhlas s jej výhrou najavo viac ľudí. Príde im nepochopiteľné, že titul Miss Japonska získala Ukrajinka. Pokiaľ by išlo o ženu pôvodom z Ruska, tak by súťaž ani náhodou nevyhrala. Podľa mňa ide o zámer nacistov nasierať ľudí, podobne ako nám púšťali na Vianoce toho teplého chalana so spermiami v slipoch (reklama Telekom). Znechutiť Vianoce, znechutiť súťaže. Podľa mňa krajšia tam bola napríklad aj tá Japonečka s číslom 5 ale tá bola taká nízka, tá nemala šancu vyhrať.

   • Tak iste, že je v tom politika a to veľmi špinavá keďže sa v tomto prípade točí okolo Západu.
    Japonské obyvateľstvo vymiera, je to smutný príbeh.
    Ukrajinci sú rusi, z ktorých západ už veľmi dlho vyrába antirusov. Preto tá miss je ruska. Ten hanlivý názov Ukrajina – okraj – Okrajina vznikol na stole okupantov – západných kurátorov a nemá nič spoločné s Ruskom. Je to parazitom – Globálnym predátorom napadnuté a boľavé miesto na tele Ruska, ktoré sa musí vyliečiť očistou a nie amputovaním (rozdelením územia).
    Preto ak sa Západom prerobení rusi – antirusi – benderovci nechcú vzdať vraždenia vlastného obyvateľstva v mene zahraničného okupanta tak v tom prípade je úplne na mieste keď každému z nich preletí hlavou guľka so zbrane vojaka Ruskej armády – osloboditeľky bojujúcej dnes znova pod červenou zástavou. Dovtedy bude Západ drzo ukazovať svoju moc, hroziť všetkým a vysmievať sa im dokiaľ bude existovať
    ten jeho projekt – benderizmus.
    Preto sa jak Západ ale aj Globálna elita odpisujúca Západ snaží zachovať ten projekt benderizmu aby zabránili celoplanetárnemu víťazstvu Rusku a jeho nad nimi – nad Zlom .

    • aby zabránili celoplanetárnemu víťazstvu Ruska (a nastolenia spravodlivosti vo svete) nad nimi – nad Zlom .

     • Israismael

      Úplne správne Achnaton ..Západ je vskutku to zlo a globálne zlo,luciferske zlo , ktoré má byť Božou vôľou vymietene z tejto planéty a to navždy ..To by sa malo stať vo veľmi krátkej dobe, a v slede možno rychlych siedmych rokov neuveriteľných udalosti (prosím nemyslite si že spájam to s náboženstvom,to by bol obrovský omyl ,ale má sa tak stať skutočnou Božou vôľou)..Temnota sveta už zanedlho bude minulosťou a s tou temnotou sveta odíde aj veľké množstvo zvedených ľudí ..To budú miliardy ,a už čoskoro to má byť 2 a pol miliardy ľudí (Proroctvo)

 7. ráda bych věřila zprávám jasnovidců,že „někde“v Americe bude vše smeteno s povrchu zemského. „Vědci“, zvláště pak „farmaceuti“ a stavitelé obrovitých laboratoří na zemi,která byla kdysi plná života, by měli bídně chcípnout.

  • Marek Košice

   Veď o tom to je…. RADA BY SI…………..Rovnako ako napríklad kresťania BY RADI, KEBY TÍ SVINIARI, ktorí ZJAVNE nie sú potrestaní počas života v tele, boli potrestaní po smrti v Pekle. TAK SI VYTVORILI A SVOJOU VIEROU „ŽIVIA“ takýto VYMYSLENÝ OBRAZ……
   LENŽE PRIANIE NESTAČÍ…….Môžeš si priať koľko len chceš, aby si zodvihla 10 tonový kameň vlastnými rukami. Nikdy sa ti to nepodarí. Tak isto sa NIKDY nepodarí trestať dušu, ktorá je mimo telo. Pretože pre dušu samotnú (mimo telo) PEKLO NEEXISTUJE. Je to proste nemožné, pretože duša nepotrebuje piť, jesť, spať, nedá sa fyzicky ani psychicky týrať (to sa dá len keď je umiestnená v tele), púsťať jej hlasná hudba až do „zmagorenia“ (to sa dá, len keď máš uši, duša uši nemá), atď……

   PREBERTE SA UŽ, NAIVNÍ ĽUDIA………………… Ale vy to nechcete….. pretože ste ZBABELCI. 🙂

  • Janka,podla Deagle report,len 100 Milliono,ludi v USA bude na zivu,Slovensko je na tom lepsie,len 400 tisic. Nemecko 50M,Polsko 5M,Cesko 2M,Rakusko 2.66M,Anglicko,zostane len 15%,

   • Israismael

    Sa zamýšľam ze kto u nás na Slovensku budú ti postihnutí, ktorí budú musieť skončiť život tu na zemi… Lebo to nebude náhoda.. Co sa týka vakcín a zaockovanych u nás to ďaleko presahuje to číslo 400 tis.. Nebezpečné je vzhliadat k liberalizmu, lebo to je ovládané temnom… Tam treba zrejme hľadať tu väčšiu časť z tej 400 tisicky(v liberalizmu, ktorý sa bratuje s temnom) … Temno ma byt totiž zničené, a ľudia ktorí adoruju temnu budú musieť padnúť s ním…

 8. A toto ste už dnes čítali: https://www.cas.sk/clanok/2890835/na-slovensku-stupa-umrtnost-v-poslednom-stvrtroku-2023-zomrelo-vyse-14-tisic-ludi/ ???
  S očkovaním to určite nesúvisí, to bude zmenou klímy alebo vojnou na Ukrajine, však?! Ale očkovanci mlčia, resp. ich príbuzní… alibisti ! A bude ešte horšie, sám veľký šéf Bourla to na plnú hubu povedal, aký obrovský nárast rakoviny očakáva, nehovoriac o zástavách srdca a pod. Kurvy a už pripravujú „chorobuX“ ! !

