Vlna utešene stúpa: Prečo sú zaočkovaní ľudia stále častejšie pozitívni?


Print Friendly, PDF & Email

Vlna utešene stúpa: Prečo sú zaočkovaní ľudia stále častejšie pozitívni?

(Jon Rappoport, nomorefakenews.com) Pozorný čitateľ ma upozornil na dôležité vyhlásenie v dokumente, uverejnenom spoločnosťou OraSure Technologies, výrobcom rýchlotestu na Covid-19.

Dokument je uverejnený na webovej stránke FDA. Jeho názov je “IntellSwab COVID-19 Rapid Test – Healthcare Provider Instructions for Use.”

Kľúčový citát sa nachádza v časti nazvanej Obmedzenia testu:

„Potenciálna krížová reaktivita rýchlotestu IntellSwabTMCOVID-19 s vakcínami proti COVID-19 nebola hodnotená.“

V zdravotníckej komunite je pojem „krížová reaktivita“ všeobecne zrejmý. Znamená: „Test určený na zistenie toho, či je v tele osoby prítomné X, v skutočnosti zistí Y, úplne irelevantnú položku, no chybne ju nazve X.“

Napríklad, niekto si dá v noci pred testom tri drinky a test potom mu vyjde pozitívny na prítomnosť nejakého choroboplodného zárodku, pričom v skutočnosti test reaguje na alkohol v nápojoch.

A v tomto dokumente, ktorý som práve citoval, výrobca ochotne priznáva, že nebolo prihliadnuté na možnosť, že test na COVID reaguje na VAKCÍNU PROTI COVIDU a potom chybne uvádza, že zaočkovaná osoba má v tele VÍRUS.

(Poznámka redakcie: Nebude toto dôvod, prečo aktuálne boli pozitívne testovaní na covid hlavný hygienik Mikas či ministerka Remišová?)

Otázka teda znie:

Prečo sa výrobca nezameral na problém krížovej reaktivity? Dokument ukazuje testy na všetky druhy ďalšej možnej krížovej reaktivity.

A ďalšia otázka je:

Ako môžu regulačné úrady udeliť oprávnenie na núdzové použitie tomuto testu, keď nebola skúmaná krížová reaktivita s vakcínou?

Výrobca jasne očividne chápe, že krížová reaktivita s vakcínou je možná, inak by sa o nej nezmieňoval.

Sú očkovaní ťahúňmi tejto vlny pandémie?

Zamyslite sa nad týmto scenárom:

Niekto sa dá zaočkovať vakcínou proti covidu. Teraz sa môže vrátiť do práce na svoje pracovisko.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Jeho šéf ale chce, aby sa všetci zamestnanci naďalej testovali. O tri týždne neskôr si robí test ten zaočkovaný – a keďže test NAOZAJ krížovo reaguje s vakcínou, povedia mu, že je pozitívny.

Musí ísť domov. Ak má kašeľ alebo nádchu, môže skončiť u lekára, ktorý ho môže poslať priamo do nemocnice. V tej chvíli už nie je nič isté.

Ktovie, akú veľmi nebezpečnú a život ohrozujúcu liečbu môže nasadiť nemocnica (napr. umelú pľúcnu ventiláciu) – najmä, ak tá nemocnica dostáva od štátu peniaze nielen na diagnostikovanie, ale aj na liečbu každého covidového pacienta.

(Poznámka redakcie: Nedávno sme sa tejto téme venovali v článku o otrasných pomeroch v Univerzitnej nemocnici L. Pasteura na Rastislavovej ulici v Košiciach.)

V tomto článku sa nepokúšam vysvetliť, prečo by mohl test krížovo reagovať s vakcínou. Možný je celý rad vedeckých úvah. Je len poukazujem na existenciu testov na covid, u ktorých nebola dôkladne skúmaná krížová reaktivita s vakcínou.

A to je úplne iný problém než obrovský počet úmrtí a ťažkých poškodení spôsobených priamo vakcínou.

Až na to, že to nie je samostatný problém, lebo ak potom veľmi veľký počet zaočkovaných ľudí je pozitívne testovaných na COVID a k pozitívnym testom dochádza z dôvodu krížovej reaktivity, prispieva to k šialenému medicínskemu tvrdeniu, že sa ľudia musia očkovať TOXICKÝMI posilňujúcimi dávkami, aby odvrátili možnosť „chytenia covidu“ už po jednej či dvoch dávkach vakcíny.

Začarovaný kruh: Očkovanie poháňa vlnu a vlna zasa poháňa očkovanie?

