Dokumenty nemeckého ÚVZ odhalili, že pandemické opatrenia bola psychologická operácia na ohlúpnutie verejnosti


Print Friendly, PDF & Email

Dokumenty nemeckého ÚVZ odhalili, že pandemické opatrenia bola psychologická operácia na ohlúpnutie verejnosti

(Sean Adl-Tabatabai, The People’s Voice) Nemecká vláda bola prinútená priznať, že jej reakcia na pandémiu covidu, vrátane príkazov na nosenie rúškok, lockdownov a sociálnych odstupov, bola psychologická operácia navrhnutá tak, aby verejnosť prestala kriticky myslieť a viac sa podriadila autoritárstvu.

Podľa dokumentov zverejnených prostredníctvom súdneho sporu na základe slobodného prístupu k informáciám, zdravotnícki úradníci v Kochovom inštitúte (nemecký ekvivalent nášho Úradu verejného zdravotníctva) klamali verejnosti o nebezpečenstvách covidu a vakcín, aby im vláda nepriškrtila financovanie.

Pozrite si nasledujúce vynikajúce 6-minútové video, ktoré nezávisle vytvoril profesor Stefan Homburg. Je pomerne krátke a ide priamo veci.

Ak ste niekedy verili, že vládne inštitúcie pracujú vo váš prospech, toto video vám tento váš pohľad na svet úplne rozbije.

Nemeckí novinári veľmi tvrdo bojovali za zverejnenie týchto dokumentov

Nemeckí novinári zažalovali nemeckú vládu, pretože im odmietala poskytnúť prístup k internej komunikácii Inštitútu Roberta Kocha (RKI).

Súdna žaloba bola potrebná, pretože žiadosti novinárov na základe slobodného prístupu k informáciám nebolo vyhovené. Keď boli dokumenty po súdnom príkaze novinárom konečne sprístupnené, väčšina z nich bola začiernená.

Po ďalšom tlaku novinári teraz získali nezačiernené dokumenty.

Dokumenty nájdete tu (v nemčine) priamo na stránke Inštitútu Roberta Kocha. Majú však 2 515 strán, takže väčšina ľudí si ich celé neprečíta.

Dovoľte nám preto urobiť krátke zhrnutie.

Top 7 odhalení nemeckých dokumentov

Tu je 7 najdôležitejších odhalení. Poďakovanie patrí Frankovi Ploegmanovi za zostavenie tohto zoznamu:

1. Odborníci vedeli už v januári 2021 o trombóze mozgových venóznych dutín ako o život ohrozujúcej komplikácii po očkovaní vakcínou AstraZeneca. O tejto skutočnosti však „zabudli“ informovať verejnosť.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

2. Odborníci si uvedomili, že neexistuje žiadny dôkaz o tom, že by vakcíny znižovali prenos infekcie covidu, ale opäť zabudli o tom informovať verejnosť. Namiesto toho zneužili psychické vydieranie, keď šírili oficiálne dezinformácie, že „každý by sa mal nechať zaočkovať, aby ochránil svoju babičku a aby sa dosiahla kolektívna imunita očkovaním“ – aj keď oboje je nemožné, nakoľko covidové vakcíny ani len neznižovali prenos.

3. Odborníci vedeli, že dokonca aj respirátory FFP2 sú mimo nemocničných zariadení neúčinné, no napriek tomu nariadili ich povinné nosenie. Stručne povedané, odborníci boli skutočnými „šíriteľmi dezinformácií“.

4. Odborníci neodporúčali zatvárať školy, no vláda to aj tak urobila.

5. Odborníci uviedli, že „covid“ by sa nemal porovnávať s chrípkou, pretože je MENEJ nebezpečný ako chrípka. Vedeli tiež, že zvýšenému riziku sú vystavení len starí a chorí ľudia, no napriek tomu vláda vytvárala zdanie, že aj mladí a zdraví ľudia majú vážne zdravotné riziká. Priemerný vek úmrtia pacientov s „covidom“ bol 83 rokov, čo je len tak náhodou NAD priemernou dĺžkou života 81,26 roka v roku 2019.

(Poznámka redakcie: Pri troche irónie by sa dalo povedať, že covid predlžuje život.)

6. Vláda nariadila odborníkom, aby „odporúčali“ to, čo vláda chcela. Vláda sa teda „neriadila vedou“, ako sa to neustále tvrdilo, ale Veda™ (rozumej korporátne zisky) udávali trend vládnym nariadeniam.

7. Kochovmu inštitútu bolo nariadené udržiavať vysokú úroveň pandemického rizika, aj keď sa zjavne nedialo nič neobvyklé. Kochov inštitút nebol nič iné ako vládna tlačová kancelária, ktorej úlohou bolo predávať politické rozhodnutia ako vedecké, zatiaľ čo v skutočnosti nič nemohlo byť ďalej od pravdy.

Prečo ľudia z Kochovho inštitútu postupovail podľa vládnych nariadení? Pretože sa báli, že ich obídu a stanú sa nepodstatnými. Ich správanie jasne dokazuje, že niečo také považovali za horšie ako klamanie verejnosti.

Záver

Nemeckí zdravotnícki predstavitelia vedeli, že chrípka je horšia ako covid. Vedeli, že rúška nefungujú. Vedeli, že vakcína AstraZeneca je smrteľná. Vedeli, že sa neodporúčajú lockdowny a vedeli, že očkovanie neznižuje prenos vírusu.

Toto všetko však pred verejnosťou zatajili, aby mohli pretláčať rozprávkový príbeh o tom, ako všetci máme byť zodpovední a dať sa zaočkovať, aby sa zastavilo šírenie pandémie.

Myslíte si, že keď budú nabudúce znova niečím strašiť, že im ešte niekto uverí?

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Autor: Sean Adl-Tabatabai, Zdroj: thepeoplesvoice.tv, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Uveria mnohí a média sa o to opäť postarajú. Ursule von der Leyen sa absolútne nič nestalo, hoci covidovú vakcináciu tvrdo pretláčala. Naopak, má opäť vysoké šance si predsednícky post Európskej komisie udržať. Všetky tie covidové odhalenia sú zatiaľ len hádzaním hrachu na stenu.

  • Marek Košice

   Prečo je to tak, že tie najväčšie svine ostanú nepotrestané? PRETOŽE BOH NIE ŽE DAL SLOBODNÚ VôĽU ĽUDSKÝM HYENÁM aby brali slobodnú vôľu nevinným ľuďom (ktorú im mal dať vraj Boh…ale bol by to kkt, keby dovolil ľudským hyenám, aby TO, ČO ON DAROVAL ĽUĎOM, im ľudské hyeny ukradli), ALE BOH PROSTE NEMÁ ŽIADNU MOŽNOSŤ ZASIAHNUŤ…………….ON NEMÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ MOŽNOSŤ, pretože ZEM a TELO, to je SATANOV VÝTVOR. Boh stvoril len DUŠU (a tá SAMA O SEBE je dokonalá – Boh tvorí LEN dokonalosť, a hmota NIE JE A NIKDY NEBUDE dokonalá), a Satan ju STIAHOL do Pekla. To peklo = život v tele na Zemi.

   Satan vytvoril OTROČENIE, a teda nutnosť starať sa o telo na Zemi. O telo, ktoré STARNE so všetkými negatívnymi prejavmi ktoré to má…a všetkými negatívnymi emóciami, ktoré to generuje………
   Neviem, kedy to tupé ovce pochopia…..VEĎ OKATEJŠIE TO UŽ ANI NEMôŽE BYŤ……

   • Blázínku, jsme jen vesmírná laboratoř mimozemšťanů! Kdo byl ten krvelačný Hospodin co se zjevoval v rachotu a dýmu? používal techniku jako archa ůmluvy ap. Je jen organizovaný vesmír a ten na bacily na všech planetách kašle. Je jen spravedlnost v reinkarnaci nic víc,,,,,

    • Objektívne

     Ako vieš, že bol krvelačný?

     • Karel Mařík

      Babišova vláda tohle lidem tajila a vydala ta hnusná nařízení poviné nošení roušek.Dezinformačí propagandu aby se lidi očkovaly.Diskriminizace nezaočkovaných.Nikdy nevolte Babiše.

     • Israismael

      Karel ! Áno oni to totiž mali už dávno pripravené vo svete tu PLANDEMIU a Babiš musel o tom vedieť ,nakoniec už aj covid testy boli pripravené a to v roku 2015; pretože oni plánovali tu pandémiu už v roku 2017 ,ovšem k moci sa dostal Trump a plány stroskotali ..Ako ale vyhral Biden mohlo sa začať to čo bolo plánované už dávnejšie ..Mnohé veci okolo Plandemie boli dohodnuté (jeden jediný globálny názor ,nárativ ),mnoho ľudí boli podplatení (politici ,médiá ,vplyvné pharmakie osoby ,atď atď)

     • Israismael, máš pravdu. Upresním (kvôli tým čitateľom, ktorí priebeh amerických volieb nesledovali) iba jednu vec: Biden v skutočnosti voľby nevyhral. Aj napriek tomu, že bol označený za víťaza volieb, v skutočnosti ho počtom hlasov niekoľkonásobne prevýšil Trump. Do falšovania volieb bol nasadený (myslím že nemecký) systém Dominion, ktorý preklápal Trumpove hlasy na Bidena. Čo sa týka klasických (neelektronických) hlasov, predvídavý Trump mal tieto lístky opatrené vodoznakom, vďaka čomu aj v tomto – ručnom súčte hlasov vyšlo najavo, že aj tu vyhral jednoznačne Trump. No napriek tomu bol dosadený dementný, ľahko manipulovateľný bábkový Biden.
      Pozemšťania musia napĺňať „proroctvá“ „boha“ Sionu, čo akým zavrhnutiahodným spôsobom. (Podotýkam, že pozemský tzv. „boh“ Sionu nemá nič spoločné so Stvoriteľom).

