Teraz budú najdôležitejšie eurovoľby v histórii. Určite choďte voliť a zabráňte progresívnym fašistom navoziť tu státisíce migrantov, zaviesť povinné očkovanie, zakázať autá na benzín, zdražiť energie a potraviny, zaviesť digitálnu totalitu, zatiahnuť nás do vojny a inak vám zničiť život!

Odpočítavanie kolapsu petrodolára začalo. No netešte sa, ide o zámerný plán


Print Friendly, PDF & Email

Odpočítavanie kolapsu petrodolára začalo. No netešte sa, ide o zámerný plán

(Mike Adams, Natural News) „Projekt Sandman“ popisuje plán schválený vyše 100 krajinami. Po jeho spustení všetky signatárske štáty sa simultánne zbavia dolára a prestanú ho používať vo vzájomnom obchode.

Status dolára ako meny, ktorá sa medzinárodne jediná používa na obchodovanie s ropu (a mnohými ďalšími tovarmi a komoditami) umožňoval USA vyše 50 rokov bezbrehé tlačenie peňazí a užívanie si materiálneho blahobytu na úkor všetkých ostatných.

Vývoj udalostí po spustení plánu

Keď dôjde k rozhodnutiu spustiť kolaps, hodnota dolára a všetkých aktív denominovaných v ňom spadne z večera do rána na takmer nulu.

To znamená, že všetky aktíva, ako sú bankové účty, dlhopisy, dôchodkové fondy, štátne pokladničné poukážky a ďalšie formy investícií, budú v podstate bezcenné z jedného dôvodu, a to, že všetky banky a finančné trhy zmrazia svoju činnosť.

Akékoľvek úspory, ktoré máte investované v dolároch a dolárových aktívach, budú na finančných trhoch zablokované. Celá banková a finančná infraštruktúra pocíti katastrofickú krízu likvidity, čo následne povedie k zmrazeniu všetkých finančných transakcií.

Kríza sa s najväčšou pravdepodobnosťou preleje aj do nedolárových aktív, teda aj do Eura a ostatných mien.

Kreditné a platobné karty prestanú fungovať. Bankomaty prestanú fungovať. Bankové prevody budú pozastavené. Banky prejdú do off-line režimu. Pri pokuse dostať sa na svoj účet cez internet, obrazovky počítačov ľuďom v panike zobrazia nápisy o „údržbe“.

Kolaps dolára je zámerný plán na prinútenie zbedačených más prijať digitálnu menu

Uvedený scenár bol precízne naplánovaný za tým účelom, aby bol každý človek prinútený akceptovať nový systém digitálnej meny, ktorý budú riadiť tí istí zločineckí bankári.

V strede paniky bude ľuďom prisľúbený „Univerzálny základný príjem“ a kredity na potraviny (prídelový systém potravín bude striktne vymáhaný), ale len ak ľudia budú používať schválenú digitálnu peňaženku. Tá však bude pod kontrolou tých istých kriminálnych živlov, ktoré strávili posledných 50 rokov priživovaním sa na dolári a súčasnom finančnom systéme.

Zúfalí ľudia sa podriadia, čím vymenia svoju dušu (a slobodu) za pár jedál. Ich budúcnosť bude zničená „finančným systémom pod znakom šelmy“, ktorý ich už naveky bude držať zotročených a zbedačených.

Tu si môžete pozrieť informatívne video (v angličtine) Bena Armstronga z média The New American (Nový Američan), ktorý popisuje nadchádzajúci kolaps amerického dolára:

Keď skončí petrodolár, bude nasledovať rabovanie

Nelegitímna americká vláda (a podobne aj európske vlády) momentálne pumpujú miliardy ničím nekrytých peňazí v snahe ešte poslednýkrát vykradnúť systém pred jeho kolapsom.

(Snáď ste si nemysleli, že všetky tie miliardy pomoci Ukrajine skutočne putujú na Ukrajinu, však?)

Prírodná liečba osteoartritídy

Vojna Ruska s Ukrajinou je len zásterka pre zinscenovaný kolaps a dlho plánované zničenie Ameriky a celého Západu, kým zradcovia vo vládach si pakujú svoje bankové účty a za peniaze skupujú fyzické aktíva, kým meny majú ešte nejakú hodnotu.

Keď skolabuje petrodolár a banky zamrznú, takmer okamžite začne rabovanie v skoro každom väčšom americkom meste. Podobne to bude zrejme aj v ostatných krajinách.

