Zelená dohoda (Green deal) nemá s ekológiou nič spoločné. Je to progresivistická ideológia vedúca k hospodárskemu úpadku a horšej ekológii. V eurovoľbách nevoľte PS, lebo skončíte ako žobráci!

V Liverpoole chceli armádou testovať deti v škole bez predošlého súhlasu rodičov


Print Friendly, PDF & Email

V Liverpoole ide armáda testovať deti v škole bez súhlasu rodičov

Mysleli ste si, že testovanie detí v školách je len ďalší z Matovičových chorých nápadov, ktoré sa mu náhodne v noci prisnili? Zdá sa, že to zrejme nebude celkom tak.

Ako sa ukazuje, ide pravdepodobne o koordinovaný globálny plán. Momentálne totiž v anglickom Liverpoole, kde podobne ako na Slovensku prebehne plošné testovanie, chceli pomocou vojakov otestovať deti priamo v škole a to dokonca bez predošlého súhlasu rodičov!

Škola poslala rodičom šokujúci list

Doteraz sa zdalo, že testovanie v Liverpoole bude predsa len slobodnejšie v porovnaní so Slovenskom, nakoľko ľudia sa tam môžu dať zdarma otestovať úplne slobodne, bez žiadnych vyhrážok a obmedzovania slobody.

Posledná udalosť však na celé testovanie vrhá mrazivé svetlo.

Pred pár dňami totiž jedna z Liverpoolskych škôl poslala rodičom list (originál tu), v ktorom oznámila, ako sa ich škole dostalo veľké privilégium. Boli totiž vybraní ako jedna z prvých škôl, do ktorej čoskoro zavíta armáda a vykoná tam hromadné testovanie učiteľov a detí na COVID-19.

Ako sa ďalej v liste píše, každý otestovaný dostane čiarový kód, aby bola zaistená presná identifikácia testov a osôb. Výsledky testov sa následne oznámia priamo v škole učiteľom i deťom.

A teraz príde to najhoršie! Na testovanie detí nechceli vyžadovať súhlas rodičov, pretože, ako uviedla škola, v týchto ťažkých a „bezprecedentných“ časoch by to nebolo možné. Ozaj, nelezie vám to slovo „bezprecedentné“ už na nervy? Nám teda riadne!

V prípade, že si rodič testovanie neželal, mal to písomne oznámiť učiteľovi ráno v deň testovania.

Čiže zatiaľ sa ešte z testovania dalo teoreticky vycúvať, ale bolo na to potrebné urobiť isté kroky zo strany rodiča. A čo deti rodičov, ktorí by si ten list náhodou nevšimli? Tieto deti by zrejme otestovali bez ich vedomia.

Avšak, ako následne škola v liste prízvukovala: „Pre zdravie dieťaťa, jeho spolužiakov a učiteľov v škole i miestnej komunite je dôležité, aby rodičia na 100% s týmto systémom verejného zdravia plne kooperovali“.

Čo sa však udeje, ak kooperovať nebudú, to sa v liste už nepíše, ale vieme si to zo skúsenosti z plošného testovania na Slovensku živo predstaviť.

No a hádajte, čo sa malo stať s pozitívne otestovanými deťmi?

Mali byť hneď zadržané a následne sa vykonať obvyklé kroky procesu na dohľadanie ich kontaktov. To, či chceli deti zadržať v škole, alebo ich armáda mala niekam odviesť, to už v liste neuviedli.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Škola v liste ďalej písala, že v spolupráci s anglickým Úradom verejného zdravotníctva sa snaží určiť, ako by tento pilotný projekt mohol poslúžiť škole a verejnosti aj do budúcna.

Čo to asi tak môže byť? Žeby pravidelne opakované testovania? Alebo nebodaj hromadné očkovania?

Aktualizácia

Po všeobecnom rozhorčení sa škola zrejme stiahla a najnovšie na svojej internetovej stránke uvádza, že explicitný súhlas rodičov s testovaním už budú vyžadovať.

Ako vidno, v dnešnej dobe musia byť rodičia nanajvýš bdelí a v prípade prvých náznakov neprávosti okamžite protestovať.

Záver

Takže, milí čitatelia, ako vidíte, súčasné zvrátenosti okolo plošného testovania a úvah o „komunitnom testovaní“ v školách nie sú Matovičov a ani slovenský výmysel. Je to globálny skript, respektíve plán, podľa ktorého sa riadia všetky vlády na svete.

Už len tá zhodná terminológia ich usvedčuje (komunitný, bezprecedentný a podobne).

Kým na Slovensku sme boli prví, kto urobil plošné testovanie obyvateľstva, vo Veľkej Británii zrejme budú prví, kto testovanie vykoná priamo na školách, dokonca armádou!

