Iniciatíva „Jedno zdravie“ plánuje, aby lekári predpisovali potraviny podľa toho, čo je prospešné pre planétu


Print Friendly, PDF & Email

(Tracy Thurmanová, Expose News) Globálnu vojnu proti farmárom a tlak na veľký potravinový reset sprevádza aj program „Jedno zdravie“ (One Health), ktorý ohrozuje slobodu nielen potravín, ale aj slobodu v oblasti vlastného zdravia.

Agenda One Health zahŕňa plány pre lekárov, aby predpisovali recepty na potraviny na základe toho, čo medicínsky establišment považuje za prospešné pre planétu. To však môže viesť k vylúčeniu určitých potravín a pridávaniu pochybných látok do zvyšných potravín.

Tiež to vyvoláva obavy zo zavedenia zdravotnej starostlivosti „na prídel“ a uprednostňovania environmentálnych záujmov pred zdravím človeka. Iniciatíva One Health tak presahuje rámec zdravotnej starostlivosti a preniká do všetkých ostatných oblastí života.

Digitálne meny centrálnych bánk a totalitný systém biologickej bezpečnosti by mohli diktovať, kde jednotlivci majú žiť, kam budú mať povolené cestovať, čo môžu nakupovať, ako majú míňať svoje peniaze a čo budú jesť.

Kombinácia týchto kontrolných opatrení s genetickou manipuláciou ponuky potravín vyvoláva ďalšie znepokojenie.

Agenda „One Health“

V mojich predchádzajúcich článkoch sme sa zaoberali globálnou vojnou proti farmárom, organizáciami, ktoré presadzujú Great Food Reset (Veľký potravinový reset), taktiky používané na podnecovanie týchto zmien vo verejnosti, prebiehajúce projekty na odstránenie vášho prístupu k zdravým, čerstvým potravinám priamo z farmy a génové mRNA, RNA a DNA terapie, ktoré vstupujú do našej ponuky potravín.

V dnešnej časti sa pozrieme na agendu „Jedného zdravia“ a na to, ako ohrozí a zničí slobodu v oblasti potravín a zdravotnej starostlivosti.

Termín „Jedno zdravie“ bol vytvorený po prvom prepuknutí SARS na začiatku 21. storočia, aby odrážal nebezpečenstvo nových chorôb vznikajúcich pri kontakte medzi ľuďmi a zvieratami.

Uvedený termín sa vzťahuje na myšlienku, že verejné zdravie nie je len o vašom zdraví, ale aj o zdraví zvierat a „planetárnom“ zdraví. Je zarámovaný v jazyku navrhnutom tak, aby znel príťažlivo a holisticky.

Je v ňom zakomponovaný predpoklad, že keďže je v stávke zdravie planéty, tak musí existovať globálny riadiaci orgán s kontrolou nad všetkými rastlinami, zvieratami a ľudskými bytosťami, ktorý bude strážiť toto „jedno zdravie“ a udržateľne vyvažovať zdravie ľudí, zvierat a ekosystémov, pričom bude uplatňovať rovnosť medzi uprednostňovaním zvierat, životného prostredia a vášho osobného zdravia.

Koncept „Jedno zdravie“ má neuveriteľne nebezpečné dôsledky, ktoré by mali byť zrejmé, keď zvážite, kto ho presadzuje – WHO, Svetová banka, Bill Gates, Rockefellerova nadácia, NIH, CDC, USDA, FDA a každý ďalší vinník za pandémiu covidu, na ktorého pomyslíte.

Zahŕňa chorý zvrat v prísloví „Nech je tvoje jedlo tvojím liekom“, ktoré pretavilo do plánov, aby lekári predpisovali recepty na potraviny. To môže znieť na prvé počutie dobre, kým si neuvedomíte, že recepty budú založené nielen na tom, čo je dobré pre vás. Zdravotnícke zariadenie totiž k tomu navyše určí, že to musí byť prospešné aj pre planétu.

Popremýšľajte o tom, čo sa elity dnes aktívne snažia vylúčiť z ponuky potravín, ako aj o látkach, ktoré pridávajú do potravín.

Zvážte vymývanie mozgov väčšiny lekárov počas covidu a ich odmietanie odporučiť základné výživové doplnky, slnečné žiarenie, vitamín D alebo účinnú včasnú liečbu. Namiesto toho nechávali svojich pacientov napospas remdesiviru, ventilátorom a génovým mRNA injekciám (nesprávne označovanými za „vakcíny“).

Ak sa vám nepáči myšlienka na cvrčkovú múčku a recepty na očkovací šalát, potom táto agenda by vám mala zdvihnúť obočie.

Vyvoláva to tiež znepokojenie, že zdravotná starostlivosť bude na prídel alebo odopieraná na základe toho, že potreby životného prostredia prevažujú nad vašimi zdravotnymi potrebami. Keď vezmete do úvahy explicitné malthusovské (depopulačné) presvedčenie globalistov, takáto myšlienka nesie nevýslovné riziko.

Globalisti úprimne veria, že ekosystémom planéty by prospelo zníženie počtu plebsu (bežných obyvateľov).

Liečba osteoporózy

Nová paradigma zdravia formulovaná v programe „Jedno zdravie“ by im umožnila zohľadniť túto dogmu pri rozhodovaní o tom, či si zaslúžite život zachraňujúcu zdravotnú starostlivosť, právo odmietnuť očkovanie, právo na prirodzenú potravu či právo na život samotný.

Zmeny smerom k agende „One Health“ už aktívne prebiehajú

V Kanade sa počet obyvateľov už pomerne efektívne znižuje. V samotnom Quebecu viac ako 6,1 percenta úmrtí v roku 2022 pochádzalo z vládneho programu eutanázie s názvom „MAID” (Medical Assistance in Dying – Medicínska asistencia pri zomieraní).

Eutanázia je šiestou najčastejšou príčinou smrti v Kanade. Ročne si vyžiada takmer toľko životov, ako mal údajne covid v roku 2020. Kanada má v pláne rozšíriť program eutanázie tak, aby umožnil mladistvým mladším ako osemnásť rokov a duševne chorým ľuďom súhlasiť so smrťou za asistencie lekára.

Zdravotne postihnutí a chudobní Kanaďania už dnes hlásia, že im bola odopretá potrebná lekárska starostlivosť a namiesto toho im bola ponúknutá samovražda – vrátane paralympioničky a Christine Gauthier, ktorá požiadala o pomoc s invalidným vozíkom, ale namiesto toho jej ponúkli smrť.

Okrem lekárskej starostlivosti je ťažké si predstaviť akýkoľvek aspekt vášho života, ktorý by nespadal pod rámec „jediného zdravotného rámca“. Ak sa má zdravie zvierat, ľudí a životného prostredia posudzovať rovnako, tak takáto agenda ďaleko presahuje rámec lekárskej ordinácie.

Kde budete žiť, kam môžete cestovať, čo máte povolené nakupovať, ako môžete míňať svoje peniaze a čo môžete jesť – to všetko by spadalo pod tento totalitný systém biologickej bezpečnosti.

