Teraz budú najdôležitejšie eurovoľby v histórii. Určite choďte voliť a zabráňte progresívnym fašistom navoziť tu státisíce migrantov, zaviesť povinné očkovanie, zakázať autá na benzín, zdražiť energie a potraviny, zaviesť digitálnu totalitu, zatiahnuť nás do vojny a inak vám zničiť život!

Vyvíjajú samošíriace sa vakcíny vystavujúce ľudstvo hrozbe nekonečnej pandémie


Print Friendly, PDF & Email

Vyvíjajú samošíriace sa vakcíny vystavujúce ľudstvo hrozbe nekonečnej pandémie

(Cassie B, Natural News) Ľudia v mnohých krajinách sveta sú formálne slobodní rozhodnúť sa, či sa dajú alebo nedajú zaočkovať proti Covid-19.

Vlády síce prijali opatrenia, ktoré robia život nezaočkovaných veľmi zložitým, ak nie priam neznesiteľným, no stále je tu možnosť robiť samostatné medicínske rozhodnutia o svojom tele, odmietnuť očkovanie a vyhnúť sa tak nežiaducim účinkom spojeným s týmito vakcínami.

Bohužiaľ, táto možnosť môže byť v blízkej budúcnosti s vývojom samošíriacich sa vakcín celkom odstránená.

Farma firmy už pracujú na ich vývoji

Môže to teraz znieť trocha prehnane, no farmaceutické firmy práve v týchto chvíľach pracujú na vývoji takých vakcín, ktoré sa nemusia aplikovať do tela injekčne, ale dokážu sa samé šíriť medzi ľuďmi podobne, ako sa šíria vírusy.

To by znamenalo, že vláde by stačilo presvedčiť len malú časť populácie, aby sa zaočkovala. No a všetci ostatní by potom v podstate „chytili“ vakcínu počas jej samošírenia sa medzi obyvateľstvom prostredníctvom kvapôčok rovnako ako chrípku alebo nádchu.

Ako sa však ukazuje, vývoj takýchto vakcín je veľkou výzvou, nakoľko si to vyžaduje vybrať vhodný spôsob doručenia vírusu alebo baktérie, ktorý umožní ich ľahké šírenie z jednej osoby na druhú bez toho, aby príliš ochoreli.

(Poznámka: Ak by ľudia príliš ochoreli, ostali by doma a šírenie by sa zastavilo. Tiež by nikto nevidel prínos takej vakcíny, ktorej následky by sa v podstate rovnali ochoreniu.)

Jedným spôsobom je vytvorenie mierneho variantu vírusu, proti ktorému chcú vedci očkovať, so zachovaním jeho miery infekčnosti, aby dokázal rýchlo nainfikovať veľkú časť populácie, ktorá si začne proti nemu vytvárať protilátky.

Išlo by o niečo podobné ako nás omikron prirodzene zaočkoval proti covidu. Vírus však musí byť slabý, aby nedochádzalo k plnému prepuknutiu ochorenia.

Druhým spôsobom je zabalenie DNA (alebo RNA) z nebezpečného patogénu, na ktorý vedci cielia, do vysoko nákazlivého, no relatívne neškodného existujúceho vírusu. Príkladom je vírus bežného prechladnutia.

Tento spôsob už bol otestovaný na králikoch v Španielsku v roku 2000. Vedci vtedy vstrekli vakcínu 70 králikom a následne ich vrátili do voľnej prírody.

Tieto králiky potom rýchlo preniesli samošíriacu sa vakcínu na stovky ďalších králikov, čím sa podarilo zastaviť smrteľný vírus, ktorý decimoval ich populáciu. V iných častiach Európy sa testuje podobná metóda na diviakoch, aby sa zastavilo šírenie afrického moru ošípaných.

Liečba osteoporózy

Samošíriace sa vakcíny sa môžu ľahko vymknúť spod kontroly

Existuje ale veľa dôvodov na to, aby sme sa tohto prístupu obávali.

Kým jeho zástancovia tvrdia, že môže poskytnúť ochranu veľkému množstvu ľudí v krátkom čase a znížiť počet potrebných vakcín, netreba zabúdať na to, že každá vakcína, vrátane samošíriacej, má potenciál zabíjať ľudí.

Správa z roku 2019 vydaná Britským ministerstvom zdravotníctva a sociálnych vecí hovorí, že „s takýmito vakcínami zomrú niektorí ľudia, ktorí by inak žili, hoci celkovo zomrie menej ľudí“.

To nás privádza k najväčšiemu problému týchto vakcín: Väčšina ľudí, ktorí ich dostanú, nedali k tomu informovaný súhlas.

Bohužiaľ, pre túto vec už existuje precedens.

Napríklad fluorizácia vody (najmä v anglicky hovoriacich krajinách) má u obyvateľstva údajne predchádzať vzniku zubného kazu, no vystavuje ho iným zdravotným problémom spojeným s fluórom, ako je rakovina kostí, zníženie IQ alebo dentálna fluoróza.

Tým pádom sa ľuďom upiera právo robiť rozhodnutia o svojom vlastnom zdraví zvažovaním prínosov a rizík konkrétnej medicínskej procedúry.

Záver

Vážnym rizikom samošíriacich sa vakcín je aj to, že oslabené vírusy môžu zmutovať do nebezpečnejších foriem, ak sa im umožní voľné šírenie v populácii.

Okrem toho, veda použitá pri vývoji týchto vakcín môže byť zneužitá zlomyseľnými indivíduami alebo skupinami na výrobu biologických zbraní. Dokonca už len testovanie tohto druhu vakcín má potenciál vyhladiť ľudstvo, keď vezmeme do úvahy ako rýchlo sa majú šíriť.

