Zamestnanci Pfizeru dostali odlišnú šaržu vakcín ako zvyšok populácie


Print Friendly, PDF & Email

Zamestnanci Pfizeru dostali odlišnú šaržu vakcín ako zvyšok populácie

(Ethan Huff, Natural News) Predstavitelia spoločnosti Pfizer potvrdili, že nie každý, kto sa dal zaočkovať proti Covid-19, dostal rovnakú mRNA vakcínu.

Počas nedávneho legislatívneho vypočúvania v Austrálii odhalili vedúci predstavitelia spoločnosti Pfizer, že zamestnanci spoločnosti dostali „špeciálnu šaržu“ vakcíny, ktorá sa líšila od tých, ktoré boli distribuované širokej verejnosti.

„Dočítali sme sa, že v rámci vášho nariadenia na očkovanie zamestnancov sa použila vlastná šarža vakcíny špeciálne dovezená pre Pfizer, ktorá nebola testovaná TGA,“ povedal senátor Malcolm Roberts zo strany One Nation s odvolaním sa na údaje od TGA, čo austrálsky ekvivalent amerického Úradu pre kontrolu potravín a liečiv (FDA) alebo slovenského Štátneho úradu na kontrolu liečiv (ŠÚKL).

„Je to pravda?“ následne sa spýtal Roberts.

„Uh, pán senátor, viete, spoločnosť Pfizer sa rozhodla doviezť šaržu vakcín špeciálne pre program očkovania zamestnancov, a to preto, aby sme nebrali z vládnych zásob, ktoré boli potrebné pre dodávky na kliniky,“ potvrdil zástupca spoločnosti Pfizer.

Keď sa zástupcov firmy potom spýtali, či niekoho vyhodili z Pfizeru za to, že si odmietol dať pichnúť vakcínu, vedúci pracovníci sa zamračili a uškŕňali, až napokon uviedli, že „malý počet kolegov opustil firmu“ po tom, čo sa odmietli nechať zaočkovať.

(Súvisiace: Nezabudnite si pozrieť rozsiahlu históriu zločinov spoločnosti Pfizer v súboroch s odhaleniami o spoločnosti.)

Tu si môžete pozrieť video s vypočúvaním zástupcov firmy Pfizer v austrálskom parlamente:

Pfizer je nedôveryhodná farmaceutická spoločnosť, ktorej sa prepečie aj vražda

Vypočúvanie sa potom zaoberalo imunitou, ktorú spoločnosti Pfizer udelila austrálska vláda, no zamestnanci Pfizer o nej odmietli diskutovať.

Nepotvrdili ani, či by uvedená dohoda o imunite prestala platiť v prípade, že by sa potvrdilo, že spoločnosť Pfizer „spáchala úmyselný trestný čin, akým je napríklad prezentovanie podvodných údajov z klinických skúšok vakcín“.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Odmietnutie spoločnosti Pfizer odpovedať na akékoľvek otázky týkajúce sa dohody o imunite naznačuje, že rovnako ako v Spojených štátoch je farmaceutický gigant chránený pred všetkou zodpovednosťou za poškodenia zdravia alebo úmrtia spôsobené svojimi jedovatými injekciami.

Jeden zástupca firmy Pfizer tvrdil, že spoločnosť „vždy dodržiava všetky zákony a predpisy trhov, na ktorých pôsobí“. To však nie je pravda aj vzhľadom na miliardy dolárov, ktoré spoločnosť musela vyplatiť na pokutách a súdnych dohodách za nezákonnú propagáciu liekov, nepravdivé tvrdenia a páchanie iných trestných činov.

Stručne povedané, Pfizer je prinajlepšom pochybná spoločnosť, ktorá si vybavila špeciálne doložky o imunite spojené s uvoľnením svojich covidových vakcín na trh, o ktorých dnes už vieme, že sú vysoko smrteľné.

Spoločnosť tiež vyrobila jednu šaržu vakcín pre svojich zamestnancov a ďalšie šarže pre širokú verejnosť.

