Teraz budú najdôležitejšie eurovoľby v histórii. Určite choďte voliť a zabráňte progresívnym fašistom navoziť tu státisíce migrantov, zaviesť povinné očkovanie, zakázať autá na benzín, zdražiť energie a potraviny, zaviesť digitálnu totalitu, zatiahnuť nás do vojny a inak vám zničiť život!

Z laboratória do pľúc: Skutočná chronológia covidových udalostí v skratke


Print Friendly, PDF & Email

Z laboratória do pľúc: Skutočná chronológia covidových udalostí v skratke

(S.D. Wells, Natural News) Špinavé „vakcíny“ neboli nikdy špinavšie ako tie, ktoré boli vytvorené pre ochorenie Covid-19. Vírus SARS-CoV-2 bol vyrobený v laboratóriu a následne uvoľnený, aby spustil pandémiu. A toto už nie je žiadna konšpiračná teória a v skutočnosti ani nikdy nebola.

Pozrite sa na históriu tejto plandémie a uvidíte les namiesto stromov. Od laboratória až po pľúca to bol podvod naplánovaný tak, aby vlády a veľké farmaceutické spoločnosti mohli prevziať kontrolu nad obyvateľstvom, vyvraždiť miliardy ľudí a zaviesť tvrdý dohľad na zvyšokom.

Všetkých presviedčali, že zrazeninové „vakcíny“ sú spásonosnou záchranou, pričom v skutočnosti to boli zbrane hromadného ničenia. Dnes vám v chronologickom slede ukážeme, kde to všetko začalo a ako sme sa dostali tam, kde sme dnes.

December 2004

Bolo zdokumentované poškodenie pečene vakcínou proti SARS-CoV-1 (predchodcom SARS-CoV-2).

Laboratórne zvieratá (fretky) očkované rMVA-S vakcínou a potom vystavené SARS-CoV-1 utrpeli poškodenie pečene v dôsledku zvýšených hladín špecifického enzýmu. Zistenie učinili výskumníci z Kanady 16 rokov predtým, ako bol vírus SARS-CoV-2 zámerne uvoľnený z laboratórií v Číne.

Ako sa uvádza v časopise Journal of Virology, kanadskí vedci vyvíjali vakcínu proti SARS a začali ju testovať na fretkách v laboratóriách. Po očkovaní však u fretiek našli hepatitídu, preto začali naliehať na extrémnu opatrnosť u ostatných výskumníkov pracujúcich na vakcínach proti SARS.

September 2007

Kniha Virus Mania, vydaná dávno predtým, ako sa vôbec začala podvodná koronavírusová pandémia, podrobne vysvetľuje, ako medicínsky priemysel vymýšľa epidémie a pandémie, aby mohol zarábať miliardové zisky na úkor pacientov.

Kniha je veľmi dôkladná a založená na faktoch, s viac ako 800 poznámkami pod čiarou a vedeckým výskumom založeným na dôkazoch, ktoré podporujú všetky tvrdenia uvedené v knihe.

September 2010

Bill Gates oznámil, že by dokázal znížiť svetovú populáciu o niekoľko miliárd ľudí pomocou nových vakcín a potratov.

November 2015

Štúdia SARSu od vedcov z Univerzity v Severnej Karolíne doslova varuje svet pred vírusom z netopierov, ktorý „by sa mohol stať zdrojom budúceho prepuknutia u ľudí“.

Január 2018

Anthony Fauci (americký Mikas) zahájil masívne financovanie výskumu vo Wuhanskom laboratóriu ohľadne pridávania nových funkcií koronavírusom, aby sa infekcia mohla šíriť z netopierov na ľudí (a zistili, že to funguje).

December 2020

Americký úrad pre lieky a potraviny (FDA) podvodne vydáva núdzové povolenie „Emergency Use Authorization“ (EUA) pre nebezpečné a netestované „vakcíny“ proti Covid-19, ktoré v skutočnosti nie sú vakcínami, ale skôr injekciami génových terapií pozmeňujúce DNA, ktoré šíria milióny hrotových proteínov (priónov) do cievneho systému, detoxikačných orgánov, srdca a mozgu.

August 2021

Falošný (podvodne dosadený) prezident Joe Biden a s ním všetci západní politici klamú a tvrdia, že „vakcíny“ proti Covid-19 sú „bezpečné a účinné“, aj keď sú v skutočnosti nebezpečné a neúčinné, keďže klinické štúdie Pfizeru a Moderny boli sfalšované.

November, 2022

Dr. Robert Malone, jeden z kľúčových tvorcov technológie mRNA, upozorňuje na to, aké hrozné to môže byť pre ľudské zdravie, a dáva svetu na známosť, že zrazeninové „vakcíny“ proti covidu môžu ochromiť ľudský imunitný systém v štýle AIDS.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Február 2023

Interná informátorka Sasha Latypova odhaľuje pôvod plandémie covidu a biologickej mRNA „vakcíny“ na americkom ministerstve obrany. Odhaľuje okamžitú cenzúru liekov na Covid-19, ktoré skutočne fungovali, vrátane ivermektínu a hydroxychlorochínu, zo strany farmaceutických firiem a Centra pre kontru ochorení (CDC).

Lekárom boli pozastavované licencie a boli prenasledovaní za to, že liečili ľudí prírodnými prostriedkami. Uskutočnili sa falošné štúdie na potlačenie fungujúcej liečby a na podporu smrtiacich zrazeninových mRNA injekcií.

Americká vláda je v tomto na samom vrchole a riadi celú podvodnú plandemickú apokalypsu v Amerike aj inde vo svete.

Bill Gates nahlas hovorí o vyľudňovaní planéty pomocou potratov, liekov a „nových vakcín“

Vráťme sa späť v čase. Písal sa rok 2010 a Bill Gates nahlas vyzradil svoj temný plán na konferencii TED a vysvetlil, ako by sa svetová populácia mohla znížiť o niekoľko miliárd ľudí, ak by sme… „urobili naozaj skvelú prácu na nových vakcínach, zdravotnej starostlivosti a reprodukčných službách“.

Pod pojmom „zdravotná starostlivosť a reprodukčné služby“ myslel potraty a vakcínami myslel, že namiesto toho, aby spôsobovali len extrémne alergie, astmu či autizmus, tak aby navyše doslova vyhladzovali ľudí.

Presne to teraz robia zrazeninové injekcie proti covidu tým, že spúšťajú produkciu miliárd hrotových proteínov v životne dôležitých orgánoch, čo upcháva cievny systém a ďalej spôsobuje turbo-rakoviny, infarkty a mŕtvice.

Čo iné mohol myslieť, okrem možno smrteľnejších liekov na predpis? Nechajte si to na chvíľu uležať v hlave.

Bill Gates to všetko naplánoval: Ako vyľudniť planétu potratmi a „novými vakcínami“. Vypočujte si, ako hovorí o plánovanej genocíde počas prednášky TEDu:

Ďalej, od roku 2018 do roku 2019, podľa amerického National Institutes of Health (NIH), Fauci riadil masívne financovanie, vrátane grantov pre výskum biologických zbraní v laboratóriách.

V týchto laboratóriach vytvárali nový vírus využívajúci „nové získané funkcie“, nakoľko pôvodný vírus nikdy nepreskočil zo zvierat na ľudí.

Nový vírus SARS-CoV-2, ktorý takýto medzidruhový prenos už dokázal, bol vytvorený v laboratóriu vo Wu-chane v spolupráci s čínskou armádou, kde testovali, či „hrotové proteíny z prirodzene sa vyskytujúcich netopierích koronavírusov cirkulujúcich v Číne boli schopné viazať sa na ľudský receptor ACE2 na myšom modeli.“ No a práve takto sa zrodila pandémia.

