Alternatívne médiá varovali už pred rokmi, čo sa deje dnes. Ako bude pokračovať agenda depopulácie?


Print Friendly, PDF & Email

Alternatívne médiá varovali už pred rokmi, čo sa deje dnes. Ako bude pokračovať agenda depopulácie?

(Mike Adams, Natural News) My v alternatívnych médiách (pravdivých médiách) sme presne predpovedali a varovali takmer pred všetkým, čo dnes svet vidí: poškodenia zdravia a úmrtia spôsobené očkovaním, zhoršujúca sa inflácia, devalvácia meny, vládou podnecovaná cenzúra, masové povstania, depopulácia, zhoršovanie neplodnosti a oveľa viac.

Alternatívne médiá (nezávislé médiá) sú skutočnými médiami. Sme tí, ktorí sú ochotní hovoriť pravdu štátnej moci do očí, klásť ťažké otázky a uplatňovať nezávislé myslenie, nie slepú poslušnosť vykonštruovaným príbehom, ktoré nám predkladajú lživí klamári.

Po tom, ako sme to všetko vopred predpovedali a varovali svet pred tým, čo sa chystá (a čo je tu už teraz), dnes znova varujeme pred tým, čo príde ďalej.

To, čoho sme svedkami a čo prežívame, nie je nič menšie ako plánovaný pád ľudskej civilizácie a etnická prečisťovacia genocída proti ľudskosti na úrovni celej planéty.

Len ak pochopíme tento kritický fakt, môžeme pochopiť udalosti, ktoré sa dnes dejú:

 • Agresívne pretláčanie očkovacích biologických zbraní, ktoré mrzačia alebo zabíjajú ľudí i zvieratá.
 • Prudko stúpajúca miera neplodnosti v krajinách, ktoré dodržiavajú vakcinačné nariadenia.
 • Zrýchlenie inflácie potravín, ktorá povedie k rozsiahlemu hladu a dokonca hladomoru.
 • Pokus o úplnú vládnu kontrolu nad všetkými prejavmi prostredníctvom cenzúry a „deplatformovania“ (rušenia účtov na sociálnych sieťach).
 • Vykonštruovaný kolaps kúpnej sily nekrytých mien smerujúci k „resetu“ peňazí a zavedenie digitálnych mien centrálnych bánk (CBDC).
 • Geoinžinierstvo (militarizácia počasia) na narušenie výroby potravín a vytvorenie potravinovej krízy.
 • Úmyselná eskalácia do tretej svetovej vojny vyprovokovaním Ruska prostredníctvom zástupného národa Ukrajiny.
 • Úmyselné narúšanie potravinových dodávateľských reťazcov prostredníctvom hromadného zabíjania dobytka, kurčiat a moriek.

Ak sa na súčasné udalosti pozeráme cez optiku agendy genocídy, všetky hlavné udalosti, ktoré sa dnes odohrávajú, už nevyzerajú ako náhodné, spontánne „nešťastné“ udalosti, ale skôr ako míľniky v oveľa väčšom a oveľa odpornejšom pláne.

Tento plán – mimochodom, o ktorom sme presvedčení, že zlyhá – je pokusom o vyhladenie miliárd ľudských bytostí. Ide o pokus pripraviť planétu Zem na „post-ľudskú budúcnosť“.

Globalisti veria, že ľudia budú čoskoro nepotrební

Pochopte, že aj bez použitia kozmických, náboženských či démonických vysvetlení, globalisti dnes už vnímajú ľudské masy ako zastarané a nepotrebné, pripravené na nahradenie výpočtovými systémami umelej inteligencie.

Umelá inteligancia už teraz nahrádza servisné úlohy, ako sú telemedicína, technická podpora, zákaznícky servis atď. Časom majú humanoidné roboty napojené na umelú inteligenciu nahradiť aj pracovnú silu v poľnohospodárstve, doprave, skladoch a v podstate všade inde v hospodárstve.

Globalisti vidia ľudské bytosti ako „ľudský zdroj“, ktorý treba využiť a potom zlikvidovať.

Po zdaňovaní a zotročovaní pracujúcich más po stáročia sa éra ľudí ako zdroja práce, myšlienok a komunikácie rýchlo blíži ku koncu. Systémy umelej inteligencie, ako je ChatGPT, už dokážu nahradiť mnoho textových alebo hlasových ľudských interakcií vrátane lekárskych interakcií.

Dokonca už aj lekári pretláčajúci pacientom pilulky, sú zastaraní, keďže medicínsky systém umelej inteligencie prináša takmer rovnaké výsledky.

Čoskoro spoločnosti ako Google a Amazon uvedú na trh robotické systémy, ktoré nahradia veľké percento ľudských pracovníkov. Mnohé reštaurácie rýchleho občerstvenia už kupujú automatizované systémy, ktoré nahradia čašníkov.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

V blízkej budúcnosti nebudú v sklade Amazonu pracovať takmer žiadni ľudia. Bude to niečo ako 98% robotov a 2% ľudí len na to, aby zvládali problémy, ktoré roboti zatiaľ nevedia vyriešiť.

Čo urobia globalisti so všetkými tými miliardami nezamestnaných, prestarnutých más? Je to jednoduché – vyhladia ich .

Z toho vyplýva potreba vakcín vyvolávajúcich krvné zrazeninu, mRNA vakcín proti neplodnosti, kolapsu infraštruktúry zásobovania potravinami, kolapsu umelej meny, vládnej cenzúry a iných podobných snáh.

To všetko sú vektory, ktoré majú globalistom pomôcť dosiahnuť zničenie ľudskej rasy kolapsom práve tých vecí, ktoré udržujú fungovanie civilizácie (ako sú potraviny, hnojivá, fosílne palivá, rozvodná sieť, spravodlivé voľby atď.).

Kríza vysokej inflácie, drahých energií a ďalších oblastí nie je náhoda

Dôležité je, že mnohé ľudské bytosti, ktoré dnes žijú, strácajú rozum, snažiac sa pochopiť, prečo sa všetko rúca. Jedlo je čoraz vzácnejšie. Nafta je drahšia. Dodávateľské reťazce sú prerušené. Infraštruktúra sa rozpadá.

Americké letecké úrady ani nedokážu udržať lietadlá vo vzduchu. Pred pár dňami došlo k totálnemu zlyhaniu informačných systémov, čo spôsobilo zablokovanie všetkých letov v USA. To všetko sa nedeje kvôli nejakej „smole“. Deje sa to zámerne. Je to uvalené na ľudstvo úmyselne.

Spolupáchateľské vlády sveta – z veľkej časti riadené Svetovým ekonomickým fórom (WEF) – sa stali teroristickými organizáciami, ktoré sledujú cieľ vyhubiť svoj vlastný ľud.

To je dôvod, prečo zradca Lloyd Austin (americký minister obrany) nútil očkovanie proti covidu aktívnemu vojenskému personálu. Nebolo to preto, aby boli zdraví, ale aby ich zmrzačili a zavraždili v rámci prípravy na oslabenie americkej obrany a nadchádzajúcu svetovú vojnu.

Austin je podľa Mika Adamsa vojnový zločinec. Hromadne vyvraždil svoje vlastné vojenské jednotky, aby oslabil Ameriku a zabezpečil, aby americkí nepriatelia uspeli, keď sa začne tretia svetová vojna (pravdepodobne čoskoro).

Viac o aktuálnych udalostiach sa dozviete v najnovšom podcaste Situation Update stránky Natural News:

 • Obchody s potravinami v New Yorku zamykajú potraviny kvôli rastúcim krádežiam v maloobchode.
 • Maloobchodníci s potravinami utekajú z miest ovládaných Demokratickou stranou, keďže kriminalita prudko stúpa.
 • Spoločnosť Foster Farms hlási poplach kvôli miliónom kusom dobytka a sliepok, ktorým hrozí hladovanie kvôli nedostatku zásielok obilia po železnici.
 • Železničný systém USA kolabuje a dodávky potravín a hnojív sú zámerne narušené.
 • Hrdina z Houstonu, ktorý zastrelil násilného ozbrojeného lupiča, bude súdený pred veľkou porotou.
 • „Prináša vám Pfizer“ (paródia na rôzne zdravotné následky covidových vakcín).
 • Predpovede a varovania, o ktorých mali alternatívne média pravdu.
 • Čo sa stane ďalej…
 • Rusko začne veľkú ofenzívu proti Ukrajine a NATO.
 • Riadená demolácia systému nekrytých mien založených na dlhu.
 • Zrýchlená demontáž energetickej infraštruktúry s cieľom zbedačiť ľudstvo.
 • Geoinžinierstvo (militarizácia počasia) bolo spustené s cieľom zničiť potravinový dodávateľský reťazec.
 • Ľudí majú nahradiť systémy umelej inteligencie, po ktorých budú nasledovať humanoidné roboty vybavené umelou inteligenciou (terminátori).
 • Veľký kozmický obraz ľudstva, ktoré je cieľom pre vyhladenie.

Podcast (v angličtine) si môžete vypočuť tu:

Zbohom vysoký krvný tlak

Autor: Mike Adams, Zdroj: brighteon.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Ak globalisti na niečo zabudli – to si píšte, že ľudstvo im tým zlomí väz! Nech sa tak stane! Amen!

  • A co takeho?:)))))))))

   • zatial nikto

    Napriklad zabudli na to,ze nie su Zdrojom (dusou) a nejednaju z tejto pozicie.Ak niekto jedna proti nim z pozicie Zdroja,nemozu nikdy vyhrat.

    • zatial nikto

     Zabudaju vsak na vela inych detailov a ich plan je prilis ambiciozny,rychly a komplikovany aby vysiel.Maju tiez velky unik informacii.
     A keby som sa aj mylil,uz bolo povedane ekonomami ze tvrdy korporatny fasizmus nema dlhe trvanie,mozno skor ten soft,makky

    • No, neviem, či to bolo – autorsky tak – myslené.
     Ja by som v tom videla – „kúsok“ – irónie. To znamená, že i keby tam boli napr. – 3 veci opomenuté, tak zhypnotizované ľudstvo – si nič nevšimne a tak s tým nič – i tak – nespraví, lebo..
     P.S: Ale – možno sa mýlim..

