Amiši odmietli covidové vakcíny, lockdowny aj rúška. Výsledok? 30-krát menej úmrtí


Print Friendly, PDF & Email

Amiši odmietli covidové vakcíny, lockdowny aj rúška. Výsledok? 30-krát menej úmrtí

(Baxter Dmitrij, The People’s Voice) Komunity Amišov odmietli vakcíny proti covidu, odmietli nosiť rúška a venovali sa bežným každodenným činnostiam, zatiaľ čo zvyšok sveta bol prevrátený hore nohami.

Centrum pre kontrolu a prevenciu ochorení (CDC) a mainstreamové médiá predvídali, že medzi Amiši nastane nadmerná úmrtnosť kvôli covidu. V skutočnosti sa však stal presný opak.

Mainstreamové médiá sa tohto príbehu dnes ani nedotknú, pretože by to úplne rozložilo celý naratív establišmentu. Skúsenosť s Amišmi totiž ukazuje, že všetky protipandemické opatrenia boli úplne zbytočné.

Zatiaľ čo väčšinová populácia trpela lockdownmi, zatváraním škôl a šialenstvom súvisiacim s rúškami, Amiši sa v máji 2020 vrátili do normálu. Prečítajte si to ešte raz. Amišovia dosiahli stádovú imunitu ešte predtým, než boli vakcíny vôbec dostupné!

Aj keby vakcína fungovala a bola bezpečná, jednoducho nebol dôvod, aby ju brali, pretože 90% už bolo infikovaných v roku 2020. Zaočkovať sa po tom, čo už máte prirodzenú imunitu, je nezmyselné a kontraproduktívne.

Ostatné obyvateľstvo však bolo nabádané, aby sa očkovalo, aj v prípade, keď už covid prekonalo. No a mnoho ľudí prišlo o živobytie, ak tento príkaz nedodržali.

Ako dosiahli Amiši tak rýchlo stádovú imunitu?

Jednoducho tak, že urobili presný opak toho, čo úrady odporúčali. Nepozerali televíziu (to je to najhlavnejšie), pokračovali v bežnom živote, mali dostatok slnečného žiarenia (vitamín D) a zinku, no a v prípade choroby užívali lieky ako ivermektín.

Amiši chcú, aby ste vedeli, že ste boli oklamaní. Pozrite si ich video:

Ani dnes, po viac ako 3 rokoch, je stále ťažké nájsť viac ako malú hŕstku Amišov, ktorí zomreli na covid.

Napriek tomu väčšinová spoločnosť stále odmieta počúvať múdrosť Amišov a uprednostňuje svoju dôveru vo farmaceutické spoločnosti a mainstreamové médiá.

Na dokázanie pravdivosti svojich tvrdení ponúka Steve Kirsch 2 500 dolárov prvému človeku, ktorý dokáže nájsť viac ako hŕstku nezlomných Amišov, ktorí zomreli na covid v Lancasteri, Pensylvánii, počas celej pandémie.

„Je veľmi jednoduché dokázať, že reakcia vlád na pandémiu covidu bola úplne nevhodná. V Lancasteri, Pensylvánii, je viac ako 50 000 nezaočkovaných Amišov. Zaplatím 2 500 dolárov prvej osobe, ktorá dokáže, že viac ako 5 z nich zomrelo na covid od roku 2020 do súčasnosti. Píšte pod tento status… pic.twitter.com/zq9NJER9zd – Steve Kirsch (@stkirsch) 22. mája 2023

Steve Kirsch medzičasom hlási, že zatiaľ nikto nedokáže prísť s viac ako 5 menami, pretože na covid skutočne nezomrelo viac ako 5 Amišov.

Zbohom vysoký krvný tlak

„Zaujímalo by ma, či mnohí z nich si ani nevšimli, že tu bola pandémia. Žili svoj život rovnako ako inokedy. Normálne mám chuť stať sa Amišom.“ – DrHankMD (@DrSHankMD) 22. mája 2023

Média hlavného prúdu stále zverejňujú o Amišoch hoaxy

Napriek všetkým dôkazom establišment stále trvá na falošných správach, že komunity Amišov žijúce tradičným spôsobom boli „zdecimované covidom“.

Dobre, takže ak je toľko nadmerných úmrtí, ako to, že nikto nepozná viac ako pár ľudí v celej komunite Amišov, ktorí zomreli na covid? To chcem vedieť!