     • Emily, Biden je od toho istého pána ako Trump – je z tej istej „stajne“.
      Obaja sú postavy Globalistov a nie administratívneho zboru USA.
      Globalisti počítali s tým, že Trumpa, ktorý mal USA viesť k riadenému rozpadu bez veľkých otrasov a kriz a následnému „znovuposkladaniu“ USA (ale už iba ako národný štát s vlastnou ekonomikou) – že toho už na post prezidenta USA nepretlačia keďže elity USA kladú veľmi silný odpor. Globalisti preto zvolili veľmi krvavú variantu rozpadu USA a to s Bidenom, ktorého elitám USA podstrčili ako kandidáta… – a to tupé elity USA a ich voliči zjedli aj s navijakom. Samozrejme, že sa Biden dostal na miesto prezidenta podvodom ale v podstate je to človek Globalistov pre veľmi ale veľmi krvavú variantu rozpadu USA a ich odstavenia ako svetového policajta a hegemona, ktorý by planétu zdrojovo zlikvidoval za 50 až 100 rokov keď ju ovšem nezničí jadrom. Pravdepodobne neexistuje na Zemi horší scenár ako čaká obyvateľstvo USA, keďže nemá kam utiecť a dole na území USA stojí plot stavaný za Trumpa, ktorý nieje o pašerakoch z Mexika ale o uväznení obyvateľov USA keď pôjde do tuhého. Už teraz sa v rámci rozpadu USA dejú také veci, že to ťažko popísať. A to je len iba začiatok.
      Nový svetový policajt riadený Globalistami má byť Rusko – ovšem Rusko plne sfašizované kde ideológiou má byť fašizmus namiesto dnešného vlastenectva.
      Takže Globalisti na jednej strane maximálne pomáhajú Rusku poraziť USA a na druhej strane ho pripravujú na totálnu likvidáciu.

     • Áno, Achnaton, tak je.
      Politika je vysoká šachová hra.

   • Pred nedávnom som čítala úryvok od Eric Dubay o Gnostics. Opisuje to co ty Marek píšeš. Zaujímavé.

    • Marek Košice

     Drea : Ahoj, vedela by si poslať odkaz na Tebou spomínaný článok? 🙂

    • Israismael

     Gnosticizmus je filozofickú smer ,a kde sa filozofuje tak tam sa nepouziva prave poznanie, ale ijevto založené iba na základe rozumoveho poznania a to je málo pre Pravdu ..Pravda je iba tá získana zo samého vrchu(Vo svetle Pravdy ) ..Pre gnocizmus je charakteristické odmietanie hmotného sveta, spásna rola poznania a vyznačuje sa vierou v božskú iskru v človeku.
     Po prvé ako môže odmietať hmotný svet keď v ňom žijeme ?
     Po druhé človek nikdy ale nikdy nemôže mať v sebe božského ducha (iskru) ale iba duchovnú iskru(ducha) lebo naše miesto pôvodu je duchovná sféra a nie božská ..Človek môže mať iba maličkú časť darovanu mu od Boha ,ale nie Božieho ducha ,iskru..

     • Marek Košice

      „Gnosticizmus je filozofickú smer ,a kde sa filozofuje tak tam sa nepouziva prave poznanie“ ….povedal trtko, podľa ktorého Biblia NAISTO NIE JE FILOZOFIOU ANI KLAMSTVOM (ani ZÁSADNÝCH 5 PERCENT z nej napríklad), ale je to „dielom božím“, PRETOŽE SA TO V NEJ PÍŠE……………
      Že ti nie je zo svojej mechanickej tupej slepej viery ZLE, človeče……….Veď ty si BIOROBOT rovnaký, ako ateisti ktorí odmietajú existenciu duše…….Akurát z opačnej polarity.

     • Israismael

      Ja som písal že v biblii je aj kukol ,ale keďže ty nečítala moje príspevky tak to nevieš ,že ? Ale obsadzovať to sa vieš aj keď ma necitas …Áno v biblii je kukolu dosť ,ale v diele Vo svetle Pravdy už nie..Nezavdzaj naschvál ľudí ,dobre? Aspoň sa správaj ako normalny človek keď už ,a nie ako skryté temno ,ktoré aj tak rozpoznavam ,ktoré by potom rado dehonestovat a spochybňovať človeka..

 2. Marek Košice

  Prečo je to tak, že tie najväčšie svine ostanú nepotrestané? PRETOŽE BOH NIE ŽE DAL SLOBODNÚ VôĽU ĽUDSKÝM HYENÁM aby brali slobodnú vôľu nevinným ľuďom (ktorú im mal dať vraj Boh…ale bol by to kkt, keby dovolil ľudským hyenám, aby TO, ČO ON DAROVAL ĽUĎOM, im ľudské hyeny ukradli), ALE BOH PROSTE NEMÁ ŽIADNU MOŽNOSŤ ZASIAHNUŤ…………….ON NEMÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ MOŽNOSŤ, pretože ZEM a TELO, to je SATANOV VÝTVOR. Boh stvoril len DUŠU (a tá SAMA O SEBE je dokonalá – Boh tvorí LEN dokonalosť, a hmota NIE JE A NIKDY NEBUDE dokonalá), a Satan ju STIAHOL do Pekla. To peklo = život v tele na Zemi.

  • Ono máš Pravdu v tom, že stav na Zemi je porovnaní s tým aký má byť je v mnohých ohľadoch peklom. To je prvé – ako tak prijateľné peklo. Potom je druhé peklo a to je to kam idú nedobrí ľudia po smrti – idú medzi rovnakých akí sú sami. To už je teda brutal.
   Potom je najhoršie peklo a to trvá zhruba 1000 rokov a to je to najhoršie čo sa komu môže stať – to je rozklad ducha – večné zatratenie.
   Takže život na Zemi by si mal každý nesmierne vážiť pretože ako ho na nej žijeme závisí to či po smrti pôjdeme do tých dvoch pekiel alebo naopak do krajších úrovní.

   • Marek Košice

    Achnaton, FAKT veríš tomu, čo tu píšeš?…
    Ak áno, popíš mi AKO JE MOŽNÉ VYTRESTAŤ DUŠU, keď nie je naviazaná na telo a na život na Zemi. NIJAKO………………NEDÁ SA TO………..Nemáš jej ako ublížiť. Duša môže trpieť LEN V TELE (a zároveň na Zemi), nikde inde.
    Ako som písal už minule (je to HOLÁ LOGIKA), DUŠA OSLOBODENÁ OD ŽIVOTA V TELE A OD ŽIVOTA NA ZEMI je predsa absolútne ČISTÁ…………..Človeka robí zlého PROGRAM, ktorý prijme V TELE A NA ZEMI…..Smrťou tela ten program SKONČIL….Aký má zmysel trestať DUŠU, ktorá NESPÁCHALA žiadne hriechy? Či si myslíš, že to DUŠE Gatesa, Rotschilda, a mnohých iných páchajú ZLO? NIE……..Ich duša je len úplne (alebo takmer úplne) umlčaná….. TAK PREČO TRESTAŤ ICH DUŠU PO SMRTI???

    Ľudia, ZAPNETE UŽ KONEČNE SVOJ ZDRAVÝ ROZUM a dôjde vám už konečne, ŽE TRESTAŤ SAMOTNÚ DUŠU MIMO TELO JE ASI TAKÝ NEZMYSEL AKO VYPRÁŽAŤ ĽAD NA OLEJI? ….. DUŠA SA ANI NEDÁ POTRESTAŤ MIMO ZEM A TELO!!!!
    K*RVA FIX, ako potrestáte dušu mimo Zem a telo??? …… NIJAK, NEJDE TO. PEKLO PO SMRTI TELA NEEXISTUJE………..Len ste naleteli TOTÁLNEJ CH*JOVINE, ktorá má „ospravedlniť“ to, že BOH NEBRÁNI ZVERSTVÁM NA ZEMI………..
    Zapnite už konečne zdravý rozum……. JA SOM SAMOTÁR, PRETOŽE NEZNESIEM DEBILITU ĽUDÍ………… PROSTE MI ŽIADNE STRETNUTIA S ĽUĎMI NIČ NEDÁVAJÚ…….Všade buď ateista, alebo tĺk nekriticky prijímajúci svoje náboženstvo……….VŠETKO JE PODVOD, ATEIZMUS JE RIADENÁ OPOZÍCIA NÁBOŽENSTIEV, NÁBOŽENSTVO JE RIADENÁ OPOZÍCIA ATEIZMU.

