74-ročný Austrálčan zomrel, lebo mu nemocnica odmieta liečiť krvné zrazeniny po vakcíne


Print Friendly, PDF & Email

74-ročný Austrálčan zomrel, lebo mu nemocnica odmieta liečiť krvné zrazeniny po vakcíne

(TheCOVIDBlog.com) – V Adelaide, Južnej Austrálii zomrel 74-ročný muž po tom, čo austrálski lekári sledovali jeho utrpenie a nechali ho zomrieť bez zásahu.

Podľa austrálskej rozhlasovej a televíznej spoločnosti ABC dostal pán William Clive Haddon približne 1. mája virálnu vektorovú vakcínu AstraZeneca. Ďalší príbeh rozpráva jeho dcéra Michelle Haddonová, vystupujúca na Facebooku pod menom Lexi Logan – príbeh, ktorý znie ako dystopický román, avšak z reálneho života.

Príbeh pána Haddona

Dňa 13. mája trpel pán Haddon silnými bolesťami brucha a v moči mal krvné zrazeniny.

Sanitka ho priviezla do nemocnice Modbury. Lekári však jeho stav odbyli ako obyčajnú infekciu urinárneho traktu, dali mu antibiotiká a poslali ho domov.

Pán Haddon ďalej krvácal a trpel ďalších 24 hodín. 15. mája v sobotu ráno sa do nemonice Modbury vrátil. Tentoraz mu z močového traktu odstránili krvné zrazeniny, čo znamená, že ho mal úplne zablokovaný a podstupoval neznesiteľnú bolesť. Lieky proti bolesti mu lekári dať odmietli.

Neskôr toho večera bol preložený („odpálkovaný“, ako to opísala Michelle) do nemocnice Lyell McEwin. Keď trpel neznesiteľnou bolesťou, sestra mu dala čosi na spôsob paracetamolu, no očividne potreboval niečo silnejšie.

Neboli vykonané žiadne testy na určenie príčiny krvácania. Keď pán Haddon požiadal o ich vykonanie, sestra mu, podľa Michelle, povedala „nerobte problémy“ a že ho budú testovať „možno zajtra, možno v pondelok, ktovie, je víkend“.

Michelle sestre povedala, že jej otec bol pred pár týždňami zaočkovaný vakcínou AstraZeneca. Nato sestra len pokrčila ramenami a povedala, že injekciu dostala aj ona a nič jej nie je.

Nočná mora pokračuje

Nemocnica kázala Michelle a pani Haddonovej odísť, pretože sa skončili návštevné hodiny. Nato pán Haddon utrpel mŕtvicu, no liečby sa mu dostalo až o celé hodiny neskôr. Stále silno krvácal a znášal neznesiteľnú bolesť.

Pána Haddona znova preložili do nemocnice Royal Adelaide Hospital. Lekári mu v mozgu zistili ďalšie krvné zrazeniny a vykonali súrnu operáciu, ktorá odhalila poškodenie mozgu po mŕtvici.

Operácia však neostránila krvné zrazeniny a nezlepšila jeho stav.

Michelle sestrám znova povedala, že jej otec bol očkovaný vakcínou AstraZeneca. Tie to opäť odbyli ako niečo nepodstatné.

V pondelok 17. mája premiestnili pán Haddona na jednotku intenzívnej starostlivosti. Michelle sa rozprávala s tamojším lekárom, ktorý nemal ani potuchy, čo sa s jej otcom deje.

Nemocnica Modbury neposlala do Royal Adelaide Hospital žiadne informácie a celá komunikácia so všetkými nemocnicami bola úplným zlyhaním, či už zámerným, alebo z iného dôvodu.

Stop Candida

Popoludní pána Haddona pripojili na pľúcnu ventiláciu. Zomrel pár dní na to.

