Ako budeme vedieť, že vakcíny fungujú? Zvýši sa miera prežitia infekcie COVID-19 z 99,8% na 99,9%?

Skutočná príčina bolestí – Ako je chrbtica spojená so všetkými orgánmi

Print Friendly, PDF & Email

body orgánov na chrbtici

Problémy s chrbticou často spôsobujú bolesti v úplne odlišných častiach tela. Keď potom omylom liečime iné choroby, tak samozrejme, že je takáto liečba neúspešná.

Z uvedeného dôvodu by sme pri každej bolesti mali brať do úvahy aj možnosť, či nie je príčina ťažkostí náhodou v chrbtici.

Ak niekde pociťujete bolesť, pomocou obrázku na začiatku článku dokážete určiť, z ktorý stavec na chrbtici za to môže byť zodpovedný.

Potom sa môžete zamerať na to, či v danej oblasti nemáte na chrbtici nejaké anomálie.

Ak tam naozaj existujú, tak je veľká šanca, že ich odstránením sa zbavíte aj takzvanej fantómovej bolesti v inej časti tela.

Najčastejšie prejavy anomálii na chrbtici

Podľa mnohých osteopatov (holistických lekárov špecializujúcich sa na pohybové ústrojenstvo), napríklad až 70% bolestí hláv vyviera práve z chrbtice.

Medzi ďalšie časté zdravotné problémy spojené s krivou chrbticou, posunutými platničkami či poškodenými stavcami patria:

  • hučanie v ušiach
  • problémy s prehĺtaním jedla
  • zrakové vady
  • mnohé iné

Ak napríklad pociťujete bolesť a stuhnutosť v rukách, skontrolujte si krčnú chrbticu.

Problémy s hrudnou chrbticou môžu zasa napodobňovať bolesti srdca, žalúdka alebo čriev.

Anomálie v driekovej chrbtici sú zodpovedné nielen za bolesti v spodnej časti brušnej dutiny, ale napríklad aj za bolesti v bedrových kĺboch či stehnách.

Môžu tiež ovplyvňovať cit v nohách a chôdzu.

Záver

Dôsledná starostlivosť a posilňovanie chrbtice vás s vysokou pravdepodobnosťou zbavia bolestí vnímaných na iných miestach tela.

Možno si takto konečne vyriešite aj ťažkosti, s ktorými vám celé roky nedokázal nikto pomôcť.

Zdroj: The Real Cause Of Pain – How The Spine Is Connected With All Organs

Súvisiace článkyUpozornenie: Tento článok je názorom jeho autora a v žiadnom prípade nenahrádza konzultáciu ani vyšetrenie lekárom v zdravotníckom zariadení. Príspevky a komentáre môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Pridajte komentár

*