Zelená dohoda (Green deal) nemá s ekológiou nič spoločné. Je to progresivistická ideológia vedúca k hospodárskemu úpadku a horšej ekológii. V eurovoľbách nevoľte PS, lebo skončíte ako žobráci!

Rusko, ktoré produkuje 2/3 svetových hnojív, zastavilo ich export na mesiac


Print Friendly, PDF & Email

Rusko, ktoré produkuje 2/3 svetových hnojív, zastavilo ich export na mesiac

(Ethan Huff, Natural News) Rusko vyhlásilo, že na ďalší minimálne mesiac zastavuje všetok vývoz dusičnanu amónneho, teda umelého hnojiva.

Vicepremiér ruskej vlády Andrej Belousov vyhlásil, že do 2. apríla 2022 bude potrebovať všetko hnojivo pre seba, čo však môže znamenať pohromu pre zvyšok sveta, ktorý na týchto exportoch doslova závisí.

Ukázalo sa, že Rusko produkuje okolo dvoch tretín celosvetového objemu hnojív. Takýto výpadok tesne pred začiatkom poľnohospodárskej sezóny na severnej pologuli bude viac než pravdepodobne devastačný.

Ako uviedol Belousov:

„Dvojmesačný zákaz vývozu dusičnanu amónneho začal platiť už 2. februára. Príslušný vládny dekrét bol podpísaný.“

Belousov vo svojom vyhlásení dodal, že toto opatrenie je dočasné, a že od 2. apríla bude možné obnoviť vývoz, ale až po tom, čo ruské firmy dostanú potrebné množstvo hnojiva a dopyt po ňom na domácom trhu prekoná vrcholné objemy.

Rusko uprednostnilo záujmy svojho obyvateľstva

Celá táto udalosť sa odohrala ešte začiatkom februára 2022. Inými slovami urobili to predvídavo ešte pred vypuknutím invázie Ruska na Ukrajinu.

V tom čase ceny umelých hnojív vo svete už zaznamenávali nárast. Prispel k tomu nielen zákaz vývozu, ale aj inflácia a ďalšie faktory v dodávateľských reťazcoch, ktoré vyplynuli z pandémie Covid-19.

Vyzerá to, ako keby toto všetko bolo vopred plánované. Jednoducho, viacero faktorov sa podozrivo príhodne zbehlo v tom istom čase. A presne toto robí globalizácia. Každá krajina zapojená do globalizácie môže byť zmrzačená, pretože je kompletne vo všetkom závislá na iných krajinách.

Stop Candida

Čo myslíte, aká krajina je lepšie pripravená na hroziacu svetovú vojnu, ktorá sa tiež zdá, že je úmyselne plánovaná ku koncu 2. ročného jubilea pandémie?

Ďalšia vec hodná na pripomenutie je, že čo sa týka starostlivosti o vlastných občanov, firiem a celej spoločnosti, tak Rusko sa stále drží pravidla „Rusko prvé“.

Namiesto výpredaja hnojív tomu, kto zaplatí najviac a vykašlania sa na vlastných občanov, ruskí lídri sa rozhodli zabezpečiť vlastný poľnohospodárky systém a svetu predať už len zbytky, ktoré zostanú.

Napríklad v USA (a samozrejme aj v mnohých európskych krajinách) je štandardom systém „My poslední“ minimálne niekoľko uplynulých desaťročí, možno na výnimku pár rokov Trumpovho prezidentovania.

Pažravosť globalistov je dôvodom, prečo Západ začína v mnohých veciach zaostávať, kým niektoré iné krajiny uprednostňovaním vlastných obyvateľov postupujú hore.

Záver

Karty sú rozdané, čiary sú nakreslené a bohužiaľ, Spojené štáty americké a celý Západ boli vypredané už dávno. Jediné, čo zostáva ich obyvateľom, ktorí mali dlho hlavy ako pštros zahrabané do piesku, je prebudiť sa. To sa však už blíži.

Keď budú regály v obchodoch prázdne a nikde sa nebude dať zohnať benzín, potom snáď si aj poslední nechápaví ľudia uvedomia, čo sa stalo. Potom už však bude príliš neskoro, aby sa proti tomu dalo niečo spraviť. Čas, kedy sa to ešte dá, je práve teraz.

Liečba osteoporózy

Autor: Ethan Huff, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Miroslav Čižmár

  Budeme jesť sáčkové polievky z Číny.

 2. Marek Košice

  NALETELI SME KKTINÁM…………… Rok 2012 bude rokom obrovských zmien k lepšiemu……Tak nie, rok 2020 bude tým rokom…. Tak nie……… Indigové deti, diamantové deti, 5D, spasí to svet……… Keshe a jeho vynálezy spasia svet…….. tak nie, ani to nevyšlo……….. Putin sa postará o zničenie USA a nastolí svetový mier……..Tak nie, ani to nevyjde, pretože Putin je ich kamoš a toto všetko je divadlo…………………….VŠETKO JE NAP*ČU…………… Na 99,9% sa nevyhneme zrušeniu hotovosti, plateniu pokút za „neposlušnosť“ strhávaním peňazí z účtu, prípadne dokonca zablokovaniu účtu za neposlušnosť určitého druhu (bude ním aj nevakcinovanie v nejakej budúcej „plandémii“???)………..
  NIEKTORÍ NENAPRAVITEĽNÍ GIGAHLUPÁCI MEGAZASLEPENCI ale stále veria v dobrotivého Boha…….. A čakajú na „TEN DEŇ“, keď zasiahne……….ZLATÍ MOJI, ČAKAJÚ NA NEHO GENERÁCIE A GENERÁCIE ĽUDÍ PO CELÉ STOROČIA A TISÍCROČIA……….. A h*vno Boh spravi……………. Svet stvoril SATAN, alebo „SatanoBoh“, ktorý je absolútne ľahostajný voči jednotlivcom, národom……. Ide mu len o to, aby nevymrelo komplet ľudstvo……..JE MU JEDNO AJ KEĎ UMRIE 90% ĽUDÍ NA NÁBOJ DO HLAVY……..Je mu to úplne jedno…….Tak už otvorte oči……….
  Vaše ZMAGORENÉ reči o milostivom Bohu sa už nedajú počúvať/čítať……… Číslo človeka je „666“……….. Žiť po anglicky je „live“, a keď si dáte „live“ naopak, tak je to „evil“………EVIL…………život je „ZLÝ“……… od svojho koreňa……. Pretože nás stvoril SATAN, na to, aby nás VYCICIAVAL……….. NIE JE TO ŽIADEN DUCHOVNÝ RAST vidieť členov rodiny, blízkych, priateľov, ako umierajú (na choroby, vraždy, či obyčajnú starobu)….je to tak ZÁMERNE, lebo z hlbokého smútku aký zažijeme keď nám zomrie milovaný rodič/súrodenec/partner/dieťa, DÁME NAžRAŤ tomu sk*rvenému SATANOVI, ktorý nás stvoril……… Stvoril nás tak, že naše telo starne, ALE NIE DO KRÁSY, naopak, starne do OHAVNOSTI…… Smútok KAŽDÉHO človeka z toho, ako v určitom veku sa každým rokom fyzicky páči menšiemu a menšiemu percentu ľudí….. Muži vo veku, keď musia zaplatiť balík za to, aby si mohli vychutnať pekné mladé zdravé ženské telo, A AJ TAK, AJ KEĎ ZAPLATIA ZA HODINU TISÍC EUR (na to zoberie len zlomok z nich), TAK DOTYČNÁ SI TO NEUŽIJE…. Ženy vo veku, keď záujem o ne je 10 000x menší, než keď mali 20……..Znášajú to s depresiami, OD KTORÝCH UTIEKAJÚ prejedaním sa, alebo inou formou……. Takto (a príkladmi by som mohol pokračovať a pokračovať) nás stvoril ten KKT, NÁŠ STVORITEĽ MENOM SATAN, KTORÝ NÁS NEMILUJE……………. Myslíte si, že za toto je zodpovedný človek??? FIGU!!!!!!!!!! KOVIDBARÓN, TY „PROTIĽUD“, ZOBUĎ SA………. POZRI SA DO PRÍRODY NEDOTKNUTEJ ČLOVEKOM………… Zvieratá sa zabíjajú navzájom, trpia, strachujú sa………………Rastliny sú ničené a tiež cítia………………….

  TOTO NESTVORIL MILUJÚCI DOBROSRDEČNÝ BOH………………TOTO STVORIL SATAN, UŽ OTVORTE OČI!!!!!!!