Amiši dosiahli kolektívnu imunitu v marci 2021. Takže, ak existuje dokument, ktorý tvrdí, že v marci 2021 a neskôr došlo k nadmerným úmrtiam, môžeme to teraz použiť ako dôkaz, že vakcíny nefungujú.

Dôvod je jednoduchý: Amišovia sú „najlepšou možnou kontrolnou vzorkou“. V roku 2020 boli úplne „zaočkovaní“. Ak teda ľudia tvrdia, že v roku 2021 bola nadmernú úmrtnosť, znamená to, že vakcíny musia byť horšie ako prirodzená imunita.

Úspešný príbeh Amishov dokazuje dôležitý fakt:

Všetky pandemické opatrenia boli úplne zbytočné, zničili naše podniky a ekonomiku pre nič za nič, posunuli vzdelanie našich detí o niekoľko rokov späť bez žiadneho prínosu, lekárska komunita je hlúpa, zdravotnícke úrady sú hlúpe a nemali by sme veriť vláde ani parlamentu, ktorí s tým všetkým súhlasili, zatiaľ čo ľudia kričali na odpor.

Záver

Až na zriedkavé výnimky medzi politikmi nikto z nich nemá záujem pripustiť možnosť, že by sa mohli mýliť.

To všetko sa stalo preto, lebo hlasy rozumu boli umlčané. Slobodný prejav, debata, argumentácia atď. –  to všetko bolo vyhodené von oknom. Každý lekár, ktorý sa postavil proti „konsenzu“, upadol do nemilosti systému.

Ľudia musia prestať počúvať tých, ktorí sklamali ich dôveru a začať počúvať tých, ktorí boli označovaní za „šíriteľov dezinformácií“. Pravda je presne opačná.

Už nikdy by ste nemali dôverovať úradu verejného zdravotníctva, ministerstvu zdravotníctva, mainstreamovým médiám ani poslancom, kým nepriznajú svoje chyby, sľúbia, že už nikdy viac nepodporia cenzúru a vždy pred prijatím rozhodnutia vypočujú ľudí na oboch stranách problému.

Poznámka redakcie: Podľa nás je to príliš mierna požiadavka. My by sme všetkých menovaných okamžite odstavili od moci a za pandemické zločiny ich uväznili na desaťročia, niektorých aj na doživotie.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Autor: Baxter Dmitrij, Zdroj: thepeoplesvoice.tv, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. redakcia, píšete: „zničili naše podniky a ekonomiku pre nič za nič, posunuli vzdelanie našich detí o niekoľko rokov späť bez žiadneho prínosu, lekárska komunita je hlúpa, zdravotnícke úrady sú hlúpe“

  zničili naše podniky a ekonomiku pre nič za nič
  nesúhlas, proces sa nazýva DEINDUSTRIALIZÁCIA, je to riadený proces, najvyššími elitami, ktoré práve teraz ukončujú a ničia celý kapitalistický systém

  posunuli vzdelanie našich detí o niekoľko rokov späť bez žiadneho prínosu
  nesúhlas, proces sa nazýva DEBILIZÁCIA, je to ničenie vzdelávacieho systému, je to riadené elitami (akcionármi FEDu, ľudovo nazývanými ročildi)

  lekárska komunita je hlúpa,
  súhlas, ale robia to nielen z hlúposti, ale cielene, kvôli zisku. Čím viac chorých, tým väčší zisk pre lekársku komunitu, aj tým väčšia závislosť chorých od systému ovládaného akcionármi FEDu. Lekárska komunita je SUPIA časť mafie. Ranených a chorých vyžierajú zaživa, ako supi

  zdravotnícke úrady sú hlúpe“
  nesúhlas, zdravotné úrady sú poslušná súčasť mafie, je to systém, je to mafia, je to ničenie súčasnej takzvanej „kapitalistickej“ spoločnosti riadené stále tými istými ročildami.

