Vyše 60 000 vedcov a lekárov žiada ukončiť nezmyselné hromadné očkovanie


Print Friendly, PDF & Email

Vyše 60 000 vedcov a lekárov žiada ukončiť nezmyselné hromadné očkovanie

(French Daily News) Vedecká komunita sa ozýva proti zdravotnej politike úradov. Veľká Barringtonská deklarácia proti hromadným očkovaniam mRNA zozbierala už vyše 870 000 podpisov.

Zatiaľ čo prezident Francúzska sa v decembri 2021 stretol s novou Radou obrany, aby bojoval proti šíreniu epidémie Covid-19, čoraz viac hlasov sa ozýva proti úplne šialenej zdravotnej politike úradov, zameranej na očkovanie stále ďalšej a ďalšej populácie. Navyše, po nariadenej tretej dávke vakcíny, pod hrozbou deaktivácie zdravotného pasu!

Teraz je spornou otázkou očkovanie detí vo veku 5 až 11 rokov. Rozhodnutie, ktoré bude podľa mnohých lekárov a výskumníkov veľmi závažné.

Závažné vedľajšie účinky vakcín proti covidu

Hromadné očkovanie stále experimentálnou mediátorovou RNA vakcínou už dlho znepokojuje vedeckú komunitu.

Dňa 4. októbra 2020 traja význační vedci odporučili alterenatívny prístup k riešeniu pandémiu Covid-19 vo svojom vyhlásení nazvanom Veľká Barringstonská deklarácia, lebo boli veľmi znepokojení vedľajšími účinkami hromadného očkovania na populácie.

Ide o týchto vedcov:

1. Prof. Martin Kulldorf, profesor medicíny na Harvardovej univerzite, bioštastistik a epidemiológ, špecializujúci sa na zisťovanie a monitorovanie epidémií infekčných ochorení a posudzovanie bezpečnosti vakcín.

2. Dr. Sunetra Guptová, profesorka Oxfordskej univerzity, epidemiologička, špecializujúca sa na imunológiu, vývoj vakcín a matematické modelovanie infekčných ochorení.

3. Dr. Jay Bhattacharya, profesor Lekárskej fakulty Stanfordovej univerzity, lekár, epidemiológ, zdravotný ekonóm a odborník na politiku verejného zdravotníctva, špecializujúci sa na infekčné ochorenia a zraniteľné populácie.

Za čo sa prihovárajú?

Za „zameranú“ (cielenú) ochranu. Teda, čo najviac chrániť starých, slabých, krehkých a ostatných nechať normálne žiť, kým spoločnosť nedosiahne kolektívnu imunitu. Hromadné očkovanie mRNA vakcínami však robí túto kolektívnu imunitu nemožnou.

Jeden z tých, ktorí vyhlásenie podpísali ako prví, bol Dr. Simon Thornley, epidemiológ a bioštatistik z Aucklandskej univerzity (Nový Zéland).

Hoci od vzniku Veľkej Barringtonskej deklarácie už uplynulo viac ako rok, je stále aktuálna a stále sa k nej pridávajú ďalší a ďalší experti. Odvtedy ju podpísalo vyše 60 000 lekárov a vedcov a vo svete sa stáva čoraz známejšou. Petícia zatiaľ získala od ľudí podporu 870 000 podpisov.

Znenie Veľkej Barringtonskej deklarácie

Ako epidemiológovia, zameriavajúci sa na infekčné ochorenia a vedci z oblasti verejného zdravotníctva máme vážne obavy z poškodzujúcich fyzických a duševných dopadov prevládajúcich postupov COVID-19 a odporúčame prístup, ktorý nazývame Zameraná ochrana.

Pochádzajúc zľava i sprava a z celého sveta, svoje povolania sme zasvätili ochrane ľudí. Súčasné politiky lockdownov vytvárajú zničujúce účinky na krátkodpbé a dlhodobé zdravie verejnosti.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

K takým výsledkom patria (napríklad) nižšie miery začkovania detí, zhoršenie výsledkov kardiovaskulárnych ochorení, menej skríningov na rakovinu a zhorčovanie duševného zdravia – čo v nastávajúcich rokoch povedie k vyššej nadmernej úmrtnosti, pričom najťažšie bremeno budú niesť pracujúca trieda a mladší členovia spoločnosti.

Veľkou nespravodlivosťou je nedovoliť študentom chodiť do školy.

Zachovávanie týchto opatrení v platnosti, spôsobí nenapraviteľnú škodu, pričom nepomerne viac budú poškodení tí neprivilegovaní.

Našťastie rastie naše chápanie vírusu. Vieme, že zraniteľnosť na úmrtie z dôvodu ochorenia COVID-19 je u starých a slabých viac než tisícnásobne vyššia ako u mladých. Pre deti je COVID-19 vlastne menej nebezpečný, než mnohé iné poškodenia, vrátane chrípky.

S tým, ako sa v populácii vytvára imunita, klesá riziko infekcie všetkým – vrátane tých zraniteľných. Vieme, že všetky populácie nakoniec dosiahnu kolektívnu imunitu – t.j. bod, v ktorom je miera nových infekcií stabilná – a tej že sa dá pomôcť vakcínou (nie je však na nej závislá).

Naším cieľom by preto malo byť minimalizovať úmrtnosť a spoločenské škody, dokým nedosiahneme kolektívnu imunitu.

Najmilosrdnejší prístup, ktorý vyvažuje riziká a prínosy dosiahnutia kolektívnej imunity, je dovoliť tým, ktorí majú minimálne riziko úmrtia, žiť normálne svoje životy, aby si vytvorili imunitu voči vírusu prirodzenou infekciou a pritom lepšie chrániť tých s najvyšším rizikom. My to nazývame Zameraná ochrana.

Prijatie opatrení na ochranu zraniteľných by malo byť hlavným cieľom reakcií verejného zdravotníctva na COVID-19.