  • Miroslav Čižmár

   Duša prišla na svet, aby získala skúsenosť s vlastnou neschopnosťou. Utrpenie je potrava pre dušu. Božstvá žiadajú krv ľudí. Jedine, čo božstvá človeku závidia je láska. S láskou sa dá obchodovať. Láska sa dá s božstvami vymeniť za kúsok životného šťastia. Keď daš Bohu lásku, spravíš z neho láskavého Boha, a on z teba šťastného človeka.

   • Čítal som indiánsky príbeh o vlkoch. Starý indián učí dieťa – každý má v sebe dvoch vlkov. Jeden je dobrý, láskavý, druhý zlý, hnevlivý…a neustále celý život sa v tebe bijú, hryzú, zápasia… dieťa sa pýta – a ktorý vyhrá? Indián odpovie – ten, ktorého budeš kŕmiť.

    • Miroslav Čižmár

     Budem kŕmiť oboch. Môj cieľ je mier medzi dobrom a zlom. Dokonalá vojna vedie k mieru bez obetí. Naučím vlkov dokonalosti.

     • Miroslav Čižmár

      Duševné zdravie je víťazstvo nad šialenstvom. Vyhrať sa dá len individuálne. Šialenstvo je kolektívne, strháva davy.

     • KOVIDBARÓN!

      ,,,,aj doma všetci dostávate rovnako najesť a aj tak sú doma medzi vami zajiste rozpory a nezhody,,,,v práci tiež dostáva každý rovnako zaplatené a je tam závisť a túžba po-viac,logiku dobra a zla nejde od seba odlúčiť,alebo meniť-malo by to fatálne dôsledky,,,,život je časová línia pre pochopenie samého seba a funkčnosti vesmíru v rovnováhe,,,,tu je veľmi ľahké podľahnúť temnote,lebo je tu dominantná a oponetom svetlom má byť človek s čistým myslením a dobrým zámerom,,,,

    • A toto je dobrééééé! Presne tak!!!!!

   • Marek Košice

    Miroslav Čižmár žije úplne mimo reality, je to diagnostikovaný ezoterik = pravdu nebude vidieť nikdy, lebo do všetkého vtesná svoje romantické ezoterické snívanie. Miroslav, nereaguj už na moje komenty, ja nebudem na tvoje.

    • Miroslav Čižmár

     Bolo by dobré, keby tu bolo tlačidlo „ignorovať“. Nemusel by si už čítať moje komenty a mohol by si žiť vo svojej bubline.

  • A čo si chcel vlastne povedať? Čo si mám z toho zobrať, aké ponaučenie?
   Ty si asi strašne nešťastný človek…
   Telo starne do ohavnosti… duchovný rast neexistuje…

   • MK je to troll, treba ho ignorovať.

    • KOVIDBARÓN!

     ,,,,nauč sa poriadne najprv ignorovať sám seba potom môžeš ignorovať druhých,,,,lebo sám nevieš kto si,nepoznáš sa-možno si sám sebe nepriateľom s tým ťarchavím príveskom na duši,,,,

  • Anthony Morava

   Satan není stvořitel ale zpotvořitel, dokud Adam nepojedl zakázané ovoce, byl svět dobrý, po té pak prokletý

   • Marek Košice

    Áno, ďalší trkvas, ktorý si myslí, že Adam žral jablko a had k nemu prihovoril…… Lebo to bolo písané v knihe, ktorej autorom je Boh, že? 😀

  • Ty čo si za nenávistníka…

  • Blanka Lycka

   Cti odpovedi na teto webove strance. J.W.0rg.
   Proroctvi rikaji, ze Satan Dabel bude znicen nasim Stvoritelem v Armageddonu , ktery je uz za dvermi.

  • Hoď si mašľu s týmto postojom, iné ti už zrejme neostáva. Alebo zmeniť svoje duševné obzory.

 3. Sice mimo článek ale důležité. V souvislosti s Ukrajinskými uprchlíky mířícími do SR/ČR kde je ubytovávají hotely i obyčejní lidi mně zaujalo tohle :“Ruská vláda vyhlásila – POPLACH – kvůli biologickým (na území UA) zbraním: (Согласно некоторым расследованиям: на территории Украины американцы проводят тайные эксперименты с биологическим оружием и апробируют его на местных жителях!) … ANO, právě teď míří z UA na západ pohrobci Wehrmachtu a Bandery (Степан Андрійович Бандера), plus další tisíce lidí z UA … jsou chodícími biologickými časovanými bombami a jsou hrozbou pro celou západní (DEBILNÍ) společnost!
  Bude západní DUHOVÁ LIBERÁLNÍ DEMOKRACIE každého z nich špejlovat v rypáku či řiti!? Mají UA (tzv. uprchlíci) platné COVID pasy!? Kolik dávek GRAFENU (a jaké značky) musí mít v těle UA “uprchlík” aby byl vpuštěn na území SR/ČR!?
  Ti z vás, kteří stále nechápou o co jde: PŘEMÝŠLEJTE!Biologickým terorismem rozumíme: užití mikrobiálních (A)-GEN-(T)s s úmyslem zasáhnout civilní populaci! Získání biologických zbraní („atomové bomby chudých“), je pro teroristy i pro zločinné NWO státy levnější a bezpečnější! „Stačí“ vypěstovat bakterie a nenápadně je někde rozptýlit! Některé nemoci mají dlouhou inkubační dobu (BLIK-BLIK), přenášejí se dále mezi lidmi (BLIK-BLIK) a jejich následky mohou být rozsáhlé! První příznaky onemocnění nebývají vždy typické a při záměrném použití více původců, může dojít k vyvolání naprosto atypických projevů onemocnění!“ https://cz24.news/ukrajinsky-politolog-a-lazarev-na…/
  Ukrajinský politológ A. Lazarev: „Na Ukrajine sú biologické laboratória USA, ktoré ohrozujú našu krajinu“

  • Patrik Vulpis

   Banderovci skončili, vzali za své, kolem roku 1947. Já nevím proč tady jimi všichni strasite. To je stejné jako říkat, že v Německu přežívají ještě esesáci z doby Hitlera

   • Neprežívajú fyzicky… prečo spomínate Hitlera, veď už nežije…

   • Skončili? Tak potom prečo bol Bandera oficiálne vyhlásený za národného Hrdinu? Jaroš, Suchevyč detto? Čo to tu drístaš? Čo potom tie bandy, ktoré sú olepené nacistickými symbolmi, ktoré agresívne šíria nacistickú ideológiu a verejne sa vyhlasujú za dedičov SS Galicia????

   • NSDAP funguje ako underground DOTERAZ! Dokonca aj za socíku boli mnohí čs. Sudeťáci jej tajnými členmi! A oslavovali 30. apríl! NSDAP funguje doteraz aj v Matovičovaj nacistickej hlave ako vzor politického úspechu! Počas chorvátsko-srbského konfliktu oživili Ustašu! Tak prečo nie na Ukrajine Banderu?! Tu ide o VÍTAČOV všetkého protiruského – lebo sionisti vytvorili historickú rovnicu – sovieti-židoboľševici = Rusi – a to nie je pravda! Ukrajinský hladomor spôsobili židoboľševici – nie Rusi!!!

    Ideológia nemá nič spoločné s reálnymi mŕtvolami!
    Sionizmus – najhoršia forma fašizmu „proti všetkým nežidom sveta“ – je mŕtvy?!

 4. Amoniak je potrebný pri výrobe výbušnín – takže tak. Oni hnojili aj predtým a stačilo im… ešte aj predávali.
  Druhá vec je, že nám sa neurodí… ale hlavne, že máme obrannú zmluvu, tá nás zachráni.
  Sme na zlej strane barikády.

  • KOVIDBARÓN!

   ,,,,my sme medzi barikádami,,,,

   • Myš-lienka

    Žiaľ nie, vedenie štátu sa postavilo na jednu stranu barikády a keby mohlo, strieľalo by. Teraz ide o to, koľkí z nás ostatných odolajú lákadlu nenávisti a koľkí budeme trpezlivo čakať, kým sa pravdivé informácie dostanú na povrch.