Potom prišla konšpiračná teória o pôvode koronavírusu na trhu so živými zvieratami vo Wuhane, ktorá hovorí, že niekto v Číne zjedol infikovaného netopiera a teraz musí celý svet ísť do karantény, dať sa zaočkovať a večne nosiť rúška, aby sa zabránilo vymazaniu celej svetovej populácie z povrchu Zeme.

Práve vtedy priplávali na západné pobrežie Spojených štátov amerických výletné lode z Číny plné nakazených ľudí. No a onedlho sa mohli začať „hry“ masovej depopulácie vyvolané očkovaním.

Liečba osteoporózy

Autor: S.D. Wells, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Jj. ten známy „TED“ a TEDx. Tam pustia každého, kto sa prihlási.

 2. Mohli by ste uviest nejaky dovod, preco si myslite, ze bill gates tymi slovami myslel potraty a vyhladzovacie vakcíny? Mne sa zda skor spravny nazor, ze hovoril o suvislostiach medzi nizsou porodnostou a vseobecne vyssou zivotnou urovnou – a teda znizovanie populacie zvysovanim zivotnej urovne v dnes zaostalejsich krajinach. Dakujem

  • Globalisti vždy hovoria v náznakoch, nepovedia na oficiálnej nahrávanej konferencii doslova, že „chceme vakcínami vyvraždiť aspoň miliardu ľudí“. Treba sa pozerať celkovo na jeho aktivity a vidieť veci v kontexte. Napríklad, že investuje do nástrojov digitálneho dohľadu na ľuďmi, do umelých potravín. Pozrite na jeho očkovacie kampane v Afrike, ktoré spôsobili sterilitu žien (našli sa v tých vakcínach tehotenské hormóny, proti ktorým si telo vytvorilo protilátky), vakcinačné kampane v Indii pri ktorých zomrelo množstvo detí, atď. Článkov o Gatesovi máme na našej stránke plno, pozrite si ich: https://www.badatel.net/?s=gates

   • Ďakujem za odpoveď, žiaľ dúfal som v čosi konkrétnejšie. Niekoľko článkov som si pozrel ale sú v nich často logické „biele miesta“ a mne sa skôr zdá, že boli napísané s cieľom vyvolať takýto dojem. V podstate ste ma pri skúmaní nedostatku jedného článku odkázali na skúmanie nedostatkov iných článkov a nerád by som ako argument bral len to, že ich je veľa. Predsa len, ľudí s týmto presvedčením je veľa a netreba podceňovať ich tvorivé schopnosti. Tiež som sa žial aj stretol s vyslovene vyfabrikovanými „dôkazmi“.
    Konkrétne článok o očkovacej kampani v Afrike ani o vianočnej kampani v Indii, sa mi nepodarilo nájsť, mal by byť na vašom webe?

    • Můžete mi logicky vysvětlit, jak budou ti, co vědomě a záměrně plundrují po staletí Afriku pozvedávat její životní úroveň? Asi jim to nikdo neřekl, že dělají špatně věci U vás platí, ze když se na vás někdo usmívá, dovede vás spokojeného až k propasti. Nebo si nechá stříknout toxické látky a bude mí tvrdit, že bude zdravější. Říkají to všichni doktoři

     Depopulace Afriky běží na plné obrátky, malá ochutnávka:
     https://www.change.org/p/members-of-congress-depo-provera-end-federal-funding-for-world-s-most-dangerous-contraceptive

     https://naturalnews.com/2020-10-15-gates-vaccine-spreads-polio-across-africa.html

     https://www.lifesitenews.com/news/youtube-censors-lifesitenews-report-on-who-unicef-sterilizing-young-women-in-kenya/

     Náš milý UNICEF myslí na africké děti, protože byly opomenuty
     https://markcrispinmiller.substack.com/p/bill-gates-having-left-too-many-africans

     • Dakujem za odkazy.
      Na otázku „jak budou ti, co vědomě a záměrně plundrují po staletí Afriku pozvedávat její životní úroveň?“ Vám teraz odpovedať neviem, pretože sa práve pokúšam preskúmať to, čo vy už považujete za pravdivé.

    • Opýtam sa vás takto z druhej strany – vy naozaj veríte že Bill je filantrop? Teda že svoje miliardy $ rozhadzuje len tak pre dobro ľudstva, lebo má veľké srdce? Ak je odpoveď áno, tak vám nemá cenu niečo vysvetľovať.

     • Čo sa týka Billa a filantropa, nemám problém napísať, že neviem. Aj preto sa tu pýtam. Viem si predstaviť, že keby ja osobne som mal miliardy, tak by som bol filantrop, ale nemám ich a ťažko povedať čo by bolo keby. Každopádne ja tu nie som ten, čo niečo tvrdí.

    • A otázka č.2, ak všetkým tým desiatkám tisíc „filantropov“, čo sa stretávajú v Davose a kade-tade po svete a čo vlastnia 90% všetkých zdrojov tejto planéty tak ide o dobro ľudstva, prečo sa zvyšok ľudstva čo vlastní len 10% zdrojov má stále horšie a horšie? Nemalo by tých 90% zdrojov mať náhodou opačný efekt?

     • Máš prvdu. Ale veľa ľudi je naivných, uveria všetkému, logicky neozmýšľajú.

     • Objektívne

      @Považan:
      Tých naivných je v celej spoločnosti zhruba 90%. Z toho vyplíva, že je rozhodnuté. Ak niekto tuná vyplakáva, že by už konečne mal niekto niečo urobiť, tak robí chybu. Tuná na tomto webe to všetci vedia, možno až na jednotlivcov. Treba chodiť vyplakávať na tie mainstreamové weby.

     • Momentálne sa venujem najmä konkrétne texte v článku ohľadne zámerov Gatesa, nerád by som sa venoval „zvyšku filantropov“. Nemám rád generalizovanie, môže to ľahko viesť k nesprávnym záverom.

     • holistický prístup

      Zbraslav,

      aby si pochopil, ako to je s ICH „filantropiou“ (ľudomilstvom – milovaním ľudinov – nie človeka) potrebuješ poznať, kto sú – kto ich stvoril a za akým účelom – potrebuješ si na chvíľu „obuť ich topánky“ – „oni“ nie sú človekovia ale prevažne ľudinovia a ich ich rôzne chiméry a práve tým ZLOM na človečenstve konanom z ich strany, je to v ICH ponímaní doslova ľudomilstvo (milovanie ĽUDINOV – nie človeka) – VRAŽDIA, LÚPIA, NIČIA, KLAMÚ, … človeka – všetko len pre ICH „dobro“ – pre „dobro“ ľudinov.

  • Ty si iny mentalny atlet 🙂

   • Som tu novy..

    • Vidno! A vobec nový asi na celej zemeguli… Vám sa zdá nízka porodnosť? Treba ju zvyšovať? Už v roku 1920 pri španielskej chrípke sa hovorilo o preľudnení zemegule… a vtedy žilo 1,8 miliárd ľudí na Zemi o 100 rokov neskor žije 4 krát toľko, teda skoro 8 miliárd! Nuž, mne sa nezdá, že by bola nízka porodnosť… a ak by ste chceli zdroj, tak tie údaje mám od starých rodičov, ktorí v tej dobe boli mladí.

     • Barbara: Prepacte, ale nerozumiem na ktore z mojich prispevkov reagujete. Prevazne som sa tu pytal, asi ste si nieco domysleli..