Reakcie ľudí na nové odhalenia o Pfizeri

„Je choré sledovať, ako títo ľudia neustále klamú a vyhýbajú sa otázkam,“ napísal jeden pozorovateľ, ktorý sledoval vyššie uvedené vypočúvanie.

„Odmietanie odpovedať na jednoduché otázky typu „áno“ alebo „nie“ pod prísahou by sa malo považovať za priznanie viny,“ napísal ďalší. „Títo zločinci by mali byť obvinení zo zločinov proti ľudskosti. Sú to odporní klamári, ktorí patria za mreže.“

„Neodpovedať na otázky senátu by malo byť trestným činom,“ povedal niekto iný, čím nadviazal na všeobecné nálady verejnosti v súvislosti s týmito manažérmi obchodujúcimi s liekmi.

„Nikdy nezabudni a nikdy neodpusti politikom, lekárom, farmaceutickým spoločnostiam a zamestnávateľom, ktorí vnútili tento jed iným ľuďom. Mali by ísť do väzenia a všetok ich majetok by mal byť zhabaný a použitý na odškodnenie ľudí,“ povedal niekto iný.

„Toto je prvýkrát, čo som videl, že potkany z Pfizeru a tyranského establišmentu sú reálne spochybňované a grilované,“ zdôraznil ďalší, pričom vyjadril uznanie austrálskym politikom za to, že odvádzajú oveľa lepšiu prácu ako americkí politici, pokiaľ ide o vyvodenie zodpovednosti voči veľkým farmaceutickým firmám.

Zistite viac o nebezpečenstvách a neúčinnosti covidových vakcín na stránke ChemicalViolence.com.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Autor: Ethan Huff, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. VIDEO: Neviditelná krize – příběhy o očkování, které byly zamlčeny (dokumentární snímek v původním znění s českými titulky)
  11.08.2023 | 11:30
  https://www.infovojna.bz/article/video-neviditelna-krize-pribehy-o-ockovani-ktere-byly-zamlceny-dokumentarni-snimek-v-pvodnim-zneni-s-ceskymi-titulky

 2. Obrovska vacsina slovenskych zaockovanych oveciek tak ci onak neveri na skodlivost uvedenych mnamiek, ani na ich rozne sarze ci na to, ze ich zivot sa skratil…, a preto ich nezaujimaju ani informacie tohto tipu. Takze uvidime, co zivot prinesie…

 3. Israismael

  Asi to nebude moc pekné čítanie na dobrú noc ,ale dávam preklad článku z NATURAL NEWS:

  Globálna depopulačná agenda je organizovanejšia a financovanejšia ako kedykoľvek predtým vo svetovej histórii
  08/08/2023 // Lance D Johnson /
  V roku 1974 sa americká vláda a ďalšie nadnárodné záujmy začali zaujímať o celosvetový rast populácie a o to, ako to ovplyvňuje bezpečnosť USA a zámorské záujmy. Odtajnená Kissingerova správa odhaľuje diabolské plány na kontrolu populácie na vysokej úrovni a odhaľuje zlovestný zámer vlády o depopulačnú snahu v USA a zahraničí.
  O tomto príšernom gambite kontroly populácie a masového vyhladzovania ľudí diskutoval Dr. Robert Malone v nedávnom prejave na Summite Bieleho plášťa v roku 2023 . Na summite sa Malone opýtali na takzvané vakcíny proti Covid-19: „Prečo by si vláda želala pokrok v tejto technológii? Ako jeden z priekopníkov technológie mRNA Malone dospel k záveru, že injekcie mRNA boli vyvinuté Ústrednou spravodajskou službou (CIA) a Agentúrou pre pokročilé obranné výskumné projekty (DARPA) cez front (Moderna) ako súčasť programu globálnej depopulácie .