  Všetko sú to súčasne idúce plány, ktoré majú konečný cieľ – vytvoriť budúcnosť, v ktorej bude žiť len pár desiatok/stoviek tisíc elít, pár miliónov „manažérov“ a špecialistov, a 200-300 miliónov poslušných obsluhujúcich BioRobotov,
  7,7-7,8 miliardy nepotrebných otrokov (BioRobotov) budú depopulované

  • Jop,velky suhlas a preco tiez spominaju ze „nezomreli na covid,“lebo mali HERD immunity pre „covid“ ,preco spominaju covid,ked ako virus nikdy neekzistoval?? ,len zmenili meno CHripky na „covid“ (dr stefan Lanka,to nakoniec dokazal)

 2. Ciel bol ludi zacipovat co sa podarilo – 75% dospelej populacie bolo zacipovanych. Tychto mozno ovladat ci kedykolvek vypnut. Cez transfuzie krvi ci nechraneny sex sa postupne zacipuje aj zbytok. Zacipovani vysielaju blue tooth kody ako zariadenia co si kazdy clovek s mobilom moze overit.

  • Kecáš!

  • ano

  • Sursum Corda!

   Žiaľ, Scipio má pravdu. Začipovaní skutočne vysielajú blue tooth kódy. Cez novšie smartfóny sa to dalo overiť hneď na začiatku opichávania. A funguje to s vysielaním tých kódov u opichancov rovnako u nás, na Západe ako aj v Rusku. Mám to overené. Takže nie je to tak, že povedzme ruská vakcína je akože iná, bezpečnejšia. Kto neveríte, skúste si sami overiť koľko ľudí vysiela kódy napr. v autobuse, čakárni, reštaurácii.

   • Objektívne

    Nikto žiadne kódy nevysiela. Neverte všetkému. Ak by ste vedeli ako tie veci fungujú na základnej úrovni, tak by vás to ani nenapadlo. Tie kódy vysielajú mobilné telefóny, ktoré má každý u seba a to na pomerne veľkú vzdialenosť. Aj váš tlf.ich vysiela, tudíž niekto iný môže skonštatovať, že ste opichaný. Tých kódov môžu byť stovky, možno aj tisíce za hodinu, pretože niektoré tlf.používajú funkciu náhodnej adresy pri zisťovaní okolitých zariadení. Schválne sa pozrite do nastavenia wifi na tlf., či tam máte takú funkciu.

    • Ďakujem za objektívnu informáciu.

     • Objektívne

      Ono je celkom dobré mať túto funkciu zapnutú, kvôli nemožnosti odosielať na ústredie zdravotníctva ID telefónu. Pokiaľ nepríde k pripojeniu pomocou BT, tak protistanica nevie jeho skutočnú adresu, tudíž nemôže nabonzovať najiteľa tlf. na ústredie, odkiaľ vám potom pošlú SMS aby ste sa dali zaočkovať, nakoľko ste bol v blízkosti druhej osoby bližšie ako 2 metre.

     • Ak je vypnutá WiFi, vytiahnutá SIM karta, a telefón vypnutý, môže niečo vysielať? Mobil sa vlastne nikdy nevypína, ide iba o spánkový režim zapínaný prerušením.

     • Objektívne

      Jedine, že by sa sám zapol. V stave soft off, nevysiela, ale niektoré funkcie môžu fungovať, napríklad časovač pre hodiny/kalendár.

     • Myslím že jediný bezpečný mobil je taký ktorý nemám, alebo v tesnej plechovej krabičke s kusom feritu.

    • Robia vedci testy kde ludia mobili a vsetky mozne zariadenia nechaju prec a ako sa priblizuju tak kody naskakuju. Aj ja som si to sam overil s opichanymi rodinnymi prislusnikmi. Nekecajte a neklamte ked to nemate otestovane.
     Videa z testov su aj tu:
     https://pokolraveluk.info/2022/02/13/zaockovani-su-zacipovani/

     • Objektívne

      Vy neviete, že internet je plný fake videií? Najviac je toho na voľnú energiu. V súčasnosti tomu dosť pomáha UI. Inak ja dokážem také kódy zobraziť aj na wifi bez toho aby bol vôbec niekto v blízkosti. Všetko pochádza len z mojich wifín.

     • Ako dôkaz je hodnotná iba informácia ako si to sám môžem overiť.
      Voľná energia funguje, prináša majiteľovi YouTube kanála peniaze sa sledovanosť. 😀

 3. Objektívne

  Země BRICS budují mozek digitálního světa, aby dosáhly Agendy 2030.

  BRICS jsou často zobrazovány jako protiklad k západní dominanci. Tyto země však pracují se stejným nadšením jako Západ na implementaci Agendy 2030 a zavedly i špičková řešení s úplným dohledem nad celým systémem Země a lidstvem.