  • Marek Košice

   No a tvoj „pánbožko“, ktorého tak gloriFIKuješ, tie k*rvy potrestá až „za dverami pekla“ kde nikto nebude môcť nakuknúť (aby si to overil), a aj to až PO TOM, ako spáchajú genocídu na (možno aj) stámiliónoch ľuďoch………..
   Vo svojej excelentnej tuposti si povieš, že „Boh dal slobodnú vôľu!“,

   „SOM BOH….Gates, Bourla, Merkelová, Biden, Zelenský, Putin, atď, atp…. dávam vám ako aj každému inému SLOBODNÚ VôĽU….No a keď máte dostatok moci a ste dostatočné svine, tak TÚ SLOBODNÚ VôĽU, ktorú som ľuďom dal, IM VY MôŽETE VZIAŤ…..Takže to, čo som ľuďom dal, IM MôŽETE VZIAŤ, A JA VÁS V TOM NEZASTAVÍM. Rozhodol som sa totiž, že lepšie je vás nechať činiť brutálne zlo ľuďom na Zemi, a potrestať vás až po smrti tela, v Pekle. Rovnako som sa tak rozhodol aj v prípade kradnutia, znásilňovania a vraždenia malých detí, pričom rátam s tým, že rodičia týchto detí sa väčšinou z toho, že už nikdy neuvidia ich dieťa, do konca života nespamätajú. ALE JA SOM DOBRÝ BOH! Nie je to vari vidieť??? Alebo ak chcete, tak SPRAVODLIVÝ BOH!…. Ani to nie je vidieť? ….Hmmm….tak…ASI SOM SATAN?……….ASI ÁNO……. :-)…….No a ja som stvoril svet…… Boh stvoril len dušu….Ja som Stvoril Zem a stiahol vás do tohto PEKLA, pretože Peklom je Zem a život v tele……ALE STÁMILIÓNY TUPCOV verí tomu, že Zem a život na nej stvoril Boh, modlí sa k nemu, A TÝM MŇA, SATANA, POSILŇUJÚ…..Pretože oni sa modlia K STVORITEĽOVI ZEME, je jedno aké meno mu dáme, či Boh, alebo Satan… Takže oni sa modlia k tomu, koho nazývajú Bohom, ale v skutočnosti sa modlia ku mne, a ja som SATAN…. 🙂 ….. Veď len ja by som bol schopný vytvoriť telá, ktoré potrebujú piť ,jesť, dostatočne dobre spať (bez dobrého spánku trpieť), relaxovať, výživne sa hýbať (najlepšie, ak na to nie je čas, že? 😀 ;-)…), proste OTROČIŤ NA TELO….ktoré AJ TAK bude starnúť a starnúť….čím ďalej, tým menej atraktívne a smradľavejšie bude, pretože rozklad tela proste nezastavíš….No a keď sa budú blížiť dni smrti, väčšinou to bude o utrpení….Nie len o utrpení pre umierajúceho, ale aj o utrpení jeho rodinných príslušníkov a priateľov…. A VIDÍŠ, ČLOVEČE……stále sa nájdu STÁMILIÓNY ĽUDÍ, ktorí ma velebia………….. TAKŽE ĽUDSTVO SI ANI NEZASLÚŽI „POSTÚPIŤ“ na vyššiu úroveň, keď je také SLEPÉ, a v slepote sa navzájom PODPORUJE……“

   • mariankosnac

    Bourla nieje sviňa ale reptilián (údajne/ak existujú). Otázka je či Boh stvoril aj reptiliánov. Satan nevie tvoriť.

    • Marek Košice

     ……“SATAN NEVIE TVORIŤ.“……. Nejaký vedecký dôkaz k tomu? Alebo prinajmenšom nejaký racionálny komentár k tomu? „LEBO SA PÍŠE V BIBLII“ si môžeš strčiť do riti, priateľu….. Správaš sa úplne ako OVCA, akurát nie ateistická ovca, ale kresťanská ovca. Rozdiel vo svojej podstate nulový, pretože v oboch prípadoch sa jedná len a iba O SLEPÚ VIERU.

     • mariankosnac

      Satan ako konkrétna bytosť neexistuje. Názov satan označuje všetkých zlých duchov. Duchovia nevedia tvoriť, stačí im že dokážu celkom úspešne ovládať ľudí pomocou klamstva. Z nich najznámejší je Azael, ktorý viedol vzburu proti Bohu na protest proti stvoreniu človeka. Astarot je korunný princ pekla a šéf štyridsiatich diabolských regiónov, Belial je démon klamstva, Asmodeus usmrcuje mladých novomanželov a Lilit, prvá Adamova žena, nenávidí deti a žiada ľudské obete.

     • Marek Kosice

      Marian : „Satan ako konkrétna bytosť neexistuje. Názov satan označuje všetkých zlých duchov.“

      A dokaz, ze Boh ako konretna bytost EXISTUJE mas kde? Dokaz, ze nazov „BOH“ neoznacuje vsetkych „dobrych duchov“ (a teda nestvoril Zem a tela) mas kde? V BIBLII? AHA…tak to potom nemoze byt inak….ked je to v knihe…. 😀

      Vypisanie tych duchov si si mohol odpustit…JE TO LEN VECOU VIERY, ich existenciu si NEMAS AKO overit.