  Prakticky každé vládne opatrenie počas krízy COVID-19 bolo navrhnuté na depopuláciu, najmä mRNA „vakcíny“
  Prakticky každé opatrenie vlády na vysokej úrovni prijaté počas krízy COVID-19 spôsobilo viac škody, duševného utrpenia a smrti. Každá koordinovaná propagandistická kampaň bola napísaná bioterorom, ktorý umožnil vznik lekárskej polície a režim cenzúry, ktorý zavádzal a hnal ľudí do stavu večného utrpenia, odlúčenia a zneužívania. Slepá poslušnosť propagande a nezákonné príkazy prehĺbili zneužívanie a povzbudili nemilosrdný a nezodpovedný očkovací priemysel. Falošný záchranca vládnych bezpečnostných protokolov a „život zachraňujúcich“ vakcín sa dnes maskuje, aj keď zabil nespočetné množstvo ľudí. Obmedzenia voči zdravým ľuďom, odstavenie lekárov, ktorí poskytovali účinnú liečbu infekčných chorôb, a výpadok informácií o udržiavaní zdravých imunitných funkcií, to všetko viedlo k zlovestnému záveru: v každom smere boli populácie cieľom vyhladzovania. Všetko to bolo súčasťou psychopatického sprisahania, ktorého cieľom bolo zlomiť našu vôľu, roztrhať naše rodiny a zbaviť nás našej individuality, telesnej autonómie a dôstojnosti. Aby sme unikli smrteľným útrapám tohto monolitického zla, bolo nevyhnutné postaviť sa proti každému represívnemu dekrétu.
  Americká vláda prijala poburujúce politiky a núdzové príkazy, ktoré pozastavili platnosť Listiny práv. Vláda agresívne financovala toto obrovské zlo pomocou príkazov nátlaku a sily. Ako zdôrazňuje Dr. Malone, všetky vedy – od molekulárnej biológie a biochémie po virológiu a mikrobiológiu – boli v priebehu rokov vyzbrojené americkou vládou a zamerané na rozvoj programov biologického boja.

  Dr. Malone poukazuje na to, že operácia Paperclip pred desiatkami rokov importovala nacistických aj japonských špecialistov na biologické bojovanie. Namiesto skúmania, publikovania a propagácie informácií o antivírusových, antibakteriálnych a imunomodulačných vlastnostiach rôznych fytochemikálií , ktoré sú všade okolo nás hojné, National Institutes of Health (NIH) financuje biolaboratóriá na vyzbrojovanie vírusov a baktérií na zneužívanie ľudskej imunity . Naše vlastné inštitúcie systematicky vyzbrojili vedu, aby nás vyľudnili a profitovali z nášho utrpenia, s novými technológiami vakcín, ktoré ďalej mutujú patogény a využívajú a oslabujú vrodenú funkciu našej imunitnej obrany.

  Globálne inštitúcie sú dobre financované a koordinujú smrtiace propagandistické kampane, ktoré rozpútavajú masový teror a zdravotnícky policajný štát
  Globálne inštitúcie teraz vykonávajú tieto programy na vyľudňovanie a synchronizujú svoje propagandistické kampane, aby maximalizovali súlad. Propaganda je navrhnutá tak, aby podnecovala teror a strach v globálnej populácii, aby vytvorila to, čo Dr. Malone nazýva „psychóza masovej formácie“. Od Svetovej zdravotníckej organizácie cez Svetové ekonomické fórum až po Nadáciu Billa a Melindy Gatesovcov , všetky tieto nadnárodné záujmy koordinujú svoje ,,posolstvá „s cieľom podporovať bioteror a vštepovať masovú poslušnosť globálnemu lekárskemu policajnému štátu.

  Keď sa rozhoduje o našich životoch a kariérach, musíme rozoznať PROPAGANDU, ktorá umožňuje psychopatom pokračovať v ich schémach kontroly populácie; musíme si byť vedomí čo chcú a plánujú psychopati týmto zlovestným programom a musíme sa rozhodnúť, ako odoláme účasti na týchto skazených plánoch!

 4. O výmene obyvateľstva a likvidácii štát zaťažujúcich ľudí na Ukrajine
  2023-08-11 – Šéfredaktor zpravodajského portálu Aeronet.news pan VK komentuje aktuální události
  https://www.svobodny-vysilac.cz/2023-08-11-sefredaktor-zpravodajskeho-portalu-aeronet-news-pan-vk-komentuje-aktualni-udalosti/

  • Další Macronovo skandální prohlášení o Ukrajině.

