Zelená dohoda (Green deal) nemá s ekológiou nič spoločné. Je to progresivistická ideológia vedúca k hospodárskemu úpadku a horšej ekológii. V eurovoľbách nevoľte PS, lebo skončíte ako žobráci!

Vláda USA urýchľuje finančný kolaps, aby mohla zaviesť zotročujúcu digitálnu menu CBDC


Print Friendly, PDF & Email

Vláda USA urýchľuje finančný kolaps, aby mohla zaviesť zotročujúcu digitálnu menu CBDC

(Belle Carter, Natural News) Moderátor relácie „Adapt 2030“ David DuByne odsúdil vládu USA za pretláčanie digitálnej meny centrálnej banky (CBDC), ktorú ešte nedávno považovala za „nemysliteľnú“.

Počas svojej relácie 14. apríla 2023 vysielanej na Brighteon.tv kritizoval Washington za urýchľovanie kolapsu finančných inštitúcií, aby mohol následne pretlačiť zavedenie digitálnej CBDC meny.

„Ide v podstate o digitálnu identitu spojenú so sociálnym kreditom za účelom sledovania a kontroly. Prečo by to robili? No preto, lebo potrebujú sledovať a kontrolovať vás, vaše zdroje a deštrukciu, ktorá bude sprevádzať prírodné, ako aj človekom spôsobené ekonomické kolapsy. Na konci budú chcieť vedieť, kto ostal nažive,“ povedal DuByne.

Priblížil najmä návrh zákona o zlepšení digitálnej identity, ktorý Senátny výbor pre vnútornú bezpečnosť a vládne záležitosti USA schválil pomerom hlasov 11:1.

Ak sa tento návrh zákona schváli, zriadi sa medzirezortná pracovná skupina na podporu „spoľahlivého a kompatibilného overovania digitálnej identity vo verejnom aj súkromnom sektore“.

„Nemôžem s vážnou tvárou uveriť, že politici v našich volených orgánoch hlasovali za sledovanie každého občana prostredníctvom schválenia zákona o digitálnej identite,“ komentoval DuByne.

„Teraz to zamieri do Senátu, kde to určite prejde.“

Redaktor relácie „Adapt 2030“ tiež uviedol, že Úrad pre menovú politiku digitálnej meny (DCMA) predstavil koncept univerzálnej menovej jednotky (UMU).

UMU je v podstate medzinárodná verzia CBDC, ktorú možno použiť na transakcie v ktorejkoľvek krajine, ktorá ju uznáva. (Súvisiace: Medzinárodný menový fond predstavil Unicoin, novú globálnu CBDC menu určenú na zotročenie celej planéty.)

DuByne ďalej zdôraznil, že Svetová banka, Banka pre medzinárodné zúčtovanie a Medzinárodný menový fond sú v popredí tohto úsilia, keďže CBDC a UMU práve prichádzajú.

Všimol si tiež, že pred niekoľkými rokmi bolo ľuďom hovorené, že centrálne banky nepracujú na ničom digitálnom a že fyzická hotovosť tu zostane. Tí, ktorí naznačovali, že CBDC mena umožní vláde sledovať ľudí pomocou digitálnej identity a skóre sociálneho kreditu, boli dokonca označovaní za konšpiračných teoretikov.

Stop Candida

Globalistickí bankári využívajú strach spôsobený prírodnými javmi, aby prevzali kontrolu nad finančným systémom

Globalistickí bankári podľa DuByna využijú strach spôsobený prírodnými javmi, aby získali plnú kontrolu nad finančným systémom.

Spomenul konjunkcie planét prichádzajúce v roku 2024, ktoré zahŕňajú veľmi zvláštne správanie zemskej kôry. Okrem toho predpovedal aj anomálie, ako sú meteorické roje a ultrafialové žiarenie dopadajúce na Zem.

„Títo bankári zneužívajú strach. Ľudia sa budú báť. Plodiny na južnej pologuli prestanú rásť, vesmírne žiarenie zasiahne Zem, budú padať krúpy a podobne. Takýto svet nás čaká. Práve teraz začína,“ povedal DuByne.

Redaktor relácie „Adapt 2030“ poukázal na to, ako sa ľudia chúlili v strachu na vrchole pandémie koronavírusu.

„Pozrite sa, čo sa stalo za posledné dva až tri roky počas obdobia covidu, keď vám hovorili, že o víruse nemáme dostatok informácií,“ povedal DuByne.

„V skutočnosti šlo o reorganizáciu dodávateľských reťazcov s cieľom presmerovať toky tovarov do vládnych zásob hmotných rezerv v rámci prípravy na nadchádzajúce udalosti. A ten bod sme dosiahli. Keď začne chaos, budú sa snažiť rýchlo utiecť (do svojich bunkrov).“

Záver

Pre viac informácií o monetárnom resete sledujte stránku CurrencyReset.news a dozviete sa viac o vzostupe CBDC mien.

Celú epizódu relácie „Adapt 2030“ zo dňa 14. apríla 2023 s Davidom DuBynom nájdete tu:

Liečba osteoporózy

Autor: Belle Carter, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Čo je to ohľadne CBDC a UMU „celý svet“, ktorý má byť zotročený? Ak sú na jednej lodi Rusko, Čína a tzv. kolektívny Západ, potom môžeme „hodiť flintu do žita“. Pokiaľ nie, ešte je tu aká-taká nádej, že tento otrocký plán napokon stroskotá.

  • Obávam sa, že CBDC je jedna z oblastí, na ktorej sa všetci dohodli a chcú ju, rovnako ako očkovacie pasy, ktoré schválilo G20 vrátane Ruska ! Čoskoro sa to začne s digitálnym eurom ! Múdre štáty si upravili ústavy, tzn. že nedali nad vlstné ústavy zákony EU a súčasne zakotvili v ústae hotovosť, viď napr. čo sa deje v Rakúsku. Slováci sú sprostí národ a aj takú majú vládu a tupých politikov, čože u nás nepočítam s podobným pronárodným konaním ! Ľudia sú lenivý zvdihnúť rite aj pre iné veci !

