Americké CDC priznáva, že nedisponuje vzorkami nového koronavírusu


Print Friendly, PDF & Email

Americké CDC priznáva, že nedisponuje vzorkami nového koronavírusu

Zaujímavé zistenia vyplynuli z dokumentu amerického Centra pre kontrolu ochorení (CDC) pod názvom „Diagnostický panel CDC pre RT-PCR diagnostiku 2019-nového koronavírusu (2019-nCoV)“, ktorý je datovaný z 13. júla 2020.

Centrum pre kontrolu ochorení (CDC) je v USA niečo na spôsob slovenského Úradu verejného zdravotníctva. A čo teda vyplávalo na povrch?

Hlboko v uvedenom dokumente, na strane 39 v sekcii s nadpisom „Výkonnostná charakteristika“, sa nachádza nasledovná veta:

„Keďže momentálne nie je k dispozícii kvantifikovaný izolát vírusu 2019-nCoV (SARS-CoV-2), diagnostické testy pre detekciu vírusového RNA boli otestované pomocou katalógových predlôh celého reťazca RNA in vitro…“

Čo táto veta vlastne znamená v bežnej reči?

Kľúčovými pojmami v tejto vete sú slová „…momentálne nie je k dispozícii kvantifikovaný izolát vírusu 2019-nCoV (SARS-CoV-2)…“.

Každý existujúci objekt môže byť kvantifikovaný, čiže meraný. Použitie výrazu „kvantifikovaný“ v tejto fráze znamená, že CDC nemá žiadne merateľné množstvo vírusu.

Ďalším dôležitým termínom je slovo „izolát“, čo znamená, že CDC nemá žiadne vzorky izolovaného SARS-CoV-2 vírusu. Inými slovami, nikto doteraz neizoloval nový druh koronavírusu, ktorý údajne spôsobuje ochorenie s názvom COVID-19.

Zopakujeme to ešte raz a veľkými písmenami:

NIKTO DOTERAZ NEIZOLOVAL NOVÝ KORONAVÍRUS. A TEDA, NIKTO NEDOKÁZAL, ŽE EXISTUJE!

Ako teda vytvorili PCR test, ak nemajú vírus?

Akoby nestačilo toto pre celý svet šokujúce odhalenie, že doteraz nedokázali existenciu koronavírusu. Oni išli ešte ďalej a predstavili PCR test na vírus, ktorý nikdy neizolovali.

Ako teda ten test zisťuje prítomnosť vírusu?

No tak, že v ňom hľadá gény RNA, o ktorých sa DOMNIEVAJÚ, že pochádzajú z toho vírusu, ktorý nikdy nedokázali, že existuje.

A pomocou tohto sfušovaného testu nielen americká CDC, ale takmer každá vláda na svete (okrem Bieloruska, ktoré sa zdá, že jediné má rozum) počíta „nové pozitívne prípady“ a tiež úmrtia na COVID-19.

Zbohom vysoký krvný tlak

Z týchto čísel sa potom samozrejme ďalej odvíjajú všetky známe protipandemické opatrenia, ktoré devastujú ekonomiku a ničia životy obyvateľov.

K čomu môžeme prirovnať ľudí, ktorí veria, že v sebe majú nikdy neizolovaný vírus alebo, že ten vírus je ukrytý v nejakom ďalšom materiáli, ktorý nebol nikdy purifikovaný (vyčistený) a z neho vyextrahovaný (izolovaný) vírus?

Prirovnať ich môžeme jedine k ľuďom, ktorí veria, že Mesiac je vyrobený zo zeleného dierkovaného syru.

Je to rovnaké ako povedať, že niekde máte na nejakom účte v banke 20 miliárd dolárov, no neviete kde. Ak neviete, kde tie peniaze sú, potom logicky ani neviete, že nejaké peniaze vôbec máte.

Alebo, že chýbajúca raketa s plochou dráhou letu sa nachádza niekde v muničnom sklade, no netušíte presne kde. Ak neviete kde je, tak ani nemôžete vedieť, že nejakú raketu vo svojom arzenáli máte!

Veda je založená na exaktných dôkazoch, nie domnienkach.

A čo tí vedci, ktorí tvrdia, že nový koronavírus izolovali?

Zopár vedcov tvrdí, že nový koronavírus SARS-CoV-2 už izolovali niekedy v rozmedzí marca až mája 2020. Lenže CDC v júli 2020 hovorí, že žiaden vírus nemajú k dispozícii.

Ako je to možné?

Vyzerá to, ako keby ten izolovaný vírus zabudli tí vedci zo svojich laboratórií do ústredia CDC dopraviť. Možno ich autám došiel benzín. Možno pršalo a voda podmyla most. Alebo mali autá akurát v servise.

Alebo žeby šofér Joe nevedel nájsť svoje rúško a bez neho nechcel vyjsť z domu?

Ale teraz vážne… O tých štúdiách, ktoré vírus údajne izolovali, sme pred časom písali v tomto článku. Nakoniec sa však ukázalo, že uvedené štúdie v skutočnosti žiadny vírus neizolovali.

Veda nie sú domnienky.

Celá pandémia je asi podvod. Od koreňov až po končeky konárov otráveného stromu.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Zdroje: davidicke.com, fda.gov, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Clanek je stejne zavadejici jako mainstream, coz jen nahrava mainstreamu aby tyhle veci jednodusse dementoval.

  Ano je spravne ze nikdo jeste neizoloval SARS-CoV2, to ale neznamena ze neexistuje. Znamena to ze nelze prokazat primou souvIslost ze SARS-CoV2 zpusobuje COVID-19.

  Zajimava a vice objasnujici diskuze na toto tema je zde
  https://www.researchgate.net/post/Has_SARS-CoV2_been_isolated_purified_and_demonstrated_to_be_the_cause_of_COVID19

  • Ak dobre čítate, tak v článku nie je ani raz povedané, že vírus SARS-CoV-2 neexistuje. Vždy je uvedené, že neexistuje dôkaz jeho existencie. A to je veľký rozdiel.

   Takže odporúčame čítať pozornejšie a nevkladať nám do úst, čo sme nikdy nepovedali.

   Tu sa natíska otázka, prečo doteraz nikto na svete za vyše 9 mesiacov celosvetovej pandémie, ktorá likviduje ekonomiky a spôsobuje biliónové škody (tisíce miliárd), taký dôkaz nepredložil? Je to také náročné? Také drahé? Snáď nie drahšie ako tie bilióny škôd. Tak prečo?

    • Je izolovať a izolovať.

     Ten prvý správny spôsob je, že sa vírus purifikuje, izoluje a potvrdí na základe elektrónového mikroskopu. Následne sa takto správne izolovaný vírus sekventuje.

     Ten druhý nesprávny spôsob je, že sa PREDPOKLADÁ, že tam ten vírus je a s využitím PCR testov sa hľadá prítomnosť katalógových RNA. Tie časti RNA, ktoré takto nájdu, potom za pomoci počítačového modelu pospájajú a vyhlásia, ze „toto“ je génom toho predpokladaného vírusu.

