Zelená dohoda (Green deal) nemá s ekológiou nič spoločné. Je to progresivistická ideológia vedúca k hospodárskemu úpadku a horšej ekológii. V eurovoľbách nevoľte PS, lebo skončíte ako žobráci!

Podľa uniknutých informácií zomrelo v USA po očkovaní už vyše 50000 ľudí


Print Friendly, PDF & Email

Podľa uniknutých informácií zomrelo v USA po očkovaní už vyše 50000 ľudí

(Leo Hohmann, LeoHohmann.com) – Najcitovanejší lekár počiatočnej liečby ochorenia COVID-19 prišiel s výbušným novým videom, ktoré odhalilo skrývanú vinu zdravotníckeho establišmentu v zbytočnej smrti desaťtisícov ľudí.

Podľa Dr. Petra McCullougha dopomohol k týmto úmrtiam lživý naratív, zameraný na presadenie úplne novej, riadne neschválenej vakcíny na ochorenie, ktoré bolo ľahko liečiteľné.

Podľa Dr. McCullougha sme v druhej fáze biologickej vojny

Covid-19 je podľa neho biologická zbraň a vakcíny predstavujú jej „druhú fázu“.

„Keď sa spustila prvá fáza tohto svojím spôsobom terorizmu, bolo to v skutočnosti celé o udržaní obyvateľstva v strachu a izolácii a o jeho príprave na prijatie vakcíny, ktorá sa javí byť druhou fázou bioteroristickej operácie,“ povedal McCullough 11. júna vo webinári s nemeckým právnikom Reinerom Fuellmichom a niekoľkými ďalšími lekármi.

Ďalej uviedol:

„Respiračný vírus aj vakcína dodali do ľudského tela hrotový proteín, cieľ tohto bioteroristického výskumu získania funkcie.“

Väčšina McCulloughových komentárov sa objavuje v prvých 10 miútach nižšie uvedeného videa:

Mnohí lekári sú akoby začarovaní nejakou kliatbou

Vo videu Dr. McCullough ďalej hovorí:

„Nemôžem teraz prísť a povedať toto všetko dnes, ani inokedy, v celoštátnej televízii. Časom sme však zistili, že už nemôžeme komunikovať s vládnymi agentúrami.

Vlastne sme nemohli komunikovať ani s našimi propagandou pobláznenými kolegami vo veľkých medicínskych centrách. Všetci sú akoby zakliati, skoro akoby ich práve hypnotizovali.“

Nešetril ani kritikou na svojich kolegov z lekárskej komunity:

 „A lekári, dobrí lekári, robia nepredstaviteľné veci, napríklad očkujú tehotné ženy biologicky aktívnou mediátorovou RNA, ktorá vytvára tento patologický hrotový proteín.

Keď sa lekári preberú zo svojho tranzu, budú podľa mňa šokovaní pomyslením na to, čo robili ľuďom.“

Dr. McCullough poukazuje na vlny bioterorizmu

Doktor McCullough je profesor medicíny a zástupca vedúceho internej medicíny na Baylorovej univerzite a učí aj na Texas A&M University.

Je epidemiológ, kardiológ a internista a v súvislosti s liečbami ochorenia COVID-19 svedčil pred senátom štátu Texas. Je známy tým, že je najcitovanejším lekárom ohľadom liečby COVID-19, s viac ako 600 citáciami v Národnej knižnici medicíny.

Vo videu, ktoré nakrútili Oval Media, McCullough povedal:

„Prvou vlnou bioterorizmu je respiračný vírus, ktorý sa šíri svetom a postihol relatívne málo ľudí – asi jedno percento mnohých poulácií – ale vyvolal veľký strach.“

Vírus sa podľa neho zameral hlavne na ľudí nad 50 rokov s viacerými pridruženými zdravotnými problémami. Pre deti nepredstavuje takmer žiadne riziko.

Povedal, že 85 percentám z viac než 600 000 úmrtí v USA sa mohlo predísť liečbou pozostávajúcou z viacerých liekov, podanou na začiatku až uprostred ochorenia.

Namiesto toho ľuďom povedali, aby zostali doma a nevracali sa do nemocnice, ak sa im nezhoršia symptómy, napríklad vážne problémy s dýchaním. Vtedy však už bolo pre mnohých príliš neskoro. Napojili ich na umelé pľúcne ventilácie a zomreli.

