Zelená dohoda (Green deal) nemá s ekológiou nič spoločné. Je to progresivistická ideológia vedúca k hospodárskemu úpadku a horšej ekológii. V eurovoľbách nevoľte PS, lebo skončíte ako žobráci!

Očkovanie proti covidu bola globálna vojenská operácia, ktorá ovládla celý medicínsky a súdny systém


Print Friendly, PDF & Email

Očkovanie proti covidu bola globálna vojenská operácia, ktorá ovládla celý medicínsky a súdny systém

(Lance D. Johnson, Natural News) Keď Svetová zdravotnícka organizácia (WHO) 30. januára 2020 vyhlásila „globálnu zdravotnú núdzovú situáciu medzinárodného významu“, Ministerstvo obrany Spojených štátov amerických už bolo pripravené prevziať kontrolu nad celým medicínskym a súdnym systémom v USA aj zahraničí.

Vládni predstavitelia a úradníci verejného zdravotníctva sa vo svojich opatreniach jednotne stali militantnými – zatvárali a kontrolovali pohyb obyvateľstva, obmedzovali zhromažďovanie sa osôb, vzdelávanie, bohoslužby, slobodné podnikanie atď.

Americké ministerstvo obrany v súčinnosti so svetovými vládami poverili farmaceutické spoločnosti, aby vykonávali deštruktívne lekárske experimenty na globálnej populácii

Ešte predtým, ako bolo možné identifikovať a izolovať pôvodcu údajnej globálnej pandémie, ministerstvo obrany už poverilo farmaceutické spoločnosti Moderna, Pfizer a Johnson&Johnson, aby hromadne vyrábali génovú sekvenciu pre nový lekársky experiment, ktorý sa mal podvodne uskutočniť pod zámienkou „očkovania“.

Pomocou manipulácie, podplácania, podmaňovania, nátlaku a sily tento „očkovací“ program militantne maximalizoval poslušnosť populácie podriadiť sa tomuto experimentu. Vtedajší prezident USA (Trump) sa k programu pripojil a dokonca sa chválil, že je jeho architektom.

Lockdowny, príkazy zostať doma, pozastavenie rodičovských práv, masová distribúcia podvodných PCR a antigénových testov, nezákonné opatrenia a rôzne operácie na pranie špinavých peňazí boli použité na vynútenie masovej poslušnosti s medicínskym experimentom, ktorého deklarovaný cieľ bol „návratu k normálu“.

V skutočnosti bol medicínsky experiment od samého začiatku vojenskou operáciou a jeho rôzne aspekty boli v roku 2019 koordinované členmi Svetového ekonomického fóra (WEF) na podujatí Event 201.

Tento vopred plánovaný „očkovací“ program bol navrhnutý tak, aby preprogramoval syntézu proteínov v ľudských bunkách a zaviedol do ľudského tela laboratórne vyvinuté hrotové proteíny (s katastrofálnymi následkami).

Farmaceutické spoločnosti boli len pešiakmi vo väčšej schéme kontroly populácie. Ich takzvaným vakcínam bolo udelené povolenie na núdzové použitie bez riadneho testovania na zvieratách, pričom už počas ich zavádzania v rokoch 2020-2021 spôsobili množstvo rôznych zdravotných poškodení.

Neúčinnosť uvedeného programu sa naplno prejavila o rok neskôr, keď bol dvojdávkový protokol pre „úplné očkovanie“ zrušený a nahradený viacerými „posilňovacími dávkami“.

Americké ministerstvo obrany prevzalo kontrolu nad austrálskymi inštitúciami na realizáciu globálneho medicínskeho experimentu

Ministerstvo obrany USA v rámci operácie masového očkovania prevzalo kontrolu aj nad zdravotníckymi inštitúciami inej krajiny.

Napríklad, bola zabavená celá austrálska verejná zdravotnícka infraštruktúra a občania boli nútení žiť v tvrdom lekárskom apartheide s karanténnymi tábormi (Poznámka: Podobne to bolo aj na Slovensku, kde sme mali povinné štátne karantény).

Skupina austrálskych vedcov, lekárov a medicínskych akademikov momentálne verejne hovorí o tom, ako boli unesené austrálske inštitúcie. Skupina vedená Phillipom Altmanom tvrdí, že ministerstvo obrany USA „zohralo dominantnú úlohu v reakcii na vírus SARS-CoV-2 a následnom vývoji, výrobe a distribúcii vakcín proti Covidu-19“.

Ministerstvo obrany vyrobilo tieto biologické zbrane pre masovú distribúciu ako „vakcíny“ a nielen riadilo ich distribúciu, ale aj vlastnilo liekovky a navrhovalo falošné klinické skúšky.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Hoci sa spoločnosť Pfizer podieľala na masovom zdravotníckom pochybení, táto nadnárodná korporácia tvrdí, že je pod ochranou ministerstva obrany USA, pretože bola len jednou zo spoločností, ktoré ministerstvo obrany najalo za fyzickú produkciu vakcín.

Pfizer na svoju obranu na súde tvrdí, že firma je imúnna voči obvineniam z kriminálneho správania, pretože ministerstvo obrany o všetkom vedelo. Všetci najatí výrobcovia vakcín nemali kapacity na vlastný vývoj a výrobu injekcií, a preto boli závislí od koordinácie ministerstvom obrany.

Ministerstvo obrany USA vytvorilo dojem, že počas zavádzania „vakcín“ proti Covidu-19 sa dodržiavali bežné regulačné procesy. Program však obišiel základné regulačné rámce, len aby vnútil svoje nebezpečné produkty globálnej populácii.

Ministerstvo obrany spolu s ostatnými vládami sveta tiež rozvrátili právny štát a zabezpečili, že ich činy budú chránené pred zodpovednosťou (Poznámka: Viď Slovensko, kde bol vydaný zákaz súdom posudzovať pandemické opatrenia po dobu 5 rokov).