Je hrôzostrašné čo i len myslieť na všetky tie rôzne spôsoby, ktorými sa môže niečo u samošíriacich sa vakcín pokaziť.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Autor: Cassie B, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Kto kúpi kvalitný slnečnicový a repkový med? Som včelárom lokalita Nové Zámky resp okres.Kvalitný domáci priamo od včelára. Repkový po 5,5 eura 950g a slnečnicový tak isto.Dalšie info dajte do komentárov a dám tiež dalšie info.

  • Repkový je aj s roundupom?

   • mariankosmac

    Osobne med moc v láske nemám ale raz niekto priniesol repkový med tak som si o ňom niečo zisťoval a vraj je to jeden z najzdravších medov. Myslím že máme voči repke trochu predsudky pritom je to tradičná plodina ktorá sa pestovala na Slovensku snáď odjakživa. Aj keď ktovie či tá dnešná nie je nejaká chemická či GMO ale asi by som sa repkového medu nebál.

    • Máte skúsenosti s „ukrajincami“?

     • mariankosmac

      S Ukrajincami a ani s medmi moc skúseností nemám 😀 Len som čítal že Repkový med je vynikajúci na imunitu. Ako jediný z medov má protirakovinové účinky. Slnečnicový med podporuje potenciu. Ideálne by bolo tieto dva medy zmiešať. Od Ukrajincov med asi nebude moc poctivý.

   • hmm aj s roundupom?! To neviem vyvrátiť a keby aj bol nevedel by som tomu zamedziť lebo to je nezodpovednosť polnohospodárov.Ale nič nepančujem ani nepodvádzam klasická riadna kvalita presne to čo donesú včely z kvetov.Robím najvyššiu možnú kvalitu.Tak asi toľko.Objednávky na : [email protected]

    • MEDOVÁ AGENDA – potrebuješ sa dostať – v dnešnej dobe – na adresy čitateľov Badatela?! Si myslíš, že sme všetci drbnutí?! Ja sa ti identifikujem kvôli tvojmu posratému medu?! Naozaj?!

     No ale to je výsledok debilných diskusií debilov!

     • Vo všetkom vidíte sprisahanie 🙂 Stále môžu povedať, že to počuli od známeho a že oni v žiadnom prípade nie sú čitatelia takéhoto konšpiračného protištátneho média 🙂

     • Maroš ako si prišiel k tomu že medová agenda? Mna len napadlo že mám nejaký med ešte dopredať a to kvalitný med tak mi skrsol v hlave nápad že prečo to neponúknuť tu a tam kde ešte komentár nebol lebo na vyjadrenie komentáru tu k tomuto článku som bol prvý čiže šanca že to uvidí viac ludí je viac istá.Neišlo o komentár a už vôbec nie súvislosť k článku.

     • na bazoši ho predá raz dva

     • Redakcia – pokiaľ viem – vy sami ste prehlásili, že vaša identita je tu tabu! A?! Vo všetkom vidíte sprisahanie?! A ten filter DDos máte načo?

      Kúpite si ten med – na vašej adrese? Vy nemáte radi med?
      Si myslím, že existujú nejaké bezpečnostné pravidlá – zamknutá brána je paranoja? – alebo nevyhnutné opatrenia! Ak nie – tak máte toxoplázmózu?

     • Ten filter máme na to, že na nás už skoro týždeň smeruje intenzívny DDoS útok. Nakoľko DDoS útoky sú pomerne drahá záležitosť, jeho realizátorom je s najväčšou pravdepodobnosťou táto dementná vláda, ktorá sa bojí už aj vlastného tieňa.

  • Miroslav Čižmár

   Jožo, si to ty? Náš neošáliš. https://m.youtube.com/watch?v=QdEiAii6sII

 2. …vďaka Bádateľovi za ďal.inform., tá posl.veta je veľmi pravdivá…

 3. Vezmu mnoho druhov medu lesni lucni.. zmicujeme fohromady dostaneme tim celou skalu pro cetne resistance scope
  pythonutrienty take pro dlouhovekost.
  Nikdy med nesmi nad teplotu vcetne carne kavy vyssi nex 46C
  Vse pak je zniceno

  NOVOXRLANDSKY MED ZMANUVO JE 4X ZVYSRN CENOVE OPROTI pred 10 roky
  ..
  Tim dosahujem vetsi ucinky benefits

  • mariankosmac

   Čierna káva sa nesmie zohrievať na teplotu vyššiu než 46C. Aj sa ti vylúhuje? To asi nebude moc čierna. Niekedy vyskúšam. A niekde mám taký nepodarený prístroj – překapávač na kávu, možno to bude to pravé.

   • Ty si nepochopil co pisal… on nepise ze mas zalievat kavu 46st vodou, ale ze do tej kavy nemoze ist med ak ma este teplotu vyssiu ako 46st. Cize zalievat mozes aj vriacou ked chces.

 4. KOVIDBARÓN!

  ,,,,prečo chcete zachraňovať ľudí,ktorí za to ani nestoja,prečo chcete zachraňovať ľudí,ktorí si tu po desaťročia dookola z vypočítavosti spôsobenej vlastnou nenažranosťou a demenciou volia pochybné politické strany,vďaka ktorým sú tu dookola silnejúce problémy a hrozby,,,,je lepšie ak sa zníži počet takýchto škodcov aj za obetu,že to zasiahne aj zdravších na rozume,pretože žiadná zmena nieje bez obetí,,,,žiaľ sami na sebe akosi nepozorujete,že sa z vás postupne stali živé mŕtvoly a postihnutí ste aj udiotizmom,,,,každý kto sa tu narodil-narodil sa iba pre smrť a je jedno ako a kedy to prebehne,,,,smrť je vykúpením a predčasná smrť je vyhnutím sa poníženia údelu staroby,,,,nepovyšujte život nad smrť,lebo smrť je silnejšia,než život,,,,

  • Smrť nie je subjekt vôle ty debil!!!

