9 dôkazov ako vitamín C ničí rakovinu. Medicína to však zapiera


Print Friendly, PDF & Email

9 dôkazov ako vitamín C ničí rakovinu. Medicína to však zapiera

Už 5. augusta 2008 sa vo svetovej tlači objavila pre mnohých bezosporu senzačná správa.

Hovorila o tom, ako Americký národný inštitút zdravia (NIH) v akademickom žurnále Proceedings of the National Academy of Sciences uverejnil štúdie o vplyve vitamínu C na nádorové bunky.

Skúmania okrem iného preukázali, že:

 1. Samotná injekcia vysokej dávky vitamínu C môže byť schopná pozastavenia pokročilej rakoviny.
 2. Vitamín má schopnosť začať deštruktívnu reťazovú reakciu vo vnútri rakovinovej bunky.
 3. Samotná injekcia o polovicu zmenšila nádor mozgu, vaječníkov a pankreasu u myší.
 4. Použitá dávka bola 4 gramy (4000 mg) injekčného vitamínu C na kilo hmotnosti (čo by u 70 kilového človeka znamenalo dávku 280 gramov (280 000 mg).
 5. Takéto dávky nie je možné prijať zo stravy a ani v tabletách, keďže vitamín C takto musí prejsť tráviacim traktom, cez ktorý sa do krvi vstrebá len malé množstvo vitamínu C. Taktiež, takéto dávky nie je možne v strave prijať.
 6. Myšiam bola najskôr znižená imunita, po čom sa im aplikovali ľudské nádorové bunky, ktoré narástli do objemných nádorov. Tieto boli liečené injekčným vitamínom C, podávaným do žily v brušnej dutine.
 7. Rýchlosť rastu nádorov sa spomalila o 41% a váha nádorov sa znížila v priemere o 53% (po jedinej injekcii!), pričom u ostatných myší mali nádory fatálne následky.
 8. Vitamín C ničí len nádorové bunky, keďže tieto sú od zdravých odlišné.
 9. Vitamín C po styku s nádorovým prostredím (kde je vždy nedostatok kyslíka, ako vieme od nositeľa Nobelovej ceny Dr. Warburga) reaguje ako peroxidová bomba tým, že produkuje vysoké dávky peroxidu vodíka (a teda rapídne okysličuje).

Výskumníci v závere napísali, že tieto klinické štúdie sú prvé, ktoré poskytujú silné základy pre využívanie farmakologického vitamínu C pre liečbu ľudí.

Už včasnejšie štúdie v Marylande poukazovali na to, že vitamín C počas laboratórnych pozorovaní zničil rakovinové bunky.

Treba pripomenúť, že metabolická medicína úspešne využíva vysoké dávky vitamínu C vo forme askorbátu sodného (napríklad 75g, alebo 75.000mg denne počas približne 2 týždňov) už od roku 1970.

Nositeľ Nobelovej ceny Linus Pauling totiž dávno potvrdil účinky vysokých dávok vitamínu C pri rakovine a takmer všetkých chorobách, taktiež tvrdiac, že zdravý človek potrebuje pre udržanie optimálneho zdravia prijať denne 3000 mg askorbátu.

A aké boli reakcie ortodoxnej onkológie?

Len pár dní po zverejnení tohto staronového objavu istá lekárka a výskumníčka organizácie Cancer Research UK (organizácia ÚZKO spolupracujúca s farmaceutickými korporáciami vyrábajúcimi drahé chemoterapeutiká), sa nechala počuť bežnými vyhláseniami typu:

 • vysoké dávky narúšajú účinky chemoterapie (poznámka: a hlavne narúšajú tie obrovské zisky farmaceutickej korporácie, kde ma pani doktorka nakúpené svoje akcie),
 • je treba urobiť ešte veľa na to, aby sa vitamín C mohol použiť na liečbu (poznámka: a organizácie ako jej, budú horlivo naďalej brániť v snažení vitamínovú liečbu v onkológii aplikovať),
 • bolo to predsa skúmané len na myšiach (poznámka: áno, ale dávnejšie to bolo skúmané aj na ľuďoch, napríklad profesorom Linusom Paulingom, spisy o tejto problematike však napokon zapadli prachom vďaka lobovaniu korporácií vyrábajúcich chémiu, ktorá ľudí zabíja),
 • nie sú spoľahlivé dôkazy, že toto funguje (poznámka: dôkazy sú, len ich onkológia, dotovaná firmami, nenávidí a roky ich potláča, aby sa na verejnosť nedostali).

