Teraz budú najdôležitejšie eurovoľby v histórii. Určite choďte voliť a zabráňte progresívnym fašistom navoziť tu státisíce migrantov, zaviesť povinné očkovanie, zakázať autá na benzín, zdražiť energie a potraviny, zaviesť digitálnu totalitu, zatiahnuť nás do vojny a inak vám zničiť život!

Konatelia Pfizeru sú zločinní receidivisti: Opakovane propagujú smrtiace lieky


Print Friendly, PDF & Email

Konatelia Pfizeru sú zločinní receidivisti: Opakovane propagujú smrtiace lieky

(S.D.Wells, NaturalNews.com) – Vedeli ste, že Pfizer je najpodvodníckejšou farmaceutickou spoločnosťou v histórii vôbec?

Zameriavajú sa na výrobu chemických liekov (napríklad chemoterapie a vakcín), ktoré nefungujú a spôsobujú poškodenia a potom urovnávajú súdne spory a prípady podvodov v hodnote miliárd dolárov len za zlomok peňazí, ktoré zarobia ich predajom. Podvod im teda zarobí viac než ich stoja pokuty.

Príklad nepotrestanej gigantickej pokuty

V roku 2009, len pred 12 rokmi, mal Pfizer zaplatiť 2,3 miliardy (nie milióny, miliardy) za dohodu o trestnej a občianskej zodpovednosti, lebo propagovali nebezpečné farmaceutické výrobky.

Vedúci pracovníci Pfizeru doslova priznali vinu (Ministerstvu spravodlivosti USA) za marketing niekoľkých rôznych liekov „so zámerom podvádzať a zavádzať“ a za podplácanie lekárov, aby tie pokútne lieky predpisovali.

Odsedel si niekto z Pfizeru za tieto zvrátenosti trest vo väzení? Nie.

A teraz vyrábajú vakcíny proti ochoreniu Covid-19, ktoré vám v pľúcach a mozgu môžu spôsobiť krvné zrazeniny. Naozaj niekto verí, že títo zločinní recidivisti vyrábajú nejaké lieky či vakcíny, ktoré nie súnebezpečné či dokonca smrtiace?

Portrét zločinného výpalníctva Pfizeru: roky pokračujúceho podplácania, vedeckého podvodu, klamania regulátorom

Chcete sa stať milionárom, ktorý vyrába, predáva alebo predpisuje lieky, mrzačiace a zabíjajúce ľudí a nikdy sa neobávať, že za to pôjdete do väzenia?

Je to ľahké. Stačí vstúpiť do zločineckej liekovej kabaly Pfizeru. Ich najhorší zločinci dostanú len domáce väzenie a nejakú pokutu, hoci žijú v kaštieľoch v akom žil Jeffrey Epstein. Hovorte niečo o miernom treste. Ani jediné zatknutie či žaloba na ktoréhokoľvek vedúceho pracovníka Pfizeru. Všetci sú na slobode.

Takže, vláda USA platí spoločnostiam Pfizer a BioNTech dotácie takmer 2 miliardy dolárov za výrobu vakcín proti covidu – takmer presne rovnakú sumu, akú museli na kompenzáciách zaplatiť v roku 2009…

Náhoda? Dokážete povedať „monopol“ bez zakašľania do svojho baktériami zamoreného rúška z Číny?

Skúste hádať, kto viedol klinické testy a povedal, že vakcíny sú bezpečné a účinné. Mimochodom, „súhlas na núdzové použitie“ podľa CDC, FDA alebo EMA (liekové regulačné úrady v USA a EÚ) znamená, že ide o medicínsky experiment.

Neprebieha tu žiadna reforma. Ľudia, to len zločinní recidivisti dostávajú SPÄŤ svoje miliardy dolárov, ktoré museli v minulosti prehodiť kvôli závadným liekom, zavádzajúcej reklame, podplácaniu lekárov a ničeniu ľudského života.

Teraz vyrábajú vakcíny, ktoré spôsobujú krvné zrazeniny a vnucujú ich dvanásťročným deťom (a chystajú sa aj na deti už od 6 mesiacov veku).

Je to chorá, zvrátená medicína, vyrábaná, obchodovaná, predávaná, propagovaná a podporovaná podvodnými štúdiami a nepoctivými klinickými testami, ktoré nie sú nikdy naozaj celkom schválené.