Zavládne totálny chaos, kedy zúfalé, bezohľadné a nepripravené masy sa budú navzájom napádať pri snahe nájsť nejaké potraviny, vodu a muníciu. Kolaps vlády zákona bude prekvapivo rýchly a žiadna polícia ani armáda s tým nič nenarobí.

Bezpečné sa stanú len vidiecke oblasti, kde ľudia a miestne bezpečnostné zložky budú spolupracovať na ochrane miestnych komunít pred vlnou utečencov a násilných gangov, ktoré sa tam začnú presúvať z miest.

Vykonanie spravodlivosti s rabovačmi, násilníkmi a obchodníkmi s ľuďmi bude rýchle. Miestne kostoly sa zaplnia utečencami, ktorí predtým žili v kolabujúcich mestách.

Zrýchli sa vlna úmrtí. Len pár dní po kolapse budú milióny ľudí v ohrození života kvôli nedostatku základnej sanitácie, nakoľko mestá pod vedením amerických Demokratov sa zaplavia odpadkami a fekáliami.

Bez funkčnej elektrickej siete skolabujú aj verejné vodovody. Celé mestá ako Los Angeles sa „ponoria“ do smrteľného nedostatku vody, ktorý sa skombinuje s násilnosťami a bezprávím v uliciach, do ktorých sa budú báť ísť aj humanitárne organizácie.

Záver

Čo Američanov (aj Európanov) čaká? Masový hladomor, chaos, bezprávie, násilie, choroby a depopulácia. Ako sme už dávno upozorňovali, čo sa im nepodarilo dosiahnuť coviodovými vakcínami, to dokončia ekonomickým kolapsom.

Inými slovami, ide o veci, ktoré spikleneckí globalisti pre Ameriku (a zvyšok sveta) chceli od samého začiatku.

Nič z toho nie je náhoda. Všetko je plánované. Bidenovci, Clintonovci a dokonca aj neoconi ako Bush boli toho súčasťou od prvého dňa. Ide o kontrolovanú demoláciu Ameriky (a Západu) podobne, ako pri budove č.7 Svetového obchodného centra v New Yorku 11. septembra 2001.

A aké je ponaučenie?

Vytvárajte si zásoby (potravín, tovarov aj hotovosti), snažte sa odstrihnúť od systému (byť na ňom čo možno najviac nezávislý), zakladajte svojpomocné komunity pre prípad núdze.

A nikdy, ale nikdy a za žiadnych okolností neakceptuje pripravované digitálne peniaze ani žiadne pasy v smartfónoch – či už „covid pasy“ alebo akékoľvek iné pasy, peňaženky, elektronické identifikačné doklady a podobne. V opačnom prípade budete naveky zotročení.

Celý podcast Mike Adamsa o aktuálnej situácii si môžete (v angličtine) vypočuť na stránke brighteon.com.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Autor: Mike Adams, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Globalisti nás nenávidia a zároveň sa nás desia! Scenár s neudržateľnými davmi je preto hovadina – aj keby boli globalisti zalezení v bunkroch! Prečo asi niekto vymyslel osvienčimské „sprchy“?! Aby sa davy neplašili!

  Jed bol aj pre náckov vykúpením – aj konečným riešením – použijú jed! Akú formu bude mať ten jed – neviem, Možno to bude CO2 – keď vykántria zelené rastliny. Zelený Údel má vysoko pravdepodobne – v ich argote – úplne iný význam.

  Myslím, že nás odrbávajú s tými postapokaliptickými nepokojmi. CO2 je bez pachu – stačí ho zvýšiť na 5% – po vyhladení ľudskej populácie ho okamžite spotrebujú reštartované rastliny. Ǔtok bude najprv smerovať proti rastlinám! Odbočím – prečo hlaváči GMS uprednostňujú hornaté krajiny?

  Ad pád petrodolára – na jednej strane logický, keďže to smerujú k jednej svetovej mene a digi peniazom, ale stále existujú regionálne menové koše! V Európe – keď padali dolce – stúpali marky! Dnes je marka kamuflovaná eurom! Čiže treba vidieť „tú marku“ za eurom! Odstrihnutie sa EU od ruského plynu a ropy je odstrihnutie sa od ruského petrorubľa – o to teraz ide! A bude znamenať práve stúpnutie petrodolára! Na príkaz USA! V Európe ide práveže o presadzovanie vplyvu petrodolára!