   Smrť ja stav veci – koniec života! Jedine živý človek má schopnosť ukončiť svoj život aj na duchovnej úrovni – keď sa jeho duša stotožní s tým, že to tak chce!

   To je výsledok debilizácie o Smrtke s kosou a anjeloch smrti! Keď ťa živý sused strelí do hlavy – budeš mŕtvy a basta!

   Tu sa špečiálne so súhlasom redakcie rozširuje AGENDA SMRTI! Choďte s týmto do riti! Kovidbarón + Marek z Košíc + Jean + Badatel!

   Badatel.net – Najobľúbenejšia stránka O SMRTI!

 5. Jaroslav Vladimirovic

  Ano vakcinace je vetsi kriminalita nez soucasne valecne konflikty dohromscy

  Zabiji a na stalo posdkozujo vice deti vy krinalnici v bilem Vakcinovat 5c crle vase rodony a vas Dat na podcast hnevu lifu …
  .
  SVATY VLADIMIRE vymaz z mapy veskere centra vyvoje vcetne na Ukrajine polni centra termalnima zasahama
  ,cholera more na vsecny ty kriminalniky

  XStavme uctyvs co to financial a dejme v prospect pbjetim Tsk se musi stat…
  Mistni fpmobrano jste pobolavsni prexifrnty Obama k akcim Wsgnerovci vam snad pomohou Allston na Ukrajone…

 6. Teda ten inzerát na med mi připadá v souvislosti s tématem článku docela divný. Já bych to brala jako varování, že v tom medu už ty jedy jsou.

  • Keby v tom mede boli jedy – včely by boli dávno v pi.i! Otrávené včely med už neprodukujú!
   Existuje exotický /cudzokrajný/ med, ktorý vyrábajú včely z exotických a často prudko jedovatých rastlín, avšak jeho jedovatosť pre človeka je len mierna a ide často o med s vysoko liečivými účinkami – a protijedmi. Jedovaté rastliny bežne nevylučujú svoje toxíny do nektáru – jedovatý môže byť skôr peľ, ale aj ten mierne – keby to bolo naopak – rastliny odkázané na opelenie by dávno z tohto titulu vyhynuli! Príkladom je Čaputová a jej debilné jedy na samovraždu Slovenska!
   Jed z jedovatých rastlín sa v miernom množstve môže dostať do včely vďaka jej lezeniu po rastline – nie konzumáciou nektáru. Teda – postreky skôr včelu zabijú, než ten tektár spracuje. Včelár nikdy z hynúceho úla med nespracuváva!
   GMO rastliny, ktoré majú tvoriť toxíny proti škodcom detto zabijú skôr motýle, pretože sú „šľachtené“, aby včely prežili – inak budú v pi.i GMO! Ak včely prežijú toxíny – je to bezpečné aj pre človeka! Včela je indikátor zdravého životného prostredia. Detto rybičky a voda. Pozrite si lykovec jedovatý a včely.

   „Po všetkom je hovno – len po včelách je med!“ – SK ľudové príslovie.

   Môj včelár predáva 1 kg medu každého druhu po 5 eur.

   Ešte poznámka – topinambur ako múdra rastlina vôbec do svojho organizmu nenaberá z pôdy ani reziduá pesticídov.

 7. V Česku vznikla veľmi inšpiratívna iniciatíva aj pre Slovensko, Charta 22. Hovorcovia Prof. Beran, JUDr. Nielsen, JUDr. Rajchl. Zobuďme sa aj my.
  https://youtu.be/vEJjXCSJmCE

  • Zase židáci preberajú iniciatívu!

   • Kto brání aj nám „nežidákom“, aby sme niečo také založili? A len nedrístali múdrosti a kritizovali v zákulisí.

    • Nepodsúvaj sem tú havložidácku Chartu!

     Miroslav Dolejší: Analýza 17. Listopadu 1989
     [Prehľadávať doménu policejniveteran.cz] https://www.policejniveteran.cz › files › Analýza 17.listopadu 1989.pdf
     O 17. listopadu 1989 aneb Jak lež zvítězila Publikováno: 31.5.2011 | Rubrika: U NÁS Dovolím si uveřejnit geniální analýzu událostí 17. listopadu, která zapadla a je záměrně střeţena před zraky veřejnosti. Vypracoval ji skuteþný disident Miroslav Dolejší, který v ní odkrývá pozadí nejen

     Prečo si ku.va nevyberieš existujúce slovenské hnutie?! No lebo židáci musia vždy riadiť svojimi nosatými procesmi nás – nie naopak – preto!

     • Aha, tak nejaké existujúce slovenské hnutie si mám vybrať. Nejako si ale neviem z toho „obrovského množstva“ aspoň jedno vybrať. Za všetkým sú židáci, že? Rétorika ako za komančov. Za každým rohom videli revizionistov, oportunistov. Je úbohé ľudí, ktorí sa otvorene postavia proti totalite nazvať havložidáckou Chartou. Sú to typické reči, ako vedú „inteligenti“ v slovenskej krčme 4. cenovej skupiny.

     • Sú to typické reči, ako vedú havloidní „inteligenti“ v slovenskej „umeleckej“ kaviarni IV. cenovej skupiny. Ešteže boli kvôli privatizácii pajzlov zrušené tie cenové skupiny – nálepky a cenovky pre „intelektuálov“ zo študentských pivných pajzlov sú nezabudnuteľné! Máš 3 eurá na pivo na bielom obruse – a s rúškom na papuli?! Ak áno – tak to si inteligent!