Pfizer je „nad zákonom“ a teraz vyrába vakcínu na túto človekom vytvorenú, v laboratóriu namiešanú vírusovú „pandémiu“

Áno, vírus SARS-CoV-2 s najväčšou pravdepodobnosťou vznikol v laboratóriu.

Áno, vedci vyrobili ochorenie, pôvodne z netopierov, ktorému pridali nové funkcie navyše, aby mohlo infikovať a zabíjať ľudí.

Áno, začalo sa to v Číne (s finančnou podporou z USA).

Stop Candida

Áno, bolo to naplánované na ukradnutie amerických volieb, na zahájenie zavedenia fašizmu / komunizmu v krajinách Zápdau a, čo je najdôležitejšie, pravdepodobne na vyhubenie stoviek miliónov (možno miliárd) ľudí použitím vakcín pre nastávajúci „prevrat“.

Tie ruky zasahovali do DNA a plán to dokazuje.

Ukazuje sa, že tento údajne pandemický vírus vznikol zo zmanipulovaných génov v laboratóriu, ktoré teraz používa mRNA na vytváranie bielkovinových priónov v ľudskom tele, aby zastavili prítok krvi do rôznych orgánov a mozgu.

Bolo by možné, že spoločnosť Pfizer sfalšovala všetky dáta o bezpečnosti a účinnosti vakcíny, keďže to robia takmer so všetkým ostatným, čo vyrábajú, vrátane chemoterapeutických „liekov“ a odporných farmaceutických zmesí?

Možno práve teraz zneužívajú deti na testy smrtiacej vakcíny. Možno vymýšľajú fiktívne nemoci, aby mohli predávať viac vakcín a liekov.

Medicínske monštrá, vrahovia a recidivisti

Spomínate si na Dr. Farida Fatu, onkológa z Detroitu, ktorý vytvoril svoju vlastnú chemoterapeutickú zmes, ktorá bola stokrát silnejšia než čokoľve inék, čo používajú nemocnice, zabíjal ňou pacientov.

Bol odsúdený a poslaný do federálnej väznice? Spomínate si?

Vynásobte to tisícmi a máte desivú biofarmatickú spoločnosť Pfizer, ktorá práve teraz, keď sa pokúšate dýchať do svojho choroboplodnými zárodkami nasiaknutého farmaceutického rúška proti chrípke, vypúšťa biologické zbrane.

Týmto medicínskym šialencom prešlo a práve teraz prechádza „legalizované“ vraždenie toxickým liekom a vlády sveta ich teraz podporujú miliardami dolárov.

Ešte aj bývalý viceprezident a VEDECKÝ RIADITEĽ spoločnosti Pfizer prišiel s dôkazom o rozsiahlom podvode a sfalšovaných koncových dátach, využitých na získanie mnohomiliardového kontraktu na mRNA injekcie proti ochoreniu Covid-19, spôsobujúce krvné zrazeniny.

Tieto očkovania môžu spôsobiť autoimunitnú dysfunkciu a deštrukciu ženského reprodukčného systému, no Pfizer pokračuje plnou parou vpred – žiadne stiahnutia, žiadne moratórium, žiadne nezávislé laboratóriá, ktoré by preverili ich metódy.

Nič. Iba špinavé vakcíny, vyrábané špinavými zločincami za špinavé peniaze špinavého vládneho systému.

Pfizer vynechal štúdie na zvieratách a prešiel rovno k stovkám miliónov ľudí ako pokusným morčatám pre tento experiment genocídneho očkovania

Ale áno, spravili to. Spoločnosť Pfizer úplne vynechala testy na myšiach, potkanoch, opiciach či čomkoľvek inom a s toxínmi, ktoré sa vďaka mRNA a technológii „získania funkcie“ dostávajú cez krvno-mozgovú bariéru, šla priamo do ľudského krvného riečiska.

Toto ochorenie by u ľudí neexistovalo, keby ho tie monštrá neplánovali.

Načo ho teda testovať na hlodavcoch zo spodného konca potravného reťazca, keď jediným dôvodom vytvorenia vakcín zrejme bolo zničiť ľudský život?

Vakcína proti ochoreniu Coid-19 od spoločnosti Pfizer pripravuje ľudské telo na prevzatie patogénu a nemá nič spoločné s imunitou proti jednému kmeňu práve toho vírusu, ktorý vytvorili v laboratóriu.