     Prvý spôsob je samozrejme náročnejší a tak si ho „vedci“ často uľahčujú tým druhým nesprávnym spôsobom.

     V tom odkaze, ktorý udávate, je iba tlačové vyhlásenie, že ho „izolovali“, no nie sú uvedené žiadne podrobnosti, či ho skutočne aj purifikovali a izolovali. Takže na základe uvedenej správy nie je možné zhodnotiť vierohodnosť ich výsledku. To by museli zverejniť podrobnú štúdiu, ktorá by následne podliehala vedeckému overeniu. To sa však v tomto prípade nestalo.

 2. „Kľúčovými pojmami v tejto vete sú slová „…momentálne nie je k dispozícii kvantifikovaný izolát vírusu 2019-nCoV (SARS-CoV-2)…“.

  Každý existujúci objekt môže byť kvantifikovaný, čiže meraný. Použitie výrazu „kvantifikovaný“ v tejto fráze znamená, že CDC nemá žiadne merateľné množstvo vírusu.“

  Čiže – pokiaľ nás chcú obviniť, že sme šíriteľmi /tohto podvodu/ – musia to z nás – podľa Kochovych pravidiel izolovať = získať corpus delicti!

  „Základní podoba Kochových postulátů

  Mikroorganismus musí být pozorován ve všech nemocných jedincích a v žádném zdravém.
  Musí být izolován z nemocného jedince a vypěstován mimo něj v laboratoři v čisté kultuře.
  Zdravý pokusný objekt musí po naočkování dostatečného počtu jedinců této čisté kultury onemocnět a vykazovat stejné příznaky onemocnění jako v bodě 1.
  Z tohoto onemocnělého pokusného objektu musí být izolován mikroorganismus identický s tím, který byl pozorován a izolován v původním nemocném jedinci.“
  https://cs.wikipedia.org/wiki/Kochovy_postul%C3%A1ty

  „Následne, ak všetci ľudia diagnostikovaní na ochorenie COVID-19 sú tí istí, u ktorých bol predtým nájdený vírus SARS-CoV-2, tak môžeme vyhlásiť, že vírus spôsobil dané ochorenie (prvé Kochové kritérium).

  Tu by však museli byť presne definované príznaky ochorenia COVID-19, aby to bolo jednoznačné. V súčasnosti široko stanovené príznaky ako zápal pľúc, horúčka či kašeľ nepostačujú, pretože sa nachádzajú aj u veľkého počtu iných ochorení.

  Tento experiment však nikdy nebol urobený a ak bol, tak nebol zverejnený. Z toho vyplýva, že nebol naplnený ani len prvý Kochov postulát, nehovoriac o zvyšných troch!“

  “ Skúste poslať vašim miestnym alebo celoštátnym úradom email s požiadavkou, aby vám poslali dôkazy pre dve veci:

  Že SARS-CoV-2 spôsobuje ochorenie, ktoré sa zhoduje s charakteristikami všetkých úmrtí, ktoré pripisujú COVID-19.
  Že vírus SARS-CoV-2 bol izolovaný, rozmnožený a následne, že spôsobil u infikovaného experimentálneho subjektu konkrétne ochorenie.“
  https://www.badatel.net/vedci-docista-zlyhali-v-dokaze-ze-koronavirus-splna-4-kochove-postulaty/

  http://www.szu.cz/uploads/documents/szu/infekce/2020/tabulka_leden_srpen_2020.pdf

  http://www.vhu.sk/vojensky-ustav-hygieny-a-epidemiologie-bratislava/
  http://www.vhu.sk/poskytovanie-informacii/

 3. A to je smutné, že zase sa ide od dnes robiť ďalší lockdown. V októbrovom čísle časopisu Zem a vek bolo uvedené aké milióny, miliardy na tomto vyzískali nadnárodné spoločnosti. Veď vieme takto to bolo naplánované.
  Ale aké zaujímavé aj u nás – „zahraničné montovne“ sa nejdú zatvárať. Ako sa to určilo kde sa Covid rozmnožuje a kde nie? Peniaze, peniaze a len peniaze.
  Vypočula som viac videí od David Icke – otvára nám oči.

 4. Dnešný článok na naturalblaze.com:
  https://www.naturalblaze.com/2020/10/new-spotlight-coming-to-covid-crimes-against-humanity.html
  Kiež by sa to preložilo pre tých čo nevedia angl.

 5. anticovid

  This is a cure of viral infections I successfully use for several years.
  Costs, in comparison with various commercial pills, are minimal. Not to
  speak of vaccines and tests (and their unwarranted safety).

  At the first symptoms of an infection I take 1-2 tsp of coconut fat.
  This much is enough to stop it. Its active ingredient is Monolaurin (en
  wiki). It doesn’t work as a prevention though. When I missed the onset
  of the infection last year, I used 2 tsp 3x per day and was ok after
  about 3 days.
  Keeping my body pH up (i.e. making it an environment uncomfortable to
  viruses) is done by eating vegetarian food, avoiding sweets and putting
  baking soda in drinking water (1 tsp per 1.5 l).
  Increasing vitamin C intake also helps.
  To suppress a bronchial mucus I drink a mixture of 0.5 tsp of black
  pepper and 0.5 tsp of cinnamon mixed in 0.2 dl of lukewarm water.

