Lisabonský súd: „Na Covid-19 zomrelo len 0,9% z vládou uvádzaných 17 000 obetí“


Print Friendly, PDF & Email

Lisabonský súd: „Na Covid-19 zomrelo len 0,9% z vládou uvádzaných 17 000 obetí“

(Andre-Dias, dailyexpose.co.uk) – Lisabonský súd rozhodol, že skutočne na Covid-19 zomrelo len 0,9% „potvrdených prípadov“ úmrtí, čo predstavuje dovedna 152 a nie 17 000, ako tvrdili lživé vládne štatistiky úmrtí na covid.

Po petícii, ktorú zahájil jeden občan, bol súd v Lisabone prinútený poskytnúť overené dáta o reálnej úmrtnosti na Covid-19.

Čo prezradilo vyšetrovanie

Dokumenty prezradili, že počet potvrdených úmrtí na Covid-19 je od januára 2020 do apríla 2021 len 152, čo je drasticky nižšie číslo než 17 000 uvádzaných vládou.

Údaje pochádzajú z portugalského Sistema de Informação dos Certificados de Óbito (Informačného systému úmrtných listov – SICO).

Všetky ostatné úmrtia sa zdajú byť výsledkom nesúvisiacich príčin, pričom mnohí z uvedených boli PCR testami testovaní ako pozitívni, čo opäť naznačuje, že testy sú úplne nespoľahlivé.

Kary Mullis, vynálezca PCR testu, už skôr uviedol, že testy nie sú spoľahlivé na testovanie vírusov, lebo výsledky sa dajú intepretovať tak, aby vytvárali „ilúziu“ pandémie.

Mnohé testy na covid majú vysoké prahy cyklov – väčšina je nastavených na 37 alebo 40 cyklov – čo značí, že veľké množstvo ich je falošne pozitívnych.

Spôsob, ako jednoducho vytvoriť zdanie falošnej pandémie (čísla nových prípadov, hospitalizácií aj úmrtí) iba s pomocou pochybných PCR testov, sme názorne popísali v tomto článku.

Chystajú sa viaceré súdne procesy s covidvými podvodníkmi

Táto správa prichádza, keď sa chystá konať viacero veľkých súdnych procesov s tými, ktorí sú zodpovední za covidový podvod a za presadzovanie vakcinačnej agendy, ktorá spôsobila mnohé závažné nežiaduce reakcie a úmrtí.

Dr. Reiner Fuellmich zostavil Vyšetrovací koronový výbor, ktorý dospel k záveru, že údajná pandémia Covid-19 je agenda, ktorá bola plánovaná už aspoň desať rokov dopredu.

Povedal:

Prírodná liečba osteoartritídy

„Konečný výsledok, ku ktorému chceli [WEF – Svetové ekonomické fórum] dospieť, bolo zaočkovať všetkých. Nie je to však dokonca ani vakcína. Je to experimentálna génová terapia, ktorá nebola nikdy otestovaná.“

Pre dosiahnutie zaočkovania más muselo byť vyhlásené ohrozenie verejného zdravia medzinárodného významu, ktoré by vakcíne umožnilo získať súhlas na núdzové použitie.

Podľa Fuellmicha používaním nespoľahlivých PCR testov dokázalo WEF vytvoriť ilúziu pandémie u tisícov zjavných covidových prípadov, ktorá bola potom využitá na vyhlásenie ohrozenia verejného zdravia.

„Frankfurtská Agentúra verejného zdravotníctva neberie do úvahy nič, čo presahuje 24 cyklov zosilnenia. Drosten nastavil protokol svojho testu na 45 cyklov. Pri 35 cykloch dosahujete 97% falošne pozitívnych.

Väčšina západných krajín robila to isté a testovala v rozmedzí 40 až 45 cyklov. Môžeme si byť na 100% istí, že Drostenv PCR test vytváral len falošne pozitívnych.“

Podobne ako rozhodnutie lisabonského súdu bude zaujímavé zistiť, čo svojimi súdnymi procesmi odhalí Dr. Fruellich so svojím tímom a tiež to, ako bol v skutočnosti tento covidový podvod rozšírený.

Záver

Dr. Fuellmich a jeho medzinárodný tím právnikov a lekárov upierajú zraky na nemeckého virológa Christiana Drostena, ktorý PCR test pre koronavírus navrhol, na Lothara Wielera, riaditeľa nemeckého inštitútu verejného zdravotníctva a na mnohých ďalších.

