Teraz budú najdôležitejšie eurovoľby v histórii. Určite choďte voliť a zabráňte progresívnym fašistom navoziť tu státisíce migrantov, zaviesť povinné očkovanie, zakázať autá na benzín, zdražiť energie a potraviny, zaviesť digitálnu totalitu, zatiahnuť nás do vojny a inak vám zničiť život!

Riaditeľ potravinárskej firmy varuje, že „Nový svetový poriadok“ používa infláciu na zotročenie ľudstva


Print Friendly, PDF & Email

Riaditeľ potravinárskej firmy varuje, že „Nový svetový poriadok“ používa infláciu na zotročenie ľudstva

(J.D. Heyes, Natural News) Zakladateľ a riaditeľ potravinárskej firmy poprednej hispánskej značky hovorí, že západná globalistická elita rozpútala pekelný plán voči miliardám ľudí, aby nad nimi mohla nekonečne vládnuť.

Bob Unanue, generálny riaditeľ spoločnosti Goya Foods, počas rozhovoru so známym americkým moderátorom Tuckerom Carlsonom z Fox News povedal, že členovia kultu „Nového svetového poriadku“ používajú diabolskú infláciu na „zotročenie ľudstva“.

„Jadrom inflácie, ktorá sa dnes už vymkla spod kontroly – najmä pri potravinách – je diabolská túžba ovládať nás,“ povedal Unanue.

„Keď som bol dieťa, moji rodičia hovorili: ‚nikdy si neber sladkosti od cudzieho človeka‘. A oni dnes rozdávajú cukríky zdarma, čím motivujú ľudí, aby nepracovali.

Berú nám náš zmysel života, nášho ducha, dôvod vstávať každý deň. Dokonca to robia bez vlastného cukríka. Berú naše cukríky a používajú ich na to, aby nás uplácali, aby sme nepracovali. To je extrémne inflačné správanie.“

TV stanica Fox News ďalej poznamenala, že inflácia počas Bidenovho režimu a kontroly Kongresu demokratmi naďalej sužuje veľkú väčšinu občanov:

„Rastúce ceny potravín boli jednou z najcitlivejších tém horúcej inflácie, ktorá vytvorila vážne finančné tlaky na väčšinu domácností.

Ceny potravín sa toto leto vyskočili najvyššiu úroveň za posledné štyri dekády, čo prinútilo ľudí vynechávať mnohé každodenné položky, ktoré si už nemôžu dovoliť.

Podľa ministerstva práce platia spotrebitelia v obchodoch s potravinami viac za množstvo položiek, ktorých ceny za posledný rok výrazne vzrástli. To zahŕňa základné potraviny ako vajcia (38 %), kuracie mäso (16,6%), mlieko (15,6%), zemiaky (13,3%), ryžu (12,7%) a čerstvé ovocie a zeleninu (8,0%).“

Vysoké ceny životných potrieb a veľký nedostatok pracovníkov

Krajina navyše zažíva jeden z najhorších nedostatkov pracovníkov v histórii USA, hoci vďaka krokom Federálneho rezervného systému (FED) pri zvyšovaní úrokových sadzieb s cieľom spomaliť ekonomiku bude čoskoro prepustených veľa pracovníkov.

V Európe je situácia v podstate identická.

Unanue ďalej povedal, že počas pandémie Covid-19 jeho spoločnosť nikdy neprestala pracovať, pretože ich pracovné miesta boli považované za nevyhnutné pre chod štátu. Avšak jeho spoločnosť odvtedy vo veľkom pociťuje dôsledky nedostatku pracovníkov.

„Práca je nevyhnutná. Dáva nám zmysel života… každý z nás je stvorený na podobu Boha s našou vlastnou identitou,“ povedal.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

„Obyčajní ľudia boli zbavení zmyslu života, naplňovania potreby vlastnej sebarealizácie, ktorá je vlastná pracujúcim jednotlivcom. A vykonali to elitári, ktorí nás chcú zotročiť pre ich vlastnú chamtivosť a moc“, povedal generálny riaditeľ firmy.