Od štátnych inštitúcií verejného zdravotníctva je neospravedlniteľné a zločinné schváliť test, ktorý nebol skúmaný na krížovú reaktivitu s vakcínou, keď tou vakcínu sa očkujú milióny ľudí.

Poskytnem vám jednu zasvätenú úvahu ohľadom krížovej reaktivity:

Test na covid hľadá kus RNA, o ktorom PREDPOKLADÁ, že je časťou „vírusu“. Vakcína nejakú časť toho kusa RNA obsahuje. Keď sa potom urobí test – v závislosti na citlivosti testu – budú na „vírus“ „pozitívni“ mnohí predtým zaočkovaní ľudia.

Všetko je to zábava – pokiaľ za zábavu považujete ničenie životov.

Ľudia, ktorým bola podaná vakcína a potom im kázali sa testovať, by mohli povedať: „Chcem, aby ste sa mi zaručili, že test bol dôkladne preverený na krížovú reaktivitu s vakcínou. Dokážte to.“

Nehovorím, že by tento argument obstál po právnej stránke, lebo objaviť sa pred súdom je ako hod kockou; no mohol by cúvnuť zamestnávateľ, ktorý test nariadil.

Toto však rozhodne NIE JE odporúčanie, aby sa všetci najprv zaočkovali.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Autor: Jon Rappoport, Zdroj: nomorefakenews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Marek Košice,

  Od teba som tu čítal za celú dobu:

  – nadávky na Maroša a HP
  – tvoje skúsenosti z erotických zoznamiek

  Nie som tvoj verný čitateľ, tak si možno niekedy písal i o inom a neviem o tom.

  Každopádne, slizkejšieho tvora aby človek lupou pohľadal.

  Vadíš mi tu, chýbať mi nebudeš.

 2. a nemôže to byť tým, že ani zaočkovaný nemajú nos ani ústa zabalené v igelite? a v pohode vdýchnu okolo plachtiace vírusy lebo uz „nemusia “ nosiť respirátory a dávat si pozor? a ten AG test si vírus v nose nájde?? a PCR test následne identifikuje pozitivitu ale ani netuší či je vírus schopný rozmnožovania a vyvolania choroby?

  • Práveže očkovaní sú tí, čo najviac nosia rúška a respirátory. Zvyčajne respirátor a na ňom ešte natiahnuté rúško.

   • 🙂 to je pravda, ale normalny bezni kolegovia v praci to uz neriesia, nenosia ani/ani 🙂

    • Tak nenoste ani vy, ak nie ste zaočkovaný.

     • medzi ludmi v obchode ano, inak nie, a som antimrnavaxer, a zrovna klasicky vonku a dnes na slnku a pozeram kolko chodi divnych bytosti s respiratorom 😉

   • holistický prístup

    redakcia,

    aj tzv. „sarkazmus“ je čierna mágia – spadá pod ČAROMUTIE … takže ČÍ „svet“ tvoríte?!? … Tvoríte myľlienkami, slovami, precíťovaním … a všetko je to veeeľmi TEMNÉ …

    • Reakcia severoamrických indiánov na bieleho muža bolo utiekanie sa k duchovnu a ako im to pomohlo? Genocída bola takmer dokonaná. Iste, ich duše sa možno stali osvietené, no fyzicky mnohé indiánske kmene vyhynuli. Ak by boli skántrili Kolumbusových mužov a jeho lode potopili hneď na začiatku, mohli sa svojmu osudu vyhnúť a dnes by bola história úplne iná. Niekedy sú vám bukvy lásky a mieru nanič. Treba činy.

     • holistický prístup

      Síce vôbec netuším, čo chcel „básnik“ povedať, ale do dnešných čias aj „indiánov“ lovia – VŠETKY KULTÚRY ničia a ničia ich bytosti – čaromutie je časť ničiacich programov – zmena slov, zámena významov, zmena písomníctva, odstránenie obrazového písma, sarkazmus, …, … = rozsynchrovanie vedomia a nadvedomia – aj tých „idniánov“, o ktorých sa zmieňujete – ničili a ničia rovnako, ako a Slovienov a Árijcov – to sa deje so všetkými KULTÚRAMI … takže?!? – TVORÍTE v DUCHOVNOM svete … a TVORÍTE energie nízke – strach, hnev, pomsta, …, bolesť, žiaľ, …. to sú energie, ktoré TEMNÍ potrebuú na vytvorenie ich sveta – preto ICH OKULTNÉ RITUÁLY S MUČENÍM, SMRŤOU, BOLESŤOU, … – a keďže sami sú bez prístupu k životnej energii potrebnej pre ich existenciu – tak si takéto BATERKY vytvorili násilím zo svetlých bytostí … práve pomocou rôznych programov … a k tomu boju … tak to je tiež na obsiahlu knihu – a začať by bolo načim: VŠETKO JE LEN ENEGRIA A JEJ PREJAVY …

      Takže váš komentár je úplne „mimo mísu“ … podľa vás činy sú v sarkazme?!? …

     • A z vášho komentára sme sa dozvedeli čo? Samé abstraktné ezoterické kecy.

