WHO utrpela pri pandemickej zmluve porážku: Krajiny masívne odmietajú plány globalistov (zatiaľ)


Print Friendly, PDF & Email

WHO utrpela pri pandemickej zmluve porážku: Krajiny masívne odmietajú plány globalistov (zatiaľ)

(Free West Media, Global Research) Minulý týždeň sa v Ženeve konalo Svetové zdravotnícke zhromaždenie. Členské štáty Svetovej zdravotníckej organizácie (WHO) sa stretli okrem iného aj ku kontroverzným úpravám Medzinárodného zdravotného poriadku.

Krajiny ako Austrália, Británia a Spojené štáty vyjadrili dodatkom podporu a vyzvali ostatné krajiny, aby urobili to isté, čím by sa fakticky vzdali svojej suverenity, píše austrálsky poslanec Stephen Andrew.

Afrika a Ázia nechcú diktatúru WHO

Proti plánom globalistov sa však masívne stavajú mnohé krajiny, hlavne z Afriky a Ázie.

„Skvelá správa!“ oznámil Stephen Andrew dňa 25. mája 2022.

Na Deň Afriky Botswana prečítala vyhlásenie v mene 47 afrických členských štátov. Krajina uviedla, že nepodporí „reformy“, z ktorých sú Afričania veľmi znepokojení.

Ostatné krajiny tiež vyjadrili výhrady k dodatkom a reforme tak nevyjadrili žiadnu podporu, vrátane Brazílie, Ruska, Indie, Číny, Južnej Afriky, Iránu a Malajzie.

Brazília dokonca uviedla, že radšej odíde z WHO, ako by mala svojich ľudí podrobiť novým dodatkom.

Nakoniec bola WHO nútená urobiť krok späť.

Zbohom vysoký krvný tlak

„Ale ešte sa nevzdali. Namiesto navrhovaných dodatkov vytvorili novú zdravotnícku skupinu, ktorá má poskytnúť technické odporúčania k navrhovaným zmenám.

Nový návrh bude znovu predložený v roku 2024 na 77. zhromaždení WHO spolu s pandemickou zmluvou,“ povedal Stephen Andrew.

Ďalej poznamenal, že aj v samotných USA, ktoré dodatky predložili, Republikáni reformu silne odmietajú, a preto predložili návrhy zákonov, ktoré majú zabrániť WHO získať ešte väčšiu moc.

Pozor, ide len o jednu vyhratú bitku, vojna pokračuje ďalej

Andrew zdôraznil, že občania by teraz nemali poľaviť. Musia naďalej zvyšovať tlak na agendu ESG. Skratka ESG znamená „Environmental, Social, and Governance“ (environmentálne, sociálne a správa vecí verejných).

Globalisti v stále väčšej miere využívajú tieto ideologické nefinančné faktory na určovanie ekonomických „rizík a možností rastu“.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Zdroj: globalresearch.ca, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Nacistický Pfizer za asistencie nacistického Svetového ekonomického fóra a nacistickej EU pokračuje masovej v depopulácii sveta, teraz sa chcú zamerať na Afriku !
  https://cz24.news/reditel-pfizeru-albert-bourla-celou-afriku-nabodneme-na-jehlu/

  • Těmto parchantům je totiž takové chování vlastní. Jenom slepí a hluší to neslyší a nevidí, co s námi globalistická plutokracie zamýšlí. Pud sebezáchovy už u nich nefunguje. V naší zemi už vůbec ne. Ve vynikající knížce J.M.Simmela – Všichni lidé bratry jsou je uvedeno, že do konce šedesátých let bylo ze 74.000 obviněných nacistů odsouzeno necelých 7000. A to spousta vysoce postavených nacistů byla přijata do státních služeb a důležitých odvětví země. Když si k tomu připočteme, že po majetkovém převratu zde ve východní Evropě si postupem doby nainstalovali své věrné jak do vládní výkonné moci, tak do soudní, policejní a armádní mašinérie, tak vidíme v čem jsme se ocitli. Když k tomu přidáme přesný názor A. Einsteina, že slepá víra v autority je největším nepřítelem pravdy, pochopíme proč naši zombifikovaní občané půjdou možná na podzim i na 4.dávku Pfizera, protože ty předcházející a o tom začínám být přesvědčen je jim změnili vědomí. Krásně o tom, co se děje s vědomím člověka píše pan M.Kushi v knize Makrobiotická samoléčba. Mám obavy, že tito lapení lidé těchto tzv. autorit již nejsou schopni reflektovat realitu. Bratře ze Slovenska, jsme v tom prostě spolu.

