Určite choďte voliť v eurovoľbách a pomôžte odstaviť vlastizradných progresívnych fašistov, ktorí už 6 mesiacov nerobia nič iné, len v Bruseli šíria lži a kydajú na Slovensko, aby nám zastavili eurofondy!

„Bill Gates, nie sme tvoje pokusné králiky,“ protestujú Afričania proti testom vakcíny na COVID-19


Print Friendly, PDF & Email

Ľudia protestujúci proti klinickým skúškam vakcíny na COVID-19 sa zhromaždili pred Witwatersrandovou univerzitou v Johanesburgu, Južnej Afrike.

V rukách držali transparenty s nápismi ako napríklad „Nie sme tvoje pokusné králiky“, „Nie sme tvoje laboratórne myši, Afrika nie je tvoje ihrisko“ či „Nie Gatesovým jedom, nechceme tu Gatesa z pekla“.

Testovanie experimentálnej vakcíny od AstraZeneca v Afrike

Testovanie experimentálnej vakcíny vyvíjanej združením farmaceutickej firmy AstraZeneca a Oxfordskej univerzity proti ochoreniu COVID-19 sa začalo v júli na 2000 dobrovoľníkoch z Južnej Afriky.

Toto združenie Oxfordskej univerzity a AstraZeneka je silne finančne podporované aj Svetovou zdravotníckou organizáciou a známym globalistom a falošným filantropom Billom Gatesom.

Ten na jej vývoj poskytol závratnú sumu 750 miliónov amerických dolárov (zdroj), o čom však médiá hlavného prúdu počujete hovoriť len veľmi zriedka, ak vôbec.

Mimochodom, AstraZeneca je firma, od ktorej chce Slovensko kúpiť 3 milióny dávok vakcíny proti COVID-19.

Testy sa vraj robia na chudobných nevzdelaných ľuďoch

Na protest proti testovaniu vakcíny účastníci demonštratívne spálili svoje rúška.

Ako tvrdia, testovanie sa uskutočňuje hlavne na chudobných ľuďoch, ktorí nerozumejú jeho potenciálnym rizikám.

„Za dobrovoľníkov na testovanie tejto vakcíny si vybrali prevažne ľudí z chudobných štvrtí, ktorí nemajú adekvátne vzdelanie, aby chápali aj riziká, ktoré sú s takýmto testovaním spojené,“ uvádza Phapano Phasha, jeden z organizátorov podujatia.

„Domnievame sa, že manipulujú so zraniteľnými skupinami obyvateľstva,“ dodáva.

Prírodná liečba osteoartritídy

Ďalší občiansky aktivista Walter Mashilo hovorí, že vakcína by mala byť otestovaná najskôr na poslancoch parlamentu a ministroch vlády, nie na chudobných ľuďoch.

„Aby bolo jasné, priatelia, my tu tieto skúšky vakcíny nechceme,“ smeruje svoj prejav k zhromaždeným protestujúcim.

Ďalšia účastníčka demonštrácie, 32 ročná Sellwane Mokatsi, ktorá je členkou organizácie združujúcou liečiteľov tradičnej ľudovej medicíny, prízvukuje davu:

„Nechceme sa ani očkovať, pretože nám ako ľudovým liečiteľom, ktorí používame tradičnú medicínu, nebola daná žiadna šanca sa s týmto novým ochorením popasovať. Jediné, o čom sa hovorí, je vakcína“

Tu si môžete pozrieť krátke video z uvedenej demonštrácie:

Záver

Vzhľadom k tomu, že na ochorenie COVID-19 dokonca ani len neexistuje presný test, ktorý by dokázal spoľahlivo odhaliť vírus SARS-CoV-2, zdá sa, že aj tradičná ľudová medicína je stále lepšia voľba než nejaké experimentálne vakcíny.

Čo sa týka spoľahlivosti testovania, tak aj my sme už v predošlých článkoch (tutu) poukázali na to, že v súčasnosti vysoký podiel takzvaných „nových pozitívnych prípadov“ tvoria falošné pozitivity.

