21 otázok o očkovaní, na ktoré vám nie je dovolené sa pýtať


Print Friendly, PDF & Email

otázky ohľadne očkovania

Najspoľahlivejším znakom medicínskej diktatúry je agresívne udržiavaná blokáda inteligentných otázok.

Inteligentné otázky by totiž mohli zničiť medicínsky policajný štát tým, že by odhalili podvod, ktorý za ním stojí.

Inteligentné otázky, ktoré očkovací priemysel označuje za „nebezpečné“, sú najväčšou hrozbou pre bludy šírené zdravotníckym systémom od počiatku 20. storočia až do dnešných dní.

Preto nie je dovolené sa ich pýtať.

Tí, ktorí sa predsa len odvážia ich vysloviť, sú v niektorých štátoch dokonca prenasledovaní a štát sa im vyhráža zatýkaním a uväzňovaním.

Áno, až tak zraniteľným sa stal vakcinačný priemysel.

Je ho možné dostať do kolien púhymi slovami, ak sa dovolí, aby sa dostali do obehu.

Ktoré sú to otázky, čo sa nesmieme pýtať? Nasleduje 21 cenzurovaných otázok, ktoré poslušné mainstreamové média nikdy nepoložia.

Otázka č.1: Ak očkovanie proti osýpkam vytvára na osýpky imunitu, potom čoho sa majú obávať už zaočkované deti počas epidémie osýpok?

Otázka č.2: Ak vakcíny fungujú tak spoľahlivo, prečo potom virológ z firmy Merck podal žalobu vláde USA za klamlivé tvrdenia, v ktorej popísal udivujúci vedecký podvod, keď firma Merck sfalšovala výsledky štúdie, aby oklamala FDA (Úrad pre kontrolu liečiv a potravín)?

Otázka č.3: Keď vakcíny nemajú žiaden súvis s autizmom, prečo potom top vedec z CDC (Centrum pre kontrolu chorôb) sa dopustil vedeckého podvodu tým, že selektívne vynechal dáta z klinickej štúdie za tým účelom, aby zahmlil existujúci súvis vakcín a autizmu?

Otázka č.4: Ak je ortuť neurotoxín, prečo potom sa stále vpravuje do detí a tehotných žien prostredníctvom vakcín? Prečo sa farmaceutické firmy zdráhajú odstrániť ortuť zo všetkých vakcín v záujme ochrany detí?

Otázka č.5: Keď sú vakcíny tak neskutočne bezpečné, prečo potom ich výrobcovia potrebujú absolútnu imunitu pred žalobami za škody nimi spôsobené?

Otázka č.6: Keď vakcíny naozaj tak dobre chránia pred ochorením, prečo potom niektoré z nich (ako napríklad vakcína proti ovčím kiahňam) otvorene pripúšťajú, že môžu spôsobiť šírenie ochorenia pred ktorým majú chrániť?

Otázka č.7: Ak sú vakcíny tak prospešné pre verejné zdravie, prečo potom tieto historické grafy ukazujú u takmer všetkých ochorení pokles infekčných ochorení ešte PRED zavedením očkovania?

Liečba osteoporózy

Otázka č.8: Ak sú vakcíny perfektne bezpečné, tak prečo nedávno minimálne 13 ľudí v Taliansku umrelo po tom, ako boli zaočkovaní?

Otázka č.9: Keď sú vakcíny natoľko dôveryhodné, prečo potom skupina ZÁSTANCOV očkovania v Afrike v súčasnosti na svoj šok a hrôzu objavila, že vakcíny, ktoré sa podávajú africkým ženám, boli tajne kontaminované chemikáliami spôsobujúcimi potraty?

Otázka č.10: Ak sú vakcíny podložené solídnou vedou, prečo potom príbalové letáky niektorých vakcín otvorene priznávajú, že s nimi neboli vykonané klinické štúdie?

Otázka č.11: Keď sú vakcíny také bezpečné, prečo potom tento príbalový leták pripúšťa, že vakcína Gardasil spôsobuje „akútne respiračné ochorenie“ u detí konzumujúcich materské mlieko od matiek, ktoré boli očkované?

Otázka č.12: Keď sú vakcíny také bezpečné, prečo potom tento príbalový leták od Gardasilu pripúšťa, že táto vakcína spôsobuje „záchvaty, bolesti hlavy, horúčku, nevoľnosť a točenie hlavy“ a môže dokonca u zaočkovaných vyvolať stratu vedomia či pád s následným úrazom?

