Expert na vakcíny tvrdí, že očkovaní môžu za blížiaci sa koniec západnej civilizácie


Print Friendly, PDF & Email

Expert na vakcíny tvrdí, že očkovaní môžu za blížiaci sa koniec západnej civilizácie

(Ethan Huff, Natural News) Nezávislý virológ a odborník na vakcíny Geert Vanden Bossche má novú nepríjemnú správu pre svet ohľadne toho, čo sa čoskoro stane v dôsledku masovej očkovacej kampane proti covidu.

Bývalý vedecký pracovník nadácie Billa a Melindy Gatesových hovorí, že sa blíži scenár konca sveta, ktorý určite zničí minimálne časť západnej civilizácie. A vinníci, ako tvrdí, sú „úplne zaočkovaní“ ľudia.

Len čo sa v telách zaočkovaných ľudí rozbehne syndróm zosilnenia závislom na protilátkach (ADE syndróm) a iné formy imunitnej nedostatočnosti vyvolanej očkovaním (V-AIDS), zdravotnícke systémy budú všade rýchlo preplnené chorými a umierajúcimi pacientmi.

Celé nemocničné systémy a skupiny obyvateľstva sa pravdepodobne zrútia pod ťarchou všetkých tých chorôb a smrti, čo následne spôsobí kolaps spoločnosti, ako ju v súčasnosti poznáme.

(Súvisiace: V roku 2021 Bossche varoval svet, že pokus o očkovanie počas už prebiehajúcej plandémie len podporuje vytváranie a šírenie nových „variantov“.)

„Tvorcovia rozhodnutí vo WHO (Svetová zdravotnícka organizácia) budú zodpovední, vrátane trestnej zodpovednosti za dramatické následky, ktoré bude mať tento biologický experiment na ľudských bytostiach,“ píše Bossche na svojej webovej stránke Hlas pre vedu a solidaritu.

Neočkované deti sú jedinou budúcnosťou ľudstva, hovorí Bossche

Džin je už vonku z fľaše, čo znamená, že niet cesty späť. Bossche trvá na tom, že jediné, čo môžeme urobiť, je sledovať, ako sa to bude celé vyvíjať a dúfať v to najlepšie – hoci v tom, ako sa veci už vyvíjajú, ostalo už len málo nádeje.

Bossche predpovedá, že západný svet zachváti ďalšia „vlna“ covidu. Poháňať ju budú plne zaočkovaní, ktorí sa stali chodiacimi továrňami na hrotové proteíny a znečisťujú svet jedmi, ktoré ich telá neustále produkujú a vylučujú.

Akonáhle sa objaví táto nová vlna, všetko pôjde rýchlo dole vodou, varuje Bossche. Plne zaočkovaní ľudia budú trpieť oveľa závažnejšími chorobami ako predtým, pretože ich imunitný systém je teraz zničený, takže sú bezbranní.

Táto ďalšia vlna, tvrdí Bossche, sa stane viac virulentnou než nákazlivou, čo znamená, že bude oveľa smrteľnejšia ako akékoľvek predchádzajúce kmene, varianty alebo podvarianty.

Prírodná liečba osteoartritídy

„Straty budú obrovské,“ hovorí Bossche. „Doslova neexistuje žiadna ochrana, žiadna šanca pre očkovaných.“

Jedinou skutočnou nádejou ľudstva po prebehnutí masového vymierania, ktoré podľa Bosseho čoskoro príde, bude to, že neočkované deti a iní neočkovaní ľudia v reprodukčnom veku znovu osídlia svet.

Či niečo zostane stáť po takejto udalosti, sa ešte uvidí, no to je asi tak všetko, na čo sa môžeme tešiť, pretože covidová masová očkovacia kampaň ​​prejde do ďalších fáz.

Názory iných expertov

Nie každý súhlasí s Bosschem, vrátane evolučného biológa Jamesa Lyonsa-Weilera, ktorému sme sa tu v minulosti venovali. Lyons-Weiler, či už je zaočkovaný alebo nie, tvrdí, že keď sa objaví ďalšia vlna koronavírusu, o ktorej hovorí Bossche, tak veľa ľudí bude jednoducho v poriadku.

