F.A. Bugnolo: „Je jediný spôsob, ako zastaviť korona genocídu. Konajte, inak zomriete!“


Print Friendly, PDF & Email

F.A. Bugnolo: „Je jediný spôsob, ako zastaviť korona genocídu. Konajte, inak zomriete!“

(Friar Alexis Bugnolo, bitchute.com) – Máme k dispozícii nadmieru dôkazov o tom, že táto pandémia je falošná, a že jej skutočným cieľom je masová depopulácia, takmer úplné vyhladenie ľudstva a zotročenie malej hŕstky ľudí, ktorí prežijú.

Ostáva jediná otázka za milión: Čo s tým urobiť, ako to zastaviť? Zaujímavý pohľad a podľa nášho názoru správnu odpoveď na túto otázku poskytol vo svojom videu pán Friar Alexis Bugnolo.

Jeho video v angličtine si môžete pozrieť tu (pod videom je text s prekladom do slovenčiny):

Preklad videa do slovenčiny

Pre tých z vás, ktorí po anglicky nehovoríte, sme tuto pripravili preklad videa do slovenčiny.

– – – – – –

Pozeráme videá, čítame články a sledujeme výzvy, že pôjdeme na nejaký protest a povieme vláde, že sa nám nepáči, čo robia a poprosíme ich, aby prestali, prípadne im povieme, že snáď možno tie rúška niekedy nosiť môžeme.

No v skutočnosti nerobíme nič, aby sme to zastavili.

Pozrite sa, ak tu existuje zločinecké spiknutie, ktoré je aktívne a práve prebieha, spiknutie, ktoré zabíja státisíce ľudí, tak prosenie v štýle „prosím prestaňte“ zrejme veľmi nepomôže.

Takéto niečo to nezastaví. A to je aj dôvod, prečo vraždenie naďalej pokračuje.

Niektoré skupiny vravia, že „nikdy nevyhráme“ alebo „sú príliš silní“, iné skupiny zasa vravia, že „úplne vyhráme“ či „sme v práve“.

No žiadna z týchto skupín nerobí nič, čo toto vraždenie naozaj zastaví.

Vy to nezastavíte tým, že budete písať listy svojim politikom, ktorí sú všetci kúpení. Nezastavíte to ani tým, že pôjdete na mestský úrad a poviete im, aby prestali. To môže fungovať v nejakých malých mestách, no vo veľkých určite nie. Oni všetci sú kúpení.

A nestane sa tak ani prostredníctvom legislatívy. Myslíte si, že globalisti si nekúpili všetkých poslancov a všetkých politikov v každej krajine na svete? Nikdy by túto akciu nespustili, ak ich nemali všetkých kúpených!

Novinári vás tiež nebudú počúvať. Aj oni sú kúpení.

A istotne vás nebudú počúvať sudcovia, aj oni sú všetci kúpení. Ak aj nie na nižších úrovniach, tak na tých vrchných zaručene. (pozn.: Deja-vú Ústavný súd a jeho podpora protiústavným vyhláškam či zmarenie referenda o predčasných voľbách.)

Globalisti by nikdy nespustili tento teror, pokiaľ by nemali všetky tieto veci pod kontrolou.

Dostáva sa nám veľa falošnej nádeje, keď niekto z času na čas zasiahne a na chvíľu pozastaví nejaké nariadenie alebo zruší povinnosť zaočkovať sa vakcínou, ktorá prinesie istú smrť.

Preto je absolútne nevyhnutné, aby sme začali organizovať skutočnú opozíciu. Nemám však na mysli nejaké politické hnutie, vlastne ani žiadny druh hnutia. Mám na mysli opozíciu voči kriminálnemu spiknutiu.

A ako teda zastaviť toto kriminálne spiknutie, ktoré práve prebieha? Existuje len jediná cesta – zatknite kriminálnikov! Jasné?

Toto tvrdím už od novembra 2020. Ľudia si mysleli, že je to skvelý nápad a dostalo sa mi za neho aj množstvo potlesku. Avšak nikto nič neurobil a stále nikto nič nerobí.

Liečba osteoporózy

Preto prestaňte s rečami typu: „Musím si nájsť nejaké nové politické hnutie či politickú stranu.“; „Musíme zorganizovať opozíciu.“; „Potrebujeme protestovať proti tomu či hentomu.“

Toto všetko je zbytočné. Existuje len jediná cesta, ako to zastaviť – je ňou zatknutie kriminálnikov.

Nestane sa to však spôsobom, že každý sa rozhodne zatknúť kriminálnikov celonárodne. Musíte začať s ich zatýkaním na lokálnej úrovni a potom zatýkanie rozšíriť a pokračovať, až pokým ich nezatknete všetkých.

Ak je každý z nich kúpený, musíte ich zatknúť všetkých. Musíte ich zatknúť buď zato, že sa aktívne podieľali na genocíde občanov vášho štátu, alebo ich zatknúť na základe podozrenia, že aktívne, pasívne či sprostredkovane nejako kolaborovali na sprisahaní vyhubiť váš národ.

Pôjde o obvinenie vznesené na základe „Prirodzeného práva“. Ak nemáte vo vašej Ústave žiadne články umožňujúce „občianske zatknutia“, nevadí, nepotrebujete ich.

Použijete „Prirodzené právo“, ktoré predstavuje právo sa sebaobranu.

Vláda je tu na to, aby bránila čestných ľudí, nie na to, aby vyvražďovala svojich občanov. Akonáhle vláda začne konať spôsobom, ktorým vyvražďuje obyvateľov, prípade im spôsobuje ťažké ujmy, mrzačí ich či sterilizuje značné časti populácie, nastupuje „Prirodzené právo“.

V tej chvíli všetky ľuďmi vytvorené právne poriadky ustupujú do úzadia a prirodzené právo na sebaobranu dáva každému občanovi právo na zatýkanie týchto ľudí.

Mali by ste dokonca právo ich zabiť, no nie je potrebné zachádzať až tak ďaleko. Ich zatknutie bude stačiť. Všetkých ich zatknete a obviníte. Nemusíte ich vešať, súdiť ani nič podobné.

Po tom, čo ich zatknete a celá vaša vláda bude v base, usporiadate nové voľby a necháte novú vládu rozhodnúť, čo s nimi urobí. Toto je demokratický, mierumilovný spôsob, ako to urobiť.

Takže, nakoľko teraz už viete, v čom je problém a aj aké je jeho jediné riešenie, robiť všetko ostatné je len strata vášho času. Dokonca aj chodenie do práce.

Je to jasné?