   V podstatě označuje středovýchodoevropské národy, jako je Česko, pobaltské státy a Polsko, za „nejválečnější země, které riskují rozšíření konfliktu“.

   Říká, že Brusel je nemůže nechat určovat politiku EU vůči Rusku.
   Visegrad 24, Twitter

 5. „FDA výslovně uznává, že lékaři mají pravomoc předepisovat ivermektin k léčbě COVID,“ Ashley Cheung Honoldová, právnička ministerstva spravedlnosti zastupující FDA, to řekla během ústních argumentů 8. srpna u amerického odvolacího soudu pro 5. obvod.
  https://necenzurovanapravda.cz/2023/08/americka-fdi-nyni-povoluje-predepisovani-ivermektinu-na-lecbu-covid-19/

  • Ivermektin je liek proti červom. Dáva sa bežne zvieratám.

   • Mnohé lieky majú sekundárne účinky, s ktorými sa pri ich navrhovaní nevedelo. Môžu to byť tak nežiadúce účinky, ako aj žiaduce účinky na iné ochorenia.

    • Veľa ľudí tvrdí, že kovid je vymyslená choroba.

     • Každý nejak blbne.

     • Galaxia andromeda

      A preco by nemalo tvrdit ak covid nikdy nemali neboli chori a nemali ziadne prejavy uvedena choroba pre nich defacto neexistuje. Je to vnutorny pocit. Syty hladnemu neverii.Ak ste imunny a neochoriete je choroba pre vas este choroba? Urcite nie! To je inak vyznam skutočneho očkovania. To co prebehlo s covidom nebolo očkovanie. Ja mozem tvrdit ze vsetci ochoreli na chripkovy virus a temna stranka to nazvala sarscov a chorobu covidom na zaklade lakmusoveho papierika ktory meria ph nie pritomnost virusu.V kazdom pripade blahoslaveni nenapichani a blahoslaveni immunni. Ďalšie kolo bude uz o niecom inom. Ak by som ja planoval genocidu najprv by som vyvolal strach pripravil si vsetky podmienky lockdowny hsndry na ksicht ror a podobne nezmysly. Potom by som zacal pichat ovcee experimentalnou latkou ktoru nazvem vakcinou. Budem sa to snazit dat do kazdeho!!! Pouzil by som technologiu genovej terapie a vypol len jeden jediny gen v ludskom tele. ( samozrejme medzitym by dom si odskusal rozne šarže ako funguju) no a potom vypustil virus ktory bude zabijat ovcee s vypnutym genom. Takto to dava dokonaly vyznam a zmysel.

   • Galaxia andromeda

    Ivermectin je antiparazitikum budte presny červy neziju len v ludskom tele! A vy ste zhladiska bilogie čo? Kedze papate kakate a rozmnozujete sa ako cicacvce ste z hladiska biologie zviera!!!

 6. ​EG.5 je ďalšou odnožou omikronu. Na sociálnych sieťach ho pomenovali po gréckej bohyni – Eris. Experti sa zhodli na tom, že vedecké názvy sú ťažko zapamätateľné a náchylné na nesprávne vykazovanie.

  WHO tvrdí, že Eris bol prvýkrát zaznamenaný vo februári 2023.
  Zdroj: https://tvnoviny.sk/zahranicne/clanok/852473-novy-variant-koronavirusu-eris-pripady-hlasia-uz-z-51-krajin?campaignsrc=tn_clipboard

  • Choď písať na denník N.

  • Funguje tu zjavná hypnóza – v ktorej nefungujú fakty!
   1/ Žiaden vírus Covid-19 nebol nikdy izolovaný!
   2/ Ak nebol izolovaný – NEMOHOL BYŤ POZNANÝ!
   3/ Ak nebol poznaný – nemôže byť POROVNÁVANÝ!
   4/ Ak nemôže byť porovnávaný – nemôže existovať žiaden jeho variant!

   • Marek Košice

    AMEN.

   • test inteligence pokračuje, původně měla být plandemie v roce 2025 marburg…
    ***
    Zkoušeli za poslední rok a něco – opičí neštovice, krvácivou horečku, marburg,… a zjistili, že je potřeba vrátit dse ke strašáku jménem COVID….

    co jsem se tak bavil, tak většina jim na to slušně řečeno „kašle“, ale stále existují nadšenci, kteří hrají tuto hru a chodí na testy! Info staré několik dní.