Domovy opatrovateľskej starostlivosti by napríklad mali využívať personál so získanou imunitou a vykonávať časté testovanie ostatného personálu a všetkých návštevníkov. Malo by sa minimalizovať striedanie personálu.

Dôchodcom žijúcim doma by sa mali potraviny a ďalšie nevyhnutné veci doručovať k nim domov. Keď je to možné, s členmi rodiny by sa mali stretávať radšej vonku než vnútri.

Môže sa zaviesť vyčerpávajúci a podrobný zoznam opatrení, vrátane prístupov do viacgeneračných domácností a to všetko je plne v kompetencii a schopnostiach profesionálov verejného zdravotníctva.

Tým, ktorí zraniteľní nie sú, by malo byť okamžite dovolené vrátiť sa k normálnemu životu. Na zníženie prahu kolektívnej imunity by mali všetci uplatňovať jednoduché hygienické opatrenia, akými sú sú umývanie rúk a zdržiavanie sa doma v prípade choroby.

Mali by sa obnoviťvoľnočasové aktivity, napríklad šport. Mladí dospelí s nízkym rizikom by mali namiesto z domu pracovať normálne.

Mali by sa obnoviť umenie, hudba, šport a ďalšie kultúrne aktivity. Ľudia s vyšším rizikom sa ich zúčastňovať môžu, ak si to želajú, zatiaľ čo spoločnosť ako celok si užíva ochranu poskytnutú zraniteľným tými, ktorí si vytvorili kolektívnu imunitu.

Zbohom vysoký krvný tlak

Zdroj: frenchdailynews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. …ku dosiahnutiu kolekt.imunity veľmi prispeje hlavne uvedomenie si toho, že žiadny cov.tu nie je, je tu len ,,koronocirkus“, a teda treba úplne odstrániť aj rúškovanie, aj testov. a očkovanie rozhodne treba okamžite ukončiť, o očkovanie detí? ani vo sne!…..asi tak.

  • Kateřina Soldanova

   Mám koronavirus a rodiče mých kamarádek mu podlehly. Je velmi necitlivé říkat, že nemoc na kterou umřeli neexistuje…

   • Máte klasické nachlazení nebo chřipku,říkejme tomu tak jak to je .Nebylo nic izolováno, v odebraných vzorkách z nemocnic našli jen chřipkový virus nic jiného.Existuje jen zmutovaná chřipka jen si to maličko poopravili aby naivní lidi lehce zmátli. Je potřebné klást si otázku proč tolik lidí na začátku těchto her neléčili správnými postupy a odmítali,zakazovali léčit prověřenými léky.Lékaři léčili často přes telefon dokud se nemocným stav nezhoršil a pak bylo pozdě samozřejmně .Následovalo napojení na ventilaci a v mnoha případech tím pádem konečná. Tolik mrtvých na chřipku by nebylo.

    • Toto nie je tá „správna“ odpoveď pre covid histerikov a covid sektu. Tí Vám neuveria.

     • Karolko mas pravdu,nezalezi,ake doklady a 100% dovody im das,tito podu prvy na JATKY

   • Kateřina Soldanova – ty stále ako verklík nechceš pochopiť, že označiť ako príčinu smrti covid je účel?!

    Daj si otestovať banán na covid a potom ho zožer! Tvoj banán zdochne na kovid!

    VIDEO: Slovenští záchranáři začali v odvetě na
    sociálních sítích práskat na vládu v Bratislavě! Na
    Slovensku prý probíhá cílená prefabrikace výsledků
    PCR testů, které se zajišťují na objednávku podle
    různých barev víček od PCR testů! Zelená barva prý
    označuje vždy negativní testy pro zaměstnance
    nadnárodních automobilek a montoven, růžová barva
    zaručuje 99+ procentní šanci na pozitivitu testu a bílá
    víčka jsou zlatý střed, který připomíná loterii!
    Informace se šíří na sociálních sítích jako lavina a
    pandemické hry na Slovensku dostávají další
    informační trhlinu! Čím více testů, tím větší pandemie!
    A proč Izrael zahájil očkování 4. dávkou?
    https://aeronet.cz/news/video-slovensti-zachranari-zacali-v-odvete-na-socialnich-sitich-praskat-na-vladu-v-bratislave-na-slovensku-pry-probiha-cilena-prefabrikace-vysledku-pcr-testu-ktere-se-zajistuji-na-objednavku/

    Si indoktrinovaná covid náboženstvom na úrovni svetonázor! To tu potom môžeš rovnako šíriť aj politický islám!

   • Zrejme klasicka bakterialna infekcia, nezachytena vcas antibiotikami alebo svinstvo z testov/vakcin. Choroby dychacieho ustrojenstva boli uz pred coronou 3. najcastejsia pricina umrti takze nie je to nic noveho ci nezvycajneho.

   • Mila pani

    na chripku sa umieralo odjakziva. S tym nic nenarobime. Samozrejme tam zohrava ulohu vela faktorov a povedat,ze niecii rodicia zomreli na Covid je vytrhnute z kontextu..Boli ockovani? Dostali spravnu liecbu? Mali astmu,cukrovku,rakovinu,nadvahu,chore srdce a ine ochorenia?
    Ja mam 60 rokov,vo februari minuleho roku som bola pozitivne testovana. Trochu nadcha a trochu ma skrabalo v hrdle..Viac som bola unavena z karanteny ako z choroby..Kedze pracujem v Rakusku v zdravotnictve,tak si viete predstavit ten tlak na nezaockovanych. Zatial odolavam..Chcela som sa infikovat,aby som mala pol roka pokoj,tak som zasla do kamaratky na navstevu,ktora mala akoze Omikron,kychala,kaslala dookola,ja som jej navrhla,ze budeme pit z jedneho pohara ..:-) Myslite,ze mi nieco bolo?
    Takze netreba vsetko zvalovat na Coronu,kazdy organizmus je iny a ludia proste umieraju..Na chripku,Coronu,ockovanie,starobu s tym sa nic neda robit. Mam kolegyne,ktore pracovali priamo s pozitivnymi ,chceli byt pozitivne,nechcu sa ockovat a aj tak to nedostali..