    A keby toto s Peklom po smrti tela bola pravda, MYSLÍTE, ŽE BY TO V 21. STOROČÍ NEVEDELI TÍ „NAJMOCNEJŠÍ“???? 😀 😀 😀 😀 😀 ………ONI VEDIA, ŽE žIADNE PEKLO PO SMRTI TELA NEEXISTUJE!!!!!!!….PRETO KONAJÚ AKO KONAJÚ.

    • Israismael

     Jedna otázka MzK ..kam by tá duša išla podľa teba Marek po smrti a či má alebo nemá aj taká duša telo ,resp po správnosti či duch musí alebo nemusí byť naviazany na telo ? čo myslíš ? Inak nauč sa už jedno prosím ťa(ak máš naozaj chcenie hľadať ) a nech sa to naučí aj celé ľudstvo ,že DUCH človeka je hlavné a základné živé Ja ,Ty ,On ,Ona …Telo je obal ..Už je čas naučiť sa to ..Telo nebude nikdy súdené ,ale živý softvér = Duch človeka ANO …A ako živá entita,on nás Duch človeka pochádzajúci z duchovna ,nebol hneď zrelym pri vytvorení hore na hraničnom bode duchovnej oblasti(Duchovno má dve veľké oblasti VEDOME A NEVEDOME a my sme z tej nevedomo duchovnej časti ,ktorá má svoju hranicu už z nižším bytostným smerom k Zemi (nejdem písať prečo a ako ,lebo to je na dlhé rozprávanie) ,a preto musel nás ľudský duch za poznaním do nižin na Zem…Inak to je to vyhnanie z Raja ,ktoré sa opisuje nesprávne v biblii , ale nebolo to trestom ale išlo o vývoj.. A vývoj za poznaním to je nielen zrodenie na tejto planéte Zemi ale je ešte ďalších 6 paralelných svetovych vesmírnych častiach ,ktoré nikdy neboli na zemi ako obce ,ako píše chybne biblia ,resp tí čo do nej vmiesali kukol..ide o tieto vesmírne hrubohmotne svety v našom blízkom vesmíre (teda okrem nášho ) : Smyrna, Pergama, Tyatíra, Sárdy, Filadelfiea a Laodicea.“ podobných našej Zemi a galaxi(my sme vo svetovej časti Epfezus) ..Sú oddelené tak ,aby sa nezasahovalo medzi nimi vzájomne ..Občasné pokusy prejsť z iných tých hmotných svetov ,to sú tie Ufa ,ale môže ísť aj o padlých anjelov,ktorý vedia využívať hmotu ,a magneticky princíp príťažlivosti zeme pre rýchle cestovanie ( využívajú tzv magnetotracersy=ufa)..Nemôžu však zasahovať do vývoja zeme a preto sa nemôžu ani preukázať ..však za takú dlhú dobu trvania Zeme by sa už dávno boli prejavili ,ale nemôžu, majú to zakázané Vesmírnym zákonom Boha Stvoriteľa ..
     Mal by si vedieť MzK, že taký pojem duša je ešte stále iba telom ,aj keď jemnohmotnym telom a nie pozemskym v ktorom sa nachádza ten istý duch človeka ,ktorý prebýval pred smrťou na zemi ….Takýto stav je teda vytvorený po smrti ,v tých oblastiach hore nad zemou, a teda ľudovo povedané na onom svete ..
     Takže kam ide duša ? Pretože toto čo si napísal vyššie(skopirujem to) nedáva absolútny význam čo si posplietal ,citat : Achnaton, FAKT veríš tomu, čo tu píšeš?…
     Ak áno, popíš mi AKO JE MOŽNÉ VYTRESTAŤ DUŠU, keď nie je naviazaná na telo a na život na Zemi. NIJAKO………………NEDÁ SA TO………..Nemáš jej ako ublížiť. Duša môže trpieť LEN V TELE (a zároveň na Zemi), nikde inde.
     Ako som písal už minule (je to HOLÁ LOGIKA), DUŠA OSLOBODENÁ OD ŽIVOTA V TELE A OD ŽIVOTA NA ZEMI je predsa absolútne ČISTÁ……
     Potialto tvoj komentár Marek z Košíc ..

     No a poďme sa teraz pozrieť ako to vyzerá podľa Zákonov božích ,ktoré ty absolútne nepoznáš ,žiaľ aj absolútna väčšina ľudstva nie ,a čo je horšie stále sa zaplietas do toho čo ťa viac a viac sťahuje do nižin..Ani by si len nenahliadol do toho čo nám dal ako Poznanie Duch Pravdy ,ktorý bol sľúbený a aj už bol na Zemi a dal nám absolútne Poznanie ..Kto má svetlo v sebe dostane sa k tomu dielu,kto je ale zameraný čiste na staré grunty temna tak sa k tomu nedostane ,a ak áno tak iba s veľkou námahou ..
     A teraz k tým Zákonom božím,platne aj pre človeka v pozemskom(prírodné zákony) ,pre ktorého platia tak isto ako aj pre duchovné oblasti (kozmické ,vesmírne zákony) ,resp pre ľudí čistých a poznajucich Boha a jeho zákony vo Stvorení a vo vesmíre,narozdiel od nás pozemstanov ..A to sú teda na rozdiel od pozemského človeka tí ,ktorí nikdy nemuseli na zem ..Paradox tkvie v tom, že aj my patríme k duchovnej sfére ,ale neboli sme vyvinutí tak ,aby sme tam mohli zotrvať ..A preto existuje zápis o Tom návrate Domov ,že stratený syn a dcéra sa navracaju (ako je to zapísané v biblii ,ale aj toto bolo nesprávne nepochopené )..Tie zákony majú ten istý charakter všade ,teda od samého vrchu (prastvotenia) až ku nám do pozemského ,ale tu na zemí sú uspôsobené pozemskej hmote .. napr taky Zákon PRÍŤAŽLIVOSTI platí rovnako na zemi ,ako aj hore v tých ľahších svetoch ,dokonca aj v duchovných oblastiach ..
     MzK ujasniť si najprv výraz duša a výraz duch ,resp môžeš pridať aj výraz bytosť ..
     1.Duša je ľudský duch (živý softvér ) ,ktorý má telo z jemnej hmoty ,duch je obalený tým telom aby mohol pôsobiť v tých oblastiach v ktorých bude práve prebyvat po pozemskej smrti ..Duch je absolútne viazaný na dušu To je teda ta duša čo ty spomínaš ,čiže áno ,obal pre ducha hore nad pozemským …Ešte raz..Duša má telo ale je iné ako pozemské ,je jemnohmotne nie hrubohmotne ,je pripravené ešte pred smrťou (ako sa to deje je tiež popísané Vo svetle Pravdy ) a do neho vkĺzne to čo je naše živé JA (ľudský duch) ..Telo pozemské umiera ,konči ,ale duch nie ..
     2. Duch je tá časť z nás čo je najhlavnejsie , naše ľudské a živé JA..má za úlohu dostať sa z hmoty späť domov po mnohých cestách vývoja .Väcsinou teda vývojovo trči v hmote tejto pozemskosti a v hmote jemnohmotnych svetov po smrti na Zemi , až pokiaľ sa po mnohých skúsenostiach ,stáročí až tisícročí nedostane ako čisté vedomie ,duchovné vedomie s najväčším poznaním domov do Raja ..To je vlastne ten SÚD ..čiže OPROSTENIE sa ducha od hmoty ..Ukončenie vývoja a realizácia Raja ,kde už niet v tých záhradách žiadnych skúšok ,žiadneho pekla a pod..Tam sme DOMA
     Čiže MzK aby som to ukončil ..duša a duch sú dva veľmi rozdielne pojmy , a ešte je aj pojem bytosť ..napr psíky ,mačky ako aj všetky zvieratá sú bytosti lebo nemajú jadro ducha (preto nevedia rozprávať ako my ,nemajú pridanú hodnotu (nemajú ducha ) v sebe samých ..Duša nemôže byť vždy a sa každých okolností čistá ,keďže je to obal tela v jemnej hmote ( život po pozemskej smrti,ktorý existuje a nie je to scifi) ..Duch može byť čistý ,on sa naozaj nemiesi s telom ale pokiaľ nespozná vývojom všetku pravdu o Bohu ,a o vesmírnych Zákonoch ,tak nemôže zosilnieť a stále nedôjde k Pravde a k Pozn@niu( Vo Svetle Pravdy ) ..preto stále bude blúdiť v tele či tu na Zemi alebo na Onom svete ,až kým nedospeje k Poznaniu,až kým nevycisti všetko čo bolo nahromadené na ňom nesprávnym konaním ,chcením ,myslením a pod…

     • Marek Košice

      Israismael, prepáč, ale nemá pre mňa zmysel čítať tvoje dlhé príspevky, pretože už X rokov si sa ANI LEN TROCHU neposunul z tvojej primitívnej mechanicko-emicionálnej detinskej viery niekam „vyššie“…

     • Israismael

      Ja to ani tebe nejak neadresujem pán zo všetkých ľudí najmúdrejší ,najvzacnejsi ..ty si ideš aj tak svoju stopu ,svoj život,..Ja to adresujem takým ,ktorí by sa chceli priblížiť k tebe na tvoju cestu ,že aby tak pre istotu nerobili,preyoze tvoja cesta strháva ľudí do nižin .Ale to je inak každého vec,.Nech si každý ide svojou cestou ..Každá cesta má svoj začiatok a preto aj koniec..Až na konci uvidí každý jeden človek či kráčal správne ..