Samozrejme, niektorí ľudia musia ísť do práce, aby si zarobili na živobytie. Ak ale týchto ľudí nezatknete, všetci aj tak zomriete! Vaše deti zomrú, vaši rodičia zomrú, vy zomriete.

Prečo potom posedávaním čakať doma a myslieť si, že potrebujem únikový plán, že potrebujem dostatok zbraní pre svoju sebaobranu v dome? Prečo čakáte na to, kým hrozba príde k vám domov?

Vy musíte vziať spravodlivosť k nim! Musíte začať loviť lovcov! Jasné?

Takže všetko, čo potrebujete urobiť, je spolčiť sa s ostatnými prebudenými ľuďmi vo vašom meste. Zorganizujte stretnutie. Dajte sa dokopy a vytvorte plán na zatýkanie – primátora mesta, starostu obce, šéfa polície, všetkých policajtov, sudcov, každého v meste, kto očkuje, lekárov a podobne. Zatknite všetkých a zavrite ich do mestskej alebo štátnej väznice.

A keď skončíte s oslobodením vášho mesta, usporiadajte voľby a zvoľte si nových lídrov, ktorí sú proti tomu. Vytvorte domobranu či ľudové milície a choďte a pozatýkajte zločincov vo vedľajšom meste.

Takto šírte slobodu. Je to veľmi jednoduché, ľahké a jediné riešenie. Žiadnym iným spôsobom sa toto šialenstvo nezastaví, pretože globalisti si nemôžu kúpiť úplne každého v meste.

Vedzte, že každý človek si dnes želá byť oslobodený od tejto veci, preto vás ľudia budú podporovať. No a médiá nedokážu sledovať dianie v každom jednom meste. Toto je jediné slabé miesto „Veľkého resetu“. A ak to nezačnete robiť, zomriete!

Takže, zobuďte sa a začnite skutočne odporovať Veľkému resetu. Zorganizujte sa a zatknite každého, kto sa zúčastňuje na genocíde vo vašom meste.

Toto je spôsob, ako ísť na vec. Toto je jediný spôsob, ako ísť na vec.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Autor: Friar Alexis Bugnolo, Zdroj: bitchute.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Demonštranti pochodovali centrom Viedne so sviečkami a svetlami a niesli nápisy: „Keď sa nespravodlivosť stane právom, odpor sa stane povinnosťou“ a „Drž sa ďalej od našich detí“. Na zhromaždení sa podľa rakúskych médií zúčastnilo 2000 až 4000 ľudí. Celkovo sa v nedeľu v Rakúsku konalo 18 protestov proti povinnému očkovaniu a ďalším prísnym opatreniam proti Covidu. Ďalší veľký protest sa očakáva 8. januára.
  zdroj: disclosure.it

  …a na SK ticho

  • No, a nikoho pri tom nezatkli. Chybs.

  • Hm, ale nikoho nezatkli. Dosiahli niečo tým protestom?
   Mne to pripadá ako keby Židia išli po Noci dlhých nožov proetestovať proti SS…

   • Áno , môže to vyzerať ako sprievod na prvého mája za socializmu.

   • dosiahli, pretože niekto so to všíma, a formuje svoje vedomie a svedomie. O to viac ich obdivujem. Dobre vieme, že toto sa zajtra neskončí, to je beh na dlhé trate.

    • Len aby sme sa toho ciela dožili,pri našej vláde.My sme daleko vetší chudáci ako npr. rakušania,oni majú z čoho žiť a platiť.My sme už na dne a zahnaný v kúte.Stále si myslíte že demonštrácie pomožu ?
     ?

  • provokater

   no a výsledok???? Jeto síce odozva, ale na hovno, treba naozaj zatykať, či nájsť a realizovať ešte tvrdší spôsob. Je o jediné východisko. Teda, do toho.

 2. Ďakujeme za ďalší článok – prečítala som a tiež dúfam v nejaký zázrak, že nastane.

  • Zázraky „chodia“ na Vianoce a tie už boli. Ale čakať môžeš aj v lete Mikuláša 😉

  • Tak si nič nepochopila ! Veď práve o tom hovorí, máš sa zobrať a spraviť niečo . Nie čakať že nastane zázrak, ježiši kriste ! Môže rozprávať čo chce ….

 3. https://www.infovojna.sk/article/video-dr-andrew-kaufman-vzkaz-o-covid-testech-pokud-se-podvolite-tomuto-nesmyslnemu-testovani-tak-pohanite-tyranii-vpred
  VIDEO: Dr. Andrew Kaufman & Vzkaz o covid testech: „Pokud se podvolíte tomuto nesmyslnému testování, tak poháníte tyranii vpřed!“

 4. https://www.infowars.com/posts/rand-paul-finally-suggests-2020-election-stolen-to-install-biden-tuesday-live/
  Documents Confirm Governments Using Covid-19 As Cover For Mass Depopulation/State Sponsored Euthanasia – Tuesday Live
  Dokumenty potvrdzujú, že vlády používajú Covid-19 ako krytie pre masovú depopuláciu/štátom podporovanú eutanáziu – utorok naživo

 5. To, čo navrhuje tento pán Bugnolo je absolútne nereálne, ba psychopatické, ak to myslí vážne. Argumenty ani netreba uvádzať, bola by to len strata času.

  • Máte lepší nápad? Chcete genocídu riešiť petíciou? Koľko ich už bolo? Akurát sa z nich vysmejú.

   • Redakcia – urobte občianske zatknutie – ako zlodeja na parkovisku – a zavrite si ich do SVOJEJ obyvačky dovtedy, než ich nová vláda odsúdi a vám vyplatí odškodné! Týmto článkom opäť dokazujete, že len idiotskými nekonceptuálnymi článkami kanalizujete – odvádzate reálny odpor na úrovni, na ktorú mábežný občan reálnu možnosť dosiahnuť!

    Osobne som presvedčený, že už dávno existuje skupina operatívcov, ktorá vie ako čo má urobiť! Uvediem príklad – Indíru Gándiovú zabila jej vlastná ochranka! A?

    Vaša činnosť spočíva v odvádzaní pozornosti a v provokatívnej činnosti! Nie som blbec, aby som tu na plné gule povedal, čo treba robiť, aby mi zajtra vykopli dvere! Len naznačím – existuje aj budúca amnestia! Na čo? No hádajte na čo! Len nesmieme obetovať svoj život pre budúcich zmrdov, ktorí sa dostanú k moci po odstránení týchto súčasných zmrdov! Lebo v tej base zhnijeme navždy! Ďalej nebudem rozoberať.