 5. Jaroslav Vladimirovic

  Poridte si http://WWW.SILVERMEDIC.CZ vice lidi dohromady a zapomente na vakciny…
  Budete pro nano potrebovat jejich custom destilovanou vodu kterou v USA nejsou Schopen Sami vyrobit.
  Ruska federated Bude mit 2022 Bohem pozehnanou nadprodukci potravin zadne GMO, ne Jen energetiky mineralu a surprise
  RADEJI ZUSTANTE NEUTRALNI A NEPROVOKUJTE VELKEHO MEDVEZONKA A .MASENKU, NE ZAS.ANE ZAPADNI SBINSTVA PRO MLdez plne Satanismu
  , Zmiji ostrov na obranu proti US rachejtlam z Rumunskych vasal
  Dobra zprava…BIDEN zasila do EU NATO vycvicenych specialists 5 Ramboo, jako udelali a zalal Jen jednoho Ramboo v 1974 do Vietnamu a za rok bylo po valce
  Ruszian faith,,
  [email protected]
  Klikndte si vpravo svoji rec
  Je dobre mit information a silu pro nasgavajici nesnadne case
  PANE BOZE JEN JSI NA NEBESICH… v aramfejsky, youtube
  Zockova vojaci, generalove politici a dalsi
  Severe zame mohou byt n Tom nejhure spolehaji na neco a final exam nedostanou pomoci
  NATO nestraste, dalsi migranti na financ
  GBrirain KRALOVSKA rodina je jiz ve Skotsku, mnozi milionari jiz na Novem Zelandu, Argentine
  To je cena Majdanu na Ukrajine.

  .

 6. KOVIDBARÓN!

  ,,,,12rokov som oponentom ľudského sveta aký sa nám postupne začína v plnej kráse vyfarbovať,,,,7 a pol roka som fungoval bez občianského preukazu a prežil som to a mám ho až od tohoto mesiaca-čiže len asi dva týždne (nemal by som to tu písať-ale aby ste nepovedali,že som iba tlučhuba!),idioti ako ste aj vy sa mi toho času posmievali,že to nevydržím ani pol roka,lebo sa to vraj nedá!-a ajhľa idioti nuly-tu som a žiarim ako polárna žiara pre vašu hambu,lebo vám je málo aj občianský-vy potrebujete qr,smarty,náramky,čipy a iné bludy pochádzajúce z temnoty tohoto sveta tmy,,,,stačí ak vám niekto zo zadu pískne,že je tu niečo in a vy to hneď kupujete a pritom ani nie zo svojho,,,,predpovedal som vám vždy s presnosťou= otroctvo a zadlženosť aká tu ešte nebola-stali ste sa zadlženými otrokmi,predpovedal som vám vpád moslivom-moslimovia sem vtrhli,predpovedal som vám dych smrti-koronavírus je tu a už tak ľahko neodíjde,predpovedal som vám náhradu za vás otrokov-roboti a umelý človek,máte to tu v podobe už funkčnej umelej inteligencie,predpovedal som vám vojnu-stalo sa,predpovedal som vám roztrhaný kalendár-ročné obdobia už niesú ako kedysi,predpovedal som vám hlad a nedostatok-toto máte teraz na krku,predpovedal som vám útoky zvierat-tie vás tiež čakajú,,,,nenamýšľaj te si nič-radi žijete v stredoveku bez zodpovednosti,ale výhody by ste chceli mať z budúcnosti,,,,slovensko je novodobá žumpa otrokárov bažiacich po ziskoch,za politikov si volíte chamtivcov podnikatelov a ziskuchtivcov na váš obraz,stačí vám niečo sľúbyť ako výhody-a už so všetkým súhlasíte,nieste schopní dovidieť dôsledkov svojho správania-a preto tu nemáte čo robiť,vaším jediným miestom a to vám JA predpovedám-je peklo podsvetia a zatratenia a toto už urobí vyššia autorita a nebude nikoho kto by vás poľutoval,no predtým je treba ešte rozlúčkovú show,,,,

  • Máš deti? Ale nie dospelé…
   Lebo ak ano, obdivujem ťa dvakrát tak, ako keby si ich nemal…
   Anarchia nie je cesta, ale ani otrokárstvo… chýba prirodzená autorita…

   • KOVIDBARÓN!

    ,,,,moja autorita oslepuje autority,moje deti sú už tak staré,že už ani nevedia-či sú otcami,alebo deduškami,,,,chlapče-synu,nie všetci po 30tke sme už deduškami v truhlách neschopnými obsluhovať pc a net a bez kuráže,,,,vráť sa synak do fabriky a naplni svoj osud,splácaj dlžoby a nechaj otcov sveta napokoji!

    • Prečo máš pri všetkej tej autorite, osvietení, vnútornom pokoji a jasnom názore na všetko ešte stále potrebu chodiť do diskusie a tlačiť kaleráby iným? Nepálsky mních po dosiahnutí istého stavu vedomia nepotrebuje chodiť na internet, nepotrebuje vysvetľovať druhým ako sú uväznení v systéme…
     Iba že by si to nerobil pre seba ale pre druhých – ako Kristus alebo guru, čo chce otvoriť oči všetkým okolo seba. Nie si ešte šťastný? Ešte potrebuješ presvedčiť o svojom šťastí ostatných?
     Tvoja rada mi nepomohla – nemôžem sa vrátiť do fabriky… nemám dlžoby…
     Ja sem chodím diskutovať, nie rozdávať rozumy. Skôr sa pýtam… už dávno som pochopil že kecy nás nespasia. Slová nedokážu obsiahnuť podstatu. Páčil sa mi tvoj príspevok o živote bez OP… tiež som to kedysi zvažoval. Ale hlavou múr neprerazím. Prežil som socík bez ujmy a to som nebol v KSČ. Nie som oportunista, skôr som v každom systéme disident…
     Vieš čo je najťažšie? Zmieriť sa sám so sebou. Pouvažuj o tom do hĺbky.

 7. Jaroslav Vladimirovic

  Nddavno pry Ruske specializes silver verily z provozu veskere ,,,Antonovy,,, blizzard Kidva acast tovarny.pro jejich opravy nemozne Ted

  Vse nyni strezeno pred sabotaging.
  Pro fuss pak opravy a zprovozneni v kraken dobe.
  Za hodinu jiz vse shawano, pry Rusti vojaci se masove vzdavaji dle Ukrajinskycj zprav meli pres 5000 Zarathustra zatimco UK pod 200 a.kdo tomu veri.
  Starsi vojaci prismatic CCCP, vsem republican, snad nejake zrady,
  Nevim , nevim.

  .Eli jsme monastery zhlednout nove typy veznic, vse automatizovano zadny sthk s zivackem Stradne. Strasne v tech koncenyracich Sveta.

 8. KOVIDBARÓN!

  ,,,,bratia trpiaci ukrajinci-vítajte na slovensku,ani sa nevyzúvajte,ani si ruky neumývajte,ani nikoho nečakajte-rovno môžete nastúpiť do práce ktorú sme vám tu už pred vyše rokom srdečne pripravili,aby sa vaše utrpenie zmiernilo v duchu práca oslobodzuje,teda vítajte vo vykorysťovateľskom skazenom slovensku,veď načo by ste robili na putina a žili zdravo a lacno,keď môžete na bidena a budete žrať predražené chemikalie,,,,naši seriózni a nedočkaví podnikatelia a usmievaví politici vám tu radi zorganiztujú váš bezcenný život budete makať deň i noc a vaše ženy sa tu môžu slobodne množiť s našimi molodencami,aby sa obnovila populacia a bohači mohli ďalej spokojne brať dotacie za každu živú hlavu v duchu využitia ľudského potenciálu,,,,nech žije sloboda-demokracia-čipy a smartfóny!,takže ješče raz-vítajte novodobí otroci v východu a dosť bolo tri dni zábavy-ide sa robiť!

 9. Ander Kixa

  Este stale nevidite tu obrezanu komediu na cele s Putinom?

  • Marek Košice

   Vidíme totálnu ľahostajnosť Stvoriteľa & Satana, ktorú magori (rozumej – veriaci v dobrotivého Boha) ospravedlňujú tým, že „tam, na druhom svete, v ktorý môžete len veriť, tam sa o vás pánbožko postará a bude vám s ním krásne“……
   Detinské ovečky…

  • Zatiaľ vidíme len tvoj obrezaný rozum

 10. KOVIDBARÓN!

  ,,,,ďakujem tej temnejšiej-horšiej stránke badáteľa,že ma nenahodil na plátno,,,,som cenzurovaný na oboch stranách-nevyhovujem slobodomurárom zapredancom hlupákom a ani ich teoretickým oponentom idiotom zadĺženým otrokom,,,,je skvelé byť tu s vami,,,,“to“ zdražovanie nevydržíte!

  • KOVIDBARÓN!