     • Israismael

      Vieš prečo je kniha Súdu VO svetle Pravdy niečo čo je poklad ktorý sa nedá oceniť žiadnym zlatom ani vyvážiť žiadnym iným bohatstvom na tejto Zemi ?.. Je v nej vysvetlené úplne všetko čo bolo ľuďmi prekrútené od dôb od Ježiša až po 1929 keď nastal OBRAT SVETA (aj to je výsledné prečo nastal obrat sveta)..Nepatrí to dielo k žiadnemu náboženstvu ,k žiadnej ,cirkvy ,sekty ,k žiadnym okultistom , k nikomu sa to nepridruzuje na Zemi ku žiadnej registrovanej skupine …Je to absolútne nezávislé dielo pre každého jedného človeka na planéte ,nemá to iba Slovensky preklad ,ale celosvetový ..
      Je to dielo a SLoVO od toho, ktorého sľúbil Jezis že príde na konci veku ,ktorý sa skončil ,vek Rýb ..Vek Rýb trval cca 2150 pozemských rokov a teda keď žil Ježiš, vtedy ten vek bol na začiatku pred vyše 2tis rokmi ..Dnes prechádzame pomaly do veku Vodnára,skončil Vek Ryb …preto Ježiš povedal ,že keď príde ON DUCh PRAVDY na konci Veku(Rýb),uvedie vás do všetkej Pravdy (SLOVOM KTORE BOLO SPISANE a VYSVETLENE KAZDEMU HĽADAJÚCEMU NA TEJTO ZEMI)..

     • Tak Mareček – trollíček, dieťa a sluha Satana,

      už zase prišli na Teba tie mánicko-depresívne dni, v ktorých sa tu len v každom okne vygŕcaš, vys*erieš, pričom po sebe neupraceš a naviac sa tváriš, aký úspešný deň máš za sebou! Je to tak?

      S Tebou to nejde „človečenskou“ cestou, Tebe lepšie vyhovuje satansko-arogantný spôsob komunikácie – každého okolo z*jebať, aby si cez svoje maniakálne Ego, mohol vsiaknúť Energiu druhých – podľa Teba tých slabších, aby si mal silu, ako ten Tvoj Satan, zajtra tu zas parazitovať a verne mu slúžiť.

      Dúfam, že tomuto jazyku veľmi dobre rozumieš, lebo toto je tá Tvoja rodná reč, však Mareček – Trolíček – Sataníček?! Môžeme sa aj touto formou rozprávať, ak Ti to tak vyhovuje..Dovčera som bola k Tebe veľmi korektná, ale to sa u malého Satana – neoceňuje..

      P.S: Kde nájdem vedecký dôkaz o tom, že Ťa tu na Zem -Tvoj otec – Satan z riti nevyprdol a odvtedy tu vyrábaš tieto jeho výgrcky? Daj mi taký dôkaz, prosím!

     • Objektívne

      Israismael

      Prečo sa tak veľmi ponáhľajú s agendou 2030 môže byť aj preto, že niečo vedia. V roku 2030 sa k zemi priblíži kométa 2P/Encke, rovnako ako v r.1908 kedy z toho bola udalosť Tunguzska. Kométa 2P/Encke je opísaná aj v Knihe zjavenia. https://nobulart.com/comets-and-dragons/

     • Israismael

      Objektívne…. oni to vedia na stopercent…a áno preto ta ich ponáhľajúca sa agenda 2030, pretože chcú zničiť co najviac ľudstva do 2030 v domnení ze,, precikaju“ Boha ktorý ich na základe Zákonov odprace z tejto Zemi.. Oni to vedia… MYSLIA SI ZE SA PODARÍ ZNIČIŤ KAŽDÉHO NA PLANÉTE ABY BOLI VÍŤAZI… Sú poháňani ich pánom Luciferom..On ma zásluhu na tom co sa deje po Zemi, lebo aj on má byť sputany.. Keď sa začne rúcať temno po zemi a keď sa to aj vykoná do poslednej bodky , tak v tej chvíli nastane na zemi nová éra.. Skôr to nemôže prísť kým Očistou nebude zničené všetko temno.. Novu éru by radi AJ ONI.. Nazývajú to Veľkým Resetom.. Boh ma v pláne inú éru a dobu tzv Tisicrocnu ríšu.. Ona je už mnohé tisícročia spomínaná prorokmi ze príde na Zem taka doba .. Obrazne je to tak povedané v knihe zvanej biblia , ze ma prísť nova zem a nové nebesia.. Nová Zem preto ze skončí temno na zemi a nové nebesia preto, ze to bude riadené z nebies..

     • Mareček je mi Ťa úprimne ľúto, zaujímaš sa o energiu Kundalini(áno má ju v sebe skrytú ťažká ľudská bytosť). Ale Tvoj očistný proces aby si dosiahol nejaký ten najmenší pokrok bude trvať u Teba veľmi dlho. Jedine ako Ti mozem pomocť, denno denne si opakuj túto Mantru, odprosti sa v meditácií od akýchkoľvek myšlienok(nie len tých “satanských”) a uvedom si že svojím počínaním tu na tomto webe len znižuješ energie, vibrácie u diskutujúcich(sa čudujem Ajše, že si ju dokázal tak vytočiť, nemám na to iných slóv…škoda toho).

