Určite choďte voliť v eurovoľbách a pomôžte odstaviť vlastizradných progresívnych fašistov, ktorí už 6 mesiacov nerobia nič iné, len v Bruseli šíria lži a kydajú na Slovensko, aby nám zastavili eurofondy!

Kráľ Karol III. plánuje urýchliť Veľký reset a ďalšie protiľudské ciele globalistov


Print Friendly, PDF & Email

Kráľ Karol III. plánuje urýchliť Veľký reset a ďalšie protiľudské ciele globalistov

(Ramon Tomey, Natural News) Kráľ Karol III., ktorý bude v sobotu 6. mája korunovaný za britského panovníka, plánuje urýchliť ciele, ktoré si on a jeho ďalší globalistickí kumpáni zaumienili.

Nie je žiadnym tajomstvom, že Karol III. podporuje programy na „zmiernenie zmeny klímy“, čo ho radí do rovnakej kategórie ako globalistické Svetové ekonomické fórum (WEF).

V skutočnosti načrtol 10 krokov, ktoré môže svet urobiť na vyriešenie tohto problému. Tie boli pôvodne prednesené vo forme prejavu počas samitu WEF Green Horizon (Zelený horizont) vo Švajčiarsku v novembri 2020. Medzi bodmi, ktoré vtedajší britský princ uviedol, bolo prijatie spoločných metrík a štandardov, ktoré umožnia informovanejšie hodnotenie dodržiavania udržateľnosti.

„Teraz je čas prejsť k jednotným metrikám a globálnym štandardom, aby sme podporili zrýchlený pokrok prostredníctvom jednotného porovnávania,“ povedal vtedy Charles.

Britská kráľovská celebrita tiež vyzvala firmy, aby „urobili z udržateľných možností dôveryhodné a dosiahnuteľné možnosti pre spotrebiteľov“.

Princ Charles vtedy ďalej pokračoval:

„Keďže spotrebitelia sa podieľajú odhadom 60 percentami na globálnom HDP, ľudia na celom svete majú moc riadiť transformáciu na udržateľné trhy. Musíme lepšie komunikovať so spotrebiteľmi o udržateľnosti tovarov, služieb a investícií, ktoré ponúkame.“

Investigatívny reportér Leo Hohmann poznamenal, že návrhy panovníka „by boli naozaj desivé, ak by boli niekedy plne implementované“. Podľa nich by v zásade prestala existovať sloboda a zavedená diktatúra by za nás rozhodovala o tom, ako sa majú prideľovať a používať všetky zdroje“.

„A čo tí z nás, ktorí by odmietli dodržiavať tieto nové  ‚globálne štandardy‘? Nepochybne by šli do gulagu alebo možno aj na šibenicu,“ napísal Hohmann.

(Súvisiace: Kráľ Charles III sľubuje, že po smrti kráľovnej Alžbety zaháji „Veľký reset“)

Globalisti sú ochotní klamať a v podstate urobiť čokoľvek, aby dosiahli svoje ciele

Kráľ Karol III., globalistická skupina WEF a Organizácia Spojených národov (OSN) sú podľa Hohmanna znepokojení oneskorením Veľkého resetu a Agendy 2030, ktoré presadzujú. Preto organizujú septembrový samit, na ktorom sa bude diskutovať o tom, ako dostať ich totalitné plány späť do pôvodného časového rámca.

Liečba osteoporózy

Takzvaný „Summit 2023“ o cieľoch udržateľného rozvoja (SDG) sa bude konať 18. a 19. septembra 2023 v New Yorku.

Webová stránka OSN ho opisuje „obrovsky významné“ stretnutie, ako niečo, čo „odštartuje začiatok novej fázy zrýchleného pokroku smerom k SDG“. Očakáva sa, že sa na ňom zúčastní vybraná skupina svetových lídrov, vrátane novokorunovaného britského panovníka.

„Vykonajú komplexný prehľad o stave cieľov udržateľného rozvoja, vypracujú reakciu na vplyv viacerých vzájomne prepojených kríz, ktorým svet čelí a poskytnú politické usmernenia na vysokej úrovni o transformačných a zrýchlených opatreniach vedúcich k cieľovému roku 2030 na dosiahnutie cieľov udržateľného rozvoja.“

Hohmann však vyjadril skepticizmus ohľadom tohto stretnutia. Poukázal na to, že jeho načasovanie môže byť dôležité. Aké ďalšie vytvorené krízy by nás mohli postihnúť do polovice septembra? Tretia svetová vojna? Nedostatok potravín a hladomor? Občianske nepokoje?

„Je naozaj zábavné počúvať, ako globalisti rečnia o problémoch sveta a o tom, ako ich riešenia zohľadnia najlepšie záujmy všetkých,“ pokračoval.

Hohmann pokarhal globalistov a povedal im, aby prestali hovoriť o občianskej participácii, udržateľnosti, lepšom svete a „všetkých ostatných klamstvách“. Novinár nakoniec poznamenal, že globalistom ide len o dominanciu a kontrolu nad ľudstvom a dodal, že sú ochotní klamať a v podstate urobiť čokoľvek, aby dosiahli svoje ciele.

„A čudujú sa, prečo došlo k narušeniu dôvery. Ľudia na celom svete už majú dosť neustálych klamstiev, vykonštruovaných kríz, arogancie a neznášanlivosti voči odlišným názorom, ktoré pochádzajú od globalistov a ich elitárskych inštitúcií.“

Záver

Pozrite si Alexa Jonesa, zakladateľa portálu InfoWars, ako diskutuje o oznámení kráľa Karola III. ohľadne Veľkého resetu na konferencii COP26 v roku 2021:

Liečba osteoporózy

Autor: Ramon Tomey, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. rychlé zprávy na hlavnespravy.sk
  Svetová zdravotnícka organizácia (WHO) v piatok odvolala globálny stav núdze v súvislosti s ochorením COVID-19.

  • Israismael

   O chvíľu ,o pár dní však zavedie WHO, Pandemicku zmluvu..To je vláštny postup ..A mnohí vedia o čo ide !!
   Čo sa týka toho Charlesa,tak ľudia keď zistia kto to vlastne je ,keď strhne z tváre masku ,potom budú ľutovať ,že týždeň spali v stanoch pred buckinghamskym palácom pred jeho zajtrajšou korunováciou..budú ľutovať komu fandili a koho milovali ..a týka sa to aj zosnulej Alžbety..
   A ešte jedna poznámka mimo tému a k erbu Ruska .. ich starý erb ,ktorý je ale súcastou dnešného Ruska ,má v strede jazdca na bielom koni,ktorý má kópiu a zasadzuje úder drakovy..Spojte si kto je jazdcom s kráľovskou korunou na bielom koni ,a kto je tým drakom ..A spojte si akú úlohu má teda Rusko pre svet ..Je v tom omnoho viac ,než len pozemský boj svetla proti temnu!

   • Čínsky drak? 😀

    • Legenda o Sv. Jurajovi nic? Tak plytke vzdelanie? Smutne…

     • Lepšie mať dôkazy ako rozprávky.

     • Nenázor nájdi si radšej poriadnu prácu ako každý normálny človek a neotravuj normálnych ľudí. Zavolaj trebárs Davidovi Púchovskému, prípadne Čekanovi a bežte niekam na limonádu podrístať si koho by ste ešte mohli „dať dole“.
      Ak ti vadí legenda o sv. Jurajovi tak musíš byť riadny had. A ak ti vadí aj to, že napriek satanckým cieľom Západu či Východu stále existuje Ruský mnohonárodnostný národ a jeho vodca tak si to môžeš ísť niekam hodiť pretože nikto, dokonca ani židia a celý ten cirkus okolo nich to nikdy nezmenia.