Farmaceutickým firmám vyrábajúcim „vakcíny“ bol v zmluvách s vládami po celom svete poskytnutý ochranný štít. Tým, že ministerstvo obrany USA a regulačné orgány postavili svoju činnosť nad zákon, oklamali verejnosť o „bezpečných a účinných“ vakcínach.

Vládni úradníci opakovane ubezpečovali občanov, že existuje primeraný dohľad na zaistenie bezpečnosti a účinnosti „vakcín“ napriek tomu, že klinické testovanie prebiehalo na obyvateľstve za pochodu v reálnom čase, bez vedeckých štandardov alebo integrity.

Altman a jeho spolupracovníci tvrdia, že zapojenie americkej armády do tohto globálneho medicínskeho experimentu bola tajná operácia a svetová populácia úplne nerozumie plánovaniu, ktoré do toho išlo, a nedostatku dohľadu, ku ktorému došlo počas zavádzania militantnej experimentálnej vakcíny, ktorá mala obrovské medicínske chyby.

„Americké ministerstvo obrany jasne vnímalo hrozbu pre národnú bezpečnosť a všetky rozhodnutia od tohto bodu až po súčasnosť podliehali ich plnému veleniu a kontrole,“ píšu autori. „Výsledkom tejto tajnej vojenskej akcie v oblasti verejného zdravia bolo veľa nepriaznivých zdravotných následkov.“

Záver

Utajovanie skutočného pôvodu vírusu SARS-CoV-2 vládnymi predstaviteľmi a inštitúciami ako NIH, FBI, Ministerstvo obrany, CIA, korporátne média a cenzori zo Silicon Valley súvisí s utajením tohto plánovaného globálneho vojenského experimentu na obyvateľoch celej Zemegule.

Otázka teraz znie:

Ktoré nadnárodné organizácie infiltrovali a tlačili na vlády, aby uskutočnili tento globálny lekársky experiment? Prečo bola dokonca armáda USA obrátená proti vlastnému personálu, ktorý bol prinútený do „očkovania“, v dôsledku čoho z americkej armády odišli najodvážnejší a najzdravší vojaci?

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Autor: Lance D. Johnson, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Nepodarili sa mi kecy prečítať, lebo mi ich rozum neberie.

 2. hľadač pravdy

  Pre tých, čo to ešte nepočuli odporúčam vypočuť, pozrieť, prečítať….
  ========================================================
  Ako ďalej 199 – Covid a choroba X – súvislosti, 1.časť (1hod.,28min.)
  https://www.youtube.com/watch?v=nphB4TYLlpE

  Ako ďalej 200 – Covid a choroba X – súvislosti, 2.časť (1hod.,27min.)
  https://www.youtube.com/watch?v=-wt5225IQTQ

  V druhej časti hosť v čase od 56 min. 30s spomenie aj mikroihličkové náplaste….

  K téme ,,mikroihličkové náplaste” z viacerých zdrojov
  (Johannes Rothkranz, Dr. Carrie Madejová, MIT News,..):
  https://www.badatel.net/sleduju-nas-medzinarodny-system-klasifikacie-chorob-na-prikaz-who-pridal-diagnozu-pre-neockovanych/#comment-171525

  Vtedajší slobodomurár v ,,úrade prezidenta USA” Donald Trump:
  ,,Vakcíny jsou bezpečné a účinné!!“ (krátke video, české titulky)
  https://www.gloria.tv/post/o7iZeLqiAyzA1GYaLsBGCoDT3#55

  • Sursum Corda!

   Hľadač pravdy, Rád by som poznal Tvoj osobný názor na Jána XXIII. Bol platne zvolený za pápeža? A ak bol, stratil svoj pápežský primát alebo nie? Johannes Rothkranz v knihe „Pozor! Vlci v rouše beránčím“ síce uznáva, že Roncalli v encyklike Pacem in Terris učil jasný blud o náboženskej slobode, ale formálne ho nemožno usvedčiť z bludu, keďže ho na to nikto verejne neupozornil.

   • hľadač pravdy

    Sursum Corda!

    predpokladám, že zajtra niekedy večer by sa tu mala zobraziť moja odpoveď…. (ak sa nič nestane, ak mi ju systém pustí alebo ak mi ju v redakcii schvália)

   • hľadač pravdy

    Ján XXIII. (Angelo Roncalli) 1958-1963 => Bol platne zvolený za pápeža? Stratil svoj pápežský primát alebo nie?
    =====================================================
    Sursum Corda!

    Toto sú teologické otázky, ja som iba veriaci laik aj preto tu najprv uvediem niekoľko odstavcov k osobe Roncalliho (Jána XIII.) od samotného Johannesa Rothkranza, ktorý je pravoverným a skutočným rímsko-katolíckym teológom. Tiež k tomuto uvediem ešte pár viet aj z iných zdrojov a na konci aj môj osobný názor/pohľad. Tebe nie je nutné tu nižšie uvedené obzvlášť vysvetľovať, pretože patríš nielen tu na tomto portáli k najlepšie informovaným ľuďom o tom, čo sa v skutočnosti vo svete deje a to z jednoduchého dôvodu – pretože máš pravú vieru. Píšem to ale aj pre ďalších ľudí, ktorých by to možno zaujímalo….
    POZNÁMKA:
    Neprechádza mi príspevok s odkazmi, preto kde v texte odkazujem na inú stránku uvádzam [ODKAZ č.x]. Odkazy, ak prejdú uvediem v samsostatnom príspevku, pod tento príspevok….

    /1./ J. Rothkranz; Pozor! Vlci v rouše beránčím, Pro Fide Catholica, 1996.

    /2./ J. Rothkranz; Věrnost papeži – svatá povinnost každého katolíka,
    Pro Fide Catholica, 1997.