     • Satanisti – počas svojho dňa – 11.1.23 – upratujú – rozumej – pália – vo svojom satanistickom „doupeti“ v Sydney – materiály, ktoré zrejme nikdy – pre bežného „smrteľníka“ – nemali uzrieť Svetlo sveta..

      https://t.me/s4illimati/11289

    • Pamatam ked bol u nas v triede na zs jeden arogantny nezbednik ktory sekiroval vsetkych v triede. Nepomohla ani laminatova antena od auta ktorou dostaval od ucitelov za jeho „priatelske“ chovanie k spoluziakom. Bol velmi bystry a pekne vypeceny a skutocne vyzeralo to ze je nadmieru scitany a spolocensky – no aj tak bol pre triedu len pritazou. Bol otravny ako hmyz. Vzdy mal tak okamzite pohotove argumenty ktoryma zotrel kazdeho ze az bol tym odporny. Mal doma problemy s rodicmi a hlavne so sebou mal vela nevyriesenych problemov – celkovo to bola problemova rodina – nemali nanho cas a tak otravoval vsetkych naokolo.
     Potom k nam do triedy prisiel z inej skoly jeden klucina, jednoduchy chalan ktory sa cudoval ze toho chytraka co do kazdeho rype nijako nespacifikujeme ci nekopneme do zadku. Musel to spravit on. A bol klud. Vychytraly kriklun a rypak v jednej osobe co sa nevedel vmestit do koze splasol ako praskly balon.
     A ked teraz o tom rozmyslam tak zistujem ze vacsina normalnych a slusnych ludi berie prilisny ohlad na barsjakych chrapunov ktori vyrastli v barsjakych spinavych dierach a otvaraju si svoju spinavu hubu na kazdeho slusneho cloveka ktoreho stretnu. A preto tu na Zemi mame to co mame – ak by sme tych drzych sebavedomych odkundesov co su medzi nami nakopali do zadku tak by ti uplne nahore coskoro nemali na nas ziadny dosah.
     Islo by to odspodu – az nahor – tie „cistky“.
     Inak – ak by niekto zazrakom vyzabijal cca 100 milionov elitarov vratane tej absolutnej spicky tak by nam to moc nepomohlo – za cas by sme boli tam kde sme teraz – niezeby sme nevedeli ako zit v mieri medzi sebou a vo svojich rodinach ale brali by sme stale ten isty nemiestny ohlad na roznych vyvrhelov, asocialov, narcisov a chytrakov ktori su medzi nami. Nechali by sme ich znovu sa zgrupit s zas by nas ovladli. To oni su v prvom rade ti ktorych mame dat do late. Az na nich bude vacsi tlak zo strany ich oklolia tak sa prisposobia a nebudu vystrkovat rozky.
     Len nemiestne ohlady – toho sa zbavit a vobec by nas nejaky kisinger ci svab s resetom nemusel trapit.

     • kvakcína je sloboda

      v jednom rozhovore so Solovjovom Putin spomínal na detstvo a okrem iného povedal: „ak je bitka nevyhnutná, musíš udrieť ako prvý“

     • provokater

      presne, je to jednoduché, tresk po gebuli a poslať k Luciferovi a je to. Len treba začať.

     • S tým súhlasím! ibaže nás normálnych a slušných zas od detstva učí cirkev k láske k blížnemu, a na takú úžasnú sprostosť (proti tomu rebelujem už od detstva), že ak ti dá niekto facku, nastav mu aj druhú stranu, atď. Taká prísna výchova od malička je potom na celý život. Viem to, lebo sama tým trpím! Teoreticky viem už dávno, že s primitívnym musím ešte primitívnejšie jednať, ibaže som to dlho nedokázala (pandémia ma na to naučila, lenže mňa to oberá o sily, lebo mne to ide veľmi ťažko). V každom človeku som vždy hľadala to dobro (ale v mnohých nenašla) a tak hodne ma využívali. I keď som bola životaschopná a priebojná, t.j. šla som vytrvalo za svojím cieľom, ale k ľuďom som nedokázala byť zlá, dokonca aj keď by som chcela! Takže je to ťažké! Po dlhých útrapách som sa dostala k štúdiám a tým som získala odborné vysvetlenia, čo je to psychopat a manipulátor… teraz už akonáhle zistím najmenšie náznaky, ruším kontakt. Žiaľ, je ich ale dnes už hrozne veľa! Od tej doby hovorím, že to by mali učiť už v škole… ibaže kto má na tom záujem, aby ho spoznali a odhalili? Veľa psychopatov je totiž aj medzi pedagógmi, aj v cirkvi, aj v zdravotníctve, aj… aj… aj… Proste, je to ťažké!

     • Pre Barbaru: ano, je to tazke prejavit svoju nevolu lebo nechces nic pokazit ci nieco vyviest v nerozvaznosti.
      Ale celkovo – ludia nemusia nic organizovat – staci ak prejavia svoju volu. A ked to este nedokazu tak najprv svoju nevolu – aj to je prejav vole.
      To bude stacit. Negativni jedinci prejavuju svoju volu aj nevolu a su dravi a sustredeni len na to co ich zaujima. Na seba niesu sustredeni – lebo ak by boli sustredeni na seba tak by sa sustredili aj na toho s kym jednaju – a to by boli viac empaticki ako (v najlepsom pripade) kriticki.
      Su vsak aj „vyssi“ ludia s harmonickou dusou a zrelym duchom, ktori su sebavedomi, laskavi, vludni a nikdy nechcu ublizit ale ked treba zakrocit tak sa obetuju a urobia co treba – daju aj facku ci skaredo vynadaju – ak treba.
      Vzdy ide o vnutorny stav – nevedia strpiet krivdu a nespravodlivost zlom zvedenych.

   • Spýtaj sa Kissingera. Základ je, že ich plán je už odhalený a dajú sa predvídať ich postupy. A musia improvizovať! Základná chyba sa spustí, keď sa dostanú do fáze, že začnú hromadne likvidovať aj svoje súčasné kádre – nielen preto, že do „archy“ by ich aj tak všetkých nezobrali, ale aj preto, že nie všetky ich kádre sú rodení psychopati a začínajú prechádzať na druhú stranu. A prestávajú fungovať ich zaklínadlá. Toto už sa prejavuje pár rokov – to sú tie úniky informácií, alebo osobnosti, ktoré sa im odvracajú. A taký kinezitologický test vie dať odpovede na všetky otázky – treba len vedieť tie otázky sformulovať „ako na súde“ – odpoveď áno – alebo nie!

    Dopadne referendum o plánovanonom rozvrate Ústavy SR v prospech globalisov? Áno – či nie?

    Vyhľadajte si „jak provést kinezitologický test“

    https://www.youtube.com › watch?v=ULQLkojpa_8
    Jak provest kineziologický test ? – YouTube
    Jak provest kineziologický test ? – YouTube 0:00 / 2:20 Jak provest kineziologický test ? 14,725 views Apr 21, 2017 67 Dislike Share Save HADŽI-KI 71 subscribers Jednoduchý…

    https://www.hledak.cz › 2022 › 07 › jak-provest-kineziologicky-svalovy-test.html
    Jak provést kineziologický svalový test? – hledak.cz
    Jak provést kineziologický svalový test? července 13, 2022 Když jsem narazil na tohle video, vůbec jsem netušil, o co jde. Proto jsem přihodil i další video, které vysvětluje víc. Další písmenka není potřeba psát. Sdílet Získat odkaz; Facebook; Twitter; Pinterest;

   • Globalisti zabudli, že nie sú dokonalí a už vôbec nie sú vo vesmíre tí najvyšší

    • Svätá pravda Emily, keby bola na Zemi demokracia, tak by na nich ľudia zabudli, že vôbec nejaký Globalisti existujú. Už som Ti napísal.

  • Pán Boh vysliš

 2. Obávam sa, že priveľa ofcí ešte zatrepe krpcami, lebo vývoj je nezvratný a priveľa ofcí sa zaujíma len o svoje EGO (hrabanie peňazí, kariéra, mediálny exhibicionizmus, vlásných výzor,…), nevnímajúc svet okolo a prebiehajúce procesy.
  Časť ofcí sa nechce či nemôže prebrať z mediálnej hypnózy, či uveriť tomu o čom je reč alebo albilisticky vyčkávajú či nahovárajú si, však to je ďalšia kríza, ktorá prejde, len troška treba vydržať – zaliesť, však sa to mňa netýka… mám drevo na zimu a pod. primitívne argumenty (akoby len od dreva záviselo jeho prežitie)… Takže máme tu zaočkovaných, máme tu klimatických jasánkov a milovníkov smart city a všetkého smart digitálneho a nakoniec psychicky chorých (sociopati, psyhopati, narkomani, lgbti, gender, narcisti, kariéristi, feministky, greendeal fanatici a pod.) a v niektorých krajinách a veľký počet priitívnych MOslimákov ! Táto zmeska musí zákonite prasknúť, nehovoriac už o pripravovaných vojnách (Turecko-Sýra, Azerbajdžan-Irán, Taiwan-Čína,…) či vyvolaných občianskych vojnách (Peru, Brazília,…)… no a k tomu zámerne vyvolaný hladomor (likvidácia poľnohospodárstva, výroby potravín a ich distribúcie…)… tí skurvení stanskí zvrhlíci z WEF a spol hrajú jednoducho VABANK ! A verte mi, jadrová vojna im veľmi hrá do karát, lebo je to tiež cesta k depopulácií a nie nadarmo si už po celom svete zbohatlíci od 2020 masívne objednávali protijadrové kryty ! Takže dámy a páni, to najhoršie sa ešte len blíži ! Ale nestrácajte vieru a nebojte sa, dáme to rovnako, ako sme odolali voči jedovatému očkovaniu nacistických šmejdov a ich poskokov !

  • Určitá soběstačnost v jídle, bydlení a ano i v tom dříví na zimu dává možnost většího odporu, nepodvolení se systému ,člověk je méně vydíratelný /účty ze energie a následné odpojení /. Mnoho lidí dřevem topí i vaří na něm a tam kde nemají zavedenou elektřinu /na odlehlých místech/ je pro přežití důležité.

   • Máš problémy?

    kedysi ako malý chlapec som chcel postaviť minielektrareň na palivá,…drevo, smeti, atd… Lenže za komoušov bolo súperlacno a nebolo to treba, tak sa môj sen rozplynul. Ako vidím, teraz na staré kolená sa s tým asi pohrám. Alebo to je námet pre mladších.

  • No možno tá jadrová bude súvisieť s tými troma dnami tmy(temnoty) ako povedal páter pio alebo Ježis sv Faustíne.Myslím že dôjde k veľkej katastrofe za hriech ludí.To myslím že bude trest.Presne z čoho bude pozostávať trest neviem no niečo bude.

   • …vraj nemame vtedy pozerat von oknom – ked budu tie tri dni tmy. Dal bych von aj kameru s nocnim videnim a nahral to ale vraj nebude fungovat nic na elektrinu. Vraj ani ohen – ani sviecka nepojde zapalit. Zeby aj bytostne zivly mali mat vtedy technicku prestavku? Ak ano tak to bude nejaky druh resetu:)) ci tri dni dunkelterapie zdarma pre vsetkych na planete.

    • 😃čím viac nás strašia, tým je na tomto portáli väčšia zábava

     • Najdi si nieco o dunkelterapii – zazitky niektorych ludi – ci by si do toho isla.
      Ja nie. To je ako si dat drogu alebo zmenit neprirodzene stav vedomia – nepouzijes drogu, meditaciu, hypnozu ale pouzijes tmu.

     • A = stará skúška sily vedomia u budhistických mníchov – v uzavretých v hrobkách – pretože aj možnosť pohybu umožňuje orientáciu – ako u slepcov, a teda – nie je to ten najväčší des. V podtate išlo o simuláciu pochovania zaživa! A abstraktný des produkovaný ich počmáraným vedomím-svedomím, ktoré je inak prirodzene nastavené „svetlu“. Takto ma ako decko „trestala“ = týrala moja matka – zatvárala ma do zhasnutého hajzlu! Dvere sa otvárali dovnútra – nedali sa vykopnúť! Ale dalo sa do nich kopať a vrieskať a počkať na reakciu susedov – a potom išla do piče! Ja stále rozlišujem medzi panikou a hystériou – a zúrivosťou smerujúcou k slobode a záchrane!