Otázka č.13: Ak sú vakcíny totálne bezpečné, prečo potom príbalové letáky uvádzajú dlhý zoznam hrôzostrašných, niekedy až bizarných vedľajších účinkov s nimi spájaných?

Tuto je pár príkladov takýchto vedľajších účinkov:

 • bolesť v oku a hrudníku
 • artritída
 • točenie hlavy, triaška a strata vedomia
 • kŕče a záchvaty
 • Guillian-Barre syndróm
 • paralýza lebečného nervu a paralýza končatín
 • opuch mozgu
 • čiastočná paralýza tváre
 • a mnohé iné

Otázka č.14: Ak sú vakcíny podložené takým množstvom vedeckých dôkazov, prečo potom často pripúšťajú, že v skutočnosti neexistujú štúdie práve pre tie skupiny ľudí, ktoré sú týmito vakcínami očkované?

Otázka č.15: Keď sú vakcíny bezpečné pre použitie u tehotných žien, prečo potom príbalové letáky otvorene pripúšťajú, že väčšina z nich nebola nikdy testovaná na bezpečnosť u tehotných žien? Dokonca tvrdia, že „vplyv vakcín na vývoj plodu je neznámy“?

Otázka č.16: Ak sú vakcíny také bezpečné pre použitie u tehotných žien a detí, prečo ich vlastné príbalové letáky tvrdia, že boli vyrobené pomocou kokteilu chemikálií, vrátane „hovädzieho fetálneho séra“ (krvné sérum z potratených teliatok)?

Otázka č.17: Keď vakcíny vytvárajú takú skvelú imunitu, prečo potom v niektorých prípadoch ochorie až 97% detí na tie ochorenia, voči ktorým boli očkované?

Otázka č.18: Ak sú vakcíny úplne bezpečné a efektívne, prečo potom nedávno umrelo toto 5 ročné dievčatko na presne ten istý typ chrípky, proti ktorej bolo zaočkované?

Otázka č.19: Ak sú mainstreamové média také čestné v poskytovaní nezaujatých informácií o vakcínach, ako to o sebe radi hovoria, prečo tu potom máme celonárodnú cenzúru televíznych správ o tom, že vynášač z CDC (Centrum pre kontrolu ochorôb) priznal, že vakcíny majú súvis s autizmom?

Otázka č.20: Prečo americká CDC klamlivo tvrdí, že všetky vakcíny sú úplne bezpečné a efektívne, keď ich vlastná internetová stránka obsahuje zoznam toxických prídavných látok používaných vo vakcínach?

Otázka č.21: Ak výrobcom vakcín až tak leží na srdci blaho detí, prečo vyzývajú na zatýkanie rodičov, rozbíjanie rodín s neočkovanými deťmi a priam žobrú o to, aby štát násilne odoberal deti a rodičov uväzňoval?

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Zdroj: The 21 curious questions we’re never allowed to ask about vaccines

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Tento článok ak sa nemýlim som prednedávnom čítala na http://www.naturalnews.com. Ďakujeme, že sa to preložilo aby sa ľuďom otvárali oči.

 2. Rastislav Šarišský

  Odpoveď na otázku číslo 4. (Ortuť): „Účelem použití této látky bylo zabránit kontaminaci vícedávkových balení očkovacích látek po tom, kdy v roce 1928 došlo k úmrtí 12 dětí po aplikaci vakcíny, u které došlo v otevřené lahvičce ke kontaminaci Stafylokoky. Paradoxně tak Thiomersal začal být do vakcín přidáván kvůli zvýšení jejich bezpečnosti. U koncentrace Thiomersalu používaného ve vakcínách nebyla nikdy prokázána toxicita nebo kumulace v organismu (nízká biologická dostupnost, vylučování ve stolici), ani souvislost s autismem (přestože byl používán více než 70 let).“

  Zdroj: http://www.sysifos.cz/index.php?id=vypis&sec=1414087747

  • Sisyfos? Tá svorka pesudovedcov vedených polodementným Grygarom? No to je ozaj „odborný“ argoment!!!
   Svojho času som sa spýtal jednej lekárky, či sú u vakcín vykonané testy na ich bezpečnosť s dvojitým zaslepením. Odpoveď bola, že o tom nevie. Spýtal som sa jej, ako vlastne hodnotia úspešnosť očkovania. Odpoveď – objavia sa antigény. Tým mi nahrala na smeč. Moja otázka bola: „Prečo potom „liečite“ chorých na AIDS, keď sú v ich krvi antigény na vírus HIV?“ No a pani „doktorka“ dostala hysák… 🙂