  Ale niekto potrebuje tento zasratý dolár lacno nakúpiť! Takže EU nebude nakupovať USA skvapalnený plyn! By som sa nečudoval, keby Rusko – a Čína = najväčší veritel USA – nezhodila dolár dole len preto, aby „Čína“ získala za nízku hodnotu štátnych obligácií čo najväčší kus majetku USA – a ten prejde do rúk tomu, kto je tým skutočným veriteľom za oponou Číny!
  Šikmé oči asi mať nebude!

  Rusko aj počas ukrajinskej krízy 2014-2015 predávalo plyn USA a USA ho na drzovku predávalo EU! Petrodolár teda držali Rusi /ruskí židia/! Toto sa zmenilo v roku 2022! A ups! Nemecko má dlhodobé zmluvy na dodávky plynu za 260 eur za tisíc kubíkov do roku 2038 – „teda teta Marka bude mať čo produkovať“! Ale na Slovenku bude 600 tisíc nových nezamestnaných – „ako reštrikcia“ proti Rusku! A super lacná pracovná sila pre nosatú tetu Marku!
  Túto sabotérsku vládu treba zastaviť!

  V Európe sa teraz stretávajú antagonistické záujmy USA a Izraelských neokonov – sionistov Domu Sionu, záujmy chasidských /a ruských/ židov a záujmy globálnych illuminátov. Takže nejde o jediný proces riadenia z jediného centra!

  • Patrik Vulpis

   Zlo je samo v sebe, zo svojej podstaty rozdelené. Tiež si myslím, že sa oni sami dostanú do konfliktu pre svoju vlastnú sebecku, židovskú mentalitu. Tým pádom lepšie pre nas

 2. Jaroslav Vladimirovic

  V peknych primorskych domech ctvrti na jih od letiste Tel Aviva jsou aglomerace ruskych ukrajinskych CCCP zidovstvs. Plno srsndy az do noci

  KAzdy ma nejaky dalsi jeste v jine zemi vcetne Karlovych VaruUSA FrNcouske reviere atd
  Ti si to s Vladimirovicrm nerozhazi

  RUSOVE NAS Zchranuji pred znicenim tak se dle toho cholesterol

 3. Citácia z článku :

  „… Vytvárajte si zásoby (potravín, tovarov aj hotovosti), snažte sa odstrihnúť od systému (byť na ňom čo možno najviac nezávislý), zakladajte svojpomocné komunity pre prípad núdze….“
  Ako vytvoriť na dlhú dobu zásoby potravín v bytovke? To je nereálne… Možno na par týždňov. A keď nebude elektrika tak čo potom? Nebude automaticky voda. Čerpadlá budú nefunkčné. Tak ako vytvoriť zásoby na rok a viac?
  To sú také rady na dve veci….

  • By ste neverili, koľko potravín sa zmestí do obyčajného panelákového bytu. Je to len o organizácii skladovania. Majte aj také potraviny, ktoré nie je potrebné variť, prípadne si zaobstarajte turistické „pepo“. Alebo propán-butánpvé bomby. Jedna 10 kg vydrží na 1 až 2 mesiace. Voda je tiež komodita rovnako ako jedlo, ktorú je potrebné si zaobstarať do zásoby. Nie je nutné na rok. Na 3 až 6 mesiacov by malo stačiť. A to zvládne aj bežný byt.

   • „Osprchovať“ sa dá aj s hrnčekom vody, v lavóre. Unesie podlahový panel kubík vody?

    • Kubík vody je 1 tona. Spočítajte si váhu nábytku v miestnosti a ak k vám príde na návštevu 10 ľudí, už máte tonu. Stále to môžete rozložiť do viacerých izieb. A mimochodom, nepotrebujete kubík vody, lebo vodu v prírode zoženiete ľahšie ako jedlo.

     • Pri vytekajúcich studniach s pitnou vodou okolo miest budú rady. Niektoré obsahujú sírovodík, takzvaná voda-vajcovka, ktorá sa nedá piť. Po vypití litra vajcovky nastáva otrava. Nebezpečenstvo sírovodíka spočíva v tom že ho človek časom prestáva cítiť, má pocit že sírovodík vyprchal.