      Mantra proti strachu( na rozpúšťanie vnútorného strachu)-
      – Daj mi Silu čeliť pokušeniam a zlozvykom ktoré ma oddialujú od cieľa,
      – ⁠Daj mi Silu byť v prítomnosti Svetla, otvor moje tretie oko ktorým hmatateľné uvidím jeho príchod, záblesky, prúd Svetla, Svetelnej energie(Prány),
      – ⁠Daj mi Silu byť v prítomnosti Tmy a presvieť ju mojím Svetlom Lásky, vrúcnym Odpustením, Radosti zo života a hĺbkou mojej Pokory,
      – ⁠Daj mi Silu, zlo obracať v Dobro, aby táto Svetlom preskupená/naplnená Dobrota mohla slúžiť všetkým ľudským bytostiam dobrej vôľe k tým najvyšším cieľom a Láske ,
      – ⁠Daj mi Silu aby som vedel prijať Svetlo, Lásku do svojho vnútra, svojho centra hrude, svojho srdca,
      – ⁠Daj mi Silu aby sa toto Svetlo z Láskou rozlialo do mojích buniek a rožiarilo všetko navokol, všetky tmavé kúty tochto sveta, vesmíru.
      – ⁠Daj mi Silu vnútornej sily a rovnováhy, keď duch svätý prestúpi mnou a zapály večný oheň v mojom vnútry, aby som tento oheň dokázal z Láskou kontrolovať, starať sa oň a keď príde hlboké stíšenie mojho vnútra budem pripravený/oddaný bez akéhokoľvek starého mojho ega v jemnom dychu prijať túto životnú silu, matku všetkých síl, ktorá je základom nášho bytia a hlbokého Poznania vlastného JA. Ono je to tak!

      Ak náhodou “nejakým zázrakom” dospeješ do toho štádia že Ťa nebudú prestanú ovládať nečisté sily a zbavíš sa svojho vnútorného strachu(alebo aspoň ho budeš vedieť držať na uzde v určitej rovnováhe)pripínaním tu pre Teba druhú dôležitú Mantru pre rozvoj Prány(Živa) a energie Kundalini. Zamyslí sa nad každým slovom, tieto slová nie sú moje, sú to slová Svetla, nekonečnej energie Svetelného Zdroja a Matky všetkých síl v nás(energie Kundalini)

      Tieto slová mi prišli po hlbokej meditácií:

      Hlavná Mantra na posilnenie Prány a Kundalini :
      – Bože Ty všemocný tvorca celého vesmíru(Najasnejšie a najláskavejšie svetlo celého universu) zbav ma hnevu, obdar ma milujúcou, Tebe čistou láskou aby som ju vedel správne využívať k svojím blížnym, ku všetkým kultúram a celému ľudstvu i živočíchom, stromom, rastlinám,
      – ⁠Obdar ma zvláštnym darom vedieť druhým odpúšťať z milujúceho srdca, aj tie najväčšie pre nás krivdy spáchané,
      – ⁠Odober z mojej pýchy i mojho ega,
      – ⁠Obdar ma úprimnou pokorou aby som sa pokorne pripravoval na svoju rolu tvorenia,
      – ⁠Áno, cítim intuitívne že mám pomáhať tomuto svetu, vesmíru a začať Tvoriť, preto príprav moju myseľ na moje poslanie, obdar ma darom reči a komunikáciou s blížnymi,
      – ⁠Vráť detskú úprimnú radosť do mojej mysle, mojej tváre a mojích skutkov,
      – ⁠Dovoľ Nekonečnému Svetlu aby plne prestúpilo moju dušu, moje telo i mojho Ducha. Ono je to tak!

   • Israismael

    Ak budeš mať kúsok čas a chuť, vypocuj si z knihy Súdu Posolstva Grálu (Grál je najvyšší Bod Prastvorenia ,miesto či oblasť tisic krát väčšia ako naša planéta kde prebieha transformácia Božej energie,vyžarovania smerom dole do ďalších sfér a oblasti pod Prastvorenim a ide to upravené vyžarovanie cez Grál až k Zemi transformované aby sme mohli vôbec žiť ).. vypocuj si teda ak chces to ako sa to hovorí Vo svetle Pravdy… o Slobodnej voli Človeka tu na zEmi ,Slovo pred vyše 100 rokmi priniesol Duch Pravdy ,Abdrushin..inkarnovany na Zem z Najvyšších poschodí vsehomira ..Ak ti vadia napr tie vety kde teraz tu píšem kto je Abdrushin ,tak to odignoruj ale možno by ti to nemuselo vadiť to jeho SLOVO ,ktoré otvorí oči ..Ak chces Marek z Košíc vypocuj si to alebo kľudne aj iní ľudia ak chcú :
    https://m.youtube.com/watch?v=NL7Wrh-m58o&pp=ygUXU2xvYm9kbmEgdm9sYSBhYmRydXNoaW4%3D

    • Marek Kosice

     Israismael, ak „tvoj“ Boh stvoril telo zavisle na vode a jedle, spanku, streche nad hlavou, atd… a NEZASAHUJE do krvilacneho diana na Zemi z dovodu „slobodnej vole“ (ale uz mu NEVADI, ze NIM darovanu slobodnu volu beznym slusnym ludom ukradli ludske hyeny), tak taky Boh NIE JE O NIC LEPSI OD SATANA. 🙂

