Zelená dohoda (Green deal) nemá s ekológiou nič spoločné. Je to progresivistická ideológia vedúca k hospodárskemu úpadku a horšej ekológii. V eurovoľbách nevoľte PS, lebo skončíte ako žobráci!

Bill Gates vlastní patent, ktorý mu udeľuje „exkluzívne práva“ na komputerizáciu ľudského tela


Print Friendly, PDF & Email

Bill Gates vlastní patent, ktorý mu udeľuje „exkluzívne práva“ na komputerizáciu ľudského tela

(Ethan Huff, Natural News) Ďalšia fáza vynúteného prechodu ľudstva na virtuálnu realitu zahŕňa počítačovú automatizáciu ľudského tela a jeho premenu na robotický stroj.

Takto skomputerizované ľudské telo spolu so všetkými ostatnými pretvorenými ľudskými telami má nakoniec vytvoriť rozsiahlu globálnu počítačovú sieť čiastočne vlastnenú nikým iným ako miliardárskym eugenikom Billom Gatesom.

Môže to znieť ako nejaký sci-fi román, no americký patent číslo 6 754 472, ktorý vlastní Microsoft, udeľuje Gatesovi a jeho kumpánom „výlučné práva“ na „komputerizáciu“ ľudského tela, ktoré má byť využívané v kolektíve miestnych bezdrôtových sietí.

Najpokročilejší počítač, aký existuje – ľudské telo – je už elektricky nabitá, vibrujúca a pulzujúca sieť trubíc a vlákien naplnených elektrolytom, ktoré prenášajú a komunikujú najrôznejšie veci dôležité pre prežitie.

Gatesovým cieľom je využiť a zarobiť na tomto zázraku stvorenia a zároveň ho „vylepšiť“ ako súčasť transhumanistickej agendy globalistov, prevažne združených vo Svetovom ekonomickom fóre (WEF) Klausa Schwaba.

Všimnete si, že Gatesov plán prechodu a premeny ľudstva na celosvetovú sieť trans-humanistických kyborgov priamo kopíruje v súčasnosti silno pretláčanú transgenderovú alebo trans-agendu – a to nie je náhoda!

Počas celej doby vymývania mozgov a programovania ľudí trans-agendou nám hovorili, čo plánujú urobiť ďalej, a to zbaviť ľudstvo jeho ľudskosti.

Svoju úlohu v tom samozrejme zohrávajú aj „vakcíny“ proti covidu (genetické preprogramovanie ľudských buniek), ako aj fenomén transgenderového mrzačenia detí operáciami na zmenu pohlavia.

(Súvisiace: Bill Gates je napojený na ďalšie patenty, ktoré dokazujú, že covid je výtvorom vojensko-priemyselného komplexu USA.)

Izraelský historik Yuval Noah Harari hovorí: „Tvorcom života už viac nebude Boh. WEF bude dizajnérom budúcnosti života.“

Patent USA číslo 6 754 472 s názvom „Metóda a prístroj na prenos energie a údajov pomocou ľudského tela“ zahŕňa celé ľudské telo. Poskytuje Gatesovi a komukoľvek, kto s ním pracuje, zdanlivé právo, aby pokračovali v manipulácii s ľudským telom a premenili jeho obraz na niečo iné, niečo cudzie.

„Časti tela, v tomto prípade koža, by nemali byť žiadnym spôsobom patentovateľné,“ hovorí Jim Thomas zo skupiny ETC Group, ktorá sleduje vývoj tohto druhu v oblasti technológií.

Stop Candida

„Sú tu závažné nejasnosti ohľadne toho, či jednotlivci budú môcť odmietnuť túto technológiu, ak sa bude používať napríklad v sledovacích zariadeniach (pri náramkoch stíhaných osôb).“

Yuval Noah Harari, pravá ruka Klausa Schwaba, je ďalším globalistom, ktorý sleduje podobné záujmy ako Bill Gates. Harari na zázname uviedol, že trans-ľudia v budúcnosti nebudú mať možnosť odmietnuť túto technológiu – pokiaľ nebudú chcieť byť popravení.

„Tvorcom života už nebude Boh,“ povedal Harari povýšene a arogantne. „WEF (Svetové ekonomické fórum) bude tvorcom budúcnosti života.“

Harari v tom istom prejave vysvetlil, prečo je Gatesov patent na ľudské telo rozhodujúci pre jeho globalistickú agendu. Stručne povedané, cieľom je zmeniť ľudí na kyborgov, ktorí už nebudú stvorení na obraz Boha a budú úplne ovládaní globalistickým kontrolným matrixom.

Podľa Roberta F. Kennedyho Jr. majú Gates a jemu podobní „božskú chuť experimentovať so životmi tých, ktorých považujú za nižšiu kastu ľudí.“ Niektorí by zašli ešte o krok ďalej a slová „božská chuť“ by nahradili „skazenou žiadostivosťou“.

Gatesova stratégia sponzorstva (de-fakto kúpenia si) Svetovej zdravotníckej organizácie (WHO) a ovládanie amerických zdravotníckych úradníkov ako sú Tony Fauci alebo Deborah Birx mu umožňuje diktovať globálne zdravotné politiky ovplyvňujúce osem miliárd ľudí a kontrolovať tie najintímnejšie detaily našich životov.“

„Pod jeho vedením WHO uskutočňuje globálne sociálne a lekárske experimenty aplikujúc Gatesovu náboženskú vieru, že dokáže využiť technológie (vakcíny a GMO poľnohospodárstvo) a jeho hlboké znalosti počítačov, aby sa stal záchrancom celého ľudstva. Sme jeho pokusné králiky.“

Záver

Takže nedoštudovaný amatér a zlodej Gates, ktorý kedysi ukradol operačný systém DOS a neskôr aj Windows (od Xeroxu) sa nám ide hrať na Boha.

Bolo by na čase, aby s ním už niekto spravil poriadok a umiestnil ho tam, kam patrí – na doživotie do väzenia, prípadne ešte lepšie – do uránových baní!

Najnovšie správy o Billovi Gatesovi nájdete na Evil.news.

Prírodná liečba osteoartritídy

Autor: Ethan Huff, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. kvakcína je sloboda

  diabol vždy musel svojej obeti, keď jej mal splniť želenie, čo od neho na oplátku chce a táto mala možnosť výberu – áno alebo nie – vždy šlo o dobrovoľný súhlas, nikdy nie nasilu a tak to bude asi aj v tomto prípade;
  záleží len na tom, či diabol nájde spôsob, aby mu človek svoju dušu upísal – mnohí toto rozhodnutie už vykonali – najskôr „dobrovoľným“ špáraním – to bol však len taký pokus, kam až sa diabol môže dostať a tak nám ponúkli „dobrovoľné“ cvočkovanie – prvá dávka, druhá dávka, tretí búster, … koľko ešte bude ponúk?!
  koľkých zlomia a koľkí odolajú?!

 2. Ako zomlieť tohto a ostatných zmrdov sa ešte dá patentovať?

  Gates je príkladom „vlastnenia“ toho, čo vytvorili iní! Je príkladom chorého parazitického systému, ktorý chce vyvlastniť aj zbytok toho, čo doteraz títo zmrdi ešte nevlastnia!

  • A to už má tie technológie k dispozícii? Alebo si dal patentovať “možnosť” že keď to niekto vymyslí a rozbehá, tak to bude jeho?
   Mal by som si dať patentovať “všetko, čo v budúcnosti vymyslí akákoľvek umelá inteligencia”. Pretože UI ešte nemá právnu subjektivitu, prebral by som skromne na seba jej poručníctvo ohľadom jej nápadov a duševného vlastníctva…kým nedospeje 🙂
   A keďže nie je jasná dĺžka života UI, mohol by ten patent platiť naveky.

 3. mariankosmac

  A to ten Bilík Gejc vyzeral ako taký skromný a neškodný ujo… Otázka je, či by tieto ,,vynálezy“/svinstvá pokračovali aj keby Bill Gates náhle zomrel.

  • zatial nikto

   Aj my mame exkluzivne pravomoci sa mu odmenit za jeho slachetne ciny-teda Gaťošovi.
   Presne tak ako on-lebo sme sa rozhodli.Patent na Gaťoša mozeme dorobit popri vykone odmeny ale nemusime-mozme aj bez patentu.

  • Pokračovali. Gejts je len herec. Mediálna tvár. Ďaleko nebezpečnejší sú tí za oponou, ktorí sa nikdy v médiách neobjavia. Odstrániš Gejtsa a vystrieda ho iná mediálna tvár. Bábok majú dosť. Nás je samozrejme viac ;-). Ale riešenie nie je v ničení bábok. RIešenie je prestať hrať ich hru a vymyslieť si vlastnú s vlastnými pravidlami.

  • Originál to už má za sebou, toto tu je kópia ktorá odkazuje to čo mu prikážu.

   • …a tento možný postup (a nielen pri Gatesovi) veru vylúčiť nemožno

    • Čo máme z toho, že originál je – 2 metre v zemi, keď majú továreň na výrobu klonov?
     Zabiješ Gatesa – klon č. 2 a za mesiac vylezie z továrne Gates – klon č. 3, ktorý tu znovu bude otravovať celú planétu – nejakým robotickým – transhumanizmom..

     P.S. Do všetkých tých klonovacích fabrík – treba poslať – takú ľahšiu – jadrovku.. Inak sa ich nezbavíme!