     • Israismael

      Mimochodom ak chces ľudí vyučovať Marecek z Košic,tak mal by si vyučovať tak aby si ľudí učil Pravdu ..Inak pôjdeš do zatratenia ak zavedieš ľudí na krivé cesty a falošné cesty ..Ja sa tej cesty nebojím,ktorou kráčam , lebo ja sa mám na koho oprieť a ja sa nehrám na najmudrejsieho ani na pána Boha ale ja keď píšem tak s plným vedomím že nemôžem zavádzať ľudí …Tvoje poznámky má nevyrusuju ohľadne mojej osoby ..

     • Nemyslím si, že čitatelia Bádateľa iných zavádzajú úmyselne – skôr je to o inom uhle pohľadu. No osočovať za iný názor by sme sa vzájomne naozaj nemali; lepšou voľbou je silný, logický protiargument.
      Duša je náš „softvér“. Fungovať dokáže aj v inom, úplne novom hardvéri (bez neho však nie). Z duchov preto obavy mať nemusíme – tí aj ďalej môžu slúžiť jedine na strašenie malých detí. A strach zo smrti nás takisto bezhranične desiť nemusí: na zmŕtvychvstanie neverím (lebo telo po smrti je zakrátko v rozklade alebo v popole), no náš softvér je zálohovaný u Stvoriteľa Otca – stačí ho len vložiť do novej telesnej schránky: o dokonalej kompatibilite nepochybujem.

  • Hovorí sa že Raj alebo Peklo nieje miesto – je to stav…

   • Je to miesto ale aj stav. Miesto „peklo“ vytvárajú ľudia – a nachádza sa v astrále nízke kam sa za nimi – svojimi výtvorni po dostávajú ľudia so zlými úmyslami a sklonmi po fyzickej smrti. Na Zemi je duch človeka obalený dušou naviac obalený ešte telom, ktoré mu umožňuje byť ukotveným medzi inými ľuďmi rôznej duchovnej výšky a čistoty. V astrále alebo v jemnohmotnosti to možné nieje – tam sa človek po odložení fyzického tela na Zemi dostáva automaticky medzi svojich – deje sa to na základe pôsobenia Zákona Tiaže. Takže čo na Zemi robil, na čo myslel a aké mal pohutky k činom to formovalo jak astrále útvary tak si aj na svoje jemno hmotné telo viazal vyživovacie vlákna na tie astrále útvary príslušnéj kvality. Aj keď sa mnohí už v temných prostrediach nedokážu vrátiť a utrpením očistiť tak to aj tak ešte nieje to najhoršie čo môžu zažívať a ešte to neznamená definitívny koniec ich ducha.
    Ešte aj odtiaľ je cesta k záchrane – nahor ku Svetlu ale je to v takom prostredí oveľa ťažšie ako na Zemi v tele keďže v ROVNORODOM prostredí sa ťažšie polepšuje keďže ho také prostredie drží v istých medziach – nechce aby sa stal iným – lepším. Avšak aj odtiaľ sa dá zachrániť.
    Ale ak duch človeka klesne príliš nízko tak sa dostáva do úrovní rozkladu odkiaľ ho už nezachráni žiadna sila a to ani Boh.

    • Israismael

     Áno Achnaton ..Presne ako píšeš ..Ja len dodám čo značí také rovnorode prostredie hore v tých svetoch nad naším teraz pozemským svetom , a teda možno pre pochopenie tým ,ktori ťa čítajú ..Ak na zemi žil človek ,ktory dlhé roky píl a pil a pil ,robil bordel vplyvom alkoholu a v čase svojej smrti ,keď je odvádzana duša ,duch z pozemského tela do jemnohmotnosti mal v sebe stále najvyššie prechovávanu práve tú vlastnosť (pitie) ,tak sa nemôže dostať inam do oblasti iba k tým ,čo
     majú a mali presne také isté vlastnosti aj na Zemi ako on ..Tu si ťažko vie človek predstaviť nápravenie sa ,lebo to čo robili na Zemi ,robía a ešte v živšom ponímaní a ešte viac aj v tých sferach žitia ..Nesurale pijú lebo niet tam iných rôznych duši ,iba tých pijanov…Teda podľa zákona tiaze a zákona príťažlivosti sa taký človek dostane k presne tým istým (ako Achnaton napísal že k ,,svojim“dušiam), ako je On sám ..Je to presne a úplne spravodlivo podľa Zákona ,ako som napísal ,resp dvoch Zákonov božích (ťiaz = ľahkosť alebo ťažkosť jemnohmotnych tiel , príťažlivosť = pritahovanie )..Všetko prebieha automaticky na základe Zákonov ,ale vždy podľa toho ako sa nariadil človek počas pozemského života..Po smrti to už nijak neovplyvní ,že kam sa dostane ..

 3. „UKRAJINA: Břehy Tisy jsou již částečně zaminovány. Ukrajina tak používá miny proti vlastnímu civilnímu obyvatelstvu (!)

  Neměli bychom vypustit krokodýly do řeky Tisy, protékající podél západní hranice Ukrajiny? Takové a podobné návrhy se v ukrajinské televizi vysílaly se vší seriózností. Krokodýli by měli požírat Ukrajince, prchající ze země. Taková byla představa autorů této myšlenky. Jedinou pochybností bylo, zda by tito nebezpeční, ale teplomilní plazi ve studené řece přežili.

  Návrhů bylo více: zaminovat pohraniční řeku Tisu, aby se opět zaručilo zabíjení prchajících ze země.

  Byly navrhovány různé pasti, nástrahy – jako na zvířata. I “Dračí zuby.”

  Představte si, s jakou hrůzou asi poslouchali tyto krvelačné fantazie obyvatelé “koncentračního tábora Ukrajina”. Zvláště ti v branném věku, jichž se to přímo týká.

  Ale hrůz je dost i bez krokodýlů.

  Břehy Tisy jsou již částečně zaminovány. Ukrajina tak používá miny proti vlastnímu civilnímu obyvatelstvu (!).

  Existuje video, kde ukrajinští pohraničníci najdou na břehu v křoví muže bez nohy: odtrhla mu ji mina.

  Nebo ještě jednodušeji: muži, kteří se snaží přeplavat řeku, jsou zastřeleni přímo ve vodě.

  To vše neustále opakují, rozebírají a pro poučení předvádějí samotná ukrajinská média, aby zastrašila místní muže.

  To však “brance-uprchlíky” nezastaví.

  Stovky jich denně překračují ukrajinské hranice na Západ.

  V současnosti úřady oznamují, že pohraničníci zadrží denně 100 lidí při pokusu o nelegální překročení hranice.

  Neoficiálně se uvádí číslo 500-1000 lidí denně – ano, to jsou ti šťastlivci, jimž se ještě podaří utéct z “koncentračního tábora”.

  Cena jízdenky “přes Tisu”

  Samozřejmě, že nejsou chyceni všichni, ale jen ti, kteří nezaplatili nebo zaplatili špatně.

  Videa o minách a střelbě jsou vlastně výhružnou propagací ukrajinské pohraniční služby. Dobře se podívejte, co se stane těm, kteří chtěli ušetřit prašivý groš, jenž měl být odevzdán našim odvážným ochráncům hranic.

  Jak říká ukrajinský politolog Ruslan Bortnik: “6 000 dolarů – to je cena jízdenky přes Tisu.”

  Lidé prodávají byty a auta, půjčují si peníze od známých a příbuzných.

  Ženský zdravotnický personál a zubařky rychle opouštějí zemi. Bojí se mobilizace, a pokud se dá ještě projít mimo Tisu, prchají.

  Na západní hranici zatím rostou stále mohutnější opevnění.

  Ukrajinská novinářka Diana Pančenko: “Úřady aktivně budují opevnění ne na východní, ale na západní hranici. Proč? Aby jim neuteklo obyvatelstvo.““
  https://cz24.news/krokodyli-v-tise-na-ukrajine-uz-obcanska-valka-probiha/

 4. 1/ Toto je fragment (2:47 min.) z filmu v réžii Savu Kuliša – Mŕtva sezóna z r. 1968 na základe skutočných udalostí, v zmysle záznamov a hlásení pracovníkov KGB v západnom Nemecku. Plukovník Abeľ – šéf KGB v úvode ozrejmil motívy poskytnutia týchto materiálov s hlavným cieľom zabrániť ďalšej vojne a ozrejmiť verejnosti, že choré idey fašizmu, napriek porážke nacistického Nemecka, sú stále živé.