 6. No, to je super, este nie je ani poriadne ten virus preskumany a izolovany, ale za chvilu tu uz mame vakciny…

 7. Verim, ze citate aj tadesco.org aj sledujete aj infovojnu vk, p.Harabina …
  Tam je sprava z Min.zdrav. SR ze nie su mrtvi na COV 19. A nevedia povedat ako sa robia statistiky.
  Ak verite ze COV 19 existuje – je aj na tadescu.org – ze vakcina bude zabijat. To je ciel a druhy je znicit ekononomiku a suverenitu statov, potraviny podavat len s jedmi (same E pesticidy a podobne svinstva).
  CR a SR by bolo lepsie keby sa spojili spolu aj s Putinom. Jedine spojenie s Ruskom nam moze pomoct.
  SR je sice samostny stat, ktori vsak nikdy nebol pripraveni niest a viest narod statu – nemal dostatok vhodnych ludi so strategickym myslenim a pochopenim vesmirnych zakonov (Pjakin o tom hovoril tiez). Vsetci, ktori boli pri moci rozkradli co sa dalo aj nedalo.
  SR a CR sa rozdelila za jeden vikend. Komisia, ktora zasadala a mala za ulohu rozdelit nas to dostala za ulohu pocas 3 dni s tym ze ked nerozdelia staty (majetok) tak najdu inych ludi.
  To malo niekolko ludi, ktorí studovali na BIVS v Prahe od prednasajiceho Doc. na tejto skole v prednaskach pretoze bol clenom tejto komisie. Rozdelilo sa v pomere smiesnom pre SR. Loga a znacky firiem isli CR a vsetko co bolo priputane k zemi ostalo tam kde to stalo. Tak napr.CSA logo ostalo v CR.
  Cely cas nas len manipuluju lebo stale su tu ludia ktori bazia po moci a peniazoch nemaju charakter ani svedomie ani sucit a uz vobec moralku, cestnost a zodpovednost za rozvoj krajiny – naroda.
  Rozdelili aj CSSR a ZSSR:
  z knihy Sidorova:
  Zásady vytvoření úvěrově finančního systému na Zemi jsou dány Torou. A kdo napsal Toru?
  Ti, kdo ji sestavili, tu Toru, jsou skutečnými pány TNK. Nikam nezmizeli, jsou tu stáles námi. Ale nikdo je nezná a nevidí. Vliv těch osob je obrovský. Kdyby ho nebylo, žádná finanční chobotnice by na Zemi nebyla. Tam se projevil skutečný rozum. A všichni ti Friedmani, Abrahamsoni, Openheimeři a spol.? Formálně jsou hlavní. Ale jen formálně.
  Mnozí z nich si nedovedou ani představit, kdo jsou skuteční pádi jejich říší. Všichni tito omezenci jsou přesvědčeni, že vše, co se na světě děje, vychází jen od nich: světové a místní války, náhrada národních kultur masovou, kurs na materializaci vědomí, a s tím spojenou globální degeneraci společnosti, plus ke všemu blížící se světová ekologická katastrofa.
  Člověk by musel být úplným idiotem, aby nepochopil, že jejich vliv, jejich peníze a oni sami jsou pouze nástrojem k rozvrácení a zničení společnosti. Tady máš ty chytré židovské hlavy!
  Podřezávají větev, na které sedí, a nechápou, co dělají… Nechápou jednoduché, nemluvě o složitějším. To, že až to skončí, bude s nimi ámen.
  Ale možná, že své pány znají a bojí se jich.
  Jak by se museli bát, aby se dopouštěli takových zločinů, z nichž se ježí vlasy na
  hlavě? Měnit v mluvící zvířata, fakticky v člověkupodobné opice celé pozemské lidstvo, a zároveň s ním i své potomky. Ne Gero, tu nejde o strach. I když, o něj také. Jde o něco jiného.
  O omezenost, elementární debilitu. Jak říkají v Rusku: „ Krávy se boj zepředu, koně zezadu a hlupáka ze všech stran“. Kdyby byli ti lidé chytřejší, začali by své peníze vkládat ne do ničení ale do tvoření: do nových pokrokových technologií, do vzdělání, kultury, zdravotnictví, Do obnovy vykácených lesů na kontinentech, stepí, zničených neumělým hospodařením, a záchrany tisíců vodojemů před zkázou. Kdybychom my měli jejich možnosti!
  vytah(ulozto.sk):
  Sidorov G. A.
  Chronologicko-ezoterická analýza vývoje současné civilizace

  • Definitiva

   Sitchin, Sumérsky bohovia, človek stvorený na prácu v baniach. Bohovia plodili deti s ľuďmi napriek zákazu.
   Viktor Timura, neandertálec používal nástroje, dnešný človek nie, žili vedľa seba, po skončení doby ľadovej nastal prudký intelektuálny rozvoj dnešného človeka, dokladujú to archeologické nálezy.
   Veličko, človek je stádovo tlupová dvonohá opica, stádo preberá názory vodcu a tlupa slúži na dosahovanie cieľov.
   Biblická úžera a rasizmus, svet je nesplatiteľne zadĺžený, štáty, firmy, obyvatelia, cenové nástroje sú nastavené tak, že každá firma si musí brať preklenovací úver. Starý zákon, Žid Židovi nesmie požičiavať na úrok, ostatným bude požičiavať na úrok a ovládne svet, otvoríte brány miest a bohatstvo sveta k vám bude prúdiť. V stredoveku katolíci zakazovali Uhrom požičiavať na úrok, židov sa to netýkalo.
   Petr Bakalář, Odtajnená sociológia, židia nie sú národ, ale skupina ľudí s najdokonalejšou ideológiou úspešného prežitia.
   Od r.325 sú ľudia vystavení katolíckym dogmám, musia veriť, poslúchať, používať rozum je zakázané, mozog je blokovaný, neprijíma nové poznanie, nepoužíva fakty a logiku. Všetky ostatné kresťanské cirkvi, napr. Ariáni, boli surovo likvidované, ľudia zabíjaní. Krst batoliat je teror a duševné otroctvo páchané na deťoch, batoľa nemá poznanie, nevie sa rozhodnúť.
   Dnešná mentálna výbava ľudstva je výsledkom 2000 ročného katolíckeho „šľachtenia“ duše ľudstva.
   Asi takmer nikto sa nezaujíma o dejiny biblických cirkví, kedy vznikli, kto písal Starý, Nový zákon, ako vznikol Islam a hlavne v čí prospech slúžia cirkvi, ako vzniklo náboženstvo, ako fungujú náboženstvá mimo biblických cirkví.

   Kapitalizmus je výsledkom 5000 rokov trvajúcej vlády ideológie sociálneho parazitizmu a svetovláda židov je len nástrojom globálnej svetovlády, židovský nástroj má časovo obmedzenú existenciu, raz sa stane nežiadúcim.

   Jediným pravdivým zdrojom o fungovaní sveta je Fond konceptuálnych technológií, fkt.ru, levanet.cz, Pjakin videá. Všetko to ústi do DVTR a KSB, koncepcia spoločenskej bezpečnosti, Putin a jeho ľudia, mierová, dobrovoľná, obojstranne výhodná spolupráca demokratických národných štátov. KSB odpovedá na všetky problémy sveta, rodina ako základ spoločnosti, žiadne vojny a revolúcie, nie LGBTI, mimovládky…

   Z pohľadu poznania sveta je korona „pandémia“ zločinom proti ľudstvu, pokusom uvrhnúť ľudstvo do novej formy duchovného a fyzického otroctva, pokusom svetovlády udražať si doterajšiu moc, ktorá funguje na ideológii sociálneho parazitizmu, pánov a otrokov.

   Preto treba vešetky kroky vládnucej moci vo veci korona podvodu odmietnuť a brať kompetentných na zodpovednosť pred súdom, premlčanie zločinov proti ľudstvu neexistuje.

   Správanie sa našej vlády voči občanom mi veľmi pripomína správanie sa Maďarov voči Uhrom, ničiť a zničiť za každú cenu, bezohľadnú maďarizáciu Uhrov, Slovákov, začala 1866 a trvala do vzniku Česko-slovenska. Bola to doslova duchovná genocída národa Uhrov, väzenie a tresty smrti neboli výnimkou, za názor, zakázané bolo všetko slovenské, deti boli odnímané do Maďarska!!! Maďari sú pritom genetickí Slováci, ktorých chod dejín donútil-presvedčil, aby popreli svoj národ a kultúru a prijali menšinovú maďarskú reč, ich dnešná kultúra má korene v kultúre Uhrov, slovná zásoba, piesne… Poturčenec horší Turka. Maďari si Panóniu vyženili po praslici.