    • Obhajca pravdy

     Pan Ivan , mate plne pravo pochybovat , ved nakoniec napriklad aj Descartes povedal :“Kto pochybuje ten rozmysla.“ Ale mam dojem , ze ste ovela zdrzanlivejsi pokial ide o kritiku B.Gatesa v porovnani s clankami , ktore ho kritizuju , teda o ich pravdivosti pochybujete ovela viacej .
     V dalsom prispevku ste napisali , ze keby ste mali miliardy , tiez by ste boli filantropom . Rozmyslate a citite zrejme ako normalny clovek . Lenze mnoho velmi bohatych ludi nie je normalnych , a preto normalne zmyslajucemu , no najma citlivemu , cloveku je tazke pochopit , ako rozmyslaju oni . Preto sa opytam , ci Vas nahodou nenapadlo , ze chcu znizit pocet ludi na Zemi aj preto , aby o to obrovske bohatstvo neprisli . Globalizacia sveta , najma jeho ekonomiky , moze skoncit totiz aj globalnou revoluciou alebo svetovou vojnou a toto riziko sa urcite znizi , ked bude na svete menej ludi , ktorych budu mat tito bohati ludia este aj pod kontrolou !

     No a co sa tyka kritiky B. Gatesa ohladne jeho aktivit s ockovanim , o jeho skutocnych nekalych zameroch je naozaj mnoho dokazov . Jednym z nich je zaockovanie asi 1 miliona dievcat a zien vo fertilnom veku v Keni v roku 2014 proti tetanu vakcinou s obsahom hormonu BETA-HcG , vdaka ktoremu sa vsetky tieto zeny stali neplodnymi !!! Tuto ockovaciu akciu sponzorovala WHO a Unicef . Nadacia M&B Gates prislubila WHO v r. 2010 10 miliard USD a zaroven B.G. povedal „Musime urobit toto desatrocie dekadou vakcin.“ O mesiac neskor povedal vo svojej znamej prednaske na TED-konferencii , ze nove vakciny „mozu znizit populaciu“ . Ockovacia akcia v Keni sa uskutocnila v marci 2014 a v novembri 2014 Kenska asociacia katolickych lekarov obvinila WHO z chemickej sterilizacie kenskych zien pod ruskom ockovania proti tetanu . Nezavisle laboratoria potvrdili pritomnost uvedeneho hormonu v tychto vakcinach a konferencia katolickych biskupov Kene vydala k tomu vyhlasenie , ktore podpisalo 27 kenskych biskupov . Mimochodom podobne akcie sa uskutocnili v minulosti aj v Mexiku , v Tanzanii a na Filipinach …
     Priblizne v rovnakom case (clanok , ktory o tom mam sa mi nepodarilo v mojom archive narychlo vyhladat) uskutocnila nadacia M&B Gates nepovolenu ockovaciu kampan v Indii . Islo o ockovanie dievcat proti HPV (Humana Papilona Virusu) . Kratko po tomto zaockovani zomrelo 7 dievcat a vyse 140 ich malo tazko poskodene zdravie . Indicka vlada zakrocila a tuto nadaciu zazalovala . Sud sa tahal mnoho rokov , no pokial viem , B.G. bol
     odsudeny a keby vstupil na podu Indie , bol by uvazneny .
     Mohol by som pisat este dlho o B.G. Mam o nom mnoho serioznych zdrojov Treba si v prvom rade uvedomit , a to plati nielen v pripade B.G. , ze ak ma niekto s niekym nekale umysly , tak nepride za nim a nepovie mu to rovno do oci . Vzdy sa bude tvarit a tvrdit , ze mu chce pomoct … No aked sa ukaze pravda , potom sa vsetko poprie , alebo zakamufluje . Tito ludia maju totiz vo svojich rukach aj vsetky dolezite svetove i lokalme media !
     Obhajca pravdy

 3. „Laboratórne zvieratá (fretky) očkované rMVA-S vakcínou a potom vystavené SARS-CoV-1 utrpeli poškodenie pečene v dôsledku zvýšených hladín špecifického enzýmu. Zistenie učinili výskumníci z Kanady 16 rokov predtým, ako bol vírus SARS-CoV-2 zámerne uvoľnený z laboratórií v Číne.“ – ???

  Badatel už sa stal virtuálnym chrámom kovidovej synagogy? To sa akože opäť chcete vyhovoriť na autora článku? Čiže COV_ID 19 nie je cieľ? Covid 19 nie je PSY OP? Covid 19 – PSY OP nie je nástroj riadenia – na nasunutie „krízového“ totalitného menežmentu – kovidfašiľizmu? Nástroj, aby mohli byť použité ako biologické genocídne zbrane nie vírusy, ale tzv. „vakcíny“?!
  Covid 19 ako vírus teda existuje?!

  „očkované rMVA-S vakcínou a potom vystavené SARS-CoV-1 utrpeli poškodenie pečene“ – to čo je za chujovu vetu? Človek s 4 promile alkoholu – vystavený prievanu – zomrel na prievan z alkoholu?

  „16 rokov predtým, ako bol vírus SARS-CoV-2 zámerne uvoľnený z laboratórií v Číne“ – čiže – „vírus“ existuje? Naozaj? V kvantovom priestore? Tak potom celá vaša redakcia je jeden skutočný covidový TROLL!

  https://pravdive.eu › news › 8240 › dr-mike-yeadon-zadne-respiracni-viry-neexistuji
  Dr. Mike Yeadon: „Žádné respirační viry neexistují“
  3. 8. 2022Dr. Mike Yeadon: „Žádné respirační viry neexistují“. 3-8-2022 Zpravodajství Otevři svou mysl 354. Krátký úryvek dr. Mike Yeadona ohledně respiračních virů. Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru. Přečíst více na: Otevři svou mysl.

  Badatel – covidový Syzifos?
  https://media.wired.com/photos/5e908b437b575f0008effd41/master/w_1600%2Cc_limit/20200413-eckstein-coronavirus.jpg

  • Na našej stránke zverejňujeme rôzne názory od rôznych alternatívnych autorov, niekedy aj protichodné. David Icke tiež tvrdí, že koronavírus neexistuje. Peková, Lakota, Bossche a iní tvrdia, že existuje. My sme platforma snažiaca sa hľadať pravdu, pravdu však nevlastníme ani ju nehlásame, nezvestujeme – nie sme náboženská sekta.

   • Vir se dá i uměle vyrobit sestavením bází za sebou.Auto taky se vyrábí a tudíž existuje,ale samo v přírodě nevznikne.Viry jsou části gen informace z buněk.Takže existují,ale otázka je jestli opravdu disponují takovou strašlivou silou,jaká se jim připisuje.Asi málokdo si pořídí elektronový mikroskop a pustí se do bádání.

    • Elektrónový mikroskop – keďže zabije všetko živé – nie je schopný pozorovať žiadne živé víusy – len akési „sračky“ – „mačky prejdené kamiónom“. Predstavy, ktoré tu vytvárajú „vedci“ – sú postavené na teórii priestorového usporiadania atómov, ktorá vychádza z korpuskulárnej hmotnej predstavy atómov – nie z ich vlnovej podstaty! Teda – že existujú akési guličky pospájané akýmisi valenčnými „tyčkami“ – klasická modelová „logika“ detskej skladačky – čo s čím, keďže…

     Koronavírus nikto nikdy v živte nevidel, len akúsi machuľu, ktorá ostala po balíčku exozómu vloženom pod „mikrovlnku“ elektrónového mikroskopu. Najsilnejší „optický“ – spektrálny mikroskop schopný pozorovať v určitom svetle živé organizmy, zostrojil R.R.Rife a mal 60.000-násobné zväčšenie – a nikto takýto mkroskop už zostrojiť nedokáže! Ale niekde schovaný je.

     To sám R.R.Rife pomenval pozorované exozómy ako vírusy, pretože sa hýbali v zmysle vtedajšej Brownovej teórie života – čo sa hýbe, to žije, avšak aj tá bola prekonaná – Brownov pohyb spôsobujú kmitajúce molekuly s časticami hmoty – ZDŠ dôkaz – častice tušu vo vode pod mikroskopom sa pohybujú, ale nie sú živé. Živé je len to, čo obsahuje životnú energiu schopnú odovzdávať ju ďašiemu životu.