  Niekoho to dobre nase*ie a niekto to dávno už vie…

  https://necenzurovanapravda.cz/2023/06/zeme-brics-buduji-mozek-digitalniho-sveta-aby-dosahly-agendy-2030-video/

 4. Je možné, že opichaní ľudia začínajú byť už „mierne“ v strese. Že prečo?!
  Dňa 1.6.2023 – ďalšia smrť mladej 42-ročnej ženy – vicestarostky Petržalky – Jany Hrehorovej, pričom deň pred svojím skonaním nič nenasvedčovalo tomu, že to má „za pár“ (hodín).

  R.I.P.

  Viac v odkaze nižšie:
  https://www.hlavnydennik.sk/2023/06/01/dalsie-nahle-umrtie-co-sa-to-deje

  • A ešte (žiaľ) – doplním ďalšie náhle úmrtie – priamo na štadióne – 46 ročný bývalý hokejista – spoluhráč Jaromíra Jágra za Avantgard Omsk – Jevgenij Chacej.

   https://sportovy.cas.sk/clanok/2805407/uspechy-zbieral-aj-po-boku-jagra-hviezdny-utocnik-46-zomrel-priamo-na-stadione/

   • Nestrašte. Čo vám Rothschildovci za rozdeľovanie ľudí platia? Dosiahli to čo chceli. Lebo vytvorili boj medzi očkovanými a neočkovanými, u nás 1/2 na 1/2. A rozdelenému národu sa vládne oveľa ľahšie ako zjednotenému. To bola odveká taktika najsilnejších bankárov: hrať na obidve strany. Náhle úmrtia tu boli aj pred kovidom. Pamätám si, ako v priamom prenose jeden africký futbalista skolaboval na ihrisku a zomrel. Ako povedal Lance Armstrong, každý vrcholový športovec (cyklista) dopuje, ináč nemá šancu zvíťaziť!

    • Chceš povedať, že keby bol celý národ opichaný, tak by držal pokope? Zobuď sa ! Vtedy by to bolo ešte horšie, akoby nebol opichaný nikto !
     Slováci nevedia držať spolu (okrem MS v ľadovom hokeji), nevedia si ani vládnuť (skoro každému záleží len na vlastnej záhradke) a takto sa aspoň vie, kto je ako na tom inteligentne, charakterovo a komfortne – bol to test národa ! Česť výnimkám, najmä seniorom, ktorí podľahli strachu !
     A čo sa týka následkov očkovania, vyhnú sa im možno tí očkovaní, ktorí sa prebrali a niečo so sebou aj reálne robia (kurkuma, žĺtka – podľa japonských vedcov spôsobujú vylúčenie spike proteinov z tela po dlhšom a pravidelnom užívaní) a pod. Čas ukáže, koľko nás tu zdravých domorodých nakoniec bude po roku 2025 alebo ako podaktorí tvrdia po roku 2028 !

     • Prečo 100% opichaný? Pol na pol vyhovuje. Netreba Slovensko porovnávať so Západom, ktorý zanikne pod tlakom moslimskej migrácie. Tam môže byť očkovaných aj 90% ako napríklad v Portugalsku – aspoň sa tým urýchli Kalergiho plán. Ale Slovensko sa zatiaľ migrácii bráni, podobne ako postkomunisticá časť EÚ a to je problém …

    • Denne umierajú ľudia (a to nielen vrcholoví športovci) kvôli svojmu rozhodnutiu – nechať sa opichať v r. 2021, ktorí nie sú mediálne známi. V meste si vždy prejdem v plných „výkladných“ skriniach Parte, hlavne tie, kde – „náhle nás opustil“- ten a tá vo veku napr. 47, alebo 52 rokov.

     Tie moje 2 úmrtné komenty vyššie, chceli pôsobiť ako MEMENTO pre opichaných ľudí, že ak by – nebodaj – prišla ďalšia séria vakcinačného nátlaku na ľudí zo strany WHO-Satana, tak aby sa začali správať ZODPOVEDNE voči SEBE, svojej rodine, blízkemu okoliu. NIE – „zodpovedne“ – voči Štátu, tzv. Spoločnosti, EÚ (ktorá nás práve depopuluje, ergo – zabíja)!!

