Šokujúce svedectvo lekárky o úmrtí jej otca na covidovom ARO v Košiciach


Print Friendly, PDF & Email

Šokujúce svedectvo lekárky o úmrtí jej otca na covidovom ARO v Košiciach

(Rádio Infovojna) Nedávno sme priniesli článok o podozreniach z toho, že sa na covidových oddeleniach nezmyselne podáva drahý experimentálny liek remdesivir so závažnými vedľajšími účinkami, vrátane vysokej miery úmrtnosti.

Neubehlo veľa času a máme tu ďalšie závažné podozrenie z obzvlášť zlomyseľného konania lekárov. Tentokrát má ísť o možnú vraždu nepohodlného pacienta jeho zbytočným napojením na umelú pľúcnu ventiláciu.

Svoju osobnú skúsenosť s otrasnými pomermi na covidovom ARO košickej nemocnice Louisa Pasteura priniesla MUDr. Lischková vo vysielaní internetového rádia Infovojna dňa 25.1.2021.

Celý záznam relácie môžete nájsť na tomto odkaze.

Lekárka MUDr. Nikola Lischková vypovedá o tom, ako podľa nej došlo kvôli pomste k úmyselnému zavraždeniu jej otca lekára-chirurga MUDr. Zoltána Lischku. Jej výpoveď začína v čase približne 61 minút.

Už zostrihanú verziu nahrávky nájdete TU.

Nakoľko je rozhovor s pani doktorkou pomerne dlhý, trvá takmer 1 a štvrť hodiny, pripravili sme pre vás vlastnými slovami stručné zhrnutie najpodstatnejších vyjadrení.

Svedectvo MUDr. Lischkovej o smrti jej otca

Pani doktorka v rozhovore uvádza, že jej otec MUDr. Lischka bol relatívne mladý, mal len 58 rokov. Nebol zástancom očkovania proti covidu a taktiež zastával názory ohľadne pandémie, ktoré sa nezhodovali s oficiálnym naratívom.

Bol fanúšikom alternatívneho rádia Infovojna a zvykol ho často aj medzi lekármi propagovať. Na rozdiel od iných lekárov, ktorí odmietajú ošetrovať netestovaných či neočkovaných pacientov, on vždy ošetril každého bez rozdielu.

Doktorka Lischková uviedla aj príklad, keď jej otec zoperoval jedného chlapca s „čiernou“ nohou, ktorého nikde inde nechceli operovať a ak by ho on neošetril, do 2 dní by chlapec zomrel.

V strede novembra 2021 otec pani doktorky Lischkovej bohužiaľ ochorel na covid.

Nakoľko si bol dobre vedomý, aká je situácia v slovenských nemocniciach, za žiadnu cenu tam nechcel tam ísť. Doslova plakal a prosil rodinu, aby ho do nemocnice nedávali. Zo začiatku sa preto liečil doma.

Rodina sa však o neho bála a chceli mať aj nejaké laboratórne vyšetrenia, preto mu neskôr zavolali záchranku. Tá ho odviezla do košickej Univerzitnej nemocnice Louisa Pasteura na Rastislavovej ulici, teda do rovnakej nemocnice, kde MUDr. Lischka sám pôsobil.

Jeho zdravotný stav však nebol kritický. Keď mu podali kyslík, saturácia krvi sa mu zlepšila na 96%. Bol normálne pri vedomí, obsluhoval sa úplne sám. V nemocnici ho umiestnili na covidovú JIS-ku (bol na rozhraní JIS-ky a bežného oddelenia).

Ako uvádza pani dokrorka Lischková, miestni covidoví lekári poznali postoje jej otca a boli voči nemu značne nepriateľskí.

Hneď v prvý deň hospitalizácie došiel za ním primár Oddelenia anesteziológie a intenzívnej medicíny (ARO) MUDr. Ján Michlík, ktorý sa mal v nemocnici údajne vyjadrovať, že „neočkovaným pacientom treba zatlačiť oči a poslať ich na druhý svet“.

Napriek relatívne dobrému zdravotnému stavu otca pani Lischkovej mu chcel primár Michlík hneď indikovať pľúcnu ventiláciu.

Ako všetci vieme, napojenie na pľúcnu ventiláciu sa prakticky rovná rozsudku smrti. Umiera na nej 80-90% pacientov, niekde aj 100%. Na ventiláciu sa preto dávajú len pacienti, ktorí sa dusia a nevládzu už sami dýchať ani vysoko prietokový kyslík.

To však nebol prípad MUDr. Lischku, keďže jeho saturácia krvi kyslíkom aj klinický stav boli pomerne uspokojivé.

Podľa vyjadrení pani doktorky Lischkovej na ventilátor nedávali v košickej nemocnici pacientov v oveľa ťažšom stave než bol jej otec, preto nechápala pohnútky MUDr. Michlíka (hoci ich tušila).

MUDr. Lischka ventiláciu samozrejme odmietol a nakoľko to bola jeho jasná vôľa, aj vôľa rodiny, tak na ventilátor ho zatiaľ nenapojili. V univerzitnej nemocnici sa však necítil v bezpečí a nedôveroval tamojším lekárom, preto chcel byť preložený inam.

Rodine sa cez známostí podarilo vybaviť presun otca do Východoslovenského ústavu srdcových a cievnych chorôb (VUSCH), kde pôsobí aj známy lekár MUDr. Török, ktorý má s liečbou covidu veľmi dobré výsledky (pozn. redakcie: lieči totiž inými než oficiálnymi protokolmi ministerstva zdravotníctva).

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Všetko už teda bolo vybavené a schválené. Pre MUDr. Lischku bola dokonca poslaná sanitka na prevoz.

Covidové oddelenie Univerzitnej nemocnice Louisa Pasteura ho však odmietalo druhej nemocnici vydať. Vyhovárali sa, že na prevoz do VÚSCH by musel byť pacient s ochorením srdca. To však MUDr. Lischka bol, pretože trpel vysokým krvným tlakom aj ďalším ochorením srdca.

Košická Univerzitná nemocnica aj napriek tomu jeho presun zákerne zmarila.

Ako sa vyjadrila pani MUDr. Lischková, lekári v Univerzitnej nemocnici boli voči jej otcovi celý čas nepriateľskí, vyčítali mu, že sa nedal zaočkovať a mali ním aj natriasať. Podľa lekárov ním triasli „na prebratie“, no jeho dcéra tvrdí, že to je lož, pretože jej otec bol celý čas responzívny (na podnety reagoval normálne).

Podľa vyjadrení MUDr. Lischkovej aj iní zdravotníci a zdravotné sestry dosvedčujú, že mnohí lekári v košickej Nemocnici Louisa Pasteura sú priam hystericky zhypnotizovaní a útoční proti neočkovaným pacientom, mnohí sa mali vyjadrovať, že „neočkovaní nech zomrú“.

Otca doktorky Lischkovej dal primár MUDr. Michník napokon predsa len presunúť na ARO, osobne mu spravil tracheotómiu (dieru do krku pre hadicu na dýchanie) a napojil ho na pľúcny ventilátor.

Dňa 1. decembra 2021 na košickom covidovom ARO napokon MUDr. Lischka zomiera.

Podľa jeho dcéry mal edém pľúc, čo naznačuje, že nemal covidový zápal pľúc. Z čoho mal edém (vodu) pľúc nevie, no má podozrenie, že to mohol spôsobiť už v úvode článku spomínaný experimentálny liek remdesivir.

V lekárskych záznamoch síce podanie remdesiviru uvedené nie je, ale podľa pani doktorky Lischkovej je na ARO oddelení možné všetko, teda aj podanie lieku, ktorý nezapísali do zdravotnej dokumentácie.

Po úmrtí jej otca chceli košickí lekári robiť pitvu, čo však rodina odmietla. Ako dôvod uviedla doktorka Lischová to, že pitve nedôveruje. Ak by mu totiž do pitevnej správy uviedli „covidový zápal pľúc“, potom by už nikto, ani Úrad pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou, nič neprešetroval a úmrtie by označili za 100% úmrtie na Covid-19. Prípad by bol uzavretý.

MUDr. Lischová je presvedčená, že jej otca úmyselne zavraždili ako pomstu za jeho nekonformné názory na pandémiu a očkovanie.

V rozhovore na Infovojne sa zamýšľa, že keď ona ako lekárka nedokázala zabrániť vražde svojho otca, tak bežný človek v rukách sfanatizovaných lekárov košického covidového ARO musí byť úplne bezmocný.