    • Jaroslav Čáp

     Držíme huby a krok.
     Čemu se tedy divíme?

   • Přesně. Tu analýzu 17. listopadu jsem četla. Zednář Beran je jedna ruka s Karlem Janečkem a ten je nad ním na vyšším stupni . Kdo tu zradu nevidí už v tom názvu „charta“, nevidí nic. Beran je používán jako autorita a slepí lidi ho velebí stačí když říká co chtějí slyšet.Dnes musí mít člověk oči i uši otevřené aby poznal konání zrádců a nebral všechno co se mu podsouvá jako to správné.

  • mariankosmac

   Nepoznám tých ľudí ale jak je v niečom Janek Ledecký alebo Daniel Landa tak mi to nějak smrdí, neviem prečo. Janek Ledecký bol vždy taký pro-systémový pajác a zrazu je iniciatívy?

  • KOVIDBARÓN!

   ,,,,keď sa dvaja siláci bijú,tretí z pozadia doteraz mlčiaci sa hlási ako nástupca sily a moci,,,,tu v tomto ľudskom svete neexistuje žiadná alternatíva a ani žiadná cesta vykúpenia-tu sa iba šu ká maká a trpí,,,,

 8. Šírte ďalej a informujte ľudí, čo sa vyvíja a chystá:
  https://vosveteit.sk/bill-gates-oznacil-technologiu-ktora-v-buducnosti-nahradi-dnesne-smartfony-viete-si-predstavit-takyto-mobil/ !
  Znak šelmy z apokalypsy nie je žiadny blud či výmysel !!! Satanisti idú za svojim cieľom !

  • KOVIDBARÓN!

   ,,,,radšej šírte to-čo chystajú roboši OTROCI A ICH PASTIERI V SAKÁCH paraziti na tejto planéte-ešte viacej ju zdevastovať a skutočne nevynných zadĺžovať,,,,

   • A vy to šíriť nemôžete? Každý ma jednoducho iné priority, niekto viac iný menej prízemné, aj keď spolu súvisia. Ak Vám môžem niečo poradiť, zamerajte sa na Veľký reset, tam sa všetko – všetky nitky stretávajú ! ;o)

 9. K článku – redakcia sa ani Ň nedotkla sterilizačných /antikoncepčných/ účinkov samošíriacich sa vakcín!

  Dr.Lee Merrittová_O neplodnosti z covid vakcín a geneticky zaměřených látkách.mp4
  https://otevrisvoumysl.cz/dr-lee-merrittova-o-otazce-neplodnosti-z-covid-vakcin-a-geneticky-zamerenych-latkach/

  • Nehovorili sme o konkrétnej samošíriacej sa vakcíne, ale o koncepte. Tie sterilizačné účinky môžu spadať pod poslednú vetu, kde hovoríme o množstve rôznych spôsobov, ako sa to môže zle vyvinúť. Rozumný čitateľ si domyslí bez toho, aby sme vymenovali zoznam 150 možných následkov. Pretože okrem sterilizačných následkov tam môže byť aj 149 ďalších, o ktorých sme tiež nespomenuli ani Ň.

  • Jaronofear

   Zajimave TV NYS prave
   Ukrajinske vojska prisne dodrzuji klid zbrani s nasledovnyma zpravama…
   RUSKE SILY PRAVE MAJI NYNI KATASTROFALNI ZTRATY
   Jak si to teda vysvetlit znamena to, ze Ukrajinci zabiji bezbranne rusy kteri jsou omylem dodatecne nazyvani Ruske vojenske sily nebo Jake dalsi vysvetleni …lzi a lzi s podvody

   • Na Ukrajine prebieha chirurgická operácia. Stalin by Ukrajinu zrovnal so zemou a hotovo. Ale Putin potrebuje ukrajincov živých, preto sa s tým toľko piple. To je dôvod prečo ešte fašisti ako Azov ešte žijú. Keby sa neskrývali po sídliskách medzi ľuďmi, rusi by ich dávno zrušili termobarickými raketami. A že ukrajinská vláda vyvýjala špinavú jadrovú bombu verím, a to je svinstvo horšie ako vodíková bomba. Ja sa rusov ani ukrajincov nebojím, pomohol by som ľuďom na oboch stranách. Bojím sa politikov a zfanatizovaných ľudí fašistickou propagandou.

 10. K článku –
  Biolaboratóriá Pentagonu a špeciálna vojenská operácia na Ukrajine – TORDEN.pdf
  https://ulozto.net/file/vE3Ki2w0EEx1/biolaboratoria-pentagonu-a-specialna-vojenska-operacia-na-ukrajine-torden-pdf#!ZJD5ZmR2AmAzMwOuZTD1MwZ3MwtmLGS4EHIvoT5ZJwRgpGH5Mt==

  Ukrajina – AGENDA SMRTI!

  Česká neziskovka vyzývá občany, aby vedle jídla, vody a léků darovali Ukrajincům i noktovizory, neprůstřelné vesty, vysílačky, kevlarové přilby, taktické chrániče kolen, upevňovací prvky pro mířidla, střelecké brýle a popruhy na střelivo! Ne, to není vtip, to jsou vážně míněné požadavky na “humanitární pomoc” pro dárce české neziskovky Arnika! Humanitární pomoc se tak pomalu transformuje do pomoci s výstrojí ukrajinským interbrigádám! Aeronet důrazně varuje lidi dobré vůle, kteří chtějí pomoci prchajícím Ukrajincům, aby si dobře prověřili, na jaké účely doopravdy poskytují své peníze a dary!

