Pripravte sa na to, že po masovom kolapse bánk budú vlády pretláčať zotročujúce digitálne meny


Print Friendly, PDF & Email

Pripravte sa na to, že po masovom kolapse bánk budú vlády pretláčať zotročujúce digitálne meny

(J.D. Heyes, Natural News) Mottom tyranských vlád je „nikdy nenechať dobrú krízu výjsť nazmar“. Globalisti, ktorí chcú prerobiť svet na svoj autoritársky obraz, práve dostali zlatú príležitosť, keďže banky v USA a po celom svete naďalej krachujú.

Kolaps Silicon Valley Bank vytvoril príležitosť pre viac ako 100 vlád na celom svete zaviesť digitálne meny centrálnych bánk (CBDC) a zvýšenú vládnu kontrolu vo finančnom sektore.

Strach z masových výberov hotovosti z bánk a výzvy na väčší regulačný dohľad vytvorili priestor pre vlády, aby presadili CBDC ako riešenie, ktoré by mohlo umožniť bezprecedentnú úroveň dohľadu nad obyvaťeľstvom, poznamenal portál Reclaim the Net.

CBDC nie sú len nejaká neškodná obdoba bezhotovostných peňazí na bankových účtoch

CBDC sú digitálne verzie nekrytých mien, ktoré vydávajú a podporujú centrálne banky. Na rozdiel od kryptomien, ktoré sú decentralizované a nie sú podporované žiadnou autoritou, CBDC vydávajú a regulujú centrálne banky.

Širokej verejnosti sa prezentujú ako oveľa „spoľahlivejšie“ a „stabilnejšie“ formy meny. Ľudia si ich však často mýlia s obdobou bezhotovostných peňazí na bankových účtoch, no ide o diametrálne odlišný koncept peňazí.

Globalisti tiež hovoria, že niektoré z hlavných výhod CBDC sú v tom, že ponúkajú zvýšenú finančnú inklúziu, vyššiu efektivitu platobného systému a lepšiu implementáciu menovej politiky.

Podľa propagátorov by CBDC potenciálne mohli poskytnúť viac ľuďom prístup k bankovým službám, keďže ich môže využívať ktokoľvek so smartfónom alebo pripojením na internet bez nutnosti mať účet v banke. Globalisti ďalej hovoria, že by to mohlo pomôcť znížiť finančné vylúčenie a zlepšiť finančnú gramotnosť.

Tvrdia tiež, že CBDC by mohli zlepšiť platobné systémy znížením potreby sprostredkovateľov, ako sú banky a spracovatelia platieb. Hovoria nám, že CBDC povedú k rýchlejším a lacnejším transakciám, ako aj k väčšej transparentnosti a bezpečnosti.

Rovnako vraj môžu digitálne meny zlepšiť účinnosť menovej politiky, pretože centrálne banky by mali priamejšiu kontrolu nad peňažnou zásobou a úrokovými sadzbami.

Ale je v tom jeden háčik:

Centrálne banky sú vlastnené a kontrolované centrálnymi vládami (a Rotschildovcami), čo nie je jediný ich problém. Hlavnou obavou je, že by mohli potenciálne rozložiť komerčné banky, čo by viedlo k významnej reštrukturalizácii celého finančného systému.

Existujú aj obavy týkajúce sa finančnej stability a súkromia, pretože CBDC by sa mohli potenciálne použiť na uľahčenie prania špinavých peňazí a nezákonných činností, nehovoriac o poskytovaní množstva osobných finančných informácií hackerom.

Napriek tomu si mocenská elita želá zavedenie CBDC, takže ich budú presadzovať.

Prírodná liečba osteoartritídy

3 propagandistické naratívy, ktoré použijú pri pretláčaní CBDC peňazí

Portál Reclaim the Net varuje, že nasledujúce body budú použité na to, aby nás „presvedčili“, že centrálna kontrola nad všetkými našimi peniazmi a ich digitálne spravovanie (čo znamená, že ich nemožno fyzicky držať ani počítať) je pre naše dobro:

1. CBDC nás vraj ochránia pred behmi na banky (masovým výberom hotovosti) vyvolaných panikou na sociálnych sieťach

Pád americkej Silicon Valley Bank, bol opísaný ako „v histórii prvý pád banky poháňaný sociálnymi médiami“, pretože hromadné výbery klientov banky sa spustili po tom, ako sa začali množiť obavy vyplývajúce z „dezinformácií na sociálnych sieťach“.

Vlády sa pravdepodobne chopia a zosilnia tieto obavy z behu na banky vyvolané sociálnymi sieťami a budú presadzovať nové nariadenia a návrhy, aby tomu zabránili. No a pravdepodobne budú prezentovať CBDC peniaze ako riešenie.

2. CBDC vraj zabezpečia finančnú stabilitu

Keď banka Silicon Valley skrachovala, objavila sa perspektíva rozsiahlej finančnej nákazy. Mnohé firmy uviedli, že neboli schopné zaplatiť zamestnancom, veľké online platformy meškali s platbami predajcom a ďalšie spoločnosti priznali, že držali značnú časť svojej hotovosti v Silicon Valley Bank.

Pripravte sa na to, že vlády využijú strach z finančnej nestability a použijú tento príbeh na presadzovanie nových pravidiel a regulácií, ktoré údajne zabezpečia finančnú stabilitu.

Pravdepodobne budú viniť banky z vytvárania finančných prepadov, budú trvať na tom, že vlády potrebujú väčšiu kontrolu nad finančným systémom a predstavia CBDC ako nástroj, ktorý prinesie vytúženú finančnú stabilitu.

Podobne tomu bolo aj po poslednom veľkom kolapse trhu a bankovníctva v roku 2008, keď vlády prijímali novú legislatívu finančnej regulácie. Vtedy nám tiež hovorili, že nové pravidlá sú potrebné, aby sa predišlo takémuto typu bankrotov a kolapsov.

3. CBDC sa vraj majú použiť na ochranu vkladov klientov bánk

Mnohé vlády už priznali, že ako jeden z hlavných dôvodov zavedenia CBDC je, že ich chcú používať na priame platby občanom.

Ak zlyhá viac bánk, očakávajte, že vlády sa začnú čoraz viac zameriavať na CBDC ako riešenie pre postihnutých zákazníkov komerčných bánk.

Záver

Vlády a propagátori CBDC peňazí vám však nepovedia, že tieto meny budú zároveň schopné využiť ako nástroj dohľadu a trestania neprispôsobivých občanov.

Vládnuci režim bude môcť jedným kliknutím myši zablokovať vaše peniaze, automaticky vám strhávať dane, poplatky a pokuty z vašej digitálnej peňaženky, či dokonca bude môcť zaviesť negatívne úrokové miery, čo znemožní, respektíve penalizuje šetrenie peňazí.

Keďže pri CBDC nebude existovať žiadna hotovosť, ľudia sa vyššie uvedeným praktikám vlády a úradov nebudú môcť nijako brániť. A práve to je najväčšie riziko CBDC peňazí – dohľad a totálna kontrola nad ľuďmi.

