Zelená dohoda (Green deal) nemá s ekológiou nič spoločné. Je to progresivistická ideológia vedúca k hospodárskemu úpadku a horšej ekológii. V eurovoľbách nevoľte PS, lebo skončíte ako žobráci!

Štúdia: Väčšina zaočkovaných zomiera kvôli autoimunitným útokom na vlastné orgány


Print Friendly, PDF & Email

Štúdia: Väčšina zaočkovaných zomiera kvôli autoimunitným útokom na vlastné orgány

(Veronika Kyrylenko, The New American) Nedávno uverejnená štúdia naznačuje, že takmer každý príjemca vakcíny na Covid-19, ktorý zomrel do 7 dní po očkovaní, zomrel pravdepodobne z dôvodu vakcínou vyvolaného autoimunitného poškodenia.

Štúdiu nazvanú „O vakcínach na COVID: Prečo nemôžu fungovať a nezvratný dôkaz ich kauzatívnej roly v úmrtiach po vakcinácii“ publikovali Sucharit Bhakdi, MD a Arne Burkhardt, MD, obaja v Nemecku pôsobiaci a často citovaní vedci vo svojom odbore.

Ich zistenia boli prezentované 10. decembra 2021 na interdisciplinárnom sympóziu o bezpečnosti a účinnosti covidových vakcín. Keby im zdravotné úrady venovali pozornosť a úctu, ktorú si zasluhujú, očkovacia kampaň by bola dnes zrejme zastavená.

Očkovaných zabíja vlastná imunita

Ako ukazuje štúdia, 14 z 15 zaočkovaných pacientov, ktorí zomreli, malo autoimunitné poškodenie rôznych orgánov, t.j. imunitné systémy pacientov napádali ich vlastné orgány.

Lekári uviedli, že pred smrťou boli len štyria z tých 15 pacientov liečení na JIS dlhšie než 2 dni, zatiaľ čo väčšina pacientov nebola nikdy hospitalizovaná a zomrela buď doma, na ulici, v práci, v aute, alebo v zariadeniach opatrovateľskej starostlivosti.

Táto skutočnosť podľa štúdie naznačuje, že liečebná intervencia „pravdepodobne významne neovplyvnila zistenia pri pitve“.

Patológovia po vykonaní pitvy zvyčajne nespájali úmrtia s očkovaním a vo väčšine prípadov sa ako príčina smrti predpokladalo „arytmogénne zlyhanie srdca“.

Prečo by sa niečí imunitný systém zbláznil a napádal niečo, čo má chrániť?

K smrtiacej imunitnej reakcii dochádza hlavne preto, lebo imunitný systém chápe bunky, vytvárajúce hrotový „spike“ proteín SARS-CoV-2, ako hrozbu a snaží sa ich zničiť, argumentujú vedci:

„Vakcíny spôsobujú, že bunky hlboko vnútri nášho tela produkujú vírusový „spike“ proteín, čo by podľa prírody robiť nikdy nemali.

Každá bunka, ktorá produkuje tento cudzí antigén, sa dostane pod paľbu imunitného systému, do ktorého patria tak protilátky IgG (najhojnejší druh protilátok, nachádzajúci sa vo všetkých telesných tekutinách), ako aj cytotoxické T-lymfocyty (chrániace telo pred rakovinovými bunkami a bunkami, ktoré sa nakazili patogénmi).

Môže sa to stať v ktoromkoľvek orgáne.“

Najviac napádané orgány

Pitvy zosnulých vo veku 28 – 95 rokov ukázali, že v 14 z 15 prípadov bolo napadnuté srdce.

Podobné sebapoškodenie bolo vidieť aj v pľúcach (13 prípadov), pečeni (2 prípady), štítnej žľaze (Hashimotova tyreoditída, 2 prípady), slinných žľazách (Sjörgrenov syndróm, 2 prípady) a mozgu (2 prípady).

Zároveň sa vo všetkých „postihnutých tkanivách všetkých prípadov“ nachádzali bežné patológie, ako napríklad zápaly a smrť malých krvných ciev z dôvodu nadbytku zabijáckych T-lymfocytov v cievach, aj v obklopujúcich ich tkanivách.

„Dôkaz imunologického útoku na seba samého je bezprecedentný“, napísali lekári, pokračujúc:

„Keďže jediným spoločným menovateľom všetkých prípadov bolo očkovanie, nemôže byť pochýb o tom, že u týchto zosnulých jednotlivcov bolo spúšťačom sebadeštrukcie.“

Pravdepodobnosť, že ľudia budú trpieť takými nežiaducimi účinkami, sa bude s počtom prijatých dodatočných posilňovacích dávok len zvyšovať, uzatvárajú autori.

Zbohom vysoký krvný tlak

originálnom videu Dr. Bhakdi zdôraznil, že štyria z 15 zosnulých boli očkovaní len raz, a napriek tomu zomreli.

Zároveň sa imunitný systém s každou prijatou posilňovacou dávkou „stáva agresívnejší“, pričom cievne tkanivá sa z dôvodu predošlých útokov stávajú „priepustnými“. A takto sa dostáva do orgánov vírusová mRNA.

Tu si môžete pozrieť verziu videa s českými titulkami:

„Váš srdcový sval, pečeň a pľúca začínajú vytvárať tieto prekliate (hrotové) proteíny a potom tam idú vaše zabijácke lymfocyty… a ničia vám srdce, pľúca, pečeň,“ lamentoval Bhakdi.

Spomínané orgány však nie sú jediné potenciálne ciele vírusovej mRNA, ktorú „učia“ vakcíny vyrábať ľudské telá.

Keďže sa vykcíny dostávajú do lymfatických uzlín, vytvárajúcich lymfocyty, alebo tiež biele krvinky, môžu sa tieto krvinky „naučiť“ vytvárať aj hrotový proteín.

To z nich zasa robí cieľ autoimunitného útoku, čo podkopáva schopnosť autoimunitného systému držať pod kontrolou všetky potenciálne smrtiace vírusy a baktérie, ktoré sú v ľudskom tele vždy prítomné.

Patria medzi ne, napríklad, aj baktérie tuberkulózy, ktoré budú podľa Dr. Bhakdiho na vzostupe v celej Ázii, Indii a Afrike.

Rastú už aj prípady rakoviny

Dr. Bhakdi dodal, že lekári už zaznamenávajú nárast rakovín a nádorov u svojich zaočkovaných pacientov.

Aj to sa vysvetľuje zhoršenou schopnosťou imunitného systému potláčať v bunkách patologické mutácie a už bolo predtým potvrdené v Idahu pôsobiacim patológom Dr. Ryanom Coleom. S tým záverom súhlasia mnohí vedci, ktorí nie sú súčasťou establišmentu.

„Dávkovanie vakcín na COVID-19 je znepokojivé z dôvodu akumulácie hrotového proteínu v ľudskom tele,“ varoval Dr. Peter McCullough.

„Opakovanými dávkami vakcín na COVID-19 sa bude hrotový proteín stále viac akumulovať v mozgu, srdci a ďalších dôležitých orgánoch, prekračujúc mieru čistenia. O hrotovom proteíne je známe, že spôsobuje ochorenia ako sú myokarditída a neurologické poškodenie, a tiež poškodzuje krvné cievy a podporuje tvorbu krvných zrazenín,“ dodal.

