Médiá chcú zúfalo udržať covidový ošiaľ, no nemocnice odhaľujú, že všetko je len humbuk


Print Friendly, PDF & Email

Médiá chcú zúfalo udržať covidový ošiaľ, no nemocnice odhaľujú, že všetko je len humbuk

(Lance D. Johnson, Natural News) Od prvého vyhlásenia „mimoriadnej situácie“ ubehli viac ako dva roky a pre predstaviteľov nemocníc je stále ťažšie a ťažšie riadiť sa oficiálnym naratívom.

Teraz sa jeden z najväčších nemocničných systémov v južnej Kalifornii konečne od neho odklonil. Na nedávnej tlačovej konferencii Brad Spellberg, hlavný lekár okresu Los Angeles, a epidemiológ Paul Holtom pokarhali korporátne médiá a kritizovali vládnu taktiku terorizmu.

„Nie je to tá istá pandémia, aká tu bola na začiatku, napriek všetkému mediálnemu humbuku o opaku,“ povedal Spellberg.

„To, čo teraz vidíme, je, že veľa ľudí má nanajvýš silné prechladnutie.“

Lekári z Los Angeles konečne vzdorujú teroru a podvodom udržiavaných vládou a médiami

Riaditeľka verejného zdravotníctva okresu Los Angeles Barbara Ferrerová práve vyhlásila, že okres zažíva „vysokú“ úroveň nových prípadov covidu.

Ak by dokázala presvedčiť 10 miliónov obyvateľov mesta, že táto „vysoká“ úroveň nových prípadov covidu je reálna počas ďalších dvoch po sebe nasledujúcich týždňov, mohla by potom uvaliť nové nariadenia pre nosenie rúšok v interiéroch podľa jej vlastných pravidiel.

Len jeden deň po tom, čo sa Barbara Ferrerová pokúsila prinútiť okres Los Angeles k zavedeniu ďalšieho útlaku, epidemiológ Paul Holtom vystúpil na tlačovej konferencii a pokarhal tento naratív. Ako uviedol:

„Od dnešného rána nemáme v nemocnici nikoho, kto by mal pľúcne ochorenie spôsobené covidom. Nikoho v nemocnici… Nikoho!“

(Poznámka redakcie: Podobná situácia sa odohráva aj na Slovensku. Momentálne je kvôli covidu v nemocniciach historicky najmenej pacientov, napriek tomu nemocnice zakazujú návštevy.)

Hlavný lekár Brad Spellberg predstavil skutočné údaje o počte nových prípadov a údaje o hospitalizáciách.

„Počty pozitívne testovaných naďalej stúpajú, ale nie je to preto, že by sme videli množstvo ľudí so symptomatickým ochorením, ktorí sú hospitalizovaní,“ povedal Spellberg.

„Vidíme veľa ľudí s miernym ochorením v urgentnej starostlivosti a na pohotovostiach, ktorí následne idú domov a nie sú prijatí do nemocnice.

 Z tých, ktorí sú prijatí, je 90% prípadov nie kvôli covidu. Len 10% hospitalizácii pozitívnych pacientov je prijatých kvôli covidu. Prakticky nikto z nich nekončí na JIS-ke, a keď už na JIS-ku idú, nie je to pre zápal pľúc. Nie sú intubovaní.“

Liečba osteoporózy

Spellberg zopakoval, že prešli „mesiace“, odkedy nemocnica zaznamenala prípady covidu, ktoré si vyžadovali prijatie na JIS-ku. Ďalej povedal, že prijatie pacienta na JIS-ku zvyčajne sprevádzajú „autoimunitné záchvaty nervov, ktoré môžu, ale nemusia byť vyvolané covidom“.

Prevádzkovatelia nemocníc fungovali podľa podvodného naratívu až príliš dlho

Keď sa propaganda a lekárska tyrania spojená s Covid-19 prvýkrát prehnali krajinou, generálni riaditelia a prevádzkovatelia nemocníc väčšinou držali jazyk za zubami. Nasledovali lockdowny a ľuďom v celom štáte sa nedostalo kritickej zdravotnej starostlivosti v čase, keď to potrebovali.

Pacienti boli neprimerane izolovaní od svojich rodín a vystavení smrtiacim protokolom zahŕňajúcim „liek“ remdesivir, sedácie a pľúcne ventilátory. Tieto problémy sa ešte stále vyskytujú v nemocniciach po celej krajine.