    Prajem vsetko dobre

    • Robili jeden pokus v Amerike, kde sa chceli stovky ľudí úmyselne nakaziť od „pozitívnych“. Nepodarilo sa im to.

    • Sierra,na vsetko sa umiera len nie na „covid“,lebo neekzistuje,nikdy nebol dokazany Koch,Rivers postulates,atd,atd

   • Anthony from Moravia

    A ta smrt byla s covidem nebo na covid?? V ČR se tvrdí přes 30.000 s covidem ale ani 1 není doložen na covid. Ale to mě s falešně pozitivním testem může přejet autobus?

   • Katerina,ako moze existovat Covid,ked nebol izolovany (cdc), PCR test podla videa od jeho vynalezcu Nobel Price winner Karri Mullis,sa nemoze pouzivat na testovanie infekcnych chorob,nemoze sa zvacsit viac ako 24 a bezne sa zvacsuje 45,tiez test ty nepovie ci si chora,lebo nie,je to uzasny podvod na ludoch,samozrejme ze chripky „neekzistuju“,je daleko viac dovodov a dokonca napisane elitou samou v Rockeffeler scenarious,Janko

  • Milan Filip

   Ani to nenazývajte očkovaním. mRNA nie je, opakujem, NIE JE, očkovacia látka. Ani medicínsky, ani právne tento prívlastok tejto látke neprináleží.

   • Samozrejme je to operacny system,ktory sa moze menit atd, kedykolvek,ucelom je massivna Genocida,Transhumanizm a zlikvidovanie sukromneho majetku,atd.

  • Presne tak,Alenka

 2. No nezatočili by ste mu krkom, genocídnemu zločincovi https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/reditel-pfizeru-odmitace-ockovani-oznacil-za-zlocince/ ??? Koľkých už zabili jeho očkovacie látky a poškodili, aký je nárast obetí ??? Pyšný darmosráčsky hajzel !

  • Marek Košice

   Satanov posluhovač ako vyšitý. Pričom podľa všetkého Satan je len druhá strana mince menom „BohoSatan“… Všetko tomu nasvedčuje.

   Toto čo teraz napíšem by sa malo tesať do kameňa (bez toho, aby tam bolo napísané moje meno, načo)… : „Nechopnosť“ Boha spraviť poriadok na Zemi má v skutočnosti jediný dôvod, a tým je to, že „Boh“ je v skutočnosti BOHOSATAN, z ktorého prúdi ako dobrá energia (bohužiaľ akoby sa celá pretavila len do zrodenia života, rastu a krás prírody – farby, vône…), tak zlá energia (všetko ostatné tu na Zemi, nutnosť piť, jesť, zohriať sa a z toho prameniace otroctvo, umožnenie existencii strachu a z toho prameniace utrpenie rôzneho druhu, atď……..)….

   • Máš pravdu a aj si to daj vytesať do kameňa – náhrobného, aby každý, kto pôjde okolo si to prečítal. Z toho tvojho mysliteľského výplodu pochopí, že tu leží človek, ktorý bol na tejto planéte úplne zbytočne.

   • Košický žid vyznáva bohosatana Jehovu. Satanistický rituál je sexuálny rituál. Zvrátená túžba po podiele na moci nad inými je podmienená jeho vlastnou submisivitou!
    Túži slúžiť Zlu svojími smradľavými capími guľami.
    Viem si ho predstaviť ako obskakuje. „U u u!“
    Bojí sa reinkarnácie ako všetci židia – lebo sa boja, že skončía rovno v pekle, ktoré tu pomáhajú vytvárať!

    • Satanom posadnutý twisterový židocap! Jedného takého som poznal – neváhal dať do frcu vlastnú ženu, aby mohol pretiahnuť ženu iného – vrátane tej „mojej“ fľandry. Riadiac sa heslom – „Keď suka nechce – pes ne.ebe!“ ho nesralo preťahovať manželky svojím kamarátom. Ďalšie jeho pravidlo bolo, že „Najlepšie sa o.ebávajú kamaráti!“
     Skončil ako deprivovaný úchylný psychopatický alkoholik.

    • Marek Košice

     Maroš & HP (redakcia, spozornite, na 100% Maroš a HP sú tá istá osoba)….. Takže ja tu vytváram peklo? Tak nech redakcia spraví anketu, ktorých prispievateľov tu ľudia najviac neznášajú. Stav sa o čo chceš, že na pravých dvoch miestach budeš ty & Maroš & HP. Pretože si duševný mrzák.
     Ja keď mám iný názor než niekto iný z tohto fóra (niekto kto píše napr. o tom, že Boh nás zachráni, atď), tak to napíšem slušne. Maximálne napíšem dotyčnému, že „Sorry, ale veríš bludu…“ (čo si dotyčný môže, ale nemusí pripustiť)…A čo robíš ty – Maroš & HP? Začneš slizko nadávať, zatracovať, atď……

     Redakcia, o čo vám ide, že tomuto šialencovi dovolíte prispievať? Veď on tu roznáša emočný jed „Jedna radosť“, A STAVTE SA, že kopu ľudí prestalo chodiť čítať diskusiu k článkom preto, pretože tu tento cvok Maroš & HP oxiduje. Maroš si tu vytvoril SVOJHO PARŤÁKA „Holistický prístup“……. A navzájom sa podporujú….JE TO JEDNA OSOBA, je to absolútne zjavné zo štýlu písania, a tie tri bodky medzi vetami či myšlienkami to absolútne nijak nezachránia…. Rovnaký typ SLIZÁCTVA ktorým disponuje Maroš a jeho alter-ego „HP“ sa absolútne nedá prehliadnuť. Tak isto rovnaký typ myšlienkových pochodov a vyjadrovania sa. A vzhľadom na to že som to odhalil, tak „HP“ (alias Maroš) ihneď vybehol na mňa, že ja tu mám niekoľko iných nickov (viete ako sa hovorí – Trafená hus zagága)…..