     • Nie, do toho by som nešla, Achnaton, nemám rada úplnú tmu; ani skutočnú, ani ako metaforu. Priamo do okna mi ešte nedávno svietila xenónka, ktorá by bola prežila aj niekoľko generácií, no na pokyn Zhora bolo svetlo nahradené novodobým, vieme akým.
      Tu budú neustále zmeny a čoraz častejšie, lebo „mocní“ tohto sveta to „napredpovedali“ do biblie, tak sa to musí plniť. Naše zbrane proti ich zbraniam sú menej ako vzduchovka oproti delu, len si to ešte neuvedomujeme. Pritom od r. 2019 vidíme, akú neobmedzenú a nepostihnuteľnú majú svoju moc, a napriek tomu ďalej za oponu vidieť nechceme. Ja verím, že nakoniec vyhrá Spravodlivosť a Láska, ale my Pozemšťania nedisponujeme ani týmito vlastnosťami, ani ich utajenou, zrejme špičkovou technikou. Preto dúfam, že nakoniec bude musieť vystreliť lúč Poznania dosiaľ pred nami ukrytá desiata planéta – s oveľa výkonnejšími zbraňami, ako sú tie ich, či naše.

    • Ty tři dny temnoty mohou souviset s přepolováním nebo taky se slunečními výrony.Nevím jestli by člověk měl zrovna náladu na dunkelterapii,ale asi tři dny se intenzivně modlit k Bohu by leckoho mohlo změnit.
     Co se týká té dunkelterapie,tak její velký propagátor Hoger Kalweit tvrdil,že bohové nesnesou konkurenci a proto pokuď se civilizace dostane dost daleko,tak ji zase vrátí zpátky.

     • S tymi bytostnymi zivlami som to myslel zo zartu – oni nemaju nikdy volno ani sekundu od piciatku trvania vesmiru az po jeho ukoncenie az do bodu jeho „scvrknutia“ sa do malej ciastocky – neviditelneho prasemena – ved oni to vsetko napokon vykonavaju na pokyn Zhora. S tym prepolovanim a tmou – ano to dava zmysel.

    • Existuje u niektorých ľudí, dokonca ich poznám, volám to siedmy zmysel (nie je to napísané medzi SIDDHI). Je to schopnosť videnia v absolútnej tme. Neviem na akej báze to funguje, ale nie je to videnie infračervenej farby, ktorú my ľudia nevidíme (vretenice áno). Niektorý to nazývajú tretie oko, to je ale videnie v šere, alebo videnie budúcnosti, alebo videnie iných dimenzií. Viem, že nič neviem, ale skúmam to.

 3. mariankosmac

  Tak už sa asi nič nedozvieme:
  Světové ekonomické fórum nařídilo mainstreamovým médiím a novinářům, aby „přestali“ odhalovat jejich tajnou agendu a místo toho se zaměřili na důležitější témata, jako je „změna klimatu“ a „online dezinformace“.
  https://tadesco.org/wef-narizuje-novinarum-aby-prestali-odhalovat-tajnou-globalistickou-agendu/

 4. Najlepšie,keby zomrelo aj tých 500miliónov otrokov, ktorých chcú mať pre seba,aby im slúžili.To by som chcel vidieť,ako si sami chovajú zvieratá,alebo okopávajú záhony…A ešte predtým vyhodiť do vzduchu banku rastlinných semien na Špicbergách.Aj keď takých bude určite po celom svete viacej, urobiť im čím viac škody.

  • Proč ničit ,škoda by to byla pro lidstvo. Spíš ty semena z banky distribuovat do všech států aby měli lidé konečně zdravé ,nehybridní osivo. V té bance skladují původní druhy, geneticky nemodifikované ,nehybridní odrůdy. Ty se dají následně množit jsou odolné vůči škůdcům ,nemocím a proto nepotřebují chemii /Monsanto/. Takové by lidé měli i sadit , vrátit se do zahrádek, zlikvidovat trávníky a zahradní bazény a pěstovat skutečné potraviny a vitamíny . Zakázala bych celosvětově pěstování GMO potravin, zakázala bych vakcíny a chemické léky , chemii v potravinářství a mnoho dalších věcí .To by nevydýchali, strátu takového byznysu .Sami jim pomáháme spotřebitelským chováním ,posilujeme jejich moc a kapitál a tím jim dáváme hůl do rukou kterou nás pak mlátí.

   • Perfektne vystihnuté, Magdalena
    takto uvažujúci ľudia by mali riadiť svet 👍

    • Emily!!! – Prvotnopospolná spoločnosť mala len kmeňové „riadenie“ na prežitie! V tvojich komentároch neustále vidím spojenie tvojej konceptuálnej tuposti a neustále pochlebovačstvo – vyslovene v ľuďoch tu pestuješ ich falošný pocit výnimočnosti – aby si ich mohla ich vlastnou ješitnosťou ovládať! Je mi už zle z tvojich smajlíkov a srdiečok – mimochodom čiernych ako srdce Satana! Ty si tu najzákernejšia osoba!

     • Dobre si to vystihol aj mne to pripomína riťolizačské typy ľudí čo sa vedia zaliečať až pod kožku +++

     • Namiesto neprestajného útočenia si radšej lieč svoju slepotu!
      Štedrého sponzora na vydanie tvojej knihy si nahradil náštevou blaváckeho vydavateľstva (na Kukuričnej 13?), ktoré v tom čase na slovenských autorov už dávno zvysoka kašľalo. Lebo ti asi horelo!! Bola to len a len tvoja chyba (alebo nevedomosť? – to je jedno…)
      takže už konečne prestaň zbytočne chŕliť svoju žlč, lebo si na nesprávnej adrese; za tvoju horúcu hlavu si môžeš jedine ty sám.
      Dúfam, že si ma konečne pochopil.
      A svoju „sekundantku“ Boženu si zbaľ, keďže ňou nie je nikto iný, ako ty sám… veď nie sme tu všetci na hlavu.
      Ospravedlňujem sa redakcii aj čitateľom, že som už ostrá aj ja, ale s poniektorými sa asi naozaj inak nedá.

    • Čo tu zase frfleš do môjho okna? Ty tu neustále kritizuješ všetkých navôkol vrátane redakcie – podľa princípu „Podľa seba súdim teba“ – a nezastavíš sa pred nikým a pred ničím. Práve ty si pestuješ svoj vlastný pocit výnimočnosti a neznesieš ani pomyslenie, že každý človek je výnimočný niečím iným. Však aj ty…žiaľ; myslíš, že ani redakcii nie je jasné, že tu vypisuješ pod niekoľkými DESIATKAMI nickov na podporu svojich vlastných žlčchŕliacich útokov? Sa spamätaj!! Žlč si vylievaj v svojej „izbe“ na podlahu, a nie do okien komentátorov!
     Ty si sám sebou pestuješ svoj vlastný falošný pocit výnimočnosti – myslíš, že pre čitateľov je ťažké pochopiť, v akom prostredí je toľko času, aby bolo možné získať nadprirodzené kvantum vedomostí zo všetkých možných oblastí??
     Zdravý mozog používa vyvážene obe mozgové hemisféry – tebe jedna z nich evidentne zhltla tú druhú.

     • Je taka piesen – „Ži a nechaj žiť“. Venuj ju Marodovi v nejakom radiu – mozno obmakcis jeho srdce.

     • Ach, Achnaton, môj čas je príliš cenný na to, aby som ním plytvala na kdekoho. A už vôbec nepotrebujem obmäkčovať natvrdnuté srdcia kdejakých Narcisov – ja len chcem, aby nepchali svoju, o empatiu ozbíjanú hlavu, do môjho okna. Táto kategória nie je a nikdy nebude mojou krvnou skupinou ľudí… plus tie podfuky s nickmi (Jednoduchá, Alena, Božena… aj mužský pseudonym je tam – s povzdychom „…ach-jaj“ atď.); plus pod jednou značkou vždy iné orientálne meno (za posledné dni je ich tam už asi 20) – to akože ostatní čitatelia ešte nepostrehli??

      Takže: Nepoznám nič detinskejšie, ako keď niekto neustále potrebuje robiť zo seba totálne necitlivého grobiana. A tiež nemienim riešiť nenormálnosť niekoho, kto si neuvedomuje, že investigatívna stránka nie je detské ihrisko. A niekoho, kto nechápe, že smajlíky slúžia na vyjadrenie neverbálnej komunikácie.
      Achnaton, pochopené?🙂

    • Pochopene. A pochopene aj to ze s tym „marosom“ to nieje len tak, zo struktury celej „jeho“ aktivity sa mi vynaraju kontury toho o co tu ide v jeho mene.
     Uz by som mohol uhadnut celu tu hadanku ale este to nechavam aby to nabralo ostrejsi obraz.

     • 👍😉

     • Emily, on sa mstí, mstí a zase len mstí.
      Aj ja mam v istych veciach na Tvoje nazory iny nazor a v niektorych pripadoch viem, ze sa stopercentne mylis – ale skumam co je v Tvojich nazoroch zdrave a na tom staviam – a to Ti potom podavam – tak ako ucitel jemne naslapuje, jemne sa dotyka duse cloveka, nenici zbytocne co sa da v cloveku „pouzit“. Ale on neutoci na system infiltrovany v Tebe – jemu je u zadku – on utoci na cloveka – on sa len mstí, neinvestuje do inych – i ked si jeho vypocitavy rozum mysli ze ano. Nema pristup k ludskym srdciam, nevie – nechce podporit cloveka a samozrejme, ze nedokaze prijimat od nich lasku. Je sam sebou vyobcovany zo spolocnosti.

     • Viem, Achnaton, pozorujem to už dávno… nasl. jeho komentár – tento:

      Maroš
      13/01/2023 at 19:52

      tu včera, teda 13. januára, nebol ešte ani dnes o cca 6. hod. ráno – vsunul ho tam neskôr
      … už dávno sa nabúrava do cudzích komentárov, píše pod niekoľkými nickmi + pod niekoľkými desiatkami značiek – v ktorých chváli sám seba a útočí všade navôkol.

      Zdá sa, že sa tento bádavý portál sa ocitá v cudzých rukách.

      Redakcia, ak môžete, vyjadrite sa k tomu, prosím…

     • Nikto nikde tajne nevsúva žiadne komentáre. Ak sa nejaký komentár objaví neskôr na mieste, kde predtým nebol, tak pravdepodobne bol pozdržaný systémom na moderáciu a zobrazil sa až neskôr, keď bol moderátorom schválený. Nikto sa tu nenabúral, nešírte konšpirácie.

     • Svojím riťopchajstvom tu nemenovaní máte na svojej strane redakciou spomenutého „moderátora, ktorý schvaľuje komentáre a údajne je lenivý“. Som znovu v situácii, keď mi táto osoba zablokovala komentár – takže sa nemôžem brániť, resp. reagovať na „veselú komunikáciu“ o mojej osobe. Čiže – opäť sa mi oživil starý konflikt – už som spomenul, že ja nemám problém so žiadnym útokom tu na moju osobu – mám problém s touto redakciou, ktorá sa zlomyselne vyžíva v tom, že má „moc“ nado mnou. A v podstate používa starú špinavú mainstreamovú metódu. Normálne tu tomuto prajem, nech to tu v diskusiách ovládne už hocijaká sekta! Odteraz znovu nebudem pracovať pre vás – vy budete pracovať pre mňa!