   Dejiny Slovanov, Uhrov, Slovákov a iných svedčia o tom, že národy boli ničené vždy vlastnými elitami, národné autority, konceptuálni vodcovia, boli ihneď fyzicky likvidovaní. Od r. 1989 podliehame autogenocíde, kapitalizmus potrebuje otrokov a nie národy, štátna politika je o práve záujmov jedinca a bezpráví potrieb spoločnosti.

   Jediní na svete, kto dokáže nastoliť KSB a garantovať národom slobodu, demokraciu, existenciu štátu a hraníc, je Putinove Rusko, lebo jediné má na to zdroje, energie, suroviny, ľudí, jediné má kultúrnu tradíciu prežitia na genetickej úrovni, sloboda, pravda, poznanie dejín aj súčasnej reality. Nepriateľom národov sú jeho vlastné elity a jediným priateľom národov je Putinove Rusko. Taký je aktuálny stav sveta!!!

   Čiže korona „pandémia“ je krízové riadenie ľudstva s cieľom novej kvality otroctva, vyvolať nekonečný strach a uvaliť na nás nekonečnú poslušnosť. Ak sa stádo, masy, tlupa, národy, nespamätajú, tak začne likvidácia autorít, vodcov, ktorí sa postavili proti podvodu korona „pandémie“.

 8. Ľubomír

  Dr. Sam Bailey z Noveho Zelandu vysvetluje, ake je nespravne testovanie. Vo videu je info z pribaloveho letaku (7:42) kde sa pise:

  „Pozitivny vysledok moze byt sposobeny minulou alebo sucastou infekciou s nie-SARS-Cov-2 koronavirusovymi kmenmi, takými ako HKU1, NL63, OC43, alebo 229E“.

  Co k tomu dodat. Kazdy, kto ma zdravy rozum a ma nadchu a nema extra tazke priznaky, tak sa testovat pochopitelne neda. Ale zial je vela ludi, ktory utekaju k lekarom a na testy uz pri naznaku nadchy. Mnohi zbytocne prilievaju vodu na mlyn tomuto covid19 sialenstvu.

 9. Aj ja som si doteraz – na zaklade dostupnych informacii – myslel, ze tzv. izolant virusu neexistuje. Opak je pravdou:
  izolovali ho v CINE uz 17. januara t.r. -pozri tu:
  https://www.ncbi.nlm.nih.gov/nuccore/MN908947.2
  https://www.ncbi.nlm.nih.gov/nuccore/MN908947.3
  WHO (svetova zdravot. organizacia) to zrejme vedela, ale tajili to!
  Staci si pospajat toto a informacie o patentovani PCR-testov podvodnika Drostena v januari:
  https://patents.google.com/patent/WO2003033732A2/de

  • V uvedených odkazoch je síce uvedený genóm, ale nie je nijako špecifikované, ako ho získali – čí purifikovaním a izolovaním vírusu, alebo len hľadaním génov na základe knižníc už známych génových sekvencií.

   Preto uvedené odkazy nie je možné považovať za dôkaz toho, že ten vírus skutočne izolovali.

   • Ivana – zjavne ti ušiel fakt, že tzv. „výskum“ = vývoj Covid 19 bol prenesený z USA do Wuchanu ešte za vlády Obamu – a tá poskytla na výskum-vývoj!!! 3,7 milióna USD. Dohľadaj si. Už som tu spomínal, že /podľa info od Pjakina ešte z februára t. r./ existuje tento údajne patentovaný vírus /Fauci, Gates a spol./ len v 2 laboratóriách na svete – a preto napr. európske laboratóriá nemohli ani vyvíjať tzv. naturalizovanú vakcínu – nemajú izolát!

   • Super postreh – vdaka za argument! Cinski vedci urcite urobili, co im KS (Komun. strana) prikazala …

    • Z Číny sa postupne stáva Centrum koncentrácie svetového riadenia – ktoré sa premiestňuje z NYLON /New York-London/ do Pekingu. Ak je projekt Covid 19 nástrojom riadenia – je pochopiteľné, že subjekty tohto nástroja riadenia sa premiestnili z USA do čínskeho Wu-chanu. Z Wu-chanu aj v minulosti vychádzali iné nástroje riadenia – obchodu aj genocídy = všetky morové nákazy, ktoré postihli Európu! Je to ako vysrať sa do ventilátora – vždy s rovnakým efektom. Dokonca aj nájazdy Húnov na Európu – vtedajší Rím – vychádzali z cielenej rozpínavosti a tlaku Číny – čo bolo zjavné porušenie Veľkého Mieru podpísaného v Hviezdnom Chráme pred 7529 rokmi. Globálne riadenie tu funguje už tisíce rokov. Komunisti /marxizmus, sionizmus/ sú jeho „moderným“ globálnym nástrojom – ako periféria tej skutočnej – pre nás zatiaľ neviditeľnej moci. Chimera Group.

     • Veľký Mier podpísaný v Hviezdnom Chráme bol pred 7530 rokmi… sorry, o rok si sa sekol :))

     • ametyst – „Veľký Mier podpísaný v Hviezdnom Chráme bol pred 7530 rokmi“

      Nový rok Veľkého Mieru /ako pre koho/ – začína vždy dňom jesennej rovnodennosti. Ak sa to nepočíta astronomicky presne na hodiny – je to obvykle 23. septembra.

      Použil si typickú zneistujúcu poznámku, t. j., či sa vojvodcovia dohodli na mieri najprv, a až potom sa prestali zabíjať, alebo sa najprv prestali zabíjať a až potom podpísali mier – v tomto druhom prípade – ak si pri tom bol – máš technickú pravdu. Ak sa v týchto dňoch počíta nový rok 7529, tak je to 7528 rokov od podpisu a pár dní navyše preklopených do nového roku. Polemizovať o tomto mi nevadí – naopak – nech to vyvolá záujem. Hlavne to porušovanie mieru. Plán Veľkého Izraela /až po Ukrajinu/ tento mier obchádza, pretože sa zmluvne netýkal Egypta.
      https://aeronet.cz/news/bitva-u-kadese-po-trech-tisiciletich-aneb-rusky-koncert-v-syrii-a-finale-kdo-s-koho/

      Len ako poznámka ku tomu „parlamentu“.
      Ultimele clipe ale lui Ceausescu. Spectacol. Berlin
      https://www.youtube.com/watch?v=QhK7Gk68y24

 10. Možno vírus nik neizoloval ale milión mŕtvych ktorý nemuseli byť presvedčil aj dvoch vedúcich trolov v USA a GB aby sa zobudili. Možno je potrebne aby niekto z EU komisie skontroloval miliardovú investíciu na vakcínu
  z našich dani .Kde skončili , či sa ukradli ako dotácie na banánove plantaže v Afrike alebo podobne , ako ukradnuté na Slovensku

  • piťo – zapni si dnešné Dopoludnie s Adrianom na Infovojne 12. decembra 2020 – nemocnice poskytli nejaké informácie o hospitalizácii a úmrtiach – nechcem to pliesť, ale štatistiky z roku 2020 sú o 10-tisíce nižšie oproti roku 2019.