„Mimoriadna situácia“ a „núdzový stav“ umožnili nemocniciam využívať finančné stimuly zakaždým, keď podvodne kalibrovaný PCR test ukázal falošný výsledok o pozitivite na Covid-19.

Pri tejto medicínskej tyranii nezáleží na skutočnej príčine smrti pacienta. Ak je „podozrenie“ alebo „nemožno vylúčiť“ Covid-19, je to vždy uvedené ako príčina smrti.

Čo je horšie, táto prebiehajúca „národná núdzová situácia“ umožňuje nemocničnému personálu požívať imunitu za lekárske chyby a iatrogénnu smrť (smrť spôsobená liečbou) – čo je jedna z hlavných príčin smrti v USA aj inde na Západe.

Americký zákon PREP umožnil ministerstvu zdravotníctva poskytnúť širokú imunitu zdravotníckym pracovníkom, ktorí vykonávajú alebo využívajú pandemické protiopatrenia počas národného núdzového stavu.

Zákon CARES, ktorý bol podpísaný 27. marca 2020, poskytuje ochranu dobrovoľnej zdravotnej starostlivosti na federálnej úrovni. Bidenov režim obnovil lekársku tyraniu a vo februári 2022 podpísal nový dekrét, ktorý umožňuje predlžovať národný výnimočný stav a všetky jeho ochrany pred zodpovednosťou.

Prevádzkovatelia nemocníc budú zrejme váhať, či sa postaviť represívnym vládnym protokolom a médiám vyvolávajúcim strach, pretože sa obávajú straty ochrany pred zodpovednosťou. Teraz sa však konečne môže vlna obrátiť.

Záver

Ako sme už spomenuli, na Slovensku, v Česku a celkovo v Európe sa pomerne koordinovane opäť zavádzajú pandemické opatrenia. Ako prvé sa zakazujú návštevy v nemocniciach.

Ľudia by sa mali čím skôr prebudiť a proti tomu rázne protestovať, inak sa môže ľahko stať, že o chvíľu budeme opäť chodiť do obchodov v náhubkoch a s QR kódmi.

Stop Candida

Autor: Lance D. Johnson, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. zvrhlý deduško večerníček

  „remdesivir, sedácie a pľúcne ventilátory“ – čo je to sedácia ? To ako keď si na mňa moja stará sadne ? Júúúj, tá ale vie rajtovať !!! 😛

  • dedusko ta sedacia nie je to iste,ako tvoja stara,tato sedacie ta priamo posle vonat fialky zo spodu,tuna v usa,ak si v len v jednom hrobe,tak si zahrabany 6ft,co je meter ,osemdesiat,ak si v dvojitom tak 2.70 metra,alebo 9ft

  • No tak toto si pozri! Fú! Vyslovene som stratil chuť na susedku, ktorá je typovo – fyzicky aj mentálne – ako hlavná „hrdinka“! Jediná vtipná scéna filmu je, keď dostáva v posteli facky za svoje „hravé nápady“. Americká „Čubírková“.

   Alyce Kills (2011) BRRip CZ dabing.avi
   https://ulozto.net/file/WZ1Hh4kWWP4F/alyce-kills-2011-brrip-cz-dabing-avi#!ZGyuMwR2ZzSvAQt1ZQt0AGL4Amp5LHL0HSphK0uAn0x3qwpmMN==
   ———————————-
   https://www.filmtube.cz › cubirkova
   Čubírková film ke stažení zdarma jedině u nás na FilmTube.cz
   2. 7. 2022Čvc 02, 2022 U nás naleznete film Čubírková zdarma ke stažení případně online ke shlédnutí a to včetně českého dabingu. Popis k filmu Čubírková ke stažení zdarma: Irena Čubírková aj keď je jednou z troch žien, ktorým vyriekol súd v Československu trest smrti a následne boli popravené obesením, nebola dodnes veľkou inšpiráciou pre filmárov.

   Čubírková Psychologický triler inšpirovaný skutočnými udalosťami okolo jednej z najkrutejších vrahýň v jednej z najkrutejších dôb v dejinách Československa. Irena Čubírková, jedna z troch žien odsúdených na trest smrti, zabila v rozmedzí 50-tych a 60-tych rokov za zaujímavých osudných okolností dvoch svojich životných partnerov.

 2. Zmeniť ľudskú náturu je veľmi obtiažne, skoro takmer nemožné.

  Proto sa tí u moci naučili stavať koridory.