     Teória vírusov vznikla so zlovestným cieľom jej zneužitia – spojením mylnej Pasteurovej teórie, že choroby spôsobujú mikroorganizmy, a tie mikroorganizmy, ktoré sú pre nás neuchopitelnejšie = nepredstavitelnejšie – tie sú najnebezpečnejšie! Lebo xenofóbia – strach z neznámeho! Lebo existuje virotologická „cirkev“ – banda vedcov a lekárov zneužívajúca a prekrucujúca poznanie! A robím kotrmelce, keď nejaký jebnutý lekár predpisuje „na vírusy“ antibiotiká – to už je perverzné popieranie celého ich virologického „učenia“.

     R.R.Rife zistil, že keď zabije baktérie tuberkulózy /ktoré požierajú toxíny a mrtve bunky sociálne stresovaného /hlad, bieda, jedy, zlé vzťahy – éra manufaktúr a robotníckych kolónií – čo doliehalo aj na vlastníkov žijúcich v tomto prostredí – na „panstvo“/ človeka chorého na „tuberu“ – čo vtedy Rife nevedel/ – tak vyrojené „vírusy“ /= exozómy – čo vtedy Rife nevedel/ – drobné ním pozorované čiastočky – avšak bez identifikačných detailov – zabijú pacienta skôr, ako baktérie tuberkulózy /prítomné ako hasiči – ktoré sú podozrivé, že založili požiar!!!/. Balíčky toxínov – nestrávitelných pre samotné baktérie!

     Existuje modelová analógia „vírusov – exozómov“ – v makrosvete! LÍŠČIA PÁSOMNICA!!! Keď sa rozrthne v tele jej púzdro s larvami – okamžite zomriete na intoxikáciu a anafylaktický šok!

     „človek je medzihostiteľ a líška je hostiteľ.
     Pásomnička pečeňová preto ako malá červovitá pásomnica žije v čreve líšky (či inej psovitej šelme) -> stolicou sa odvádzajú vajíčka, ktoré sa môžu dostať na rastliny (lesné plody ako napríklad čučoriedky) -> človek ich zje a v ňom sa z vajíčok vykľujú larvy.

     Vzhľadom k tomu /vzhľadom NA TO ty debil – pozn./, že človek je iba medzihostiteľ, nežije u neho v čreve, ale cez črevnú stenu sa dostane do nášho tela, kde sa pokúsi zapúzdriť a vytvoriť tzv. echinokokovu cystu.
     Táto cysta je rastúci niekoľko centimetrov veľký zapuzdrený útvar, ktorý je plný zárodkov echinokoka.“
     „Ak by sa cysta pretrhla, jej obsah sa vyleje do nášho organizmu a prakticky okamžite nás usmrtí. Je to dôsledkom anafylaktického šoku, čo je prudká alergická reakcia na náhle vniknutie obrovského množstva cudzorodých častíc do tela.“
     https://vyliec.sk/choroby/echinokok-pasomnica-liscia/

     • V chémii existuje poznatok o žieravinách, ktoré dokážu postupovať cez organickú hmotu! Čiže sa hneď nie neutralizujú reakciou s touto hmotou, ale ju doslova prepalujú ďalej. Napr. hydroxid sodný – jedna kvapka pôsobí ako „klinec“ – ak ju hneď nezneutralizujete nejakou slabou kyselinou. Teda – určite existujú látky – jedy – ktoré postupujú – hadí jed, tráviace enzými! Čiže – aj organizmus sa dá nakaziť niečim „postupujúcim“! A oni to nazvú NÁKAZA! Však skúste sa nadýchať aerosolu nejakého pavúčieho jedu – urobí to z vás kašu!

   • Peková žije z CDC covid 19 patentu!!! a PCR testov, Lakota je stará korporátno-medicinálna škola – stará alopatická paradigma – nemôže prevrátiť všetko doterajšie – veď z toho žijú.Vírus áno – ale! čiže stále vírus!

    • Moderní virologie je postavena na teorii všude přítomných smrtelně nebezpečných virů.Kdyby šli s pravdou ven,měli by z ostudy kabát. Vir se přisaje na buňku ,do ní napere svou genetickou informaci,nareplikuje se plno virů buňka praskne a viry se vrhnou na další.Kdyby to tak fungovalo,tak se asi celý organismus změní na mastný flek.Ale protože to tak nefunguje,tak se objevila teorie o mutacích,kdy asi vir přichází o svou schopnost se dál množit.
     Virologie je něco jako oficiální dějiny.I když existuje plno důkazů,historici neustoupí.Raději si vymýšlí hloupé odpovědi a likvidují důkazy.

   • Soňa Peková (ktorej som donedávna v súvislosti s covidom veril) nie je berná minca. Propaguje nepriamo aj knihu Alexandra Tamanského „Iné dejiny Rímskeho impéria“, o ktorej vierohodnosti treba viac ako pochybovať.

    • Marek Košice

     Oldo, neviem čo je to za kniha, ale……..Myslíš si, že oficiálne dejiny rímskeho impéria sú pravdivé? Hádam nie… 😀 😀 😀

     • Keď si tú knihu nečítal (na rozdiel odo mňa), tak potom sa nevyjadruj. Ja som si ju kúpil práve na popud S. Pekovej, ktorá sa o nej zmienila napr. na protiproud.info. Povedala, okrem iného, že dejiny nepíšu víťazi, ale mocnári.

    • Ta kniha se dá stáhnout a vychází z edice Zakázané vzdělání.Podle mě se jedná o velmi zajímavé dílo.

    • Peková sa ešte preberie. Je jasné, že za niekoho kope, nebojuie proti podvodu c19 na vlastnú päsť ale postupne to tak bude. Ona sa z toho kolotoča svinstiev postupne bude chcieť dostať von – a uvidíme, čo potom dokáže.

 4. Bill Gates teraz najnovšie kupuje pivovar Heineken.Keď bude do piva dávať to, čo do vakcín…

  • KOVIDBARÓN!

   ,,,,,,,ja som názoru že bg nemusí tu nič kopovať sám od seba,či svojích sluhov-on tu totižto už skoro všetko vlastní a ak niekto niečo kupuje cez elektronické bankovníctvo-tak tieto finančné prostriedky reálne ani neexistujú,onen bg je síce pracháč,ale svoje peniaze v živote reálne nevidel-pretože reálne ani neexistujú a je to iba niečo ako trikmi digitálne rozmnožená-jednotka,nula,či nič,,,,,,,keby teraz každý roboš si vybral z účtu peniaze a prešlo by sa na hotovosť-náhle by sa museli znížiť každému platy a dôchodky a z miliardárov by boli náhle iba milionári,ak by stihli vystáť frontu pred bankami k výberu hotovosti,,,,,,,tým,že ste účastníkmi bezhotovostnej totality-ničíte svet peňazí a vlastnú budúcnosť,,,,,,,

   • a ty cim platis za internet? Chodis do spolocnosti tvoje vypestovane zemiaky ponukat na barter? Sam si sucast toho digitalneho systemu. Na vsetkych kydas a z teba ide rovnake zlo, ako z nas vsetkych. Sa ty uz konecne preber.

    Keby si bol schopny, vedel by si aj ty presuvat tie neexistujuce digitalne peniaze a mohol si byt clenom svetoveho klubu a spolocne pracoval na zamknuti ludi, aby planeta zacala prosperovat a nebola nicena..

    Co si myslius, ze je to take jednoduche zamknut ludi a povedat im stacilo?

    Kazdy zivy organizmus musi zit. Zivot pohlcuje iny zivot, inak zahynie.

    Chod povedat levom, aby nezrali zebry. Povedz levom, aby sa nezabijali medzi sebou.

    Chod povedat zebram, aby nezrali travu, lebo ju nicia.