Zamyslite sa nad tým v kombinácii s digitálnymi menami centrálnej banky (CBDC) – systémom, ktorý sa už zavádza v iných krajinách a plánuje sa spustiť tu v EÚ aj v USA. V rámci tohto systému budú všetky peniaze digitálne a centrálne riadené.

Vláda bude môcť naprogramovať vaše peniaze tak, aby ste ich mohli minúť iba na schválené položky. Váš recept na potraviny v podobe prášku z hmyzu a zeleniny obsahujúcej mRNA vakcíny sa môže stať povinným, pokiaľ si nezabezpečíte alternatívny prístup k potravinám s možnosťou platiť v nezávislej mene.

Iste, toto všetko ešte nebolo spustené. Ale ak nás covid niečo naučil, tak je to to, že rámec pre náš útlak je vytvorený skôr, ako je nariadený.

Prečo financovať experimenty s mRNA génovou terapiou v hlávkovom šaláte alebo mlieku, ak nemáte v úmysle použiť jedlo ako prostriedok na genetickú manipuláciu más?

Prečo sledovať nákupy potravín so stanoveným cieľom znížiť spotrebu hovädzieho mäsa, mliečnych výrobkov, rýb a vajec, pokiaľ neplánujete kontrolovať, čo ľudia kupujú?

A čo nahradí tieto zdravé proteíny – GMO sójové hamburgery? Vojenský plastový odpadový proteínový prášok? Hmyz? Bioinžinierstvo na sledovanie spór, aby vláda presne vedela, čo jej nevoľníci jedia?

Berte to všetko v kontexte represií voči farmárom na celom svete, vrátane v Spojených štátoch a Európskej únie (zatiaľ hlavne Holandsko a Francúzsko). Potom započítajte do vznikajúcej siete kontroly biologickej bezpečnosti iniciatívu „One Health“ spojenej s digitálnymi menami centrálnej banky, skóre sociálneho kreditu a osobné uhlíkové stopy a ukáže sa vám úplný obraz.

Ide o riadenú demoláciu súčasného zásobovania potravinami a slobôd, ako ich poznáme, s cieľom nahradiť ich globálnym, centralizovaným, plne monitorovaným a prísne kontrolovaným systémom.

Takým systémom, v ktorom sa plebs živí priemyselne spracovanými takzvanými potravinami a vaša zdravotná starostlivosť je založená na tom, čo malthusiánci (genocídni globalisti) tvrdia, že je dobré pre planétu, pričom ako ospravedlnenie používajú klimatické zmeny a zdravie planéty.

Záver

Ak vám záleží na slobode v oblasti vášho zdravia, už teraz musíte vidieť, že potravinová sloboda a zdravotnícka sloboda sú dve strany tej istej mince. Ak nebudeme chrániť obe, prídeme o všetko. Stravovanie, injekcie a príkazy – musíme odmietnuť ich plány na všetky tri.

Takže, čo s tým môžeme urobiť?

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Dobrou správou je, že môžeme urobiť veľa vecí. Naše možnosti preskúmame v mojom ďalšom článku. (poznámka: Články autorky v angličtine nájdete na stránke brownstone.org)

Autorka: Tracy Thurmanová, Zdroj: expose-news.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Marek Kosice

  Uprimne sa divim, ze Redakcia este vydrzi zaoberat sa tymi vecami…. Ja uz nic neriesim, a je mi ovela lahsie. Satan je skryty aj za nasim hnevom a beznadejou vo vztahu k situacii vo svete. NEDAVAJTE MU ZRAT vyskratovanu sexualno-duchovnu energiu, a nekrmte ho ani negativnymi emociami. Lenze vy to budete robit….budete ho zivit. STALE JE SILNEJSI A SILNEJSI….LEBO STALE VIAC SKRATUJETE… (viac ludi na svete + castejsie skratovanie, ktorym ho NABIJATE).

  • Marek Kosice

   …ale Dusek a Sranek nic take nepovedali, takze tliacham dve na tri, ze? :D….
   V Biblii sa spomina smilnenie, ale hlupaci si ho spajaju len s cudzolozstvom (fyzickym, v myslienkach)…PRECO? LEBO SATAN ICH OVLADA ABY SKRATOVALI… A ked nad tym NEMAJU MOC, tak budu robit vsetko pre to, aby si to ospravedlnili…. MNA NAZVU BLAZNOM, SATANOVYM SLUZOBNIKOM, ATD…… Ich duchovna slepota by sa dala krajat… Ajsa, IDES…..Nandej mi to, bejbe….bez toho proste nevydrzis…Ani bez orgazmu, ani bez toho vyjadrovat sa k mojej osobe. Amen. 🙂

   • 1/ Veľmi ma mrzí, Marečku, že nič nového v Tebe nedokáže – vyklíčiť, len to Tvoje: – „NEORGAZMU“!

    2/ Prečo? Myslíš, že mám záujem Ti vnútorne ubližovať? Si tak – chlapče -naivný, mysliac si, že mi za to stojíš?

    Ublížiť – Tebe – znamená – ublížiť Sebe!
    Ale to je myšlienka od Teba vzdialená na 1000 svetelných rokov.

    3/ Definuj, prosím – Mareček – to Tvoje:

    „bez toho proste nevydrzis…Ani bez orgazmu.. “

    P.S: Už len z daného cítiť, že vnútorne nie si v Pohode, Marek.. Lebo, ako si Ty trúfneš tu napísať, či Niekto dokáže – prežiť s Orgazmom, alebo – bez Orgazmu?!

    Už len táto Tvoja patologická myšlienka, Ťa posúva v rámci ľudí – do of saidu..

    Mareček – prosím – pochop, že Život, ako ho Ty vnímaš, nie je len o tom „Tvojom“ – ORGAZMOVANí!!

    Jedného dňa – tá Tvoja Bublina praskne a Ty zrazu – nebudeš chápať, čo sa začne okolo Teba – diať!

    Napriek všetkému – mám Ťa – ako človeka – rada. Opatruj sa – hlavne – duchovne!