    Redakcia – odporúčam vám vrátiť sa k článkom o zdraví. Snáď si nemyslíte, že ste nejakým komunikačným kanálom odboja?! Už vám neverím nos medzi očami! Vaša úloha – ak tak – konceptuálna, by mala spočívať v rozkladaní mainstreamu! Ako?! Už to, že to neviete, mi je jasné, že nechcete ísť proti vláde! Stačí jedna podrbaná relácia s Čaputovou a viem, čo mám s ňou robiť! Ale vy sem radšej zavesíte sračky, ktoré Jean doplní 40-timi jóbovkami a poďakuje sa vám, že vďaka vášmu článku sem tie sračky mohla zavesiť!

    Boli ste v čistiarni odpadových vôd? Pretože mi pripomínate česlá, ktorými sa vylovujú plávajúce nečistoty – tie vysiace zdrapy čohosi, avšak za česlami stále ostáva šračková voda! Aj po vás ostáva len šračková voda!

    „Mali by ste dokonca právo ich zabiť, no nie je potrebné zachádzať až tak ďaleko. Ich zatknutie bude stačiť. Všetkých ich zatknete a obviníte. Nemusíte ich vešať, súdiť ani nič podobné.

    Po tom, čo ich zatknete a celá vaša vláda bude v base, usporiadate nové voľby a necháte novú vládu rozhodnúť, čo s nimi urobí. Toto je demokratický, mierumilovný spôsob, ako to urobiť.“

    Jednoduchší spôsob neexistuje?! „Demokratický mierumilovný spôsob“ – odstránenia tyranie?!

    Hovorím ešte raz – choďte urobiť občianske zatknutie ústavných činiteľov a zavrite si ich do svojej obývačky – alebo choďte do pi.e s takýmito článkami!

    • Zase nám hovoríte, čo máme robiť. Čo vám bráni namiesto ideí uvedených v článku uviesť vlastné nápady. Kľudne v náznakoch, ak sa to bojíte vyjadriť priamo. No namiesto toho tu len útočite na druhých. Príliš konštruktívne to nie je. Skôr presne naopak.

     Diskusia pod článkami je tu na to, aby sa nápady cibrili. Príklad veľmi dobrého komentára je od Júliusa, ktorý na nikoho neútočí, nenadáva a naopak, poskytuje veľmi zaujímavý vlastný pohľad na to, ako by sa mala situácia riešiť.

    • Maroš,

     daj praktické riešenie, ako to treba urobiť, ale také, ktoré je možné realizovať za súčasnej situácie v SR v praxi. Až nemáš, tak sa zdrž kritiky redakcie, pretože si len gaučový generál, ktorý si chce budovať pocit doležitosti..

     • Július – že nechápeš veci okolo seba!
      Veronika
      29/12/2021 at 18:48
      Zázraky sa neudejú v tomto našom neofeudalizme. Ako hovorí diskutujúci na hs ,stačí 200 dronov, 20 kg semtexu a nájsť vhodný cieľ. Miesto kecania, skúste dať návrh, ako sa z tejto tyranie dostať!
      ————————————————–
      Bratia Česi nám tu nechali odkaz! Že síce „tí zlí sú Rusi“ – inak by nemohli nakrútiť tento geniálny seriál o ochrane ústavných činiteľov, ale ten najväčší padouch môže byť práve prezident! FUCK YOU július! Si človek s nedostatkom tvorivosti! Tak!
      Atentat-S01E18-Spravedlnost pro vsechny.avi
      https://ulozto.net/file/80I8tRIUCsLZ/atentat-s01e18-spravedlnost-pro-vsechny-avi#!ZGAvBQR2A2AzBJD0AQV0BJLmZmWyAScZp0AyowWzM3I6F2WxAj==
      ———————————————–
      Ešte raz – Indíru Gándiovú zajebala jej vlastná ochranka!

     • Maroš,

      práveže som tvrdý realista. Kto zafinancuje tie drony a semtex ? Myslíš si, že tú plastickú trhavinu len tak kúpiš v obchode ? 🙂
      Zasa len tvoje fantázie. A keby to aj niekto urobil a vyšle 200 dronov, čo bude ďalej ? Nad tým si nerozmýšlal ? Pochybujem…
      Tých 200 mŕtvych fašistický systém okamžite zaplní náhradníkmi a zavedie teror – stanné právo. Ako vidím, nemáš žiadne reálne riešenie…
      Nestačí, totiž pozabíjať 200 hajzlov, treba kádre, zmena systému a čo ďalej, nie je to záležitosť jednorázovej akcie…Uvažuješ vobec ako dospelý človek ?
      Akú silu chceš postaviť proti fašistickej chunte a globálnemu fašizmu ? Človeka, čo vypustí drony ?
      To je príliš málo na zmenu systému.

     • Július – tvoj problém je, že nechápeš metaforu ako takú! Ako idiot teraz začneš rátať ceny dronov a odkiaľ zohnať semtex! Ty debil! Tá metafora spočíva v tom, že ich ideme loviť a nie zatýkať! A čím ich budeme loviť?! No svojím odhodlaním!

      Jáj! Potrebujeme účtovníka!

      Kedi už pochopíte vy kreténi – že toto nie je platforma na to, aby sa tu preberala reálna operatíva! Toto tu slúži len na to, aby nepriateľ poznal nálady a bral ich vážne!
      Rinčanie zbraňami. Otázka – v čom spočíva lojalita?! Máte to v tej poslednej časti seriálu Atentát! To je odkaz! Ale nie pre účtovníka Júliusa!

     • Maroš, si gaučový generál. Je to jasné. Metafory ti každý vyserie koľko chce.
      Tá tvoja operatíva je len v tvojej hlave = skutet utek ako vždy.
      Doteraz si neulovil žiadneho fašistu, Len snívaš metafory a utópie ako pravý gaučový generál.

     • holistický prístup

      Július,

      KOĽKO fašistov si ulovil a uväznil TY?!? … poznáš sa celkom dobre – si gaučový generál … a riadne si to užívaš … ach-jaj … poznáš to?!?:

      ZALEHNPUT NA MATRACE!!!!

     • holistický prístup

      ZALEHNOUT NA MATRACE!!!!

      ZALEHNOUT NA MATRACE!!!!

      ZALEHNOUT NA MATRACE!!!!