„Toto je horšie než to, čo sa dialo v Tretej ríši. Musíme niečo robiť, pretože ľudia, ktorí sú za toto zodpovední, nepoznajú žiadnu empatiu a sú extrémne nebezpeční. Zaujímajú ich len peniaze a moc.

My ich dostaneme!“

Prírodná liečba osteoartritídy

Autor: Andre-Dias, Zdroj: dailyexpose.co.uk, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Jednoduchá

  …tak toto je výborná správa, na čo prišiel lisabonský súd….som veľmi rada, že sa prichádza na to, ako to všetko bolo už dávno pripravené a umelo vykonštruované….ešte treba odstaviť túto koronocirkus. zapredanú vládu a verím tomu, že sa to bude postupne uberať lepším smerom……nech nám je v tom naše úprimné chcenie a Svetlo Pravdy nápomocné…….

  • Navrhujem takéto správy dať ako prílohu do akciových letákov ?

   • HORÚCA OVERENÁ SPRÁVA! /Úplne najlepšia do akciových letákov!/

    Z OVERENÉHO ZDROJA!!! – miestna poštárka mi dala správu, že ju kontaktovali viaceré jej známe obchodníčky, že dostali prípis, aby sa pripravili na ZATVÁRANIE URČENÝCH OBCHODOV po 15. septembri 2021!!!

    Toto dokazuje aj reálny – zatiaľ verejne nie známy – nátlak na zamestnávateľov, aby opäť začali s podmieneným testovaním svojich zamestnancov! Začína VÝROBA PANDEMICKÝCH ČÍSEL PRE CELOPLANETÁRNY LOCKDOWN!!!

    JE NAJVYŠŠÍ ČAS ZRUŠIŤ TÚTO VYJEBANÚ FAŠISTICKÚ GENOCÍDNU VLÁDU PSYCHOPATOV CELOSVETOVEJ MAFIE – INAK ONI ZRUŠIA NÁS DOBOHA!!!

    Redakcia!
    V čom máte problém s uverejnením tej výzvy na zrkadlové protesty?! Dostali ste ju aj s opravou a grafikou do mailu v strede júla! Lebo za vašu vedomú nečinnosť a neochotu podporiť ozaj účinné protesty – než tu bude v zúfalstve tiecť krv – ponesiete zodpovednosť aj vy, hoci sa tu tvárite ako alternatíva, a odteraz, pokiaľ neurobíte nič účinné proti tejto vláde, vás považujem nielen za tolerovanú opozíciu – ventil na papiňáku, ale že vedome pracujete pre túto vládu! Odteraz k vám pristupujem ako k potenciálnym zradcom – ženská!

    Odo mňa ďakovačky nečakajte!

    • Marek Košice

     Maroš, nie si ty ten starší pán (podľa hlasu vekom po 55-tke) čo vo viacerých videách huláka ako v amoku na covid-fašistov (policajti vystupujúci proti občanom)? Pretože sa mi to hodí na tvoj extrémne agresívny prednes…

     • A co som šaleni vychoďňar?! He! Nemáš pojem o tom, čo vlastne píšeš – už minule si napísal nejakú „karmickú“ pi.ovinu o mojej agresívnosti a vôbec ti nedocvaklo, že tvoje slová sú TIEŽ PLNÉ agresie – ty východniarsky magor z Bratislavy!

      Píšeš chujoviny – LEBO SA TI TO HODÍ! TO JE PRESNE O TOM! Označiť ma za debilného vyrevávača – lebo sa ti to hodí – nie je prejavom agresie?! Zuby ešte máš?! Chceš štátne? Potom sa môžme baviť o agresivite! Tfuj!

     • Maroš je slušný a nehuláka. On verí v iné hodnoty.
      Havko ktorý šteká proste nehryzie 😀

     • O psoch vieš úplný prd! Detto o krkavčích matkách. To sú idiotské ľudové „múdrosti“ založené na chybnom pozorovaní a chybných predsudkoch. Ti garantujem že nemecký ovčiak ťa vyšteká, aby ťa varoval a keď k nemu preskočíš plot – zakusne sa ti rovno do os pubis! Si 40-tka nedotknutá poznaním. Ale vo veku, kedy už vraj vieš čo chceš.
      https://i.pinimg.com/originals/7f/f1/99/7ff199b1c0de2d54eb828af54a46b8e8.jpg

    • Maroš, o tom, že z min. chodil prípis na niektoré inštitúcie ohľadom 15.9. a vyhlásenia pandémie som tu písala už asi pred mesiacom. Hovorila o tom pani, ktorá robí s kult.pamiatkami.