Čo k tomu dodať?

Rozumný pacient si aj sám uvedomelo zváži, kto hovorí pravdu.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Či ortodoxná medicína, ktorá zavrhuje všetko nechemické, aj keď sú účinky nechemickej liečby potvrdené vedeckými štúdiami, hľadiaca v prvom rade na peniaze a zisk.

Alebo metabolická medicína, ktorá sa neobáva medializácie nových zistení na poli medicínskeho výskumu a ktorej v prvom rade ide o trvalé vyliečenie pacienta.

Dôvodom tohto neutešeného stavu v ortodoxnej medicíne sa do podrobna venujeme v článku: Prečo medicína nedovolí vyliečiť rakovinu.

Tu sa ešte žiada pripomenúť, že čo bolo spáchané metabolicky, je možné len metabolicky aj dať do poriadku.

Keďže rakovina je metabolická choroba, treba ju liečiť metabolicky a, ak je len nutné, aj s pomocou konvenčných liekov.

Najbližšia klinika zaoberajúca sa metabolickou liečbou rakoviny je vo Viedni, vedená doktorom Kroissom. Kontakt je:

DR THOMAS KROISS
The Kroiss Cancer Center for Alternativ Cancer Therapy
Vienna, Austria
Tel: (+431) 982 5767
Fax: (+431) 982 6992
E-mail: [email protected]
Web: www.kroisscancercenter.com/main.html

Zdroj: National Institutes of Health, BBC

Liečba osteoporózy

Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Botond Tkacik

  Len pre poriadok, vitamin C objavil madarsky lekar a biochemik Albert Szent-Gyorgyi a on bol prvy, ktory preukazal ucinky vitaminu C proti rakovine. http://en.wikipedia.org/wiki/Albert_Szent-Györgyi

 2. 9.Vitamín C po styku s nádorovým prostredím (kde je VŽDY nedostatok kyslíka, ako vieme od nositeľa Nobelovej ceny Dr Warburga) reaguje ako peroxidová bomba tým, že produkuje vysoké dávky peroxidu vodíka (a teda rapídne OKYSLIČUJE).
  Poznámka: viete, že peroxid vodíka je nebezpečný. V organizme vzniká zo superoxidového radikálu pôsobením superoxid dismutázy. Ak organizmus nemá dostatok katalázy a glutation peroxidázy (enzým kde je kofaktor selén) je to veľmi nebezpečné…..

 3. Miroslava Gubalová

  Dobrý den
  Měla jsem rakovinu a léčila jsem se vit C. Je velká škoda, že to zdravotní pojišťovna neplatí. Při vysokých dávkách je to opravdu pro člověka, který je sám velice finančně náročné. Ještě jsem měla štěstí, že jsem měla slevu. V některých střediskách nechtějí ani slyšet o slevě. Myslím u onkologického pacienta. Je dost smutné,žese na těchto lidech vydělává. S pozdravem Gubalová

 4. Je veľká škoda, že vo Vašom článku nie je nič odcitované. Rada by som vedela z akých konrétnych štúdii ste čerpali.

  • Odzrojovaný to nemají a ani nemůžou. Protože ty výzkumy se prováděli in vitro na raeakci nádorových buněk.

 5. Dimitar Stojnov

  Chcem byť poučení.

  • Nie je to všeliek na rakovinu, môj známy užil 6 dávok, vôbec mu nepomohol, a absolútne rakovinu nevyliečil… Ale ak vás to neodradilo :
   1. Účinná je len injekčná forma – neoplatí sa hltať celaskony na kilá, pretože sa nevstrebe z tráviaceho traktu
   2.1 dávka na Slovensku je cca 25 eúr, kedže to nie je schválená liečba, pacient si ju hradí sám
   3.Názory onkológov sa líšia, ale väčšina je skeptická, ( v Čechách bola robená štúdia,žiaľ zdroj si už nepamätám, kde vyšla účinnosť na 40-50%, ale kedže na susednej strane bola celostranová reklama na injekčné Céčko,bral som to s rezervou) Treba si nájsť lekára, ktorý sa nebojí, že vám vysoká dávka Céčka zničí obličky a dúfať, že sa zmestíte do tých 40% úspešných prípadov…

   • Lucia Sakálová

    Áno to je pravda, pri veľkej spotrebe vitamínu C (cez tráviaci trakt), nemôže dôjsť k hypervitaminóze ako u iných vitamínov. Človek prebytočný vitamín vylúči z tela močom.

