Ako budú štáty a ich vlády predstierať úspech vakcín na COVID-19


Print Friendly, PDF & Email

Ako budú úrady a vláda predstierať úspech vakcíny na COVID-19

Na našej stránke sme nedávno písali, že významné klinické testy vakcín na COVID-19 sú navrhnuté tak, aby sa za úspech považovalo zmiernenie príznakov ochorenia ako sú kašeľ, zimnica či horúčka, nie aby bránili prenosu infekcie.

Celý plán na získanie súhlasu regulačných úradov je totálny podvod. Prejdime však teraz k ďalšiemu švindľu: Ako dosiahnuť, aby bola vakcína u verejnosti vnímaná ako prenikavý úspech?

Krátke vylíčenie pozadia

Naši čitatelia vedia, že sme celú záležitosť prezentovali tak, aby sme ukázali, že v prvom rade nebola nikdy dokázaná existencia vírusu SARS-CoV-2.

Keď nebol dokázaný vírus, tak aj celá idea vakcíny je nelogická, až absurdná. Podobne na niekoľkých úrovniach je podvodom aj PCR test na údajný „vírus“.

Napríklad, kľúčovým faktorom tohto testu je počet „cyklov“, na ktorý je test nastavený. Každý cyklus je obrovským rozmnožením (amplifikáciou) genetického materiálu zo vzorky tkaniva odobratého pacientovi.

Keď tú genetickú vzorku zväčšíte nad 34 cyklov, dostanete obrovské počty falošne pozitívnych výsledkov, dokonca aj podľa noriem samotného testu.

Anthony Fauci (americký hlavný hygienik) to aj sám priznal. Poukázali sme na to, že americká FDA aj napriek tomu odporúča vykonávať test až do 40 cyklov. Už len toto samo osebe vysvetľuje správy o „stúpajúcom počte prípadov COVID-19“.

Počet „pozitívnych výsledkov testu“ sa totiž dá manipulovať počtom cyklov rovnako, ako hlasitosť rádia otáčaním gombíka.

Ako môže prebehnúť manipulácia s výsledkami PCR testov

Povedzme, že Pfizer a potom Moderna získajú súhlas úradov pre zavedenie svojich vakcín v Európe a USA (vo Veľkej Británii firma Pfizer už povolenie získala).

Keď bude logistiku dodania robiť armáda, budú rozoslané milióny dávok a čoskoro bude stáť v radoch na očkovanie výnimočné množstvo obyvateľov.

Po vhodnom časovom období elitní medicínski plánovači zmenia spôsob, akým sa test PCR vykonáva. Drasticky sa zníži počet cyklov. Ten príkaz pôjde priamo do laboratórií, napríklad ako „aktualizácia protokolu na vyhodnocovanie testu“.

Čo bude znamenať takáto manipulácia testov?

Bude znamenať jednoducho to, že sa objaví ďaleko menej pozitívnych výsledkov testov. Trend „nových prípadov COVID-19“ preto prestane rásť. Ustáli sa a potom bude klesať.

Tento jav bude ohlásený ako dôkaz, že vakcína prináša víťazstvo nad vírusom.

Ďalšie možné spôsoby manipulácie

Je aj iná stratégia: Zmeňte definíciu „prípadu COVID-19“. Vytvorte novú, reštriktívnejšiu definíciu ohľadom klinických symptómov. Mohlo by ňou byť niečo ako: „Pacient musí vykazovať telesnú teplotu aspoň 37,8° C po celú dobu 48 hodín.“

Tým sa automaticky zníži počet prípadov. A podobne ako v predošlom príklade, aj tu bude pokles pripísaný priaznivému účinku vakcíny.

Pre účely lockdownov a celkových obmedzení na vyvolanie väčšieho strachu a potrestanie oblastí, kde je ekonomika „príliš otvorená“, sa dá použiť opačná technika:

Prinúťte laboratória, ktoré vyhodnocujú PCR testy, upraviť svoje cykly NAHOR a vytvoriť tak obrovské počty pozitívnych výsledkov testov, a teda „nových prípadov COVID-19“.

„Nuž, v kraji XYZ musíme v každom novom ´ohnisku´, kde nám náhle stúpli počty prípadov, nariadiť aspoň o 100 000 očkovaní viac. A tie oblasti musíme okamžite uzavrieť…“

Samozrejme, akékoľvek a každé vážne poškodenie zdravia alebo úmrtie kdekoľvek spôsobené vakcínou, bude pripísané „pandemickému ochoreniu“.