     • Asi som ťa prehliadol… Možno si to neuviedla polopate. Mea culpa – mea maxima – inštitúcie nie sú obchody s priemyselným tovarom alebo tesnením do vodovodných baktériíí, že.

     • Maroš a nevolal si do infovojny tak cca 1-2 mes.dozadu?
      Hodil by sa mi ten pán Maroš na teba 🙂

     • Volanie do alternatívnych rádií funguje len z neutajeného čísla – ak by tam niekto niečo tresol trestné. Teda – znamená hlasovú stopu a identifikáciu podľa mobilu – čo sledujú aj tí „napichnutí“. A na to musí byť dôvod! Väčšina volajúcich kladie pomerne infantilné otázky, nie na telo, nekonceptuálne, tak ich majú na háku. Moje myšlienky sú veľmi radikálne a viem „zrušiť“ aj tamojších redaktorov – museli by ma jedine vypnúť, takže si odpovedz sama. Mailíky určite dostávajú – ale neustále sa vyhýbajú určitým témam. Nepotrebujem sa zviditeľniť viac ako treba. Vox po papuli.
      https://i.pinimg.com/originals/d4/6d/6e/d46d6ea21f96970b220ff6a4d3fe3488.jpg

     • medzi tým, čo chceme a môžeme, tvoríme svoj život 🙂

  • je to jednoduché ochorenie sa volá COVID- 19 a vírus neexistuje, takže pod kuratelou súdu zaznela zbožná bájka

 2. Ander Kixa
 3. to je velmi typicke pre nich,ja tvrdim,ze ani jeden clovek,na celej zemeguli, nezomrel na covid,lebo neekzistuje

  • Marek Košice

   Ja tvrdím, že ani jeden človek sa nikdy nenarodil na Zemeguli (a myslím to absolútne vážne, dovtíp sa prečo).

 4. Ministerstvo zdravotníctva reaguje na masový protest v hlavnom meste: Na proteste sa zúčastnilo 1500 ľudí a my každý deň zaočkujeme približne 8000 ľudí

  Hyenizmus je aj v nadpise tohto článku, ale aj vo vyjadrení MZ. A aké iné východisko majú mnohí ľudia, aby neboli ekonomicky zruinovaní, tak sa podvolili nátlaku a hrozbám,ktoré boli vydané.
  Presne ako s testovaním, ak by nebolo podmienené, tak by videli tie počty.
  Sú to egoisti a vyžívajú sa, že môžu s nami manipulovať.

  Priestor dostávajú iba takí ako je Pavelka, Bražinová, Visolajský, Sabaka a naša covid chasa. Títo to nerobia iba pre zdravý úsudok. Ak toto šialenstvo raz skončí a skončí aj táto banda všetci by mali vrátiť odmeny za covid nadvládu, od Mikasa počnúc až Matovičom a Lengvarským končiac. Nehovorím o reklame .

  Takže min. zdravotníctva, toto sú povinne nahnané ovce vašimi vyhláškami, po väčšine žiadna dobrovoľnosť. Tieto čísla nie sú na chválu, ale na zármutok.
  Ak seješ vietor, čakaj tajfún. Ako robil, tak sa mal; čertu slúžil, čert ho vzal.

 5. K článku – v USA nemocniciach v začiatku „pandémie“ dostávali údajne až 35 tisíc USD za mŕtvych označených ako zomrelých na CowID 19, čo je logická kompenzácia za to, že z takýchto mŕtvych nemohli odoberať orgány, za ktoré by za iných podmienok mohli dostať až 250 tisíc USD – 90 pečeň, 60 srdce, 25 x 2 oblička, 15 x 2 očná rohovka, 5 kožné štepy – zrejme išlo o spriemerovanie odberu, nakoľko sumu 250 tisíc možno dosiahnuť len z „úplne zdravej mŕtvoly“ – z nejakého správne zabitého mladého motorkára napr.

  U nás – pokiaľ viem, ich kompenzovali 5 tisíc eur za mŕtvolu „CowID 19“ a za pacienta s kovidom 2 tisíc eur. Miestne podmienky – Penta nemá záujem pchať 35 tisíc dolcov do nemocníc, ktoré jej nepatria. Avšak aj toto je nepriamy dôkaz, že PSY OP hystéria okolo „pandémie“ mala prioritu pret tak lukratívnym biznisom s ľudskými orgánmi! To ako dodatok k článku o podvodných číslach!

