Určite choďte voliť v eurovoľbách a pomôžte odstaviť vlastizradných progresívnych fašistov, ktorí už 6 mesiacov nerobia nič iné, len v Bruseli šíria lži a kydajú na Slovensko, aby nám zastavili eurofondy!

Urgentná správa: Bude príliš neskoro bojovať proti tomuto, keď už budeš mŕtvy


Print Friendly, PDF & Email

Urgentná správa: Bude príliš neskoro bojovať proti tomuto, keď už budeš mŕtvy

(Dr. Vernon Coleman, Expose News) Program eutanázie sa stáva globálnym a momentálne je doslova mimo akejkoľvek kontroly.

Eutanázia je kľúčovou súčasťou plánu globálnych elít legálnym spôsobom lacno a rýchlo zabiť miliardy z nás. Lekári a politici plánujú zabíjať postihnutých, deti a chudobných. Medzi zavraždenými budú aj ľudia trpiaci úzkosťou a depresiou. V niektorých krajinách sa tieto veci už aj dejú!

Každý, kto dovŕši vek 60 rokov, každý zdravotne postihnutý, chronicky chorý alebo chudobný, bude do roku 2030 pravdepodobne mŕtvy.

Nikdy sa nechystali zabiť miliardy prostredníctvom podvodu s covidom. Nikdy sa nechystali zabiť miliardy zbytočnými a ničivými lockdownami. A nikdy sa nechystali zabiť miliardy toxickou a zbytočnou vakcínou proti covidu. (Poznámka redakcie: Myslíme si, že áno, len to ide o niečo pomalšie, ako plánovali.)

To všetko bola len predohra k masakru, ktorého sa teraz chystáme byť svedkom.

Už desaťročia poskytujem svojim čitateľom absolútne presné zdravotné varovania. Na mojej webovej stránke je zoznam všetkých mojich varovaní. Od februára 2020 poskytujem presné varovania ohľadom covidu.

Už vo svojom prvom videu v marci 2020 som opísal covidový podvod. Bol som prvý, kto varoval pred zabíjaním starších ľudí počas lockdownov, programom hromadného očkovania a množstvom vedľajších účinkov spojených s toxickými a neužitočnými vakcínami proti covidu.

Zverejnil som texty s miliónmi slov o covidovom podvode a hoci sa veľmi snažili, overovatelia faktov mi v nich nedokázali nájsť jedinú chybu.

Teraz si musíte vypočuť moje varovanie o eutanázii – samovražde za asistencie lekára.

Každý, kto má viac ako 60 rokov, zdravotne postihnutý, chronicky chorý alebo chudobný, bude do roku 2030 pravdepodobne mŕtvy. Zabije ho program eutanázie, ktorý sa rýchlo rozširuje po svete a ktorý sa absolútne vymyká spod kontroly. Pokiaľ teraz neprehovoríte, eutanázačná čata zabije vás, vašu rodinu a vašich priateľov.

Ide o súčasť plánu dohľadu a kontroly nad populáciou, na ktorom pracovali. Prídu si pre vás, vašu rodinu a vašich priateľov. A myslia to smrteľne vážne!

Eutanázia sa celosvetovo šíri rovnakým spôsobom, ako sa globálne šíril podvod s covidom. A rovnako ako v prípade covidu, aj teraz celebrity na celom svete obhajujú „samovraždu za asistencie lekára“.

Korporátne médiá propagujú eutanáziu rovnako tvrdo, ako propagovali nebezpečné a zbytočné lockdowny, nebezpečné a zbytočné rúška a nebezpečnú a neužitočnú vakcínu proti covidu. Aj eutanázia sa celosvetovo propaguje a je to rovnaký hoax, ako bol hoax o covide.

Ak ste si mysleli, že rúška na tvár a covidové „vakcíny“ boli populárne, počkajte a uvidíte, čo sa stane, keď sa rozbehnutý vlak eutanázie rozbehne naplno.

Odkedy som naposledy písal o eutanázii, Ekvádor sa pridal k rastúcemu zoznamu krajín, ktoré ju podporujú. V Peru už zomrel psychológ s chorobou svalov, keď spáchal „samovraždu za asistencie lekára“.

Nemýľte sa, eutanázia sa rozširuje a už dnes je populárnejšia ako Taylor Swift. Lobisti za eutanáziu sú v presile – bojujú za to, aby bola smrť dostupná pre duševne chorých a postihnutých ľudí.