     • Rozumiem, redakcia, ďakujem – už je mi to jasné!
      (Z mojej strany o konširáciu ani nešlo, skôr o nepochopenie Vášho postupu.)

     • …ktorý o. i. slúži aj na našu ochranu.

   • Jasne, ze – tak je to spravne. Ja som nikdy v zahrade, v sade ci ked som mal vinohrad nepouzival ziadnu chemiu ani nic gmo. Poznam miestnu komunitu ktora „jede v ilegalnej cinnosti“ a obchoduje hlavne medzi sebou s osivami bez gmo a domacimi potravinami a obcas od nich nieco splasim.
    Je pravda, ze co sa tyka toho vinohradu tak s tym som mal dost problem ubranit vinohrad proti chorobam ale nestriekal som ani tam. Mam znamych co striekaju a presviedcali ma ze musim. Aj zvierata som sa snazil uzivit maxiamalne bez chemie ale nie vzdy to islo uplne – obilie som musel kupovat. A tiez som nikdy nepouzil ziadne chemicke hnojiva v zahrade. Je vsak nahouby to ze clovek ma aj susedov a ti mozu mat na chemiu v zahrade ci sade iny nazor.
    A tiez na pouzivanie roundupu – celkom dost ludi ho pouziva – bez rozmyslu – ako by sa nechumelilo ked niekomu kto to pouziva poviem, ze nech to nepouziva lebo to zamori vsetko aj spodnu vodu tak je casto odpved : co nieje dnes skodlive? A je vymalovane.
    Inak tie bazeny by som nechal – ne nieco by sa zisli. Bud na hnojne jamy, vodne nadrze (dazdova voda), jazierka pre kaceny atd.:).
    Nedavno som znamemu co ma kryty bazen a vdade anglicky travnik povedal, ze za onedlho budes rad ze si bude moct kam zasadit plodiny a bazen mozes pouzit jak nadrz na zalievanie zahrady ci pre kaceny. Taka doba kamarade ide, ze… – som mu povedal – a on ze by sa nikdy v zemi nehrabal a ze vsetko si kupi v lidli ci inde – ze ma penez dost. Reku bodaj by si mal pravdu aby to nezaslo do takeho extremu, ze by v obchodoch nebolo casom nic.

    • Starý, už prepúšťajúci bazén sa dá prerobiť na sklad, alebo zemľanku – treba sa rozhodnúť – navŕtať drenážne diery – vysypať makadamom, prípadne urobiť „rošty“ zo zámkovej dlažby a dobudovať ľahkú – liopor keramickú nástavbu, alebo z dreva. Do stredu oporný stĺp. Piecka a ideš!

     • Je to dômyselné treba mať len talent na použitie odložených veci ktoré skladujeme doma a nevyhadzujeme ich ..

     • Roky strádania a nedostatku ma tiež naučili nepohrdnúť vecami zo smetiska – napr. takou kabelkou z roku 1915 – vyrobenou v Budapešti konkrétnej osobe – pod zášívkou – z krokodíla /aligátora, neviem/. Vtedy som ešte netušil, kde by sa dala zreštaurovať tá mäkká roztrhnutá časť kože, tak som si z rozborky ponechal krásne mosadzné kovanie a samotnú kožu z plaza.

      Problém začne, keď sa z toho stane stereotyp – „praktické“ hromadenie smetí. Objektívne – po apokalypse bude dobrý aj každý pošťatý paplón! Ale! Tie veci sa postupne dostávajú do mozgu zvlášť tvorivým ľuďom „kutilom“ – a potom sa z toho stane zahlcujúci sklad bordelu – a potom aj bordelu v hlave! Je známe, že určití výtvarníci majú takýto bordel ako samozrejmosť, len je známe, že takýto výtvarníci sa potom krútia v obmedzených témach – lebo „tvorivý priestor“ majú v hlave zahltený skladiskom! Treba skrátka niečo raz za čas vyhodiť a oslobodiť sa od toho „možno“ raz. Teraz doslova pookrejem, keď sa dokážem konečne zbaviť „špecivecí“ – čím sa v mysli vytvorí prázdny priestor, ktorý môžem naplniť – znovu – novým bordelom! Mne to skrátka nedá vidieť krásne húpacie kreslo na smetisku a nepokúsiť sa o jeho rekonštrukciu, hoci ho nepotrebujem – lebo pre mňa je to stále určitá forma kontaktu s jeho tvorcom a s jeho tvorivým duchom-odkazom-ideou! Čiže áno – periodicky hromadím a vyhadzujem! Stará úzka skriňa sa dá hodiť na chrbát a máte z nej komodu, do ktorej môžete uskladniť drevo a užitočný bordel – a hneď máte upratané, pretože podľa Paretovych pravidiel – 80% bordelu sa nachádza na 20% plochy. A nepoznám staršie usadlosti, bez týchto 20% plochy bordelu. Každý starý barák má svoju šopu a tam všetko, čo sa môže ešte o 20 rokov zísť! Mám to nejako v krvi – od detstva som sníval, že budem majiteľom smetiska – ako deti sme tam našli v odpade celý vesmír!

      Treba pochopiť, že človek tak ako zbiera informácie, ktoré mu majú len potvrdiť tú jeho predstavu o fungovaní sveta – tak človek podvedome zháňa súčiastky, ktoré sa mu majú hodiť do jeho budúcich výtvorov. A preto treba dať priestor aj veciam, ktoré nás v budúcnosti inšpirujú k novým riešeniam. V podstate platí systém Heureka:
      1/ Ak hľadáš riešenie – najprv nevymýšľaj nič nové, ale zhomaždi o tom všetko možné z minulosti, nevymýšľaj nové veci, keď už v minulosti vysoko pravdepodobne existovalo riešenie. Naše vedomosti sú len zbytky zabudnutých vedomostí!
      2/ Ak si sa tým už dosť potrápil a dostal si sa na hranicu, keď nevieš ako ďalej – zadaj si úkol – čo to vlastne potrebuješ vyriešiť?
      3/ Potom sa na všetko vyser – „nechci to – ser na to“! Opi sa – zabav sa, vyspi sa!
      4/ Ráno – heuréka! – mám to!
      5/ Zapíš si to a okamžite to realizuj – uveď do praxe!

      Mnohé predmety sa „natískajú“ ako základ riešenia, ale z mojej praxe viem, že „na druhý deň“ ich vôbec nepoužijem a objavím až jednoduchý konštrukt – úplne iné riešenie. No a v tom sú tie staré veci úžasné – že nám ponúkajú geniálne jednoduché riešenia – konštrukcie. Treba si uvedomiť, že mnohí výrobcovia úžitkových predmetov sa len vyhýbajú starým patentovaným vzorom, aby mohli vyrábať a predávať tie svoje sračky a ich marketing zavádza a odvádza pozornosť od v podstate dokonalých výrobkov v minulosti – ktoré cielene obchádza práve korporátna dohoda o postupnom zastarávaní výrobkov – ľudovo o pridávaní kazítok! Osobne si veľmi vážim veci vyrobené pred rokom 1960.

     • Odpoved na Marosove „roky stradania nedostatku“ – podobne som to mal a mam aj ja. Minule som bol „nakupovat“ v zbernom dvore, ci by sa nieco nenaslo co potrebujem – a vzdy sa najde – a na to naviac co sa mi paci – by som potreboval aspon skrinovu multikaru alebo dvanastortojku aby som pobral vsetko co sa mi paci ci laka ma opravit ci z toho nieco prakticke urobit. Ale nie ozdoby a bbosti! Ziadne zbytocnosti ako sochy pozvarane z kovoveho odpadu – pride mi to, ze ti kto to vyrabaju su akosi mimo hlavneho kolaja vyvoja alebo to robia len kvoli kseftom. Ale to som odbocil. Ja mam vcelku dost naskladanych veci a tiez som si presiel roznymi fazami az ma to uplne mucilo a citil som ze ma to az dusi – ze sa toho vsetkeho musim zbavit ale zas ked na usadlosti furt nieco potrebujem tak pridem, vezmem a nemusim do obchodu. Rozmyslal som co by to pomohlo vyriesit – aby som to nemal stale v hlave ale nevyhodit to. A napadlo ma jedine – nejaka vacsia stodola/ sklad – pekne vsetko v ramci moznosti naskladane nahusto – vyuzit priestor do maxima ale aby sa to dalo vytiahnut. Nemam taku budovu. Tam by som to vsetko zavrel a nemal na ociach. A okolo domu len jednoduchy vidiecky neluxusne ale vkusne upraveny priestor. Vsetko s pivnic a zpod pristreskov do tej velkej stodoly a je to. Na to sa spolieham, ze to pomoze mojej psychike a nemusim to vyhadzovat – lebo doba je aka je a vyhadzovat to uz nechcem.
      Od istej doby nosim do zberneho dvora topanky s neprepichnutelnou podrazkou – raz som sa nacahoval do konajnera pre krasny profil a sliapol som na hromadku drobneho zeleza kde boli vyhadzane aj ihly zo sijacich strojov – a mal som ich v hojnom pocte napichane zospodu v nohe.
      Kolkokrat si hovorim, ze keby niekedy nejaky zberny dvor (kovy) urobil „burzu“ a vsetko pekne bolo rozlozene a roztriedene a pristupne tak by si kopec veci ludia ktori by tam prisli odniesli domov.
      Ale najviac plytvania som videl v UK – zberny dvor v jednom meste – hora ciste len bicyklov skoro ako novych.
      A o elektronike a bielej technike ani nehovorim.

     • Achnaton – „zberný dvor“ sú aj kokotiny mnohých obchodníkov – často sa snažím odhadnúť, koľko umŕtvených peňazí majú vo výlohe. Teraz inak. V šrotoviskách neviem kto tlačí na ich majiteľov, že šrot musí byť funkčne znehodnotený – ľudovo povedané rozrezaný na „metrovice“. Potrebuješ pár 3-metrových lešenárskych trubiek – nech sa páči – tak si ich pozváraj! Ide o to, že šrotovisko musí fungovať ako jednoduché účtovníctvo, teda – koľko kg/metrákov/ton si vykúpil – toľko ich musíš predať veľkvýkupcovi! Teda – žiadne že retrobicykel z roku 1930 v 99,5% stave kúpiš ako železo a predáš ho, za čo sa dohodneš! V tom je tiež zaujímavý zber elektroniky – chladnička musí obsahovať všetko čo predtým a ty si nemôžeš ponechať ani jej 3-metrovú elektrickú šnúru na opravu inej veci – inak sa pojeb a firma ti to z ulice nezoberie! No nech idú do riti! Na to mám karbošku a čierne igelitové vrecia!

    • Maroš chcela som pokračovat v tvojom postupnom článku, ktorý som dočíítla celý bez prerušušenia. Ibaže nemám taký dar ako ty aby som dokázala tak dlho a veľa napísat nemám k tomu talent ako ty ale myšlienky mám zatarasené mnohými faktami ktoré by som chcela uplatnit v hustom písaní aby boli účelovo zaujímavé .. Pozdrav odomna ti letí srdiečk zásadne neposilam čau šau

     • Neviem, či to je dar, ale niekto, kto nedokáže písať ako stenografka to môže volať grafománia – čo presne znamená vypisovanie, sťažovanie sa = kverulantstvo. V každom prípade je to komunikačná schopnosť – ja napríklad nedokážem expresne vypisovať SMS. Bez PC a klávesnice by som tu bol v piči.