  Čakajú nás nové podvodné čísla!

 6. Toto je velmi šokujúce video, aj s prekladom v text. podobe, odporúčam však video!

  https://otevrisvoumysl.cz/dr-david-martin-reiner-fuellmich-zadny-novy-koronavirus-a-varianty-tu-nejsou-exkluzivni-rozhovor/

 7. Víte co, takovéto články nemá cenu číst až do konce. Ono se pořád něco připravuje, ale ve skutečnosti nám začnou těžké časy. Těch pár lidí, co to tady čte, to je zanedbatelné. Kéž bych byla mladší a mohla se připojit k protestům. Ale u nás lidi spí a jsou úplně vygumovaní

 8. Ještě toto – nakupte si léky proti chřipce, vitamíny atd. Prý to pak už nebude, to jsem četla. Docela tomu věřím, že to bloknou. A držím palce SNP 2

  • Kúpte si sušiareň ovocia a húb a začnite zbierať liečivé huby, kým sa dá – rozmixovaný prášok z nich zaliať do kokosového oleja – je protiplesňový. Treba mať pojem o gramáži a objeme kvôli dávkovaniu – trúdnikovec pestrý /protirakovinový/ cca 20 g na osobu. Táto drevokazná huba je rozšírená po celej planéte – u nás veľmi hojný! Ignorujeme toto bohatstvo lesa – a aj pre toto nás vedomých táto fašistická vláda nechce púšťať do bezpečia lesa – aby nás odrezala od zdrojov! „Klimatický“ lockdown!

   Trúdnikovec – Coriolus, účinná superpotravina pre imunitnú funkciu
   https://www.superionherbs.sk/trudnikovec-coriolus-ucinna-superpotravina-pre-imunitnu-funkciu/

   • Ďakujeme za informácie.

    • Neviem, ktorá z vás dvoch je Alžbeta II. – malá rada – stalo sa mi nevedomky – v starších rodinných domoch je pleseň bežná – po tom, čo som používal jednu drevenú varechu na výrobu domácej čokolády s kokosovým olejom – po niekoľkých mesiacoch od varenia bola varecha úplne nedotknutá, takže odporúčam na konzervovanie nového dreveného náradia niečo uklohniť s kokosovým olejom – nemusia to byť len sladkosti – aj ryba, praženica a pod., napustiť s tým lopárik.

     Národy v Indickom oceáne s tým zatierajú loďky – morské lastúry rozdrvia na prach a zmiešajú s horúcim olejom a vytvoria tmel odolný slanej vode. Šlo by to aj s dolomitickým vápencom /z morských usadenín a lastúr/ – resp. bentonitom – utesniť nejakú nádrž, sklá na oknách – bežný fermežový git často nedostať. Pozor na hasené mleté stavebné vápno – je to stále agresívny hydroxid vápenatý a ten zmydelní – rozloží každú tuk – aj kokosový olej.

     • Môj tip na sušičku – pomer výkon, cena kvalita – dôležitý je termostat a časovač, pri výkone 240 W cez noc spotrebuje zhruba 2 kW, čo je prijateľné – cena energie cca 35 centov – aj ako pomocný ohrev v izbe v zime, pri sušení ovocia rozvonia celý byt. Treba vedieť, že biologický materiál /enzýmy/ denaturuje pri teplote nad 40-42 st. Celzia, preto je to nastavenie /od 35 st. C/ veľmi dôležité, ale dajú sa usušiť aj nasolené ryby aj mäso pri teplote 70 st. Celzia – pasterizačná teplota je nad 64 st. Celzia.
      https://www.planeo.sk/katalog/1207938-sencor-sfd-851gr-susicka-ovocia.html#more-info-container

   • Vďaka za informácie.

  • Květa – keď „to už nebude“, siahneme po prirodzených „náhradách“ a s údivom zistíme, že sme zdravší. Však už od narodenia – a po celý život! – do nás pchajú „lieky“, a v čom nám to pomohlo? Iba ak k zdementneniu našich mozgov. Tým je vysvetlené, prečo divá zver je až „po hrob“ zdravá, pokojná a koncentrovaná, zatiaľ čo od narodenia „liekmi“ štopané ľudstvo zdivelo, jazdí aj „na červenú“ a zabíja, aj keď nemá hlad.
   Všetko zdravé je (resp. bolo) v divej, nešľachtenej prírode.