      Zmena zaťaženia môže spôsobiť milimetrové priehyby panelov. Medzi zaťaženým a nezaťaženým panelom môžu vznikať praskliny. Je dobré kubík vody rozložiť v niekoľkých miestnostiach a blízko obvodu steny (krútiaci moment).

     • Mila redakcia a čo po pol roku???? Inak zásoby,zásoby mnohí nemajú ani na ten propan butan a pozrite kolko to už teraz stojí…. Čo bude o pol roka??????

     • O pol roka sa uvidí. Snáď sa situácia upokojí.

    • Andrej Sablič

     Strop je projektovaný na zaťaženie 200-500kg/m2 a nie na 1000kg

    • Takto. Človek sa vôbec nemusí umývať! Pokiaľ je v psychickej poode – nepáchne! Bez strachu – človek nepáchne!

     Koža sa odlupuje aj so špinou. Vojaci, zálesáci – nikto sa nesprchuje – stačí výmena prádla. Teplá voda – len na zmývanie mastnoty – a mastnota – to je energia. Snáď si nemyslíte, že v čase hladu si budete niečo vyprážať! Budete veľmi sústredene prežúvať každý žvanec! Budete myslieť na každú kalóriu! To bude ten rozdiel medzi zvieratami. Okúšete každé steblo trávy – len preto, že viete, že obsahuje zbytkovú energiu. Pretože človek má črevný mikrobióm. A pokiaľ žije mikrobióm – žije aj človek. Nakŕmiť bude treba – vedome – črevá. Nie „seba“.

     • Miroslav Čižmár

      Vy máte starosti. Ja mám ženu, tá mi navarí. Nestarám sa.

     • Niečo ako Kolombova žena? 😀

     • Cigánske príslovie – „Dobrá žena je tá, ktorá urobí z jednej koruny dve!“ – na mene asi nezáleží.
      Môj otec používal – „Pi.a je mydlo, ktoré sa nikdy nevymydlí!“

      Tiež si myslím, že sa netreba starať o jedlo a treba nechať ženu šlapať – veď ich to baví!

      Samozrejme narážam na to, že ženy prežijú aj cez pi.u – ako počas celej svojej histórie. ???

     • Miroslav Čižmár

      To teda nie. K.rvám už odzvonilo.

     • Výborne si to napísal, Maroš

   • V bytoch, v ktorých v priebehu roka neklesne teplota pod 15 st. C – sa množia mravce faraóny, šváby, rusy, chrobáky nosáčiky /žižiky/.
    10 kg propánbutánová bomba je ekvivalent 100 kg TNT.

    Vy tu stále nechápete, že improvizácia s potravinami je úplne iný systém prežitia, ako projektovaný systém prežitia! Skôr si myslím, že prežijem v prírode s vedomosťami, ako s pi.ovinami a sáčkami. Byt je pasca – ľudia budú páchať samovraždy a budú brať so sebou druhých!

    Opäť sme pri zavádzaní – že ľudia by sa nemali snažiť ako sa prispôsobiť plánom na globálnu genocídu – doboha – africké decko chodí denne 14 km s tekvicou pre kalnú vodu – ale ľudia by mali túto psychopatickú parazitickú elitu zlikvidovať a nie robiť si zásoby na prežitie ich plánov – lebo čo potom – ahoj elita?!

    • Súhlasíme s vami, ale čo je v krátkodobom horizonte reálnejšie, že sa ľudia naučia žiť v súlade s prírodou a zlikvidujú parazitickú elitu, alebo že si aspoň urobia nejaké zásoby, aby po 3 dňoch od zavretých obchodoch neskákali z okien?

     • Vojna nemusí trvať dlhšie ako rok. Zásoby všetkého čo sa bežne používa má význam.

     • Nemyslite že budú chciet touto inflaciou možno až hyper splatiť dlhy?

   • Pro každý případ mám kotlík ,uvařím i venku na ohni,dřevo se najde vždy ,jen aby bylo z čeho .Když bude nejhůř vyrazím na gastroturistiku do lesa:). Samozřejmně zásoby potravin,malý plynový vařič a kopec jiných věcí potřebných v nouzi je nachystána. Je fajn zjistit si zdroj pitné vody v okolí studnu nebo pramen.

  • I ve městě se dají vytvořit skryté komunity nebo fyzické místa na výměnný obchod nezávislý od systému, kde budou chodit třeba farmáři ale i jiní /řemeslníci/ z vesnic prodávat /vyměňovat tovat /sklepy a pod./ .Už teď by se mělo na těch místech pracovat. Možná jsem naivní ale lidé si v časech útlaku vždy najdou cestu z pudu sebezáchovy,aspoň ti co chtějí být svobodní.