Na ďalšiu vlnu „variantov covidu“ budú s veľkou pravdepodobnosťou zomierať tie naivné zaočkované masy.

Použité zdroje: Pandemic.news, NaturalNews.com, LifeSiteNews.com, NaturalNews.com, ZeroHedge.com

Prírodná liečba osteoartritídy

Autor: S.D.Wells, Pôvodný zdroj: NaturalNews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Ďakujeme tímu Bádateľa za ďalší „zaujímavý“ článok. Veru takýto život žijeme. Veľakrát už nemám ani slov.

 2. Príspevky diskutérov k úmrtiu p. Lasicu:

  Len nech sa im vráti ich logika:

  1) Ak ten, čo zomrel – zomrel s Covidom = zomrel na Covid.

  2) Ak ten, čo zomrel bol zaočkovaný = zomrel na očkovanie.
  Bodka.

  ten patológ ho zázračne rýchlo pitval,v nedeľu večer zomrel a hneď palkovič pitval až do rána-drísty,dedovi dopomohla „dobrota“keby mal vážne choré srdce,večer by nevystupoval,viem,že srdce môže náhle zlyhať,hlavne v jeho veku,ale tá „zázračná pitva-jej rýchlosť“ mi nejde do gebule

  Dvorný patológ režimu Palkovič pitval Lasicu snáď už na samotnom javisku……

 3. https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/meli-jste-covid-pravdepodobne-si-budete-vytvaret-protilatky-po-cely-zivot-pise-nature/
  Měli jste covid? Pravděpodobně si budete vytvářet protilátky po celý život, píše Nature

 4. https://cz24.news/europoslanec-milan-uhrik-ockovaci-fasizmus-uz-aj-v-policii-a-vazniciach/
  Europoslanec Milan Uhrík: Očkovací fašizmus už aj v polícii a väzniciach!

  SLOVENSKO: Dostal sa mi do rúk list Róberta Mudrončeka, generálneho riaditeľa Zboru väzenskej a justičnej stráže, ktorý zaslal všetkým riaditeľom väzníc, s cieľom nastaviť pravidlá pre členov zboru, ako aj väznené osoby tak, aby bolo výhodnejšie sa zaočkovať.
  Samozrejme diskrimináciou nezaočkovaných osôb!
  Absolútny fašizmus, prichádzajúci priamo z ministerstva, teda z Kolíkovej kancelárie.

  Slováci musia ísť do ulíc bojovať za svoje práva. Na obrovskom proteste 1.9.2021!

 5. https://www.hlavnespravy.sk/bill-gates-a-george-soros-spojili-svoje-sily-pre-odkupenie-spolocnosti-ktora-vyraba-testy-na-covid-19/2612330
  Aj na nešťastiach niekto musí zarobiť: Bill Gates a George Soros spojili svoje sily pre odkúpenie spoločnosti, ktorá vyrába testy na Covid-19

 6. https://www.hlavnespravy.sk/po-skusenostiach-z-britanie-a-izraela-by-sa-mali-vsetci-co-tlacili-ludi-do-vakcinacie-ospravedlnit-a-na-kolenach-narod-odprosit/2610450
  Po skúsenostiach z Británie a Izraela by sa mali všetci, čo tlačili ľudí do vakcinácie, ospravedlniť a na kolenách národ odprosiť

  Príbeh Veľkej Británie, kde sa pod tlakom politikov a médií dala zaočkovať drvivá väčšina národa, ukazuje, že nádeje vkladané do vakcinácie boli prázdne a márne.

 7. https://blog.hlavnespravy.sk/27313/dr-vernon-coleman-kazdy-ockovany-clovek-sa-moze-stat-seriovym-vrahom/
  DR. Vernon Coleman: Každý očkovaný človek sa môže stať sériovým vrahom.

 8. https://zemavek.sk/ockovaci-fasizmus-v-armade-v-policii-a-vo-vazniciach/
  Očkovací fašizmus v armáde, v polícii a vo väzniciach

 9. ŽIJEME PRAVÝ ŽIVOT, je to obrácení se do pozitivního stavu.

  K čemu byl 30 let (po „sametové revoluci“) budován politiky, prezidenty a lidmi tento pseudoživot, když se dnes lidé neumí bránit nastupujícímu Velkému resetu od temných sil?