 11. Nemám kam, tak sem…

  POZOR! Scientológovia šíria hoaxy a plagiátorstvo v súvislosti s GNM!!!

  „POZOR!
  PLAGIARIZMUS – NESPRÁVNE PREDSTAVENIA – PRENAMENOVANIE
  V reakcii na pokračujúci plagiát jeho lekárskych objavov Dr. Hamer legálne chránil svoju prácu
  pod anglickým názvom German New Medicine® . Napriek tomu plagiát, skreslenie informácií a
  premenovanie nemeckej novej medicíny® pokračujú dodnes.
  My v LearningGNM sa kategoricky dištancujeme od skupín a jednotlivcov uvedených nižšie.
  … vrana k vrane sadá …
  TOTAL BIOLOGY ® je organizácia založená Dr. Claude Sabbahom , francúzskym lekárom, ktorý
  Hamer vo Francúzsku študoval v polovici 80. rokov. V roku 1993 bola Sabbah pripravená prevziať
  „Nová medicína“. Zmiešané s NLP (Neuro lingvistické programovanie)), psychogenealógiou (Anne Ancelin-
  Schutzenberger) a ďalšie teórie nazval svoju „novú vedu“ (sic !!) „La Biologie Total“ alebo „Total
  Biológia “. Dodnes nasledovníci Sabbah, najmä Gérard Athias , Olivier Soulier, ako aj odnože
  z úplnej biológie vrátane biologického vyradenia z programu alebo biogenekológie ( Christian Flèche, Patrick
  Obissier ), Biodecoding® ( Anne-Marie Boularand, Daniel Gambartte, Enrique Bouron) ,
  BioReprogramming® (Isabelle Benarous) , Awareness Heals ( Dr. Nelie Johnson ), Quantum
  Univerzita ( Dr. Paul Drouin ), Bioneuroemoción (Enric Corbera) a Recall Healing® ( Gilbert
  Renaud ) naďalej kazí pôvodné dielo Dr. Hamera.
  META-Medicine® vo veľkom rozsahu plaguje k objavom Dr. Hamera. V roku 2004 Johannes
  Fisslinger (Los Angeles, Kalifornia) a Dr. Anton Bader (Nemecko) bezcitne prevzali a premenovali na Dr.
  Hamerov lekársky výskum už viac ako 20 rokov! Dnes pôsobí ako medzinárodný reprezentant Richard Flook (Kanada)
  hlavný tréner. Dr. Bader slúži ako „špecialista na diagnostiku relé mozgu“ ?! UPOZORNENIE: Žiadne z
  osoby uvedené v tomto dokumente, vrátane Dr. Badera, boli Dr. Hamerom vyškolené v zručnosti
  analýza skenovania mozgu založená na GNM.
  Ďalšími navrhovateľmi tejto podvodnej organizácie sú Annie Gedye, Cindy Galvin , Rob Waghmare ,
  Deborah Wiggins-Hay , Annie Gedye , Sharon Curry , Joanne Davis , Tremayne Reiss , Joanne Ross ,
  Dr. Kwesi Anan Odun (UK), Sidse Brodersen , Martin Hejlesen , Lars Mygind , John Rhodes (Dánsko),
  Rob van Overbruggen (Holandsko), Stephane Provencher, DC , Jane Oelke , Nicole Taylor , Yve
  Evans , Gregory Dean , Dr. Kevin Chan (USA), Cindy Hubka (Kanada), Anu Mehta , Gita Jayakumar
  (India) a Christa Krahnert (Austrália). META-Health® (META-Health University) a životný štýl
  Prescription® (Lifestyle Prescription University) sú ďalšie obchodné názvy META-Medicine
  Združenie. Richard Flook tiež pôsobí pod ochrannou známkou Advanced Clearing Energetics ® .
  Napriek pozoruhodnej úspešnosti Dr. Hamera boli zakladatelia a nasledovníci spoločnosti META-Medicine vytrvalí
  tvrdia, že GNM nemôže ponúknuť žiadnu terapiu („Dr. Hamer nepoužil vôbec žiadnu terapiu“, „metóda Dr. Hamera
  a terapia je neúčinná “, Fisslinger v rozhovore s Deanom Sterlingom Jonesom z roku 2016). Iba táto dezinformácia
  slúži ako zámienka na použitie techník a „alternatívnych“ metód liečby, ako je Neuro Linguistic
  Programovanie (NLP), Time Line Therapy®, Martrix Reimprinting, technika emočnej slobody (EFT)“ – článok pokračuje… /použite prekladač/
  https://learninggnm.com/documents/Attention-e.pdf

 12. Definitiva

  Záver nemeckej mimoparlamentnej komisie na vyšetrtenie príčin korona pandémie: Zločiny proti ľudskosti:
  https://www.czechfreepress.cz/uvadime-videa/reiner-fuellmich-zlociny-proti-lidskosti.html

 13. Zároveň ale na strane 43 daného dokumentu je uvedená tabuľka špecifity rôznych respiračných vírusov ako napríklad rhinovirus, parainfluenza1,2,3,4, respiračný syncytialny vírus(RS vírus), ľudský koronavirus, sars, mers, bocavirus, influenza A (H1N1, H3N1), influenza B, metapneumovirus, adenovirus ale zároveň aj baktérie ktoré vyvolávajú respiračné infekty ako streptococcus, mycoplasma pneumonie. A na všetky uvedené patogeny je negatívna špecifita to znamená že ten test má tú schopnosť vylúčiť že u daného pacienta nie je prítomná z vyššie uvedených chorôb. Takže na akú chorobu má vyjsť pozitívny test pokiaľ je špecifita tohto testu taká aká je, navyše sa dá pekne diferencovať či sa jedná o bakteriálne alebo vírusové ochorenie.

  • Koľko existuje druhov vírusov? Koľko ste ich uviedli vy?

   • Áno sú uvedené, zhrnul som ich pod pojmom ľudský koronavirus, stačí sa pozrieť do uvedeného dokumentu na stranu 43.

    • Ok, ale to neznamená, že v tej tabuľke sú vymenované všetky existujúce vírusy.

     Podľa tejto najnovšej štúdie: https://www.thelancet.com/journals/lanres/article/PIIS2213-2600(20)30453-7/fulltext

     je špecificita PCR testov na nový koronavírus nad 95%. To znamená, že stále existujú iné faktory (vírusy), ktoré spôsobujú, že do 5% skutočne negatívnym ľuďom vyjdú testy pozitívne (teda falošne pozitívne).