Veľká väčšina lekárov sa začala poslušne riadiť týmito chybnými „smernicami“, vydanými Svetovou zdravotníckou organizáciou (WHO) a americkým Centrom pre kontrolu a prevenciu chorôb (CDC).

Tie smernice však opomenuli uviesť, ako sa zamerať na liečbu chorých pacientov a od začiatku, už v apríli 2020, začali zdôrazňovať potrebu vakcíny ako jedinej reálnej nádeje na porazenie vírusu.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Oficiálne verzus skutočné úmrtia na covidové vakcíny

Federálny systém nahlasovania nežiaducich udalostí pri očkovaní v USA (VAERS) zaznamenal v období od 14. decembra 2020 do 11. júna 2021 5 996 hlásení o úmrtiach ľudí, zaočkovaných vakcínou proti Covid-19.

To je viac než počet všetkých hlásených úmrtí následkom všetkých ostatných vakcín dovedna za posledných 22 rokov!

No tieto čísla, akokoľvek sú šokujúce, sú však len zanedbateľnou časťou skutočného počtu mŕtvych Američanov, povedal McCullough.

„Máme teraz whistleblowera v CMS a máme dvoch whistleblowerov v CDC. Podľa nás máme 50 000 mŕtvych Američanov. Päťdesiattisíc úmrtí. Takže v skutočnosti máme určite viac úmrtí denne z dôvodu vakcíny, než z vírusového ochorenia.

V podstate ide o propagandou podporovaný bioterorizmus očkovaním.“

Išlo by tak o viac ako 8-násobný počet oficiálne uvádzaných úmrtí. Niektorí experti hovoria dokonca o ešte vyšších číslach.

McCullough ďalej dodal, že:

„Každá jedna vykonaná vec vo verejnom zdravotníctve v reakcii na pandémiu ju iba zhoršila“.

Podľa neho malo potlačenie prvých liekov na ochorenie Covid-19, ako sú hydroxychlorochín a najmä ivermektín, „úzky súvis s vývojom vakcíny“.

Bez potlačenia už dostupných liekov by vlády neboli schopné legálne udeliť autorizáciu na núdzové použitie trom vakcínam, tlačených na trh spoločnosťami Moderna, Pfizer a Johnson & Johnson.

(Poznámka redakcie: Autorizáciu na núdzové použitie nie je možné udeliť, ak existujú iné spôsoby liečby.)

Vakcíny boli zavedené úplne zbytočne

V prípade Moderny je vláda USA prostredníctvom Národného inštitútu zdravia (NIH) spoludržiteľkou patentu, čo je jasný konflikt záujmov.

„Publikoval som v podstate dve štúdie, ktoré učia lekárov, ako liečiť COVID-19 doma, aby sa predišlo hospitalizácii a smrti… Ak sa lieči včas, vedie k 85-percentnému zníženiu hospitalizácií a úmrtí,“ povedal McCullough.

Takže nielenže boli vakcíny spustené zbytočne, potlačením už dostupných, účinných liekov, ale FDA a CDC teraz zatajujú tragické počty úmrtí spôsobených ich experimentálnymi mRNA injekciami.

McCullough povedal, že po celom svete organizuje skupiny, kladúce dôraz na včasnú liečbu.

„Vlády sa v skutočnosti snažili včasnú liečbu pacientov s covidom blokovať, a tak sme vytvorili sprievodcu pre domáceho pacienta,“ povedal.

„Pretlačili sme sa k ľuďom a ľudia, ktorí boli chorí na covid, volali, aby dostali lieky od objednávkových distribučných lekární. A tak bez toho, aby vláda vôbec tušila, čo sa deje, sme tu v Spojených štátoch koncom decembra a v januári epidémiu zlikvidovali.

V podstate sme sa postarali o pandémiu s asi 500 lekármi a telemedicínskymi službami.

A k dnešnému dňu liečime asi 25 percent covidovej populácie USA, ktorá má v skutočnosti vysoké riziko, vek nad 50 rokov so zdravotnými problémami, alebo sa u nej prejavujú ťažké príznaky.