     • Israismael

      Nemôžem ťa MzK presviedčať o niecom čo si sám neoveríš a sám jedine ty skúmaním nespoznas v Pravde ..Až by si raz v živote dospel do toho bodu keď spoznas vlastným skúmaním a vlastným presvedčením, že to o čom hovorím a píšem ja ,že to je naozaj poslané z hora cez Slovo Najvyššie a je to spísané v knihe Posolstva Gralu Vo svetle Pravdy ,až potom môže byť nejaká konfrontácia ,že ma môžeš mňa ako osobu o tej Pravde konfrontovať či ju mám alebo nie,a či naozaj poctivo poznám z diela Ducha Pravdy veľkú vesmírnu a božiu Pravdu alebo nie .., A teda len až keď dospejes vo svojom vlastnom presvedčení k Pravde od Najvyššieho zdroja..Dovtedy sa to jednoducho nedá ísť so mnou do polemiky ..musíme byť v tomto rovnorodo na jednej vlne , a to si žiada prečítať celú knihu iba tak môžeš dospieť k Pravde aká je a od koho pochádza ..Sám jedine sám bez pomoci iných..Len sám ..Ja som ju prvý krát čítal v roku 1999 4 až 5 mes lebo ma 960 strán,dnes ju mám už niekoľko krát prečítanú aby duch nestagnoval ..Dnes je už výhoda že sa nemusí čítať ale dá sa aj počúvať ako AUDIOKNIHA ,ale zaberie to skoro 50hod poctivého počúvania aby človeku nič neuniklo..

     • Israismael

      Inak nepočúval si MzK ani slovko z toho odkazu .. ..keby si bol počul zo pár minút ,nejaké uryvky ,možno by si bol začal aj skúmat rozumom aj keď bez citu zatiaľ ,ale pre tu zvedavost by si aspoň zavrtal červika…No ale neviem možno je to pre teba Duch Pravdy a SLoVO kľúčik ktorým si ty nemôžeš odomkut poznanie ,lebo nie si naladený zatiaľ na Pravdu ale na všelijaké iné tredky ktoré ťa lákajú …Ja ta ale nekritizujem,neber to tak , lebo tak či tak je to každého osobná vec čo skúma čo číta a co príjma do seba .. Aj tu platí zákon príťažlivosti rovnorodeho a zákon spätného pôsobenia ..

     • Marek Košice

      Israismael, napíšem to ešte raz : TEN, KTO STVORIL TELO ZÁVISLÉ NA VODE, JEDLE, SPÁNKU, STARNÚCE SO VŠETKÝMI NEDUHMI, pre mňa je a navždy bude buď „BEZCITNÝM PROGRAMOM“, alebo SATANOM. Nemám dôvod zmeniť názor, pretože týmto spôsobom nás náš Stvoriteľ ZOTROČIL………..PRITOM NÁS ZOTROČIŤ NEMUSEL (!!!), a naše telá mohol stvoriť NEZÁVISLÉ prinajmenšom na vode, potrave a tepelných podmienkach a neduhoch starnutia, lebo je predsa všemohúci, nie??? 😉

      ÁNO, JE VŠEMOHÚCI….a vo svojej všemohúcnosti nás VEDOME zotročil, pretože jeho všemohúcnosť mu to UMOŽNILA. Bodka.

  • Draslik,to je len zaciatok

 9. Keďže na buzerantstve masónom záleží a keďže Fico podporuje Pellegríniho kandidatúru na prezidenta SR!
  Fico nechápe, že na Slovensku už existuje skupina ľudí, ktorí chápu politické súvislosti!

  VIDEO: Pellegrini podporí nomináciu sluhu von der Leyenovej Maroša Šefčoviča, ktorý sa po mlčaní počas covidového teroru a počas prenasledovania vtedajšej opozície, opäť uchádza o funkciu eurokomisára, aby otrocky plnil zločineckú globalistickú agendu Svetového ekonomického fóra v Davose
  https://www.infovojna.bz/article/video-pellegrini-podpori-nominaciu-sluhu-von-der-leyenovej-marosa-sefcovica

  • O. i. – Šefčovič berie mesačne 38 tisíc eur – a bude brať aj penziu od EU, nakoľko u nás je penzia zastropovaná podstatne nižšie.

   • Marek Košice

    „Najlepšie“ na tom je, že s najväčšou pravdepodobnosťou napr. taký Šefčovič dožije staroby, zomrie v posteli či v nejakej super nemocnici, a samozrejme – PO SMRTI TELA JEHO DUŠU ŽIADNE PEKLO NEČAKÁ (pretože neexistuje).

    Ale je tu ešte jedna možnosť – RESET ĽUDSTVA…..ktorý sa uskutočňuje GIGAPOHROMOU, a uskutočnil by sa do pár rokov (5?10?20?) od tohto momentu. Lenže ten zmetie aj nás, a aj rôznych „svetcov“, ktorí nikdy nikomu neublížili….. Ako „UMELÁ BEZCITNÁ INTELIGENCIA“ NEBUDE triediť medzi dobrými a zlými ľuďmi……… To je ten náš „Stvoriteľ“, od ktorého je väčšina ľudí LEPŠÍCH….akurát nevedia tvoriť PEKLO, a teda Zem a život v tele (vedia ho len „kopírovať“ rozmnožovaním sa)…..

    • holistický prístup

     Veď mu dopraj „starobu“ – Tebe sa predsa hnusia starí, vidíš len obal – nie zárodok života – tak nech si užije to vráskavé,staré, trasúce sa, dementné, páchnuce a za „živa“ hnijúce „telo“ – dopraj mu, aby „prežil“ všetkých jemu „drahých“ – aby zhnil sám a v zabudnutí. Takí, ako „Ševčovič“ a jemu podobní nezomierajú, ale dochnú ich telá a ich „vedomie“ nie je ich vedomím – sú napojení na svojho temného „boha“.

