Začala celosvetová revolta: Ľudia musia zobrať moc tyranom, inak sloboda bude navždy stratená


Print Friendly, PDF & Email

(All News PipeLine) – Dávajte si pozor na hlavnoprúdové noviny, televízie a webové stránky, ktoré cenzurujú pravdu a namiesto nej šíria dezinformácie, klamstvá a propagandu o pandémii a nebezpečných vakcínach zabíjajúcich či zmrzačujúcich milióny ľudí na celom svete.

Nemusíme vám ich menovať, všetci ich určite dobre poznáte. Rovnako neverte rôznym „overovateľom faktov“, ktorí sú zvyčajne platení farmaceutickými firmami alebo miliardármi presadzujúcimi protiľudskú agendu.

Všetky tieto subjekty sú za súčasnú situáciu rovnako zodpovedné ako zapredané a genocídne vlády, ktoré terorizujú, šikanujú, mlátia alebo inak utláčajú vlastných občanov.

Medzi veci, o ktorých vás ustavičné klamú, patria hlavne:

 • podvodné PCR testy s vyše 97% falošnou pozitivitou
 • falošné pandemické dáta o počtoch denných prípadov, hospitalizáciách a úmrtiach (podrobne sme o tom písali v tomto článku)
 • samotný vírus SARS-CoV-2, ktorého existenciu mimochodom nikdy nedokázali (a aj keď existuje, tak podľa oficiálnych dát je menej nebezpečný než sezónna chrípka)
 • smrteľné nemocničné protokoly pre „covidových“ pacientov
 • zakázané účinné lieky pre chorých, ktoré preukázateľne fungujú všade vo svete ako prevencia i liečba
 • falošné štatistiky „nadmernej úmrtnosti na covid“
 • a hlavne, riskantné experimentálne vakcíny, ktoré priamo usmrtili, poškodili alebo urobili trvalými invalidmi milióny ľudí po celom svete (na základe vlastných štatistík vlád)

Vakcíny sú biologické zbrane. Ľudia, zobuďte sa už konečne!

Informácie by ste mali získavať zo skutočných, nescenzurovaných médií. To sú tie, ktoré médiá hlavného prúdu dnes označujú ako „alternatívne“ či dokonca „konšpiračné“.

3. novembra 2021 začala celosvetová revolta

Ľudia na celom svete protestujú proti strate slobody, nelegálnym povinnostiam (očkovať sa, nosiť rúška, uzatvárať prevádzky, atď.) a celkovo proti tyranskému prekračovaniu právomocí vládami.

Posledných 18 mesiacov sme svedkami likvidácie občianskych slobôd. Ľudské práva každého muža, ženy a dieťaťa sú pod sústredeným útokom.

Moc však patrí ľuďom. Poznáme silu a účinok organizovaných a koordinovaných činov nenásilnej občianskej neposlušnosti.

Pred pád dňami, 3. novembra 2021, sa spustila celosvetová akcia revolty nazývanej aj ako takzvaný „walkout“ – čiže odkráčanie, danie výpovede či nezúčastnenie sa.

Jeho základnou ideou je navrátenie slobody a obnovenie demokratických princípov.

Ľudia po celom svete sa pridávajú k boju za slobodu

Sme svedkami „veľkého prebudenia“, ku ktorému dochádza u občanov po celom svete, kým ignorantské vlády a skorumpovaní politici pokračujú v zavádzaní rôznych povinností, ktoré ohrozujú zamestnania ľudí, ich živobytie, vzdelávanie detí a celkovo náš doterajší spôsob života.

Ľudia v každom kúte sveta si musia vziať späť svoju moc, postaviť sa tyranom na odpor a povedať jasné „NIE!“.

Spájame sa pre slobodu a budeme vykonávať činy nenásilného občianskeho odporu, aby sme dali najavo svoj postoj: žiadne rúška, žiadne vakcíny, žiadne testovanie, žiadne covid pasy. A žiadne donucovanie ani vyhrážky.

Začalo to 3. novembra!

Vo svojom videu známy „opozičný“ americký politik  Robert F. Kennedy vyzval každého, aby sa zapojil do tejto akcie.

Povedal:

Prírodná liečba osteoartritídy

„Žiadna vláda v histórii sa nikdy nevzdala moci dobrovoľne, ak k tomu nebola donútená.

Musíme odkázať týmto vládam, ale aj ich technokratickým priateľom, chlapcom z klubu v Sillicon Valley (Google, Facebook, Twitter a podobne), médiám hlavného prúdu a farmaceutickým firmám, že už viac nebudeme tolerovať porušovanie našich občianskych práv.“

Hnutie „Celosvetovej revolty“ vyzýva na globálne zastavenie doterajšieho vývoja udalostí, na protesty proti nelegálne zavádzaným povinnostiam a na oslavu ľudských práv.

Ako ďalej uvádzajú:

„Nútenie ľudí, aby si nechali aplikovať nedostatočne otestované medicínske produkty, alebo aby akceptovali segregačné pasy, porušuje medzinárodné právo,“ uviedla prezidentka organizácie Children Defence (Ochrana detí), Mary Hollandová.

„Potrebujeme odvážnych občanov, ktorí budú nenásilne odmietať dodržiavať protizákonné a neetické nariadenia, ktoré za posledný rok a pol potlačili individuálne práva a slobody.

Tieto časy však skončili. Už ďalej sa nebudeme podriaďovať a neprestaneme, až dokým sa tieto nátlakové vládne praktiky raz a navždy neskončia.“

Spolu, solidárne, za slobodu

Našou víziou je vidieť, ako sa tisíce miest po celom svete zastavia a lekári, zdravotné sestry, učitelia, obchodníci, pracovníci prvej línie, policajti, hasiči, vodiči a ďalší, sa začnú dožadovať svojich práv.

Sú nás milióny. Ukážme, že sa dokážeme spoločne a solidárne postaviť proti tyranským nariadeniam.

Organizátori tohto globálneho podujatia pripravujú masové zhromaždenia a nenásilné formy odporu, ktoré sa majú uskutočniť v kľúčových lokalitách v mnohých mestách a štátoch.

Podrobnosti o dátumoch a miestach nájdete na stránke: WorldWideWalkOuts.org

Ak nenájdete žiadnu akciu vo vašej blízkosti, združte sa podobne zmýšľajúci ľudia vo vašej komunite a zorganizujte vlastné podujatie. Vyberte nejaké ľahko prístupné a viditeľné miesto.

Keď budete mať dohodnutý dátum, čas a miesto, dajte vedieť organizátorom a oni vám pomôžu zosilniť vaše posolstvo.

Záver

Odvaha je nákazlivá, preto buďte ochotní stať sa lídrom vo vašej komunite. Povzbudzujte každého, koho poznáte, aby sa k vám pridal a postavil sa proti nezákonným nariadeniam.

Povedzte im, aby odmietli ísť do práce, ktorá vyžaduje covid pasy. Nech si vezmú maródku či vyberú deti zo školy do domáceho vzdelávania, ak škola vyžaduje rúška, očkovanie či iné veci.

Jediný spôsob, ako môžeme vyhrať, je, ak sa spojíme.

Sloboda presahuje stranícke tričká a spája nás ako jednu ľudskú rasu. Musíme sa združiť s ľuďmi zo všetkých oblastí života s jediným cieľom na mysli – na zachovanie slobody a práva na výber toho, čo pôjde (alebo nepôjde) do našich tiel.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Zdroj: allnewspipeline.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Ďakujeme tímu Bádateľa za preloženie ďalšieho článku. Ja sa len modlím, aby viac a viac ľudí sa „zobudilo“ a uvedomilo si, čo s nami „elity“ sveta robia.

  https://zemavek.sk/zoznam-sportovcov-ktori-nahle-zomreli-alebo-vazne-ochoreli-sa-vyrazne-predlzuje/
  Zoznam športovcov, ktorí „náhle“ zomreli alebo vážne ochoreli, sa výrazne predlžuje

  • Keď to podľa mojich doterajších poznatkov ide s tým prebúdzaním veľmi pomaly a to najmä u tých, ktorí objektívne nemajú dostatok času si čo-to prečítať.

 2. https://otevrisvoumysl.cz/skoly-dostavaji-penize-za-to-ze-deti-nosi-rousky-silne-svedectvi-mamy-pred-skolni-radou/
  Školy dostávají peníze za to, že děti nosí roušky – silné svědectví mámy před školní radou

  Ve zkratce…
  Máma v USA se ostře pustila do školské rady a konfrontuje je ohledně nařízení týkající se roušek a vakcinace.