  2/ A v t.č. v r. 2024 sme svedkami toho, že Veľká vojna, evokovaná súčasnými ultra-liberálnymi fašistami je – „na spadnutie!“ ..

  P.S: Pojem „RH“ vo videu znamená – VAKCÍNA. Dovolím si zopakovať, že tento „vizionársky“ film bol v ZSSR natočený v r. 1968, ergo – pred 56-timi rokmi..

  Pre pochopenie slov Švába – „Nič nebudete vlastniť a pritom budete šťastní“ – je tu vysvetlené pre „občanov-otrokov“ – až príliš lapidárne..

  https://www.youtube.com/watch?v=_BcIKIHaIGA&t=2s

  Vďaka za pochopenie!

  • Ajša – pokiaľ sa budeš sústreďovať na jednu stranu konfliktu – prestaneš vydieť pravdu. Neexistuje lepšia – horšia strana – fašizmus, komunizmus.

   • Tiež si to myslím, je to vlastne boj o pritiahnutie a davanie pozornosti „určitej strane“, stále nejaký egregor…treba vyhodiť emócie, ja si žiadne ilúzie nerobím,(potom je aj život jednoduchší) a ani nerozdeľujem/nepreferujem/neobvinujem/ žiaden izmus…
    Veď napr počas 2 sv vojny išli na deport z BB vlaky 2 smermi, jeden do terezinu a druhý do ruska..

    • Emócie sú dôležité aby človek nezačal používať na hodnotenie všetkého len rozum. Sú záležitosťi, ktoré sa vymykajú schopnostiam rozumu aby ich obsiahol. Prežitím hlbokého smútku alebo srdečnej radosti si človek formuje – rozvíja jak dušu aj ducha. Len to nesmú byť emócie ako škodoradosť z utrpenia druhých alebo pocit ľahkosti keď sa človek zbaví druhého, ktorý je v núdzi či radosť keď niekto úspešne okradne iného a pod.
     Aj ťažké rany v živote majú pre človeka svoj zmysel – jednak žne to čo zasmial a zároveň je konfrontovaný a nútený sa k tomu postaviť a to jak tomu čo sa mu vracia ale aj tomu čo v jeho vnútri umožňuje návrat takých životných rán.
     V podstate sa tak klin vybija klinom – a to prežívanie treba správne prijať a spracovať a neotáčať to s energiou manipulátora v hneve voči iným.
     Keď vidíme strašné zábery z akejkoľvek vojny tak nás to vnútri nesmierne trápi – a to nás posúva k tomu aby sme sa po takých lekciách vyvarovali takým činom alebo čomukoľvek čo iných bude trápiť. Emócie jednoducho emócie svoj zmysel v živote človeka na Zemi majú pretože tlačia na človeka aby ich vedome prežíval a mal možnosť sa rozhodnúť v Duchu aj v mysli akým človekom chce byť.
     Ja, som veľakrát narazil na zlého človeka, ktorý mi vadil a vždy som zistil že časť jeho negatívnych povahovych vlastností mam aj ja a tak som si musel urobiť poriadok aj vo svojom vnútri.
     A tak je to so všetkými ľuďmi, že ak s niekým bojujú tak si musia nazrieť do svojho vnútra či aj oni nie sú v niečom trocha podobní ako ten kto im nemilo skrížil cestu. To ale neznamená, že ho nemajú odstrčiť ale musia si uvedomiť, že to čo im vadí na druhých majú v určitej podobe a miere aj oni sami – inak by si takého nezbedu do života nepritiahli a netrpeli by to spoločnou zlou vlastnosťou až v takej miere.

     • Hej lenže ty píšeš o zrkadlení, no zrkadlí sa ti z dnu von,. Nie z von dnu ako píšeš ty, že si stretával ľudí na ktorých sa ti niečo nepáčilo a to si nachádzal u seba…….,nie – čo si – to ti zrkadlia druhí…..pretožehuješ, to je zákon universa, nastavujú ti zrkadlo.
      Píšeš: …„Emócie sú dôležité aby človek nezačal používať na hodnotenie všetkého len rozum. Sú záležitosťi, ktoré sa vymykajú schopnostiam rozumu aby ich obsiahol“… alekde je intuícia ,cit? – podľa teba?..No podľa mňa je emócia reakcia tela na tvoju myseľ,….čo je myseľ? Kde sídli? Keď ľudia vstúpili do sféry času a mysle (matrixu) , prestali si uvedomovať bytie. A prestávame žiť v pritomnom okamžiku….Na to, aby sme mohli fungovať na tomto svete, potrebujeme, samozrejme, aj myseľ, aj čas. Keď nás však myseľ a čas začnú ovládať,
      dostaví sa nefunkčnosť, bolesť a smútok.
      čas zakrýva životaschopnosť a nekonečný tvorivý potenciál bytia, strácame intuíciu,spojenie so samím sebou.

     • iana, zrkadlenie môžeme kľudne a radšej vynechať lebo podstatné je to čo máme vnútri spoločné s tými ktorých priťahujeme alebo im niečo z minulosti dlžíme a keď z toho vzniká utrpenie namiesto harmónie a vzájomnej podpory.
      Ďalší Zákon Stvorenia – Zákon o doplnení celku sa v negatívnom prejaví aj v tom, že všetko slabé je priťahované silnejším aby na ňom mohlo buď parazitovať alebo naopak – aby ho to silné mohlo podporiť – ak ovšem je v tom silnejšom dobrá vôľa.
      No a myseľ – tá je prejav hmoty čiže je to len hmota ale veľmi jemná. Cit však nie je hmotný rovnako ako intuícia. Cit/intuícia/svedomie nepochádzajú z činnosti mysle/rozumu.
      Stvorenie zostalo číre a viditeľné avšak my sme dovolili aby nám tí ktorí „padli“ nasadili na oči pásku.
      Zlikvidovaním padlých – parazitov dosiahneme len veľmi málo dobrého pre odstránenie zlanaZemi.
      Matrix neexistuje. Každý môže prijať len toľko čistej Pravdy nakoľko je sám v sebe čistý – teda Pravdivý a preto je z toho možné vytušiť, že sa to nieje podmienené rozumovu činnosťou ale stavom – pohybom a zrelosťou ducha človeka.

   • Citujem Ťa, Maroš: „- prestaneš vIdieť pravdu.“ – koniec citácie.

    1/ Zadefinuj, prosím – terminus-technikus: PRAVDA (ak myslíme tú – Univerzálnu Pravdu).

    Nikto z nás tu na Zemi, nie je predurčený na to, aby vlastnil Celostnú Pravdu i preto, lebo je pre súčasný ľudský obmedzený rozum – NEOBSIAHNUTEĽNÁ, takže nevieme ZATIAĽ, čo to vlastne tá Pravda je.

    A medzi Faktami a Pravdou, môže byť mohutný rozdiel. Fakty môžu Pravdu i zatemniť. (Živý Príkl. „Včera“ sme tu mali atentát na R.F. a „dnes“ – vraj – v zmysle nespochybniteľných „faktov“, to bol podľa iných ľudí – „fejk“.) Takže, KTO je tu Nositeľom – akože tej VERNEJ – Pravdy ?!

    2/ Ešte v skratke na margo tých – ..izmov (feudalizmus, fašizmus, kapitalizmus, socializmus, komunizmus, sionizmus, oligarchizmus, liberalizmus, banderizmus, etc..)

    Už som tu raz a veľmi úprimne napísala, že v žiadnom z týchto „systémových zriadení“, kde bez akejkoľvek emócie, dokáže zabiť človek – človeka, je pre mňa duchovne – prázdne – také zriadenie.

    Lebo, čo z toho, že Cirkev a jej „akcionári – kresťania“ majú v katechizme – „v 10-toro“ – NEZABIJEŠ! a pritom denno-denne tu sledujeme z ich strany krvavé jatky.. Predstavitelia všetkých Cirkví už dávno stratili skutočné spojenie s Duchovnom.

    3/ Žijeme v Dobe Zlomu, kedy skutočne verím, že v zmysle funkčných Vesmírnych zákonov (Pozn.: o ktoré by sa mal človek aspoň v bazálnej rovine zaujímať..), duchovná Očista a Pretriedenie síl Svetla od Temnoty, MUSÍ započať a dovŕšiť hlavne a práve preto, aby už konečne prestalo platiť to zabíjacké: Homo-hominus – lupus.

    Naopak, (nový) Človek v Novej Zemi bude existovať a kooperovať v Duchu vzájomnej Pomoci, Múdrosti, Tolerancii, Láske, Empatii k ostatným Jedincom a k Prírode. Lebo vedzme, že na konci dňa, zlomok dnešných Človekov, predsa len pochopí, že z duchovného hľadiska – SME VŠETCI – JEDNO!

    Vďaka za porozumenie!