     • Ajša – konečne ti môžem (a s neskrývanou radosťou) odpovedať:
      Ľuboš Blaha – antivaxer telom aj dušou od začiatku (na stretnutí s týmto putinovcom som bola nedávno osobne) , Fico ponechával „očkovanie“ na dobrovoľnosti; on sa však začipovať nedal a nedá, Pellegrini takisto nie, Uhrík s Mazurekom boli (aj zostali) asi tí najväčší antivaxeri, kotlebovci detto, mimovládna SNS sa teší…
      – stopercentne už nedokážem veriť asi nikomu, ale dúfam, Ajša, že aspoň ten nehorázny útlak antivaxerov sa postupne začne uvoľňovať – a to je asi to najdôležitejšie, čo teraz, spolovice napichané Slovensko potrebuje…
      akú politiku spoločnými silami upradú, ukáže čas

     • …a obávam sa, že nadnárodné sily pôjdu Slovensku „po chvoste“

 4. To je úplně geniální multifunkční kanón eugenik a patolog, lichvář a stmívač chemtrailsák oblohy a kdoví co ještě zvrtal nejem v podvodech s kompy s monsantem a big pharmou s křížovou modulací mocenských korupcí přes poblitiky třeba, samozřejmě ty intelektové výkony boří i stupnice běžně nevídaných deviantů.
  https://www.tydenikobcanskepravo.cz/2020/09/proc-uz-nejsou-gates-soros-davno-ve.html

  • …a pritom na strednej bol Gates iba priemerný ítéčkár, takže pre normálne mysliaceho človeka je ťažké pochopiť, na základe čoho vystrelil tento bezvýznamný nikto až do „božieho“ neba. Zničenie Pozemšťanov bohom Sionu bolo v sion-biblii naplánované dávno pred príchodom na svet tohto masového vraha – prečo si boh Sionu na túto špinavosť vybral práve jeho?
   Sion-boh evidentne nepotrebuje mať na Zemi ani múdrych, ani vzdelaných…a citlivých už tobôž nie. Boh Sionu potreboval ľudstvo začipovať, aby mu videl do mysle a mohol sa hrať so živými bytosťami presne tak, ako sa hrá mačka s myšou predtým, ako svoju utýranú obeť zožerie… Asi preto si na spustenie svojho dávno naplánovaného čipovacieho programu sion-boh vyvolil netvora v ľudskej koži – a veľmi dobre ho odhadol. Ach, tá láska nebeská…
   Tu, na Zemi zavraždený Mimizemský Ježiš by sa dnes musel v hrobe obracať, keby nebolo keby…
   …a naši slepo-veriaci dodnes nie a nie otvoriť oči – pre nich Láska a Masové Vraždenie ľudí sú, zdá sa, ešte aj teraz synonymá

 5. „Harari na zázname uviedol, že trans-ľudia v budúcnosti nebudú mať možnosť odmietnuť túto technológiu – pokiaľ nebudú chcieť byť popravení.ů
  Tak tohodle zmrda měli popravit už včera!!! To je přesně ten případ, kdy je věčná škoda, že ho jeho otec nevystříkal do kopřiv!!!

 6. mariankosmac

  V pouhých osmi letech se Bill Gates doslova prokousal skoro 14 000 stránkami americké Word Book Encyklopedie. V jedenácti letech na hodině náboženství doslova ohromil reverenda Dále Turnea, když nazpaměť – a bez chyby – odříkal několik kapitol z evangelia svatého Matouše.

  Tak zase len nejaký bezvýznamný herec to asi nebude. Možno i riadiaci mozog alebo aspon jeden z nich, génius – šialenec. Ťažko povedať, tiež to môže byť len bezvýznamné inteligentné lajno hrajúce sa na boha.

  • Tzv. „elity“ vychovávajú svojich potomkov zmrdov v inom systéme vzdelávania – doslova na prezatie žezla. Viď dedo tohto zmrda – celosvetová pandémia „španielskej chrípky“ – pandémie vakcinačnej pneumónie GMO! Tento debil sa preto nikdy nehral so svojimi rovesníkmi a už vôbec ako so seberovnými! A je tak „sprostý“, ako jeho ambiciózni „elitní“ tútori, že nedokázal dokončiť vysokú školu – lebo načo pokračovať v obligátnom gójimskom vzdelávaní – výhodnejšie je byť súčasťou „elitného“ programu! Program parazitizmu! To je ako vysrať sa na vysokú školu a radšej sa živiť ako gangster. On nie je schopný sa učiť – on len preberá program! Leda že by si ho označil za geniálneho parazita! Jeho matka jebávala s riaditeľom IBM a ten mu umožnil skúpiť produkty svojich nadaných nadšených a naivných gójim spolužiakov, pretože gójim nemá problém s tvorivosťou „a takých vecí je schopný vymyslieť ešte milión“! O tom je aj Linux – produkty zadarmo od odídencov od tohto vyjebaného pazazitického zmrda Gatesa z jeho Microsoftu!

   Osobne si nemyslím, že Gates má vyššie IQ odo mňa, ale viem, že je súčasťou – nie hercom – tejto parazitickej „elity“, ktorá mu – kedysi genderovému dievčatku – od samého začiatku razí cestu, pretože je iný! Pretože každý psychopat je iný! A osobne si myslím, že je neplodný od samého začiatku a jeho deti nie sú jeho deti.
   Bill Gates ako dievča v r.1963.png
   https://ulozto.net/file/hxKrdZJkp5Jo/bill-gates-ako-dievca-v-r-1963-png#!ZGp1ZmR2ZmuxAwZ5MQWyBJHjAwqvA29XAKOzJKq+raSYLmtmAj==
   ——————————————
   „V pouhých osmi letech se Bill Gates doslova prokousal skoro 14 000 stránkami americké Word Book Encyklopedie“ – vydel si to 365 dňami v roku! 38 strán denne! Kedysi obyčajný rodokaps mával 60-80 strán a obyčajné decko ho prečítalo pod paplónom s baterkou za večer! Ale keď niekto napíše, že sa prekúsal = prelistoval 14 tisíc stránkami – to je ako naštudovať si ako decko Leninove spisy! A to už je niečo! Si len sprosto ohúrený vďaka vlastnému neuvažovaniu!

 7. KOVIDBARÓN!

  ,,,,tým,že používate a neustále nakupujete nové a nové technologické počítačové a mobilné zariadenia-priamo podporujete tieto zámery a teda s nimi súhlasíte,,,,je to nechutné ak je človiečik schopný niečo arogantne kritizovať a hanobiť tvorcami tohoto diela a pritom je na takýchto výrobkoch už závislým a nechce bez nich fungovať,,,,ja mám starý počítač,ktorý musím denne reštartovať a starý mobil,ktorý pracuje už pomaly a nemá výkon a parametre aké vy už dnes automaticky vyžadujete,vlastníte moderné automobily-pritom ja už vyše 8rokov nejazdím,kde takéto vecičky tiež sú,pohybujete sa v elektronicky zamorenom priestore blutut a wifi,platíte kreditkami-ste otrokmi čipov,domácnosti máte vybavené modernou domácou elektronikou,vaše deti sú už ako roboty zamorené elektroprachom a magnetizmom a vy tu idete kvákať o nejakom nepriateľovi ľudstva,,,,onen boh do ničoho nezasahuje-pretože on sa tvári ako otec,ktorý sa o nič nestará a ktorá nieje v čase potreby prítomný a ktorému sa ani nechce-dá skôr prednosť trestu a krutosti,než pomoci-viď ako dopadla lilith,adam a eva,alebo aj sám svetlonos,či mojžíš,či jób a mnohí a mnohí a mnohí ďalší z dejín,,,,takže opatrne si tými rečičkami o bohu a jeho treste pre tiranov-veď ste so všetkým vždy súhlasili.

  • To už tak funguje i s propagandou že nechtějí nic zadarmo.
   https://www.youtube.com/watch?v=kw5ktsk53BY

   • KOVIDBARÓN!

    ,,,,úplnou digitalizáciou,sieťou g5 a dronovou érou sa spustí obdobie qr-totality umelej inteligencie a tej nikto neunikne,,,,ľudstvo ešte nikdy v dejinách nestálo proti tak silnému súperovi a zrejme aj nepriateľovi-lenže,za toto si môžete sami a dovolím si tvrdiť,že nemáte žiadnú šancu proti tomuto a v čase keď vy už budete bez síl-tak tá vec sa stále bude zdokonaľovať,prestante snívať !!

    • Šírenie porazeneckej nálady sa vo vojne trestá väzením a niekedy aj smrťou.

     • KOVIDBARÓN!

      ,,,,je zaujímavé ako vás baví bojovať už keď je po funuse,a čo ste robili posledných 10-15-20rokov či aj viacej????,lebo ja vám to sem prezradím-srali ste na všetko a tvárili ste sa,že sa toto nemôže za vášho života stať,,,,ja nešírim nálady a niesom ani zbabelec-ja upozorňujem a púoukazujem na skutočnosti a vezby a ja niesom na nikoho strane-lebo ani jedna mi nevyhovuje,čiže mňa nemôže ani jedna zo strán spravodlivo či inak súdiť,,,,čo ste si navarili-to si aj zjete,obe strany niečo varili-len akej chuti to nakoniec bude,,,,problém je ten,že oni majú na svojej strane mimo iného aj umelú inteligenciu a vy na svojej strane máte iba odraz toho čo majú už oni a dokonca už ani ja nemám záujem zachraňovať niečo takejto kvality,,,,problém moderného človeka neni iba v jeho idiotizme či primitivizme,ale v jeho neschopnosti si uvedomovať vlastnú situáciu,že je ešte niekto a niečo nad ním a teda sa to nedá zmeniť a ani zničiť a otvorene sa môžme baviť aj o prítomnosti onoho nezvratného osudu,,,,tu je každý z vás drsným vojakom,ale iba tu. onen ježíš si stiahne so sebou všetky nepodarky a lepší tovar si uchmatne Všeotec,,,,

     • Vy veľmi často ponižujete všetkých ľudí a celé ľudstvo, takmer v každom komentári. Ste len maličký krôčik od toho, že vám prestaneme uverejňovať vaše komentáre, lebo aj tak neprinášajú nič nové, stále tie isté výlevy a dehonestáciu ľudstva.

      Inak my pôsobíme už od roku 2007, takže 15 rokov. Vidíte, aj v tomto sa mýlite!

    • Nikdy nehovor nikdy v dejinách. Opakujú sa tie isté chyby. Všetko je cyklus, vrátane technologického vývoja. Toto nie je žiadny vrchol. Skôr doba temna. Umelá inteligencia nikdy nebude chytrejšia ako človek, lebo nato potrebuješ tvorivú živatmu, ktorú má iba človek. Stroju jeho bilión operácií za sekundu nepomôže k tvorivosti. Takže pokoj.

     • Perfektne vystihnuté.
      UI z neba nespadla; nebyť človeka, nebolo by ani UI…a kým nebola, ľudia boli zdravší telesne aj duševne, lebo o.i. boli aj menej stresovaní.

  • Súhlasili – nesúhlasili, a ten kto to všetko iniciuje – padlý Archanjel Lucifer ostane nepotrestaný? Ze by Boh bol taký neschopný, bezprizorný a nespravodlivý idiot a kreten? že by „svetlonosa“ Lucifera mal ešte v dobe súdu pochváliť, že je taký pašák, že sa mu vzoprel a dokázal zlikvidovať miliardy ľudských duchov, ktorí neokončia evolučný/duchovný vývoj a v súde v predlhých mukách navždy zahynú?