Preto, ak ešte váhate, či sa zúčastniť nadchádzajúcich občianskych protestov proti tejto šialenej tyranii, tak tu máte dôvod, prečo by ste na nich nemali chýbať. Ak toto šialenstvo čím skôr celé nezastavíme, o pár týždňov budú možno vojaci priamo v školách penetrovať (testovať) aj vaše deti!

Naozaj toto chceme? A toto dovolíme? Vojsko v uliciach a na školách? A kde ešte všade? Či nebodaj časom aj v našich domovoch? Veď viete, v núdzovom stave vám môžu prikázať, aby ste doma niekoho ubytovali. To nie je žart, to naozaj môžu! (zdroj)

Kde to skončí? Skončí to tam, kam tomu dovolíme zájsť.

A preto: Vidíme sa na protestoch 17.11.2020 o 16:00 na Hodžovom námestí v Bratislave! Okrem Bratislavy sa postupne začínajú pridávať aj ďalšie mestá, takže máte možnosť sa zúčastniť povstania proti súčasnej tyranii, aj keď ste z iného kúta Slovenska.

Dosť bolo diktatúry, berieme si slobodu späť!

Zbohom vysoký krvný tlak

Zdroj: YouTube.com, Originál listu školy, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Ďakujeme za vaše všetky doterajšie informácie , sú veľmi dôležité pre všetkých slušných ľudí na celom svete…prosím v ktorých mestách na Slovensku budú prebiehať protestne akcie, aby sme sa ich mohli čo v najväčšom počte zúčastniť…ešte raz veľká vďaka

 2. Nasraty obcan

  Ku.vy vyzeraju ako mäsiari aj akoby sli vyberat organy….Ludia toto nedovolme!!!

 3. Zaujimave, ze v clanku od BBC (British Broadcasting Corporation), som sa docitala, ze budu rodicom posielat formulare kde budu ziadat o povolenie.

  Tak neviem preco v clanku klamete, ze je to bez suhlasu rodicov.

  https://www.bbc.co.uk/news/uk-england-merseyside-54876428

  • To netvrdíme my, to tvrdí v liste rodičom samotná škola. Originál listu je zverejnený vo videu na ktoré odkazujeme v závere článku. Takže zrejme klame BBC, nie my.

   • Ospravedlnujem sa, video som pozrela az teraz. Nic to ale v podstate nemeni, kedze sa v tom liste pise:

    „… we would ask that if you wish to exclude your child from this test please do so in writing to me first thing on Monday morning.“

    „… ak si prajete aby sa vase dieta nezucastnilo tohto testovania, dajte nam vediet pisomne do pondelka.“

    Rodicom bolo popredu povedane co sa bude diat, a ze ich deti maju moznost nezucastnit sa tohto testovania. Bolo im povedane, co urobit – napisat jednoduchy list. Nevidim na tom nic zvlastneho.

    Studujem pravo v anglicku a exituje tu pojem „implied consent“, kedy clovek nemusi dat expresny suhlas, ale staci ak kona sposobom, ktory tomu nasvedcuje. Ak rodicia nenapisu list aj ked vedia o testovani a vedia ako mu predist, tak ocividne s tym suhlasia.

    • Lenže pri medicínskych zákrokoch sa vždy vyžaduje informovaný súhlas vopred, nie „implied consent“ (predpokladaný súhlas).

     • To je non sens ako majú niektorí ľudia vymyté mozgy. Len sa niečo naučiť, získať diplom, bez rozmýšľania prijať hocijaký kontroverzný zákon, pretože to takto niekto nariadil. A pritom nedokážu zbadať, že prijímané zákony pomaly, salámovou metódou, ale isto presadzujú svoje zvrátené predstavy o budúcom fungovaní sveta.

     • Chcete mi povedat, ze ked pridem ku gynekologovi, vyzleciem sa, otvorim nohy a necham sa vysetrit, tak mozem potom povedat ze sa ma doktor nevhodne sexualne dotykal, pretoze som pred prehliadkou nahlas nepovedala „Ano, suhlasim s tymto vysetrenim“?

     • Pri gynekológovi podpisujete informovaný súhlas s vyšetrením ešte pred vyšetrením.

    • Kristínka, snaž sa triediť si informácie, BBC, by neklamal prvý raz…

    • …a keď sa nestihnú dozvedieť, neskoro doručená pošta alebo sa im ten list vôbec nedostane? hmm

     • Posielať list škole po decku je hovadina – treba tam zájsť a nechať si potvrdiť vyhlásenie! Inak to odškriepia! A decko treba riadne poučiť – „nech nejde ani domov ak to so sebou nechá urobiť“! Musí zasadnúť rodinná rada!