   • Slovenským občanom – na zamyslenie:
    Jonáš Záborský – 19. storočie

    https://uploads.disquscdn.com/images/e5f136fc4c476afa7a794e7b8aeca0bbef2b96a9294169ba66f3d64bc8dfa9bf.jpg

   • U nás je to stejné.Představte si,že kdyby jsme si postavili hlavu a odmítli.Bohatě by stačilo embargo na léky.Už se u nás nevyrábí.Třeba takový půlroční výpadek inzulínu.Zkuste to pak diabetikům vysvětlovat,že musí vydržet.Vláda je ´taky vydírána.Opravdu by mě zajímalo jak z toho ven.

   • Všetko smeruje k digitálnemu otroctvu, prijatiu znameniu šelmy, ( niečo na ruku, alebo na čelo), keď nikto nebude môcť kupovať a predávať, kto toto znamenie nebude mať…

    • Celé toto čo sa deje je boj o ľudské duše a nečudujem sa Lavrovovi či Medvedevovi, kt nazvali slobodomurársku Britániu úhlavným centrom zla a nepriateľom. Aj toto veľa napovedá: https://aeronet.news/cesky-ministr-zahranici-umistil-na-cesky-sankcni-list-prvni-jmeno-a-neni-to-putin-jan-lipavsky-zesilel-a-umistil-na-seznam-moskevskeho-patriarchu-kirilla-ktery-je-nejvyssi-hlavou-ruske-pravoslavne/ ! Jedovaté očkovanie bolo tlačené najmä belochom a ľuďom ktorí vedia o biblii a aspoň niečo im hovorí apokalipsa podľa sv. Jána ! Čiže chcú vykoreniť kresťanstvo, každé, či už morálnym (protestanti) alebo vnútorným rozkladom (Vatikán) alebo silou (ortodoxní kresťania – napr. Sýria, Irak,…) ! Ten kto toto nevidí, tak absolútne nič nechápe, čo sa teraz globálne na rôznych úrovniach deje a čo chcú dosiahnúť a prečo…

     • Objektívne

      Keď už teda hovoríš o apokalypse, tak treba vidieť toto video. Za polovicou to začína byť najzaujímavejšie, ale bez prvej polovice to nemá tú správnu vypovedaciu hodnotu. Je tam aj odpoveď na to či bude apokalypsa Biblických rozmerov. Je to naznačené veľmi opatrne aby neboli ľudia moc vystrašení.
      https://www.youtube.com/watch?v=5goujqKAe6g

    • hľadač pravdy

     Alzbeta,

     ,,Všetko smeruje k digitálnemu otroctvu, prijatiu znameniu šelmy, ( niečo na ruku, alebo na čelo), keď nikto nebude môcť kupovať a predávať, kto toto znamenie nebude mať…“
     ======================================================
     citácia rakúskeho pravoverného katolíka, profesora teológie – Prof. Franza Spiraga, z jeho diela ,,Antikrist“, z českého prekladu pôvodného nemeckého vydania z r.1931 (do hranatých zátvoriek som namiesto číselných odkazov doplnil odkazy na Zjv sv.Jána):

     ,,Antikrist vtiskne všem stoupencům své znamení”

     ,,Laktantius praví: „Ti, kteří v něj uvěří nebo k němu přijdou, budou jím označkováni jako dobytek.“ Znamení bude buďto na čele, nebo na pravé ruce [Zj 13,16; 19,20; 20,4]. Takové označení bylo obvyklé již v pohanském starověku. Otroci byli na znamení své poddanosti označkováni na čele a vojáci na pravé ruce. Dr. Preuß ve svém spisu „Antikrist“ uvádí:

     „Zářezy do kůže nebo vypálená značka ke cti božstva nejsou u kulturních národů ničím zvláštním. Věřící náleží božstvu jako živý nebo mrtvý inventář. Ve zjemnělé podobě nacházíme totéž při stigmatizaci.“ Svatá Hildegarda praví: „Takovéto znamení bude ďábelskou karikaturou křtu, protože se jím člověk stává stoupencem Antikrista a vydává se satanskému vlivu.“

     Z čeho bude takové znamení pozůstávat, o tom existují pouze domněnky. Mnozí soudí, že jím bude písmeno N, tj. nego Christum, popírám Krista. Soudí tak rovněž svatý mučedník Hippolyt († 252), který říká, že znamení bude obsahovat zapření víry v Krista. Svatý církevní učitel Efrem Syrský mluví o znamení hada. Další zase (jako např. učený páter Viegas) míní, že znamení bude obrazem Antikrista, nebo (páter Ribera) půjde o vyobrazení draka. Jiní interpreti, odvolávající se na soukromá zjevení, zase tvrdí, že znamení Antikrista bude podobné řeckému monogramu Krista, totiž spojení obou prvních písmen ve jménu Christos, X (Ch) a P (r). (Jak známo, císař Konstantin Veliký již v roce 312 umístil toto znamení na své válečné korouhve. Mnozí další císaři pak stejné znamení měli nejen na korouhvích, nýbrž i na štítech, mečích, brnění vojáků, ba dokonce i na mincích a korunách, jak je zřejmé ze starých vyobrazení.)

     Benediktin Ansberto, kterému se dostalo mnoha zjevení, zase říká, že znamením Antikrista mají být vzájemně do sebe zasahující první tři písmena Kristova jména (…), protože se Antikrist bude vydávat za skutečného Krista (Mesiáše).

