Určite choďte voliť v eurovoľbách a pomôžte odstaviť vlastizradných progresívnych fašistov, ktorí už 6 mesiacov nerobia nič iné, len v Bruseli šíria lži a kydajú na Slovensko, aby nám zastavili eurofondy!

Ako poraziť leukémiu bez chemoterapie: Toto 7 ročné dievča to dokázalo za týždeň


Print Friendly, PDF & Email

mykayla-leukemia

Mykayla Comstock je dievča, ktorému ako 7 ročnej diagnostikovali rakovinu. Avšak pred tromi rokmi bola u nej lekármi deklarovaná remisia, čiže ústup akútnej lymfoblastovej leukémie.

Nie, za tento úspech nevďačí štandardnej chemoterapeutickej liečbe, ktorú bežne nasadzujú onkológovia. Jej rodičia veria, že za tento úspech vďačí alternatívnej terapii pomocou konope.

Áno, ide o to konope, ktoré je v niektorých krajinách, vrátane vraj liberálneho a vraj sociálneho Slovenska, ešte stále nelegálne.

Príbeh Mykayly

Pred troma rokmi začala Mykayla vykazovať príznaky leukémie, ktoré zahŕňali dusivý kašeľ, bolesti rôznych častí tela, horúčku, nočné potenie a začervenanú pokožku na nohách.

Za príčinu zlého zdravotného stavu jej lekár upodozrieval streptokokovú infekciu hrdla, preto jej nasadil antibiotiká. Mykaylin zdravotný stav sa však naďalej zhoršoval.

Ďalší ošetrujúci lekár objavil v jej hrudi veľkú masu čohosi, čo tlačilo na jej vnútorné orgány.

Po vykonaní odberu vzoriek z chrbtice a biopsii kostnej drene jej bola diagnostikovaná agresívna T-bunková akútna lymfoblastová leukémia.

Spočiatku jej lekári nasadili štandardnú chemoterapeutickú liečbu. Mykayla však z nej mala veľmi silné vedľajšie účinky v podobe nevoľnosti, straty chuti do jedla či nepokoja.

Preto na ich zmiernenie jej začala matka podávať jeden gram konopného oleja denne. Mykayla ho užívala buď v podobe kapsule alebo koláčiku, ktorý bol upečený s maslom napusteným v konopnom oleji.

Poznámka: Ide o konopný olej, respektíve extrakt s obsahom látky THC. Oleje, ktoré sa na Slovensku bežne predávajú túto látku neobsahujú, keďže je nelegálna.

Podľa zákonov štátu Oregon, odkiaľ Mykayla pochádzala, detskí onkologickí pacienti majú povolené užívať konope na vedľajšie účinky chemoterapie, ak s tým súhlasí rodič a ošetrujúci lekár.

Hoci otec Mykayly mal čiastočné obavy, aký vplyv z dlhodobého hľadiska bude mať konope na jeho dcéru, jej matka bola presvedčená, že konope dcére pomáha zachraňovať život.

Čo na konope hovoria výskumy

Podľa amerického Národného inštitútu zdravia (NIH) bolo konope skúmané v klinických štúdiách a zistilo sa, že má potenciál pri liečbe vedľajších účinkov štandardnej liečby.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Zistilo sa tiež, že konope aj priamo zabíja rakovinové bunky.

Napriek tomu, že americká Agentúra pre lieky a potraviny (FDA) schválila používanie kanabinoidov na prevenciu a liečbu vedľajších účinkov chemoterapie ako sú zvracanie či nevoľnosť, stále ich neschválila pre použitie na priamu liečbu rakoviny.

Taktiež Americká nadácia pre rakovinu (American Cancer Society) uznáva, že existuje potreba pre „lepšie a efektívnejšie terapie“, ktoré pomôžu pacientom prekonávať nepríjemné vedľajšie účinky štandardnej onkologickej liečby.

Nadácia tiež verí, že klasifikovanie konope ako drogy prvej kategórie (teda nelegálnej) vytvára výskumníkom mnohé prekážky pri jeho štúdiu.

Výskumníci musia totiž spĺňať mnohé podmienky, ak sa k tejto látke chcú legálne dostať.

Bez ohľadu na to, či konope bolo alebo nebolo priamo zodpovedné za Mykaylinine vyliečenie, je nezpochybniteľné, že dokáže účinne zmierňovať fyzické aj psychologické bolesti spôsobované chemoterapiou.

Hoci federálna agentúra bude potrebovať ešte ďalšie štúdie predtým, než konope definitívne schváli aj na liečbu rakoviny, minimálne v štáte Oregon je dnes jedno malé dievča, ktoré dnes oslavuje 3 roky od ústupu tejto zákernej choroby.

Ak rozumiete anglicky, tu si môžete pozrieť video s odkazom malej Mykayly:

Záver

Aké ponaučenie z toho plynie pre Slovensko?

Také, že ľudia by sa mali zaujímať nielen o platy zdravotných sestier (čo je samozrejme tiež dôležitá téma), ale aj o to, že sú pred nimi zakazované účinné prírodné terapie na rakovinu.

Ak tieto terapie mohli povoliť v Oregone v USA, neexistuje dôvod, prečo by sa mali odopierať slovenským pacientom. Tu je preto treba zamerať úsilie o nápravu.

Stop Candida

Zdroj: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

  1. K tomu zaveru je jasne, ze by mala byt dostupna akakolvek alternativna liecba prednostne. Zial vsetko je to o tom, kto na SK vladne a zial momentalne su pri moci bezcharakterni primitivi zo smeru a na nich napojena cela skorumpovana „banda“ hlupakov po uradoch, na sudoch a v policii, co si riesia akurat vlastne „problemy“ vo svoj osobny prospech. Kym ale ludia nepochopia, ze nadavat v krcmach a ignorovat volby s tym, ze sa aj tak nic nezmeni je omnoho horsie ako ist volit aj ked mensie zlo. Ja volit pojdem, aj ked nie je velmi z coho vyberat, ale tych primitivov zo smeru, ktory sa smeju na kameru ako debilkovia volit nebudem urcite. Snad si po poslednych volbach prezidenta ludia viac uvedomuju svoju silu, ked sli volit proti ficovi a pohnu konecne zadkami.

  2. ján mráz

    týmže pôjdeš voliť , tak ta dostali, je totiž úplne jedno koho budeš voliť , systém sa meniť nebude , volbami sa nič nemení , pre nich by bolo najhoršie to keby tam nikto neprišiel a ludia by tak ukázali že politikov nepotrebujú , pretože politici im vlastne škodia a to akýkolvek politici. Lenže to málokomu dôjde a tak volby udržujú celé to hlúpe divadlo dalej v kolobehu či tam je SMER alebo neni na tom absolútne nezáleží , tým že ludu predhodia akože možnosti z čoho a akých strán si vybrať tým ich donútia na tie volby ísť a … hotovo , tam to končí dalej už všetko patrí im,
    Politici ešte v žiadnej krajine nikdy nič nevyriešili a a tí naši sú v tomto obvzvlášť dobrí asi TOP na svete:-) tak vela zdaru pri volení ,

  3. Kvapky su vyrobene z konope = marihuany. Na Slovensku su zname ako Fenixove slzy. Zachranili zivoty mnoho ticicom ludi vo vyspelom svete. V roznych krajinach su zname pod roznymi nazvami. Prvy clovek, ktory ich pripravil a uspesne pouzil ako tzv. Hemp oil, bol kanadan Rick Simpson. Koho to zaujima na webside najde mnozstvo informacii.

Pridajte komentár

*