20 faktov, ktoré vám váš lekár o vakcínach „zabudol“ povedať


Print Friendly, PDF & Email

20 faktov, ktoré vám váš lekár o vakcínach „zabudol“ povedať

(Dr. Vernon Doleman, Daily Expose) Známy britský lekár Dr. Vernon Coleman už niekoľko desaťročí odhaľuje klamstvá oficiálnych miest týkajúce sa medicíny. Je tiež silným kritikom vakcín, a to nielen covidových, kvôli ich častým a závažným nežiaducim účinkom.

Ak chcete vedieť o vakcínach viac ako váš lekár, zdravotná sestra alebo zdravotník, tu je zoznam 20 faktov, ktoré o nich Dr. Coleman časom nazhromaždil.

1. Podľa Národného programu Ministerstva zdravotníctva USA na kompenzáciu poškodení po očkovaní je vakcínami každý rok zabitých alebo poškodených 2500 až 3000 detí (pozn. redakcie: to bolo pred covidovými vakcínami, teraz je situácia násobne horšia).

2. Vláda USA vyplatila vysoké kompenzácie za poškodenie vakcínou rodičom autistických detí.

3. Japonská vláda z dôvodu úmrtí detí zastavila časť svojho očkovacieho programu.

4. V Spojenom kráľovstve dostávajú všeobecní lekári za podávanie očkovaní vysoké platby. A bonusové platby, ak zaočkujú dosť pacientov. Lekári na očkovacích programoch veľmi bohatnú.

5. Vakcíny sa teraz podávajú už osemmesačným kojencom, hoci nie je k dispozícii absolútne žiadny vedecký dôkaz, že je to bezpečné (pozn. redakcie: Na Slovensku už 2 mesačným kojencom). Než malé deti dovŕšia svoje druhé narodeniny, dostanú tých očkovaní viac než dosť. Americké deti ich dostanú ešte viac. Vakcínový priemysel stále hľadá nové vakcíny, ktoré by mohol podávať.

6. Ľahko nájdete celý zoznam výskumu, vykonaného na zistenie bezpečnosti alebo škodlivosti programov hromadného očkovania .

7. V Nemecku bola prvýkrát zavedená vakcína proti záškrtu. Po jej zavedení počet prípadov záškrtu ďalej rástol.

8. Počet úmrtí na čierny kašeľ klesol dávno predtým, ako bola zavedená vakcína. Vakcína výskyt ochorenia neznížila.

9. Vakcína proti chrípke je, nevyhnutne, určená na boj s minuloročným chrípkovým vírusom.

10. Nikdy som nepoznal lekára, ktorý by sa dal pravidelne očkovať proti chrípke (alebo akýmikoľvek inými očkovaniami, čo sa toho týka).

Zbohom vysoký krvný tlak

11. V minulosti obsahovala vakcína proti chrípke rôzne kmene chrípkového vírusu (množeného v kuracích embryách); formaldehyd (konzervant); polyetylénglykol; želatínu (vyrábaná z kravských kostí) a substanciu obsahujúcu ortuť. Zvláštne je, že EÚ zakázala teplomery, s obsahom ortuti, lebo sú považované za nebezpečné. Lekári však tú látku očkujú ľuďom.

12. Vakcína proti detskej obrne obrnu „nezabíja“. Naopak, viedla k ďalším poškodeným. V americkom štáte Tennessee bol počet obetí obrny predtým, než sa očkovanie stalo povinným, 119. Rok po zavedení očkovania počet stúpol na 386. Podobné čísla boli aj v ďalších amerických štátoch. Obrna sa stala menej rozšírenou v dôsledku lepšej hygieny a čistejších vodných zdrojov. Očkovanie nemalo žiadny užitočný efekt.

13. Za „vynálezcu“ vakcíny je všeobecne vyhlasovaný Dr. Jenner. Menej známe už je, že keď svoju prvú vakcínu proti kiahňam skúšal na svojom 10-mesačnom synovi, chlapec zostal mentálne retardovaný a zomrel vo veku 21 rokov. Svoje druhé dieťa Jenner zaočkovať odmietol. Lekárska profesia však pochopila komerčné možnosti a očkovanie sa stalo populárne (hoci smrtiace).