„Všetci máme nejaký účel,“ hovorí.

„Teraz tento účel nám berú títo málopočetní, no vysoko postavení elitári, ktorí nás chcú vlastniť, ovládať a zotročiť pre svoju chamtivosť a moc.“

Pozrite si nasledujúci rozhovor reportéra s riaditeľom potravinárskej firmy Bobom Unanue (v angličtine):

Veľké prepúšťania sa už rozbehli

Súčasný nedostatok pracovníkov sa čoskoro zmení na prebytok pracovníkov, keďže prepúšťanie vo veľkých korporáciíách sa už začalo.

Prepúšťanie a pokles dopytu zo strany niekoľkých veľkých korporácií, vrátane Apple, FedEx, Meta (Facebook) a Nike, naznačujú, že recesia môže byť blízko.

Bývalý minister financií USA Larry Summers varoval:

„Toto je moment, kedy by mala nastať zvýšená úzkosť, podobne ako rok pred finančnou krízou v roku 2008.

Zároveň Bank of America Merrill Lynch GFSI (globálny finančný stresový index) a indikátor trhového rizika vyskočil na najvyššiu úroveň od marca 2020,“ uviedla súkromná spravodajská spoločnosť Forward Observer v pondelkovej poznámke pre svojich predplatiteľov.

Ceny takmer všetkého budú medzitým neustále rásť, keďže ropa sa chystá zvrátiť svoj pokles a možno dokonca vráti ceny benzínu späť k 2 eurám za liter vďaka pretrvávajúcim neistotám v dodávateľských reťazcoch.

„Odhady médií hlavného prúdu naznačujú návrat k cene 100 dolárov za barel ropy Brent, čo by zvýšilo ceny benzínu v priemere na približne 2 eurá za liter benzínu. Tieto projekcie sú pritom konzervatívne,“ poznamenal minulý týždeň portál OilPrice.com.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Autor: J.D. Heyes, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. adamkratochvil

  lutujem vsetkych co v tomto svete budu zit…

  • No vidíš, a ja sa teším, že tento systém konečne skapal.

   • Souhlas . Někdo vidí v hnoji zápach a špínu jiný v něm vídí hnojivo na novou úrodu nebo krásné kytky. Nikdo z této situace nejsme nadšení ale zkusme se na to dívat jinak a napravit to co jsme více méně i svým přičiněním zkazili.Bez spolupracujících lidí /zdravotníctví, policie ,ouřadové,politici/by se jim to nepovedlo .Je čas účtování.

   • Nie meni sa za daleko strasnejsi

  • Adam nebudu zit dlho

 2. KOVIDBARÓN!

  ,,,,celkovo je ľudstvo tentokrát už nadmerne zmagorené-zahľadené iba do profitu,nadmernej produkcie a tvorby zbytočností strkajúcich to do preplnených skladov a preplnených predaní,,,,biorobot kritizuje iného biorobota,že je biorobotom,,,,človiečik naháňajúci sa za prácou,aby si mohol naplniť už i tak plnú kapsu,aby si mohol za to kúpiť ďalšiu zbytočnosť,ktorú onedlho buď vyhodí,lebo sa pokazí,či bude už na druhý deň zastaralá a bude chcieť takú zajtra vyrobenú,aby sa mohol donekonečna tvoriť odpad,,,,človiečik ufňukaný berúci si na krk vždy ďalšie a ďalšie pôžičky na nákup zbytočností či predraženú prerábku bytu či domu,kde aj tak trávi minimum času a takto sa preto musí neustále tvoriť nadprodukcia,lebo výrobcovia počítajú s odbytom a kupujúcim sú mzdy preto vždy nízke,lebo už nestíhajú žiť z 1000-1500euro mesačne,lebo veľké zrážky za zbytočnosti,,,,s koncom ľudského sveta ako ho teraz poznáte vy nič neurobíte-ten je dokonalo naplánovaný a dokonale rozbehnutý,,,,vo svete je chudoba iba preto,lebo je veľká časť populácie chamtivá a nenažraná,lenže pílite si sami konáre pod spuchnutými zadočkami-akcia vždy vyvoláva nejakú reakciu a váš pád zo stromu priamo hlavou do mraveniska bude viac než len bolestivý a nepríjemný,,,,vás totižto nič mimo opíchavania a veľkého resetu nič iné nezastaví a nič iné neodstráni z hry o dobrý či lepší svet,lebo ten tu bude iba ak tu vy nebudete,,,,týmto pozdravujem lekárov zdravotníkov a záchranárov-netreba žiť na dlh a zostane viacej peňazí,my všetci budeme teraz za vás splácať tie vaše pôžičky a hypotéky,,,,už sa neviem dočkať roku 2023,kedy sa to konečne začne poriadne rozbiehať a po zime tie vaše hlavy-horenosy ako budú padať dole,,,,treba vám poriadne naložiť a potom ešte nahádzať vás do ohňamaby nič tu po vás nezostalo vy lakomci a ***.