  • Vážený pane Šarišský,

   doporučuji Vám shlédnout také některé přednášky a selektivně vedené „diskuse“ pořádané spolkem Sisyfos (mimo jiné i oni nejsou jednotní v prospěšnosti očkování – sdělení MUDr. L. Elekové). Jistě byste se pak nemohl ubránit dojmu, že pokud pánové (povětšinou) nejsou jen neskutečně ješitní, mimo mísu atd., pak musí být již značně senilní, bez urážky. Argumentovat názory spolku Sisyfos je střílením do vlastní nohy. Mohu Vám doporučit video http://www.lono.sk/video, kde přednášel pan M. Fillo a jistý Mudr. P. Lipták. Výstup pana doktora je otřesný, budiž mu k dobru, že do diskuse vůbec šel. Doporučuji dlouhé video shlédnout celé. Pokud byste jen věřil, ale nic o očkování nevěděl, pak by Vás tento výstup měl probrat a nastolit otázky, které kladou kritici očkování. Pokud máte odkazy na podobné diskuse, v nichž vystupují i lékaři a obě strany mají rovnocenný prostor, podělte se s námi.

  • Jiří Navrátil

   Sysifos-skupina darebáků,kteří jsou ochotni potvrdit cokoliv,aniž by se zajímali o vědecké informace z nezávislých studií volně dostupných,naopak,vytvářejí svoje „odborné“ studie,a rozumějí prakticky všemu.

 3. Otazku po otazke si viete najst odpoved a vyvratit aj sami, keby ste trochu googlili a pouzivali rozum, ale vy ste tu vsetci zrejme tak zadubeni a zahlteni svojimi dogmami a paranoiou, ze to ani hadam nema zmysel. Ak sa aj ktokolvek pokusi vam vase dogmy vyvratit, oznacite ho za prislusnika farmalobby, alebo za zmanipulovanu ovcu, takze snaha o konstruktivny dialog je nemozna. Vacsina otazok je demagogicky cherry picking, fakty vytrhnute z kontextu, ucelovo zahmlene. Napr. historicky graf, na ktory sa vsetci tak vehementne odkazujete (a ktory sa navyse ani na prilozenom linku nenachadza), je graf umrtnosti na choroby. Umrtnost ludi na choroby prirodzene klesla s hygienou a s lepsou zdravotnou starostlivostou, vdaka antibiotikam (zabranilo sa sekundarnym infekciam) a pod. Existuju ale aj grafy, ktore ukazuju ozajstny pocet nakazenych na pocet obyvatelov a tie hovoria v prospech ockovania, tie ste ale samozrejme zamerne neuviedli. Vsetko su to choroby zvycajne s trvalymi nasledkami. Tiez je zaujimave, ze na podporu tvrdenia, ze vakciny su neucinne si vyberate prave ten 1 pripad zo 100, kedy su naozaj neucinne, ale ze zvysnych 99 pripadov ucinne su, to neuvadzate. Nikto netvrdi, ze vakciny su absolutne bezpecne, ale pre ludsku spolocnost ich prinos prevysuje rizika. Hadam neexistuje odvetvie priemyslu, ktore je pod takym drobnohladom a musi splnat take bezpecnostne standardy, ako je farmacia.

  • Stačí si prečítať jedinú knihu a nepotrebujem „googliť“. Je to kniha, ktorú napísal bývalý vysoký predstaviteľ farmabiznisu. John Virapen: Vedľajší účinok – smrť.
   Citujem: „Hadam neexistuje odvetvie priemyslu, ktore je pod takym drobnohladom a musi splnat take bezpecnostne standardy, ako je farmacia.“ Áno? A čo prípad, kedy bola do Česka dovezená vakcína proti „prasacej“ chrípke , ktorá obsahovala nie oslabené ale živé vírusy, schopné vyvolať pandémiu? Ups? A čo hliník (nervový jed) vo vakcínach? A čo dokonca formaldehyd? To je akože všetko v úplnom poriadku?
   Keď vám tak „chutia“ tie lieky, potom odporúčam trikrát denne Antiidiotikum®. http://www.antiidiotikum.de

  • no tak daj tie argumenty. ta rozprášim jak snehuliaka. diskutujem už dlho ale ešte žiadny mudrlant ma nepreargumentoval. obyčajne zistím že o veci vie akurát tak prd.