   • Israismael

    Biblia kompromisy so svetom ( pre pochopenie : napr ak sa dá človek zlákať na mrNa vakcíny ,alebo zle chápe vojnové stavy vo svete ,nevie označiť správne kto je kto vo vojne ) práve toto sa nazýva duchovné SMILSTVO a previnenie voči Bohu . Kriste pane bože MzK už by si mohol pochopiť o akom smilstve pojednáva slovo Božie ..ale môže ísť ešte aj o tzv duchovné smilstvo ,keď si človek neudrží správnu duchovnú cestu .. Ja by som sa nikdy nedal napr na tvoju ,,duchovnú cestu“ (nesmilnil by som obrazne s tvojou agendou ) ,keďže poznám cestu Ježiša a aj Abdrushina( to jest DRUHY BOZI SYN IMANUEL ,DUCH PRAVDY,VTELENY NA TUTO ZEM V roku 1875)…Ani na cestu moslimov by ma nik nenaviedol ,ani na cestu katolíkov ,lebo viem kde schybili a čomu verili cez kňazov a Vatikán (aj keď som krsteným katolíkom) ,na žiadnu inú cestu ,lebo by som DUCHOVNE ZOSMILNIL a neudržal by som úzku cestu k svetlu . Ani napr nikdy by som nesklzol za žiadnu cenu ani za miliardy sveta na cestu holistickeho prístupu, a pod …Porozumies aspoň malý kúsok toho čo píšem ,ak ma čítaš ? .. Ale jasné že ma zas nebudeš chápať ale budeš tu nadávať ,že čo si to dovoľujem voči tebe ..Ty si duchovné smilnenie ,ktoré je jasne popísané v biblii ,v knihe JAKUBA , mýliš s mravnostnym telesným smilnenim ,čiže napr s promiskuitou,ale hlavne s ONANOVANIM ,ktoré chlapom môže zachrániť ľudský oragan ,tj prostatu ,ale ty to nazývas skratovanim a duchovnou stratou energie..Nie o žiadnu stratu nepôjde, pokiaľ to nerobia ľudia -chlapi denne 20x (obrazne) a 100x do týždňa ..to už samozrejme musí byť skratova situácia a neprirodzenost .. To čo propagujes ty je práve ohromnou neprirodzenostou a svojimi bludmi nabádas(vedome či nevedome) chlapov na to, aby nevypustali semeno a takto prišli o prostatu ,a nakoniec odišli na onen svet..To je čistý ale čistý blud s tým skratovanim resp neskratovanim ..Si ty normálny nehonit/sorry za výraz ale už ma stves tým svojim neustalym bludom o skratovani duchovnej energie cez honenie (sorry) alebo keď nemať ženu rok a viac a nevypustat normálne mužsky ejakuat a semeno z lásky (keď aj napr raz do týždňa) tak potom už musíš byť načisto blázon ,zmagoreny ak ťa niekto naviedol resp tvoj rozum na cestu, ktorá nie je PRAVOU a pravou ani zďaleka …. to je u teba mega hriech v pozemskom s následkami v duchovných svetoch,že ľudia vypustia semeno a splodia aj potomka ? Mýliť si mravnostne MOJŽIŠOVE zákony ,ktoré síce hovoria aj o tom, že NEZOSMILNIS a pod ,ale to bolo myslené ako opatrenie voči tomu aby smilstvom ľudia nedošli do stavu pohlavných chorôb ,alebo k nedopatreniam v živote dvoch lubiacich sa ľudí ,aby ich taký stav nerozhadal ,nevykolajil ,ak niekto z dvojice by bol promiskuitnym a smilnil .. Chces odísť na onen svet do pár rokov ,že rok a viac nevypustas semeno a zlyhá ti týmto pádom prostata ?..Nuž čakám ako zas budeš nadávať pre to tvoje pozemske rozumove šalamunstvo..

   • Počuj, neliečiš sa náhodou tým celibátom z toho extrémneho porna čo si sledovával. Písal si minule o nejakej žabe, ktorá sa umasturbovala k smrti atd… no poviem ti, že si musel sledovávať riadne ohavnosti a to sa ti muselo zapísať do duše. Ak si kukal krásne holé krásne ženy tak si mal aj u toho skončiť a riešiť sa. Ale pokračovať do najväčších extrémov jaké si popisoval tak to máš snáď mozog v hlave aby si to odmietol, alebo nie? Vôbec ta nesudim, každeho muža lákajú nádherné ženy a rieši to všelijako ale uchylovať sa k tomu čo si popisoval tak to musí byť pre psychiku sebazničijuce.

    • Israismael

     Mne sa zdá že ten chlapec má snáď normálne elektrické káble prepojené cez predný mozog smerom k rozumu…. a práve tieto elektrické káble mu zrejme skratuju jeden po druhom ako biorobotovi.Proste to vyzerá tak ,že nejaké spojené bunky prepojené na rozum u neho neexistujú …Už neviem ako inak toto pochopiť čo ten chlap predvádza tu na tejto stránke alebo aj na iných YouTube kanáloch a pod

     • Israismael

      Ale oproti Holistickemu prístupu si ešte MzK normálne že zlatý chlapec,,To musím uznať ..
      Lebo taký holistik to je odporná zmes Lucifera satana a démona v ľudskej koži a vypustená furia na ľudstvo !

     • „Utrpenie moderného človeka spočíva v jeho neustálom porovnávaní sa s druhými!“ – J.-P. Sartre /žid/. Teraz inak – „Základným kameňom štátu je strach a doktrínou nenávisť a závisť.“ – politický väzeň 50-te roky.
      ——————-
      Tak náhodou – nerobíš sa lepší ako ostatní? Už sa cítiš byť vytriedený pred Bohom? Vyvolený?

     • Israismael

      Človek sa má cítiť spravodlivým,pokiaľ pozná svetlo a nežije v tme ..a nikdy si nemá myslieť že je vyvolený ..Sú však ľudia(nie je ich veľa) ,ktorí môžu mať jednu veľkú výhodu oproti ostatným ..Poznajú absolútnu Pravdu o kozme ,o vesmíre ,o Stvorení aj s jeho stavbou a osadenstvom v jednotlivých sférach , dotkli sa poznaním večných vesmírnych Zákonov ,a tým majú zodpovedanu otázku o Bohu(aká sila to je ,ako pôsobí ,cez koho vzniklo stvorenie a svety a pod) .Majú všetko vysvetlené o svojom vlastnom ziti a bytí v tomto božom stvorení , a zároveň takýto ľudia majú vyriešenú aj otázku odkiaľ je človek ,kam má ísť a čo tu robí ako tvor na Zemi ,že aká je úloha človeka keď sa už narodil na tento svet a pod…Právom si môžu povedať že sú znalymi lebo uposluchli odkaz Ježiša že keď príde On Duch Pravdy uvedie Vás do všetkej Pravdy a aj keď ich nie je veľa na svete takých ľudí ale poznaním VO SVETLE PRAVDY ,sú nad všetkými ostatnými !!! Nikdy sa však nebudú vyťahovať ani vystatovat ani pýšiť že sú lepsimi ako ostatní …

     • Israismael

      Koľko nám zostava času ako ľudstvu ? Blíži sa niečo čo ešte v histórii zeme a ľudstva nikdy nebolo ..A preto nech sa smeje kto chce ,nech len padajú slzy od smiechu tým čo by sa posmievali ,ale tu je NUTNE SLOVO = čas Súdu nad ľudstvo ..Tu je to= od 8hodiny :9 minuty v audioknihe :https://m.youtube.com/watch?v=KbeEcFJMwAc&t=26725s&pp=ygUacG9zb2xzdHZvIGdyYWx1IGF1ZGlva25paHk%3D