  • KOVIDBARÓN! …ja nerozumiem tvojim (už len bývalým? – teda dúfajme) kritikom… Nehádžeš sem bludy, ani vulgarizmy, neútočíš na iných čitateľov, máš originálny, pritom objektívny vlastný humor, čo je úplne super – čo tí tvoji neprajníci nechápu, že aj smiech lieči? (kiežby aj Billov a Anthonyho mozog vyliečil…)

   Aj nasl. titulok srší humorom – len, žiaľ, krajne zvráteným:
   „Doktor Fauci je najoddanejším štátnym zamestnancom, akého som kedy poznal,“ pochválil kolegu Francis Collins, bývalý šéf Národného ústavu zdravia (NIH), pod ktorý spadá aj NIAID.
   No a Sabaka svojou originálnou optikou Collinsonovo hodnotenie tohto vakcivraha zaklincoval: „Do paniky, ktorá ovplyvňovala naše konanie a rozhodovanie pri zvládaní pandémie, dodával Fauci dávku racionality,“ vraví lekár Peter Sabaka.

   https://dennikn.sk/2984810/zachranil-miliony-ludskych-zivotov-v-amerike-zmenil-medicinu-anthony-fauci-konci-v-urade/

 3. Zotročenie ľudstva je následok. Príčinou inflácie je bezbrehé tlačenie peňazí bez ich krytia produktivitou. Smeruje to k tomu, kedy peniaze nebudú mať cenu papiera, z ktorého sú vytlačené. Už raz to tu bolo pred cca 90 rokmi, kedy na nákup chleba išli ľudia s fúrikom bezcenných peňazí.

  • měnová reforma v československu v roce 1953……

   • Menová reforma peňazí = cenová reforma energiíí 10 : 1 – teda v pomere 10 : 1 vás zbavíme papierových peňazí – a to aj tých bezhotovostných v banke, a dáme vám za ne digitálne ID peniaze. Bez fúrika! Gójima treba modulárne prenastaviť = Great reset

   • Digital currency very soon absolute slavery

  • múj pradedo po menovel reforme pálil peniaze v sporáku a zakladal nimi aby mu lepšie horelo lebo nemali skoro žiadu hodnotu ,z fúrikom sa mu neoplatilo íst do banky menit ich

  • Trošku zjednodušené. Inflácia je len nástroj najmocnejších bankárov/elít, ako legálne okradnúť obyvateľstvo o majetky rozhadzovaním peňazí pod určitou zámienkou v dobe nejakej krízy a to tak aby sa obyvateľstvo nezačalo búriť. Ide o pravidlo (Merinkovo pravidlo) inflačného tunelu, z ktorého vyjde obyvateľstvo ožobráčené o všetok majetok a úspory. Neochota súčasných vlád zakročiť proti inflácii je súčasťou plánu Komisie 300, ktorá zo zákulisia ovláda západné vlády. Napokon superbohaté elíty získajú náš majetok doslova za babku a až potom príde takzvané „oživenie“. Nebudeme nič vlastniť a budeme šťastní …