Ako je možné, že si niečo také vôbec lekári dovolia? Majú totiž pocit absolútnej neohrozenosti.

Pani doktorka Lischková si je vedomá, že proti nej košickí lekári teraz zrejme usporiadajú štvanicu a záplavu trestných oznámení, no ona je ochotná do toho boja ísť. Títo lekári totiž prekročili červenú čiaru a odtiaľ už niet návratu.

História má príklady, ako bolo naložené s vraždiacimi lekármi

Nedávno sme publikovali článok z čias epidémií bubonického moru v 16. storočí, ktorý uvádzal, ako lekári hnaní vidinou zisku boli schopní úmyselne nakazovať a vraždiť pacientov a ako s nimi ľud potom naložil, keď pravda vyšla na povrch.

Zdá sa, že ani po 500 rokoch sa niektoré monštrá v bielych plášťoch, nazývajúci sa lekári, príliš nezmenili.

Namiesto dodržiavania Hippokratovej prísahy a záchrany ľudí sa pre mamon a osobnú pomstu neštítia tých najodpornejších činov proti inej ľudskej bytosti, vrátane mučenia a vraždy.

Určite si spomínaný článok pozrite, môže nám poslúžiť ako memento a varovanie aj pre dnešnú dobu. Nájdete ho TU.

Ako ďalej?

Moderátor relácie na Infovojne sa v závere rozhovoru s pani doktorkou Lischkovou zamýšľa nad tým, že bude nevyhnutné pristúpiť k exemplárnemu potrestaniu covidových zločincov.

Že sa nesmie opakovať situácia z roku 1989, keď po „sametovej revolúcii“ mnohí bývalí komunisti a ŠTB-áci jednoducho prezriekli kabáty a pretransformovali sa do novej vlády, úradov alebo sa z nich stali privatizéri a novodobí „ctení páni podnikatelia“.

Dnes už bude nevyhnutné zločincov súčasného covidového režimu prísne a exemplárne potrestať. Nie z pomsty, ale ako výstrahu pre ostatných. Ak by totiž teraz vyviazli bez trestu, tak vo svojich ohavných zločinoch by určite pokračovali.

Samozrejme, časom ľudia zabudnú a zlo sa vráti tak, ako sa vrátilo v histórii mnohokrát. No exemplárne potrestanie zločincov nám zabezpečí, že aspoň na jednu či dve generácie bude pokoj a zo strachu z udelených trestov nikoho ani len nenapadne, aby podobné činy zopakoval.

Sme veľmi zvedaví, ako sa k prípadu smrti a možnej úmyselnej vraždy MUDr. Lischku postaví polícia.

Či začne tento prípad poctivo vyšetrovať alebo naopak, či začne podozrivých lekárov-vrahov kryť, označovať tieto informácie za „hoaxy“ alebo „poplašné správy“ a naháňať tých, ktorí na možné zločiny lekárov upozornili.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Zdroj: infovojna.sk, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Ide práve o to, čo som spomenul v predchádzajúcom príspevku. A to v prípade MUDr. Zoltána Lischku nebolo povinné očkovanie, ktoré ani napriek Lengvarského uisťovaniam nie je definitívne zažehnané. Neviem si predstaviť, čoho by boli zúriví vaxeri v bielych plášťoch schopní, keby sa zaviedlo. Podotýkam, že bez odporúčania kardiológa sa pacient do VÚSCCH Košice nedostane, pokiaľ ho tam nedovezie záchranná služba.

  • Ad – „Podotýkam, že bez odporúčania kardiológa sa pacient do VÚSCCH Košice nedostane, pokiaľ ho tam nedovezie záchranná služba.“

   Zjavne si si to svedectvo nevypočul! MUDr.Lischku tam previezla záchranná služba – mal veľmi vysoký krvný tlak a záchvat dušnosti. Keď ťa to naozaj nezaujíma – venuj sa niečomu, čo ťa zaujíma, lebo sa správaš ako ignorant. Tak prečo by mal niekto venovať pozornosť tebe. Tebe otca asi nezabili – mne áno! Ja viem, aké to je! Ty si tu len odskočený „na schôdzi“. Zapísal si sa – čau!

  • Pritom sa dá koronavírusový zápal pľúc tak ľahko liečiť podomácku. Prečítajte si toto, ja osobne mám s touto metódou s koronavírusovým zápalom pľúc vynikajúcu skúsenosť: https://www.obrodaslovanov.sk/pdf/Liecba-koronavirusoveho-zapalu-pluc2.pdf

 2. Normálna vec po 2rokoch vymyvania mozgov sme sa dostali do stavu kde časť spoločnosti jednoducho nenávidí neočkovaných… pretoze uverili propagande…takze ak niekto veri tomu ze vakcina je jediné riešenie Danej situacie a neockovani su zodpovedni za súčasný stav a ešte sú ohrozením pre ostatných…tak ich jednoducho nenávidia a najradšej by ich uz vyzabijali…ved sa stačí len pozrieť na tie internetové diskusie …takze jednoducho ak ta niekto naozaj nenávidí a má možnosť ta zabiť tak ze sa to nikto nedozvie tak je veľká pravdepodobnosť ze to naozaj urobí…..ved sa nic nezmenilo rodia su tu taky ísty ludia ako pred 1000rokmi kde sa zabijalo preto ze si susedovi ukradol kozu … ešte pred nedávnom sa tu zabijali katolíci a protestanti vo vojne…tak na tom ze sa tu začnú zabíjať očkovaní a neockovani by naozaj nebolo nič zvláštne

  • VIDEO: Na odpůrce očkování by děti zavolaly policii. V talkshow kanadské televize jim za to tleskali
   https://www.infovojna.sk/article/video-na-odprce-ockovani-by-deti-zavolaly-policii-v-talkshow-kanadske-televize-jim-za-to-tleskali

   • správne – neočkovaní do plynu! Ale vážne, ľudkovia, prosím Vás, vydržte! Mňa najviac mrzí, že sme pasívni (seba nevynímajúc), že nevieme opustiť svoju komfortnú zónu. Pozrite, čo sa deje v uliciach na západ a juh od nás! Prečo sa to nedeje u nás? Ešte jedna poznámka – po cca 10 rokoch som musel vstúpiť do zdravotníckeho zariadenia. nechcite vedieť, čo mi povedala doktorka a ako sa správala. Nie, nedá sa opísať, verte…. Ani dozorcovia v koncentráku sa tak nechovali.

    • Treba vyčkať. Ich všetkých dobehne karma (respektíve vedľajšie účinky tých ich včeličiek). Síce nebudú mať potom za kým ľudia chodiť so svojimi zdravotnými problémami, ale to až tak nevadí. Budú sa musieť obrátiť na svojpomoc a alternatívnu medicínu. A potom zistia, že väčšinu svojich chorôb si dokážu aj sami vyliečiť a lekárov až na výnimky (napríklad akútne pri úrazoch) vlastne ani nepotrebujú 🙂

     • holistický prístup

      Nie sme chorí – sme trávení na všetkých úrovniach!!!! – vodou, vzduchom, JED-lom, p-OTRAVI-nami, psychicky, …, „liekmi“, „vakcínami“, žiareniami, …, dokonca aj SLOVAMI, ktoré nám nanútili, … – odstránením jedov sa organizmus harmonizuje – teda „vylieči“.

      Jeden KRUH ŽIVOTA pravého bieleho človeka je 16×9=144 rokov a naši predkovia tých kruhov žili veľa – každý, kto odíde zo života skôr je ZAVRAŽDENÝ!!!!!

      Problém s „vakcínami“ je nielen v jedoch ako technikáliách – ale aj a predovšetkým na energetických úrovniach – pretože sú v nich zakomponované energetické úrovne rôznych organizmov – takto odpájajú aj duše, ducha a zabraňujú prístup k Vševedomiu – k svojmu skutočnému JA – doslova menia genetický kód … je to obšírnejšia a podstatná záležitosť – zvlášť z dôvodu, že tieto tiež JEDY dostávajú priamo do organizmu – čím obchádzajú prirodzené bariéry – prekážky …

     • holistický prístup

      Tzv. „choroba“ je stav organizmu, kedy sa snaží zbaviť JEDOV – snaha HARMONIZOVAŤ SA – dokonca aj za cenu sebazničenia – to je v prípade, že je tých JEDOV PRIVEĽA a prirodzené odbúranie je niečim hatené … napríklad ďalšími pridanými JEDMI …

     • Ale aj schytate covid a zhorší sa Vám stav, prečo voláte záchranku??? Prečo idete do nemocnice??? Zostaňte doma a liečte sa

     • Vláda a médiá za 2 roky ľudí tak vystrašili, že aj mnohí inak racionálne uvažujúci panikária a psychika potom urobí svoje. Za to by mali byť médiá a vláda trestne stíhaní.