   • …sme v tom spolu – kazdy sam za seba ……kruta realita 🙂

    • ..“oni“ uz vyhrali na istej urovni(povedal by som ze z hladiska ludstva / ludskosti tej zasadnej)…. rozdelili spolocnost ,myslenie a smerovanie ludi(a to nemam na mysli posledne dva roky)…. dovera je zakladom ako vo vztahu ..tak aj v spolocnosti…. povedzme si uprimne kto dnes komu doveruje? Podla mna …realne ..nikto nikomu… a to sa tak rychlo nezmeni ..ak vobec niekedy

     • Príklad si treba v tomto brať z cigánskych osád, kde keď si po niekoho príde policajná hliadka, tak sú všetci vonku a bránia páchateľa a pritom ani nevedia o čo ide. Alebo starý bije starú, ale keď sa jej zastane biely, tak dostane po papuli od oboch a ešte ich dobehne ďalších desať. A pochybujem že je to o dôvere medzi nimi. Je to niečo iné. Je to proste spolupatričnosť a pocit že ten druhý je súčasť celku, aj keď ho nemusia mať radi, ale útok naňho je útok na celok/rod. Medzi bielymi sa toto vytratilo, a ak nechceme zmiznúť z mapy sveta, tak tú spolupatričnosť musíme znovu získať. A na fejsbuku sa nám to nepodarí. Je čas zakladať rodové osady.

   • Nuž čo tu viac dodať, pravda čo píšeš… Dana píše, že sa plevel oddelí od zrna. A čo sú potom tí, čo toto všetko spustili a nič sa s nimi nedeje a s nacistickým úsmevom ďalej realizuje plán IV Ríše! Dana, okrem toho nezabúdaj na „Nezabiješ“ ! Nehrajme sa na bohov, ako slobodomurári, vyznávači Lucifera, a preto neschvaľujme ich zvrátenú depopuláciu !
    Každý, kto si troška hlbšie načítal dejiny vie, že toto zlo je riadené pavučinou slobodomurárskych lóží, a tak je to od Francúzskej revolúcie, revolúcie v Rusku, prvej a druhej svetovej vojny… a tak je to aj s projektom EU, ktorý je čisto slobodomurársky a súčasne nacistický. Keď samotná Hlava EU madam Urschula pochádza z vysokopostavenej nacistickej rodiny, ako aj Schwab, a že po druhej svetovej vojne sa hlavným šedým eminenciám nacizmu, ktoré ho financovali doteraz nič nestalo, všetko hovorí za seba: Rusi majú pravdu. Denacifikovať treba celé NATO !!! A pokiaľ sa väčšina v národe neprebudí, budeme všetci trpieť a čím ďalej, tým viac, lebo globálne elity nás nenávidia a prajú nám buď smrť alebo digitálne otroctvo !

    • Tzv. „slobodomurári“sú len a len nástroje (metly, čakany, lopaty a pod.) a OTROCI JEZUITOV – sú priamo nimi riadení – JEZUITI sú OTROCI „čiernej“ tzv. „šľachty“ a tí sú OTROCI samotného „DIABLA“ – zbytočne sa snažíš zahaliť a presmerovť pravdu zlým smerom.

 2. A mozno sa len oddelil plevel od zrna, odhalila sa rakovina ludstva, jej priciny, a je na nas uvedomit si to a zacat s liecbou a sadenim ocistenych semien do cistej Zeme.