  • No napíšem to takto – tí, ktorí sú v tom namočení dopadnú ovela horšie ako tí, ktorých postihli ich vlastné zlé skutky z minulosti a dostali sa pod nôž zločincom. Ale oni o to nič nevedia, keďže znalosť Večných Zákonov je pre nich Španielska dedina.
   Toto je príčina následný kolotoč utrpenia ľudstva keďže ľudstvo vo väčšine nechápe, že nemôže spravovať život na Zemi ako sa mu zachce a to sa týka aj výkonu spravodlivosti.
   Dejiny ľudstva sú plné „svätých“ a mučednikov, ktorých ich strašná smrť ich vykresľuje ako obeť moci iných – a veru, že sa aj stali obeťami nespravodlivosti ALE keďže nič sa človeku nedeje bez príčiny, ktorú by nevyvolal sám tak je potom zrejmé, že si to aj zaslúžil – zožal čo v minulosti sám zasial.
   Nejeden taký mučeník – jastrologický rozbor jeho osoby ukazuje skôr osobu zločinca než „svätého muža“. Preto neznalosť Božích Zákonov od utrpenia ľudstvo neislobodzuje ani o zrnko a ak sa ľudstvo v tomto ohľade nespamätá tak ho napokon Božie Zákony po tisícročiach utrpenia nakoniec navždy rozdrtia. Je absolútne pre nás dôležité čo na Zemi robíme pretože sa nám to neustále vracia. A v.tejto veci je veľmi dôležité vedieť, že ľudia v minulých tisícročiach niesú ďalšie a ďalšie duše ALE sme to stále len my!
   Nejeden človek nadávajúci na utlačovatelov bol vo svojom minulom živote práve z tej skupiny obyvateľov, ktorých v tomto jeho živote tak horlivo kritizuje.
   Jak sa môže ľudstvo zbaviť utrpenia a zločinov keď ich samo pre seba z neznalosti Božích Zákonov vyvoláva? A jak inak než strašným prežitím utrpenia sa človek môže rozhodnúť aby sám také niečo nerobil iným keď inak nechápe, že sa mu všetko vráti?
   A vracia sa v dobrom aj zlom – čo tadiaľ to aj zožne. A ak niekto namietne, že sa dobrým ľuďom na Zemi aj nezaslúžene vedie a čim si to teda zaslúžili? No ide o to, že temnoty napádajú ľudí aj keď si to ti ľudia nezaslúžia lenže zodpovednostť takého človeka tkvie v tom, že sa nedá duchovne zlomiť a nie iba duševne. Ak človek vníma, že je až moc psychicky unavený tak by mal manévrivat aby sa zregeneroval aj „za pochodu“. Duša – povaha – psychika – rozum sú nedokonalé a dajú sa unaviť ale duch musí ostať bdelý a nenechať sa pri reagovaní energeticky STIAHNUŤ na úroveň temných – nesmie byť ako oni.

 5. Troška na inú tému, ale inak som sa veľmi pobavil! Amíci dostávajú vlastnú medicínu a nie a nie to rozchodiť! :o)))
  https://cz24.news/ruska-armada-dycha-spojenym-statum-na-krk-americke-ministerstvo-zahranici-rozhorceno-brilantnim-projevem-marie-zacharove/
  A ak by sa pridalo aj Mexiko, tak by sa doslovne aj poSrali…

 6. Pozoruji zajímavý úkaz.Ve firmě jsme rozděleni na několik úseků.V našem je část očko a část neočko.Ti co jsou očko mají poslední dobou problémy s chůzí.Úraz,ostruha v patě apod . Protože to očko svinstvo se projevuje rychleji u sportovců ,tak jako by nějaká inteligence těla se je snažila odrazovat o čipernějšího pohybu.Teď se na poli nezastavíme celý den .

  • U nás v malej firme sa to posledne strieda kvôli jednému narcisovi – psychopatovi – banderovcovi s extrémne nízkym sebavedomím avšak s obrovskou snahou sledovať a kontrolovať úplne všetkých. Takže sa u nás ľudia striedajú ako na Pražskom orloji. Nanič že aj vedenie firmy ho nerieši, ustupuje mu a nechá sa urážať a vydierať a tak je to len nás ako si to medzi sebou vydiskutujeme.
   No a vždy keď niekto príde, skúsi prácu a potom s traumou odíde a je očkovaný tak sa to na mne za ten krátky čas aj fyzicky prejaví – sú to také malé fialové fliačky.
   Normalne behom dňa či dvoch sa mi objavia ak je niekto očko.

 7. Špeditérové z dílny s nabídkou co nedoplatíte živí. 🙂
  https://dfens-cz.com/sikme-plochy/?show=comments

 8. Zkorumpovaný Americký zpravodajský režim nyní předává rozsáhlé zpravodajské informace Izraeli

  https://aktax.cz/zkorumpovany-americky-zpravodajsky-rezim-nyni-predava-rozsahle-zpravodajske-informace-izraeli/

 9. Nepotrestali nikoho – ani politikov ani dochtorov, takže pri najbližšej príležitosti a pri uplácaní dochtorov formou príplatkov a mŕtvych na vymyslenú pliagu (ako to bolo pro kovidhystérii) to môžeme opäť očakávať! Tu treba urgentnú nápravu spočívajúcu v potrestaní dochtorov a odvolaní a potrestaní politikov!
  Celá ta kovidiáda svedčí o absencii ľudského prístupu a chamtivosti dochtorov (česť výnimkám) a tiež o bez-svedomí politikov (aj tu česť výnimkám)! Sú ľudia schopní zjednať nápravu a spravodlivo ich potrestať (politikov a dochtorov)???

  • – páči sa mi pomenovanie dochtori… mám chuť obohatiť ho ešte o jednopísmenkovú predponu „z“ – zdochtori

   • Emily ja to ešte obohatím – zo sociku si od starších ľudí pamätám nielen dochtorov ale slová ako komboj (kovboj) , Faborit (favorit), preumatika (pneumatika) , trachtérik (lievik) , trachtor (traktor) , muka (mucha) , pauk (pavúk) , kolera (cholera) a ďalšie som už pre túto chvíľu zabudol. Cca pred 10 rokmi ma fest zvozil jeden Čech, ktorý so mnou pracoval keď som mu spomenul rozprávku zo sociku o Pučmeloudovi a ja som Pučmelouda nazýval ako som to vždy okolo seba počul – u nás sa vždy vravelo Pučmeloun. Normálne sa do mňa pracovno – kamarátsky pustil až som bol zaskočený. Tak si to kultúrne dedičstvo hrdo bránil, hehe…no bol to čecháček.. a to čecháček síce podávam akoby v zlom ale takmer každý čech si vie viac otvoriť ústa a o hradiť sa než slovák – teda beriem aspoň z toho čo som zažil.

    • No to je Pravda, Achnaton, lenže musíš uznať, že v týchto po sebe idúcich voľbách sme našich českých bratov trhli… Je mi to ľúto a preveľmi si želám, aby sa im podarilo čo najskôr nás v tomto jednom dobehnúť. A aby sme sa potom opäť vzájomne spojili, tak ako to bolo kedysi…

     • Emily, taky bych si to moc přála. My jsme tu zatím s tím nejhorším premiérem na světě. Skutečně je podle statistik nejhorší. Ale věřím, že se vše změní a naše národy k sobě najdou cestu. Já už tu cestu nemusím hledat, já ji v sobě mám.

     • Tie dve záverečné vety sú plné nádeje, Květa – už len ju naplniť. Iba nedávno sme mali asi tú najhoršiu vládu na svete my – a podarilo sa nám kartu obrátiť. Slovač drží palce aj naším českým bratom; verím, že to v najbližších voľbách vyjde!

 10. To, čo všetko v našom malom slovenskom štátiku navyvádzala minulá vláda, je jednoznačne zavrhnutiahodné. V našom meste (ešte aj na zdravotných vychádzkach do prírody!) – rúška na noštekoch trojročných škôlkarov… kam sa podel zdravý rozum??

  U niektorých z našich poslušných tajtrlíkov by sa možno dalo ich morbídne konanie ako-tak pochopiť v prípade, ak by sa dokázalo, že nezmyselným nariadeniam nás, „ovce“, podrobovali pod vydieraním „zhora“, a konali tak z obáv o život svojej najbližšej rodiny (príp. o ten ich vlastný). Vieme s istotou posúdiť, ako to bolo v prípade matoviča, keď v noci šiel sám v opancierovanom aute za merkelovou po tú príšernú skazonosnú „vakcínu“? Akotak pochopiť by sa to možno dalo, ak sa tejto ohavnosti v panike podriadil v prípade vydierania, resp. hrozby, že za neuposlúchnutie tohto morbídneho nariadenia ho čaká smrť (príp. bude vyvraždená celá jeho najbližšia rodina vrátane Klárky). Nemožné? Však ako neskôr dopadol o.i. aj nadčlovek, otec myslím šiestich detí a opravdivý hrdina ThDr. René Balák…)
  Z tohto jediného uhla pohľadu by sa nezodpovedné konanie v prípade matoviča dalo akotak pochopiť. Hovorím Pochopiť, nie Ospravedlniť!