Pri „falošne pozitívnych výsledkoch“ ide o zdravých ľudí bez vírusu, ktorým iba vyšiel pozitívny PCR test.

Zbohom vysoký krvný tlak

Zdroj: vaccineimpact.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Aj tí Afričania majú viac rozumu ako Matovičova vláda aj so svojimi voličmi.

  • Treba Billovi ponúknuť na testovanie strany Oľanáčov,Sasankáčov,Sme rodinka,Ža ludi a hlavne ich voličov na Slovensku a celému Krížovému štábu a ich rodinám….treba im prednosne poskytnúť tú dobrotu od Billa!A Matelkovi za jeho filantropiu dajte dvojitú dávku,zaslúži si,veď on nás tak miluje…prižmúrte oči pán Bill a dajte po jednej aj Póle,jeho deťom,nebuďte lakomec!My ostatní,my sa obídeme,uskromníme,my ďakujeme pekne. Nepokazte to pán Bill…

 2. Posielam im dobru vlnu karmy. Gatesovi zrazeninu. Eat that gates.
  Peniaze zisk chamtivost.

 3. Čítajte medzi riadkami – sledujte časovanie. Moja otázka – kto z týchto ľudí sa reálne stretol – podľa Kochovych pravidiel – s izolovaným vírusom Covid 19 – a v jeho stabilizovanej forme, ak má byť zároveň patentovaný a údajne uložený len v dvoch laboratóriách na svete? Čiže – pri vývoji vakcíny sa vychádza len z „dodaného“ technologického „odtlačku“ časti bielkoviny vírusu? A to sme sa akože zrazili s koňom?

  „„Peptid, ktorý je na vakcinačnú platformu naviazaný predstavuje samotnú účinnú látku a tá je unikátne nami vytvorená tak ako pri Alzheimerovej vakcíne tak aj pre COVID-19.“ – čiže – Slováci vyriešili Alzheimera /ktorý o. i. vzniká práve vďaka vakcinácii/ – takže je to na Nobelovku?

  Vtip.
  Poľovník striehne v lese a mimochodom pozoruje, ako akési drahé auto zastavilo stopárke. Vodič stiahol okienko a keď k nemu pribehla natešená stopárka – chytil ju za vlasy a privrel okienko. Vodič vystúpil z auta, vyhrnul stopárke sukňu a odzadu ju začal súložiť!
  Vzrušený poľovník si celý spotený hovorí: „Kurňa – na to auto nemám, ale tie dvere si celkom určite kúpim!“
  https://www.startitup.sk/obrovsky-uspech-slovenska-vakcina-proti-covid-19-ma-pozitivne-predklinicke-vysledky/

  Ujasnime si. Ak Gates, Fauci a spol. vlastnia patentovaný hardvér, alebo operačný systém – potrebujú už len idiotov, ktorí im dodajú aplikačný softvér. Je to ten istý model biznisu, ako funguje Microsoft. A potom prestane záležať na hardvéri, keď aplikácie vytvárajú „úžitnú hodnotu“ – tú zábavu okolo toho. Antivírusové programy – napr. nie sú nič iné, ako záplaty podrbaného Gatesového hardvéru. To sú tie nové baráky postavené narýchlo, ale s peknou fasádou.

  „Starší ľudia sú zanedbávaní ostatnými spoločnosťami v snahe rýchlo nájsť účinnú vakcínu. Množstvo nežiaducich účinkov im neumožňuje použiť vyššie dávky, ktoré sú potrebné na vyvolanie dostatočnej hladiny protilátok u starších ľudí, ktorí majú oslabený imunitný systém. V predchádzajúcich klinických skúškach na demenciách Axon už dokázal, že jeho vakcinačná platforma môže indukovať dostatočne vysokú protilátkovú odpoveď aj v populácii staršej ako 70 rokov.“

  REPLAY: „u starších ľudí, ktorí majú oslabený imunitný systém. V predchádzajúcich klinických skúškach na demenciách“ – otázka – odkiaľ berú „vývojári“ toľko dementných „potkanov“ – ja som myslel, že sú to inteligentné zvieratá. A čo neurobí starší „dement“, aby ho nevyhodili z hospicu – že.