  • Také se těším, až čtenáře ochromíte odkazy na zdroje, kde jsou argumenty, o nichž píšete. Nemusíte se věnovat bod po bodu všem otázkám, doufám, že čtenáři nakonec použijí aspoň trochu rozumu (v což asi nevěříte) a pochopí to i z neúplného souboru. Přesto je do Vás milé, že neztrácíte naději a lidem bez schopnosti používat rozum se snažíte dávat rozumné rady.
   Abychom se nezdržovali, mám na mysli původní věděcké studie (toxikologické aj.), nikoliv podle potřeby separované výstupy používané FDA, SÚKLem apod. To by byl přinejmenším důkaz kruhem. Spíš však očekávám, že uhnete, už do diskuse nevstoupíte…

  • „Vsetko je inak“ ako hovori klasik
   Nechcem sa pustat do hlbokej diskusie a vyvracat vase argumenty, resp. tvrdit, ze moja argumentacia je kvalitnejsia, skor chcem poukazat na jeden moment, ktory je symptomaticky pre vsetky obdobne temy t.j. kde sa velmi tazko hlada skutocna pravda.
   Tym carovnym „momentom“ je kriza spolocnosti, ktora sa taha napriec celou spolocnostou a teda zasahuje v kazdej oblasti nasho zivota.
   Po kratkej euforii zaciatkom 90. rokov ludia pochopili, aspon ciastocne o com vlastne „sloboda a demokracia“ je. Zistili, ze boli velmi naivni a tak nastal druhy extrem, nikto nicomu (nikomu) neveri.
   To je aj pripad ockovania, najma ked si precitate zopar alarmujucich clankov v tejto suvislosti. Otazka je, su pravdive? Asi najlepsiou variantou v takychto pripadoch je polozit si zasadnu otazku – komu to alebo ono tvrdenie prospieva? Ak mi niekto tvrdi, ze treba jest kazde rano nejaky pripravok mal by som si zistit, ci nema prepojenie na vyrobu tohto prostriedku a teda ma aj jednoznacny zaujem podporovat predaj roznymi „PR“ vyhlaseniami.
   Ak mi vsak tvrdi niekto, aby som cosi nerobil, neviem aky zaujem by mohol mat. Ukaja sa tym, ze zamerne uvadza ludi do omylu? Mozno, dnes je skutocne tazko cokolvek vylucit.
   Bezny clovek nema velmi cas sediet hodiny na nete a hladat odpovede, ma vlastnych „beznych“ starosti viac nez dost a preto musi prijimat velmi casto „rychle“ rozhodnutia. Na to sa vyrobcovia „cohokolvek“ velmi casto spoliehaju, koniec koncov na to sa nespoliehaju len vyrobcovia …
   Takze nie je lahke orientovat sa v spleti roznych nazorov a tvrdeni a je velmi lahke „zlomit nad nimi palicu“ co je vas pripad a tvrdit, ze su obmedzeni, ked veria takemuto clanku.
   Jedine riesenie (ak ma clovek cas) je, vsetko si dohladat sam a aj tak nema nikdy istotu, ze sa dopracoval k skutocnej pravde, pretoze ako povedal uz plesnivy Churchill „Neverim ziadnej statistike, ktoru som nesfalsoval sam“.

   • Máte samozřejmě pravdu, že je třeba si informace dohledávat sám. Myslím, že pro pochopení souvislostí přesahujících problematiku očkování je nutné chápat i to, jak lidé (masy) přistupují k informacím (také jsem to tak dělal), tak jak popisujete. Je to totiž realizace sociální zakázky, od toho, jak lidé posuzují informace, tak i k tomu proč na ně mají relativně málo času. Výraz „krize společnosti“ mně trochu vyvolává představu nějakého televizního „intelektuála“, je to takové beztvaré klišé. Takových krizí, třeba v souvislosti se světovými válkami, popř. ekonomickými krizemi, revolucemi bylo více, navíc vystřízlivění po 90. letech se týkalo jen tzv. postkomunistických zemí a tím tedy není spolehlivou odpovědí na tuto „krizi“ i jinde. I očkování je od začátku operací sociálních inženýrů, které v průběhu času jen vylepšovali, čemuž svědčí současný stav.