  • Marek Košice

   „To, čo všetko v našom malom slovenskom štátiku navyvádzala minulá vláda, je jednoznačne zavrhnutiahodné.“

   Ja s tebou súhlasím. Ale čo budeš písať o niekoľko mesiacov či o 4 roky? …TO ISTÉ O TEJTO PREHNITEJ VLÁDE, kde premiér s ďalšími aktérmi nafinguje FAKE atentát na seba? 😀 A KDE TEN DO OČI BIJÚCI FAKE ATENTÁT NESPOCHYBNÍ ANI LEN MATOVIČ ČI ŠIMEČKA???

   Dva body Z MNOHÝCH, ktoré absolútne JASNE vyvracajú že to bol SKUTOČNÝ atentát (+ vyvracajú, že fico dostal guľku/guľky)

   1. Dedko Cintula strieľal zo silnej strelnej zbrane, ktorú ja mladí muži musia držať dvoma rukami, aby mohli pomýšľať na to že sa trafia, a hlavne aby im to „neodhodilo“ ruku…
   2. Zasiahnutým Ficom ani len necuklo „dozadu“, len sa SAMOVOĽNE zvalil…. Strelný náraz z takej zbrane by ním trhol aspoň pol metra dozadu….

   UŽ LEN TIETO DVA DôKAZY ABSOLÚTNE STAČIA……….. Lenže žijeme V MATRIXE, takže to nikoho nezaujíma…..POLITICI si idú svoje „notičky“, a plebs je ZMAGORENÝ (česť výnimkám).

   • Israismael

    Samovoľne zvalenie teda vyzerá úplne inak ako to čo bolo kratucko vidieť na videu Handlovskej tv ..Tam bolo vidieť odhodenie tela v tlaku , prudké zvalenie sa v rýchlom vyšvihnúti nôh na hor ..To nebol nacvičený koordinovany pad v kotuli ,že by to chcel ..ohladne tej pištole ,tak to už bolo popísané mnoho ..Na to budú potrebné závery znalcov ,nie naše dohadovania .

   • Jeden o koze, druhý o voze…ako obyčajne. Píšem o tom, čo počas niekoľkých rokov predposledného volebného obdobia navyvádzala minulá garnitúra, Marek. K čomu všetkému možno už je a ešte bude prinútená táto nová – súčasná vláda, čomu odolá a čomu pod tlakom Západu podľahne, to si zhrnieme a rozoberieme potom, keď to bude aktuálne. Nie sme jasnozriví, aby sme do celého budúceho a vonkajšími silami riadeného procesu celkovo a objektívne videli už dnes. Bude zázrak, ak celú politiku so všetkými jej úskaliami budeme mať ako na dlani po skončení tohto volebného odobia. Ak sa ho v zdraví dožijeme.

    • „tlakom Západu podľahne“ – pod tlakom židov podľahne – už to nazývajte správne!

    • Marek Košice

     „Nie sme jasnozriví“, EMILY? ….. 😀 No veru, na detaily jasnozriví nie sme. Jedno ale viem naisto, bez jasnozrivosti….. Budeme túto vládu „preklínať“, pretože bude robiť ROVNAKÉ zlo, ako vláda minulá. A ONI VEDELI (!!!) ŽE BUDÚ ROBIŤ ROVNAKÉ ZLO (len iného odtieňu, lebo nebude totožné)… Či si myslíš, že teraz ostanú zarazení v zmysle „Och, joj….musíme podľahnúť tomu a tomu, týmto notičkám od globalistov…To sme vôbec netušili, mysleli sme si, že zachránime Slovensko….“?
     😀 😀 😀

     • Jasné, že budú musieť robiť to, k čomu ich donútia…nie sú ani oni dokonalí. A nepriestreľní. No aspoň v tom najdôležitejšom sú ľudskejší. Čítaš ľudí nekomplexne, zachytávaš sa o ich nedotiahnuté vyjadrenia, ktoré iní čitatelia si vedia domyslieť. Nie každý vie byť a chce byť roztvorený dokorán, ako ty, Marek – poniektorí máme aj potomkov a dobre je aspoň trochu korigovať svoje vyjadrenia, aby nás úplne neodstavili – už sa niečo aj dovtíp! A tiež nie každý má čas a chuť neustále sa hádať kvôli prkotinám.

  • Israismael

   Máš pravdu Emily ..Mohlo ísť aj o také niečo ako píšeš ,o vyhrážky smrťou a pod,,.Ja si však myslím a mám silný dojem že mnohým vplyvným ľuďom sa mastili vačky u nás ale aj po svete obr úplatkami a províziami z tých vakcín a oni si ,,išli po svoje bonusy „…ale aj tak dopadnú ,ak sa to všetko odhalí @ vysetri ..A keďže sa o tom začína hovoriť aj v USA v senáte ,a aj inde po svete je možné že sa predsa len nieco odhalí ..

 11. Rusko obvinilo USA z Ukrajinského raketového útoku na Krym

  https://aktax.cz/rusko-obvinilo-usa-z-ukrajinskeho-raketoveho-utoku-na-krym/

 12. Marek Košice

  https://www.youtube.com/watch?v=WUj9wIVj2tc

  „EXKLUZÍVNE! Miriam Lapuníková: Ošetrovali sme postreleného Fica. NEUVERÍTE aký bol pacient“

  SAMOZREJME to natočili ako ako „záchrannú akciu“ namierenú proti „prebúdzaniu“ sa tým, ktorým otvoril oči napríklad blog zo SME, kde bol kvalitne spochybnený (a vlastne vylúčený) atentát na Fica…. 😀 😀 😀

  Prvých 20 sekúnd videa stačí na to, aby bolo vidieť ako dotyčná KLAME…. JE TO TAK OKATÉ, až som sa z toho začal neveriacky smiať 😀 ….a samozrejme som to hneď vypol, aby smiech nevystriedalo zvracanie….

  • Israismael

   Ty strašne všetko spochybnujes ,tak ako aj tie liberálne entity ,napr z denníka SME ..ty rád šprtaš do veci kde by si najradšej všetko spochybnil a všetko dal na svoj obraz ,aby to každý bral tak ako to vidíš ty .. ..proste ty máš rád také inoverne filozofovanie ,vyživaš sa v tom kde sa dajú šikovne vtesnať tvoje myšlienky ale kde môžeš zároveň aj mnohé spochybniť, ak sa to nezlučuje s tvojim egom..
   To ťa ale nekritizujem ..To si proste ty a tvoja duša ,duch…To si ty sám a ja to tak vidím..

   • Marek Košice

    A ty len DOKAZUJEŠ, že si bohužiaľ TRAGICKY HLÚPY, Israismael.
    Vysvetli mi LEN DVE (z mnohých, ale ušetrím ťa nich) veci, ktoré absoltúne „pochovali“ autentickosť „atentátu“ (ktorý sa NESTAL) :

    1. Ako je možné, že Cintulom ani len netrhlo pri výstreloch, kde silnú zbraň, ktorú mladí 2x silnejší muži od neho držia vždy dvoma rukami, DRŽAL JEDNOU RUKOU?

    2. Ako je možné, že Ficom „netrhlo“, keď dostal guľku z takej silnej zbrane? Akurát sa zvalil (ach, chabý to herecký „výkon“) na zem….

    A mohol by som pokračovať, pokračovať a pokračovať.

    LENŽE TY, PABLB ISRAISMAEL si zvyknutý na „slepú vieru“, takže ty to nepochopíš. A už radšej nikdy nereaguj na moje komenty, lebo táto moja reakcia na teba je POSLEDNÁ, a nie len reakcia, keďže tvojim komentom nevenujem už ani sekundu ani čítaním…..

    • Israismael

     Ešte raz ma nazves pablnom a blbom!! Ešte raz …ty namontované temno do pozemskosti ..iba toľko ti napíšem a už nič viac k tomu …

     • Israismael

      Čo si to dovoľujes ty sopliak . Ja som ťa nazýval blbom? Aj keby si mal pravdu a ja nie ,tak vždy je to v rovine názorov.,,takže sa krot v tomto smere ..Nik na svete ti nedal vysacku aby si niekoho nazýval blbom..nik..rozumieš má? Nie si nositeľom pravdy !

    • Israismael

     Keď nezvládas diskusie tak sem nepíš ..kritizujes tu každého bez pardonu ,ale to že si jeden neokysleny a slaboduchy tvor ,ktorý nerozumie mnohým veciam tak už je u teba každý blázon a u teba pablb či blb..ak nezvládas diskusie bez si hrať deťmi niekde na Pc v nejakých hrách a nie vo vážnych diskusiách,ktoré ale akutne nezvladas ,najmä po psychickej stránke ak niekto napíše čo i len malú odchýlku od toho čo ty považuješ za pravdu ..Si chorý psychicky ? Bol si niekedy tyrany ? Alebo čo sa deje s tebou v oblasti psyche

     • Milý Ismaisrael, Ty a Achnaton máte podle mne neskutečnou trpělivost s MzK. U něj to vůbec nemá smysl, on to prostě nechápe a nikdy nepochopí. Zato já Vás oba ráda čtu

     • Israismael

      Ďakujem Kvetka ..Veľa šťastia a lásky posielame do čiech ..V roku 1937 sa niečo stalo …a niečo veľmi významné pre oba naše národy ..Raz sa o tom bude písať,a dúfam že už onedlho ..Aj keď už veľmi veľa ľudí vie u nás akú úlohu hrá Slovensko vo svete ,tak aj u vás v Čechách to mnohí vedia ,že o čo išlo v Tom roku 1937 ..O aké poverenie od Najvyššieho ,prostredníctvom niekoho na Zemi ..len ja to tu nechcem rozpisovať,pretože zas tu bude niekto veľmi múdrym a nedostupným!