 3. https://www.infovojna.sk/article/krcmeryho-sestra-pracuje-25-rokov-pre-pfizer-v-sucasnosti-sefuje-klinickemu-skusaniu-produktov-tejto-farmaceutickej-formy-pre-cesku-republiku-a-slovensko
  Krčméryho sestra pracuje 25 rokov pre Pfizer. V súčasnosti šéfuje klinickému skúšaniu produktov tejto farmaceutickej formy pre Českú republiku a Slovensko

  Sestra militantného vakcinátora a epidemiológa Vladimíra Krčméryho propagujúceho očkovanie proti koronavírusu – Mária Noskovičová pôsobí štvrťstoročia vo farmaceutickej firme Pfizer.
  Mária Noskovičová, rodená Krčméryová

  • Stalin a Hitler by sa rozplakali. Ale, a to je podstatné, nám to je houby platné.

  • Riesenie je jednoduche … zverejnit na viacerych weboch XMR ( monero ) adresu na zasielanie prispevku v kryptomene na odstranenie problematickych premnozenych krys a hlodavcov co skodia najviac. A po vyzbierani potrebnej sumy preposlat zalohu na spravnu profesionalnu deratizacnu catu …a aj vybavene.

   • Pavelkovych Milan

    Hm, zaujímavé…. No riešenie to je… Ale písať o tom na webe je dosť na hrane zákona. Gestapo z radov polície a špicli z neziskoviek preliezaju internet a sledujú diskusie. Kolaboranti s kovid fašistami nikdy nespia….

 4. https://childrenshealthdefense.org/defender/the-real-anthony-fauci-robert-f-kennedy-jr-10-days/?itm_term=home
  10 Days and Counting … You Won’t Be Able to Put Down This Book
  10 dní a čítanie… Túto knihu nebudete vedieť odložiť

  In 10 days, on Nov. 16, Robert F. Kennedy, Jr.’s book — “The Real Anthony Fauci: Bill Gates, Big Pharma, and the Global War on Democracy and Public Health” — will be released. Pre-order your book today.
  O 10 dní, 16. novembra, bude vydaná kniha Roberta F. Kennedyho, Jr. – „Skutočný Anthony Fauci: Bill Gates, Big Pharma (farmaceutický priemysel) a globálna vojna o demokraciu a verejné zdravie“. Predobjednajte si knihu ešte dnes.

  Kennedy’s book exposes how Dr. Anthony Fauci and Bill Gates wield unprecedented power to shut down the global economy, abolish civil and constitutional rights, impose police-state surveillance, and engineer the greatest upward shift of global wealth in human history.
  Kennedyho kniha odhaľuje, ako Dr. Anthony Fauci a Bill Gates disponujú bezprecedentnou mocou na zastavenie globálnej ekonomiky, zrušenie občianskych a ústavných práv, zavedenie dohľadu policajného štátu a vytvorenie najväčšieho vzostupu globálneho bohatstva v histórii ľudstva.

  Kennedy’s highly anticipated book is already making waves.
  Kennedyho veľmi očakávaná kniha už robí vlny.

 5. https://childrenshealthdefense.org/defender/vaers-cdc-adverse-events-deaths-covid-vaccines/?itm_term=home
  3 More Reports of Teen Deaths After COVID Vaccines, as Reported Injuries Exceed 850,000
  3 ďalšie správy o úmrtiach tínedžerov po očkovaní proti COVIDU, ako hlásené zranenia presahujú 850 000

  VAERS data released today by the CDC included a total of 856,919 reports of adverse events from all age groups following COVID vaccines, including 18,078 deaths and 131,027 serious injuries between Dec. 14, 2020, and Oct. 29, 2021.
  Údaje VAERS, ktoré dnes zverejnilo CDC, zahŕňali celkovo 856 919 správ o nežiaducich udalostiach zo všetkých vekových skupín po očkovaní proti COVID, vrátane 18 078 úmrtí a 131 027 vážnych zranení v období od 14. decembra 2020 do 29. októbra 2021.

  • Schools are paying kids to get COVID vaccines
   Školy platia deťom za očkovanie proti COVIDU (ak sa dajú zaočkovať)

 6. https://childrenshealthdefense.org/defender/diane-ochoa-guillain-barre-pfizer-covid-vaccine-injuries/?itm_term=home
  Exclusive: Cancer Survivor Says Pfizer Vaccine Injuries ‘Far Worse’ Than Cancer
  Exkluzívne: Preživšia (čo prežila) rakovinu hovorí, že zranenia spôsobené vakcínou Pfizer sú oveľa horšie ako rakovina

  Diane Ochoa, a 63-year-old cancer survivor from Georgia, was diagnosed with rare autoimmune disorders Guillain-Barré syndrome (GBS) and chronic inflammatory demyelinating polyneuropathy (CIDP) after getting her second dose of Pfizer’s COVID vaccine.
  Diane Ochoa, 63-ročnej pacientke z Gruzínska, ktorá prežila rakovinu, bola diagnostikovaná zriedkavá autoimunitná porucha Guillain-Barrého syndróm (GBS) a chronická zápalová demyelinizačná polyneuropatia (CIDP) po tom, čo dostala druhú dávku COVID vakcíny od spoločnosti Pfizer.

 7. Aj tento článok sa veľmi oplatí prečítať, podvod na podvode, ako „tiekli“ peniaze, ako sa zakazovali predpisovať lieky ktoré pomáhajú…
  https://childrenshealthdefense.org/defender/chd-tv-world-amanda-forbes-leo-sojli-france-pandemic-response-policies/?itm_term=home
  French Government Losing Credibility as Public ‘Wakes Up’
  Francúzska vláda stráca dôveryhodnosť, keďže verejnosť sa „prebúdza“

 8. ČESKO: V sobotu odpoledne se před domem hlavní hygieničky Pavly Svrčinové na Ostravsku sešli odpůrci očkování proti koronaviru. Na místě byla přivolána policie. Sama Svrčinová byla podle mluvčího ministerstva zdravotnictví vyděšená.
  Přivolaná policie nemusela na místě řešit žádná protiprávní jednání. Mluvčí krajské policie Soňa Štětínská původně nechtěla informace konkretizovat. Pro portál iDNES.cz uvedla pouze, že aktivity skupiny lidí směřovaly „ke konkrétní osobě“. Neuvedla ani, kolik lidí bylo na místě.
  Mluvčí ministerstva zdravotnictví Daniel Köppl uvedl, že hlavní hygienička byla z protestu hodně vyděšená.
  https://cz.sputniknews.com/20211107/pred-domem-hlavni-hygienicky-v-sobotu-protestovali-odpurci-ockovani-musela-zasahovat-policie-16432942.html

 9. Ministr zdravotnictví Adam Vojtěch v tuto chvíli nesouhlasí s návrhem na uznání protilátek. Český politik v pořadu Partie na CNN Prima NEWS prohlásil, že tato debata není na místě, a to z toho důvodu, že v současné době chybí studie, které by umožnily přirovnat protilátky k očkování či negativnímu PCR testu.
  „Každý, kdo prodělal nemoc, nechť se naočkuje. To je ta nejlepší imunita a pro tyto lidi epidemie skončila. Nemusí nic řešit, jsou stoprocentně chránění,“ vyzval ministr.
  https://cz.sputniknews.com/20211107/timto-pro-vas-epidemie-skonci-vojtech-vyzval-k-ockovani-ty-kteri-jiz-nemoc-prodelali-16432139.html
  *****
  slibovali jednu vakcínku, nyní už požadují třetí, u těch, co se nechali ovakcínkovat!

  • Nuž, ak nevedia, nech urobia testy na protilátky skupine ľudí, ktorá sa zaočkovať dala, ďalej skupine ľudí, ktorá covid prekonala a napokon skupine ľudí, ktorí sa nedali očkovať ani covid neprekonali. Má to zrejme háčik a to, že vírus SARS-Cov-2 doteraz nikto neizoloval, takže za chorobou cov-19 sa môže skrývať akékoľvek respiračné ochorenie.