    Levy drzia zebry pokope, aby nespustosili savanu. My drzime levov v hrsti a ludi kto bude drzat v hrsti? Jedine ludia.

    Rozumies? Vsetko sa poziera navzajom a bojuje o svoj priestor. Preto su tu tieto snahy o organizaciu a zamknutie planety a kontroly nad rozmnozovanim a rozvojom, pretoze je to prave rozvoj, co je zakladom zivota. Medzi ludmi technologicky, socialny a podobne. To, ze ju niekto musi v kazdom veku istym sposobom spravovat nesie svoje bremena.

    Ty stale pises ako ukrivdeny jezis. Proste nikto nebude cisty, ani ty nie si moralne cisty, ani nikto. Tak to je, tak prestan neustale vyplakavat, lebo naokolo kydas, ale sam nechapes, ze si rovnaky hnoj, ako my vsetci.

    • holistický prístup

     Sebastian,

     sám seba si označil sťa „hnoj“ – uniká Ti podstata – je rozdiel medzi potrebou „bojovať“ = vykorisťovať, vlastniť otrokov, vlastniť zdroje, existovať na úkor niekoho, parazitovať, … a súznieť v harmónii, spolupráci, spolupatričnosti, …

  • Ešte že už tri roky nepijem alkohol takže nejaké terapeutické pupkotvorné moky ako hajneken od Gatesa ma nezasthinú.
   Pár dní nazad som objavil v okolí nášho mesta jednu novú bio – minifarmu kde chovajú zvieratá aby boli na čo najviac „bio“ – aspoň sa mi tým predajca chválil. Treba podporovať domácich – to je jasné. V ponuke majú predaj živých zvierat, mäsové výrobky či chov prasiat na lízing.

   (Ten „lízing“ – chov na diaľku – to sa mi nepáči, pašíkovi treba každý deň osobne povedať nazdar drobec, nech cíti, že je doma a naviac prasa je veľmi inteligentné a vnímavé. Prasiatku nevadí dať človeku svoje telo ale potrebuje občas poskrabkať či dobré slovo od chovateľa ktorý ho potom skonzumuje alebo spracuje či predá. Viem to od jednej pani, ktorá vie komunikovať so zvieratami – ona ešte tú prirodzenú schopnosť nestratila.
   Taká komunikácia funguje napriek tomu, že človek je v jadre duch a zviera „len“ tzv. “ bytostný“ – prírodná bytosť ale v hmotnom tele. Prasa počas svojho života chlieve vie, že pôjde na mäso pre ľudí a nemá s tým problém, problém má so zlým zaobchádzaním zo strany chovateľa v najširšom slova zmysle. Každé zlé slovo, pohľad – čokoľvek zviera vníma a absorbuje do svojej duše aj tela. Preto mäso prasaťa či iného chovného zvieraťa odchovaneho zlým negatívnym a hlavne egoistickým človekom môže konzumentom privodiť nejednu chorobu).

   Predajca s hrdosťou nakoniec ešte dodal : „v ponuke máme aj výrobky z múčnych červov – ak by ste chceli“. Červy teda fakt nechcem, odvetil som.
   Odišiel som odtiaľ sklamaný a naprázdno. Ktovie čo do tých mäsových výrobkov dávajú keď červy považujú za bio.

   • Marek Košice

    Achnaton, len či to čo píšeš nie je len teória nezlučiteľná s praxou…. Keby to bol ako píšeš, tak pri boji predátora s korisťou, ktorý môže trvať občas aj desiatky minút (keď sú vyrovnaní súperi, alebo keď traja predátori zabíjajú nejaké veľké a silné zviera, ktoré by jeden či dvaja neusmrtili), by sa predátor po skonzumovaní jej mäsa otrávil. SAMOZREJME SOM PROTI týraniu zvierat, ale všetky tie „ezo“ téorie sú brutálne pritiahnuté za vlasy… Inak napísané – značne zveličené.

    • Súhlas! Mne – žene, čo dakedy som nemohla ani pozerať ako odrežú sliepke krk (nikdy by som to nejedla, ak by som to musela urobiť sama) sa tiež vidí, že dnes už to veľmi preháňajú s tou teóriuou o duši zvierat… Čo si myslíte, aj pračlovek toľko filozofoval, keď sa vybral na mamuta? Myslím, že u nich bol silnejší pud sebazáchovy… dnešní ľudia nechajú žiť medveďa, napriek nespočetným útokom na človeka a budú ochotne žrať aj chrobákov, aby sa zvieratkám nič nestalo. O tom nehovoriac, ako sa ľudia medzi sebou „žerú“ – je to hnus! Teda netreba byť chamtivým a treba pripraviť vhodné životné podmienky pre zvieratá, ale tie sa chovajú predsa len to, aby slúžili ako obživa človeka! A to hovorím zas ja, čo mäso nemusím: ak by som si mala vybrať medzi vyprážaným rezňom a karfiolom, isto si vyberiem vyprážaný karfiol!

     • Človek má telo, dušu,ducha (a cíti bolesť na všetkých 3 úrovniach.

      Zviera má telo, dušu. Cíti bolesť na oboch 2 úrovniach ale neuvedomuje si samo seba.

      Rastlina má telo a v sebe „obyvateľov – staviteľov“ – prírodné bytosti ktoré sa o ňu starajú od semienka až do rozkladu. Rastlina necíti bolesť – zásah do jej fyzického tela. Ak duchovne zrelší ľudia počujú pri zotínaní stromu hlas, plač – nepočujú plakať rastlinu ale prírodné bytosti v nej žijúce.

    • Zviera – predátor v prírode nezabíja svoju korisť v takom negatívnom stave ako väčšina ľudí zabíja zvieratá. A tiež sa ziadne zviera nikdy nechová nepriateľsky k druhému zvieraťu tak ako človek k zvieraťu alebo dokonca k človeku – ani pri love a usmrcovaní – to len tebe sa zdá, že v tomto vládne krutosť. Preto je negativita – (negatívne energie) v živote zvierat vylúčená. Jediná výnimka je pre prenos negatívnej energie z človeka na zviera, ktoré nevedome začína „kopírovať“ chovanie zlého človeka a tak sa môže stať, že napr. že pes niekoho časom pohryzie v situácii kedy by to nikto nečakal.
     Ale aj tak ten pes nejedná s nenávisťou ale len na základe svojich pudov dočasne ovladnutych negatívnou energiou ktorú absorboval do svojho biopola od negatívneho človeka. To len ľudský druh v mnohých prípadoch klesol nižšie ako zvierací druh pretože pri usmrcovaní už necíti vďaku za to, že mu bol Zhora poskytnutý pokrm pre jeho telo ale bezmyslienkovite, bez vďaky, automaticky a s „chladnou“ hlavou usmrcuje zviera pre rôzne svoje potreby, častokrát zvrhlé potreby. A že by sa zvieraťu ospravedlnil a poďakoval pred tým než ho usmrtí – tak to ho ani nenapadne – natož aby to ešte cítil ako vnútornú duchovnú potrebu.

 5. Co na tom, hlavně že si big pharma ze zisků mne ruce s „eugeniky na povel a covid apartheid politikům dává do ruky biče na pádlující s pouty otrokářů na římské galéře.
  https://otevrisvoumysl.cz/konec-hry-udaje-z-medicare-ukazuji-ze-covid-vakciny-zvysuji-riziko-umrti-steve-kirsch/
  https://www.youtube.com/watch?v=J9q_oq6f19E

 6. KOVIDBARÓN!

  ,,,,,,,,ak má byť cieľom človeka iba množenie,vyžieranie zdrojov a znečisťovanie a súťaživé zaberanie priestoru-tak v takomto prípade je pravidlo udržovania počtu ľudí v priestore zákonom!,kuknite sa napríklad na takých vzdelancov z vš-manažéri,advokáti a juristikcia,politici,lekári,učitelia,developeri,celý podnikaťeľský sektor,armáda a bezpečnostné zložky sbs,doprava,športovci atd.-takýto majú a vlastnia prebytky,ktoré ani nedokážu plne využívať či nepotrebujú-lenže pre takýchto je dôležité sa odlišovať od svojho okolia a dominovať ako predátori s nekonečným apetítom,,,,,,,

  • Učitelia? Na slovensku snáď nie je viac zúbožená vrstva než učitelia. Skôr by som povedal, že veľmi potrební a veľmi nedocenení.