    • Mareček sa nám tu znovu dostáva do svojho arogantno-mentálno- orgazmického tranzu, v ktorom tu stihne pourážať každého, kto mu príde „pod ruky“, lebo si dovolí mať iný Názor na dianie pozemské i duchovné, ako ho zdieľa on – „pán veľko-možný“..

     P.S. Zaujímavé, že takto – bez sebareflexie – dokážeš v tej arogancii vôbec psychicky – existovať..
     Zrejme – Hlas Tvojho Svedomia, je bezpečne umlčaný.

     Vďaka za pochopenie!

  • Marek Košice

   Květa : Čo nepochopím? Že váš opis Boha a jeho činov (jeho chorých „kresťanských“ pravidiel) je opisom PSYCHOPATICKÉHO RETARDA? To som pochopil. To len VY ste nepochopili, že opisujete celý čas SATANA, a teda stvoriteľa „hmotne sa javiaceho sveta“ (telo, Zem), a nie stvoriteľa DUŠE.
   Ale darmo budem ovciam vysvetlovať, pre vás je „dôkazom vašej pravdy“ to, že spolu s vami súhlasí desiatky až stovky miliónov kresťanských oviec.

 13. Státní zastupitelství v Praze obdrželo trestní oznámení týkající se procesu schvalování vakcín proti covidu-19 a informování občanů o jejich účincích a obsahu
  https://cz24.news/statni-zastupitelstvi-v-praze-obdrzelo-trestni-oznameni-tykajici-se-procesu-schvalovani-vakcin-proti-covidu-19-a-informovani-obcanu-o-jejich-ucincich-a-obsahu/
  ——————-
  „Ja na bráchu – brácha na mně!“
  „„Státní zástupce však nevzal vůbec v potaz, že již v rámci samotného schválení mohlo dojít (což také tvrdí, že došlo) k pochybení,“ uvádí doktor Vašek v návrhu na přezkum. „Z toho, co uvedl státní zástupce, lze dovodit, že v rámci trestního řízení nejsou orgány činné v trestním řízení oprávněny přezkoumávat schvalovací/kontrolní proces jiného správního orgánu.““
  „Oznámení, které podal praktický lékař a hygienik, MUDr. Pavel Vašek, DiS., napadá proces schvalování vakcín, zejména vakcíny Pfizer/Biontech. Podle jeho podání neměl nikdo z očkovaných možnost dát informovaný souhlas, protože „nikomu nebyly podány dostatečné a správné informace o možných rizicích, složení a vlastnostech“ používané látky.

  Dále také uvádí, že by mělo dojít k prošetření toho, zda se obsah dodávaných vakcín shoduje s tím, co bylo schváleno k distribuci. Tedy zda není obsah vakcín jiný, než jaký byl odpovědnými úřady schválen.

  Státní zastupitelství po přezkoumání trestního oznámení sdělilo oznamovateli, že u „osob, které o otázkách spojených s očkováním proti onemocnění covid-19 spolurozhodovaly na politické úrovni“ nemohlo dojít „ke spáchání trestného činu“, protože „očkovací látky byly schvalovány k tomu příslušnými orgány“.

  V tomto kontextu přenáší státní zastupitelství odpovědnost na Státní ústav pro kontrolu léčiv (SÚKL) a Evropskou lékovou agenturu (EMA).

  JUDr. Jan Vychyta z Obvodního státního zastupitelství pro Prahu 4 deníku Epoch Times sdělil, že podání bylo „založeno bez dalších opatření“ s odůvodněním, že „uváděná tvrzení nezakládají podezření ze spáchání trestného činu“.“
  ————
  tých 20 tisíc mŕtvych na Slovensku sú mimo realitu.

 14. A čo poviete na stretko Petra Pellegriniho s týmito dvomi? Dohoda s nimi je nevyhnutná stratégia nášho nového prezidenta, alebo koná pod tlakom nadnárodných síl? Nemám z toho dobrý pocit…
  https://cz24.news/pellegrini-sa-stretol-s-von-der-leyenovou-loboval-za-sefcovica/

  • Už omša Te Deum bol zlý signál o podriadenosti Pellegriniho Vatikánu. Ševčovič zarába 38 tisíc – o 20 tisíc viac ako Pellegrini. Komu tak asi slúži. A čo by sa tak asi stalo, keby ho Pellegrini nepoveril? To je hra slobodomurárov.

  • Marek Košice

   Emily, si menej rozumná než si pravdepodobne myslíš….
   ŽIADNA STRATÉGIA, SPAMäTAJ SA……..ON (ako všetci ostatní) JE BÁBKOU A CELÝ ČAS O TOM VIE………….. JEHO ČINNOSŤ V POLITIKE JE VOPRED DANÁ, ŽIADEN ČIN V POLITIKE SI „NEORDINUJE“ ON SÁM. ROZTRŽKY SÚ LEN DIVADLO…….
   Na fotke z inaugurácie Pelleho sa Pelle škerí do foťáku spolu s Harabínom, s ktorým sa silno hejtili počas prezidentských volieb (hlavne Harabin na neho)…
   Kus h*vna Danko sa tam náramne bavil so Šimečkom, hlava pár cm od jeho hlavy…Ale v TV a internetových reláciách, v NRSR, atď….na seba nadávajú….

   DIVADLO, UŽ TO POCHOP……….

   • Marek, prezidentom aj premiérom si mal byť dávno ty, lebo ty všetko vidíš úplne presne, všetky úskalia… Však to vidíme aj my ostatní, len o čosi viac korigujeme svoje vyjadrenia. A ver, že je to potrebné, ak nechceme zostať sami, bez priateľov, ktorí nás majú radi o.i. aj preto, že nie sme voči nim za ich úplne každú (a neraz aj zámernú) nepresnosť neustále ubrechotaní.

 15. Postupne sa odtajňujú archívy a my sa dozvedáme zakázané vedomosti.
  Hmota a vedomie je jedna substancia, tak dohady o bohu sú zbytočné, lebo náboženstvá nevznikali na pokyn hoha alebo bohov.
  Genóm človeka bol umelo upravený pred 12 000 tisíc rokmi
  https://cz24.news/genom-cloveka-bol-umelo-upraveny-pred-12-000-tisic-rokmi-tak-aby-skratil-zivot-cloveka-inak-by-sme-mohli-zit-od-300-do-800-rokov-zistili-to-sovietski-vedci-v-roku-1954-pri-skumani-zavitnice-ludskej/

  • Objektívne

   Sovietski vedci tiež vyskúmali, že za Slnkom je na rovnakej obežnej dráhe ako Zem ďaľšia planéta kde sa preťahovali tí, ktorí kedysi žile na Marse. Bude to rovnaká pravda ako ten článok z odkazu.
   https://sk.unansea.com/astrofyzik-kirill-butusov-zivotopis-a-objav-vyskum-slnecnej-sustavy/

  • No jasne ze náboženstva nevznikli na pokyn Boha Stvoriteľa. Náboženstvá tak ako ich poznáme sú len dôsledkom nesprávneho uvedenia duchovných právd do života.
   Ak nejaký vysoký duchovný vyslanec príde na Zem varovať ľudí že im hrozí duchovný pád a duchovná smrť a ukáže cestu ku Svetlu tak namiesto pochopenia sa mu dostane postupy ci smrti a naviac jeho učenie ľudia prekrútia, zneužijú a z jeho osoby urobia nejaký kult ci náboženstvo – teda mŕtvu vieru. Taký je stav väčšiny ľudí na Zemi. Takze to čo priniesol ich nezaujíma ale zaujíma ich ako sa ho zbaviť a z recyklovať čokoľvek čo sa týka jeho osoby a pôsobenia k vlastnému zištnému prospechu.
   A tak prinesená Pravda Zhora sa vála kdesi popod ploty, na smetiskách pod haldami ľudských myšlienkových nánosov a keď niekde vytŕča tak jej lesk je okamžite tienený čomkoľvek čo sa dá účinne použiť.

   • Náš Stvoriteľom dokonalo naprogramovaný mozog ranil „boh“ sionu nedokonalosťou; je to sadista a vrah – odpočiatku.
    Zdroj: „svätá“ (x-krát poprepisovaná) biblia

 16. Nuž, to ohlúpnutie verejnosti je silne citeľný! To badá aj človek so všeobecným vzdelaním (alebo zdravým sedliackym rozumom) a vyššie vzdelaní doslova trpia v tom stáde! Poznám staršie osoby s bohatými životnými skúsenosťami ako aj vedomosťami, ktoré doslova sa stiahli z verejného života (ba aj zo soc. sietí), lebo nemajú trpezlivosť a pochopenie pre tie hlúposti a agresivitu občanov prameniace z pandemickej hystérie.

Pridajte komentár

*