   ,,,,ajhľa-zázrak,podarilo sa to a idiot boh-semeno-démon ma vyslišal-a možno iba jeho obdivovateľ?,postavte pametné sochy trpiacim ukrajincom,už s tým máte predsa skúsenosti a umelcov bažiacích po dotáciách je tu viacej než rozumu,,,,:10tisíc zosnulých na kovid,kuciak atd,,,,stavajte aby bolo čo búrať,veď diabol sa vám len posmieva a JA sa mu ani nedivím.

 11. Informační „válka“ je tady 🙁

  Chřipka byla předvoj. Všechny státy jsou divadlem. Všechny války jsou vykonstruované… není důvod, aby kdokoliv bojoval s kýmkoliv.
  A politika nic nevyřeší, nic z toho, na co se zaměřujeme, nic nevyřeší. Veškerá politika je pouze divadlo.. Vše je divadlo, které nás má pouze rozptýlit.

  Velký bratr už začal rozhodovat, co jeho občané mohou číst, kdy už např.. skrze T-Mobile se nenačtou některé stránky, které nejdou ruku k ruce jednotné verzi pravdy.
  (Dodám, že jakékoli publikování článků se řídí Článkem 17, Usnesení č. 2/1993 Sb. – Listina základních práv a svobod, ale koho to v dnešním světě už zajímá, že..).

  Tímto krokem vlád se ukazuje, že tam, kde schází argumenty – tam přichází umlčování a že se tahá za nitky a všichni politici jsou loutky..

  Tento typ blokace, který na internetu aktuálně začíná, je odlišný od předchozího. Ministerstvo pravdy chce rozhodovat, jaké informace se nesmí číst a jaké můžeme.
  Zablokovalo se už přes 600 webů celosvětově.. Jiné informace, než ty z hlavních zpráv (TV, seznam, rádia, centrum, idnes…), kdy úkolem médií není pravdivé informování o událostech, ale modelování a formování pravdy, už přestávají existovat a začínají se přepisovat..
  (Tady dodám, že po roce 2014 po událostech na Majdanu se vyrojila spousta „alternativních“ zpravodajství v ČR, protože se ukázalo, že informační monopol začíná dostávat trhliny..).

  Toto aktuální dění jen dalším divadlem, který nastal po kovidu (kde bylo od začátku pouze cílem napíchat experimentální roztoky do lidí, kteří pak negativní vlivy šíří dál i na neočkované lidi)
  a kouřová clona k tomu, aby se potichu zavedl totální systém kontroly.
  Pravda začíná být potlačována a válka v Ukrajině je jen záminka, ale je to přece pro „naše dobro“.
  Začíná to všude a v celém světě, potichu, kdy se média cíleně zaměřují na Ukrajinu..
  To co se teď děje na Ukrajině, ať se to někomu líbí a nebo nelíbí, nikterak nevybočuje z jiných konfliktů, co na světě probíhají prakticky každý den.

  A pandemický zákon je schválen, odvádí se pozornost od začínající totalitní kontroly obyvatel a lidi jsou stále slepí a spí, probudí se, až bude pozdě. Starý svět který jsme znali, už přestává existovat..ORWELL CITY začíná, tak jak už bylo předpovězeno před více jak dvěma lety, stejně tak jako vše, co bylo na alternativě.

  T.K.

  • Včera 28.02. som pokusne nabehol Infovojnu – tam sa oklepali akoby nič – a dôsledkom útoku DDos bolo zrušenie diskusií – z dôvodu, že cez tie pripojenia prichádzajú útoky a Infovojna nie je diskusné fórum trollov. Lenže lenže – práve v diskusiách boli hodnotné odkazy na skryté info.

   Už som dávnejšie spomínal, ako Lichtner pomohol Infovojnou ku korytám niektorým deklarovaným „vlastencom“ /Radačovský, Uhrík/. A znovu spomeniem, ako sa chválil „desaťtsícom exkluzívnych pripojení /min. á 10 eur/ z USA. Včera hovoril o miliónoch poslucháčov na Slovensku a desaťtisícoch mailoch.

   Vyrástol z neho taký slovenský „mediálny magnát“ – ktorý robí také veľké problémy slovenským podpindusníkom, že ho musia brať vážne = seberovne = má svoju cenu.

   Ti je vidieť dôvod, prečo Lichtner nemá minimálne od roku 2014 záujem edukovať poslucháčov Infovojny tak, aby KONCEPTUÁLNE chápali súvislosti globálneho riadenia a uvedomovali si ho vôbec, pretože Lichtner si zjavne omieľaním slovenských politických sračiek pripravuje svoju lukratívnu živnosť! „Desaťtisíce exkluzívnych pripojení“ – a čo tak pár pripojení za desaťtisíce? Lichtner v svojej samoľúbosti stráca pojem o „štatistike“ ktorú tu vytvára, a že ho sledujú aj ľudia, ktorí majú korytnačiu pamäť! A nielen infovojna veriace tupelá. Odbočím – Infovojna je nepochybne dobrá križovatka alternatívnych zdrojov, avšak vlastný produkt – formát relácie – vyžaduje neustálu pozornosť a analýzu. Ešte šťastie, že aj Lichtner je „len človek“.

   A ajhľa na primér – hneď prvý deň po „cenzúre“ – lebo Infovojnu si vypli sami – urobil promo ďalšiemu parlamentnému hadovi – Tarabovi! A ten sa samozrejme okiadzal a vysvetľoval ušľachtilosť svôjho vstupu do politiky. A samozrejme – do štúdia „náhodou“ zavolal „veľmi distingovaný, intelektuálny“ hlas bratislavčanky, ktorá vyjadrila svoj obdiv jeho úprimnosti, ako to ona cíti tú jeho správnosť. Na grc! Infovojna má svoj filter volajúcich – to vie každý, kto sleduje štatistiku abonentov. Oni si do toho teraz nenechajú hodiť vidly niekým z desaťtisíc volajúcich. Infovojna – to už sú riadené informácie! PR!

   Keďže práve na diskusiách Infovojny jeden účastník dal dávnejšie odkaz na reláciu „Konšpiračný byt“ – čo je medový had Taraba zač – len „vraciam, čo som si požičal“.

   Kresťan Taraba_komplic gaunera Košča.mp4
   https://ulozto.net/file/C8wCD0d6a5Yh/krestan-taraba-komplic-gaunera-kosca-mp4#!ZGSxBGR2ZzMuAzSyMQqzZ2DmAJV3BJuMAJSCE3Ensyy6AzZ4ZN==

   • Súhlasím s negatívnym dopadom zrušenia diskusií. Len preto som prišiel na badatela, lebo väčšina webov ich zrušila. Posrali sa. Alternatíva sa posrala. Vadí mi, keď si prečítam bullshit a nemôžem sa k nemu vyjadriť, pokiaľ je to skutočne ťažké hovno.
    Ako inštitút blokovania. To je ťažké hovno! Nie je to cenzúra, ale inštitút! A namiesto trestu smrti bude “inštitút administratívneho ukončenia životných funkcií”. Nebude to trest smrti. Bude to Inštitút. Newspeak. Novoslovie. To neprišlo z východu.
    Povedzme si, ako sa naozaj veci majú. Veci sa majú tak, že hipsteri z kaviarne už nevedia používať rozum – a nie som si istý, či to niekedy dokázali. Nevedia argumentovať, nevedia dať príklad. Vedia len odmietnuť diskusiu. Už sme sa tam dopracovali. Nasadením prvého rúška mi bolo jasné, že sme späť v socializme.
    Začem bukvy – vsjo jásno! Strana povedala, napísala, informovala.
    Teta Zuza sa vyjadrila, že Slovensko nie je ohrozené. Fico sa v 2008 vyjadril, že kríza sa nás netýka. Politikove slová treba vždy znegovať, aby ste sa dozvedli pravdu.
    Diskusiu netreba. Máme elitu, ktoré vie čo treba robiť, aby sa mali dobre! Bez diskusie.

   • Čo ti spravil Taraba či Lichtner? Odmietli zvoju žlč? Tvoj pocit nadradenosti nad inými, Ani sa nečudujem.

    • Čo ti urobila Čaputová, či Heger – odmietli tvoju žlč?
     Tvoj pocit nadradenosti nad inými, Ani sa nečudujem.
     ———————–
     Keď visí veľký ojeb nad hlavami blbcov – ani sa nečudujem – tí sa nikdy nepozrú hore – vidieť to na sadení smrekov pred domy na dedinách – rovno pod dróty vysokého napätia – podľa el. normy – 4 metre pod ani vedľa nesmie nič byť.
     A tak – po 10 rokoch – keď je už ten smrek krásny – a lezie do vedenia – blbec ho musí vyťať!