     • holistický prístup

      redakcia,

      topíte sa v lžiach s menom HIS-TORIa a dejiny a pravda vám uniká.

      Dozvedeli ste sa, že sa topíte v čiernej mágii – teda sami TVORÍTE svet TEMNÝCH entít – ste sami svojim katom … ak je to tak, ako sa tvárite a nie naopak …

      Ja nie som TEMNÝ ezoterik … jesm SLOVIEN – JESM VÍŤAZ.

      VŠETKO je len a len ENERGIA a jej podoby …

     • A ostatní čitatelia aký prínos majú z toho, že sa dozvedeli, že vy ste SLOVIEN a VÍŤAZ?

     • holistický prístup

      Dozvedeli sa to, čo aj, že „redakcia“ stále útočí na BIELEHO ČLOVEKA – teda je figúrkou TEMNÝCH ENTÍT!!!!

      Pravý BIELY ČLOVEK nikdy nikoho nezavraždil; nikdy nikoho neokradol; nikdy nikoho neznásilnil, …

      Nie VŠETKO, ČO SA TVÁRI „BIELO“ je naozaj „BIELE“ … dobré ráno stará mama … ako sa ešte vyfarbíte?!?

     • holistický prístup

      … a ešte sa dozvedeli, že BIELY ČLOVEK je jedine SLOVIEN a ÁRIJEC a nik iný – keď si uvedomia, KÝM naozaj sú, tak sú VÍŤAZI – a že práve VY – redakcia – tak často na nich útočíte … aké OKOVY milujete?!?

     • A iní ľudia ako SLOVIENI a ÁRIJCI nie sú VÍŤAZI? Oni sú čo, PORAZENÍ? Alebo nebodaj PODĽUDIA? Inak máme v hlavičke všetko v poriadku? Nezabudli ste si dať dnes lieky? Alebo vám v tých psycho-ústavoch dávajú nekontrolovaný prístup na internet a takto to potom dopadne?

      Asi vám dáme trvalý BAN. Nielenže ste psychicky chrorý, ale ešte aj rasista a vkuse tu zasmraďujete diskusie.

    • holistický prístup

     Dozvedeli sa to, čo aj VY – „redakcia“ – že sarkazmus je čierna mágia;, čo je to čaroutie – čierna mágia; čo a aké sú programy TEMNÝCH – ako sa vkladajú a udržiavajú; … dozvedeli sa toho veľa a hlavne sa dozvedeli, že

     VŠETKO JE LEN A LEN ENERGIA A JEJ PREJAVY

     … a zistili, že „redakcia“ je figúrkou TEMNÝCH …

     Maroša ste už vyštvali … tak čo s VAMI …

     • Ludia posadnutý ezoterikou a rôznymi satanskými teoriami sa nachádzaju v labirinte z ktorého sa nedokážu vyslobodiť.My kresťania máme v tom jasno „Modli sa,pracovať a bojovať.

 3. Je až neuveriteľné, že za takú krátku dobu medzi ľuďmi narástlo toľko agresivity, zloby nevraživosti, nenávisti a presadzovanie vlastného ega za každú cenu. Samozrejme, že tieto negatíva tu boli aj predtým, ale boli v latentnej podobe. Aby sa naplno prejavili, stačil impulz v podobe kovidového šialenstva. Niektoré komentáre na tomto fóre sú žiaľ toho dôkazom. Mám obavy, či zmena k lepšiemu je ešte možná, lebo zákopy medzi bojujúcimi stranami sú už poriadne hlboké!

  • Bolo to v ludoch stale, ale energie, ktore momentalne su pritomne na zemi, to vsetko vyplavuju z ludi a preto sa to deje a bude sa to este stupnovat.

   • holistický prístup

    posol,

    NIE!!! – je to PROGRAM!!! … to nie je človeku dané … je to dodané človeku z VONKU … aby sa stal OTROKOM …

  • Galaxia andromeda

   Nenapadlo Vas ze je to zamerne aby agresivita ludi bola zneuzita na vojnu?