14.Keď dostal kiahne kráľ Ľudovít XV., prežil vďaka tomu, že ho jeho opatrovateľka ukryla pred lekármi, ktorých vakcíny mu zabili otca a brata.

15. Hoci je teraz veľký problém tuberkulóza mnohé krajiny od vakcíny proti nej upustili, lebo skrátka nefunguje. Dôkazy v skutočnosti naznačujú, že vakcína ochorenie šíri (pozn. redakcie: ide o živú „oslabenú“ vakcínu).

16. Oficiálne sa hovorí, že riziko vzniku poškodenia mozgu u dieťaťa zaočkovaného vakcínou proti čiernmu kašľu je 1:100 000. To je však ten „najlepší“ odhad. Iný výskum ukazuje, že to riziko je až 1:6 000. Nieto pochýb o tom, že vakcína spôsobuje viac škody ako ochorenie a existujú jasné dôkazy spájajúce vakcínu s poškodením mozgu.

17. Vakcíny sú nebezpečné a nie vždy fungujú. Až polovica zaočkovaných ľudí si nevytvorí odolnosť voči danému ochoreniu.

18. Farmaceutické spoločnosti teraz uvádzajú dlhý rad dôvodov pre neočkovanie pacientov (kontraindikácie). Lekári sa na tie zoznamy len zriedka pozrú, nieto ešte aby na ne nejako reagovali. Pri jednej vakcíne je napríklad rada, že malým deťom, ktoré sústavne plačú alebo dostanú horúčku, by ďalšie očkovanie nemalo byť podané. Nikto nevie, koľko škody je spôsobovanej podávaním niekoľkých vakcín v jednom vakcínovom koktejli.

19. Po viac než 15 000 súdnych sporoch, vedených pre poškodenie mozgu a ďalšie závažné zdravotné problémy, upustila francúzska vláda od svojho očkovacieho programu proti hepatitíde typu B.

20. Skupina pediatrov v USA s 30 000 mladými pacientmi neočkuje vôbec. V ich skupine nemajú žiadne prípady autizmu.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Autor: Dr. Vernon Coleman, Zdroj: dailyexpose.uk, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. holistický prístup

  Zabudol?!? – NIE!!!! – sú to bez-mozgoví, bez-srdcoví OTROCI makajúci podľa programov do nich vložených – podľa PRÍKAZOV – aj vlastných predkov, potomkov a aj samých seba s nadšením trávia … je len málo jedincov, čo vedia o čo ide … a tí v žiadnom prípade nič z jedo-fabrík nikdy nepríjmu ani ústnym otvorom, ani na pokožku a už vôbec nie vpichom …

 2. Ziadne ockovanie nefunguje a nikdy nefungovalo – tie choroby proti ktorym sa ockuje vymizli pred tym ako sa s tym zacalo. Co by sa stalo keby sa prestalo ockovat? To co sa stalo ked sa v 2013 prestalo v SR ockovat proti tuberkuloze – pocet pripadov klesol. Nase deti nie su zaockovane a v zivote nezakaslali ani den. Deti kolegov su u doktora a na marodke stale, dvom kolegyniam dokonca detom v 3. rokoch vybrali mandle. Kolegyna povazuje za normalne, ze jej dieta tak raz mesacne ma teploty okolo 39. A to nevravim o alergiach – nase deti ziadne (aj ked manzelka ma pele, jablka, slivky,…) a v praci ich deti snad na vsetko.

  • Vrele s Vami súhlasím !!!

  • Správny postreh, tiež si to myslím. Ale čo funguje – a to celkom isto – sú prachy, čo sa v tom točia. No a ako spieva Jožo Ráž – peniaze nesmrdia. Mne je z celkového systému európskeho zdravotníctva na grcanie.