    • Kristína , pevne dúfam, že ostanete v Anglicku a neprídete toto „právo“ zavádzať na SK. Jeden patomat nám tu stačí.

     • Zatiaľ je našim základom rímske právo – nie anglosaské. Ale všade sa pchá „Protokolárne“ právo. U nás máme v občianskom zákonníku zásadu „Občan prejavuje svoju vôľu buď konaním, alebo nekonaním“ – a keďže podľa Protokolov je účelom vyvolať zmätok vo výklade práva – už sa nám podkladá korporátny výklad „nekonania“ – ako predpokladaný súhlas! Pozor na to!!! Postupne sa ľuďom podsúvajú rôzne obchodné-obchodnícke návrhy /CETA/, a keď ich ľudia vyslovene neodmietnu – začína sa to považovať za predpokladaný súhlas! Keď to hodíte do koša – po čase začnú od vás vymáhať neplnenie! Predpokladaný súhlas je presadzovanie práva ŠMEJDOV! Predstavte si, že budete musieť každý mesiac odpovedať na 20 rôznych návrhov zmlúv – a na vlastné náklady! Inak jedna zásada – odmietnutý formulár /len ak bol preukázateľne doručený vám – DVR, Dop/ treba zároveň celý popreškrtať! Slovo NEsúhlasím treba zásadne zameniť na nezameniteľné ODMIETAM! V serióznych návrhoch na zmeny v doterajších zmluvách je vždy poučenie.

      Takže Kristínka – do prdele aj s tvojím žido-anglosaským právom! To si mohla ísť rovno študovať Harvardský a Houstonský projekt na likvidáciu Slovanov! Sulík to údajne študoval v Oxforde.

  • Oni to rodičom oznámili.
   Treba čítať s pochopenim aj v slovenčine, nielen v angličtine

 4. Nacistická „ozdravnonárodná“ eugenika v zažitej praxi. Husté, keď je to osobné.
  https://www.freefilm.to/film/nikdy-neodvracaj-zrak

 5. Na netifilxe ide film La Vall ,BARIERA. Jeej vaš dieta je nakazenee. Nemôžete ho vidieť je v karantennom stredisku. A potom príde telegram alebo sms.
  S lutostou vam oznamujeme ze vase dieta podlahlo zakernej chorobe covid 19 je pochovane v masovom hrobe tam a tam, ale tam vás nepustíme z hygienických dovodov, A ste v prdeli hm nie , na dva prsty vedla, a nie v demokracii.

 6. magnetická hora

  upravený komentár k nepodmienenému príjmu z Aeronetu od Banana boo

  Nepodmienečný príjem a odpustenie dlhov bude podmienené zaočkovaním sa vakcínou na Covid a prijatím elektronického zdravotného passu – čipu, pomocou ktorého zotročia človeka. Bude non-stop sledovaný, merané mu budú telesné funkcie, bude sa mu dať pomocou impulzov cez 5G, potom 6G a píjmača (čip) aj meniť nálada, bude môcť za svoju ”neposlušnosť” dostávať elektrošoky, nebude si môcť bez čipu nič kúpiť. Nie je to o nič iné, ako sprosté definitívne zotročenie človeka. Kto to neprijme pôjde do izolačného lágru a vezmú mu všetok majetok. Super, nie?

  Dnes ľudia si chcú kadečo kúpiť, ale nemajú za čo. Sú to otroci ktorí vyrábajú a makajú len za bývanie a jedlo a nemôžu si dovoliť ani cestovať, ani kúpiť auto, nemôžu sa osamostatniť a oslobodiť od nutnosti chodiť do zamestnania a robiť to, čoby ich bavilo. Všetko okolo nepodmieneného príjmu sú hnusné lži a sľuby. Chcú nás vyhubiť a ostatných živých zotročiť ! To je ich jediný pravý cieľ! Veď to aj robia, desaťročia to jasne badať. Celý svet sa musí vzbúriť proti nim. Je to stále lepšie riešenie, ako toto čo je teraz, keď sa s nami hrajú a uťahujú slučku.

 7. magnetická hora

  V Anglicku bolo testovanie dobrovoľné asi ako na Slovensku? Keďže nebol odpor, skúsili drzo ďalšiu vec. Treba sa vzbúriť celosvetovo. Treba spolupracovať. Nie tak ako slováci podporili žlté vesty…

 8. Definitiva

  Falošné PCR testy sú dokázané, Z diskusie na aeronete:
  J.K.
  PCR testování je dopředu připravený PODVOD !§!§!§!