     • Dinosaury nevyhynuli? Pozabíjal ich sv. Juraj? Ty asi budeš troll.

     • NAZOR, ty si iny materialista! Nastuduj si radsej problematiku a zacni heraldikou a neplac tu, aby ta niekto vodil za rucicku a na tacke ti vsetko podsuval, co aj tak zmeties zo stola kvoli svojmu tvrdemu presvedceniu. 🤣

     • P.s.: Info zo zakladnej skoly: V case ked zili dynosauri, neboli ziadni rytieri!
      Otazka na teba NAZOR, zil v tom case homo sapiens sapiens? 🤣

     • Posledné lietajúce dinosaury ulovili na ostrovoch v Indickom oceáne ešte v 19. storočí! Existujú dobové trofejné fotografie! Mnohé dinosaurie vykopané kosti ešte páchli hnilobou! Toto archeológovia ignorovali! Ale neignorovali to ilumináti, a dnes – vďaka DNA – existujú repliky, ktoré majú „pomôcť“ ich projektu WIDERIZÁCIE – zdivočenia planéty – po nastolení Zlatej miliardy a vyľudnení planéty! Ruské zdroje.

      Názor – typický príklad mentálne lenivého – informačne parazitujúceho trolla! Provokatér – ktorý sa domáha dôkazov! Nájdi si ich sám! A pojeb sa!

     • V čase dinosaurov žila megafauna – veľké jašterice a veľkí ľudia. https://i.ytimg.com/vi/hungRywPpPQ/maxresdefault.jpg

   • Sursum Corda!

    Jiří (řecky Georgius) pocházel z urozených rodičů v Kappadocii. Otec jeho zemřel smrtí mučednickou; jeho matka se odstěhovala po smrti manželově se synáčkem do své otčiny, Palestiny. Jiří byl povahou ohnivý a věnoval se stavu vojenskému. I jako vojín zůstal ctnostným a bohabojným vyznavačem Kristovým. Vbrzku byl povýšen na plukovníka v císařském vojsku.

    Císař Dioklecián sídlil tehdy v Nikomedii. Když vzniklo pronásledování křesťanů, plukovník Jiří se odebral k císaři Diokleciánovi a neohroženě vyznal svou víru řka: „Císaři a shromáždění rádcové! Jak dlouho ještě budete pronásledovati křesťany, kteří jsou věrnými poddanými říše. Křesťané se modlí za císaře a vlast, ale mrtvým modlám nemohou obětovati.“

    Císař a rádcové byli ohromeni, že takto mluví vysoký důstojnik. Císař prohlásil slova ta za velezradu a kázal Jiřího uvězniti. Po několika dnech ho povolal k sobě a snažil se ho pohnouti sliby i hrozbami k odpadu od Krista. Jiří odpověděl: „Císaři! co mi slibuješ, tím pohrdám, a čím mi hrozíš, toho se nelekám,“ a hájil své víry křesťanské jako pravý křesťanský bohatýr, ač věděl, že ho čeká mučednická smrt. Na rozkaz císařův byl Jiřímu na hrdlo zavěšen těžký kámen, tělo jeho bylo drásáno kolem, na němž byly připevněny hřeby. I poslední pokus přinutiti Jiřího k modloslužbě zůstal marný. Jiří byl pak odsouzen na smrt. Na popravišti se modlil za obrácení pohanů, až skonal pod mečem katovým r. 303.

    Sv. Jiří byl vždy ctěn jako jasný vzor bojovníka za víru a ctnost křesťanskou. Zobrazuje se jako mladistvý sličný rytíř v plné zbroji na bujném oři, an kopím potírá líto u saň, před ním se svíjející. Toto vypodobnění je symbolické. Saň značí buď zlého ducha, odvěkého nepříte lelidstva, nebo pohanství.

    Naše Světla, Čtení ze životů svatých, 1947

   • Mozno sa objavi novy Corvin. A hned dnes Krala Zmrda da stat.
    Divakov by mal neurekom. Saskaren za ich danove. Na hulvata.

  • rychlezprávy na hlavnespravy.sk
   Ursula von der Leyenová privítala oznámenie Svetovej zdravotníckej organizácie, že ochorenie COVID-19 už nepredstavuje globálnu zdravotnú núdzovú situáciu.

   finančně se už obohatila,…..

 2. svatoslav butora

  Kráľ(Charles) je „nahý“…a spolu s ním je „nahá“ celá suita tvorcov „nahoty“ Západného sveta.

 3. 2023-05-04 – R.Vávra_Debata nad živým člověkem
  cca 2 hodiny
  https://m.vk.com/video558134639_456239758?list=1b384fe7f531fc5816&from=wall642348623_1209

 4. Niet sa čo čudovať. Mnohé pomazané hlavy, príslušníci kráľovských rodín, boli a stále sú členmi globalistickej skupiny Bilderberg.

  • Pomazané hlavy ? myslíš kolomazom °°

  • Jsou a byli jen správci majetku pro ty sedící na vrchole pyramidy ,nic víc .Všechny královské rodiny jsou humus , stojí za zlem nejen v krajinách které spravují a dostávají za to královsky zaplaceno . Jen nechápu proč čumí na korunovaci nového správce majetku ,poskoka.

  • holistický prístup

   Pozri, pred kým kľačí na kolenách, KTO mu „korunu“ na tzv. hlavu pokladá – toho je OTROKOM.

 5. Charles je prasiva svine, uskutecnujici agendu nikym nevoleneho WEF, ktere ma sve agenty ve vladach a organizacich wie OSN, WHO, EU, USA. Ti slouzi k hlavnimu cili – nasi depopulaci. Prvni pokus uz provedli – iniciovali plandemii a covid 19, ktery uvolnili jako biozbran. Ty umoznily masove ockovani nevyzkousenym sajrajtem, ktery zabil spoustu lidi a mnohem vic ma poskozene zdravi. Masivne zvysena umrtnost a dukazy, ze to je spiknuti media neustale zamlcuji a cenzuruji. Lide se pravdu o utoku na ne dosud nedozvedeli, ackoliv zurnaliste i pravnici rozjeli radu zalob po celem svete. Tyto budou uplacenymi soudy a soudci vsechny zamitnuty jako zaloby Trumpa ke zfalsovani volby prezidenta. Zijeme ve svete, ktery ridi a ovlada hrstka superbohatych zlocincu!

  • nauč sa správne označovať problém

   ty: Charles je prasiva svine
   správne: Charles je psychopat, podriadený psychopatickej skupine rodu Rothschild

   ty: Zijeme ve svete, ktery ridi a ovlada hrstka superbohatych zlocincu!
   správne: žijeme vo svete, ovládanom psychopatmi, ktorí sú akcionármi FEDu, BlackRocku, Fidelity, nadnárodných spoločností.

   Mená/rody/klany týchto psychopatov sú Rothschild, Baruch, Loeb, Kuhn, Rockefeller, Morgan, Warburg, Schiff, a ďalších 4-5 rodov/klanov.

   Toto nie je výčitka pre Jan, len prosba, aby sme vedeli, kto stojí proti ľudstvu.
   Správne nazvi problém, a viacerí ľudia si ho všimnú a uvedomia.