 3. Viem, že jeseň ešte nie je tak blízko s svojim novým vražedným očkovaním, napriek tomu už teraz šírte ďalej: https://necenzurovanapravda.cz/2022/06/danska-zdravotni-sestra-ktera-dostala-jednu-z-nejsmrtelnejsich-sarzi-pfizer-vakciny-si-stezuje-na-tezke-poskozeni-zdravi-video/ ! Fuellmich, ktorý je hl. žalobcom nacistických autorov depopulácie uviedol, že identifikovali až 5000 šarží rôznych zložení !

 4. Přátelé, třeba se mnou nebudete souhlasit, ale přečetl jsem si dvakrát knihu pana Ramoneta, je to francouzský novinář a napsal knihu Biografie ve dvou hlasech, tedy rozhovor s bývalým kubánským presidentem Fidelem Castrem. Je to docela silná kniha, já ji mám ve španělském originále, poněvadž španělsky umím a je vždy lépe číst věci v originále. Je to neuvěřitelná zpověď tohoto úžasného člověka od jeho dětství až téměř po konec života. Jeho názory, postoje, zásady, jednoznačné upřednostnění vzdělanosti, zdraví a kultury národa, pomoc druhým národům, těm slabým, výchova mladých lidí k vlastenectví, pospolitosti, to jsou nyní atributy kubánské společnosti i když i tam jsou problémy a problémoví lidé, ale v rámci toho co vše jim amíci již způsobili se zdá být neuvěřitelné, že tak malý národ má takovou vůli žít socialistickým životem. Do posledních dnů, Fidel, pro kterého byl zásadní boj idejí věřil, že vzdělaný, jednotný a uvědomělý národ nemohou porazit. Když byl u nich na návštěvě papež Jan PAVEL II a mluvil venku na place před zástupy lidu a špinil socialismus, lidé nekřičeli ani nepískali, většina se zvedla a slušně odešla a ukázala mu tím, co si myslí. Někdo říká, že až bude u nás nejhůře, tak lidé vyrazí do ulic, ale slyšel jsem dobrý názor, co budou dělat. Možná budou řádit a ničit, ale budou potom bráni jako teroristé a ničitelé, což bude současným zemským škůdcům vyhovovat, ten názor ale říká, že nejhorší bude, že ti lidé ve velké většině nepochopí historické a současné skutečnosti a budou pouze ničit a rabovat. A to bude potom ještě větší voda na mlýn těm parchantům, kteří nás tu řídí. Moc jsem se rozepsal, tak končím. Mějte se přátelé.

  • Keby sme boli naozaj vzdelaný národ – v zmysle múdry, lebo na školách dnes tlačia ľuďom veľa kalerábov do hláv, tak by sme tiež mohli slušne a potichu odmietnuť – nejsť na testovanie a nedať sa očkovať, v zmysle „ďakujem, neprosím“. Alebo slušne odmietnuť ísť na 3-5 dní do práce. To by stačilo urobiť raz-dvakrát. Ešte stále to môžeme urobiť, no ale máme ako národ na to dosť múdrosti, poučili sme sa za tie 2 roky?

  • tých pankhartov treba odstrániť, inak to nepôjde

 5. Len citácia z jedného článku:
  „Američané na Ukrajincích alespoň vydělají, zatímco Češi a Slováci dají Ukrajině vše zadarmo a na oplátku dostanou extrémně drahý plyn a extrémně drahou ropu. A navrch drahou elektřinu! A to se prý vyplatí! Proč? Protože solidarita! Brzy nebude benzín a nafta, protože po odstřižení od ruské ropy nikdo jinou ropu do EU nedoveze. Saúdové neplánují zvýšit těžbu, ani Írán a Norsko je na maximu a Venezuela to nepokryje. Takže, k čemu to povede? Kupte si elektromobil, začnou brzy radit politici lidem s prázdnou nádrží u auta. Velmi brzy. Proč? Protože Green Deal! A kdo nemá na elektrické auto, kupte si koloběžku, poradí vám kreténi politici. Inu, lidé si je zvolili sami. Všechno je součástí plánu.
  -VK-
  Šéfredaktor AE News“…