     • Áno, nie sú tam všetky uvedené respiračné vírusy ale sú tam tie najčastejšie, ktoré kolujú v populácii a majú podobnú ak nie rovnakú symptomatologiu so sars cov2. Chýbajú tam ako napríklad cytomegalovirus, vírus Epstein Barovej. Článok z Lancetu uvádza že sa v UK robila štúdia podľa ktorej je špecifita viac ako 95%, žiadny test v medicíne nie je 100%, tým pádom u každého testu je riziko falošnej pozitivity pokiaľ sa bavíme o špecifite alebo falošnej negativity pokiaľ sa jedná o senzitivitu. Ale stále je to zanedbateľné oproti tomu keby bola špecifita iba 50%.

     • 5% je zanedbateľné? Ak sa urobí 10 000 testov, kde bude 2% pozitívnych a 98% negatívnych, tak koľko je 5% z 9 800 negatívnych? 490 falošne pozitívnych pri 200 skutočne pozitívnych je málo?

  • Michal – ad „Takže na akú chorobu má vyjsť pozitívny test pokiaľ je špecifita tohto testu taká aká je, navyše sa dá pekne diferencovať či sa jedná o bakteriálne alebo vírusové ochorenie.“

   1/ Pokiaľ sám autor PCR testov – Kary Mullis – zavraždený „zápalom pľúc“ v auguste 2019 – lebo sám upozorňoval, že jeho testy nie sú vhodné na testovanie ŠPECIFICKÝCH ochorení spôsobených mikroorganizmami – o akej špecifite sa tu doboha donekonečna bavíme?!

   2/ Pokiaľ je celý podvod A BIZNIS založený na vlastnení akéhosi PATENTOVANÉHO vírusového svinstva – a preto ho nikto fyzicky ani nemôže izolovať – lebo by nemohol fungovať podvod a biznis s vakcínami a aj testami – ktoré závisia na dodaní akýchsi „odtlačkov“ PRÁVE TEJ PATENTOVANEJ SEKVENCIE RNA vírusu – o akej špecifite sa tu bavíme?! Už si skúsil niekomu predať tank na základe jeho odtlačkov v blate?! Lebo čo keď to nie je tank, ale obyčajný buldozér?!

   3/ Pokiaľ niekto na Slovensku či v Európe jednoznačne neprehlási, že má izolát Covid 19 – teda fyzický vírus – a nie opičku na gumičke-strašidielko – ako ho zobrazujú „v jeho vernej podobe – aj keď mení farbu ako chobotnica podľa nálady“ – tak je táto debata o nákaze u konca a začína debata o NWO a reálnom fašizme!

   Takže sú mi všetky tieto kódy a skratky laboratórnych príšer u prdele a začína ma zaujímať kód 771 – čo znamená kód označujúci preplácanie lekárskych úkonov spojených s podávaním vakcín zo strany nadnárodných poisťovní! Toto je to budúce zaujímavé číslo v zdravotných „análoch“.

   • Maros, chcem sa Ti podakovat za velmi dobre komentare a hlavne ich formu 🙂
    myslim, ze sa objavujes aj na Tadescu dost casto, Tvoje vedomosti a rozhlad su na vysokej urovni, vazim si ze si najdes cas a siris dalej….

    • Na Tadesco.org som už skončil – už to nepočítam – zhruba pred 2-3 mesiacmi. Dôvod – manipulatívna cenzúra – zákaz čokoľvek kritizovať, čo nebolo v 100% súhlase s guru a s výpomocnými guru. Ide o to, že ja si uvedomujem, aké nebezpečenstvo predstavuje kvapka jedu v pohári vody. Oni aby pretlačili ten jed – musia poskytnúť aj ten pohár vody. Ak to sleduješ – sú s mnohými kľúčovými info pozadu niekoľko mesiacov – vyťahujú ich pre zaujímavosť ako bulvár, ale časovanie – timing ich nezaujíma. Podľa názoru iného účastníka hrajú pre globalistov – síce proti Deep State, ale nie v náš prospech celkovo.

     U nás odporúčam veľmi veľmi pozorne sledovať tie vzájomné útoky politikov na seba – momentálne Matoviča na Sulíka – a fuk na koho ďalšieho – vrátane Kotlebu – sú to len nahraditeľné figúrky nadnárodného riadenia, ktoré musia zostať v povedomí verejnosti pre prípad nových volieb /v krajnom prípade technologicky zmanipulovateľných OPÄŤ!/. Takže ak pôjde dole Matovič a nastúpi „ublížený“ Sulík – sú to rovnaké sku.vené bábky – nechcem ich nazývať hráčmi, ktorí blufujú ako podvodníci pri jednom pokerovom stole, pri ktorom sa akože nepoznajú. Je to banda ROVNÝCH! Očakávať z tohto prostredia nejakého vodcu národa je absurdné! „Slovenské“ nadnárodné divadlo.
     Čiže zhrniem – základný konflikt s Tadesco spočíva v ich utajovanej podlosti. Odišiel som odtiaľ na určitú dobu viackrát, ale prekusol som svoje ego v záujme dostať na tejto platforme čo najviac medzi ľudí toho, čo viem, lenže po čase som si to zrovnal, že ich len zásobujem „tým správnym materiálom“ na ktorý môžu potom zavesiť svoje manipulácie. Stačilo – nemienim byť užitočný idiot, pokiaľ som na tejto úrovni zorientovaný. Pripúšťam, že na vyššej úrovni užitočný idiot byť môžem – len si to neuvedomujem. Ešte.
     To, že svieti Slnko – a ono práve svieti, ešte nie je zárukou, že to ostatné je v poriadku tiež. Asi tak. Tak fungujú polopravdy – čo neznamená práve 50% pravdy a 50% lži. Lebo kvaka jedu v pohári vody tiež nie je vidieť. Riadim sa tým, čo viem a svojím svedomím a svojím záujmom.

     • Maroš (13/10/2020 at 13:25), máte neuveriteľne hodnotné a kvalitné príspevky. Je (pre mňa) radosťou čítať a premýšľať po dočítaní. Máte obrovský, široký obzor. Ďakujem Vám za prínos pre mňa. Veľa zdravia Vám, i Vašim drahým úprimne želá – Mária

     • marynka – ďakujem za prianie zdravia. Priznám sa, že som 20-30 rokov nič poriadneho neprečítal – tiež som sa naháňal ako blbec, a tiež mi bolo nie odmenou – priam právom!!! užiť si! „Chlieb a hry“ = robota a zábava = sex, chlast, rozptýlenie, telka, atď. Nakoniec som žral chleba z núdze a zábavou bolo trochu tepla a snívanie. Tiež som „nemal čas“ – ako teraz tí blbci ako ja vtedy, ktorých sa snažím prebrať ja teraz. Prežitie ma donútilo k poznaniu – tak je to jednoduché. Čiže áno – mám za sebou – a bohvie čo ešte pred sebou.