„Opätovná stimulácia scitliveného imunitného systému znova a znova tým istým patogénom by mohla s každým ďalším očkovaním viesť k exponenciálnemu nárastu poškodení vakcínou,“ súhlasil Dr. Brian Hooker.

Bhakdi a Burkhardt nie sú prví lekári, ktorí na skúmanie účinkov očkovaní na COVID využili pitvy zaočkovaných ľudí.

Záver

Ako už v auguste 2021 uviedla stránka The New American, svetoznámy nemecký patológ Peter Schirmacher, riaditeľ Ústavu patológie na Heidelbergskej univerzite, zistil, že 30 až 40 percent ľudí, ktorí zomreli do dvoch týždňov po podaní vakcíny na COVID a u ktorých vykonal pitvu, zomrelo na očkovanie.

Schirmacher vyzval vládu, aby sa zamerala na dôkladnejšie pitvy ľudí, ktorí zomreli krátko po svojom očkovaní na Covid-19. Nie je prekvapením, že jeho žiadosť padla na neúrodnú pôdu.

Čoraz viac krajín, vrátane USA, začína byť stále nátlakovejších v požadovaní toho, aby sa ich obyvateľstvo zaočkovalo proti COVIDu a tiež aby sa dalo zaočkovať treťou dávkou.

Niektoré štáty, napríklad Izrael a Nemecko, zavádzajú švrtú dávku a viaceré radikálne skracujú odporúčaný interval medzi počiatočným a posilňujúcim očkovaním.

Prírodná liečba osteoartritídy

Autor: Veronika Kyrylenko, Zdroj: thenewamerican.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Hrotový proteín je pozostatok z mŕtvych buniek. Grafén reže všetko čo je v tele, bunky umierajú.

 2. Marek Košice

  ČLANOK ZO SLOVENSKÝCH „TOPKY.SK“ Z ROKU……… 2016………..STÁLE TAM JE AKTÍVNY, hoci prakticky slúži ako dôkaz, že covid je PLANdémia……….

  „LONDÝN – Vodca konšpirátorov David Icke varuje ľudstvo pred blížiacou sa skazou. Podľa jeho najnovšieho vyhlásenie máme len tri roky na záchranu. Potom nás úplne ovládnu technológie vytvorené úzkou skupinou vyvolených.“

  https://www.topky.sk/cl/13/1534973/Guru-konspiratorov-varuje-ludstvo-pred-novym-virusom–Mame-len-tri-roky-na-zachranu-?fbclid=IwAR2tOPKDQz03D-XHxP6GcYuAlpUWKTtlM4EgBsMhernlsxaaZ3f2dkVuXHY

  • Ako to len tento konšpirátor mohol vedieť takto presne tak dopredu 😉
   A ako to, že topky nechávajú takýto dôkazový materiál aktívny a verejne prístupný. Žeby to už bolo jedno? Tie tri roky sme premrhali, ovládnu nás technologickí giganti… bez QR kódu si ani neprdneme. Už je jedno, že sa z ďalšej konšpirácie stala pravda. Mám pocit, že by konšpirátori mali začať predpovedať nejaké LEPŠIE budúcnosti, lebo vždy sa splní čo konšpirujú. Bohužiaľ oni to nepredpovedajú, oni len odhaľujú hlboké a skryté pravdy. Je to ako s predpoveďou počasia. Kedysi sa snažili predpovedať, dnes už je to INFORMÁCIA O POČASÍ – dnes nás informujú ako bude – kde napráškujú, bude pršať. Mám to zdokumentované.

   • ja som ešte z tej staršej generácie,kedysi sa nehovorilo ľudom ktorí predpovedali buducnosť,že (konšpirátori),ale volali sme ích (proroci) a boli tak isto prenasledovaný,mocnými bohatými a td.

  • Marek David Icke nie je,co sa tyka tohto zla ziadny konspirator,ma 100% pravdu , Je jeden hlavny dovod, a dva vedlajsie: Hlavny dovod, je Human Augmentation,converting Humans ,as a machine,tiez mozeme povedat Transhuman,ale kedze dotycny bude 100% ovladany,pomocou Graphene Oxide,vo forme: tekutych Krystalov,velmi nizkej frekvencie,co je teraz 5g a Artificial inteligence,uz to bezi dost davno,uz sa to propaguje,ako „dobra vec na videu – UK a Nemecke tajne sluzby(Human Augmentation will be the end of Humanity) Prvy side effect is massive Genocide Billionov a druhy je 100% transfer Vsetkeho co tento clovek Vlastnil do Black Rock a inych Mamutych Financnych Companies,takze transhuman nebude nic vlastnit a bude stastny,presne podla slov Klaus Swab,cauko

 3. Bhakdyho patologická správa je už dávno otitulkovaná Formánkom /nastube/ – nájdem to.

  Môj imunitný systém ma rád bravčové proteíny a priznám sa, na cestách si veľmi rád kúpim predražený Hot Dog.
  Tak ako ten môj páreček ohreje mladá ku.dička – Hot Dog ohreje zase šikovná kulmička! Nesrandujem – spojte si rohlík, párok a hočicu s kulmou a váš imunitný systém zajasá, lebo má čo riešiť!
  https://www.spotrebitelskytest.sk/kulmy-a-kulmofeny/rowenta-cf-2132

 4. holistický prístup

  Celá struktura veškerých států se řídila dle určitých řádů, nám zde stanovených několika málo rodinami, které postupovaly v důrazném a pomalém tempu do konce jejich cíle. Tím bylo vyvraždění většiny obyvatelstva a následné zotročení pozůstatků lidstva.

  ***** **** ***** ****
  DĚKUJEME VŠEM HRDINŮM ZA ÚKLID ZEMĚ.

  Pokud si stále myslíte, že vám vaše vláda říká pravdu, a stále si myslíte, že má na mysli vaše nejlepší zájmy… možná byste se měli podívat na tyto informace.

  Nastudujte si následující společnosti či odkazy. Na internetu a Youtube jich najdete celá Quanta.