 4. Pan Damian. Potrebujem vasu radu. Zaciatkom marca cestujem na misie do Indie. Samozrejme, ze mi odporucaju rozne ockovania – hepatitita A a B, brusny tyfus a meningokoková meningitída. Co mam robit? Dam sa zaockovat? Je to predsa len India.

  • Zaočkovať kvôli čomu a prečo, keď vlastne vakcíny sú nefunkčné?
   Ja by som neriskoval možné vedľajšie účinky vakcín.

  • Nebudu Vám radit, ale řeknu vám, co bych na vašem místě udělal já.
   Zjistím si informace o místě kam cestuji, jaké nemoci (infekce) hrozí v místě pobytu a jejich současný aktuální oficiální výskyt (třeba 10 osob na 10 000 obyvatel apod.) a z toho vyhodnotit, jaká je pravděpodobnost nákazy. Jáká skupina je jimi nejvíc ohrožena, jak se přenášejí, jak probíhají. Jak se lze proti nim chránit a když už bych jí dostala, jaké léky a postupy jsou vhodné. Pak bych také zhodnotila svůj aktuální zdravotní stav. Pokud bych byla oslabena jinou nemocí, tak bych rozhodně nikam necestovala. Viry a bakterie napadnou jen oslabený organismus. Pokud budete zesláblý jinou nemocí, tak vám očkování stejně nepomůže, proto tolik lidí onemocní nemocemi proti kterým jsou očkování, protože jejich imunita je vyčerpaná…

 5. Určite by som sa nedával očkovať. I keď som zdravotník a som už zaočkovaný proti hepatitíde typu A ,B. Už v živote sa nedám proti ničomu očkovať.

 6. V tej Indii by som sa maxim.snažila dodržiavať hygienu, a davať pozor na to, čo zjem a vypijem.

 7. Kludne daj svoje decko zaockovat ak v tom nevidis problem, a nesnaz sa nas presvedcit o svojej pravde. My budeme mat tu svoju a ty maj tu svoju. V praxi nevidim ziadny problem aby dieta ktore nieje zaockovane navstevovalo kolektiv deti plne imunizovany vasimi zazracnymi vakcinami ved su predsa imunizovane. A kludne si mu pre mna za mna upec azbestovy kolacik a daj zjest jablcko osetrene s DDT. Co ty so *** a nevies ako funguje farmaceuticky priemysel ?? A to neplati len pre vakcinaciu ale aj pre potravinarstvo, polnohospodarstvo. Tak na jednej strane potrebuju nieco vyvolat aby to na druhej strane mohli liecit a tak sa kolieska makroekonomiky mozu pekne tocit a niekomu zarabat peniaze. Tak daj si pekne dolu tie ruzove okuliare a pozri sa na svet tak aby si ho ho videl aky v skutocnosti je. Tak pekne papkaj chipsy, pi colu, detom kludne serviruj produkty od nestle, jedz polske kurcata, zahranicnu zeleninku a ovocie a nezabudni to vsetko nakupovat v niektorom zo zahranicnych nakupnych retazcov vo svojom okoli. Ze ja som paranoidny. Sa zobud uz konecne ty BATERKA. Mozme sa kludne bavit dalej na temu povodu napr. kukuricneho skrobu, sojoveho lechitinu, glukozo-fruktozoveho sirupu mozno ta znechutim kupovat aaj potraviny s ich primesov. V globale si staci uvedomit ze banky, farmaceutika, potravinarstvo, polnohospodarstvo a jeho spracovavatelsky priemysel su navzajom prepojene, tak prajem dobru chut.

 8. Prečo keď sa za minulého režimu povinne očkovalo,tie choroby proti očkovaniu brojíte vôbec neboli? Napr.TBC sa vôbec nebolo a už sa objavuje. Týka sa to aj veľa iných chorôb,ktoré sa znova vracajú,odkedy sa veľa ľudí nedáva očkovať a z hľadiska ich infekčnosti sa znova objavujú.Napr.žltačka. Viem čo hovorím,lebo som vtom období vyrastal a nemám vymytý mozog súčastnou propagandou. Ak máte záujem na zdraví svojich detí,dajte ich očkovať,inak v niektorých prípadoch riskujete až ich smrť.