      Myslím, že ten môj dar spočíva v schopnosti predvídať, a teda „ísť včas v ustreti tomu, čo sa ťa snaží dobehnúť“! Dosť som myšlienkami v minulosti, a nemyslím si, že je to na škodu – lebo to je to objavovanie už známych modelov. Lebo tu sa minulosť – a zábudlivosť dosť rýchlo recykluje. Pretože – z pohľadu riadenia – sa opakujú osvedčené postupy. Tu nikto nič nové nevymyslel – tu len použili zaužívané postupy proti ľuďom, ktorí už zabudli. Teda – skôr by som sa prirovnal ku reikarnovanej korytnačke s 200-ročnou pamäťou ale už so zrýchleným pohonom.

    • Však na záhradníčenie mám taký istý názor, ako ty, Achnatom – ešte napíš, v čom sa podľa teba mýlim – budem o tom uvažovať.

  • Máš problémy?

   ono tie výbuchy budú, to si píš…

  • Likvidovať musíme tých zmrdov, čo dali príkazy na vznik GMO a hnusných chemických postrekov, veď ich je len maximálne stotisíc a nás je osem miliárd, aj keď už tý hajzli opichali päť miliárd ovečiek, nevadí aspoň sa máme za čo pomstiť. Som zvedavý, kedy sa väčšina opichaných ovečiek začne prebúdzať a uvedomí si, že ich čas života je kurewsky krátka a sú z nich len zombíci na povel 5G.

 5. Ak satanisti chcú rýchlo zlikvidovať ľudstvo a „nežiadúce“ živočíšne a rastlinné druhy, tak im na to stačí rozmiestniť na zemi dostatok zariadení, ktoré vedia aspoň na niekoľko minút destabilizovať atómy kyslíka. Na tieto účely celkom stačia antény 5G. Frekvencia 60 GHz je súčasťou 5G, ktorú bežne generujú tieto antény. Čiže im stačí pod nejakou zámienkou nahnať ľudí na miesto, kde majú tieto 5G a najnovšie aj 6G zariadenia husto osadené a po pár minútach po spustení tejto frekvencie v okruhu pôsobenia týchto antén budú všetci udusený. Prvý veľký pokus s týmito zariadeniami bol v Číne v roku 2019. Bolo vidieť na tých videách, ktoré nám púšťali v TV, že tí ľudia okamžite padali k zemi a o pár minút už nežili. Tí ľudia, ktorý boli trošku ďalej od tých antén, tak údajne ochoreli na SARS-CoV-2.

  • – ak spustia ich vražedné frekvencie, vzápätí budú svet dezinforovať, že ľudia húfne kolabujú preto, lebo včas nevzali šesť dávok životzachraňujúcich šmakulád – čo ovce vystrelí z košiara a možno sa medzi sebou udupú, aby boli medzi prvými, ktorí si prišli po svoju smrť – ponúknutú im zadarmo…
   – zdravo (v rámci súčasných možností) sa stravujúca (aj celkovo výrazne zdravšie žijúca) zverina by takto hlúpo nekonala, ani keby ju bičom hnali na túto stupídnosť; až takto zadebnený dokáže byť jedine človek

   P.S.: Vladimír, požiadala som redakciu, aby preposlala moju e-adresu do tvojej e-pošty, za čo jej vopred ďakujem (práve som dokončila sadenie zimného cesnaku; s tvojou stéviou by mohli vychádzať v mieri… a moje mladé CBD semienka sú stále dostatočne mäkké a veľmi chutné – konzumujem ich denne…)

   • Vladimír

    Ďakujem za dôveru, zatiaľ som e-adresu nedostal.

    Skoro každý rok stíham na jeseň pred príchodom zimy zasadiť cesnak, ale túto jeseň som ho nestihol, lebo u nás bolo moc mokro. Skoro na jar to doženiem.

    Satanisti chcú aj v Bratislave vytvoriť 15 minútové miesto, odkiaľ sa ľudia nemôžu moc ďaleko vzdialiť. Total Control, poprípade smrť neposlušných pomocou wifi.

    • Z veľkých miest asi treba čo najskôr zdrhnúť (ako som to nakoniec urobila aj ja) niekam, kde je riedke osídlenie, zdravá pôda, dobrá voda, čo najčistejší vzduch, vyššia nadmorská výška. A v záhrade je dobre vyhĺbiť si aspoň noru – pre seba.
     Už dlhší čas pozorujem, čo a ako – úplne spontánne – robia jakživ neočkované, a preto zdravé, krásne a koncentrované voľne žijúce zvieratá, a snažím sa čo najviac k ich inštinktívnemu konaniu priblížiť… lebo naším nevedomým konaním (alebo nekonaním) a vďaka tomu strácaním zdravia – prichádzame o všetko.
     P.S.: Koreňovú zeleninu sadím vždy až po úplnom zotmení – a tak v októbri som omylom namiesto zimného cesnaku zasadila letný. Nechala som ho už samozrejme v zemi; však tam mu je možno aj lepšie, ako by mu bolo pivnici (aspoň to budem mať overené), takže som zvedavá, čo z neho bude. No a ten zimný som sadila až teraz, hneď ako zmizol sneh. Príroda nech rozhodne – ona to dokáže urobiť správne.

    • Vladimír – démon nevstúpi, pokiaľ ho nepozveš ďalej! Ak si ten Vladimír, ktorý tu navrhol rande Alenke Jednoduchej – neviem v akom je stave či rozpoložení ona – ale viem, v akom rozpoložení budete, keď medzi vás vstúpi táto okultistická osoba. Viac povedať hádam netreba. Takže do piči s dôverou voči tomu, kto chce „kvôli mojej výnimočnosti“ vpadnúť do môjho súkromia!
     Apage Satanas!

     • Tak aby bolo jasné, žiadnej Alenke som tu žiadne rande neponúkol. Som čestný človek a nepotrebujem sa s citmi ľudí zahrávať. Na túto stránku chodím niekedy aj po niekoľko týždňových pauzách a nemám čas kontrolovať či tu niekto s mojím nickom niečo vyparatil. Dôveru ľudí v mojom okolí som nikdy nesklamal a som si tým na sto percent istý. Už dopredu Ti môžem oznámiť, že za pár týždňov budem mať veľmi málo času na to, aby som tu dál nejaký komentár. S krivými obvineniami som sa už v živote stretol, a ak je to v mojej moci, tak sa týmto ľuďom aj pomstím, lebo títo ľudia si to zaslúžia!

     • Vladimír – tu nejaký Vladimír nechal Alenke na seba mailový kontakt a sama sa vyjadrovala, že ju prenasleduje nejaký Vladimír a naznačovala, že tým Vladimírom môžem byť ja – lebo mi nabiehali iné štemple – ako teraz schválne urobenou chybou.

      Pokiaľ si sa ohradil, OK – „ak budem mať mesiac voľna“ – ten komentár dohľadám. Nebudem sa ospravedlňovať žiadnemu Vladimírovi – Vlado je nick Vlado a o ňom toto nepíšem. Tvoj nick si zapamätám, pretože mi pripomína maltézsky kríž.

     • Tento nick som si ja nevytvoril, vytvoril sa sám a všimol som si, že aj keď píšem stále ja, tak sa ten nick už dva krát objavil iný. Mne to nevadí, ale niekto si môže kadečo domýšľať. Je aj možné, ale moc tomu neverím, že som spravil chybu pri zadávaní e-mailu, ale raz som si všimol, že túto menovanú chybu som urobil a jednoducho ten systém ma nepustil ďalej a musel som adresu opraviť , aby to systém pustil. Písal som tu aj veci, keď to bolo na hranici nejakého obvinenia od polície, ale paragrafy poznám dosť dobre, aby som sa vedel adekvátne brániť. Ty si dosť agresívny v príspevkoch, nám chlapom to až tak strašne nevadí, ak nás z niečoho, čo nie je pravda neobviňuješ. K ženám sa ale musíš správať dôstojnejšie, aj keď Ťa naserú!

   • Poradím Vám Emily i všem ostatním co se chtějí poznat , vyměnit mail/ nějaká dáma tady chtěla seznamku pro neočkované / Na Slovensku máte Pokec /azet/. .Tam se dá zgrupovat ,poklábosit,radit si, vidět se a je tam ke každému nicku i mail . Stačí sem uvést svůj nick například megimaj a za zavináčem je to jasné .Nebo přímo přes RP . Dají se tam dělat uzavřené chaty, komunity s libovolným názvem /např.BADATEL a podobně./ kam každý trefí.

    • Akurát že ten Azet už vlastní
     Axel Ringier Springer sk a.s.

     A ten Axel je Axel Rotschield = Dom Sionu!

     Takže nech sa páči! Pokec v dome nepriateľa – a možno pre niekoho ani nie! To je ako ísť sa ubytovať do hotela so 4 kamerami v sprche!

    • Ďakujem, Magdalena …až teraz som postrehla, že ste Češka😉
     – my Slováci, ktorí sme zažili ešte bývalú ČSSR, rozumieme po česky rovnako dobre, ako po slovensky, dokonca aj vaše pomenovanie kalendárnych mesiacov máme zmáknuté…teda s výnimkou Gustáva Husáka, ktorý „v rámci súdržnosti?“ Čechov a Slovákov v jednom svojom (väčšinou česko-slovenskom) prejave váš mesiac duben prekrstil na bratský (či skôr súdružský) „apříl“.
     …iba ak s vaším českým pravopisom by sa sem-tam vyskytnúť taký menší problémik asi mohol🙂
     Ja (a nielen ja) v kútiku srdca verím, že príde čas, keď sa znova spojíme do jednoliateho zmysluplnému celku – želáme si to – aj Vy Česi, aj my Slováci – to len rímskym heslom poznačení vodcovia národov majú neustálu potrebu ľudí rozdeľovať…

     • P.S.: …s tými sliedičmi na/v každom rohu – to je, žiaľ, Pravda

 6. Objektívne

  Je dosť možné, že letecká prevádzka bola uzemnená kvôli CME triedy x zo Slnka, ktoré narušilo magnetické pole Zeme na strane USA. Ľudia, ktorí o tom rozhodujú určite vedia čo sa deje s magnetickým poľom. Zrejme nechceli riskovať pády lietadiel. Pred niekoľkými rokmi bolo nutné opraviť aj letecké navigačné mapy vzhľadom na výrazný pohyb magnetických pólov.

 7. Dodatok k A.I.
  https://www.hledak.cz/2022/12/umela-inteligence-chatgpt-lze-overil.html

  K brazílskemu povstaniu…
  https://www.badatel.net/brazilske-povstanie-je-prve-po-prebudeni-ludstva-budeme-v-roku-2023-svedkami-mnohych-dalsich/

  Pepe Escobar: Prečo sa CIA pokúsila o puč v Brazílii na spôsob ukrajinského Majdanu. Neúspešný prevrat v Brazílii je ukážkovým príkladom snáh americkej spravodajskej služby zmeniť režim práve v tom čase, keď krajina upevňuje svoje väzby s Východom
  https://www.infovojna.bz/article/pepe-escobar-preco-sa-cia-pokusila-o-puc-v-brazili-na-sposob-ukrajinskeho-majdanu

  „Joshi Yoderovi z US Freedom Flyers volají bohatí podnikatelé a manažeři korporací, kteří chtějí, aby s nimi létala neočkovaná posádka. Bývalý pilot Jetstar Alan Dana to odhalil v rozhovoru s Marií Zeee.