Liečba osteoporózy

Autor: J.D. Heyes, naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Je čas začít přemýšlet o paralelní společnosti a alternativních platidlech + bártrový obchod.
  https://otevrisvoumysl.cz/paralelni-spolecnost-vs-totalitarismus-jak-vytvorit-svobodny-svet/

  • Dřív než někdo začne “ frflat“ na uvedené video doporučuji soustředit se na zajímavou myšlenku a možnost jak přežít dobu která se blíží .Vykašlete se na chartisty v něm uvedené o ně vůbec nejde. Někdy je dobré učit se i od nepřítele když je to zajímavý nápad, vylepšit a vytěžit z něj. Když má někdo lepší nápad sem s ním.

   • Prežiť sa bude dať v nuklearnom bunkry, v jaskyni vysoko v horach, a v nebi, kedže ľudská duša je nesmrteľná a ide v cykloch, vid The Cygnus Key- Andrew Collins,2018, opisujúci tuto pravdu sveta, v knihe Labuť,Klúčové Suhvezdie= The Cygnus Key….

    • Objektívne

     A teraz si predstavte, že by to nikto neprežil. Ako dlho bude trvať kým sa z jednobunkového živočícha znova vyvinie človek homo sapiens sapiens? Milióny rokov, kým bude možné aby tá duša v nebi znova vstúpila do človeka?
     Dobrá otázka môže byť, kto prežije? Akí ľudia? Tí, ktorí niesú pripravený prežiť?

     • Marek Kosice

      Tak s tebou tu obcas diskutujem, a teraz sokujes ako „evolucionista“… :D… Si este väcsia ovecka, nez som si myslel…

     • Objektívne

      Ja viem, že je to presne naopak. Nemusím si to ani myslieť. Namiesto blbých kecov nemáš ani na to, aby si reagoval príspevkom, ktorý by diskusiu obohatil.

   • Objektívne

    Tuším, že aj vy ste pochopila, že v určitých prípadoch je potrebné sa učiť od nepriateľa.

   • provokater

    kohútik,ale nie ten pri sliepkach

  • Neskúšali to v Auroville pred takmer 3/4 storočím? A jek úboho to dnes je? Keď najberajú slabochov a trosky inak to ani skončiť nemohlo.

 2. Tohle je zajímavé :
  “ Z 500 – 700 let dlouhé historie našeho ekonomického systému víme, že aby kapitalismus mohl vzniknout, bylo třeba uměle vytvořit „mentalitu nedostatku“. Cílem bylo nastavit systém tak, aby se lidé sami, bez zaměstnavatelů, neuživili. To byl i důvod toho, proč byly místní měny napříč Evropou ve velkém zakázány (ze stejného důvodu byla zabrána půda a zakázáno či omezeno místní podnikání ).“
  https://slusnafirma.cz/alternativni-ekonomicke-systemy/mistni-meny-jake-jsou-jejch-zakladni-druhy-a-rozdeleni/

 3. Pokiaľ tu bude vládnuť Hegerova chunta, tak znovu (podobne ako pri dodávke Migov na UA), SR bude medzi prvými, ktorá zavedie digitálnu menu.

  21.3.2023 na výbore NR SR – pre európske záležitosti, položil Mazurek – Hegerovi 2 otázky.
  1/ vojna na UA a tzv. Mierový plán, ktorý v „realite“ znamená – vrátenie Donbasu + Krymu späť Ukrajine.

  2/ aký má Heger názor na digitálnu menu?!

  Áno – jeho prázdne kecy sa dajú počúvať len veľmi ťažko, takže odpoveď k digitálnej mene začína vo videu od 5:22 – 7:41 min.

  P.S.1 – On je už v t.č. nadšený, aký to je SUPER vynález – tá digitálna mena.. Takže so Slovenskom – EÚ určite problém s jej schválením a zavedením – mať NEBUDE (a to napriek dnešnému nesúhlasu Borka Kolára, ktorému ale – po nariadení Bruselu – zrejme nezostane nič iné, ako platiť tým svojim ku*rvám – digitálne) !

  https://www.youtube.com/watch?v=RQAcPJJsNx8

  P.S. 2 – Inak – nie tak veľmi dávno, boli komenty na YT viac-menej slniečkárske, ale zrejme určité % ľudí sa už prebúdza, pretože dnes je tam cca 95% komentárov k digitálnej mene – normálne čitateľných. I to je určitá pozitívna vzorka..

  • Marek Kosice

   JE UPLNE JEDNO, ci tu bude vladnut Heger, Fico, Sulik, alebo Uhrik… Ked Brusel (alebo Brusel a USA) rozhodne, bude digitalna mena aj na Slovensku, do datumu, AKY SA URCI „ZO ZAPADU“. Nerozumiem tvojej naivite… A myslis, ze v Rusku (aj keby Putin vladol este 20 rokov) nebude najblizsich 2-5 rokov zrusena hotovost? Ty fakt nechapes, ze USA, EU, RUSKO, CINA…. VSETCI CHCU ZAVIEST A UZ ZAVADZANU NWO??? Myslis, ze 100 poslancov na Slovensku sa vzoprie vazalom, a usetria tym Slovensko od NWO?? A este bez toho, aby potom nebolo Slovensko potrestane napriklad HAARP hurikanmi a zemetraseniami? 😀 😀 ….

   • Israismael

    MAREK !….No a čo je NWO?? .Veď o Tom nemusíme diskutovať ,to už pomaly vedia aj málčiky málčiky ..Ja odbočím od NWO, lebo tam je to veľa ľuďom jasné ,ale potrebný je jeden súvis ..Tento :
    * satan ,čo ho tak stále spomínaš ma takú úlohu teraz,ale aj pred tým v časoch ,ktorá spočíva v jednom jedinom …Ta úloha je chytiť pred začiatkom SÚDU ĽUDSTVA čo najviac ľudí do pasce ..Najlepšie všetkých !
    Prečo asi vysvetľujem také veci ,ktoré súvisia s prebudenim DUCHA pred súdnym dňom ktorý sa blíži k ľuďom ?.Alebo žeby to bola hlúposť ten SÚDNY DEŇ?? Ale kdeže hlúposť ..dokedy asi bude chcieť človek mať času na VÝVOJ ? Aj tu sú určené hranice vývoja ľudstva a tie končia pomaly a isto !…prídu však nové poznania ,nové veci ,ktoré sú Pravda v Bohu a cez Boha ,ale zatiaľ tieto nové prichádzajúce ,aj keď existujú odjakživa sú NEPOCHOPENÍM napr u teba ale aj u iných (nezazlievam ti to že nechápeš ,lebo tomu rozumiem prečo )..ale nevadí Novými sú len preto že vývoj ľudstva NENAPREDOVAL ako mal a ide do skazy ak sa ešte nespamata ľudstvo na poslednú možnú chvíľu !!!..Napriek tomu že Pravda je nemena od začiatku stvorenia ,ľudstvo k nej nedošlo , lebo bola ZAHMLIEVANA temnom…Dôjde však aj k pochopeniu (⁠。⁠◕⁠‿⁠◕⁠。⁠)⁠➜ nakoniec bude to chcieť ten ,ktorý je Tvorca všetkého čo existuje ,nielen na zemi, ale aj vo vesmíre a v celom všehomire!..