   Tu je odkaz na FED, ako to vzniklo:
   https://zvedavec.news/komentare2022/12/9442-fed-ajeho-minulost.htm

   • Čo je zač princ z Walesu – slobodomurársky židoanglosas – nájdete len na týchto stránkach.
    http://www.flags.net/UNKG01.htm#UNKG0102
    —————————–
    Wales = červený drak. Legenda o Svätom Jurajovi = legenda o boji s týmto drakom – Leviatanom – drakom, ktorý prichádza z /od/ mora. Princ Charles – ako Karol III. má nahradiť superjaštericu – svoju matku – na čele Výboru 300.

 6. Otázka: Bol niekto z britskej kráľovskej rodiny na inaugurácii Z. Čaputovej? Alebo na inaugurácii predošlých slovenských prezidentov? Nie! Čaputová však dáva prednosť účasti na korunovácii Karola III. pred riešením vnútropolitickej krízy SR. Aj tu vidno úbohú servilnosť voči UK, pričom SR nie je (??) britskou kolóniou ani členom Commonwealthu. Či je Karol III. slobodomurár, mi nie je známe, ale podľa všetkého je vrcholným predstaviteľom čiernej šľachty.

  • Hlavne že tam ide „partner“ Rízman – ako Čaputovej veľkňaz! Čiže nie náhodou ho práve britské médiá označili za slovenského prezidenta! S týmto roky podvádzala rozvedená Čaputová oficiálneho „volebného“ partnera /s ktorým možno predtým podvádzala svojho manžela/, ktorý sa s ňou /ona s ním/ po zvolení rozišiel. Zrejme nebol reprezentatívny. Fľandra zostáva vždy fľandrou.
   Čaputová_Black Eye Club friend.jpg
   https://ulozto.net/file/6MSIFGhiuCPv/caputova-black-eye-club-friend-jpg#!ZJR0BGR1MQOzAmywLJMzMGMwBGpmqyOQqKSLqK5sL2MPLmZm

   https://www1.pluska.sk › spravy › z-domova › caputovej-expartner-konecny-prehovoril-jeho-prva-reakcia-novu-lasku-prezidentky-2
   Čaputovej expartner Konečný prehovoril: Jeho PRVÁ REAKCIA na novú lásku …
   Čaputovej expartner Konečný prehovoril: Jeho PRVÁ REAKCIA na novú lásku prezidentky! Do prezidentskej kampane vstúpila vo vzťahu, ktorý verejný tlak neustál. Dnes má prezidentka Zuzana Čaputová (47) po svojom boku dlhoročného spolupracovníka Juraja Rizmana.

   https://www1.pluska.sk › spravy › z-domova › caputovej-expartner-konecny-prehovoril-jeho-prva-reakcia-novu-lasku-prezidentky-2
   Čaputovej expartner Konečný prehovoril: Jeho PRVÁ REAKCIA na novú lásku …
   Čaputovej expartner Konečný prehovoril: Jeho PRVÁ REAKCIA na novú lásku prezidentky! Do prezidentskej kampane vstúpila vo vzťahu, ktorý verejný tlak neustál. Dnes má prezidentka Zuzana Čaputová (47) po svojom boku dlhoročného spolupracovníka Juraja Rizmana.

 7. Prečo Rusi nesmú útočiť na ukrajinské železnice a rafinérie – všetko toto patrí ruským oligarchom, ktorí sú zároveň členmi Ruského židovského kongresu.

  Koho sa v skutočnosti bojí žid Zelenský? No bojí sa atentátu od vlastnej ukrajinskej tajnej služby, ktorá je totálne nacifikovaná ukrajinskými ultras – a pre tých sú najväčšími nepriateľmi Rusi, Poliaci a židia.

  2023-05-05 – Šéfredaktor zpravodajského portálu Aeronet.news pan VK komentuje aktuální události
  https://www.svobodny-vysilac.cz/2023-05-05-sefredaktor-zpravodajskeho-portalu-aeronet-news-pan-vk-komentuje-aktualni-udalosti/

 8. Rečnícka otázka: Kde je teraz Sv. Juraj, ked sa v londynskej stoke prave zisli hlavne hady a draky satanske? Teraz by tam mal idriet svojou kopiou !!!

  • Jejich plány a příkazy se týkají jen otroků ne živých lidí se svobodnou vůlí ,na ty nemohou.
   Nepodrobila jsem se žádnému zdravotnímu nařízení ani zákroku /občas rouška na nezbytný čas/ a tak to zůstane . Lidi kteří podlehnou ze strachu digitalizaci udajú,dokladů, financí ,nechají se označit čarovým kódem a skočí jim na past si to zvolí sami.
   Se zločinci nechci mít nic společného můžou nařizovat co chtějí .

 9. Kdo je Karel III?
  Potomek anglosaske nemecke slechty z domu Coburg Ghota. Aby oklamali Anglany, dali si pridomek Windsor. Sympatizovali s nacky a deti ucili hajlovat. Edward byl rovnez germanofil a proto byl neunosny pro Anglii, ktera souperila s Nemci, musel odstoupit. Diana, kterou kralovna odmitala pochazela z prastareho rodu Stuartu.
  Karel je povalec v luxusu bez vlastni vule, protoze si vzal Dianu na prani otce, reckeho prince. Zil dosud obskakovan 35 slouzicimi a ma zastavit upadek byvaleho imperia. Je kamosem K. Schwaba a sympatisantem WEF, kde vystupuje. Podporoval ockovani a podporuje genocidu lidstva, Great Reset sociopata K. Schwaba.
  Korunovace je podivanou pro blbecky, hltajici kazdou i vymyslenou zpravu o kralovskych povalecich a jejich skandalech v bulvarnim tisku. GB se povazuje za nejstarsi demokracii, ackoliv ma v cele krale!

 10. hľadač pravdy

  citácia z článku:
  ,,Globalisti sú ochotní klamať a v podstate urobiť čokoľvek, aby dosiahli svoje ciele”

  ,, …, globalistická skupina WEF a Organizácia Spojených národov (OSN) sú … znepokojení oneskorením Veľkého resetu a Agendy 2030, ktoré presadzujú. Preto organizujú septembrový samit, na ktorom sa bude diskutovať o tom, ako dostať ich totalitné plány späť do pôvodného časového rámca.”
  =========================================================
  WEF a OSN sú oficiálne organizácie založené slobodomurármi, v ktorých sa nerozhoduje absolútne o ničom! Sú to organizácie, ktorých účelom je ,,odkomunikovať”, čiže odprezentovať navonok verejnosti, presnejšie nevedomému plebsu to, čo sa predtým už dohodlo v zákulisí v najvyšších nadnárodných slobodomurárskych lóžach. V tomto príspevku sa v krátkosti zameriam hlavne na ,,OSN” (bod č.1, a č.2 som tu už raz uvádzal, ale pre pochopenie (?) súvislostí ich opäť uvádzam. Komu sa to nechce čítať, môže to celé preskočiť).

  Čo je to OSN, ako táto oficiálna jednosvetová organizácia vznikla, čo jej predchádzalo a čo je jej účelom?