     Kdo neponese znamení Antikrista, bude popraven [podle Zj 20,4]. Také nikdo nebude moci cokoli koupit nebo prodat, nebudeli mít znamení [Zj 13,17]. Ocejchování tedy bude do jisté míry členskou kartou světového konzumního svazu! Za časů císaře a velkého pronásledovatele křesťanů, Diokleciána, tomu již bylo podobně. Tehdy žádný křesťan nesměl kupovat ani prodávat, nabrat si vodu, semlít obilí ani vejít do nějakého stavení, jestliže před tím neobětoval pohanským modlám. U všech krámků, studní i na ulicích před domy byly vystaveny obrazy božstev a vedle nich stáli biřici, kteří lidi nutili nejdříve modlám obětovat. V čase Antikrista tomu bude podobně, ovšem ještě nesrovnatelně hůře.”

     A tak ďalej, atď.

     Z německého reprintu Prof. Franz Spirago, Der Antichrist – Genaues über den Antichrist nach der Lehre der Überlieferung, der Hl. Schrift und der Privat-Offenbarung, Verlag Anton A. Schmid, Durach 1995, PRO FIDE CATHOLICA (=ZA KATOLÍCKU VIERU), český preklad Jaroslav Voříšek 2010 Druhé, revidované vydání, Prof. Franz Spirago, Antikrist – Důsledně podle učení tradice, Písma svatého a soukromých zjevení:
     https://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com/literatura/Antikrist.pdf

  • Prečo? Aj keby sa židoparaziti spojili, stále sú v zúfalej menšine. Stačí aby sa väčšina prebudila, čo sa s každou ich zúfalou akciou deje viac a viac…

 2. mimo tému:

  Podle OSN bychom měli ve jménu lidských práv dekriminalizovat všechny sexuální a drogové aktivity, včetně sexu s nezletilými. A chtějí, abyste mohli kadit na ulici. Více ve videu.

  https://otevrisvoumysl.cz/osn-chce-legalizovat-pohlavni-styk-s-detmi-ostatni-deviace/
  *****
  Do digitálního koncentráku vleze mnoho lidí z mnoha důvodů:
  1/ pohodlí
  2/ protože někdo řekl, že jediné řešení je digitální měna
  3/ je to nařízení zákonem!
  4/ atd.

  Možná vznikne „šmelina“ jak před listopadem 1989, akorát bude těžké rozpoznat zda ji založila skutečná alternativa nebo je to pastička od NWO….

  • Podle toho kolik přiblblíků si velmi ochotně nasadilo roušky a ještě terorizovali ostatní,tak počítám s velmi rychlým podvolením se všemu.
   Otázka je až nebude do huby a možnost rejdit s plnými košíky v obchoďácích,jestli se občas někdo neprobere.

  • oldmarxista pamprlik

   to kadenie na ulici je velmi uzitocne , lebo z rastom cien vody si tak prilepsi vela obcanov zapadnych demokracii. Slubili sme si vydrzat.

 3. mimo téma:

  Poslanec Pepijn van Houwelingen (FVD) v pondělí předložil návrh zákona o poradním referendu o členství Nizozemska v EU.

  Voliči by měli na hlasovacím lístku uvést, zda má Nizozemsko zůstat členem EU, nebo z EU odejít.

  https://necenzurovanapravda.cz/2023/04/v-nizozemsku-predlozili-navrh-referenda-o-vystoupeni-z-eu-melo-by-probehnout-do-pul-roku/

  • To by se mohlo stát tam o jejichž území třeba není tak velký zájem .Už to mají asi spočítané.Ale my bohužel máme velmi zajímavou a strategickou polohu .Lebensraum.

   • ČsS Mahrál – Veľký Izrael! Ten Izrael na Blízkom Východe je len magnet-kyvadlo našej pozornosti. A vojenská základňa proti Iránu.

    • Ano je to tak .Čí je Praha? Naše ne!

    • pražské židovské město, rabi Löw a golem…..