  Berlínský senát potvrdil státní korónový podvod: PCR testy nemohou prokázat infekci

  Ministerstvo zdravotnictví berlínského senátu právě oficiálně potvrdilo to, čemu se v minulosti mluvilo konspirační teorie. Infekce koróny se podle oficiálního prohlášení úřadu nedá zjistit testem PCR.
  Těžko je to uvěřitelné, ale státní korónový podvod byl konečně odhalen. Senátní ministerstvo zdravotnictví potvrdilo, že testy PCR ve skutečnosti nejsou schopny určit infekci ve smyslu zákona o ochraně proti infekcím. To vyplývá z odpovědi na otázku jediného člena Marcela Lüthi.
  Senátní zpráva uvedla, že v souvislosti se zákonem se musí jednat o “reprodukční látku (virus, bakterie, plíseň, parazit) nebo jakoukoli jinou biologicky přenosnou látku, která může způsobit infekci nebo přenosnou nemoc u člověka” “Patogeny”. Na dotaz poslance, či “tzv. PCR test je schopen rozlišit mezi virem, který se může množit, a virům, který se množit nemůže “, odpovědělo vedení Senátu” ne “.
  PCR testování je podvod

  Tímto úřad oficiálně prohlašuje, že v SRN dochází k rozsáhlému podvodu. Navzdory těmto poznatkům berlínský senát sám využívá výsledky testu PCR k omezování svobody občanů a k přijímání dalších svévolných opatření na údajnou ochranu proti infekci. To je čistá d i k t a t u r a a porušení zákona, oznámil.
  Také poslanec Marcel Lüthi je tímto skandálním přístupem šokován. Řekl pro Berliner Zeitung : “Nyní je načase jednat znovu racionálně av souladu s právním státem. Pokud dokonce i Senát musí připustit, že denně hlášeny čísla testů neříkají nic o infekci ve smyslu zákona, tak tato nařízení nemají základ. Protože v současné době nikdo nedokáže říci, zda a kolik infekcí je skutečně přítomno. Testy stojí nesmírně prostředky, ale pro výrobce představují miliardové zisky, ale pro boj s infekcí jsou k ničemu …

  https://www.eurorespekt.sk/berlinsky-senat-potvrdil-statny-koronovy-podvod-pcr-testy-nemozu-preukazat-infekciu/

  A aby toho nebylo málo – Franta v tom taky jede …

  Papež nabízí při Vatikánu bezdomovcům bezplatné testy na COVID-19
  Ti, co mají negativní výsledek testu, dostávají certifikát, který jim umožňuje vstoupit do útulku (jinak by je utratili?).

  Papež František nabízí bezplatné testy na koronavirus chudým lidem a bezdomovcům v Římě v rámci aktivit římskokatolické církve k Světovému dni chudých. Ten připadá na neděli 15. listopadu. Ve čtvrtek o tom informoval Vatikán, na který se odvolala tisková agentura Reuters.

  Výtěry dělají na klinice při Svatopetrském náměstí, kterou papež zřídil pro několika lety. Jejím úkolem je poskytovat základní lékařskou péči lidem v nouzi, z nichž někteří žijí na ulicích v římské čtvrti kolem Vatikánu.

  Itálie ve středu překročilo hranici jeden milion případů nákazy, přičemž přeskočilo Mexiko a stalo se jednou z nejhůře postižených zemí na světě, ukazují výpočty agentury Reuters.

  Arcibiskup Rino Fisichella řekl novinářům, že na klinice dělají přibližně 50 testů na koronavirus denně a tato iniciativa bude pokračovat neurčitě dlouhou dobu.

  Ti, co mají negativní výsledek testu, dostávají certifikát, který jim umožňuje vstoupit do útulku, a lidé s pozitivním testem jsou nasměrováni na další léčbu.

  Mnozí z bezdomovců v Itálii jsou cizinci, kteří v státním zdravotním systému nemají svého nebo rodinného lékaře, a Italům, ze kterých se stanou bezdomovci, například pro ekonomické potíže, je často nepříjemné jít za svým rodinným lékařem.
  https://www.teraz.sk/zahranicie/papez-ponuka-pri-vatikane-bezdomovco/507451-clanok.html

  PS: Bidenovi popřál i sám Papež , aha, tak teď je to jasné, další kandidát …

  5

 9. Definitiva

  Zdravie a politika, korona a ciele svetovlády, totálne otroctvo, Klaus Schwab, Svetové ekonomické fórum, mozog, ktorý riadi procesy. Matovič je psychopat vhodný na realizáciu NWO, Slovensko má proste smolu, že si ho občania zvolili, svetovláda robí iba to, čo jej občania dovolia:

  https://aeronet.cz/news/klaus-schwab-svet-se-nikdy-nevrati-k-normalu-po-pandemii-covid-19-je-to-prilezitost-pro-zmenu-sveta-do-podoby-ktera-bude-spravedlivejsi-nemecko-poslechlo-sefa-svetoveho-ekonomickeho-fora/