     • Israismael

      Niet čo dodať .holisticky …s tým Sevcovicom a jemu podobným je to tak .. ich tela len hniju za živa, podobne ako ich živý duch,lebo sa napájajú na temné štruktúry,či to oni vedia a vnímajú alebo nevedia a nevnímajú ..Je to iba ich chyba,ich vlastné chcenie …

     • Marek Kosice

      HP : a na akeho „Boha“ su napojeni ti, ktori maju nutkanie (OD KOHO???) pravidelne skratovat svoju sexualnu & duchovnu energiu, a tomu nutkaniu sa aj podvolia? 😀 … NA TOHO ISTEHO BOHA-SATANA.

      Mimochodom, mne sa nehnusia stari ludia, ale len stare tela. Keby ich ten p*cus nevytvoril starnuce (ak by clovek mal umriet tak ci tak, umrel by skratka v tele 25 rocneho aj keby mal 100 rokov) so vsetkymi neduhmi….ALE NIE, ved to by potom preukazal, ze je dobrotivy. A to on este nikdy nepreukazal. 🙂

     • holistický prístup

      Marečku,

      tak to musíš sám vedieť najlepšie, komu verne a oddanie slúžiš – tie Tvoje nutkania sa tu neustále vysemeňovať a skratovať stále s tými istými bludmi – koho príkazy plníš?!?

     • Israismael

      MzK ak má niekto potrebu zneužívať deň čo deň pohlavnú silu je to len jeho chyba a nie je to žiadne napojenie na Boha či Lucifuka ..Ta sila bola človeku určená od prvopociatku a Boh nezasahuje do pohlavnej sily ľudí ,za to človek áno lebo ju zneužíva nadmerne ..Dnes je pohlavna sila a pohlavný pud mnohonasbne vystupňovany ,neúmerne používaný ale to je chyba človeka a nemôže sa za to predsa obviňovať Boh ,že ako ju človek používa a zneužíva …a ani Lucifer v tom nemá prsty ..Všetko sú to prsty alebo dlane ľudí(⁠。⁠◕⁠‿⁠◕⁠。⁠)⁠➜ .. a je to tým že je je obrovsky prepestovany pohlavný pud a sexuálna uchylnost ľudí …Ale nie je dobre ani opačný extrém ,ako ty píšeš že bez sexu a skratovania sa zvyšuje duchovne vedomie..To nie je pravda a nepíšem to z nahody ..ono dal by som ti link na Abdrushina kde hovorí o pohlavnej sile , a na čo hlavne slúži a ako sa prebúdza u každého človeka cca v 12 roku života keď začína puberta (to nie je nahoda ) ,no hovorí aj o tom,že ako ju človek zneužíva ,že v tom nie je človek normálny a ďaleko sa znižil pod úroveň zvierat !! Ale keďže sú tam aj mnohé vysvetlenia ktorým by si neporozumel lebo je to v detailoch od začiatku stvorenia ,tak ten link nedám ..Musel by si poznať odkiaľ sme, z akej úrovne pochádzame ,ja, sa máme vrátiť po správnom vývoji ,ako prebiehalo prve zrodenie ľudí pred cca 2 a pol miliónmi rokov ,ako sa tvorila pohlavna sila u človeka ,aký je to dar (nie pohlavný pud) a na čo má ta pohlavna sila slúžiť ľuďom ako hlavný jej účel.(nielen pre sexuálny a pohlavný pud )

     • Marek Košice

      Israismael, vkuse píšeš o tom, ako Boh NEZASAHUJE, ale stále ho velebíš…. Mohlo by ti už konečne dôjsť, že velebíš niekoho, kto je zaň „preoblečený“, niekoho, kto NEMÁ NAJMENŠÍ ZÁUJEM zasahovať, aby zabraňoval zlu… Ale načo to píšem stý krát, že?

     • Marek Košice

      HP : „koho príkazy plním“ tým, že sa tu pravidelne vyjadrujem o tom, že orgazmovanie je skratovaním sexuálnej & duchovnej energie (a dáva to aj totálny zmysel každému, koho neriadi v tejto veci jeho EGO a „neomylnosť“ v mnohoročnom skratovaní…)? VEĎ VÁM ROBÍM SLUŽBU, ty dilinko. 🙂 Aj keď ju samozrejme odmietate. To je už ale váš problém….

     • holistický prístup

      Marečku,

      správne je sa vyjadriť raz – max. niekoľkokrát k danej téme, ak ide o doplnenie – Ty si posadnutý a preto omieľaš „svoje“ ego-bludy do-kolečka-do-kola. Vybral si správnu myšlienku a tú si premenil na demagogický jed a ten tu pľuješ, pľuješ,, …, pľuješ – v Tvojom zornom poli som aj ja, bytosť, o ktorej ani len netušíš, kto to je – kým je, ni vek, ni „pohlavie“, … – jednoducho nič.

      Každý z nás každým svojim príspevkom maľuje samého seba!