  1.) Spoločnosť národov
  2.) OSN; WHO
  3.) ,,smernica OSN” ktorá bola špeciálne pripravená pre občanov bývalých Spojených štátov amerických, kolujúca ,,po sieti” v pdf-ku a jej strojový preklad:
  ,,United Nations Directive 001, The Start of The New World Order, In our Calendar Year of 4 July, 2025.”
  4.) Medzinárodná konferencia The ,,NEW WORLD ORDER” z dňa 9.3.2015, na ktorej odznel tento slobodomurársky prejav niekdajšieho premiéra Malajzie (krátke video na 2 platformách).
  5.) V nadväznosti k predošlým bodom, najmä k bodu č.3 => Neúprosná depopulačná prognóza Deagel-u, ktorá predpovedala pre r.2025 razantný pokles populácie prevažne v ,,západnom svete”. Dva články, jeden v češtine, ďalší v angličtine s prekladom.
  ,,World map population decrease as predicted by the deagel statistics military information circs, 2020 – 2025”. Odkaz na mapku (.jpg):
  https://cz24.news/wp-content/uploads/2023/04/worldmapdeagel2025-1170×747-1-1024×654.jpg
  =========================================================
  1.) WWI. => Spoločnosť národov
  ———————————————-
  ,,Hlavních cílů první světové války, svržení carismu a následné komunistické revoluce, už tedy bylo v listopadu 1917 dosaženo. Poprvé se rovněž iluminátským revolucionářům podařilo zřízení trvalého komunistického vládnoucího systému a instalování bezmála všemocného represivního aparátu. Stejně tak byla podle programu definitivně rozbita německá a rakousko-uherská monarchie. Vilém II. a Karel I. museli po prohrané válce abdikovat a odejít do vyhnanství. Německo, Rakousko a od něj odtržené Maďarsko se staly republikami, přičemž se ilumináti ve všech těchto zemích současně pokusili o zřízení revolučních republik rad podle ruského vzoru. V Maďarsku po svržení 131 den trvající hrůzovlády komunistického revolucionáře Bély Kúna ovšem nastoupila diktátorská vláda.

  Americký prezident Coolidge, člen CFR a tedy zasvěcenec, podle londýnské agentury Reuter ze 14. června 1927 prohlásil v rozhovoru v Hammondu ohledně první světové války:
  „Hlavní otázkou, o níž se v tomto strašném boji jednalo, bylo rozhodnutí buď o autokratické nebo republikánské státní formě velkých národů. Vítězství se nakonec naklonilo na stranu lidu“ (Müller 1982, str. 206). – To poslední bylo přirozeně jen pouhým výsměchem – vítězství se ve skutečnosti „přiklonilo“ na stranu skryté vrchnosti, která nechává lid podnes věřit, že je v „demokracii“ suverénem. Ale jinak řekl prezident Coolidge bezpochyby pravdu. Svržení posledních evropských monarchií nebylo ve skutečnosti ničím jiným, než dílčím etapovým cílem na cestě k sionistické světové revoluci a ke konečnému zřízení protikřesťanské světové republiky.

  S ukončením války r. 1918 bylo dosaženo rovněž druhého krátkodobého cíle. Podle vlastních údajů do plánů Satanovy synagogy dalekosáhle zasvěcený iluminát prof. Caroll Quigley podal v hrubých rysech tento úspěch ve své knize „Tragédie a naděje“. Kniha, která zjevně vyšla bez souhlasu skryté vrchnosti a jejíž autor byl přesvědčen, že „plán“ může být klidně zveřejněn, protože se nad ním tak jako tak už nikdo nepozastaví, byla po svém vydání okamžitě skoupena a zmizela z trhu.
  Quigley píše: „Mnohé státy byly zničeny nebo navždy ochromeny. Došlo k dalekosáhlé přeměně ve finančním a hospodářském životě, ve společenských poměrech, světonázoru i v citových vztazích. Válka tím ovšem nepřivedla na svět nic nového, mnohem spíše tento rozkladný proces jen urychlila. Změny, k jejichž dosažení je v mírových dobách zapotřebí 30 nebo 50 let, nastaly během krátkých pěti válečných let“ (Griffin 1986, str. 123).

  Především ale byla hrůzami války se 13 miliony mrtvých a gigantickým zpustošením připravena půda pro první internacionální sjednocení suverénních států, pro tzv. „Společnost národů“, která byla také podle plánu uvedena v život hned po skončení bojů. Ty samé síly, které nejprve všechny strašné války cílevědomě rozpoutaly a všemi silami je co možná nejdéle udržovaly, se nyní pokrytecky vydávaly za starostlivé apoštoly míru, kteří také jako jediní znají skutečně účinný prostředek, jímž jednou pro vždy – jak říkají – vykážou válku z lidského společenství: Tím zázračným pomocníkem je právě Společnost národů.”

  Johannes Rothkranz, pravoverný katolícky teológ v r.1991
  =========================================================
  2.) WWII. => OSN, ktorej súčasťou je aj WHO
  —————————————————————
  ,,První světová válka byla pouze první ze tří etap na dlouhé cestě ke komunistické světové „demokracii“. Protože Satan a jeho Synagoga nemají času nazbyt a každá nová generace skryté vrchnosti s rostoucí netrpělivostí toužila po okamžiku, kdy se konečně bude moci chopit světovlády, připravované po staletí jejich předchůdci, musely být už koncem I. světové války „nastaveny výhybky“ pro druhou světovou válku – a to se stalo ve Versailles 1918/1919. Dokonce i H. Gordon, který jinak prezentuje pouze přední, tzv. divácký pohled na scénu světové politiky, konstatuje bez obalu (Gordon 1985, str. 165): „Mír, podepsaný ve Versailles, nebyl žádným mírem, nýbrž pouhým příměřím. Na Německu byl podpis vynucen s pistolí přiloženou k hlavě, což jej podle mezinárodního i občanského práva činí zcela neplatným.”

  ,,Druhá (stejně jako i první) světová válka byla podmíněna především politicky a měla za hlavní úkol přiblížit o značný kus cesty skrytou vrchnost k jejímu světovému politickému cíli. Materiální a hlavně duchovní zpustošení, které tato na lidské oběti tak strašná válka způsobila, bylo navíc trvalejší, než obdobné škody, vyvolané válkou první. Atomovou bombou, svrženou na Japonsko v posledních hodinách války bez jakéhokoli vojenského důvodu na příkaz prezidenta Trumana, byla lidstvu naočkována až dosud neznámá hrůza z každé možné budoucí války.
  V listu „The City of Man“ naznačený scénář pro konec války byl tedy poněkud pozměněn.
  „Spojené státy“ se musejí stát ještě „Spojenějšími státy“, jak se tam píše,
  a „pro hvězdy na jejich vlajce není předepsán žádný konečný počet“
  (CoM, str. 72).
  – Jedním z důvodů pro náhlé stažení knihy po r. 1945 by mohlo být i to, že nemělo smysl nadále propagovat plán z roku 1940, který už byl překonán skutečnými událostmi, ale že především Evropané nebyli navzdory strašným válečným hrůzám pořád ještě připraveni nechat se začlenit do „Spojenějších států amerických“ za účelem vytvoření jednotného světového státu. Budoucí vládci světa se ovšem tímto nezdarem nenechali vyvést z konceptu. Pro každý jen trochu myslitelný případ mají v zásobě taktickou alternativu.

  „Spojenější státy“ byly bez prodlení nahrazeny novým vydáním staré a nepříliš úspěšné Společnosti národů, tedy Organizací spojených národů! – Cestu pro založení Organizace spojených národů (OSN) r. 1945 připravila válka. Mimochodem i z věcného hlediska je to naprosto směšné pojmenování.