  • holistický prístup

   Funguje presne tak, za akým účelom boli vyrobené a nijako inak – to že o tom šíria LOŽ – to je druhá strana tej istej mince – JANUS s dvoma tvárami – takto sú konštruované všetky TEMNÉ uskupenia – vnútorný KRUH a vonkajší KRUH a ešte každý v každom … pavučina …

  • Tiež súhlasím , v mojom okolí, kto nedal deti očkovať a už sú veľké, nemajú žiadne ochorenia Ani alergie, ani nič

  • Scipio,presne tak,v celej historii „vaccinacie“,nicili a zabijali hlavne deti,aj mojho brata zabili,ked mal osypky a doktor ho zastepil penicilinom a skoro okamzite zomrel,to bolo v 50 rokoch,tiez si ludia mozu pozriet: Cutter incident“ ,kde zaockovali asi 200 tisic deti ,tuna v USA, 40 tisic ochrnulo,v rozlicnych Formach a vela ich zomrelo,tak to docasne zastavili.

 3. Kde sa vlastne vyparila AstraZeneca vakcína? Ale to krásne znie- Astra-Zeneca…
  Z príbalového letáku:
  Čo COVID-19 Vaccine AstraZeneca obsahuje
  Jedna dávka (0,5 ml) obsahuje:
  šimpanzí adenovírus kódujúci „spike“ glykoproteín ChAdOx1-S* vírusu SARS-CoV-2, nie menej ako
  2,5 × 108 infekčných jednotiek
  *Produkovaný v geneticky modifikovaných ľudských embryonálnych obličkových bunkách 293
  (human embryonic kidney 293 cells, HEK 293) a technológiou rekombinantnej DNA.
  Tento liek obsahuje geneticky modifikované organizmy (GMO).
  Ďalšie zložky sú L-histidín, monohydrát L-histidínium-chloridu, hexahydrát chloridu horečnatého,
  polysorbát 80 (E 433), sacharóza, edetan disodný (dihydrát), voda na injekcie (pozri časť 2 „COVID-
  19 Vaccine AstraZeneca obsahuje sodík a alkohol”

  GRATULUJEM každému kto si stihol dobrovoľne pichnúť kombináciu šimpanza a geneticky modifikovaných organizmov!

 4. Mame 2 neockovane deti , dvojicky, 3.5 Roka, maximalne zdrave, presili si teplotomi , vyrazkami, asi osypky alebo kiahne , vytvorena prirodzena imunita ,neriesime lekarov , lekarom nechodime, iba na povinne prehlaiadky, denne 3g vit c . 5000 jednotiek D3, b12, atd. Znami co maju deti , maju vazne zdravotne problemi, plne zaockovane, a dozivotne na liekoch.

  • Dlhodobé nadužívanie vit C vám zlikviduje obličky! Nadbytočný vit C sa automaticky vylučuje obličkami!

   Máte to vysvetlené v príbalovom letáku pre Ascorutin, čo je kombinácia vit C a rutínu na podporu pevnosti a pružnosti ciev. Vit C o. i. zvyšuje celkovú podráždenosť – spočiatku čerstvosť /známa káva s citrónom v skúškovom období/, ale potom nastupuje podráždenosť a nespavosť.

   „Ak máte ťažkú poruchu funkcie obličiek, pravidelne podstupujete hemodialýzu (riadené čistenie krvi pri zlyhaní obličiek) alebo máte zvýšené riziko tvorby obličkových kameňov (zvýšená hladina šťavelanov v krvi), pri dlhodobom užívaní kyseliny askorbovej alebo pri užívaní vysokých dávok sa môžu tvoriť obličkové kamene.

   Ak ste pacient s chýbajúcim enzýmom glukózo-6-fosfát-dehydrogenázou (enzým dôležitý pre látkovú premenu cukrov), môže u vás v ojedinelých prípadoch dôjsť k rozpadu červených krviniek (hemolýze), niekedy veľmi závažnému.“
   „Súbežné užívanie kyseliny askorbovej s liekmi obsahujúcimi penicilín (na liečbu bakteriálnych infekcií), železo a hormón etinylestradiol zvyšuje vstrebávanie týchto liekov z tráviaceho traktu.

   Užívanie vysokých dávok kyseliny askorbovej môže ovplyvniť účinnosť antikoagulačnej liečby (lieky proti zrážaniu krvi) a vstrebávanie vitamínu B12.