 8. Objektívne

  Ostatní, ktorí odmietnu túto technológiu to aj tak nemajú vyhraté. Harari tiež povedal v nejakom zázname, že nás (ostatných) nechajú utopiť a tak to aj bude. Je potrebné vedieť ako je to myslené. To, čo robia je veľmi podobné tomu čo robili za II.sv vojny. Získavajú vedomosti čo všetko je možné spraviť s ľudským telom a jeho dušou. Aj keď budú odstránení, vedomosti pretrvajú, budú zapísané tam kam sa všetko zapisuje, do astrálneho poľa odkiaľ si to budú môcť im podobní stiahnuť aj po mnohých tisícoch rokov. Existuje dôvod prečo nie je žiadúce nápajať sa na astrálne pole, vedeli to v starom Egypte, vedia to aj niektorí duchovní učitelia, a zdá sa, že to vie aj VK-čko, ktorý tiež pred tým varuje.

  • Stejně tak jsou nebezpečné všelijaké meditace, hlavně hromadné.Proč asi moudří muži hledají osvícení osamotě a daleko od civilizace.A to hlavně v horách,kde využívají jejich energii .Žijeme v bažině všelijakých výparů negativních energíí,myšlenek a bolesti jak lidí tak i ostatních tvorů. Těžko se navazuje spojení se světlem.Ale jde to! Ve všech pohádkách vítězí dobro a čistá láska (k Bohu). Proto východní nauky upozorňují před různými duchovními technikami nejdřív zapracovat na svém charakteru.Zcela se oprostit od závisti,nenávisti…….
   Jinak si nás najdou a zaútočí.Není lepší laskominka pro negativní entity svést člověka z jeho duchovní cesty. Na čistého člověka nestačí,ale budou se snažit.

   • „Žijeme v bažině všelijakých výparů negativních energíí,myšlenek a bolesti jak lidí tak i ostatních tvorů. “ – v podstate si predstav sídliskového tvora – každý činžiak ma x bytov a každý byt svojho egregora! Preto treba vypadnúť do prírody a preto bol lockdowvn na pobyt v prírode – aby kurvy mohli VYSIELAŤ!!!

 9. Jan Jelínek

  ZAČALO SA TO OČKOVANÍM, TREBA NÁM NAJPRV ZAVIESŤ NANOTECHNOLÓGIE DO TELA, PRETO TERAZ SVETOVÁ ZDRAVOTNÍCKA ORGANIZÁCIA TLAČÍ NA PODPIS NOVEJ PANDEMICKEJ ZMLUVY, UŽ NIČ NEBUDE BRÁNIŤ ZAVEDENIU POVINNÉHO OČKOVANIA❗ Vypočujte si, o čom všetkom sa píše v novej pandemickej zmluve, EÚ so všetkým súhlasí : https://youtu.be/OrtOsbZxk3Y 👀

  • KOVIDBARÓN!

   ,,,,ľudí nemôžete meniť napomínat presviedčať-iba ak trestať či zabíjať,lebo kto nieje ako ten druhý-lepší,tak je potom tým horším,,,,aj podľa toho ako sa zaraďujú ľudia do profesií sa ľudia triedia a každý kto má rozum-tak by mal vedieť,že politici,vedci,doktori ako celok,vojaci či ochráncovia zákonov vytvorenými tými z tmy nepochádzajú zo svetla a hrubosti a neprávosti im cudzie niesú,,,,najviacej špinaví na duši si odejú iba čistý odev,aby špinu zakrili k ľudskej dokonalosti,,,,

 10. zapredana SR

  Už ste pochopili, čím toto všetko dosiahli a stále im to prechádza? Médiami. Keď pochopíte, že bez médií by tu nebol covid a pochopíte prečo nikto nikoho nestíha za milióny úmrtí po vakcíne, vtedy pochopíte, že oni modeluju cez médiá akože pravdu. Keď zrušite médiá, tým ich úplne odstavíte od moci. Patent môže fungovať iba v normálnej civilizácií. Taký muslimovia sa mu na jeho patenty môžu vysrať. A to musíme urobiť aj my, prestať sledovať ich programovacie videá, odkazi a prestať veriť v to že si niekto môže patentovať život. Ja si môžem patentovať gatesov a schwabov SKALP, a zakvacit ho na zimu na záhradu sykorkam na zobkanie. Tomu verím ja.

  • Tady to říká o české čaputce že je to mediální „medusa. 🙂
   https://www.facebook.com/rajchl.jindrich/videos/704550541296697

   • Mladá, krásna Danuše Nerudová – aneb čaputizace naší země
    15.12.22
    na zvedavec.news
    Česká republika:
    Mám takový pocit, že Danuše Nerudová je tlačena do popředí zmanipulovanými statistikami a líbivými frázemi. Najednou se z ničeho nic vynořila její oblíbenost překonávající všechny ostatní.
    Jen si počtěte, co nám ona nabízí v roli prezidenta:
    „Podporuji i adopci dětí homosexuálními páry.
    Jsem pro zrovnoprávnění stejnopohlavních svazků.
    Současné Putinovo Rusko, které vraždí nevinné na Ukrajině a vede barbarskou agresi vůči svobodnému a svrchovanému státu, je největším bezpečnostním rizikem ČR“

    Zdroj: https://dfens-cz.com/mlada-krasna-autenticka/

    • kvakcína je sloboda

     ak sú to jej slová, tak má smolu, minimálne u tých, ktorí premýšľajú a pre nich je nevoliteľná – dúfam, že „naša“ voľba p-rezidentky je pre vás dostačujúcim odstrašujúcim príkladom

     • Cílem jistých mocenských skupin je dostat na pražský hrad druhou čapútovou!

      Peter Staněk rozděl a panuj…něco přes 4 minuty (ukázka)
      (snad bude odkaz fungovat)
      https://1url.cz/DrhHn

    • To je jej sľub Výboru 300 a Domu Sionu! Bez toho ju na hrad nedosadia! Detto Zeman – „I am Jew!“

     Elektorát homosexuálov je odhadom 4-10%
     Tak ako neuzatvárajú dnešní mladí hetero ľudia manželstvá aj keď už majú deti – pochybujem, že homosexáli, ktorí prešli sociálnym inžinierstvo na rozbitie roddiny majú záujem ozatvárať manželstvá – to je PSY OP! Je to deklarácia Nerudovej, že bude schopná čohokoľvek! Ma striasa, keď si predstavím akým egregorom zasrala moju bývalú alma mater – vzťahovo super komfortnú aj za komančov! V posledných rokoch tam už boli slniečkári a začalo sa politikárčiť – neprípustné na univerzitnej pôde. Za mojich čias nás obťažovali „len“ marxizmom – 4 predmety – dejiny MRH/MDH, marxistická filozofia, politická ekonómia, vedecký komunizmus – museli sme strpeť, ale neboli sme prenasledovaní. Jedným uchom dnu – druhým von.

     Jirík – otázka – máš vedomie o podobných vyhláseniach iných kandidátov? Aká situ je s ňou na internete – Čaputová mala vysielaný volebný spot už 3 mesiace pred voľbami a 3.600 000 pozretí ešte pred začiatkom volebnej kampane – čo dodnes nikoho okrem mňa neserie!!

   • Brno je centrum satanizmu na Morave – spomeňte si na ich prvú sochu Bafometa!!! U nás je centrum sionizmu a satanizmu PEZINOK!!! Maximum negatívnej energie a radónu! Pezinská Baba je bývalá sopka. A je obrovský rozdiel, čo vyžaruje Baba a čo vyžaruje Poľana /Studnica múdrosti/! Preto idú po Poľane! Na Babe je toho zlata /meď určite/ viac!

    Bežný človek nemá súvislosť medzi ich okultnými vecami! Už som tu spomínal Nerudovú vo fialovej farbe – že sa tým hlási k Domu sionu a k Výboru 300!

    • Pročpak asi komunisti,nacisti pronásledovali lidí,kteří se zabývali okultismem.Ve středověku to byly tkzv .čarodejnice.A přitom jsou to všichni ďáblu sloužící pohůnci. I špičky komunistické se prý o tyto věci zajímali.Psychotronické laboratoře viz.Rejdák.Všichni mají energetickou ochranu od svého pána.Proto se na ně těžko útočí a nenávist lidí po nich snadno steče.Ale i to se dá obejít.Proto se tihle nejvíc bojí smrti,tam je spravedlnost dostihne.

    • Ja som myslel, že centrom sionizmu na území SR je Žilina.

     • V Žiline je centrum židovskej obce – myslím 2000 členov na Slovensku, ktorí sa hlásia k ortodoxnej cirkvi a majú semitský pôvod. Sioni /Chazari, aškenázi, materialsti/ sú v Blave a v Pezinku – tí politicky najaktívnejší, lebo tým ide najviac o moc.

 11. svatoslav butora

  Právny a mocenský a ekonomický systém, ktorý umožňuje „patentovať“ zvrátené neľudské technológie a zvrátené myšlienkové postupy je celý zvrátený a musí byť zo Sveta Ľudí odstránený.

  • A autorská práva slouží jako finanční cecík pro šmejdy. Kdysi o své zkušenosti s autorskými právy mluvil Jarek Nohavica, když složil hudbu i text a stejně musel zaplatit autorské poplatky sám sobě a výpalné šmejdům, kteří „se o tyto poplatky starají“.

 12. NWO-reality

  Doporučuji podívat se na tohle
  WO 2020/060606 A1
  CRYPTOCURRENCY SYSTEM USING BODY ACTIVITY DATA

 13. Israismael

  2023 je sedmičkovy rok =2+0+2+3
  7= Zákon Vôle (zákon Božej vôli aj vôli človeka)
  V roku 2023 narazi Božia vôľa na vôľu človeka
  Nasledujúci rok 2024 potom bude osmickovy rok ,čo je Zákon ducha ..čiže od roku 2024 Duch Svätý ,,vyskúša „ducha v pozemskom .
  Nič nie je náhoda ,celý vesmír a stvorenie funguju v harmónii tónov ,farieb ale aj v zákonoch čísiel.

  *Otázka od MATA: Skus to viac konkretizovať..