  Hlavní sídlo OSN v New Yorku se nachází na pozemku, který věnovali Rockefellerové (Griffin 1986, str. 214).
  Přesněji řečeno byl to syn starého Johna D. Rockefellera a otec Davida a jeho bratrů, John D. Rockefeller junior (zvaný také John D. II), který (spolu s Rothschildy koncipovaným) Spojeným národům „předložil velkorysou nabídku. Mezi 42. a 48. ulicí vlastnili Rockefellerové obrovský pozemek o výměře 73 000 m2, hraničící s East River. Ten tedy Rockefeller junior nabídl Spojeným národům jako dar‚ jestliže si tam zřídí své stálé sídlo’. Podle tehdejších cen pozemků na Manhattanu měl dar hodnotu 8,5 milionů dolarů, ale přesto ještě ani zdaleka nepatří k největším, jaké kdy Rockefellerové věnovali. Historie rodiny a trustu Rockefellerů se
  může pochlubit nadacemi a dary v hodnotě přes miliardu dolarů…’ ‚Ovšem ve většině případů, kdy Rockefellerové darovali peníze,‘ poznamenává William Hoffmann‚ ‚trvali na tom, aby si nad nimi podrželi kontrolu’…“

  ,,Skrytá vrchnost zpočátku nejspíš doufala, že přes volně zorganizovanou OSN se jí postupným vzdáváním se státní suverenity členských zemí podaří „zaústit“ je do jednotného světového státu. Ale samotné národní vlády – celosvětově až na výjimky ovládané zednářstvem a tedy nepřímo sionistickým vrcholkem dolarové pyramidy – se od té doby až dodnes ukazují jako neschopné „prodat“ své národy internacionalismu do takové míry, že by bylo možné odstartovat společný pokus o globální splynutí států. Rovněž stále znovu a znovu – zvláště v Africe a Latinské Americe – se objevující bonapartismus, tj. sklon osob, které se ať už s lóžovou podporou nebo bez ní, prodraly k moci, využívat ji egocentricky jen pro sebe a ignorovat pokyny skryté vrchnosti. Takové osoby se pak dokonce někdy spojují i se zahraničím v boji proti sionistickým světovládcům. To všechno má jistě značný podíl na relativní neúčinnosti OSN v konkrétním postupu směrem k tak kýžené jednosvětové vládě.”

  ,,Bez koordinované podpory celosvětově operujících vysokostupňových lóží by se skryté vrchnosti nikdy nemohlo podařit „slepit“ v tak krátké době do Organizace spojených národů téměř třetinu všech států světa, mezi nimi sedm největších a také všechny politicky nebo hospodářsky nejvýznamnější. Stejně jako už v případě Společnosti národů, bylo i založení OSN realizováno pomocí propagandisticky velice účinného poukazu na všem viditelné hrůzy války a nepravdivého tvrzení, že jen tímto způsobem lze do budoucna zabránit konfliktům ještě ničivějších rozměrů.

  S totožným zdůvodněním se vrcholek Satanovy synagogy po skončení druhé světové války pokoušel založením „Ligy pro světový stát“ dosáhnout co nejrychleji svého cíle. Liga, která nejprve ve Spojených státech a potom i v Evropě vzbudila značný rozruch, udělovala každému, kdo se nechal odpovídajícím způsobem zaregistrovat, svou „Provizorní identifikační kartu pro světoobčany“, která měla držiteli zajistit nárok na plánovaný „pas světoobčana“. Avšak „Liga pro světový stát“ se setkala se stejným neúspěchem jako kniha „The City of Man“ i jiné podivné manévry satanské hierarchie. Myšlenka nevyvolala žádné viditelné nadšení, věc usnula a nakonec byla v tichosti „pohřbena“.“

  ,,I když je počet lidí, nadšených pro OSN, opravdu zanedbatelný, vzalo lidstvo její existenci lhostejně na vědomí a bez odporu ji akceptuje. A už jen tohle znamená hodně! Ve smyslu vytváření představy jednoho světa však OSN působí především svými početnými vedlejšími organizacemi, zahrnujícími prakticky všechny oblasti života, které oficiálně (jako např. UNESCO) nebo neoficiálně slouží k jedinému cíli „vychovávat“ z lidí internacionalisty, tj. dělat z nich „světoobčany“!“

  ,,Průkazným příkladem takového nenáhlého vymývání mozků na celosvětové úrovni je v rozporu se skutečností široce rozehraná „krize světového obyvatelstva“, tedy údajná „populační exploze“, která podle pojetí lóžemi řízených médií musí být naléhavě utlumena. K tomu účelu byla zřízena zvláštní pobočná organizace Fond Spojených národů pro populační aktivity (UNFPA)!
  O mocensko-strategickém pozadí této celosvětové kampaně si ještě později promluvíme. Zatím nám zde postačí vědět, že podle údajů samotné OSN rozšiřuje UNFPA své představy mezi národy i prostřednictvím řady dalších organizací Spojených národů. V jedné brožuře s názvem „UN-Texte 35“ (cit. podle Röslera 1989, str. 45 ad.) se říká:
  UNFPA je činná v oblasti populační vědy a statistiky a je zodpovědná za koordinaci všech příslušných opatření systému OSN. Přes 40% prostředků… je v současné době vynakládáno na účely plánovitého rodičovství. Program UNFPA je prováděn jak přímo, tak i prostřednictvím početných dalších organizací v systému Spojených národů, mezi jinými:

  UNICEF, UNIDO, ILO, UNESCO a WHO, dále nestátními organizacemi (NGO), především International Planned Parenthood (IPPF) a International Council of Woman (ICW).
  Mezi lety 1972 až 1984 stoupl celkový příjem UNFPA díky dobrovolným příspěvkům vlád a NGO ze 30 na 138,4 milionů dolarů.“ – Jak vidno, na úrovni podřízených organizací OSN tedy funguje dalekosáhlá (finanční, politická, ideologická a organizační) podpora plánů skryté vrchnosti dokonce i ze strany národních vlád (mezitím už) 159 členských zemí Organizace spojených národů.

  Rothschildové a Rockefellerové si mohou připsat k dobru jako výsledky „své“ války nejen značné rozšíření komunistické moci, vytvoření OSN a podvrácení národního vědomí, světonázorové orientace i morálky lidí v zemích, postižených touto válkou, ale ještě mnohem více skutečnost, že právě jí a jejími bezprostředními následky byla vytvořena hned dvě trvalá ohniska napětí, která mohou v zásadě kdykoli posloužit k rozpoutání třetí a poslední, ovšem daleko nejstrašnější války.“ (!!)

  Johannes Rothkranz, pravoverný katolícky teológ v r.1991
  ——————————————————————————————————–
  ,,… A tak sme sa dostali k OSN, ktorého legislatívna moc je realizovaná Generálnym zhromaždením, jeho výkonná moc Bezpečnostnou radou a súdna moc
  Medzinárodným súdnym dvorom v Haagu.

  K týmto organizáciám sa pridružujú:
  a.) Generálny sekretariát
  b.) Rada pre správu nad zverenými územiami
  c.) Ekonomická a spoločenská rada na koordináciu osobitných orgánov, akými sú:
  * Svetová zdravotnícka organizácia (WHO) so sídlom v Ženeve,
  * Organizácia pre poľnohospodárstvo a výživu (FAO) so sídlom v Ríme,
  * Organizácia pre vzdelanie, vedu a kultúru (UNESCO) so sídlom v Paríži.”
  =========================================================
  3.) ,,United Nations Directive 001, The Start of The New World Order, In our Calendar Year of 4 July, 2025” (strojový preklad).
  ,,Smernica Organizácie Spojených národov 001, Začiatok nového svetového poriadku, v našom kalendárnom roku 4. júla 2025.”