A máte to. Jednoduché, brutálne, zločinné a riadené z centrálnej úrovne podľa aktuálnej potreby. Stratégia vytvorenia zdania, že vakcína na COVID-19 je účinná a priniesla riešenie.

Memorandum na tému podvodu s vakcínou proti COVID-19

Vyrobiť vakcínu, ktorá vyzerá ako víťaz, nie je pre vlády a úrady verejného zdravotníctva ťažké. Existuje celý rad stratégií.

Samozrejme, tieto podvodné stratégie môžu byť závažnými trestnými činmi. Kedy ale niečo také zastavilo americkú CDC (Centrum pre kontrolu ochorení) alebo Svetovú zdravotnícku organizáciu?

Zbohom vysoký krvný tlak

Takže, bez nároku na správnosť poradia, tu je memorandum (alebo zoznam) potenciálnych manipulácií, ktoré môžu vytiahnuť z rukáva :

PO PRVÉ: Prepracujte definíciu „prípadu ochorenia COVID-19“.

V súčasnosti americká CDC absurdne umožňuje lekárom diagnostikovať s ochorením COVID osobu, ktorá má kašeľ, alebo zimnicu či horúčku a žije v oblasti, kde sú hlásené prípady COVID. Nie je potrebný žiadny test.

Na Slovensku zatiaľ je nutný test, ale to sa môže zmeniť, napríklad ak „nebudú stíhať testovať“, prípadne si vymyslia nejaký iný dôvod.

Takže túto prax, keď bude schválená vakcína, zmeňte. Pre stanovenie diagnózy vyžadujte test. Vyhláste, že samotný kašeľ nestačí. Vždy musia byť prítomné aj zimnica a horúčka. Požadujte, aby teplota bola nad 37,8° C.

Tieto a ďalšie zmeny automaticky zredukujú počet prípadov. Pokles počtov bude pripísaný vakcíne.

Uvedená „redukcia výskytu ochorenia jeho definíciou“ bola v skutočnosti vyvinutá v päťdesiatych rokoch minulého storočia po zavedení vakcíny proti detskej obrne.

PO DRUHÉ: Nariaďte zmenu v spôsobe, akým sa vykonáva diagnostický test PCR.

Prax zväčšovania pôvodnej testovanej vzorky od pacienta nastáva v cykloch alebo v skokoch. Čím väčší počet cyklov, tým väčšia pravdepodobnosť, že výsledkom testu bude diagnóza COVID-19. Nariaďte preto všetkým testovacím laboratóriám znížiť počet cyklov.

Výsledok? Menej diagnóz ochorenia COVID-19. Menší počet prípadov = „Vakcína funguje!“

PO TRETIE: V tichosti sprísnite nemocničnú prax voľného zapisovania diagnózy „COVID-19“ do záznamov a úmrtných listov pacientov.

PO ŠTVRTÉ: Vymyslite a uverejnite falošné štúdie dokazujúce, že si imunitu proti vírusu vytvára čoraz viac ľudí. Pripíšte to samozrejme vakcíne.

PO PIATE: Ďalší druh lživej štúdie – „prenos vírusu z človeka na človeka sa vďaka vakcíne spomaľuje.“

PO ŠIESTE: Nafukujte úspech vydávaním certifikátov o imunite po vakcinácii. „Ľudia sa teraz cítia bezpečnejšie. Otvárajú sa ďalšie prevádzky…“

PO SIEDME: Využijúc povoľné (zapredané) médiá jednoducho vydávajte suché vyhlásenia, že vakcína je úspech.

PO ÔSME: Utajujte mnohé prípady poškodení a úmrtí v dôsledku vakcíny. V nevyhnutnom prípade tvrďte, že príčinou bol COVID-19.

PO DEVIATE: Varujte, že imunita získaná touto zázračnou vakcínou nie je trvalá a nevyhnutné sú časté ďalšie očkovania.

PO DESIATE: Prepracujte definíciu „imunity získanej vakcínou“. Ešte aj veľmi slabá protilátková reakcia na očkovanie bude kvalifikovaná ako „ochranná imunita“.

PO JEDENÁSTE: Všetci ste už zrejme započuli, že iné choroby ako COVID-19 tento rok niekam záhadne zmizli. Ako prípady „COVID-19“ sa totiž označujú obrovské množstvá ľudí s bežnými ochoreniami ako sú chrípka, zápal pľúc a ďalšie tradičné pľúcne infekcie.