  Moja odpoveď znela:
  No skúsim teda …najskôr ten rok 2023 :
  V skratke by sa dalo povedať že božia vôľa sa prejavuje na Zemi nejakou energiou(bozskou) ,alebo vyžarovaním (neviditeľným ale prítomným),ktore je samozrejme miliónkrát silnejšie ako vola človeka, i keď na zem prichadza transformovane a zoslabené ako je pôvodne #..v roku 2023 sa to prejaví zreteľne a kto sa bude brániť tej Najvyššej vôli (tlaku svetla a žiareniu) bude mať problém až dovtedy kým sa človek neprisposobi tej sile(transformovanej ale čistej) .pocitovo to bude ako karma v následkoch konania človeka ,ktorá tlačí na všetko nečisté v človeku a ktorá sa musí vyčistiť ako následok nwjakej príčiny ktorú vytvoril sam človek (človek to pocíti v zmysloch ako silné depky a pod) ..Naopak, kto bude mať čiste vnútro toho to žiarenie a tlak svetlá ešte viac pozdvihne a posilní ..

  Rok 2024 by potom už roztriedil ľudí na plevu a zrno vo väčšom rozsahu..i keď triedenie sa tak či tak deje v celkom veľkej miere už od čias covidu ,vakcín.. čiže kto sa kde pridal alebo nechal sa oklamat a triedi sa to aj počas vojenského konfliktu na Ukrajine ..Tu si treba povsimnut tých ľudí ktorí uverili vo vakcínu a jej spásu tak sú takisto v hufoch za Ukrajinu a USA, ako za to najväčšie dobro a spásu vo svete …

  *Otázka od MATA c2…. Vďaka 🙂 čiže dá sa povedať, že vrchol triedenia nastane v 2023 a 2024 už by sme tu mali mať len to zrno? Pretože v roku 2024 to bude 3 skoro 4 roky od momentu, kedy si ľudia začali pichať ten experiment a vieme ze viac ako 4-5 rokov neprežije nikto z nich. A áno je to ako cez kopirak, tí čo sú napichani, presne kopírujú a pritakaju Ukrajine a covidu. Všímam si aj v rodine, že tí čo to majú v sebe, sú ako keby iní ľudia, mení sa u nich osobnosť, nevedia už racionálne zmyslat a pozastavujem sa nad ich výrokmi veľakrát, nuž čo už, vybrali si takú cestu.

  Moja ODPOVED:
  Dalo by sa tak povedať áno, ze to triedenie bude do 2024 tak ostro viditeľné, ze to musí pochopiť každý človek .. Nemusia po tom roku 2024 ostať len zrna, pretože ešte sa musí vyjasniť otázka napr rímskej cirkvy, katolíkov a musí sa to prejaviť tiež v pretriedení ľudí(rozkol cirkvy apostaza) …. Je tam mnoho false a zavádzania po tisícročia.. Teda mnohé sa odhalí z Vatikánu a ešte tu dôjde k jednému veľkému roztriedeniu ľudí na plevy a zrna až príde koniec papezstva … A ešte nejaké zvody toho temného v zákulisí prídu aj ďalšie roky až do úplného roztriedenia, aby mohla zapocat nová éra ľudstva pod vedením Božej vôle(bude to tzv Tisícročna ríša mieru a šťastia na tejto Zemi) .. Ľudská vola už nebude rozhodovať na Zemi, lebo bude ľuďom podviazaná (možno po roku 2030) a bude sa riadiť len bozou vôľou dovtedy kým zas nedôjde k úplnej čistote ľudí(potom sa vráti ľuďom slobodná vôľa) …
  2+0+3+0= 5…… 5ka je Zákon Lásky, pretože 5 písmen obsahuje aj meno Jezis(JESUS)..božský ježiš opravdový syn boží, ktorému obrazne pri križovani v modlitbe ukazujete svojou rukou na jedno z vašich pliec….
  Zakon vôle DUCHA SVÄTÉHO sa zachvieva v 7ke, pretože nesie sedem písmen v mene IMANUEL= v preklade Boh s Nami..SPRAVODLIVOSŤ!! Opravdovy syn boží, ku ktorému keď sa modlite ukazujete na jedno z pliec keď sa križujete. . Sú teda logicky dvaja synovia boží , pretože tvoria trojicu spolu s Bohom otcom .
  LÁSKA už prišla pred 2tis rokmi a viac už nepríde na Zem . Čaká sa na SPRAVODLIVOSŤ na konci súdu .. Sme už tesne pred koncom očisty a tým aj tesne pred VRCHOLOM SÚDU..
  DUCH PRAVDY Abdrushin-Parsifal, svojim dielom POSOSLSTVO GRÁLU(kniha súdu) započal súd na tejto planéte a ľudia sa triedia na konci vekov na jeho Slove – až do konca.. a aj sami na sebe cez pozemské udalosti…

  • kvakcína je sloboda

   záleží na tom, v akom roku v skutočnosti žijeme – takí židia si píšu rok približne +5500 k tomuto „nášmu“;
   ak to niekto vie presne, nech napíše

   • Podle not jedou „symbolisté a ovčani běhají jak je pasteveckými psy bačové honí. A jestli ilumináté něco umí tak je to je záměna příčiny a následku.

   • Israismael

    5783 ale sú tam nejaké roky cca 200 ktoré nie sú započítané, čiže aj ten rok 5783 ktorý práve beží nie je správny údaj…

    • Objektívne

     To hlása expert na históriu, ktorý nikdy históriu neštudoval a presviedča všetkých, dokonca aj Putina, že Starý zákon bol napísaný až po Novom zákone. Vatikán a ani židia mu tú sprostosť nežerú a dobre robia.

     • Nie – to hlása odkopaný sionistický zmrd Israizmael v tejto diskusii!

      A kurva nemyslite si, že Badatela by židáci neinfiltrovali!

     • Áno infiltrovali nás tak ako votrelec Ripleyovú 😀 😀 😀

     • Objektívne

      Ten človek má ešte lepšie hefty, to neviete. Podľa jeho úžasnej novej chronologie dejín sa Ježiš Kristus narodil vo Francúzku 25.decembra o 7-mej hodine ráno v roku 1152. Myslím, že už každému by malo byť jasné, že žiadny Ježiš Kristus nikdy nenexistoval i keď ukrižovať naozaj niekoho mohli. Tiež je zaťažený na zničenie Zeme od jedného asteoridu, tak ako nám to ukazuje holywood. Zrejme nevie, že energia výbuchu klesá štvorcom vzdialenosti. Má aj nasledovateľov, ktorí tú jeho teóriu vylepšujú a tvrdia, že ešte pred 250 rokmi tu bola vyspelá civilizácia, ktorá mala elektrinu, rádio, televíziu a niečo ako internet. Tiež, že ešte pred 650 rokmi bol na obrite satelit.

     • Objektívne – videl som ruský dokument o Rumunsku – o vesmírnej kultúre /u nás podobne obec Čičmany – kópia ich symbolov/ – bol nájdený dokument z roku 1615, na ktorom bola načrtnutá 3-stupňová raketa!
      https://i.pinimg.com/originals/8d/16/0d/8d160d358c884524b5604a9f60c4c8f3.jpg

      colossal-pyramid-of-antediluvian-civilization-in-romania
      https://www.youtube.com/watch?v=NrMDlWkBYCk

   • 7532 – od podpísania zmluvy o mieri s čínskymi plemenami – nazýva sa to od Stvorenia Sveta v Hviezdnom Chráme!

    Preto nemožeme žiť tento letopočet, pretože náš letopočet-HIS-TÓRIU ovládli židia a tí sa datujú do post sumerskej doby 6. tisíc pred Kristom ako následovatetelia Summerov a ich boha Anunnaki-JEHOVU!
    https://www.biosferaklub.info/slovansky-novy-rok-7530/

    • Israismael

     Ty sa rýchlo ale rýchlo už spamataj do koho mne budeš nadávať ty satan satansky MAROSKO.. Už som ti to raz povedal a posledný krát ta vyzývam krot svoje tupé komentáre.. Komentuj keď chceš slová, písmená ale nie môj nick…

     • Israismael

      Ty si jeden hulvat a zhnilos zhnity… SA MÔŽEŠ HANBIŤ TY HULVAT HHLVATSKY.. kto si myslíš ze si?.. Hulvat obyčajný a zhnilos

     • holistický prístup

      Israismael,

      práve si namaľoval svoj vlastný OB-RAZ.

    • Israismael

     Co ma spoločne môj nick s Izraelom ty parchant?.. Už sa spamätaj nie si tu Bohom na týchto stránkach.. A nie som ním ani ja a keď nerozumieš veciam ktoré ale raz budeš musieť pochopiť tak radšej nereaguje na to ani necítaj nič.. Už som to viackrát povedal a napísal pre teba to nie je ani nikdy nebude to slovo

     • Israismael

      Ty raz hrozne doplatis Marosko na tie tvoje narážky,, inteligentné „.. Nie ze ti raz niekto rapídne natrie na tie tvoje ústa ktoré tak kydaju na ľudí ale tebe príde iný trest a až potom sa spamätáš co si ty za človeka!!

     • Ten tvoj parchantský nick je tvojím obrazom ty parchant! A na rozdiel od teba – ja viem kto bol môj otec a zdedil som jeho podobu – ty parchant! A čo je najväčšia sranda – nechal si sa ako blbec kázajúci o bohu a stvorení vytočiť na na ten správny obraz! Takže úlohu demaskovania ďalšieho zmrda na tomto diskusnom fóre som splnil! A pojeb sa!

    • Israismael

     Baví ta to ukajat sa na nicku alebo ta baví ukajat sa na niečom čomu ako rozumar bez ducha nerozumieš?.. Ja ti prajem len jedno… Ži si podľa svojho obrazu, podľa svojho vnútra a nech sa ti vráti spätne to co si ty praješ.. Ako do hory voláš tak sa ti to z tej hory aj vráti!.. Keby som sa mal vytočiť do biela tak by to inak vyzerali tie slová.. Ty si jeden nevrazivy človek a sledujem ta tu už dost dlho a co si ty tu už naurážal ľudí.. Si jeden zlý, namyslenec a ustipacny, nebezpečný človek.. Ale ešte raz.. Ako do hory, tak aj z hory… To bude tvoja ozvena… Viac sa neozývaj, a keď sa aj budeš ja ta budem navždy ignorovať.. Nemám už na teba ciro nič..
     PS: kvôli takýmto ľuďom ktorý by radi vynadali aj samému z Hora sa bude musieť očistiť tento svet..