   Opatrnosť je potrebná pri užívaní kyseliny askorbovej súbežne so salicylátmi (lieky na liečbu bolesti, zápalu a zníženie horúčky), pretože môžu vzájomne ovplyvňovať svoje hladiny v krvi. Tiež pri súbežnom užívaní so sulfónamidmi a kotrimoxazolom (lieky na liečbu bakteriálnych infekcií), pretože môžu zvyšovať riziko vzniku kryštálov rôznych látok v moči.“
   „Pri nadmernom prekročení odporúčaných dávok kyseliny askorbovej (niekoľko gramov) sa môže vyskytnúť prechodná hnačka a s ňou súvisiace príznaky ako bolesť alebo kŕče v bruchu. Pri opakovanom podaní vysokých dávok a pri súčasnom poškodení obličiek dochádza k zvýšenému vylučovaniu kyseliny močovej do moču s následnou tvorbou obličkových kameňov, k tvorbe obličkových kameňov spôsobených zvýšenými hladinami šťavelanov, k okysleniu moču a k rozpadu červených krviniek (pozri časť 2 Upozornenia a opatrenia).

   Pri predávkovaní alebo náhodnom požití lieku dieťaťom kontaktujte lekára.“
   https://www.adc.sk/databazy/produkty/pil/ascorutin-910989.html
   —————————————————————-
   V podstate fungujete ako antivaxeri a zároveň kovidveriaci.

   • pri vysokom dávkovaní Ascorutinu budú zlotu robiť skôr prídavné látky ako vit C

   • To o tych oblickach je nezmysel, rovnako ako to ze vit, , b9 a b12 sposobuje infarkty.
    Vitamin a a megaskorbicka liecba, peter tuharsky

   • A už se niečo čítali o liečbe rakoviny vysokými dávkami vitamínu C v infúzii? Skúste si o tom niečo prečítať. A potom, u dialyzovaného diabetika so zlyhanými obličkami sa z krvi odstránia dialýzou aj všetky lieky, ktoré pacient užíva.

 5. …neočkovať vôbec je najlepšia cesta….no tí, kt.tomu veria, sa budú očkovať stále….

 6. Odporúčam knihu od Dr. Gerharda Buchwalda „Očkovaní – obchod se strachem“. Pracoval na nej 30 rokov. Zbieral a vyhodnocoval údaje od doby, kedy sa očkovanie zaznamenávalo. Prakticky výskyt všetkých chorôb postupom času klesal, ešte pred zavedením očkovania. Zástanci očkovania ukazujú v grafoch pokles chorobnosti od zavedenia očkovania, ale tú časť pred očkovaním už nie. Takto sa manipuluje s údajmi po dnešok. Ďalej sa premenúvajú diagnózy, resp. upravujú štatistiky. A to len v záujme vakcinačnej lobby a z toho pre nich plynúceho zisku. Dnes to už prerástlo do obludných rozmerov.

 7. A teraz niečo ku kovid pasom: https://www.hlavnespravy.sk/vieme-kto-drzi-v-rukach-kluc-k-normalnemu-zivotu-zdoraznuju-odbornici-podla-nich-nastal-najvyssi-cas-na-zrusenie-covid-passov-a-uvolnovanie-opatreni/2846274 !
  ľudia asi zabudli, že tým čo sa najviac chválil, že ich vymyslel a presvedčil ich zaviesť v EU bol slobodomurárik KLUS ! Takže teraz by sa mali ľudia pýtať najmä tohto krepého zakomplexovaného drobečka.

 8. Oklúzie ciev, trombózy, infarkty, mŕtvice, slepota!
  Vakcinačná „sloboda“! „Aby sa ľudia na Slovensku nebáli zomierať!“ ‚aby sa ľudia na Slovenskú BÁLI ŽIŤ! Ku.va!