„Evolúcia jednoducho nedovolí, aby sa objavil vírus, ktorý je smrteľný a zároveň vysoko prenosný,“ hovorí Lyons-Weiler.

„Určité vírusy sa môžu potenciálne šíriť ľudstvom, no z hľadiska konca civilizácie to nebude tento vírus.“

Naopak, Steve Kirsch je skôr na strane Bosscheho. Pretože Bossche bol „veľmi presný vo svojich predošlých predpovediach“, podľa Kirscha je pravdepodobné, že apokalypsa zlyhania imunity je čoskoro tu.

„Súhlasím s tým, že ľudstvo je vo vážnom nebezpečenstve a že v najbližších rokoch pravdepodobne veľa ľudí zomrie,“ hovorí Tess Lawrieová, lekárka a odborníčka na medicínu založenú na dôkazoch a jedna zo zakladateliek skupiny s názvom World Council for Health (Svetová rada pre zdravie).

Ak chcete držať krok s najnovšími správami o podvodnej pandémii, navštívte stránku Pandemic.news.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Autor: Ethan Huff, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Buďme len pozorovateľmi ako doteraz, nezúčastňovať sa absolútne ničoho, len pozorovať čo sa deje a bude diať :)))

  • Franta Záruba

   Sohlas.Vladimír Vladimírovič Putin děkuje Zelenskému, že dokázal skoro nemožné !!!

   Zelenskyj je nejlepší agent Kremlu. Jen za 3 měsíce dokázal skoro nemožné:

   1. Rekordně posílil rubl a vymanil ho ze závislosti na dolaru !!!
   2. Aktivně obral Západ o neuvěřitelné peníze !!!
   3. Mimo Krymu věnoval Rusku i Donbas a Azovské moře !!!
   4. Vypnul plyn celé Evropě a s Moskvou koordinovanými kroky donutil platit za plyn v rublech !!!
   5. Rusko opustili takřka všichni významní cizí konkurenti a uvolnili místo ruským podnikatelům !!!
   6. Podojil Západ o téměř všechny zbraně !!!
   7. Shromáždil celou spodinu neonacistů a potetovaných nájemných žoldáků snad z celého světa na jedno místo, kde je Rusové snadno pochytali !!!
   8. Sjednotil ruský lid okolo Putina !!!
   9. Svými kroky upevnil spojenectví Ruska s Čínou !!!
   10. Zasloužil se o rozvrat sociálního a zdravotního systému zemí EU zevnitř, prostřednictvím svých uprchlíků !!!

  • Pozorovateľ, žiaľ, nestačí! Experiment C jasne ukázal, že svoje pozorovateľstvo rýchlo vymeníme za svoje bezpečie. Teória motivácie podľa Maslowa a jeho pyramídy spočíva na fyziologických potrebách, až potom nasleduje bezpečie a istota, po nej nastupuje spolupatričnosť a láska, nasleduje potreba sebaúcty a uznania a končí sebarealizáciou. Jeden múdry profesor povedal, že tá pyramída ma byť opačne. Úzky hrot f. potrieb a sebarealizácia základňou hore. Dáva to zmysel. Len sýty a spokojný človek dokáže zabezpečiť bezpečie a istotu pre seba a svoje okolie, prežiť a precítiť spolupatričnosť a lásku, ktorá všetkým dodá sebaúctu a vzájomné uznanie a umožní sebarealizáciu navzájom. Môžeme byť sýti, ale nespokojní a všetko ostané sa nám zrúti ako domček z kariet.

   • Toto tvrdili aj komunisti… teórie sú len teórie.
    Človek sa nestal človekom lebo mal čo žrať, le že začal (aj keď bol hladný) vyrezávať do kostí umenie…
    Človeka nemožno oddeliť od kultúry a duchovna.
    Neexistuje pyramída. Všetko musí byť naraz, spolu a vyvážené.

    • Pyramídu – hierarchiu potrieb vymysleli slobodomurári a nechali ju o. i. napísať dvom buzerantom – Marxovi a jeho konkubínovi Engelsovi. V podstate je to programovanie do hmotného sveta, judaizmus, chtonizmus, satanizmus. Za komunizmu sa nikdy nijaká duchovná „nadstavba“ nerealizovala! To by musel komunizmus podporovať individualitu – čo nikdy nerobil – potieral ju!