      Ako decko som čítal, čo sa len dalo. Čítanie prestalo až s povinným učením. A potom so starosťami o rodinu, deti, prácu. A potom so starosťami samého so sebou. Únava je sviňa na vzdelávanie sa – ale je dobrá na spánok. Čím som starší – tým menej si chcem prespať život – aj keď by som si konečne rád pospal bez… Tých myšlienok o všetkom. Mojou slabinou je, že neviem hádzať veci za hlavu – no a preto sa občas vyzúrim. Táto Covid 19-stka mi neskutočne pomohla prestať sa zaoberať sám sebou – aj keď je to znovu stres – ale – radšej zomriem v boji s adrenalínom ako v posteli s hadičkou v hrdle.

      He – vo vojenskej nemocnici v Olomouci mi ráno ešte počas spánku drbla sestrička /mladá – asi som ju prehliadal/ všetky moje veci O HLAVU – že sa mám obliecť a konečne vypadnúť na útvar! Keby som nemal nohu v sádre – bol by som ju zabil. Normálne zdrhla! Moja prvá myšlienka bola, že nenávidí Slovákov – už som to v Čechách zažil zopárkrát – a bolo to husté – nechápal som hĺbku tejto nenávisti – lebo keď nenávisť, tak hádam tá osobná. Psychopati – prípad od prípadu. Cechov a Moravákov mám rád a vždy sa teším na kus reči, keď ich na Slovensku občas stretnem

      Autentických príbehov mám teda zažitých dosť – nemusím si vymýšľať, nemusím klamať – a tak si otváram zobák ako mi narástol. Lebo mám silné asociácie = obrazy – a tie často prenášam do svojich lamentárov.

 14. Príprava na bezhotovostný platobný styk (aby nebola hotovosť) v Európe. V Amerike sa na tom už vo veľkom pracuje. Darmo tá 0,0001 percentá elita čo diriguje túto zemeguľu chce mať pod kontrolou každý cent čo minieme a potom môžu zdvíhať dane, dávať pokuty, odpojiť nás od nášho účtu…
  https://zemavek.sk/ecb-zaregistrovala-ochrannu-znamku-digitalne-euro-chce-kontrolovat-vsetky-platby/

 15. Dnes na Rádio Slovensko bola relácia, že máme jesť menej mäsa. Napadlo má, že náš milučký pán Bill Gates chce mäso nahradiť nejakou chémiou, má na to firmu. Na naturalblaze.com boli články ako sa v USA zámerne ničí poľnohospodárstvo, cena mäsa sa tam už zdvojnásobila. No comment (bez komentára)
  Rozmýšľam, čo elity sveta plánujú: máme papať len gmo, umelé mäso…A aj bez depopulačnej vakcíny s nanočipom proti Covidu odletíme jednosmerkou do nebíčka.

 16. No comment:
  https://www.hlavnespravy.sk/socialna-siet-zrusila-stranku-badatel/2316354
  Neviem či je to ozaj pravda, ja na sociálnu sieť Bádateľa nechodím.

  • Ak majú pravdu oni, tak čoho, resp. koho sa boja? Namiesto argumentov uplatňovanie moci? Takýmto zbabelým postojom ešte aj tým dosiaľ nerozhľadeným práve oni otvoria oči.

 17. https://banned.video/watch?id=5f834611ca89fa1143596e2d
  Neskutočné video pána Alexa Jones – odhaľuje koľko ľudí už umrelo hladom kvôli Lockdownu (uzavretiu) a nie kvôli Covidu, hovorí aby si ľudia dali dole rúška, odhaľuje všetky podvody, podvody Billa Gatesa, čo s nami robia globalisti a čo plánujú s nami urobiť…

 18. Ja oceňujem snahu tu všetkých objasniť všetko okolo COVID-19 … ale čo ďalej? Ako z toho kolotoča von? … Lebo sú tu nové opatrenia, ktoré útočia na ekonomiku SK.

  Mimoriadne čísla nakazených budú stúpať, lebo je mimoriadny počet testovaných a všetci sme nezodpovední … (ako aj tí čo to hlásajú, ako aj tí čo ležia doma bezvládni na posteli.)
  V prvej vlne sme boli predsa medzi TOP s počtom nakazených …len zabudli dodať ….aj počtom testovaných. Kam sa hrabe India s počtom testovaných .. prečo nechcela byť medzi TOP ?

  • Každý deň hlásia počet nakazených, teda pozitívnych v teste a celkove testovaných. Absolútne čísla pozitívnych sú nič nehovoriace, nech to udajú v percentách. Stále sa to točí okolo 10%. Ale to by nevyvolávalo taký strach!
   Hovoria, že opatrenia zastavia keď bude pozitívnych menej ako 500. Ale to nebude nikdy, keď počet testovaných navyšujú. robia z nás úplných blbcov – za čie peniaze?

  • ametyst – z toho kolotoča von tak, že sa najprv preberieme z nočnej mory, potom zo sna vo sne – a pokiaľ vláda predstavuje časť exekutívy – aj armáda predstavuje časť exekutívy. Problém je, že jej „velí“ Čaputová – a tá je súčasť našej nočnej mory. Do pi.e satanistickej – „Aby sa ľudia na Slovensku nebáli umierať.“ – náhoda? Prerieknutie? Nemáme sa báť umierať s vakcínou?!

   A TÁ TÚTO VLÁDU VYMENOVALA – DOBOHA SIONISTICKÉHO – SATANA!

   Otázka ametyst – už si niekedy poznal prípad, aby sa dalo fašizmus a tyraniu odstrániť bez boja – bez sily – pomocou demokratických – a už vôbec pseudodemokratických pravidiel? Lebo ja nie!

   Takže moja rada – najprv si sám vypál jednu poriadnu facku a prestaň tu kňúrať o nákaze – keď tu máme totálny fašizmus! SMRŤ FAŠIZMU! MOR HO!

   Náš problém spočíva v sku.venej odnárodnenej armáde a v sku.venej polícii prepletenej s organizovaným zločinom. A ktorá nemá problém klamať! Vypočujte si dnešné – z 12. októbra – Dopoludnie s Adrianom na Infovojne a pochopíte tú TOP demoralizáciu v týchto zložkách! Keby si svedok nebol urobil záznam rozhovoru s políciou – odškriepila by mu nos medzi očami! „Pomáhať a chrániť!“ – koho doboha! Túto štátnu mafiu! Tú, ktorá podľa Protokolov rozkladá tento štát! Keby nejaký skutočný „Covid 19“ zmizol do rána – táto banda nás neprestane požierať!
   Mor ho!