 9. Ano ,je tu mnoho otazok a k nim prilozenych prikladov priklad 13 deti v Taliansku. Preco miesame kasu s krupamy. Ved Slovensko ma svoje laboratoria ,ktore preskumaju vakciny. Ja som iba laik,ale este si pametam ,ked moja sestricka zomrela na cierny kasel. Ked cela dedina v priebehu jedneho dna bola zaockovana proti Tifusu. Ludia na tieto choroby umierali a dnes o tom nepocujeme,ze deti po zaockovani na Kiahne ci osypky ochoreju? Ved deti tieto choroby prekonavaju laksie ,tak nech radsej ochoreju hned ,nie v dospelosti. Zamyslite sa preosku,pozrite si statistiky za poslednych 60 rokov a co bude o 20-30 rokov s tymi ,co sa neockovali ?! to sa este iba uvidi. My sme neskusali na nasich detoch,co s nimi bude ? Dali sme na radu vedy a ockovali sme. Autizmus ??! je to novodoba razsirena choroba ,ktora moze mat dosletky vselijakymi novymi potravinami atd. Pekny den prajem. Elena

 10. My sme v detstve- 60, 70- te roky mali skoro všetci osýpky, kiahne, mums aj rubeolu a nikomu sa nič nestalo. Do karty sa to zapísalo ako bežné detské ochorenia. Aj naši rodičia si to dobre pamätajú. Celé škôlky mávali osýpky. Na ZDŠ dokonca niektorí aj čierny kašeľ, trval asi mesiac a všetci sa vrátili do školy zdraví. Pokiaľ sa pamätám, boli sme očkovaní iba proti pravým kiahňam / nie ovčím/, proti záškrtu, čiernemu kašľu, niektorí proti TBC, v čase epidémie proti žltačke, pri úraze proti tetanu. Ale to boli iné vakcíny, nie hexavakcíny prepchaté hliníkom, ortuťou a pod.
  Po dnešných očkovaniach vidím drastické účinky, keď zo zdravého chodiaceho chlapca sa stal ležiaci, kričiaci, nekomunikujúci tvor bez nádeje na zlepšenie.
  Odporúčam video – y o u tube – MUDr. Ludmila Eleková – Očkování, vedlejší účinky

 11. Autismus je vlastne zkazena imunita, ktera se obratila namistom proti chorobe – protivlastnimu telu, ted, autoimunitni onemocneni. A je z prehnane hygieny v domacnostech, napr.vonave spreje na wc, saponaty na podlahy a koberce s obsahem desinfekci atp. Detsky organismus/= jeho imunita/ nema s cim bojovat, a tak se obraci proti vlastnimu telu. Tim myslim „zvyk“ kazdeho ditete davat vsechno do pusy.
  Pri ceste do Indie bych se ockovat dal a nadto namistebych prevaroval vsechnu vodu.

 12. Proti ockovani je v knize Doba jedova i pani prof. Strunecka. Ale hlavne kvuli obsahu hliniku ve vakcinach…
  Dobrou noc vsem???

 13. Dáme jedno prirovnanie. Je vojna, krutá, bezohľadná. Kopa mŕtvych. A tak teraz nastane otázka. Mám šancu zastaviť smrteľný útok a zachrániť veľa ľudí, ale pri tom nemám žiadnu záruku, že nezabijem nikoho. Čo spraviť? Tak toto je ten prípad. Nie všetci máme rovnaké zdravie, fyzickú odolnosť, zdravotné podmienky, životné podmienky a tak sa nedá a je vlastne utópiou chcieť rovnaké výsledky vo všetkých prípadoch. Nie som lekár, farmaceut. Argumentov pre a proti sa dá nazbierať veľmi veľa a dokonca nie je žiaden problém si štatistiky a čísla prispôsobiť tak aby vyhovovali požiadavkám výstupného výsledku. Veď nie nadarmo sa hovorí, že štatistiky sú presným súhrnom nepresných čísel. Takže súhrn: Ak budeme VŠETCI na svete mať úplne rovnaké organizmy, podmienky, zdravie, výživu, tak sa potom VŠETKY vakcíny, očkovania a aj lieky budú správať rovnako u všetkých. UTÓPIA.

Pridajte komentár

*