   • pokud si namátkou pamatuju co se skrývá pod označením COVID-19:
    chřipka typ A, typ B (nalezeno na PCR testech v USA, které byly použity na test COVID-19 – COVID tam nalezen nebyl!)
    různé typy nachlazení (intenzita nachlazení)
    různé typy rýmy (hustota rýmy)
    astma
    náběhy na angínu
    *****
    když začal tzv. COVID řádit, bylo zajímavé, že jeho popis přesně odpovídal chřipce typu A! a také špatně diagnostikované chřipce „doktorem“(častý následek problémy se srdcem) nebo chřipce přechozené.

   • Respiračnou chorobou trpia rastliny pri nedostatku vody – keď ju nemajú – ako médium – ako respirovať.
    Človek môže trpieť respiračnou chorobou aj pri 60 GHz, keď hemoglobín nie je schopný naviazať kyslík.
    Kýslík v ovzduší je hlavným blokátorom 5G žiarenia. ??? Koľko nám ho uberú a akým spôsobom?

    Treba byť pripravený na iné príčiny respiračných ochorení, ako sú len mikroorganizmy! Inú paradigmu! Keď spustia 5G – médiá budú ďalšie roky zavádzať „kovidom“! Takéto informačné pole treba riešiť už teraz!

    • Maroš a jaké máš řešení ohledně spuštěných 5G sítí? Loni fungovaly v českoslovesku na přibližně na třetinový výkon.

     • Atakoval som debilov v miestnych zastupiteľstvách – pomocou VZN pozastaviť stavby 5G ako v Bulharsku. Štát chce preventívne zobrať obciam stavebné úrady – aby nevznikol jediný presedens! Stále platí, že môžem sa dohodnúť so zločincom, feťákom, alkoholikom – len nie s debilom! Som im povedal, že do 10 rokov vyľudnia polovicu dediny. A? Ako Slovák v prevažne maďarskej obci musím počítať s komplotom Berényi-Matovič. Maďari v stranách sú organizovaní pod jediným vodcom. A kto akože robí problémy?!

  • Pavelkovych Milan

   Potom bude 4,5,6….11,12…..24,25…..až nekonečno….

  • již jsem slyšela o čtvrté vakcíně

 10. Příběhy lidí z ČR a Slovenska o poškození z covid očkování
  Aktualizováno
  https://otevrisvoumysl.cz/pribehy-lidi-z-cr-a-slovenska-o-poskozeni-z-covid-ockovani/

 11. Analytik upozornil, že NCZI nahlásilo za sobotu chybné údaje o nových hospitalizovaných na covid. Nemocnica, ktorá to spôsobila, sa ospravedlnila

  Bratislava 8. novembra 2021 (HSP/Foto:TASR-Ladislav Mallach)

  Včerajšie informácie o tom, že na Slovensku za sobotu 6. novembra pribudlo 454 nových hospitalizácii pacientov s koronavírusom nie sú správne. Po tom, čo na to upriamil pozornosť dátový analytik Ivan Bošńák, to priznalo aj Národne centrum zdravotníckych informácií (NCZI).
  https://www.hlavnespravy.sk/analytik-upozornil-ze-nczi-nahlasilo-za-sobotu-chybne-udaje-o-novych-hospitalizovanych-na-covid-nemocnica-ktora-to-sposobila-sa-ospravedlnila/2743812

  • Pavelkovych Milan

   Štatistika a údaje nakazenych/ pozitívnych, počty úmrtí sa tvrdo falsuju. Už raz MZ SR uviedlo, že vyžrate tučné prasa Mikas predkladal falošné údaje..

 12. Toto teda čaká aj nás? “Annual booster – posilňovacia dávka”, proti Covidu možno každých 6 mesiacov!: Po viac ako 80 % zaočkovanosti v Austrálii už otvorene ohlasujú, že povinné očkovanie bude každoročné

  Prezident komory lekárnikov Trent Twomey povedal, že na ochranu Austrálčanov pred Covid-19 budú potrebné „v dohľadnej budúcnosti“ každoročné podporné vakcíny. Len vraj doteraz nie je jasné, či raz alebo dvakrát do roka.

  “Otázka je, aký booster a aký interval potrebujeme na to, aby sme tú podporu dostali, či to bude každých šesť, deväť alebo 12 mesiacov. Toto rozhodnutia musí byť založené na dôkazoch a faktoch a v súčasnosti je to priestor, ktorý sa vyvíja,” povedal Twomey v nedeľu pre noviny Nine Entertainment a dodal, že: “Časom budeme s Covidom zaobchádzať ako s mnohými inými vírusmi, ktoré sú tu už desaťročia, a injekcia na Covid-19 bude len ďalším prvkom austrálskeho očkovacieho programu.”

  Od pondelka bude mať každý Austrálčan, ktorý už absolvoval druhú vakcínu proti koronavírusu pred najmenej šiestimi mesiacmi, nárok na tretiu “posilňovaciu” dávku.

  https://www.hlavnespravy.sk/toto-teda-caka-aj-nas-annual-booster-posilnovacia-davka-proti-covidu-mozno-kazdych-6-mesiacov-po-viac-ako-80-zaockovanosti-v-australii-uz-otvorene-ohlasuju-ze-povinne-ockovanie-bude-kazdor/2743794

 13. Z čoho vlastne vyeskaloval konflikt v Lidli Piešťany? Začalo to tým, že pokladníčky odmietli obslúžiť zákazníkov bez rúška. Taký problém nemajú so zákazníkmi, čo nosia ochranu pod nosom. Veď ani ÚVZ nevie doložiť štúdie o spoľahlivosti požadovanej tvárovej ochrany, no stačia ako symbol poslušnosti. Ochranu poskytujú zaručene len proti pokute

  Prečo iné obchody také „nájazdy antirúškarov” nemajú? Pretože nesuplujú hygienikov ÚVZ a nekontrolujú dodržiavanie ich vyhlášok, na čo nemajú ani zákonnú povinnosť. Ak to od svojich SBS-károv a pokladníčok vyžaduje predpis obchodného reťazca Lidl, tak nech potom nelamentujú, že predavačky z piešťanskeho supermarketu potrebovali psychologickú pomoc, ako sa posťažoval Lidl v oficiálnom vyhlásení.

  Napokon Lidl má na dverách nalepenú len prosbu dodržiavať nariadenia ÚVZ, okrem rúška sa tam uvádza aj odstup, použitie dezinfekcie a rukavíc. Kontroluje niekto v Lidli aj tie ostatné okrem rúšok, pardón, teraz už respirátorov? Ak ľudia majú takú obavu z koronavírusu, lebo sú napríklad rizikoví, mali by sa takým miestam vyhnúť a požiadať iného o nákup alebo urobiť si nákup online. Hala-bala prekryté dýchacie cesty a chytanie si ich hore-dole vytvára len falošný pocit istoty, vďaka ktorému rizikoví viac riskujú.
  https://www.hlavnespravy.sk/preco-pokladnicky-lidlu-suplovali-hygienikov-mazurek-pripomina-medializovany-pripad-policajta-ktory-skoncil-pre-sputanie-zeny-ktora-nespolupracovala-pri-cestnej-kontrole/2743670

  • holistický prístup

   Jirik,

   ja v tom celom humbuku vidím falošnú vlajku úmyselne cielene dlhodobo výživne prikrmovanú – snaha o vyvolanie temných energií – hnev, strach, zloba, … – s cieľom vyvolať občiansku vojnu.

   Vypustili prvého holuba (tuším „Prievidza“ – to nie je podstatné) – bez väčšej odozvy – to bolo len zahrievacie kolo – vypustili ďalšieho holuba (Piešťany) a toho už výdatne kŕmia – všade sa o tom emotívne píše, hovorí, … rýchle tresty pre ochrancu starej matky pred kopancami, krv, , …, následne rôzne návrhy na miestne (lokálne) vojny s rôznymi zbraňami – každý proti každému a „režisér“ sa beštiálne rehlí – …pritom stačí zahodiť znaky podriadenosti (otroctva) – čím viac – tým lepšie …

   • holistický prístup
    občanská vojna by se jistým kruhům taktéž hodilo do „skládačky“. Proto je potřeba být v klidu a snažit se spojovat, diskuze vést bez vášní a hádek,…

    • Pavelkovych Milan

     Ale veď psychopat Klaus Schwab o vyvolani občianskych vojen vo svojom šialenom pláne počíta. Psychopati z davoskeho ekomickeho fóra, Fauci, Gates, maďarský židovsky finančný podvodník sereš, Bezos, rotchildovci, obamovci, Clintonovci s tým vo svojom šialenom plane počítajú. Prečo asi museli títo psychopati dostať do bieleho domu senilneho pedofila Bidena?