  • provokater

   pešibus na cestu do raja,hehehe

  • Elektromobilita to nevyrieši. Nie je na to kapacita. Keď nebude plyn a ľudia zapnú elektrické variče padne sieť… Na to aby sme mohli mať všetci elektromobil potrebujeme 10 jadrových elektrární… A ako vyrábajú jadrové elektrárne elektrinu? No predsa z jadrového paliva… Z Ruska…

 6. ..ale chuji od nás s CZ lezou do řiti západu neustále 24h/7…

 7. Oni chtějí a dokonce asi musí, oni byli vybráni globálem, aby nás zlikvidovali. Toto je vše perfektně řízený rozklad našich zemí. Jen si vždycky tak říkám, co si musel myslet president Husák, když ty davy vyřvávaly, že je tu husto. Myslím si, že tito inteligentní lidé mají dar předvídat události a mohl už tenkrát vědět, co se za 30 roků stane. Pracoval jsem celý život jako dělník, celý život jsem apolitický a žádný problém s režimem jsem neměl a také jsme se jako mladí nevyjadřovali v rukavičkách, ale na těch 38 roků socialismu vzpomínám v dobrém. Myslím si, že 2/3 lidí neměli problémy. Pracovali jsme, vychovávali rodiny, bavili jsme se a žili běžný život. Já si dokonce myslím, třeba nemám pravdu, že spousta lidí na planetě by s námi měnila a nikdy by nechtěla změnu. Nebylo vše růžové, to je jasné, ale byli jsme myslím docela vzdělaná generace a náš průmysl, zemědělství, výtečná kultura, která získávala ocenění na různých soutěžích, ať to byly knihy a filmy pro mládež i dospělé z nás dělaly velmi dobrý a myslím i slušný národ. Já se ženou máme rádi pana J. Krónera, myslím, že nejvíce ze všech herců, občas vytáhneme nahraná DVD s povídkovými filmy Bez ženské a bez tabáku a máme radost, že jsme toto mohli prožít, poněvadž vím, že se něco hodnotné již nikdy nevrátí. Byli zde ti, kterým to bylo málo a chtěli více a po 89 šli také přes mrtvoly, to je fakt, ale jako celek jsme určitě obstáli. Mám smutek na duši, cože se to stalo.

 8. Mila redakcia vedeli by ste nam povedat nieco blizsie o povinnom ockovani, ktore chce EU zaviest proti virusu X, pripravuje uz vraj legislativu. To ockovanie by mal byt vraj QR kod na ručku, co mal byt aj obciansky, platibna karta, zdravotna karta, proste znak šelmi z biblie. Co nam urobia ak toto povinne odmietneme? Koncentraky, zablokovanie uctu, zvavenie majetku… co vsetko nas nepodvolenych caka? Mozno nejaky clanocek by ste nam vedeli…, co?! Dakujem 😀

  • Zatiaľ sú to len fámy, ale samozrejme sa nedá vylúčiť, že niečo také chcú zaviesť. Nemyslíme si však, že by im to prešlo. Čaká na nás len to, čo im dovolíme.

  • Nestačí len niečo odmietnuť – ich vražedné zámery predsa poznáme – treba na nich zaútočiť a zmiesť ich z povrchu zemského!

 9. provokater

  iste, to im neprejde, národ by ich vystrieľal

 10. …áno, je to pravda, tá dôvera sa dá dosť narušiť nielen vo vzťahu, ale aj v celej spoloč., a to je škoda…no je pravdou, že ak o niečo veľmi ,,stojím“ a mi na niečom veľmi záleží, dá sa na tom popracovať a samozrejme, potom ,,sa jej držať“ a mať ju už stále u seba…áno, tá budúc.v jeseni ukáže, ako si dôverujeme a čo ,,si dovolíme“….a tiež mi napadla ešte 1 vec, pre niekoho, kto tu moment.nie je…ak v niečom som nebol s niekým spokojný, mal som mu to priamo povedať…teraz už iný niekto vie, o čo išlo, vtedy to jednoducho človek nevedel…no neva, každý sa môže zmeniť….alebo to možno malo byť aj práve takto…

 11. …,,SMIE TO TAK BYŤ“ :-)….

Pridajte komentár

*