     PS Pre Maroša & HP : Hovoríš, že zaočkovaní (dvoma, troma dávkami), hlavne tí, ktorí šli dobrovoľne, sú škodcovia spoločnosti. Súhlasím. Ale vedz, že TY SI EŠTE VäČŠÍ ŠKODCA než akýkoľvek jednotlivec z nich (pokiaľ nenanucuje iných do očkovania). Pretože ty si h0vno maskujúce sa za diamant. Brutálne agresívny a slizký „plnohodnotný človek s veľkým „Č“, s otvoreným tretím okom“…….TAKÁ KOMBINÁCIA NEEXISTUJE, HP Maroško….. lenže ty si to neuvedomuješ. Keby si bol taký za akého sa považuješ, tvoje príspevky by vyzerali ÚPLNE INAK, nebola by v nich žiadna nenávisť (hnev je niečo iné). Ale načo to tebe vysvetľujem….Ty máš podľa mňa aj papierovú diagnózu. Ak nie, tak len preto, pretože si nebol tam, kde si dávno byť mal….
     AMEN.

     A EŠTE RAZ : Ak chceš, zareaguj na tento môj príspevok (ja už reagovať nebudem)…. Ale už NEREAGUJ na také moje príspevky, ktoré sa ťa (Maroš & HP) netýkajú. No ja sa obávam že budeš, pretože SI NA MŇA BRUTÁLNE NASRATÝ z dôvodu, že som odhalil, že máš dva aktívne, navzájom sa podporujúce nicky na tomto fóre….PRETO KOPEŠ AKO KôŇ….. A každý kto má „filipa“ a číta našu komunikáciu, to vidí….

    • „vrátane tej „mojej“ fľandry“ – nabúchal jej dvojičky, ktoré skončili – pretože som okamžite odmietal otcovstvo a trval na súde a DNA skúške – po interupcii v kanáli – inak by som mal tie zmije na krku ja. Tak! Aj také veci má „Maroško -ko.otko“ za sebou, takže srať ma tu nebude nikto! Ustál som predtým – ustojím aj to budúce!

    • Capko!
     „Pre Maroša & HP : Hovoríš, že zaočkovaní (dvoma, troma dávkami), hlavne tí, ktorí šli dobrovoľne, sú škodcovia spoločnosti. “ – pomohol si si článkom z Infovojny, keď sa min. zdrav. Izraela vyjadril o odmietačoch vakcín ako o zločincoch – podsúvaš mi útok na očkovancov?! VIEŠ HO PREUKÁZAŤ?!

     Ty nie si schopný napísať jediný komentár smerom ku mne bez podsúvania nejakej lži – bez podrazu! Dobre – ja ti len hovorím – vďaka tvojmu telefonátu „Marek Košice“ do Infovojny v decembri 2021 – tvoj návrh na preukazovanie sa imunitnými látkami – za čo ťa hneď zotreli dvaja volajúci – si systémom vystopovateľný podľa mobilu! Poser sa!

     Takže ešte raz!
     „PS Pre Maroša & HP : Hovoríš, že zaočkovaní (dvoma, troma dávkami), hlavne tí, ktorí šli dobrovoľne, sú škodcovia spoločnosti. Súhlasím. Ale vedz, že TY SI EŠTE VäČŠÍ ŠKODCA než akýkoľvek jednotlivec z nich (pokiaľ nenanucuje iných do očkovania). “

     „Súhlasím“ – práve si si zlomil väz!

    • Maroš: Nereaguj na trola „Marek Košice“. Tým ho kŕmiš, umožňuješ mu zahltiť diskusiu ďalšími jeho sprostosťami.

   • Marek Košice

    Duševne narušený „HP“ (pre tých ktorý nevedia prečo ho označujem za duševne chorého : Preto, pretože sa považuje za človeka s otvorenými všetkými čakrami, za niečo ako mystika, a pritom je to SLIZKÝ HAD vyžívajúci sa v urážaní druhých, prečo asi – pretože je to nevedomý posluhovač druhej strany mince nášho Stvoriteľa, čiže jeho Satanskej strany)…….. prečo sa vkuse ku mne vyjadruješ?
    Fakt si taký VYGUMOVANEC, že si neuvedouješ, že keby bol Boh VŠEMOHÚCI a bol ODDELENÝ od Satana, tak by jeho existenciu skrátka VYMAZAL, minimálne z vplyvu tu na Zemi? LENŽE ON TO NEUROBIL……..PRETOŽE SATAN JE JEHO SÚČASŤOU….. Ale ty, megaprimitív (nie preto, že si nepochopil túto skutočnosť, ale pre svoje správanie sa) budeš aj naďalej vyrývať…………AKO „KING“ SA CÍTIŠ TY………..Si PRESNE ako Matovič, bohužiaľ si to neuvedomuješ. Prečo? Pretože si duchovne chorý.
    Požiadam ťa – UŽ NA MŇA NEREAGUJ pod príspevkami, v ktorých ťa nebudem spomínať. Ak budeš opakovane útočiť aj tak, požiadam redakciu, aby ti zablokovali prístup minimálne z tvojej IP adresy (aby si to nevyriešil tak, že by si si spravil tretí „nick“), a možno mi vyhovejú. Prestaň prskať svoje jedovaté sliny. Správaš sa PRESNE ako nejaký hooligan na futbalovom zápase. Akurát ten hooligan si o sebe nemyslí, že má otvorené tretie oko, na rozdiel od teba…

    • Takže budeš sa navážať už len do mňa?! Doóbre!