Prírodná liečba osteoartritídy

A samozrejme, aj pre deti a chudobných.

Lekári a zdravotné sestry už dnes zabíjajú viac ľudí ako rakovina alebo srdcové choroby. Teraz sa však veci ešte zhoršia – a oveľa.

Eutanázia je kľúčovou súčasťou plánu zabiť miliardy z nás legálne, lacno a rýchlo. Lekári a politici plánujú zabíjať postihnutých, deti a chudobných. Zabití budú aj ľudia trpiaci úzkosťami a depresiou. V niektorých krajinách sa to už deje.

A keď už bude eutanázia rozšírená a bežne dostupná, nezostane dlho „dobrovoľná“ alebo „voliteľná“. Legislatíva o eutanázii dá sprisahancom moc zabíjať chudobných a starých po miliónoch a povinne!

Stačí sa pozrieť, čo sa deje v Kanade a Holandsku.

Pozrite si moje video s názvom „Chcú ťa zabiť“. Tam nájdete návod, ako to urobia. Video nájdete po kliknutí TU. Ak by bolo to video časom zablokované, prepis si môžete prečítať na mojej stránke www.vernoncoleman.com (alebo priamy odkaz TU).

(Pol tucta provládnych trollov zasypalo komentárovú sekciu k môjmu videu urážkami a klamstvami, takže som musel komentáre pozastaviť. Vládni trolovia kontrolujú korporátne médiá a odopierajú mi prístup ku všetkým médiám a všetkým sociálnym sieťam. Neposkytnem preto týmto zlomyseľným vládnym trollom a šikanovateľom ďalšiu platformu.)

Ak sa chcete dozvedieť ešte viac informácií o tejto téme, prečítajte si šokujúcu knihu od Jacka Kinga „Chcú nás zabiť “ (They Want To Kill Us), ktorú nájdete na Amazone. Ak si chcete knihu kúpiť, kliknite TU.

Všetko v mojom videu a knihe Dr. Kinga je možné si overiť online. Prosím, urobte všetko, čo môžete, aby ste nás všetkých zachránili. Nikto nie je imúnny voči tomuto masakru.

Pošlite kópie môjho videa lekárom, zdravotným sestrám, učiteľom, politikom, armáde, novinám, organizáciám, internetovým influencerom a všetkým, ktorých poznáte. Môžete skutočne pomôcť dosiahnuť zmenu.

A čítajte a zdieľajte úžasnú knihu Jacka Kinga. Kúpte si ju a kópie rozdajte.

Boli ste varovaní: ak nič neurobíte, nebudete mať dôvod sa sťažovať, keď si po vás príde eutanázačná čata. Ktoré budú.

Nepomôže ti sťažovať sa potom, keď už budeš mŕtvy!

Záver

Na Slovensku tému eutanázie aktuálne otvára samozrejme kto iný ako extrémistická strana Progresívne Slovensko ústami svojej poslankyne Simony Petríkovej.

Nikdy im na túto ich hru nesmieme pristúpiť! Nezabúdajte, oni idú vždy salámovou metódou – najprv to začne s dobrovoľnou eutanáziou len pre smrteľne chorých, ktorí veľmi trpia a skončí to pri povinnej eutanázii starých, mierne chorých, duševne chorých a chudobných.

O autorovi

Dr. Vernon Coleman MB ChB DSc vykonával lekársku prax desať rokov. Viac ako 30 rokov je profesionálnym autorom na plný úväzok. Je romanopiscom a autorom kampaní. Napísal veľa kníh literatúry faktu – viac ako 100 kníh, ktoré boli preložené do 22 jazykov. Na jeho webovej stránke www.vernoncoleman.com sú stovky článkov, ktoré si môžete prečítať zadarmo.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Autor: Dr. Vernon Coleman, expose-news.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. No len nech si pre mňa prídu…..,to,čo spácham ja na nich,bude podstatne pomalšie a bolestivejšie,ako eutanázia…

  • Marek Košice

   A prečo by si mali pre teba prísť? A čo by si spáchal? S najväčšou pravdepodobnosťou nič. Jedna vec je keby ti oznámili „Prídeme si po vás o dve hodiny“ (to by si niečo stihol vymyslieť, možno), druhá vec keď ti zaklopú na dvere a ty až po pozretí sa do kukátka zistíš kto tam je… A budú tam traja muži… Jedného zneškodniť vieš, ale troch? To by si musel byť nejaký špeciálny agent so špeciálnym výcvikom…

   • Som zberateľ funkčných,chladných, ostrých zbraní a viem s nimi veľmi pekne zachádzať….