  VIDEO: Covidkon: Hematológ MUDr. Ján Lakota, CSc.: Nežiaduce účinky očkovania proti SARS-CoV-2 a ich patofyziologické vysvetlenie
  https://www.infovojna.sk/article/video-covidkon-hematolog-mudr-jan-lakota-csc-neziaduce-ucinky-ockovania-proti-sars-cov-2-a-ich-patofyziologicke-vysvetlenie

  VIDEO: Chlapec oslepl po první dávce očkování. Marseillský právník rozšířil debatu kolem vedlejších účinků vakcín.
  https://www.infovojna.sk/article/video-chlapec-oslepl-po-prvni-davce-ockovani-marseillsky-pravnik-rozsiril-debatu-kolem-vedlejsich-ucink-vakcin-rodina-ted-chce-po-pfizeru-odskodne

  MUDr. Ján Lakota: BUDEM ŽALOBCA! TÍTO ĽUDIA SA BUDÚ MUSIEŤ ZODPOVEDAŤ ZA SVOJE ZLOČINY! (VIDEO SK)
  SLOVENSKO: Onkológ a hematólóg MUDr. Ján Lakota, CSc., z Virologického ústavu Slovenskej akadémie v rozhovore pre ZVTV hovoril na tému očkovania, šírenia panika kvôli infekcii Covid-19 a masového testovania, ktoré spôsobilo smrť mnohým Slovákom.
  https://cz24.news/mudr-jan-lakota-budem-zalobca-tito-ludia-sa-budu-musiet-zodpovedat-za-svoje-zlociny-video-sk/
  ……………………………………….
  Čaputová – MY budeme tvojím žalobcom!
  Čaputová poverila ministra obrany Naďa podpísaním okupačnej dohody s USA
  https://www.infovojna.sk/article/caputova-poverila-ministra-obrany-nada-podpisanim-okupacnej-dohody-s-usa

  Treba neustále pripomínať predvolebný sľub – vyhlásenie Čaputovej, že nedovolí prítomnosť cudzích vojsk na Slovensku!

  7.marca 2019
  Čaputová k základniam
  „S prítomnosťou cudzích vojakov alebo základní by nesúhlasila.“

  “Vzhľadom na uvedené informácie sme oslovili kandidátku na prezidentku Zuzanu Čaputovú, ktorá vyhlásila:

  “Nevidím dôvod na trvalú prítomnosť zahraničných vojsk na Slovensku. Chcem, aby Slovensko bolo spoľahlivým a solidárnym spojencom v rámci NATO, a to dnes znamená najmä sústrediť sa na reálnu a transparentnú modernizáciu našej armády. To je naša hlavná úloha.”

  Na hypotetickú otázku či by súhlasila s prítomnosťou cudzích (trebárs amerických) vojakov alebo základní na území SR, ak by sa stala prezidentkou a v budúcnosti by rozhodovala o tejto otázke, odpovedala, že nevidí dôvod na udelenie súhlasu. “Čiže by som nesúhlasila,” poskytla stanovisko pre Hlavné správy.“

  „Čaputová sa vyjadrila, že ľudia, čo s ňou nesúhlasia a nevolia ju, tak z toho dôvodu, že sú frustrovaní. Pokiaľ bude mať pravdu a nebude súhlasiť s prítomnosťou zahraničných vojsk a základní, nemám byť z čoho frustrovaná. Ale ak otočí, na prítomnosť cudzích vojsk nebude normálnym ľuďom stačiť slovo len frustrácia. Teraz sa ukáže, či sú liberáli klamári a či sa Čaputová nestala prezidentkou s pomocou klamstva. Uvidíme to v najbližších dňoch a mesiacoch. Aj to, či o tejto téme budú obyvatelia Slovenska informovaní, ako a čo z toho zostane pravdou.

  Ja osobne jej neverím, že neotočí a z tohto dôvodu ju nechcem za prezidentku. Až teraz sa ukáže, či má táto žena chrbtovú kosť alebo sa zaradí k iným mužským len pajácom. V tom prípade by to bola pre ženy len hanba, že raz tam máme ženu a v ničom sa nelíši od predajných mužov v špinavej politike. “
  https://malinova.blog.pravda.sk/2022/01/06/caputova-s-trvalou-pritomnostou-zahranicnych-vojsk-by-som-nesuhlasila/

  Uzatvorenie okupačnej zmluvy s USA v de jure vojnovom stave s USA od 12.12.1941 je VLASTIZRADA!!!