     • je mi luto,ale musim sa zastat nazorov,,MAROS,,zijem u vasich zapadnych susedov a zucastnil som sa,,DEMO,,samozrejme nic nerobit je ziadne riesenie,ale DEMO, vsetci sme boli sprevadzani poli.a nie je to fajn,ked vyzbrojeni stoja proti tym,ktori maju hole ruky.nebojim sa,ale to musi byt fer.a este jedna skusenost,sledoval,pocuval vsetky mozne uhly na sucasnu situaciu az som sa stal vnutornym zajatcom.po case som nakukol do ,,zakazanej komnaty,,nic sa nezmenilo.maros,vsetko dobre,vies ako na to,ale si sam.co sa ma stat,stane sa,nic netravalo vecne a vieme CLOVEK MIENI;PAN BOH MENI.vela stastia a svetla,pozitivnych obrazov,ktorymi v podstate tvorime nas buduci svet. Rocky

    • MORHOŠ a nie je to naopak, veď už ti dávno ušiel vlak a fujazdí do smradľvých mlák, radšej zober a opraš prak a daj tým hajzlom zlýn na frak…čo ty na to a či klatom???

   • presne tak. Ako sa to vezme, že je to nereálne a psychopatické. Ja najviac myslím na to, že veľkým vzorom by tu mohla byť reakcia Rumunov proti Ceaucescovi v 89. Pamätáte poniektorí? Každý vtedy tvrdil, že takého diktátora nie je možné poraziť silou, pretože mal skoncentrovanú veškerú moc v rukách. Ukázalo sa, že ani to mu nepomohlo. Skončil pri múre aj s milovanou manželkou…..Toto by mala byť naša (možno jediná) nádej. Rumunov za to nesmierne obdivujem – spomeňte si na dobové zábery….

    • milo, tak do toho

     • Maros ma pravdu.Som velmi prekvapeny, ze redakcia sa nedotkla jeho emailu.
      Moj email , kde som navrhoval podobny smer proti prevazaniu tazkej techniky cez nase uzemue, redakcia tento email neuverejnila. Ja este nehovorim, ze redakcia nas zavadza- uverejnuje totizto kclanky-ktote niekedy rubu do ziveho, ale zacinam sledovat. Maros. 100% suhlasim v tomto smere s Vami!!! (I 50 by stacilo).

     • Denne dostávame desiatky, niekedy aj stovky emailov s rôznymi odkazmi na články, ktoré ľudia chcú, aby sme uverejnili. Uverejňujeme zvyčajne 1 článok denne, takže logicky nemôžeme vyhovieť každému. Vlastne drvivej väčšine nevyhovieme. Neberte to v zlom, proste nie je to v našich silách.

   • Navrhujem staré známe ,,historické,,
    papieriky povylepuvat na zastávky, stanice (síce , jasne ,všade kamery ,už súkromie neexist.) Posunúť to ľuďom
    Porozhadzovat ako pamflety v minulosti To len príklad FB je ovplyvneny aj net
    A napísať výstižné niečo čo ľudí chytí za rozum a srdce Doslova ako kedysi ,,čistá jasná pravda,,
    Hoc , kto je očko a svedok kovidovy, ním ostane, pokým sa mu niečo nestane či blízkemu
    A tí iní očko , sú nášho názoru Len chceli ,,slobodu ,,

  • veď toho sa ty najviac bojíš, aby si nedajbože niečo nemusel reálne urobiť proti tomuto zločineckému režimu ! Radšej budeš keťasiť na nete kde ani v diskusíí nič nedokážeš zmeniť, nieto ešte v reále ! A že psychopatické ? On nepovedal nič iné než čo je obsiahnuté v ústave každého štátu vrátane toho nášho : Ak sa vláda spreneverí službe občanom , občania majú právo takúto vládu zvrhnúť aj za cenu násilia ! Ja tvrdím : je to ich povinnosť, inak si nič iné ako to čo hrozí že príde ani nezaslúžia !

  • a ty borec máš pravdaže lešie riešenie!!!

 6. Že bol na výletných lodiach problém s kovidom je všeobecne známe. Ale prečo aj teraz, keď tam môžu ísť len plne zaočkovaní od 12r. a viac..??

  „COVID na výletných lodiach: CDC vyšetruje Royal Caribbean, Carnival zamietol vstup do prístavu, MSC malo na palube 28 prípadov“
  https://www.usatoday.com/story/travel/cruises/2021/12/23/cruises-royal-caribbean-carnival-msc-covid-protocols/9006612002/

  „Najnovšia loď Royal Caribbean, Odyssey of the Seas, sa krátko vracia do prístavu kvôli COVID“
  https://www.usatoday.com/story/travel/cruises/2021/12/20/royal-caribbean-odyssey-seas-returns-port-briefly-due-covid/8976715002/

  dokonca aj členovia posádky
  „V utorok hovorca Royal Caribbean pre USA Today povedal, že počas rutinného týždenného testovania mali niektorí plne zaočkovaní členovia posádky pozitívny test.“

  • A kde zmizol ten „kovid“ ktorý bol na videách z Wuhanu? Že ľudia padali do 10 sekúnd na zem?
   Dobrý začiatok pre smrteľnú pandémiu, nie? A potom ODKIAĽ ešte boli také videá?
   Odnikiaľ. Je to ešte stále ten istý vírus?

   Mali pozitívny test NA ČO? Test sa kde vzal? KTO HO PROPRAVIL?
   Nevieme NIČ, len to čo tlačia 3 agentúry na svete…

   • Vírus na videách z Wuhanu, ktorý zabíjal okamžite ľudí, bol zámerne vypustený bojový vírus s krátkou životnosťou. Účelom toho skutočne vražedného vírusu bolo vyvolanie globálnej hystérie a strachu. Takže to čo tu máme už skoro 2 roky nie je ten istý vírus ako na začiatku 2020.

   • tieto otázky sú dnes, podľa mňa, bezpredmetné. Všetci vedia, podľa mňa aj väčšina zaočkovancov, že tu už nejde o žiadný vírus, mutácie, testy, nedajbože zdravie (!!!).

  • uz ich je asi 89 lodi,co su chori z VAXXOV

 7. https://www.naturalnews.com/2021-12-28-nyc-vaccination-teams-house-bribe-covid-vaccine.html
  NYC announces door-to-door vaccination teams that will come to your house and pay you $100 to take the death jab
  Voľný preklad:
  NYC (New York City) oznamuje zavedenie očkovacích tímov, od dverí k dverách, ktorí prídu k vám domov a zaplatia vám 100 dolárov za to aby ste prijali smrtiacu vakcínu

 8. https://cz24.news/to-co-si-teraz-voci-ludom-dovolili-je-cisty-fasizmus-a-masivne-porusovanie-ludskych-prav-a-to-nesmie-zostat-nepotrestane/
  To, čo si teraz voči ľuďom dovolili je čistý fašizmus a masívne porušovanie ľudských práv. A to nesmie zostať nepotrestané!