 3. Ad – „Americký zákon PREP umožnil ministerstvu zdravotníctva poskytnúť širokú imunitu zdravotníckym pracovníkom, ktorí vykonávajú alebo využívajú pandemické protiopatrenia počas národného núdzového stavu.

  Zákon CARES, ktorý bol podpísaný 27. marca 2020, poskytuje ochranu dobrovoľnej zdravotnej starostlivosti na federálnej úrovni. Bidenov režim obnovil lekársku tyraniu a vo februári 2022 podpísal nový dekrét, ktorý umožňuje predlžovať národný výnimočný stav a všetky jeho ochrany pred zodpovednosťou.“

  jednoducho a polopate – židokresťanstvo /a všetky 3 abrahámovské/ ako doktrína vytvárajúca beztrestné kriminálne prostredie – ideálnu živnú pôdu pre zločin vyvolenej skupiny parazitov a predátorov! Viď zrušenie trestu smrti – „humanisti“ sami pre seba!

  Jan Kozák_Judaismus_2014_2z2.mp3
  https://ulozto.net/file/5OYIS3CgAom7/jan-kozak-judaismus-2014-2z2-mp3#

  • Marosko,teraz pripravuje podpisat Executive Orders a vyhlasit „National Climate Emergency“,zastavit ťažbu ropy,vyskum, offshore,cize na mori obycajne blizko pobrezia,co zvysi v buducnosti cenu benzinu na 20 dollarov za Gallon(trochu menej nez 4 litre),ak ho niekto v tom nezastavi,ale KTO???

 4. •Tí u moci – presvedčili ľudí, že jed je – liek.
  •Tí u moci – presvedčili ľudí, že brainwashing (vymývanie mozgu) je – vzdelávanie.
  •Tí u moci – presvedčili ľudí, že propaganda je – spravodajstvo.
  •A tiež tí u moci – presvedčili ľudí, že tí, ktorí sa im to snažia vysvetliť, sú – dezinformátori a nepriatelia.
  Prakticky u akejkoľvek témy, ktorá je pre politikov dôležitá, musia byť závery podriadené ich politickej agende. Pravda je – pre tých u moci – irelevantná. Na prvom mieste sú ciele a tých je nutné za každú cenu – dosiahnúť. A pokiaľ tomu pravda bráni, musí byť vytlačená z verejného priestoru – za každú cenu.

  P.S. Ale ani tí mocní, nedokážu Pravdu donekonečna umlčať! Až takí mocní zas – nie sú!

  • zvrhlý deduško večerníček

   Nepovedal by som že presvedčili. Väčšina ľudí vie ako sa veci majú ale pretože by mohli byť prenasledovaní alebo onálepkovaní ako extrémisti, väčšina z nich nechce o pravde ani počuť . Proste nasledujú oficálnu líniu, majú hypotéky, detičky na dobrú školu, nechcú prísť o job, nechcú aby to išlo s nimi …. A v tomto tu žijeme …

   • Súhlasím. V tomto – si tu žijeme.
    Pozn.: Keď si niekto nechal do seba pichnúť jed (vakcínu) – bez ohľadu na tisíce dôvodov – tak ho museli presvedčiť, ev. bol presvedčený (nakoľko vo svojom rozhodovaní – nakoniec – zlyhal)..

    • Tak ať v tom žijí a neřvou. Jestli nemají žádnou důstojnost, tak ať se jdou vycpat. S takovými lidmi je zbytečné se zaobírat. Ti vás nikdy nepodrží, ti vás jedině podrazí. Za těch 70 roků a více co tu funguji o tom vím své.

   • dedusko,Hlad,Bieda,Skripanie zubov,Ludozrutstvo,narusi tento priebeh zivoty Millionov

   • Král Miroslav

    A tak šli do fronty na smrt…

 5. they live we sleep

  Toto vsetko je planovane uz dlhu dobu. ICH plan depopulizacie zacal rokom 2001. Ked trump povedal , ze do roku 2030 tu nebude xiaden AIDS, tym myslel, ze tu nebudu ludia.. Jednoducho v CERN nasli bozsku casticu a nas ludi uz nepotrebuju.. tak sa nas pomali a isto zbavuju…V biblii to je napisane, ze Elity vyuziju choroby, vojny, chudobu, hlad, k vyhladeniu ludstva…Zijeme v klamstve , verime kmlamstvu, konzumujeme jedy, …dr Richard Day 1969, vieme vyliecit kazdu rakovinu, avsak to nieje nas plan.. su tri moznosti ..1. Kaslat na to a prizerat sa. 2. znicit, nenavist,hnev,lakomost,skodoradost v nas( nemozne , kedze ludia su elitamy programovany k tomu cez media). 3. Moznost je snad najjednoduchsia, celosvetove povstanie voci bohatym a znicit ich po meci, najskor vsak je potrebne sa zbavit policajnych a vojenskych zloziek, ktore ich ochranuju,,, JOKER .- kill the rich,,