Pozrite si reportáž z 9News v Novom Južnom Walese. Dávajte pozor, keď Michelle hovorí zdravotnej sestre, že jej otec bol očkovaný vakcínou AstraZeneca, načo sestra len mykla plecom:

Predstavitelia juhoaustrálskeho zdravotníctva, samozrejme, hovoria, že je „vysoko nepravdepodobné“, že krvné zrazeniny, mŕtvicu a následnú smrť spôsobila pánu Haddonovi vakcína AstraZeneca.

Austrálsky Auschwitz

Ide o zrejme najdesivejší príbeh, akému sme sa v tomto blogu venovali a to už niečo hovorí.

Nemalo by však byť prekvapením, že sa Austrália rýchlo pridáva k ostatným západným krajinám vykonávajúcim očividnú genocídu, súvisiacej s týmito experimentálnymi vakcínami.

Len minulý týždeň 18-ročná Ellie Peacockovej z Queenslandu musela po tom, ako dostala vakcínu AstraZeneca, doslova prosiť zdravotnícky personál o test na krvné zrazeniny. Nie celkom štandardnú, mierne povedané, štátnu zdravotnú starostlivosť v Austrálii našťastie prežila.

Pre lekárov z Queenslandu je navyše doslova nezákonné predpisovať na COVID-19 hydroxychlorochín, napriek 219 odborným štúdiám, dokazujúcim jeho účinnosť ako lieku aj profylaxie.

Za predpísanie lieku môžu byť lekári potrestaní šiestmi mesiacmi väzenia. Je tu aj profesor John Hayball, ktorého Sky News nazvali „popredným juhoaustrálskym imunológom“.

Ten Austrálčanom povedal, aby sa dali zaočkovať a „skutočne nekládli žiadne otázky, len to, prosím, spravte“.

Záver

Veci tu a v zahraničí sa budú zhoršovať. Doslova všetky stredné školy a univerzity v USA nariaďujú v jeseni 2021 všetkým študentom povinné očkovania mRNA a vírusovými vektorovými vakcínami.

Bolo by skvelé vidieť ako dôsledok masové protesty a obrovské poklesy množstva zapísaných študentov.

U nás sa práve pripravujú takéto masové protesty proti očkovaniu a štátnemu teroru, aj v nadväznosti na kontroly na hraniciach a zmarené referendum. Najbližší je v sobotu 10.7.2021 o 14:00 pred úradom vlády.

Nanešťastie však je stále veľa mladých i starších úplne indoktrinovaných ľudí, ktorým chýba schopnosť samostatne myslieť. Jediné, čo môžete urobiť, je zostať bdelí a chrániť svojich priateľov a blízkych.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Zdroj: TheCOVIDBlog.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. MZ SR sa na svojej FB stránke vytešuje že SR dostane on 600.000 vakcín Pfizer navyše. Spolu 2,3 milióna vakcín.
  A dali tam takého utešeného smajlíka: ?

  Už sa vám asi donieslo do uší , že Pfizer požiadal o testovanie 3. dávkou.

 2. Viete o tom že už existuje nový variant lambda?

  Čo je variant lambda?
  Variant lambda alebo „C.37“, ako bol označený pôvod, sa rýchlo šíri v Južnej Amerike, najmä v Peru, kde najskoršie zdokumentované vzorky vírusu pochádzajú z augusta 2020.

  Svetová zdravotnícka organizácia ho však označila ako „variant záujmu“ až 14. júna tohto roku, pretože sa zreteľne rozšírili prípady pripisované tomuto variantu.

  WHO vo svojej správe z 15. júna uviedla, že variant lambda bol zistený v 29 krajinách, teritóriách alebo oblastiach v piatich regiónoch WHO, hoci v Južnej Amerike má silnejšie zastúpenie.

  „Orgány v Peru uviedli, že 81% prípadov Covid-19 sledovaných od apríla 2021 bolo spojených s Lambdou. Argentína hlásila zvyšujúcu sa prevalenciu Lambdy od tretieho februárového týždňa 2021 a v období od 2. apríla do 19. mája 2021 predstavoval variant 37 % prípadov Covid-19 sekvenovaných, “poznamenala WHO.