  ,,V súlade so súhlasom väčšiny členov Organizácie Spojených národov, nasledujúca smernica nadobúda platnosť po jej prijatí a bude okamžite implementovaná s výnimkou tých tém alebo bodov, ktoré si zrejme vyžiadajú dodatočný čas na zmenu a/alebo implementáciu. Všetky štáty Organizácie Spojených národov budú okamžite oboznánámené s novým názvom a zodpovedajúcim číslom. Napríklad bývalý štát Kanada bude odteraz známy ako America Area 0001, bývalé Spojené štáty americké budú odteraz jednoducho známe ako America Area 0002. Bývalá Stredná Amerika, ktorá bude zahŕňať bývalé Mexiko, bude teraz známa ako America Central Area 0003 a zvyšok bývalých štátov Južnej Ameriky sa bude spoločne označovať ako oblasť Amerika 0004.
  Bývalé národy v Európe budú odteraz spoločne známe ako Európa 0010, pričom hranice medzi Európou 0010 a Áziou 0020 budú vymedzené na novej mape. Všetky stránky nové názvy bývalých národov v rámci rôznych svetových kontinentov sú uvedené spolu s novými mapami, aby bolo možné určiť hranice a hlavných kontrolných centier OSN (UNCC), ktoré budú spravovať všetky budúce vládne, administratívne, vojenské a policajné povinnosti.

  K 17. marcu 2025 odovzdajú bývalé Spojené štáty americké svoje vojenské a policajné sily pod kontrolu a zodpovednosť Organizácie Spojených národov a budú čo najskôr rozpustené alebo začlenené do našich globálnych síl OSN.
  Bývalé Spojené štáty americké, ktoré ako posledný národ odovzdali právomoci
  Bezpečnostnej rade OSN, spôsobila našim Spojeným národom nevýslovné problémy a oneskorenia a čoskoro pocítia nápor rýchlych a rozhodných zmien, aby splnili naše plánované ciele jednotnej svetovej vlády.

  Celá výkonná zložka bývalej vlády Spojených štátov bude týmto odvolaná, pretože naši vybraní vedúci predstavitelia Organizácie Spojených národov prevezmú tieto povinnosti schválenou správnou radou, ktorá tieto povinnosti prevezme. Súdna moc je rovnako okamžite odvolaná, pretože sudcovia OSN boli vybraní a čakajú na to, aby prevzali túto úlohu. Zákonodarná moc však zostane na svojich postoch, kým budú postupne uvoľňovaní z funkcií zástupcami OSN, ktorí ešte neboli vybraní alebo nie sú na mieste, aby tieto povinnosti vykonávali.

  Otázky týkajúce sa tejto smernice alebo ďalšie obavy by sa mali odložiť, kým
  zástupcovia Organizácie Spojených národov pre vaše príslušné miesta nedorazia, aby vyriešili nevyriešené problémy a otázky. V súčasnosti môžete pokračovať vo svojom živote ako v minulosti. Nižšie uvedené pokyny však nespochybňujte. Všetci budete mať dostatok času, aby ste im porozumeli a riadili sa nimi a budúcimi smernicami, príkazmi a nariadeniami, ako budú formulované a vydané. Prosím, nepanikárte, a zistíte, že náš nový svet sa mení na spoločnosť planetárnej dokonalosti.

  Príkazy všetkým zamestnancom a subjektom bývalých federálnych, štátnych, okresných a miestnych orgánov správy a samosprávy.

  1. Dňa 5. júla 2025 začnete premaľovávať všetky lode, lietadlá, vozidlá (aj vojenské aj civilné) do modrých farieb Organizácie Spojených národov, ako už bolo dokončené vo všetkých ostatných štátoch sveta. Číslovanie lietadiel, lodí a vozidiel zostane zachované, s výnimkou toho, že nápisy OSN budú pred všetkými číslami a písmenami. Ďalej sa vám nariaďuje, aby ste sa pripravili zmeniť všetky uniformy vojenských aj civilných policajných jednotiek na uniformy OSN svetlomodrej farby.

  2. Všetky pokyny alebo smernice Bezpečnostnej rady OSN alebo Organizácie Spojených národov sa budú chápať tak, že sa vzťahujú na celý bývalý národ alebo národy a budú sa uplatňovať vo všetkých oblastiach a lokalitách. K zlyhaniu alebo odporu sa bude reagovať násilnou a brutálnou silou a tí, ktorí sa nebudú chcieť podriadiť by mali očakávať, že budú zastrelení na mieste. Rada Organizácie Spojených národov, členovia a ich zástupcovia nemajú čas ani chuť diskutovať o obavách, ani rokovať o strate právomocí, majetku, príjmov alebo tzv. slobôd. Všetka budúca moc a kontrola je v rukách OSN, a akékoľvek zasahovanie do našich plánovaných cieľov nebude tolerované a bude riešené uväznením alebo rýchlou elimináciou.

  3. Nemocnice a kliniky budú naďalej poskytovať zdravotnícke služby ako v minulosti. Všetky nemocnice a kliniky však budú mať nahradený manažment a budúce zdravotnícke služby budú poskytované podľa smerníc Organizácie Spojených národov, ktoré budú čoskoro uverejnené. Hoci bezplatná starostlivosť bude dostupná pre všetkých, osoby staršie ako 50 rokov nebudú môcť mať náhradné orgány, pretože náklady sú neprijateľné a jednotlivec bude mať obmedzené schopnosti vykonávať potrebnú prácu pre našu planétu
  budúcnosti. Podobne sa bude postupovať aj v prípade osôb s chorobami alebo deformáciami (vrátane detí a dojčatá), ktoré vylučujú budúce možnosti práce a zlepšenia ich lokality, sa v závislosti od okolností a schopností jednotlivca použije schválená eutanázia.

  4. Školy a univerzity/vysoké školy budú naďalej fungovať podľa plánu, a to až do kým nebudú administrátori a pedagógovia testovaní a vrátia sa do svojich funkcií. Teda v súlade so vzdelávacími smernicami OSN. Učitelia a pedagógovia, ktorí nespĺňajú štandary OSN alebo sa neriadia pravidlami OSN, smernicami OSN, budú nahradení a pre ochotných sa nájdu nové pracovné miesta. Tí, ktorí nebudú ochotní spolupracovať, budú čoskoro na ulici a budú si hľadať iné povolanie.

  5. Poľnohospodári, ktorí pestujú potraviny, a spoločnosti, ktoré spracúvajú potraviny a ich veľkoobchodné predajne, budú naďalej fungovať ako zvyčajne, až kým nebudú mať ďalšie pokyny. Všetky poľnohospodárske zariadenia a zariadenia korporácií však budú natreté modrou farbou OSN a číslovanie alebo nápisy budú zmenené rovnakým spôsobom uvedeným vyššie v poradí od č.1.

  6. Policajné organizácie všetkých typov a druhov, medzi ktoré patria federálne, štátne, okresné, aj miestne polície, sú teraz pod kontrolou a právomocou Organizácie Spojených národov. Zatiaľ čo formálne písomné zmeny budú vyhlásené pre každý policajný subjekt veľmi skoro, ste teraz schválenou policajnou jednotkou Organizácie Spojených národov a budete sa riadiť pokynmi od vašich miestnych zástupcov OSN. Očakávame odpor v mnohých formách voči našim príkazom, preto ste teraz oprávnení a máte oprávnenie strieľať a zabíjať každého, kto sa postaví proti vám alebo našim pokynom, vrátane vašich kolegov policajtov. Nie je potrebné sa zaoberať súdnymi procesmi alebo obvineniami proti vám osobne, pretože ste dostali oprávnenie kedykoľvek zastreliť kohokoľvek, kto kladie odpor vašej autorite. Všetky súdne procesy sú pozastavené na dobu neurčitú a vrahovia, násilníci, pedofili, podpaľači, drogoví díleri, prostitútky a ďalšie osoby, ktorí sa dopúšťajú trestných činov môžu byť zastrelení na mieste a to až dovtedy, kým sa situácia nebude dať lepšie kontrolovať a bude možné stanoviť ďalšie usmernenia.