     • Israismael

      MzK ty stále nepochopís ze Boh nemusí behat po zemi za ľuďmi a prosiť ich nerob to a ci rob to? ..on to ako Najvyššie vedomie ani nemôže, ani nemusí . Však to si ako predstavuješ takú všemohúcu, vseobsiahlu silu?.. To ma fakt lietať za každým človekom po zemi a karhat a prosiť, ci zobrať o priazeň malého človiečika? .. Prosím ta.. Ved si už uvedom, a už som to písal neraz, ze ON ma svoje riadiace večne Zákony, zákony stvorenia, sú duchovného charakteru, dokonale, pohyblivé po celom vesmíre, sú samočinné a riadia všetko, celý vesmír všetky planéty, všetky sféry a aj maličkého človiečika na Zemi v poslednej to sfére v ktorej žijeme , ďaleko od Zdroja, od samotného Boha .. Ešte aj tie vysoké bytosti,najviac vyvinuté žijúce oveľa ovelaaaaa bližšie k Bohu ako my tu na Zemi sa musia riadit samocinnymi bozskymi zakonmy.. Ja ta chápem ze si sa k tým informáciam nedostal a ťažko ti je to uchopiť rozumom.. Aj ja som to musel naštudovať a pochopiť v celej tej božskej Pravde, jedine vo veľkom presvedčení a nie v obyčajnej viere ako požaduje cirkev .. Viera je už malo, lebo viera môže byť aj slepá viera a teda nedostacuje k tej najvyššej Pravde ..Clovek musí mať absolútne presvedčenie co dostane zo Slova z Pravdy do svojho ducha a rozumu.. Bez ducha to človek nemôže chápať a iba rozumom sa nedá pochopiť taka vysoká Pravda s veľkým P.. Kto nemá aktivovaného ducha pre Poznanie tak to rozum pracujúci iba v dvoch rozmeroch nepochopí.. Duch je viacrozmerný a je nad rozumom.. Aj to treba poznat..aj mnohí iní to tak museli uchopiť …
      Aspoň si to predstav keď ti to nemôže pustiť tvoj rozum.. Predstav si obraz v sebe… Nie je to tak ťažké predstaviť si duchovné Zákony ktoré pracujú po celom vesmíre a pôsobia aj v našom kozme na našej Zemi.. U nás sa volajú Prírodné zákony.. Ved len pozoruj.. Zasadis semeno do pôdy, do ženy, atď.. Keď by si ho pozoroval napr od zasadeniado do zeme až po konečný plod, tak vždy aj bez tvojho pričinenia rastie az do plodu.. Samociinne.. Zákon : semeno – koreň-steblo – kvet – plod – zber/zatva…zotlenie, a nový kolobeh.. Znova semeno do pôdy (plod napr jablko odpadne zo stromu, vypustí semeno do pôdy), a znova na konci je potom po čase malý strom, potom väčší strom ktorý už rodí a nakoniec potom prináša plody, atď.. Ťažké je to pochopiť?.. To je boží zákon, prírodný zákon..
      A teraz človek, sleduj : muž a žena+ich plodenie – semeno(nemôžeš ale skratovat) – rast malého telicka v tele matky – v polovici tehotenstva vstup ľudského ducha do telicka a začína sa ľudská podoba, lebo vstupom ducha začína ľudská podoba…. dovtedy to telo ešte nemá podobu človeka az duch vytvorí, modeluje v tele matky ludskú podobu – potom nasleduje pôrod – rast – mladosť – staroba – smrť… To je tiež pozemský zákon Boží, vies? … Nemusíš vidieť ako to zo semena ide všetko v postupe, ktorý normálne chronologicky poznáš..ani sa nad tým nezamyslas.. Lebo je to samocinnymi zákon a postup.. Všetko Bohom nastavene…
      Ale kolobeh pokračuje ďalej u človeka aj po smrti a znova pôsobia božie Zákony Samocine… Včera som to tu kúsok vysvetľoval Ajsi, ze co sa deje po smrti človeka…

     • Marek Košice

      HP : Aha, takže „ty si bytosť, o ktorej ANI LEN NETUŠÍM, kým je“….Ale tuším, človeče….Keďže viac-menej pravidelne „skratuješ“, tak veľmi dobre viem „kto“ si…. A teda – nikto, kto by žil duchovne. To mi stačí. A z pozície ANTIduchovného (neupieram ti nejaký osobnostný rast napríklad, to ale nemá s duchovnom nič spoločné – osobnosť je DIELOM ROZUMU) sa radíš k ďalším miliardám antiduchovných ľudí.

     • Israismael

      MzK.. Dva rozmery v ktorých môže pracovat rozum sú iba čas a priestor.. DUCH ČLOVEKA pracuje viacrozmerne, ale iba vtedy je to možné keď je u pozemského človeka aktivovaný v poznaní…. Tým sa preduchovní rozum a potom ten rozum ako pomocník tela bude pracovať vo viacerých rozmeroch a chápať omnoho viac veci ako nepreduchovneny rozum… Dá sa to pochopiť?.. Ved každý človek má ducha v tele, záleží koľko mu dáš,, paliva „.. Bez, paliva“ je nula..Co je palivo? DUCHOVNÉ poznanie je to… ale iba pravé Slovo Pana, nie pomätene poznanie . A tak aj každý ľudský mozog bez,, paliva – božieho poznania“ pracuje len ako človek s rozumom pripútaným a prikovaným k zemi..

     • holistický prístup

      Marek Košice = pravnúča diabla.

      Pľuješ svoj jed – predpokladáš, že sa tu vyzlečiem do naha, ako to robíš s rozkošou Ty – Ty a Tvoje „milenky“ milujúce Tvoje voňavúčke okadené slipy, Ty a tie obludné ženské, ktoré na Teba kašlú, Ty, Ty, Ty, Ty najkrajší, Ty najnamakanejší, Ty najdokonalejší, Ty s najkrajšou postavou, Ty najlepšie sa stravujúci, Ty, Ty, Ty a všetci sú pre Teba odpad – viď protokoly sion. „mudrcov“ – si pomätený, vtieravý,…

      Nič o mne nevieš – len sa snažíš vytočiť ma – to sa ani Tebe nikdy nepodarí.