     • Chvalabohu, máme pokoj

     • vo všeobecnosti “očkovanych” karma nedobehne lebo prevažna väčšina ma placebo a tak su vytešeni ze im “vakcina” pomohla. Naopak, pri dalsom viruse a novrj “vakcine” očkovanci budu otvorene presadzovat teror a povinne očkovanie. Toto neskonči až dovtedy ked budu dostavat nie placebo ale “ostre” davky, t.j. vtedy ked satan sa rozhodne o masovej vražde celych narodov

    • Nie vsetci sme pasivny. Vela sa da toho spravit cez meditacie, o com by mohol hovorit pan s prezyvkou Holisticky pristup. Ina moznost momentalne podla mna nie je, ozbrojene zlozky su stale v ich rukach takze tam je cesta zarubana a s protestami si s prepacenim utieraju rit aj na zapade. Tiez by som sa nechcel moc rozpisovat, lebo ako poznamenal Maros neokryvajte svoje karty nepriatelovi. Nepovedal to presne takto, ale myslim ze podstata ostala.

     • holistický prístup

      kraken,

      nie je načim ma zviditeľňovať. PÁN je veľmi temná bytosť – to je ďalší dielik čiernej mágie, ktorý nám nanútili použivať – teda TVORIŤ pre TEMNÝCH – to isté napr. aj HO-SPODIN (SPODINA, ZO-SPODNÉHO-SPODU) a mnohé iné – ak tu napíšm, že aj „anjeli“ sú TEMNÉ- DÉMONICKÉ – bytosti – tak ma ukameňujú …

      Je najvyšší čas uvedomiť si, že všetky svetlé KULTÚRY sú tým „ukrižovaným“ na „kríži“ …

    • A ako ste sa branil?

  • provokater

   netreba, očkovaní to majú už spočítané

 3. Redakcia
  1/ Môžete do článku pridať link na prehrávanie výrezu tohto svedectva z relácie Infovojny? Má zhruba polovicu a je to len táto téma. Ide o to, že je to až v 2. polovici relácie a ľudia tak nemusia počúvať hodinu iné veci.

  Medicinálna mafia_Ako v „Jarčuškovej“ nemocnici komplici vraždia ľudí na ARO_svedectvo.mp3
  https://ulozto.net/file/ezmG5Y5iB2nW/medicinalna-mafia-ako-v-jarcuskovej-nemocnici-komplici-vrazdia-ludi-na-aro-svedectvo-mp3#!ZJIzMwR2A2HkBJEzAQD2LGZ4LwR0ZSqhZxWfLapjIR9zJzEzAN==

  2/ Kamže sa „pre istotu“ podeli hlavní protagonisti príbehu – jeden ako poškodený je už mŕtvy, ale čo taký MUDr.Jarčuška, čo taký MUDr.Mistrík – jeho pravá ruka, kam sa podelo meno lekára, ktorý intubovaným pacientom vypol kyslík?! Kam sa podelo meno lekára – tiež svedka, ktorý tento kyslík zapol znovu?! Ku.va! Veď to bol pokus zabitie skupiny ľudí!

  Čoho sa bojíte – veď relácia je zazdrojovaná! Takto vytvárate príbeh, ktorý sa NIKOHO osobne netýka! To je účel?! Vytvoriť z tohto zločinu vatu – a o týžďeň po tom neštekne pes?! Kam sa z tohto zločinu podeli vrahovia? Lebo z obetí takto zase urobia zločincov, ktorí ohrozujú spoločnosť! Lischka Lischka?!

  Veď za tým svinstvom sú konkrétni ľudia doboha!

  Vyslovený škandál, ale Badatel z toho urobil vágny článok, ktorý nemá gule! Kam sa podelo vaše svedomie?! Vy vôbec nie ste rozhorčení?! Ak áno – prečo to nepreukazujete?! Chýbajú vám expresívne výrazy?!

  Teraz začnú pohon na túto lekárku! Kto?! Duchovia?! Nie! Jarčuška, Mistrík a ich poskokovia! To vás neserie?! Že zničia život ďalšiemu človeku?! Koľko tisíc ľudí u nás zabili remdesivirom – to sa nedalo do toho zapasovať?! Šikana MUDr.Pijaka a jeho ohrozenie na živote?! Úch!

  Redakcia! Robíme zoznam pre tribunál – potrebujeme mená zmrdov, mená, mená doboha! Verejne mená! Toto je výstraha! Aby si pridali pancier na autá a dokúpili hasiace prístroje!

  3/ Neexistuje, aby som odteraz išiel do nemocnice neozbrojený minimálne niečim, čím sa dá bodať, rezať! Áno – zmrdovi lekárovi tu jeho krkavicu! Stačí malý nožík na gumičke od treniek zavesený niekde zvnútra pyžama – dá sa vytiahnuť zospodu. Nepodstatné ako – podstatné, že keď ma niekto omámi a bude ma chcieť zabiť na jeho „covidovom“ oddelení – liekmi, injekciami, prístrojmi, asistenciou! Zabijú vás aj vankúšom! To je fuk!
  Mám za sebou situ, keď som pred desiatkami rokov po náladovke, tesne pred operáciou krížových väzov zliezol v operačnej sále z postele len preto, že som predtým zaregistroval rozhovor – zmenu „plánu“ – niekto z operátorov im chýbal. Spýtal son sa lekára, čo mi idú robiť – že „Ideme ti vybrať meniskus!“ Ja na to – ale ja som tu kvôli plastike kolena!“ Lekár, ktorý bol večer pri mne – „To si mal povedať skôr!“ No do pi.e! Za sekundu zo mňa striekal adrenalín! Som zoskočil, odstrčil ho a išiel na cimru. Na drhý deň ma vyhodili.

  4/ Inšpirácia – nožík na krk. Značkový príliš drahý.
  https://prezij.to/noze-a-nastroje-archiv/136-n-k-1-nuz-na-krk-od-extrema-ratio

  Dá sa vyrobiť aj z lacného nerezového plochého príborového nožíka za 1 euro – predávajú ich v každom supermarkete. Skrátiť rúčku, čepeľ zbrúsiť karboškou do tvaru dýky obojstranne – aby sa ním dalo švihať všetkými smermi. Vylepšil by som ho rúčkou z PP vodovodnej rúry tavnou pištoľou. Vzhľadom na krátku čepeľ pod 8 cm vás nemôžu obviniť z nosenia útočného noža.
  https://www.vetroshop.sk/2ks-noz-jedalensky-snezka

  • Ten link, čo sme dali je verzia okresaná o hudbu a keď sa posuniete na minútu 61, tak už počúvate iba o tom, nie iné veci.

   Tento článok je len stručné zhrnutie, nie prepis celého rozhovoru. Je tam meno hlavného protagonistu. To vypínanie sa netýkalo ventilátorov, ale prietokového kyslíka a mal to robiť ten istý, ktorého spomíname v článku. Ten ďalší, ktorého nespomíname, bol v podstate iba buran, ktorý sa nevhodne správal k pacientom. Jarčuška sa priamo nedotýka príbehu MUDr. Lischku, spomenutý je tam len v zmysle, že z jeho oddelenia končí najviac ľudí na ARO.

   Kto chce detaily, môže si prehrať rozhovor, tam sú aj ďalšie mená.

   Prípadne môžeme z toho urobiť článok na pokračovanie. Ak by sme všetko chceli napchať do jedného článku, bolo by to moc dlhé a väčšina ľudí by to nedočítala do konca. Jarčušku a ostatných si môžme podať nabudúce. Takto sa aspoň udrží téma dlhšie živá. Rovnako to robia aj médiá hlavného prúdu, keď napríklad pri Kočnerovej threeme ju nevypustili naraz celú, ale postupne púšťali po kúskoch – udržiavali tému živú a navyše kúsky sú ľahšie stráviteľné ako desiatky alebo stovky strán prepisov naraz.