  VESMÍRNÍ LIDÉ vám dali do schránek 10 milionů kartiček VARUJÍCÍ PŘED OČIPOVÁNÍM A ZOTROČENÍM – OD ROKU 2007 – dosud – všechno zcela zadarmo a dobrovolně – kdo chtěl, dával – obr. 2901 – 3 ! Už od roku 2000 také vhozeno do schránek milióny letáků – STOP ČIPOVÉ TOTALITĚ apod., takže nikdo nemůže říci, že nevěděl.

  Andělé Nebe varují před očipováním a zotročením lidstva !

  Nyní přichází období změn, kdy pracovníci Světla budou ODVOLÁNI, aby mohli žít Pravý Život v Pravém Stvoření v souladu se svým svědomím a volbami dříve učiněnými.

  Ti druzí lidé, kteří volí a volili už dříve ovládací – negativní stav se dále PONOŘUJÍ do pavučin pseudotvůrci upředených, a které je dále strhávají hlouběji do Temnoty.

  Takto tedy se vyjevuje Temnota na této zemské scéně a poskytuje stále víc ODPOVĚDÍ na otázku, JAK VYPADÁ ŽIVOT BEZ SPOLUPRÁCE SE STVOŘITELEM PRVOTNÍM VŠEHO A VŠECH, což je LÁSKA, DOBRO, MOUDROST, MÍR, MILOST A PRAVDA V PLNÉM SLOVA SMYSLU V ABSOLUTNÍ KONDICI. Více na http://www.andele-nebe.cz -sdělení č.2165
  Na planetě Zemi je v tomto smyslu BOJE O DUŠE – VÁLEČNÁ ZÓNA MEZI SILAMI SVĚTLA A SILAMI TEMNA.

  Co se začalo v roce 2020 díti, kdy skončila přechodná etapa na planetě Zemi:
  Toto je POSLEDNÍ SOUD, čili TŘÍDĚNÍ DUŠÍ, oddělování čistého zrna od zlého plevele, což už nebude tolerováno, aby dál zde žili pospolu a jak v podobenství Ježíš praví: Plevel nemůže být vytrhán coby výhonek mladý a ještě nezralý, protože by to vytrhalo i zrno.. musí se počkat, až bude zrno dostatečně silné a dospělé, aby vytrhání plevele jej nepoškodilo.. pak bude plevel sesbírán a naházen na hromadu a spálen a dobré zrno bude Otcem svezeno do jeho stodol … proto je nejen ten Covid vlastně metlou na hmoťáky a na zlouny, které nejen to odstraní.. vytrhává je to odtud i s kořeny a přesunuje je to temných dimenzí pekel či pravěkých jiných planet posléze pro opakování cyklu reinkarnací z důvodu změny prostředí a podmínek, což změní nakonec duši každou kupodivu… Ti, kteri to tam davaji, nejsou lide, ale zrudy, od kterych nic dobreho ci uzitecneho nelze cekat, pouze zla a nestesti !

  Obr. 5000 – třídění duší na http://www.andele-nebe.cz (http://www.vesmirni-lide.cz/obr_bar5000/obr5000.jpg )
  http://www.co-jist.cz
  http://www.jak-prezit.cz
  http://www.neocipuj-se.cz
  http://www.nejsme-otroci.cz
  http://www.playlist-music.org
  http://www.evakuace-lidstva.cz
  http://andelske-leceni.cz/?page_id=9499
  http://andelske-leceni.cz/?page_id=9939

 10. Izrael sa považuje za svetového lídra v očkovaní. Napriek tomu, problémy spôsobuje Delta variant. Izraelský premiér Naftali Bennett v piatok vyhlásil, že ochrana poskytovaná vakcínami COVID-19 je „slabšia, ako sa očakávalo“ a pred Delta variantom nechráni dostatočne. „Mýlili sa tí, ktorí tvrdili, že problém vyriešia iba vakcíny,“ povedal Bennett.
  https://www.timesofisrael.com/bennett-protection-afforded-by-vaccines-weaker-than-wed-hoped-against-delta/

  • Preto to povedal.lebo uz maju vaxx cislo 3-Buster,z coho pfizer,atd,zarobia tazke biliony a potom dalsia a dalsia,nove a nove „varianty“ business musi ist,aby sa z Milionarov,stali bilionary, populacia klesla pod 500 Millionov,atd