 9. Netreba sa bat ist protestovat. Vcera v BA bol celostatny strajk a dalsie sa pripravuju. Netreba dovolit tym zaockovancom normalne fungovat, zablokovat MHD aj cesty. Nech si nemyslia ze nas natlakom prinutia dat sa zaockovat. Ja sa zaockovat nedam ani keby ma mali z prace vyhodit, je to moje pravo podla ustavy SR. A to tvrdi aj p. Harabin, treba sa nanho obratit ak budete mat nejaky problem s policiou. Lebo aj ta pomaha a chrani iba zaockovanych..

 10. V Bratislave na proteste zasiahla polícia neprimerane voči mužovi,ktorého štyria zvalili na zem a použili aj obušok a tiež sácali jednu pani. Kto nariadil takýto zásah?

  Kde je teraz vymúdrený Šeliga a soplaňa Karolína Farská, čo na to ich rodičia,fuj
  nehanbia sa za nich, takéto indivídua tu mohli rozbíjať a zneužívať smrť ml. ľudí na prevrat? Teraz je kde tá Farská zalezená, má dobrý pocit?
  Kde sú herci jačavý Stanke, teraz bľačte a hanbite sa čo ste spôsobili.

  Matovič sa každú chvíľu niekde rozdrapoval a teraz prečo by to isté nemohli robiť iní? Na vine je aj Ústavný súd, prezidentka.

  Kam sme to dospeli, kam nás dotlačila táto covid chasa, ktorá úplne z neužíva situáciu. Veď vyše 80% národa ich neznáša, tak nech sa podľa toho zariadia a odídu. Takéto zlo to už nebolo niekoľko desaťročí.

 11. Minister Mikulec ku KONTROVERZNÉMU protestu: Vyjadrovať názor vajíčkami je ABSURDNÉ!
  Môj názor:
  Určite ani ja nesúhlasím, aby sa hádzalo vajíčkami, vymyká sa to z hraníc slušnosti!

  Ale tuším vajíčka sa hádzali z Hegerovho činžiaku na bezproblémových protestujúcich. A tam slová kritiky akosi chýbajú.

  Či tie vajíčka sú problémom iba kto na koho?

 12. Keby nebolo oviec??? nebolo by vlny.
  Ani druhej , ani tretej.

  Len škoda, že vám sem nemôžem dať tú veľkú nakreselnú ovcu??

 13. Jednoduchá

  …milá Ametyst, to o tých ovcach si povedala krátko a výstižne, SUPER ! :-)……
  vďaka za tie horúce over.správy, či už o o uzatváraní obchodov- zrejme sa nám treba už vopred pripraviť +alebo nákupu zakl.liekov na chrípku, vitam….veľmi zaujím.je aj rada kúpiť si sušičku ovocia a zel., tiež ten trúdnikovec, určite je dobré zapezpečiť si aj ten na zlepšenie imunity, to je dobrý tip ….a ešte mi napadlo, s tými vajíčkami sa kedysi navzájom ,,obdarovávali“ aj P.Belousovová z Čadce so Žilinčanom Slotom…tento ,,vajíč.šport“ má už akú takú históriu a zrejme len tak neupadne do pozabudnutia :-(…:-)…..s týmto ani ja nesúhlasím, no ak im to pomôže skrotiť ,,spravodl.hnev“, potom su vajíčka určite menej agres. varianta ako dáke iné ,,prostriedky…..a ešte majú aj lífting zadarmo :-)….

 14. Maroš, takže v tvojom ponímaní ovca = žena, ktorá si „neuložila obrázok z článku na Aeronete.cz a potom ho neuložila na Uložto.net“????????
  Však to by bolo žinčice a vlny – do alleluja!?

 15. Jednoduchá

  …tak na tom obrázku som sa aj ja veľmi dobre pobavila :-)….našťastie aspoň v tomto prípade, mne takéto ,,starosti nehrozia“….nožnice doma mám a ,,kaderníčka“ – dcéra,
  keď treba, dôjde :-)…..

 16. Samozrejme, veď vyženil Tiphaine.

  • …veď bola dávno dospelá, keď sa oženil s jej matkou…
   Inak, od pätnástich byť srdcom verný jedinej žene – tak to je výkon! Škoda, že takýto vrúcny cit neprechováva aj k svojmu národu…

Pridajte komentár

*