    /3./ J. Rothkranz; Dialektický sled papežů posledních 100 let,
    Pro Fide Catholica, 2013.

    /4./ J. Rothkranz; Světu vládnou superlóže, Pro Fide Catholica, 2015-2016.
    ————————————————————————————————-
    J. Rothkranz /1./, str.127
    ———————————-
    ,,Široké kruhy tzv. „sedisvakantistů“ vycházejí z toho, že již Jan XXIII. natož pak všichni jeho nástupci nebyli ani na okamžik platnými papeži. My jsme si naproti tomu výše prokázali, že vakance Apoštolského stolce (a všech biskupských stolců) nastala teprve ve chvíli promulgace „Dignitatis humanae“ 7. prosince 1965. Z toho vyplývá, že Jan XXIII. byl platným papežem až do své smrti a Pavel VI. k uvedenému datu, zatímco už jeho oba nástupci nebyli ani na okamžik držiteli papežské moci.”

    J. Rothkranz /2./, str.17-18
    ————————————-
    ,,Skutečně to nebyl teprve Jan Pavel II., kdo se postavil do radikálního rozporu s tradičním a závazným učením papežů, nýbrž to podobným způsobem dělali už jeho tři „předchůdci“ Jan Pavel I., Pavel VI. a Jan XXIII. Otázka však zní, který z nich ztratil víru jako první a v jakém ohledu?

    Odpovědi na tuto teologickou otázku se názory znamenitě rozcházejí, a přece řešení problému není vůbec obtížné. Pokusme se o něj.

    1) Ztratit víru je možno popíráním jednotlivých dogmat (hereze) nebo naprostým odpadem od víry (apostasie). Žádný z nejistých papežů nezpochybňoval či nepopíral veškerou katolickou víru, žádný z nich nevyhlásil své vystoupení z Církve. Nikdo z nich tedy neztratil víru skrze apostasii.

    2) Herezi může papež učit buď jako soukromá osoba, nebo pokusem (neboť v takovém případě je nemožné, aby šlo o víc než o předem bezúspěšný pokus) projevit se jako neomylný učitel Církve. Ke ztrátě víry prostřednictvím
    soukromě vyjádřené hereze však může dojít jen tehdy, jeli vyjadřována se zřejmě a s nepochybně patrnou zatvrzelostí.

    Zatvrzelost hereze by se stala zřejmou a nepochybně rozpoznatelnou tehdy, kdyby papež sám veřejně přiznal, že herezi hlásá a přesto na ní trvá. Nebo tak, že by někdo papeže veřejně vyzval, aby se od svých víře odporujících výroků distancoval, papež by tuto výzvu vzal mimo každou pochybnost na vědomí, a přesto by ji neuposlechl.

    Ani k jedné z obou možností až dosud nedošlo. Nikdo z pochybných papežů nepřiznal, že je vědomě a úmyslně heretikem. Rovněž také nebyl vznesen veřejný požadavek odvolání hereze na žádného z nich, o němž by se s jistotou vědělo, že jej vzal opravdu na vědomí.

    Důsledkem toho žádný z nich neztratil víru (a s ní i úřad) skrze svou soukromou herezi.

    3) Učíli však papež herezi se (zdánlivým!) nárokem na učitelskou neomylnost, nehraje už žádnou roli, zda je jeho hereze zatvrzelá nebo ne. Pak je totiž absolutně a nanejvýš vnitřně neslučitelná s jeho úřadem následníka svatého Petra a nejvyššího náměstka Krista na Zemi. V tom samém okamžiku nezbytně svůj papežský úřad ztratil, a to i tehdy, kdyby jeho objektivní hereze nebyla subjektivně následkem zatvrzelosti, nýbrž jen nedbalosti či neopatrnosti.

    4) Počáteční herezí a současně tou, kterou se snažili hájit všichni papežové od Jana XXIII. nejen soukromě, nýbrž dokonce z titulu (pseudo)učitelského úřadu, je učení o údajně Bohem uzákoněném všeobecném lidském právu na svobodu svědomí, nebo (což je totéž) na svobodu náboženskou.

    Ovšem k tomu, aby byla taková hereze vyslovena se (zdánlivým) nárokem na učitelskou neomylnost, musel by se ji papež snažit buď slavnostně definovat jako Bohem zjevenou, nebo by ji jako takovou musel vyhlásit v morální jednotě se všemi biskupy světa.

    5) Jan XXIII. učil herezi o všeobecném lidském právu na náboženskou svobodu ve své encyklice „Pacem in terris“ (č. 14). Protože se však v ní nepokoušel toto heretické učení vydávat za Bohem zjevené, nedělal si také nárok učit neomylně to, co jeho předchůdci neomylně zavrhli. Proto také neztratil důsledkem toho svůj úřad.”

    J. Rothkranz /3./, str.6
    ——————————-
    ,,Roncalli byl zcela odchovanec (a později soukromý tajemník) biskupa z Bergama, Giacomo Radini-Tedeschiho, blízkého přítele a důvěrníka nejvýš zasvěceného kardinála Rampolly. Kromě toho měl jako nuncius v Paříži vstoupit do zednářstva.” a ďalej

    * jako první z papežů oficiálně přijal delegaci od roku 1843 existující výlučně židovské zednářské lóže B’nai B’rith;
    * absolvoval několik dalších polooficiálních setkání s vysoce postavenými zástupci organizovaného talmudismu;
    * vyzýval k „otevření oken Církve světu“ („apertura“) a zvěstoval údajně zpožděné „zdnešnění“ Církve („aggiornamento“);
    * zreformoval (ještě opatrně, ale s jasnou tendencí k odbourání) rituály sv. mešní oběti a římského breviáře;
    * svolal II. vatikánský koncil s dosud zcela neslýchanou premisou již neodsuzovat bludy, nýbrž vykládat církevní učení pouze „pozitivně“;
    * ve své encyklice „Pacem in terris“ doporučoval (ovšem záměrně dvojznačnou formulací!) již neomylně odsouzenou židovsko-zednářskou koncepci „práva na náboženskou svobodu“;
    * vytvořil zcela nový orgán kurie, „sekretariát pro podporu jednoty křesťanů“, a zahájil tím éru z Říma jako centrály vycházejícího ekumenismu;
    * proto je již den po smrti v nekrologu Velkolóže Západního Mexika chválen jako „veliký liberál“;