 11. toto sa číta veľmi ťažko:
  Francouzský list Le Parisien minulý pátek přinesl tiskovou zprávu ze zasedání francouzské vlády, která se rozhodla, že v nejbližších dnech podepíše se společností Pfizer smlouvy na dodávky téměř 2 miliard vakcín pro léta 2022 a 2023.
  https://www.leparisien.fr/politique/vaccin-pfizer-le-gouvernement-va-commander-des-doses-pour-2022-et-2023-16-04-2021-RXOXAFOTXRFKXCSGR74QY2HWII.php

  Francie má jenom 67 milionů obyvatel, tak k čemu proboha 2 miliardy vakcín na 2 roky? Známe odpověď, chystají se totiž přeočkování vakcínou ne jednou za rok, ale na měsíční bázi! A to prý kvůli mutacím! Francie totiž nebude člověka očkovat jednou za rok, ale mnohokrát do roka! První pilotní test už chystají ve Velké Británii!
  viac sa dočítate tu: https://aeronet.cz/news/covid-1984-francouzska-vlada-oznamila-ze-podepise-s-pfizerem-smlouvu-na-2-miliardy-vakcin-proti-covid-19-na-pokryti-ockovani-v-letech-2022-a-2023-jenze-neco-tu-nehraje-francie-ma-jenom-67-milionu/

  • tak to bude vsade na svete,nielen vo Francúzsku,populácia podla tychto masovych vrahov,musi byt pod 500 Millionov

 12. Petr Vaculčík

  ZAPOMENUTÝ SKANDÁL: V roce 2009 dodala korporace Baxter do České republiky vakcíny infikované smrtelným viremČESKO: Kromě toho, že společnost Pfizer, která má do ČR dodat vakcíny proti onemocnění covid-19, byla opakovaně ve světě usvědčena z úmyslných pokusů na lidech, tak v roce 2014 koupila firmu Baxter, která v roce 2009 málem vyvolala celosvětovou katastrofu.Druhý případ byl, že Baxter rozeslal vakcínu proti sezónní chřipce obsahující viry ptačí chřipky do 18 zemí světa. Nepřijít na to, mohlo dojít ke skutečně světové pandemii. Naštěstí všímaví a bystří pracovníci laboratoře v České republice na to přišli včas a spustili poplach dříve, než došlo k celosvětové katastrofě.V únoru 2009 Baxter, farmaceutická společnost se sídlem v Rakousku, rozeslala do 16 laboratoří ve 4 zemích asi 62 kg látky, která měla být přeměněna na sezónní chřipkovou vakcínu. Technik v české laboratoři objevil, že tento materiál obsahoval dva živé viry chřipky, jeden celkem běžný, sezónní typ, který je vysoce nakažlivý, ale je známo, že jeho smrtelnost je nižší než 1%, a druhý, typ chřipky s omezeným potenciálem šíření, ale smrtelný v asi 60% případů. Tato kombinace mohla vytvořit virus jak extrémně přenosný, tak smrtící, a tomuto bystrému technikovi vděčíme za to, že nepropukla žádná epidemie, vzhledem k tomu, že 62 kg této látky mohlo být přeměněno na tisíce dávek pančované vakcínyJane Burgermeister, rakouská novinářka, zveřejnila vlastní vyšetřování výše uvedeného případu a, na základě zjištění, podala trestní oznámení na Světovou zdravotnickou organizaci (WHO), OSN, a vládní představitele řady zemí. Obvinila Baxter z bioterorismu, ale ačkoliv tato společnost připustila, že děsivá zpráva ohledně vakcíny je pravdivá, odpovídající vyšetřování bylo zastavené WHO a Baxter byla pověřena úkolem vyvinout vakcínu proti chřipce typu A. V roce 2014 koupil rakouskou společnost Baxter AG americký Pfizer, proslulý skandály s pokusy na lidech v zemích třetího světa. V roce 2008 vznikla v Německu experimentální společnost BioNTech, kterou založili vědci z koncernu Bayer a dodnes se v Německu má za to, že jde pouze o „odloučené pracoviště“ nejprovařenější farmaceutické společnosti na světě, která nechtěla být spojována s dalšími experimentálními léčbami poté, co se „proslavila“ jako zaměstnavatel „doktorů smrti“ v koncentračních a vyhlazovacích táborech, včetně Josefa Mengeleho. Bayer AG je německá agrochemická a farmaceutická akciová společnost založená roku 1863 ve městě Barmen (dnes je součástí města Wuppertal). Divize Bayer AG zahrnovaly k 31. prosinci 2017 celkem 301 společností s 99 820 zaměstnanci. Společnost se zabývá vývojem, výrobou a prodejem chemikálií a humánních i veterinárních léčiv. Je nástupcem nechvalně proslulé IG Farben, která za druhé světové války vyráběla cyklon B a sprovodila ze světa miliony a miliony lidí.Takže se nám spojil biologický terorista Baxter s mezinárodními zločinci z Pfizeru, podivně vzniklá německá experimentální firma BioNTech, za níž stojí výrobce Cyklonu B Bayer. A tito všichni nás chtějí zachránit svojí vakcinací, no nekup to! Už jen chybí pověstné „sprchy“ a usměvavý elegán Dr. Mengele, který vám vakcinaci aplikuje. I heslo je podobné: ,,práce osvobozuje“ bylo upraveno na ,,vakcinací ke svobodě“…Ještě se necháte očkovat?