  Project Bluebird
  Project Bluebeam
  Project Evergreen
  Project Artichoke
  MK-Ultra
  MK-Naomi
  Project Monarch
  Operation Chaos
  Operation Gladio
  Operation Mockingbird
  Operation Paperclip
  Operation Northwoods
  Operation Ranch Hand
  Operation Popeye
  (Doomsday Project) (Projekt Soudný den)
  Cointelpro
  Operation Project Seal
  Operation Stargate – Operace Hvězdná brána
  Operation Highjump
  Operation Delirium
  Project Rainbow
  Operation Midnight Climax
  Project Woodpecker
  Project Stagate – Grill Flame, Sun Streak
  Operation Cloverleaf
  Operation Fishbowl
  Project Bluebook
  Project Coast.
  Musical Control ( Rockefeller )
  Project Groom Lake
  Jekyll Island.
  The creation of the Federal Reserve. (Vytvoření Federálního rezervního systému.)
  Fiat currency.
  Operation High Jump.
  Rear Admiral Richard Evelyn Byrd.
  Agartha.
  Operation Paperclip.
  Flouridation effects. – účinky fluorizace (zubní pasty, voda, sůl, jídlo….)
  Agenda 21.
  Agenda 30.
  Monsanto.
  Aspartame.
  B G H (Bovine growth hormone). – (hovězí růstový hormon) na snížení plodnosti žen a degradaci lidí.
  Rothschild’s family history. Rodinná historie Rothschildů.
  Albert Pike.
  Adam Weishaupt.
  P.N.A.C
  Council of Foreign Relations – Rada pro zahraniční vztahy
  (CFR).
  Committee of 300. – Výbor 300 osob.
  13 families. – 13 rodin.
  Skull and Bones Society. – Společnost lebky a kostí.
  The Bush family’s business dealings. – Obchodní aktivity rodiny Bushových.
  General Wesley Clark.
  Bill Cooper.
  William Guy Carr.
  MILABS.
  Zacharaiah Sitchen.
  Annunaki.
  Nephalim.
  Nibiru (Planet X).
  Ninth Circle Cult. – Kult devátého kruhu.
  Nazi eugenics. – nacistická Eugenika.
  Council of 13. – Rada ve složení 13 členů.
  Council of Nicea. – Nicejský koncil.
  Library of Alexandria. – Alexandrijská knihovna.
  Vatican Catacombs. – Vatikánské katakomby.
  Emperor Constantine. – Císař Konstantin.
  Bloodlines of the Illuminati. – Pokrevní linie iluminátů.
  Freemasonry. – Svobodní zednáři.
  Plantagenets. – Plantagenetové.
  Merovingians. – Merovejci.
  Jesuits. – Jesuité
  Sabbatean Frankists. – Sabatští frankisté.
  D.U.M.B.S
  Phil Schneider.
  Protocols of the learned Elders of Zion. – Protokoly učených sionských mudrců.
  Tavistock Institute.
  Frankfurt subversion techniques. – Frankfurtské techniky podvracení.
  Fabian society. – Fabiánská společnost
  Satanic ritual abuse. – Satanistické rituální zneužívání.
  Adrenochrome.
  Elm St Guest house.
  788 – 790 Finchley Road, Hampstead.
  Christchurch Primary School, Hampstead. – Základní škola Christchurch, Hampstead.
  Balfour Declaration and the Creation of Israel. – Balfourova deklarace a vznik Izraele.
  The Samson Option – Názory Samson

  přeložil carsten

  zdroj: Tribunal of Justice

  https://tadesco.org/spousta-bastardu-k-vycisteni-a-odstraneni-proto-vse-dlouho-trva-vsichni-budou-odstraneni/

  • Muz so zeleznou maskou

   Krasne ranko mudry panko 😊
   Vdaka za zdielanie mudrosti, akurat sa zamyslam, ci je rozumne byt Prometeus 😊
   Prajem ti radost v srdci a bozsky pokoj v dusi 😊

   • holistický prístup

    Čo „myslíš“, čo sú tie OKOVY (programy) – o ktorých sa často zmieňujem?!? – ktorými sa sami prikovávate ku bralám nad priepasťami?!? – sami sa prikovávate a SUPI, DRAVCI, BEŠTIE, … vás za živa stále dookola trhajú na kusy?!? … ÁNO – ste aj tým Prometeom … gratulujem – uvedomuješ si to správne.

    Pán a jeho „odnože“ = temné bytosti – ODMIETAM takéto prirovnanie.

   • Nemusí byť všetko rozumné. Je veľa sôležitých vecí a činov, ktoré nie sú rozumné. A na
    riek tomu sú užitočné.

  • holik prisľub, na otlak si pristup , prorok skočil z nebe a povedal, holik tebee jebe.

   • holistický prístup

    vlado,

    ešte stále si máš čo vyzliecť?!? – dávno si nahý už len zvratky tu vypúšťaš … VŽDY píšeš len a len o SEBE samotnom … aj keď sa snažíš zaujať „básnickým črevom“ …

    S ľúbosťou v srdci

    hp

 5. holistický prístup

  A ÁNO – súvisí to aj s dnešnou témou dňa – so všetkými témami.

  VŠETKO so VŠETKÝM SÚVISÍ – jedna línia – jeden cieľ … krok za krokom …

 6. holistický prístup

  Ešte jeden – súvisiaci … ďalší plán … aby ste vedeli, ČO máte ODMIETNUŤ – uvedomenie a TU a TERAZ … v každom okamžiku:

  https://tadesco.org/eu-pracuje-na-digitalnim-dohledu-v-cinskem-stylu-v-pripade-zavedeni-jsou-vsichni-otroci/

  Dostal se ke mně zajímavý článek o zavádění brutálních politických taktik, které mají být v EU zavedeny. Vše po vzoru Číny, kde zkušební provoz v mnoha městech Číny už funguje. Jinými slovy, je to digitální koncentrák
  ***** **** ***** ****
  EU pracuje na digitálním dohledu v čínském stylu

  Kolikrát jste v posledních letech provedli online transakci, při které jste museli prokázat svou totožnost, přičemž jste byli vyfotografováni a přeneseni v reálném čase?

  Jak často vůbec musíte při online transakci prokazovat svou totožnost, potřebujete občanský průkaz nebo fotografii, abyste dokázali, že jste to skutečně vy?

  Jak často k takovým transakcím v ekonomickém kontextu dochází?
  Jak často splňujete požadavek na potvrzení totožnosti podle fotografie nebo průkazu totožnosti, protože jednáte se státním subjektem nebo s hospodářským subjektem, který je státními subjekty nucen tímto způsobem zajistit totožnost svých zákazníků?

  Tvrdíme, že prokazování totožnosti prostřednictvím občanského průkazu nebo fotografie (např. prostřednictvím fotoaparátu na chytrém telefonu) se stává nezbytným hlavně tehdy, když se jedná o oblast regulovanou státními subjekty, cestování do zahraničí, online hazardní hry, bankovnictví, tedy vše, co se obvykle podřazuje pod dikci „ochrana nezletilých“, aby se usnadnila hra s vymáháním drakonických opatření. Nemusíme přemýšlet o moc déle, abychom si uvědomili, že jediní, kdo mají zájem na zajištění identity osob vždy a všude, jsou státní aktéři, aktéři, kteří shromažďují informace nebo jsou posedlí kontrolou.

  Celá věc se ale samozřejmě prodává jako ochrana občanů před krádeží jejich online identity, ochrana občanů před online podvody atd. Jak velkému množství podvodů, podvodů a krádeží identity však zabrání státní subjekty, které prosazují prokázání totožnosti? Zabránit někomu, aby si vaším jménem objednal zboží od společnosti Amazon, je stejně nemožné jako zabránit někomu, aby se zmocnil vašeho e-mailu a účtů a pak vaším jménem odesílal žebravé e-maily.

  Ale, slibují státní Mefistoteles, když jim dáte kontrolu nad digitálním světem, když z občanů uděláte to, proti čemu mnozí levičáci, kteří jsou dnes tak nadšení ze státního sběru dat, agitovali ještě v 80. letech, transparentního občana, pak bude všechno v pořádku. Sčítání lidu Spolkového statistického úřadu, které je ve srovnání se vším, co se dnes děje, přímo dojemné, bylo považováno právě za takovou špionážní metodu k vytvoření transparentního občana. Jak se změnila doba.

  Z těch, kteří tehdy raději žádné informace státním aktérům neposkytovali, se stali ti, kteří prakticky prahnou po cizích informacích, státní šmíráci, kteří se pod záminkou, že chtějí zajistit bezpečnost, snaží vytvořit systém digitální kontroly a sledování, který by nadchl stoupence státní totality a byl by s euforií přijímán ve státních organizacích, jako bylo gestapo nebo Stasi, ale který se vůbec nehodí do moderních demokracií a spíše do „vadných, nebo lépe: zkorumpovaných demokracií“, což je termín, který dr. habil. Heike Diefenbach, jejíž herci vyvolávají v občanech především jednu věc: Nedůvěra

  V tomto ohledu je dobré přistupovat k současným snahám EU o zavedení centralizované kultury digitálního dohledu s podezřením.