  • hľadač pravdy

   ,,…Abdrushin-Parsifal, svojim dielom POSOSLSTVO GRÁLU…“
   ————————————————————————————————————-
   => Richard Wagner (1813-1883), bol nemecký hudobný skladateľ, dramatik, básnik, spisovateľ, dirigent. Wagner bol členom satanistického slobodomurárskeho spolku O.T.O. (Ordo Templi Orientis).
   Wagner bol fascinovaný legendou o svätom grále, čo stvárnil aj v jeho poslednej opere ,,Parsifal“. Wagnerovi ,,sa dostalo rozhodujúcej inšpirácie pre Parsifala na Veľký piatok r.1857″ – aspoň tak o tom hovoril sám Wagner. Vtedy sa pod silným dojmom okamžiku zrodila slávnostná melódia, ktorá bola neskôr do monumentálnej opery zakomponovaná ako ,,Kúzlo Veľkého piatku“.

   => Oskar Ernst Bernhardt (1875-1941), bol nemecký spisovateľ, ktorý písal pod pseudonymom Abd-ru-shin, ktorý je nesprávne uvádzaný ako zakladateľ ,,Hnutia grálu“.

   Hnutie grálu – je náboženská organizácia, jej učenie vychádza z knihy ,,Posolstvo Grálu“, spisu nemeckého autora Oskara Ernsta Berhardta. Hnutie sa deklaruje ako voľné svetonázorové, či duchovné spoločenstvo ľudí, ktorí ,,prijali vedenie Posolstva Grálu“ a chcú podľa neho žiť.
   Kniha ,,Posolstvo Grálu“ (vydaná tiež pod názvom ,,Vo svetle Pravdy“) je súbor 168 Abd-ru-shinových prednášok, autor sa v nich vyjadruje k základným otázkam života a usporiadania sveta, atď….

   => ,,PARSIFAL“ – ,,konzervatívna/oligarchická“ slobodomurárska superlóža, založená v roku 1862 v Nemecku. Členkou tejto najvyššej slobodomurárskej superlóže bola napríklad aj Helena Petrovna Blavatská – zakladateľka paraslobodomurárskej, satanistickej ,,Teozofickej spoločnosti“ (dnes premenovanej na ,,New Age“).
   V súčasnosti sú členmi tejto najvyššej slobodomurárskej pra-lóže napríklad:
   Gerhard Schröder, Angela Merkel, Olaf Scholz, Axel Weber (Bundesbank), Peter Hartz (VW), Dieter Schwarz (Lidl).

   • Israismael

    Plno lži a klamstva…povieš A a B nikde ..povieš zakladateľ a toho sa práve štítil Abdrushin aby viedol organizácie .ty to nájdeš na stránkach kde sa to zhadzuje všetko
    ..povieš parsifal ale nepovieš kto to bol ..a ak existuje organizácia napodobnujuca zlomyselne parsifala tak to je ruhanie tých ľudí čo to založili tu skupinu ruhacstva , lebo vedeli koho tým urážajú až dodnes ..svetu vládne satan a napodobňuje všetko čo je svetle ale koná úplne inak cez ľudí ..

    • Israismael

     Ďalšia lož je s tým Wagnerom pretože Richard Wagner zomrel v roku 1883 a v tom čase mal Abdrushin 7r (nar.sa v roku 1875),to znamená ze sa s ním ako malý chlapec nemohol stretnúť… ale išlo o Josepha Wagnera jeho tzv učenika v rokoch 1930-41.. Takže s tým sa nespája nič slobodomurárskeho ci satanskeho.. Takéto klamstvá sú nehorázne a a budú mať pre teba nepekne ukončenie.. Nepoznáš knihu, nepoznáš toho kto tu knihu dal ľudstvu, nepoznáš Slová ale prznit to vieš.. To je vždy tak ze niečo čo je nedostupné a zapecatene pre mnohých sa vie najlepšie skritizovat a zdehonestovat
     Dôkaz :
     http://josef-wagner.blogspot.com/

     • Israismael

      Keď už budeš pri tých obrázkoch tak si pozri kto je parsifal na akej úrovni žije kde sa nachádza a kto je.. Tam nájdeš na tých obrázkoch aj jeden ostrov v prastvoreni vola sa Patmos a tam je jedno meno… Dal som ti možnosť nahliadnuť na stvorenie cez obrazy stvorenia ktoré sú zo Zdroja.. Dal som ti niečo čomu možno neporozumies ale je to stavba stvorenia od samého vrchu až po túto Zem… Úroveň po úrovni.. Hľadač Pravdy..

   • Israismael

    Som sa rozhodol dať to prehľadnejšie, ale pre mnoho posmesnikov je to pre mňa opovazlivost voči Bohu.. Nemá sa dávat také Poznanie skôr než sa k tomu nedostane človek sám cez svoje chcenie a vôľu..
    https://poselstvi-gralu.cz/images/clanky/Schpfung-2Cze.jpg

    • Ty kokos! A tvrď ďalej, že ten obrázok nemá so židovskými symbolmi a ich ezoterikou a okultizmom nič spoločné! Som si to pozrel – čistá židovina! Dávidovka je židmi prisvojená pôvodne védická – cca 5 tisícročná hviezda s bohyňou Kálí oprostred a s „hákovými“ krížmi – pôvodne kolesami života, ktoré nemeckí nacisti podporovaní Domom Sionu – ukradli z véd – ich okultná spoločnosť Túle – aby „navždy“ dehonestovali tento symbol života ako nacistický, a aby si prisvojili vládu nad životmi iných – čo je podstata fašizmu! Je to analógia klamstva o holubici, ako o vtákovi mieru! Hovno! Je to symbol moci nad Urbi et Orbi – holubica ako ničiteľ vrcholu stromu života – tie kurvy počas hniezdenia devastujú hlavne mladé stromky! Je to symbol moci Ríma /Vatikánu, Rímskeho klubu/ nad životom!

     Védická /védska/ „davidovka“ pôvodne prepojuje-symbolizuje vrchný duchovný svet a spodný hmotný svet, pričom na rozdie od dávidovky – vrchný duchovný svet prekrýva ten spodný – duch vládne hmote! Tam, kde sa stretávajú vzniká isrenie a z iskrenia vzniká tvorenie v tomto svete. Káli zabezpečuje kolobeh života a teda aj smrť, Tento symbol postupne prenikol celú východnú Euroáziu – nacisti objavili koleso živoa – hákový kríž – v Tibete. Veľmi často ho používali Slovania – dnes ho vďaka nacstom používať nesmú – a to je to okultné pozadie prisvojenia si pôvodnej symboliky proti východným národom. Analogicky ako ukradnúť korúhev či zástavu pluku! Egypskí žreci a faraóni veľmi dobre vedeli, že porážať iné národy jenajlepšie na ich duchovnej, svetonázorovej úrovni, preto infiltrovali tak západnú Európu, ako aj západ Ázie židovstvom – perifériou moci žrecov a faraónov a Rím ovládli židokresťanstvom – detto Slovanov. V roku myslím 630 n.l. pápežskou bulou privilegovali už kalolicizovaných Chorvátov na boj proti ostatným stredoeurópskym národom. O tom sú vojny v Juhoslávii dodnes! Keďže Chorváti vedia, že Slováci sú prevažne katolíci – tolerujú ich, zvlášť keď im tam Slováci nosia peniaze. Ako 11 ročné deti nás chcel brunátny Chorvát na tržnici zabiť, lebo nás považoval za Srbov! Odvtedy do Chorvátska nepáchnem! Strašný zážitok!

     Treba vedieť, že zákaz židom vykonávať remeselnú a fyzickú prácu bol účelový – aby ako obchodníci a teraz bankári ovládli celú západnú industriálnu spoločnosť! Získali pod kontrolu praktický celú produkciu kovov v postkresťanskej dobe – neskôr im divokí bojovní Slovaia robili eskorty aj na Jantárovej ceste. Kupec Samuel bol myslíte kto?

     Ty tu nielen zasieraš tento web svojím okultným „zdrojom“ a kabbalou – zároveň týmto svinstvom podnecuješ ďalších panbíčkárov k písaniu náboženských komentárov, a takto odkláňate diskusie iným smerom! Trolluješ tu! Pre mňa si odkopaný! Mňe tu nevsugeruješ strach z nejakých tvojich jehova trestov – ak budem potrebovať k životu strach a armagedony – dám sa k jehovistom!

     Zároveň tu rozdeľuješ ludstvo a hrozíš ich filtráciou na „dobrých a zlých“ tvojím jehovom zhora ty kretén! To je divide et impera celého ľudstva! Zároveň sem implantuješ spasiteľa Vyvolených – 144 tisíc zmrdov – čo je typické pre Tóru a jej mesianizmus a pre kabbalu! Viď dnešné označovanie odporcov fašizmu a genocídy – dezolátmi! To je váš rukopis! Si sektár! Koľkú sviečku si už zapálil na 9-ramennom svietniku?! Lebo je na obrázku! Raz ti niekto sfúkne aj tú tvoju! Si urobil obrovskú chybu, že si to uverejnil! Toto už nezoberieš späť!

     Odporúčam pozrieť ten link každému – dá sa to lupou zväčšiť.

     „Dávidovka“ s hákovými krížmi – neznamená, že v pred-his-tórii védy poznali nemecký nacizmus. Toto darujem tým, ktorí nás tajne sledujú!
     DAVIDOVKA-5000-ročná-védska-hviezda.png
     https://ulozto.net/file/jxUjct4DohOP/davidovka-5000-rocna-vedska-hviezda-png#!ZGV0MGR2AGN0LGqvZ2AxBJH3LGNkMyOCnT9unQSCoH9JJQAuLt==
     —————————————-
     P.S. – nadránom píšem, pretože po dvoch dňoch spánku som už nevedel zaspať, narazil som na toto tu – čo som sa rozhodol asanovať, a zvyknem dokončiť to, čo začnem. A idem zožrať klobásu a s plným bruchom spať. Čáves!