   A čo sa týka MUDr. Pijáka a remdesivoru, tak o tom sme písali nedávno tu:
   https://www.badatel.net/zomrel-vam-pribuzny-na-covid-v-skutocnosti-ho-mozno-zabili-nemocnicni-lekari/

   Dokonca ich ten článok tak vytočil, že to polícia na Facebooku vyvracala ako „hoax“. Zvláštne je, že len polícia, zdravotnícke weby to od nich neprebrali ako zvyčajne. Asi tomu nechceli robiť príliš reklamu. Majú strach. Ak sa pozostalí začnú vŕtať v zdravotných záznamoch svojich zomretých príbuzných, tak tie kovidové JIS a ARO oddelenia môžu mať ešte riadne horúco.

   • „Kto chce detaily, môže si prehrať rozhovor“ – tak ste si mohli ušetriť prácu s „prepisom“ – však stačí odkaz.

    • „Ten link, čo sme dali je verzia okresaná o hudbu a keď sa posuniete na minútu 61, tak už počúvate iba o tom, nie iné veci.“
     To na úložisku prehráva priamo už len to! Vokíte nepohodlné riešenie, ktoré ľudí odradzuje. Lichtner to pred koncom roka začal zakotviť na URL – teraz nie sú relácie na URL – správne by sa mala dať takáto pasáž spúšťať od konkrétnej URL. Ešte raz – môj link to rieši preto, lebo Ulozto zaviedli službu automatického prehrávania mp3. Len tej pasáže!

     • Vám vždy záleží na takých „prkotinách“. Ok, doplnili sme to tam.

   • Ano. Je to možné. Ne vše je tak jak mnozí „lékaři a odborníci tvrdí“.

   • Ak sa pozostalí začnú vŕtať v dokumentácii? A majú na to vzdelanie?? Či skúsenosti na ARO oddelení? Lebo inak to urobia celkom zbytočne. Odborníci na všetko, to je silná káva mať takéto argumentácie

    • Môžu dať dokumentáciu posúdiť nezávislému lekárovi, ktorému dôverujú.

     • V tomto štádiu by to mal byť súdny znalec. Lekárka nechcela dovoliť pitvu, aby to tam miestni „nezazdili“ – ale prečo sa nedomáhala pitvy inde?
      Mala ísť rovno na kriminálku! Napr. – na pitvách sa automaticky neskúma intoxikácia, pokiaľ na možnú otravu neupozorní pozostalý, alebo niekto. Zabiť človeka inzulínom /hypo kolaps/, ktorý sa metabolicky odbúra /niektorý už po 25 minútach/ už dnes vie hocikto, takže patológ potom musí hľadať vedľajšie príznaky – ale na to musí mať indíciu!
      Keď dala lekárka otca spopolniť – tak je to v prdeli. Pri podozrení na vraždu v nemocnici by mala prebehnúť exhumácia a určite nie pitva v podozrivej nemocnici.

    • Galaxia andromeda

     Ved ta dcera je lekarka a pozna mnoho lekarov a znamych svojho otca.Ste tu nastrcena ako agent? Alebo sa na hlupu hrate? Oficialne je to medicinsky problem zlyhali lekari, neliecia ludi.Ak klamete v cislach a to poriadne klamete vo vsetkom. Kolaborujete s covidfasizmom a este si tlieskate. Mafia v bielych plaštoch. Skutocnych lekarov ktori pomozu ludom s anamnezou je dost.Chvala bohu. Cele je to len o jednom je virus umely a vypusteny z labaku?Ak ano viete preco prehravate a ludia zomieraju.Len to je dolezite lebo vypustia dalsi.Lekari zlyhali a zlyhavaju.Smutna doba.

  • Ešte jeden problém je v nemocniciach! Sestričky, aby im stačilo len nakukovať do izieb – orientujú postele pacientov tak, aby pacoši boli tvárou k dverám – teda aj nohami k dverám! Toto – nielen podľa Feng Šuej ale toto vedeli aj naši predkovia – že keď chorý, ale i zdravý človek leží v posteli nohami k dverám – onedlho ho cez tie dvere vynesú! Treba sa za každú cenu domáhať toho, aby ste boli orientovaní do izby, alebo aspoň k oknu, odkiaľ prúdi do izby svetlo a energia. A tá vychádza dverami! Takto mi vyniesli starú mamu. Toto funguje na 100%!

   • Maroš inak môj dedko tiež bol nohami ku dverám pamätám si to.Neverím síce na feng šuej a tieto ezoterické veci ale psychologicky to môže fungovať to verím.Môj dedko je už dobrých pár rokov v zemi.

  • Oprava „čo taký MUDr.Mistrík“ – zrejme som ako nasratý tokáň prepočul to Michlík. Nemám problém – je to povinnosť – chytiť takéhoto zmrda pod krk – tobôž ak je takýto zároveň lekár!

 4. KOVIDBARÓN!

  ,,,,zdravotníctvo=bosoráctvo=spolok hada,lekári=čarodejníci=posluhovači hada a to od kedy toto remeslo existuje,lekárom sa nestane človek,ktorý má viacej ľudských buniek,ale práve ten druhý,zdravotnáctvo je ako pijavica,ktorá neustále vycuciava štát pod domnienkou dobrého úmyslu-no vskutočnosti je to iba priemysel mučiaci človeka pod taktovkou vyvolávania strachu o svoj holý život a kŕmenia chemikáliami,človeku neostáva vo svojom živote nič iné iba pracovať až kým sa nevšťavý a snažiť sa vyhýbať chorobám,ktoré mimochodom postupne generačne napádajú a obťažujú samotného človeka v jeho najivne rozprávkovo vysnívanom sne zvaný život,,,,očkovanci sa boja situácie,keď sa napokon preukáže,že ten kto s rozumom odolal pandémii a očkovaniu-môže žiť ďalej,ľudská dravosť a agresivita nepozná hraníc,lebo pri dvoch cestách si tú kratšiu a ľahšiu vyberie iba idiot!

  • Marek Košice

   Taký múdry (a zároveň stručný) príspevok, a bol si tu niektorými jedincami tak zhejtený, že až. Viem, kocúrkovo…

  • uvediem moju prihodu s lekarom:po pracovnej sezone sa moj zdravotny stav tak zhorsil,ze v jednu noc po zvlastnych pocitoch som zostal lezat na zemi,kedy som vsetko vnimal,ale nemohol som sa hybat.akurat od seba som videl sa vzdalovat priehladny ovalny utvar.tento stav netrval dlho a ovalny utvar sa vratil ku mne a ja som sa mohol zakratko postavit.do rana som uz nespal,lebo som mal strach sa vratit do toho stavu.o tyzden sa to chcelo znovu zopakovat,ale prekonal som tuto situaciu.o dva dni som isiel ku lekarovi,kde rozbor ukazal,ze hodnoty na pecen normalne pr.130 a ja som mal cez 800.doktorka ma poslala na reumaticke vysetrenie,kde termin som dostal ca.za 1,5mesiaca.v mojej izbe som mal aj par knih o zdravi a medzi nimi bola aj kniha praca s kyvadlom.za velmi kratky cas som sa s nim naucil pracovat.isiel som za doktorkou,nech ma vypise na 3tyzdne marodovat a sam som sa zacal liecit.robil som vela veci so sebou-mojim organismom po troch tyzdnoch som prisiel za doktorkou,odobrala krv a ked prisli vysledky skonstatovala pan….mate prepojenie s bosorkami?dodnes spolupracujem s kyvadlom a udrziavam sa v rovnovahe,ale aj tie chemicke preparaty,ktore su nam dostupne su niekedy ucinne,ked vieme ako dlho a v akom mnozstve ich mozeme pouzit a este dodam ze aj doktor,ktory pracu vykonava cez Dusu a vklada do svojej prace energiu je dobry doktor.nemoze to robit len pre zisk.

  • Galaxia andromeda

   Uz to vieme , ved sami to ukazuju, prezili sme doteraz bez davok absolutne v pohode, stretal som sa s nakazenymi, nedodrzujem zivot ohrozujuce ROR ani ich hluposti s testami. Som tu zdravy. Sialenci si pichaju 3.davku lebo po 2. Skoncia v nemocni. Paradox uz aj po 3. Davke koncia v nemocnici a bezne su chori so silnym priebehom. Inak v izraeli su aj po 4. Davke niektori uz nakazeni a chori. Z toho vyplyva ze mi je dobre aj bez ich smakulad, a pre blaznov vyplyva ze su na tom horsie a horsie. Vsetko zacalo velkym klamstvom 2 najdolezitejsie slova ockovanie nie je ockovanie a vakcina nie je vakcina tu zacal podvod medii, farmafiriem a politikov. Vsetkych vlastni jeden majitel.
   Problem pre lekarov spoc8va v tom ze ludia neumieraju kvoli virusu ale kvoli civilizacnym chorobam, na to bol aj vypusteny.Dalsi zas umieraju na vedlajsie ucinky smakulad.Nikto nelieci a ludi morduju z 2 stran.