  • Skvelá pravda o Čaputovej, ale prečo sa táto lady ničoho nebojí, veď musí počuť hlas kritikov a vlastného národa, aj keď mu nerozumie. Akú ochranu má zabezpečenú a kde ju bude žiť?

   • holistický prístup

    Tzv. „ČAPUTOVÁ“ je „ČIERNA MATKA“ – prešla TEMNÝM RITUÁLOM – skús si niečo o tom dohľadať …

   • Psychopat sa nebojí – zasvätená slobodomurárka funguje strach-nestrach – sama už nerozhoduje. Čaputová druhý krát voľby už nevyhrá, preto ju použijú na tú najväčšiu špinu!

   • u sudruha Sorosa,alebo jeho syna,ak im bude este na nieco dobra

 9. Sionské protokoly – odvozeno z talmudu Sezení třetí
  § 8: Šlechta, které patřil přirozeným právem podíl na práci svého lidu, měla zájem na tom, aby dělníci byli dobře živeni, silní a zdraví. My naproti tomu máme zájem opačný: Způsobit degeneraci Gojímů. (Gojím – nežidovský obyvatel Země.) V tomto programu dosahujeme v současné době pozoruhodných výsledků různými demoralizujícími prostředky.
  § 9: Naše moc spočívá v trvale špatné výživě a tělesné slabosti člověka, neboť jen tím se dostane do našeho bezpodmínečného područí a nebude již mít silu, aby se proti nám jakýmkoli způsobem vzepřel. Hlad dává kapitálu více moci nad proletariátem, než zákonná moc vládnoucí aristokracie. Všeobecnou bídou a závistí, která z toho vznikne, ovládneme lid celého světa a zničíme bezohledně každého, kdo se nám postaví do cesty.
  § 10: A když nadejde chvíle našeho světového království, tytéž davy smetou vše, co by nám v budoucnu mohlo ještě překážet.
  Sezení desáté
  § 24: Víte však dobře, že takové všeobecné povstání davů je možné jen tehdy, když nenecháme státy v klidu a hlavně když budeme kalit poměr mezi lidem a vládou. Musíme uštvat celý svět hádkami, nepřátelstvím, zápasy a nenávistí, vrcholící popravami, hladem a OČKOVÁNÍM CHOROB (poznámka: nikoli tedy proti chorobám, ale chorob, moje připomínka), takže Gojímům pak zbude jediné východisko – touha po našich penězích a po naší vládě. Pokud jim však dopřejeme oddych, pak se nám vytoužený okamžik již nikdy nevrátí.
  NO COMMENT – odtud vítr vane

 10. holistický prístup

  Ak povieme „A“ – tak aj „B“:

  Tzv. „dohoda“ ani jej obsah nie sú predmetom programového „vyhlásenia“ tzv. vlády (rozumej dosadených psychopatických OTROKOV BEŠTIE) – ani ICH „predvolebných sľubov“ (všetci to odmietali), ani predmetom strategických materiálov tzv. „Ministerstva obrany Slovenskej republiky“ ako sú tzv. „Obranná stratégia Slovenskej republiky“ a tzv. „Bezpečnostná stratégia Slovenskej republiky“ … a v podstate to odporuje mnohým tzv. „medzinárodným zmluvám a dohodám“ … a kódexom …

  • holistický prístup

   … a ešte je aj proti panfletu s pomenovaním „ÚSTAVA SR“ …

   • „Koaličná dohoda“ – čo je to za orgán, inštitúcia – aké to má exekutívne či legislatívne práva?

    Táto sku.vená vláda nedostala mandát na také akty ako je okupačná dohoda a zmeny v ústave či v zákonoch, ktoré sa netýkaju predvolebne proklamovaných zmien, a ktoré by akože občania legitímne prijali tým, že zvolili stranu a osobu s takýmto konkrétnym programom.Detto – pokuty za odmietnutie byť pokusným králikom či samovrahom, následne exekúcie a vyvlastnenie – kto to ku.va sem prišiel s takýmto volebným programom, že o tom nikto z nás nevie?! Túto bandu zločincov treba zlikvidovať! Nie delimitovať – ZLIKVIDOVAŤ!