  Medzitým sa v Čile prevalencia lambdy časom zvýšila, čo predstavuje 32% sekvenovaných prípadov hlásených za posledných 60 dní, uviedla WHO a dodala, že cirkuluje podobnou rýchlosťou ako gama variant, ale bol „mimo“ -konkurencie „alfa variantu v rovnakom časovom období.

  Podľa údajov verejného zdravotníctva v Anglicku bol do 24. júna variant lambda zistený v prípadoch v 26 krajinách . Patrili sem okrem iného Čile, Argentína, Peru, Ekvádor, Brazília a Kolumbia, ako aj USA, Kanada, Nemecko, Španielsko, Izrael, Francúzsko, Spojené kráľovstvo a Zimbabwe.

  Je nebezpečnejší?
  WHO a ďalšie orgány verejného zdravotníctva sa snažia pochopiť, ako je variant porovnateľný s inými kmeňmi vírusu, vrátane toho, či by mohol byť prenosnejší a odolnejší voči očkovacím látkam.

  V polovici júna WHO uviedla, že „lambda nesie množstvo mutácií s podozrením na fenotypové dôsledky, napríklad potenciálnu zvýšenú prenosnosť alebo možnú zvýšenú odolnosť voči neutralizujúcim protilátkam“.
  original tu https://www.cnbc.com/2021/07/09/covid-heres-what-you-need-to-know-the-lambda-variant.html

  • ako som napisal,pokial budu ovecky verit ze VIRUS existuje dotial budu moct masovy vrahovia „robit opatrenia“ a decimovat svetovu populaciu,uz maju na rok 2025 novu scamdemiu::(the Spars Pandemic“ na 3 roky,) kedze ovce tomu veria 97% ,tak vtom budu pokracovat,do roku 2025,bude zavrazdenych 816 Millionov ludi,hlavne UK-Anglicko,kde zostane len 15% populacie,tiez USA 30%,Nemecko len 34% atd.(deagle report)

  • Ako hovorim ,pokial budu ovce verit na „virus“,ptial mozu ti masovy vrahovia robit nariadenia a genocidu sveta,no a zatial 97% tomu veri a otroctvo,masove vrazdenie bude pokracovat,kedze budu strasit viac ludi,ako vieme uz maju na 2025 pripravenu: Spars Pandemic,scenario uz napisane 2017 John Hopkins University,ako bolo to co sa deje teraz vypracovane 2010 roku Rockefeller Foundation ,podla deagle Reprt,do konca 2025 zahynie 816 Millionov ludi,najviac bude postihnute Anglicko

 3. „Lambda kalkul (tiež písaný ako λ-kalkul ) je formálny systém v matematickej logike na vyjadrenie výpočtu na základe abstrakcie a aplikácie pomocou variabilnej väzby a substitúcie . Jedná sa o univerzálny model výpočtu, ktorý je možné použiť na simuláciu ľubovoľného Turingovho stroja . Predstavil ho matematik Alonzo Church v 30. rokoch 20. storočia v rámci svojho výskumu základov matematiky .

  Lambda kalkul pozostáva z vytvorenia lambda výrazov a vykonania redukčných operácií na nich. V najjednoduchšej forme kalkulu lambda sú termíny zostavené iba pomocou nasledujúcich pravidiel:
  Syntax názov Popis
  X Variabilné Znak alebo reťazec predstavujúci parameter alebo matematickú / logickú hodnotu.
  (λ x . M ) Abstrakcia Definícia funkcie ( M je termín lambda). Premenná x sa vo výraze zviaže .
  ( M N ) Aplikácia Aplikácia funkcie na argument. M a N sú výrazy lambda.

  produkujúce výrazy ako: (λ x .λ y . (λ z . (λ x . zx ) (λ y . zy )) ( xy )). Zátvorky možno vynechať, ak je výraz jednoznačný. Pre niektoré aplikácie môžu byť zahrnuté pojmy pre logické a matematické konštanty a operácie.