    • Israismael

     Ešte doplním!!
     Je vôbec otázne či sa elitám globalu podarí nastoliť NWO s jedinou globálnou vládou ..lebo možno dôjde ešte skôr než to budú chcieť nastaviť pre ľudí ako pascu ,že ešte skôr dôjde k zásahu Boha …A presne preto je písané že o Tom dní keď bude zasahovať nevie nik ani anjeli ani synovia boží iba Boh sám…Máme však poukaz toho kedy a v akej dobe to asi nastane ,dokonca je možný aj rok vedieť a vidieť v náznakoch ..ale deň a minúty a sekundy to nikdy nemôžeme vedieť !

    • Marek Kosice

     Vobec nereagujes na mnou napisane skutocnosti, ze sme ZAMERNE stvoreni tak, aby sme OTROCILI na telo, a nereagujes ani na to, ze „Boh“ je ochotny umoznenim slobodnej voli „desiatim, ktori rozhoduju“ zabit miliony, ktore sa nic nemozu… AK UZ ZAREAGUJES, ocakavam tento typ reakcie (na iny sa nezmozes) : „Boh vie najlepsie co robi a preco to robi…Nemusime chapat jeho cinom a jeho ciny nam nemusia davat logiku“…. TO JE AUTOMATICKE OSPRAVEDLNOVANIE „BOHA“, ked SILOU MOCOU ODMIETAS vzdat sa jeho autority, a prisposobujes si tomu sebaoj*bavanie….. TY SI SA DOPREDU A ASI AZ DO SMRTI ROZHODOL, ze nech sa stane cokolvek, nazor nikdy nezmenis… KED MNE nieco davalo VÄCSI ZMYSEL nez to, co som dovtedy povazoval za realitu tak okamzite, BEZ ULPIEVANIA „NA STAROM“ som zmenil nazor/presvedcenie. Tomu sa hovori inteligencia. Ked clovek nema emocionalne väzby na niecom, co sa ukazalo ako CHYBNE.

     • Israismael

      Logika spočíva v jeho nemennych zákonoch ktoré sú odjakživa a ktoré človek dosiaľ nepoznal …Nič nemôže ísť mimo rámec tých zákonov ,nič …ani vesmír ani príroda ani bytosti ani človek …to je moja odpoveď ..veď už len jeden z mnohých Božích zákonov ktorý je, hovorí :
      Čo zasejes to zoznes .. logika to hovorí .sleduj :
      Keď zaseje človek pšenicu musí pozbierať v žatve len pšenicu ,nemôže ísť o jacmen ..yes??
      Keď zasejes obrazne akýkoľvek cit do sveta a dotkne sa to blížneho napr mu ublížiť tým že budeš nenavidieť ,stále a stále alebo budes zlým k ľuďom….pýtam sa ťa … čo zoznes??…podľa Božieho zákona SPÄTNEHO NAVRATENIE ENERGIE zožneš len nepokoj nenávisť a to desaťnásobne väčšiu ..je to zákon a ja si ho nevymýšľam..je to aj známa vec pod slovom KARMA..
      NIE SME ZAMERNE STVORENÍ ,TAK ABY SME OTROCILI …ZOTROCILI SME SA SAMI AUTOMATICKÝ TYM ZE NEPOSLUCHAME ZAKON AKO SOM HO OPISAL …TO VSAK MUSIŠ POZNAT ESTE DALSIU SKUTOCNOST ..ZE NIE SI TU PO PRVY KRAT NA TEJTO ZEMI..ZE EXISTUJE ZAKON REINKARNACIE
      S tebou je to ťažké diskutovať, keď nepoznáš tak mnohé veci a máš len číre domienky ako to bolo ako to je a bohvie či to tak je ..mas samé pochybnosti!!! …si nezrely, ale za to chces vnucovať svoje nezrelé uvahy ..to nie je vec,ze by som ťa chcel znižovať ,opak je pravdou,že ty chces mňa ..to je holý fakt … Mne to však nevadí ..ty si chod svojou filozofiou rozumu a bez ducha ..mne je to fakt jedno !!

     • Marek Košice

      „Logika spočíva v jeho nemennych zákonoch ktoré sú odjakživa a ktoré človek dosiaľ nepoznal …“ … Presne toto by som napísal do Biblie, keby som chcel zakryť neexistenciu božích zákonov……… A presne toto by som hlásal (ako ty), keby som nechcel opustiť svoju aktuálnu „autoritu“ aj keď jej nerozumiem, pretože potom by to znamenalo, že by som musel znova hľadať a hľadať…a teda diskofmort až zúfalosť….

      A ZNOVA SI NENAPÍSAL ako je možné, že „dobrotivý a milujúci Boh“ nás stvoril tak, že musíme otročiť na svoje telo, a teda JESŤ, PIŤ, ODDYCHOVAŤ, SPAŤ, MAŤ STRECHU NAD HLAVOU……Inak (týka sa to prvých štyroch príkladov) zomrieme, smrť bude rýchla a plná utrpenia.

      „Mne to však nevadí ..ty si chod svojou filozofiou rozumu a bez ducha ..mne je to fakt jedno !!“ …. A ty si choď svoju filozofiu NEROZUMU a VIERY V TO, ČO NIKDE NEVIDÍŠ A NEZAŽÍVAŠ, len v to ako ovečka VERÍŠ, bez dôkazov. Nech sa páči.

     • Israismael

      Mne ovečky nemusia nič vstepovat ja mám knihu kníh od Abdrushina ..nemusím ti nič viac hovoriť ani dosvedcovat a tobôž už nie presvedčovat kto to bol a čo priniesol ľudstvu !! ..už som to tu neraz písal kto to bol a za akým účelom sa inkarnovat na zem …..ak chces nájdeš si to sám ..ak nie tvoja vec..týmto by som skončil s tebou diskusiu ..Rozum nepochopí bez ducha ..ešte toto jedno si zapamätaj !!!!!!!! …a ty ducha síce máš ale je nečinný ..funguje ti čiste iba rozum a bez spolupráce s večným duchom….ale uspokoj sa ..nie si sám a je to žiaľ pre ľudstvo tragédiou ,že to tak funguje…. je to miliarda a miliarda ďalších ako si ty …KONIEC !

    • Anča Bagandža

     A čo chcel básnik povedať ? Sú aj menej chápaví občania , čo sa chcú dostať do neba , ale stále nevedia , čo majú robiť. Iba sa modliť, veriť, že Boh jestvuje a čakať , čo s nami nejakí pomätenci porobia ?