No a pandémiu sme v podstate zvládli a zároveň sme sa snažili držať mimo politických šarvátok.“

Záver

Dr. McCullough uvádza, že jeho pozornosť sa v poslednom čase obrátila k zbytočným a nebezpečným injekciám:

„Pracujeme na zmene názoru verejnosti na vakcínu. Tá vakcínu pôvodne prijala a my sme museli svojím spôsobom pomaly otočiť loď. Od 8. marca 2021 rýchlosť očkovania v USA klesá. Väčšina očkovacích centier je už prázdnych.

V Spojených štátoch sa nám toho deje veľa. Zapájame čoraz viac právnikov.“

Viac si môžete prečítať na: LeoHohmann.com a VaccineDeaths.com.

Stop Candida

Autor: Leo Hohmann, Zdroje: Naturalnews.com, LeoHohmann.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Ander Kixa

  Stále málo…

 2. Ja by som to očkovaním ani nenazývala,keďže to je len nejaké testovacie sérum.

 3. https://www.banned.video/watch?id=60fde5939dd1a30f95d4741e
  Deadly Blood Clots Develop In 62% of People Receiving COVID Vaccine
  U 62% ľudí, ktorí dostávajú vakcínu COVID, sa tvoria smrteľné krvné zrazeniny

  Documents Prove Fauci Knew in 2012 That Vaccines Targeting the Spike Protein Were a Slow Death Sentence
  Dokumenty dokazujú, že Fauci vedel v roku 2012, že vakcíny zamerané na hrotový protein boli pomalou smrťou

 4. https://www.banned.video/watch?id=60fdefcb9dd1a30f95d4df69
  Humanity Must Resist LockDown2 And Arrest The Tyrants
  Ľudstvo sa musí postaviť proti druhému LockDownu a zatknúť tyranov

  Alex Jones delivers a powerful message to humanity all over the world that standing up to forced vaccinations, lockdowns and contract tracing.
  Alex Jones dáva ľudstvu na celom svete silný signál, že stojí proti nútenému očkovaniu, lockdownom (uzáverám) a trasovaniu.

 5. https://www.ac24.cz/komentare/roberts-covidova-pandemie-neni-skutecna-ale-vakcinova-pandemie-ano/
  Roberts: Covidová pandemie není skutečná, ale vakcínová pandemie ano
  Každé slovo oficiálního příběhu o Covidu je lež. Existuje obrovské množství tvrdých empirických důkazů, které dokazují řízený příběh, ale presstitutní spodina ho cenzuruje, místo aby to hlásila, píše v komentáři publicista Paul Craig Roberts.

  Lékaři etiky COVID varovali před potenciálem genových „vakcín“ COVID-19 způsobit krevní sraženiny, trombózu mozkových žil a náhlou smrt.

  Existuje opravdu varianta Delta nebo je to krycí příběh o nemocích způsobených vakcínami?

  • Ander Kixa

   To by museli vysvetlovat preco umieraju zaockovani

  • celý k19 bordel bol len predohrou pre zmanipulovanie ľudí do nekontrolovateľného strachu, keď už nevedia racionálne rozmýšľať (aj spolu s na smrť uliečenými pacientmi pri obmedzení prístupu k účinným liekom), aby v panike naskočili na udicu vakcinácie a dali sa zapichnúť

   • učinné lieky na väčšinu degeneratívnych ochorení sú – hladovka a pitný režim a pohyb – overila 2.sv.vojna

 6. https://www.naturalblaze.com/2021/07/aaps-survey-says-majority-of-physicians-decline-covid-jab-citing-significant-adverse-reaction.html
  AAPS Survey Says Majority Of Physicians Decline COVID Jab, Citing “Significant Adverse Reaction”
  Prieskum AAPS tvrdí, že väčšina lekárov odmietla COVID vakcínu a uviedla „významnú nepriaznivú reakciu“

  • Vaccines do not diagnose, treat or prevent SARS-CoV-2 or COVID.
   Vakcíny nediagnostikujú, neliečia ani nezabraňujú SARS-CoV-2 alebo COVID.

   • There are adequate, approved and available alternatives to vaccines.
    Existujú adekvátne, schválené a dostupné alternatívy k vakcínam.