     P.S:1 A – áno. Tento národ je rozdelený zhruba 50:50, čo sa týka vaxovania, postoju k Ukrajine, Rusku, EÚ, NATO. Ale mohlo by to byť aj oveľa depresívnejšie (ako je tomu v západných štátoch, napr. 75:25 v prospech oviec). Musíme dúfať, že ešte nejaké % zo slovenského stáda sa prebudí a precitne.

     P. S. 2 Vy vo svojom komente splietate náhle kolapsy športovcov, ktorí dopovali – s kolapsami športovcov a ostatných ľudí po rýchlom zlyhaní srdca, ktoré s veľmi vysokou pravdepodobnosťou (po zverejnení lekárskych štúdií) majú súvislosť s vakcináciou (so SP, oxidom grafénu, luciferiázou..) od Pfizeru, Moderny. Príčina exitu môže byť síce rovnaká – kardiovaskulárna insuficiencia, ale užité látky, kolujúce v organizme, sú rôzne. Pričom neužitie ani jednej z nich, by mohlo (snáď) Život človeka zachrániť. Či?

     • Ale áno, v mnohom súhlasím. Lenže rozdelenosť nahráva progresívnym liberálom a obávam sa (na základe posledných prieskumov), že voľby za stále čoraz výdatnejšej podpory médií vyhrá PS a vládu bude zostavovať Michal Šimečka. Čo to bude znamenať v prípade ďalšej „pandémie“ hádam netreba rozoberať.

     • Čo to bude znamenať? Povinné očkovanie? Môže prísť nám ho osobne aplikovať. Skončil by s odseknutými rukami. Alebo hocikto iný, kto by sa o to pokúsil. Netreba sa báť týchto zmrdov. Treba sa im postaviť. Vo svojej podstate sú to zbabelci.

     • redakcii: 02/06/2023 at 23:25
      v prvom rade bude treba eliminovať v parlamentných a v prezidentských voľbách tieto typy „osobností“.

      https://uploads.disquscdn.com/images/6da8ae6b0a9ebe377a90df9e8230227f95389cf6580512cb7369558a9b0c676b.jpg

     • Galaxia andromeda

      Mate pravdu vedomy čovek je pozorovatel. Tie parte si moze pozriet kazdy a pochopi. U nas v meste namiesto jedneh pohrebnej sluzby su uz 3 a prekvitaju. Ludia sa nedavaju pochovavat ale palit niet miesta pre hroby. Trend je zrejmy otazka ostava uvedomuju si vobec napichani co do nich napichali? Lebo to co pichali do nich na 100 percent nie je vakcina nechrani pred prenosom a nechrani pred samotnou chorobou!!! Problem mozme riesit len ak si ho uvedomime. Napichani dnes skutocne nevedia dna ani hodiny. A nezalezi na veku. Prebieha depopulacia dokazu si ludia aspon toto uvedomit?

  • po celom svete mnozstvo tychto ludi nahle zomiera,staci si pozriet DIE SUDDENLY

 5. Objektívne
 6. Depopulácia sa už vyvíja aj v oblasti zníženia poľnohospodárskej výroby a v ČR to čoskoro praskne tiež, keď ich nacistická vláda podpísala rozsudok českým poľnohospodárom! Vedia o tom?
  https://necenzurovanapravda.cz/2023/06/globaliste-vymysleji-plany-na-zorganizovani-globalniho-hladomoru-13-zemi-sveta-vcetne-ceske-republiky-souhlasi-s-prechodem-na-mene-produktivni-zemedelske-metody/
  A čo progresívni slovenskí nacisti? Budú sa čoskoro tiež opičiť po českej vládnej sebranke?

  • Odkedy sú nacisti? Netrep.

   • Fašizmus je doslova navliekanie ideológie a manierizmu ZVRCHU – t. j. tzv davoelitami – vymasírovanými pseudo „autoritami“ – čo tu neustále udržiava ako kyvadlo pozornosti LICHTNEROVA sku.vená Infovovojna – to tento kretén tu vytvára politické „autority“ z debilov, na ktorých neustále upozorňuje!

    Nacizmus – je „len“ prevzatie fašistických myšlienok a manierizmu pseudoelít plebsom – teda prevzatie fašizmu ZOSPODU!