    • holistický prístup

     Maroš,

     sleduješ, ako sa MÍĽNIKOVA „sestra“ snaží zachrániť tú besnú „famíliu“?!? – koľko má priestoru v „médiách“?!?

     • Zápaní Slovania a Slováci sú inak najkrutejší národ na planéte – ale zatiaľ obracajú svoju krutosť len proti sebe! Ak dokážu byť deti proti sebe kruté v školách, čo myslíš, ako dopadnú rodiny zmrdov aj s ich deťmi?!

     • holistický prístup

      Maroš,

      je to inak … ale to je na dlhšie … až na dlhé zimné večery …

 11. holistický prístup

  Dávajte si pozor na to, čo o SEBE zdieľate – píšete – vo virtuálnom priestore – sami vyTVÁRate svoj vlastný virtuálny hologram dokonca s vedomím (vlkadáte aj svoje myšlienky, názory, …) … za týmto účelom boli zriadené všetky tie „knihy TVÁRí“, debatné a zoznamovacie stránky, uzavreté diskusné skupiny, … a vaše EGA – spodné 3 čakry – vás ovládajú – preto o sebe zdieľate to, čo má ostať mimo virtuálny priestor – TVORÍTE MATRIX V MATRIXE …

  Ja už skutočne ani len netuším, ako vám to mám všetkým dať najavo … aby sa to dotklo vášho vnútra … zatiaľ všetky pokusy márne …

  • Si stará dievka? 🙂

   • holistický prístup

    Čokoľvek o mne mieniš – prípadne napíšeš – je je TVOJA vízia – o mne konkrétne NIČ nikde vo virtuálnom svete nenájdeš … tak len hádaj … háaádaj … máš veľa pokusov a žiaden terč … viem presne, prečo píšem spôsobom, akým píšem …

    VŠETKO je inak, ako do TEBA vložili svojimi programami … úplne INAK …

 12. Dr. Paul Alexander hovoří k senátorovi Ronu Johnsonovi:
  „Důležitá buněčná imunita prostřednictvím B- a T-buněk byla záměrně zatajena, aby se mezi obyvatelstvem rozšířil strach.“

  https://gloria.tv/post/GSLhLDEYojRf4hKRE2NMukgC6

  Otvorený list Generálnej prokuratúre SR vo veci zmluvy medzi SR a USA
  https://zemavek.sk/otvoreny-list-generalnej-prokurature-sr-vo-veci-zmluvy-medzi-sr-a-usa/

  • Utopista Harabin znovu vyzýva opozičných poslancov, aby si ako kapry vypustili rybník a zložili kvôli predčasným voľbám a blokovaniu okupačnej zmluvy poslanecký mandát a prišli tak o 5 tisíc euriniek mesačne.

 13. František

  Niečo troška na inú tému, ale dôležité pre pochopenie určitých svetových procesov riadenia, nejde o podporu či glorifikáciu komunistov a komunizmu, ale určité odkrytie kariet globalistov: https://aeronet.cz/news/video-george-soros-vystoupil-nazivo-v-sokujicim-videu-ve-kterem-vyzval-k-vymene-cinskeho-prezidenta-ktery-pry-vyuzije-zimni-olympiadu-k-propagande-jako-adolf-hitler-v-berline-v-roce-1936/ !

 14. …zrejme ani v uzavr.disk.skupinách nie je vhodné fungovať….

 15. Jako dite jsem se znal s damou na ktere osobne vyvijel vakcinace Dr Mengele
  Pak ji pustili domu dobre zivili na listky a 4x rocne odebirali plasma provides tyfu …. byla se superimunitou dozila se dost
  Vypravela MI horror o kapech …a take bombardovani koncentracnich zasobovanim teda nedostatku Malo vody hygiene and RAF USAF terrofu az po Drazdany. PRAHU ….

Pridajte komentár

*