Túto prax zmeňte. Vráťte sa k označovaniu mnohých týchto prípadov ako „chrípka“, zápal pľúc“, atď. Počty prípadov COVID-19 pochopiteľne klesnú. Tvrďte, že pokles je dôsledkom vakcíny.

PO DVANÁSTE: V súčasnosti milióny takzvaných prípadov COVID-19 majú „komorbidity“. Sú to už predtým závažné zdravotné stavy, ktoré sú vlastne skutočnými príčinami chorôb a smrti.

To sa, samozrejme, popiera. No po zavedení vakcíny… obmedzte prax počítania všetkých týchto chorých a zosnulých komorbidných pacientov ako „COVID-19“. Počty prípadov a úmrtí logicky poklesnú. Tvrďte, že dôvodom je opäť vakcína.

PO TRINÁSTE: Po zavedení vakcíny na krátku dobu spomaľte testovanie. Tým sa automaticky zníži miera „nových prípadov“. A tento pokles pripíšete komu? No jasné, že vakcíne! Komu inému?

Záver

Páchanie týchto podvodov a zločinov je pre štát, úrady verejného zdravotníctva, média a ďalších kovidových kolaborantov jednoduché ako prechádzka parkom.

No a menovanie oficiálnych hovorcov na šírenie lží verejnosti je také jednoduché ako naučiť šteniatka s menom Anthony Fauci povelom sadnúť a brechať (mená na Slovensku vám pripomínať určite nemusíme, všetci ich dobre poznáme).

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Zdroj: wakingtimes.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

  • – preco prave na Slovakoch.?…ved vyrobena vakcina USA/UK ma uz za sebou nejake klinicke skusky, aj RUSI už maju vakcinu a nie je okolo toho tolko konspiracie a to už aj štepia v Moskve a okolí….či sa potrebujú podusiť…?//

 1. Ďakujeme tímu Bádateľa za preloženie ďalšieho dôležité článku, za ďalšie otváranie našich očí.
  Ja som len z toho „nešťastná“ že tak veľa ľudí u nás, vo svete nechce akceptovať pravdu, nechcú akceptovať ako toto Rockefellerovci vymysleli a ich hovorca Bill Gates to „pretláča“. Veď aj primátor Bratislavy mal telerozhovor s Billom Gates na začiatku „tejto pandémie“. Náš pán premiér ihneď po zvolení išiel na Americkú ambasádu. Takže všetko ide podľa plánu.

 2. Aj to sme čítali, že pán Dr. Krčméry a Dr. Fauci absolvovali tú istú školu.

  • Jedna veta v tomto článku sa mi „zapáčila“:
   Důvěřovali byste vakcíně, když byste věděli, že virus byl vytvořen k vyhlazení lidstva?

 3. Pozrite sa, ako detekujú žiakov v jednom PO gymnáziu… prístroj kontroluje nielen teplotu, ale aj rúško! Vyzerá to tak, že ľudia si na kontroly a čipy pomaly zvyknú, a budú si to dokonca aj pochvaľovať – https://www.youtube.com/watch?v=otmTqiNusY0
  Vypočujte si, čo nás čaká (1. diel) – https://www.youtube.com/watch?v=PP5SrcyF_SU

  • Milá Dana, ďakujeme za poučné videa. Kiež by viac ľudí „do toho videlo“ je bohužiaľ veľká neinformovanosť.

 4. Myslím, že aj Krčmerymu sa to spočíta

 5. Gabriel Döme

  Viete čo ma najviac štve ? Že napriek tomu, že upozorňujete na rôzne nebezpečenstva ste v podstate takisto bezmocní ako my. A ešte k tomu, ak zavedú povinné očkovanie a my sa nepodriadime, tak budeme vyhlásený za protispolečenský živel. Tak a čo teraz. Proti vetru sa nedá cikať. Zostanete ocikaný.

  • Redakcia – veľmi časté „Your comment is awaiting moderation.“ v poslednej dobe pri mojich komentároch je pre mňa signálom, že „dôvera“ za nedôveru!

   Ja si idem svoje a svoje si pôjdem, či tu budete, alebo nie!

  • Gabo – musíš mať silný protiprúd! So sprostatou to nejde!