   • samozrejme lebo ziadny neekzistuje vacciny su programy na 100% ovládnutia ludskych Mozgov a masovej depopulacie

 7. https://zemavek.sk/v-malajzii-zatvorili-ockovacie-centrum-nakazilo-sa-200-uz-ockovanych-zamestnancov/
  V Malajzii zatvorili očkovacie centrum, nakazilo sa 200 už očkovaných zamestnancov

 8. https://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2021/07/26/biden-demands-mercola-be-banned-from-social-media.aspx
  President Biden Demands Mercola Be Banned from Social Media
  Prezident Biden žiada, aby bol Mercola vylúčený zo sociálnych sietí

  Why Is Truth About Natural Immunity Banned?
  Prečo je pravda o prirodzenej imunite zakázaná?

 9. Pri šírení delta variantu koronavírusu hrozí na Slovensku trojnásobok obetí oproti druhej vlne pandémie. Nezaočkovaných je totiž približne 800-tisíc ľudí v skupine nad 50 rokov. Ak by umierali chorí na COVID-19 rovnakým tempom ako počas poslednej vlny, mali by sme na jeseň pri šírení delta variantu približne 40-tisíc mŕtvych. Pre agentúru SITA to uviedol zdravotnícky analytik Martin Smatana

  Covidová mediálna hviezda, infektológ Peter Sabaka, ktorý sa stal známy obhajobou prísnych epidemiologických pravidiel, sa politicky postavil za súčasnú vládnu koalíciu. V rozhovore pre televíziu Markíza vyzval národ, aby nedôveroval opozičným politikom vyzývajúcim na protesty.

  Dvaja covidoví supermani, z ktorých sme pomýlení MY, dvaja svetovo uznávaní…………..

 10. Ted uz je pozde. Ja se divim, ze pred deseti lety jsem vedel, ze tato depopulace bude realizovana, protoze jsem vedel, ze do r. 2030 chteji mit na svete jen 500 mil. lidi. Ockovani bude pokracovat, protoze jejich propaganda drzi v rukou vetsinu medii a vetsina lidi nejsou zrovna moc chytri, aby si to dovtipili, ze je to podraz. Ti co jsou jiz naockivani, tech je velke mnozstvi a ti budou ted nakazovat, infikovat ostatni, takze ti, co nejsou ockovani mohou doplatit na ockovani druhych. Az se spusti celoplosne 5G internet, ktery bude aktivovat latku ve vakcine, tak pak zacne ta hruza.

  • Ja kde bývam v Bratislave je vraj už pustené 5 G. Som aj stále unavená. A z mojich alternatívnych webov a z časopisu Meduňka (kde píše jeden odborník na 5G) viem aké choroby 5 G vyvoláva (veľmi veľa chorôb).

   • Súhlasím, pani Jean má pravdu. Jasným príkladom je aj ona sama, lebo tie jej názory sú fakt znakom veľmi veeeeľmi chorého človeka…

   • Somavedic

   • Jean… Pozor na autosugesciu

    • To som vopred vedela, že keď toto napíšem, že trpím únavou budú ironické odpovede. Som už navyknutá (veď už mám nad 70), že dnes sa každý hraje na silného, sebavedomého, vševedúceho…Dnes je hanba byť slabým, bádajúcim…
     Ale už nejdem filozofovať.
     Stačí, že skoro každý v mojom okolí je už zaštepený nikto ma nepočúval.
     No comment – bez komentára
     PS Pravidelne kupujem časopis Meduňka, kde jeden odborník na 5 G má vždy článok.

 11. Koukam, ze clanky po uverejneni nejsou tak napsane, jak byly vlozene, ale jsou upravene a nektera slova zamerne najednou obsahuji chyby. Jaky to ma vyznam?

 12. hľadač pravdy

  Nové náboženstvo má už aj svoju modlu:

  https://tinyurl.com/5x9sknc3

 13. https://www.hlavnespravy.sk/doktorka-etela-janekova-liecila-covid-pacientov-ivermektinom-podarilo-sa-jej-tak-zabranit-hospitalizaciam-pandemia-by-u-lekarov-nemala-vyvolavat-emocie-a-treba-k-nej-pristupovat-racionalne/2620178
  Doktorka Etela Janeková liečila covid pacientov Ivermektínom. Podarilo sa jej tak zabrániť hospitalizáciám. Pandémia by u lekárov nemala vyvolávať emócie a treba k nej pristupovať racionálne

 14. Mnohí sú ako v hypnóze., dobíjajú sa k bitúnku nasilu. Do Markízi sa prihlásila tehotná žena, že sa chce očkovať a odmietli ju, lebo jej gynekológ aj všeobecný lekár odmietli dať odporučenie.
  Markizáci jej vybavili očkovanie po podpise, že s tým súhlasi.