  Redukčné operácie zahŕňajú:
  Prevádzka názov Popis
  (λ x . M [ x ]) → (λ y . M [ y ]) α-premena Premenovanie viazaných premenných vo výraze. Používa sa na zabránenie kolíziám mien .
  (((λ x . M ) E ) → ( M [ x : = E ]) β-redukcia Nahradenie viazaných premenných výrazom argumentu v tele abstrakcie.

  Ak sa použije indexovanie De Bruijn , potom už nie je potrebná α-konverzia, pretože nedôjde k žiadnym kolíziám mien. Ak sa opakované použitie redukčných krokov nakoniec skončí, potom podľa Churchovej-Rosserovej vety vyprodukuje β-normálnu formu .

  Názvy premenných nie sú potrebné, ak sa používajú univerzálne funkcie lambda, ako sú Iota a Jot , ktoré môžu vytvárať akékoľvek chovanie funkcií tak, že si ich vyvolajú v rôznych kombináciách.“
  https://en.wikipedia.org/wiki/Lambda_calculus

  Kto nepochopil – matematické modely sa dajú aplikovať v rúznych sytuáciách a teda aj na sociálne systémy a riadenie ich správania sa. Ešte zjednoduším – predstavte si, že ste vojvodca na nejakom vŕšku a s armádou máte dohodnuté signály, kedy kedy ktorá kohorta – divízia, započne aktivitu, pričom je presne zadefinovaná jej úloha – odpútať sily nepriateľa, naznačiť falošnú zbabelosť a útek, blokovať nepriateľa, prípadne ísť na smrť – obetovať sa /baránok/ a rezať to tam do posledného muža. Čiže – ak niekto, kto to riadi, vypustí signál „delta, lambda“ – tak príslušná kohorta – divízia spustí vlastnú nezávislú koordinovanú /globálne/ operáciu, aby to pôsobilo neriadene z jedného centra! Dá sa to prirovnať k mobilizácii „spiacich agentov“ /ruský seriál Spjaščie/, keď jediné slovo, symbol, signál spustí operáciu. Variant Lambda je taká operácia – všimnite si nové tváre v astroturfingu /astroturfing = súťaž medicinálnych trollov – mediálnych hviezd/. Naozaj u nás existujú „spjaščie“ – to sú tie ich sku.vené vydierané a korumpované „kádre“ – dlhodobo pripravované a kŕmené práve na tieto riadiace operácie! To vydieranie je vždy poistka.

  Ešte raz! „Aplikácia funkcie na argument. M a N sú výrazy lambda.“

  Kapišto?!

  • DiferencialneADiferencneRovnice – Oddelenie matematiky
   [Prehľadávať doménu kmat.elf.stuba.sk] kmat.elf.stuba.sk/KMAT/DiferencialneADiferencneRovnice
   Diferenciálne systémy ako matematické modely prírodných a sociálnych javov. 2. Štruktúra riešení lineárneho homogénneho systému obyčajných diferenciálnych rovníc 1.rádu. Fundamentálna a štandardná fundamentálna matica pre systém s konštantnými koeficientami. 3.

   Univerzita Komenského V Bratislave
   [Prehľadávať doménu iam.fmph.uniba.sk] http://www.iam.fmph.uniba.sk/institute/stehlikova/BC/2017-ondrejakova.pdf
   Analýza sociálnych sietí vychádza z predpokladu dôležitosti vzťahov medzi interaktívnymi jednotkami. Jednotkou analýzy v sieťovej analýze nie je jednotlivec, ale subjekt pozostávajúci zo súboru jednotlivcov a ich prepojení. Perspektíva sociálnej siete zahŕňa teórie, modely
   ————————————————-
   Čiže nebuďte prekvapení sofistikovaným plánovaním PSY OP a lockdownov – pracujú sofistikovane s premennými – niečo im je už jasné – reaktibilita, kultúra, tradícia, hodnoty – neznámou je vždy úroveň rozvratu – o tiom sú tie ich skúšobné balóniky a Overtonovo okno!