    • Marek Košice

     Troch ozbrojených mužov zapichneš „behom pár sekúnd“ možno tak vtedy, keby ti stáli chrbtom, 10cm od seba a mali by v ušiach slúchadlá z ktorých by im hrala hudba. Ale neber ma v zlom. 🙂

     • Čo vieš o boji zblízka nožom,alebo katanou,či tomahavkom?

     • Marek Košice

      Jozef : To, že troch ozbrojených a vycvičených mužov by si „nedal“.

     • Kdyby dal v úvodu nečekaně pepřák, tak je za vodou i se třemi vycvičenými

     • Pozri si Equalizér – keď je to možné v scénografii – je to možné vôbec. Ja mám tiež tieto veci natrénované. Zabiť človeka je vecou pár sekúnd – len to musíš mať v hlave. Keď máš zábrany, tak ťa to nepustí.

     • Treba začať zabíjať zvieratá, od malých po veľké. Všetko treba vyskúšať, pretože teória a prax sa môžu líšiť.

    • prvého by si možno dal, možno
     ale okamžite by si schytal gulku do tela a koniec

     • stačí jedného

     • Marek Košice

      Rumcajz : Ako stačí jedného? … To by bolo 1:1 …….. čiže 0:0……

     • Miroslav Čižmár

      1:1=1
      0:0=…

     • A nebolo by teda jednoduchšie pre faši-Systém – v rámci tzv. agendy – „EUTANÁZIA“ – pri návšteve – „konkrétneho občana“ – v byte (v dome) – streliť mu tam priamo a na „istotu“ guľku do hlavy a ušetrili by sa tým zdravotné náklady na tzv. doktorov Smrti?!

      Proste – postúpiť fašizmus z II. stupňa ešte na vyšší level..Vždy sú možnosti – „rásť“, čo sa týka absolutória Nenávisťi človeka voči človeku!

      P.S: A to preto, lebo ľudia tu na Zemi, sa duchovno-mentálne posunuli na úroveň – „homo-hominus lupus“.

      (Pozn.: čítala som poviedky o vlkoch a tí sa v smečkách – za účelom vlastného prežitia – správajú oveľa racionálnejšie a „rodovejšie“, ako homo-sapiens..)

      Takže – ja osobne – veľké nádeje do Budúcna, čo sa týka – súčasného homo-sapiens – nevkladám.

      Nechajme sa prekvapiť! Vďaka!

     • v osade je pomer 100:1
      nepodceňujte stratégiu boja

     • Nebola ta gulkay na SK Pana Fica
      Made in Britania
      Dnes se hybnotizije medikamentuje pro kriminalni akty

  • V Rusku bude nakonec nejvice svobody s porazkpu neobanderovcov

 2. „skončí to pri povinnej eutanázii starých, mierne chorých, duševne chorých a chudobných“ – akože by to malo skončiť – ale ono to začne klasicky granátom pod bruchom!

  • V USA IDE PROPAGANDA 2025
   WW3 JESTLI …PADNE UKRAJINA LEBO OPAKOM
   NATO EU JE ODZBROJENE a USA
   NAM DO EU NIC NENI…

 3. Marek Košice

  Divím sa, že Dr. Vernon Coleman ešte žije, nakoľko vyzerá ako opak „starého alfasamca“ (proste škaredý ektomorfný angličan)….. Nie z dôvodu že sa ho „nezbavili“, ale z dôvodu, že musí byť plný smútku, rozhorčenia, zloby a možno aj nenávisti, a pritom je to už v podstate starec. Na jeho mieste by som sa takto neničil na sklonku života. Aj tak nič nezmení, a „Boh“ mu to nijak neoplatí. Taký hnev, smútok, možno strach, atď…proste negatívne emócie ktoré zažíva možno aj denne…to všetko mu len zhorší odchod z tohto sveta. Priškrtí pľúca (bude sa mu horšie dýchať), zredukuje žalúdočné šťavy (bude mu horšie tráviť), a poškodí srdce…..
  Mal by prestať natáčať také videá, prestať sa zaoberať týmito vecami a ……začať robiť niečo, čo mu vyčarí úsmev na tvári, atď.
  Je to kopa mladších čo robia videá ako on, takže o nič neprídeme keď to zavesí na klinec na sklonku svojho života….