 6. predam injekcny vitamin C,40 ks krabiciek.ponuknite.

 7. istú logiku to ma pri každej chorobe telo potrebuje množstvo energie na boj s chorobou chemoterapia vyčerpáva telo počas toho ked potrebuje najviac energie vitamíny možu byt aspon podla mna adekvátny liek, aj to s prekysličením organizmu to je len vdaka sýteným vodám, ktore vačšina ludí každy den pije. rakovina sa chová ako pečen filtruje z krvi škodlivé látky. čítal som už xy podobných článkov kde sa avizovali nadejné šance na likvidovanie rakoviny všetko sa časom ututla. Ak neni už iný dovod prečo sa tomu tak deje rakovinu dostane cca každy piaty človek a je to humánne redukovanie obyvateľstva planéty vid etiketu nejakej potraviny ktorú máš na stole kolko rakovinotvorných ečeik tam je kedže naša zem je stavaná pre cca 2,5 miliardy ludí a nas je pomaly 8 miliard. Naša spoločnost je odkázaná len na to čo sa dozvie z médii a musím kopu z vás sklamať pretože aj v našich médiach sa nedozviete vačšinou tie najdôležitejšie fakty prípadne len ich časť len to čo sa má von dostať stačí čítať nezávisle denníky a človek si spraví obraz.

  • Rakovina je liecitelna. Citajte Cinsku studiu od Dr. Walkera a hladajte info o Gersonovi. Choroby su reakciou tela, ze nieco robime nespravne. Ak prijamme kazdy den nezdravu stravu, ako potom moze nase telo fungovat?

 8. Objednáva sa s tadiaľ tu je to najlacnejšie, volá sa PASCORBIN injektopas
  :https://shop.apotal.de/product?artnr=00581310&ref=MEDIZINFUCHS
  Podáva sa infuzne vypočítava sa váha /7,5 napr. váha 46/7,5=6,2 tak treba 7kusov do infúzie. Protokol na rakovinu je 3mesiace 2x týždenne infúzia. potom týždeň pauza a 21dní B17 injekcie tiež v infúzii .A opakovane zas 3mesiace megacečko. To je protokol na rakovinu.

  • Ano je to tak .Mam osobne skusenosti,mal som metastazy na plucach ,mozgu a krku megadavky pomahaju vysledky su lepsie a hlavne citim sa ovela lepsie.Len ludia neveria

   • Skuste si precitat Cinsku studiu od Dr. Walkera a hladajte info o Gersonovi. Uz Hipokrat vedel, ze jedlo je liek.

 9. Megaskorbická liečba vitamínom C, je závislá vždy na prostredí, kde je umiestnená.

  Vodné prostredie obohatené zabudnutým pokladom, otvára a mení mnohé vlastnosti vody, ako je napríklad tekavosť („behavosť a blúdivosť“) a kohézia (súdržnosť). Tieto vlastnosti vodného prostredia, miznutie premiestňovaním, povrchovosť, členitosť, zaťažiteľnosť, nehybnosť, tvarovateľnosť, kĺzateľnosť, nadnášavosť, taviteľnosť, mrazivosť, trenie, sledovateľnosť (detekovateľnosť), prvé šírením, ďalšie tri rozšírením, šírením, ďalšie tri rozšírením, ďalšie dve púšťaním, ďalšie dve šírením, tvoria povahu výpletu prostredia. V závislosti od stavu pozorovateľa sa javý výplet (vodivosť a odpor) viac ako dipól či unipól.

  Vodné prostredie, nielen riečištia a rieky, brehy a priehrady, toky a nábehy, je závisle vždy na priestoroch čistoty, čírosti a jasnosti poznávania.

  Poruchy zásobovania priezračne hladivou vodou pred megaskorbickou liečbou vitamínom C, a po megaskorbickej liečbe vitamínom C, sú vždy závislé na prostredí, kde sú umiestnené. Vlastnosti vodného prostredia vo výplete potom tvorí pozorovateľa osmózy alebo reverznej osmózy, a činí mnohé viditeľným alebo neviditeľným v svojej zjavnosti či javnosti.

  Megaskorbická liečba priezračne hladivou vodou, je závislá vždy na prostredí, kde je umiestnená, závisle vždy na priestoroch čistoty, čírosti a jasnosti poznávania.