 6. https://www.hlavnespravy.sk/krajci-o-prichode-covid-19-vakcin-s-epidemiologmi-podporovanymi-vyrobcom-vakciny-presviedcali-divakov-relacie-na-telo-o-ich-bezpecnosti-krcmery-je-za-vakcinacne-pasy-ved-ich-maju-aj-v-afrike/2371784
  Niečo som prekopírovala z tohto článku:
  Protikorupčnej vláde dnes, zdá sa, neprekáža, že obaja epidemiológovia sú v konflikte záujmov, nakoľko Jarčuškova mimovládka a Krčméryho vysoká škola sú prijímateľmi finančných darov od spoločnosti Pfizer.

 7. https://www.brighteon.com/cd09656e-c4d0-465c-8255-3936daf84bc8
  Dr. Andy Wakefield varuje ľudstvo pred korona vakcínami.

 8. Celé to vakcínovanie je príprava na čipovanie. Nepredpokladám dramatický pokles covid pozitívnych po očkovaní. Len sa to podľa mňa ustáli aby sa mohlo nariadiť čipovanie a kontrola obyvateľstva podľa čínskeho vzoru. Všetko sa to naplno rozbehne vtedy keď budú v plnej prevádzke 5G siete a teda budú môcť veľmi rýchlo spracovávať údaje. Čipovanie bude zavŕšením toho všetkého čo sa teraz deje. Až potom začne dramaticky klesať stav pozitívnych.

 9. GMB – genticky modifikovaná bytosť !

  toto by mal zhliadnuť každý zdravouvažujúci človek – SVEDKOV KOVIDOVýCH NECHAJTE NA POKOJI…………..

  extrémne dôležité info od 39 min do 60 min. – očkovaním proti c19 sa staneš – GMB – genetiky modifikovanou bytosťou !!! a nikto OFICIÁLNE NEvie ako to zafunguje, a či ťa to zabije – zmenou tvojho genetického zápisu
  PRETO SA VýROBCOVIA VAKCíN VZDALI ZODPOVEDNOSTI ZA AKÉKOĽVEK MOžNé VEDľAJšIE účINKY
  …. a čerešnička od 1h 10 min

  https://gloria.tv/post/JV4rWpCuGHGj6tmhjrXbsXsME

 10. Jednoduchá

  Milá Jean, je od Vás veľmi milé, že nám tu ,,ukazujete v tak veľ.miere pravdu s covidom“, a tak Vám za to Ďakujem.no na 2.strane by si ľudia mali uvedomiť, že čím viac budú ,,strašení“, tým menej budú mať silu sa proti tejto situácii postaviť! Treba sa voči tomu OHRADIŤ, v čo najväččš.miere- t.j.čo najviac ľudí a nedovoliť si siahnúť na seba – NA SVOJE ZDRAVIE! Výrobca vakcín sa zbavuje zodpovednosti a my si ich máme dovoliť pichnúť?! V žiadnom prípade!!!Presne ako bolo v článku s R.Kennedym spomenuté -Očkovaniu by sme sa mali za kaž.cenu vyhnúť! A presne ako p.iffy napísal, či nsapísala ?/ to je jedno/ prosteCIEĽOM nie je VAKCINÁCIA, CIEĽOM je PREORGANIZOVANIE SPOLOČNOSTI !!! / a tá vakc.je ,,spôsob“, ako to dosiahnúť! / Veľmi veľmi smutné……
  Ďakujem všet.za príspevky – p.Jean, p.Dane, p.Vladovi, p.Gabrielovi, p.iffi……Slováci stojte si za svojím, pretože Váš život je v 1.rade vo Vašich rukách !!!………………….

  • Informačná eutanázia – „ľudia to chcú mať za sebou“ – kvôli desu sa vrhajú do paľby guľometov!

   Otvorene poviem – ja Jean – zásobovateľku zlými správami považujem za rozkladný živel. Rozkladá našu morálku! To, čo robí systematicky strašpytel Tadesco – tu na Badatel robí „naša milá židoanglosaská Jean!

   Je zaujímavé, že normálny človek by si pod tiažou týchto negatívnych informácií už siahol na život, ale naša „milá Jean – počítačovo negramotná, ale anglicky gramotná ako Slobodná Európa“ – si tu fičí na našom Armagedone! ???

   To hádam viete, že šíritelia paniky a poslovia zlých správ sa popravujú ako prví! Apage! Jean!

Pridajte komentár

*