  „Seznam “humanitární” pomoci, ze kterého vás trefí šlak

  Takže, chcete vědět, jak dnes fungují humanitární organizace? Jako výstrojní pobočky polovojenských skupin na Ukrajině! Když se totiž podíváme na ten seznam, dojde vám, že neziskový sektor v ČR už se nezabývá jen politikou a Evropskými hodnotami, ale rovnou se transformují do logistických uzlů pro poskytování vojenské výstroje ukrajinským polovojenským oddílům domobrany. Seznam neziskovky obsahuje následující požadavky na humanitární a militární pomoc. Tučným písmem je zvýrazněn vojenský materiál, který nemá s humanitární pomocí naprosto nic společného. Červeně jsou zvýrazněny vojenské výstroje určené pro aktivní zapojení do boje, tedy střelbu a vedení bojových operací:
  ZDRAVOTNÍ POMŮCKY

  Vojenské lékárničky
  Hemostatický turniket
  Hemostatický obvaz elastický
  Individuální balíček obvazů (ipp)
  Hemostatický obvaz
  Atraumatické nůžky
  Nasofaryngeální trubice
  Lékařská termodeka
  Okluzivní nálepka (pro penetrující rány)
  Chránič očí
  Dekompresní jehly (pro pneumotorax)
  Náplast v roli
  Permanentní fix
  Silný lék proti bolesti
  OCHRANA PŘED CHLADEM

  Spací pytle a karimatky
  Fleecové čepice
  Nákrčníky
  POMŮCKY DO TERÉNU

  Taktické tašky (ledvinky)
  Malé taktické tašky přes rameno
  Molle vaky
  Světlomety
  Čelovky
  Armádní dalekohledy a monokuláry
  Termokamery, termovize
  Zařízení pro noční vidění s hlavovým držákem na přilbu
  Rádio vysílačky
  Přenosná rádia
  Rádiostanice
  VHF antény
  Přenosné powerbanky
  Široké taktické vykládací pásy
  Dobíjecí reflektory
  Nejjednodušší smartphony se 4G
  Tablety Android
  OBRANNÉ POMŮCKY

  Vykládací systémy pro neprůstřelné vesty
  Upevňovací prvky pro optická mířidla na puškách
  Systém ramenních popruhů pro střelivo a výstroj
  Nosič plátů (plate vest)
  Široké taktické vykládací pásy
  Neprůstřelné vesty
  Taktické chrániče kolen
  Střelecké ochranné brýle
  Střelecké taktické rukavice
  Kevlarové přilby s uchycením pro přístroje nočního vidění a termokamer
  Peníze na humanitární pomoc mohou skončit na bojišti místo u potřebných Ukrajinců uprchlých před válkou

  Neziskovka Arnika si to možná neuvědomuje, ale poskytování militární výstroje ukrajinské domobraně, z nichž část má kombatantní určení pro přímý boj a střelbu, je daleko za hranou toho, čím by se měla humanitární a nezisková organizace na pomoc lidem zabývat. Pokud přispějete svými penězi neziskovce, která zajišťuje bojovou výstroj polovojenským formacím na Ukrajině, tak vaše peníze skončí prostě na ukrajinském válčišti.“
  https://aeronet.news/ceska-neziskovka-vyzyva-obcany-aby-vedle-jidla-vody-a-leku-darovali-ukrajincum-i-noktovizory-neprustrelne-vesty-vysilacky-kevlarove-prilby-takticke-chranice-kolen-upevnovaci-prvky-pro-miridla/

  Agenda smrti „neziskovky“ Via Juris!
  Čaputová prichádza okrem kontaktu s realitou aj kompletne o rozum: Hlasy proti dodávke zbraní na Ukrajinu, ktoré môžu vyvolať tretiu svetovú vojnu, označila za protimierové
  „je naším životným záujmom pomáhať im všetkými prostriedkami, ktorými neohrozíme vlastnú bezpečnosť a nezapojíme sa do vojny,“ vyhlásila hlava republiky.“ Sionpi.a – žiadna „hlava“!
  https://www.infovojna.bz/article/caputova-prichadza-okrem-kontaktu-s-realitou-aj-kompletne-o-rozum-hlasy-proti-dodavke-zbrani-na-ukrajinu-ktore-mozu-vyvolat-tretiu-svetovu-vojnu-oznacila-za-protimierove

  Hrozí útok pod falošnou vlajkou proti Rusku, ktorou môže nacifikovaná Ukrajina vyeskalovať vojenský konflikt až do fatálneho momentu, keď už Moskve dôjde trpezlivosť a vypukne 3. svetová vojna. Toto už nie je sranda!, varuje šéfredaktor Aeronetu
  Šéfredaktor českého vlasteneckého portálu Aeronet VK komentoval 11. marca 2022 v rozhovore pre český Svobodný vysílač aktuálnu geopolitickú situáciu vo svete v súvislosti s vojenskou eskaláciou na Ukrajine, ako aj katastrofálne ekonomické dopady pre štáty EÚ, ktoré chcú zastaviť dodávku energií z Ruska.
  Obsah:
  1.Náměstkyně amerického ministra zahraničí Victoria Nulandová přiznala, že Ukrajina provozuje laboratoře nebezpečného biologického výzkumu, který nesmí padnout do rukou Rusům. Američané proto nyní spolupracují s Kyjevem na likvidaci vzorků, ale Ruská armáda už zjistila, že v laboratořích zkoumali koronaviry, antrax, prasečí chřipku a další patogeny. Moskva má podle informací PLÁN B v případě, že Washington donutí Zelenského bojovat do posledního Ukrajince. Jaký je plán?