    J. Rothkranz /4./, str.29 a str.171
    ———————————————-
    ,,A jak se stát členem pra-lóže? Členství lze buď nabýt, nebo k němu být pozván. Na každý pád je k tomu zapotřebí oficiální zasvěcení do tří nebo více stupňů těchto nejvyšších lóží. Magaldi a jeho spolubojovníci nepovažují za důležité nás o tom přesně informovat. Zmiňují podrobnosti z vnitřního života pra-lóží jenom tu a tam, a to ještě pouze okrajově. Jediné místo v celé knize, které nám něco říká o stupních těchto nejvyšších lóží, je to, kde jde o členství budoucího papeže Jana XXIII., arcibiskupa Angelo Roncalliho, ve dvou různých pra-lóžích.

    Na podzim 1940 byl v Istanbulu zasvěcen do „progresivní“ pra-lóže „GHEDULLAH“; nejdříve jako „učedník“, a teprve až 1943 byl z mezitím již dosaženého druhého stupně „tovaryše“ povýšen do třetího stupně „mistra“ (str. 153). Jako nuncius v Paříži vstoupil také roku 1949 do pravděpodobně ještě „progresivnější“ pra-lóže „MONTESQUIEU“. Během jednoho jediného zasvěcovacího rituálu mu tam byly přiznány naráz všechny tři stupně (které za tři roky v pra-lóži „GHEDULLAH“ obdržel), plus čtvrtý stupeň „Zákonodárného Mistra“, typický pro členy „MONTESQUIEU“.”

    ,,Že Jan XXIII, byl prvním papežem, kterého pra-lóže přijaly do svých „vybraných“ řad, než jej s přispěním rovněž „zasvěcených“ kardinálů ve Vatikánu intronizovaly, to se Magaldi & Co. ještě odvážili odhalit.”
    ————————————————————————————————-
    Z ďalších zdrojov napríklad:
    ======================
    => Svobodné zednářství a podvracení katolické Církve – Pemanentní instrukce Alta Vendita

    „Roncalli svatořečí ekumenismus“

    ,,Starý Dom Lambert Beauduin, přítel Roncalliho (budoucího Jana XXIII.), při zprávě o smrti Pia XII, sdělil důvěrně otci Bouyerovi: „Jestliže zvolí Roncalliho, vše bude zabezpečeno. On bude schopný svolat koncil a posvětit ekumenismus.“ [22]

    A tak se stalo přesně, jak Dom Lambert předpověděl. Roncalli byl zvolen, svolal koncil a posvětil ekumenismus. „Revoluce v tiáře a pluviálu“ byla v plném proudu.“
    [ODKAZ č.1]

    => Zednářský plán
    —————————
    ,,Před tímto přišla Naše Paní Fatimská varovat věřící ve třetím tajemství. Varovala před špatným koncilem, který přijde – koncilem, který se bude konat po roce 1960. Také přišla varovat před změnami ve mši svaté, které také zanechají Církev zranitelnou vůči herezím.”

    ,,Dlouhodobým cílem zednářství je rozvrátit Církev tím, že zednářství svede katolíky – skrze koncilní „novou teologii“ – k tomu, aby se přidali k ostatním náboženstvím v mezináboženském duchu, který z důvodu dosažení jednoty lidského rodu bagatelizuje náboženské odlišnosti. Tím jsou tito ubozí, oklamaní katolíci krok za krokem vedeni k zapření víry a přijetí koncilního náboženství – přičemž po celou dobu věří, že jsou katolíky. Přesto jsou tito lidé přijetím koncilního myšlení vlastně pohlceni zednářským náboženstvím nového světového pořádku.”

    ,,Při pokračující realizaci tohoto zednářského plánu budou proti pravým katolíkům bojovat falešní katolíci, neokatolíci, modernističtí katolíci a zednáři. Ekumenismus (zednářské dítě) a jeho stoupenci (ekumeničtí katolíci) skončí – při své snaze pohltit nebo přetvořit pravou Církev na tuto falešnou, katolické Církvi podobnou, koncilní katolickou Církev – otevřeným pronásledováním věřících tradičních katolíků. Tradiční katolíci jsou již vytlačováni na okraj a znevažováni.”
    [ODKAZ č.2]
    =====================================================
    Ako vidieť sám Johannes Rothkranz vo svojich dielach z konca minulého storočia uvádza, že Roncalli (Ján XXIII.) bol platným pápežom až do svojej smrti. Zároveň treba ale uviesť aj to, že Rothkranz vo svojom diele z r.2013 /3./ Roncalliho radí do ,,Rampollovho tímu”. Boh svojim verným odhaľuje skryté pravdy v pravý čas.
    POZNÁMKA: ,,kardinál” Mariano Rampolla del Tindaro, ako je dnes už verejne známe bol vrcholným slobodomurárom a satanistom zo slobodomurárskej lóže O.T.O, ktorý bol v r.1903 pri voľbe pápeža v konkláve aj zvolený, no nakoniec sa ním nestal iba zásahom – vetom rakúskeho cisára.
    Namiesto neho sa vtedy stal pápežom sv. Pius X. pp. (Giuseppe Sarto) 1903-1914, čo bol posledný skutočný pápež, ktorý všetkými prostriedkami bránil rímsko-katolícku Cirkev a Katolícku vieru. Všetci nasledujúci ,,pápeži“ sa viac, či menej už v skrytosti, mimo zrak katolíckej verejnosti spolupodielali na zničení katolíckej Cirkvi.
    Talmudisti/satanisti/slobodomurári/marani to robili a robia mimoriadne rafinovane, skryto, sofistykovane, zákerne v postupných a nezvratných krokoch už viac ako 100 rokov – od smrti sv. Pia X. pp, čo bolo ale mimoriadne urýchlené práve Roncallim (Ján XXIII.), ako som už uviedol napríklad aj v tomto odkaze:
    [ODKAZ č.3]