     Takže áno – vydieť veci ako horenos-horeviď – sa oplatí = vidieť veci do budúcnosti.

     Tebe vyhovuje, že sa Koščov nájomný toxický politik Taraba – má opäť dostať do súkolia moci? A že to tu Lichtner – „nevidiac“- týmto smerom manipuluje?

     „Vyšetrovanie vraždy Jána Kuciaka prinieslo mnoho odhalení. Jedno z nich sa usilujú novinári dôsledne utajiť. Ide o to, že okrem Daniela Lipšica a Romana Kvasnicu bol zdrojom únikov informácií z vyšetrovacieho spisu a ich expedovania do médií mafián Peter Košč. Jeho priamymi a nepriamymi spojencami v médiách sú Monika Tódová, Roman Cuprik, Ján Krempaský, Jana Šimíčková, Pavel Knapko a ďalší. Toto je prvá časť správy o tom, kto je Peter Košč a komu novinári prepožičali svoje brká a mdlé mysle.

     Profil mafiána môžeme okrem mnohých iných ukazovateľov zostaviť aj pomocou mapovania jeho obchodných partnerov. V prípade Petra Košča sú z tohto pohľadu zaujímaví najmä dvaja páni. Marek Trajter a Tomáš Taraba.“

     „Ako príslušník SIS v legalizácii mal Peter Košč oficiálne na starosti spravodajské rozpracovanie pána Lališa/Kýbla. Realita sa od pôvodného zadania výrazne vzdialila. Peter Košč za príslušný honorár zabezpečoval Kýblovi spravodajskú ochranu, vrcholom ktorej bolo vyzradenie skutočnosti, že sa proti bossovi sýkoriek pripravuje príkaz na zadržanie. Aj preto sa podarilo Róbertovi Lališovi utiecť do zahraničia. Vypátranie miesta Kýblovho pobytu trvalo niekoľko rokov.

     Toto všetko by si Peter Košč nemohol dovoliť, keby nemal plnú dôveru a podporu vtedajšieho riaditeľa SIS Jozefa Magalu, ako aj vysokých funkcionárov Policajné zboru, patriacich tak do okruhu nominantov Daniela Lipšica, ako aj Roberta Kaliňáka.“

     „Kamarát a práčka peňazí Tomáš
     Je čas povedať si pár slov o Tomášovi Tarabovi, ďalšom obchodnom partnerovi mafiána Petra Košča. Ich obchodné vzťahy sú skutočne rozsiahle. Spoločne pôsobili alebo dodnes pôsobia v spoločnostiach LIBRI, s. r. o., MODRÁ GUĽA, s. r. o., TK Advisory, s. r. o., TK Develop, s. r. o, TK Finance, s. r. o., TK Groupe, a. s., TK LOGISTIC I., s. r. o., TK LOGISTIC II., s. r. o., TK Promotion, s. r. o., TK Shops, s. r. o., TKO finance, s. r. o., TK Publishing, s. r. o., TLP media plus, a. s., Vestram Software, s. r. o., Vestram Vision, s. r. o.

     V niektorých firmách sa dokonca stretávajú páni Košč, Trajter a Taraba v trojici, ale to nie je až také podstatné. Dôležitejšie je vedieť, že Tomáš Taraba je úplne odlišný typ obchodného partnera ako Marek Trajter. Má nielen skutočné obchodné nadanie, ale aj schopnosť urobiť zo sivých, dokonca aj z čiernych peniaze biele. Pravdepodobne preto si ho vyhliadli niektoré bývalé špičky KDH, aby im opucoval peniaze nadobudnuté ťažko vysvetliteľným spôsobom.

     Tento typ biznisu sa vyznačuje okrem iného aj tým, že „čističovi“ ostávajú v rukách nemalé sumy v hotovosti ako provízia za poskytnuté služby. A tak Peter Košč od svojho dôverčivého spoločníka vedel, že v trezore Tomáša Tarabu je permanentne deponovaný milión dolárov. Ba niekedy aj viac.

     Peter a Kýblove opice
     Peter Košč by sa k tejto sumičke rád dostal, a preto nahováral niekoľkých ľudí, aby naplánovali a uskutočnili v dome Tomáša Tarabu lúpežné prepadnutie. Navrhoval, že ak jeho spoločník nebude chcieť lúpežníkom prezradiť prístupový kód k sejfu, stačí mu odrezať jeden prst a potom im vydá celý jeho obsah. Zatiaľ sa nenašiel nikto dostatočne šialený na to, aby plán pána Košča uskutočnil, ale prinajmenšom dvaja z oslovených o jeho nevšednom nápade informovali.

     Kriminálne-podnikateľský a podnikateľsko-kriminálny modus operandi Petra Košča bude predmetom ďalšej časti správy o človeku, ktorý si z viacerých novinárov urobil ochotníckych pešiakov v podlých schémach. Už teraz však možno konštatovať, že jeho spôsob života a obživy nie je bez rizika, a preto od vraha a mafiánskeho bossa Kýbla dostal nielen peknú hŕbu peňazí, ale aj po ňom zdedil ochranku. Cvičené opice na lámanie kostí a príležitostné vraždenie ľudí.“
     https://www.datel.sk/clanok/peter-kosc-mafian-ktoremu-zobu-monika-todova-co-z-ruky-cast-i

 12. Vladcum zapadu a jejich poskokum u moci ve vladach je jedno, jestli obyvatele zemrou hlady, ci po injekci. Cilem je chaos, depopulace, snizeni poctu obyvatel, ktere nebude z Ruska potrebovat suroviny v mnozstvi jako ted. Zalezi jen na lidech, jestli povstanou proti kabale, ktera nastoluje NWO, kde vsichni budou v koncentraku jako otroci. Vetsina lidi chrape, po 50 lete masazi mediemi plnymi lzi jsou oblbeni a neznaji pravdu, nejsou schopni se spravne rozhodnout. To je to prave nestesti lidstva. Prectete si roman G. Orwella 84, tam je napsano, co nas ceka.

  • KOVIDBARÓN!

   ,,,,návod na robošraňajky-trikrát si po zobudení omláťte bez zábran hlavu o steny vášho hypotekárneho domu či bytovky na splátky všade tam kde niesú dvere-preto iba 3x,potom sa pozrite napravo a potom naľavo potom pred seba a potom za seba že čo ta vidíte,,,,ak je tam niekde vaša rozležaná bezstarostná snívajúca a vylyhujúca žena,tak vedzte že tam bude aj v nasledujúci deň i potom,na čo sa radšej riadne pripravte,,,,následne si zapnite svoj chinasmartfón ak je off a prezrite si všetky reakcie na vaše primitívne komenty z netu,,,,dobrú chuť idioti.

  • Ja som si uvedomil, že vlastne to nie je zlý nápad – vakcináciou odstrániť nepotrebné ovce, ktoré najviac míňajú zdroje planéty (pretože väčšina z nich sa neočkovala proti kovidu ale pre získanie výhod)… to neznamená, že súhlasím s elitárskym riadením sveta.

 13. Prečo sú Slováci tak sprostý? Majú vládu nie vyhnat ale rovno zabit ! Sem sa nasáčkujú kdejaké cudzie kurva a naša vláda ich bude dotovat a nám nedá nič.Slováci sú šlahnutý superdebili.

  • Zas ma vydrbol checking browser – tak znovu…
   _____________________________________________
   Včera 28.02. som pokusne nabehol Infovojnu – tam sa oklepali akoby nič – a dôsledkom útoku DDos bolo zrušenie diskusií – z dôvodu, že cez tie pripojenia prichádzajú útoky a Infovojna nie je diskusné fórum trollov. Lenže lenže – práve v diskusiách boli hodnotné odkazy na skryté info.

   Už som dávnejšie spomínal, ako Lichtner pomohol Infovojnou ku korytám niektorým deklarovaným „vlastencom“ /Radačovský, Uhrík/. A znovu spomeniem, ako sa chválil „desaťtsícom exkluzívnych pripojení /min. á 10 eur/ z USA. Včera hovoril o miliónoch poslucháčov na Slovensku a desaťtisícoch mailoch.

   Vyrástol z neho taký slovenský „mediálny magnát“ – ktorý robí také veľké problémy slovenským podpindusníkom, že ho musia brať vážne = seberovne = má svoju cenu.