  2.Volodymyr Zelenský natočil podivné video, které má dokazovat, že je stále v Kyjevě. Video je ovšem sestříhané ze dvou různých míst a chyby studiové scény naaranžované makety kyjevské kanceláře to dokazují. Namísto uvedení data a ukázky kyjevského tisku se odkazuje jen na 12. den války a na pondělí. Kdo má postřeh, zůstane v šoku. Děsivé číslo 68 zašifrované v datech obou světových válek a ruské invaze na Ukrajinu začalo otřásat sociálními sítěmi. Lidé se už bojí hladomoru. Mouka a potraviny na příděl v celé EU nejsou nijak přehnané konspirace, varují odborníci z EU na udržitelný rozvoj.

  3.CIA na Ukrajině

  4.Telefonické dotazy posluchačů
  2022-03-11 – Šéfredaktor zpravodajského portálu Aeronet.news pan VK komentuje aktuální události
  https://www.svobodny-vysilac.cz/2022-03-11-sefredaktor-zpravodajskeho-portalu-aeronet-news-pan-vk-komentuje-aktualni-udalosti/

  Dokumenty z r. 2014 – 8 rokov teroru!
  Teror kyjevských sionistů proti lidu Donbasu pokračuje
  https://ulozto.net/file/EzUxmApFt/teror-kyjevskych-sionistu-proti-lidu-donbasu-pokracuje-cast-1-4-mp4#!ZGV5AQR2AGZ5MwZ3BQWwZwEvZmx5LaETpRRkA0EKD3MCEwRkLt==

  https://ulozto.net/file/HjRSKGPXT/teror-kyjevskych-sionistu-proti-lidu-donbasu-pokracuje-cast-2-4-mp4#!ZGZjBQR2AmpmBTHkMGOuZwMzZJVmZSELHRqnLJkEnxgGHmqzZN==

  https://ulozto.net/file/GefaHheRH/teror-kyjevskych-sionistu-proti-lidu-donbasu-pokracuje-cast-3-4-mp4#!ZJZjZmR2ZGZkAwD5MGuuZQx2MzAwA0uFMJuRJT84p3cLE2ZmBD==

  https://ulozto.net/file/rXg3xNjPK/teror-kyjevskych-sionistu-proti-lidu-donbasu-pokracuje-cast-4-4-mp4#!ZGL2MQR2AwZmMQZ5Zwx4AGZmBQx4LxgDnx5AoUcWIQODFmR0Lj==

  Odeský masaker-CZ TITULKY.mp4
  https://ulozto.net/file/URhKp9M0mbwp/odesky-masaker-cz-titulky-mp4#!ZJLkLwR2ZGuuMGZ5LJIyLwDkLwWuA3O3Lz1MDwOAYJqaDmpmLt==

  Oliver Stone uvádza Ukrajina v ohni-SK.titulky.mp4
  https://ulozto.net/file/Y7gwEVcf6J51/oliver-stone-uvadza-ukrajina-v-ohni-sk-titulky-mp4#!ZGxkLmR2AzZ1ATRmLwWvL2DlA2MxMGR1FwMiK2jjA0yKJGAzAD==

  Kriminálnici na čele Ukrajiny.mp4
  https://ulozto.net/file/xXog9yKP9IUA/kriminalnici-na-cele-ukrajiny-mp4#!ZGD1LGR2ZzAzAQyzZGp3AwZlZ2H3AHSIFGyiEGEdI3IdnmIuMt==

  • Si múdry jak rádio, ale žiaľ všetko len papagájuješ. Z vlastnej hlavy nemáš nič. Takých nálepkovačov, „hej Slovákov“ mám „rád“. Preto sa nečudujem, že Slovensko je dnes v takom stave, v akom je! A bude ešte horšie. Čechom môžme len závidieť, ako sa tam ľudia, odborníci z rôznych odvetví organizujú. A môžeš o havložidoch tárať koľko chceš. Sú to len obyčajné prázdne žvásty, ktoré ničomu nepomôžu a úroveň bádateľa len devalvujú.

   • Len preto, že mi to rýmuje – „Hansi – vyhodený kus ľadového hovna z Lufthansy!“

    V marketingu je neprípustné používať na hodnotenie ľudí akékoľvek kategórie – toto ľudí uráža. Od roku 1990 sú zrušené cenové kategórie pohostinstiev. Čiže 32 rokov.
    Ale predtým – pokiaľ išlo o dievčatá – „sme sa všetci“ vysokoškoláci stretávali v 3. cenovej. Pretože peniaze. Pretože baby, ktoré chceli tiež niekoho zbaliť, nemali chuť vysedávať v 2. – pokiaľ nešlo o vinárne – ale tam chodili príjmovo „vyššie situovaní“ – platiaci pracujúci chlapi a neplatiace dievčatá aj vysokoškoláčky, ktoré začínali kávičkou alebo džúsikom a nechávali sa pozvať. Do hotelových 1.-tiek chodievali remeselníčky, cudzinci a hochštapleri. Späť – do 4. aj na stojáka, kde cigánka občas prebehla tabule zalepené pivom – keď už nešli odlepiť poháre – smradľavým vecxhťom – sme chodili okrem dievčat všetci! Roboši, inteligencia, študenti!

    No – a teraz mi tu nejaký pánko z Lufthansy podsúva moju 4. cenovú skupinu! A prečo?! Lebo keby poznal vtedajšie pomery – držal by hubu! Alebo je to ledva 40-tnik – ktorý prevzal nejaký čecháčšky „bonmot“ idiota z pražskejkaviarne – o tom, ako katgorizovať ľudí podľa cenových skupín! Lebo jedni majú väčšiu cenu – a hádajme ktorí?!