 4. holistický prístup

  ODMIETAM, ZAKAZUJEM, RUŠÍM všetko v „článku“ plánované.

  Nech sa tak stane a nech tak ostane.

 5. Čo sa týka mojej viery – verím v zlatý infarkt – v spánku. Mala ho susedka. To ťa ale nesmie srať, že ťa budú naberať lopatou.

 6. Pravda – vraždiace komando. Klamstvo – asistovaná samovražda.
  Bude to ďalšia poplašná správa. Prednedávnom strašili s jadrovou vojnou.

  • No tá jadrová vojna visí na vlásku už cca 1 rok a tých dvanásť mesiacov to dosť ľudí netuší, nedostali sa k takým informáciám aby to uvideli.A teraz to našijem do tých ruských hnusných a podporných zmetkov… ktorí za to môžu, že tá jadrová vojna visí na vlásku. Nikto zo Západu či východu ..a ani samé USA za to nemôže že k takej vyhrotenej situácii došlo. Môže za to len ruská zapredaná špinavá Vlasovská elitárskay chátra – tí ničomníci na najvyšších miestach v štátnej správe Ruska. Ak by sa chovali tak ako sa človek chovať má tak by na Zemi po 10 rokov bol poriadok – i keď z donútenia. Celý západ a aj východ by čušal ako vieš pod chrastou až do dôb svojho vyhnitia – jednoducho by časom to zlo sveta vyhnilo ak by Rusko nastolilo svoju vládu rukou spravodlivou ale železnou, ktorá nič bez dôvodu neodpúšťa. Mnohí by vsak v takom svete plakali a sťažovali sa že to nieje sloboda, že sa musia učiť ako sa má žiť, plakali by, že sa musia prispôsobiť väčšine ľudí, ktorí chcú len to „obyčajné“ a pre nich nudné dobro. Tiež by brojili proti každému, kto by chcel právom pozdvihovať ľudí a ukazovať cestu – veď im „slobodným“ tulákom nikto kázať nemá a vystačia si sami – veď tak to má byť a nie inak.
   Každého kto by sa sa láskou a obdivom upínal na kohokoľvek Vyššieho a múdrejšieho v spoločnosti by označovali ako ovcu ktorú niekto pasie. Ale že tá „ovca“ prišla za tým „pastierom“ s pravého presvedčenia aby navýšila svoje skutočné poznanie, ktoré sama prežila – tak to takí nechápu – nestavajú totiž na prežívaní ale len na rozume.
   Jednoducho taký svet by mohol prísť ak by sa Ruská zapredaná elitárska chátra v celom svojom objeme (je to kvantifikované na cca 2 miliónov aktívnych zmetkov!!!) začala správať ako sa človek správať má a začala by pracovať v záujme Ruska = záujem ľudstva. Ale ona pracuje pre západ či východ. Ak by tí odrodilci začali pracovať pre Rusko tak by celý svet v jednej jedinej noci stíchol ako pred posledným súdom. Každý by vedel čo môže v takom svete, ktorí by postupne po čistkách a náprave vznikal očakávať.
   Preto je dnes jadrová vojna tak blízko – ten útok západu na Rusko – len kvôli ruským zapredancom a odrodilcom, ktorí chcú zahraničným agresorom pomôcť Rusko zničiť.
   Mimochodom ak by bolo Rusko zničené tak by ten blahobyt na Západe (a nejaké tie omrvinky vazalom a otrokom) z jeho rozkrádania trval max 10 rokov …no a potom…

   • Israismael

    Ta chátra hnusná ruska, ktorá je v podstate liberálna a diabolska je napojená na západ, na tie liberálne hodnoty a na Sion.. To sú v podstate Dve krídla Lucifera na zemi= liberálna čvarga a Sion čvarga.. obyčajni rusi sú v pohode.. PUTIN by bol tiež keby nemal okolo seba tých podvratakov, co drukuju západu, liberalizmu a chazarie, a snažia sa o prevrat v Rusku No keď si to vezmeme a porovnáme, tak sú to tí v Rusku ako u nás PS a Sas len majú ešte,, cukor“ sionu v sebe..