  A ešte jeden Schwab, Soros, Gates…:

  https://www.czechfreepress.cz/uvadime-videa/velky-restart-davos-2020.html

  A na záver, poznáte ruský koncept existencie ľudstva? Tzv. KSB, Koncepcia sociálnej bezpečnosti, svet, kde národy nezanikajú a funguje mierová, dobrovoľná, obojstranne výhodná spolupráca suverénnych demokratických štátov. Slobodný a spokojný občan. levanetwebnode.cz.

  Masmédiá, aj alternatíva mlčia o KSB a vývoji ruského sveta. Prečo? Vy nesmiete mať na výber! O vás je rozhodnuté!

  • Sk si matopatoviča najpravdepodobnejšie nezvolilo. Zvolil ho sw firmy pre naše voľby so sídlom v usa – viď volebné podvody dnes v usa – len na sk nefunguje justícia ako tam a nedalo sa to preskúmať, lebo to zmietli zo stola.
   Prečo asi v malej dedinke prišiel 1 výtržník prerušiť voľby vo volebnej miestnosti na cca 2 hodiny, o čo sa predĺžilo moratórium na zverejňovanie výsledkov, keď už väčšina hlasov bola odovzdaná(sčítaná) a bol kopec času v pre sw na zmanipulovanie hlasov (viď problém so sw hlasovacích strojov v usa – upgrade 1 deň pred voľbami) Prečo Harabinovi nevyhoveli s ustavnou sťažnosťou na spočítanie hlasov z hlasovacích preukazov a porovnanie s vydanými prukazmi ….atď.

 10. otáznik?

  Toto je tá demokracia, drž jazyk za zubami, rešpektuj všetko čo Ti je povinne nariadené a kráčaj ako poslušné stádo. A čoho sa ešte dočkáme.
  Jedného LEN ONA sme tu už mali v 90-tich rokoch, teraz prišiel nový a nedaj bože mu
  len jednou vetou oponovať. Ja sa čudujem, že to SAS vydrží.

 11. Definitiva

  Verejná výzva k slovenským vojakom:
  https://tadesco.org/verejna-vyzva-k-slovenskym-vojakom/

 12. Na web.stránke naturalnews.com bol článok, že v USA teraz nepamätám presne či prešiel alebo sa pripravuje zákon, že deti v školách budú môcť byť zaočkované bez súhlasu rodičov.
  Už teraz v Amerike 54 percent detí trpí chronickou nezvrátiteľnou chorobou a majú to hlavne z očkovania (tvrdí to napr. Dr. John Bergman, ktorého videa roky počúvam) a pochopiteľne farmaceutické firmy sa v Amerike nedajú zažalovať.
  Ale aj to vieme, že choré deti budú stálymi zákazníkmi farmaceutických firiem. Len peniaze, len zisk…

 13. Dnešný článok na webe MUDr. Mercolu:
  https://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2020/11/13/covid-19-testing.aspx
  Prekladám názov:
  Prečo testovanie proti Covid-19 je tragická strata (plytvanie, zbytočné).
  PCR testy neboli na toto určené, PCR testy nie sú schopné určiť infekciu.
  Boli vytvorené umelé ospravedlnenia na úplnú kontrolu.
  Je to dlhý článok aj s videom, poobede to v kľude prečítam, vypočujem.

 14. Definitiva

  Harabin, ako zákonne povaliť vládu, výzva opozícii, ktorá podporovala Covid Matovičove šialenstvo a dnes populisticky ryžuje.

  https://www.hlavnespravy.sk/harabin-dal-lopatisticky-navod-opozicnym-poslancom-ako-okamzite-povalit-matovicovu-vladu-odhodlaju-sa-na-to/2348150

 15. https://zemavek.sk/slovensko-pokusnym-morcatom-europy/
  Prekopírovala som jednu vetu z tohto článku:
  Pretože aj bez konšpiračných myšlienok je každému zrejmé, že doposiaľ neodskúšané vakcíny, na ktoré Európska komisia udelila výnimku v právnych predpisoch EÚ o zámernom uvoľnení geneticky modifikovaných organizmov (GMO) vyplývajúcu z dokumentu Consilium Europa – 14. júla 2020, nie sú liekom, ktorý by zostal bez vážnych dopadov na náš organizmus.