   A treba mať jasno – ovládli akademickú pôdu a médiá a vládne organizácie a myslia to vážne!

  • Ano uz som to cital asi mesiac dozadu,su to vedci z Uruguy-juzna Amerika,vedla Argentiny ,Ja uz roky beriem NAC,tiez Glutathone,co je inymi slovami „MASTER“ Antioxidant,V Tijuane-mexiko stoji davka do krve 60 Dolarov

 4. Jednoduchá

  …milá ametyst, to je ozaj ,,úžasná správa“ o 3.testov.týmito vakcínami ! :-(….presne ako tu bolo spomenuté, niekto ,,hore“ dá povel a niekto ,,pod nimi“ bude tie povely plniť na nás obyč.ľuďoch…a najsmutnejšie je, že mnohí tomu celému veria / vrátane niekt.členov moj.vlast.rodiny /, že tento vírus skutočne existuje, vôbec nechápu, že to len mnohé ochor.čo už boli predtým- chrípka, nádcha a podob.sa ,,skrývajú“ pod cov., lebo však zrazu ich niet ! a nad týmto sa vôbec nepozastavujú, teraz si buď zdravý alebo máš rovno cov., iné vysvetl.na ochor. neexistuje :-(…. aj včera to bolo jasne vidieť v z tom videu, keď išli ku Krčmérymu, tá 2.skupinka vôbec nechápe, o čo tu ide, oni chápali len to, že ich niekto ,,vyrušil“ svoj.príchodom z ich ,,pokojnej zóny“… aj tých variantov už vymýšľajú, ako sa im to hodí…stále verím, že my ľudia sa spamätáme a nedovolíme na sebe ďalšie pokusy, našou prvor.úlohou na tejto Zemi je ,,Milovať svojho blížneho, ako seba samého“…keď skutočne pomôžem inému, tá pomoc sa mi urč.spôsobom vráti a takto sa budú navzájom zapaľovať krásne plamienky, kt.nás vyvedú z tohto temna do SVETLA….

 5. Prečo, lebo u nás je to tak
  Máme byť zaočkovaní, všetci, vraví naša vláda. Potom budeme bezpeční pred vírusom. Ale prečo o tom nehovoria výsledky z Izraela a Británie, kde skoro polovica novo chorých je zaočkovaná. A v Izraeli začínajú obmedzovať množstvo príchodzích a všetkých testujú hneď pri príchode na letisko, bez ohľadu na zaočkovanosť. Len u nás chcú zaviesť to, že zaočkovaní sa nebudú musieť testovať na covid…………………………………..

  Takže o čo tu ide, aby sme boli zaočkovaní a niekto zhrabol províziu, alebo ide o naše zdravie.

  Ale v Ústave SR je, teda existuje Čl.40, ktorý znie – „Každý má právo na ochranu zdravia. Na základe zdravotného poistenia majú občania právo na bezplatnú zdravotnú starostlivosť a na zdravotnícke pomôcky za podmienok, ktoré ustanoví zákon.“

  Je potrebné si všimnúť hneď prvú vetu tohto ústavného článku – „Každý má právo na ochranu zdravia….“
  Je potrebné k tomu ešte niečo dodať?

  Myslí si niekto, že takáto hrozba zo strany dnešnej kruto Covid chuntovskej vlády tu nehrozí? Myslí si niekto, že táto kruto Covid chunta pre tento svoj absolútne nemorálny, neľudský krok, opäť nevyužije/nezneužije vedúcu úlohu Ústavného súdu SR, ktorú dnes v našom štáte bezpochyby Ústavný súd SR má?!