    • Tak je Israismael a na tú chátru spolieha celý sion západ…..a ohľadom na dosiahnutie úplnej suverenity Ruska tak na tú chátru spoliehaju aj Globalisti a úplne VŠETKY ICH OSTATNÉ TEMNÉ ŠTRUKTÚRY..oni – Globalisti síce momentálne dusia Západ a liberálov ale manévrujú tak, aby rukami Ruska premohli Západ ale aby nedopustili úplnú suverenitu Ruska. Tú liberálno – bande/benderovsko – Vlasovskú chátru si chcú ponechať za každých okolností – veď to je ich skoba tisíc rokov zatnutá v bralách Zeme na ktorej sa môžu do budúcna udržať – zachrániť …a pokračovať v boji proti Rusku a ľudstvu celkovo. Tú skobu – tú benderovskú chátru a liaheň musí Rusko zlikvidovať do posledného zmetka inak nebude na Zemi od nich pokoj – je to otázka samotnej existencie Ruska, jeho zotrvanie na Zemi. A pretože Západ nemá zdroje tak sa z Ruska ozýva tá chátra, že by sa malo prestať z vojnou a začať vyjednávať so Západom…
     A je tam niekto na Západe s kým by sa dalo vyjednávať? Veď taký nesúrodý fašistický konglomerát elít aký je na Západe – vyjednávanie s ním – by pre Rusko znamenal jeho koniec -rozpustenie ako keď sa rozpustí kocka cukru v horúcom čaji. A celkovo Rusko z princípu nemá prečo so Západom vyjednávať – nechávať vydýchnuť vraha, ktorý ho chce zabiť. To iba žeby v Rusku vládla „schizofrénia“ v riadení – vo vytýčení si cieľov do budúcna. A pre Západ je ten pohľad na Rusko skutočne taký, že ho vidí ako neschopné ďalej samostatne fungovať keďže sa mu časť ruských elít klania a pritom opľúva vlastný štát, národ.
     Jedine na tých odrodilcoch je tá vina kam až to zašlo.

     • Israismael

      Niekde je písané že keď príde na konci k vyjednávaniu o mierových podmienkach ,keď si budú hovoriť že MIER A BEZPECIE ,tak na nich príde z nenazdajky skaza a zničenie ..príde to ako blesk …A teraz v tomto kontexte rozmýšľam ako je to myslené ..Či by bolo zničené Rusko cez západ a NATo, po falpsnom miery , alebo by bolo zničené to temno ,ktoré chce tretiu svetovú a to prostredníctvom zásahu Boha samotného ,pretože by sa kuli pytle tak či tak zničiť to Rusko ..

 7. Kto seje strach, ostane z neho prach…treba mu pomôcť, bude to skôr…chlapci, bime ho…

 8. Iná veci sa budú diať. A dejú sa veci práve preto. A akože „elity“ to vedia už dlho a nie len oni. Preto prebieha vyľudnenie, aby to čo sa môže udiať bolo lepšie zvládnuteľné.

  Ľudia ešte stále nepochopili, ako a prečo prichádzame do hmoty a preto výučba pokračuje v presne takom móde, aby došlo k pochopeniu, že ako, prečo, načo…

  A môžu mať vykopané aj 5 km jamy, akože „minulosť“ si ich dobehne, tak ako každého z nás.

  https://www.youtube.com/watch?v=KFOkWyxYgM8
  https://www.youtube.com/watch?v=d1KOaubR5h0

  A nebola jediná.

  Kto umí, ten umí. A kto neumí, ten jen čumí…

  Preto je dobré mať poznanie, otvorenú myseľ aj srdce a bádať, ňúrať, hľadať, overovať, preverovať, učiť sa….

  • Komu lepšie ruština vyhovuje

   https://www.youtube.com/watch?v=ssLTWfvRmRY

   Bude to prevelice zaujímavé.