    Choď do kvapľovej jaskyne a nájdeš tam stalagTit – fašizmus – ktorý rastie kvapkaním zo stropu a stalagMit – nacizmus – ktorý rastie, pretože „to“ na neho kvapká! Postupne sa stalagtit a stalagmit spoja do jedného kvapľového stalagNátu! Lepšie to „vizuálne“ vysvetliť neviem. Skrátka – Matovičovi keď kvapká z nosa – niekomu to kvapká na karbid!

    • Známy slovenský nacista je Fico. Pretože chcel pre slovákov sociálny štát.

     • Ty si prosto idiot, ktorý si mýli „taxonómiu“ – názvoslovie!

      Medzi nacizmom a nacionalizmom je zásadný rozdiel – TY DEBIL!

      Ficozmrd chcel pre Slovákov taký sociálny štát, že jeho socistrana odsúhlasila nútené práce – TY DEBIL!

     • Debil si ty, len o tom nevieš, lebo si debil. 😀

  • Ak si pozriete a možno ste videli film The Giver (DARCA) , tak pochopíte, že je jednoduchšie manipulovať /kontrolovať populáciu/ ak je nevedomá, je to jednoduché-zabíjajú vlastných, pretože nevedia čo činia… Aj to vám už dopredu dali vedieť, veď Hollywood je satanský.

 7. “Pouhá nákaza nedokáže vysvětlit náhlé propuknutí nemoci ve vzdálených zemích ve stejnou dobu a zvláštní způsob, jakým nemoc napadla posádky lodí na moři, kde nepřicházel v úvahu kontakt s nakaženými místy či osobami”
  Sir Morell Mackenzie, Lékař, Fortnightly Review 1893

  Kdo nehledá pravdu má svoji pravdu a na tu doplatí.

  • „Najťažšie je presvedči podvedených, že boli podvedení“.

   Mark Twain

   • Lebo svoju blbosť si málokto prizná! Preto sú podvodníci takí úspešní – platí, že 80% podvedených sa nedomáha náhrady škody – takže podvod je „investícia“ s 20% nákladmi! Keď to zoberiem na miliónové zisky – nechať sa zavrieť na pár rokov – to je ako zarobiť za pár rokov práve tie milióny. Iné je potom výpalné – galérka sa o túto utajenú korisť prihlási. Čiže aj dnešní politici-podvodníci raz budú platiť výpalné. Tak či tak sú súčasťou organizovaného zločinu. Blbosť prekvitá, pretože je NEPRIZNANÁ! A zločin nepotrestaný! To známe „Mea culpa – mea maxima!“ – už neplatí!

 8. stanislav77

  Nedávno som v slniečkárskom idnes čítal rozhovor, kde „odborník“ predpovedal, že nás čaká epidémia srdcových zlyhaní. Zaujímavé, že ani on, ani novinár, ani diskutujúci na nete pod článkom ani jednou vetou nespomenuli možnú spojitosť s vakcínou proti covidu. To sú títo hltači mainstreamu až takí blbí?

  Mimochodom, mám info medzi štyrmi očami od kardiologičky už z 2. pol. roku 21, že nikdy nemala toľko pacientov 20tníkov. A spája ich jedno.

  • Štatistika vraví, že 50% pacientov s myokarditídou zomiera do 5 rokov.

   • Konceptuálna súvislosť – ak chcete zničiť národné štáty – musíte zničiť ich bojaschopnosť. Muži s myokarditídov su VYRADENÍ!

    Na viditeľnej úrovni – ale čo mnohí nevidia – je vyraďovanie zbraní – odosielaním na Ukrajinu.

    Jednoznačná vlastizrada! „Lekári“ – a zdôrazňujem koncepuálni židolekári = korporátni – likvidujú bojaschopnosť celého národa!

  • Epidemie srdečních selhání – to spojení nedává smysl, neboť srdeční selhání je jen důsledek něčeho. Článek mohl mít “zajímavou” diskuzi.

   • Našťastie nemal diskuzi – pretože srdce nie je len pumpa – a teraz „zaďelávam“ na priestor pre sektárov a panbíčkárov. Z môjho pohľadu zaujímavé – pretože práve cez srdce sme spojení s Bohom – ale títo sektárski debili sa stále držia nejakej biblie – „a rozumu“ – a o tom to celé – VYKOĽAJENÉ – je!

 9. Amiši sú židovská sekta

  • Prečo? Podľa Wikipedie sú kresťania.