 16. Dnešný článok z naturalnews.com
  https://www.naturalnews.com/2020-11-12-starved-and-homeless-joe-bidens-covid-19-taskforce-vaccines.html#
  V tomto článku je napísané čo pripravuje Joe Biden pre ľudí čo odmietnu vakcínu proti Covidu-19.
  Jedným slovom – fakticky umrieme.
  Takže máme na výber: buď umrieme od vakcíny alebo z teroru, čo sa na nás chystá pre tých čo odmietnu vakcínu.
  Začína depopulácia.

 17. „Proti neustále se měnícím nařízením je těžké si stěžovat.“
  (Z tohto linku, no platí všeobene na súčasnosť SR, ČR, EU, sveta… http://www.zvedavec.org/vezkratce/17360/ )
  preto tie závaly každodenných menených nariadení, zákonov, vyhlášok, to nikto ako občan ani nestihne zaevidovať (a má vôbec záujem denne hodiny absorbovať to, čo vypotili nasadení gauneri?), nie že sa ešte sťažovať, keď mašinéria odmieta čokoľvek kritické akceptovať, a od podania by bolo prijatých ďalších 100 zmien „pravidiel“.

  https://www.czechfreepress.cz/cfp-doporucuje/je-zrejme-ze-umistit-cizi-vojska-na-nase-uzemi-se-jim-podari-vyjadreni-odborniku-o-covidu.html
  U nás sa im to s nastrčenými vojskami už podarilo pred týždňami, všetko jeden scenár.

  + nižšie v článku tiež podstatné vyjadrenia k falošne vytváranému, umelému strašeniu režimu, ospravedlňujúc ním následne všetky protiobčianske kroky.
  Nebudem sem kopírovať všetky tieto dôležité vyjadrenia odborníkov priamo z miest „deja“, stačí odkliknúť
  Čtěte pozorně vyjádření odborníků z jednotlivých nemocnic a porovnejte s hysterii naši vlády.
  Doc. MUDr. Martin Balík, Ph.D (vedoucí lékař z Kliniky anesteziologie, resuscitace a intenzivní medicíny VFN a 1. LF v Praze)
  Prof. MUDr. Jiří Beneš, CSc. (přednosta Kliniky infekčních nemocí 3. LF v Nemocnici Na Bulovce)
  Prof. MUDr. Jan Pirk, DrSc. (přednosta kardiocentra IKEM)
  JUDr. Ing. Miloslav Ludvík, MBA (ředitel Fakultní nemocnice Motol)
  MUDr. Hana Roháčová, Ph.D (Klinika infekčních, parazitárních a tropických nemocí z Bulovky)
  Prof. MUDr. Jan Žaloudík (lékař, senátor a místopředseda Výboru pro zdravotnictví a sociální politiku Senátu PČR)
  Prof. RNDr. Ladislav Dušek, Ph.D.,(ředitel Ústavu zdravotnických informací a statistiky (ÚZIS) a vedoucí Institutu biostatistiky a analýz na Masarykově univerzitě v Brně)
  Prof. MUDr. Tomáš Zima (rektor Karlovy univerzity v Praze)
  MUDr. Hana Zelená, Ph.D. (viroložka, vedoucí oddělení mikrobiologie národní ref. laboratoře pro arboviry)

  + 17. november – režim si ani svoj sviatok demokracie nedokáže obhájiť
  http://nadhlad.com/content/17-november-rezim-si-ani-svoj-sviatok-demokracie-nedokaze-obhajit

 18. Ďalšie pokrivené, sfalšované skutočnosti, fakty, oficiálnymi predstaviteľmi a ich médiami – nafúknuté čísla účastníkov testovania (tu už bude asi jedno, ktorého, takto to bude pokrivené pri každom z nich, napokon pri tom poslednom poloplošnom občania hlásili z patričných miest prázdne ulice, pred donucovacími strediskami odberov – a tiež zrazu v súčte boli narátané 7-ciferné počty otestovaných):

  http://nadhlad.com/content/akom-rozsahu-sa-falsovalo
  http://nadhlad.com/sites/default/files/pictures/ucast_ploxotest.jpg

  • Je tam zaujímavý algoritmus – približne 3-násobné navýšenie. Takto – keď sa prevalí tento podvod MO SR – opäť to bude viesť k rozkladu štátu – armády. Rozklad štátu je všeobecný „bonus“ tohoto cirkusu na viacerých úrovniach.

   Netestovaných dôchodcov cez poštu – ktorú vlastnia oligarchovia JaT /Matovič a Pavlínka majú ich 10-miliónovú zmenku uloženú na Cypre/ – odrbali preto, aby vytvorili tlak na bezhotovostné dôchodky. Lenže pri takomto systéme starí odkázaní ľudia fungovať nemôžu – napríklad ak im zabezpečujú denné potreby blízki ľudia, susedia – len vďaka hotovosti. Inak by musel starý človek dať k dispozícii cudziemu človeku svoju platobnú kartu aj s PIN. ???