  • Israismael

   Seneca a preto bolo predpovedané a sam Ježiš to spomínal tesne pred smrťou :
   Citujem z biblie,, Ze keď príde ON Duch Pravdy,tak On vás uvedie do všetkej Pravdy“ . Tu je to detailné https://www.bible.sk/sk/rohacek/jan/16/13
   Ľudia sa ma dnes často pýtajú, a ON už prišiel vysvetlil? Mal byť poslaný z najvyšších sfér podobne ako Ježiš, keďže on ježiš ho avizoval pred 2 tisíc rokmi ? … Tak bol už Duch Pravdy na zemi ci nebol?… pýtajú sa…. Odpoveď im dávam takúto : Ano bol.. VO SVETLE PRAVDY, POSOLSTVO GRÁLU, to je to jeho dielo o ktorom hovoril Ježiš, ze keď príde On uvedie ľudstvo do všetkej Pravdy sveta a aj celého vesmíru v poznaní zákonov Boha, co je totožné s vôľou Bozou..Lebo vola Boha sú zákony večného Boha a nie nejaké náboženské a cirkevné a pod… Tak chceme vedieť Pravdu alebo nie? ..Ved ta božia svetlá Pravda je už na Zemi vyše 100. rokov…. Ľudia sa však boja ísť do niečoho co nie je tradíciou, co je nove evanjelium, čiže dobra sprava v preklade,. . Myslia si mylne ze Vo Svrzle Pravdy Posolstvo Grálu by to mohla byť čertovina, nebodaj sekta ci namotavka(hovorí to tu často Holisticky prístup) . Držia sa tvrdošijne tradícií cirkvy a neskumaju práve Slovo, ktoré jedine musí zachrániť ľudského ducha pred konečným zlyhanim

  • A protože ta údajná nebezpečná epidemie byla uměle vyvolaná a zveličovaná,tak to znamená,že Bozi si hrají Vše jde podle jejich plánu s občastnými zádrhely .Jako jasnovidka vidí jen události a samozřejmě ne co za nimi stojí.

   • Israismael

    Boh sa nikdy nebude hrať pretože tam je u neho dokonalosť a on nespekuluje so žiadnym tvorom vo stvorení… To robia iba ľuďmi vymyslení ,,bohovia “ a ani ich nevidia ,necítia ale podľa nich určite sú a často veľmi zlí ..Až na jedného,ktorý nie je vymyslený ktorý ozaj je ,ale nikdy nebol Bohom ,iba archanjelom( čo je síce vysoká bytosť ale nie Boh ) Boh je Spravodlivý ,nepozná také niečo ako sú temné ľudské finty tu na zemi … Ak chce trestať alebo odmeňovať ,tak na to má samocinne pôsobiace ZÁKONY , a na základe nich sa človek automaticky tresta za činy ,skutky ,ktoré sú mimo vôľu Boha ,tzn mimo Božské zákony ,ktoré sú odjakživa nemenné ,..Sú to : Zákon spätného navrátenia ,zákon príťažlivosti ,a zákon tiaze (pôsobiaci u človeka až po smrti)..Prvé dva pôsobia na Zemi ,a všetko sa človeku vracia spätne (reciprocne ) ..Niekedy je to pozdejisie ,než je niečo Ačlovekom spáchané ,či už v dobrom či zlom ,lebo všetko sa vracia Zákonom príťažlivosti a reciprocne , a niekedy je to rýchlejšie ..Všetko sa však bezpodmienečne vráti a spravodlivo ..Nič nebude a nie je obídenie ..ani jediný človek a ani jediný jeho skutok sa neobíde, aby nebol odmenený alebo potrestaný

    • Já docela na Spolek devíti věřím.Možná to jsou padlí andělé.

     • Inak žiadna bytosť nieje vo svojej podstate zlá, jednoducho žiadna bytosť nebola stvorená ako zlá či temná. Ani jedna jediná. To sa však týka len bytostí. Iné je to s temnými útvarmi nesúcimi negatívnu energiu vloženú do nich ľuďmi – to už niesú bytosti a tiež to nemá samo o sebe slobodnú vôľu. Každá bytosť buď dodržiava Zákony – teda vôľu Boha alebo nie a podľa toho sa jej aj vedie. Tí ktorí vôľu Najvyššieho nedodržiavajú a boli „životom“ zrazení na kolená sa vynašli – zvrhli a začali parazitovať na iných aby sa im dobre vodílo. Tu však treba podotknúť, že vyšší vyslanci z duchovných svetov tiež dodržiavajú vôľu Najvyššieho ale keď prídu do hmoty Vesmíru na duchovnú misiu na nejakú planétu s vyššou koncentráciou zla – keď sa na nej riadne fyzicky narodia a vyrastú a začnú pôsobiť tak sa im moc dobre nevedie v zmysle, že by boli prijímaní s radosťou a pochopením.
      Tam sa im za dobro a Pravdu večnú univerzálnu dostáva len zla a utrpenia..ale nie od Zákonov Boha ale od ľudí – duchov so zašpinenou dušou – teda s temnou dušou ktorých duch je síce žiarivý ako u svetlých duchov ale má ťažké, hutné obaly, ktoré nedokáže prežiatit. Tie obaly sú astrálne, jemnohmotné telá. Preto sa temní nazývajú temní a nie preto, že by mali temnú podstatu. Tú nemá absolútne nikto ani Lucifer.
      To je vec ktorá väčšine ľudí nieje známa.