  Ja takúto obavu zdieľam a preto je na zamyslení sa každého z nás, či naozaj nie je najvyšší čas na to, aby došlo k zmene vlády a s tým aj k zmene na pozícií hlavy nášho štátu!!!
  Hlava štátu nezareagovala na redaktora denníka SME Schutza, akým obludným spôsobom sa vyjadril o nás,ktorí nechceme byť pokusnými králikmi.
  Pre mňa sa stala svojimi činmi číslom nula!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Veď to musí táto covid mafia cítiť aká nenávisť voči nim existuje, ale držia sa zubami, nechtami, nehorázne.

 6. Jednoduchá

  …presne tak ametyst…..
  …aj ja som za to, aby táto vláda ,,už nevládla“, vo vláde by mali byť ľudia, ktorým OZAJ ZÁLEŽÍ na tých ostat a nielen na sebe…..
  …a ešte ,,trafil sa klinec po hlavičke“ – pracujú sofistikovane s premennými…. neznámou je vždy úroveň rozvratu…

 7. Citujem časť vyjadrenia nášho, asi najrozhľadenejšieho poslanca:
  „…Oni vám vnucujú dilemu, či sa vystavíte riziku smrti, alebo budete žiť ako neslobodný človek. Ako – dobytok. Slovami SME – „sviňa, ktorá má kvičať ako na bitúnku. Z toho naskakujú zimomriavky. Sofiina voľba.
  Milí priatelia, nie som antivaxer. Nie som extrémista. Nie som konšpirátor. Mám len otvorenú myseľ. Čítam aj názory vedcov, ktorí nie sú na výplatných páskach farmafiriem. A chcem slobodu voľby pre ľudí.
  Citujem vedecký časopis. Ozajstný. Nie úbohý Denník N, nie trápne Sme. Citujem svetových vedcov. Nie provinčných hlupáčikov.
  A trasiem sa od zlosti, čo pácha na Slovákoch Hegeromatovičova vláda. Tu ide reálne o život. O život našich detí, o život národa. A oni vôbec nezvažujú riziká. Čo je toto za kolektívne šialenstvo?! Preboha! Tu si viete stiahnuť spomínanú štúdiu, priatelia, šírte to, prosím. Farmalobby už zaúradovala a štúdiu museli označiť za ,stiahnutú´, ale to na výsledkoch výskumu nič nemení – veď posúďte sami:“
  https://www.mdpi.com/2076-393X/9/7/693/htm
  Zdroj: FB/Ľuboš Blaha

  http://www.inenoviny.sk/kym-vlada-tresta-neockovanych-vedci-varuju-pred-ocovanim/

  • Ad Blaha – ak funguje distribúcia info cez ich poslaneckú centrálu v parlamente – dostal môj e-mail – IT IS NOT MY CRIME -video s fínskym poslancom, ktorý oboznámil svojich kolegov so štatistikou obetí vakcinácie vo Fínsku, a ktorý to urobil preto, aby ich konfrontoval, že od tejto chvíle, kedy boli ním oboznámení – sú informovaní a nesú plnú zodpovednosť za pokračovanie vakcinačného zločinu!

   Blaha – „Milí priatelia, nie som antivaxer. Nie som extrémista. Nie som konšpirátor. Mám len otvorenú myseľ.“.

   Blahova myseľ je otvorená jeho preukázateľne marxistickej kariére! Blaha nikdy nevykoná poslanecký prieskum o utajovaných úmrtiach Slovakov na covid vakcíny! Nikdy! Pretože by sa už nedostal do parlamentu, a o tom už naozaj nerozhodujú voliči podľa tzv. populizmu!

   Na rozdiel od Blahu – ja SOM antivakcer, v zmysle „buď oni, alebo my“ som extrémista, a v zmysle pojmov – nie som konšpirátor, nie konšpiračný teoretik, ale som „detektívny“ konšpiračný praktik, vedomý si konšpirácií /spiknutí/ proti ľudstvu a nášmu národu!

   „Citujem vedecký časopis. Ozajstný.“ – ??? Ty ako poslanec nemáš pojem o astroturfingu?! Aký časopis?! Čo je to za argument – že môj časopis je viac ako tvoj-váš časopis?! Čiže sa tu majú prebíjať časopisy?! Médiá?! Toto je argumentácia?!

