Zelená dohoda (Green deal) nemá s ekológiou nič spoločné. Je to progresivistická ideológia vedúca k hospodárskemu úpadku a horšej ekológii. V eurovoľbách nevoľte PS, lebo skončíte ako žobráci!

Toto antibiotikum vás môže totálne zničiť. Dávajte si naň pozor!


Print Friendly, PDF & Email

Toto antibiotikum vás ZNIČÍ

Ak ste ešte nepočuli o triede antibiotík, ktoré sa nazývajú „Fluorochinolóny“, určite by ste mali spozornieť. Je to vo vašom záujme.

Amy Moserovej predpísali v roku 2010 jednu dávku antibiotika Ciproflaxín kvôli zápalu močových ciest. Keď ich dobrala, jej život sa navždy zmenil.

Teraz o tom píše v nádeji, že niekto, ktokoľvek, bude čítať jej príbeh a vyhne sa peklu, ktoré táto trieda antibiotík spôsobila jej telu.

Píše, že po tom, ako v roku 2010 absolvovala túto liečbu, jej „niekoľkokrát spontánne praskli šľachy a väzy. Došlo k degenerácii chrbtice a rozvinula sa u nej artritída, ktorá je teraz už rozšírená v celom tele.

Hovoríme o mnohonásobných zlomeninách vo vnútri kĺbu a operáciách, ktoré musela podstúpiť vo väčšine svojich veľkých kĺbov a v chrbtici. Dvadsať operácií za posledných 7 rokov, aby sme uviedli presné číslo.“

Čo sú to ale za lieky?

Sú distribuované pod mnohými názvami. V podstate je to generický, druhový názov lieku končiaci koncovkami ako „-floxacín“.

V roku 2016 Správa potravín a liečiv USA (FDA) aktualizovala upozornenia na tieto antibiotiká.

Kým sa vykonávali uvedené aktualizácie, zatiaľ ľudia nepretržite užívali antibiotiká, ktoré spôsobujú „mnohonásobné systémové poškodenia s ireverzibilnými dôsledkami na zdraví“. 

A napriek tomu, že americká Agentúra pre lieky a liečivá (FDA) a lekári tieto informácie majú, ľudí nikto nevaruje. Preto tak, ako vždy, tak aj teraz vám pripomíname, študujte, pátrajte a vzdelávajte sa.

Fluorochinolóny boli určené ako typ lieku poslednej možnosti, čiže vtedy, keď už nič iné nezaberá a ostatné možnosti liečby zlyhali.

To znamená, že ak by ste mali zápal močových ciest a boli by ste alergickí na penicilín, lekári by našli niečo iné, čo by vám malo zabrať.

Všetci však príliš dobre vieme, ako veľmi, veľmi jednoduché to je, napísať niekomu nejaký recept. Pokúsiť sa zistiť, prečo je človek chorý, čo je základná príčina ochorenia, trvá oveľa dlhšie a nie je to až tak dobre zaplatené (lekárovi).

Dôvodom, prečo by mali byť tieto lieky poslednou voľbou, sú vážne poškodenia, ktoré spôsobujú telu. Tieto poškodenia sú navyše ich častými vedľajšími účinkami.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Zoznam u nás používaných fluorochinolónov

Ako sme už uviedli, ide o skupinu viacerých druhov liekov. Pozor si dávajte na lieky s nasledovnými účinnými látkami (všetky končiace sa na –floxacín):

 • ciprofloxacín
 • gemifloxacín
 • levofloxacín
 • moxifloxacín
 • norfloxacín
 • ofloxacín
 • enrofloxacín
 • danofloxacín
 • difloxacín
 • marbofloxacín
 • norfloxacín
 • sarafloxacín
 • pefloxacín
 • ofloxacín
 • ibafloxacín
 • orbifloxacín
 • sparfloxacín
 • grepafloxacín
 • trovafloxacín

Čo spôsobujú fluorochinolóny

Fluorochinolóny v skutočnosti poškodzujú mitochondriálnu DNA. Takže, ak užívate tieto lieky, účinne poškodzujete práve tie časti bunky v tele, ktorých úlohou je výroba energie a regenerácia buniek.

Flourochinolóny sú tiež schopné prekročiť hematoencefalickú bariéru, čo môže viesť k psychiatrickým prejavom, depresii a samovražedným myšlienkam.

A to najlepšie nakoniec: poškodenie je kumulatívne. Čím dlhšie budete tieto antibiotiká užívať, tým väčšie škody spôsobia vášmu telu. To neplatí len pre niektorých ľudí – platí to pre VŠETKÝCH.

