Zelená dohoda (Green deal) nemá s ekológiou nič spoločné. Je to progresivistická ideológia vedúca k hospodárskemu úpadku a horšej ekológii. V eurovoľbách nevoľte PS, lebo skončíte ako žobráci!

Čo sú geneticky modifikované organizmy? Vysvetlené v 1 minúte


Print Friendly, PDF & Email

co-je-gmo-potravina

Video, ktoré nájdete v tomto článku, je určené pre vašich priateľov, ktorí si stále myslia, že geneticky modifikované organizmy (GMO) sú tak prirodzené, ako dýchanie.

Po ňom zaručenie zmenia svoj názov a prehodnotia, či im je jedno, aké potraviny vkladajú do svojich úst.

Čo teda je to GMO?

Pozrite si výňatok z filmu Genetická ruleta – hazard s našim zdravím o pavúčích kozách, hovädzích ošípaných a ďalších výtvorov biotechnológii, ktorými chcú nahradiť prírodu.

Pre tých, ktorí nehovoria anglicky, sme pripravili jeho preklad.

Slovenský preklad videa

GMO = Geneticky modifikované organizmy.

Vezmú gény z jedného druhu a násilne ich zavedú do DNA iného druhu. A môžu takto mixovať a spájať druhy, ktoré by sa normálne nikdy navzájom nepárili.

Takto majú gény pavúka, ktoré vložia do kozy. Dokážu tak prinútiť kozu produkovať proteín, z ktorého vyrábajú nepriestrelné vesty.

Toto si nevymýšľam.

Alebo zoberú kravské gény a vložia ich do prasaťa, aby malo strakatú kožu ako krava.

Prípadne vezmú ľudské gény a zavedú ich do kukurice, z ktorej potom vyrábajú formu antikoncepcie, ktorá zabíja spermie (spermacíd).

Čo sa týka jedla, ktoré konzumujeme, sú 2 hlavné kategórie.

 1. Plodiny odolné voči herbicídom – ktoré môžu postriekať herbicídom a nezabiť ich.
 2. Plodiny produkujúce pesticídy – tie produkujú vlastný toxický insekticíd . Keď chrobáky do nich zahryznú, roztrhne im to žalúdok, čo ich zabije.

Oni kompletne vymieňajú gény a prekonávajú tak prirodzené bariéry medzi druhmi. Vytvárajú nové organizmy, ktoré neboli súčasťou evolučného procesu.

Prírodná liečba osteoartritídy

Preklad: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. SVET JE NEBEZPEČNÝM MIESTOM NIE PRETO, ŽE MÁME ĽUDÍ, KTORÍ PÁCHAJÚ ZLO, ALE PRETO, LEBO MÁME ĽUDÍ, KTORÍ SA TOMU NEČINNE PRIZERAJÚ !!!

  https://www.google.sk/search?num=50&site=&source=hp&q=semena+smrti&oq=semena&gs_l=hp.1.0.35i39j0l3j0i131j0l5.6267.8188.0.11337.7.7.0.0.0.0.435.1159.0j6j4-1.7.0….0…1c..64.hp..0.6.719.0.X40fcj8fFrg

 2. GMO odpurce

  HROM, zajímavý odkaz…, rád by jsem informoval neinformované: komunikoval jsem s manažerem společnosti http://www.ZLATAVEJCE.CZ, který mi potvrdil, že veškerý velkochov v ČR je krmen GMO sojou přidávanou do směsí!!!
  Taktéž jeden z výrobců krmiv pro velkochov společnost http://www.vkdrcman mě potvrdila že se do krmiv přidává GMO!!! takže se to týká skotu, ovce, krávy, králíci, koně, drůbež, ryby… z toho plyne, že je otrávené veškeré maso (údajně kromě BIO kvality, i zde ovšem není úplně jistota, že tam něco do nepřisipou, aby ušetřili…) Jeden český poslanec veřejně prohlásil, že 70% populace má v moči stopy roundupu, takže teď už konečně vím odkud vítr vane! Přeji dobou chut 🙁

 3. Tichomír Badonič

  Za posledné 3 dni som sa viackrát prihlásil na odber Vašich správ a bolo to aj potvrdené. Nechápem prečo pri každom otvorení sa musím opätovne prihlasovať? Ďakujem za odpoveď. S pozdravom Badonič

  • Treba mat v prehliadaci povolene subory cookies. Tie si zapamataju, ze uz ste to odklikol a prestane sa Vam to okno zobrazovat.

 4. Presne ako píše HROM. A ja ešte dodám, že nie cigarety a alkohol zabíjajú, ale ten odpad, ktorý vkladáme do úst zvaný „(P)OTRAVINY!!!
  No isteže je toho viac a v neposlednom rade aj stres a psychika zohrávajú obrovskú rolu na našom zdraví .

 5. O tom máme 2 dokumenty:
  Semená smrti:
  https://www.youtube.com/watch?v=YWRu119QeEg
  a
  Sme len pokusné morčatá? (Tous Cobayes?)
  https://www.youtube.com/watch?v=w3DVR9FpbbM

 6. Pozerala som dokument o firme Monsanto (produkujú Roundup) a veľa vedcov, lekárov a novinárov, ktorí chceli ísť s pravdou von bolo stíhaných, všetky nekalé postupy a pravdy zakrývala samotná vláda USA. Takže v takomto obrovskom biznise je veľmi malá šanca zabrániť páchaniu zla. Dlhé roky si pozerám zloženie potravín (tie modifikované sú už vo výrobkoch pre kojencov). Viem, že nemám zaručené, že sa im aj napriek tomu nevyhnem, ale teší ma aspoň to, že sa to začína dostávať do povedomia ľudí aspoň takouto formou. Táto stránka je výborná. Ďakujem za všetky informácie, ktoré som získala jej prostredníctvom.

 7. Ja na tom nevidím nič zlé, geneticke inžinierstvo je nadherné, je užasné sledovat ako ludstvo prekonáva prirodné limity. A možno to nie je prirodzné pre evoluciu prirody ako takej ale určite je to sučast evolucie inteligentných bytostí!

Pridajte komentár

*