 19. Konečne sa prevaľuje podvod s irelevantnými PCR testami /oportunistu „špecifickosti“ PCR testu – autora Karyho Mullisa /1983/ odkrágľovali na jeseň 2019, aby to mohli spustiť/ – teraz záleží na autoritách a ako zlikvidovať 100 x opakovanú lož!

  „Vláda spolkovej krajiny Berlín potvrdila štátny korona podvod: PCR testy nemôžu preukázať infekciu“
  https://www.infovojna.sk/article/vlada-spolkovej-krajiny-berlin-potvrdila-statny-korona-podvod-pcr-testy-nemozu-preukazat-infekciu

  https://www.infovojna.sk/article/video-falesne-pcr-testy-falesna-krize

  • Všetci „záchrancovia“, ktorí akože spravodlivo vystúpia za „správnu vec“ a zároveň odkazujú na odporúčané testovanie PCR, sú tiež v niekoho područí. Obvykle tiež majú v rukáve ako konečné riešenie nútenú vakcináciu národa, doplnenú o najnovšie ovládacie a ničiace technológie.

 20. Video s názvom:
  Jezuita Krčméry – Očkovanie nemá vedľajšie účinky.
  https://www.youtube.com/watch?v=RRutSeupmxA
  Toto je napísané pod videom – prekopírovala som:
  Na jeho škole získalo docentúru a profesúru veľa podvodníkov z krízového štátu a z konzília odborníkov.

  • Posledná veta v tomto videu:
   Budeme aj prvými pokusnými potkanmi v celoplošnom očkovaní?

   • Ďalej vypisujem niečo z tohto videa:
    Ján Mikas
    V priebehu troch rokov získal na Krčméryho univerzite tri tituly Mgr., MHA, MPH.

 21. V súčasnosti pripadajú celosvetovo na 1 obyvateľa vo veku nad 65 rokov dvaja obyvatelia vo veku do 17 rokov, v roku2050 bude podľa stredného variantu tento pomer skoro presne opačný. Na jedného obyvateľa vo veku do 17 rokov pripadnú skoro dvaja obyvateľa vo veku na 65 rokov.
  Nerobme nič, a máme vyriešenú demografickú krízu.

  • Radšej na základe falošne vyfabrikovanej monster lži, preháňaných zinscenovaných záberov, čísel, hrozieb, túžob absolútne zlikvidovať ekvivalent chrípky, či prechladnutia (Human coronavirus OC43 / HCoV-OC43), nasaďme/nasaďTE do ľudí chemikálie na tyčinkách nútene prestrkovaných nosmi, hlavami; natlačte sem voči závažným rizikám riadne neodskúšané nebezpečné očkovacie látky, začnite sem tllačiť 5G vysielače („technológie“), strašte a deptajTE ľudí odnímaním všetkých možných dovčera zaručených práv platných po desiatky rokov, ohýbaní zákonov, ovaľovaním vopred neschválených trestov, strašte národ prítomnosťou vojsk aj pochybne prítomných zahraničných… proste zlikvidovať populáciu zákazom voľne dýchať, pohybovať sa, ísť niekam, liečiť sa, čokoľvek robiť, niekoho navštíviť, zlikvidovať životy (spôsoby bežného života i život definitívne), zdravie (odvrátiteľné príčiny sa stali ešte rádovo viac neodvrátiteľnými)….
   Nanúťme každému súhlasiť so šialenými hyperaktívnymi nápadmi istej
   pochybnej osoby s absolútnou mocou, nanúťme im obmedzenia a poslušnosť presne podľa jeho denných 50 nebezpečných nápadov schválených presne v rovnakom znení do pár dní „konzíliom odborníkov“ ním vybraných, všetko bez záznamu a bez mien.

   Riešenie zlikviduje viac ľudí, ako neriešenie (rozvážny prístup k sezónnej respiračnej chorobe – imunita, zdravý vzduch, zdravý prístup k životu, žiadne tresty a väzenia pre slobodných občanov, návšteva lekára v prípade problému,…), aj pretože tu ide o konečné riešenie pod vykonštruovanou zámienkou.