    Takže otázkou je, jak jim psaní o této vezi COVIDšaškárny dlouho vydrží.

   • Presne tak, podľa Kochových postulátov nebol dokázaný nielen Sars.Cov 2, ale ani iný vírus.
    COVID-19 nie je vírus!!!! COVID-19 je cieľ!!!!
    C – certificate
    O – of
    V – vaccine
    I – indeficacion
    D – date
    1 – A – artificial
    9 – I – inteligence

  • Galaxia andromeda

   Vypustili to z labaku je to uplne novy virus povodny uz neexistuje. Takto to budu pušťat a tvrdit ze mutuje nieco co neexistuje. Ak by takto fungovala priroda homo debilicus by tu uz davno nebol. Zdielate hoaxy a dezinformacie od tych co ich siria!!! Nie je to varianta je to novy virus pusteny z labaku. Zaujimave nazov je dolezitejsi ako podstata. Preco eris preco bozstvo? Psyops operacia aby ste uverili klamstvu ze to je prirodzene a od boha!!!

 7. Jednoduchá

  …vďaka za všetky inf. ….

 8. Píše sa tu o niečom, čo nie je 100% isté. Už som tu poukázal na článok, v ktorom sa uvádza, že tých šarží proticovidových vakcín bolo viac a minimálne 1/3 z nich bola vraj placebo. Tomu sa dá veriť skôr, ako tomu, že mRNA smrtiacim vakcínam ušli iba zamestnanci Pfizeru a vybrané, protekčné elity. Mimochodom, beztrestnosť za negatívne účinky vakcín, bola farmaceutickým firmám (vrátane Pfizeru) udelená (legalizovaná) v čase, kedy bol prezidentom USA Ronald Reagan.

  • To je otázka za milión. Ja len odhadujem, že je to dvojitý agent – ale v podstate sa prihlasuje k satanistom – aby sa dostal k moci. Tí, ktorí nesledujú jeho reč tela ho považujú za svojho. Ale faktom stále je, že tie satanistické symboly používa on sám. A to je to dôležité analogické rozhodovanie. že nezáleží na digitalnej informácii bla bla, ktorú šíri, ale o pravde rozhoduje analogická informácia reči tela.

 9. Tak – vyzerá to, že tento človek dostal tú najkvalitnejši šaržu.. A ešte zo seba spravil – Corpus delicti!

  „Kulturistický veterán Doug Brignole zemřel na infarkt ve svých 63 letech. Před rokem a půl napsal na svůj profil následující:

  Na základě mého výzkumu mám ve vakcínu dostatečnou důvěru, abych ji nechal aplikovat. Ti z vás, kteří si myslí, že vakcína zabíjí lidi, mě mohou použít jako test. Pokud zemřu, měli jste pravdu. Pokud nezemřu a nebudu mít žádné špatné účinky, mýlili jste se a měli byste to přiznat (alespoň sami sobě).!

  https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/pokud-zemru-meli-jste-pravdu-americky-kulturista-nahle-zemrel-na-infarkt/

  P.S: Radšej sa takýmto experimentálnym testom zďaleka a zoširoka – vyhnúť!!

  • Vegán je diagnóza sama o sebe.

   • názor – prosím – definuj:
    vegán vs. veterán!

    Ty máš informácie o tom, že umretý človek – bývalý kulturista bol – vegán?

    V článku je informácia o – veteránovi – treba rozlišovať pojmy! Definuj!

  • Na zaklade mojho zdraveho rozumu som usudil,ze ak ti ponukaju chazarske zidosionisticke Rothschildovske spiny nieco nasilu a zadarmo,tak to nemoze byt nic pre tvoje dobro a preto som na rozdiel od tohto „vyskumnika“ zatial zivy a zdravy.

  • Radšej sa k tomu nevyjadrujem, no vyhýbam sa k tymto témam z ďaleka oblúkom °°°°

Pridajte komentár

*