   • Židokresťanstvo je stále židovstvo zo svojej podstaty. Amiši sú aškenázi Chazari – tá ich nemčina je jidiš nemčina. Je to sekta – v podstate ešte predmarxistický sociálny experiment. Pomarxistický židovský experiment je kibuc – už ako ateistický. Je zaujímavé, že kibuc židia nikdy nenazvali socializmus, resp. komunizmus. Na rozdiel od ideológie komunizmu s jeho „každému podľa potreby“ – kibuc ponúka len základné sociálne istoty, čo vadí práve mladým židom – ktorí chcú od života viac. Amišov zachránilo pred väčšou úmrtnosťou práve odmietanie očkovania a globálneho sociálneho inžinierstva – hoci aj oni sú sociálny experiment – časovaný do posttechnologickej, teda znovu bio civilizácie. Avšak je ich tak málo, že na celkovú genocídu vplyv nemajú. Ale už prebehli mnohogeneračnými skúškami ako životaschopná SKROMNÁ komunita – povedzme pre obdobie Zlatej miliardy. Otázka – ako ich systém zotročí? Odpoveď – stačí prevychovať jednu ich generáciu!

    „Rumspringa
    Podle tradice rumspringa mohou mladí lidé (od šestnáctých narozenin) „ochutnat svět“, tedy život v okolní společnosti. Slovo rumspringa patrně pochází z německého herumspringen, do češtiny přeložitelné jako „toulání.“ Během rumspringy může mládež nosit oblečení, jaké nosí majoritní společnost, chodit do školy, mít i auto (diskrétně), držet se s přáteli mimo komunitu atp. Rodiče doufají, že jejich děti si nakonec „vyberou správně“ a že okolní svět je přestane lákat a děti se navrátí k životu ve společenství amišů. Tento zvyk umožňuje relativně svobodné rozhodnutí nechat se pokřtít a věnovat se komunitě. Velká většina mladých lidí se nakonec rozhodne zůstat. Avšak pokud člověk jednou projde křtem, musí se podrobit Řádu a pokud se nepodrobí, riskuje ostrakismus (stranění). “
    https://cs.wikipedia.org/wiki/Ami%C5%A1ov%C3%A9

    • Amiši (novokrstenci, anabaptisti, habáni) pochádzajú zo švajčiarska. Tam ich prenasledovala cirkev, tak odtiaľ odišli do Nemecka, ďalej na južnú Moravu – Velké Bílovice, Mikulov. Ďalej na západné Slovensko – Sobotište, Veľké Leváre, Modra, Smolenice. Aj tu ich prenasledovali. Ďalej išli do Sedmohradska, odtiaľ do južného Ruska a nakoniec do Severnej Ameriky- do USA a Kanady, kde aj zostali.
     Pred pár rokmi som bol v Kanade, dcéra nás zobrala sa pozrieť ako títo ľudia tam žijú (asi 100 km severozápadne od Toronta). Majú tam vlastné školy, múzeum, obchody, jazdia na koňoch s vozami, ženy boli oblečené v ich kroji. V múzeu sme boli, pani nám premietala film, bola tam aj mapa Europy, odkiaľ pochádzajú, ako išli. Boli tam aj moravské a slovenské dediny a mestá, kde vtedy sídlili – Veľké Leváre, Sobotište, Modra, Smolenice. Dcéra nám všetko prekladala, sme sa rozprávali aj s paňou z múzea, bola zvedavá, ako sa u nás žije, aj v dedinách, kde boli habáni.
     https://sk.wikipedia.org/wiki/Habáni
     https://program.rozhlas.cz/po-stopach-moravskych-habanu-za-tajemstvim-novokrtencu-8692332
     https://cs.wikipedia.org/wiki/Habáni
     https://www.muzeumhabanov.sk/domov/po-stopach-habanov/historia/lokality-novokrstencov/

     • Čo tu splietaš Habáňov – plavcov – s amišmi! Choď do prdele!

     • Maroš správaj sa tu slušnejšie a nikoho neposielaj do prdele.
      Nemysli si, že si tu najmúdrejší. Ty si musel mať veľmi ťažké dectvo, keď sa takto vyjaduješ na moju osobu.

      https://www.rtvs.sk/novinky/zaujimavosti/323226/vdaka-nasim-amisom-mame-pamiatky-ktore-obdivuje-svet
      Tu si prečítaj, že amiši sú habáni. Len všade inak ich nazývajú.