 5. neveriaci tomas

  nuz to vazne vyjadrenia, ale mna nepresvedcili
  – lekar ma povinnost liecit, ked ma pacienta v nemocnici. Ak nechel liecbu v nemocnici, pribuzni ho tam nemali dat
  – prudke zhorsenie stavu je bezne s covidom
  – dotycna poskodena mudr nie je zarukv kvality, v kosiciach su rodinne klany na sudoch, prokurature, lekarov (kauza stomatochirgia v starej nemocnici) a zaobstarat si titul sa da

  • Ty si evidentne asi nikdy nemal doma tak chorého človeka alebo náhle zhoršenie jeho stavu, žeby si napriek jeho predchádzajúcim slovám, že nechce do nemocnice, nezavolal záchranku, že? Pretože ho máš rád, ty mu v tej chvíli pomôcť nedokážeš a nechceš žiť s vedomím, že si mu neposkytol všetku pomoc, ktorú môžeš. Nikto nevolá záchranku a nesúhlasí s tým, aby ho vzali do nemocnice a vyšetrili ho či ho zachránili s tým, že si myslí, že ho tam vedome zabijú, pravda?

   • Ale ak bol jeho stav taký vážny, že rodina považovala za potrebné volať záchranku, potom pani doktorka bagatelizovala, keď tvrdila, že otec bol viac-menej „v poriadku“… Na druhej strane, ak záchranku volali len kvôli tomu, že chceli podrobnejšie testy a inak bol v poriadku, dosť sa v tom strácam, lebo ak raz nemocnici nedoverujem a otec ma vyslovene žiada, že tak ísť nechce a je relatívne ok, predsa nezavolam záchranku kvôli „rozboru krvi“.

    • No – lenže MUDr.Lischková je predovšetkým PRO KORPORÁTNE vyštudovaná medička, ktorej viera v technológiu alopatickej medicíny prevážila nad skutočnosťou, že nevraživosť tých ostatných prokorporátnych medikov tam je práve to, čo sa chystá jej otca zabiť, ktorý nechcel ísť do tohto hniezda jeho nepriateľov a odovzdať sa vrahom na milosť a nemilosť!

     Jej otec doplatil na jej stupiditu a indoktrináciu!

 6. Niečo na tému fašistickej vlády a ich vyfabrikovanej analýzy pre podporu zločineckej skupiny na čele s Pfizerom:
  https://akw.sk/pravo/k-analyze-mz-sr-o-povinnom-ockovani/ !!!

 7. Katarina Kostankova

  V dnesnych casoch kovidovych sialencov v bielych plastoch,ktori sa dali uplatit farmafirmami sa neockovany clovek,ako ja ma obavat o svoj zivot,ked sa nebodaj dostane do nemocnice s inou diagnozu,ako je covid…?!Ved to je horsie,ako nejaky scenar z hororu..!!!Vyzera to tak,ze tych lekarov,ktorych cielom je zachrana ludskeho zivota je pomaly ako ,,safranu“!

  • Zachytili sme jeden článok, že sa očkovaným študentom zhoršili známky na skúškach. Asi to má niečo dočinenia s mikro-trombózami v mozgu a odumieraním mozgových buniek. Mierne zníženie inteligencie nie je ľahko rozpoznateľné – človek môže byť unavený, bez nálady a podobne. Ale štatisticky na študijných výsledkoch sa to dá zachytiť.

   Späť k lekárom. Aj oni možno sú postihnutí postupnou kognitívnou degeneráciou. Ísť k lekárovi v dnešnej dobe by sme obávali aj kvôli tomuto – že popri kognitívnej degenerácii postupne strácajú aj odbornú schopnosť liečiť.

 8. …je to hrozný prípad, čo sa stalo tomuto konkrétnemu lekárovi…treba, aby zato príslušní ľudia boli potrestaní a niesli plnú zodpovednosť za svoje konanie….a to, že na odporcov očkovania by už deti zavolali políciu, je úplne otrasný názor…treba si ten záznam rozhodne vypočuť, tento škandál by mal byť rozpísaný veľ.písmenami v novinách a rozhodne by mal byť prešetrený….

  • holistický prístup

   A TY si videla izolovaný svetoznámy a tak ospevovaný „vírus“ – dokonca aj jeho VŠETKY „klony“ a odnože?!? – ak už máš tú dieru v riti?!? – ale sa nám tu roztrollili SVEDKOVIA KOVIDOVI …

 9. Ander Kixa

  Deku. A poriadnu.

 10. Teraz už chápem prečo nie je dostať cordipín

 11. Prípad seriózne vyšetriť. Ak sa preukáže úmysel či chamtivosť (čo je vlastne tiež úmysel) treba „dochtorov“ tvrdo potrestať, pretože majú poväčšine dôveru, ktorú chrapúnsky zneužijú a (v tomto prípade, možno) pacienta doslova zavraždia. Myslím si, že sadzba by v takých prípadoch mala byť dvojnásobná.

  • Čo je dvojnásobná sadzba doživotia? Máme tu akútnu potrebu novelizovať Trestný zákon a možné tresty. Vidíme to tak, že znovuzavedenie trestu smrti bude nevyhnutné.

   • Zločin sa stal pokiaľ viem v núdzovom stave, takže dupla.

    • Čiže máte na mysli najprv šibenicu a potom ešte gilotínu?

     Inak v stredoveku sa udeľovali trojité tresty. Najprv sa odsúdený vláčil za koňom, potom obesil (ale len tesne po moment udusenia) a nakoniec sa rozštvrtil:

     https://history.howstuffworks.com/history-vs-myth/hanging-drawing-and-quartering.htm

     Ako exemplárny trest na výstrahu to určite bolo veľmi účinné.

     • Jednak exemplárny trest a jednak ich treba vyhubiť, pretože s každou ich generáciou sú 10 krát bezočivejší! To sú rodinné línie psychopatov – sociopatov! Slony a byvoli vedia, ako s nimi naložiť – my nie? Lebo biblické zaklínadlo?!

      Máte doma sekáč na mäso? Máte doma krájač – plátkovač syra? Máte doma strúhadlo?

  • Budeme sledovať, koľko bude ďalších odvážnych!
   V Čechách sa za svoje správanie ospravedlnili sestričky,
   snáď si niekto ešte myslí , že v tých nemocniciach , kde pacienta zbavia práv sa pýtať, návštevy a kontaktu s blízkymi sa deje niečo dobré pre nich?!?!
   Toto nie je JEDEN prípad!
   Iba potvrdzuje tú bezmocnosť človeka, v tomto prípade
   kolegyne, lekárka pracuje v tej istej nemocnici, aj otec pracoval.Čo tí ostatní , odovzdaní “ svedkom kovidovým „……….

   • Takže niekoho zabijem a potom sa LEN ospravedlním?
    Ja viem, že to mslíte dobre – že sa aspoň niekto uvedomil – ale toto nie je o slušnosti. Ospravedlňujem sa, zabl som 2647 pacientov, veľmi sa ospravedlňujem. Ako sa píše hore – nesmie to skončiť ako ’89 – „dohodou“.
    Lebo čo nemá cenu krvi, nemá žiadnu cenu.
    Ľahko nadobudol, ľahko stratil.
    Dostali sme túto pokrivenú „demkoraciu“ ako Danajský dar od západu.
    Preto sme tam, kde sme. Nepreliala sa kvapka krvi. Nik nebol potrestaný.
    Ľahko sme nadobudli, ľahko stratili.

  • Všetci covid pacienti sú umiestneni v katakombach nemocnice, kde sa na nich robia pokusy. Každi zdravotník si po službe zápise, koľko obetí sa mu podarilo usmrtit. Ach sa zobuďte už!!! Ale ako dobrovoľník sa neprihlásil nikto ,len kritizovať

   • holistický prístup

    Aha ho – čierna kovidová duša sa nám tu zjavila – svedok „kovidov“ – nikdy žiaden ten TEBOU ospevovaný „kovidko“ nikto nevidel, ale TY vieš, že je … a strašiť chceš KOHO?!?