 13. Dnes v rámci prechádzky som sa túlala centrom Bratislavy a rad radom vchádzala a vychádzala z reštaurácii počas obednajších hodín. Obsadenom maximálne jedna tretina. Ak zavedú ďalšie obmedzenia pre vstup do reštaurácii, tak na Slovensku je koniec tohto biznisu. Je mi ľúto vlastníkov reštaurácii.
  Ale aj to vieme, že toto je cieľom Veľkého Resetu (Great Reset).

 14. https://otevrisvoumysl.cz/dr-richard-fleming-nova-data-ukazuji-ze-covid-injekce-mohou-vyvolat-prionove-onemocneni/
  Dr. Richard Fleming – Nová data ukazují, že covid injekce mohou vyvolat prionové onemocnění
  Ve zkratce…
  Dr. Richard Fleming sdílí informace ze dvou oficiálních studií a poukazuje na možnost, že covid injekce mohou vyvolat prionové onemocnění. Mezi nejčastější prionové onemocnění je údajně Creutzfeldtova–Jakobova choroba (CJD), což je mimořádně vzácné, avšak vždy smrtelné neurodegenerativní onemocnění mozku. Více ve videu.

 15. https://www.vaccinedeaths.com/2021-07-19-big-tech-censoring-facts-covid-vaccine-dangers.html#
  Big Tech censoring key facts about covid vaccine dangers, warns Sharyl Attkisson
  Big Tech (Veľké technologické firmy) cenzurujú kľúčové fakty o nebezpečenstvách vakcíny, varuje Sharyl Attkisson

  Paper: 57 scientists from 17 countries say covid vaccines are dangerous
  Dokument: 57 vedcov zo 17 krajín tvrdí, že vakcíny proti covidom sú nebezpečné

 16. K pápežovi sa ešte môže dostať každý: Očkovanie musíte stihnúť do TÝCHTO TERMÍNOV!

  Tisíce veriacich už o niekoľko týždňov čaká výnimočná udalosť. Svätý Otec František oficiálne potvrdil návštevu Slovenska na pozvanie prezidentky Zuzany Čaputovej. Pricestuje na tri dni od 12. do 15. septembra. Minister zdravotníctva Vladimír Lengvarský potvrdil, že pri tejto špeciálnej príležitosti povolia vyššie počty návštevníkov na omšiach.Z účastniť sa na nich však budú môcť len plne zaočkovaní

  „Je to požiadavka Svätej stolice? Je to požiadavka Svätého Otca? Určite nie. Lebo pápež František, ktorý podporuje očkovanie a je zaočkovaný, nediskriminuje ľudí,“ poznamenal Richard Raši (Hlas-SD).

  Ak sa k nemu dostane nezaočkovaný Matovič, tak sa k nemu môžu dostať aj ostatní.
  K vôli nemu sa očkovať nedám pozriem si ho aj v TV. Možno bude aj fiasko pre nezáujem.
  No ak ho pozvala naša prezidentka,ktorá stratila väčšinu dôvery v národe, tak tam nebudeme a ani nás to nebude mrzieť.

  • Ale aj to vieme, že „elity“ sveta dostali placebo vakcínu. Depopulačka je len pre nás, pre ovečky.