   Ti je vidieť dôvod, prečo Lichtner nemá minimálne od roku 2014 záujem edukovať poslucháčov Infovojny tak, aby KONCEPTUÁLNE chápali súvislosti globálneho riadenia a uvedomovali si ho vôbec, pretože Lichtner si zjavne omieľaním slovenských politických sračiek pripravuje svoju lukratívnu živnosť! „Desaťtisíce exkluzívnych pripojení“ – a čo tak pár pripojení za desaťtisíce? Lichtner v svojej samoľúbosti stráca pojem o „štatistike“ ktorú tu vytvára, a že ho sledujú aj ľudia, ktorí majú korytnačiu pamäť! A nielen infovojna veriace tupelá. Odbočím – Infovojna je nepochybne dobrá križovatka alternatívnych zdrojov, avšak vlastný produkt – formát relácie – vyžaduje neustálu pozornosť a analýzu. Ešte šťastie, že aj Lichtner je „len človek“.

   A ajhľa na primér – hneď prvý deň po „cenzúre“ – lebo Infovojnu si vypli sami – urobil promo ďalšiemu parlamentnému hadovi – Tarabovi! A ten sa samozrejme okiadzal a vysvetľoval ušľachtilosť svôjho vstupu do politiky. A samozrejme – do štúdia „náhodou“ zavolal „veľmi distingovaný, intelektuálny“ hlas bratislavčanky, ktorá vyjadrila svoj obdiv jeho úprimnosti, ako to ona cíti tú jeho správnosť. Na grc! Infovojna má svoj filter volajúcich – to vie každý, kto sleduje štatistiku abonentov. Oni si do toho teraz nenechajú hodiť vidly niekým z desaťtisíc volajúcich. Infovojna – to už sú riadené informácie! PR!

   Keďže práve na diskusiách Infovojny jeden účastník dal dávnejšie odkaz na reláciu „Konšpiračný byt“ – čo je medový had Taraba zač – len „vraciam, čo som si požičal“.

   Kresťan Taraba_komplic gaunera Košča.mp4
   https://ulozto.net/file/C8wCD0d6a5Yh/krestan-taraba-komplic-gaunera-kosca-mp4#!ZGSxBGR2ZzMuAzSyMQqzZ2DmAJV3BJuMAJSCE3Ensyy6AzZ4ZN==

 14. mariankosmac

  Podľa mňa sa prešlo na plán B. Plán A bol naťahať do EU moslimov a využiť ako lacnú pracovnú silu. Elite došlo, že urobiť z divocha doktora alebo aspoň poslušného spoluobčana nebude asi až tak ľahké. Tak sa prešlo na plán B – to isté s Ukrajincami. Aj keď Ukrajinské ručičky sa tiež nikdy nenaučili poctivo pracovať, preto ukrajinské výrobky nekupujem. Jediná dobrá ukrajinská vec je program Vit Registry Fix na vyčistenie registrov v počítači, myslím že ukrajinci sú v počítačoch dobrí. Možno i dobrí hackeri ktorých chce západ získať.

  Idem radšej skúsiť zohnať nejaký obranný sprej, keď nám budú po dedinách behať tí ukro-utečenci a aj nenávisť medzi ,,ľuďmi“ sa bude stupňovať, tak aby som sa cítil aspoň bezpečnejšie. Aj keď je to asi jedno, ako bolo predpovedané živí budú závidieť mŕtvym aj ako vravela Čaputová – to bude sa nielen dobre, ale aj s radosťou zomierať.

 15. „Plán A bol naťahať do EU moslimov a využiť ako lacnú pracovnú silu.“

  Ty si ÚPLNE MIMO!

  Islamizácia je cieľ Európskeho Chalifátu č. 3 – s cieľom riadenia v Iránskom Teheráne! Chalífát 1 – maurský, španielsky, chalifát 2 – osmanský!

  Islám, je svetonázor, ktorý bráni kritickému mysleniu, a preto je vhodný ako alternatíva NWO – tzv. islamo fašizmus!
  Islám, je svetonázor, ktorý nabáda k skromnosti tých obyčajných – teda priamo podporuje šetrenie zdrojov na planéte – samozrejme v prospech vyvolenýcch Allahom!

  Ukrajinci – sú absolútne najlacnejšia pracovná sila v Európe! „Ukrajinské ručičky sa tiež nikdy nenaučili poctivo pracovať“ – o čom rozprávaš – u „ukrajinskej“ chazarskej mafii?! Ešte si nevidel makať Ukrajincov?! Ty si idiot! Všetky korporácie a personálne agentúry prednostne zamestnávajú Ukrajincov, pretože pre nich NEPLATÍ ZÁKONNÍK PRÁCE! Môžu ich okrádať ako chcú a používajú ich aj proti „drahej“ pracovnej sile v Európe!
  A Ukrainca ešte skasíruje mafia pri nástupe na autobus do Ukrajiny!

  „Idem radšej skúsiť zohnať nejaký obranný sprej, keď nám budú po dedinách behať tí ukro-utečenci a aj nenávisť medzi ,,ľuďmi“ sa bude stupňovať, tak aby som sa cítil aspoň bezpečnejšie.“ – ty idiot! Normálny Ukrajinec sa ti môže vysrať na Slovensko! Tadiaľto budú prechádzať len zmrdi – vrahovia z Azova! A na tých si so svojim ženštilým sprejom krátky!

  Bože – kde to žijem!

  • Jedného dňa tu skončím – a vôbec s diskusiami na internete – nie kvôli rozporom s redakciou, alebo útokom zlomyselných trollov, ale pretože jedna hodina práce na záhrade sa mi vráti tisícnásobne, ale výsledkom tisíc hodín zabitých tu sú ďalší a ďalší idioti s právom „na názor“!

   Debilizácia je nezastaviteľná – resp. debilizácia je zastaviteľná jedine genocídou debilov – takže už netreba robiť nič – len si počkať. Všade sú sprostí ľudia, ktorí vedia písať, ale nevedia sa dovzdelávať. A to je podstata sprostosti a šírenia sprostosti – nechcieť vedieť, ale len presadzovať si „svoj“ = získaný, indoktrinovaný sprostý názor! O tom sú všetky TV „zábavné“ relácie, ako škôlkari vyjadrujú svoj názor! Nemôžem byť učiteľom debilov – nemám na to trpezlivosť!

   Strom poznáš po ovocí – buď viem, čo som ušľachtilé zaštepil, a to divé, keď sa ukáže divé – vytnem! Každý stratený rok na záhrade je už nevratný rok. Stačilo. Treba sa starať o sad, nie o debilov.

   • „Takto (a príkladmi by som mohol pokračovať a pokračovať) nás stvoril ten KKT, NÁŠ STVORITEĽ MENOM SATAN, KTORÝ NÁS NEMILUJE……………. Myslíte si, že za toto je zodpovedný človek??? FIGU!!!!!!!!!! KOVIDBARÓN, TY „PROTIĽUD“, ZOBUĎ SA………. POZRI SA DO PRÍRODY NEDOTKNUTEJ ČLOVEKOM………… Zvieratá sa zabíjajú navzájom, trpia, strachujú sa………………Rastliny sú ničené a tiež cítia………………….

    TOTO NESTVORIL MILUJÚCI DOBROSRDEČNÝ BOH………………TOTO STVORIL SATAN, UŽ OTVORTE OČI!!!!!!!“ – toto napíše len debil s mozgom v rauši!
    Ešte šťastie, že nesplodil dieťa. pretože si neviem predstaviť dieťa šťastné a nadšené z prírody, ako mu takýto lysohlávkový depkar-otecrobi zo života peklo! Apage Satanas!

    Odmietam sa zúčastňovať diskusí na rovnakej úrovni s takýmito entitami!

    • Vieš čo, mám podobný pocit, ale ak prestaneš tak tu budú len názory debilov….tak, ako sú plné médiá liberálnych gender rovností… potom to bude vyzerať tak, že normálni ľudia zmizli z povrchu Zeme…
     Len preto reagujem aj na trollov… ja nebojujem, ja diskutujem.
     Hľadám pravdu. Aj tam, kde vidím že ju nenajdem. Lebo skúška správnosti je dôležitá.

    • svatoslav butora

     Pán Maroš. Nevzdávajte to. Máte zdravé názory aj keď niekedy vyjadrované drsnými slovami. Vaše slová a myšlienky a reakce sú adekvátne dobe ovládanej Idiotmi a prázdnymi svetovládnymi elementami a satanistami. Vystihujete podstatu vecí. Nevzdávajte to.