    Myslím si, že tiež Ti nie je zvlášť nutné vysvetľovať prečo to bolo urýchlené práve Roncallim (Ján XXIII.), pretože poznáš a vieš aj o ,,7 Až sa dovŕši tisíc rokov, bude satan uvoľnený zo svojho väzenia 8 a vyjde, aby zvádzal národy,…” (Zj 20,7-8) a ,,počula som, že Lucifer, pokiaľ sa nemýlim, by mal byť znovu na nejakú dobu vypustený na slobodu 50 alebo 60 rokov pred rokom 2000 po Kristovom narodení.” (Anna Katarína Emmerichová).

    Bezmála pred dvetisíc rokmi to boli najvyššie cirkevné kruhy, ktoré ľudí odvádzali od Krista, teraz najvyššie cirkevné kruhy vedú ľudí k Antikristovi. Pravá Cirkev nemôže byť zničená, ona pokračuje v malých skupinkách pravoverných katolíkov, ktorí sa riadia učením pápežov z minulosti.

    Roncalli (Ján XXIII.) bol ,,iba” formálne platným ,,pápežom”, keďže už 18 rokov pred svojim oficiálnym zvolením bol zasvätený do prvej nadnárodnej slobodomurárskej superlóže a o niekoľko rokov neskôr bol prijatý do ďalšej pra-lóže. Roncalli bol v skutočnosti falošný pápež, čiže pseudopápež v úrade v rokoch 1958-1963.
    Ako je už vyššie uvedené bol to prvý ,,pápež” (aspoň je to takto dnes verejne známe), ktorý bol zasvätený v nadnárodných slobodomurárskych pra-lóžach, ktorému bola doprianá strmá kariéra z ,,profánneho” okamžite na slobodomurára najvyšších stupňov. Roncalli bol dvojnásobný nadnárodný slobodomurár, bol členom pra-lóží: ,,GHEDULLAH” (*), do ktorej bol prijatý na jeseň roku 1940 v Istanbule. Ako nuncius v Paríži vstúpil tiež v roku 1949 do pra-lóže ,,MONTESQUIEU”. Angelo Roncalli, známejší ako ,,pápež” Ján XXIII. zvolal na rok 1962 Druhý vatikánsky koncil s dovtedy neslýchanou premisou už neodsudzovať bludy!! Celý II. vatikánsky koncil prebiehal v slobodomurárskom duchu, ktorý ako je známe skončil v r.1965. Po tomto slobodomurárskom koncile nastal prudký celosvetový masový odpad od jedinej pravej katolíckej viery.

    (*) POZNÁMKA: ,,GHEDULLAH” je pra-lóža ,,demokratická/progresívna”, je tradične činná v Stredomorí a na Blízkom východe. Pomenovanie pra-lóže ,,Ghedullah” vychádza z kabalistickej tradície – je jedným z dvoch hlavných názvov štvrtého sefirotu, nazvaného tiež Chesed, čo znamená ,,láska“ alebo ,,milosť“.
    Sefirot sa prekladá aj ako ,,sféra“. Sefiry sú podľa kabalistického spisu ,,Knihy stvorenia“ desiatimi cestami, ktoré tvoria základ všetkého existujúceho. Sefira je podľa kabaly božská tvorivá sila, jedna z desiatich koncentrických sfér, ktoré podmieňujú jestvovanie všetkého súcna a prostredníctvom ktorých sa odhaľuje a poznáva božstvo.

    Proti slobodomurárom otvorene vystupovali týto pápeži v minulosti, ako som ich uviedol už tu:
    [ODKAZ č.4]

    Ako uviedol pápež Lev XIII. v encyklike ,,Humanum genus” o odsúdení slobodomurárov, v r.1884:

    ,,Zo všetkého najskôr treba slobodomurárom strhnúť masku a ukázať ich vlastnú tvár. ,,…treba poučovať ľudí, …., aké úskoky používajú také spoločnosti, aby zvádzali ľudí a vábili ich do svojich radov, aké zvrátené názory majú a ako hanebne konajú.”
    ,,Ľud nech sa horlivo vzdeláva vo svojom náboženstve”. Účelom toho je liečiť vzdelávaním chorobné názory a opevniť ľudskú myseľ proti mnohotvárnym podobám bludov a rôznym lákadlám nerestí”.

    Ešte tu treba niečo uviesť aj k Lucii a ,,tretiemu tajomstvu”….

    Služobnica Božia – Lucia dos Santos (*28.3.1907 – †13.2.2005), známa aj ako sestra Lucia z Fatimy, bola jedna z troch detí, ktorým sa zjavila Matka Božia vo Fatime v roku 1917. Sestra Lucia v r.1941 ,,poslušne a so zvolením nebies” napísala o ,,tajomstve” z 13.7.1917 nasledujúce: ,,Tajomstvo pozostáva z troch rôznych vecí, ktoré však vzájomne úzko súvisia: Dve z nich teraz vyložím, tretie musí zostať pre túto chvíľu ešte skryté”. Sestra Lucia zaviazala biskupa da Silva ,,sľubom zoznámiť svet s tajomstvom” buď pri jej smrti alebo v roku 1960, podľa toho, čo nastane skôr, čo potvrdila aj v r.1946, keď na otázku kanovníka Bathase, prečo je treba čakať až do r.1960, odpovedala v prítomnosti biskupa da Silva ,,pretože je to prianie Najsvetejšej Panny”.

