Teraz budú najdôležitejšie eurovoľby v histórii. Určite choďte voliť a zabráňte progresívnym fašistom navoziť tu státisíce migrantov, zaviesť povinné očkovanie, zakázať autá na benzín, zdražiť energie a potraviny, zaviesť digitálnu totalitu, zatiahnuť nás do vojny a inak vám zničiť život!

Šéf WHO čelí na Medzinárodnom trestnom tribunále obvineniam z genocídy


Print Friendly, PDF & Email

Šéf WHO čelí na Medzinárodnom trestnom tribunále obvineniam z genocídy

David Steinman, americký ekonóm nominovaný v roku 2019 na Novelovú cenu mieru, vyzýva na stíhanie generálneho riaditeľa Svetovej zdravotníckej organizácie (WHO) Tedrosa Ghebreyesusa za zločiny genocídy.

Nedávno zaslal svoj podnet Medzinárodnému trestnému tribunálu v Hágu, v ktorom Tedrosa obvinil z podpory genocídy v Etiópii. Mal sa jej dopustiť ako jeden z kľúčových tvorcov rozhodnutí silových zložiek krajiny.

Z čoho presne je obviňovaný generálny riaditeľ WHO

Ako vo svojom podnete David Steinman uvádza, súčasný generálny riaditeľ Svetovej zdravotníckej organizácie sa mal podieľať na činoch, ktoré zahŕňali zatýkanie, mučenie a vraždenie mnohých obyvateľov pôvodných kmeňov v Etiópii, ako sú napríklad Amharovia, Konsovia Oromovia či somálske kmene.

Na podporu svojich obvinení Steinman okrem iného priložil aj správu americkej vlády z roku 2016 o dodržiavaní ľudských práv v Etiópii.

Podľa uvedenej správy mala miestna polícia a polovojenské milície vo vidieckych oblastiach konať svojvoľne a nezávisle na centrálnej vláde. Správa uvádza aj ďalšie nezdokumentované zločiny údajne spáchané etiópskymi bezpečnostnými zložkami.

David Steinman, ktorý pred zhruba dvoma desaťročiami pôsobil ako zahraničný poradca pre Etiópske demokratické hnutie, ďalej obviňuje Tedrosa z toho, že zastrašoval opozičných kandidátov, vrátane ich dlhodobého zadržiavania a väznenia ešte pred samotným súdom.

Trestné stíhanie riaditeľa WHO bude pokračovať v prípade, ak sa teraz prokurátori Medzinárodného trestného tribunálu s podnetom stotožnia. Na svoje obvinenia Tedros zareagoval, že on bol vždy „na strane mieru“.

Tedros Ghebreyesus údajne podporoval teroristické skupiny

Súčasný riaditeľ WHO v minulosti pôsobil ako minister zdravotníctva v rokoch 2005 až 2012. (Mimochodom, aj na slovenského ministra zdravotníctva Krajčího už bolo MUDr. Liptákom podané trestné oznámenie pre podozrenie z genocídy.)

V rokoch 2013 až 2015 bol Tedros jedným z troch verejných činiteľov, ktorí mali na starosti národné ozbrojené sily Etiópie.

Potom v roku 2016 zastával post ministra zahraničia a v roku 2017 za výdatnej podpory Billa Gatesa sa stal generálnym riaditeľom Svetovej zdravotníckej organizácie. Pričom od jej založenia je jej prvým riaditeľom, ktorý nie je lekár.

Tedros nie je žiadnym nováčikom pokiaľ ide o kontroverzie. Len pred mesiacom (november 2020) ho obvinil Birhanu Jula, generál etiópskej armády, z poskytovania pomoci Tigayskému ľudovému oslobodzovaciemu frontu (TPLF), čo je marxistická teroristická organizácia.

Zbohom vysoký krvný tlak

V televíznom vysielaní generál obvinil Tedrosa, že je dokonca členom tejto organizácie, a teda je nebezpečným zločincom.

Podľa neho Tedros pomáhal teroristom získavať zbrane v okolitých krajinách. Zároveň vyzval, aby bol Tedros zosadený z čela Svetovej zdravotníckej organizácie.

Hoci generál Jula nepredložil o svojich tvrdeniach proti Tedrosovi dôkazy, je relevantné zdôrazniť fakt, že súčasný riaditeľ WHO pôsobil ako etiópsky minister zdravotníctva v čase, keď tam vládla komunistická vláda podporovaná teroristami z TPLF.

Nakoľko zatiaľ neboli predložené dôkazy k uvedeným obvineniam, diplomati v Ženeve sa vyjadrili, že sa nebudú ponáhľať so súdením Tedrosa alebo jeho zosadzovaním z čela WHO.