  • Armáda USA je plne zaočkovaná (neočkovaných vyhodili). Polícia je tiež z väčšej časti zaočkovaná. Za chvíľu ostanú bohatí bez ochrany 🙂

   • zvrhlý deduško večerníček

    Absolutne nie ! Polícia a armáda neboli štepený tým istým sajrajtom. Rovnako ako politici a „dôležitý“ ,rozumej boháči, elity , ak teda sa dali naozaj zaštepiť a neklamali ako u nás skládka a Matelko napríklad … Políciu a armádu potrebujú proti nám, tí dostanú ostrú ako poslendí … Nebuďme naivní, poprosím !

    • Možno. Ale alternatívne weby hlásia veľa poškodení zdravia z armády USA. A možno sú tak blbí, že si podpília sami konár pod sebou. Alebo to má hlbšiu úroveň zmyslu, ktorému zatiaľ ešte nerozumieme.

     • Bohatí majú vo všeobecnosti vlastné ochranky a súkromne bezpečnostné služby (niektorí aj malé armády), samozrejme záleží od toho o akom boháčovi je reč. Pokiaľ ide o rozbeh ďalšej etapy covidu, žiaľ musím konštatovať, že na Slovensku žije tak veľa chameleónov a alibistov, že tí mysliac len na seba, aby nemali problémy, budú ochotní nosiť rúška hoci aj do verejného bazénu… a za bojovníkov sa NIKDY nepostavia (ak by bojovníci náhodou vyhrali potom sa im budú líškať a tvrdiť, že im v duchu držali palce!) ! Od 1989 média, školy, politici… tu vychovali tak prízemnú a egocentrickú nemalú skupinu narcistických ľudí, resp. ľudí z nepoužiteľných kvôli ich spôsobu života a nemyslenia, že vzbura proti WHO diktatúre nie je momentálne podľa mňa reálna, resp. nebola by úspešná…

   • Mimo tému, ale keďže ma You Tube nepustí bez práva sa mi hrabať v PC a v poslednej dobe tam nahrávajú formáty pre Android a treba pridružené aplikácie – celkom isto sa zíde služba Yout.com, ktorá pre nečlenov v nižšej kvalite a pre podporovateľov vo vyššej – umožňuje sťahovať tak videá, tak len zvuk – zo zvukových „videí“. Z URL adresy videa na Youtube vymažete „ube“ a odentrujete to – presmeruje vás na YOUT.com

    Pozrite si tieto stránky – na posranie jednoduché!
    Video: Ako sťahovať zvuk z YouTube (s obrázkami)
    https://sk1.wikicell.org/Download-Audio-from-YouTube-5827
    https://yout.com/video/?url=https://youtube.com/watch?v=-xt221RMqGU
    ————————
    Pri sťahovaní si treba sledovať stav sťahovania až po „dokončené“ – teda neodísť skôr zo stránky Yout.com. V podstate som tak vyriešil to mŕtve „invalid“ na stránkach SoundClouds Download

   • they live we sleep

    Lockdown, to bola posledna moznost, ktoru nam elity dali… dali nam cas porozmyslat, ze kolka bije…skoda , ze sa vacsina po skonceni lockdownov vratila do krciem, nadalej sleduju televiziu ktora ich otupuje. Ked vidim tu mladu generaciu priblblych sfanatizovanych zombikov, ktoru doj… mainstream, youtube, a v podstate ta skur.. umelo vytvorena hip-hop cult ura,,za ucelom degeneracie..(ano pani a dami Kontrafakt a rythnus zacali ako prvi pracovat pre kabalistov na slovensku ako) a to som ich kedysi pocuval,,fuj..,Z druhej strany mince , mam pochopenie pre ten Reset ktory nam Elity pripravili, burinu treba vyplienit, a ked zebraci nasleduju ten system , ktory ich umrtvil , cili sa stali totalnymi ignorantami, a maju tzv na salame zasluzia si pokapat