     • Strana 90+
      „Jistě nejjasnější výklad mythu o Golemovi nám nedávno
      podal Karl Hans Strobl ve své půvabné knížce o Praze, jež
      vyšla v nakladatelství Luser, Vídeň-Lipskoroku 1940,kde píše :
      „Golemovivšak, tomuto pravému Pražanu, můžeme dnes jistě
      svýma otevřenýma očimanahlédnout za škrabošku. Cožnestojí
      v knihách židovských: Bůh nechtěl, aby jeho vyvolenémuná
      rodu sloužila zvířata, a jen proto prý stvořil ostatní, nás, ne
      věřící, nečisté, abychom jakožto zvířata v lidské podoběposlou
      chali Židů? A nebyl by pak Golem snad symbolem těchto ná
      rodů, které se jen tehdy povolají životu, jestliže mají robotit
      Židovi a jen pokud toho vyžaduje jeho prospěch? A jestliže se snad vzbouří a začnebýt neposlušnýžidovskýchrozkazů, klesne
      zase do beztvarého stavu? Byl by tedy podle mínění ghetta
      židovský duch utvářející a oduševňujícímocí, jež podle libosti
      probouzílínou masu gójů službě, a když začíná nabývat sebe
      vědomí, sráží ji zase do hloubky hmoty? Je to snad konečným
      smyslem pověsti o Golemovia konečným tajemstvím pražské
      ho židovského města?“
      Rozklad árijských národů a dobytí nejdůležitějšíchpostavení
      evropskémstátním
      v
      a národním životě Židovstvemnení mysli-
      telno bez mezinárodního svobodného zednářství. Ba může se
      dokonce říci, že lóže takřka připravovaly cestu židovské eman
      cipaci a v posledníchdesítiletích představují politickou základ
      nu světovéhoŽidovstva.
      Příliš dlouho dovedlo svobodné zednářství toto spřeženectví
      skrývat a jeho odhalení líčit jako zlomyslnost,jež se ani poli
      ticky ani vědeckynedá doložit.Od té doby však, co je svobodné
      zednářství v Německuzakázáno a co naleziště jeho archivů jsou
      otevřena pro veřejné využití, byl podán nezvratný vědecký dů
      kaz, že mezinárodní lóžové zřízení nebylo konec konců ničím
      jiným než pomahačem pro židovsképlány na dobytí světa.
      Vědeckého podloženítohoto poznatku se se zvláštním úspě
      chem ujal berlínský universitní profesor dr. F. A. Six ve svém
      pojednání o svobodném zednářství a židovské emancipaci
      („Freimaurerei und Judenemanzipation“), jež vyšlo roku 1938
      v nakladatelství Hanseatische Verlagsanstalt. Six vychází
      z magna charta lóžovéhozřízení, z manifestu svobodnýchzed
      nářů z roku 1723, rozebírá úlohu Židovstva v anglickém svo
      bodnémzednářství a jeho vpád do německýchlóží, jimiž se mu
      podařila cesta do veřejného života. Přesvědčivě dokazuje, jak
      ideologiehumanity a tolerance nejsou ničím jiným než výpad-
      ními branami světového Židovstva do životních oblastí evrop
      ských států a národů. Tyto jasné vědecké poznatky dovolují také nový pohled na
      poslední desítiletí českých dějin a vnitřního národního vývoje
      této země. Starý pražský Golemvstal z mrtvých v nové podobě
      prolezlosti veřejného života lóžemi a dokázal s úspěchem roz
      ložit český národ v takové míře, že konečněnebyl schopencho
      pit se řešení židovské otázky z vlastní síly.
      Právě české zednářství skotského obřadu umožniloŽidovstvu
      tohoto prostoru rozvoj, jenž byl ve znamení československémy
      šlenky. Velkorysé přijímání Židů do těchto čistě českých lóží
      dávalo semitským bratřím razítko naprosté státně politické spo-
      lehlivosti. Naproti tomu bylo poměrně ještě silnější židovské
      prostoupení velké lóže „Lessing u tří kruhů“, jež připravovala
      jen první tři stupně, pro české osudy poválečné doby daleko
      menšího významu.
      Sílu židovských členů v Národní lóži československéuvádí
      Filochowski na 40%. Nemáme dnes důvodu o tomto poměru
      pochybovat.Východiskotohoto židovskéhopronikání se zakládá
      na základní koncepci lóže „Národ“ a na stanovisku odbojových
      kruhů ze světové války židovské otázce vůbec. Ze studie za
      kladatele českého svobodnéhozednářství, Františka Síse, mů
      žeme tomu uvést poučné podrobnosti. Sis nám sděluje, jak
      se lóže „Národ“ v jedné ze svých prvních schůzek zabývala
      židovskou otázkou a jak se s ní vypořádala. Ačkolivlóže tehdy
      ještě neměla ve svých řadách žádných Židů, byla prý „přiro
      zeně“ jakákoliv myšlenka na antisemitismus předem vylou
      čena.“…
      Golem, metla Čechů.pdf
      https://ulozto.net/file/OPlPQV8ks9v0/golem-metla-cechu-pdf#!ZGuyZQR2ZmN4AzD1BJV0LGqwZmRjZQO2BKABqQtjYyMRAwOvBN==

 4. hľadač pravdy

  1.) ,,DIGITÁLNA IDENTIFIKÁCIA. Všetko je už zavedené.” ,,Budete mať digitálny preukaz totožnosti, na ktorý bude naviazaný nový digitálny rubeľ (…dolár, euro – akákoľvek elektronická mena…) a váš sociálny kredit a úverový rating. Rozhovor austrálskej novinárky so zamstnancom Silicon Valley, ktorý vyvíjal videokameri pre rôzne korporácie (ruský zdroj, video v ruštine).

  2.) Totožné video, ako v prvom bode ale v anglickom jazyku + možnosť zapnúť titulky v češtine. Maria Zee, novinárka z Austrálie v rozhovore s Amanom Jabbym z USA: ,,Konečné uzamknutie – pouličné osvetlenie LED, inteligentné mestá, CBDC, digitálne ID”, video (1hod.,17min).

  3.) Všetko to naplánoval, riadi a do spoločnosti vo všetkých štátoch sveta postupne zavádza medzinárodný bankový klan zločincov a s nimi previazaní ,,oligarchovia”, ktorí sú členovia ,,oligarchickej”; ,,elitárskej”; ,,antidemokratickej”; ,,technokratickej”; ,,neoaristokratickej” frakcie najvyšších nadnárodných slobodomurárov, ktorí nechcú svetovému obyvateľstvu nechať ani len zdanie ,,demokracie” a žiadnu slobodu, ktorí sa starajú o vytvorenie mocensko-politických predpokladov pre zavedenie celosvetovej tyranskej protikresťanskej svetovlády!
  =========================================================
  1.) článok bol zverejnený 18.4.2023, strojový preklad:

  ,,DIGITÁLNA IDENTIFIKÁCIA. Všetko je už zavedené. (VIDEO)
  Keďže pracujem a žijem v Silicon Valley, často sa čudujem, že inžinieri, ktorí tu pracujú, nechápu, čo sa deje. Sme čoraz viac ponorení do neustáleho používania gadgetov a programov v nich nainštalovaných, ktoré nám spríjemňujú život. Čo sa však za tým skrýva?

  Mobilné telefóny, počítače, elektronické kukátka na dverách a zariadenia internetu vecí nás odpočúvajú a špehujú. Teraz sa k nim pridávajú takmer všetky pouličné, cestné a dopravné kamery a videokamery v obchodoch, ktoré nás rozpoznávajú prostredníctvom rozpoznávania ľudí (čo zahŕňa nielen našu tvár, ale aj hlas, chôdzu, rečové vzorce a tak ďalej).

  Keďže dostalo zelenú zhromažďovanie biometrických údajov od občanov, budete mať digitálny preukaz totožnosti, na ktorý bude naviazaný nový digitálny rubeľ (hrivna, tenge, dolár, euro – akákoľvek elektronická mena, ktorá bude zavedená v tomto roku 2023 na celom svete – na svojom kanáli mám o tom video s Catherine Austinovou) a váš sociálny kredit a úverový rating. A teraz bude štát sledovať prakticky každé kýchnutie svojich občanov, ktoré chce umiestniť do „inteligentných miest“ (mimochodom, tento termín obsahuje aj plán rozvoja Moskvy).