  • Marek Košice

   Seneca, píšeš : „Ľudia ešte stále nepochopili, ako a prečo prichádzame do hmoty a preto výučba pokračuje v presne takom móde, aby došlo k pochopeniu, že ako, prečo, načo…“ ….. Že si sa nad tým čo píšeš nikdy PORIADNE nezamýšľal, však? …

   „TAM HORE“ (gigaduša nerozdelená na „kvapky duše“, nirvána, jednota, neexistujúci čas, neexistujúca vzdialenosť, atď…) JE RAJ. RAJ, ŽIADNE EGO NEEXISTUJE (to je možné len v tele, kde vzniká pocit oddelenosti)….Tak K ČOMU NEJAKÁ „ŠKOLA“ TU DOLE NA ZEMI??? K NIČOMU…………………… JE TO PODVOD.

   NA ZEM SME NEŠLI DOBROVOĽNE……… Tie teórie o tom, že „život na Zemi je pre naše duše škola, atď“ je TOTÁLNY BLUD. Pretože to čo sa naučíš tu na Zemi (a to to, že neexistuje spravodlivosť, atď, atp), to „tam hore“ NIKDY nevyužiješ, NIKDY neoceníš. Keďže „tam hore“ NEEXISTUJE EGO (ani pocit rozdelenosti, je tam vždy len JEDNOTA), tak duše sa nemôžu stať „namyslené“, atď, aby potrebovali „skrotnúť“ skúsenosťami tu na Zemi, bývajúc v kazajke menom telo. Už ti to konečne dochádza?

   • Israismael

    Ak si spravil prvé chyby dávno pradavno keď si bol ešte nevedomy duch na okraji duchovného Raja ako začína aj každý človek -duch na začiatku bytia a bol si vyhany z raja ,čo nebolo trestom ako sa hovorí ,ale práve vývojom z nevedomia do vedomia (časom po dlšom putovaní stvorením ) ,tak tým pádom duch duša človeka ,keďže je živá a stvorená Bohom musela žiť už dávno …len meni svoje plášte ( tela) ….ale ak si teda spravil hneď pri prvom vyslaní na zem pred miliónmi rokov chyby a tzv si zhresil, tak nemáš šancu vojsť do Raja ..ani nik ..až kým sa tie chyby ,omyly neopravia ,lebo nič a ani prášok temného a hmotného nemôže vojsť do Raja..Ono sa ti to ťažko vysvetľuje keď nepoznáš mnohé súvislosti a zdá sa ti to MZk za nemožné až blbé !… Preto je existujúce to dielo Vo svetle Pravdy,tak dôležité pre ľudstvo kde je to všetko vysvetlené ,kde sa to vysvetľuje a objasňuje ..ale len kto sa otvorí má tu šancu ..

 9. Ano, ti temní (so závažne potemneným mozgom, srdcom aj svedomím) usilujú o naše telá a ovládnuť i naše duše.

  A zo všetkých síl usilujú o to, aby sme si neuvedomili, že naše telá aj duše (ktoré sú vo svojej podstate iba energiou) majú ochranu. A tou je svedomie (kvantové pole). Ak to svedomie má tu správnu frekvenciu, kedy je čisté, rýdze, prosté špiny, strachu, temna, dlhov či akejkoľve frekvencie zla – tak má zposobilosť ochrániť aj telo aj dušu.

  Preto nie je dobré podliehať zlu – ale je priamo žiadúce sa starať o frekvenciu svojho kvantového poľa (mať ho čisté).