    • „mam pochopenie pre ten Reset ktory nam Elity pripravili, burinu treba vyplienit, a ked zebraci nasleduju ten system , ktory ich umrtvil , cili sa stali totalnymi ignorantami, a maju tzv na salame zasluzia si pokapat“ – tá „burina“ je marxistická NÁKAZA! S vaničkou chceš vyliať dieťa, ktoré ti dávno ukradli židomarxisti! Sleepy!

     https://www.mojevideo.sk/video/2c6f7/yuri_bezmenov_o_rozvraceni_naroda_(ideologicka_subverze).html

     • they live we sleep

      Tou burinou su ludia ktory zivia tento velky nador, od ameriky po rusko celosvetovo, to, ze ockovania boli celosvetove, znamena len jedno, vsetci su uz zapredani… Najmenej ludi bolo ockovanych v Afrike,hmm zapadna spolocnost uz nechce makat, pretoze ma vsetko.. treba starych otrokov vyhubit a nahradit ich novymi… presidlovanie obyvatelstva elitami tu je od nepamati, npr. RIMSKA RISA, Arabi to robili tiez.. a ktory otrok maka najviac? Predsa ten ktory je najchudobnejsi…

   • vazena redakcia tito posluhovaci,udajne boli zastepeni slabsimi davkami

 6. Miroslav Čižmár

  Aj armáda RF je plne zaočkovaná. Zavádzate tu naratív, že vakcína ako taká je škodlivá, ale bez vakcíny nejde vyliečiť besnotu. Vírus nie je toxín, ale telo naň reaguje ako na toxín. Rozdiel medzi jedom a vírusom je ten, že jed nestráca účinnosť mimo tela hostiteľa. Vírus je bunkový parazit, možno preto naň zaberá antipatazitikum ivermektín. Vírus je skutočný. Vakcína je škodlivá, má veľa vedľajších účinkov, ľudia po nej zomierajú, ale nie náhodou sú zaočkované dve najsilnejšie armády sveta.

  • Armáda RF je zaočkovaná inou vakcínou (nie celá), ale máte pravdu, ani ten Sputnik nie je veľká výhra. Uvidíme ako sa to vyvŕbi.

  • Šarže vakcín sú rozdelené podľa hlbky poškodzovania. Tak policia ( najmenej) zdravotnícy a záchranka, a nepotrebný gojovoa zbytočný jedáci octrániť prvých.

  • Tzv. vírusy sú časti jedmi /toxínami/ poškodených buniek organizmu, ktorými sa následne živia parazity a tie následne tiež v rámci svojej reprodudkcie (životného cyklu) náskedne zvyšujú zaťaženie toxickýmodpadom a preto sa tak parazity množia – ostráň parazitov, podpor imunitný systém = samočistenie a zrazu nieto probléma – to je dôvod fungovania antiparazitík a nie to, čo tu predikuješ. Ako deti sme týždenne dostávali niečo na odparazitovanie, čo vyzeralo ako kocka čokolády a dokonca to malo aj chuť čokolády, pričom celá tabuľka (asi 6X5 kúskov) stála v lekárni 5.- Kčs – preto sme boli zravší, štíhli a pod.

 7. KOVIDBARÓN!

  ,,,,vymožeností modernej doby,ktorých sa vy nechcete vzdať:1-práca na elity za odmenu výhody a kreditky za čo najvyšší plat/2-smartfóny/3-zadlžovanie sa na predraženom bývaní/4-automobily a ich prehnané používanie hoci nech to stojí čo to stojí/5-závisť/6-obžerstvo s plytvaním a znečisťovaním,,,,slováci sú hafkajúci pudlíčkovia ukazujúci svalnatý jazyk a prázdne hlavy,,,,človek s prázdnou vymytou hlavou aj tak nič iné a rozumnejšie nevymyslí,než len násie a sebadeštrukciu,veď kto sa raz stane otrokom-nemá inú možnosť ako sa s tým zmieriť,lebo z otroctva už nieje v ľudských silách sa vymaniť-to je ako keby chcela žena speť svoje panenstvo,,,,ste iba kvalifikovaná pracovná sila-nič iné,čiže nemysliace konzumné hybridy,čo otrok-to násilník,čo otrokiňa-to zlatokopka,,,,iba hrabať a hrabať,aby bolo viacej,než má sused či kolega či bratranec,,,,dajte si otázku-aký trest si za toto všetko vo svojiom živote zaslúžite a potom to ešte znásobte,lebo takto sa skôr dostanete k reálnemu trestu,,,,čím viacej do vás vlieva systém peniaze-tým viacej sa z vás stávajú vampíri ku skutočnej vašej vnútornej podobe,lebo ku pravému človekovi máte veľmi ďaleko,ste skor iba mutanti a hybridi,,,,tak ste túto planétu zničili-vy a vaši predkovia ako aj vaši nasledovníci,že sa tu už neoplatí žiť a preto je správne-aby ste znášali zo toto dôsledky,ako spoločenská vina,trest bude primeraný a pre vás šokojúco neznesetiľný,lebo toto vám nemôže len tak prejsť.JA niesom ako vy a tí vaši okolo vás.