  Maria Zee, nezávislá novinárka z Austrálie, sa dnes rozpráva s Amanom Jabbym z USA, ktorý viac ako 25 rokov pracoval v Silicon Valley a vyvíjal videokamery pre rôzne korporácie. Všetkým týmto otázkam venuje pozornosť od 11. septembra (11. september 2001, keď boli v USA zničené Dvojičky).

  Keďže sa nedávno presťahoval do riedko osídleného štátu Montana, ktorý má počas chladného obdobia veľmi drsné klimatické podmienky, zistil, že kamery sa inštalujú takmer všade, dokonca aj v opustených oblastiach a na odľahlých križovatkách.

  Prečo sa to deje a k čomu to vedie, sa dozviete v Amanovej prezentácii, ktorú by si mal pozrieť každý správne zmýšľajúci človek.

  Zdroj:
  https://3rm.info/main/92156-cifrovaja-identifikacija-uzhe-vse-gotovo-video.html
  ———————————————————————————————————
  2.) Maria Zee, novinárka z Austrálie v rozhovore s Amanom Jabbym z USA:
  ,,The Final Lockdown – LED Street Lights, Smart Cities, CBDC, Digital ID”.
  Aman Jabbi a jeho prezentácia: ,,Konečné uzamknutie – pouličné osvetlenie LED, inteligentné mestá, CBDC, digitálne ID”.
  Video v anglickom jazyku + možnosť zapnúť titulky napríklad aj v češtine (1hod.,17min), ktoré bolo zverejnené 17.1.2023:
  https://www.youtube.com/watch?v=FOaZZL4j8XI
  ———————————————————————————————————
  3.) Všetko to naplánoval, riadi a do spoločnosti vo všetkých štátoch sveta postupne zavádza medzinárodný bankový klan zločincov a s nimi previazaní ,,oligarchovia”, ktorí sú členovia ,,oligarchickej”; ,,elitárskej”; ,,antidemokratickej”; ,,technokratickej”; ,,neoaristokratickej” frakcie najvyšších nadnárodných slobodomurárov (napríklad Kissinger, Schwab, Gates, Putin, Si Ťin-pching, Merkelová, Scholz, a mnohí ďalší), ktorí nechcú svetovému obyvateľstvu nechať ani len zdanie ,,demokracie” a žiadnu slobodu, ktorí sa starajú o vytvorenie mocensko-politických predpokladov pre zavedenie celosvetovej tyranskej protikresťanskej svetovlády na čele s falošným mesiášom, pre ktorého to celé zavádzajú a v čom im je nápomocná aj celá odpadlá apostatická štruktúra ,,RKC“!
  https://www.badatel.net/nova-rozvojova-banka-brics-potapa-americky-dolar-ponukanim-poziciek-v-narodnych-menach/#comment-183970
  Niekoľko najvyšších slobodomurárov obrazom….
  Angela Merkel, Vladimir Putin, Christine Lagarde, Francois Hollande, Giorgio Napolitano, Barack Obama, Zbigniew Brzezinski, Mario Draghi, Abu Bakr Al-Baghdadi, Ghandi, George W. Bush, Ján XXIII, George H. W. Bush, Eleanor Roosvelt, Henry Kissinger, Martin Luther King:
  https://www.illibroignorante.it/wp-content/uploads/2016/07/Massoni.jpg
  Olaf Scholz, Angela Merkelová:
  http://www.xn--stverstuuv-fcb.de/media/images/thumbnails/merkel-scholz-1300.jpg
  a tak ďalej, atď.

  • Objektívne

   Ja som presvedčený o tom, že títo, ktorých spomínaš to neriadia, ale sú len poslušnými vykonávateľmi niekoho na najvyššom vrchole pyramídy moci, ktorá sa niekedy kreslí s oddelenou špičkou pyramídy. Aj keby boli títo odstránení nič mimoriadne sa nestane, naplánované agendy budú pokračovať s inými aktérmi. Naznačuje to len to, že za tým je niečo viac o čom my nevieme.

   • hľadač pravdy

    Objektívne,

    ja tu ale predsa nepíšem prvý príspevok! Už tu prispievam takmer celé dva roky, takže ma nie je potrebné takto ,,chytať za slovíčka”. Áno je pravda, že sa tu absolútne otvorene nevyjadrujem tak, akoby som chcel aj keď tu vystupujem pod pseudonymom a aspoň aké-také základné opatrenia ,,súkromia” tu dodržujem. Zdá sa Ti, že tu píšem málo otvorene?

    Ak Ti ale tak moc ,,kole oči” tá prvá veta:
    ,,Všetko to naplánoval, riadi a do spoločnosti vo všetkých štátoch sveta postupne zavádza medzinárodný bankový klan zločincov…”

    Tak to opravujem na:
    ,,Všetko to do spoločnosti vo všetkých štátoch sveta postupne zavádza medzinárodný bankový klan zločincov a s nimi previazaní ,,oligarchovia”, ktorí sú členovia ,,oligarchickej”; ,,elitárskej”; ,,antidemokratickej”; ,,technokratickej”; ,,neoaristokratickej” frakcie najvyšších nadnárodných slobodomurárov (napríklad Kissinger, Schwab, Gates, Putin, Si Ťin-pching, Merkelová, Scholz, a mnohí ďalší), ktorí nechcú svetovému obyvateľstvu nechať ani len zdanie ,,demokracie” a žiadnu slobodu”

    a upresňujem, že:

    To plánuje sám Lucifer – padlý anjel, ktorý je na najvyššom vrchole pyramídy moci ,,veľký drak, ten starý had, ktorý sa volá diabol a satan, čo zvádzal celý svet” (Zjv 12,9), ktorý spolu s ďalšími padlými anjelmi, čiže démonmi riadia a ovládajú ľudských služobníkov, ktorí podľahli mamonu a moci, ktorú dostali talmudisti/kabalisti/satanisti/slobodomurári, krorým dal moc lebo ju dostal a mohol ju dať komu chcel, ako to povedal, keď pokúšal Krista na púšti:
    ,,Dám ti všetku ich moc a slávu, lebo som ju dostal a dám ju komu chcem. Ak sa mi teda budeš klaňať, všetka bude tvoja.” (Lk 4,6-7).