 14. Od nástupu dočasného nového policajné prezidenta Polície SR (PSR) sa boj medzi policajtmi preniesol do ulíc našich miest, mestečiek a obcí!

  Nie je to však boj medzi nimi samotnými, ale tentokrát sa pustili do absolútne nič nezákonne konajúceho občana SR!!!

  Vážení chlapci z PSR, vy nás máte chrániť a nám pomáhať, pred touto dnešnou Covid apartheidnou chutovládou!

  Vy nás nemáte a nesmiete tĺcť, ako keby sme boli vaši poddaní!!!

  Vy žijete z daní, ktoré my odvádzame tomuto, dnes totálne diktátorskému štátu!

  Vašim šéfom v tomto nie je ani Mikulec a už vôbec nie Hamran!

  Biť na uliciach, v obchodoch nevinných ľudí, nie je to čo je vašou hlavnou úlohou!

  Teda toto vôbec nie je vaša úloha a okamžite s tým skoncujte!

  Vypovedajte poslušnosť vašim nadriadeným, ktorí sa boja tohto národa a myslia si, že ho zastrašia takýmito bezočivými, diktátorskými útokmi na nás, absolútne po medicínskej stránke zdravých ľudí, totálnej väčšine v našej republike a hrdo sa postavte na našu stranu! Na stranu zdravého rozumu!

  Ako si dovoľujete položiť ruku na občana SR, ktorý nemá nasadené rúško/respirátor, len preto lebo to akýsi Covid pomýlený apartheidník nakázal a myslí si, že my sa takémuto Covid teroru len tak podvolíme!

  Chlapci z PSR, ruku na srdce, vy keď ste niekde vo vnútri svojich kancelárií, vo vnútri policajných aut alebo tam kde vás nikto nevidí, máte nasadené poctivo rúška a respirátory?

  Som absolútne presvedčení že nie! A keď ste v civile a ste niekde v dave, máte nasadené rúško/respirátor?

  To máme teraz my začať vás tĺcť za to, že nosíte tie ochrany dýchania, aj keď to nemá absolútny význam a žiadnu oporu v našej Ústave SR!

  Viete koľko je vás a koľko je nás? Nuž Vás je zhruba 22 000 a nás, dospelej populácie niekde okolo 4 500 000! Vidíte ten nepomer?!

  Vy nie ste za slobodu jednotlivca?!

  Vy len tak bez rozmyslu splníte akýkoľvek rozkaz/príkaz i keď ste presvedčení, že konáte zle?!

  Vy si neuvedomujete, že idete proti vlastným, proti svojej rodine?

  Vy si neuvedomujete, kam môže viesť táto vaša absolútne bezdôvodná brutalita?

  Nuž ja vám to poviem na plné ústa – ak budete takto pokračovať ďalej, tak to vyústi k občianskej vojne medzi vami a nami, i keď vám možno pribehnú na pomoc vaši „priatelia“ z OS SR!!!

  Chlapci z PSR sa spamätajte!

  A dajte – zaraďte spiatočku, naozaj kým je čas!!!
  https://www.czechfreepress.cz/slovensko/radovi-policajti-policie-sr-sa-spamatajte-kym-je-cas.html

 15. https://www.naturalnews.com/2021-11-08-eu-refusing-disclose-secret-contracts-covid-jabs.html
  E.U. refusing to disclose secret Big Pharma contract deals covering covid jabs
  EÚ odmieta zverejniť tajné kontrakty Big Pharmi (farmaceutického priemyslu) týkajúce sa covid vakcín

 16. https://www.brighteon.com/3a610737-dc4f-47ad-8cfd-1dcd1163305e
  Situation Update, Nov 7, 2021 – Vaccines now ALTERING personalities and activating the REPTILIAN brain stem
  Aktualizácia situácie, 7. novembra 2021 – Vakcíny teraz MENIA osobnosti a aktivujú PLAZIVÝ mozgový kmeň

 17. https://cz24.news/toto-video-musite-vidiet-porovnajte-si-lukasenka-s-matovicom-jeden-z-nich-je-totalny-hajzel-spina-a-blazon-ten-druhy-je-pronarodny-triezvy-politik-tak-schvalne-ktory-je-ktory/
  Toto video musíte vidieť! Porovnajte si Lukašenka s Matovičom! Jeden z nich je totálny hajzel, špina a blázon, ten druhý je pronárodný, triezvy politik. Tak schválne… ktorý je ktorý…

 18. https://cz24.news/matovicov-desivy-matrix-pazravo-hlta-demokraciu-a-vsetky-jej-atributy-na-slovensku/
  Matovičov desivý matrix pažravo hltá demokraciu a všetky jej atribúty na Slovensku

 19. Jožko Fazuľa

  Dnes som si prečítal článok na aerobet https://aeronet.cz/news/ready-terror-one-zasah-slovenske-policie-v-supermarketu-lidl-v-piestanech-je-soucasti-pripravy-verejneho-informacniho-prostoru-na-dobu-kdy-do-obchodu-budou-moci-vstupovat-pouze-a-vyhradne-ockovane/
  Tento človek evidentne pláca nezmysly. Na jednej strane hovorí bojujte za slobodu nepodporujte reťazce, bojkot… na druhej strane globalisti to chcú, všetkých pozatvárať doma a bezhotovostne platiť. Ku va a čo teda máme robiť imbecil? Žiadny návod neponúka, iba všetky možnosti blokuje a to som počúvam SV a jeho prednášku každý víkend.
  Písal som už v mojom príspevku pre krízový plán, aby sme bojkotovali a nekupovali v prevádzkach kde nás obmedzujú, veď vyberte si úspory a plaťte hotovostne zo svojich domovov a pestujte si vlatsné potraviny a hneď ste niektorí písali že mám globalistické návrhy. Dajte sem funkčné návrhy, ja chcem počuť kritikov, ale konštruktívnu kritiku, aj s návodom pre ostatných aby to fungovalo. S transparentom behať po meste s prázdnym žalúdkom tiež dlho nevydržíte..

  • Jožko Fazuľa

   Prečo nepodporíme prvovýrobu a malých predajcov, veď vo velkej väčšine , základné potraviny sú dostupné aj mimo reťazcov, malé pekárne, producenti mlieka, male prevádzky z mäsom, robia aj rozvoz, keď sa začne vidiek intenzívnejšie zapájať do produkcie a zásobovania miest, pôjde to, iba musí byť dopyt!! Tí čo sa musia uskromniť, tak nemôžu žrať mäso denne, ale proste dieta ale nekupujte odpad z reťazcov…

   • Lebo supermarketing! Prečo si ženy už nešijú šaty a nepletú svetre? Klasický kutil je debil, lebo má všade bordel napr. A treba byť hlavne pripravený na návštevu, lebo čo keď k nám prídu nakrúcať „bez servítky“! Nemáš moderné vecičky pre otrokov – si nikto! Robíš doma prácu namiesto remeselníkov – nemáš prachy, si držgroš!

    • holistický prístup

     … no lebo … cielene zlikvidovali ponuku – výrobu – a tie „zahraničné“ sra_ky, ktorých je sťa šafránu“ – z opačného konca „sveta“ sú jednak zlé a veeeľmi predražené – tak preto.

     Len málokto má „zásoby“ materiálov.

     Dnes zohnať nejakú maličkosť (napr. tesnenie, nitku, nit, …, vlnu, látku, …cievku, …) je o život – nachodíš sa, nabeháš, nanervuješ, … aj tak nezoženieš – teraz kľakli aj kamenné bazáry, kde sa dalo čo-to zohnať – zrejme po nebožtíkoch – a mladí to dali na predaj do bazárov – často úplne nové a kvalitné veci.

  • Jožko Fazuľa
   obchod, provozovna nebo sliužba, která odmítne obsloužit v tomto případě „neorouškovaného“ vyhledám takovou náhradu, která bude fungovat k oboustranné spokojenosti;
   měl jsem třeba problém s dopravou do práce autobusy, použil jsem jiný spoj, ve kterém problém s nenasazenou rouškou nebyl.

   tvůj návrh na řešení v posledním odstavci je správný, má to však jeden zádrhel, že kontroly se pak budou zaměřovat na ty „bezproblémová provozovny“, což je potřeba nějak vyřešit, aby kontrolorům sklaplo.

   je vhodné vytvářet komunity, spolky, kde se budou sdružovat a nabízet služby, suroviny, jídlo,….