 4. V láske v pravde deň sa dej …

 5. Zaujali ma dva výroky nemeckého publicistu a filozofa Matthiasa Burchardta, vystihujúce túto dobu: „V priebehu r.2020 namiesto homo humanus začal prevládať homo hygienicus“ a kresťanská idea: „Miluj blížneho svojho“ sa mení na „Boj sa blížneho svojho.“ Tvrdí, že západ po korone sa prebudí v troskách a žiadny návrat k normálu nebude! Nechcem s ním polemizovať, ale zdá sa mi to dosť pravdepodobné.

  • Máte pravdu. Za to však nemôžu ani tak samotní ľudia, ktorí sa nechali zhypnotizovať. Za to môžu elity, ktoré s použitím psychologických metód mali presne zanalyzovanú psychiku človeka, presne vedeli, aké správy mu majú prinášať a tiež presne vedeli, koľko ľudí tým obalamutia – 30% úplne, 40% čiastočne a 30% nie. Tých 70% im však úplne stačilo na pretvorenie spoločnosti.

   Už sme to tu raz mali – z normálneho národa v rokoch 1920 sa v rokoch 1930 Hitlerovi (a jeho mašinérii) podarilo „zmagoriť“ 95% národa. Raz sme videli jeden historický film, kde prídu americkí vojaci do krčmy na nemeckom vidieku tesne po vojne a pýtajú sa krčmárky, koľko Nemcov podporovalo fašistov. Ona im na to udivene odpovie, že predsa všetci Nemci podporovali fašistov.

 6. Nikdy nebolo dokazane, ze by virusy sposobovali choroby. Ked to mali farma firmy na sudoch v USA dokazat nikdy toho neboli schopne. SPominam si na take sudy na AIDS a kliestovu encefalitidu.

 7. Redakcia – môžete tam nechať aspoň ten komentár z Košíc, ktorým ma s vaším súhlasom posiela do *?
  Ďakujem! Zasial som, čo som zasial – uvidíme, čo z toho vyrastie. Vyymazanie komentárov je naozaj zúfalý čin slabocha! Pripadá mi to, ako keď žena z pomsty vyhádže po rozvode chlapovi všetky udice, než sa po ne „chudák“ stihne vrátiť! Nič ste nepochopili, pretože nič ste sa na pieskovisku pre život – pod dohľadom svojej mamičky – NENAUČILI!
  Toto nie je o hradoch z piesku! Matkojeb Oidipus zabil svojho otca preto, že ho matka ako dieťa odvrhla! Podstata zvrátenosti na vašom piekovisku! Ja som dospelý! Vy – redakcia – milujete infantilov! Pretože ste matriárchálna kobyla! A preto neustále vodíte svoje stádo v ohrade! Naučili ste sa a ostatných žrať seno!

  • Ad „Matkojeb Oidipus zabil svojho otca preto, že ho matka ako dieťa odvrhla! “ – pretože tak nemohol poznať ani matku, ani otca! „Koreňom zla je nevedomosť!“ – Budha

   Rozvrat začína dezorientáciou! Potom nastupuje demoralizácia! A pri kritickom množstve dezorientovaných a demoralizovaných ľudí začína spontánny rozvrat celého národa!

   Dezorientácia začína polopravdou!
   Svoj boj s polopravdou TU – končím! Buď UŽ ste schopní, alebo nie ste schopní prevziať zodpovednosť – za pravdu! Buď to, čo som zasal vzíde, alebo nevzíde.
   Buď to, čo vzíde prežije, alebo neprežije. Ak nevzíde tu a neprežije tu – zasejem inde. Som Arian!
   ————————————————————————–
   Yuri Bezmenov o rozvracení národa (ideologická subverze)
   https://www.mojevideo.sk/video/2c6f7/yuri_bezmenov_o_rozvraceni_naroda_(ideologicka_subverze).html

   Koľko obyvateľov bude mať Slovensko v roku 2100? Štúdia …
   [Prehľadávať doménu markiza.sk] https://www.markiza.sk › spravy › zahranicne › 2002835_kolko-obyvatelov-bude-mat-slovensko-v-roku-2100-studia-vyvolava-obavy
   Populačné maximum u nás podľa štúdie nastalo už pred dvomi rokmi (5,42 milióna), v roku 2100 tu podľa modelu bude žiť len 2,56 milióna obyvateľov. V rámci susedných krajín sa napríklad v Poľsku počet obyvateľov zmenší o viac ako polovicu. Kým v roku 2017 tam žilo 38 miliónov ľudí, v roku 2100 to bude len 15,5 milióna.