   A tí, čo toto vymýšľajú, skutočne nerobia nič, žiadne obmedzovanie sa, karantény, žiadne prestrkovanie svinstiev hlavami, žiadne povinnosti uvalené cez nariadenia, vyhlášky, zákony na celý národ, žiadne ich prednostné očkovanie overené nezávislými pozorovateľmi (že skutočne ide o dodanú vakcínu určenú pre všetkých) aj pred kamerami… lebo dobre vedia, že im nič nehrozí (ani Covid-19, ani to 5G inštalované a špičkované pri ich obydliach a pracoviskách)

   „Společnost jsme šíleně vystrašili…Testujeme tisíce lidí denně, stojí to tři čtvrtě miliardy měsíčně a výsledkem je 71 pacientů v těžkém stavu. U nás je jich šest, mají spoustu rizikových faktorů, říkám tomu intenzivní obezitologie… Chřipka dokáže být destruktivnější než koronavirus“.

   „Podle našich dosavadních epidemiologických údajů se koronavirus chová v podstatě stejně jako chřipka, dokonce možná mírněji“

   „Nechci to bagatelizovat, ale je vlastně jedno, jestli máme každý den pozitivně diagnostikovaných 200, 500, nebo 600 lidí. A to proto, že drtivá většina nyní nově diagnostikovaných jsou lidé, kteří nemají žádné příznaky nebo mají jen velmi lehký průběh nemoci. Vlastně se o nich dá říct, že nejsou nemocní.“

   „Údaje o vyléčených jsou chybné, čísla nehrají…. Když je někdo vyléčený, tak předpokládáme, že byl nemocný….. Většina pozitivně testovaných ale žádnou nemoc neměla. Pozitivní test navíc neznamená, že jste nakažený nebo infekční. Koronavirus se teď chová jako kterýkoliv jiný respirační virus…. Očkovat bych se nenechala, nejsem přesvědčená o bezpečnosti vakcíny, je vyvíjena pod velkým tlakem.“

   https://www.czechfreepress.cz/cfp-doporucuje/je-zrejme-ze-umistit-cizi-vojska-na-nase-uzemi-se-jim-podari-vyjadreni-odborniku-o-covidu.html

 22. V tomto článku MUDr. Mercolu je všetko okolo
  Covid hystérie vysvetlené:
  https://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2020/11/13/covid-19-testing.aspx

 23. Na margo toho samostatného Slovenska z vôle nadnárodného riadenia pre tento sociálny experiment dnes – satan František sa približne pred 3 rokmi vyjadril zhruba, že „Slovensko ani netuší, akému sa mu dostalo privilégia:“ „Privilégium“ môže byť aj prvá obeta Satanovi!

  Prvý precedens všeobecného súdu – pokiaľ je ČR súčasťou EU – ten precedens by mali využiť aj naše súdy!
  https://www.infovojna.sk/article/mestsky-soud-v-praze-zrusil-narizeni-o-noseni-rousek-v-budovach-a-venku

  Konečne pomenované a personifikované Zlo!
  https://www.infovojna.sk/article/na-slovensku-pokracuje-obludny-zlocin-zlocin-voci-ludskosti-ide-o-hrdelny-zlocin-pise-v-liste-vsetkym-obyvatelom-slovenska-onkolog-mudr-jan-lakota

 24. https://ac24.cz/en/-/-dvacet-let-vazby-pro-matovice-poslanec-blaha-vysvetlil-sest-trestnich-oznameni-proti-slovenskemu-premierovi?
  Oplatí sa vypočuť video v tomto článku – video luboša Blahu ako podáva 6 trestných oznámení na Matoviča.

 25. Maďarskí lekári (v maďarčine) preberajú nebezpečnú vakcínu proti Covidu, aké opatrenia už prijali niektoré štáty napr. Kanada…Kto vie maďarsky nech to vypočuje
  https://www.youtube.com/watch?v=pYfl83XUgoA

  • V Maďarsku je zákaz pitvy pacienta, ktorý „vraj“ umrel na Covid. Títo lekári hovoria, že vírus stále mutuje – ako teda môže nejaké očkovanie pomôcť?
   Títo lekári tvrdia, že existuje overená liečba proti Covidu a že 5 G vyvoláva tie isté symptómy to isté ako Covid…

 26. JUDr. Krajníková: Covid test vs. Zákonník práce – psychopatická hra s občanmi Slovenska

  https://www.infovojna.sk/article/judr-krajnikova-covid-test-vs-zakonnik-prace-psychopaticka-hra-s-obcanmi-slovenska

 27. Jednoduchá

  Ďakujem všetkým za ich príspevky, výbor.sú od p.Jean :-), p.Definitívu, p.Maroša, od p.chzd, od p.magnet,hory a ďalších :-)….je tu skvelá možnosť, dozvedieť sa o tomto ,,covid.cirkuse“ čo najviac…………………………………………………………………
  Želám pekný večer všet.skut.bádajúcim :-)…………………………………………………….

Pridajte komentár

*