   • Učiteľ, ktorý nedokáže presadiť svoj stavovský-profesný stav – nie je učiteľ!

    • Mohli by ste to trochu rozvinut? Lebo takto sa mi to nezda byt celkom pravdive, neviem co presne si predstavujete pod presadzovanim stavovsko-profesneho stavu, ale mam pocit, ze to nemusi byt celkom jednoduche. Ucitel by sa mal sustredit skor na ucenie ziakov, nie nejake presadzovanie. A myslim ze by mu mala pomoct aj spolocnost.

     • Stačí když si vzpomenu ne nedávnou plandemii jak učitelé, řiditelé děti nutili nosit roušky a před vyučováním se testovat a je mi z učitelů špatně .Málokterý má vlastní úsudek a názor ,jsou to poskoci systému .Škola je pro děti nebezpečná. U nás to ještě tak není ale přijde čas kdy v škole budou jako učitelé pedofilové ,LGBT a jiné úchylky.
      Co se zarouškování týká mnoho malých dětí má problém s mluvením ,protože když se dítě učí mluvit odečíta slova i z pohybu rtů .
      Školství , školské osnovy jsou určovány systémem a učí se hovadiny,lži a překroucená historie. Nevím kdo přesně z těch globalistických lumpů to řekl :“ Když chceš ovládnout národ vychovej jeho děti .“
      Velké procento učitelů má psychické problémy a chodí pravidelně k psychiatrovi ,děcka nezvládají ,nemají přirozenou autoritu .Křikem ,hysterií si pořádek a respekt nezřídí. https://www.youtube.com/watch?v=kNZ0QoB5iUs
      špejlování ve školce :https://www.youtube.com/watch?v=QU1J4MaFV8A
      Školy jsou tu na to aby zblbli a programovali budoucí otroky :
      https://necenzurovanapravda.cz/2022/12/spanelska-pokrokova-ministryne-pro-rovnost-chce-aby-chlapci-meli-moznost-chodit-do-skoly-v-sukni/
      https://www.topky.sk/cl/11/2448473/Rodicia-a-ziaci-sa-stazovali–Trans-ucitelka-sa-bude-musiet-zbavit-obrovskych-prs

     • Učiteľ musí byť hlavne zrelá osobnosť z nadhľadom schopná uhájiť svoje vlastné postoje a nenechať sa vtiahnuť do zbytočných problémov či ich dokonca vytvárať. Musí si vybudovať svoj vlastný priestor, nezávislosť a rešpekt u iných lebo inak nebude môcť nikomu v škole predávať informácie celou svojou bytosťou a ostatní kolegovia najmä kariérne typy sa časom po jeho vkladoch a úspechoch vyškriabu nezaslúžene nahor.
      Moja família z jednej strany – takmer všetko sú to učitelia uz 4 generácie a na druhej strane „len“ dve učiteľky. Nedávno nám zomrela jedna 92 ročná učiteľka z našej rodiny a do svojho odchodu z tohto sveta bola prekvapivo bystrá. Bol som šokovaný keď v takom vysokom veku si všímala vecí, ktoré si prestáva všímať 40 tnik – napr. vymenené komponenty na bicykli či iný mobil, ktorý som vymenil za starý ale bol skoro rovnaký.
      Hovoril som si, že toto snáď nieje normálne v takom veku.
      Musím uznať jednu vec – učiteľom z našehj rodiny – aktívnymm učiteľom – vďaka intelektuálnej činnosti sú až do vysokého veku akcieschopní, dobre sa vedia orientovať v spoločnosti, vykazujú neustály hlad po informáciach a majú rôzne záujmy narozdiel od menej vzdelaných zrobených starých ľudí. A naviac to niesu učitelia typu kávička, pohodička v kabinete, klebety, intrigy či vydržať s detmi v škole a po škole na deti ani pomyslenie. Práve naopak – organizujú čo sa dá a koho sa dá – majú jasnú predstavu o výchove, svete, práci, rodine.
      Ja hovorím, že majú nie jednu ale štyri vrtule vzadu a nikdy sa nezastavia. Často je to pre nich chodenie s kožou na trh pretože niektorí rodičia detí sa nemôžu zmieriť s tým, že robia niečo naviac než osnovy požadujú a sú chtiac – nechtiac vťahovaní do spoločenského diania – čo niektorým nesedí a chcú mať od školy pokoj (často je ten vzťah medzi rodičom a učiteľom tenký ľad, ktorý keď praskne tak sa už nikdy nezacelí).
      Ale zas iní rodičia detí sú radi, že sa nájde učiteľ s ktorým sa dá všetko vykomunikovať či riešiť a môžu sa naňho spoľahnúť ľudsky aj profesne.
      Keď si učiteľ získa dôveru aj malej časti komunity môže pre svoje okolie byť veľkým prínosom.
      Trocha nevýhoda je, že učiteľ ktorý dáva svojmu poslaniu všetko nie je svojím rodinným príslušníkom k „dispozícii“ ako by si často želali – školenia, navýšenie kvalifikácie, projekty, príprava podujatí a akcií, stretnutia z rodičmi mimo pracovný čas atď. A doma je furt „školsko – verejná“ atmosféra.

     • Magdalena: Chápem Vašu frustráciu (aspoň tak na mňa pôsobí Váš príspevok), myslím ale, že ste sa priveľmi sústredili na aspekty nedávnej doby, kedy tak učitelia ako aj iní ľudia boli pod tlakom tak informácií ako aj príkazov a jednoducho každy spravil čo považoval za vhodné. Asi nemôžete niekomu vyčítať, že má iný názor než Vy. Iste, učitelia budú vždy zastupovať svojim spôsobom určitý systém, tomu sa nedá vyhnúť. Je viacero možností ako poskytovať deťom vzdelanie ale nie všetky sú známe možné alebo čo i len cenovo dostupné. Nehovoriac o tom, že sú aj negatívne príklady riešenia. Učiteľ je pre mňa učiteľ, nie len ten v škole a v „systéme“. Nejakým spôsobom je vzdelávanie potrebné riešiť, odstraňovať problémy a sfunkčniť ho.

     • Achnaton: Ďakujem za odpoveď. Veľmi podnetný príspevok a presne tak by to malo byť. Ja tam vidím však jednu zásadnú vec. Ľudia sa nerodia dokonalí a všetko potrebuje svoj čas. Ak si povieme že chceme mať na všetkých školách okamžite skvelých učiteľov tak sme sa odsúdili na neúspech, pretože tak to jednoducho nebude. Musí to fungovať priebežne s tým, že učitelia prichádzajú, zdokonaľujú sa, možno odchádzajú a postupne sa dvíha kvalita. Ja si však za súčasných podmienok jednoducho neviem predstaviť prečo by kvalitný učiteľ mal na našich školách pôsobiť. Dovolím si priam povedať, že sa musi vyslovene obetovať. Poznám ľudí, ktorí ani zďaleka nemajú schopnosti učiteľa a dokážu sa uplatniť za oveľa lepších finančných podmienok ako učitelia. Je ťažké očakávať učiteľa zdokonaľovanie sa, keď musí čeliť rôznym priam až útokom zo strany spoločnosti. Aj z osobných skúseností viem, že je veľky ťažké hľadať silu na aktivitu ak máte pociť, že si vašu prácu nik neváži.