    • Marek Kosice

     Achnatom : moj minuly prispevok si pochopil zle….
     Spominane „ohavnosti“ som videl RAZ. Kazdy tento druh p*rna RAZ. Aby som videl co vsetko existuje (a potom som sa rozplakal). Zle si pamätas – nie zena sa umasturbovala k smrti, ale brutalnym sposobom usmrtila zabu ktoru na to pouzila (proste chore zlte hlavy)…
     Moj orgazmovy celibat som zacal v 20tich (a az do 35tky som ho porusil raz mesacne). Zacal som ho na zaklade doporuceni z knih.
     P*rno nesledujem vyse 2 roky vobec, dovtedy posledne roky mozno raz mesacne pol hodinku (ceske a slovenske amaterske videa z jednej znamej stranky). Vela roko dozadu (dajme tomu od 15tky do 20tky) to bolo aj 3 a viac hodin X krat v tyzdni (nie kazdy den). Na tie totalne bizarnosti (az surovosti) som natrafil mozno 10r dozadu. Neoslovilo ma to.
     Nic si neliecim. 🙂 ALE ANO, nejake komplexy (NESEXUALNE) mam. Vela ich vsak nie je, mozno dve. Malo zarabam a nemam svoje byvanie.

     • No, doba je taká, že nepraje nikomu kto sa chce z akéhokoľvek bahna vyhrabať von, človeku vždy pomôžu len jednotliví ľudia, ktorí aj keď nie sú dokonalí ako by ako skutoční ľudia mali byť. Cez tú ich nedokonalosť a často ešte väčšie nedostatky majú schopnosť pomôcť. Tá „schopnosť“ pomôcť znamená, že majú stále srdce. Zároveň aj oni tou pomocou stúpajú.
      A to bývanie je dnes totálne zúfalstvo. Bývať v podnájme je jak damoklov meč na krku – ceny sú vysoké, v podstate za ne necháš skoro celú výplatu keď zarábaš ako bežný roboš alebo žiješ nárazovým brigádnickym životom. Normálne mám na to nervy keď si to uvedomím že za podnájom dáš stovky eur – tak jak keby si splacal hypotéku a pritom to dávaš len na to aby si mesiac prežil…..no prežil… lebo kde je strava a ostatné výdavky.
      Dá sa to riešiť odsťahivanim sa do lacných lokalít ale to pre každého nieje presťahovať sa niekam do hája a byť v cudzom kraji len kvôli nedostatku €. Z väčších miest sa ľudia sťahujú do malých a tam kúpia dva byty aj chatu za cenu bytu či domu v Bratislave. Ú nás žije dosť ľudí z Bratislavy a tých 100km cestujú denne do práce (alebo aj nikam necestujú) do Bratislavy…majú síce novšie silné autá ale i tak…
      Pre každého to nie je presťahovať sa z rodného mesta niekam do neznáma. Do 15 km to je ešte ako tak prijateľné ale ak je človek viazaný na svoje mesto tak, že je to jeho celý svet tak a má tam všetko tak je to pre neho doslova trauma pobývať nadmerne dlho niekde inde a nie ešte tam trvale bývať. Niekto sa nikde neviaže a niekto by ani za nič nevytiahol päty z rodného mesta /obce alebo aj z ulice (postaví si dom len v „rodnej“ ulici). Je to pre mňa proste jak nočná mora – to kam jak budú ďalšie generácie bývať… a všetko je tak neskutočne drahé.
      Možno to vidím nedostatočne alebo len to čo je v tej otázke bývania negatívne… vyrieši sa to možno ľahšie než to vidím ale je to v tomto ohľade len môj obyčajný názor.
      Keď to takto pôjde ďalej ako to ide tak nakoniec bude bývať 5 rodín v jednom rodinnom dome pretože, tie 4 rodiny o tie domy prídu.

     • K tej utýranej žabe.
      S odstupom času si uvedomujem, koľko živočíchov sme potrápili ako deti – bola sezóna chrústov – tak sme im pchali slamky do zadku a púšťali ako rakety. Však chrústy nám zožerú čerešne! Pitvanie žaby bolo v školských osnovách – tak prečo nie aj na dvore. Niektorí moji spolužiaci išli koncom ZDŠ ešte ďalej – zapálené obesené mačky, psy. Zvedavosť budúcich psychopatov – „aké to asi je“ – čo to urobí. Myslím, že ZDŠ vtedy neučila k súcitu – veď aj komunizmus, darwinizmus je boj. Skrátim.

      Cca 8 ročný som sa sťahoval do nového družstevného bytu v 2. obvode BA. Škola ešte nebola, a tak sme deti šlapali 2 roky z Ostredkov na Trávniky. A vtedy tie kožéné kabely s knihami boli fakt ťažké. Fakticky som mal školu „v nohách“. Prostredie nového sídliska – samé navážky zemín, rôzne bačoriny. A milón ropúch. Takže stali sa objektom našich hier – to najhoršie, čo sa môže zvieratku prihodiť – dnes to robia globálni psychopati s nami – tiež sme pre nich zvieratá.
      Pamätám si – pred činžiakom mala jedna pani provizórnu sušiareň prádla – dve lešenárske trubky a šnúra – lebo na mini balkónoch sa sušiť postelné prádlo nedalo – komunisti zabudli naprojektovať takéto spoločne zdielané priestory. No – tak som dostal nápad – zavesili sme jej tam za štipce žaby. Potom inokedy – ako partia, sme chytili tú najväčšiu ropuchu – určite to musela byť samica, lebo samci sú menší. Neviem, kto to vymyslel – pamätám si, že to bolo dievča od nás – že ona nám s ňou niečo predvedie. Boli sme v chládku na schodisku. Žabu prevrátila na chrbát a kúskom buriny ju začala dráždiť „v rozkroku“. Škrabkala, škrabkala, škrabkala. A žaba sa začala smiešne nafukovať a od rozkroku k hlave pomaly červenať. Až očervenala po hlavu a nafúknuť už nemala kde – stuhla a zdochla. Takže áno – verím tomu, že žabu možno masturbáciou utýrať k smrti.

      Ja som z týchto vecí vyrástol, nemám rád fanatických ochrancov zvierat, ale ani tých experimentátorov. ZDŠ to majú postavené „na pozorovaní“ – na experimente – nie na cite k živým bytostiam – lebo marxistický materializmus – bez ducha, bez citu, bez svedomia. To musí človek nájsť v sebe sám.

     • Miroslav Čižmár

      Zvedavosť je zdrojom vzrušenia. Sadisti sú zvedaví na utrpenie žaby. Masochista Marek je zvedavý na sadistov. Einstein bol tiež zvedavý, vzrušovala ho fyzika. Väčšinu žien vzrušuje nakupovanie, lebo sú zvedavé.

     • Miroslav Čižmár

      Aj náboženská zvedavosť je zdrojom vzrušenia. Boha nikto nevidel, ale mnohí sú zvedaví, veď aj Mojžiš bol. Ide asi o to ovládnuť zvedavosť a zvíťaziť nad vzrušením. Všetko má svoj čas.