 12. zapredana SR

  Je to smutné ako sa dajú ľudia odbiť, a nechať si zabiť otca. Robil som v nemocnici, a jediné viem že bieleho s jeho poslušnosťou je odbit jednoduché. Nedá sa, nemôžete, nepustíme a rodičia veselo zomierajú, ale úplne ine je keď príde cigáň. Toho neodbijete, primitivnou výhovorkou lebo nariadenie. A spokojne išiel na oddelenie, že mám zavolať policajtov, že mu je to jedno. A prišiel pekne z oddelenia naspäť aby sa išiel otestovať do ambulancie, nie ako biele ovce do radu a zimy. Mal to hneď a mohol ísť na návštevu. Raz je to váš rodic, nemôže vás nikto odbiť.

  • Ale áno! Ked mi zmizla 80-ročná matka do zahraničia, kontaktoval som Soc. poisť. a tam ma poslali do prdele, že prioritu má ochrana osobných údajov! Vtedy nebolo ešte GDPR. Dnes má akú prioritu GDPR?! Prioritu má u nich stále rozbíjanie rodiny!

   A tie ku.vy mafiánske v bielych plášťoch veľmi dobre vedia, aký stres spôsobuje odlúčenosť! To je permanentná marxistická agenda rozvratu rodiny!
   Pre ktorú sú cigáni neprispôsobiví! A prečo sme tomu prispôsobiví my?!

 13. zapredana SR

  A ako tu píšu ľudia, prípad vyšetriť atď. Ľudia stále nechápu jednu vec, súdy sú ich, a keď aj náhodou vyhráte, pravda nie je váš víťazný verdikt, ale to čo uverejnila zapredane médiá. Pred pojednávaním vás ociernia po čiernu zem, a po výhre na súde o vás ani pes nezákonné. Takže ako ostanete v pamäti oviec? Ako dezolat. A keď aj ústavný súd označi povinné nosenie rušok ,OP a OTP za protizákonné, ovce sa riadia semaforom aby trafili do košiara.
  https://www.badatel.net/ustavny-sud-definitivne-zrusil-ruska-karanteny-covid-pasy-aj-rezim-op-otp/

  • Naša je stále pomsta! OKo za oko – zub za zub! Prirodzené právo! Za výkon treba len prevziať zodpovednosť! A prečo nie?! Lebo Biblický projekt?

 14. Prijali vakciny so zlozkami z potratenych deti. Ti uz patria satanovi, ten ich ovlada.

 15. holistický prístup

  Osobne ma najviac – na danom prípade – udivuje, zaráža, prekvapuje, … postoj „lekárky“ – dcéry, ktorá má priame kontakty dokonca na ústav, do ktorého sa ho snažila až následne previezť.

  Ako lekárka mala znanie – a to mal aj jej otec – lekár – o čom je celá táto „covidománia“ – mala prístup k potrebným prostriedkom – dokonca mohla zabezpečiť otcovi kyslíkový prístroj a liečivá, zabepečiť priamo príjem otca v danom ústave – tak PREČO NIE?!? – PREČO museli postupovať tak, ako postupovali – vediac, že sa ho pokúsia zavraždiť a že ho zavraždia?!?

  Moje technické možnosti mi neumožňujú vypočuť si rozhovor – len čítať písmenká, ktoré mi umožnila vidieť redakcia „bádateľa“ – takže mnohé je predo mnou ukryté – práve to „neverbálno“ …

  Uvedený prípad je len jedna vražda v oceáne prikázaných a oceňovaných vrážd – samozrejme, že MSM to zneužijú poukazujúc na „nezodpovednosť“ lekára – odmietajúceho sa dobrovoľne zasamovraždiť mrňamkou – dokonca trúfajúceho si pomáhať tým, ktorých odsúdili vrahovia v bielych plášťoch na smrť.

  Ísť dnes k „lekárovi“ a dokonca do „NEMOC-NI-CE“ je ako ísť na popravu – do nej prídete – prípadne vás odvezú s dusítkom na tvári – následne vás kadečím OTRÁVIA nielen BEZ vášho súhlasu, ale aj proti vášmu ODMIETANIU – problém je dostať sa z toho vraždiaceho „zariadenia“, pretože vrahovia chcú vraždiť a to úplne BEZ TRESTNE!!!! Bežne sa stáva, že pri porovnaní výsledkov pri „príjme“ sú priam ideálne a „prepustení“ sú katastrofálne …

  VRAHOVIA sú stále tí istí – zmenili len NÁSTROJE MUČENIA a VRAŽDENIA – POPRÁV a svoje UNI-FORMY.

  • holistický prístup

   Kto si ešte pamätá na beštiálne umučenie a zvraždenie Alfieho Jamesa Evansa – maličkého chlapčeka z Liverpoolu – verejne umučeného a verejne zavraždeného s „požehnaním“ a na príkaz beštií v rôznych UNI-FORMÁCH?!? – len aby mohli vytvoriť podmienky k „zrodu“ ďalšej „palácovej“ beštie … pritom je to len jedna kvapka krvi v oceáne červenej krvi …

   • Hej, mal dokonca už vybavený aj prevoz do Talianska, lenže ho nepustili a následne ho vo Veľkej Británii zavraždili. Bolo to dokonca široko medializované, nie utajené a aj tak to spravili.

    • holistický prístup

     To bolo cielené úmyselné šírenie psycho-teroru a TEMNOTY po celej „Zemi“ – preto taká silná „celo-svetová-medializácia“ – v tom čase sa mal vykľuť z vajca ďalší beštiálny parazit – démon – preto toľko desu, strachov, hnusu, hnisu, deštrukcie, v tom čase púšťali … ČIERNA MÁGIA …

     Čo ešte MUSIA ľudia vidieť, aby videli – čo ešte počuť, aby počuli?!? Všetko je už dávno vo svetle …

  • Lekárka fungovala až doteraz len ako submisívna osoba! Ale vražda je stále vražda! Tak sem nepodsúvajme teóriu viktímy – lebo tá hovorí, že obeť si nájde svojho vraha sama – isteže – ale ten vrah nám z toho preto nesmie vypadnúť!

   Nebudem menovať a uvádzať situačné detaily kvôli identifikácii, poviem podstatu. V minulosti som pracoval v kultúre. Tento rezort má svoje korupčnícke výhody – síce menej peňazí, ale určite – 1/ pohodlnú prácu, 2/ veľa voľného času, 3/ kontakty so zaujímavými ľuďmi, 4/ pobyt v zaujímavom prostredí, kde sa stále niečo deje a 5/ možnosť hrať sa! Nedostatok peňazí sa dá dohnať bokovkami. No a teraz!

   Do tohto prostredia pred 20 rokmi vpálila iná záujmová skupina, ktorá chcela odtiaľ vyhádzať tých ľudí a dosadiť svojich – aby mohli privatizovať zariadenia a čerpať verejné prostriedky. Podotýkam, že ja už som bol vtedy preč – a to bolo dobre tak pre mňa ako aj pre votrelcov, lebo na rozdiel od väčšinového osadenstva – ja som chlap s guľami a mňa nebude šikanovať jeden zmrd len preto, že je hudobník 3. kategórie dosadzovaný miestnou mafiou, ako kaderník za ministra školstva. Skončilo by to s niekym „na pi.u“! Ďalšia vec – v „kultúre“ pracuje 80-90% židov a im podobných – a tí sa medzi sebou požierajú, ale vždy je tam tých 80% nosatých. Skrátim!

   To si neviete predstaviť, aká panika sa tam spustila – tie strachy o teplé miestečka, a hlavne – pre mnohé – pred penziou. Nemáte šajnu, koľko pí ejďž dí lapalo po dychu. Lebo keby ste si prečítali ich referáty, za čo dostali diplomy – tak títo dnešní plagiátori sú oproti nim úplné hovno! Táto kasta kultúrnikov totiž vznikla v období akčných pätiek po novembri 89, keď potrebovali rozložiť kultúru svojimi ľuďmi – nosatými. Protokoly Sionu. Ale späť k podstate.

   Čo myslíte – že na miestnych úradoch takéto miestečka neexistujú? Viete aká panika tam nastupuje vždy po voľbách – či si ich starosta nechá?! A pritom takýto starosta je bez týchto ľudí úplne v riti, pretože títo ľudia s 20-30-ročnými skúsenosťami fakticky zabezpečujú zotrvačný chod administratívy obce, a jeho ako takého nepotrebujú – len na podpis! A takto analogicky funguje aj celý štát – keby teraz zdochla celá vláda – ide sa ďalej!