  „Neexistuje žiadna skutočná chemická liečba demencie. Lekári a medicínsky systém nemajú poňatia o tom, ako demencii predísť alebo ako ju vyliečiť.

  So všetkými vedeckými vymoženosťami na vysokej technickej úrovni sa nevedia zhodnúť ani len na tom, čo demenciu spôsobuje. Mnohé charity za účelom získania financií opovážlivo sľubujú ľuďom, že do takého či onakého roku nájdu liek na demenciu.“

  „Poranenia hlavy, chronické vystavenie hliníku a / alebo silikónu, vystavenie neurotoxínom z prostredia a voľným radikálom – to všetko sa považuje za príčinné faktory vzniku demencie.

  Tak, ako aj pri iných degeneratívnych ochoreniach, existuje dostatočné množstvo dôkazov, že oxidačný stres zohráva centrálnu úlohu v patofiziológii alzheimera.“

  „Nielenže skutočná liečba, ale ani prevencia nie je pre politické a medicínske zriadenie podstatná. Britská vláda tento rok vyčlenila na výskum demencie 20 miliónov libier a ani jedinú libru na jej prevenciu.

  Od roku 2006 použili výskumné zariadenia na demenciu 140 miliónov libier, avšak len 156 tisíc libier (0,1%) patrilo prevencii. Doposiaľ bolo globálne použitých asi 40 miliárd na výskum liekov proti demencii a doposiaľ účinný liek nejestvuje.“
  https://www.badatel.net/preco-alzheimerova-demencia-trapi-coraz-mladsich-a-ako-sa-jej-vyhnut/

  „Doposiaľ bolo globálne použitých asi 40 miliárd na výskum liekov proti demencii a doposiaľ účinný liek nejestvuje.“ – takže Badatel – „nešírte tu bludy“ – houby neexistuje – existuje slovenská antidementná vakcína vyskúšaná na slovenských hospicových potkanoch! Médiá hlavného prúdu nás predsa nebudú klamať a duplom nie mladí ambiciózni „startupisti“ kvôli pár eurám.

  • Daj si denne salku caju z Rozmarinu a na Dementiu zabudni,lebo je to uzasne,uz som to vyskusal

   • No veď starí to mávali za oknami aj preto, že rozmarín odstraňuje v dome zlých duchov. Stačí po ňom prejsť prstami a človeku sa hneď rozjasní v hlave. V podstate – každá molekula jeho vône mozgu pomáha z letargie.

 4. Nebudu polemizovat s tím, že Gates a farmaceutické společnosti zneužívají nevzdělanosti afričanů či Indů a jejich slabé ekonomické síly k provádění testů vakcín – kdyby toto dělali v ekonomicky vyspělých zemích, vyšlo by je to podstatně dráž a trvalo by to déle. Ano, je to nehumánní.