     • Israismael

      Každý človek sa ale musí sám namáhať a od seba, aby získal NEBO ..Cez pozemske cirkvy sa dá dosiahnut čiastočne poznanie ,ale to je málo ..
      Tu keď vám dám link sa dozviete všetko ,ale úplne všetko ak vydržíte skúmať to vysoké slovo nepochadzajuce od človeka ale od Najvyššieho zdroja ! ..Potrvá to možno polroka ,rok lebo nie je toho málo na skúmanie v Pravde ..Ale je tam všetko vysvetlené od A do Z čo má človek spoznať na ceste do neba ..Nie sú potrebné návštevy kostolov ani kázne farárov ,oni vás nedovedu k úplnému poznaniu,lebo majú len Vatikánske smernice a slepé poznanie zalebo čiastočne poznanie ..Oni vás dovedú k širokej ceste ..Toto dielo syna Božieho,ktoré vám dávam dovedie človeka na úzku cestu , o ktorej hovoril Ježiš .. a Ježiš hovoril široká je cesta po ktorej pôjdu ľudia,ale vedie do zatratenia =( to sú skoro všetky náboženstva sveta lebo je v nich veľa pomyleneho ,ako aj sekty ,šarlatáni ,mystici a pod to je všetko široká CESTA) ..A ÚZKA je cestička ,ktorá vás dovedie domov do Raja (skúmanie samostatne to čo je správne a dovedie k Pravde božej )
      http://www.abdrushin.sk/posolstvo-gralu/

     • hľadač pravdy

      Anča Bagandža,

      ,,Sú aj menej chápaví občania , čo sa chcú dostať do neba , ale stále nevedia , čo majú robiť. Iba sa modliť”

      Okrem modlenia sa, máme aj bdieť!
      =================================================
      Čo znamená bdieť?

      ,,Nedělejme si iluze a nic si nenamlouvejme: Každého dne, který jim Bůh povolí, využívají členové satanské hierarchie s mravenčí pílí k postupu ve svých bezbožných a lidmi opovrhujících plánech. Naproti tomu my musíme každý den, který Bůh daruje nám, využít neméně horlivě k našim přípravám na to, co přijde. Podle Kristova příkazu taková příprava pozůstává ze dvou věcí: „Bděte a modlete se!“ (Mt 26, 41).

      Bdít, to dnes především znamená vyhýbat se co možná nejvíce uspávajícímu vlivu bezbožných masmédií, stojících zcela ve službách satanské hierarchie. Namísto hltání všech možných „informací“ a „komentářů“ musíme sami pozorovat, sami myslet a sami musíme posuzovat věci z hlediska neporušené katolické víry a ve světle proroctví Písma svatého. Bdít, to také znamená účastnit se mše svaté, přijímat svátosti a poslouchat kázání všude tam, kde mši ještě celebrují bezvýhradně pravověrní biskupové a kněží, kde podávají svátosti a kde hlásají katolickou víru! Není ostatně nijak těžké zjistit, kde se tak děje: Pravidelně je to v místech, kam církevní i mimocírkevní sdělovací média chrlí nejvíce jedu a žluči. Bdít znamená také číst a studovat dobré katolické knihy, které se snaží čtenáře opravdu informovat. A konečně bdít, to také znamená vzchopit se a být připraven na Antikristův příchod, na čas pronásledování, na mučednictví!

      A to znovu znamená modlit se, bez ustání se modlit za dar víry, za odvahu a vytrvalost, za pevnost víry v nebesa, za rozmnožení Boží lásky. Znamená to modlit se za dar umět rozlišovat mezi duchy, modlit se za záchranu a spásu těch duší, které se zachránit a spasit chtějí.”

      Viac na stránke pravoverných katolíkov a v literatúre tam uvedenej:
      https://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com/

     • Marek Kosice

      Israismael : Kym nepochopis, ze PEKLOM je mysleny pad duse do tela (a teda ZIVOT NA ZEMI V TELE), nedostanes sa von z tej rozpravky v ktorej zijes….

     • Israismael

      Peklom keď už to tak nazyvaš, je áno ,ten vstup duse do pozemskosti narodením , ale len preto, že sme nevyvinute duše (duchovia) vlastnou vinou a chybami , a musíme sa z toho dôvodu vracať do hmoty , a nemôžme prekročiť hranicu astralu keď dokončíme život tu na zemi a už vôbec nie vyšsie až tam domov,čo je Raj ,pokiaľ nesplatime aj posledný prášok svojej viny ,hriechov=chyb. RAJ =existujúca odjakživa duchovna sféra ..Nepodlieha rozkladu je večná !
      Ale hovorím, s tebou je to ťažké komunikovať bez toho, aby si mal znalosti procesov a preto to tebe ani neopisujem mnohé veci zo Zdroja ,bolo by to zbytočne ,nepochopíš ,a aj tak by si si húdol svoje cez tvoj mozog a rozum bez ducha .. …takže v niečom máš pravdu, ale to je len teda vlastný trest človeka ,že sa musí vrátiť *duch ,čo už tisíckrát som písal že to je vlastný život v nás , a nie *duša ..Ak sa vracia duch/duša/do pozemského tela zo strednej hrubohmotnosti na inkarnaciu , tak to nie preto že ťa niekto trestá, a už vôbec nie Boh ..a dobre stačilo už ..lebo to môže ísť aj na nervy ľuďom takto komunikovať …Navyše ty máš spôsob natlacania svojej pravdy a mňa to fakt nebavi keď ešte mám chápať niečo čo je od človeka bez ducha ,resp pomyleneho ducha ..Nie si na správnej ceste ..hľadaj ešte ďalej …nájdi si aj to čo som ti dal ako link na Pohlavnú zdržanlivosť asi pred 4 dňam..
      *Duch= je vlastný človek bez všetkých hmotných tiel ,bez pozemského,astralneho a má len jemný záhal /telo/ keď je už doma ..(Raj)
      *Duša= je duch mimo Zem v astralnom svete ,keď je na druhom brehu a je obalený jemným telom ,nie pozemskym ..
      *Človek je duch na Zemi obalený jemným astralnym telom a aj najvrchnejsim pozemskym telom z mäsa a krvy aby tu mohol pôsobiť cez telo na Zemi ..astralne nie je viditeľné, napriek tomu existuje ako obal tiež..

    • Israismael, myslím, že je obraz Stvorenia dobré dostať do hlavy aj v podobe obrazu – schémy, mne v r.1997 pomohli Večné Zákony od p. Makedonovej – trebárs by to Marekovi z Košíc niečo „povedali“.
     Israismael, vieš že na Božský hrad Grálu je napojených celkovo 12 Stvorení (jedno z nich je to naše)?