    Biskup da Silva sa zdráhal obálku otvoriť a tajomstvo si prečítať. Dokument sa nakoniec dostal 16.4.1957 do Ríma.

    Po smrti Pia XII. zasadol do úradu Ján XXIII., ktorý si nechal 17.8.1959 priniesť zapečatenú obálku s ,,tretím tajomstvom”, ktoré si o niekoľko dní na to Ján XXIII. prečítal. V celom svete sa s napätím očakávalo jeho zverejnenie, ale Ján XXIII. rozhodol, že zostane aj naďalej pod zámkom a verejnosť sa 8.2.1960 prostredníctvom obyčajného tlačového komuniké dozvedela, že ,,tretie tajomstvo” z Fatimy nebude oznámené!!!
    Najvyšší slobodomurár Ján XXIII. namiesto toho zvolal II. vatikánsky koncil, ktorý začal v r.1962 a ktorého dôsledky dnes vidíme vo svete.

    Celé posolstvo Matky Božej a SKUTOČNÉ ,,tretie tajomstvo” z Fatimy tak nikdy zverejnené nebolo, ani sestre Lucii nebolo umožnené ho odhaliť alebo o ňom verejne podať bližšie správy. Iba v dopisoch a rozhovoroch, pokiaľ jej boli dovolené – na toto tajomstvo neustále narážala.

    Keď sa svojho času niekto opýtal sestry Lucie na obsah ,,tretieho tajomstva”, mala odpovedať: ,,Stojí to v evanjeliu a v Apokalypse. Prečítajte si to!” Okrem toho P.Fuentesovi zverila, ako jej Najsvätejšia Panna dala zreteľne najavo, že ,,žijeme v posledných časoch sveta”. V tejto súvislosti tiež zvlášť vyzdvihla 8. a 13. kapitolu Apokalypsy!

    Tu vyššie uvádzam k Lucii, dátum narodenia aj dátum úmrtia, ako sa oficiálne uvádza. No veľmi pravdepodobne dátum úmrtia Lucie nie je pravdivý údaj. Lucia dos Santos ,,stratila svoju identitu aj hlas” tesne pred rokom 1960, teda ,,zhodou okolností”, keď zasadal do úradu najvyššie zasvätený slobodomurár Roncalli (Ján XXIII.). Satanisti vo Vatikáne nahradili skutočnú Luciu podvodníčkou, ako sa rozoberá napríklad aj v tomto českom článku:
    [ODKAZ č.5]
    ————————————————————————————————-
    Viva Cristo Rey!

    José Luiz Sánchez del Río, 14. ročný mexický chlapec, ktorý nezaprel svoju katolícku vieru a zomrel pre Krista. V roku 2012 bol o tom natočený film podľa skutočných udalostí, krátka ukážka z najsilnejšej scény filmu:
    [ODKAZ č.6]

 3. Takže zajtra sa budú nacisti, psychopati a kokainoví odpad EU – samozvané elity (česť malým výnimkám) radiť, ako rozpútať podľa inštrukcií satanistov, pardon slobodomurárov oficiálne tretiu svetovú vojnu ! Takže Olympiada už nebude v Parýži ale v Kyjeve a za účasti Ruska a Bieloruska ! Dobro došli…
  https://www.infovojna.bz/article/video-fico-vyjadril-vazne-obavy-ze-zapad-ide-na-ukrajine-do-najhorsieho-riesenia

 4. Ako som to písal v predchádzajúcej téme;Fico dostal rozkazy v Davose,tak ako aj Putin a všetci politici, ktorí tam aspoň raz boli.On vie,čo bude a čo sa stane, východ Európy treba dostať do vojny, západ EÚ je už kompletne islamizovaný, takže chudáčikovia moslimkovia, ktorí utekajú pred vojnou sa tam musia cítiť v bezpečí, aké by to bolo,keby tam vypukla vojna,pred ktorou oni vlastne utekajú.Kalergiho plán musí pokračovať…V najbližších dňoch sa uvidí…

 5. Najväčším akcionárom Pfizeru bol počas plandémie GaťeS, ktorý poriadne zarobil na svojej eugenike a potom, ako plandémia skončila predal všetky svoje akcie, psychopatický potkan primitívny !

 6. https://www.biosferaklub.info/zdravotne-rizika-5g-pre-ludi/

  Médiá sa snažia odvrátiť pozornosť od obáv z 5G

  V článku Medium od Devra Davis, Ph.D. – uznávaný a certifikovaný výskumník nebezpečenstva vyžarovania mobilných telefónov – zdôrazňuje tendenciu v médiách odpisovať vedcov varujúcich pred nebezpečenstvom 5G ako „búrlivých alarmistov… spojených s ruskou propagandou.“

 7. Polminútová reklama spred dvoch rokov na podvodc19 a na vaxínu z dielne liberálnych kreténov ministerstva zdravotníctva Slovenskej republiky.
  Liberálna svoloč nedokáže vyrobiť žiadne osvetové video hodné dôstojnosti človeka a zodpovedajúce závažnosti situácie ale vždy kŕmi spoločnosť len svojimi infantilnými idiotskými zvratkami pretože vždy všetkých len klame. A klamstvo a podvod sa nedá nijako dôstojne vysvetliť či ho obhájiť lebo je to nemožné, pokiaľ spoločnosť je sama zmagorená.
  Dôležité bolo aby to zhltli všetky decká do 18 a potom všetci dospeláci vychovaní na joj, TA3 a pod. – a tých je veru dosť vzhľadom na 35 ročné tv – vymývanie. Ale ani Slovenský rozhlas a drvivá väčšina rozhlasových staníc v tomto ohľade nezaostáva, hlavne také stoky ako eXpres. A v ČR je to ako cez kopirák. Vtedy všetci klamali o c19 a teraz o okrajine.