    Všetko máme dopredu povedané/uvedené v Písme, ktorému dnes už ale väčšina ľudí neverí, ani ho vôbec nepozná a ani ho poznať nechce!

    Väčšina súšasníkov verí ,,tajomstvu amenti“, Ickemu, Tollemu, Veithovi a ďalšim ,,guru New Age“ a bludárom, veria rôznym ,,Pjakinom“, ,,VK-áčkam“, ,,sťaňekom“ a ďalším im podstrčeným ,,alternatívcom“.

    Ľudia nahradili vieru v Krista za vieru v okultizmus, v čarovanie, mágiu, východné falošné náboženstvá, vieru v UFO a mimozemšťanov, v astrálnu budúcnosť, reinkarnáciu a podobne, a preto väčšina aj dostane za to svoju ,,odmenu“!

    • Vsetko to riadi chazarska zidosionistickoiluminatska satanisticka mafia ROTHSCHILD a spol.

     • Dle knihy Utajená minulost a budoucnost lidstva,je nejvyšší zednářská lože (nebo jedna z nejvyšších)podřízena skupině Bilderberg.Členové tohoto spolku prý nejsou součástí našeho světa.Takže tam se člověk asi nedostane .
      Zednáři zřejmě na něčí rozkaz vytváří na zemi,takový řád jaký mají nařízeno.Samozřejmě dle hesla-účel světí prostředky .

     • hľadač pravdy

      redy,

      niekoľkých som vymenoval napríklad už v tomto príspevku, pod ktorý si uviedol podobnú reakciu:
      https://www.badatel.net/posledny-nech-zhasne-vkladatelia-vybrali-dalsich-126-miliard-dolarov-z-americkych-bank/#comment-182605

      alebo aj tu vyššie (27/04/2023 at 11:42) v bode č.3, v prvom odkaze, kde som uviedol menovite:

      Lord Nathaniel Charles Jacob Rothschild, Nathaniel Philip Jacob Rothschild, Lynn Forester de Rothschild, David Rockefeller, Henry Kissinger, Zbigniew Brzezinski, Laurence ,,Larry” Fink, Bill Gates, Klaus Schwab, Vladimir Putin, Si Ťin-pching, Paul Volcker, Alan Greenspan, Ben Bernanke, Josef Ackermann, Walter Wriston, Lucas Papademos, Mario Draghi, Carlo Azeglio Ciampi, Jean-Claude Trichet, Valiollah Seif, Recep Tayyip Erdogan, Friedrich von Hayek, Milton Friedman, Jeffrey Sachs, Christine Lagardeová.

      Z týchto sú (boli) priamo Rothschildovi spoločníci, agenti alebo pra-lóžoví slobodomurári priamo napojení na Rothschildovu finančnú moc:

      David Rockefeller, Peter Dennis Sutherland, Henry Kissinger, Zbigniew Brzezinski, George Soros, Jeffrey Sachs, Laurence ,,Larry” Fink, Mario Draghi, Jean-Claude Trichet, Christine Lagardeová.

      Rothschildovci sú nekorunovaní ,,králi” pra-lóží:
      ,,THREE EYES”; ,,EDMUND BURKE” a ,,DER RING”, takže inštruujú aj ďalších tu vymenovaných pra-lóžových slobodomurárov, napríklad:
      Alana Greenspana, Bena Bernankeho, Josefa Ackermanna a Si Ťin-pchinga.

    • Presne tak a kto sa aspoň troška venoval aj posolstvám Panny Márie počas jej zjavení je v tomto utvrdený a vidí všetko čo príde a ako jedno krásne zapadá do druhého, nič sa nedeje náhodne a nekoordinovane !
     Aj covid bol koordinovaný skrz slobodomurárske lóže… kde sedí „intelektuálna“ a finančná „elita“ každého národa !
     Iné je, že nie každý dostal dar to vidieť chápať… niektoré ofce nepresvedčí nič, len smrť a to čo po nej príde, ale to už bude pre ofcu neskoro čokoľvek vo svojom živote zmeniť !
     Pýcha je zárokom každého hriechu a následného úpadku, pričom priveľa ľudí je pyšných a namýšľa si, aký sú on úžasne múdri, vzdelaní, sčítaní a chápaví… ja a ja a ja… dlho nikto, potom ja a až násldne niektorí iní… Však?!

    • Objektívne

     Ten posledný odstavec má veľkú vypovedaciu hodnotu i keď si nemyslím, že to riadia démoni. Podľa mojich vedomostí to budú skutoční ľudia z mäsa a kostí, len nikto nepozná ich identitu. Keď je niečo tajné, tak je to tajné a nedá sa to vygooglovať.

     Keď je reč o zjaveniach tak je potrebné brať do úvahy, že Biblické texty nie je možné brať úplne doslova. Biblia je plná zápisov udalostí, ktoré videli ľudia pri poslednej kataklyzme. Týka sa to nielen hadov a drakov, ktoré videli na oblohe keď sa niečo udialo so Slnkom.

   • Dle knihy Utajená minulost a budoucnost lidstva,je nejvyšší zednářská lože (nebo jedna z nejvyšších)podřízena skupině Bilderberg.Členové tohoto spolku prý nejsou součástí našeho světa.Takže tam se člověk asi nedostane .
    Zednáři zřejmě na něčí rozkaz vytváří na zemi,takový řád jaký mají nařízeno.Samozřejmě dle hesla-účel světí prostředky .