  Vás, co ale máte pocit, že Covid je jen chřipečka, odkazuji na tabulky vpravo. Za 4 říjnové dny (október) zemřelo v Česku na tuto chřipečku 102 lidí!
  Jistě, mnozí byli staří a nemocní. Ale můžete si také najít apely lékařů z českých nemocnic, kteří bijí na poplach. Umírají i lidé, kteří měli jen nevýznamné nemoci, s nimiž mohli žít dalších 10-20 let. Mnohé české nemocnice jsou zahlceny. Za týden u nás vzrostl počet pacientů s covidem v nemocnicích na více než dvojnásobek (z 600 na 1500). Onemocněl zdravotnický personál. Nemocnice zrušily plánované operace, hledají anesteziology a zdravotní sestry, protože ty slouží v rouškách a ochranných pláštích dvanáctihodinové směny a nemají čas si zajít ani na WC. Syndrom vyhoření.
  Bohužel, u nás jsme tentokrát zareagovali pozdě. A taky tu máme spoustu odpíračů roušek, lidé jsou nedisciplinovaní, dlouho měli pocit, že o nic nejde. Do toho předvolební boj, kdy byl každý politik byl vrcholný epidemiolog….
  Tím jsme promeškali dobu, kdy jsme mohli epidemii poměrně mírnými prostředky zabrzdit. Teď už nás čekají kroky, které budou mnohem bolestivější a dotknou se svobod a ekonomické situace nás všech. A taky zdraví. Není totiž jen covid – čekáte rok na endoprotézu, máte bolesti a pak vám operaci zruší. Rozbolí vás zuby a zubař neordinuje, je v karanténě. Máte autohavarii a záchranka má problém najít pro vás místo v nemocnici. Jestli to tak půjde dál, spousta lidí zemře nebo si zhorší zdravotní stav na na covid, ale kvůli covidu.
  A mladé, kteří mají nedostatek ohledu ke svým starším nebo nemocným spoluobčanům bych ještě upozornil na výzkum královéhradecké nemocnice, že téměř 50% vyléčených po covidu má změny na plících a německé výzkumy prokazující, že 78% vyléčených má změny na srdci, často připomínající změny po infarktu. V obou případech byly zkoumáni nemocní, kteří prodělali mírnou formu nemoci, bez hospitalizace. A nebyli to přestárli pacienti.

  • Česko má pomerne benevolentné kritéria na zaradenie zomretých ľudí do kategórie „obeť COVID-19“. Vidno to na tom, ak si porovnáte štatistiku smrtnosti v Česku a na Slovensku (tabuľky v pravom hornom rohu stránky). Slovensko zatiaľ pri každej obeti robí pitvu, aby potvrdili, že príčinou bol skutočne COVID-19.

   Inak nemáte náhodou štatistiky vyťaženosti nemocníc na jeseň 2019 a jeseň 2020? Bolo by vhodné porovnať či nejde aj o sezónnosť respiračných ochorení.

   • He – existuje štatistika vyťaženosti programu Excel. To sa podržte!

    „Již od roku 2007 se při ukládání excelových dokumentů používá nový souborový formát XLSX. Podpora předcházejícího formátu XLS z aplikace nezmizela, ale je chybou ji u nových dokumentů používat. O tom se nyní hodně nešťastným způsobem přesvědčili v britské vládní agentuře Public Health England (zkráceně PHE).

    Její pracovníci se totiž pro tvorbu kompletního seznamu pozitivně otestovaných lidí rozhodli využít Excel a CSV záznamy přicházející z laboratoří zpracovávající testovací vzorky do něj automatickým procesem ukládali. Výsledné tabulky ve formátu XLS byly hlavním zdrojem informací pro další zpracování dat, včetně trasování případných kontaktů.

    Jenže. Formát XLS je omezen na maximálně 65 000 řádků, přičemž to stačí pro záznam zhruba 1 400 výsledků testů (jeden výsledek zabírá několik řádek). Jakmile byl tento počet dosažen, ostatní záznamy se prostě nevešly a nebyly uloženy.

    Každý den tak systém neuložil průměrně 1 980 výsledků, a než si toho někdo všiml, uplynulo 8 dní. Celkem tak pozornosti hygieniků a dalších zdravotnických organizací uteklo skoro 16 000 pozitivně testovaných a přinejmenším desítky tisíc nebezpečných kontaktů tak nebyly vytrasovány.“

    A teraz kamufláž!
    „Kvůli stejnému programu byla přejmenována i skupina lidských genů. “
    https://www.idnes.cz/technet/technika/chyba-microsoft-excel-public-health-england-ztraceno-16000-testu-covid.A201007_155556_tec_technika_nyv

    Takže dosť možné, že kvôli Excelu majú dôvod pozmeniť aj štatistiky!