 10. Tomuto vedeckemu vysvetleniu vobec nerozumiem.Majko by to mal vysvetlit jednoduchsie. Z Jeho komentaru si laik nevie urobit ziadny usudok. Neviem ci tato liecba pomaha alebo skodi. Potrebujeme jednoduchsie vysvetlenie. Bolo by to dobre vediet,Majko.

  • Megaskorbická liečba vitamínom C, je závislá vždy na prostredí, kde je umiestnená.

   Stav tekutín, stav krvy, stav vody, stav mysle hladinami, komunikácia medzi hladinami, nie je jedno aký je pitný režim vtedy a tam, nie je jedno čoho sa týka alebo čoho sa dotýka. Lekár vie, že stav skladá sa pozornosťou a pamätlivosťou, zámer a záber si skladá stav dotyku.

   Zámer a záber tekutín, zámer a záber krvy, zámer a záber vody, zámer a záber tela hladinami, komunikácia medzi hladinami, nie je jedno aký je zásobovací režim vtedy a tam, nie je jedno čo si sýti alebo čo si je. Lekár vie, že stav skladá sa pozornosťou a pamätlivosťou, zámer a záber si skladá stav dotyku.

   Lekár vie, že krv je tekutina, tvorí ju v prvom rade voda, čistá voda, telo je naplnené tekutinami, je závislá vždy na prostredí, kde je umiestnená. Tekutina visí v priestore? Je prilepená? Tečie? Plasticita hladiny? Prúdnica medzi hladinami visí v priestore? Prúdnica je prázdna? Obsahuje hladinu? Aká je prázdnota priestoru?

   Inštruktor a Inštruktorka

   Čírosť a jasnosť poznávania mysle. Čírosť a jasnosť poznávania umenia. Myseľ, základnou vlastnosťou mysle je čírosť a jasnosť poznávania.

   Porucha zásobovania zabudnutým pokladom, je závislá vždy na prostredí, kde je umiestnená.

   Vodné prostredie obohatené zabudnutým pokladom, otvára a mení mnohé vlastnosti vody, ako je napríklad tekavosť („behavosť a blúdivosť“) a kohézia (súdržnosť). Tieto vlastnosti vodného prostredia, miznutie premiestňovaním, povrchovosť, členitosť, zaťažiteľnosť, nehybnosť, tvarovateľnosť, kĺzateľnosť, nadnášavosť, taviteľnosť, mrazivosť, trenie, sledovateľnosť (detekovateľnosť), prvé šírením, ďalšie tri rozšírením, šírením, ďalšie tri rozšírením, ďalšie dve púšťaním, ďalšie dve šírením, tvoria povahu výpletu prostredia. V závislosti od stavu pozorovateľa sa javý výplet (vodivosť a odpor) viac ako dipól či unipól.

   Vodné prostredie, nielen riečištia a rieky, brehy a priehrady, toky a nábehy, je závisle vždy na priestoroch čistoty, čírosti a jasnosti poznávania.

   Poruchy zásobovania priezračne hladivou vodou pred poruchou zásobovania zabudnutým pokladom, a po poruche zásobovania zabudnutým pokladom, sú vždy závislé na prostredí, kde sú umiestnené. Vlastnosti vodného prostredia vo výplete potom tvorí pozorovateľa pozornosti alebo pamätlivosti, a činí mnohé viditeľným alebo neviditeľným v svojej zjavnosti či javnosti.

   Porucha zásobovania priezračne hladivou vodou, je závislá vždy na prostredí, kde je umiestnená, závisle vždy na priestoroch čistoty, čírosti a jasnosti poznávania.

   Veci také aké sú. Dôležitým bodom prítomného umenia účasti jasnosti, je priznanie zásad v srdci. Prenesene, priznanie zásad v srdci, znamená, premennú hladinnosť tíšin a javiská rozoznávania, celú cestu plavby k hladine vynorenia sa. Tieto cesty plavby sa nazývajú zásady v srdci priznania sa prítomného umenia účasti jasnosti. Ak sú zásady v srdci jarné, každé hľadisko prítomnej jasnosti v našej účasti bude tiež jarné či svieže, keďže také srdce maľuje postupnosti. Práve to je príčina, že hľadíme na hladené srdce, ako na má dnom.