     Austrálski Aborigéni nikdy nič nevlastnili – ich jedlo je zo dňa na deň zo zdrojov prírody! Ale ich duchovná kultúra ďaleko prevyšuje tú bielu! Podľa definície – „kultúra je prostredie vytvorené človekom“ – avšak tým nie je myslená len kultúra ľudských artefaktov, pretože existuje nehmotný priestor – a ten môže byť zapĺňaný-vytváraný duchom – ideou! Aj idea, a teda duchovná kultúra má svoj design! Je to v podstate nám známa filozofia! Je to svetonázor v zmysle poznania – zapĺňaný lživou ideológiou! Ale aj nápady a organizácia. Toto všetko je dizajn! Aj komunikácia, aj politika – všetko je dizajn! Aj lož má svoj dizajn! A jedna z lží je – že človek, ktorý nemá čo jesť – nie je schopný sociálnych vzťahov! Je to lož o neprítomnosti morálky – tiež dizajnu! Áno – gójimské zvieratá manipulované židmi nesmú mať morálku! To je to isté, ako niekomu upierať jazyk a ničiť jeho pamiatky-spomienky.

     Celý svet ovláda vyjebaný židomarxizmus s jeho ovládačmi! Aj strach má svoj dizajn! A začína bohom trestajúcim! No a potom stačí už len uchopiť moc a začať sa hrať na boha! Dizajn globálneho podvodu! FUCK!

     • Zjednoduším. Satanisti slobodomurári – „vývojári“ potlačili svetonázor o dizajne Stvorenia a nahradili – saturovali ho – dizajnom „vývoja“ – aby mohli potlačiť dizajn spolupráce „delfínov“ a nahradiť ho súťažou, ktorá je motorom našej exploatície. A zo súťaže pochopiteľne vychádza oceňovanie tých najsúťaživejších – víťazov, a na ich evidenciu existujú rôzne oceňenia, známky, plemenné knihy! A zo súťaže je vojna lusknutím prstu!

      Naším problémom je, že dizajn spolupráce vyžaduje občas aj sebaobetovanie – a to je potlačené práve tou súťažou o vlastné prežitie a vlastné pohodlie – chtonizmus. Ak by na Slovensku existovalo pár chlapov ochotných sa obetovať – nemohlo by nás ovládať 20 /plus/ zmrdov!

     • Veľmi ťažké čítanie pre môj mozog tak som si k tomu pustila melodie Ernesta Cortazara kedže som založena a závíslá na hudbe a melodie su moje duchovno vníma sa mi všetko ľahšie za doprovodu klavíru hudbou sa mi cibrí predstavivost a viem čo sa deje

     • Keby sa našlo pár chlapov ako ty s vútornou silou a energiou obetovat sa bol by to úspech a smola pre tych zmrdov Maroš

    • Po dlhom case konecne nieco mudre ludske, na badatel.net

   • To spřádání ziskovců je rozjeté molochy bigpharmy vděčných klientů za hrob s bratrem vojenskoprůmyslovým komplexem sklizní po válečných orbách. Kdeje člověk se zájmy harmoických životů v dostatku? //vypípněte: v prdeli co by zdroj zájmovců a řekněme to na rovinu pseudozisků či virtuálu mamona zmar, devast, beznaděj finálně s mrháním prostředků a energií fikce zazobaných ode všech k jednomu – mamonu kdy špička „finanční pyramidy nikoliv spásné organizace čertových obrázků zoufale upí, deviantů budulínků ukrutným hladem systémem pastičkárů parazitacemi.
    https://otevrisvoumysl.cz/agenda-2030-a-novy-normal/
    https://www.youtube.com/watch?v=cmBBWzOgqg8