  • preto velka vacsina ludi zahynie

 4. V peknych primorskych domech ctvrti na jih od letiste Tel Aviva jsou aglomerace ruskych ukrajinskych CCCP zidovstvs. Plno srsndy az do noci

  KAzdy ma nejaky dalsi jeste v jine zemi vcetne Karlovych VaruUSA FrNcouske reviere atd
  Ti si to s Vladimirovicrm nerozhazi

  RUSOVE NAS Zchranuji pred znicenim tak se dle toho cholesterol

 5. Bojte sa politkov.

  „Naši“ vládni politici sa zapojili do protiruských sankcií hlava nehlava. Cit.: „Ľudia obhajujúci závislosť na ruskom plyne konajú proti záujmom Slovenskej republiky“.

  Čo by nastalo, ak by sme prestali odoberať ruský plyn a ropu? Zásoby plynu má Slovensko na 3 mesiace, ale len pre domácnosti. Obchody, nemocnice, školy, úrady… Zastaví sa dodávka potravín, budú výpadky elektriny, banky nebudú fungovať a pravdepodobne okradnú ľudí o vklady.

 6. …je to presne tak, vojna Ruska s Ukrajinou je len zástierka, za tým všetkým sú záujmy globalistov…..

 7. Prejav Putina na štadióne v Lužinkách je predzvesť Veľkej vojny, v porovnaní s ktorou je vojna na Ukrajine úplné nič.

 8. Cina nikdy nesmi
  Zapomenout 100 rocni opiovou valku kdy Britske imperium jiz tehda chteli vsechny zotrocit. Vykrast
  Jedineho pritele vzdy byli Rusko Mongolsko Cina
  Jsk rika Vladimirovic my slovane madari jsme Euro asijska rasa
  Slovane spojme se vykopneme terroristy covid ZHN jak jiz delsl President Obama Tump Putin Papez Rinconger ktery nrchtel povolit migration Africanu do Nemecka
  ..tak tam dosafili Jesuit
  TRUMP OBAMA ,,,,
  odebrali 35 millionu fondu WHO. ZHN dotace bandy Sorosu Fauci Gatesovy bilberku. ,

  Podporme Vladimirovice a jeho druziny Svatych bojovniku,,, spolu s UAE az Chaucesku kteri chtelo znicit ImF bandy ,,,zlatem ,,,.
  USA Britske VRSR a invaze dalneho vychodu Rudka 1917 s jeho vykradeni vybijeni terrorizovani civilidtu pobne jako nackove pobaltsti ukrjinci Ustasovci dnes a tehda .
  Ja se narofil 1942 a mam pri praci veskere studim of 1957 xnalosti vypraveni az pra pra narozenych kolrm 1870…

  Mam obklady skrini satniku cedaroveho a aromatickych drev kde nenmuze hmyzu mysi ….

  Bobkovy list v mouca a. Podobne koreni odpuzuje skudce
  SPIZE SKLADOVANI MUSI MIT REGULOVATeLNE PRIROZENE ODVETRAVANI DOLE. NAHORE na coz se pri zsteplovani zapomina a pak narika …

  SOLARNI Z HLINIKOVE FOLIE VARENI GRILOVANI destilace vody NASICH CHLAPCU PROJEKTUM JiZ V 3. A 4. ROCNIKU .
  Ja byl v Janovicich u specielnich jednotkach vytrenovan k boji a ziti v tylu nepritele 3 tydnu az minus 25 C
  Jako ,,,zalesaci standard,,, take v CCCP.

  Pracoval zil mluvil 8 jazyky po svete 55 roku od 1980 v USA a ja stale jeste pisi CzS… pres me xkriplovani a muceni gangstery…
  Vloni 3 porazky infarkty s vyhledem nepreziti a zitra musim zkusit opet na lyze dnes prace v bolestech castecnem ochrnuri…

  • Potraviny na polici sú vetrané zo spodu aj z vrchu. Solárne varenie je ti v zime na nič, keď 3 dni nesvieti slnko. Zlato je Rusku na nič. Rusko potrebuje industrializáciu podobne ako v 30-50 tych rokoch, keď sa spúšťali 3 fabriky za deň.