   Keď je taká účasť prítomná umením priznania zásad v srdci, je to skutočne iné, ako keď je taká účasť neprítomná umením priznania zásad v srdci. Keď tá účasť prítomná umením priznania zásad v srdci koná slovesnosti v súlade s udalosťami kedy vtedy či kde tam, a s predstaviteľmi dohodnutia sa, urovnať, ustúpiť, premaľovať, dohodnúť kompromis odmaskovania vyrovnania sa, a keď je vhladná so sebou v bežnej prítomnosti zmyslu, taká koná dôvedne – čarom odlišne od takej tej účasti síce rozhodnej, však neprítomnej umením priznania zásad v srdci. Aj keď taká účasť môže byť rozhodná a statočná, je účastná chyby, pýchy, a domýšľavosti. Neúčastná tak ako by mala byť v svojej prítomnosti nechania vecí slávnostne byť súladnými, odčarovaním prekážok k vyčisteniu šmúh pýchy a domýšľavosti kvasiacich účasťou. Tieto body, toto telo je taká záležitosť sveta, ako svet vo všeobecnosti je. Musí byť zapojená so svetom, pojená prijatím súladností s takými ľuďmi, na takých miestach, a za takých okolností či príležitostí. Avšak, keď musíme konať prijatie súladností, nemôžeme tak činiť z dôvodu strachu, že zanechávame svoju rozhodnosť, totižto, je to záležitosť píšenia sa v každom prípade, a nemôže byť tak nápomocná, ale má len účinok na naše sprítomnenie a sprítomnenie iných, v oboch účastiach, keď sme rozhodný a keď konáme prijatie súladností v súlade s dianím či zjavom.

   Keď taká účasť prítomná umením priznania zásad v srdci zhliada príhodnosť, v súlade s vysvetlením, účasť činí prijatie súladností vtedy, keď sa má s takými rozlíšeniami, miestami, a dianím či zjavom, ktoré sa stávajú z času na čas. Ale, keď je táto potreba prešlá, účasť sa vracia k svojej rozhodnosti bez ťažkostí nútenia sa. Je tomu tak dôvodne, zjavnosť Umenia, už maľuje srdcom, takže účasť nevlastní ťažkosti, ani v konaní prijatia súladností, ani keď nasleduje sprítomnenie odovzdania rozhodne tak, ako účasti zvykom svedčí.

   Základnou povahou mysle je čírosť a jasnosť poznávania, keď sa na ňu zameriame, zdanlivo tam nie je nič, ale v skutočnosti tam chýba akákoľvek prekážka, ktorá by spôsobila vnímanie vzdialenosti, teda odstupu medzi subjektom a objektom, medzi zámerom a záberom. To len podmet a predmet je tak jemný, že na začiatku sa javí ako skutočná prekážka, rozprestrená, závislá vždy na prostredí, kde je umiestnená.

   V rámci programu NEST (Neural Ethical System Tactics) prebehol zámer predstavenia rozhrania, ktoré prirodzene pojí úplnú sieť komunikačných oblúkov v prítomnom čase s povrchmi v ľudskom tele. Tieto oblúky prítomnili komunikácie vo všímavosti kontaktu s cieľom porozumieť celistvosti, ako povrchy poja a prepájajú identifikačný jazyk, čo je proces na ploche, vzájomne je komplementárny a okamžitý, a preto stále tak vnímateľný. Úlohou je vyvinúť komunikačnú prítomnosť s úplným rozlíšením, ktorá vníma oblúky až na úroveň jednej štvrtiny septilióntiny okamihu povrchu. Aj keď jedna štvrtina septilióntiny okamihu povrchu sa môže zdať vzdialené, v okamžitej otvorenosti predstavuje len malé množstvo obrázkov povrchov v ľudskom tele.

   Možnosti programu NEST (Neural Ethical System Tactics) dovoľujú sa dotýkať obrázkov bez dotyku v úplnom spektre vnímania, takže príčinnosť a následnosť je v súlade so zámerom a záberom, etického jednania.

  • Podľa mňa tým chcel povedať, že vodou a pitným režimom sa dá uzdraviť. Niečo na tom bude,lebo voda je overeným nosičom energie či už negatívnej, alebo pozitívnej. Takže napríklad nie je jedno z akého miesta vodu pijete a nie je jedno, aký človek vám donesie pohár vody. Voda má dokonca schopnosť prenášať negatívnu, alebo pozitívnu energiu mysle z človeka na človeka. Takže to znamená že voda dokáže uzdravovať, len záleží v akom prostredí sa nachádza. Uvediem príklad: nahnevaný človek ti podá pohár vody a tebe tá voda spôsobí bolenie brucha. Alebo napr. Svätá voda z Lúrd.

Pridajte komentár

*