   • Jožko Fazuľa

    Aj na to mám riešenie, okamžite vytvoriť občianske skupiny a dokumentovať, každú hygienickú kontrolu. Keď budú mať za chrbtom 10-20 ľudí pri kontrole, tak uvidíme čo zistia a samozrejme to chce aj podporu právnikov, tých našich. Aj to má hák, keď nefunguje právo ako v prípade odsúdených z Piešťan je to ťažké, ale nejako musíme dať najavo jednotu.

    • já mám jen obavy,pokud bychom proti mocnostem světa podnikali něco,co jim naruší plány ,vymyslí na lidi něco mnohem horšího…..Soros se nechal slyšet,že to nejhorší nás teprve čeká.Myslí tím snad třetí světovou válku?Zločinci se nezataví před ničím 🙁

     • Jana
      třetí světovou válku se snaží rozjet s ruskou federací od roku 2014 (po sestřelení letadla na ukrajině);
      pro nás obyčejné lidi plánují různé epidemie a následné pandemie.
      To co říká SOROS se týká nové epidemie……podle sdělení deBilla Gatesa by se mělo jednat o pravé neštovice v dýchacím traktu člověka…..

     • Jožko Fazuľa

      Keď sa budeme len báť, tak naše deti to nenasýti a ďalšiu generáciu nezachráni. Zbrane na povstanie nemáme ako v Amerike a odtiaľ musí prísť sloboda, písal to myslím Baránek v svojom poslednom blogu a s tým súhlasím.

     • Ad „Protesty pred domom zaberajú“ – ku.važe zaberajú! Oni anonymne /z ich strany/ – ale adresne likvidujú konkrétnych ľudí – deti v školách – tak ich treba chytiť pod krk! Ale aj stisnúť doboha! A treba začať hocikde – aj od malých rýb, ktoré kŕmia tie veľké!

     • Nechcete ísť príkladom a ukázať nám, ako sa to robí?

     • Redakcia – to bolo na mňa – ako sa to robí?
      Dobre.
      Bežne sa ľudia vyhýbajú kontaktom . nezdravením prejavujú nezáujem. Alebo naopak – prehnaný záujem – vriťolezecký.

      Takže keď by som mal ako suseda Jarčušku – venoval by som mu „prehnaný“ záujem, aby vedel, že je tu nežiadúci! Áno – treba ím venovať záujem! A dať im najavo! A?

      Sústredene ich pozorovať, zízať!

    • Jožko Fazuľa

     Ak tým kontrolám ešte, protesty pred domom zaberajú a pod každú zápisnicu sa musí kontrolór podpísať. Tak bude mať pred domom návštevu dovtedy, kým nezmení zamestnanie, koľko si myslíte že ľudí pracuje na hygiene, podľa mojich info potrebujú zvýšiť stavy. Keď nebudú mať s kým, tak môžu kontrolovať hovno..

  • Súhlasím, hlavne ohľadom prednášok VK na SV. Neponúka riešenie, len nasuva do hláv ľuďom „nezvratitelne“ procesy a čo sa vraj proste stane. Mám dlhšie pocit, že vlastne pracuje pre globalistov. Ziadna nádej a návod ako z toho von. Len informovanie o tom, čo proste bude. A zaujímavé, ako to vie dlho dopredu ..

   • Už som spomínal – Martin Herzán, Totalitní světovláda /2000/ – 20 rokov dopredu, tiež iné info z prostredia slobodomurárov – 250-ročné plány! A? A čo ta kpredpoveď ročných období? Dedukcia udalostí z toho čo je – čo bude? Staroznáma čínska Kniha premien – I ‚ Ting? Nerozumiete len tomu, čo neviete, a očakávate, že aj iný je povinný nerozumieť a nevedieť. No iste – preto je to gnosticizmus – poznanie. Krovák, ktorý vie čítať stopu, je illuminát?

  • holistický prístup

   Jožko F.,

   máš odo mňa príspevky na:

   https://www.badatel.net/klamu-o-vsetkom-poctoch-dennych-pripadov-hospitalizaciach-i-umrtiach-preco-to-robia/#comment-115375

   pozn.: Povolená (v zmysle „tolerovaná“ – aj tá napadaná) „alternatíva“ je v podstate … žiadúca a riadená …

   • Jožko Fazuľa

    Máš tam moju odpoveď.

    • holistický prístup

     Jožko,

     celý svoj život vidím to, čo iní nie – a NIE – to nie je strach (keby si čo i len tušil …) – moje zameranie je dobro, ľúbosť, čistota, ZNANIE, …, celok, harmónia, … – mnoho desaťročí pátrania, filtrovania, … – cesta tŕnitá – ale cesta ZNANIA … a konca jej nieto …

     Ideologicky sme však na protiľahlých brehoch – svet mnou tvorený nie svetom, ktorý tvoríš Ty. (Príliš tlačíš na „pílu“.)

     Pozn.: To bol ten spomínaný príspevok s linkom, ktorý musela odsúhlasiť redakcia.

     • Jožko Fazuľa

      Ja nechcem tvoriť svet, iba dávam návod ako som ho bol schopný prežiť zatiaľ a ako by to mohlo byť schodné aj pre iných. To aký bude svet vôbec netuším a ak sa bude tvoriť ten nový, tak možno budem súčasťou. Robím to čo cítim, že je správne a tak postupujú mnohí, takže nie som nijak výnimočný.

     • holistický prístup

      JF,

      poznať systém, ktorého sme súčasťou, je nutné – „mená“ nie sú dôležité (sú majstri prevlekov – menia si mená, rodiny, …) – ako celok – z každej strany – dostať sa do stredu = vypnúť EGO – hlavu prepojiť so srdcom – sústrediť sa na prítomný okamih a intenzívne ho prežívať (TU a TERAZ) – ak to obsiahneš, tak budeš jasne vidieť, čo – kde – ako – za akým účelom – … to len to EGO odpojiť – s tým je problém …

     • holistický prístup

      JF,

      každý z nás – každým okamihom tvorí tento svet … či už TVORCOVIA alebo NIČITELIA – aj POZOROVATELIA.

     • Jožko Fazuľa

      Myslíš, že keď máš rodinu, záväzky, povinnosti, starosti- máš čas na riešenie tohoto problému?
      Mám problém si večer spraviť rozpravu s Bohom, nieto riešiť odlúčenie od ega. Je možné riešiť existenčné rodinné problémy bez ega? Čo na to povieš? Ego ti dáva aj silu zodpovednosti za rodinu a blízkych, dokážeš fungovať bez neho ak máš také povinnosti?

     • JF – „Základnou povinosťou človeka po narodení je naučiť sa hovoriť!“

      Teda nie kakať do nočníka a chodiť po dvoch. Lebo – problémy sa riešia komunikáciou! Teda!

      V kruhu rodiny! Na „Boha“ sa teraz vyser!

      Ak nevieš komunikovať v kruhu najbližších – niekde je chyba! Toto rieš!

    • holistický prístup

     JF,

     áno – nielen, že je to možné, ale je to nutné – sú chvíle v dennom živote keď napr. ješ, kráčaš, pracuješ, … v podstate stále a za každých okolností môžeš vypnúť EGO (ak sa sústredíš na prítomnosť) – osobne to nikdy nebol môj problém … ale dá sa to naučiť prežívaj intenzívne každú kvapku vody na Tvojom tele pri sprchovaní, pri kúpeli, rozhovor s dieťaťom, s partnerkou, … dotyky (aj dotyk vánku, šiat, destkej rúčky v Tvojej dlani, …), pohľady, úsmevy, šťastie v detských očiach, bolesti, žiale, … vône, farby,chute pri jedle a pití, … krok za krokom … od jednej sekundy a stále to bude ľahšie – v takomto stave si v spojení s dušou … v Tvojom ponímaní s Bohom … TU a teraz. Ak NIE – tak žiješ v minulosti alebo v budúcnosti ale nikdy nie v prítomnosti – aj to je o nastavení systému – hoď im do toho vidly … oslobodzuj sa okamih po okamihu – vždy sa však budeš učiť z minulosti a plánovať budúcnosť – tomu sa nie je možné úplne vynúť.