    „Čechom môžme len závidieť, ako sa tam ľudia, odborníci z rôznych odvetví organizujú. “ – môžme im závidieť Young Global Leadera Fialu a všetku tú vaxinačnú a globalizačnú juntu, ktorú si „naši veľkí dospelí bratia“ zvolili, aby im organizovali život – a aby sme sa my organizovali podľa nich! Ci boha!
    A v čom organizovali? V tom ich protektoráte Czechia? Jediný poslanec, ktorý zaniečo stál – Volný – je im volný! Tak tomu ja hovorím príkladná organizácia! A však tolerovaná opozícia zložená z 90% nosatých im to o 4 roky ukáže!

    Hansi Hansi – my tu máme tých svojich nosatých kaviarenských! Máme ich tu plnú prdel-šachovnicu!

    Jediné, prečo sú ešte ticho, pretože čakajú, ku ktorému víťazovi sa pridajú! Pretože o nič iné, ako o ICH moc tu nejde! Takže – čo to mám závidieť tomu bratovi Čechovi?! No veď uveď jeden jediný blbý PRÍKLAD!

    He! Napadla mi súťaž! „Slováci a Česy“ v súboji – kto má lepších nosatých! He! Len to nebudú môcť byť v porote len nosatí – a takúto súťaž preto nedovolia! Žvásty?

    Preto sa nečudujem, že Slovensko je dnes v takom stave, v akom je!

   • To je hloupost žádní odborníci .Jak už jsem psala zednář Beran věčně chodící v roušce , Landa zadlužen zednáři Janečkovi který je na americké ambasádě jak doma. No a“ umělci“ typu Ledecký nebo sportovci komentář nepotřebují.Dostávají za žádanou propagandu štědře zaplaceno ,když poslouchají na slovo. Když ne našijí na ně znásilnění jako na herce Pavla Trávníčka a tím je zničí. Je to hodně špinavá hra.

 11. vlastimila

  PaciA sa mi komentare redakcie Badatela. Co mam robit????

 12. Jaroslav Vladimirovic

  To jsou neradi ta Ruska armada

  Predstavte si, ze prave doslova vypalili ,, 8 raketove utoky na USA vycvikove stredidko blizku Polskych hranic a zabili tam nevinneho USA reportera pry dalsi zraneni jak je mozne, zr ne deti …

  Jak ho maji rusove poznat raketou ktera leti pres desitky km na identifikovany cil kde se prave ukrajinci cvici ovladat nove dodavky nejmodernejsich zbrani a jsou detektovany vybuchy.
  Nebo cekat az se zmeni ,,omylem,,, nasmerovani proti nim.
  Spravne hrdinna armado chranici Ruske civilisty na Ukrajine… pred terrorem zbrani v rukou banditereros daru krvelacneho mirumilovneho zapadu ,, nebo tak ,davat do rukou nevycvicenym q8lryym studentum..

  Prave jsem video supine nesla zbrane jako ptypku Christi v naruci a padali Jim zasobniky.
  Toto je podobne Hitlerjugentu ve final nich bojich o Berlin plne ofsuxovanem…

  Dalsi zaber zasah domu a naraz za par vterin druhotny obrovsky vybuch se ,,svetlicema kolem,, a zesunu, cele casti domu od zakladu. Jadny salad Munich raket a pod .
  VYSVETLENI asi v okne byl zachycen nekdo se zbrani chystajici se k vystrelu byl odstrelen Tezsi Munici byly tam jeste dalsi zbrane ktere po zasahu explodovali.

  Neni to kriminalni akt skladovat v civilnim Domese zaparkovanyma autama pred domem aktivne obyvanem civilisty skladovat valecny material
  Tak zvane zive stity vcetne deti.
  ZR SKOLKY ODSTRELOVaT RUSKE OBRNENE VOZIDLO, JACI PRASATA A KRIMONALNICI, VALECNI ZLOCINCI TI UKRAJINSTI VLASTENECTI VOJACI

  Svaty Vladimirovici zlepsete sve taktiky, snizte krveproliti vasich hrdinu … mate na to vse.
  Setrte sve hrdiny a nedavejte je do zbytecneho risku

  Jestli nekde Bude zjisten treba zoldacky ostrostrostrelec. Zamerte vse, a poslite mu kobercove raketove dElostrelevke ohnive pozdravy jak to delali take na civilisty Anglo Americane v CSR EU Japonsku jeste par dnu pred koncenim valky nikdy nesetrejici civilidty vcetne Hirosima Nagasaki Drazdsny az Praha.. .

  Moc dobre si pamatuji stromy v Brne vyzdobene pred vanocema kusy lidskych tel vcetne deti

 13. Jaroslav Vladimirovic

  Dalsi valecne zlociny
  Prave bylo zabito raketovym ruskym utokem 35 ukrajinskych civilistu prevazne zahranicnich na vycvikove zakladme novych NATzO dodavek poblize Polskych hranic.
  RUDOVE v Izraeli zDaji pridnou neutrality s Ruskem at se zachova Mir a klid nic neriskovat Ikrajona nam za to nestoji. Sprabne Salom misplokcha
  Divam se na zabery presunu Ukrajinskych sil je pozorihofnr. Jak vetsina motorovych vozidel produkuje svetle sedy namodrale vygukove plynycoz svetci ze voxifla jsou temer v vyrazeni nebo generally.
  Tyto Pyrhovy darky NATO srotove valecne techniky budou blizko VSZ kratke cesty k recyklovani.