  Omicron je 10x menej nebezpečný ako pôvodný variant Covidu

  Hlavná sila covidu odznie v roku 2022, a to postupne a do stratena

  Je potrebné vytrvať v tlaku a postupne toto totalitné bláznovstvo ukončiť!

  Preto je potrebné vytrvať v tlaku a postupne toto totalitné bláznovstvo ukončiť! A pozor, nielen ukončiť, ale zodpovedných za to aj tvrdo potrestať!“ konštatuje Martin Bago a na samý záver dodáva: „To, čo si totiž teraz voči ľuďom dovolili, je čistý fašizmus, masívne porušovanie ľudských práv, všetkých možných zákonov, Ústavy, ľudskoprávnych dohovorov atď., a to nesmie zostať nepotrestané!“

  • tato event skonci 31 Marca,2025,ked Patent na PCR test vyprsi Robertovi Rotschild ,potom nastupi SPARS PANDEMIC,na 3 roky

 9. https://www.banned.video/watch?id=61cb8721d7f5f63c31644154
  BOMBSHELL: 20 Million Americans Sick From COVID Vax
  BOMBA: 20 miliónov Američanov je chorých z COVIDOVÝCH Vakcín

 10. Jana Doležálková

  Je vůbec nějaká naděje tuhle hrůzu zastavit?Co bude s našimi dětmi?

  • zatial nie,lebo vacsina ludi veri a sa strasne boji,neekzistujuceho virusu,deti budu kontrolovane AI(artificial inteligence),tiez sterilne,tazko chore, na rakovinu a ine choroby,mnohe zomru,ako 3 rocne dievcatko v Argentine,nedavno,po Pfiser,na 2 den

   • Pichanie je istá smrť. Obsahuje grafén, ktorý rozrežeme cievy z vnútra. Vzniknú krvné zrazeniny a infarkt.

 11. https://blogs.mercola.com/sites/vitalvotes/archive/2021/12/29/woman-unable-to-walk-after-pfizer-covid19-jab.aspx
  Woman Unable to Walk After Pfizer COVID-19 Jab
  Žena nie je schopná chodiť po Pfizer COVID-19 vakcíne

  She was admitted to the hospital, where she eventually was diagnosed with polyneuropathy (chronic pain) and other chronic issues.
  Bola prijatá do nemocnice, kde jej nakoniec diagnostikovali polyneuropatiu (chronickú bolesť) a ďalšie chronické problémy.

  • Ludovit Matula

   Polyneuropatia v praxi znamená predovšetkým rozsiahle odumieranie nervových zakončení ktoré obvykle začíná v chodidlách, poznať ho stratou citlivosti na dotyk, stratou schopnosti udržiavania rovnováhy – časté pády…
   V mojom okolí je po bodnutí tu v obci „iba“ 9 mŕtvych a 47 ľudí má rôzne formy polyneuropatie v počitočnom a pokročilom štádiu. 1 osoba ochnula. Z mnohých sa stali otupelá, sťažujú sa že stratili bystrosť, nápaditosť, tvorivosť atď. – porucha kognitívnych funkcií, nastávajú „malé mozgové disfunkcie“. Otupuje sa zmysel pre sociálne cítenie a súcit, kolektívne sympatie ! Poškodené pečene, nervy, mozgy a srdcia. Vidieť to aj z výsledkov vyšetrenia krvi.

   • V krátkosti, stavajú sa z nich zombíci. Všetky tie filmy o zombi apokalypsách možno neboli len fantázie, ale prediktívne programovanie.

 12. https://zemavek.sk/lekari-po-celom-svete-pripustaju-ze-vacsina-nakazenych-je-plne-ockovanych/
  Lekári po celom svete pripúšťajú, že väčšina nakazených je plne očkovaných

 13. https://www.infowars.com/posts/pathology-results-show-93-of-people-who-died-after-being-vaccinated-were-killed-by-the-vaccine/
  Pathology Results Show 93% of People Who Died After Being Vaccinated Were Killed By the Vaccine
  Výsledky patológie ukazujú, že 93 % ľudí, ktorí zomreli po očkovaní, bolo zabitých vakcínou

  The vaccines are bad news. Fifteen bodies were examined (all died from 7 days to 6 months after vaccination). The coroner or the public prosecutor didn’t associate the vaccine as the cause of death in any of the cases. However, further examination revealed that the vaccine was implicated in the deaths of 14 of the 15 cases. The most attacked organ was the heart (in all of the people who died), but other organs were attacked as well. The implications are potentially enormous resulting in millions of deaths. The vaccines should be immediately halted.
  Vakcíny sú zlou správou. Preskúmalo sa 15 tiel (všetky zomreli od 7 dní do 6 mesiacov po očkovaní). Koroner ani prokurátor v žiadnom z prípadov nepriradili vakcínu ako príčinu smrti. Ďalšie skúmanie však odhalilo, že vakcína sa podieľala na úmrtiach 14 z 15 prípadov. Najviac napadnutým orgánom bolo srdce (u všetkých ľudí, ktorí zomreli), ale napadnuté boli aj iné orgány. Dôsledky sú potenciálne obrovské, čo vedie k miliónom úmrtí. Vakcíny by sa mali okamžite zastaviť.

 14. Budúci rok bude ešte tvrdší v nátlaku na očkovanie, vyhrážanie a vyvolávanie strachu, čo už potvrdilo aj vyhlásenie jedného magora:
  „Preto spravodlivá distribúcia vakcín nie je aktom charity, ale je vo vlastnom záujme bohatých krajín. Už dávno na to upozorňoval aj šéf WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus. Ak chceme na budúci rok ukončiť pandémiu, musíme ukončiť nerovnomerné rozdelenie. Musíme zabezpečiť, aby bolo do polovice budúceho roka zaočkovaných 70 percent populácie v každej krajine.“.
  https://www.hlavnydennik.sk/2021/12/29/ako-dlho-este-potrva-pandemie-koronavirusu-a-ako-zamiesa-karty-omikron

 15. https://www.infowars.com/posts/hospitals-beg-fired-unvaccinated-nurses-to-come-back-to-work-amid-staff-shortages/
  Hospitals Beg Fired Unvaccinated Nurses To Come Back to Work Amid Staff Shortages
  Nemocnice prosíkajú prepustené neočkované sestry, aby sa vrátili do práce uprostred nedostatku personálu

 16. Kto vie angl. nech vypočuje toto video – ako „beží“ tento svet:
  https://www.youtube.com/watch?v=NSmUNs5iHBI
  The Creation of the Birth Certificate Trusts