    https://www.youtube.com/watch?v=GyQjVtIGQg8

 2. KOVIDBARÓN!

  ,,,,postupne sa vytvára nová ľudská rasa-mutanti upíri,,,,ľudské telo je síce nedokonalé,ale imunitný systém je nevyspitateľný,prežiť to očkovanie môže dokonca veľká časť týchto píchancov,ale skutočne sa z nich môže stať časom niekto iný,než ten menej než polovičný zostatok populácie-a aký to môže mať na populáciu celkový dopad a dokonca aj horší,než keby náhle hromadne umierali,no predsa veľký-už to nebudú ľudia a budú sa správať inak a môžu mať agresívne a nenávistné tendencie z pozícií moci a sily utláčať či dávať na okraj spoločnosti neočkovaných a držať ich pod absolútnou kontrolou,ako zaostalé skupiny odmietajúce rovnosť-akýsi podľudia,,,,inteligentné vakcíny pretvoria-znetvoria ešte viacej človeka na akéhosi neracionálne neľudsky mysliaceho biorobota,,,,evolúcia ĺudstva je teraz na rázcestí,lebo je narušená jej prirodzenosť a vzniká tak zrejme už nový druh,,,,

 3. A čo poviete na túto záškolácku trúbu nenávisti, pracujúcu pre Agendu 2030, resp. Great reset: https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/greta-vyzyva-ke-svrzeni-celeho-kapitalistickeho-systemu/ ??? Už sa cítia byť tak na koni, že neudržia v sebe žiadnu informáciu… ;o)

  • „Čistá nula do roku 2050“ – to mala na mysli počet nevyvolených prežijúcich tento covid-masaker? resp. 5G-masaker? chemtrails-masaker? hlado-masaker? či info-masaker?…
   My triezvi túžime po prirodzenej, nezdevastovanej strave, čistej vode, čistom vzduchu, vlastnom bývaní, slobode myslenia a pohybu…
   Len aby – chúďa – stihla v zdraví dospieť!
   Ktovie, koľko dávok má v sebe (možno omylom?) napichaných. To by ju ospravedlňovalo.

 4. Podle mě jsou dosavadní úmrtí vlivem srážlivosti krve po vakcinaci neplánovaná. To je jen přehnaná reakce imunitního systému likvidujícího buňky po jejich infikování mRNA a jejich produkci spikeproteinů. To nebylo určitě v plánu těch vrahů. To byly spíše jen vedlejší škody, které neměly přijít. Já myslím, přesně jak píše Bossche, že v těch vakcínách je zákeřnější účinek. Co jsem tak vyčetl, tak tím objevitelem HIV byl v spikeproteinu objevena skupina peptidů, odpovídající tomuto viru. Dále byl u RNA objeven enzym rev. transkriptázy umožňující reverzní zápis tripletů RNA do DNA. A těchto retrovirů, zapsaných do DNA se už nepůjde nikdy zbavit. Ztráta imunity, podobná AIDS si myslím, že bude druhou fází, kterou si ale nikdo později zřejmě nespojí s očkováním. A navíc ta tvorba nebezpečných spikeproteinů bude zápisem do DNA už navždy. Jinými slovy, kdo už opakovaně prodělal Kovid, je velká pravděpodobnost, že se stal GMO a kultivuje (a šíří kolem) spikeproteiny.

  • Je to možná trochu jinak. Pokud beru každý organizmus jakožto originál – vyhýbám se šablonovitému řešení – pak jeho reakce je zcela individuální bez ohledu na množství látek do něj násilím vpravených. Koronavirus v originální podobě je pro lidský organizmus naprosto neškodný, proro „Kovid“ je jenom produkt genetických hrátek stejně jako HIV, Ebola, Sars … a čekalo se na to jak a jakým směrem se situace vyvine. Je naprotsto logické, že každý poškozený organizmus se snaží o nápravu a vše nežádoucí odstrňuje a pak úspěšné šíří nákazu, ale je nebezpečný jen pro další očkované – proti čemukoliv – s porušeným IS organizmu

   • áno.
    …možno ešte treba vziať do úvahy aj tú možnosť, že súčasné kvázi vakcíny nemusia mať rovnaké zloženie a môžu sa navzájom líšiť o.i. aj koncentráciou toxínov…
    no a naša imunita ktovie dokedy nám v týchto stresujúcich podmienkach vydrží

 5. Tento článok vo mne potvrdil podozrenie, ktoré vo skrslo pred nedávnom z vlastnej skúsenosti. Už som sedem rokov na dôchodku. Doteraz ani predtým som nebol chorý na vírusové ochorenie a ani som nebol očkovaný. Tzv. pandémiu som spolu s manželkou zvládol bez problémov. Samozrejme, že sme sa nedali napichať tým experimentálnym patokom. Zrazu pred tromi týždňami dostala manželka silnú virózu, pozitívny AG test. Následne to chytilo aj mňa. Bolo to také niečo, čo som doteraz nemal. Našťastie mám dobrú imunitu, ale aj tak mi to dalo zabrať a ešte teraz nie som úplne fit. Môj záver: Mám veľké podozrenie a tento článok ma v tom utvrdzuje, že to spôsobujú a roznášajú práve „zaočkovaní“!