 4. Suhlas a ja dodam: Německá vláda nedávno objednala 100 milionů dávek ko*kovid „vakcín“, což ji stálo 2,5 miliardy eur a nikdo je nechce.
  globalresearch.ca/germany-spends-2-5-billion-euros-100-million-bivalent-boosters-only-discover-nobody-wants-them/5795292

  Ve Furthu ve Středních Frankách se pro posilující vakcínu dostavilo jen 85 lidí. Okres má 120 000 obyvatel. „Snažili jsme se to lidem co nejvíce usnadnit,“ řekl Michael Hubmann, který očkovací kampaň koordinuje.

  😀 RETARDACE 😀 = „Očkování“ bylo nabízeno současně ve dvou nákupních centrech, autobusu, domově pro seniory a bývalém obchodě na pěší zóně, ale málokdo chtěl čtvrtou dávku.

  Markus Beier, předseda německého sdružení praktických lékařů, řekl: „Všichni jsme se snažili očkovat: „Zájem o čtvrtou dávku byl bohužel malý.“
  Trval na tom, že je důležité, aby se lidé starší 60 let a lidé s komorbiditami chránili tím, že si nechají dát druhou posilovací dávku. „V populaci panuje nejistota, co další očkování přinese. Stále však posilují ochranu proti závažným následkům,“ řekl.
  Mezitím končí platnost velkého množství vakcín. Na konci srpna muselo být vyřazeno 3,9 milionu dávek vakcíny Moderna a dalších 700 000 dávek vakcíny Novavax.

  • Ľudia pochopili,že vakcíny nie sú záchrana ludstva ale opak —

   • A pochopili to i na slovensku a v česku? Znám dost tvrdých covid ovcí….ať už jde o vakcínu, nosošťouchy,… u každého se to projevuje trochu jinak.

  • K ničomu nedôjde. Mnoho ľudí, infomatorov, vestcov sú napojení na temnú stranu a dostávajú informácie, ktoré majú za cieľ vyvolať strach. Treba žiť život, plniť si sny a robiť zmeny v sebe a nesirit takéto nizkovibracne správy. Cele Q, tadesco, to všetko sú organizácie, ktoré už 2 roky o niečom píšu a strašia ľudí. Ľudia zabúdajú žiť a čakajú na záchrancu. Neexistuje. Je to každý sám, ktorý mení celú hru.

   • jak na tadescu psali, že k testování a vakcinaci COVID 19 nedojde, protože ta kolej je zrušená…..

   • KOVIDBARÓN!

    ,,,,nikdy k ničomu nedochádza,ale iba v hlavách samoklamcov,ktorí si dokážu oklamať vlastný život a tváriť sa,že nieje potrebné precítiť všetko čo takýmto uškodí,,,,práve takýto majú tu na zemi zásadné šťastie,že sú tu aj ľudia,ktorí žijú zodpovednejšie a preberajú bremeno ťarchy a zodpovednosti na seba,,,,keby banky nerozdávali,tak nemáte čo jesť a nie ešte elektrinu či plyn pre teplo,,,,jediné čo tu straší-tak to sú strašiaci,ktorí odmietajú prijať podiel viny a zmeniť životný štýl a osobné potreby,,,,fabriky sa tu nestavajú pre mňa,ale pre vás a pre vaše deti,lebo doma by ste sa iba nudili a vyvolávali rodinné konflikty,,,,biorobot je nemysliaci tvor a preto nemôže chápať podiel vlastnej viny a zodpovednosti za svoje skutky,biorobot má iba potreby a chute,,,,táto celá planéta je súčasťou temnoty a svetlom je tu iba slnko a svietiaca žiarovka,,,,ako je vidieť-siete G2 a vyššie v spojení s modernými mobilmi účinne vymývajú mozočky,,,,

   • Sudruh boli to junty ktore to robili

 5. … a bude pokračovať aj v depopulácii či premeny človeka na biorobota ! Len pripomínam, čo schválila česká vláda! A čo slovenská?
  https://www.ac24.cz/zpravy-z-domova/ceska-republika-se-zavazala-ockovat-kazdeho-muze-zenu-a-dite-do-roku-2030/ !