  Pridejte Cr, a dalsi kovy a vyrabejte pevnou modernich nerezavejici ocel pro vecnost bez udrzby nateru jak navrhuji jiz od 1974 vcetne nerez zelezobetonove vyztuze hlavne pro mosty …

  ,

 14. Jaroslav Vladimirovic

  Dalsi valecne zlociny
  Prave bylo zabito raketovym ruskym utokem 35 ukrajinskych civilistu prevazne zahranicnich na vycvikove zakladme novych NATzO dodavek poblize Polskych hranic.
  RUDOVE v Izraeli zDaji pridnou neutrality s Ruskem at se zachova Mir a klid nic neriskovat Ikrajona nam za to nestoji. Sprabne Salom misplokcha
  Divam se na zabery presunu Ukrajinskych sil je pozorihofnr. Jak vetsina motorovych vozidel produkuje svetle sedy namodrale vygukove plynycoz svetci ze voxifla jsou temer v vyrazeni nebo generally.
  Tyto Pyrhovy darky NATO srotove valecne techniky budou blizko VSZ kratke cesty k recyklovani.

  Pridejte Cr, a dalsi kovy a vyrabejte pevnou modernich nerezavejici ocel pro vecnost bez udrzby nateru jak navrhuji jiz od 1974 vcetne nerez zelezobetonove vyztuze hlavne pro mosty …

  ,

  • Jaroslav Vladimirovic

   A nesmim, zapomenout tunelarskou vyztuz neb nerezVejici ocelo je zaruvzdorna nepotrebujici vetsi betonove kryti. Jako u bezne oceli.

   Tim se znacne snizi prumer tinelarskeho tezenie, zkrati vystavba s pronikavymi usporama a case Dani do provozu, mimo objizdky a dalsi naklady. Dojfam ze chapete.

   ,

   • V nedávnej – ale už minulosti bol môjim snom – monolitický dom z liateho betónu – armovaný ako Faradayova klietka – organická oblá architektúra. Dokonca som sa na jednom kurze stretol s architektkou, špecialistkou na liate betónové domy, ktorá si robila projektantské skúšky na nejaký vyšší odborný stupeň, a tá ma v tom okamžite podporila. Dnes žijem v starom tehlovom dome „lebo záhrada“ a tŕpnem pri slove orkán, lebo keď vám vetrisko vymetie strechu – je po srande!
    Existuje jeden mexický architekt, ktorý sa špecializuje na tie betónové „obliny“ – niečo podobné tu – žiadna strecha.
    https://i.pinimg.com/originals/86/72/c7/8672c778d35ac271c755386c28e41cfa.jpg

    Brhlovce na Slovensku – obydlia vytesané do skaly
    http://www.vypadni.sk/Img/59487033-5b01-4ac3-aa25-bd7890dce7d2/800/600
    https://m.smedata.sk/api-media/media/image/sme/2/12/129022/129022_1200x.jpg?rev=1
    —————————————————-
    Myslím, že v tomto živote mi dospelí „výberom a radami“ poplietli remeslo – od malička som si projektoval domčeky, a dodne mám jeden jednoizbový viacúčelák na papieri a v podstate som chcel ísť na bytovú architektúru – ale boli sme v tomto mimo vplyvu a tam, kde sa dalo, sa bolo treba rozhodnúť že áno – lebo inak vojenčina na 2 roky a potom sa vracať zase do nejakej školy na istotu. Chujové obdobie súdružského papalášstva.
    Dnes – v období degradácie školstva – skončilo obdobie geniálnych architektov – mozgov, ktorí mali za sebou desiatky svetoznámych projektov za vlastným prknom. Dnes to robia celé projektantské kancelárie, počítače – tu je začiatok transhumanizácie – nepostav /svoj/ dom, nesploď /svojho/ syna, nezasaď /svoj/ strom! Svoj – myslené svoje vysnívané. Inak – architektúra je cesta svetla – vo viacerých významoch – v každom prípade gnosticizmus – poznanie! Tu stavať treba vedieť!

 15. Ale nie jo tak, že keď informujú už to plne beží?

 16. Vím, že vakcíny jsou na nic, neochrání, zato poškozují zdraví. Nevěděla jsem, že dokonce šíří mutace covidu. Nevím, jak na Slovensku, ale u nás v Česku většina lidí mlčí, bojí se a poslouchá. Covidu se ve skutečnosti moc lidí nebojí, bojí se však, že pokud přestanou hrát jejich hru, že neobstojí v kolektivu, budou vyřazeni z určité společnosti, tedy z té tzv. „dobré“. Bojí se, že budou outsideři a tak raději riskují své zdraví. Z tohoto strachu nedávno zaplnilo pražské Václavské náměstí tisíce lidí s modrožlutými vlajkami na demonstraci proti Rusku. Avšak na demonstraci proti cenzuře se na Hradčanském náměstí v Praze sešlo jen pár desítek lidí. Nejinak je tomu s demonstracemi za svobodu. O to zřejmě není zájem. Jestli se zítra od 16:00 sejde na Václavském náměstí v Praze na demonstraci proti zdražování, tedy za zastropování cen benzínu a dalších pohonných hmot a energie (to se promítne do všeho) jen pár lidí, tak to už bude beznaděj. Lidé nadávají na facebooku, ale málokdo na vládu, většinou nadávají na Ukrajince prchající před válkou, že jim berou práci a že se budou mít lépe než oni. To je smutné. To znamená, že neustálý strach a stres jim vymyly mozek a nebo že chtějí vědět, jaké to je přežívat. To je vážně adrenalin neustále myslet, jak vyjít s penězi, neustále počítat a bát se a ze strachu, že mi nestačí peníze se někdy ani nenajíst.

Pridajte komentár

*