Zachráňte vitamíny: Európska únia pripravuje drakonickú legislatívu

Print Friendly, PDF & Email
STOJI VAM VASE ZDRAVI ZA 5 MINUT VASEHO CASU?

VITAMINY A MINERALY V OHROZENI!

ZACHRANTE JE DOKUD NENI PRILIS POZDE!

Vazeni pratele,

Evropska komise nyni pracuje na stanoveni maximalnich povolenych davek VITAMINU a MINERALU v potravinovych doplncich.

Ta cast Evropske komise, ktera je zodpovedna za navrhy novych limitu davek vitaminu a mineralu, ktere mohou byt obsazeny v potravinovych doplncich, se nazyva DGSANCO (Health and Consumer Protection Directorate General).

Pracovnici DG SANCO pracuji na tomto projektu. Jsou pod tlakem vlad nekterych zemi EU – napr. Francie a Nemecka – a zajmovych skupin farmaceutickych firem, aby povolili pouze velmi nizke davky vitaminu. Spravna kombinace davek vitaminu a mineralu muze upravit nektere problemy s telem i psychikou a nizke neucinne davky zpusobi, ze lide budou odkazani na drahe a neucinne produkty farmaceutickych firem, coz jim zvysi zisky a to je jejich zamer.

Co muzete udelat?

Podepiste petici CHC (Consumers for Health Choice) – Spotrebitele za zdravou volbu. Jedna se o nezavislou organizaci s 11.000 cleny ve Velke Britanii a 267.000 priznivci v databazi, ktera ma kancelare v Londyne a Bruselu. Staci vyplnit krestni jmeno (First name), prijmeni (Last name), e-mailovou adresu a kliknout na „sign petition“. Na vas e-mail vam bude v zapeti zaslana pro potvrzeni zprava obsahujici internetovou adresu, na kterou je potreba kliknout pro potvrzeni, ze jste to skutecne vy a vas e-mail. V pripade, ze se vam tato adresa neobjevi jako aktivni vetsinou MODRY radek, je potreba ji zkopirovat a zadat manualne.

Prírodná liečba osteoartritídy

Adresa petice je

www.consumersforhealthchoice.com/petition

Co muzete udelat dal? Po podepsani petice, coz je to nejjednodussi a nejrychlejsi, jdete na hlavni stranu http://www.consumersforhealthchoice.com/ a kliknete na EU CAMPAIGN a na nove obrazovce si vyberte vlajku CR, na kterou kliknete. Zde se dozvite vice o tom, ze: „DG SANCO má novou představitelku, komisařku Androullu Vassiliousovou. Potřebujeme, aby spotřebitelé z celé Evropy napsali komisařce Vassiliousové a bránili tak svůj spotřebitelský přístup k prospěšným, bezpečným a populárním potravinovým doplňkům.“ Napiste Androulle Vassiliou podle Vaseho uvazeni, ze chcete mit moznost kupovat vitaminy a mineraly v ucinnych davkach tak jako doposud, jake vitaminy uzivate v jakych davkach a jak vam to pomohlo/pomaha apod.

Adresa je:

Commissioner Androulla Vassiliou
Health and Consumer Protection Directorate
EUROPEAN COMMISSION
DG Health and Consumer Protection
B-1049 BRUSSELS


Náš tip: Jar a jeseň sú najvhodnejším obdobím na detoxikáciu. Vyskúšajte čisto prírodný detoxikačný prostriedok, ktorý je overený tisíckami zákazníkov. Viac informácií tu

TOTO MUZE BYT NASE POSLEDNI SANCE ZPUSOBIT NEJAKOU ZMENU.

POSLETE DALSIM.

Prelozil a upravil

Stop Candida

Pavel TajcPodobné články

Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok v žiadnom prípade nenahrádza konzultáciu ani vyšetrenie lekárom v zdravotníckom zariadení. Príspevky môžu vyjadrovať názory, ktoré sa nemusia zhodovať s názormi redakcie.

 

Pridajte komentár

*