U 100 % ľudí, ktorí užívajú fluorochinolónové antibiotikum, sú vykázané zmeny v prietoku krvi do šliach, chrupaviek a väzov. Každá osoba má odlišný zlomový bod, kedy sa jeho zdravie poškodí.

Priamo to závisí od DNA danej osoby, pričom DNA každého človeka je jedinečné. Sú ľudia, ktorí odpadnú alebo zomierajú už po prvej tabletke!

Organizmus Amy zlyhal po štvrtej dávke fluorochinolónových antibiotík a niektorí ľudia berú tieto antibiotiká už 25-krát a stále si nič nevšimli, čo sa s nimi deje.

Netušia, že čo sa vôbec deje vo vnútri ich tela, až kým sa doslova nerozpadnú. Nemusí to byť dokonca ani fyzický kolaps. Môže to mať psychotický charakter.

Keď to však nastane, už je zvyčajne príliš neskoro. K poškodeniu už došlo a nedá sa to vrátiť. Neexistuje žiaden liek. Žiadna liečba. Žiadna úľava. Ani žiaden špecialista. Jednoducho nič. Koniec.

Záver

Srdcom sme s Amy. Nedokážeme si ani predstaviť, čo prekonala. Sme jej ale veľmi vďační za jej príbeh.

O týchto nebezpečných antibiotikách si môžete dohľadať na internete viac informácií a určite to bude stáť za to. Vaše zachránené zdravie sa vám za to poďakuje.

Stop Candida

Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. ak je to také nebezpecne vedia aj o tom preco to stale predpisuju a distribuju ?

  • Pravdoľub

   Preto, aby ste ich a nemocnicu navštevovala až do konca života. Lebo biznis je biznis a taký lekár je dnes len agentom farmaceutických firiem (česť výnimkám). Viete si predstaviť, že by lekári naozaj vyliečili a nie len „liečili“? Veď by prišli o zákazníkov a farmabiznis o spotrebiteľa…

 2. Pari špekulantka

  1. V zozname sú lieky dvojmo. Opravte si.
  2. Môjmu otcovi sa po užívaní Ofloxacínu vytvorili metastázy na pečeni.
  3. Moja mama viackrát užívala Ciprofloxacín a bolesti v svaloch jej rástli, aj psychika sa zhoršovala, raz to bolo dokonca skokovite po doužívaní lieku, energia ubúdala. V príbalovom letáku sa píše o vedľajších účinkoch týkajúcich sa svalov a šliach, ale o poškodení mitochondrií nie, pokiaľ sa pamätám. V každom prípade treba čítať príbalové letáky.
  4. Moja skúsenosť hovorí, že na každú dieru existuje záplata. Keď tvrdíme, že poškodené mitochondrie sa nedajú opraviť, to znamená, že nevieme, ako sa dajú opraviť. A to je rozdiel.

 3. Vetsina lidi, kterym se nici slachy pri brani Ciproflaxinu/fluorochinolu trpi nedostatkem horciku/magnesia. Ponicenim slach se da zabranit branim magnezia/horciku s odstupem 3 hodin od brani Ciproflaxinu. Denni prumerna davka Horciku je 400mg. Predavkovani muze zpusobit prujem. Prostudujte ruzne druhy horciku, ne vsechny se dobre vstrebavaji. Muzete slachy/svaly taky postrikat sprayem z horciku.
  Prelozte si tento clanek:
  https://drcarolyndean.com/2014/05/magnesium-deficiency-can-cause-cipro-damage/

 4. Vybrala som v roku 2016 jedno balenie ciprofloxacínu pri liečbe helicobakteru a po 2 týždňoch mi praskol svalový trs na lýtku, po mesiaci sa mi odtrhla šľacha v ramene a museli mi ju prišróbovať. Mám odvtedy problémy s pohybovým aparátom. Je to fakt diabolský vynález. Mal by ho užiť ten, čo ho vynašiel a aj ten, čo ho schválil na všeobecné užívanie ako liek. To nie je liek, ale zákerná otrava celého organizmu. Neberte to ani náhodou!!! Zničí Vám to zdravie a život.

 5. Dnešná správa z Pravdy: Štátny ústav pre kontrolu liečiv varuje pred nebezpečnými antibiotikami
  https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/507060-statny-ustav-pre-kontrolu-lieciv-varuje-pred-nebezpecnymi-antibiotikami/

 6. Pre Slovenské obete,aby bolo kde rozprávat o tom: https://www.facebook.com/groups/toxickeantibiotika/

Pridajte komentár

*