  • No pozor, záleží to aj od imunity, ktorá sa odvíja od životného prostredia, od tých lietadiel, ktoré ten sajrajt na vás vypúšťajú a nezabudnite si zaviesť 5G sieť priamo do spálne…

  • Prestan trolovat,chod niekde inde,covid-19 nebol nikdy zisteny testom a Kochs Postulates,uz to aj CDC uznalo,tiez je to uvedene v FDA,pretoze ide na psa mraz,milliony ludi zistili tento hrozny podvod,slavny Advokat z nemecka ich uz dava do poriadku zlociny proti ludstvu,

 5. Zaujímavé:
  https://www.hlavnespravy.sk/uznavany-kardiolog-fischer-neda-mi-aby-som-nepoukazal-na-jednostranne-zlozenie-zdravotnej-komisie-pri-vlade-sr/2312923

  Túto časť o nosení rúšok som prekopírovala:
  Vo svojom príspevku taktiež zverejnil list belgických lekárov a zdravotníkov proti cenzurovanej odbornej diskusii a neopodstatneným opatreniam, reakciu viacerých lekárov a odborníkov z USA na tému koronavírus, podľa ktorých nosenie rúšok nedáva zmysel ako aj vyjadrenia nemeckých lekárov, ktorí varujú pred rizikom nosenia rúšok počas vyučovania.

 6. Bill Gates oznamuje, že vlastní naše telá:
  https://banned.video/watch?id=5f7e4b1abcc41c0fa884d2f1

 7. Viac ako 7000 vedcov a lekárov celého sveta vydalo prehlásenie a petíciu proti koronavírovým uzatvoreniam.
  https://orgo-net.blogspot.com/2020/10/pres-7000-vedcu-lekaru-celeho-sveta.html

 8. Vážny oznam pre všetkých ľudí o smrteľných vakcínach.
  https://www.youtube.com/watch?v=kxM0tJvdmRc

 9. Jednoduchá

  …aj oné sa opäť ,,našlo“ :-)….a príspek má dobrý :-)………..
  Ďakujem za infor.o cov od p.Marošovi a p.Jean, ,,p.“:-(((( Gates zrejme postupuje tak ako si to zaumienil :-(……..je smutné, že má pri sebe toľkých ,,poskokov“ sám by nič totiž neurobil ! :-(…..a pritom koóóľko ľudí je na tej 2.strane ale on chce byť ,,pánom“ a chce to tu na Zemi s kumpánmi jemu podobnými riadiť!….. čo tie peniaze s nami len robia !:-(((……je to ozaj ,,nešťastný nápad“ , tak veľmi zasahujúci nám všetkým do života…….avšak ja stále verím, že sa nepoddáme a všetky tieto ,,skúšky“ vydržíme, aby sme mohli žiť ozaj ten svoj, slobodný život ! …..
  Želám pekný večer všetkým skutočne zmýšľajúcim :-)……………

 10. Jednoduchá

  pardon…od p.Maroša :-(…:-)….

 11. Dr. Tapper – Tato pandémia je duchovnou a psychologickou vojnou proti ľuďom:
  Dobré je vypočuť toto video, resp. prečítať preklad:
  https://www.otevrisvoumysl.cz/dr-tapper-tato-pandemie-je-duchovni-a-psychologickou-valkou-proti-lidem/

 12. Jednoduchá

  P.Jean ďakujem za povzbudivé informácie od Mudr.Pekovej, verím tomu, že ,,takéto
  myslenie“ sa bude čoraz viac rozširovať, a ,,nafúknutá bublina“ ohľadom koronavírusu čoskoro praskne !…..a p.Tapper to presne vystihol, táto pandémia zneistila a hlavne vystrašila mnoho , veľmi mnoho ľudí, tým sa im podlomilo ich dušev.zdravie…….no verím tomu, že táto situácia sa čoskoro ,,rozuzlí“ :-)……
  Želám peknú sobotu všet.slobodne zmýšľajúcim :-)…………

Pridajte komentár

*