 14. Jmenuji se Spencer Cathcart a chci vám odhalit pravdu o našem zkaženém světě. To stojí u videa, které na youtube.com vidělo více než 6 milionů lidí. Video ukazuje zkaženou společnost, která na první místo dává peníze. Modlíme se k šustivým papírkům a zapomínáme, že náš skutečný život někam zmizel. EU a USA spylnou v jeden TRH! Nezadržitelně se blíží doba geneticky upravených potraviny? Podívejte se na video, které fascinuje miliony lidí a napište nám svůj názor. Jak chcete žít vy? Je to vaše volba!

  https://youtu.be/dNVZ0ZPfE8s

 15. kvakcína je sloboda
 16. Jaká náhoda, kdy se nejednou dokázalo, že spásné „vakcíny“ obsahují „něco“ ..

  A mimo téma, konspirátoři nemají prostě rádi krby na polena/dřevo, protože poskytují trochu nezávislosti na těch parchantech, kteří úmyslně zvýšili ceny energií. A jaká to náhoda, že ceny energií jsou vyšší než kdy jindy právě v době, kdy začíná zima..

  A letošní Vánoce jsou slabým zážitkem. Jen málo obchodů je vyzdobeno. Neslyšel jsem hrát jedinou koledu a když už, tak VELMI málo a spíše vůbec.
  A těch pár vánočních světýlek kolem je slabých. Na vině je ekonomika a cena elektřiny. Ale ani s jedním to nemá nic společného. Vánoce se vytrácejí – stejně jako se vytrácí křesťanství..

  + MIMO TÉMA:
  Děti pěstované ve strojích, video 2min: hrdinovesteckou.cz/files/1_3382.mp4

  Společnost EctoLife představila první umělou dělohu na světě. Jedna taková instalace bude schopna donosit až 30 000 dětí ročně a budoucí rodiče budou moci proces sledovat pomocí mobilní aplikace. Tohle bude řízené. Postupně nás vlády budou omezovat, děti už budou představovat spíše přítěž. Člověk si k těmto tvorům nevytvoří žádný vztah. Konec rodiny, přesně to o co oni usilují. Roztříštit vše na jednotlivce, protože v jednotě je síla.
  Hodně mi to připomíná knihu: konec civilizace, kde se děti pěstovali pouze k práci a každý měl určitou míru inteligence, sílu, dle pracovního zařazení. Velkou roli hráli i školy jež tyto tvory od malička programovali..

  UNICEF využívá děti k vymývání mozků, video 2min: hrdinovesteckou.cz/files/1_3390.mp4

  Podívejte se na to video výše od UNICEF, který využívá děti k vymývání mozků mas, aby uvěřili, že pandemie neskončí, dokud se všichni na světě nebudou nestále “očkovat” .. A SPARS v letech 2025-2028 = prionová onemocnění vyvolaná spásnými ko*kovid vakcínami (stars.library.ucf.edu/cgi/viewcontent.cgi?article=1029&context=jicrcr) je jejich společným cvičením, které je paralelní s časovou osou, ve které se právě nacházíme..
  A pamatujte, že toto skončí až přestaneme akceptovat jejich nekončící vakcíny a další chřipka nesmysly.

  A Politici už dostali zaplaceno, oni sami z toho budou venku a vyjdou jako vítězové. Prodali nás už dávno.
  A úmrtnost na očkování se zrychlí, protože ničení imunitního systému pokračuje díky “posilovacím” a novým injekcím.
  A volby jsou už určeny k tomu, aby tyranští vládci zůstali na svých místech (viz prezidentská fraška).
  A jsme svědky řízeného kolapsu potravin a světové ekonomiky. Deindustrializace Evropy.

  !! Sledujte, jak si vlády budou hledat nové záminky, aby do selhávajícího systému napumpovaly peníze !!

  A VŠECHNY MSM hovinka (média) vytváří konspirátorům kouřovou clonu, za níž nepozorovaně pokračuje genocida. A JE JEDNO, jestli fandíte slavii či spartě…

  =Vše už bylo napsáno a předpovězeno. Jak tomu budeme čelit záleží na nás..=

 17. Všetci, Tí, ktorí páchajú zlo a nepravosti, budú raz potrestaní ohnivým mečom „Vyššej“ spravodlivosti!

 18. Ako vidím toto platí pre očkovaných.Táto ich Antikristovská hra dlho nepotrvá potom ale už Kristus príde po druhý krát na zem.

 19. Som včelárom zo západného Slovenska a mám v ponuke na predaj pravý včelí med.Repkový a slnečnicový.Repkový med 1kg 5,5eura slnečnicový 1kg 5,5 eura.Info na predaj môzeťe posielať na [email protected]

 20. Aktuálne: Proti-slovenská fašisticko – probruselská a proukrajinská Hegerova vláda dnes – 15.12.2022 o 18:30 hod. – odvolaná.
  Quo vadis – Slovensko? Ako – ďalej?

  • Tak to som prespal zdravým spánkom opilca – po 3 dňoch prakticky bez spánku – a keďže prášky neberiem – som už musel siahnuť po víne – a prespal som celú noc aj druhý deň.

   Nič sa nezmení, pokiaľ bude v úrade progresiviska Čaputová, ktorá zrekonštruuje vládu podľa pokynov americkej ambasády!
   Na ministerstvách sú ich politickí nominanti! Detto v úradoch! Celé rodiny! To je korupčný bonus za podporu týchto zmrdov! Polícia-vyšetrovatelia v rozklade, súdy detto! Určite budú mať súkromnú ochranku – alebo z USA ambasády a Izraela. Armáda nezasiahne pučom – stihli vymeniť velenie! Odvolanie v SNR nebolo o prejave vlastenectva – len využitie príležitosti na zmenu moci bojom o moc! Fico – Amerika First už dávno vyslal signál smerom k USA – takže bude pokračovať v ich agende! Tak ako Čaputová oklamala voličov – Fico oklame voličov, pretože má mocenský absťák a jeho kleptomani potrebujú znovu príjmy! Médiá sú v rukách Sionu a redakcie sú plné novinárskych zmrdov. To oni vyrábajú politiku! Voliči v ďalších voľbách stratia pamäť! Pre istotu budú použité technoógie na ovládanie mysli! Agónia bude pokračovať! Toto odvolanie bol len ventil – nie konečné riešenie – odsúdenie a trest smrti! Pokiaľ nenastúpi sudca Lynč – nič sa nezmení – dystopická spoločnosť už nie je schopná vlastnej reštaurácie. Degeneráti ostanú degenerátmi. Staněk pracoval pre vládu!

   „Prof. Ing. Peter Staněk, CSc., (* 9. december 1948, Brno)[1] je slovenský ekonóm, prognostik, samostatný vedecký pracovník Ekonomického ústavu Slovenskej akadémie vied. Pôsobil aj ako ekonomický poradca predsedov vlády SR Vladimíra Mečiara, Roberta Fica a Petra Pellegriniho.[2] “ – Wiki.
   Takže s ním odtiaľ potiaľ – tiež môže mať absťák. Žiaden na moci nezávyslý poradca neexistuje. To, čo vie on, vie aj druhá strana, ktorá už ovláda planétu! Kedysi som si ho predstavoval ako prezidenta – pretože tak by bol nezávyslý na moci ostatných. Nie je však nezávyslý od moci Sion médií a USA ambasády – a tí ho v tomto poste nepripustia! A to množstvo idiotov potrebné na jeho zvolenie ho vôbec nepozná! No a promo mu určite Izraelci robiť nebudú!

   • Ide o to, že Ficova váda bola úspešnejšia vďaka jeho poradenstvu! Avšak kleptománii nezabránil! Za Mečiara mala mafia zlaté dno! Pellegrini rozbehol covid teror a LGBT agendu! Takže žiaden profesor v pozadí nezabráni zlu, pokiaľ nebude nezávyslí od moci, a to môže len vo funkcii prezidenta a potom môže fungoať ako regulátor! Čiže – už teraz navrhujem začať ho tam pretáčať! Inak sme v prdeli! Je to ročník 48 – teraz má 74 – a pred Bohom by mal konať podľa svedomia a slúžiť národu! Jedna vec sú plamenné prednášky – druhá vec je mať gule čeliť zlu! Staněk na hrad!

 21. …zrejme ,,horúca“ správa Ajša…pán V.K. vie ozaj veľa vecí…o tom padlom archanjelovi
  Luciferovi rozpráva aj Max Kašparu, možno si to treba vypočuť….

 22. Myslím že treba dať bodku za touto vyčerpávajúcou diskusiou plnou tém a názorov…
  Gejc je penis (kokot).
  Harari je ešte väcšší penis (kokot).
  Naše prípadné nešťastie tkvie v tom, že majú moc realizovať svoje šialené a dekadentné plány, o ktorých si myslia že sú realizovateľné.
  Možno niekedy budú realizovateľné, ale bojím sa, že udú nevratné. Útechou mi je len to, že sa ich určite dotknú rovnako ako nás. S tým akosi nerátajú.
  Kto čím bojuje, tým zahynie.

 23. Israismael

  Sa nečudujem ze aké muselo byt odporne bojovať svetlu tu na zemi proti temnu, tomu najhoršiemu a odpornemu bahnu ktoré vytvorili ľudia.. Keď je to odporne mne ako človeku ako to muselo byt odporne tým božím bojovníkom ktorý prichádzali a prichádzajú na túto Zem k ľudskému odpornemu domyslavemu rozumu .. Proti takým odporakom co nerozumejú ani stipocku z duchovnosti, ktoré sa majú naučiť ľudia ako tvorstvo prebývajúce na Zemi,. Svet teda hrubo hmotný a jemno hmotný vesmír sa delí na 7 časti a to delenie je charakteristické od každej vyššej oblasti začínajúcich pod bozou ríšou.. Preto symbol nie je doslova zidovsky(aj keď ho poznali Židia v tom čase pred mnohými rokmi ako vyvolený národ a používajú ho aj tí súčastni už dávno nie vyvolený) ) ale bol symbolom delenia na 7 časti sfer.. Odporne bahno ľudí to samozrejme vie šikovné zneužiť lebo nepozná ani len Zjavenie Jana kde je to jasné opísané tých 7 svetových časti ktorá má symboliku v 7 ramenom svietniku(nie 9 ramenom).. To nemá nič spoločné so súčasným zidovstvom, ktoré si stále myslí že je vyvolene.. Sedem svetových časti sú paralelne svety existujúce mimo našu časť Ephezus… A treba si to pozrieť aké svetové časti sú okrem Ephezus spomínané v zjavení Jana.. Odporne
  bahno to nikdy nepochopí a bude napádať každú svetlu pomoc.. Vystatuje sa naduva sa len aby odporne ľudské bahno malo bez znalosti svoju pravdu…
  Bude to všetko vysvetlene keď príde deň D a až vtedy to odporne bahno bude môcť pochopiť ale už bude neskoro..