   Tieto argumenty sú zámerne bezzubé, pretože za všetkým tým, čo sa deje dnes sú marxisti desiatky rokov, a Blaha je len marxistický troll! Politicky nesvojprávny! Takže žiadne Follow me!

   Toto je len systém bŕzd a protiváh – aby to tomuto liberálno-boľševickému TANDEMU nevybuchlo pod zadkom!

   • Ešte doplním – mnohí, ktorí to tzv. „obracajú“ – aby ich nepovešal ľudový tribunál, si konečne uvedomujú postavenie užitočných idiotov tých, ktorí presadzujú genocídu, avšak ich postavenie im stále prináša korupčné výhody, takže to hrajú na dve strany, s čím plánovači genocídy počítajú, lebo ide stále o ten potenciál pre nich užitočného idiotizmu. A tak týchto našich ambivalentných zmrdov nechávajú zarobiť si nejaký peniaz – aj za minimum pretláčanej depopulačnej agendy! Čiže – onedlho vznikne situácia, keď tu budeme mať nepotrebných otrokov odsúdených na smrť, avšak jedni budú naozaj chudobní obraní o všetko, a tí druhí budú zomierať s fiktívnym majetkom nadobudnutým svojim užitočným idiotizmom.

    Ale títo užitoční idioti si samozrejme nahovárajú, že zomrieť bohatý je príjemnejšie ako zomrieť chudobný! No iste – ak sa tvoja kreditka zmestí do urny s tvojím popolom! Môžeš si ju prehrávať cez zuby! Áno! Naposledy si to užite zradcovia! Márnosť nad márnosť!

    • Maroš, vyjadrujme sa hádam radšej ku konkrétnej veci, lebo rozpitvávať zakaždým celú osobnosť tých druhých je vždy len subjektívny pohľad, často nepresný, neraz až skreslený, a hlavne – neslúžiaci nikomu a ničomu…pod takou paľbou by sme zhoreli hádam aj všetci.
     Prehnane otvorení štátni rebeli nezriedka dostanú aj parlamentnú výluku – to chceme? V konkrétnej veci má Blaha všeobecne užitočný názor a v tomto prípade by si zaslúžil od nás skôr ocenenie, než ostrú kritiku.
     (Dúfam, že po mojej pripomienke sa z tvojej prípadnej reakcie o mne nedozvieme, že som päťnásobná slobodná matka, od ktorej sa deti po vlastných pobrali do detských domovov ?

 8. Jednoduchá

  …áno je to presne tak, je úplne smutné, čo sa tu deje…Blaha, keby chcel, mohol by urobiť viac…no LENŽE lenže… potom by už možno nebol, nie možno ale určite v tejto vláde a tým pádom by prišiel o všetky ,,výhody“ kt.v nej má…a je otázne, či by sa do inej dostal a tiež či k tej zmene vôbec dôjde…. koľkí si vôbec uvedomujú, čo sa tu deje, a koľkí ani nie / ešte robia doprovod svojim deťom na to očkovanie :-((( /……je úplne jedno, či človek zomrie chud.či bohatý, všetci sme nahí prišli na tento svet a aj ,,nahí“ z neho raz budeme odchádzať… nie naše kontá, domy, vily či jachty budú rozhodovať, kde sa potom, na akom duch.stupni ocitneme….jedine naše myšl., slová a SKUTKY, naša láska k sebe samému a iným O TOM ROZHODNÚ……..toto jediné má hodnotu, toto je večné a jedine toto nám môže priniesť úžitok v našom bud.živote / ak aký ešte budeme mať…/….práve toto máme mať teraz ,,na zreteli“ , náprava a zmena k lepšiemu je vždy možná, len my sami musíme skutočne chcieť….verím tomu, že sa nám to podarí čo najviac……..

Pridajte komentár

*