 17. https://www.banned.video/watch?id=60f60cc4c3f23d6e1772e05f
  Doctor Announces He Has Proof of Over 45K COVID Vaccine Deaths
  Doktor oznamuje, že má dôkaz o viac ako 45 000 úmrtiach na vakcíny COVID

  Dr Bryan Ardis has filed a lawsuit against the federal government and claims there are 11 vaccine damage reporting systems that show over 45K COVID vaccine deaths.
  Dr Bryan Ardis podal žalobu na federálnu vládu a tvrdí, že existuje 11 systémov hlásenia poškodenia vakcíny, ktoré ukazujú viac ako 45 000 úmrtí vakcínou COVID.

 18. https://www.banned.video/watch?id=60f5ce62493b586cf5ff979f
  The Biometric ID Endgame
  Biometrická koncová hra s ID

  Because a few are addicted to the narcotic of power like hopeless opium junkies the new normal dictates that freedom must be relegated to the dust bin of history.
  Pretože pár je závislých od narkotika moci ako beznádejní ópioví feťáci, nový normál diktuje, že sloboda musí byť odsunutá do koša dejín.

  But it isn’t merely a temporary tyranny. These lunatics are driving humanity towards the end game implementation of the biometric I.D. Enslavement plan war gamed 11 years ago by the Rockefeller Foundation’s Operation Lockstep which has almost completely unfolded as it was written. The implementation of a full blown biometric ID system won’t merely address the fears of the COVID cult. It will enslave humanity in utilizing numerous levels of technocracy.
  Nejde však iba o dočasnú tyraniu. Títo šialenci vedú ľudstvo k implementácii biometrickej I.D. do konečnej hry. Vojna plánu zotročenia, ktorú pred 11 rokmi rozohrala operácia Lockstep od Rockefellerovej nadácie, sa takmer úplne rozvinula tak, ako bola napísaná. Implementácia plnohodnotného biometrického identifikačného systému nebude iba riešiť obavy z kultu COVID. Otročí ľudstvo pri využívaní mnohých úrovní technokracie.

 19. https://www.banned.video/watch?id=60f5cb4e493b586cf5ff690b
  Rockefeller Foundation Publicly Takes Over NWO Covid Lockdown
  Rockefellerova nadácia verejne preberá NWO Covid Lockdown

  Alex Jones breaks down the NWO takeover of the Covid-19 lockdown ahead of the globalists Great Reset.
  Alex Jones analyzuje prevzatie lockdownu Covid-19 Novým svetovým poriadkom pred Veľkým Resetom globalistov.

 20. Práve som si vypočula na rádií Lúmen správu, v ktorej nám Zvolenský oznamuje, že na stretnutie s pápežom budú pustení iba zaočkovaní a že vakcinačné centrá sú prichystane vás včas zaočkovať.
  Nuž, čo na to povedať : -Vrana k vrane sadá, rovný rovného si hľadá.-

 21. Toto video sa oplatí vypočuť:
  https://outsidermedia.cz/robert-fico-o-ockovani/

  Každý by se měl rozhodnout sám na základě informací, které získal. A tyto informace lidé bohužel nedostávají.

 22. Aké peknučké:
  https://www.hlavnespravy.sk/slovensko-je-podla-korcoka-v-strednej-europe-najhorsie-v-pocte-zaockovanych/2613652
  Slovensko je podľa Korčoka v strednej Európe najhoršie v počte zaočkovaných: Zahraniční kolegovia sa ma pýtajú, ako je možné, že tak veľa Slovákov verí dezinformáciám a hoaxom

 23. Jednoduchá

  …milá Jean, dala ste tu kopec aktuál.infor., kt.na 1 strane nám ukazujú, aká je skutočná realita, a na strane 2.vidíme tú realitu aj dosť ako vážnu situáciu….čo je výborná správa, tiež podľa mňa, je to, že Slováci veria viac ,,dezinformáciam a hoaxom“, tomu som skutočne rada :-)…zaujímavý bol aj príspevok o pránickej strave, tiež rôz.knižky ohľadom zdravia / napr.Cesta ženy k uzdraveniu a transformácie /….Sines- to videjko je ozaj ,,zaujímavé“ a hlavne veľmi poučné….čo sa týka pápeža, ako člena elity ho absolútne nemusím…,vyfarbil sa“…my všetci si hlavne musíme ,,stáť za svojím“a nedovoliť zo seba robiť ,,pokus.králikov“….nech sa nám v tom darí čo najviac…

 24. Prečo je tam Kňažkov portrét trojmo?

Pridajte komentár

*