  V posledním více než roce se objevují alarmující statistiky rostoucího počtu případů kolapsů posádek letadel. Bylo jich mnohonásobně víc než kdy v historii, připomínám, že o některých případech jste si mohli přečíst například zde, zde nebo zde.

  Tak jako se ovšem neřeší nadměrná úmrtnost v některých zemích, neobvykle vysoký počet kolapsů sportovců, který nemá v historii obdoby, tak se neřeší ani případy častých kolapsů pilotů.

  Zdá se ovšem, že mnohé elity nyní hledají na cestu do Davosu (ale i na další cesty, kde budou kout své podvratné plány) posádku, která nebyla ošetřena jimi tak vehementně prosazovanými genovými přípravky“
  https://www.infovojna.bz/article/video-sokujici-odhaleni-pilota-elity-si-zadaji-aby-jejich-letadla-pilotovala-vyhradne-neockovana-posadka

 8. Áno,Magdaléna má pravdu v tom ako by to malo byť,ale bohužiaľ nikdy nebude..,nie som pesimista, skôr realista,ale pesimizmus je dnes realitou.Dobrom zlých ľudí neporazíš, musíš najprv urobiť niečo rovnako zlé…….Čisté semená si dokážu ľudia zabezpečiť aj sami,teda aspoň tí , ktorí doma niečo pestujú (ako osivo a oziminy).Mali by sme žiť ako Amiši,v komunitách a vzájomne si pomáhať a chrániť sa,… lenže to je v dnešnej dobe pre väčšinu ľudí nemysliteľné.Náš súčasný spôsob života a rozmýšľania výborne nahráva globalistom v ich plánoch a tie sa rodili vyše 50.rokov.Generácie pred nami mali to šťastie že žili v dobe,v akej žili,veľa z nich už nie je medzi nami a veľkého resetu sa už nedožijú…My bohužiaľ áno.Keď tak počúvam mnohých ľudí,ako rozmýšľajú a konajú,tak sa mi väčšina zhnusila a sám sa veľakrát prichytím pri myšlienke, či tí globalisti nemajú vlastne aj pravdu a keby som mal vysoké postavenie,tak by som bol asi oportunista a pridal sa k nim…Lebo oni sú tí, ktorí konajú, zatiaľ čo väčšina ľudstva(až na málo výnimiek) prešľapuje na mieste.

  • Magdalena 12/01/2023 at 23:02
   Jozef 13/01/2023 at 0:49
   Jak přetvořit konzumní společnost, která je závislá na technologiích a raději poslouchají zajímavá videa, rozhovory,… než by šly něco dělat. Vidím to ve svém okolí: někteří si uvědomili, že s očkováním udělali chybu; další si pro to žihadýlko stejně půjdou, jiní se těší na ten digitální koncentrák, protože proč by měli používat hotovost,….žít v komunitách jako amiši – k tomu mají lidi ještě daleko, protože dokud budou mít co nakoupit v obchodech, ikdyž je to finančně likviduje…. znám dost lidí v okolí, kteří si pěstují vlastní zeleninu, ovoce, mají drobnochov, pečou svůj chleba z kvásku, rohlíky,… ale problém je – ta vzájemná spolupráce, chybí a není zájem….

   • Tiež si doma pečiem chleba,melem obilie na múku,zeleninu svoju,pestujem liečivé rastliny a vyrábam z nich lektvary,odmietam lekárov a som zdravý.Čo myslíte. že mojom širokom okolí je kolko ludí takto zmýšlajúcich.Neviem o žiadnom,jedny majú doktorov ako svetcov,iný čo kúpi v supermarkete je zdravé a slovenský malovýrobcovia robia nekvalitne alebo nezdravo.Ked im poradíte majú vás za blbca.Čo s takým národom,leda vyhynutie.

    • Milan, keby mi pred r. 2019 bol ktokoľvek z mojich známych povedal, že zakrátko úplne dobrovoľne, z vlastnej iniciatívy odídem z môjho milovaného mesta obklopená kvantom priateľov – niekam inam… bola by som mu asi vynadala do bláznov… no a stačil jeden lockdown, dlhočizné rady na nákupné vozíky, zákaz voľne dýchať a k tomu zopár úmrtí mojich srdcu blízkych ľudí – a som z mesta fuč…
     Príroda bez hluku a smogu – to je balzam na dušu; škoda, že som to pochopila až teraz… Verím, že aj nás uvedomelejších bude pribúdať, len asi ešte treba spôsobiť ďalšiu technickú búrkovú smršť + pozatváranie obchodov, nehodnotné „potraviny“ na prídel, zákaz pohybu…

    • Ja iba k tomu mletiu obilia na muku – znami si kupili mlyncek na rucny pohon za cca 4000kc a my s manzelkou za 7500kc s motorom na 220v. Raz sme si ich vymenili a veru nebolo lakhe na tom rucnom mlyne namliet muku na jeden chleba!
     Inak si este pamatam ked som kedysi robil v pekarni a vypadol tam prud tak sme museli celu pasovu pec cca 12 m dlhu rucne „vytocit“ klukou aby sme o ten chlieb v nej neprisli. Taka tazka megamasina bola sprevodovana ze na jednu obratku klukou sa pas posunul ani nie o centimeter a siel extra tazko – ledva som s tou klukou otocil. Boli sme tam len dvaja chlapi a same baby takze to ostalo len na nas dvoch. To bola veru sichta! A este to bolo v noci a nejaky ten bojak/nudzove svetlo v hale skoro ani nesvietilo – bolo zaprasene, spinave.
     Inak pracu v pekarni som skutocne miloval, potom prisla privatizacia, prevadzku kupili sukromnici a onedlho ju zrusili a nas prepustili.

 9. Vladimír

  Na planéte Zem sa skutočne niečo záhadné deje.
  Na území Antarktídy je pod niekoľko km ľadom nejaká činnosť. Je tam zakázaná zóna, kde sú rôzne anomálie. Je tam 300 m široká diera v ľade aj skale a dejú sa tam divné veci. Lietadlá, ktoré okolo neopatrne letia, riskujú haváriu, lebo prístroje sa v danej oblasti samovoľne vypínajú. Podarilo sa mi stiahnuť video z tej oblasti aj iné skutočné a záhadné videá, ale cez „ulož to“ už nedokážem nič sťahovať, ani odkazy dávať, lebo už pár dní je to na nepoznanie zmenené. Taktiež som zistil, že zmizlo z netu niekoľko sto ak nie aj tisíc stránok, ktoré som v minulosti stiahol, alebo čítal, teraz tam nie sú, lebo informovali o zakázaných veciach. Internetové vyhliadače už nevedia nájsť ani relatívne jednoduché odpovede na moje (náročné?) otázky. Abnormálne veľká cenzúra internetu práve teraz prebieha asi na celom svete. Všetko sa tu zakazuje, za chviľu už nebudeme môcť ani písať a aj rozprávať nám zakážu.

  • toho problému se soubory jsem si všiml taky, je to nastaveno tak, aby se nedalo nic pořádně najít;….Takže mě tak napadá, komu nyní ulozto patří a kdo ho financuje….
   vzhledem k tomu, že po příchodu ruských vojsk na ukrajinu se logo přebarvilo do žlutomodré barvy….

   • Vladimír

    Ešte pred pár dňami sa tam dalo… MSM sračkomety o tom informovaly, že sa tam niečo stalo a sú k dispozícii 4 vyhľadávače. Skúšal som už všetky štyri a stojí to za h… Skúšal som aj z iných stránok, ale je to bezvýsledné. Satanisti blokujú všetky zdroje dôkazov. Ak nám obmedzia pohyb pod akoukoľvek zámienkou, tak sme prakticky MŔTVI odporcovia. Na polícii pracuje minimálne tisíc ľudí, ktorí túto agendu majú na starosti. Kontrola e-mailov, telefonátov, pohybu ľudí cez mobil a PC. A k tomu ešte satelitné kamerové snímanie a možno aj odpočúvanie. Mali by si tí ko-ko-ti uvedomiť, že aj ich rodinných príslušníkov niekto sleduje a dôjde aj na nich. Najprv zlikvidujú hlasnú opozíciu a potom aj mlčiacu. Cha-za-ri chcú zlikvidovať úplne všetkých ľudí a ešte aj otrokov si namodifikujú zo svojej DNA, toľko posledné dôkazy.

   • mariankosmac

    Áno Uložto je trochu doďubané. Pokazili si vyhladávač, ale snáď to pôjde tam vyhľadávať ale neni to už tak dobré ako bývalo. Zase výmysel skujvenej EÚ!
    https://m.zive.cz/clanky/ulozto-pokazilo-vyhledavani-vlastni-vyhledavac-nahradilo-googlem-seznamem-a-dve-dalsimi/sc-3-a-220149/

    • A Google už vie, čo sťahuješ! A teraz tam pridajú Google vkladač a čo kto dal – teda aj protisystémové veci. A treba si spomenúť na tú ich ukrajinskú vlajku, ktorou nahradili logo a „Sme s ukrajinou“.
     Osobne som presvedčený, že svetové informačné úložiská zakladali, alebo už sú v rukách globalistov.

     • My s Globalistami vydrbeme tak, že založíme uzavreté komunity a tam si budeme vymieňat všetko od výmyslu sveta a aj… a oni nebudú vedieť nič. Sami to chceli a odpor proti nim bude maximálne utajený a rana ktorá ich zničí príde znenazdajky. Keď sa spoja skupinky, tak z toho vznikne obrovská skupina. V jednote je sila!!!

     • Vladimír, oni sa budú snažiť zablokovať ešte aj naše myšlienky…
      – nám chýba ich technika – a hlavne VODCA

     • Vodcov je tu dosť, len taktika boja sa musí zosúladiť tak ako sa zosúlaďuje švo. Až dnes som pochopil dokonalosť ich novej vojenskej taktiky. To vymenúvanie a pravomoci generálov v šiestich vrstvách a každý má svoju úlohu. Myšlienky majú zablokované opichanci, my sme ešte stále slobodní a to ich najviac žerie. Musíme si vymyslieť tajnú komunikáciu, verní budú mať návody a heslá, aby nám do Nášho systému neprenikli a skupinky budú konať. Zo silových zložiek sú lepšie od nás iba zásahovky a tie majú málo členov. Je nás tu niekoľko, ktorý vieme špeciálov vycvičiť za pol roka aj tisíce. A takých vhodných sú tu tisíce.