  • Tiež si myslím, že ten bordel roznášajú „zaočkovaní“ (presnejšie – začipovaní) – tí, čo si ho nedali vpichúť, nemajú podľa mňa veľmi čo roznášať… alebo je možný prenos tejto prepodivnej ZHN bez toho, aby odolného prenášateľa infikoval? – to by nám mohol vysvetliť sám Fauci – keď už začal odkrývať karty, nech ich zhodí razom všetky!

   Hansi, testovania treba obchádzať kilometrovými oblúkmi – majú pre nás nulovú informačnú hodnotu a – navyše – my nevieme, čo všetko môžu obsahovať. Sprisahanci podniknú čokoľvek, aby našu imunitu zrazili na úplné dno.

  • Co se testů týče, je to opět podvod. Nejdříve byla vyvolána vlna paniky a tyto nefunkční testy – určené původně pro detekci přítomnostti virů v organizmu, které při testech v nemocnicích tiotálně selhaly, byly pouze použity pro testování zcela zblblého davu a vypadly z toho tři varianty :

   A. Vždy negativní.
   B. Carská ruleta – výsledek závisí v počtu vyhodnocovacích cyklů.
   C.- Vždy pozitivní.

   Liší se pouzem číslem šarže.

   A tak se „řídí“ pandemie…

 6. kvakcína je sloboda

  je načase si kúpiť atombordel!! alebo je už neskoro?!

 7. Objektívne

  Na pokračovanie šialenstva už nie je potrebný žiadny vírus. Úplne postačí v médiách vyhlásiť, že existuje ďalšia, ešte nebezpečnejšia varianta. Takmer všetci tomu uveria.

 8. svatoslav butora

  Vzniká otázka: Oslobodil sa Kain keď zabil Ábela? V prenesenom pohľade do dnešnej neskutočne šialenej doby vzniká podobná otázka: Oslobodia sa politické systémy riadené z USA a tzv.Západu a ich mocenské metastázy u nás a vo svete od podľa nich zbytočných stravníkov, ktorí spotrebovávajú „ich“ zdroje v „ich“ svete, ktorý im nepatrí?
  Bude ešte priestor na diskusiu „Ábela“ s „Kainom“ (?), keď kolektívny mŕtvy Západ v dnešnej dobe sa k Svetu (zatiaľ) ešte živých Ľudí správa ako „brat“ Kain k „bratovi“ Ábelovi?
  A otázka na záver: Sme ešte „ľudstvo“ a sme ešte ľudia, keď neľudia“ z mŕtveho Západu akože rozhodujú o n a š o m n e b y t í ?

  • Pre našich bádatelistov, ktorí bibliu nečítali a už vôbec nebádali, teda pre ich zorientovanie sa v nej doplním, že táto ťažkozrozumiteľná kniha je písaná V OBRAZOCH a nemožno ju vnímať doslova. Duchovní si medzi sebou rozumejú, no neviem, ako je to v súčasnosti s veriacimi; do akej miery je im dovolené do jej neprehľadného obsahu vidieť.
   Koho teda predstavovali základní protagonisti biblie Kain a Ábel?
   Ábel bol „pastierom oviec“ a bol podriadený „anjelom“. Vo vysvetlivkách pod čiarou, ktoré sa do bežných biblií nedostali, je uvedené: anjeli = kňazi.
   Ábel bol pastierom oviec, teda farár… Takže k čomu medzi týmito dvoma protagonistami v skutočnosti došlo?
   (šošovica bola symbolom neplnohodnotného jedla)