  • Tak daj, Jaro, nejakú tvoju radu na prežitie pre 4člennú rodinu. Ja už pozerám kde-čo, len človek nevie, na čo sa , primárne , upriamiť. Najhoršie bude, keď dôjde buď ku konfiškácii, alebo rabovaniu. Tu sa my, obyčajní ľudia, budeme len prizerať. A to bude ten lepší prípad.
   Biblia, okrem iných, zaručených právd a proroctiev, má, pre posledné časy jednu veľkú pravdu a to, že živí budú závidieť mŕtvym.

 9. Dobre vediet o tejto skutočnosti

  Dobre vediet o tejto skutočnosti

 10. Starostal v jednom českom meste prišiel do obecného bytu a ústne vyzval mladú rodinu s dieťaťom, aby opustili byt, že tam bude sťahovať „ukrajincov“.

  Pripomínam že bezdomovec = o pár rokov mŕtvola.

  • No – bezdomovec môže byť aj životný štýl… Ale pravdu máš, že keď ti niekto zoberie domov, tak ťa to môže zabiť. Preto som načal to /moje/ vyštvávavanie. Budú sa diať veci. Stálo ma to týždeň obrovského množstva negatívnej energie, ktorú som musel – ako priehrada – kontrolovať. A teraz to vypustím! Fú!

 11. Jedno je digitálna mena (je to len časť zotročenia podľa Great reset) a druhé je likvidácia fyzická národov. Keďže sa už chystajú plány na odovzdanie moci WHO, ktorá bude prikazovať povinné očkovanie, lockdowny a pod. svinstvá počas nastávajúcich plandémii, tak sa máme naozaj na čo tešiť. Nemecko už objednalo očkovacie jedy na 7 rokov dopredu a mainstream (počínajúc TOPKY) už naznačuje, že sa črtá „nová nebezpečná“ mutácia covidu… Tak sa na jeseň tento národ (vlastne celá EU) nevzbúri, čaká ho postupné vymretie, resp. premena na poslušné bioroboty… Predpokladám, že do jesene sa problém s Ukrajinou utrasie a bude sa ďalej pokračovať a ešte tvrdšie v plandemickom terore. Preto všetky štáty poprijímali príslušnú legislatívu (posledne Česko), ktorá zlegalizuje korporačný fašizmus… Či ste veriaci alebo nie, posolstvá odovzdané prostredníctvom zjavení Panny Márie a Ježiša Krista to predpovedali už pred viac ako 20. rokmi !!!

 12. Ja bych toho star-studded plastic litigious panicked v sebeobranu jak by udelal skoro kszdu AMERICAN ,rus .Divoky African ukrajinec Afganec Irakcan proc ne vy je pravo chranit svuj domov majetek rodinu deti atd atd
  Vzdyt to v Ukrajine zadaji a posilaji Jim tezke zbrane vcetne nackum

  V Texasi by dostal ,,,navstrvnik rance,,, asi kulku mezi oci a vec vyrizena

  .
  Proc stshujete vocasy mezi nohy a jen knucine posraneckove

  Proc neudelate korodony s napisy
  VSTUP DO OBCE Jen pro domorodce hosty a legalnim obcanum
  VETRELCUM nelegalnim EMIGRANTUm VSTUP ZAKAZAN

  JAKO MALY SI PMATUJI NAPISY PRED OBCEMA
  PRUJEzD KOCOVNIKU ,romu ,,, na povoleny Jen v doprovodu zandaru. ,,

  Lide byli na polich oni projeli
  obci a drubeze nebylo za obci delali taborsky, Hostiny z nakradeneho

  Delal jsem cetne grants zadatelum do Kanady cekaci lists minimalne 6 mesicu testy z Angliny Francoustiny samozrejme ..kdyz manzele do 33 roku zdravi v productivity veku mit ,,,body znalosti ,,, vzdelani zajistenou praci a na ucte pro kazdeho cloveka vklad c$ 5000 jeste kolem 2000 prohlidla zdravotni ne vice nex 3 mrsice.