     • Israismael

      MČ : Boha nikdy človek neuvidí ..Ani len ten najduchovnejsi z najduchovnejsich nie !! ..Nemôže sa tak stať z podstaty veci a z rozdielnosti inorodosti prostredia ,.Pretože čo by len o malý kúsok prekročil hranicu k Božskej sfére ,okamžite by stratil vedomie z hľadiska inej frekvencie vyžarovania ,zhorel by a skončil by..Ale ani to nie je v podstate možné ,lebo na hranici Božského s posledným hraničným bodom večneho duchovneho je tzv Ochranný pás a automaticky by to odrazilo ako od betónu aj toho najduchovnejsieho človeka späť za hranicu duchovna ..takže tak je to… a je to opäť iba s poznania, ktoré nám dal Duch Pravdy,avizoval ho Ježiš a malo ľudí ho hľadá aby sa poučili ako to bolo povedané že PRIDE A POUCI SVET , aj to čo som teraz sem uviedol,ale iba stručne podľa poznania mojho ľudskeho ducha je úplne presne a detailne spísané v knihe Vo svetle Pravdy ..

   • Vladimír

    Mal by si dobrovoľne podstúpiť vazektómiu, aby si bol ten najdokonalejší odporca satana.

    • Marek Kosice

     Vtip ti nevysiel… SEMENO JE NUTNE MAT, PRODUKOVAT. Len sa nesmie vypustat. A moje telo to pochopilo, nakolko neviem co su mokre sny… 😉

     • Israismael

      Ono všetko sa dá riešiť v pohode MzK ,že príde čas aj na lepší plat aj na svoje vlastne bývanie ..Nesmieš byť moc skeptický na každého v živote a potom treba sa dostať k absolútnej Pravde a všetko zle sa obráti na dobre,vskutku akoby zázrakom..Mám vlastnú skúsenosť ale to už bolo dávno dozadu niečo na nevydržanie a zmenilo sa to spoznanim Vesmírnej Pravdy ,takže ja to nepíšem do vetra ..To asi bude aj v reálnom živote u teba , že máš skepsu vo všetkom a neprejavuje sa to iba na stránkach kde píšeš ..Inak dalo sa to teda rozpoznať že ťa niečo frustruje…Akoze to mi je ľúto ,však sme ľudia a máme city..
      Už len posledná poznámka : ak nemáš problem s prostatou ,nepociťujes zhoršenie takého stavu tak potom kľudne praktickým svoj rituál…Lebo ono rituál to je ,nemá to nič spoločné s duchovným pozdvihnutim..Naozaj nie ..Duchovné pozdvihnutie je stav vedomia ,ktoré ťa pozdvihne po spoznani absolútnej Pravdy až do nebies(raja),samozrejme pri podmienke že aj žiješ v tej Pravde (stave zrelej duše,ducha)

     • V Austrálii nařídili čistku vzorků ve spermobankách, hrozí nebezpečí incestu
      “ Darujte sperma a vydělejte si na nový iPhone, lákají spermobanky

      Zpráva podrobně popisuje, že 42 % darovaných spermií, vzorků vajíček a embryí v Queenslandu mělo problémy s „identifikací a sledovatelností“, což znamená, že kliniky ztratily přehled o vzorcích, nesprávně je označily nebo dovolily, aby se jejich kvalita zhoršila pod úroveň laboratorních standardů.

      Ve zprávě se také citují pacienti, kteří obviňují poskytovatele umělého oplodnění z toho, že nezveřejnili zdravotní stav dárců, špatně identifikovali vajíčka a embrya či zaměnili spermie, což podle jedné rodiny vedlo k tomu, že mají děti od různých biologických otců.

      https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/spermobanka-australie-cistka-zamena-vzorky.A240704_080231_zahranicni_roku
      ——————-
      „No veď ja ti dám Belmonda!“

     • Svätí muži v Indii sú duchovne oproti tebe omnoho vyspelejší napriek tomu majú aj deti a milujú sa so ženami. Celibát vymyslel nejaký pometenec a aplikoval ho do kresťanskej cirkvi. Odrež si vajíčka a budeš najdokonalejší na celej plochozemi, celá dedina bude na teba hrdá.

 2. Israismael

  Na záver ešte jedna dve vety z biblie pre MzK :
  Jakub 4:4-6 https://www.bible.sk/sk/ekumenicky/jakubov/4#jak-4%3A6

  Vy [cudzoložníci a] cudzoložnice, či neviete, že priateľstvo so svetom je nepriateľstvo proti Bohu? Kto teda chce byť priateľom sveta, prejavuje sa ako nepriateľ Boha. Toto je to naozajstne duchovné smilstvo ktoré nemá nič spoločné s tým telesným ..

 3. „Takže, Robo, to neděláš dobře s tou přihláškou. Nechci být škarohlíd, ale aby to nakonec nedopadlo tak, že všichni tak či onak skončí u nezařazených v IN, protože možností bylo hodně, ale vždycky do nich někdo hodil vidle. Jako obvykle v politice platí, že to nejhorší si každý udělá sám a žádný politický soupeř nenadělá tolik škody jako vlastní špatné rozhodnutí.

  Jestli SMER půjde k teplým a zeleným socialistům, tak to způsobí větší škodu, než to teď vypadá. A bude to Ficova vina. Jen Ficova. Nevěřím tomu, že by to takhle Blaha chtěl. Možná tomu nerozumím, ale raději budu pyskovat teď, než až bude pozdě.

  Do pondělka o tom ještě mohou přemýšlet. Nepochybuji, že si to přečtou.“
  https://cz24.news/vidlak-vzkazuje-ficovi-to-nedelas-robo-dobre-s-tou-prihlaskou/

  • Fica možno kritizovať. ALE -súčasne si slovaci musia spočitať, či väčšina z nich sa nechová debilne. Koľko percent dali Progresivcom???

   • Tí ktorí volili progresívcov a liberálov/pravicu tak sa z veľkej časti ako liberáli nevidia. Vidia sa ako tí bežní občania, taká tá úplne priemerná spoločnosť. Takí tí zapálení liberáli – silno ideologicky nabití – tí si to aj uvedomujú že oni sú tá „úderná sila“ na ktorej teraz záleží ale tí ostatní , ktorým sa liberalizmus a progreívne ideály podávajú alebo stačí aby v tých liberálnch agendach nevideli nič zlé – tak tí sú tou častou liberálnych voličov na ktorej stojí PS, SAS atď. Niektorí ľudia si to tak vzali – že keď to dodnes bolo s doterajšími stranami nanič tak treba dat priestor novým.. Doba zašla proste až tak ďaleko, že uchylnosti sa stali priemerom a pretože ich mnohí akceptujú tak volili liberálov.

  • Maďari podporili Pelleho, Gyimesi sa počas volebnej noci fotil aj so súčasným prezidentom, aj s Ficom po boku. A Ďorďi sa pýta:

   GYIMESI: BUDEME SUVERÉNNI AJ REÁLNE, ČI LEN NA PAPIERI?