     Je viac filmov s touto témoou – napr. „Pokojný bojovník“ … o tom sú aj všetky „bojové umenia“ …

 20. Jeden z mužov z incidentu v piešťanskom Lidli putuje do väzby. Užialená matka: “Veď to je moje dieťa, on len chránil pred kopancami!” “Presne tak, on je zatknutý, pretože ma chránil. Je to politický proces na objednávku,” reaguje “antirúškar” stíhaný na slobode
  https://www.hlavnespravy.sk/jedneho-z-troch-obvinenych-antiruskarov-vzal-sud-do-vazby/2743906

 21. Toto video sa veľmi oplatí vypočuť:
  Zdravotná sestra z JISky z Brna:

  https://rumble.com/embed/vm8pz3/?pub=4

 22. Cody Flint je letecký pilot z Clevelandu, Mississippi. Cody Flint absolvoval svoj posledný let po prvej dávke vakcíny od Pfizeru s pretrvávajúcou bolesťou hlavy, potom utrpel blokádu sluchovej trubice a už ani nevie, ako s lietadlom bezpečne pristál. Diagnóza nakoniec znela ľavá a pravá perilymfatická fistula, dysfunkcia Eustachovej trubice a zvýšený intrakraniálny tlak

  https://www.hlavnespravy.sk/33-rocny-pilot-cody-flint-ma-opuch-mozgu-po-vakcine-od-pfizeru-a-uz-nemoze-lietat/2744232

 23. Monika, áno V.K. neponúka riešenia, ale otvára oči. Zatiaľ čo povedal sa napĺňa do bodky, to že to niekto nevidí, tak neznamená, že sa tak nedeje. Vyššie Jožo Fazuľa kritizoval tézu, že toto , čo sa deje v Lídloch je príprava na zamedzenie nákupov pre neočkovaných,,,,,,,,,,,,,,,a nie je to tak ? Veď sa pozri v Rakúsku a vo Švajčiarsku ako sa to všetko sprísnilo. Áno V.K. nedáva recepty ako na to , on len poodkrýva plachtu nad krutou pravdou, ktorá sa pod ňou ukrýva. To že sa to niekomu nepáči tak to určite nič na situácii nezmení. Ľudia musia poznať pravdu aby vedeli, čo na nich agresor nachystal, to že sa niekto zľakne a asi čaká, že to za neho niekto vybojuje je sience fiction. Apropo, podobne to robí napríklad aj Infovojna. Žiadne medové motúzy, ale krutá realita.

  • Jožko Fazuľa

   Ahoj, ja už mám z toho otvárania očí „kukadla jak zrcadla“, to čo sa deje má aj príčinu práve v tom že nedostávame východiská iba informácie, len množstvo ľudí s nimi evidentne nevie naložiť…Monča má pravdu v tom, že má až príliš mnoho informácii a velkom predstihu a keby som to chcel celé obrátiť, tak ti poviem čo platí a povedal to aj VK sám, že chazarská banda musí najprv vyzradiť svoje plány a potom ich uskutoční a prečo by práve VK by nemohol byť prostredníkom-konšpirácia?-chucpe…

   • holistický prístup

    JF,

    Máš odo mňa odpovede – naša diskusia pod článkom „klamú o všetkom …“

    Poz.: príspevok s linkom bol postúpený na kontrolu – neprešiel – preto bez linku.

    • Jožko Fazuľa

     Odlíšiť pravdu od lži v dnešnej dobe, ale aj vôbec, nie je vždy jednoduché a už som o tom niekde v príspevku písal a človek musí používať šiesty aj siedmy zmysel. Šiesty je ten čo sa ti prihovára v duchu vnútorný hlas/pocit/ a siedmy schopnosť rozlíšiť hlas boží od hlasu satana. Ten kto používa len 5 zmyslov je na tom v podstate rovnako iba na nižšej úrovni. Preto máme každý na výber…

     • Jožko Fazuľa

      Ďalším zmyslom je pravdepodobne schopnosť vidieť dopredu i späť, v napojení už len na pozitívnu energiu, to čo je ďalej to zatiaľ netuším, avšak dôkazom toho čo tvrdím, by mohol byť životný príbeh pátra Pia.

     • holistický prístup

      JF,

      vždy si vyberám cestu, riešenie, ktoré sa snažia cudzie psychopatické entity ukryť, spochybniť, zakázať, znepríjemniť, … – všetky nimi ponúkané cesty a riešnia majú rovnaú „cieľovú stanicu“.

     • Jožko Fazuľa

      Keby som mal dať riešenie ako užívať siedmy zmysel, tak asi poviem to si treba zažiť, je to neskutočný boj logiky, pravdepodobnosti, pocitov a zmätenosti, nedokážem to popísať, ale tvoj návod môže byť riešením, iba treba obrovský rozhľad. Pre mňa zvyčajne sa vyjasní a riešenie príde samo ak sa neukvapím, ale ten súboj pocitov je neopísateľný.
      Už to nechcem viac rozoberať…

    • Jožko Fazuľa

     Súhlasím, že je to veľká sila zla, ale každá pyramída má slabé miesto, kedy môže spadnúť, plán nie je stopercentný, to je len ten božský, máme písmo proroctvá a vieme dopredu ako to dopadne-nevyhrajú !!! V tejto hre ide o nás a pochopenie celej hry, je v pozitívnom kolektívnom vedomí a to je najväčšia sila proti zlu. Ak máte zomrieť, tak so vztýčenou hlavou, hrdí,slušní a bohabojní, veď tvoríme život pre tých po nás, nesmieme sa báť-nie zomierať ale zabojovať. Všetko je napísané… to iba my nesmieme zlyhať ako jednotlivci!

   • Jožko, nemyslím si, sledujem SV dlhé roky, ale problém je niekde inde . Ľudia sa musia sami postaviť. Veď stačilo, ak by sa postavili za svoje deti v školách aby nemuseli nosiť rúška. Ak by toto ľudia dokázali, tak agresor by penil, tam by sa ľudia nemohli ani vyhovárať , že ich vyhodia z práce ako pri testoch, tam bola tá príležitosť, ale každý len čaká a nepostaví sa za svoje vlastné deti , tak aké riešenia má dávať niekto spoza mikrofónu ? Nakoniec, ako dopadli voľby v Česku ? Aj to je vizitka a signál, Bohužiaľ nie dobrý.

  • Owertonovo okno. „Zvykajte si!“

 24. Slovenská herečka Emília Vášáryová (79) má koronavirus. Infikovat se měla v Praze, kde se setkala s osobou, která o sobě údajně tvrdila, že je očkovaná. Po návratu do Bratislavy měla herečka pozitivní test, i když má za sebou už třetí očkování.

  Ve slovenských médiích se objevila informace, že oblíbená herečka má těžký průběh nemoci. Tuto informaci však důrazně popřela její sestra Magda Vášáryová (73).

  „Pravdou je, že mou sestru nakazila lhářka, která tvrdila, že je očkovaná, v Praze. Protože je má sestra třikrát očkovaná, je v pořádku. Očkování ji zachránilo, protože věkem a problémy s plícemi je vhodnou obětí virů. Chrání ji očkování,“ napsala Magda ve svém prohlášení.

  Nákaza podle rodiny díky očkování neudeřila v plné síle, stav herečky nevyžadoval hospitalizaci a není v ohrožení života.

  https://www.super.cz/785140-emilia-vasaryova-ma-covid-mou-sestru-nakazila-lharka-v-praze-uvedla-magda-vasaryova.html#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=super.sznhp.box&dop_req_id=2Xh5aRxY6vr-202111081148&dop_id=785140&source=hp&seq_no=1&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

  • holistický prístup

   Už chazarská psychopatka pochovala psychopatického chazara LASICU – tiež omňamuškovaného … ochráneného – skapal v priamom prenose … o.i. za „socializmu“ chránená sorta …

  • „Nákaza podle rodiny díky očkování neudeřila v plné síle, stav herečky nevyžadoval hospitalizaci a není v ohrožení života.“ – to je hlavný vakcinačný marketing pomocou opinion = názorových – vodcov – akoby táto stará sionzápadná kunda mala byť akože nasledovaniahodnou autoritou! Nie je!

   Treba využiť každú užitočnú živú mŕtvolu než skape!
   Odbočím – Lasica raz v RTVS zajebal, že vďaka NATO Európa nepozná vojnu od konca WW2! Teda – Srbsko neleží v Európe! A ľudia mu to žrali!

   Na to, aby si bol sionista – nemusíš byť žid! Že „magdušky“!