    • Dle knihy Utajená minulost a budoucnost lidstva,je nejvyšší zednářská lože (nebo jedna z nejvyšších)podřízena skupině Bilderberg

     Bilderberg je také piate-šieste poschodie pyramídy (rátané zhora, hore je OKO Pyrmídy).
     Bilderberg sú len menší užitoční sluhovia.

     Masoni/zednáři sú určite o jedno poschodie vyššie ako Bilderberg

    • Nuž neviem, neviem. Ale viem, že Karel Schwarzenberg sa zúčastňoval zasadnutí skupiny Bilderberg, čo aj sám verejne priznal. A ten podľa všetkého súčasťou nášho sveta je.

 5. V ČR se na digitální identitě usilovně pracuje ,číslo šelmy bez které sice nenakoupíš neprodáš ale zařídíš se včas abys neumřel hlady člověče. Lidi se vynajdou.
  https://tn.nova.cz/zpravodajstvi/clanek/501742-zruseni-rodnych-cisel-vyjde-na-desitky-miliard-nahradi-je-delsi-identifikator

  • Nejsou to konspirační teorie
   Moje varování a varování mých milovaných dětí budou odmítnuta jako konspirační teorie. Naneštěstí jimi nejsou. Tato situace, má dcero, nepřišla znenadání. Ta skupina, a mám teď na mysli jen jednu z nich, už po staletí kuje pikle, intrikuje a získává nové členy z horních vrstev. Ty, kteří je v minulosti odhalili, zavraždili. V běhu staletí zavraždili státníky, včetně proslulých a nadaných vůdčích osob. Jsou to pokrevní bratři, hltající maso lidstva.

   Satanské relikvie
   Vzdávají poctu obscénním relikviím a znamením, které požaduje had. Nedejte se mýlit, tato skupina je mocná a děsivá. Je tak mocná, že bude těžké dostat se z jejích spárů, až vaše živobytí, strava a peníze na ní budou závislé.

   Moje děti, mnoho, mnoho lidí v mocenských strukturách, ve vládách, v bankách, v potravinovém průmyslu a v humanitárních organizacích nevědí, co se děje a ani to nebudou vědět, až do konce Velkého soužení, které brzy nastane. Potom uvidí vystoupit šelmu, která zavede náhlou změnu, a tehdy vy všichni budete muset bojovat jako nikdy předtím, abyste se ukryli před tímto ďábelským režimem.

   Jakmile šelma a její přívrženci budou ovládat vaše peníze, tak budou ovládat všechno, mimo jednoho. Nikdy nemohou a nesmí se pokoušet ukradnout vám vaše duše. A přesto, je to přesně ono, o co se budou snažit.

   Vy, kdo zpochybňujete tato poselství Pravdy, sesílané vám kvůli mé touze vám pomoci, vést vás a odhalit vám Pravdu, slyšte Mě teď. Nevěříte-li tomuto poselství, potom Já, skrze modlitby, o které požádám mé následovníky, se budu modlit, abyste uviděli Světlo. Prosím vás, abyste byli ve střehu a dávali si pozor na znamení těchto ďábelských, silných, hladových bestií, které slintají při plánování a falešné slávě, kterou získají.

   Neudělejte chybu domněnkou, že kontrola vaší schopnosti vydělávat peníze a přístupu k nim, jim bude stačit. Ne, budou chtít daleko víc. Budou chtít kontrolovat, co jíte, co pijete a kde žijete. Abyste ochránili sebe, musíte udělat následující kroky.

   Vyhledejte ochranné útulky
   Prosím, najděte si jako skupina věřících ochranné útulky. Pošlu vám Světlo, které vám pomůže přežít. Začněte pěstovat vlastní stravu. Uschovejte potraviny, které si dokážete odložit stranou. Začněte plánovat tak, jakoby měla přijít ničivá pohroma. Vězte, že temnota sestoupí do té míry, že k tomu, abyste přežili, musíte být připraveni.

   Poslouchejte hlasy proroků. Neudělejte stejnou chybu, když můj lid neposlouchal proroka Noe. Obrátili se k němu zády. Odmítali ho poslouchat. Žili si svůj každodenní život, jedli a smáli se v úplné nevšímavosti hrozného osudu, který je čekal.

   Teď povstaňte. Obraťte se na mého Věčného Otce, Boha Nejvyššího, aby vás vedl. Připravte svoje rodiny na blížící se temnotu, která všechno pronikne a kterou teď nemůžete pochopit. Modlete se, modlete se, modlete se, abyste měli odvahu nepřijmout značku kruté šelmy. On, Satan, se pomocí své ďábelské armády pokusí zavést to, co se na první pohled bude zdát jako odporný identifikační cejch. To vám bude dáno a prezentováno jako nezbytnost k tomu, abyste si mohli vybírat peníze, kupovat potraviny, cestovat, žít ve vašich domovech a obchodovat. Bude to totální kontrola. Vy a vaši praví političtí představitelé budete bezmocní.

   Naléhám na ta média, která nejsou nakažena touto ďábelskou skupinou, aby se dobře dívala na to, co se děje. Odhalte všechny ty, kteří podporují hada a jeho armádu, avšak postupujte opatrně.

   Moje děti, obávejte se této skupiny a vězte, že ona skutečně existuje, a že tvrzení statečných a odvážných lidí, kteří se ji snaží odhalit, jsou pravdivá.

   Pro ty, kdo si asi myslí, že jak může poselství z božského zdroje nechat vyklíčit takový senzační „nesmysl“, říkám: Znovu se zamyslete. Jděte a přečtěte si Písmo. Slova, obsažená v Knize Pravdy mého Otce, jsou správná. Vyprávějí o událostech z dávných časů. Přinášejí Pravdu, aby vás vedla k Bohu. Slova mých proroků tehdy a dnes představují plnou pravdu o nadcházejícím životě.

   Varování, obsažené v Knize Janově, i když si dnes mnozí myslí, že je těžké je rozluštit, vycházejí z událostí, které se teď začnou odvíjet.