   György Gyimesi, podpredseda strany Maďarská aliancia: Ľudovci, socialisti a progresívci doviedli EÚ do stavu politického marazmu, na pokraj vojny s Ruskom, bláznivými enviro nápadmi doviedli poľnohospodárov na pokraj kolapsu a občanov šialenými zelenými nápadmi do depresie. Práve preto vzniká frakcia Patrioti pre Európu. Ak by sa poslanci za Smer a Hlas zaradili do frakcie S&D, v morálnej rovine sa to dá charakterizovať aj ako volebný podvod.

   Orbán, Babiš a Kickl (Rakúska FPÖ) chcú založiť novú, suverenistickú, národno-konzervatívnu frakciu v EP, ktorá by bola presným opakom a protiváhou toho, čím trpí Európa pod vedením skompromitovanej a vrcholne nedôveryhodnej Ursuly von der Leyenovej a frakcií, ktoré ju podporujú: EPP, S&D, Renew, prípadne PES. Čiže ľudovcov, socialistov a progresívcov.

   Sú to oni, kto doviedli EÚ do stavu politického marazmu, na pokraj vojny s Ruskom, bláznivými enviro nápadmi doviedli poľnohospodárov na pokraj kolapsu a občanov šialenými zelenými nápadmi do depresie.

   Vlastne chce presne to, čo pred voľbami v kampani hlásali strany Smer a Hlas. Keďže na vytvorenie frakcie je potrebné mať minimálne 23 poslancov (splnené) minimálne zo siedmich krajín, účasť zástupcov zo Slovenska by bola viac ako žiaduca. Nielen kvôli zväčšeniu sily krajín strednej Európy, ale aj programovou blízkosťou či deklarovanou ľudskou blízkosťou predsedov strán.

   Ak by k tomu nedošlo a poslanci za Smer a Hlas by sa zaradili do frakcie S&D (z ktorej ich prednedávnom vyhodili), dostali by sme sa do situácie, keď hlasy suverenistov, národovcov a konzervatívcov by boli využité v službách opačného tábora a Ursuly von der Leyenovej. A to sa v morálnej rovine dá charakterizovať aj ako volebný podvod.

   https://www.extraplus.sk/clanok/gyimesi-budeme-suverenni-aj-realne-ci-len-na-papieri

 4. Priznajme si uprimne – po napichaní sa zvýšilo percento skoro-debilov na cca 80%. Takže vďaka demokracii pôjdeme smerom PEKLO.

  • Israismael

   Pretože demokratická v súčasnom štýle je po svete vlastne liberalizmus ..A liberalizmus je cesta temnôt ,hlavne keď si dá človek do súvisu ich svetské agendy ,čomu oni adoruju ..Takže správne KTOSILNY je to cesta a smer Peklo..Samozrejme priaznivci liberálu si myslia opak a hovoria si že sú na správnej ceste svetových dejín a ich cesta je tá zlatá a správna ,síce bez vyšších hodnôt ,bez Boha ale pre nich ,,pekelne“ ideálna ..Nuž tak aj dopadnú čochvíľa

   • Israismael

    Oprava : …pretože demokracia ..

   • Posledné dva roky mám tušenie , že rôzne nešťastia a náhody od 89 tého, ktoré sa stali u nás v okrese a hlavne v nasom meste neboli náhodou ale boli plánované.
    Či už to bola smrt niektorých podnikateľov, výbuchy/ požiare prevádzok a bytov , úmrtia ľudí v nemocnici, havárie, havárie na železničných prechodoch a ďalšie.
    Myslím si to pretože po kovidpodvode u nás v meste vyrástlo pár vcelku luxusných prevádzok kde sa schádzajú liberáli (aj tie prevádzky – reštaurácie, penzióny vlastnia) a práve vedľa ich blízkosti sa tie nešťastia stali – akoby im vadilo všetko to čo pripomína socik alebo 90tky. Inak u nás v meste má od prevratu prevádzku / servis jeden divný týpek, ktorí sa na začiatku 90 tok nejak podivne rýchlo dostal k peniazom. Predáva it technológie a zabezpečuje it predaj a rôzny it/elektro servis v celom okrese, hlavne vo veľkých firmách a „na meste“.
    Do kovidpodvodu ma až tak nezaujal ale keď som potom v dobe kovidpodvodu dovnútra – k nemu do obchodu vstúpil bez rúška tak predavač, ktorého tam mal ma sila mocou presviedcal o nurnosti mat nahubok. A ja mu na to že je to nezákonné a ze vláda Matovica kolaboruje s fašistickým západnom odkiaľ to ide a ze onedlho budú jej predstavitelia pozatýkaní a budú visieť.
    To bola pre neho totálna rána medzi oči a bol neskutočne urazený – vtedy som pochopil, že som urazil jeho páníčka.
    A pochopili som ze tá prevádzka je liberálne it hniezdo a ze ktovie za aké IT sledovacie špinavosti vyvadza v meste a vo firmách na ich zákazku.
    Ono v dobe kovidpodvodu sa identifikovalo viac obchodov, hlavne rodinných firiem ktoré sakramentsky smrdia nejakým okultnym pozadím – z tých predavačov, často rodinných príslušníkov ten kovidfašizmus priamo sršal – boli ako upíri ktorým ukážeš trocha krvi. Potom keď sa niečo v meste stane – keď vybuchne nejaká prevádzka tak sa navzájom kryjú. A zaujímavé je aj to, že keď o tom človek rozpráva pred nejakým liberálom, ktorý je v kaviarňach ako doma tak má okamžite vysvetlenie ako to s tým výbuchom bolo – hneď človeka presviedča… a pritom dobre vie, že to bolo inak.

  • A kde je to peklo ktorým smerom°°°°°°°°°°

   • Israismael

    Všetko na západ od nebeskej klenby Božinka,a to isté platí na západ v našom pozemskom svete ..

 5. VIDEO: Slovensko je v prípade potreby pripravené hostiť vyšší počet vojakov armád NATO a zvýšiť aj dodávky elektriny na Ukrajinu, vyhlásil Pellegrini na stretnutí s Dudom, ktorý v prítomnosti našej hlavy štátu hovoril o ruskej agresii a imperializme. Slovenský prezident sa pochválil, že v slovenských zbrojovkách sa zvýšila výroba munície určenej pre ukrajinskú armádu na boj proti Rusku
  https://www.infovojna.bz/article/video-slovensko-je-v-pripade-potreby-pripravene-hostit-vyssi-pocet-vojakov-armad-nato
  ———————-
  2 týždne prezidentovania a Slováci – ste mi u pi.i! Čiže – na Ukrajinu pôjde lacná elektrina a zvyšok predraženej – hoc vlastnej – budeme nakupovať 5 x predraženej z Lipskej burzy! To sú hajzli. Otázka – čo to ku.va prezident dohaduje namiesto predsedu vlády? Máme tu prezidentský režim a la Zelenský?! Fico! Vylez – alebo choď už rovno do pi.e!