 25. holistický prístup

  Vstupenky na rizikové športové podujatia majú byť vystavované na konkrétne meno a priezvisko diváka. Vyplýva to z novely zákona o organizovaní verejných športových podujatí, ktorú ministerstvo školstva predložilo do medzirezortného pripomienkového konania. Zámerom overovania totožnosti osôb je snaha o zvýšenie bezpečnosti na týchto podujatiach…

  https://www.hlavnespravy.sk/vstupenky-na-rizikove-sportove-podujatia-maju-byt-vystavovane-na-meno-a-priezvisko/2744310

 26. https://zemavek.sk/na-mol-opiti-vojaci-nato-povracali-cely-vlak-v-estonsku/
  Na mol opití vojaci NATO povracali celý vlak v Estónsku

 27. https://www.infovojna.sk/article/mudr-kuric-treba-mat-odvahu-vykricat-pravdu-faucimu-krcmerymu-a-spol-uleteli-netopiere-covid-zvliekol-vede-a-medicine-plast-doveryhodnosti-a-covid-ukazal-v-plnej-nahote-aka-je-veda-a-medicina-sucasnej-zapadnej-civilizacie-skorumpovana
  MUDr. Kuric: Treba mať odvahu vykričať pravdu: Faucimu, Krčmérymu a spol. uleteli netopiere! Covid zvliekol vede a medicíne plášť dôveryhodnosti a Covid ukázal v plnej nahote, aká je veda a medicína súčasnej západnej civilizácie skorumpovaná

  • Je fakt, že dnešné farmakologické koncerny sa podobajú lobbystom zbrojného priemyslu, ktorí podobne vnímajú a presadzujú vojny ako prostriedok zisku a nie ako ľudské utrpenie.

   A tu je práve asi jadro problému s Covidom: Farmakoncerny a iné šelmy v ľudskej koži pomocou peňazí a morálneho úpadku väčšiny spoločnosti našli cestu, ako nielen zarobiť na infekcii, ale pravdepodobne aj ako rozvrátiť celú spoločnosť, aby ju mohli pretvoriť podľa vlastného scenára.

   Covidová pandémia bola pripravovaná a opakovane predpovedaná.

   Možnosti prevencie a liečby vírusovej epidémie sú doslovne blokované

   • Zmluvy ktoré uzavreli štáty a Európska Únia s farmakologickými koncernami priamo dokazujú bezbrehú servilnosť a skorumpovanosť tých, ktorí by mali brániť záujmy občanov: Očkovanie proti Covidu je zločinom proti ľudskosti.

    • Ďalšie pokračovanie Covidovej pandémie sa dá zvládnuť iba odstránením a potrestaním jej organizátorov. Dokiaľ budú fungovať ľudia zarábajúci na pandémii, dovtedy bude covidová pandémia existovať.

 28. Svojim fašistickým nátlakom získa táto zradná vláda presný opak ako chce dosiahnuť! https://www.topky.sk/cl/10/2210483/Opatrenia-sa-nedodrziavaju–Vlada-musi-podla-premiera-konat-raznejsie
  Z princípu sa nedám zaočkovať, aj keby ma prepustili z práce (potom zamestnávateľa zažalujem!) ! Nuž a potom nebudem mať už čo bez príjmu stratiť a vyrazím proti tejto vládnej satanistickej spodine s tým, čo po ceste do ruky pochytím a nemyslím si, že budem sám ! Chcú krvavý prevrat, nuž dobre to rozbiehajú a priania sa predsa patrí plniť, no nie?! Po kresťansky ! ;o)

  • Pavelkovych Milan

   Áno, oni chcú práve to, aby vznikli občianske vojny po svete. Budú stáť proti sebe rodiny, kamaráti…. Toto chcú dosiahnuť. Hovoril o tom aj vrchný satan globalizácie, Klaus Schwab. Aj to je cesta na zníženie populácie… Zatiaľ sa im darí, lebo banky rozdávali minulosti hypotéky ako teplé rožky a tým sa vytvorila veľká masa hypo otrokov, ktorí sú po slušní a budú tupo počúvať a plniť všetko čo fašistická vláda nariadi. Keď vláda povie aby si natreli na tie tupé hlavy každé ráno hovno, tak hypo otroci to budú s radosťou plniť a ešte si budú robiť aj vlastné selfie. 😁 😁 😁

   • vždyť to mají napsáno i ve svém manuálu přes který ovládají své ovečky a tak kniha se jmenuje BIBLE.

   • Puta Madre! /fucking mother/
    https://cdn.memegenerator.es/imagenes/memes/full/20/54/20540546.jpg

    U nás slovenský výraz – vyjebanec, vyjebanci svojej matky, pankcharti /nepoznajú svojho otca – aj duchovný kontext/.

    Je na to vtip – čo je najväčší labúž?

    Keď trtkáš tehotnú ženu a plod ti pritom fajčí!

    Tak to sú tí vyjebanci – Puta Madre!
    ——————————————————
    Z môjho pohľadu – vlnovej genetiky – aj emocionálne aj frekvenčne absolútne vystihujúce!
    Vrchol odporu k! Inak medzinárodný výraz.

    PUTA MADRE!

 29. SLOVENSKO: Súčasná vládna garnitúra cíti ohrozenie… Ľudia sa začínajú organizovať na odpor. Preto začala otvorený boj proti občanom.

  Proti tým občanom, ktorí neporušujú žiaden ZÁKON, iba legitímne nechcú rešpektovať svojvoľne „nastavené opatrenia“ ich sanitárnej, a tým celkovej kontroly (od evidencie osobných údajov cez ich pohyb až po sledovanie nežiaducich účinkov účastníka výskumu), čo vládna garnitúra dobre vie. Ľudí masakruje preto, aby u ostatných vyvolala a udržala strach a obraz zákroku proti „bezprecedentným porušovateľom zákona“. Avšak v reáli niet porušeného zákona ani bezprecedentných porušovateľov.

  Sú iba provokatéri z radov polície a ich spolupracovníkov, ktorí túto akciu „zohrali“. Neprekrytím dýchacích ciest nie je porušený ŽIADEN ZÁKON. Jednoducho žiaden zákon Národnej rady SR neurčuje povinnosť prekrytia dýchacích ciest.
  Autor: JUDr. Adriana Krajníková

  https://zalobyvocistatu.sk/informacie-advokata/odpor-19-policajny-masaker-v-lidli-v-piestanoch-z-vinnikov-obete-z-obeti-vinnici-cela-predbezneho-zadrzania-nad-o-slovakoch-su-to-opice-zasluzia-si-exemplarne-tresty-karticka-argumentov-pro/

  • Pavelkovych Milan

   Ale toto tupá fizlovska hlava nepochopi. Tupý fizel bude vždy len tupý fizlom. Takých fašistická vláda potrebuje. Aj pri nástupe k moci psychopata Hitlera, mal tento zločinec komanda z takých bezmozgov ako sú fizli z Prievidze a Piešťan / akcie z lidla /. Hitler si tiež pestovala takých tupych primitivnych idiotov a potláčal prostredníctvom nich každý odpor. Veď psychopat z Trnavy má NSDAP ako svoj vzor….

 30. SLOVENSKÉ REŠTAURÁCIE A PODNIKY PÁCHAJÚ RITUÁLNU SAMOVRAŽDU!!! SAMI SA PRIPRAVUJÚ O KLIENTOV A TÍ SA K NIM UŽ NIKDY NEVRÁTIA!!! (VIDEO SK, 31min)
  https://youtu.be/CQ1w5eHHIo4

  • Pavelkovych Milan

   Nech skrachujú, tak im treba. Keď začalo toto kovidove šialenstvo a bol lockdown, tak mi ich bolo ľúto. Sú cítil som s nimi. Aj som ich podporil finančne. Lenže tým čo teraz predvádzajú, tak som osobne s nimi skončil. Už ani cent nie som u nich ochotný nechať. A myslím si že takých bude viac…

  • A čo robia ich majitelia?

   „SLOVENSKÉ REŠTAURÁCIE A PODNIKY PÁCHAJÚ RITUÁLNU SAMOVRAŽDU!!! SAMI SA PRIPRAVUJÚ O KLIENTOV“ – je do písmena ODĽUDŠTENÝ headline! Prečo odľudštený a prečo jeho autor poľudšťuje pbjekty a právnické osoby?!

   Tento neosobný sion newspeak vám nevadí?! Keď budú ľudia – deti páchať sebevraždy – nejaké novinárrske prasa /alebo prasa „na alternatíve“/ napíše „bezmocnosť vyčíňa“?