  Každý má svedomie – aj ten, kdo sa chová, ako by ho nemal. Aj ten, kdo na svedomie neverí. Našťastie existencia svedomia nie je závislá na viere, prianí, ignorancii alebo inej myšlienkovej forme. Svedomie skrátka je.

  Každý má svedomie – aby aj ten najvačsí zločinec môže prejsť zázračným fenoménom zvaným „hnutie svedomie“.

  Takže, je naprosto isté, že ten, kdo bude usilovať vyčistit od všetkých podob zla svoje kvantové pole zvané svedomie, ten bude požívať ochranu pre frekvencie zvané telo a duša.
  Nemôžeš očistit svedomie druhého – iba svoje.
  Nikdo nemôže očistit tvoje svedomie – iba ty sám.

  Svedomie neide vymazať, zničiť, ukradnúť, hacknúť. Zaznamenáva každé slovo, myšlienku, úmysel, čin.
  A na rozdiel od pamati všetko vyhodnocuje, zaraďuje do dvoch základných koloniek: 1. rýdze a primerané dobro, alebo do druhej kolonky
  2. všetko, čo nie je rýdze a primerané dobro.

  Svedomie si ide iba pošpiniť a očistit. Nič viac.

  Špinavým svedomím dáváš najavo, že nevieš zachádzať so svojou slobodnou vôľou naozaj dobre. A tvoj zmyslel života na tejto „zemi“ je – naučiť sa so svojou slobodnou vôľou naozaj dobre (v súlade so svedomím). Nič viac a nič menej.

  Skrátka:
  Nemáš sa báť žiadnej budúcnosti – ak máš čo najviac očistené svedomie a ak si ho už viacej nešpiníš. Nie je totiž dôležité, akú špinu máš na svedomí – ale ako sa k tej špine postavíš.
  Na čistého človeka (s čistým svedomím) zlo nemôže. Rovnako, ako tma nemože na svetlo…

 10. mariankosnac

  Ja len, že treba rozlišovať eutanáziu a popravu. Pokiaľ viem eutanázia je dobrovoľná. Slovo ,,eutanázačná čata“ je nezmysel, takže keď už, tak popravčia čata. Chubobní trpiaci ťažkými depresiami si môžu zadarmo skočiť pod vlak, žiadna eutanázačná čata nepríde. Ani smrť nie je zadarmo. Za eutanáziu sa platí.

 11. Marek Košice

  Český mladý libtardický moderátor s IQ TYKVE (minútové video) : https://www.mojevideo.sk/video/3fdc0/moderator_iq_0_zero.html

 12. CNN odhalila děsivé Izraelské metody mučení Palestinských vězňů

  https://aktax.cz/cnn-odhalila-desive-izraelske-metody-muceni-palestinskych-veznu/

 13. Cílem Pandemické smlouvy WHO je „mrzačit a zabíjet“ a nastolit celosvětovou vládu

  https://aktax.cz/cilem-pandemicke-smlouvy-who-je-mrzacit-a-zabijet-a-nastolit-celosvetovou-vladu/

 14. Tak tohle mě nechává naprosto v klidu. Kolik zbytečných prostředků, energie a času se vynakládá na umělé udržování nemocných a starých lidí v různých pečovatelských domech, na interně a v na jiných nemocničních odděleních atd., kolik to stojí úsilí a stejně to není k ničemu. Tohle by se u přírodních národů nestalo, tam dokáže každý příslušník kmene vycítit, kdy nadešel jeho čas, kdy už není pro planetu ničím užitečný a postupně se za pomoci moudrých šamanů připraví k odchodu.

  • holistický prístup

   Viki,

   pripravuj sa na to, čo praješ iným – presne to dostaneš. Zbytočne sa o Teba starala Tvoja matka a všetci dospeláci – nič si neprinášala, len trovila – vychovali z Teba beštiu.

  • holistický prístup

   Viki,

   najlepšie sa Ti dostane, ak sama okamžite ukončíš svoju biednu existenciu – aby si nikoho v budúcnosti nemusela na kolenách prosiť, aby Ťa zlikvidoval – skutočne si ukázala samu seba – zrúda. Kde si sa tu zobrala?!? – z PS?!?, alebo iného brlohu narkomanov?!?

Pridajte komentár

*