  Slyšeli jste už o ENISA, „Evropské agentuře pro kybernetickou bezpečnost“, která si z nepochopitelných důvodů dala zkratku „ENISA“? Agentura ENISA sama sebe popisuje jako ústředního aktéra kybernetické bezpečnosti EU, který přispívá ke kybernetické politice EU, podporuje důvěryhodnost IT řešení v oblasti bezpečnosti a především vytváří důvěru v „propojenou ekonomiku“.

  V rámci tohoto procesu budování důvěry zveřejnila agentura ENISA zprávu s názvem „Remote Identity Proofing: Attacks and Countermeasures“. Tato zpráva se zabývá metodami, které mají zabránit tomu, aby při prokazování totožnosti, kdy je uživatel požádán o poskytnutí části svého biologického make-upu, oka, obličeje, úkonu před kamerou chytrého telefonu, nedošlo k obcházení, k oklamání žadatele o prokázání totožnosti o totožnosti osoby, která je požádána o prokázání totožnosti.

  Takové průkazy totožnosti, snímky sítnice, otisky prstů nebo selfie v podobě videa, které „žadateli o totožnost“ umožní ujistit se, že osoba před webovou kamerou nebo na chytrém telefonu je tím, za koho se vydává, jsou, jak bylo uvedeno na začátku, tak běžné, že se vyskytují v životě každého z nás denně, dokonce každou hodinu. To byla samozřejmě ironie. Svou totožnost jsme prokázali přesně jednou aktuální fotografií z chytrého telefonu, a to před několika lety, když jsme žádali o usazení ve Spojeném království. Jednou za posledních 20 let a v interakci se státním aktérem.

  Je spravedlivé říci, že na tomto typu určování identity mají zájem POUZE a VÝHRADNĚ státní subjekty, a je snadné dodat, že takové formy určování identity otevírají dveře zneužití tak široce, že je lepší mluvit o dveřích od stodoly než o dveřích.

  Tím se dostáváme k tomu, o čem zprávy agentury ENISA skutečně jsou.

  Citujeme jednou z výše uvedené zprávy:

  „V uplynulém desetiletí došlo k rychlému rozvoji v oblasti informačních technologií a k digitální revoluci, která přinesla evropské společnosti a jejímu hospodářství nebývalý prospěch, neboť usnadnila obchod a poskytování služeb, vytvořila nové příležitosti pro podniky a zvýšila produktivitu a hospodářský zisk. Celosvětová pandemie navíc zdůraznila význam dobře regulovaných procesů identifikace na dálku a důvěryhodných digitálních identit, na které se mohou organizace veřejného i soukromého sektoru spolehnout.“

  Otevřenost, s jakou jsou zde prezentovány motivy EU, je těžko uvěřitelná. V posledním desetiletí prý informační technologie přinesly Evropě mnoho výhod, zejména usnadnily obchod a vše, co s ním souvisí. A pak jako pěst z temnoty zazní následující věta:

  „Celosvětová pandemie navíc zdůraznila význam dobře regulovaných procesů identifikace na dálku a důvěryhodných digitálních identit, na které se mohou organizace veřejného i soukromého sektoru spolehnout.“ Pandemie navíc zdůraznila význam dobře regulovaných procesů identifikace na dálku a důvěryhodných digitálních identit, na které se mohou organizace veřejného i soukromého sektoru spolehnout.

  Pokud chcete kontrolovat lidi prostřednictvím očkovacího průkazu, hodláte tento očkovací průkaz, kterému se ne nadarmo říká „zelený certifikát“, rozšířit a udělat z něj jakési přístupové oprávnění proti dobrému chování po vzoru čínského systému sociální hierarchizace po kachnách [podrobně jsme ho popsali zde], pak jsou návrhy, které se objevují ve zprávě ENISA, aby každý, kdo přiloží svůj obličej do kamery (na počítači nebo chytrém telefonu), prokázal svou totožnost, jistě vhodné k zajištění úplné kontroly občanů jejich státem.

  Začíná to kontrolou prostředí. To zahrnuje kontrolu informací o hardwaru nebo softwaru, který prokazatelně používá k prokázání své totožnosti. Tu cookie, tam skrytá informace na pevném disku a malý trojský kůň, který lze v případě potřeby aktivovat, samozřejmě jen proto, aby se předešlo zločinu, a ne proto, aby skončil s nenávistnými projevy státem sledovaného občana.

  Následují metody PAD [Presentation Attack Detection]: Necháte detekovanou osobu poskakovat před kamerou a mimochodem shromažďujete informace o tom, jak se pohybuje, obléká, dává, necháte ji mluvit do kamery a ukládáte informace o jejím obličeji, vzdálenosti od nosu k očím, typickém pohybu očí, množství pupínků, stopách po akné z minulých dnů, tempu řeči, vadách řeči a zvláštnostech, spoustu drobných informací, které lze kdykoli použít k tomu, abyste ji vybrali z davu sledovaného kamerami.

  Návrhy agentury ENISA, jak zajistit prokázání totožnosti, jsou děsivé. To, co si zaměstnanci EU již představují jako normalitu, je Orwell 4.0. A samozřejmě jakákoli forma státem řízeného prokazování totožnosti, ať už federální nebo unijní, je otázkou důvěry.

  Poskytli byste EU údaje o tom, jak často za minutu mrkáte, nebo byste jí dovolili, aby si pomocí již dostupného softwaru pro rozpoznávání obličejů založila jejich profil, aby je mohla kdykoli najít, ať už jsou kdekoli?

  Ani my ne.

  • presne -politicke taktiky- tu v rakusku sa sa v priebehu februara zacinaju ,,uvolnovat,, nariadenia.som zvedavy ako ti,co doteraz strajkovali naletia na tuto taktiku a demoni, co maju zase vymyslene. ako dalej budu pokracovat vo svojom plane?

  • Elita sa tiez ucila od Severokorejskeho systemu a Lockdowny,boli podla toho ,ako to tam riesili,po Korejskej Vojne,kde zhynulo asi 53 tisic Americanov.

 7. holistický prístup

  Uvažujte VŽDY v SÚVISLOSTIACH – NIKDY NIE ODDELENE!!! – to je cesta do „pekla“!!!!

  Pokladajte si VŽDY SPRÁVNE OTÁZKY!!!!

  Prečo vám „dali“ internet?!? – technológiu NIEKOMU ukradnutú!!!! – ZA AKÝM ÚČELOM?!? – prečo zaviedli platby kartou ?!? – prečo vás nútia určité „výrobky“ získavať len prostreníctvom“internetu“?!? – je jedno, či platíte kartou, alebo na dobierku – prečo … prečo znížili rýchlosti – prečo …

  … a ODMIETAJTE … riaďte sa svojim vnútrom, overujte, … vyhýbajte sa týmto praktikám … UVEDOMUJTE si, O ČO IDE!!!! Snažte sa o polohu TU A TERAZ – staňte sa POZOROVATEĽOM a ODMIETAČOM krokov TEMNÝCH (chtonických) síl a TVORCOM RADOSTI, ŠŤASTIA, KRÁSY, HARMÓNIE, ĽÚBOSTI, … – zbavte sa všetkých programov do vás vložených … všetkých negatív – strachu, závisti, hnevu, zlosti, žiarlivosti, sebaľútosti, … všetkých rozdeľujúcich ideológií, …

  Sneh nie preto padá, aby človeka zahubil, ale aby každé zviera v ňom zanechalo stopu svoju.