     • Považan – si úplne mimo! Nemeckí, resp. správne holandskí PROTESTANSKÍ migrujúci plavci /Plavecký Mikuláš, Plavecký Štvrtok/ – niečo ako malá Hansa = habáni – boli protestanskou komunitou, ktorá nemá nič – okrem výkladu biblie – spoločné s amišmi!
      Takže znovu ťa pošlem do prdele!
      https://sk.wikipedia.org/wiki/Hab%C3%A1nska_fajansa
      —————————-
      Habánska kultúra = majolika s témou mlyna, a špeciálne vysoké rodinné domy s vysokým fire wallom – pod strechou býval sklad. Habánska majolika napr. v Múzeu koní v Plzni.

      Dôležito odbočím – napr. modranská keramika – modré na bielom – je prevzatá technológia keramiky, avšak motívy sú už naše slovenské. O to viac zaujímavejšie sú habánske motívy MLYNOV!!! v českej Plzni!

      Deda som mal habáňa – v Horných Orešanoch!
      A to nepustí! Žiadni amiši – to sú americkí aškenázi-jidiš Chazari!

 10. Niekto to video s pánom Stanekom tu už dával, je to len pre odvážneho človeka.
  https://www.youtube.com/watch?v=hZqNBpvipfo

  Lebo pri tom všetkom, čo tu už bolo pospomínané, keď este neni jasné, čo sa deje a prečo ?!?!?!?

  De gustibus non disputandum.

  Nech sa nám darí najlepšie, ako to na našej ceste Poznania naspäť domov, skrze hmotný svet potrebujeme.

  Šťastie praje pripravenému.
  Pomôž si sám, aj pán Boh Ti pomôže.

  Za horizontom hmotného sveta je svet ešte X krát úžasnejší, ako je Úžasný svet hmoty, s ktorého sme ešte dokopy nič nepochopili.

  TEN kto vymyslel a Stvoril čerešne, včely, vodu, vietor, akože nekonečný vesmír, ľudské telo, atómy, kvarky, väzby…atď. Sme len zatiaľ užívatelia s možnosťou učenia sa. A ako vám pripadá škôlkar, keď Vás začne poučovať…že tu niečo neni dobre a že inak…

  …sa pousmejete a s Láskou a pochopením necháte hru života bežať, aby aj škôlkar prišiel k poznaniu, cez vlastnú skúsenosť. A niekedy treba aj 50 ročnému škôlkarovi, čo furt prepadal, jednu poriadnu „prijebať“ lebo treba, aby to mohlo ďalej pokračovať….

  …možno ľudstvo v súčastnej dobe potrebuje opäť niečo poriadne výchovné, lebo už nevie čo od dobroty. A neni to prvý krát na tejto zemeguli, a možno ešte ani posledný…šak uvidíme…už onedlho.

  …idem na čerešňu, posadím sa na konár a bude mi dobre…

  Pekný deň Vám želám…

  • Objektívne

   No veď ono to výchovné príde za nejaký čas. Ešte chvíľu vydržte. Peter Staněk tomu hovorí teraformácia planéty priamo v tom odkazovanom videu.

 11. Áno, očkovanci – slniečkári a svedkovia Pfizeru sa pravdepodobne dočkajú zástavy srdca ! Stanislav77 má pravdu, je to tu:
  https://www.idnes.cz/onadnes/zdravi/kardiolog-srdce-srdecni-selhani-infarkt-filip-malek-pacient.A230525_100640_zdravi_javu !
  Samozrejme, že sa nebudú robiť štatistiky, koľki z nich majú či nemajú a koľko včeličiek…

 12. osobná skúsenosť, pri mne a ďalších si čerstvo vakcinovaný známy priložil malý magnet na vpich.
  Držal, ten magnet naozaj držal.
  Nikde inde nedržal, len na mieste vpichu. O 2 cm vedľa nedržal.
  Známy v šoku začal triasť rukou, poskakovať, až potom ho striasol. 10 sekúnd trasenia a poskakovania.
  Nakričal na nás.
  Popieranie reality.

 13. …vďaka za infor. ,,,

 14. ak je to pravda tak spáchali genocídu na celom národe sveta!!!!

Pridajte komentár

*