     • Ja nikdy nič nevzdávam, pretože život ma naučil skôr prijať prehru ako to vzdať. Avšak svoj život prehrávať – a dávať do frcu – nemienim. Málokedy prehrávam – skôr to vidím tak, že si uvedomujem cenu, ktorú treba zaplatiť za určitý výsledok – niekto považuje za prehru tú zaplatenú cenu, pretože nechce nič investovať – chce všetko zadarmo.

      V minulosti som pustil šancu získať pár desiatok kg rýdzeho prírodného zlata len preto, že sám som ho bez utajenia vyťažiť nevedel, a čo ďalej potom, keď ma podrazí parťák, ďalej ako ho bezpečne predať – a opäť nie anonymne, a keď cez podsvetie – sám si koleduješ o vraždu.

      Dnes sa na to pozerám tak, že tiež by som nedokázal sám vybrať bankový safe plný zlata, a dať sa s niekym dokopy – aj keby to bol môj brat – lebo samotná prítomnosť zlata spúšťa luďom v hlavách démonov. V minulosti som prekonal zlatú horúčku – nie je to výmysel – doslova som sa rozklepal, keď som videl tú vyryžovanú krásu. Podstatou je príbeh a symbolika, ktorú si ako rodovú pamäť vzťahu k zlatu – ako k tomu „naj“ predávame po celé generácie, lebo sme programovaní ako otroci, majúci sa pachtiť za zlatom, za každú cenu. Píšem práve o tomto len preto, že už tretí deň sledujem seriál o aljašských zlatokopoch. Jedni ťažia zlato priemyselným spôsobom v starých hlušinách, kde je menej ako 0,5 g v kubíku, čo je 0,250 g v tone, a to sme na hranci rentabilnosti ťažby vôbec v materiáloch už preskúmaných. Prekvapujúce je, že tieto partie majú len pár pracovníkov a všetci makajú 100 hodín týždenne na najväčších strojoch na svete. Žiadni negri! Traja-štyria belosi – vrátane žien.

      Iná skupina ťaží v malých skupinkách nugetové zlato v šialených horských podmienkach divočiny – v horských riavach, potápajú sa do smrtiacich jám plných rútiacich sa balvanov – každý deň riskujú život už len zlezením terénu k daným miestam. Keby odrobili tie hodiny inde – zarobia viac, ale vidina pokladu ich fascinuje. A faktom je – že sú to zúfalci, ktorí aj kvôli plandémii prišli o prácu „v civilizácii“.

      Takže nedá sa vždy hovoriť o vzdávaní sa, keď je človek ochotný pre niečo – „lebo musí“ riskovať – ale keď nastane desivá situácia – život má vždy prednosť. Človek prichádza o život vtedy, keď sa rozhodne zle a má smolu.

      Takže to „vzdávanie sa“ je veľmi relatívny pojem. Až ťa zavalí pod vodou – potom už ti vzdávanie sa nepomôže. Ak ťa zastrelí tvoj parťák – detto. A zlato okamžite mení povahy!

      Zlata horucka – Divoka voda 04×13 Pohorie Chilcat Aljaska ale vazne.avi
      https://ulozto.net/file/ddLrTGH0CK20/zlata-horucka-divoka-voda-04×13-pohorie-chilcat-aljaska-ale-vazne-avi#!ZGAwBGR2ZmV1BQMzBJV0LGtmZmt4ZGNlF0ZloRyaGzuzMmLjZD==

      Zlata horucka 11×05.Ked sa to vo svete kasle cena zlata stupa 720p HD.avi
      https://ulozto.net/file/lwEyl5Mn2mQi/zlata-horucka-11×05-ked-sa-to-vo-svete-kasle-cena-zlata-stupa-720p-hd-avi#!ZJD5MwR2ZwN2AmxmZGR1LJWxMQNkLJyEoGWbI3uwq0MgnQSuAt==
      —————————————-
      Zhrniem – moji starí rodičia sa ma snažili viesť – „Uč sa – čo sa naučíš, to ti nikto neukradne!“ – lebo vzdelanie pre nich bolo privilégium – nie samozrejmosť. Ale pri tomto aj skončili! ???

      To, že im nedocvaklo, že vzdelanie človek nenadobúda preto, aby mu ho nikto neukradol, ale preto, aby bol človek múdry, vedel vedomosti využiť či už v prospech seba, ale aj iných. Nebavme sa o tom, čo všetko správne a nesprávne obsahuje vzdelanie ako také. Teda – ak máme získané informácie – keď chceme – môžeme ich odovzdať ďalej – veď nám ich nikto nemôže ukradnúť, tak čo. Hovorím o prístupných vedomostiach – nie o okultných.

      Čiže – dá sa povedať, že som rodený osvetár a rád zdieľam informácie. Dokonca som robil osvetára aj profesionálne. Tak prečo nezdieľať na internete – že! A problém je na svete! „Múdre“ mobilné telefóny s internetom.

      Chcem zdieľať so susedom – ten mi povie, že on si to nájde. Ale teraz nie. Ani potom nie! Nikdy nie! Lebo nemôžeš poučiť človeka s mobilom vo vrecku, ktorý má predstavu, že si vyhľadá čo potrebuje – replay – čo potrebuje – ale nie preto, aby jednoducho vedel – lebo načo vedieť a nevedieť na čo! Toto je dôsledok možnosti prístupu k informáciám u ľudí,ktorí myslia len na svoj úžitok a ktorí nedokážu domyslieť iné, pretože im chýba suma vedomostí a tvorivosť – schopnosť tieto vedomosti spájať a vidieť tak dopredu! Lebo títo ľudia si zvykli, že niekto do nich celý život nalieval vedomosti – aby mohli zarábať a viac vedomostí nepotrebujú, a zvedavosť im uspokují nejaká kunda Araňa vo večerných právach TV, a ostatný čas má slúžiť už len zábave.

      Otázka – koľko je tu – medzi návštevníkmi Badatela – ľudí túžiacich vedieť viac – súvislostí? Nie viac agentúrnych headlinov! Lebo tí múdri toto tu k životu nepotrebujú, Vedia pracovať s informáciami sami, a tí hlúpi sa sem chodia podpisovať do knihy návštev ako do ZOO!

      Človek sa poľahky môže stať otrokom svojho nápadu, alebo svojej mánie. Osveta, ale aj zlatokopectvo, hľadanie pokladov, chodenie na huby – je mánia. A treba mať pojem o čase, pretože svoj životný čas míňame v súlade so svojimi prioritami. OK – mojou prioritou je osveta, avšak musím si uvedomiť, že v ére mobilných telefónov a pohodlných nedovzdelaných mozgov, je osveta hádzanie perál sviniam. Alebo zahodíte vy svoje mobily?! Takže tak!

      Koľko ľudí dnes chodí – fyzicky – na osvetové prednášky?

    • Miroslav Čižmár

     Príroda je desivé miesto pre život. Problém civilizovaných ľudí je ten, že tú desivosť zo svojho okolia odstránili. Posledný kúsok desivej prírody zostal v ľudskej duši, a občas sa prejaví navonok. Preto je také ťažké nazrieť do duše, lebo je tam ukryté to, pred čím utekáme.

     • Marek Košice

      Rozdiel medzi vami a mnou je taký, že ja neodrbávam sám seba v tom, kto nás stvoril. Vy keby ste boli k sebe úprimný a DOVOLILI SI VIDIEŤ PRAVDU (že nás stvoril SatanoBoh, totálne ľahotajný voči životu AKÉHOKOĽVEK jednotlivca), tak by ste boli psychicky a duševne NA DNE, a to proste NECHCETE DOPUSTIŤ, v tom to všetko je.
      Ste ovce, akurát z druhej strany barikády než „bratislavská kaviareň“.
      SATAN SI VÁS PEKNE „PODCHYTIL“, môže vám strieľať malé ostré kopije do očí, vy si to aj tak preberiete ako božiu milosť. Prečo? Pretože ste retardovaní. A nie múdri.

     • Miroslav Čižmár

      Citujem Junga, konkrétne Červená kniha.

  • mariankosmac

   Asi máš pravdu. Ukrajincov som videl maximálne ako stavebných robotníkov. To keď to chcete mať čo najlacnejšie a nevadí vám že to bude krivo a životnosť tiež žiadna sláva. Tiež treba kontrolovať účtenky, vedia nakúpiť najlacnejšie veci a zarátať si drahšie.

   Ešte k článku má napadlo, nedostatok hnojív + sucho = hladomor. Tak asi narobiť dosť kompótov. Aj keď je otázka či sa dá prežiť z kompótov.