    • holistický prístup

     Marek Košice,

     si frustrovaný, cítiš sa nedocenený, sám, nikdy Ťa nik nemal skutočne rád, … a pritom sa cítiš byt PÁNOM TVORSTVA … Marek, ani mi Ťa nie je ľúto – si mi ľahostajný – Ty nie si človek, ale otrok toho, koho tu tak často spomínaš. Svoju hviezdu si dávno zahodil, zničil, tak už sa len snažíš za každú cenu upozorňovať na seba – čistá trapošina.

     Ak si taký jasnovidec, napíš tu verejne KTO som … máš môj súhlas.
     😘

  • O. i. 38 000 eur penzie Ševčovičovi nadelili z akého dôvou však to nestihne mínút ani keby sa po… … tento D

  • O.i. o takej penzii sa mi ani nesnívalo to je neskutočné Ševčovič …

  • Marosko,ten masovy vrah,Fico,vie velmi dobre ,co robi,bol akurat v Davose,kde slubil 100 tisic tych vrahov,dovliect na Slovensko a ine dobroty,360 stupnov opacne,ako kikirika Slovakom. V 2018,tiez kupil za vyse 60 Millionov Euro tie falosne PSR testy,na ktore milliony Slovakov,neskorsie cakali v zime,dazdoch,aby im zobrali DNA a nakazili ich chorobami. Rezim sa musel vymenit(to iste sa stalo v USA a inych statoch),lebo,by to bolo prilis ocividne,keby Fico,riesil tu Scamdemiu,restrikcie,pohon na nezaockovanych,atd.(fagot Pelegrini sa vyslovil,ze keby bol pri moci,tak 100% Slovakov,by bolo napichanych, s tu uzasnu dobrotu,kde od radosti Slovac,kape a bude este viac kapat)Teraz je znova pri Koryte,ako bude tiez „Trumpstein“ a ini. Veci sa musia zmenit,na to aby zostali take iste a pokracovalo sa v Genocide ludstva,ako je to uz davno naplanovane

   • Opačne je 180 stupňov – 360 je kruhové zrýchlenie – ako pri hode kladivom. Pellegríni je progresívec,
    “ Veci sa musia zmenit,na to aby zostali take iste “ – oni idú paralelne vo vedlajšej trati – rýchlik predbieha osobák cez ochoz. Nerozumiem, prečo vlastenci dopredu neeliminujú tieto „kádre“ skôr, než sa dostanú pod ochranu.

 10. Q) The Storm Rider: Zprávy ze dne 24.1.2024

  https://aktax.cz/q-the-storm-rider-zpravy-ze-dne-24-1-2024/

 11. Německá ekumenická pro-LGBT skupina přiznala, že v minulosti propagovala pedofilii

  Skupina „Homosexuálové a církev“ (HuK) zveřejnila prohlášení nazvané „Přehodnocení postoje HuK k pedosexualitě od roku 1977“, v němž přiznává, že měla kladný postoj k pedofilii a byla silně ovlivněna profesorem Helmutem Kentlerem, který se ukázal být hlavním strůjcem státem podporované pedofilní sítě v Berlíně.

  https://aktax.cz/nemecka-ekumenicka-pro-lgbt-skupina-priznala-ze-v-minulosti-propagovala-pedofilii/

 12. Tony Morava

  ááá já myslel, že orgasmus otvírá poslední čakru?? Už jsem dokonce četl, že to dokázali západní vědci změřit

  • Marek Košice

   Ako by mohol orgazmus otvárať poslednú (dajme tomu že „korunnú“, ak je posledná) čakru, keď orgazmus je SKRAT SEXUÁLNEJ/DUCHOVNEJ ENERGIE V DRUHEJ ČAKRE? 😀

   Asi si to myslel ako vtip, Tony, že?

 13. Dnes vo veku 98 rokov zomrel slovenský historik a vlastenec Milan S. Ďurica, autor knihy Dejiny Slovenska a Slovákov. Česť jeho pamiatke.

 14. Marek Košice

  Tak………………………….FICKO BUDE PRETLÁČAŤ výrobu elektormobilov, a Šefčovič mu v tom plný entuziazmu pritakáva…. Počul som to v Rádio Slovensko (nie, ja si rádio nezapínam).

  Vedel som, prečo neísť voliť NIKOHO…Samozrejme sa to bude vyrábať u nás, aj s batériami, tak čakajme ešte toxickejšie životné prostredie…Potlesk….

  • Ten masovy vrah,je uzasne presibany,ako vies,uz sa davno nevoli ale selektuje. Elektricke auta,tiez budu „sluzit“.ako kontrola populacia,atd.

 15. Podle lékaře z Kanady – Chrise Shoemakera, bude celosvětově ohromná vlna úmrtí v souvislostí mRNA injektáže do 10 let.
  https://necenzurovanapravda.cz/2024/01/tento-kanadsky-lekar-ma-spatnou-zpravu-pro-ockovane-video/

  • Marek Košice

   Nechcem znevažovať vedľajšie účinky „vakcín“ proti „covid“, ale…… aj NASA hovorí už desiatky rokov o tom, že „vesmírna turistiak bude do troch rokov, do päť rokov“….a neustále a neustále to odkladajú……………A odkladať budú, AŽ DO RESETU ĽUDSTVA…… 😀 😀 😀 😀

 16. O.i. o takej penzii sa mi ani nesnívalo to je neskutočné Ševčovič …

Pridajte komentár

*