   Podnikatelia v gastronómii sú bezradní? Keď ojebávali zákazníkov a dane – bezradní neboli?

 31. Pavelkovych Milan

  „… Sme svedkami „veľkého prebudenia“, ku ktorému dochádza u občanov po celom svete…“
  Akurát na Slovensku a v Čechách občania na to seru, až na pár odvážlivcov. Chodil som na každý protest a bolo mi smutno z idiotov, čo z bezpečnej vzdialenosti pozerali a tupo a s odporom pozerali na protestujúcich. Títo idioti, čo sa nechali opichat tým svinstvom, len preto aby mohli ísť na 7 dní do chorvátska, odsudzujú tých čo sa postavia proti covidovemu šialenstvu. Títo dovolenkovi idioti stále veria tomu, že vláda to robí pre ich zdravie. Títo idioti sú plné zodpovední za to, že vo svete vládne genocída a fašizmus najhrubsieho zrna. Títo progresivni liberálni idioti veria všetkému čo im povedia vlády. Stále sa snažím veriť tomu, že raz sa to zlomí a 99,997 percenta ľudí bude súdiť tých 0.003% čo nás chcú vyvraždiť.

  • Aj ja poznám ľudí čo si kvôli dovolenke do Chorvátska dali pichnúť túto dobrotu.
   No comment – bez komentára

  • Absolutny suhlas.

  • Pavelkovych Michal
   Presne tak .. očkovaní môžu potom ďakovať v akom stave nechajú svet svojim deťom Bez slobody v diktatúre a ďalšom Nadradenym chovaním a prednosti chem.ex.vakcine dajú prednosť pred uvažovanim a prirodz.imunite
   ,,Oni určite spasia tento svet a zlepšia ho ,,
   Lebo stále veria vláde že chce ich zdravie Ach jaj

 32. Milan Ivanova

  Otázka a odpovědí:
  OPATŘENÍ: co ano a co už je za hranou? (2.díl)…Jana Zwyrtek Hamplová
  https://youtu.be/JZuvwtkWw4M

 33. Vyhlásenie vojny „vláde USA“ veteránmi
  Nasleduje neoficiálne vyhlásenie vojny (declaration of war) vojakmi a veteránmi USA (predpokladá sa):

  U.S. Veteráni sa Pripravujú na Vojnu

  Bidenova administrácia odopiera zdravotnú starostlivosť všetkým nevakcinovaným (non-vaxxed) veteránom. Teda momentálne sa deje taktická fašistická čistka – purge – U.S. armády.

  Nedajte sa oklamať, toto je ten najdevastujúcejší úder voči vojenskej pripravenosti v dejinách USA, a je to nehorázny akt vojny proti Americkému ľudu.

  Státisíce čerstvo prepustených príslušníkov U.S. Vojenských služieb, polície, lekárov, a sestier, teraz spájajú sily s veteránmi aby bránili našu krajinu proti tomuto globálnemu fašistickému pokusu o prevzatie moci.

  V súčasnosti formujú decentralizovanú asymetrickú obranu našej vlasti.

  Tu nasleduje krátke vyhlásenie, aby ste dostali trochu z toho čo je obsiahnuté v tom odvážnom a úžasnom videu:

  “Toto je krajina slobodných ľudí.

  https://cz24.news/vyhlasenie-vojny-vlade-usa-veteranmi/

 34. Já to tak optimisticky a jednoduše nevidím. Proč by se měli očkovaní „s výhodami“ spojovat se štvanými neočkovanými? Dále, odejdete ze zaměstnání a jinde vás už bez očkování nepřijmou. Kdo si to může dovolit? Chytře to naše vláda udělala, prý je očk. dobrovolné, ale špinavou práci hodila na zaměstnavatele. Ti nebudou smět zaměstnávat neočkované. Jaká křivárna!

  • Ak zamestnávatelia nebudú môcť zamestnávať neočkovaných, tak o chvíľu nebudú mať koho zamestnávať.

   • holistický prístup

    Presne o to beštii ide – genocída na všetkých úrovniach – priamo jedmi, hladomor, „kríza“, …, občianske bratovražedné vojny, … veeeľa úrovní … veeeľmi veľa …

 35. ⚠️W.H.O. NYNÍ ŘÍKÁ, ŽE PŘÍTOMNOST DÍTĚTE VE ŠKOLE SE POVAŽUJE ZA „INFORMOVANÝ SOUHLAS“ S OČKOVÁNÍM – PŘÍTOMNOST RODIČŮ „NENÍ NUTNÁ“.
  Světová zdravotnická organizace, lékařské epicentrum depopulační lobby, nyní považuje přítomnost vašeho dítěte ve škole za informovaný souhlas s očkováním dítěte.
  Depopulace očkováním je nyní zcela mimo zákon a povede ke sterilizaci, onemocnění a ohlupování všech dětí na světě, kromě dětí členů depopulační lobby, kteří své děti očkovat nenechají.
  Přečtěte si celý článek v oficiálním https://www.who.int/immunization/programmes_systems/policies_strategies/consent_note_en.pdf?fbclid=IwAR20aZZ9-6CsEUfSkQ1OsOWMIT7a5oO2WBAW7y5T18rCwABj8a5YmvdqvFQ
  zdroj https://www.facebook.com/profile.php?id=100074456119596&sk=about
  zdroj – https://qanon.sk/spravy-08-11-2021/

 36. Vo vláde panuje zhoda na tom, že sa musí konať ráznejšie a prijať k tomu aj potrebné opatrenia. Dôvodom je, že ľudia nedodržiavajú nastavené podmienky v súvislosti so šírením pandémie ochorenia COVID-19. Uviedol to po rokovaní so zdravotníkmi a členmi vlády o epidemickej situácii premiér Eduard Heger (OĽANO)
  https://www.hlavnespravy.sk/premier-vlada-musi-prijat-raznejsie-opatrenia/2744706

  • V prvom rade tie podmienky nedodržiavajú v nadnárodných obchodných reťazcoch, lebo sú nedodržateľné. Napríklad dvojmetrové odstupy pri pultovom predaji a pokladniach. Aj medzi samoobslužnými pokladňami sú menšie ako dvojmetrové vzdialenosti. Ale kvôli tomu im nikto prevádzku neobmedzí. Pohodlnejšie a zrejme aj žiadúce je vyvŕšiť sa na ľuďoch, ktorí sa vzpierajú sanitárnej/covidovej diktatúre.

 37. SLOVENSKO/POĽSKO: Kým severe Slovenska je celý čierny a hotely či reštaurácie vo Vysokých Tatrách zívajú prázdnotou, len kúsok od našich hraníc v Poľsko si ľudia užívajú.

  A využívajú to aj Slováci, ktorí do Poľska jazdia, aby si užili hotely, wellnes či reštaurácie. Podľa informácii od našich čitateľov od nich nikto nevyžadoval potvrdenie o očkovaní či dokonca ani testy! Rúška v hoteloch videli len na recepcii „aj to ich mali pod nosom“ napísal nám Tomáš, keď bol v Zakopanom.

  „Tak Slováci, čo poviete? Kamarátka mi poslala aktuálne video z Poľska, ani nie 20 minút autom od našich hraníc. Nikdy som nespochybňoval korona šialenstvo, ale je podľa vás normálne čo sa deje na Slovensku? Na Slovensku sa ľudia medzi sebou hryzú, mlátia. Tam si žijú pokojný a dôstojný život. A hlavne sú súdržní!!!“ napísal k videu Ľudovít.

  https://cz24.news/podnikatelia-na-slovensku-si-nechali-pokorne-nezakonne-zavriet-svoje-prevadzky-a-prichadzaju-o-existencny-prijem-polski-podnikatelia-veselo-bez-korona-hysterie-zarabaju-slovenski-zakaznici-tam-jazd/

 38. …ďakujem za veľmi dobré príspevky……

 39. …a ešte 1 vec som chcela, aj teraz sú ženy, kt.radi šijú a robia ručné práce, no najskôr si musia odrobiť smenu v práci….a robia tie ručné práce radi, a to preto, lebo ich to baví….. tiež je veľmi smutné a nešťastné riešenie, ako sa zachovali tí policajti…je toho viac, ČO a KTO sa tu teraz takto ,,rôzne“ ukazuje….. stále verím, že sa zobudíme…..

 40. …ďakujem za infor.z infovojny, určite si ich treba vypočuť….

Pridajte komentár

*