  https://m.youtube.com/watch?v=mblWgCmIpK8&pp=ygUeVmxhZGltw61yIGt2YcSNa292IGtvcm9uYXZpcnVz

  • Oprava textu

   …A klamstvo a podvod sa nedá nijako dôstojne vysvetliť či ho obhájiť lebo je to nemožné. Obhájiť sa to dá len takými zvratkami akou je táto reklama ale to len v prípade, že spoločnosť je sama zmagorená…

   • Nuž, veľa dymu bez ohňa na Slovensku. Preto môže napríklad XY v diskusnej TV relácii útočiť na svojho oponenta argumentom, že oni robili všetko proti pandémii len preto, aby chránili obyvateľstvo a nekonali tak na svete sami. Pokiaľ nebudú protagonisti očkovania postavení pred súd a odsúdení na dlhoročné väzenie, je zbytočné sa nad covidovou nespravodlivosťou rozčuľovať. Fico a jeho koalícia neurobia nič, alebo len veľmi málo, aby si nepohnevali kolektívny Západ. Veď v jednom sa koalícia s opozíciou 100% zhodne a to o našej prozápadnej zahranično-politickej orientácii a našom nespochybniteľnom členstve v EÚ a NATO.

    • V prvom rade zavrieť Matoviča a potom ďalších. Ono to mohlo vyzerať že Matovič je obyčajný debilko keď pred rokmi ego – Slota kvôli nemu odišiel z diskusnej relácie. Ja som mal už vtedy tušáka, že Matovič má nejakú istotu, že ho posunú niekam vyššie – keď si tam vtedy dovolil robiť akéhosi arbitra nad všetkými zúčastnenými.
     On už mal jasno, že je v kurze tak ako Uhrik keď sa na Kotlebolvi dostal do parlamentu. Už po úspešných voľbách bolo vidieť, že sa Kotlebu a Lsns stráni a má namierené niekam inam – vyššie.
     Aj Matoviča Vatikán vystrelil na hviezdne nebo a on si bol toho vedomý, že príde jeho čas.
     On to má v tom jeho úsmeve – úškrne, to, že si je vedomý, že je chránená zver. A preto je aj taký drzý…ale aj na neho príde. A nemusia sa mu zrátavať ani jeho zverstvá v období podvodu c19, má toho na rováši okrem nich dosť a dosť. Rok 2027 Matoviča a jeho beztrestné tuláctvo vyrieši.

  • Galaxia andromeda

   Tv nemam 10 rokov. Tuto infantilnu uchylnost som videl prvykrat v zivote teraz. Tak na taku tupost by neskocil ani moj pes mam dost. Cast spolocnosti je neuveritelne vytreta!

   Tv je brak a kanal.

 8. A těch informací a faktů neustále přibývá, že celá „OPERACE KOVID“ neskutečně smrdí lží, pokrytectvím a nenávistí vůči lidem.. A nikdy z boje za pravdu neuhnu!!

  + Americký Červený kříž se ptá potenciálních dárců krve, zda byli „očkováni“ proti COVID: Pokud ano, nejprve nám zavolejte, abychom zjistili, zda jste stále způsobilí.

  twitter.com/DC_Draino/status/1759988876301516913

  twitter.com/scrowder/status/1760381909887234167

  Jediný způsob, jak si může být příjemce krve jistý, že darovaná krev je čistá, je, „pokud daruje krev sám za sebe nebo pokud má člena rodiny, který je ochoten ji za něj darovat.“ potvrdil zástupce. Kromě toho zástupce červeného kříže také připustil, že někteří lidé, kteří před několika lety dostali „vakcínu“ proti koronaviru Wuhan (COVID-19), „stále pociťují některé typy příznaků“, což je (údajně) důvod, proč se RapidPass v aplikaci ptá na Q79. Jako jeden z příkladů byla uvedena plně očkovaná žena, která se přihlásila k dárcovství krve, ale byla považována za nezpůsobilou k dárcovství, protože nyní trpí trvalým zvoněním v uších jako vedlejším účinkem očkování proti COVID.

  = „Kdyby očkovaná krev nebyla zkažená, Červený kříž by se před darováním krve neptal, zda jste se nechali očkovat – Konec“

  Shrňme to:
  #1. „Kovid injekce“ jsou zodpovědné za podivné, bílé, dlouhé a vláknité „bílkovinné“ sraženiny, které byly nalezeny v cévách lidí „očkovaných“

  #2. „Kovid booster injekce“ poškozují T-buňky, čímž blokuje vaše tělo v boji proti rakovině a mnoha dalším a dalším infekcím

  #3. Podle vědeckých výzkumů založeného na důkazech se zjistilo, že mnoho smrtících šarží „očkování“ proti je kontaminovaných a smrtelně nebezpečných (účel?)

  #4. „Kovid injekce“ nikdy neprošly odpovídajícím bezpečnostním a toxikologickým testováním v souladu s dříve zavedenými vědeckými standardy

  #5. Oblíbená loutka a šarlatán Dr. Paul Offit v USA (který vytvořil dříve nejnebezpečnější vakcínu všech dob, Rotateq Rotavirus), také odmítá „Kovid injekce“ s obavami z… počkejte si na to… srdečního selhání (to nevymyslíte)

  #6. Polovina všech ovcí očkovaných „Kovid injekce“ bude podle výzkumů (z celého světa) ve svém těle navždy vytvářet toxické bílkoviny napodobující priony; jinými slovy, většina polovina očkovaných je doslova chodící továrnou na biologické zbraně!

  #7. „Kovid injekce“ vytvořily trojkombinaci smrtícího „spojenectví“, které způsobuje strašlivé, nepředvídatelné a smrtící vedlejší účinky ze smrtící kombinace grafenu, mRNA a nanotechnologií!