  Zinfikovanr neockovane nepovtivce msfiany

  Bexz covid vakcinace naraz je OK a vy silenvi to trpite a Sami se nrchate terorizovat

  Ve svycsrsku jsem ns zaklade svych z
  Vzfelsni praxe mel plvolene do jakehokoliv Kantonu.
  Ja 9blahovy odjel fo zUSA. Neriksm do q. Policejnoho nspadebi na kontrakt zkutilu jsem mel xivot Excelsior jak mohou dosvrdcit cetne zslovenky ktere jsem sponzoroval ubytovsne u mne
  Maji obce vupracovane uxemni plany limits sluzeb…
  Prijomst Jen zockovane. Kteri mohou byt okamzite v praci

  Vite kfo je z nich vrak kriminalnik nacek prostitutka neb Jen prizivnik na podporu
  Volejte koinsale k tvrde zodpovednosti a opravdovemvakcinace crlych jejich rodin

 13. Jaroslav Vladimirovic

  On ten dosazeny Zelenskyiij Makron jdou pry Safarik zide kteri nenavidi hasidik kredtany sporafane rodiny v prodperite.
  Jsou to pry psychoteririste jiz od narozeni asi.X Z Z Z SVATY VLAdimirovici moudry chrabry
  Z X Z xxxx Z kabalav 777 x 7

 14. Otázka na redakciu
  Čo myslíte pod tým, čo nakupujú elity. Podľa tohto by som povedal, že aj akcie firiem budú v koncoch, je to tak?

  • Áno, aj akcie budú v ťahu. Celý finančný systém. Elity momentálne vo veľkom nakupujú bunkre.

   • Tak to ma Fakt pobavilo. Poviem Vám jedno: dnes sa už, človek, nikde neschová. A žiť, na úteku, alebo v neslobode, aký to má zmysel? Len vegetiť, zo dňa na deň? Mne sa už teraz nechce byť, na tejto čudnej planéte, kde si, mysliace bytosti, celé veky, navzájom ubližujú. Čudné miesto pre život, fakt.
    Žiť v bunkri? OMG… a načo?

    • To je hovadina! Treba si vybrať – buď viera, alebo strach!

     Však si uvedom – čo tu trepeš! Program samovraždy! No tak skap! Skap! A všade bude pokoj debili! Skapte!

     Už končím s podporou degeneratívnej deprivovanej formy života na tejto planéte! Skapte degeši!

   • A čo potom všetky skupiny ako BlackRock, banky ako ho Morgan alebo najbohatší oficiálne ľudia sveta. Myslíte že by si nechali zobrať majetok?

    • Tu neide o majetok, ale o moc. A aj čo sa týka majetku, tak o nič neprídu. Ak, tak len nominálne. Je jedno, či vlastníte hodnotu 90 zo 100 alebo 900 z 1000. Stále vlastníte 90% všetkého.

   • startujuca cena je uz 80 tisic dollarov,pred par romi 40 tisic,na vybudovanie bunkra a ti co to robia,su uzasne zaneprazdneni

    • Staci ucpat venkovni vetraci sachty, nebo do nich hodit nejakou plynovou kapsli a krysy v bunkru se udusi.

 15. Bunkry maji po CELEM svete pres 40 roku .
  CINA RUD3KO CELE FABRIKY MESTSA ZASOBY ZA URALEM ZDRAVA KOLEM SUPER POPULACE MLADYCH VZDELANYCH A VICE. JA SE ZUCADTNIL NA NEKTERYCH SIBIRDKYCH MONGOLDKO PROJEKTECH JIZ V 1972

  JE TO ZAZRAK PRO NOVE OSIDLLENI PO CELOSVETOVEM HOLOCAUSTU musime odstrsnit
  COVID RLIT TYPU SOROS A BANDITEROS FAUCI BILBERGU A SPOL based je q jich ku 5000

  Zsdny strach zvitezime kubsnci Afganci…

  Z Z Z Z XXX Z Z. 8x
  Slelija AMEN.
  SLAVA RUsKA ARMADO
  SVATY VLADIMIROVOCI Veliky ZaCHRANCE LIDSTVA DOKONCETE SVE FIRLA S
  D J TRUMP ORBAN PUTIN A SPOL

 16. Rusove odmitaji bezcenne natistene papirky za plyn a chteji Rubly. To meli uz udelat driv a system by se drive sesunul. Miliardy natistenych bezcennych papirku v $, € lide stale prijimaji. Az je zacnou odmitat jako Rusko, system se zhrouti, protoze je zalozen na duvere, ze vse muze pokracovat jako dosud do nekonecna! Nemuze, nafukovani obeziva zapadnich men uz nebude fungovat.

Pridajte komentár

*