 8. holistický prístup

  Toto sem MUSÍM vložiť – povzbudzujúce a burcujúce!!!!

  Co se právě teď děje v Kanadě

  Od pondělí je na cestách asi 50 000 kamionů, které se sjíždějí z celé Kanady od západního pobřeží vzdáleného 4 500 km až do hlavního města Ottawy, aby od soboty uzavřely hlavní město a vládu.

  Zablokují celé město a všechny silnice, dokud vláda nezruší všechna opatření Corony!

  Dokonce urazí až 4500 km, což by znamenalo jet na demonstraci odsud až na Západní Saharu.

  A to při -20 stupních. Kanaďané to myslí vážně!

  Z USA má přijet také asi 20 000 kamionů.

  Možná bychom měli udělat totéž zde?? A v ČR a SR?? Byl by to dobrý nápad!!

  • holistický prístup

   Príspevky z diskusí – O ČOM MLČÍ SMS!!!!

   Právě mi před chvílí volal kamarád, že mu volali přátelé z Kanady a že to je úchvatná podívaná, jak lidé nosí řidičům kamionů vodu do ostřikovačů, jídlo, kafe, polévky, zvou je k sobě domů aby se osprchovali a no prostě začali ukazovat lidskost ve všech ohledech. Navíc říkali, že jejich kamarádi to samé hlásí z Austrálie a že to tam začíná sílit hodinu po hodině. Připojují se zemědělci s technikou a po neděli že budou mít zásobovací problémy a nikdo se nikam nehne, tudíž i vláda bude uvězněna tam, kde zrovna bude. Dnes jsou to opravdu skvělé zprávy a hlavně pochází z místa dějů živě a tak skutečně. Všechna zločinecká média napříč světem mlčí. Pro ně bych měl jediný návrh a to trest smrti, protože to oni jsou zodpovědní za stav planety v tuto dobu. Ty krisy budou lhát a tajit skutečné děje za každou cenu i s oprátkou na krku. Je to ta největší lůza na světě, co za jeden dolárek popřou i vlastní rodiče a klidně by je i za tu jejich lež popravili. Jsou to PRESS-MENGELOVÉ

   • HP – obávam sa, že je to labutia piseň Kanaďanov, kde tiež prebieha rasová, nielen multikulti výmena obyvateľstva /Trudeau/.
    V Európe nieklen kamionisti „dojedou“ na močovinové aditíva pre naftu – ktoré nie sú v dostatku a prioritu má zásobovanie a EU štáty svoje hranice.
    V Kanade je počet opichaných 90 ku 10 neopichaným vzdorujúcim, takže labutia pieseň pred koncentrákmi. Kanadu má ovládnuť moslim a tento moslim nebude pochádzať z púšte, ale zo zasneženého Kaukazu a Kaukaz má patriť židovi.

    Preto by sme si mali uvedomiť, že na Slovensku je to 1 ku 1 a teda u nás – práve u nás a u Bulharov a Rumunov sa s tým ešte dá niečo robiť! Aj za cenu občianskej vojny! Srať na kamióny, trúbenie, kávu a koblihy!

    2022-01-28 – Šéfredaktor zpravodajského portálu Aeronet.cz pan VK komentuje aktuální události.
    https://www.svobodny-vysilac.cz/2022-01-28-sefredaktor-zpravodajskeho-portalu-aeronet-cz-pan-vk-komentuje-aktualni-udalosti/

    • holistický prístup

     Maroš,

     v tzv. „realite“ na „Zemi“ žije len menej ako 3% jedincov, ktorých možno označiť slovom človek – zvyšok sú rôzne „iné“ entity – „Zem“ patrí človeku.

     Kto klame v jednom – KLAME vo všetkom!!! – prečo by vraveli pravdu o tých počtoch?!?

     Aj na tzv. „SK“ navozili v tajnosti státisíce cudzákov – našich vrahov – svoje zástupné armády. Čo myslíš, PREČO likvidovali všetky tie „rekreačné“ a „ozdravné“ zariadenia po celom našom území?!? – všetky tie zákazy vychádzania, všetky tie ploty, hrady, valy, múry, … a dialo sa to naprieč „politickým“ spektrom … sme vo finále.

     Je rozdiel ODPLATA (TVORIVÉ, KONŠTRUKTÍVNE, v súlade s KONmi UNIVERSA – VŠEHOMÍRA) a POMSTA (NIČIVÁ, DEŠTRUKTÍVNA, PROTI KONom Universa,- Všehomíra) . Záleží na každom slove – na každej BUKVE …

     • Páši sa mi tvoj holistický prístup. Ano, je to dôležité pristupovať k všetkému holisticky. Problém je v tom, že jedna vec je vedomosť a poznanie, druhá vec je schopnosť akcie/reakcie.
      Často sa vraví, že inteligencia je schopnosť prispôsobiť sa prostrediu a podmienkam. Ešte nikdy som nevidel vysokoškolského profesora alebo kvantového vedca, aby prežil vo vysokej peci. Zrejme nie sú dosť inteligentní. Alebo je zlá definícia.
      Ako hovoria racionalisti – najlepšia definícia ohňa nie je “flogiston” ale ukázať na oheň a povedať – toto je oheň.

     • holistický prístup

      dendy,

      v danej chvíli – TU a TERAZ – je každý z nás bojovníkom – záleží len na tom, KTO sa na AKÚ stranu postaví (ukázané napr. aj v „dielku“ Harry Potter).

      Ja jesm VÍŤAZ.

      Prečo nás pomenovali BAR-BAR-MI?!? – AKO sa to udialo?!? Nuž bojový pokrik – OCHRANNÝ!!! našich predkov znel foneticky VAR-VAR – premenovali nám BUKVY – mnohé zlikvidovali úplne (tie, ktoré mali priamy vplyv na naše duševné a duchovné spojenia) – „V“ premenovali na „B“ – slovo nám UKRADLI a prisvojili si ho – to je to pomenovanie vojny na WAR … a takto možno pokračovať … no a dotiahli to do krajnosti – VRAHOV, NIČITEĽOV, OTROKÁROV, … – premenovali na „svätcov“ (TEMNÍ, SCHTONICI) a dnes sú vysoko „cenení“ a „postavení“ na priedestál sťa „učitelia“ náRODov – dokonca sú „ustanovení“ aj v paškvile a výsmechu s pomenovaní „ÚSTAVA SR“ – ako „základ“, na ktorom stojí dnešná „ideológia“ … KAŽDÝ, KTO číta s porozumením to tam jasne vidí – takže ÁNO – „spoločnosť“ je pod kuratelou, v zajatí, v OTROCTVE KRIŽIAKOV – kapucínov – dnes sa honosiacich pomenovaním JEZUITI.

     • Kravata je symbol záväzku. Farba kravaty politika – Royal Purple /Kollár, Čaputová, Pellegrini/ je deklarovaním záväzku voči Domu Sion – Rotschieldovcom. Kollár nie náhodou „spomenul“ pred voľbami, že „jeho matka je židovka“ – vďaka čomu je ako všetkého sschopný šéfom slovenského Knessetu.