 17. Zasa pekná myšlienka, ale realizácia je už o inom. Ako si autor predstavuje to zatknutie ?
  Akože sa v meste stretne 10 prebudených ľudí, čo sa poznajú a čo ďalej ? Ako získajú pod kontrolu celé mesto, vaznice, atď…Ako získajú nadpolovičnú vačšinu zakríknutých zbabelcov ? A keď niekto z tých 10 ľudí aj zatkne fašistu osobne, tak, kde ho umiestnia ? Vo svojich bytoch ? Je to všetko len utópia. Pretože zjednotenie ľudí je problém a problém je aj realizácia. Až by sa aj zbúrilo jedno mesto, tak povolajú armádu, políciu z ostatných a rovnako aj pomoc zo zahraničia.
  Prevrať vyvolaný masami je utópia. Pretože každý prevrat potrebuje hlavne veľa peňazí a špičkovú organizáciu, manažovanie riadenie, delegovanie, kontroling, ľudí, vodcov, čo to urobia, mysliteľov, čo to naplánujú, finančníkov, čo to zaplatia a nerobí sa to za chodu…
  Sú podĺa mňa len 2 hypotetické možnosti. Buď sa armáda a polícia pridá na stranu ľudí a urobí prevrat v danom štáte, čo je však nereálne, pretože to sú najvačší hajzli, alebo pomoc zvonka, ktorá rovnako nepríde…

  Zostávajú tak len 2 reálne možnosti.

  1.Každý sa bude musieť brániť proti fašistickému systému tak ako vie.
  2.Rátať s pomocou Boha veriť, že časom zasiahne a dojde k zmene.

  Pochybujem, že sa ustráchaní a atomizovaní ľudia na niečo skutočne masové a účinné zmožu…

  • už vyššie som spomenul Rumunsko 89. Áno, bola trochu iná doba, ale mám to v živej pamäti. Takže nie je to nereálne. Akurát, že to boli Rumuni a my sme Slováci…..

   • holistický prístup

    Sme jediný BIELY národ – Slovieni a Árijci – máme rovnakých predkov – „Rumuni“ sú Slovieni – sme rozdelení „Biblickým“ projektom a do našich radov zasiali mnohé SIVÉ parazitické – rýchlo sa kotiace – entity, pomenili nám písomnictvo, dejiny, slová, …

   • Ale v Rumunsku to predsa bolo tiež „niekým“ riadené, neboli to masy radových občanov … to by bol veľký zázrak … dnes neexistuje možnosť, že by niekto z ľudu čo len začal s prípravami takej hlúposti, o akej píše ten „mudrc“ v článku. To je naozaj naivný človek.

   • 89 organizovala CIA.

 18. Ander Kixa

  Dajme tomu že nájdeme vhodný priestor, poskladáme sa na nájom, zatkneme a uväzníme 50 mestských pohlavárov a lekárov.
  Príde polícia s tým, že ich máme pustiť. Už vidím ten boj s policajtami. Ešte sa k nim aj pridajú rodiny tých hajzlov a nejakí zapichaní debili. Mám to živo pred sebou.
  Nakoniec bude Jánošíkova družina súdená za sabotáž, terorizmus a obmedzovanie odobnej slobody. A aj budú rýchlo odsúdení.
  Geniálny nápad.

 19. Ja vysvetlím, v čom je problém. Štáty ovládajú globálni fašisti prostredníctvom slobodomurárskych lóži. Svojich ľudí majú prakticky na každom doležitom mieste spoločnosti. Nemusí byť každý murár, ale je ich je kúpený a slúži im za výhody, ktoré dostáva. Policajti to robia za výplatu a výsluhový dochod, aj to im stačí, aby boli fašisti bez zaváhania.I taký riaditeľ základnej školy musí byť ich človek…Aby sa toto zmenilo, tak treba vymeniť prakticky všetky podstatné posty v spoločnosti a nahradiť ich inými kádrami. A takéto niečo nie je možné bez boja. Štát, ktorý by to urobil by sa dostal do medzinárodnej izolácie a priamo by bol vystavený útoku zo strany globálnych fašistov, ktorý by na takýto štát zaútočili a to aj vojensky. Ľudia, čo majú nahradiť fašistické kádre vo vedení, sú často najvačší zbabelci a sebci. Majú určité postavenie a trasú sa, aby o to neprišli. Museli by mať 100 % záruky, aby sa do toho pustili, lenže tie mať nebudú. V podstate nejde len o zatknutie fašistov, čo robia genocídu, ale prebratie štátu. A celkovú zmenu politicko-spoločenského zriadenia. Takéto čosi nie je možné naplánovať len tak, pár prebudenými z ulice…
  A toto si málokto uvedomuje.
  Jediné, čo by na fašistickú chuntu zabralo je vytvoriť domobranu v každom meste, v každej dedine z chlapov, čo ešte sú chlapi, ozbrojiť sa a osobne si to vybaviť s každým fašistom v meste, dedine na sposob guerrilla boja. Z toho, by sa kádre fašistov dosrali, pretože polície a armády máme v SR príliš málo vzhĺadom na počet ľudí.. Toto by mohlo čiastočne spomaliť alebo zabrzdiť proces genocídy, pretože aj represívne zložky štátu by sa zľakli a nevedeli by, kedy ich navštívi domobrana a realizuje článok 32 Ústavy SR. Lenže aj na toto nemáme v SR chlapov…To je tragédia Slovenska a aj iných krajín. Do SKUTOĆNÉHO BOJA, ktorý by NIEČO ZMENIL sa NIKOMU NECHCE.
  Každý zbabelo čaká, že to urobí druhý a ja sa bezpečne bez rizika zveziem, prípadne čaká na zázrak a vie len nadávať na druhých, od ktorých očakáva to, na čo sa sám zo zbabelosti, pohodlnosti nezmnože.

  • Dobrý postreh. Je to tak.

  • Výstižne napísané.

   • Ander Kixa

    Ani nie. Už začiatok je chybný. Nikoho netreba vymeniť. Prakticky na každom poste sú ľudia, ktorí vždy budú poslúchať toho kto je práve pri moci.
    Jediné riešenie je odrezanie hlavy. Ak bude premiérom Mazurek, tak ho Bielik na TA3 bude úctivo oslovovať a hľadať spôsoby ako mu nadbiehať vhodnými otázkami aby mu uľahčil súboj s protirečníkom.
    US armáda tu nie je kvôli Rusku, ale kvôli Slovensku. Nejakú falošnú zámienku museli medzi Slovákmi rozšíriť, bonusom je vyvolanie strachu z vojny a strach je dobrý nástroj.
    Jediné riešenie je politické víťazstvo a ovládnutie polície a armády. Tú potom porazí US armáda a národ si pripomenie vpád „spojencov“ a otvoria sa mu oči. Možno.
    Ale to by musela byť u nás politická sila bez plných gatí a s riadnymi guľami. Takú nevidím.