 16. Ruský Eurochem rokuje o kúpe rakúskeho producenta hnojív Borealis. Ten patrí medzi najväčšie podniky v Európe, zamestnáva takmer 30-tisíc ľudí a vyváža do stovky krajín.

  Eurochem prejavil záujem o produkciu dusíkatých hnojív v prevádzkach vo Francúzsku, Nemecku a v Rakúsku. Spoločnosť uviedla aj výšku transkacie okolo 455 miliónov eur, pričom by mala byť realitou ešte v tomto roku.
  (už asi nebude??)
  Financial Times píše, že tejto akvizície sa v Bruseli poriadne zľakli.
  viac na Trend.sk

  • Spatna strategie Ruska. To by melo vyvazet ne surovinu, ale hotove hnojivo. Nepotrebuje Rakusaky. EK Rusko k tomu zamitnutim akvizice donuti!

 17. …ozaj sú tu zaujím.názory…no čo je dôležité, som veľmi rada, že dnes mi Portál Bádateľ ,,nabehol“ do schránky…veľmi rada čítam všetky názory, konkrétne ,,Maroša“ či inak menovaného, to si nám ty sám kedysi povedal….áno, si veľmi svojský a práve tým dávaš tomu tú ,,správnu príchuť“…ako sa rozhodneš, je na tebe samom, no ak zostaneš, budem veľmi rada…..

  • Miroslav Čižmár

   Nech si ide keď chce, aj tak mu záleží len na slúchadlách, aby mohol počúvať tých svojich fidlikantov. Aj 10€ je veľa. Žena by mu mala vstúpiť do svedomia.

 18. Jaroslav Vladimirovic

  Hadajme Ruska Victory Parade 9. Maja 2022 Bude v Kieve Lebo Berline.
  Dovedete si predstavit Mir pratelstvi prosperity benzin 0.50kdyby D J Trump bol prezidentom, ani Covid vskcknace VA
  Valka by nebola, enrrgie potravin cestovani vse habadej

  HUNTER BIDEN priprsvoval bordello na Ukrajine ,

 19. Jaroslav Vladimirovic

  Hadajme Ruska Victory Parade 9. Maja 2022 Bude v Kieve Lebo Berline.
  Dovedete si predstavit Mir pratelstvi prosperity benzin 0.50kdyby D J Trump bol prezidentom, ani Covid vskcknace VA
  Valka by nebola, enrrgie potravin cestovani vse habadej

  HUNTER BIDEN priprsvoval bordello na Ukrajine ,

 20. Prvá vec čo vo vojne zomiera je Pravda

 21. …ako tu spomína J.V., veľa Ukrajine ,,pomohol“ Biden so svoj.kumpánmi …nie, prečo by sme Maroša mali tak rázne posielať preč, keď všetci vieme, že jeho komentáre majú hlavu aj pätu, na aktuál.situáciu?…a čo majú slúchadlá za 10eur spoločné? však sú rôzne, môžu stáť aj 150 eur…. nech sa Maroš sám rozhodne, čo urobí, my mu nemáme právo do toho ,,mudrovať“, aj keď, ako som už povedala, by nám tu potom chýbal, mne teda áno….

  • Miroslav Čižmár

   Nebojte sa, Maroš neodíde, pretože je pod papučou a sem si chodí ventilovať svoju frustráciu zo ženskej iracionality.

 22. …ale no, takto by som to nepovedala :-(….chcem hlavne povedať, že každý má právo na svoje slobodné rozhodnutie, je to na ňom samom, vtedy to bude v poriadku…….

 23. Miroslav Čižmár

  Poznám to podľa seba, ja mám doma to isté. Kúpil som jej slúchadlá za 100€ a o pár dní ich utopila na záchode. Bol som ich reklamovať, vymenili mi kus za kus a o pár týždňov ich stratila. Kúpil som jej tretie a tie má doteraz, dáva si na ne pozor. Nemôže za to, že je taká popletená, je to jej povaha a ženskosť. Preto ma priťahuje. Nechcel by som mať za ženu racionálneho muža. Nevýhoda je, že som nepochopení vo svojich racionálnych úvahách, preto sa chodím ventilovať na internet ako Maroš.

 24. nielen maros ale vsetci tu svojimi kom.vytvarame to ako to bude v buducnosti vyzerat.my myslienkami vytvarame to co chceme, aby sa to zhmotnilo.preto uvedomit si je ,,Teraz,, nie co bolo a co bude.venujte sa tomu ako pr.maros zahrada atd.vsetci tomu co vas bavi,kde sa citite dobre na sk sa hovori,,nikdy nebolo tak zle,aby nebolo este horsie,,aspon si myslim ,ze nejak tak.preto tu na tuto planetu Zem Gaja sme prisli,aby sme sa tu niecomu naucili a postupili vysie.ako by to vyzeralo,keby tu bol raj na zemi?toto je nasa dusevna cesta,kde sa vyvijame.myslite,ze existuje len tento svet?kazdy z nas ma svoj pohlad,neodsudzujme tych,ktori to vidia inac ako sa na to pozeraju nase oci,cez ktore ako vieme,ze je to brana do duse.kolky z nas to prektizuju tak alebo podobne ako je to v link.ktory tu uvediem a to nie je esoterika ,maros ak sa nebude starat o svoj sad,tak vie ako dopadne a tak je to aj staranie sa o nasu dusevnu zahradu a takysto aj na fyzickej urovni; dobrú noc – liečivá meditácia plná lásky – pre vedomé usínanie🌛🌟

  116 tis. zhliadnutí
  pred 1 rokom

  Slnko v Srdci
  Vedome zaspávať s vyladením svojej energie vo vysokých vibráciách lásky je sila tejto meditácie. Ponorte sa do liečivých tónov …
  Oblasť príloh
  Zobraziť ukážku videa YouTube Dobrú noc – liečivá meditácia plná lásky – pre vedomé usínanie🌛🌟

 25. Hadajme Ruska Victory Parade 9. Maja 2022 Bude v Kieve lebo Berline.
  Dovedete si predstavit Mir pratelstvi prosperity benzin $ 0.50,lL kdyby D J Trump bol prezidentom, ani Covid vskcknacni terror by neexistoval
  DOD. c jiz asi pres $40 000 ne miles $33 000 xadni migranti

  TAk Jen mimochodom, nechteli by IMF vanity Rusku jen TUN zlata v 1914 500 ukradene pres Korcaka 460, , vyplaceni 2. Vlastenecke valecnych vydaju kolem 4000T, nyni vytunelovani…
  Pak Rumunsko, Chauceskovych 600T. Jugoslavie, Irak, Severna Afrika… and are

  DJ Trump byl 1. USA prezidemtem bez skvrn valek, vrazfeni nevinnych zrn, deti prostudujte so historic prosim,,,
  Valka by nebola, enrrgie potravin cestovani vse habadej

  HUNTER BIDEN priprsvoval bordello na Ukrajine ,

 26. Medialnim srackometum to ani nestoji za zminku. Bude hlad a projevi se na podzim. Topeni bude tak drahe, ze prestanete topit. Za vse muze blbost EU a EK a ne Rusko, coz budou tvrdit. Pred 2 mesici otevrel Putin v Moskve najednou 10 novych stanic metra. Ani muk v mediich, protoze Rusko podle nich kolabuje.
  Rozhazet si to s nejvetsi zemi, ktera je velkym producentem obilovin, hnojiv, nafty a plynu i dalsich surovin muze jen idiot a sebevrah. Oni ovsem jednaji podle prikazu kabaly, ktera chce nastolit bidu, strach k prosazeni NWO. Lide nehraji roli, ale zajmy bohatcu na nasi 100 % kontrole.

 27. vy ostatní diablom postihnutí, celkom emeritne dutí, aj z riti vám hlúposť fučí, čujte a dobre čujte, nech vás Maroš učí, už neblufujte a váš Diabol čučí, traste sa v jeho područí, na trpaslikoch vám schne peľ, hehehe,Diabol je váš veliteľ a viete aký jeho cieľ…hehehe, či z Blavy si, či zo Žiliny, vyhoď z hlavy piliny , závet radšej napíš, chop sa pera, zabúdni na Licifera, kapiš…..to….

 28. Milan Oláh

  Nič zvláštne v tom nehľadajte. Z liadku amónneho sa dá celkom ľahko vyrobiť pekelne silná výbušnina. On vlastne za určitých podmienok je výbušnina .

Pridajte komentár

*