 9. zapredana SR

  Netreba zabúdať na ďalšie depopulacne akcie ktoré prebiehajú. Jedna sa očkovanie dobytka v Austrálii mRNA vakcinami, ktoré sa následne konzumáciou produktov prenesie na obyvateľstvo Austrálie a následne do celého sveta. Ďalšie je skupenie 1/3 pôdy na Ukrajine spoločnosťou monsanto/Bayer a ich pridružené firmy. V USA vypustenie 100.000 geneticky modifikovaných komarov, ktoré sú už tiež určite nakazené mRNA. Znicenie veľkých dodavacich a výrobných podnikov na potraviny v eú a usa. Umelele vyvolanie hladu a následne zavedenie náhrady, tiež gmo hmyzom a mäsom z 3d tlačiarni, ktoré bude tiež určite bio na zníženie poulacie. To sú len veci ktoré som zachytil a určite nie sú jediné. A nezabúdajme na chemtrails. Prikladám linky : https://www.dostojneslovensko.eu/sk/zdravie-a-pravo/informacie-o-vakcinach/504-28-8-2022-zaclenenie-koronavirusoveho-antigenu-covid-19-do-mmr-vakciny-u-osypok-mums-a-dalsie-mrna-covid19-s-mmr

  https://nastub.cz/w/3HzHCjwxMsoPNG5gjdET9K

  https://cz24.news/neuveritelne-pokrytectvi-svetovych-elit-bill-gates-a-svetova-elita-nikdy-neockuji-sve-vlastni-deti-a-to-z-dobreho-duvodu/

  https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/nahoda-seznam-97-podivnych-pozaru-dodavatelu-potravin-v-roce-2021-2022/

  https://www.svobodny-vysilac.cz/2022-10-31-podvodny-americky-experiment-se-zlatou-ryzi-v-cine-militarizace-potravin-a-globalni-parni-valec-gmo/

  https://cz24.news/komari-v-usa-testovani-pozitivne-na-vzacne-smrtelne-viry-mesice-pote-co-je-bill-gates-vypustil-do-volne-prirody-video/

  https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/v-breznu-2021-probehla-simulace-globalni-pandemie-kmenu-opicich-nestovic/

  https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/nedavno-gates-varoval-pred-nestovicemi-a-nyni-se-po-svete-objevuji-prvni-pripady/

  https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/v-breznu-2021-probehla-simulace-globalni-pandemie-kmenu-opicich-nestovic/

 10. …s.butora – ozaj ,,dobrá“ otázka, keď neľudia majú rozhodovať o ľuďoch…vďaka za tie linky, ešte ich pozriem…

 11. Hlavně se nedržte negativních myšlenek protože na co myslíte to posílíte a přivoláte do svého života. Všechno má energii i pouhá myšlenka. Obraťe svou pozornost na hezké věci,tvoření ne na katastrofické články a myšlenky. Všechno to znova a znova hodnotím a jde o jediné ,dát všemi možnými způsoby i články lidem do hlav strach, vzít jim naději, energii, zdraví i budoucnost, Každé jedno lidské tělo má samouzdravovací schopnosti a dokáže i nemožné jen mu naslouchejte a nezatěžujte mysl kravinami které tady nevyřešíme. Věřme svému tělu ,intuici ,svým myšlenkám a těšme se na lepší svět který vytvoříme všichni co zůstaneme,proto jsme tady,ne náhodou /náhody neeistují/.Nedopusťme a ani neživme v hlavě semínka skázy a beznaděje které v konečném důsledku zhorší stav lidí a nepomůže to ničemu . Důvěřujme sobě, Bohu ,Univerzu,Vesmíru a bezpečně nás povede k lepšímu životu,když si to zvolíme a budeme ze srdce přát. V poslední době sem chodím kvůli komentářům je tu mnoho sečtělích a moudrých lidí, kteří taky přemýšlí. Ty katastrofické články a vize stále dokola mně nebaví a málokterý čtu. Ještě poslední věc, stále se ptejte .Já se taky ptám jestli ty spike proteiny,krev atď. nejsou výmyslem a stejne tak jiné studie od nepodplatitelno/podplatitelných „férových“ vědců co maj teď děsně moc keců k vakcínám. Najednou se odhaluje neodhalitelné.Náhoda,nebo úmysl vyvolat strach? Nevěřte hned všemu co se napíše kdekoliv ale zapojte intuici a vnitřní hlas ,nic není úplně tak jak se nám předkládá. Takže „Nemít strach“ je heslo dne,týdne,roku, století.