     • Israismael

      To čo napíšem si môžu prečítať aj viac ľudí ,ale neviem či porozumeju .Takze viac menej to bude pre Achnatona.!!..
      .Áno tento Hrad je na najvyššej hranici čiste duchovného na hranici s bozskou ríšou ,a nie je to doslovne ako hrad aj keď sa to tak nazyva, ale je to územie väčšie a omnoho väčšie ako naša planéta… ,sú tam najvyšší vyvinutí strážcovia v tej oblasti a najviac vyvinutí duchovia v ľudskej forme s poznaním ,a sú to ,krásne vzory všetkých cnosti ako ženské tak aj mužské a vyžarujúce tie cnosti do vesmíru ! A predsa sú ešte ďaleko od božskej najvyššej sféry a nikdy nemôžu vidieť Boha priamo ..To nikdy nie je možné ,a ľudom už vôbec vieme ,že všetci ľudia sa trepu k Bohu do neba po smrti ,najmä katolíci ,ktorym to cirkev nevie ozrejmiť ako to je !!!(⁠。⁠◕⁠‿⁠◕⁠。⁠)⁠➜ a možno vieš aj ty ,že tam v hrade Gralu jestvuje jeden významný strážca hradu, ale ľudia ho berú ako bajku a pod.alebo vôbec to nevedia , nepoznajú ,a teda nepoznajú absolútne !!.. na zemi ho spotvorili aj v rôznych iluminatskych kluboch či temných skupinách ..Tento najvyšší strážca sa volá Parzival ale v pozemkom ponímaní by sa dal nazvať ako kral Grálu Je to božská cast Imanuela , a on bude sputavat temno a Lucifera !!!..Na zemi ho spotvorili temni vo svojich spolkoch a spoločenstvách na parsifala…a nie je to len tym , že sa chcú vysmievajú Boziemu sluzobnikovy Parzivalovy,, on bude
      totiž sputavat aj ľudské temno tu na Zemi (a už to nebude trvať dlho keď sa to stane ).
      Napájanie na ten systém grálu je od Zemi,to áno máš pravdu ako si písal ….a teda aj naša malá pozemska časť sa napája … žijú tam pod hranicou Grálu pravzory ľudí ,ktorí nikdy nemusia na Zem ..ale mi ako ľudské bytosti sa tam nikdy nedostaneme na tú hranicu s bozskou sférou ,ani keby sme boli najviac vyvinutymi ! …naša hranica kam môžeme je Patmos v duchovnej ríši ..to je aj miesto volajúce sa Rajom ! ..ale až po vyvinuti ľudského ducha sa dá prejsť na také miesto .. Lenže ako sa vyvíjajú sucastni ľudia, tak sa tam dostane veľmi malo ľudi ,a po očiste ktorá teraz prichádza väčšinou skončia v nízkych oblastiach jemnohmotnosti ,tesne nad astralnom,alebo aj nižšie ako naša zem a to sú podmienky ešte horšie než je tu v pozemskom ..čo je smutné pre miliardy ľudských duší môže ísť aj o zatratenie takých ľudských duší ,alebo tiež o tzv druhú smrť z ktorej už niet možnosti bytia ,lebo zaniká duch a nielen telo(pozemské alebo astralne jemne telo ,podľa bytia kde sa ľudský duch nachádza,pretože smrťou tu na zemi nekončí ludksy duch ) …Ale aby som dopovedal načaté….zaniká celkové vedomie ,ale nie to pozemské z mozgu tryskajuce ,to je iné vedomie ,ale to duchovné vedomie a to zanikne navždy aj keď duchovna iskra sa vznesie domov ale už nie ako vedomí človek .To je to najhoršie čo môže postretnúť človeka a to ja nestrasim ..dnes mal byť duchovný tvor s menom človek vyvinutí čo najviac aby zniesol ocistne búrky.,ktore prichádzajú !! Ak je človek úplne bez ducha a má iba vyvinutý rozum to sa rovná tzv vyzmazaniu z knihy Života ,ako je spomínané v biblickom spise . …bez vyvinutého ducha nie je možné stúpať hore na zaklade ľahkej tiaže duchovného tela… Teda hore do vysokých oblasti.!!!.a je to kvôli energetickej záťaže necisteho jemnohmotneho duchovného tela,po pozemskej smrti tohto tela pozemského!! …toto astralne telo ,nové telo po smrti ak bude zaťažené ,tak bude klesať pre chyby človeka v ziti ..chyby =hriechy .Sú to chyby obchádzania všetky tvorivé zákony Stvoritela, ktoré sú vyžarujúce , energeticke,samocinne pôsobiace aj na zemi a v prírode ! .*lahké tela vystúpia hore do krajsich svetov, lebo nie sú zaťažené chybami ,resp malými chybami,hriechom voči zákonom ..napríklad taká najťažšia energetická záťaž je vražda alebo nenávisť ,závisť ,samovražda ,poškodenie inému človeku schválným ohováranim
      alebo Kriváň svedectvom ,poškodenie na cti iného človeka ,urážanie ,závislosti rôzneho druhu , to sú všetko záťaže ,kde bude týmto vplyvom klesanie do svetov ešte nižšich sfér než je naša zem .
      Mimochodom vieš že ako sa volá naša časť vesmíru ?? Ak nie tak táto časť sa volá Ephezus a tie ďalšie sú zapísané v zjavení Jána ,že ako sa volajú ..sú to paralelne svety ,oblasti a nie nejaké patrónne cirkvy z minulých dôb ako sa to chybne interpretuje ..
      Obsiahle ale hádam sa to bude dať pochopiť !

     • Israismael

      Všetky svety ,tak ako duchovné ,tak aj vyššie božské aj tie hmotné ako sú v našom systéme, sú obývané miliardami bytosti ,ale nie sú to tzv mimozemšťania ako ich pozná ľudská fantázia ..čo je ale jednotným rysom je ľudská podoba..vsetci sú na dvoch nohách a majú dve ruky tvár,okrem pohlavných orgánov ,pretože hôr nie je systém rozmozovania plodenim ale používajú čistu pohlavnú silou s vyžarovania ako dotyky najväčšej lásky a šťastia .. a nemajú žiadne tykadla(⁠。⁠◕⁠‿⁠◕⁠。⁠)⁠➜ a pod …trochu iné je to vo formách s anjelmi ,lebo to oni majú skutočne perute ..a tiež je to iné s veľkosťami postáv ,lebo v tých najvyšších sférach sa to nedá porovnať s výškou človeka a pod ..všetky sú ale dokonale a úžasné krásne ..To len na doplnenie ACHNATON
      A vidím že mam tam v predošlom texte zopár chýb no sorry napr nemalo byť Kriváň svedectvom ,ale správne malo byť krivym svedectvom (⁠。⁠◕⁠‿⁠◕⁠。⁠)⁠➜

     • pekná rozpravôčka

  • Magdalena
  • Marek,
   začínaš na tomto webe pôsobiť – despoticky. Ty a jedine Tvoj názor. A zas len Ty a tie Tvoje „abstinenčné“ kecy.. Zrejme tej Tvojej praktickej teórii nie veľmi veríš, keďže tu o nej musíš presviedčať s každodennou pravidelnosťou a verbálnou agresivitou. Prečo ?

   Teraz k môjmu komentu z 24.3.2023 -23:23 hod. Buď nevieš čítať s porozumením, alebo tu komentujúcim dávaš „ban“ len preto, aby si Ty – narcisticky – „vynikol“. Ja v tom komente predsa nikde netvrdím, že keby bol Fico, tak by digit. € – nebolo. Písala som, že ak sa tu podvodom udrží ďalej Heger a spol. tak digitálnu menu budeme mať v rámci EU – medzi prvými! Hovorím, že dnes síce vykrikuje Boris Kollár, že digitálna mena za jeho „vládnutia“ – nebude, ale ak príde pokyn z Bruselu, tak okamžite bude musieť platiť za svoje sexuálne a iné služby – digitálne..
   Takže aká naivita? Prečo sa správaš takto despoticky ?