  • Presne v tomto momente dáva zmysel aj hypotéza o fejkovom atentáte. Fico – ako hráč – ktorého niekto vlastní – odišiel na lavičku, aby nepopulárne riadiace procesy mohli rýchlo prebehnúť mimo neho – aby mohol byť – ako „spasiteľ“ použitý inokedy. Jamkáčik za neho odvedie kus špinavej roboty. Dobre spozornite – kam nás dovedie komplot s vojnovými štváčmi – Poliakmi!

   • Maroš, ja som spozornela, už keď v inauguračnom prejave spomenul Jozefa Maka – človeka milión, ktorý vraj podľa neho prišiel o istoty – lenže tie najposlednejší nikdy nemali.
    https://ksbforum.info/discussion/comment/26073/#Comment_26073
    https://ksbforum.info/discussion/comment/26119/#Comment_26119

    • „Pellegrini tiež zdôraznil, že Slovensko /Slovensko?!/ neuznáva ruskú anexiu Krymu“ – dvojzmyselné – má to znamenať, že Pellegrini teda neuznáva absolútne väčšinové referendum o pripojení Krymu k Rusku? To, že sefardský žid a trockista Chruščov pripojil – daroval ruský Krym Ukrajine – aby vytvoril budúce miesto konfliktu – sa Pellegrinimu stráca z historickej pamäti? Vie Pellegrini o „pobyte“ Poľských harcovníkov v roku 1612 v Moskve? Teraz inak – ak Pellegrini nemieni uznať krymské referendum – je to signál, že nemieni – tak ako Čaputová- rešpektovať referendum vôbec!!!

     https://www.palba.cz › viewtopic.php?t=9255
     Polsko-litevské obsazení Moskvy (1610) – PALBA.CZ
     První polská vítězství (bitva u Klušina) vyvrcholila obsazením Moskvy (1610), svržením Vasilije Šujského z trůnu a zvolením Zikmundova syna ruským carem. Vladislav Vasa byl v zemi nepopulární, roku 1612 byl poražen dobrovolnickou armádou Kuzmy Minina a Dmitrije Požarského, načež musel uprchnout z

     https://sk.ruarrijoseph.com › obrazovanie › 82483-osvobozhdenie-moskvy-ot-polyakov-v-1612-godu.html
     Oslobodenie Moskvy od Poliakov v roku 1612
     V auguste 1612 začala bitka, ktorej výsledkom bolo oslobodenie Moskvy od Poliakov. Rok tejto bitky navždy vstúpil do histórie Ruska. Prvý z nich zaútočil na vojakov hetmanaKeď Khodkevich prešiel cez rieku Moskvu, dostali sa k bránam Novodevichijského kláštora, kde sa sústredili milície.

     https://cs.wikipedia.org › wiki › Rusko-polská_válka_(1605–1618)
     Rusko-polská válka (1605-1618) – Wikipedie
     Rusko-polská válka v letech 1605-1618 byla řada vojenských konfliktů mezi Ruským carstvím a Polsko-litevskou unií („ Republikou obou národů „), komplikovaných občanskými válkami v Rusku, takzvaným obdobím smuty, a zásahy polských magnátů.

     Krymské referendum
     2014

     Krymské referendum v roce 2014 bylo sporné referendum vyhlášené krymským parlamentem, v němž se obyvatelé ukrajinské Autonomní republiky Krym a města se zvláštním statusem Sevastopol dne 16. března 2014 vyslovili pro přičlenění Krymu k Ruské federaci. Pro připojení k Rusku údajně hlasovalo více než 96 % zúčastněných voličů při volební účasti 83 %. Vyhlášení tzv. Wikipedia (CS)

     https://www.ta3.com › clanok › 45242 › krym-si-vybral-rusko-podla-putina-bolo-referendum-legalne
     Krym si vybral Rusko, podľa Putina bolo referendum legálne
     Ľudia na Kryme v referende odsúhlasili pripojenie polostrova k Rusku. Ľudové hlasovanie bolo pokojné a svoj hlas odovzdali takmer dve tretiny obyvateľov Krymu. Podľa prieskumu 95 percent voličov hlasovalo za odtrhnutie autonómnej republiky od Ukrajiny.

     • Ešte dodatok…
      Ad „stíhajú ich tvrdé údery, ktoré zväčša len trpne znášajú; ťažkému osudu a ustavičnému utrpeniu vzdorujú nanajvýš trpezlivosťou, pokorou, vytrvalou nezlomnosťou a odolnosťou“ – Ernest Hemingway mal aforizmus – „Človek je celý život buď kladivom – alebo nákovou!“

      Uvidíme, koľko sa toho nabúši Pellegrini a koľko toho vydrží Pellegrini. Hemingway si nakoniec strelil do hlavy.

     • Ešte jeden dodatok…
      Smrť milionára – Dezső Monoszlóy
      „Román
      O čem je kniha Smrť milionára?
      Symbolické rozprávanie o ľudskom bytí, príbeh človeka, ktorý po celý život hľadá svoje bohatstvo, svoj pomyselný zakopaný poklad.

      Životná púť hrdinu sa začína odvíjať pred druhou svetovou vojnou. Chlapec, odnášajúci si svoj vrodený idealizmus a sny detstva, opúšťa školu a – ako hrdinovia pikareskných románov – stáva sa tulákom…“
      https://www.cbdb.cz/kniha-500687-smrt-milionara

 6. „Je tu obrovská příležitost využít AI a agenty AI a pokročilejší formy AI, když je vyvíjíme, abychom úplně změnili způsob, jakým děláme rozhodnutí v naší společnosti, což povede ke spravedlivějším, efektivnějším a lepším společnostem,“ dodal.

  Než však své kritické myšlení, rozhodování a svobodnou vůli přeneseme na umělou inteligenci, Matovski říká, že musíme vědět, proč se AI chová tak, jak se chová.

  Protože pokud jde o velké jazykové modely (LLM), ani vývojáři nevědí, jak fungují, podle generálního ředitele causaLens.

  „Pro mě je opravdu důležité, že máme AI, které věříme, a že lidé mohou skutečně rozumět tomu, co AI dělá,“ řekl Matovski.

  „Když vezmete LLM, ani vývojáři nevědí, jak to funguje.“

  „ Hovoříme o této nově se objevující inteligenci, která je skvělá v případech použití, jako je psaní básní a věcí, které nikomu neubližují, ale není tak dobrá, pokud děláte operaci mozku nebo děláte zásadní politické rozhodnutí nebo zásadní rozhodnutí ve vašem podniku,“ dodal.

  Pokud má být 99 procent inteligence umělé a pokud většinu našeho rozhodování přenecháme AI, co to bude znamenat pro volby?

  Jak řekl zakladatel WEF Klaus Schwab na výročním zasedání v Davosu v roce 2017:

  „Proč potřebujeme volby, když víme, jaký bude výsledek? “

  Volby za nás rozhodne AI, která přece nejlépe ví, co chce většina.