  • Suhlas na 1000% tiez prechadzam komentare, clanky tak 0.5% precitam aj ked badatel mi dal vela dát v minulosti a preto myslite konstruktivne aj ked je dobre vediet čo nepriatel chystá aby sme boli pripravení…

   https://vitazstvosvetla.org/sila-ludskeho-myslenia-slova-ktore-ozivuju-mrtve-bunky/

  • Tvoja viera ťa uzdravila…
   Ale asi to platí aj naopak – tvoja zúfalosť ťa zabila.
   Ak si niekto bude stále predstavovať ako sa mu v tele vytvárajú S-proteíny, nakoniec sa mu začnú vyrábať…
   Ja už ani nesledujem tieto kovidové témy… po dlhej dobe som sem kukol…
   Mám v tom jasno. Ľudské technológie robia viac škody ako úžitku. Kedysi to tak nebolo, ale “všetkého veľa škodí”. Nemáme mieru. Snažím sa byť od toho všetkého “ďaleko”.
   Tiež to nie je jednoduché, byť “v dave sám”. Dávať pozor, aby vás neudupali.
   Nepotrebujem zisťovať, čo mám v krvi… keď zomriem, budem mŕtvy. Ale dovtedy budem a chcem ŽIŤ. A nie sa strachovať a umárať tým, “čo by mohlo byť, keby…”.

 12. O očkování už bylo napsáno m .j. i moho lží a polopravd.

  Tady je názor odborníka na tuto problematiku a najdete zde i příběhy očkovaných lidí – mnohdyje to čtení jen pro silné povahy…

  https://www.slobodavockovani.sk/news/ockovani-poruchy-vyvoje-a-imunity-u-deti-1-cast/

  Další informace jsou shrnuty na tomto portálu:

  https://matrix-2012.cz/kategorie/zdravi/

  Celé očkování je podvod, m. j. i protože analýza Pasterových deníků provedená historiky ukázala, že jde o podvod. Biochemické rovnováze organizmu neprospívaá žádná chemie ale jedinou cestou jak se bránit infekci je posílit IS organizmu a udržovat ho ve funkčním stavu. Důležitá je i vnitřní psychosomatická ovnováha. Jakýkoliv neautorizovaný zejména chemický zásah vede k jeho poškození a pak už je co — diletantsky “ léčit „…

  Velký problém je v hromadném šíření dezinformací ohledně Virů a Bakterií – obojí má svůj smysl a nelze je považovat za strašáka. A stím souvisí i hromadné potirání informací opačných. Veškeré strašení je jen a pouze marketingový tah farmaceutických koncernů, ketré ovládají m.j i EU, OSN, národní vlády, – WHO to se svojí ústavou, kterou musí každý smluvní subjekt – národní stát.. dodržoavat , hraje v této hře klíčovou roli globálního šiřitele fantasmagorických opatření včetně smrtící chemie…

 13. “SynBio” znamená syntetická biologie. Pokud nějaká korporace vyvine technologii na změnu genů, kterou vám vstříkne do těla a trvale změní vaše chromozomy tak, abyste nebyli plně lidmi, promění vás v částečně syntetický organismus. Podle stávajícího amerického práva a soudního precedentu může mít tato korporace nárok na duševní vlastnictví vašeho fyzického těla, což by z vás učinilo otroka této korporace.

  Právě se vede právní válka o to, zda injekce mRNA, které mění lidské chromozomy, udělují korporaci, která injekci vymyslela, právo na duševní vlastnictví organismu. Advokát Todd Callender se v současné době účastní této právní bitvy ve snaze zajistit status sebevlastnictví vlastního těla, což je princip, z něhož vychází celá filozofie svobody.

  Stále se nám nikdo neomluvil za to, že nám zničili život výlukami a vakcínami!
  SLEDUJTE:
  =V celé Evropě nyní probíhají masová povstání: Francie, Belgie, Maďarsko, Německo=

 14. …Magdalenka súhlasím, ohľadom ľuds.myslenia – ono má svoju energiu, a ako človek zmýšľa, tak sa mu darí- buď tvorí alebo ničí…ten príbeh o tom oživ.chlapčekovi ozaj prekrásny, láska jeho maminy ho ,,zobudila“…

Pridajte komentár

*