    • holistický prístup

     Maroš,

     zasmiali sa zbrojnoši a trollovací NIKTO sa priznal:

     „…, požiadam redakciu, aby ti zablokovali prístup minimálne z tvojej IP adresy (aby si to nevyriešil tak, že by si si spravil tretí „nick“), …“

     „Mamičkina“ sukňa je pre neho málo.

     Redakcia – ŽIADAM VÁS o cenzúru trolla menom „Marek Košice“ – znovu ťažko útočí – hrubo, vulgárne , primitívne, … žiadam, aby ste v JEHO prípade postupovali podľa JEHO „inštrukcií“, ako sa máte správať ku mne a ku Marošovi.

     Toto nie je ani bordel, ani kabaret, … ani aréna.

   • Tou sprostosťou čo tu píšeš si niekomu prospel?

  • Aj nacisticki pohlavari mali vo zvyku nazývať odboj ako zločincov. Borla mal už dávno byť pre popravcou čatou. Mal byť odsúdený na opichanie 100 dávkami toho jeho jedu.

 3. Orig.článok je z 5.12.2021.
  Čo sa stalo od vtedy, aký bol toho prínos?

  • To nie je týždňová alebo mesačná záležitosť, ale vyše ročná. Prínos toho je, aby si ľudia uvedomili, že sú milióny ľudí a desaťtisíce lekárov a vedcov, ktorí sú proti korona fašizmu. Že na každého Sabaku a Krčméryho je minimálne 100-krát toľko významnejších odborníkov, ktorí majú iný názor.

   • holistický prístup

    redakcia,

    prečítali ste vôbec „článok“, ktorý ste uverejnili?!? – s porozumením?!? – pochybujem … je to presne o udržiavaní nimi nastaveného statusu … „chrumkavosť“ sa nekoná …. ten článok je sťa fabriky „SABAKU“, „LENGVARSKÉHO“, „Maťka Mílnikovie“, … a podobných „expertov … OČKOVAŤ, TESTOVAŤ, IZOLOVAŤ, … – práve tých, ktorých majú v pláne ako prvých zavraždiť!!!! – „kovidko“ náš každodenný …

   • holistický prístup

    redakcia,

    v ČOM sú INÍ, ako VAMI menovaní?!? – v NIČOM!!!

    PS: Odporúčam s porozumením prečítať vami uverejnený článok.

   • Veronika L.

    Redakcia, prečo nekontrolujete diskusiu? Veď je to tu ako 4.cenová skupina. Prosím tie vulgarizmy a útoky to je ako čo? Potom sa nečudujte, že akože diskutujú tí istí.Redakcia BUDÍČEK!

    • Diskusiu chceš v prvom rade kontrolovať ty! Ale ako pozorovateľ, pretože sem mimo týchto štekov neprispievaš, ale chcela by si, aby sa to uberalo – vďaka trollom – tým tvojím smerom! Ja tu diskusiu kontrolujem tým, že do nej vstupujem a prispievam! Tak sklapni a choď pomôcť robiť monitoring tlače chlapcom z min. obrany /v „kukurici“/ na iný web! Lenže tam ťa nepustia, tak oprudzuješ tu!

     To, že poznáš 4. cenovú skupinu o niečom svedčí. Už chodíš utierať stoly do 3.-tej?

    • Veronika ja som sa ozval vcera, ohladom dvoh sudruhov,co pouzivali nevhodne slova ohladom inej discusie a Redakcia okamzita ich potrestala,tym ze,ak sa taky clanok objavi,tak nebude zverejneni,,samozrejme ze nikto nema rad cenzuru,ale co bolo moc,bolo moc,cauko

     • holistický prístup

      súdruh john,

      iste – ozval si sa – reagoval si presne ako tí, ktorí s nadšením prijímajú „vaxi“-jedy – bez akýchkoľvek znalostí súvislosti – tým, že sa tým chvastáš odídenému trollovi, ktorý sa tu hneď prvým príspevkom vyhrážal trestnými oznámeniami – si mnoho o sebe vypovedal.

   • Redakcia – prínos budete vidieť, keď bude Badatela čítať viac ľudí a to bez spriaznených – teraz podregálových médií – NEDOSIAHNETE!

    Ja šírim osvetu v dedine, kde každý pozná každého a keď z 50 rozdaných DVD to chytí 5 – tak okľukou alebo fraktálne sa to rozšíri medzi desiatky ďalších – a vydím výsledky v strategických bodoch infraštruktúry dediny. Tamtamy! Kopa ľudí – vo väčšinovj maďarskej dedine, už sleduje Infovojnu – hoci mám výhrady voči vysielaniu – ale tam najviac odsýpajú články! Otázka – prečo Infovojna nepreberá aj tie vaše? Ja odpoveď poznám. Možno vedia o vašej identite a zázemí viac ako si myslíte. Lebo Lichtner pracuje pre GMS a Infovojna je len súčasť systému jerho bŕzd a protiváh. Vy ste len alternatíva toho istého systému – nie opozícia proti systému ako takému. Preto NEPOTREBUJETE A NECHCETE MAŤ VÝSLEDKY!

    • Infovojna má väčšinu článkov prebratých, nie vlastných. Je veľa stránok, ktoré fungujú v podstate ak agregátori iných stránok. Náš obsah je z 99% originálny (prípadne nami preložený zo zahraničného zdroja, nie odkopírovaný z iného webu). Infovojna je originálna v audio vysielaní, nie v článkoch.

  • Nič podstatné sa nezmenilo, lebo umelo vytvorený vírus a s ním súvisiace ochorenie covid-19 je nástroj na ovládanie más. A keďže tvorcom „pandémie“ to zatiaľ funguje nad očakávanie dobre, neustále uťahujú skrutky. Pritom väčšina populácie Zeme verí, že sa tak deje kvôli ochrane zdravia ľudí. Aj preto sa takéto deklarácie vedcov neberú za bernú mincu a ich hlavní signatári sú označovaní za dezinformátorov.