Správanie Tedrosa Ghebreyesus počas korona pandémie

Obvinenia generála Jula a formálny podnet Steinmana prišli vhod súčasnému americkému prezidentovi Trumpovi, ktorý pred časom zrušil príspevky USA do Svetovej zdravotníckej organizácie pre jej zlé riadenie pandémie.

„Pozícia Bieleho domu je, že WHO potrebuje reformu,“ uviedla Nerissa Cooková, námestníčka ministra zahraničia USA.

Ďalej uviedla, že WHO by mohla začať reformu demonštrovaním svojej nezávislosti od Čínskej komunistickej strany.

Trumpove rozhodnutie pozastaviť svoje financovanie znamená, že WHO nebude od USA dostávať na svoje fungovanie príspevok 60 miliónov dolárov ročne. K pozastaveniu došlo od 21. júla 2020.

Okrem pozastavenia financií Trump tiež prikázal americkým subjektom zredukovať spoluprácu s WHO.

V auguste, mesiac po pozastavení financovania, sa Tedros vyjadril, že dúfa v prehodnotenie postoja USA vystúpiť z Svetovej zdravotníckej organizácie. Podľa neho problém nie je v peniazoch, ale vo vzťahoch, ktoré sú dôležitejšie.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Čisto technická otázka – kto vedie pri konaní MTT v Haagu vyšetrovanie podania Stein-mana? Lip-stein?
  ———————–
  „Výsluch po zadržaní Milana Lučanského

  Bezprostredne po zadržaní absolvoval Milan Lučanský výsluch, na ktorom sa zúčastnil aj JUDr. Daniel Lipšic – advokát zadržaného námestníka SIS – Beňu.

  Lipšic akosi opäť raz zabudol na postavenie advokáta v trestnom konaní a priebežne sa staval do pozície vyšetrovateľa a prokurátora. Milana Lučanského tlačil, aby udal Róberta Fica, Róberta Kaliňáka a ďalších politikov.

  Milan Lučanský sa spýtal: Tak politikov?

  Daniel Lipšic: Áno

  Milan Lučanský: Tak začnem vami, pán Lipšic, čo na vás všetko viem.

  Daniel Lipšic očervenel a došlo k hádke …

  Autor: Jana Teleki
  https://www.infovojna.sk/article/z-vysluchu-milana-lucanskeho-po-zadrzani-tak-zacnem-vami-pan-lipsic-co-na-vas-vsetko-viem
  ———————————-
  K článku – ten materiál k WHO je tuším 3 týždne starý – odvtedy predsa musí existovať nejaká reakcia MTT. ???
  Alebo to zase skončí s „Paperclip“?

  • „Ak by začal Lučanský vypovedal o všetkom, čo vie o LIPŠICOVI, Lipšic by dostal doživotie, ktoré si zaslúži aj za vraždu Valka či Kušnírovej a Kuciaka a rovnako za prevrat a zakrývanie Gorily.

   Ak by Lučanský povedal ešte viac, tak by sedela polka opozície aj koalície v base.

   To, ako sa teraz LIPŠIC pokúša zachrániť Haščáka napíšem čoskoro.

   Vyzývam orgány činné v trestnom konaní aj prokurátorov či sudcov, aby sa dištancovali od protiprávneho konania a aby ihneď oznámili protiprávne aktivity osoby LIPŠIC a tlak, ktorý je na nich vyvíjaný.“
   /Pozrieť komentáre pod článkom…/
   https://www.infovojna.sk/article/forisch-ak-by-lucansky-vypovedal-vsetkom-co-vie-lipsic-by-dostal-dozivotie-za-vrazdu-valka-kuciaka-prevrat-aj-za-gorilu

   „Milan ležal na lôžku v čase, keď nemal. Bachar ho vyzval, aby vstal. Odmietol. Došlo k hádke a potom na päste. Bachar privolal pomoc a podali si ho štyria, informoval na sociálnej sieti Flašík.

   „Milan ležal na lôžku v čase, keď nemal. Bachar ho vyzval, aby vstal. Odmietol. Došlo k hádke a potom na päste. Bachar privolal pomoc a podali si ho štyria. Po prevezení do nemocnice vraj Lučanskému kázali sadnúť si, čo odmietol. Šmarili ho na zem, udrel si hlavu, takže museli rýchlo robiť CT. Ivan má k tomu záznam.“

   Následne sa vyjadril aj k okolnostiam zadržania Milana Lučanského. „Bol výsluch ML. Bol tam aj Beňov advokát Lipšic. Tlačil na Milana, aby udal Fica a Kaliňáka. ML sa ho spýtal, tak politikov? Začnem vami pán Lipšic, čo všetko o vás viem. Lipšic očervenel a došlo k hádke.“

   Fedor Flašík nám potvrdil, že obidve informácie má z justičných kruhov, ďalej to konkretizovať nechcel. Dodal však, že spomínané informácie mu poskytlo viacero od seba nezávislých zdrojov z tohto prostredia.“
   https://www.infovojna.sk/article/pravnik-a-podnikatel-fedor-flasik-ma-sokujuce-informacie-o-zraneniach-zosnuleho-generala-milana-lucanskeho

   Poznámka – zaujímavé predháňanie sa v kontaktoch – kto je kto – treba byť stále na výslní. Nosatí proti nosatým?