   Kniha Zjevení přesně předpovídá série událostí, jejichž původcem bude Satan v blížícím se konci časů. Zná Pravdu, že jeho dny jsou sečteny. Ale mým ubohým dětem, které ho zbožňují, řekne, že je čeká jiný, mnohem lákavější ráj, než ten, který byl slíben Bohem. Proto, ve svém posledním boji s mým Věčným Otcem udělá cokoliv, aby ukradl tolik duší, co jen bude moci, před tím, než sestoupí hněv mého Otce.

   On, Satan, spěchá. Jděte jinou cestou. Braňte své rodiny a modlete se tak, jak jste to už dlouho nedělali. Modlitba vás bude všechny ochraňovat. Obnovte si svou víru, a až na zem sestoupí třídenní tma, moji následovníci budou moci snadno osvětlit své příbytky. Ta děsivá a strašná tma, kterou žádný člověk nedokáže pochopit, bude černější než noc.

   Nevěřící a ti, kteří zpívají chvály k oslavě šelmy, poznají v té chvíli Pravdu. Protože neuniknou černi, až bude sestupovat.

   Povstaňte teď, mé děti, a bojujte. Plánujte svoje přežití těla a duše až se ďábelské činy těchto lidí začnou odvíjet před vašima očima.

   Váš milující Spasitel
   Ježíš Kristus

   Zdroj: Kniha pravdy

   • „Váš milující Spasitel
    Ježíš Kristus“ – v. r. – alebo v zastúpení?

    • holistický prístup

     Hmmm … všetko majú pred očami a predsa sú slepí … ODMIETAJÚ vidieť. Bránia beštiu všetkými silami.

     • Dnes na Infovojne Adrián „konceptuálne“ citoval nejakú blogerku, ktorá sa považuje za feministku, že „ako sa na ňu všetci vrhli, keď si dovolila kritizovať agendu LGBT“!

      To, že je nejaká blogerka sprostá – no dobre, ale to, že je sprostý Adrián – už dobré nie je! Ten človek prosto nevie, že agenda LGBT začala židovskými sufražetkami a ich „bojom“ za volebné právo žien, a hlavne emancipáciu = frivolnú promiskuitu, a potom feministky-komunistky dokonale rozvrátili rodinu a vzťah muža a ženy v konkrétnych a nezastupiteľných životných rolách. A teda – Adrianovi nedocvakáva, že tak ako LGBT agenda je depopulačná – bez potomstva – aj tá kunda feministka-blogerka je určite single a deti neplánuje! Výsledok rovnaký!

      Infovojna ma už vážne serie tým, že neustále púta pozornosť našich ľudí na gašparkov a nie na bábkohercov, ich dramaturgov a majiteľov divadla – teda, že každý Slovák-Slovenka by mal/la vedieť AUTOMATICKY, že existuje nejaký Globálny mocenský systém – neviditeľné riadenie, a všetko čo v politike vidíme – všetko – je len a len divadielko pre infantilov s gašparkami! Ale k tomuto Infovojna neorientuje svoje publikum! Nie! Show must go on! A preto budú dezorientovaní Slováci opäť a opäť voliť Gašparkov a Remišové, pretože ich stále budú považovať za SUBJEKT riadenia, a teda nositeľov sľúbených zmien! No a Lichtner bude Slovákov stále nazývať blbcami! Pretože Lichtner považuje SK vládu za svojich zamestnancov, akurát keď nezaplatí dane, tak ho títo zamestnanci strčia do basy! A dnes priznal, čo znamená nezaplatenie dane, akurát mu ušla súvislosť s jeho postavením k „zamestnancom“. Skrátka – pózy a hypnóza – to je celá Infovojna! Nebyť Tomáša Hlaváča, ktorý tam dramturguje články – už by som to dávno poslal do prdele!
      Lebo každé decko, ktoré sa počas gašparkovského predstavenia podujalo tajne nakuknúť do zákulisia hry – napriek pár fackám za porušenie zákazu – pochopilo – kto to tam s týmito vypchatými handrami manipuluje – aby ich „príbehom“ manipuloval obecenstvom! Lichtner od 2014, odkedy spustil Slobodný vysielač – nikdy neotvoril tému Globálneho mocenského systému a jeho periférie moci! To tam otvoril až Ludo Huďo a Tomáš Hlaváč! Lichtner nikdy Slovákov nezorientuje! Ľudia, ktorí nemajú pojem čo je vôbec dôležité, im ďakujú „Ďakujem že ste!“ No – tak ďakuj Gašparkovi že je! A preto debili – a poznám pár konkrétnych, ktorí ako koho volili – budú voliť Pročka – lebo Gašparko! A tak ku.va dokola!

      Ukrajinský Gašparko sľúbil ukončiť vojnu na Ukrajine – a preto tam vojna vôbec je! Ku.va!

      Ako sa židozabávač Zelenský stal ukrajinským prezidentom hrou penisom na klavír 2016.mp4
      https://ulozto.net/file/ToxNQAXDCrMc/ako-sa-zidozabavac-zelensky-stal-ukrajinskym-prezidentom-hrou-penisom-na-klavir-2016-mp4#!ZGL3ZmR2ZwxlZQp0AQD2AwV3LzIuZJAApxAMpRLlM1DkEQp3AD==
      ———————————–
      Len som si spomenul na kundu, ktorá v talentovej súťaži „pískala“ vagínou! Čiže – schémy!
      Talentmania 4.semifinále – Gabriela Vodrážková
      https://www.mojevideo.sk/video/ae76/talentmania_4_semifinale_gabriela_vodrazkova.html

 6. Krátky status o vytváraní Súhlasu ľudí (ovcí) s otroctvom: (viď odkaz nižšie)

  https://uploads.disquscdn.com/images/328c330e2a11915c83f792486d3e6345dfea6d01385196f74b726a070404a1b4.jpg

Pridajte komentár

*