 15. Prekopírovala som jeden „zaujímavý“ blog:
  Ako môžu dať povinné očkovanie niečím čo je v testovacej fáze??? Veď to je zločin.

 16. http://www.nwoo.org/2021/07/25/great-reset-v-potravinach-a-rockefellerovy-vidiny-noveho-zariciho-sveta/
  Great Reset v potravinách a Rockefellerovy vidiny nového, zářícího světa

 17. https://aeronet.cz/news/divide-et-impera-hollywood-jiz-v-roce-2007-v-programovacim-filmu-the-invasion-predpovedel-covidovou-diktaturu-kdy-ockovani-je-nastrojem-pro-modifikaci-chovani-populace-aby-nekladla-odpor/
  Divide et Impera: Hollywood již v roce 2007 v programovacím filmu The Invasion předpověděl covidovou diktaturu, kdy očkování je nástrojem pro modifikaci chování populace, aby nekladla odpor společenskému resetu! Fotbalový trenér Jablonce se rozčílil v živém přenosu, že je očkovaný a testovaný, ale na tiskovce musí mluvit do skříně! Na Slovensku definitivně Národní rada schválila Total Control a lidé se budou rozlišovat podle apartheidového klíče na očkované s neomezeným vstupem všude a na ty ostatní, kteří budou zadržováni a špejlováni hlubokými závrty do kořene nosu!

  • Na konci Velkého resetu budou z kdysi svobodných lidí jen otroci

   Lidé jako pokusné myši, kterým je vpichován experimentální roztok narychlo připravené vakcíny, po jejíž aplikaci se u lidí začne projevovat magnetismus v částech těla, po jejíž aplikaci je člověk nadále infekční, jako ve filmu Invaze, po jejíž aplikaci se člověk stává součástí očkovacího stáda, které usiluje o naočkování neočkovaných osob ve svém okolí. Všechno je prováděno s jediným cílem, získat trvalou kontrolu a moc nad populací, jejím pohybem a chováním. Nikdy jindy by nebylo připuštěno, aby se celé národy očkovaly experimentálními a neprověřenými látkami.

 18. Takze 50 tisic libtarianov a svedkov kovidovych otrcilo kopyta, maaalo. Chce to viac

 19. https://www.infovojna.sk/article/zdravotnictvo-ovladaju-farmafirmy-policiu-zlocinci-na-cele-vlady-je-nafukovacia-panna-na-cele-parlamentu-judas-a-v-prezidentskom-palaci-sedi-klucenka-od-pfizeru
  Zdravotníctvo ovládajú farmafirmy, políciu zločinci, na čele vlády je nafukovacia panna, na čele parlamentu Judáš a v prezidentskom paláci sedí kľúčenka od Pfizeru

 20. https://www.infovojna.sk/article/rockefellerova-nadacia-a-vyzva-na-univerzalne-ockovanie
  Rockefellerova nadácia a výzva na univerzálne očkovanie

  Všetky nedávne správy Rockefellerovej nadácie tvrdia, že na záchranu ľudstva je potrebné univerzálne očkovanie.
  V knihe Klausa Schwaba «COVID-19: The Great Reset» („Covid -19: Veľký reset“ 2020) sa načrtáva plán globálnej elity pre prechod od klasického kapitalizmu k takzvanému inkluzívnemu kapitalizmu. Ide o budovanie „odvážneho nového sveta“ s jednotnou svetovou vládou a sociálno-ekonomickým modelom, ktorý možno nazvať novým otrokárskym systémom.