 2. Definitiva
 3. Dnešný článok Dr. Mercolu:
  https://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2020/12/31/pandemic-face-mask.aspx
  Mask Mandates Are Absolutely Useless
  Príkaz nosenia rúšok je totálne neosožné.
  No Evidence of Masks Reducing Virus Spread
  Nie je dôkaz že rúška znižujú rozširovanie vírusu

 4. https://blogs.mercola.com/sites/vitalvotes/archive/2020/12/30/the-plan-for-a-global-system-of-slavery-transhumanism-and-technocracy.aspx
  The Plan for a Global System of Slavery, Transhumanism and Technocracy
  Plán pre celosvetový systém otroctva, transhumanizmu a technokracie.

 5. https://orgo-net.blogspot.com/2020/12/5-dni-po-ockovani-vakcinou-pfizer.html
  5 dní po očkování vakcínou Pfizer onemocněl covidem. Sama WHO prohlašuje, že neexistuje důkaz, že vakcína brání přenosu viru.

 6. http://www.nwoo.org/2020/12/30/ockovani-nezabrani-sireni-nemocipriznava-dr-fauci-testovani-je-zamerne-zkreslene-rika-dr-yeadon/
  „Očkování nezabrání šíření nemoci,“přiznává Dr. Fauci. „Testování je záměrně zkreslené,“ říká Dr. Yeadon.
  Nově vyvinutá očkování proti koroně jsou všecka obzvláště nebezpečná, protože zkouší docílit něco, co ještě nikdy nebylo docíleno: zkouší změnit náš základ, naše DNA. Zkouší z nás udělat něco jiného, než jsme. Takže je možné, že po takovém očkování přestaneme být lidé a budou z nás jacísi polo-roboti, zombie, tvorové ani živí, ani mrtví, bez mozkových funkcí – staneme se geneticky změněnými objekty (GMO, genetically-modified objects).

 7. Americká FDA (Administrace potravin a léčiv) vydala seznam možných následků nového očkování proti koroně:
  Extrémní alergická reakce, obzvláště u těch, kteří již nějaké alergie mají;
  Guillain-Barré syndrom (extrémní zesláblost, až k neschopnosti polykat a mluvit, bolesti, obzvláště v noci, problémy s koordinací, abnormální srdeční funkce a krevní tlak);
  Svalová ochablost, nebo ztuhlost, či křeče;
  Zánět mozkových blan a míchy, obrna lícního nervu;
  Křečovité cukání, záchvaty, mozková mrtvice;
  Narkolepsie, poruchy spánku;
  Těžké alergické reakce, životu nebezpečné;
  Srdeční mrtvice;
  Krevní sraženiny, trombóza a embolie;
  Artritida;
  Smrt.

 8. https://www.infovojna.sk/article/video-sef-svetoveho-ekonomickeho-fora-o-pripravovanom-velkom-resete-v-roku-2021-ako-vychodisko-z-tzv-pandemie-covid-19
  VIDEO: Šéf Svetového ekonomického fóra o pripravovanom Veľkom Resete v roku 2021 ako východisko z tzv. pandémie Covid-19

 9. https://www.youtube.com/watch?v=tm4BbU2wVDg
  29.12.2020 Reportáž z talianskej štátnej televízie Rai 3 z roku 2006 ohľadom farmaspoločnosti Pfizer

 10. https://www.infowars.com/posts/another-person-dies-hours-after-taking-covid-vaccine/
  Ďalšia osoba zomrela niekoľko hodín po tom ako prijala Covid vakcínu od Pfizera a na úmrtnom liste to nebude uvedené.

  • Milá Jean, však to má dokonalú logiku!
   Doteraz – vďaka našim nesmierne objektívnym médiám – musí už celému národu byť nad slnko jasné, že od marca všetci, ktorí zomreli, tak jedine na Covid! Logicky teda možno očakávať, že celoplošné zaočkovanie túto desivú a krajne nežiaducu štatistiku galaktického hoaxu o 180° otočí. A tak u každého, kto nás po životzachraňujúcej vakcíne náhle, navždy opustí, bude na vine úplne všetko možné aj nemožné – pochopiteľne, okrem Covidu.

Pridajte komentár

*