     • A že ide o to – čo všetko ľudia vedia – čo zdieľajú. Pjakin to spomenul pri odpovedi na otázku, či globalisti – degeneráti niekdajších pozemských elít mimoňov, a už s podstatne skráteným životom – sú odkázaní na svoje prežitie archivovať aj ich vedomosti na prenosné nosiče. A Clouds ako je Uložto.net sú takýmto nosičom! Jedného dňa to niekto spakuje ako bankový trezor s vašimi-našimi úsporami. Preto je dôležité si archivovať aj doma – a baliť to do hliníkových fólií. Suma informácií, ktorú ovláda ľudstvo ako celok – zásadne prevyšuje informácie, ktorými ovládajú jednotlivé entity tejto skrytej elity – a preto chcú vyhubiť a zdegenerovať ľudstvo aj s jeho vedomostnou databázou pod ich úroveň!

  • mne ide z ulozto stavat len cez prehliadač Opera, aj môžem v ňom vyhladávať.

  • The Live, we sleep

   Čoraz viac ľudí sa prebúdza a to spôsobuje nápravu zemskej vibrácie , no a to tým mimozemšťanom nevyhovuje, preto ta totálna cenzúra, bratia a sestry pripravte sa na celosvetový výpadok internetu

 10. Nuž dnes sa objavil tento zoznam:
  https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/nedavno-zemrelo-nahle-27-nejen-znamych-osobnosti/ a asi ho treba aktualizovať aj týmto: https://www.topky.sk/cl/100314/2448231/Sokujuca-SMRT-Elvisovej-jedinej-dcery–Zomrela-krasna-Lisa-Marie-Presley—54—–ZASTAVENIE-SRDCA- a pod. !
  Som zvedaví, kedy sa to prevalí medzi sLovenskými celebritkami… čo tak húfne vyzývali a išli na mňamky !
  Nuž a v Brazílii to už rovno na plnú hubu chcú používať ako eutanáziu: https://necenzurovanapravda.cz/2023/01/brazilie-lula-pritvrzuje-zakazuje-cast-opozice-a-nasilne-nechal-naockovat-mrna-injekcemi-vsechny-sve-veznene-odpurce-video/ !
  To sú veci !

 11. Len uvádzam naj iní pohľad: starí slovania Oriancov nemali kastu šudrov=otrokov. Existovali len tri vrstvy a ktokoľvek mohol preukázať, že sa dokáže svojim učením dostať až hore. A to bol základ slovanstva. Prvá vrstva boli čistí žrecovia slovanov (niečo ako ochrancovia a volchovia) poznali pravidlá hry vo vesmíre a učili všetkých), druhá vrstva učila a riadila aby sa všetci dozvedeli čo sa deje, aby národ spolu držal, tretia vrstva pracovníci – boli vzájomne všetci rovnocenný, nikto nebol vyššie alebo nižšie.
  Nebol tam žiaden šudr=otrok. Nemali nednotknutiteľných ani vyvolených – to sú tí fakticky už neľudia bez svedomia (tých orianci okamžite vylúčili, vyhnali a keď bolo potrebné aj zabili). Svedomie zahrňuje česť, zmysel pre spravodllivosť, morálku. To má človek, ktorý má aktívne všetky čakry – slnečnú, srdce, hrdlo, 3oko a prameň = slovania. Všetci poznali aj uplatňovali zákon telegonie (žiadne smilstvo, žiadne LGBT, žiadna čierna mágia, čistota rodov, nemiešanie rás rozličných genotypov – vedeli že z toho nič dobré nevzíde). Sidorov píše akonáhle vzniká vrstva šudrov=otrokov je národ vo veľkých problémoch, pretože ho riadia vyvolený (čisté zlo) a nedotknuteľní, ktorí si prisvojujú prácu iných (brať cudzie podvodmi, klamstvom a zadarmo, starať sa o mamonu, choré libido, temnú mágiu, moc a siať nenávisť), sami pracovať nevedia – plnia príkazy tých nad nimi. Preto bolo kedysi zavedené právo prvej noci. Mladé ženy geneticky sprzňovali až tri mesiace kým sa mohli vydať. Tak sa rodili degeneráti. TO temní robili naschál. Nenávideli bielu rasu ajiné vyspelé rasy inkov, majov, lemúriancov. Mnohé vyspelé civilizácie takto podlo zákerne a potichu úplne vyhubili. Zabili a vymenili čistých vodcov(ochrancov v Atlantíde) a nahradili ich svojimi podliakmi. Národ si to nevšimol až keď bolo neskoro. Zakázali učiť telegoniu a znalosti astrológie, pravých ruských véd a začali trvdiť presný opak: treba smilniť, meniť partnerov a mamonáriť. Ten kto má viac majetku je lepší.
  Tento boj prebieha milióny rokov a teraz je záverečná. Ako to dopadne je aj v tejto knihe:
  Sidorov A.G, Chronologicko-ezoterická analýza mp3 na ulozto.sk, má 24 hodín- Vrelo doporučujem vypočuť každému aby pochopil o čo tu ide. Hlavne zmysel všetkých náboženstiev.

  • Objektívne

   No, ono to bude zrejme tak, že civilizácie padajú pravidelne v dobe temna. Viď Yuga cyklus. To bude aj ten známy zánik Atlantídy. Valy (mohyly), ktoré sa spomínajú sú po celom svete, najzaujímavejšie sú tie spečené.

   Naprklad takéto na sibíri
   https://sdu.sk/iD6Ep

   Udáva sa, že to boli hrobky (pohrebné mohyly). Zrejme to tak ale nebude, pretože ich povrch bol vystavený veľkej teplote, oveľa väčšej ako pri horení dreva, viac ako 1100 °C.

   Z wiki sa dozvedáme:
   Pozdější výzkumy prokázaly, že dochované „valy“ jsou často pozůstatky destruovaných hradeb tvořených původně dřevěnou konstrukcí vyplněnou nasypaným materiálem a na čelní, popřípadě i zadní straně, zpevněné zdí z nasucho kladených kamenů nebo dřevěnou stěnou. U spečených valů se předpokládalo úmyslné založení požáru, jehož cílem bylo zvýšení pevnosti stavby.

   Ak by to pôvodní stavitelia mysleli ako žiarovú mohylu, tak by na drevenú klenbu nedali vrstvu hliny, keďže hlina pôsobí ako izolant; a ak by cieľom požiaru bolo zničiť telo, stavba mohyly by tento účel zmarila. Žiadna kultúra známa antropológom nikdy neurobila pohrebný már týmto spôsobom. Ďalšia vec, je druh tepla. Ak by takáto vysoká teplota bola vo vnútri kopca, úplne by to rozpadlo polená aj kostru – nezostali by žiadne zvyšky. Zdá sa logickejšie, že na povrch pôsobilo obrovské teplo. Teplo putovalo cez kopu a spálilo akýkoľvek organický materiál, ktorý sa v kopci nachádzal v čase jej pôvodnej výstavby.

   Keď sa teplo konečne dostalo do stredu, drevené polená zuhoľnateli a boli spálené. Keď teplota v strede klenby dosiahla horľavú teplotu, spojila sa s kyslíkom v miestnosti, čím sa rozhorela viac ako špinavá strana polien.

   Vec, na ktorú by ste sa mali pýtať, je to, čo by mohlo spôsobiť toľko tepla na obrovskej ploche v približne rovnakom geologickom čase a súvisí to teplo s tým, prečo všetci títo ľudia postavili tieto kopce a pyramídy?

   • No – viem, že naši predkovia stavali domy „od podlahy“ – t. j., že na vytýčenom pôdoryse spevnili základy tejto plochy a potom na nej vytvorili hlinenú mazanicu. Po jej vyschnutí /zrejme išlo o tradične nepraskavú keramickú zmes 2/3 ílu a 1/3 kremitého piesku/ na tejto ploche vytvorili žiarovisko! Po vypálení túto plochu obstavali. Čiže – nie je jedno, keď sa povie hlinená udupaná podlaha, a keď sa povie podlaha z pálenej hliny – dnes ako bežný keramický obklad.

    • Objektívne

     Tí, ktorí stavali domy tak v nich neboli keď na vrch pôsobilo teplo. Existuje značné množstvo takýchto kopcov po celej zemi kde sa vo vnútri našli kostry a veci ich každodennej potreby. Odkiaľ zobrali takú vysokú teplotu, keď uvažujeme že niektoré nálezy datujú až do obdobia z pred 6000 rokov? Aby teplo neunikalo, tak sa keramika vypaluje v peci. Bez pece niekde vonku by veľkú stavbu ako príbytok asi nevypálili ab to vyzeralo ako keramika.

     • Tajomstvo je v hámroch! Hámre sú žiaroviská – technicky s dúchadlami – v ktorých sa tavil kov, vypaľovalo sa. Čiže ide o technológiu so zvýšeným prístupom kyslíku a tým so zvýšenou teplotou! Tak ako o ľade rozhoduje stupeň okolo nuly – tak tie veci sa roztavia pri XY stupňoch. Čiže odhadujem – nad vypalovanu plochou vytvorili komínový efekt s vyšším prísunom kyslíka – tým aj zvýšením teploty – a mohlo ísť len o pár kritických stupňov. Ja som si napríklad na pozemku našiel zbytok žiaroviska z požiaru chlievov – niekoľko ako sopečné sklo roztavených-spečených tehál aj s omietkami. Niekde to bolo vystavené viac kyslíku – väčšiemu ťahu požiaru.

 12. Nedivila by som sa keby Presleyová zomrela podobne ako Michael Jackson, Heath Ledger, Keith Flint a ďalší na kvantá zaručených práškov na šťastie, na ktorých farmaceutické firmy majú opäť raz maximálny biznis. Nebezpečenstvo užívania antidepresív, liekov na spanie a pod. je veľmi podceňované a nikto nikdy nebol potrestaný za škody, ktoré spôsobujú na tele a psychike, nehovoriac o závislosti. Dnes už ani heroín nefrčí ako niekedy, lebo každý a na západe doslova , má svojho psychiatra.

  • kvakcína je sloboda

   čo som počula a aj videla na YT, tak smrť M. Jacksona bola zinscenovaná a dokonca vraj po jeho „smrti“ celá rodina prešla na islam – zrejme je to pre nich nejaká ochrana pred podobným osudom, ako mnohých iných hviezd, ktoré sa pokúšali vystúpiť zo šoubiznisového systému

   • Mozno si majkl džexn dal zasa srpavit nazad plastiku na cierno a tak by mohol v klude dozit niekde kde islam kvete a cernochov beru vsetkymi piatimi a kde cierni dostavaju podporu v nezamestnosti (nez si nieco najdu:))- trebars vo Fracuzku:)
    Samozrejme, ze zartujem. Ktovie kde mu je koniec.
    Vzdy mi bolo zle z vacsiny zapadnych hudobnych klipov v tv – z tych obeti satanizmu – „svetovych hviezd“ alebo prinajlepsom popletenych dezorientovanych zbludilych dusi.
    Radsej som si pustal alebo pri vysavani sam spieval nejake primitivne nekonceptualne pesnicky od nasich miestnych autorov (od nas z mesta a okolia) – to je ten pravy RAW format. Radsej ako nejakeho džexna ci satanistov z bitls si pocuvnem nejaku upratovacku co si od srdca spieva pri praci.