   Ale ku koreňu veci! Z hľadiska sociálnej psychológie – úradník je ETALÓNOM NESAMISTATNOSTI!!! Ergo – prirodzene submisívna osoba! Každý, kto sa zloží do polohy komfortne riadenej osoby – stáva sa najprv dobrovoľne podriadeným až postupne „prirodzene“ submisívnym a teda – závislým! Viď pracovník v kultúre, v médiách, na úrade, v zdravotníctve! Lebo áno – od roku 1989 naučili lekárov aj učiteľov – úradovať, byť úradníkmi. A teraz – čo sa stane keď!

   Keď starosta presadzujúci globalistickú agendu – najprv testovanie, potom očkovanie, potom čipovanie – Total Control – lebo ide kariérne s prúdom a plní rozkazy svojho straníckeho bosa – VYSLOVÍ VETU PRED ZAMESTNANCAMI obce, že – „Bolo by dobré sa očkovať!“ – tá totálne submisívna šedá myška, ktorá je 5-10 rokov pred penziou a už tam robí 30 rokov – si v strachu o teplé miesto premietne v gebuli to „bolo by dobré“ – ako vyhrážku a príkaz, že „chcem, aby ste sa dali očkovať“! A tvoje prianie je mi rozkazom! A napriek varovaniu aby sa nedala – to urobí/la/ – a už nežije! Hoci nikto ju priamo nenútil – nemusela čeliť priamemu vyhadzovu! Zabil ju vlastný abstraktný strach „čo bude keď“ – lebo si nevedela predstaviť robiť niečo iné, zháňať si inú prácu, a tak sa podvolila hypnotizérovi, ktorý má de jure čisté ruky, ale de facto špinavé svedomie – ak ho vôbec ako sociopat má! Ergo!

   Ano – zmienenú lekárku a dokonca aj jej otca dohnala do stavu vecí jej komfortná zóna a faktická submisivita!
   Mám takúto neter lekárku – keď som jej poslal do práce varovné DVD aby nespadla do tejto špiny – bola na smrť vystrašená, čo keby to videl niekto iný a jej matka ma za to tak doje.ala, že sme ako rodina skončili, lebo z takejto zbabelosti je mi na grc a fakticky som pochopil, že u takýchto ľudí sa v núdzi – keď po tebe pôjde gestapo – nemôžeš ukryť! Rodina naozaj už nie je len vec príbuznej DNA. A opäť sme v agende rozvratu rodiny – strachom o komfortnú zónu a programovou submisivitou!

   Čiže áno – tento prípad nie je čierno-biely, a zároveň – vražda je vražda, aj keď viktíma v nej zohrala svoju rolu.

   • holistický prístup

    Maroš,

    to, čo popisuješ sťa dianie v „mediálnej“ oblasti sa dialo naprieč spoločnosťou – aj v technických … sférach … a bolo to pripravované na týchto úrovniach už veeeľmi dlho – KTO si dovolil odmietnuť lovca mozgov „globálneho“ zločinného syndikátu, tak … a kto si dovolil týchto lovcov odmietnuť opakovane, tak akoby vyriekol nad sebou trest smrti …

    Moje zamyslenie pretavené do písmeniek v podstate ukazuje na spolupáchateľov tejto OBLUDNEJ vraždy … nech to berie ako kto dokáže – nech už pohnútky boli akékoľvek … bežný človiečik bez takýchto možností … sa stáva len obeťou bez mena … ktorý po ďalšej generácii zmizne bez stopy … hlavne, že ruiny „hrobov“ cudzákov – parazitických-psychopatických beštií sú vysoko chránené …

 16. Kdyby někdo potřeboval pomoc nedovolá se v okolí a lékaři z něho udělají blázna.

 17. RE: WEB SITE
  Ohladom zoznamu ludi, ktori su Slovenski zradcovia naroda :
  Akonahle vyberieme meno tejto web site, dam ju registrovat.
  Ak ktokolvek z Vas pozna osobu, ktora by mohla tuto web site viest, ja
  Tuto web site prevediem na tuto osobu. ( Nie som dobry maintaining web sites.)
  Bude treba ale sa dohovorit detaily priamo, cez sukromny email. Nie verejne.
  Mena web site, co boli navrhnute tu:
  ZradcoviaNaroda
  ZoznamZradcovSlovenska
  ZradcoviaSlovanov
  SlovanskiZradcovia
  ZradcoviaSlovenska
  ZoznamZradcovSlovanov
  Prosim VAS, vyberte, alebo vymyslite ine meno.
  DAKUJEM.
  Registracia bude trvat asi 1-3 dni,…..

  • a čo tak VlastiZradcovia?

   • holistický prístup

    … hmmm … tí psychopatickí OTROCI psychopatickej beštie predsa činia všetko pre tú SVOJU fiktívnu „vlasť“ … takže to nie sú vlasti-zradcovia … Protokoly „kniežat“ ZLOBY …

   • DAKUJEM.
    Pridavam.

   • http://www.vlkodav.kolaborantov.info

    Alebo spolu
    http://www.vlkodav-kolaborantov-a-denuciantov.info

    Neskôr to zredukovať len na
    http://www.vlkodav.info
    – ako operatívu.

    kolaborant → človek spolupracujúci s nepriateľom a zrádzajúci tak záujmy vlastného národa
    denunciant → udavač, donášač

    Kolaborácia fakticky nefunguje bez donášania!
    A donášači sú perifériou moci kolabrantov – nielen okupanta, a fakticky tiež kolaborujú!
    A sú nebezpeční pre najbližšie okolie. Iste – zmestí sa to pod jedno slovo – zradca – všeobecne, lenže aj mafia má svojich zradcov, zrada je aj subjektívny emocionálny pociť kohokoľvek /nevera/ takže práve tie cudzie slová vystihujú, že myslíme tých, ktorí pracujú pre nepriateľa nás všetkých – nadnárodný zločinecký syndikát!

    Zoznam treba podmieniť svedectvami, opisom skutkov, dôkazmi, atď, teda nie len že tam niekto niekoho pripíše, aby si vybavil účty. A tiež sa môže stať, že tam nikto nenapíše napr. Čaputovú alebo Matoviča, lebo „však to tam dal už niekto iný“!
    Ten zoznam by mal byť určitým hlasovaním všeľudovej poroty. Preferenčnými hlasmi ľudového tribunálu.

    Navrhujem dávať „povinne“ aspoň 20 známych a plus k tomu zmrdov, o ktorých bežne človek nezavadí, ako sú ľudia v pozadí a ľudia ktorí prijímajú delegovaný teror a posielajú ho ďalej. Mali by sme vypracovať určité pravidlá. Toto bude lov!

 18. Verím tomu… Mal som s mojim obvodným lekárom rovnaké skúsenosti… Odmietol som vakcináciu, ktorú mi ponúkol… A potom zúrivo vykríkol, aby som si našiel iného lekára… tak som aj urobil!!

 19. SPRAVODLIVO ROZHORČENÝ RIADITEĽ TV SLOVAN: HORÍ! SLOVÁCI, ZOBUĎTE SA! MUSÍME SA AKTÍVNE BRÁNIŤ ZLOČINOM VLÁDNEJ MAFIE A NEKŔMIŤ US VOJAKOV ABY NÁS OKUPOVALI A CVIČILI VRAHOV NEVINNÝCH SLOVANSKÝCH CIVILISTOV (VIDEO SK, 27 min)
  https://cz24.news/spravodlivo-rozhorceny-riaditel-tv-slovan-hori-slovaci-zobudte-sa-musime-sa-aktivne-branit-zlocinom-vladnej-mafie-a-nekrmit-us-vojakov-aby-nas-okupovali-a-cvicili-vrahov-nevinnych-slovanskych-civi/

  Čo znamená okupácia v absolútnych detailoch! Bremerove zákony okupácie Iraku USA! „Až do špiku kostí!“ Ak si myslíte, že USA to nechávajú len na bábkovú vládu – ste úplne mimo! Absolútny diktát do najmenších podrobností života irackej spoločnosti! Odteraz každe spoločnosti okupovanej USA!
  2022-01-24 – 3/3 Saddám Husajn: Korporátní šelmy rvou Irák na kusy. Ochuzený uran, bílý fosfor, ropa a zlato!
  https://www.svobodny-vysilac.cz/2022-01-24-3-3-saddam-husajn-korporatni-selmy-rvou-irak-na-kusy-ochuzeny-uran-bily-fosfor-ropa-a-zlato/

 20. Verím v absolútno

 21. Mr. MAROS,
  „….Zoznam treba podmieniť svedectvami, opisom skutkov, dôkazmi, atď, teda nie len že tam niekto niekoho pripíše, aby si vybavil účty….“
  JA S vami uplne suhlasim.
  Tato web site by sa mala tak viest.
  Nazbierat videos, clanky. Ked si sudca take informacie prezre, nebude mat ziadne pochybnosti o zrade dotycneho.
  Mate uz niekoho, kto tuto web site moze viest ????