  !! Ne, virus stále neexistuje a nikdy neexistoval! Žádný důkaz izolace jen hysterie prostřednictvím masmediální propagandy, lží a úmrtí a příznaků z mnoha jiných důvodů! Dokud bude existovat přetrvávající vyprávění o viru, skutečnou pravdu nikdy nenajdeme! Hadí jed, nano-tec, grafen v injekcích způsobil všechna úmrtí a příznaky u očkovaných lidí, které vidíme. „Léčba“ falešného viru covid zabila statisíce lidí, s midalozamem, remdesivirem, ventilátory a toxickými koktejly léků navrch – deklarovanými jako „1. vlna“! A zatím si stále stojím, nic nenasvědčuje totiž o opaku, kovid byla a jen jedna veliká převeliká lež….!!

 9. Aplikace genových injekcí byla nejen pro Pfizer či Modernu, ale také pro politiky, kteří injekce prosazovali a pro „lékaře,“ kteří je aplikovali, velmi výnosným kšeftem. Na druhé straně každá země měla zájem podnítit váhavé jedince k aplikaci injekcí – a to nejen propagandou nebo nátlakem v podobě diskriminace neočkovaných.

  Právě výše uvedené mohlo být důvodem, proč jsou nyní někteří neočkovaní vedeni jako očkovaní.

  Tedy alespoň ve Velké Británii tuto skutečnost zjistil jistý neočkovaný bloger, který posléze vyzval ostatní neočkované, aby si zkusili také oni svůj status zjistit.

  Záhy se ozval další neočkovaný, který na tuto informaci narazil v době, kdy měnil svého praktického lékaře.
  https://necenzurovanapravda.cz/2024/02/neockovany-brit-nahodne-zjistil-ze-je-veden-jako-4x-ockovany-falsuji-se-takto-statistiky-vsude/

 10. Pomenujte tých, ktorí to riadia a bojujte proti nim. Takto je to iba bezmocné drístanie…

 11. Tak ochrnutia či úmrtia po očkovaní proti obrne sú podľa mamľasov zo žumpy TERAZ konšpiračné teórie! Tak nech si naštudujú výsledky a hlavne následky, súdne spory a pod. týchto očkovaní v Indii a Afrike pod záštitou GaťeSa a WHO za posledných 20 rokov! Hajzli dezinformační! Ich by mala NAKA vyšetrovať !
  https://www.teraz.sk/zahranicie/v-afganistane-spustili-ockovaciu-kampa/777200-clanok.html

 12. Israismael

  Zomrela jedna z hlav temna na Zemi JACOB Rotchild, hlava britskej bankovej dynastie !

 13. Všetci americkí miliardári sa vo veľkom zbavujú akcií v telekomunikačných či energetických gigantoch a spoločnostiach… napr. Bill GaťeS či Warren Buffett https://kryptomagazin.cz/warren-buffett-prodal-10-milionu-akcii-apple-jake-jsou-dalsi-zmeny-v-jeho-portfoliu/ a ďalší. Nedávno bol aj „nácvik“ a dlhší výpadok siete a internetu v USA, hovorí sa o „možnom“ blízkom globálnom hackerskom útoku, kedy všetky el. a komunikačné siete pôjdu do kytek, banky a internet nebudú fungovať a pod. Posledný mesiac sa mali na „niečo“ prípraviť aj banky na Slovensku s dlhšou odstávkou, takže niečo sa deje. Prípravy vrcholia a ladenie, koordinovanie tiež… Majte pre istotku doma väčšiu hotovosť, jedlo a pitie ! Indícií je priveľa a teraz ešte aj filmík od Obamovcov… Ak si myslíte, že je to blbosť, tak dobre. ;o)
  https://cz24.news/spusteni-protokolu-new-dawn-prave-zacalo-programovaci-video-produkcni-spolecnosti-obamovych-ohlasuje-kolaps-svetoveho-radu/

  • Objektívne

   Ako to už býva, tak za dopredu ohlasenými udalosťami sa skrýva v pozadí niečo iné, než to, čo bolo ohlásené. Tipol by som si, že to bude skôr nácvik pre tých s úkrytami. Ako rýchlo sa za všeobecného chaosu do nich dostanú a to práve odtiaľ kde momentálne sú.

 14. Rusko a mezinárodní boj proti Západnímu neokolonialismu

  https://aktax.cz/rusko-a-mezinarodni-boj-proti-zapadnimu-neokolonialismu/

 15. Rusko sleduje kroky Berlína poté, co Dánsko pozastavilo vyšetřování výbuchů na plynovodech Nord Stream

  https://aktax.cz/dansko-pozastavilo-vysetrovani-vybuchu-na-plynovodech-nord-stream/

 16. Italská premiérka obviňuje Rusko z útoků Hamásu na Izrael

  https://aktax.cz/italska-premierka-obvinuje-rusko-z-utoku-hamasu-na-izrael/

 17. Zase… ale chyba im slovicko „nahle“ ci „necakane“…
  https://www1.pluska.sk/soubiznis/domaci-soubiznis/foto-smutna-sprava-pre-deti-ich-rodicov-zomrela-moderatorka-televizie-jojko
  Vobec sa to nezastavilo, mnamky pracuju, a ze menej zomiera ako napr. v Britanii? Ano, lebo u nas nemaju ludia 5-7 davok ako tam, a cim viac davok, tym rychlejsia smrt… 😥
  A o obycajnych ludoch sa nepise, pamatajte!!!
  Dolinkovej to vsak nebrani vydat pripis pre ockovanie deti mRNA jedmi !!! Vlada zase mlci!

 18. BigFarma ochotne poslúžila v globálnom pláne na zotročenie ľudstva.
  No odmietnite, keď jedným šmahom ohromne zarobíte, aj zachránite planétu pred ľuďmi…

Pridajte komentár

*