    • Je videť, že to plne nechápete. Nechápete v princípe, ako si globálni fašisti delegujú moc cez svojich ľudí. A tí nebudú mať povolené, aby poslúchali ĽSNS alebo Mazureka, keby vyhrali voľby, čo však súčasná moc nedovolí…

     • Ander Kixa

      Tí, ktorí náhodou nebudú poslúchať, tak budú jednoducho vymenení. Netreba ma hneď chytať za slovo, nie je tu priestor na rozpísanie celého konceptu do detailov.

  • Ďžulla, začni

 20. Ander Kixa

  A médiá to s radosťou odvysoelajú aha dezoláti ako dopadnete keď zacnete vyskakovať.

 21. ako dalšie riešenie pozerám generálny štrajk všech profesí bez termínu ukončení.

 22. holistický prístup

  „Návod“ v čláku je úplne mimo misu – všetky tie „zadržiavacie zariadenia“ sú v pazúroch psychopatických beští a dokonca by „ICH“ chránili“ nielen „represívne“ zložky, ale aj agenti „Smitovia“ = ochráncovia systému.

  Základ je prestať HRAŤ HRY psychopatov na „koronu“, „voľby“, … a nutné je, aby sa zaktivizovali ŠAKALI (ak ste čítali knihu prípadne videli film) = OSTREĽOVAČI a začali čistiť od detí, rodičov, príbuzenstva psychopatických beštií – tým psychopatom naženú OBROVSKÝ STRACH aj o nich samotných – tí beštiálni psychopati a sociopati odmietajú vo svojich chorých mysliach pochopiť, že sú tým, ktorému verne otrocky slúžia, určení na likvidáciu a to, že majú pánovu dočasnú ochranu vôbec nie je prejavom ochrany skutočnej a trvalej – po vykonaní ZLOČINOV proti KONom Všehomíra budú svojim pánom zožratí aj so svojimi dočasne chránenými predkami, potomkami, …

 23. https://www.youtube.com/watch?v=Vc4eS2KWnNs
  Zvrátené rozhodnutie sudcu: 20-tisíc eur ako odškodné Sabakovi?!

 24. https://www.youtube.com/watch?v=G7LPvLbitmY
  Geoengineering Watch Global Alert News, December 25, 2021, #333 ( Dane Wigington )

  Dať patogény do chemtrailsu a pustiť to na ľudí – hovoril poradca Billa Gatesa…

 25. Pozerám sa okolo, vidím že všetci už dokonca miesto bavlnených rúšok prasačie ksichty nasadené ktoré poškodzujú odpadom prírodu a nedovolia prirodzene dýchať niekedy počas celého dňa (!) a rozmýšľam kde sa stále deje chyba?! Veď je to choré! Prečo tieto nezmysli všetci neignorujeme, neserieme na celé režimy op ani tieto kontroly protiprávne nepožadujeme od druhých?! Preto zachádzajú ďalej a ďalej, pritom aj taký politik je bez občana len smiešna figúrka.

 26. …ďakujem za výborný článok a komentáre…ako tu už bolo spomenuté, dôležité je úplne ignorovať vymyslený koronocirkus, aj jeho neskutočne nezmysel.nariadenia….každý by mal začať predovšetkým sám od seba, aj ke´d je pravda, že so skupinou to ,,jede lépe“, no zasa nebudem sa do dákej dávať len preto, aby som kdesi bol, musím predovšetkým zdieľať ten ich názor, ak nie, budem radšej ,,samostatná jednotka“….priznám sa, napr. v okruhu mojej rod.by 1 osoba bola, no nie je 100% istá ísť do toho, takže nič….tak treba ,,bojovať“aspoň sám za seba, možno časom človek na takých ľudí natrafí….teraz j k tomu rieš., podpisovali ste tú petíciu ,,Desatoro pre vládu“ ?…ako vidieť, nič nespravili podľa týchto bodov, zrejme ,,nastúpi Desatoro pre občanov“ ….ako plánujete zostať doma, už od toho 1.1.2022? myslím si, že toto je veľmi dôležité, aby sa v tom pokračovalo….zaznelo tu kopec návrhov, a práve tento, resp.táto petícia, kt.sme mnohí podpísali, by sa mala dotiahnúť do konca…aký je váš názor? ďakujem vopred za každú odpoveď ….

 27. …p.s. …s tým článkom súhlasím hlavne preto, že žiadny cov NEEXISTUJE, jednoducho je vymyslený…našej vláde sa jedná len o moc a vyvoláv.strachu u nás všetk., toto isté s nimi robia globalisti, ešte ich za to podplácajú…zdravie je úplne mimo…..je najvyšší čas robiť všetko to, čo je možné, aby tento koronocirkus skončil …..

 28. Ak psychopat získa moc, automaticky sa k nemu pripoja všetci ostatní psychopati. Vylezú ako potkani z diery. Sú hneď drzí, dotieraví, sebavedomí, iniciatívni, podporujú psychopata pri moci a ten ich využíva v plnej miere. Majú jeho podporu, pretože vie, že len s ich podporou on ostane pri moci! Majú pocit, že môžu iných obmedzovať, šikanovať, buzerovať, zakazovať, prikazovať, znepríjemňovať život. Normálnich, zdravích, morálnich ľudí so svedomím, takéto niečo ani len nenapadne. Vedia, že je to choré, neľudské, proti prírode, stvoreniu, proti bohu! Pre náboženky veriacich: Boh stvoril všetko! Aj diabla!!! Vy máte slobodú vôľu a voľbu. Buď budete milovať a dôverovať bohu, alebo klaňať sa a slúžiť diablovi! Je to na vás!!!

 29. https://www.ac24.cz/komentare/roberts-cdc-pripousti-ze-covid-pandemie-byla-produktem-chybneho-testu/
  Roberts: CDC připouští, že covid „pandemie“ byla produktem chybného testu?

  CDC totiž připouští, že test PCR nedokáže rozlišit vir SARS-CoV-2 od virů chřipkových.

  • Potřebovaly totiž tento chybný test k tomu, aby strach z covid-19 udržel v běhu očkovací maratón a tím i zisky farmaceutického průmyslu tak dlouho, jak to jen půjde.