 22. …záznam o výpovedi ml.lekárky ohľ.smrti jej otca som si už vypočula..človek zostane úplne šokovaný a zhrozený z toho, čo sú ľudia schopní v tejto ,,moder.dobe“, kde majú takmer všetko, urobiť za ,,judášske peniaze“…presne a takmer určite pre peniaze zabili priamo svoj.rukami v 1.rade človeka s veľ.Č, výbor.lekára e a tiež svojho kolegu! JE TO PRÍŠERNÉ !!! to kam až niekt.z nás spadli??? čo svedomie, čo Hippokratova prísaha? čo empatia a súcit s inými? svedomie, či vnút.hlas či nazvime to, ako chceme, to určite nie je, na prísahu sa ,,zabudlo“ a empatia a súcit UŽ NIE JE ! Tak čo tam potom robí? pre takých ako je tento ,,doktor“ jeho práca už skončila! mal by okamžite odísť a on ešte do médií sám priznáva, že nemá ani súcit ani empatiu! keď je takýto riaditeľ nemoc., akí sú tí ostatní? zrejme nie lepší, alebo idú odtiaľ radšej preč . ….je to hrozné obdobie, čo sa teraz deje,… ako aj ten príbeh s tou ženou, čo utekala z tej sanitky…vie niekto, ako to to vlastne skončilo ? je to ako v horore dostať sa teraz do nemoc., neviete, totiž, čo tam na vás čaká…. zdá sa, že v dneš.dobe tá ,,hlúposť až prekvitá“, a nielen to, ľudský život prestáva mať svoju veľkú hodnotu…takých by trebalo okamžite odsúdiť!……tých ľudí s tou správ.empatiou a súcitom nikdy nie je dosť , resp.sa boja prejaviť..no keď ide o život, nie je čo riešiť…´dobre sa vyjadril aj riad.TV Slovan, mnohí si neuvedomujeme, o čo vlastne ide v tej zmluve medzi SLOVENSKOM a USA, no až by poslali našich chlapcov raz ,,priamo do akcie“, by sme sa uvedomili, no už neskoro….stále verím, že je sú aj lekári, kt.robia tak, ako si to ich práca vyžaduje, a stále verím, že sa nás čoraz viac ,,zobudí“…ďakujem za všetky informácie a príspevky….

 23. …mohol by to viesť dáky šikovný IT-ečkár, je jedno, či žena alebo muž…
  … navrhujem Vrahovia SLOVANOV….

  • Ítečkári sú v ostatnom debili – čo to znamená „viesť“ a kto sa tu stotožňuje so „slovanstvom“, že vníma niečo ako vrahovia Slovanov? Nestačí kolaboranti proti národu?
   Zoznam musí byť pre každého osobný v tom, že každý navrhovateľ musí vnímať súvislosti a osobný dosah týchto osôb – inak skončíme s Pročkom ako predsedom vlády – nech je stále sranda! Panslavizmus sem neťahaj – všetky národy sveta majú tennto istý problém s nadnárodným zločinom a s GMS! Ideme po tých, ktorí im slúžia protikonkrétne nám – občanom Slovenska. Povedz to Maďarovi! Sama sa takýmito pózami diskvalifikuješ z podstaty veci.

   Všetko čo bude začínať na ZOZNAM bude presmerované na Zoznam.sk Ľudia serú na zoznamy odkedy nepotrebujú telefónne zoznamy.

   Môj posledný návrh – čo najmenej technicky zložitý – napr. mi prekáža pomlčka pri svobodny-vysilac – lebo si treba okrem názvu pamätať aj presnú formu – bežne by tam človek dal bodku. Teda ešte raz a naposledy

   http://www.vlkodavkolaborantov.sk
   http://www.vlkodavkolaborantov.info

   alebo – s uvádzacím sloganom
   „Slováci – poznajte zradcov národa!“
   http://www.vlkodav.sk
   http://www.vlkodav.info

   • Ešte raz. V obraze pohyb buď je, alebo nie je! Zoznam je síce plán, ale pohyb v ňom nie je. Vlkodav je strážny pes, ktorého úlohou je autonómne a kompetentne likvidovať vlkov podľa vlastného uváženia – a to už je pohyb! Teda – TY si ten Vlkodav, ktorý autonómne a kompetentne likviduje zradcov národa, ktorí otvárajú hradby votrelcom!

    Návrh redakcie “ VlastiZradcovia“ – je síce obsahovo relevantný, ale nie je v ňom pohyb, nie je v ňom akcia. Lebo – VlastiZradcovia – a čo s tým?
    Vlkodav by mala byť platforma, z ktorej by mali vyhádzať podnety /a PR/ – čo s tým chceme ako strážni psi urobiť! Nie zase to uskladniť! A kde sú dôležití VlastiZradcovia – kde je to o nich – ale nie O NÁS!
    Ale toto má byť o nás – my máme byť ten SUBJEKT, z ktorého vychádza ten POHYB!

    Poznámka – v keltskej osade sa voľne pohybovali tieto obrovské psy a pásli sa obrovské bravy. Už len vstúpiť do keltskej osady bolo pre cudzinca veľmi ošemetné.

    • Dnes 28.1. na Infovojne – lóža Humanizmus a Tolerancia – JUD-ita Laššáková – vyzvala občanov, aby prestali s protestami pred domami zmrdov a išli protestovať na NIMI organizované stretnutia pred parlament! Kde samozrejme nebude chýbať ICH tribúna – čo asi nepostavia pred dom zmrda!
     Lebo – podľa JUD-it – čo s tým majú chúdence rodiny zmrdov, ktoré tvoria zázemie zmrdov, že – ktorým zmrdi nosia peniaze a luxus, a v ktorých zmrdi vychovávajú ďalšiu novú generáciu zmrdov, 10 krát drzejšiu a „elitárskejšiu“ – „samozrejmú“!

     JUD-it je známa tým, že sa živí rôznymi asistenciami u rôznych ľudí a rada rozpráva o peniazoch iných. Tak ma neprekvapí, keď bude chcieť viac a bude kandidovať do EU parlamentu, aby sa zahojila ako „národovci“ Radačovský a Uhrík. Ktorým robil tiež promo Lichtner. A Infovojnaveriaci ju možno zvolia ako tú známu pani, čo tak múdro rozpráva.

     Detto dnes Marček, známy to zakladateľ strán. Informácie o Rusku notoricky známe – ale je znova v médiu! ZVOLEBNIEVA SA! „Proti“zmrdi sa dohadujú so zmrdmi, kde urobia kompromis – napr. že nechajú svoje rodiny na pokoji – a zrejme aj tú Laššákovej! ???

     Dnes rozoberali aj opätovnú prítomnosť pri zavraždenej exponovanej osobe – pri sebaobesencovi so zviazanými rukami – exšéfovi vojenskej kontrarozviedky. Ale ani ťuk o výpovedi exsiskárov Žiarana a Foriša o tom, že Nicholson, ktorý pracuje pre britskú tajnú službu – ako známy „novinár“ z kauzy Gorila – zavraždil svojich známych – Kuciaka a Kušnírovú, a Lipšic, ktorý podľa ich zistení pracuje pre britskú tajnú službu ako krytie – Viktor Čistič – zrejme má okrem kalenia vody aj autenticky potvrdzovať, že človek, ktorý má byť mŕtvy – je naozaj – na jeho vlastné oči – mrtvy! Tomuto sa Lichtner zásadne vyhol a rozoberali len Lipšicove ne-kompetencie. Veď čo môžu mať spoločné – bývalý šéf kontrášov s jeho informáciami a britská tajná služba a jej slovenskí agenti – že!

 24. …takže to hlavné ide od nás samých, ďakujem za vysvetlenie…

 25. …trefná poznámka nielen pri zvolebnievaní sa, ale aj pri ,,samoobesencovi so zviaz.rukami“,,…je to až neskutočné, ako kto bol a je s kadekým ,,prepojený“….

Pridajte komentár

*