 8. Na Slovensku aj nemocnice tvrdošijne klamú.

 9. kvakcína je sloboda

  v Partizánskom je už zákaz návštev v nemocnici „z dôvodu zhoršenia epidemiologickej situácie vo výskyte covid19“
  a to máme iba júl a už teraz robia ďalší výplach, aby v septembri ovce nastúpili na štvrtú dávku

 10. …vďaka za užit.informácie….a áno, človek môže zmeniť jedine sám seba, iným môže ku zmene pomôcť, iba ak by oni sami chceli…

 11. Díky, přidám něco mimo téma – Čína nasadila tanky na ochranu bank před občany:
  Zdroj: https://www.infowars.com/posts/video-china-deploys-tanks-to-protect-banks-from-angry-citizens-seeking-to-withdraw-savings/
  VIDEO: https://www.youtube.com/watch?v=SlpC5OC0q_A&feature=emb_title

  Čína nasadila tanky, aby zabránila obyvatelům vybírat své úspory z bank, které se potýkají s krizí. Video pořízené ve městě Rizhao v provincii Shandong ukazuje řadu tanků, které obklopují pobočku místní banky, aby zabránily nespokojeným občanům vybrat si své peníze, které vláda podle uživatele Redditu nyní klasifikuje jako „investiční produkty“. Důvodem je prohlášení chenanské pobočky Bank of China, že úspory lidí v jejich pobočce jsou nyní „investičními produkty“ a nelze je vybrat.
  Další videa zachycují, jak čínští úředníci násilně zasahují proti lidem, kteří se snaží dostat ke svým penězům:
  https://twitter.com/DaleFourTrump/status/1549585243476303874
  https://twitter.com/ChinaUncensored/status/1546491534593368066

  Občané vtrhli do budovy Bank of China v Zhengzhou kvůli zmrazení bankovních účtů. Banky loni v dubnu zmrazily vklady v hodnotě milionů dolarů a střadatelům pouze vysvětlily, že potřebují modernizovat své interní systémy. Od té doby zákazníci nedostali žádné sdělení.

  +Redaktor časopisu Human Events Jack Posobiec poznamenal, že podobné runy na banky zahrnující vojenský zásah by mohly přijít i do Spojených států.
  „Pokud si myslíte, že jde jen o čínské banky, čeká vás něco jiného, protože přesně to samé by se stalo tady ve Spojených státech,“ varoval minulou středu, viz video:
  https://twitter.com/TPostMillennial/status/1547241738024226818

 12. ..Kdysi jednou z radostí při cestách do zahraničí bylo setkávání s cizinci a poznávání jejich kultury. Není třeba jezdit do zahraničí. Všichni cizinci jsou tady…

  A každý jinak zdravý člověk, který začal „zase“ nosit masku na obličeji (protože mu to řekli v TV stejní idioti), když se jen tak prochází, nakupuje.. = je zcela nepříčetný a měl by být pro svou vlastní ochranu zavřen!!
  A svět řídí psychopati..

  A idioti pracující pro masmédia nyní definují pozitivní (vylhané) PCR testy jako infekci ko*kovidem. Je zřejmé, že jde jen o snahu předstírat, že se falešná pandemie vrací.

  A Čínská vláda zaplatí 1 200 liber každému, kdo udá lidi, které podezřívá z nepřátelství ke státu. Nepochybně se brzy objeví..

 13. …tých ľudí s maskami vídavam aj ja občas pri cestovaní…zrejme sú takí vyplašení, že s nimi možno aj spia, pre istotu….a možno nie sú vyplašení, možno sú ,,neprebudení“…

Pridajte komentár

*