   P.S. Veľa narcisov si rieši svoje komplexy cez internetové diskusie. Zamerajú sa na nejaký konkrétny web a chodia sa tam pravidelne – vysierať. Normálny človek na to nebude plytvať energiou, pretože mu to nič nedá, ale keď je to chorý narcis, tak pri tom psychicky – masturbuje.
   Diskusia im robí „dobre“ aj preto, že keby sa rovnako správali v reáli, tak by mohli dostať nebodaj po papuli, ale cez klávesnicu majú dojem, že sa im nič nestane. Ale tá sviňa – karma, ona nie že nie je, ona JE! A ver si čomu chceš.. Tvoje myslenie je mentálne veľmi – limitované.

   • Marek Kosice

    Ajša : som nedokonaly. Voci ovciam sa spravam ciastocne despoticky. Ked niekto uprednostnuje slepu emocionalnu vieru pred videnim a vnimanim REALITY, citim potrebu byt voci nemu slovne agresivny. Aby sa prebral, alwbo nasral. Avsak ako vidis, vramci normy = nejdem do extremu (lebo ani nemam potrebu).

    Nie moje, ale tvoje myslenie je limitovane. Karma existuje, ale je uplne ina, nez sa o nej uci/pise v mainstream sr*ckach z knihkupectiev. Ak ludska hyena nema pocit viny za svoje ciny, KARMA JU NEDOSTIHNE. To je pozemsky zakon (Satana), ci sa ti to paci, alebo nie. A naopak – ak ma osoba NEZMYSELNY pocit viny z veci/udalosti, ktora ANI NIE JE ZLA (ale dotycna osoba sa silou mocou rada pasuje do role obete, „hriesnika“, atd), PRITIAHNE si zle okolnosti do zivota. Potom je tu tretia skupina = CHYBY V PROGRAME (Alebo len potreba Satana?), ked su pozabijani ci dokaliceni ludis, ktori nic zle nespravili, a zaroven si ani NENAHOVARAJU, ze by nieco zle spravili, no aj NAPRIEK TOMU ich stihne tazky zivotny osud ci tragicka smrt alebo zabitie. K takym ludom patria aj male deti. Ty to mazves karmou za minule zivoty, ale tym len naletis na ZAMLZIAVACI MANEVER „duchovnych“, ktori takto vedome ci (castejsie) nevedome kryju NESPRAVODLIVY satansky system panujuci na Zemi, ktora je („bohuzial“) vytvorom Satana. LOGIKA (ktorej sa tu niektori tak stranite) hovori jasne : KARMA ZA MINULY ZIVOT NEDAAAVA ZMYSEL. Ak ma clovek trpiet v tomto zivote za karmu z minuleho zivota, ZNOVA MU OSTAVA LEN A LEN VIERA, BEZ DOKAZU, ze je to naozaj len karma za minuly zivot zijuci v hriechu/hriechoch, A NIE „PRIRODZENA SATANSKA“ nespravodlivost. Ajša, keby si mala viac rozumu, tak by si musela (ako clovek operujuci s karmou) pripustit, ze PRAVDEPODOBNE JE TO CO SA VO SVETE (AJ NAM OSOBNR) DEJE, JE NASA KARMA….A Hegerovci, Gatesovci, Bidenovci, atd….SU LEN JEJ VYKONAVATELIA…. Dalsia NEDOMYSLENOST „KARMY“ : Budu vykonavatelia karmy (Heger, Gates, Soros a mnohi ini…) potrestani? NEMALI BY BYT….Ak ano, tak Boh je totalny IDIOT, lebo vyuzije tieto lidske svine na karmicku odplatu ludstvu, a potom tie svine neodmeni za spinavu pracu, ale potresta? … 😀 Uz si zacinas uvedomovat nezmysel teorie karmy? Ci som tu jediny (hoci zdaleka nie tak obratny vo vyjadrovani ako Maros, tym mu vzdavam hold), ktory to chape do skutocnej hlbky?

    • Marek, tento diskus – aspoň medzi Tebou a mnou – už nemá žiaden Zmysel. Dnes – ani zajtra..Ty sa nachádzaš duchovne 100 tis. svetelných rokov ďaleko odo mňa a mne sa už prakticky ani nechce vnútorne rozoberať, prečo myslíš tak ako myslíš a Ty zas nerozumieš tomu, kde sa mentálne – nachádzam ja.
     A urážať sa tu navzájom – fakt – nemá žiaden efekt. Chcela som len, aby sme sa tu navzájom nemuseli dehonestovať, pretože o tom je diskusia. Ale s Tebou to nejde..Melieš si stále to svoje. A niet Človeka na tejto Zemi, ktorý by Ťa presvedčil i o inej forme Bytia. Nevadí! Ži si v tej svojej vlastnej viere ďalej, len ver tomu, že Čas – všetkým otvorí oči a možno až potom si povieme, na koho strane – dňa 25.3.2023 – stála Pravda (napr. o tej „nešťastnej“ karme..)

     P.S: Ak chceš v budúcnosti odpovedať na moje komenty – môžeš, ale skôr – nemusíš. Len vedz, že už nebudem na ne reagovať. Bola by to zbytočná strata mojej energie a Času.
     Tak, Marek – nech sa Ti v Živote darí a v rámci tunajších diskusií budem ďalej tíško sledovať, koľkých čitateľov dokážeš – pokojnou formou – presvedčiť o tom, o čom – Si! Lebo to, čo myslíš – tým Si!

     • Israismael

      Presne to isté som mu aj ja povedal ,že už nemá zmysel sa ďalej baviť lebo až despoticky chce dokázať svoje rozumové ale nie duchovné poznanie ..Nevie čo je Vo svetle Pravdy ,nevie kto je za tým Slovom .Tiež mu už nebudem odpisovať ..

 4. Ešte furt neveríte že toto skončí v Očistci sveta? Cez nuklearny Armagedon vykonaný generalom “ Armsgedonom“! Ruský MEDVEĎ vás denne varuje, cez hovorcu Medvedeva!!! Preto dali Migy, húfnice, a všetko čo sme mali nazvyš…A čoskoro dajú aj našich synov….

  • Marek Kosice

   A ked sa tak nahodou stane, stale sa najdu kkti, ktori budu uctievat vsemohuceho a milostiveho Boha“, ktory toto vsetko dopusti, lebo „slobodna vola cloveka od Boha“, a teda 10 ludi sa moze postarat rozhodnutiami a organizaciou (VED PREDSA SLOBODNA VOLA dana „vsemohucim milostivym Bohom“) o zabitie milionov ludi, A BOH TO DOPUSTI, pretoze je tak „inteligentny“, ze „slobodna vola desiatich“ je pre neho dolezitejsia, nez zivot milionov OBETI, ktorym tych 10 spominanych ZNEMOZNIA slobodnu volu zit tak aby sa nestali obetami vojny….
   KRISTA BOHA, ludia, otvorte oci ti, co mate uplne VYMYTY mozog nabozenstvami (napr. krestanstvom)…… a preto ODMIETATE logicky uvazovat. Totizto logicke uvazovanie OKAMZITE „odzbroji“ akekolvek nabozenstvo.