 24. Israismael

  Čo sa týka pomoci ,ktoré žiada Svetlo v boji proti všetkému temnu ,tak nezaslúži si človek dneska akúkoľvek pomoc lebo to iba znevažuje a nech sa zachráni každý sám ako len bude vedieť ..čas sa naplnil ,čo nie je strašenie a pod .Cas spoznávania bol dlhý pre každého .To spozná človek len vtedy keď bude musieť byť oboznámený s Pravdou podľa Spravodlivosti ,ktorá sa dostaví posledný krát na túto Zem aby súdila ..ale zároveň po spoznani čo všetko narobil človek ako sa odporne staval proti svetlu v každom čase a v každom veku,tak potom niet inej cesty len skončiť ako bytosť v zatrateni …sme na konci časov a odporné bahno musí byť odstránené …tým už končí moja snaha pomôcť ľuďom aj na tomto kanály spojenia ,na tomto webe ..Nebudem písať tentokrát už definitívne lebo je mi to odporné čo dokáže taký človek ….Preto platí : človeče pomôž si sám potom aj Boh ti pomôže …

  • ak by súdila iba čistá spravodlivosť, Israismael, boli by sme odsúdení všetci
   ak bude súdiť čistá Láska, budeme zachránení všetci – bez nej by z nás, súčasných Pozemšťanov nebol zachránený asi nik… „však hoď kameňom, kto si bez viny…“ – hoci aj teraz do mňa

 25. …Israismael nedávaj sa nikým odradiť, Tvoje príspevky sú pre mnohých veľmi hodnotné…budem veľmi rada, ak ich budeš naďalej uverejňovať, ĎAKUJEM pekne…a inak, písal si to včera, no ja som to včera akosi prehliadla, prepáč…..

  • Israismael

   Alenka pre všetkých čo by chceli ,tak dávam ešte jednu možnosť pochopiť .Toto čo teraz sem dám , ale už ozaj posledný krát ,tak dávam s nevôľou a nechuťou,len preto že si napisala po dlhom čase ,tak ma to pozdvihlo ..naozaj nemám chuť dávať niečo čo zosmiešňuje Najvyššieho padlymi ľuďmi ,ktori budú mať o chvíľu ťažké chvíle svojho bytia, len čo sa dostaví svetlo na túto úroveň Zeme..mňa môže človek koľko chce zosmiešňovať ,či som údajný žid a či Jehova či kto ..ja som aj keď znejúci možno židovsky úplne iny človek z mäsa a kostí a keby som dal meno Ismael (prastvorena to bytosť v čistéj duchovnej risi )bez ISRA,co bol kedysi dávno pred Kristom kmeň ktorý vychovával posla Svetla tak by sa tak nenavazal jeden človek tu, ktory ani nevie čo činí voči slovám ,ktoré tlmočim sem na WEB .radšej by mal piť to pivo deň čo deň a jesť klobáse….dám to ten jeden link sem aj kvôli námahe Emily že ako sa snaží k poznaniu aj keď to má ťažké ..ale posledný pokus aj pre ňu pochopiť rozdiel božia Láska a božia Spravodlivosť ,ktorá príde veľmi skoro ..ak bude chcenie také že pochopí ok ,ak nie potom už žiadne linky neprídu ani pomoc ..
   Každý je strojcom svojho šťastia a ja neovplyvňujem ale nabádam a to je rozdiel obrovský ..každého vec je či klikne na link alebo nie ..neznaboh nepochopí ani stotinu to je jasné ..
   Pozn: a tiež je jasné že čítať niečo na konci knihy a iba jednu stať (ten link) musí byť predchádzajuc v suvise so všetkým čo v tej knihe je aby to človek pochopil …
   http://www.abdrushin.sk/posolstvo-gralu/doznievanie-od-abdrushina-073.php

   • Israismael,
    sú zákony, ktoré platia odjakživa a budú platiť navždy – aj v prípade, že by sme my tu neboli, lebo samozvaný „mocný“ a „žiarlivý“ boh Sionu by nás tu všetkých vykynožil …tak, ako vyvraždil „všetkých prvorodených v Egypte“; kopírujem priamo z tvojho linku:
    „…Lebo keď sa faraón tvrdohlavo zdráhal prepustiť nás, vtedy Hospodin pobil všetko prvorodené v Egypte, od prvorodeného u ľudí až po prvorodené dobytka, preto ja obetujem Hospodinovi všetko, čo z mužského pohlavia otvára materinský život, a každého prvorodeného zo svojich synov vykúpim. 16 Bude ti to znamením na ruke a páskou na čele medzi tvojimi očami, lebo Hospodin nás vyviedol silnou rukou z Egypta.“

    Vieš, čo hovoril Pravý Ježiš, teda ten Ježiš, ktorému zavreli ústa na kríži? „46 Ja som prišiel svetlo na svet, aby nikto, kto verí vo mňa, nezostal v tme. 47 A keby niekto počul moje slová a neuveril by, ja ho NESÚDIM, lebo som neprišiel nato, aby som súdil svet, ale aby som spasil svet. (Ján 12:46,47)

    Pre TO Svetlo (Pravdu), ktorú priniesol na našu prehnitú Spiacu Zem, Človeka menom Ježiš zavraždili. (Teda žiaden sion-kristus, ani Ježiš kristus, ale obyčajný, prostý Ježiš, ktorý kašľal na „božích“ „desatoro“ a zrušil ich.)

    …a samovyvolení vraždia dodnes. Odstránia každého rebela, ktorý sa postaví proti ich naprogramovanému čipo-systému. Ak nie inak, tak pomocou hladu, smädu, zimy…
    !! Klon sion-kristus NIE JE Ježiš…zákon Výrokovej logiky nepustí.

    • Israismael

     Ja neviem Emily zdá sa ti, že by som ja propagoval nejakého sion Boha,či sion Ježiša ako to ty mienia, a ani neviem odkiaľ to máš tie sionske božstvo ,keď všetko je to jedna odnož a to satan a Lucifer a padli anjeli…?.. máš nejaký pozemský Spis o Tom čo tvrdis?? alebo odkiaľ to máš tie sionske príbehy ,hlavne o dvoch jezisoch …Ja poznám len jedného PANA a to nie je ani sion ani žido ani moslimský ani žiaden prevrátený z mnohobozstiev či iných .ja už nejdem radšej písať nič ,zdá sa mi to zbytočne žiaľ ..Potom to tu čítajú ľudia posmeškari,vysmievaci a pod a to mi ozaj nestojí za to ..
     Aby si možno pochopila správne odkiaľ že som zvolil môj nick (Israismael),a že nemá nič spoločné so zidmi po rozptýleni do sveta po ukrižovaní (presnejšie tých po zničení chrámu v roku 70) či sionom ,dávam na vysvetlenie link aj pre toho posmievaca.. aj keď ten aj tak bude zrejme navždy pod vplyvom tohto vládcu sveta ,toho sion Boha ak chces teda tak nazvať sion Boha- Lucifera..
     http://www.zenavesvetle.cz/Z-cetby/Ze-zavatych-dob-1-cast

     • Israismael

      A ešte jedna poznámka k tomu linku : v tých dávnych dobách ktoré sú tam avizované nebolo po Európe ani zmienky v Tom zmysle ,aby boli 1500 rokov pred Kristom svetovyznamne nejaké európske krajiny ,možno okrem Ríma ..preto v tých dobách hral rolu vo svete arabský svet ,preto došlo k poznaniu najskôr v Tom svete …taký bol proste vývoj ..dnesnu dobu nemožno spájať s tou hlboko pred Kristom..preto ani dnešných sion necistych židov nemožno spájať s tými z doby Abrahama a po ňom..
      A ešte jedna poznámka : nemám nič spoločné ani s jehovistami a pod ..nie som v spojení so žiadnym ale úplne že žiadnym náboženstvom ..ani náboženstvo grálu neexistuje nič také ..Svätý grál je predsa úroveň väčšia,omnoho vacsia ako Zem,kde sa,, transformuje „božie životu potrebné vyžarovanie hore na najvyššej hranici prastvorenia aby mohlo byť prijímané(zoslabene) do všetkých sfér a aj sem na Zem.. a nejde o žiadnu nádobu či bránu…

     • Israismael,
      ako ma to čítaš? …prekrútil si ma tak isto, ako sionisti v biblii prekrútili slová PPPravého MMMimozemského Ježiša (nie PPPozemského, do 3 dní skonštruovaného tzv. ježiša-krista – to už bol falzifikát: učeníci v ňom nenašli Ježišovu podobu či zhodu ani fyzickú, ani verbálnu, ani nijakú: priamo sa vyjadrili slovami: „Toto nie je náš pán!“
      Rovnako od 1. Mojžišovej až po Zjavenie Jána neprestajne Vraždiaci Pozemský tzv. „Boh“ Sionu NEmôže byť Milujúci Večne Odpúšťajúci Mimozemský Otec. Výroková Logika nepustí!
      Pravdu my Pozemšťania nevieme – ani ty, ani ja… ktovie či niekto. No tie neustále alogické protirečenia v „svätých“ knihách už musí vidieť aj slepý.

     • Stačí si prečítať Bibliu – tam máš všetko. Len vďaka jej kontradiktorickému obsahu treba mať pri jej čítaní oči otvorené dokorán, aby sme nehlásali, že kúzelnícke ťahy židovského krista + nasledovné stavanie kostolov je to isté, ako bolo učenie mimozemského Ježiša, ktorý sa pred touto partiou musel neustále skrývať, aj tak ho dolapili; však Rím ho dal ukrižovať. O „tri dni“ náhle sa objaviaceho, neznámeho krista, už neprenasledoval nikto. Pretože ten mal iné „učenie“. Opačné. Ten už neprekážal.
      Prekážala vždy iba Pravda. Lož sa odjakživa zmetala pod koberc – a je to tak dodnes.

 26. …Israismael ďakujem moc za ozaj užitočný link ,,Žena vo Svetle“…tú knižku ,,Zaviate doby sa prebúdzajú“ mám akurát rozčítanú….áno, taký bol vývoj Zeme…a tiež, náboženstvo Grálu neexistuje….