      HP – spomínaš vyprázdnené rekreačné zariadenia – zrejme nie tie v Kollárovom vlastníctve. Ešte nie! Tipujem, že to najbližšie ubytovacie zaradenia s červenými lucernami pre /“Yankees Go Home“! – aby sa nezabudlo!/ tých 10 tisíc USA zákazníkov, než si vybudujú základne – budú „náhodou“ patriť Kollárovi!

      „Boris Kollár nemá problém

      „Nemám problém, aby podľa článku, ktorý sa aktivoval, sem prišlo tisíc vojakov – a nech ich je kľudne aj 10-tisíc – aby chránili našu hranicu aj hranicu EÚ pred akýmkoľvek agresorom, alebo utečeneckou vlnou,“ povedal predseda Národnej rady Boris Kollár Denníku N.“
      https://www.infovojna.sk/article/boris-kollar-suhlasi-s-docasnym-umiestnenim-vojakov-nato-na-slovensku-nemam-problem-s-tym-probem-nech-ich-je-kludne-aj-10-tisic

   • na každú dieru zrobiť záplatu a pre tých pressov presskravatu

   • suhlas,vsetko sledujem

 9. holistický prístup

  Evropský konvoj svobody !!! Je zde i Československo !!!

  Vaclav Sluneční Náčelnik
  JE TO TADY. LETÍ TO SVĚTEM HROZNĚ RYCHLE. TAK ZAPNOUT NA PLNÉ OBRÁTKY.

  (vypadá to na start 1.2.2022 z Ostravy a jiných měst. Cíl Praha)

  Moje rada? Veškerou energii co ještě máte, investujte do propagace a sdileni této akce. Už jsou tam i naše země… žádné demonstrace, žádné mejdany za svobodu, žádné FB videjka, žádné výmluvy… a přidejte se. Až to vypukne… já tam budu ( a pracujte na sobě)

  Zablokujeme Prahu i Bratislavu

  A VEŠKERÉ POLITIKY A TY, KTEŘÍ BY SE NA TOM CHTĚLI PŘIŽIVIT IGNOROVAT, VYPÍSKAT, VYKOPAT.
  LID BUDE VYJEDNÁVAT A DIKTOVAT

  https://vk.com/photo618941566_457241593?description_expanded=1&am

  • holistický prístup

   Pripravte si zásoby!!!! a sledujte …

   • holistický prístup

    Mnohé prístaviska, prekladiská, sklady najmä poživatín sú už blokované – to je dôvod, prečo upozorňujem na doplnenie a vytvorenie trvanlivých zásob – aj takých, ktoré nie je nutné spracovať teplom – chystá sa HLADOMOR a tzv. „SK“ je takmer vo všetkom ZÁVISLÉ na sieti, ktorú je v pláne BLOKOVAŤ – ZASTAVIŤ!!!!

 10. Nápad s demonštráciou je krásny, ale to nepoznáte mentalitu ľudí na Slovensku. Už tu bol zorganizovaný jeden štrajk kamionistov, mám na mysli ten prvý, proti drahému zavedeniu mýta. Energia to bola silná, tiež nosili ľudia kamionistom guľáš, čaj a tď. Viem o čom hovorím. Smutná vec je len tá, že Slováci nevedia držať spolu a dokonale prezliekajú kabáty, podľa toho, ako sa to vyvíja a čo to pre nich znamená. Niektorí si cez chrbát kamionistov vybudovali teplé miestečká v politickej kariére a niektorí boli potrestaní, ako mi v prvej línii, tak, že nás vyhodili a nikdy nám už nedovolili voziť drevnú hmotu do Ružomberka, lebo v mýte mali pršteky majitelia SCP Ružomberok. Opozícia sa motala okolo štrajkujúcich, sľubovali hory, doly a keď sa dostali do koalície už bolo všetko inakšie. Jednoducho povedané mentalita Slovákov nedokáže držať spolu a vydržať bitku dlhšie, ako týždeň, potom sa to už začína všetko prepočítavať na ušlé peniaze. Ja sa tomu ani nečudujem, lebo prepravy kamionistov sú u nás platené mizerne a ceny si diktujú nie kamionisti, ale objednávatelia prepráv.

 11. Konečně akce,chlapi ještě nevymreli!!!i když už to tak vypadalo

 12. Dá sa z handry odstrániť nanografén praním?

  • A z tej vody?

   • určite existujú látky, ktoré rozpúšťajú grafén

    • Voda je univerzálne rozpúšťadlo – nás učili v škole.
     Rozpustí aj železo – len to dlho trvá…

    • Grafén nemá v sebe žiadnu energiu, ktorú by mohli získať baktérie jeho rozkladom. Uhlie je preto uhlie, že že je to bakteriálne zredukvaný uhlík z pôvodne biologického materiálu, ktorý obsahoval energetické väzby. Ako každý uhlík – aj grafén sa dá zoxidovať – musí zhorieť!
     A ty s ním! Jediné riešenie je frekvenčne ho rozbiť! Ako diamant!

     Alotropické modifikace uhlíku – Web o chemii, elektronice …
     [Prehľadávať doménu z-moravec.net] z-moravec.net › chemie › periodicka-soustava-prvku › uhlik › alotropicke-modifikace-uhliku
     Diamant Krystalická forma uhlíku, nejtvrdší přírodní minerál. Chemicky je velmi inertní, nereaguje ani se silnými kyselinami a zásadami. Působí na něj pouze některá silná oxidační činidla za vysokých teplot. Má vyšší hustotu než grafit, což umožňuje jeho výrobu z grafitu působením vysokého tlaku.
     Učebnice chemie – uhlík – Webzdarma
     [Prehľadávať doménu ucebnicechemie.wz.cz] ucebnicechemie.wz.cz › index.php?prvek=uhlik
     Je nevodivý a do teploty 800°C stálý, poté se začíná oxidovat na CO2. Teplota tání diamantu je 3650°C, což je nejvíce ze všech prvků. Diamant je chemicky i mechanicky extrémně odolný. Prakticky se v ničem nerozpouští a reaguje až za vysokých teplot. Diamant se dá vyrobit z grafitu působením vysokých teplot a tlaků.
     Vodík‧Kyslík‧Dusík‧Skupenství Látek‧Oxid Siřičitý‧Oxid Uhličitý

     • Vraj ivermektin rozpúšťa grafén, a predpokladám že aj iné látky.

      K zbytku: Uhlie sa vyrába spaľovaním a uhasením dreva. Baktérie uhlie nevyrábajú. Diamant sa rozpúšťa pri teplote pár sto stupňov pri tlaku pár atmosfér, vo vode. Technický diamant je lacný, kvalitný a výroba dávno známa. Prírodný diamant má nostalgickú cenu.

     • Redakcia – tip na článok
      Graphene Oxide, 5G and Cell Damage

      Why Is Graphene Oxide Used In Shots?
      What Does Graphene Oxide Do?
      What Activates It?

      Lynn Schmaltz reads a document she prepared from the English subtitles on a Spanish language video with researchers discussing graphene oxide, 5G and cell damage. This is the link to her video:

      GRAPHENE MULTIPLIES FREQUENCIES AND DAMAGES CELLS WHEN EXPOSED TO EMF

      https://www.brighteon.com/bed70562-53fa-427c-be1e-f2c4ca4d8c59

      Following is a link to the Spanish language video with Ricardo Delgado Bioedstadistico and Jose Luis Sevillano discussing graphene oxide, 5G and cell damage:

      https://www.naturalnews.com/2021-07-19-graphene-based-neuromodulation-technology-is-real-inbrain-neuroelectronics.html

      Celý článok tu!
      https://plasmaenergysolution.com/?p=10391
      ————————————————
      „NAC
      There is also a cheap natural supplement available called NAC (N-Acetyl Cysteine). Interestingly, I first heard about NAC on a health webinar a few months back. There was a big furore because Amazon in the USA was removing all products that contained it as the FDA have raised a dispute! At the time, it was successfully alleiviating covid symptoms because it supports the lungs and radically reduces excess mucus.