 6. Otázočka! Boli ste niekto aspoň pozrieť beh na maratón a polmaratón v KE minulý víkend. Vraj bežci kolabovali jedna radosť (mám od známej čo tam bola), veľa nedokončilo a stále bolo počuť sanitky… v médiách je samozrejme ticho, ako inak, keď sa nakúpili ďalšie smrtiace očkovacie jedy !

  • KOVIDBARÓN!

   ,,,,kolabovali bežiaci,kolabovali divácu,kolabovali moderátori,kolabovali kameramani-a keď už bude každý súmerne kolabovať,tak to bude normálny stav kolabovania a štáty nakúpia viacej sanitiek a postavia viacej nemocníc a zamestnajú viacej zahraničných zdravotníkov a viacej personálu do večšieho zadĺženia,lebo domáci personál vyštudovaný za domáce prostriedky nemá na domáce obyvateľstvo pre vlastný nerozum na vás čas,,,,všetko sa vždy každému vráti-a už sa aj vracia,tak ako sa vráti domov pešo z rakúska či švédska každá zodretá slovenská noha-lebo jadro má vyššiu moc,,,,

  • Vyhľadávač mi vnucuje iné maratóny, ak použijem aj slovo sanitka alebo odpadávali.

 7. Presne je to tak niet k tomu čo dodat

 8. …´Vďaka viac.infor.sa ľudia už tak ,,nehrnú“ na očkov., ako predtým…

 9. Píše tu kdekto, hocičo! Vždy som tvrdiala, že sa nenarodil človek, ktorí by dokázal vybabrať s ľuďmi! Poprskajme si, ponadávajme, ale majme na pamäti, že jeden, bez druhého neprežijeme! Napr. talianske cestoviny, pizza sú prodoktom, ktorý mal za cieľ nasýtiť ľudí v čase nekonečného obliehania. Vietnamci dokázali prežiť, v čase amerického bombardovania polí, napr. pesticídmi, 2roky v podzemných katakombách v dĺžke 200km. Chráňme samých seba seba a ľudí v okolí a ustojíme to. Ľudia sú múdri a každý niečo dokáže, ak nie hneď, naučí sa. Nikto z nás ale nesmie myslieť len seba

 10. Plány „Veľkého Resetu“sa začali rodiť už po 1.svetovej vojne,dozrievali po 2.svetovej a vyvrcholia o niekoľko rokov.Už teraz je tesne pred úspešným finále.Nedá sa proti nemu bojovať, keď väčšina ľudí ani netuší, že je nejaký „Reset“už v pohybe.Budúca generácia,ak nejaká bude,sa narodí do bezhotovostnej ,technokratickej,plne očkovanej,na umeleých potravinách žijúcej,neustále sledovanej spoločnosti a keďže sa v takomto svete už narodia a nebudú poznať nič iné,tak to budú považovať za správne a normálne…Covid, ktorý bol do veľkej miery celosvetový sociálny experiment, ukázal,ako sa mnoho ľudí bez odporu podriaďuje nezmyselným opatreniam…Na základe toho globalisti vedia, že môžu spustiť ďalšie udalosti, ktoré postupne povedú k starostlivo pripravovanému Resetu a väčšina ľudí neurobí nič.

  • Joseph. 100% agree also covid is a monetary policy

  • Presne tak.
   Prebieha celoplanetárna skúška oviec ohňom. Veľká časť je poslušná. No veľkú skupinu tvoria aj tí, ktorí dosiaľ šialenstvu boha Sionu statočne vzdorujú.
   Aký výsledok vaxoši očakávajú?
   Nech sa už táto ich covidšaráda skončí akokoľvek, dôsledky – tak či onak – budú nedozerné…
   Tí pribrzdení spiklenci vážne nedomyslia, že tento ich krátkozraký „experiment“ nakoniec zničí aj ich?

Pridajte komentár

*