 27. Israismael

  Emily ľudia zbadajú o chvíľu že považovaná zmakcilost akú pripisujú Bohu nie je taká jemná a sladká …to len leniví ľudia ,spiaci v lone cirkvy ,ktorí sa vôbec nehýbu v duchu alebo iba v rozume si to myslia ako učia cirkvy že každý sa zachráni ..to len preto aby slepo verili tým cirkvám a to pre ich zvrhlé ciele ..jak môžu byť všetci ľudia zachráneni povedz mi .pozri sa len do svojho okolia ..nájdeš skutočne aspoň jedného správneho človeka vhodného do novej tisícročnej ríše ??.vážne si toto mysíš,že všetci sa zachránia ?..chces byť vinna za to že to ľudia vypočujú tvoje úsudky a budú naďalej žiť tak zmekcilo v Tom že máš pravdu a že sa nemusia namáhať smerom k Poznaniu Pravého a hľadať iba chyby v biblii alebo nerobit nič a sedieť a len čakať záchrancu ?? Veď ok aj ty máš určitú pravdu ,že chyby sú v tej biblii,lebo to prekrútilo temno .. Kde sú však chyby v tej biblii ,tak už sú vyše 100 rokov opravene a vyjasnené..ty stále hľadáš sionske králiky ,popritom sú v cirkvy samotnej ,hlavne v katolíckej a od doby papezstva ..nič iného a sionskeho neexistuje ..sú to totiž pozemské odnože cirkvy a odnože globálnych skupín ..nič iné ..sú to jezuiti ,skupiny iluminátov a pod ..nič iné akoze už nie je.. ani dvaja Ježišovia ani nič také .ak ti to niekto dáva takéto poznanie tak činí ohavnost a poviem to priamo si zvedena…to co píšeš že po smrti videli Ježiša a nepoznali ho učeníci ,no aj to je jasné vysvetlené že ako to bolo a nejdem to tu vysvetľovať je to v knihe ,ktorej si však žiaľ neporozumela.. a dokonca si to v neporozumeni textov odsúdila ako niečo nereálne či nepravé (ale aj na to máš právo svojim úsudkom )..ja ta tým však neodsudzujem a nikdy nebudem ..a že som bol prudsi na toho bludara tu tak len preto že urážal a bol odporný až do kostí ale ani toho ja nemôžem odsúdiť ,akurát tak ľutovať..
  Alenka k tebe len jednu vec ..nech by ta chcel odsudzovať hocikto za to že ľudia nerozumejú a nechcu rozumieť ,tak sa nedaj…Len toľko ..Každý sa preberie včas a vezme svoje ovocie života ..jeden na hanbu a druhý pre požehnanie ..a nech sa smeje každý koľko chce…

  • Israismael, my dvaja – to je debata jeden o koze, druhý o voze; navyše prekrúcaš moje slová. Kde píšem, že po smrti videli Ježiša?? Nájdi mi to (č. riadku, č. slova v poradí, chcem to vidieť! Akí dvaja Ježišovia? Označ číslicami v mojom texte aj to!
   Ja píšem, že dobrý a spravodlivý nie je z nás NIKTO. Ty poznáš niekoho, kto je? Pochybujem. Takže: buď niekto vylieči naše choré mozgy a dá nám nielen návod, ale aj možnosti žiť zdravo, vyliečime tak naše znivočené telá aj vyčistíme obsah našich zasvinčených mozgových závitov – a budeme konečne normálni (aj chápaví, aj cítiaci, čo bohvieako nie sme) – alebo sa to nestane a požerieme sa tu navzájom. Ja by som nedokázala zabiť svoje dieťa, ani čo aké nepodarené by bolo. A väčšina rodičov asi dtto. Načo to tu ďalej rozoberať?!
   Na záver: Ak mám byť „dobrá“ len preto, aby som bola spasená – to je len slepé nasledovanie vynútenej poslušnosti. No ak budem (k partnerovi, dieťaťu, atď.) dobrá preto, že tých ľudí milujem – tak ver mi, že to bude o niečom úplne, ale úplne INOM.
   Nemám viac čo k tomu dodať.

   • Israismael

    … Emily tak toto si písala :,,sionisti prekrutili bibliu…a. do 3 dní skonštruovaného tzv. ježiša-krista – to už bol falzifikát: učeníci v ňom nenašli Ježišovu podobu či zhodu ani fyzickú, ani verbálnu,…“
    Vieš čo to znamená?. Z toho vyplýva, ze ho nastopro museli vidiet ale nepoznali ho.. ty to však cítiš zrejme inak, ze ho (ne)mohli vidieť, alebo keď videli tak akého podľa teba? (sionistickeho?… pravého?? Alebo snáď len vymyslený príbeh to bol Emily??? ) .. Ale prečo to tak bolo ze nepoznali?? .. A to je v tej knihe vysvetlene .. Za ďalšie .. Falzifikát?… Toto si kde nasla v akej konštruktívnej knihe …?.. A za ďalšie sionsky a mimozemsky Jezis..?.. No sú to dvaja podla teba… Nie?.. V akej konštruktívnej knihe si už toto nasla prezraď….. To si už len prečítam bez komentára, pretože naozaj nemám v úmysle preťahovať sa za prsty… A už ma to ani nebaví.. Pravda je len jedna a kto bude mať veľké chcenie dostane sa k nej(ja som sa dostal ale trvalo to 25 rokov chcenia sa dostať až k Zdroju) a nemusíš byť poslušná Bohu ako najväčší rytier poslušnosti voči nemu… ale zas ver ze nechce popletence a pobludence z dôvodu toho ze nik pobludeny ci popletený nemá možnosť dostať sa,, domov“…A to je účel ľudského bytia, ze po mnohých životoch na Zemi po mnohých suzeniach sa musí ľudský duch vrátiť (nie v pozemskom tele) do Raja.. Inak prepadá do rozkladu.. Ale s tvojou poslednou vetou úplne súhlasím.. Miluj blížneho svojho.. A to je už naozaj všetko k tebe… Už viac nepíšem, budem len čítať ak odpíšeš…

    • Israismael, som v t.č. – spokojná – z dôvodu – že ste – dúfam – definitívne – uzavreli debatu s Emily – tému: Ježiš – (Mimozemský, ev. Pozemský).

     Fakt – už to tu – bolo na „hlavu“ – náročné – pochopiť – hlavne – Emily – Tvoje – verzie Ježiša (i keď podľa nejakej verzie Roháčka – Biblie). Sorry!
     Jeden Ježiš pozemský a druhý Sion-ský. Ver, že – Nikto z tuzemských – veriacich – to takto – nevníma!
     Prosím – pre zdravie čitateľov – (i moje) uzavrime – tému – „Ježiš“ – „Kristus“ – s tým, že Pravda – zostáva – v t.č. – nevypovedaná.
     Vďaka za pochopenie!
     Podnet k tomuto – komentu – bol evokovaný – priamo z – Vyšších sfér! Vďaka za pochopenie!

    • Tam, kde chýba Poznanie, a teda aj argumenty alebo protiargumenty, tam ide útok? Písala som to tu už x-krát, z ktorých citátov biblie vyplýva, že v mene zavraždeného Ježiša nastúpil falošný židovký kristus (Ježiš ho pred svojou popravou predpovedal, lebo úbohé ľudské myslenie poznal). Tohto podvodníka, tzv. ježiša-krista, jeho učeníci nespoznali; však ani nemohli, keďže to bol už niekto iný. Písala som to tu „po lopate“, aj s odvolávkami na citáty zaznamenané v biblii (Roháčkov preklad), z ktorých tento podvod zámeny jasne vyplynul. Vieš, vtáka poznáš po perí, a človeka po reči. Ježišov oddaný učeník Tomáš to pochopil. Ty, ako vidieť, nie. Evidentne si bibliu (prepisovanú zo starých zvitkov, a preto čiastočne! dôveryhodnú) nečítal. A moje komentáre k nej takisto nie. Nebudem ich opakovať, s ohľadom na čitateľov – bolo toho tu už z mojej strany k tejto téme až-až.
     Neútoč. Čítaj. Alebo nečítaj – no v tom prípade na ničím nepodložený útok nemáš nárok.

 28. …Israismael vďaka za radu aj za link…ak budeš chcieť ešte niečo k tejto téme napísať, rada si to prečítam….

  • Israismael

   Len toľko Alenka dal som dva link odkazy k pochopeniu všetkého ..ba absolútneho ..ale len pre toho ktorý sa dostane ku dielu druhého linku a prečíta to od A do Z aby to mohol pochopiť a stať sa vediacim..lebo za 2tis rokov nikto ale že nikto iný toto na Zem nepriniesol v takej komplexnosti všetkého Poznania ako to zasluboval Ježiš ľuďom …… a len Duch Pravdy Imanuel -Abdrushin to podal a všetko od A do Z vysvetlil ľuďom vo svojom diele Pravdy ..
   Je písané : ,,Keď príde On Duch Pravdy uvedie vás do všetkej Pravdy ..myslené je tým to že keď príde na túto Zem a nijak inak …A prišiel ..uviedol do všetkej Pravdy tých ktorí sa námahaju k poznaniu aby mali z toho požehnanie !
   A druhý link hovorí všetko jasne a zreteľne potvrdzuje to čo zasluboval Ježiš pred 2tisic rokmi …nič už viac k tomu neviem dodať ..
   Moje posledné slovo ..
   Končím definitívne …

   • A – dúfam, že posledná bodka k téme -odo mňa.
    Israismael, ja mám – momentálne rozčítanú „bibliu“ – vo Svetle Pravdy. Som na cca 480 str. (z 980) a číta sa mi veľmi príjemne, to znamená, že som – stotožnená – s daným Písmom.

    P.S. Ovšem – žiadneho človeka – nedokážeš(m) prinútiť, aby robil – to samé.
    Vďaka!

 29. ….no škoda Israismael, veľmi rada som čítala príspevky od Teba….áno, aj ja verím tomu, že človeka nemožno prinútiť čítať niečo, ak on sám nemá o to záujem…no toto Posolstvo Svetla ukazuje tú Pravdu tak ako žiadna iná knižka, áno a Ty máš pravdu v tom, že to treba čítať stále a celé, postupne časti za sebou….ĎAKUJEM za Tvoje prínosné príspevky, a ak by si si to predsa len rozmyslel s tým písaním, budem veľmi rada, nech sa Ti darí….

Pridajte komentár

*