 4. holistický prístup

  „Vyše 60 000 vedcov a lekárov žiada ukončiť nezmyselné hromadné očkovanie“

  – to sú takí zbabelí pomenovať to VRAŽDAMI?!? – to nie je „nezmysel“ – to je úmyselné vyhladzovacie VRAŽDENIE!!!!

  Tzv. „trest smrti“ je vraj zrušený – ale VRAŽDENIE človečenstva všetkými možnými JEDMI – aj jedmi vstrekovanými priamo do tiel je také mrňamkové … dokonca aj na žel. staniciach, obchodných centrách, kravínoch, … dokonca majú na to „patentované“ programy – podpísané /odobrené/ všetkými nimi dosadenými „vládami“!!!!

  • holistický prístup

   Čoho sa stále boja?!? – sú na odpis tak-či tak a predsa sa zubami nechtami držia LŽI o nejakej „vakcinácii“ a „virológii“ … je to nikdy nikým otvorene nevyhlásená VOJNA proti človečenstvu, ale stále sa držia KLAMSTIEV – boja sa pravdivo pomenovať o čo ide … takto chcú dosiahnúť ČO?!?

   Alebo … alebo sú to len tá povestná „druhá strana tej istej mince“ … hlásajúca to, čo sami činia … MUSIA vyjaviť PRAVDU … MUSIA!

   • holistický prístup

    NIE tie večné covid-kecy úplne od veci, ale toto:

    https://blog.hlavnespravy.sk/29456/francuzsky-dostojnik-bojujuci-proti-ukrofasistom-na-donbase-povedal-ako-nato-zacne-vojnu-na-ukrajine/

    by vás malo aspoň čiastočne zaujímať, keď už ste tá „najobľúbenejšia stránka o zdraví“ venujúc sa vyslovene „politike“.

   • holistický prístup

    Celý – úplne CELÝ článok je len zavádzanie a udržiavanie naratívu „KOVID“, VAKCÍNY, PICHANIE JEDOV, IZOLOVANIE SKUPÍN (hmmm …), VÍRUSY, … – prečítali ste vôbec, čo ste UVEREJNILI?!? – hlavní OČKOVACÍ“ GURUOVIA (Mengeleho hrdí následovníci) chcú „chrániť“ pichaním jedov do „krehkých“ jedincov, „izolovať ICH, … a kadečo iné – VRAHOVIA kričia chyťte VRAHA … celé ZLE!!!! – uvedomujete si vôbec, čo zasievate do ľudí?!? – ČO vôvec títo systémoví „vedci“ hlásajú a požadujú?!? … to sa mi snáď len sníva …

    Celé ZLE!!!!

    • Ak chcete niekoho prebudiť, niekedy je nutné to robiť postupne, po jednotlivých krokoch. Ak by ste na „začiatočníka hľadania pravdy“ vyšli s celou pravdou naraz, neuverí jej, stiahne sa alebo vás odbije ako konšpirátora. Tento článok je určený hlavne pre neprebudených, nie pre znalých vecí.

     • 👍👍👍
      Len toho času nie je nazvyš. Treba sa poponáhľať.

     • holistický prístup

      redakcia,

      „tento článok“ nikdy nikoho neprebudí!!! – len ho utvrdí v SPRÁVNOSTI krokov zločincov – inak gratulujem k vymazávaniu už zverejnených príspevkov … nielen k cenzúre na príkaz agresívnych trollov. Vy samatoná máte problém s pravdou … v ktorej plávate …

  • Stokholmsky syndróm, ti vystrašeni ľudia kôli vypustenym vírusom veria svojmu triznitelovi, kt.ich sem tam odmení, že im chce dobre
   Tí ľudia stratili v dnes.dobe pojem o tom ako veriť a rozlíšiť psychopata od bežného ,,normálneho,, človeka – zdravý sedliacky rozum

 5. Podla Nada je to 60 000 primitivov , opic, dezolatov.
  Este ze mame takeho mudreho ministra ktory tomu vsetkemu najlepsie rozumie

  • Naď je odporná, nevzdelana tupá kopa 💩 💩 💩. Verím, že raz bude za kolaboraciu niesť zodpovednosť a bude veľmi trpieť.

 6. KOVIDBARÓN!

  ,,,,XX prachatých vedcov,ktorí iba otočili mincu na jej rub-čiže buď na tom zarábate propagujete to a mlčíte o pravde,alebo na tom nezarábate a využijete prázdne miesto pre názor,vďaka vedcom je tento svet na zlej koľaji a aj vďaka vede je svet zadlžený a v chudobe,vedci pokúšajú možnosti ľudských schopností a tolerancie tejto planéty,,,,keď sa človek venuje nejakej činnosti-tak z toho zmagorie,lebo toto je zámerom existencie na úrovni pracovať pre vedu a biznis,byť ako magor-idiot,,,,

 7. Mili krajania,
  Ten fakt, ze sa nasli ludia z nasich radov, ktori doslova vyhladzuju SLOVAC , dokonca aj deti od 5 hore, je nieco tak nepochopitelne, ze je mi z toho zle! Tak malicky narod a ma tak vela zradcov takeho velkeho kalibru!
  Suhlasim, aby sa trest smrti obnovil na Slovensku, lebo zivit vo vazeni tychto zradcov by bola nespravedlnost. Minule som cital o defenestracii. Ak sa pamatate, my mame historiu, kde politik vyskocil von z okna a este stihol to okno za sebou aj zavriet.
  Ja stale snivam dat dokopy zoznam ludi, ktori zradili Slovanov, Slovakov, vlast! Musi to byt ale urobene rychlo, aby sa tie mena nezabudli – web site by mala byt v krajine, kde by nemal nik pristup ju zavriet. Ak poradite, otvorim ju a KAZDY MOZE navrhnut meno jednotlivca, co zradil. Tak ako v starom Grecku. Objavi sa meno x krat a uz je na listine. Snivam?
  Dakujem redkcii za forum, kde sa clovek moze vyjadrit,
  ako to citi !