      The FDA states:

      NAC does not meet the legal definition of a supplement because it was approved as a drug in 1963; according to federal law, any substance approved as a drug before it was sold as a supplement cannot be sold as a supplement. All of this means that the status of NAC as a supplement is currently in dispute.

      Those of you awake to the agenda will know that the FDA is not impartial and does dirty work on behalf of Big Pharma.

      It is still available in the UK and even on Amazon UK (although I would ask you don’t give Amazon your business – I bought mine here.)

      What is NAC?

      N-acetyl cysteine (NAC) is the supplement form of cysteine. Consuming adequate NAC is important for replenishing the most powerful antioxidant or anti-acid in your body, glutathione.

      How does NAC work?

      This is a very interesting exert translated from La Quinta Columna video. (full article / video here)

      „What we have discovered is that from February 2020 to September 2020, COVID-19 was being treated with N-acetylcysteine.

      It worked by inhibiting or reducing the cytokine storm; inhibiting the post-inflammatory syndrome. That is to say, reducing it, eliminating the thrombotic coagulant phenomenon.

      When you have a drug, a medicine or supplement that acts on all the symptoms and clinical picture of the disease, it is because it acts on the etiological agent that causes the disease.

      Now we understand perfectly well why it worked and how it worked:

      What we have discovered is that glutathione reduces and oxidizes, that is, eliminates the graphene oxide.

      That’s why we are convinced that precisely the graphene oxide was the cause of the COVID-19 disease that was introduced, silently and stealthily in the 2019 anti-flu campaign globally.“

      If you know of anyone you love who has had the Covid Vaccine – and is regretting it, please share this vital life saving information with them.“
      https://www.new-earth-healing.com/blog/graphene-oxide-how-to-eradicate-it
      —————————————————
      Rifeho prístroje tu!
      https://www.spooky2.com/

      SCG – How to detox Graphene Oxide using a Spooky2 Rife …
      [Prehľadávať doménu worldtruthvideos.website] https://worldtruthvideos.website › watch › scg-how-to-detox-graphene-oxide-using-a-spooky2-rife-machine_1ElSY4IPr7o6Mq9.html
      SCG – The only safe vaccine is the unused vaccine. Roll Up Roll Up for your chance to get a hydra oxide graphene consuming parasite every jab you take. ⁣If you didn’t got it on the first two shots just keep on trying your luck on the boosters. The Stew Peters Show (Oct 20, 2021) EXCLUSIVE!
      https://worldtruthvideos.website/watch/scg-how-to-detox-graphene-oxide-using-a-spooky2-rife-machine_1ElSY4IPr7o6Mq9.html

      https://www.spooky2.com/rife-machine-faqs/
      _______________________________________________
      Resumé – internet je plný údajov o rádio-frekvenčnom rozsahu graphene oxide – ale ani hovno – možno na dark internete – nič o jeho vlastnej frekvenčnej charakteristike, ktorou ho možno rozbiť. Ale určite ten údaj existuje! Preto šíria hoax o nejakom „protijede“! Hovno!

  • zlízni/a nie picu/, predtým si daj slivovicu

  • asi dost tazko

 13. …vďaka za uvedenie ďal.vydania slob.vysielača, tiež za slob.stránku…áno, všetko so všetkým súvisí, či už je to tvorenie radosti, šťastia, krásy a pod., no treba vnímať aj realitu, čo je možné a ako ju možno ovplyvniť…

  • holistický prístup

   Alenka,

   ČO je to „realita“?!? – čo ak je to inak – čo ak to, čo vnímame sťa realitu je len program v programe programu …, sen vo snivom sne, hologram v holograme hologramov, OB-RAZ v obrazovom obraze, … – pozri si film 13-te patro (13-te poschodie) … aj v ňom je to ukázané a v mnohých iných – aj vo „VATIKÁNE“ – všetkým na očiach – to je tá „zlatá zemeguľa“.

   Hologram je niečo ako vzdialený zrkadliaci sa 3-rozmerný OBRAZ – fatamorgána …

   Svoj boj sme už dávno vo vyšších sférach vybojovali – SME VÍŤAZI – je len a len na nás, ČI, KEDY a AKO sa zobrazí (premietne) aj v našej „realite“- je len na nás, aký „svet“ vytvoríme … o tom píšem stále dookola rôznymi slovami … záleži na tom, AKÉ PREDSTAVY (OBRAZY) SI VYTVORÍME VO VEDOMÍ a PRECÍTIME VO SVOJICH SRDCIACH

 14. Bože na
  Maroš
  vodu predsa vypijeme

 15. na každú dieru zrobiť záplatu a pre tých pressov presskravatu

 16. Covid19 je vyhladzovacia vojna. Uvoľnenie územia pre prisťahovalcov.

 17. A ze ich je po celom svete … https://www.covid2019.sk/ockovanie-proti-covid-19-vo-svete/ … ved uvidime co este bude, s cim zas pridu, uz sa spominaju dalsie a dalsie mutacie ale raz to snad skonci cele

 18. Ja rozmýšľam nad tým, že prečo očkovaných tieto informácie nezaujímajú. Je fakt, že sú dosť cenzúrované a že sa k nim nedostanú na Markíze ani JOJke, ani denníkuN alebo SME, ale sú napr. tu a aj inde. Cenzúra ešte nie je 100%-ná. Môžu tomu veriť a nemusia. Ovšem ak je to pravda, nepomôže im neveriť. Ak by to bola vyložená lož alebo kačica, nebolo by treba to cenzurovať. Ak by VEĽMI chceli, dostali by sa k informáciám aj inou cestou – známy lekár, oficiálne weby CDC, FDA…
  Myslím, že nechcú. Že vedia, že sa dali očkovať aby mohli ísť na dovolenku. A nechcú vedieť svoj SKUTOČNÝ zdravotný stav. Majú hlavu v piesku…

  • Aké informácie? Keď sa tu niečo spýtam, normálnej odpovede sa nedočkám.

  • Dnes popri šití som nechal prúdiť SVCS – cez víkend zo záznamu a okolo 16,30 tam nabehol rozhovor s nejakým prof. virológie, zdeňkom XY – zjavne kamarátom redaktora. Tak to bola šupa do nosa – absolútne medovým hlasom, absolútne „objektívne“ = nekonkretne, ale cielene – vakcinovať! Predtým zas nabehli komančovia, SVCS podporuje Zeitgeist – utopický komunizmus, ezoteriku a celkovo je to tam s veľkým otáznikom, ale táto relácia bola riadna otočka – podľa mňa sú fest infiltrovaní nosatými. Hypnoza!

   Na za za všetkým je o. i. pán pán Pavlík Hlávka – „riaditeľ“, lempl, nekompetentný neprofesionál z povolania, dramaturgický blb a preto si tam niektorí robia čo chcú!