  • R. Kennedy menuje nedávno zosnulého Davida Rockefellera a stále žijúceho Georga Sorosa za hlavných iniciátorov a organizátorov Veľkého resetu, ktorý sa začal . Oni „Manipulujú s tieňovými inštitúciami, ako sú Federálny rezervný systém a Rada pre zahraničné vzťahy, s cieľom previesť bohatstvo a moc na miliardársku elitu s konečným cieľom ustanoviť svetovú vládu.“

   • Robert Kennedy píše: „Farmaceutický kartel je produktom amerického ropného a uhoľného priemyslu, spoločnosti Rockefeller a chemikov Tretej ríše, ktorí sú zodpovední za holokaust a nacistickú vojnu.“

 21. Jednoduchá

  …milá Jean, tak to je riadne morbídny obrázok ….a tá odhalená socha nemá chybu, však aj po ňom je stále zahalená :-(….zrejme najnovšia ,,móda“ robiť sochy s ,,handerkami na ústach“ alebo je to zrealizovaný ,,prenesený“ slogan ,,S handerkou na večné časy a nikdy nie inak“ …..lebo inak si to skutočne neviem vysvetliť :-(…:-)….

 22. MUDr. Mesík: Dnes je tomu 9 mesiacov, čo korupčno-plagiátorská vláda prikázala ambulantným lekárom „neliečiť“
  MUDr. Juraj Mesík uverejnil na facebooku nahnevaný status: „Pre Ústav pamäte národa, keď raz bude veľký masaker 2020-2021 už vecou dejín. Dnes je tomu presne 9 mesiacov, odkedy korupčno-plagiátorská vláda 26.10.2020 dokumentom „Terapeutický manažment pacientov s COVID-19″ prikázala ambulantným lekárom covid neliečiť a keď sa dusiaci dostanú do nemocnice, liať tam do nich remdesivir po 2100 eur.“

  Na obrázkoch je príslušná časť dokumentu a jeho vystavenie na oficiálnej vládnej stránke./ nájsť článok podľa nadpisu Zem a vek/

  „Malé pripomenutie: 26. októbra 2020:

  – už boli uverejnené a všeobecne dostupné zásadné práce o profylaktickom aj liečebnom účinku vitamínu D pri covide,
  – už boli uverejnené a všeobecne dostupné protokoly FLCCC (prof. Marik, HI 92), aj zásadná práca McCullough et al. (Hirsch Index 96)
  – boli už uverejnené vedecké práce drvivo dokazujúce neúčinnosť a dokonca škodlivosť podávania remdesiviru pacientom s covidom (Wang et al., máj 2020, WHO Solidarity Trial, október 2020)
  – bol už dostatok prác dokladujúcich výrazný liečebný aj profylaktický účinok IVM (to je tá látka, čo robí tie strašidelne zvýšené hepatálne testy – ako vedia všetci obchodníci s vodkou, v Karpatoch odjakživa platila zásada „ak sa aj zadusiť, ale s hepatálkami v norme!“
  Hrubá ignorácia vedy spojená s korupciou a s dezinformačnými masmédiami napriek tomu poslala na smrť 17 a pol tisíc občanov Slovenska.

  Pochopiteľne „skutok sa nestal“. Karavána nevzdelanosti, veľkých kšeftov a korupčno-plagiátorskou vládou kontrahovaných médií smelo napreduje do jesene a zimy 2021/22,“ konštatuje MUDr. Mesík.

  Ako bude vyzerať Slovensko po skončení tejto bandy, ako to ľudia vydržia, je to už neznesiteľné.
  Niekto povie, že veď vládnu v covidovej dobe, ale práve toto ako keby im došlo vhod a vyhovuje im to. A im o to ide domordovať národ, aby mohli na ňom orať.
  Nastali najčiernejšie časy Slovenska od r. 1989.

 23. Jednoduchá

  …koľko ľudí, toľko názorov…no ja sa musím p.Jean zastať, je to veľmi milá, rozhľadená a mimoriadne vnímavá a empatická osôbka….mnohí ľudia ešte s menej ročkami komentujú ,,len“ svoje choroby, pomaly sa idú predbiehať, ,,kto má tú ťažšiu“, no p.Jean nie je taká, aj keď spomenie, že dačo má, zasa ,,obráti reč“ na dianie vo svete….a tiež sem tam ,,dá aj dáku srandičku“ a to sa mi ráta….nie je ako iní dôchodcovia, ona medzi nimi vyniká……a som rada, že je tu opäť s nami…čo sa týka tých nepríj.správ, však tie tu dávajú aj iní a zasa nedá sa z takejto správy urobiť príjemna, keď taká nie je…..záleží na nás, ako sa k tomu ,,postavíme….

Pridajte komentár

*