     • Ivan – ty tu ako nový chceš poľudšťovať tento web a vnášať sem „objektívny humanistický“ – kaviareňský náhľad? Akože „vo všetkom je kus pravdy“? V zmysle politickej “ korektnosti“?

      Kto RIADI školstvo, kultúru a informačný proces?! „Autonómny“ učiteľ? Nie nosaté Protokoly Sionu?

      Počas dodrbaného štrajku učiteľov za vyššie platy – NIE ZA OBSAH TOHO, ČÍM TÍTO LOKAJI DEBILIZUJÚ DETI!!! – neboli učitelia schopní konceptuálne pohnúť s ničím! Na pedagogickú fak. príjmu každého zúfalého stredoškolského debila! Lebo dotácie! Detto za politruka – lebo takých demagógov-naciliberastov potrebujú!

      Keby učitelia chápali konceptualitu a riadenie sociálnych systémov a mali minimum znalostí zo sociológie – využili by skutočnosť, že v období ich štrajkovania bolo na Slovensku OFICIÁLNE!!! 60% rodín pod hranicou chudoby! Teda – v každej triede – extrapolačne – cca 60% žiakov! Ktorý učiteľ sa spýtal, či maúp deti nejakú desiatu – jabĺčko?! Najebali im tam automaty na „Snikers“! A učiteľ predsa nebude kontrolovať, ktoré decko zožralo Snikers – lebo keď sa za starých čias desiatovalo – tak učiteľ hneď vedel, ktoré decko ten chleba NEMÁ!!!

      Kam mierim doboha?! Že stačilo osloviť tých 60% chudobných v triede – a ich rodičov – aby pomohli vyvolať GENERÁLNY ŠTRAJK!!!
      Takýto potenciál nevyužije len IDIOT! A idiot učiteľ vychová z detí len idiotov!

      Ivan – ja s takýmito kaviarenskými typmi, ako ty – nediskutujem! Nebudem na teba reagovať – nech ťa tu „korektne“ zomelie niekto iný! Ty tu budeš „objektivizovať“ a spochybňovať každý komentár! „Intelektuálny“ troll!

     • Ešte sa doplním – myslím, že som dosť starý harcovník na to, aby som medzi riadkami poznal celý „tvoj“ princíp diskusie – bude to NEKONEČNÉ – ALE! Nosaté patentované!
      A neverím, že sa voláš Ivan – to je akože „proruská“ podprahovka?! Že pozdravujem tvojho mentora – „babu Jagu“!

      Tu sú „barikády“, takže so svojím „ale“ – choď doprdele! Alebo do NASA! Ani mi nenapadne, aby som sa viac venoval tvojím „ale“!

     • Fakt-checker „Ale!“
      „Sociální sítě a fact-checking
      Prostřednictvím sociálních sítí jsou často šířeny informace z dezinformačních webů. Z tohoto důvodu se snaží fact-checking využít i sociální síť Facebook. První osobou ověřující fakta v českých článcích šířených přes tuto sociální síť byla novinářka Laďka Mortkowitz Bauerová z agentury AFP, se kterou má Facebook uzavřené globální partnerství ve věci ověřování faktů.[3] Koncem května 2020 bylo oznámeno, že se počet českých fact-checkerů pracujících pro facebook rozšíří na šest a to díky nově uzavřenému partnerství sociální sítě s platformou Demagog.cz.[4] “
      https://cs.wikipedia.org/wiki/Fact-checking
      —————————————-
      Prvá fáza popretia začína SPOCHYBNENÍM!

     • Maroš: Podľa mňa je pochybovanie dôležitý krok v hľadaní pravdy, ale niekto iný možno radšej prečíta a jednoducho uverí – každý si musí zvoliť sám. Ja sa nepotrebujem pretvarovať, že keď tu niekto niečo napíše, tak hneď na to skočím, aby som si vytváral nejakých virtuálnych priateľov.

      Vo Vašom príspevku o učiteľoch je veľa pravdy, dovolil by som si povedať, že je to presne tak ako píšete s ich neschopnosťou konceptuálne pohnúť s vecami. Množstvo dobrých učiteľov včak školstvo opustilo a možno je to ako otázka s vajcom a sliepkou, pretože súčasná situácia a ich schopnosti idú ruka v ruke, zaujímalo by ma kto a kedy to však rozsekne..

    • Velmi múdry názor+++

   • KOVIDBARÓN!

    ,,,,,,,ivane-veľmi nedocenení sú iba nízkoenergeticky a nízkožáťažovo existujúci ľudia-čiže nie učitelia-cestovateľsko dovolenková sekta s pravidelnými letnými dovolenkami,,,,,,,učitelia si žijú zle,či horšie iba preto-lebo majú na krku množstvo dlžob a to je aj ako živý zlý vzor pre nové generácie,,,,,,,onedlho už profesia učiteľ nebude ani existovať-vyučovať na školáchu bude umelá inteligencia a školy ani nebudete potreba-žiaci budú študovať doma pod kamerami a kontrolou nového veľkého Al-a,,,,,,,žijete v pretechnizovanej dobe a je viac je zrejmé-že to všetko okolo seba už nedokážete spracovať.

  • Som doprava, a nesúhlasím s tvojim názorom.
   No pozor, drahy Covidbaron. Doprava ide dole vodou spolu s ostatnými odvetviami

  • dristy!!!

 7. Môže sa zísť…
  Leonid Poležajev – plaštúnsky systém boja /Plastoon Martial Art/
  https://sistemaboya.com/
  ———————————
  Plaštúnci – rusko-ukrajinská oblasť – zohrali významnú úlohu pri porážke Švédov na pevnine.

  • Marek Košice

   Také tu už „bolo“, Maroš….. Daj Leonida do „klietky“ s nejakým priemerným MMA zápasníkom jeho veku, a uvidíš, ako ho ten zápasník rozpráši po podlahe… 🙂
   A oboch, aj Leonida aj nejakého (aj toho najlepšieho) MMA zápasníka „rozpráši“ niekto, kto má pištoľ, samopaľ…granát…

   • „Keď si Leonid dá urobiť dobrú MaMA kérku – tak nie!“

    Boj o život neprebieha ako zápas MMA! Akože mafia nemá borcov, aby týchto MMA exhibicionistov dala dole keď treba?

 8. Sursum Corda!

  Keďže doteraz vírus nikto neizoloval, ako môže byť dokázaná jeho existencia? A čo je ešte absurdnejšie, ako proti nemu (teda niečomu o čom ani nevieme čo to je a či to existuje) môže byť vyvíjaná akási vakcína?

  Ľudia si už zvykli na to, že akúkoľvek teóriu, hoci aj úplne uletenú začali pokladať za pravdu. Príklad – Darwinova teória, že človek vznikol z opice. Hoci je to od začiatku blbosť a nedá sa to ani nijako dokázať, pretože neexistuje žiadny prechodový článok medzi človekom a opicou, vyučuje sa to v školách ako jediná pravda! A pani učiteľku ani len nenapadne povedať deťom, že sa jedná len o teóriu a nemusí sa zhodovať so skutočnosťou a že takých podobných teórií sú na svete tisíce. Takto sa pani učiteľka stáva aktívnym manipulátorom detskej mysle. Tak ako mnohí učitelia ideologicky vplývali na deti za komunizmu, tak fungujú aj teraz. Česť výnimkám. O tom ako sa správali k malým deťom počas tzv. Covidu to bolo niečo neskutočné.