  • Áno , nechcú vedieť ani vidieť
   Vraj je už toho veľa a už sa to nedá sledovať Mne bolo povedané aby som prestala čítať
   Moja odpoveď bola : áno , ja prestať a vy už konečne začať
   Oni sa ozaj boja pozrieť pravde do očí Oni si ozaj myslia že ,,vlády,, im chcú dobre

  • Dendy,uz su na cste: human Augmentation,pomaly convertovany na zijuce masiny

 19. Hlavné, že si buzerantská vláda už sama zdôvodnila a pripravila aj „legálnu“ možnosť zavedenia povinného očkovania a s klapakami na očiach za znenia hymny z Pfizeru čaká len na vhodnú chvíľu, keď s tým vyjde von, tak ako vládni fašisti v Rakúsku a pod. Lenže to bude poslední kvapka, lebo potom sa už veľa ľudí chopí nielen transparentov, ale aj ZBRANÍ ! Vládnu nám tupé, zakomplexované, nevzdelané ovce, vychované (vymyté) na Sorosovských školách a v jeho mimovládkach ! Bebľavého žena im pomohla vo výbere, nasmerovaní vhodných kandidátov (nerobilo sa to rok či tri!) a šup, už je zapísaná aj v špec. tíme Svetového ekonomického fóra v Davos ! Myslím si, že ak sa neurobí brutálny poriadok s vládnymi politikmi (vrátane tupých poslancov, čo odhlasujú všetko!), kľud v tejto zemi nebude, verte mi !!! Ľudia bez svedomia, úcty k iným, bez morálky a etiky sa už nezmenia a ani nezobudia.

  • XXL,su to absolventy University, Klaus Swab pre mladych Vodcov,ako Macron,Kurtz,PUTIN,Jacinda z NZ,Fidels Castro syn Trudo-Kanada , Bill Gates a tisice dalsich. Vela ludi „fandi Putinovi,ale sa hlbboko mylia,tiez spravil Locksteps,Ockovanie,V Argentine zomieraju Ludia na „sputnik a jeho prava ruka je za Novy svetovy zidovsky poriadok,(vsak to povedal nedavno otvorene) to znamena ze ak sa nejaka „vojna“ vytvori,tak je uz davno naplanovana“ . Tiez Putin je clenom stejnej Loze ako Merkelova a „bratia Masons“ voci sebe NEMOZU ist, ucelom je samozrejme Human Augmentation,,masivna genocida,Zobratie sukromneho vlastnictva,penazi,ktore bude administrovat BLACK Rock a podobne financne giganty

 20. Primitívni fašisti stále nemajú dosť a skúšajú hoci čo, aby sa čo najviac ľudí zaočkovalo jedmi od Pfizeru, podľa inštrukcii: https://www.slovanskenoviny.sk/vlada-chce-rezim-este-pritvrdit-neockovani-by-si-mali-zacat-sporit-na-zdravotnu-starostlivost/ ! VIDLAMI NA NICH !!! Iné nepomôže, lebo táto vlád úplne, ale úplne kašle na obyvateľov Slovenska, a to vo všetkom (ekonomika, ľudské práva, bezpečnosť, chudoba,…) !!! Ich úlohou je likvidácia štátu, rozklad, rozkol, úpadok !

  • holistický prístup

   Odporúčam – to je tá chvíľa, keď mi chýba možnosť pohyblivých obrázkov.

   • vďaka, možný Photoshop

    • holistický prístup

     Čosi sa už ku mne v minulosti (dávnejšie) dostalo (dokonca je možné dohľadať nejaké hudobné „klipy“ s takými očami) a je vysoko pravdepodobné, že látka Black goo sa pridáva do tých mrňamiek pre deti, mládež a vôbec pre tých, ktorí sú v plodnom veku – o.i. sú tam pridané genetické materiály rôznych „tvorov“ – na všetkých stupňoch vývoja) – takže áno, je to možné – aj tie chvosty, náznaky krídel, žiabre, … ja vidím len písmenká a nejaké obrázky – pokiaľ sú datovo malé.

     Včera sa do môjho zorného poľa naživo dostala dievčina s čiernymi očami – bez bieleho – maskovala to mohutným (snáď zo 2-3 cm okolo očí) čiernym „make-up-om“ okolo očí – desivý pohľad.

  • Japonci su uz velmi dobry,poslusni otroci,ako aj Swedi,ktorych uz CIPUJU a dokonca sa im to paci,takze S Japoncami nebude ziadny problem,co sa tyka Human Augmentation

 21. Moje predpovede vychádzajú na 100 %!!!
  Ako je to možné?

  Je to jednoduché; teda aspoň pre toho, kto je nadpriemerne inteligentný, náležite zorientovaný, má nielen znalosti, ale aj veľkú predstavivosť a pozná výrok:
  „Pravda nie je jedna, je ich viacero. Vždy záleží na tom, z akého hľadiska sa na danú vec (problém) pozeráme, z akého ju posudzujeme“.

  Rada: Určitú vec posudzujte z niekoľkých hľadísk (ich počet zvoľte od prípadu k prípadu). Napr. ako optimista, pesimista, konzervatívec, liberál, muž, žena, ale (najmä) ako odborník v danej oblasti (na webe najdete všetky potrebné informácie a fakty) a tiež laik-fantasta.
  Potom zostavte niekoľko predpovedí, každú pod iným menom (nickom, pseudonymom). A je to! Bol by v tom čert, aby niektorá z nich nevyšla!

  P. S. Otázka pre neveriacich:
  Ste si istý/-á, že to niektori“slavni veštci“ takto nerobia? Áno? Zverejnite dôkazy!

 22. …HP ďakujem moc za krásne vysvetlenie, áno treba si vytvárať tie obrazy, kt.sú nášmu srdcu blízke a páčia sa nám….no občas sú tu rušivé momenty, napr.po stretnutí s vlast.rodinou, kde 1 žena po zistení, že som netestov.chodila do práce, bola úplne zhrozená :-(….jej zmýšľanie je ozaj divné, ako aj tie ,,novonar.deti“….zrejme aj vlast.rodinu človek bude ,,pretrieďovať“ :-(… no neva, radšej ich spoznať takto, ako v skut.ohrození života…..

  • holistický prístup

   Toto je len moja úvaha:

   je vysoko pravdepodobné, že tie nanoboty, ktoré zistili v mrňamkách sú práve časti Black Goo – pra-pra-pra-stará technológia.

   NIČ nie je nové, čo nám podsúvajú sťa „výskum“ – v dnešnom ponímaní výskum = degradácia – len niečo uvoľnia z nalúpených znaní (čo im umožní účinnejšie vraždiť, zotročovať, …) – len to, čo dokážu dešifrovať – pretože, ak aj majú pod zámkom všetko znanie „zeme“ – tak len máločo dokážu dešifrovať … a obrátia = zneužijú to proti človeku a „Zemi“.

   https://qanon.sk/black-goo/

   – čítať s otvoreným srdcom a mysľou – lebo aj sú kadejako deformované data … môžeš však hľadať aj samostatne.

   • Vraj… Staroveké civilizácie sú desiatky metrov pod nánosom štrku, piesku a hliny. Pod našimi nohami, všade po svete. Sú zasypané domy obrovských miest. Tam sú technológie.

 23. ….ozaj zaujímavé čítanie….

 24. …áno, o tých starovek.civilizáciach som aj ja kdesi čítala, že to tak je…a sú to práve vzácne miesta, kt.na 1 pohľad vyzerajú úplne obyčajne, tak zabudnuto…..

Pridajte komentár

*