  Klaus Schwab se v rozhovoru se zakladatelem společnosti Google Sergeyem Brinem těší z myšlenky na budoucnost bez voleb:“
  https://cz24.news/zasedani-wef-v-cine-99-veskere-inteligence-bude-umele-ai-zmeni-rozhodovani/
  ——————–
  No – tak už to vidím, ako globalisti nechajú za seba rozhodovať nejakú boľševickú A.I.

  Macron otevřeně podpořil přechod Francie na chalífát
  „Nejde totiž o levici, jakou si představuje většina lidí třeba u nás. Pod pojmem „levice“ si zde možná představíte socany nebo komunisty.

  Ti jsou samozřejmě ve francouzském levicovém bloku spolu se Zelenými a dalšími levicovými skupinami zastoupeni také. Prvořadé však je, že ona „levice“ jsou ve skutečnosti islamofašisté.

  Je na mnoha místech zastoupena vedoucími představiteli Antify či radikálními muslimy. Tedy pokud je někdo skutečný radikál, je to toto uskupení, které všichni prezentují jako obyčejnou levici.

  Zástupci těchto stran mimo jiné podporují pokračující islamizaci, otevřené hranice, méně policie v ulicích, mírnější tresty pro muslimské zločince, legální squatting, slučování širších rodin a předání občanství všem ilegálům, kteří se již na území Francie nachází.

  Umíte si představit, co by nastalo, kdyby skutečně tito islamofašisté vyhráli? Francie by se ještě rychleji islamizovala, kriminalita by výrazně vzrostla a výměna obyvatel by byla dokončena mnohem dřív než s kýmkoli jiným v čele.“
  https://cz24.news/macron-otevrene-podporil-prechod-francie-na-chalifat/
  ———————
  Pomsta motherfuckera národu za nezvolenie – Korčokov formát psychopatov. „Ja vám to nezabudnem!“

 7. Orbán: Návštěva Kyjeva byla průzkumem Zelenského červených linií pro dosažení míru

  https://aktax.cz/orban-navsteva-kyjeva-byla-pruzkumem-zelenskeho-cervenych-linii-pro-dosazeni-miru/

 8. Milostný trojúhelník mezi Hollywoodem, Bílým domem a Pentagonem

  https://aktax.cz/milostny-trojuhelnik-mezi-hollywoodem-bilym-domem-a-pentagonem/

 9. Pár otázek na Marii Vladimirovnu Zacharovovou

  https://kob-forum.eu/2024/07/03/par-otazek-na-marii-vladimirovnu-zacharovovou/

  Krátky a hustý clánoček o prívrženkyni fašizmu v elite Ruskej Federácie
  Stále sa mi potvrdzuje, že tá najpodlejšia skupina ľudí sa ukrýva za maskou národovectva bojujúcich proti Globálnym PARAZITOM. A Ja osobne ešte dodám, že takí milovníci ľudí VEDOME KLAMÚ ĽUDSTVO EŠTE INAK – podstrkujú mu myšlienky slobody človeka v zmysle JEDINÉHO HODNOTITELA SVOJICH A CUDZÍCH ČINOV – JEDINÉHO TVORA, KTORÝ TO MÁ PRÁVO SÚDIŤ INÝCH A SEBA. Všetko vám dajú môže vyzerať logicky – z vašej nevedomosti to môže pre vás vyzerať ako kroky k ľudskej slobode a zároveň vám zoberú všetko na com skutočne záleží – večné nezničitelné ideály žijúce v ľuďoch, ktorí prinášajú Svetlo, pokrok, bezpečnosť a budúcnosť. Len veľmi ťažko ich odhalíte myšlienkovou činnosťou…a toto nieje len o M. Zacharovovej, tá nemá inteligenciu nato aby sa stala neviditeľná ako mnohí iní… „empatickí“. V podstate vás vedú tak, že Vás lákajú, zneistujú, podporujú len v niečom čo vy nevidíte a škodí vám to. Ťahajú vás za nos – cieľ ku ktorému vás vedú je úplne iný než vám líčia. Sú platení aj neplatení. Sú to pasáci a prívrženci davo – elirarskeho neľudského zriadenia a preto sa stavajú do čela odporu a ako prví kričia čo všetko viete a v čom máte medzery, čo by ste mali robiť a čo nie.
  Falošní proroci, falošní bojovníci proti elitám na všetkých úrovniach.. všade.

  • To je tvoj názor – nie fakty!

   • Človek na Zemi sa správa akoby na ňom závisel celý vesmír – to je z jeho namyslenosti – namýšla si, že jeho postavenie vo Vesmire z prirodzenosti je také ze sa nemusí – namýšla si to aby sa nemusel pred ničím skloniť a to hlavne v prípade ak ide úplne nesprávnym smerom. To je aj dôvod prečo z ľubovôle odmieta všetkých Svetlých vyslabcov, vodcov a všetkých ľudí, ktorí pre ľudí na Zemi prinášajú poznanie z vyšších úrovni než kam patrí človek nielen na Zemi ale aj ten ktorý už dokončil svoj vývoj a prebýva vo večnom duchovnom domove NAD vesmírom.
    V podstate ide o to, že taký namyslený jedinec si chce robiť čo chce a podľa jeho názoru je to len on komu bude vždy skladať účty.
    Takže pošle do perdele jak zmetka tak aj najčistejšieho človeka alebo aj vyslanca Svetla ak to bude mať pre neho logiku.
    Je naprosto viditeľné ako sa organizovane na Zemi šliape po všetkom čo vytvorili Svetlí vodcovia, duchovní učitelia, skutoční umelci a ľudia v politike, ktorí pre svoj štát urobili v ťažkých podmienkach čo sa dalo. Takáto účelová krádež/zakrývanie/znetvorenie ideálov a všetkého čo Svetlé na Zemi Svetlé ideály predstavuje je horší mor a než akákoľvek forma narcizmu / mučenia ľudí cez ich slabosti /emócie – je to vedomé nakladanie všetkej ideoligickej temnej špiny/ zárodkov fašizmu do bolavých rán v dušiach ľudí, ktorým sa to podáva ako pomoc ci cesta z pasce elít.
    Akoby nikto neprišiel na Zem kto priniesol najčistejšiu Pravdu priamo zo Zdroja, akoby nijaký politik úspešne nebojoval proti temnu, akoby nijaký vladar úspešne neviedol krajinu k skutočnej prosperite bez toho aby niekoho okrádal. Jak keby robíme čo robíme tak je to stále k ničomu pretože nad nami má neobmedzenú moc temno.
    Nie všetci sú obete alebo vazali temna a nie všetci „bojovníci“ proti temnú ho chcú naozaj úplne odstrániť. Je to vidieť aj na M. Zacharovej.

 10. Toto sa nachádza aj v Dunaji – nepoviem kde – „musel by som vás zabiť“. Ale je to ešte pred Štúrovom.
  https://cs.wikipedia.org/wiki/Kamenn%C3%A9_koule_v_Kostarice

Pridajte komentár

*