    • Jackson zacal hovorit o spinavom pozadi hudobneho priemyslu ,satanizme, pedofilii atd ..preto bol zdiskreditovany a odstraneny

     • A este jedna vec absolutne sa nedaval bielit ci ako to raz niekde frcalo ale trpel koznou chorobou kedy ma napr cernoch uplne biele casti tela..mozno preto nosil rukavice…. Cest jeho pamiatke

     • Ja a Ja – spominam ako jackson nosil vsade satku na tvari a niekedy aj rúško – kolovali reci ze to nosi pretoze sa chce dozit 120 rokov v plnom zdravi – a nahubkom sa chrani pred prachom, parazitmi a „Virusmi“. Bolo to obdobie, myslim okolo rokov 87,88 kedy sa casto na verejnosti ukazoval s nahubkom.

 13. Manager tupky.sk -„Zničili nás po zdravotnej stránke, teraz nás zničia ekonomicky a môžu pekne užívať zarobené peniažky“- vystihol to

 14. Rusko se na depopulaci musí taky podílet. Já vkládal do Putina velké naděje – i jako do vůdce, který se postaví své zemi, a do zbytku světa obecně jako do sympatického a vzájemně si vyhovujícího postoje. On měl několik příležitostí zasáhnout místa setkání WEF/DAVOS, ale neudělal to.. A mezitím, Klaus Schwab a jeho veselí satanovi muži se za pár dní sejdou v Davosu, aby projednali své další “ďábelské plány”. Proč je do Davos pozván i Pfizer? Amazon atd. atd..?

  A vakcína zabíjí lidi a ti, kteří ještě nezemřeli, mají nějakou mozkovou úchylku a neschopnost jasně myslet.

  Dozvěděli jsme se toho už poměrně hodně, nejen díky výborné práci AENews – ale pravděpodobně víme stejně asi jen 10% toho, co se skutečně kolem nás děje. A pokud svět v budoucnu nikdy nebude pro “obyčejné lidi”, doufám, že budu pryč dřív, než dojdou potraviny. Elity ještě nevystoupily do přímého konfliktu.

  A UMĚLE VYKONSTRUOVANÁ “PTAČÍ CHŘIPKA” (!! 5G !!) BRZY VŠUDE?
  A před dvěma dny na MSM v Santiagu de Chile ukázali asi tři bloky mrtvých holubů na ulici kdy říkali, že to možná byla ptačí chřipka + před několika dny v přístavu Valparaiso zjištěn racek (pocházející z Dominikánské republiky), který byl pozitivně testován (PCR cinknuté falešné testy, jak jinak).

  =Nikdy nepřežijí ti nejsilnější, nejchytřejší nebo nejvzdělanější – přežijí ti, kteří se dokážou přizpůsobit každé situaci. Přežijí jen ti, kteří se dokážou přizpůsobit.=

  • Putin dokáže hodne,ale tiež má v Rusku nepriatelov a s tými sa musel vyrovnávat.Bolo naň spáchané pár atentátov,alebo sa snažili spáchat,tiež sa určitú dobu musel skrývat na Urale,ale už to vyzerá tak že protivníci sú skoro všetci zlikvidovaný.Takže nezúfajte,globalisti pojdu pod kytičky,neviem kedy ale dúfam že sa toho dožijem.

  • Objektívne

   Nové pouličné LED osvetlenie s anténou na vrchu. Nevyzerá to na 5G. Autor tvrdí, že je to zbraň. https://www.youtube.com/watch?v=eQg-apKKHdg

 15. mariankosmac

  Keď som zadal do Googlu lisa marie presley vaccination
  Tak mi Google vyhodil takéto hlásenie, to som ešte nevidel:

  Zdá se, že se níže uvedené výsledky rychle mění
  Pokud je téma nové, může publikování informací ze spolehlivých zdrojů chvíli trvat
  Ověřte zdroj
  Je vzhledem k tématu důvěryhodný?
  Vraťte se později
  Za pár hodin nebo dní můžou další zdroje přinést víc informací na toto téma.

  Takže strýček Google asi už tak trochu cenzúruje. Ale pre objektivitu Lisa Marie Presley mala blízko k alkoholu a drogám, takže nejaká dlhá životnosť sa od nej ani neočakávala.

  • prý to byl kombinovaný problém: bolest žaludku (několikadenní a dlouhodobé) a dědičné choroby srdce po elvisovi…..ale rozhodně covidvakcína to nebyla. Zemřela ve věku 54 let – otázkou je jaký význam třeba v kabale,… má číslo 5, 4, 9 a 54

   • mariankosmac

    A ešte je aj piatok trinásteho… Neviem aký význam má 54 a jeho kombinácie ale bývajú vidieť pomerne často. Napríklad Ruská fregata so strelami Zirkón ktorú teraz riešia média má na sebe číslo 454.

    • https://webmagazin.teraz.sk › zivot › piatok-13-povera-legenda-mytus › 1193-clanok.html
     Piatok trinásteho: Aké sú legendy a prečo sa spája s rádom templárov …
     Píše sa rok 1307 je piatok 13. októbra. Francúzsky kráľ Filip IV. nechal zatknúť veľmajstra templárov Jacquesa de Molaya spolu s jeho ďalšími 60 súkmeňovcami – vysokopostavenými rytiermi. O sedem rokov neskôr, 18. marca 1314 ho po ťažkom väznení a mučení upálili. Inkvizičný súd ho obvinil z kacírstva a čarodejníctva.

     https://sk.wikipedia.org › wiki › Piatok_trinásteho
     Piatok trinásteho – Wikipédia
     V tejto súvislosti je zaujímavé, že trinásteho býva najčastejšie práve v piatok. Počas 400-ročného cyklu sa 13. deň v mesiaci vyskytuje 4800-krát. Rozdelenie medzi jednotlivé dni v týždni je následovné: pondelok: 685 alebo 14,27 %, utorok: 685 alebo 14,27 %, streda: 687 alebo 14,31 %, štvrtok: 684 alebo 14,25 %, piatok: 688 alebo 14,33 %,
     ———————————–
     A v piatok zaznie siréna…

     V piatok sú už bežní ľudia tak vyfľusnutí, že sú veľmi nepozorní a preto sa stávaju nešťastia.

    • mariankosmac

     Nešťastná 13-tka sa spomína aj v legende severskej mytológie a zaujímavé je, že číslo 13 vraj nenájdete na dverách izieb v hoteloch po celom svete a ani na sedadlách v lietadle.

     „Za posledných 5 rokov sa v priemere denne stalo 298 poistných udalostí. Na piatky trinásteho pripadá v priemere až 348 poistných udalostí, čo je o 16,5 % viac než je priemer bežných dní,“

     Z tohto pohľadu sa teda piatok trinásteho javí naozaj ako nešťastný deň. Je však potrebné dodať, že piatky sú vo všeobecnosti „rizikovejšie“.
     https://m.vysetrenie.zoznam.sk/cl/1000663/2448175/Je-PIATOK-13-teho-naozaj-NESTASTNY–PREHLAD–co-sa-STAVA-ludom-v-tento-den-

   • Studio 54/infovojna – Globalisticke radio podkopavajuce vplyv ich rivalov – elit usa.

 16. Je východisko – prostredníctvom sociálnej revolúcie ( aj mierovou a parlamentnou cestou , nielen násilnou ozbrojenou viď. Február 1948 Československo ) vybudovať , nové spoločenské zriadenie – podľa prác zakladateľov marxizmu – komunizmus predpokladá prítomnosť vysoko rozvinutých výrobných síl, absenciu štátu, peňazí a bez rozdelenia spoločnosti na sociálne triedy. Predpokladá sa, že toto všetko bude možné s rozšírením verejného vlastníctva výrobných prostriedkov. Platí zásada: „Každému podľa jeho schopností, každému podľa jeho potrieb!“
  Marx a Engels odstránili rozpor medzi komunistickým a socialistickým ideálom. Vyplývalo to z toho, že budovanie komunizmu spočiatku vnímali ako postupný proces, ktorého prvé etapy zahŕňajú realizáciu požiadaviek socialistov „ako prechodné opatrenia vedúce ku komunizmu“ a posledné , najvyššia etapa čistého komunizmu, je spojená s nástupom nových generácií zbavených inštinktov súkromného vlastníctva.

  Ich stúpenci teda postulujúc v teórii komunizmus ako ideál a bojovali za realizáciu socialistických myšlienok v praxi: N. V. Vodovozov v ESBE poznamenáva, že po vydaní Komunistického manifestu komunizmus „prestáva existovať a zahmlieva sa v socializmus“. Terminologicky povedané o budúcej spoločnosti, Marx a Engels, nasledujúc iných súčasníkov, používali termíny „komunizmus“ a „socializmus“ ako synonymá.

  V roku 1875 Marx v knihe Kritika gothajského programu jasne formuloval myšlienku dvoch fáz komunistickej spoločnosti: prvej, v ktorej komunistická spoločnosť iba „vychádza“ z kapitalistickej spoločnosti, pričom si zachováva svoje „rodné znamenia“ a najvyššej, v ktorom „spoločnosť bude môcť na svoju zástavu napísať: Každému podľa jeho schopností, každému podľa jeho potrieb!
  Názov „socializmus“ sa ustálil za prvou etapou, na rozdiel od vlastného „komunizmu“. Túto myšlienku prevzal Lenin a stala sa jednou z kľúčových myšlienok ideológie leninizmu. Po vyhlásení budovania socializmu v roku 1917 za bezprostrednú praktickú úlohu postavil Lenin komunizmus do úlohy vzdialenejšieho, dlhodobého historicky , no dosiahnuteľného cieľa. , kým pre reformistickú sociálnu demokraciu bol týmto cieľom socializmus.

  Pri budovaní socializmu sa však našli zradcovia ( Gorbačov a spol. ) nová elita socialistickej nomenklatúry ,proti ktorej vo svojom čase tak bojoval Stalin, ktorí prekazili za pomoci kapitalistickej medzinárodnej agresie prvú fázu budovania novej spoločnosti . Preto sme dnes tam kde sme.

 17. Pokolra Veluk

  Kresťanské proroctvá na to varujú už tisícky rokov, okolo 15 percent Biblie tvoria proroctvá o „konci sveta“, keď božská intervencia sa stane nevyhnutnostou, inak by sa nezachránil nik. Tretia svetová sa blíži. https://pokolraveluk.info/2022/11/07/takto-nejak-bude-vyzerat-koniec-ale/
  Elity sa zbláznili, akoby ich už ani nezaujímalo moc, kam to speje.

 18. Tip všem co se chtějí poznat ,/ nějaká dáma tady chtěla seznamku pro neočkované / Na Sk máte „pokec “ .Tam se dá zgrupovat ,poklábosit,radit si, vidět se a je tam ke každému učtu i mail . Stačí sem uvést jeho jméno například megimaj a za za /vináčem je to jasné .Nebo přímo přes RP . Dají se tam dělat uzavřené chaty, komunity s libovolným názvem kam každý trefí.

 19. Takže výběr na druhé kolo v prezidentských volbách:

  1/ příprava na vojnu, mobilizaci,…..
  2/ COVIDočování nadšenec, LOCKDOWŇÁK,..

  Aktuální počty hlasů:

  Pavel Petr 35,31 %/ 1 951 685 hlasů
  Andrej Babiš 35,07 % 1 938 508 hlasů

  https://www.ac24.cz/zpravy-z-domova/v-prvnim-kole-prezidentskych-voleb-drtive-vyhral-babis-a-pavel/

Pridajte komentár

*