  7. Uznávame, že ozbrojený odpor niektorých policajných a vojenských veteránov, ako aj od skupín a jednotlivcov z rôznych iných vlasteneckých alebo dokonca anarchistov sa dá očakávať. Títo ľudia alebo skupiny budú eliminovaní buď vašimi vlastnými silami, alebo silami pridelenými našim Spojeným vojenským veliteľstvom OSN. Všetky jadrové, biologické a chemické zbrane sú pod kontrolou Organizácie Spojených národov a budú použité v tých oblastiach, kde odpor bude trvať príliš dlho alebo bude príliš nákladný z hľadiska ľudských zdrojov. Tí, ktorí si myslia, že si môžu vziať pušku 30/30 alebo pištoľ .22 a postaviť sa nám na odpor, sú bohužiaľ naivní, pretože biologické a chemické použitie je povolené pre všetky oblasti bývalých Spojených štátov amerických. Okrem toho, ak bude odpor pokračovať dlhšie obdobie, môžu byť povolené aj atómové a/alebo jadrové zbrane. Takže to budú veľmi hlúpy ľudia, ktorí by sa chceli postaviť proti tejto nevyhnutnej zmene a váš zánik jednoducho umožní, aby naše plány postupovali stabilnejšie a rýchlejším tempom. Každý je nahraditeľný, s výnimkou vysokých predstaviteľov OSN a ich rodín, preto neposkytujte našej Rade zámienku na vaše odstránenie, vašich priateľov a susedov.

  8. Všetky nelegálne drogy a predaj alkoholu sa týmto zakazujú a ukladá sa minimálne 20. ročný trest odňatia slobody pri prvom priestupku. Pri druhom priestupku sa to už nebude tolerovať a zneužívatelia týchto zakázaných omamných látok budú vyradení ako duševne chorí.
  Pacienti nebudú mať žiadnu hodnotu. Fajčiari budú mať 90 dní na ukončenie tohto
  zlozvyku, a ak sa nezaznamená dostatočný pokrok, budú odsúdení na 5 rokov odňatia slobody. Počas povoleného obdobia sa tento problém môže v budúcnosti vyriešiť sám, keďže v blízkej budúcnosti bude zakázaný všetok predaj tabakových výrobkov.

  9. Všetky formy náboženstva a náboženského vyznania sú týmto zakázané. Všetky cirkvi prestanú vykonávať bohoslužby a budovy a stavby, ktoré nebudú zbúrané, budú využívané pre potreby Organizácie Spojených národov. Všetky náboženské ikony, knihy, a príslušenstvo sa majú zničiť pred tým, ako prídu zástupcovia Organizácie Spojených národov. Oni sami určia najlepšie využitie budovy alebo stavby, resp. či ich bude jednoduchšie zbúrať.

  10. Deti staršie ako 5 rokov budú v budúcnosti posielané do škôl OSN na školské vzdelávanie a odbornú prípravu. Rodičia budú môcť navštevovať svoje deti počas 3 dní každého polroka.

  Úloha zmeniť predchádzajúcu vládu je nesmierne náročná a bude trvať určitý čas, kým sa podarí realizácia všetkých plánovaných cieľov. Spolupráca a pomoc každého jednotlivca k urýchleniu dosiahnúť tieto ciele, je potrebná a zo strany členov našej Rady vyžadovaná. Tí, ktorí budú spolupracovať, ich budúcnosť bude príjemnejšia. Tí, ktorí odmietnu spolupracovať zistia, že už nie sú potrební a ich budúce plány môžu byť krátkodobé.

  Týmto sa končia pokyny a príkazy v smernici číslo 001, ktoré boli špeciálne pripravené pre občanov bývalých Spojených štátov amerických. Ďalšie inštrukcie budú vydávané v závislostiach na zmenách, odporu a vyhodnotených spravodajských informácií.”

  -Stolz posiela-”

  Zdroj:
  ,,United Nations Directive 001, The Start of The New World Order, In our Calendar Year of 4 July, 2025″
  http://www.wmdterror.com/articles/united_nations_directive.pdf
  ——————————————————————————————————–
  4.) Medzinárodná konferencia The ,,NEW WORLD ORDER” z dňa 9.3.2015, na ktorej odznel tento slobodomurársky prejav niekdajšieho premiéra Malajzie Mahathira Mohamada, krátke video na dvoch platformách:
  * rumble, 2min,19s, v angličtine, v tomto videu je vidieť aj mapu ,,The New World Order diagram (NAU, EU, AFU, AU):
  https://rumble.com/v2m77sm-mahathir-mohamad-the-new-world-order-recipe-for-war-or-peace-malaysian-conf.html
  * youtube, 6min,22s, v angličtine + možnosť zapnúť titulky s automatickým prekladom:
  https://www.youtube.com/watch?v=UhnB8dqkefw
  ——————————————————————————————————–
  5.) Neúprosná depopulačná prognóza Deagel-u, ktorá predpovedala pre r.2025 razantný pokles populácie prevažne v ,,západnom svete”.
  * článok v češtine z 23.4.2023, niekoľko odstavcov z článku:

  ,,O tzv. „Deagelových“ předpovědích jste si zde již před časem mohli přečíst. V poslední době se k nim stále někdo vrací – a to zejména s tím, jak se blíží rok 2025, ve kterém by podle tehdejších předpovědí mělo vymřít asi 70% Američanů a podobný počet Britů či Němců.

  Zajímavé je, že do té doby většina předpovědí přírůstku nebo úbytku populace velmi slušně vycházela, přičemž poslední předpovědi byly na rok 2017, kdy byl úbytek či přírůstek populace podobný jako roky předtím – a předpovědi Deagelu byly velmi přesné.

  Ale co se má stát do roku 2025, kdy by měla vymřít zejména populace západního světa? Jsou tyto předpovědi, které v roce 2021 ze stránek zmizely, jen hloupým vtipem? Nebo snad autor myslel uvedená čísla vážně?

  Všechny globalistické politiky za poslední tři roky směřují k jedné věci: masovému vylidňování. Ano, chtějí nás zabít. Dokud to nepochopíte, nikdy nepochopíte, co se děje. Nikdy vám to nebude dávat smysl.

  Ti, kteří žijí v popírání, budou opět podvedeni.

  Nyní se vrátíme k analýze, kterou provedla společnost Deagel Corp. v roce 2014, a která předpovídá masivní pokles globální populace do roku 2025, zejména v západních zemích.
  Zakladatel Deagelu byl vojenský dodavatel, který měl zdroje přímo z Deep state.
  Deagel Corporation je odnož americké vojenské rozvědky, která shromažďuje data pro osoby s rozhodovací pravomocí na vysoké úrovni a připravuje důvěrné informační dokumenty pro agentury jako Národní bezpečnostní agentura, OSN a Světová banka.
  Podle předpovědi Deagelu by například americká populace klesla z více než 310 milionů v roce 2017 na pouhých 99 milionů do konce roku 2025. U západoevropských zemí, zejména ve Velké Británii a Německu, se předpovídá podobně drastický pokles populace, stejně jako v případě Kanady a Austrálie.”

  Pokud se výpočty Deagelu ukáží jako téměř přesné, nejnebezpečnějšími místy k životu v příštích třech letech budou Spojené státy, Kanada a Velká Británie, následované Německem, Austrálií a většinou zemí EU.

  Tato populační prognóza byla velmi kontroverzní, ukazovala snížení populace o 68,5 procenta ve Spojených státech (oproti úrovni z roku 2017) a mezi 25 a 70 procenty pro většinu západoevropských zemí. Studie záhadně zmizela z webových stránek Deagelu v březnu 2021.