  • Ladislav, udrel si klinec presne po hlavičke, blaho-zelám!

   Ten zoznam je presne potreba!

   Ani nebude nutné okná otvárať, sú i iné spôsoby a SÚ k dispozícii..

  • OK! Už som tu spomínal projekt VLKODAV – tak by sa mohla volať Slovanom zrozumiteľná stránka. Je to podľa keltského psa vlkodava, ktorý dnes dosahuje len 2/3 veľkosť tých pôvodných. Pre Juhošov je balkánskym vlkodavom plemeno šarplaninec – toho chovajú aj Turci. Takže symbolicky zrozumiteľné je mi stále VLKODAV!

   Zoznam znamená PLÁN a plán znamená začiatok akcie.
   Aj provokácie.

   Kedysi by som ti navrhol umiestniť to na Island, ale po ich 100% opichanosti tých cca 400 tisíc obyvateľov to tiež vyzerá na výmenu obyvateľstva -v mene základní USA – takže teraz neviem. Švajc je sídlom časti GMS – takže spochybňujem aj Proton.

   Napadá mi nejaká doména linuxového spoločenstva, pretože na mieste nezáleží – záleží na „bunkri“.
   A dopredu hovorím – nesúhlasím so zavedením prihlasovacej identifikácie a zberu cookies! To je potom provokácia! Toto má zavedené napr. TV Slovan – čím sa sami diskriminujú viesť nejaký odboj. Bude treba zametať stopy – aby – príklad – niekto uvedie nejakú osobu na zoznam – a tú osobu niekto kántne – tak bude podozrivý navrhovateľ. Takže infantilita nie je namieste. Treba nejaký šifrovací generátor – detto čo sa týka priorít záujmových osôb! U mňa sú prioritné ciele médiá! Otázka – kto bude tribunál?

   VIDEO: Bývalý šéfredaktor zpravodajství České televize založil projekt k odhalování manipulací v reportážích mainstreamových medií
   https://www.infovojna.sk/article/video-byvaly-sefredaktor-zpravodajstvi-ceske-televize-zalozil-projekt-k-odhalovani-manipulaci-v-reportazich-mainstreamovych-medii

   Masová hypnóza z mediální manipulace: Většina lidstva v covidovém transu. Jak jít domněle svorně na okraj propasti. Globální sekta. Další projev duchovní krize. Je vůbec ještě možné zlo porazit? Prostá rada, žel ne pro všechny…
   https://www.infovojna.sk/article/masova-hypnoza-z-medialni-manipulace-vetsina-lidstva-v-covidovem-transu-jak-jit-domnele-svorne-na-okraj-propasti-globalni-sekta-dalsi-projev-duchovni-krize-je-vbec-jeste-mozne-zlo-porazit-prosta-rada-zel-ne-pro-vsechny

   írsky vlkodav
   https://pes-portal.sk/plemena/irsky-vlkodav/893-irsky-vlkodav.jpg

   šarplaninec – jeden pes tradičnej služobnej línie si poradí aj s tromi vlkmi – pred zranením ho chráni mohutná srsť – sám si inštinktívne chráni nohy a v boji sa neustále krúti a mení polohu. Írsky vlkodav je už spoločenské plemeno. Ale ten názov vlkodav je priliehavý. Oplatí sa však naštudovať si povahu šarplaninca – ako krédo. Každý projekt musí mať filozofiu!
   https://hellcreekranch.wbs.cz/IP3U0148.JPG
   https://www.pejskar.cz/uploads/images/1270/large/31330-1270.jpg

   • Keď chcete vidieť zhypnotizovaný dav stojaci v niekoľkokilometrovom rade na včeličku v Nemecku, tak si pozrite toto:

    https://www.brighteon.com/f0a267b1-19bf-4319-805b-b90b755091d6

    Niekedy nás napadne kacírska myšlienka, či tá depopulácia napokon nebude nutná. No povedzte, dá sa normálne žiť vo svete takýchto oviec?

    • Dobre – len genocída sa nemá zastaviť len na ovciach! Vlkodav nestráži len ovce, ale celú usadlosť ako svoj domov!

    • Ja si myslím, že Nemecko malo byť po WW II rozobrate na 4 časti medzi spojencami. Každý zo spojencov by si riadil ten kus podľa svojich zákonov. Nemci už nikdy nemali mať vlastný štát. Nemali mať svoju vládu, svoju menu, nemali mať NIČ. Je to ríša zla, ktorá sa neustále snaží zlikvidovať svet. Teraz to skúšajú cez Green nacizmus. A obyvatelia ríše zla sú totálne sprosté existencie. Je mi na 🤮🤮🤮 z tej krajiny.

     • Zaujímavé je tiež, že momentálne najväčší corona fašizmus je v Rakúsku, Nemecku a Taliansku. Teda presne tie isté krajiny, ktoré počas 2. svetovej vojny tvorili fašistických spojencov „Osi“.

     • holistický prístup

      redakcia,

      BIBLICKÝ projekt – ROZDEĽUJ a PANUJ – stále ide o jeden ná-ROD v zajatí beštie – určený na vzájomné odsudzovanie a vyvraždenie v bratovražednom boji … pokiaľ toto odmietate pochopiť, tak nikdy nepochopíte NIČ …

     • Ok

    • To už nie sú ovce. Ovce aspoň treba hnať! Tá mĺkvota – tá odovzdanosť – fuj! Tá „vakcína“ by sa potom mala podávať niekde na kraji 300 metrových útesov!