  • Niekoľko faktov na doplnenie:
   Vedecká teória je vysvetlením pozorovaní, ktorá je do dostatočnej miery preukázaná a teda sa považuje za pravdivú.. Laické vnímanie slova teória je odlišné, laicky sa vníma teória ako niečo vymyslené čo nemusí byť pravda, tomu sa však vo vede hovorí hypotéza

   Darwinova teória v tomto striktom vyzname neexistuje, existuje Teória evolúcie, ktorá okrem iného vysvetľuje aj vznik nových druhov. Jej súčasťou však nie je to, že by človek vznikol z opice, to je skôr také zastaralé zjednodušenie pre deti.

   • Sursum Corda!

    Ivan,
    Teória evolúcie je čistý blud. Evolúciu by sme mohli nahradiť aj slovom dialektika (dobre známy je aj tzv. Marxov dialektický materializmus). Tým, ktorí tzv. evolúciu presadzujú slúži na dosiahnutie svojich cieľov – svetovlády. A funguje nasledovne, teda dialekticky: téza – antitéza – syntéza, téza – antitéza – syntéza… až do ich konečného cieľa, svetovlády s vládou Antikrista. Pričom tézu a antitézu vytvára tá istá skupina, ktorá to riadi.

    • Obavam sa, ze Vam unika mnozstvo suvislosti. Teória evolúcie vysvetľuje jednoduché pozorované fakty (a tým nemyslím len fosílie, ale rôzne postupy v šlachtení alebo iné pozorovania na organizmoch) a vysvetľuje ich celkom dobre. Okrem toho sa za ten čas (povedzme od čias Darwina, ktorý položil určitý základ týchto myšlienok) podarilo celkom presne pochopiť aj hlbšie detaily fungovania mechanizmov, ktoré za ňou stoja. Čo presne sa Vám na nej nezdá pravdivé? Máte nejaké konkrétne pozorovanie, pri ktorom sa ukazuje nejaký problém tejto teórie?

     • Sursum Corda!

      Ivan,
      Moje konkrétne pozorovanie: Otvorím si učebnicu biológie 2. stupňa pre základné školy. Pozriem časť venovanú ľudskému telu. A čo vidím? Veľký obrázok na ktorom je zobrazený vývoj človeka z opice. Teda najskôr ide klasická opica zo ZOO, potom trochu viac vzpriamenejšia, ešte viac vzpriamenejšia a po niekoľkých sledoch obrázkov sa dostanem k človeku. A Vy mi tu budete tvrdiť, že to je len laické vnímanie vývoja človeka z opice? Však toto „laické vnímanie vývoja človeka z opice“ sa učí na školách! Ten obrázok o ktorom som písal vyššie má veľkú vypovedaciu hodnotu. Netreba k tomu deťom ani nič vysvetľovať. Veľmi dobre to „pochopia“ a budú si ho pamätať na celý život. Kto pripravoval tú učebnicu veľmi dobre vedel čo robí.

     • Nedá sa mi už odpovedať na ten posledný príspevok s učebnicou, tak dám odpoveď sem. Chápem o čom píšete. Nevidel som tú konkrétnu učebnicu, a neviem či je tam znázornená nejaká žijúca opica (čo by bolo chybné), alebo spoločný predok človeka a opíc (čo by bolo v súlade so známimi poznatkami). Každopádne, je to ale len možná chyba učebnice a prípadne na zváženie ako v akom veku prezentovať učivo a do akej hĺbky ísť, pretože to musí byť primerané veku. Nijako to ale nesúvisí s tým, či je teória evolúcie pravdivá alebo nie, to sa predsa odvíja od iných súvislostí, nie od toho ako niekto urobil učebnicu pre školy.

     • Je možné že druhy ľudí boli vytorené znásilnením opíc nadržanými chlapmi. Učebnice v škole to zobrazujú diskrétne.

     • Geneticky jsme blíž k prasatům,než k opici. Pročpak asi muslimové nejí vepřové? Brácha,knedlo,zelo.Mňam.
      https://vesmir.cz/cz/casopis/archiv-casopisu/2022/cislo-6/nahradni-dily-z-prasete.html

     • Marek Košice

      Ivan, myslím, že málokto tu bude mať nervy na to vysvetľovať ti tisíc vecí, aby si žil v realite… Za seba hovorím, že ja to určite nebudem.

     • Závery z pozorovaní sa dajú veľmi jednoducho prekrútiť, ak to čo ide na verejnosť je veľmi dôsledne filtrované vedeckými inštitútmi, na ktorých čele sú vždy len nosatí. Čo sa týka konkrétne Teórie evolúcie, tak súbor tých dôkazov a pozorovaní patrí vôbec k najsfalšovanejšiemu súboru vôbec. Slobodná veda dnes neexistuje, skončila približne na začiatku 20. storočia. Tesla, najväčší experimentátor všetkých čias, by mohol svedčiť kde skončili 10tky rokov jeho pozorovaní a väčšina jeho patentov. Dnes sa veda nepodriaďuje výsledku experimentu, ale výsledok experimentu sa musí podriadiť vede, inak ma ten experiment (a experimentátor) smolu, aj keby postavil funkčný prototyp. Pre dnešnú vedu takýto prototyp jednoducho neexistuje, lebo podľa rovníc proste existovať nemôže.

     • Zbraslav: Iste, veci su sfalsovatelne a casto sa to aj robi. Preto je dolezite aby boli experimenty zopakovatelne. Ani v minulosti to objavitelia novych myslienok nemali lahke, casto museli prekonat vysmech a odmietnutie, pre mnohych aj s tragickym koncom. Ale taka je ludska natura, rovnake spravanie vidiet aj tu v diskusii, je to zial prirodzene. Veda a vysledky experimentov boli vzdy prepojene, aj vedu robia len ludia. Ale neverit nicomu je zase opacny extrem, ked dennodenne vyuzivame nastroje a vyrobky ktore su dosledkom dobreho vyskumu. Clovek ma sancu naozaj blizko vidiet len malu cast vedeckeho vyskumu a aj to len ak ma urcity talent pripadne vzdelanie. Samozrejme je tam vidiet bezne ludske vlastnosti, ale proste tie su tu s nami, im sa neda ujst..

 9. Depopulácia je zhnitými satanistami podporovaná všade a všetkými spôsobmi !
  Viď napr. Kanadu! https://www.christianitas.sk/pripravovana-eutanazia-deti-v-kanade-rodicia-o-nej-ani-nemusia-vediet/

 10. P.s.: Tým tupím Amíkom stále nedochádza, že nie sú v pozícií, aby kládli podmienky a pod. https://www.tasr.sk/tasr-clanok/TASR:2023030200000217 Rusi im môžu z vysoka nasrať na ich satanské tupohlavy !

 11. Ako to tu čítam, zdá sa, že ten Ivan, čo sa tu, na tomto diskusnom fóre nedávno objavil, je asi taká, ako to nazvať… nuž, aby som bola pokroková:)), by som nazvala, že taká „umelá inteligencia“, ktorá všetko vie, a dokonca najlepšie, lebo pre každého diskutujúceho má nejaké „ale“ a nejaké doplnenie! Neviem, či pochopí, že na túto správu nebude treba písať žiadne „ale“, lebo i tak nebudem to čítať! Ja čítam iba to, čo ma zaujme, a toho, kto ma zaujme! Napr. Marek Košice, aj Maroš sa mi celkom páči a občas aj Achnaton:)).

  • Ďakujem za uznanie. Umelá inteligencia má zatiaľ ešte veľké obmedzenia ale je to aspoň niečo. Určite nemám niečo pre každého diskutujúceho, je tu veľa príspevkov na ktoré som nereagoval. Vačšinou sa snažím niečo napísať len k témam, o ktorých niečo viem alebo mám názor, ktorý si myslím, že stojí za zváženie. Reakcie samozrejme nepíšem len ako odpovede pre toho, kto sa pýtal, veď to tu číta mnoho ľudí a aj ja si často prečítam príspevok, ktorý si píšu iní ľudia v rámci diskusie.

Pridajte komentár

*