   • holistický prístup

    Maroš,

    už dnes je na tzv. „SK“ približne švrtina cigánov + nejakých 20% sivých + približne 15=20% ich oddaných OTROKOV + = PRIVILEGOVANÍ, BEZ TRESTNÍ, … – to je OBRAZ – na tom makali veeeľmi dlho – no a tých sa následne veeeľmi ľahúčko zbavia – nechajú ich vyvraždiť sa a zožrať medzi sebou …

    • holistický prístup

     … a mnohí sú lapení v rôznych TEMNÝCH sieťach – kultoch – v „cirkvách“, stranách, organizáciách, štátoch, týchto krajinách, republikách, … – rozúskované – rozdrvené v „mäsiarskom mlyne“ … už len max. 10% sú Slovieni – preto dôraz na každú bukvu každého slova … preto to držanie na spodných troch čakrách … preto to šírenie zloby …

     • Som presvedceny, ze je nas viac ako 10%. Aj ked ano vela z nas su lapeny v hociakych nizkych hrach, ale postupne sa im budu rucat a teda otvarat oci a snad este budu mat sancu zobudit sa.

 8. Hmmm… drinky… nie štamprlíky?

 9. Minister vnútra Roman Mikulec a ministerka investícií Veronika Remišová / 3x napichaná a 2x pozitívna/ mali pozitívny test na ochorenie Covid-19. Potvrdili to tlačové oddelenia rezortov. Obaja ministri sú bez príznakov a pracujú z domu.
  Detto aj nás pretučnelec Mikas……….

  Strááááááááášna choroba bez príznakov. Tá pozitivita bola asi z toho smradu čo pod chvíľu vypustia z úst.
  A takéto nič zastavuje vyučovanie na školách, vytvára lockdovny ap. obmedzuje práva občanov.

  Táto plándemia funguje ako mušketierske heslo: Jeden za všetkých a všetci za jedného. Nepochopiteľné, aby celú zemegulu zasiahol v rovnakom čase a s rovnakými následkami vírus. A potom prídu jeho varianty a zase všade . A potom prídu koordinované rozhodnutia vládných papalášov ako rovnako postupovať. Ak jeden tak všetci- a la Aramis a D’Artagnan. A potom príde na rad vakcínovanie, aby vraj zničil túto pliagu tak ako nariadi hlavný král Pfizer.

  A ako vidieť hlavný král Pfizer zlyhal, lebo vakcína nefunguje a možno konečne príde na rad nejaký Richelieu, možno vláda absolutizmu . A možno aj revolúcia,
  a potom aj všetka pravda sa dostane na svetlo sveta, možno. Len gilotíny už nefungujú a to je škoda.

 10. …samozrejme všetko ohľ.cov. je sfalšované, ,,umele vytvorené“…samej mi je ,,proti srsti“, čo sa deje…po mesač.pauze nastupujem opäť do práce, uvidím, ako to bude pokračovať….na vakcíny idú ľudia viac – menej dobrovoľne, nemôžu ich ,,zastreliť“, keď si ich nedajú….možné je len to, čo človek dovolí……a vďaka za tie videá z tých protestov, sú teda priamo od ,,autora“….

 11. holistický prístup

  provokater,

  … si úplne mimo – všetko, čo napíšeš, je len a len o TEBE – aj tie vulgarizmy – … programy strachu, smrti, bolesti, otroctva, utpenia, pomsty, … – to sú programy vložené pri tom slávnom „pokresťančovaní“ – OHŇOM A MEČOM – kŕmerné sutanistami s umučenou mŕtvolou na kríži – šíritelia mrti, otroctva, okov, strachov, … – toto činili po celej „zemi“ … následne pridávali ďalšie.

  NAJLEPŠÍ OTROK JE TEN, KTORÝ SI NAVLIEKA OKOVY SÁM A MILUJE ICH … a TY ich ani len nevnímaš a vinníš iných … že si to TY sám … TI ani len nenapadne …

 12. holistický prístup

  PREČO?!? – pretože takto je to patentované!!!!

 13. …Maroša máločo len tak hocikto rozladí….keď bude chcieť, vráti sa a napíše svoje rozum.poznatky opäť, keď nie, budeme si ich musieť zisťovať sami…

 14. …malo byť v máločom…..

Pridajte komentár

*