 30. https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/nebylo-by-to-poprve-co-by-se-to-stalo-fauci-se-neuveritelne-vyjadril-k-mozne-neucinnosti-vakcin/
  „Nebylo by to poprvé, co by se to stalo.“ Fauci se neuvěřitelně vyjádřil k možné neúčinnosti vakcín

 31. https://www.ac24.cz/blog/margit-slimakova-pane-ministre-co-ma-policie-delat/
  Margit Slimáková: Pane ministře, co má policie dělat?

  Víte, že ve Švédsku celou pandemii zvládli bez zavírání sportovišť, restaurací, obchodů, základních škol – a ještě k tomu bez roušek? Že podobnou cestou soustředění se na cílenější ochranu se vydala i Florida a katastrofické scénáře, kterými se jí vyhrožovalo, se nenaplnily?

 32. https://cz24.news/schwabuv-great-reset-z-davosu-a-jeho-dlouhe-spary/
  SCHWABŮV GREAT RESET Z DAVOSU A JEHO DLOUHÉ SPÁRY

  Je možné, že to všecko můžeme přičítat vlivu WEF. Jak píše ekonom Ernst Wolff, Davos vede již celá léta školu pro diktátory. Již v r. 1992 založil Schwab „Školu pro mladé globální vedoucí“ (Young Global Leaders‘ school) a hned první rok se tam přihlásilo velké množství dnes známých, vesměs liberálních politických osobností, jako jsou Angela Merkel, Nicolas Sarkozy, Tony Blair. V současné době existuje celkem 1 300 absolventů této školy, kteří jsou rozmístěni po celém světě a ze svých pozic rozšiřují globalistické a fašistické myšlenky našich manipulátorů, které jim Schwab a jeho pomocníci za dobu „studií“ vtloukli do hlav.

  Další významné osobnosti, které tuto školu absolvovaly jsou:
  Jacinda Ardern, Premiérka Nového Zealandu, která uzavřela celou zemi a přikázala povinné očkování na bázi jednoho jediného případu korony;

  Emmanuel Macron, současný francouzský president;

  Sebastian Kurz, minulý rakouský kancléř;

  Viktor Orbán, maďarský premiér, údajně velmi dobrý přítel George Sorose;

  Jean-Claude Juncker, bývalý premiér Luxembourgu a bývalý president Evropské komise;

  Annalena Baerbock, vedoucí německé strany Zelených;

  Gavin Newsom, kalifornský guvernér;

  Peter Buttigieg, americký ministr dopravy;

  Bill Gates

  Jeff Bezos;

  Chelsea Clinton, dcera bývalého amerického presidenta Williama J. Clintona;

  Richard Branson, britský podnikatel, který vlastní asi 400 firem;

  Richard Werner, německý ekonom;

  Gregor Hackmack, německý vedoucí „change.org;“

  Larry Fink, ředitel BlackRock, největší investiční firmy na světě.

  Je jich mnohem víc, samozřejmě. A všichni tito přikyvovači z povolání se projevili naprosto stejně: každý z nich v rámci svých možností propagoval tvrdou karanténu, trvalé roušky a povinné očkování. Jelikož při přijímacím rozhovoru do Schwabovy „školy“ jsou noví uchazeči podrobeni důkladným zkouškám, je pravděpodobné, že je to za účelem vybrat z nich ty, kteří jsou ochotni udělat pokaždé to, co jim bylo přikázáno a jsou odhodláni se ze všech sil vynasnažit o nastolení Nového světového řádu.

 33. https://cz24.news/rakousko-zatimco-platici-britsti-turiste-byli-vraceni-zpet-do-britanie-ilegalove-bez-testu-i-dokladu-jsou-vitani/
  Rakousko: Zatímco platící britští turisté byli vráceni zpět do Británie,“ ilegálové bez testů i dokladů jsou vítáni

 34. https://www.naturalnews.com/2021-12-29-only-vaccinated-died-1918-spanish-flu.html
  REVELATION: Only the “vaccinated” died during the 1918 Spanish Flu
  ODHALENIE: Počas španielskej chrípky v roku 1918 zomreli iba „zaočkovaní“.

  The first case of Spanish Flu occurred at a military base in Kansas where vaccine experiments were taking place
  Prvý prípad španielskej chrípky sa vyskytol na vojenskej základni v Kansase, kde prebiehali experimenty s vakcínami

  There was no Spanish Flu: it was bacterial meningitis caused by vaccines
  Žiadna španielska chrípka nebola: bola to bakteriálna meningitída spôsobená vakcínami

 35. https://www.naturalnews.com/2021-12-29-medical-deep-state-continues-lie-about-ivermectin.html
  Medical deep state continues to lie about ivermectin
  Medicínsky hlboký (skytý) štát naďalej klame o ivermektíne

  Ivermectin is safer than aspirin
  Ivermektín je bezpečnejší ako aspirín

 36. https://www.naturalnews.com/2021-12-29-nurses-overwhelming-heart-attacks-clots-covid-vaccines.html
  More hospital nurses blow whistle on “overwhelming” number of heart attacks, blood clots occurring in the fully vaccinated
  Viac nemocničných poukazuje na „ohromujúci“ počet infarktov, krvných zrazenín vyskytujúcich sa u plne zaočkovaných

  The vaccine-damaged are the ones flooding hospitals
  Poškodení očkovaním sú tí, ktorí zaplavujú nemocnice

 37. Zázraky sa neudejú v tomto našom neofeudalizme. Ako hovorí diskutujúci na hs ,stačí 200 dronov, 20 kg semtexu a nájsť vhodný cieľ. Miesto kecania, skúste dať návrh, ako sa z tejto tyranie dostať!

 38. …áno, zázraky sa neudejú, je tu kopec návrhov, stačí sa rozhodnúť a vybrať si….

 39. Slovensko nepotrebuje k vyriešeniu jeho problémov ekonóma, ani politika, ale psychiatra.
  Tu nepomôže ani 10 !!! nových volieb/vlád. Kým sa nezmení z gruntu systém riadenia politiky a štá-tu, a neprejde sa na systém priamej demokracie, je to len prasprostý Cirkus Slopakia !!

 40. KOVIDBARÓN!

  ,,,,poobede na demonštráciu a večer šup na nočnú-aké alibistické a povrchné,to vás nenapadlo,že jediným putom medzi elitou a vami je práca,ktorú vám predsa oni dali a cez ktorú ste tu živení,,,,tu ste iba v pasci a kto tomu neporozumie,tak skončí tak,ako o ňom rozhodne elita,najúčinnejší spôsob odporu je prestať sa množiť!

Pridajte komentár

*