   • Boh, predpokladám, stvoril aj iný život, nielen ten na Zemi… a hľadať logiku v božích krokoch je detinské.
    Akú logiku má správanie subatomárnych častíc?

    • Ešte doplním – Boh a náboženstvá su dve rôzne veci…

    • Marek Kosice

     „Hladat logiku v bozich krokoch je detinske“ … To je vysledok toho, ked ju clovek v bozich krokoch fakt NEVIE najst, a miesto toho aby PRIPUSTIL, ze tie kroky nie su bozie, ale Satanove, NEPRIPUSTI TO, a radsej obvini sam seba, ze je DETINSKE mat potrebu chapat/rozumiet Bohu a jeho krokom… „Zaujimave“…. 😀
     A co asi tak viedlo Boha k tomu, ze nas VO VSETKEJ JEHO VSEMOHUCNOSTI A DOBROTE stvoril zivotne zavislymi na potrave a aj niektorych inych veciach? DOBROTA? 😀 …

     • Israismael

      Ty predsa nemôžeš hľadať božie kroky ..si človek ..a nemôžeš rozumieť božím krokom..môžeš rozumieť len jeho zákonom ..nie tie mám na myslí čo dal mojžišovi, tie sú mravnostne, ale tým čo sú Jeho zákonmi stvorenia , Jeho tvorenia ,zákonmi Jeho vôle ..ale musíš ich nasjkor objaviť ,nájsť a poznať …sú celovesmirne sú všehomira zákonmi ,sú samocinne nastavené energeticky a po celom stvorení …Na zemi ich objavia ľudia v prírode ..Rozmýšľaj aké sú to …objavuj a hľadaj ..knihu by som ti darmo dal… aj keď už som linky z nej daval ,ale tebe by to nemohlo prospieť aj tak ešte k ničomu …uvažujes len rozumom bez ducha a dostávas sa maximálne v malom poznaní po astral..ďalej nie ..ale to väčšina ľudí tak ..takže nie si sám ..sú to miliardy…ale môže si človek za to sám…chvalabohu že k nim nepatrím ..Ďakujem Bohu !

     • Marek Košice

      Israismael : Ten „dobrotivý Boh“ ktorý nás stvoril, nás stvoril aj s možnosťou za minútu (muži) či za pár minút (ženy) VYSKRATOVAŤ svoju sexuálnu & duchovnú energiu, obyčajnými pohybmi ruky…….“NIE, VôôôôBEC“ sa to nepodobá na Satana, ktorý stiahol dušu do NÍM (Satanom) STVORENÉHO TELA, ktoré vytvoril s možnosťou KEDYKOĽVEK vyskratovať sexuálnu&duchovnú energiu, aby znemožnil ľudskej bytosti (ktorá je podradná samotnej duši – keďže telo je väzením duše, a väzenie nemôže byť nadradené slobode – samotnej duši) naplniť potenciál duše, že? ……. Čím menej som zanesený chémiou (prírodná kozmetika odnepamäti, pravidelný detox, šport, dychové cvičenia, super strava) a čím menej sa „vybíjam“ (posledných 8 mesiacov už ani raz mesačne, a teda celých 8 mesiacov BEZ vyskratovania), tým menej ľudí mi rozumie….. „Podozrivé“….. Skús sa prestať vybíjať aj ty, a možno ti to všetko do pár rokov dôjde, Israismael… Pridaj k tomu dychové cvičenia (Anulóma Vilóma, ja idem protokol 1:2:2:4, čo je zjavne pokročilý protokol) a hlavne SKUTOČNÚ LÁSKU K PRAVDE (zabudni na to, že existuje kniha, kde je napísaná CELÁ PRAVDA, a už vôbec nie, aby taká kniha bola rozšírená náboženstvom), nie lásku ku komfortu a dôvere………

     • Israismael

      Keby si tú knihu prečítal celú,má titul : Vo svetle Pravdy ,posolstvo Grálu ,Doznievanie Posolstva od Abdrushina kniha 1 kniha 2 tak ,až potom po jej prečítaní a hlavne pochopení by si mohol povedať a vyjadrovať sa či je to Pravda a či naozaj existuje taká Pravda v knihe !!! ..inak nemáš právo prznit a haniť moje tlmočenie božie Slová z tej knihy a vyjadrovať k niečomu čo je vysoké poznanie ale nepoznáš ho…Rozumieš tomu alebo … ?? …ja som ti tu na stránke napr už dával z tej knihy kníh link, na pohlavnú zdržanlivosť,že čo je tam v Pravde všetko napísané o tej tvojej skratovosti ,ale skratovosti v konaní ..Ty keď to neprečítal nevieš ..a keď nevieš ,kto to povedal ,kto to zapísal do diela ,tak to nebudes brať ako vážnosť a pravdu !! ..nevyužil si link a tak si sa nedostal ani k nejakej možnosti skúmania a pod..Dobre nechaj tak ,už sa nejdem s tebou zaoberať ..ani sa nema človek zaoberať filozofiami mozgu iného človeka ak nemá duchovné poznanie na správnej úrovni alebo na žiadnej ..nie je to potrebné filozofovanie s ľuďmi takými čo vyrábaju iba filozofie prepestovaneho mozgu ..To nie je božia vôľa rozsievania Pravdy cez človeka a cez ľudský rozum vo filozofiach a neustálom dokazovaní si rozumovej zdatnosti ..ale bez ducha !! ..musí byť v Pravde všetkého zapojený jedine večný ľudský duch v spolupráci s rozumom ,a nie rozum bez ducha lebo to je potom len pozemské tapanie v pravde ,alebo nepravde ..

  • Dúfam, že kolaborant Medvedev a celá rada ďalších kolaboratov na vysokých postov v Rusku, všemožne podporujúcich nacistickú kyjevskú bandu a kovidfašimus skončia v prinajlepšom v base na doživotie!

 5. Chyba tu stvrty casty argument panov v bielych golieroch, ze sa tym zminimalizuje boj s korupciou, pranim spinavych penazi a znizi tzv. seda zona. Zlocinci „bojujuci“ proti zlocinom. 🤣

 6. K tým komentom na jutube – videá, ktoré sú na jutube dlhú dobu či až niekoľko rokov a majú pod sebou napríklad 6 komentárov alebo ani jeden – to už sa aj jednoduchším musí zdať čudné , že ich je za takú dobu nejak málo.

  .

 7. Takže tá istá banda ktorá položí hotovosť a zavedie digimenu bude mať dôveru más. Logické, nie?
  Lebo veď keď ma niekto raz oklamal, druhýkrát oklamal, tretíkrát…. ma môže oklamať aj štvrtýkrát, a ja mu budem stále dôverovať, nie?
  Presne ako s voľbou zástupcov… politikov.
  Síce nám ani nikomu na svete žiaden politik nikdy s ničím nepomohol, ale zato sa ideme pozabíjať pri voľbách a po voľbách, že kto koho volil. Pritom väčšina VIE, že voľby nič nezmenia.
  Ako zmení jedálny lístok reštaurácie slobodná voľba vášho obeda?
  Jediné, čo môže zmeniť ten jedálny lístok je možnosť o ňom ROZHODOVAŤ.