     No – za slobodu a život takýchto ľudí sa mi bojovať nechce! To tu budem radšej potom bojovať proti negrom, Arabom, islamistom! To hej!

   • Akcia je v podstate jednoduchšia (v tejto dôležitej fáze, všetky sú dôležité), jak si myslíš.
    Neviem ako prakticky, ale ten zoznam je potrebný čím skôr. Zatiaľ môže mať každý vlastný a ihneď pracovať.

    Ešte pár mesiacov a hodí sa hádam i ten vlkodav..

  • Podstata problému je v lidech.Sami si budují koncentrák navzájem pro svou zbabělost .Dokud se lidi nezmění ,nezmění se nic. Káždý takový vládnoucí zrádce ma pod sebou tisíce užitečných idiotů kterí šikanují ostatní omnoho aktivněji z pozice právomoci/policie ,SBS.zdravotníci/.Dnes ráno čtu že na pohotovosti v Brně nechtějí vpustit a ošetřit neočkovanou těhotnou ženu v 7 měsíci s vysokou horečkou protože nemá test a ohrozila by lidi v čekárně.To jsou zdravotníci? Tohle všechno jsou jen pěšáci hlavní aktéři jsou za oponou a když se jim nevyklčují kořeny,jak to psal Maroš ,budou pro lidstvo hrozbou stále, budou zkoušet nové finty.

  • presne tak, za byvalého režímu bolo v chrípkovom období aj 100000 vydaných pn, niekedy aj vaic. A z toho bola primeraná mortalita. To sa deje aj teraz, lenže chrípka sa premenovala na coronálnu hystériu. Takže záver, ovečky spamätajte sa.

  • Ladislav ,vyborny prispevok,kedysi Cesi vyhodili hradnych panov z okien a na cas bol pokoj,vlastne nevieme kolko je pravych Slovakov,co robi Genocidu na rozkaz Elit,Lebo tie mena nezneju slovensky,ale ludi s krivymi nosmi

 8. Kateřina Soldanova

  Píší že 60 000, ale uvedení jsou lékaři pouze 3. A kde je ta petice? Na koronavirus umírají lidé!!!! Mé kamarádky takto přišly o rodiče. Je to velmi smutné…

  • Ste si istá, že to, na čo zomreli, nebola chrípka alebo bakteriálny zápal pľúc vyvolaný napríklad neustálym nosením rúšok?

   • presne tak

   • Veronika L.

    Pozor aj strach zabíja! Tak ako existuje placebo, tak aj nacebo. Presne ako hovoril MUDr.Piják počas hospitalizácie v nemocnici, že niektoré lieky ,ktoré odporúčajù ako kovidovú terapiu, dávajú často bez laboratórnych skúšok. Takže takáto univerzálna liečba,vedie k zhoršeniu zdravotného stavu a následnému exitu. Problémom je, keď sa k vírusovej nákaze pridá aj nemocničná tzv.nozokomiálna. To pre polymorbídnych je ortiel smrti, nezáleží od veku pacienta,ale dg.

  • Je to smutné čo sa stalo. Ale keď to tak tvrdíte, určite máte k dispozícii pitevnu správu o tom. Alebo tu iba bohapusto klamete. Možno ste bola doteraz v kóme, ale skúste si pozrieť stránky štatistického úradu, alebo ministerstva zdravotníctva a nájdite si počty úmrtí pri chrípkových epidémiach v minulosti.
   Chrípka ako taká, je veľmi nebezpečná choroba. A mimochodom aj sopeľ u malych deti je určitý koronavirus. Tie Vaše reči jedna pani povedala nie sú dôveryhodne. A čo sa týka tej petície lekárov, skúste hľadať na internete. Je to k dispozícii. Inak o podpisovej akcií zdravotníkov proti kovid šialenstvu písali aj v mainstream novinách v Česku. Napr. iDnes cz. Skôr to vyzerá tak, že vám to vadí že sa niečo robí vo svete proti tejto depopulacii a genocide ľudstva.

 9. Perfektní, moc děkuji! A ještě sem dodám..
  Soud Lenka Tarabová (Resetheus) vs. Jan Cemper (manipulatori):
  https://www.youtube.com/watch?v=unwTQI6swYU

 10. 60 000 vojakov by nemuselo o nič žiadať.

 11. presne tak, za byvalého režímu bolo v chrípkovom období aj 100000 vydaných pn, niekedy aj vaic. A z toho bola primeraná mortalita. To sa deje aj teraz, lenže chrípka sa premenovala na coronálnu hystériu. Takže záver, ovečky spamätajte sa.

 12. …pri pozeraní prísp.od Magdalény som si zo zač.sa mi zdalo, že ide o sci-fi, no po dopozeraní do konca to už také nebolo, však to je úplne proti zdrav.rozumu, čo v tej Číne robia….no aj tu v Európe máme takýchto ľudí, kt.stoja v nekon.rade / myslela som, že na ,,podpul.tovar :-(…:-) / a oni čakali na ,,štípaníčko“ s úpl.pokojom a zrejme bez dákeho uvažovania:-( …je to hrozné zistenie, koľko takých ,,nadšencov a pomocníkov“ bolo v tej Číne….tie deporty detí od rodičov a tie násilné očkovania, no príšerné….p.Soldanová, som veľmi rada, že ste ,,zablúdila na túto stránku“, snáď vám pomôže uvedomiť si, aká je realita….. je to až neskutočne skutočné, ako my ľudia úplne prestávame rozmýšľať ….stále verím, že bude dosť tých, kt.už vedia, o čo v skutočnosti ide, a podľa toho pomôžu k vytváraniu lepšieho života, bez ,,koronocirkusu“ …..,.

 13. Alena Jančigová

  ..práve takých poslancov treba…vystúpi bez rúška a priamo povie, čo si ozaj myslí…aj ,,ovečky“ by sa spamätali….

Pridajte komentár

*