  Až do dopadu „pandemie“ Covid a následné masové očkovací kampaně mnoho vědců přezkoumávalo Deagelovy výpočty. Ale teď to začíná dávat smysl.
  Předpovědi se v roce 2014 zdály tak přitažené za vlasy, že někteří lidé obvinili Deagel z účasti na psychologické operaci. Ale možná měl Deagel dobré zdroje, které podpořily jeho analýzu.

  Ať už byly předpovědí Deagelu falešné nebo ne, jen čas ukáže, jak daleko byly předpovědi od reality. Jisté je, že depopulační agenda je jedním z hlavních témat globalistů již dlouhé roky a mnohé nasvědčuje tomu, že již dochází k její postupné realizaci…”

  Zdroj:
  https://cz24.news/neuprosna-depopulacni-prognoza-deagelu-predpovida-do-roku-2025-razantni-pokles-populace-v-mnoha-zemich-v-usa-zahyne-az-70-obyvatelstva-co-oni-vedi-a-my-ne-v-tabulce-najdete-i-cr-a-sr/

  * článok v angličtine z 2.5.2023, časť jeho strojového prekladu:

  ,,Súčasné udalosti naznačujú, že Deagelova apokalyptická prognóza vyľudnenia v roku 2025 nie je len odhadom”

  ,,V októbri 2020 napísal švajčiarsky právnik Michael Lusk na svojej stránke na sieti LinkedIn článok, v ktorom vyzval, aby sa v súvislosti s „pandémiou“ koronavírusu venovala Deagelovej prognóze z roku 2025 vážna pozornosť. Luskov článok sa zameriaval na ekonomický blahobyt ľudí, ktorí porovnávali občanov krajín NATO a krajín mimo NATO.

  Na základe Deagelovej prognózy 2025 Lusk napísal: „V Deagelovom [ ] obraze roku 2025 Rusko kvitne, zatiaľ čo Európa je zničená. Deagel signalizuje, že Veľká Británia [ ] bude zničená najkomplexnejšie.“

  Neslávne známa prognóza populácie Deagel.com na rok 2025 bola z ich webovej stránky odstránená v apríli 2021, ale obsah bol reprodukovaný spoločnosťou Nobul Art na referenčné účely.

  V článku zo septembra 2021 Metallicman – ktorý opísal korporáciu Deagel ako menšiu pobočku americkej vojenskej rozviedky – skúmal, čo by mohlo znamenať zníženie počtu obyvateľov v prognóze Deagel na rok 2025 z hľadiska toho, čoho sme boli v tom čase svedkami.

  Hoci prognóza zníženia počtu obyvateľov vyvoláva mnoho otázok, Luskova analýza pridáva ďalší pohľad vzhľadom na to, čoho sme svedkami o dva a pol roka neskôr v súvislosti s rozdelením sveta na dve časti – NATO a BRICS.”

  Zdroj:
  https://expose-news.com/2023/05/02/deagel-depopulation-2025-on-track/
  =========================================================

  • Nuž uvidíme, lebo rok 2025 je „za rohom“. Osobne som však k tomuto plánu skeptický, lebo dnes jeho skorej, celosvetovej realizácii nič, resp. takmer nič, nenasvedčuje. Globalisti príliš tlačia na pílu.

  • hľadač pravdy

   Pripájam odkaz, kde sa dajú ešte v archíve prezrieť tie predpovede poklesu svetovej populácie v jednotlivých štátoch sveta k roku 2025:
   https://web.archive.org/web/20200129164059/http://www.deagel.com/country/forecast.aspx?pag=1&sort=Population&ord=DESC

   Vybraných 20. štátov sveta, zoradených podľa poklesu populácie, podľa predpovede spoločnosti Deagel Corp. List of Countries Forecast 2025:

   1. Veľká Británia:
   2017 … 65 650 000
   2025 … 14 517 860
   pokles: – 51 132 140 (-77,9%)

   2. USA:
   2017 … 326 620 000
   2025 … 99 553 100
   pokles: – 227 066 900 (-69,5%)

   3. Nemecko:
   2017 … 80 590 000
   2025 … 28 134 920
   pokles: – 52 455 080 (-65,1%)

   4. Španielsko:
   2017 … 48 960 000
   2025 … 27 763 280
   pokles: – 21 196 720 (-43,3%)

   5. Francúzsko:
   2017 … 67 100 000
   2025 … 39 114 580
   pokles: – 27 985 420 (-41,7%)

   6. Švajčiarsko:
   2017 … 8 240 000
   2025 … 5 342 540
   pokles: – 2 897 460 (-35,2%)

   7. Austrália:
   2017 … 23 230 000
   2025 … 15 196 600
   pokles: – 8 033 400 (-34,6%)

   8. Taliansko:
   2017 … 62 140 000
   2025 … 43 760 260
   pokles: – 18 379 740 (-29,6%)

   9. Rakúsko:
   2017 … 8 750 000
   2025 … 6 215 000
   pokles: – 2 535 000 (-29%)

   10. Ukrajina:
   2017 … 44 030 000
   2025 … 31 628 980
   pokles: – 12 401 020 (-28,2%)

   11. Nový Zéland:
   2017 … 4 510 000
   2025 … 3 290 300
   pokles: – 1 219 700 (-27%)

   12. Kanada:
   2017 … 35 620 000
   2025 … 26 315 760
   pokles: – 9 304 240 (-26,1%)

   13. Japonsko:
   2017 … 126 450 000
   2025 … 103 047 280
   pokles: – 23 402 720 (-18,5%)

   14. Bielorusko:
   2017 … 9 550 000
   2025 … 7 863 440
   pokles: – 1 686 560 (-17,7%)

   15. Poľsko:
   2017 … 38 480 000
   2025 … 33 230 780
   pokles: – 5 249 220 (-13,6%)

   16. Česká republika:
   2017 … 10 670 000
   2025 … 9 873 060
   pokles: – 796 940 (-7,5%)

   17. Slovenská republika:
   2017 … 5 440 000
   2025 … 5 078 180
   pokles: – 361 820 (-6,7%)

   18. Maďarsko:
   2017 … 9 850 000
   2025 … 9 378 040
   pokles: – 471 960 (-4,8%)

   19. Čína:
   2017 … 1 380 000 000
   2025 … 1 358 440 000
   pokles: – 21 560 000 (-1,6%)

   20. Rusko:
   2017 … 142 260 000
   2025 … 141 830 780
   pokles: – 429 220 (-0,3%)

   Zdroj: Deagel.com

 11. Objektívne

  3D tlačiarne sú iste skvelá vec i keď s prírodou to nemá moc spoločného.
  https://zemavek.sk/izraelska-firma-vyraba-ryby-pomocou-3d-tlaciarne/

  Je to lepšie ako chrobáky?

 12. kateřina konečná o vojenské smlouvě s USA….
  https://youtu.be/rFajv4HeSlg

 13. Kašlite na tieto zbrhlé múmie a radšej sa pripravte na zlé časy, nakúpte potraviny, zlaté a strieborné mince a pod. Domčke sa čoskoro začne rozsypávať, na Slovensku možno skôr, ako by mnohý predpokladali ! Možno ešte pred pádom doláru… a následne eura !
  https://www.hlavnydennik.sk/2023/05/06/eurokomisia-sokuje-slovensko-je-na-pokraji-bankrotu

 14. Jestli má někdo chuť to spočítat,tak korunovace Karla prý proběhla za 6měsíců,6 týdnů a 6 dní po smrti královny.

Pridajte komentár

*