   • Maroško….tak ty si daj dve facky za to, že tu len kecáš a nestojíš pred parlamentom!!
    a tretiu za to že si nepochopil v druhom odstavci môj sarkazmus 🙂

    Už od novembra 2019 tvrdím, že zabudnite na to, že sa ráno zobudíte a covid tu nebude!

    pekný článok od českého pána advokáta aj Václava Klausa
    https://www.zdenekkoudelka.cz/www/article_detail.php?id=814
    https://www.institutvk.cz/clanky/1628.html

    • Ametystko – „že tu len kecáš a nestojíš pred parlamentom“ – ja ti d.bem na postávanie pred parlamentom! Nie som z Blavy, aby som si tam mohol odskočiť, nie som skaut a nepotrebujem získať bobríka nepriepustnosti – ani si šťať do pampersiek – lebo inde sa tam vyšťať nedá! Už som tu spomínal, že dav – ups! – tých 6 ľudí s povolením našťať si pred parlamentom – má tak či tak IQ baranidla, a ja tiež nepatrím medzi tých 6 ľudí platených Sorosom aby si našťali do gatí – za nejaký majdan na Slovensku.

     Ametist – pre mňa si drúza. Obvykle sa vyskytuješ spolu s ostatnými v akomsi dutom bochníku pekne spolu s ostatnými – než vás načne nejaké kladivo, ktoré vie dobre,čo si zač. Blbá prezývka – lebo diamant nikdy nenájdeš pohromade so súdruhmi – a ty súdruh SI!

     He he! Vás desí to, že napriek vášmu pocitu, že máte všetko a všetkých pod kontrolou – predsa sa nájde malá skupinka „vojakov-defenders“, ktorých pod kontrolou – ani kúpených nemáte!

     Ham!
     https://krystal-healerhuset.dk/wp-content/uploads/2017/11/Ametyst-grotte-182kg.jpg?x49248
     Drúza a farebná revolúcia
     https://static.newage.bg/resources/ametist-druza-43395-1.jpg

     Skrátim – keď vás niekto rozoberie na jednotlivcov, tak ste úplne v prdeli!

     Ad „a všetci sme nezodpovední … (ako aj tí čo to hlásajú, ako aj tí čo ležia doma bezvládni na posteli.)“ – ak toto označuješ za sarkazmus – ja zase za súdružské sypanie si popola na hlavu. Syp si ho sám! Strašiť choď malé deti – ak nejaké máš svoje. Vytváraš tu vzťah MY medzi nami a tými debilmi tam hore.

   • ale no taaaak… on si nemôže dať dve facky?? 🙂
    len ja sa mám biť na jeho príkaz??

    žeby tu bola cenzúra len pre vyvolených?
    naši advokáti by sa mohli inšpirovať https://www.zdenekkoudelka.cz/www/article_detail.php?id=814

 19. Toto nás čaká. NWO sa neskutočne rýchlo približuje:
  https://zemavek.sk/co-pre-nas-chystaju-novi-revolucionari/

 20. Jednoduchá

  Ďakujem všetkým za výborné postrehy a podnety, hlavne od p.Definitívu , p.Maroša, p.Petra 55, tiež ako vždy od Jean :-), od p.Michala, p.Ivany a ďalších…..píšem ozaj stručne, lebo mojim príspevkom sa tu ,,nedarilo včera ukázať“ :-(…..
  Želám všekým slobodne bádajúcim pekný večer :-)………………….

 21. Jednoduchá

  To je možné, že ho tu nedostanem :-(, možno taký lajk dostanem voľakde inde :-)……..,avšak! keď nemôžem povedať svoj názor, tak mi to príde ako ,,obmedzovanie“ , takže tak.
  Želám pekný deň všetkým slobodne zmýšľajúcim :-)…………….

 22. Jaroslav D M

  https://youtu.be/VBfXrDiwLSQ
  Nazorne vysveteleni na zelvickach jak na nas se take parazituje a mnozi to jeste nechapou, ze je mame a zivime?
  Tak se zamyslete a odstranme vsechny ty parazity z naseho zivota, neb nejak tak.

 23. Jaroslav D M

  Chce Belorusko dopadnout jeste hure nez dnes „svobodna od Rusu Ukrajina?“

  Kdyby CCCP bylo zachovano, dnes ma jen Ukrajina asi kolem 65 az 70 millionu. Ale hola hej dnes vykradena vcetne od Hunter Biden zivori tak jen kolem 25 milionu. A dalsich 15 milionu je vyvoleno k depopulaci asi amnipulacema vcetne vakcinovanim?
  A na vice, GMO a vse ostatni a hlavne manipulace, ze se malo chapcu nejak rodi. Asi ty dobre divenky si budou muset brat za manzely Africany na vytvoreni nove Multirasy Ukrajiny NSP otroctvi. Tak dopadly.

  Za CCCP nikdy na tom tak bidne snad nebyly? Krym vybojovalo za 2. Svetove od okupantu fasismu take Rusove, ne Ukrajinci. Chruscev Krym pripojil k Ukrajine vcetne Novorosijska a …
  Pred tim od Osmanu take genialni Admiral Fjodor Usakov

 24. Jaroslav D M

  Na zacatku skolniho roku Privatni skoly Upper Manhattan a Brooklyn svazely deti v plnych autobusech bez rousek a take jak jsem slysel skolni hriste s aktivitama bez rousek? Asi dostavaji do stravy nejake immunologie nebo nejsou nakazeny?
  Pry testama mohou sbirat vasi geneologie k dalsimu zpracovani nebo dokonce k „nakazam“?
  Ja jiz zadnym jejim lzim nemohu verit. Do takove USA jsme se nikdy neminil presidlovat, ale ZVITEZIME, jinak nejde nic, jen nase bolestiva a terrorem obohacena zahuba?

  • Jaroslav DM – ad „Pry testama mohou sbirat vasi geneologie k dalsimu zpracovani nebo dokonce k „nakazam“?“

   Každý zber DNA a personalizácia predstavujú riziko, že sa stanete potenciálnym darcom orgánov na objednávku! Ak medzitým takýto kompatibilný darca umrie – tie svine okamžite vyštartujú po jeho kompatibilných príbuzných! Podľa genealógie – AJ SOCIÁLNYCH SKUPÍN /e-maily!/ – sú schopní dohľadať až 60% kompatibilných príbuzných, ktorí nemajú vôbec spoločné priezvisko s prvotným darcom! Takže mimo testu otcovstva v odôvodnených prípadoch /až 30% otcov nie sú biologickými otcami svojich detí/ nechať si urobiť test DNA „aby sme zistili, či nie sme potomkami nejakej šľachty či vyvolených“ – je vyslovená hlúposť!

   MyHeritage DNA | Odhaľte vašu etnickú príslušnosť a rodový …
   [Prehľadávať doménu http://www.myheritage.sk/dna/%5D https://www.myheritage.sk/dna/
   Technológia vyhľadávania zhôd DNA Matching odhaľuje percentuálny podiel v DNA, ktorý zdieľate s osobami so zhodami s vašou DNA a ukazuje, aké sú blízke vaše príbuzenské vzťahy. Môžete sa spojiť so svojimi novonájdenými príbuznými a tak sa dozvedieť viac o vašej rodine a objaviť spoločných predkov.

Pridajte komentár

*