  • Marek Kosice

   Takze nepojdes volit? V tom pripade mas moje sympatie. Nevidim zmysel volit ani Uhrika (aj ked mi je najsympatickejsi), lebo viem, ze aj keby NAOZAJ CHCEL (ak nie je len herec), nic nezmeni. A on to musi vediet…

   • “ (aj ked mi je najsympatickejsi)“ = volič idiot!
    —————————————–
    „Naše ímja – legión!“

    Homosexuálny pornoherec a zrejme aj prostitút bol Vallom a riaditeľom magistrátu Košťálom dosadený ako šéf PR magistrátu! Pellegriniho princátko. Banda liberastov!

    Šok na bratislavskom magistráte: Unikol porno obsah šéfa vzťahov s verejnosťou!
    „Do redakcie Nového Času dorazil tip od čitateľa, týkajúci sa jedného zo zamestnancov bratislavského magistrátu. „Pripadá vám normálne, že nový šéf kontaktu s občanom na bratislavskom magistráte pán Matias Mužík má za sebou obsiahlu porno minulosť? Rozumiem, že pán Vallo má umeleckú dušu a takéto veci ho asi nerozrušia, ale je normálne, aby človek, čo dáva na internet videá, kde je nahý iba v psej maske a šteká do objektívu, bol platený z našich daní?“ pýta sa čitateľ.“
    https://www.cas.sk/clanok/2782931/sok-na-bratislavskom-magistrate-unikol-porno-obsah-sefa-vztahov-s-verejnostou/

    Riaditeľ magistrátu
    Mgr. Ctibor Košťál
    https://bratislava.sk/mesto-bratislava/sprava-mesta/magistrat/riaditel-magistratu

   • Nikto na Slovensku nezmení našu závislosť na Západe, lebo nemáme vlastnú, nezávislú ekonomiku, ba ani vlastnú menu. A ešte sme si dali podriadenosť voči Bruselu do Ústavy.
    Ísť či neísť voliť? A pritom nemať žiadnu možnosť zvolených poslancov v priebehu volebného obdobia odvolať ? Nech už dopadnú voľby akokoľvek, nikto (žiadna strana) priamu demokraciu na Slovensku nepripustí! Preto pri digitálnej mene rozhodnú o nás bez nás.

 8. Magdalena
  • Israismael

   Na to sa nemusis moc dívať že padajú ..Veď to je zámer ,tu nejde o nič iné ..Popadaju mnohé banky,tak v Amerike ako aj v Európe..A popadaju ako hrušky…Práve to bude zamienka na tú digitálnu celosvetovú menu ,ktorá nás dostane do režimu ,,človek nulita,,,človek v pasci ….oni to tak chceli globalisti a tak to aj bude ..No ale nemuselo to byť tak ,keby človek nespal a nedovolil im to ..Avšak bolo pohodlné ľuďom platiť kartami bez hotovostne,a tak zmizla skoro úplne hotovosť .. Prave ta hotovosť ,ktorá mohla zabrániť digitálnej mene ,keby sme si boli tu hotovosť zanechali !!

   • Já to vítám ,konečně se to vyřeší ,jakým směrem záleží od lidí. Sleduji to jen abych se včas zařídila a pak na banku už nespoléhala vůbec. Odměnu za brigádu si mám možnost vyzvednout i v hotovosti dokud teda ještě je.

   • Objektívne

    Myslím, že hotovosť mať uloženú doma nepomôže. Po zavedení digitálnej meny bude určitá prechodná doba kedy ešte bude platiť a po tejto dobe sa stane nezákonným platidlom. Pravdepodobne rovnako ako s prechodom na Euro. Myslím, že nikomu by v súčasnosti nepomohlo mať doma milióny slovenských bankoviek. Nič by si za ne nekúpil.

 9. svatoslav butora

  Čím viacej predvádza „kráľ Západného sveta“ svoju digitálnu „nadradenosť“ i v oblasti informácií i v oblasti financií i v oblasti „riadenia“ a „moci“ tým viacej sa ukazuje, že „kráľ Západného sveta“ je „nahý“. Tento kolektívny „kráľ“ – tento kolektívny Západ – nevlastní nič a nevlastnia nič, len ideológiu nenávisti voči celému Svetu Ľudí. Zničia a ničia všetko na čo dosiahnu metastázy ich moci. Z de-mokracie si urobili servisný segment ich nahej prázdnej moci/vlády. Preto svet pod ich „vládou“ umiera. Žiadna globalizácia a digitalizácia financií a života a funkcií života ľudí ich prázdnote – ich „nahote“ – nedáva zmysel…. A veľmi sa mýlia tí, ktorí si myslia, že „obohatením“ európskeho priestoru o servisný segment z dielne Mohameda ich prázdnote dá zmysel. Nedá; naopak všetkých oberie i o to, o čom si myslia, že majú. Život národov založený na vláde/moci bánk akéhokoľvek druhu stratil zmysel. „K r á ľ“ je n a h ý.

  • Marek Košice

   Kráľ je nahý. Ale kleďže toto (život na Zemi) je Satanov projekt, tak Satan zaleje svoju „mravčiu farmu“ ďalším pohárom vody, a ….pôjde sa odznova V TOM ISTOM UTRPENÍ A OTROCTVE. Kto sa tohto (pre tvory na Zemi nevýhodného) kolobehu strasie? Ten, kto sa stane osvieteným. No teda…mal by sa ho v tom prípade striasť… Ale toto na rovných 100% tvrdiť nemôžem. Hoci som o tom presvedčený na 99%.

 10. Je to jedna domluvená banda i s Putinem . Naplánováno do detailu.
  https://gloria.tv/post/EwmacezTGsV94i9coaRPiKQVC

  • Israismael

   Toto by bolo treba rozširovať kde sa len dá to video ..lebo v tom spočíva pravda čo sa ozaj deje na Ukrajine a že sa to nestalo všetko len 24/2/22..
   Ja som to už sem minule dával toto video a teda link+ plus aj francúzske video ako to vlastne začalo všetko na Ukrajine ,takže nie je v tom žiadna Ruska propaganda ako sa na to odvolávajú mnohí prozápadne orientovaní ..Bez toho aby človek nevedel ,že aká bola pravda napr s MAJDANOM ,ale aj hlbšie dozadu s BANDEROVCAMI napr cez vojnu a aj po vojne a ako to bolo po rozpade ZSSR v 1991 keď znovu ožila Ukrajina nástupom pohrobkov fašizmu ,tak bez toho je človek stratený bez taký informacii.. a človek bude veriť médiám ako to oni ukazujú a hovoria !

 11. Bude vypuštěna chimérická biologická zbraň složená ze: SARS + HIV + H5N1 (ptačí chřipka) !! POZOR !!
  …vakcinační průmysl ve spojení s mocnými právě nyní plánuje další plandemii, která je podle některých názorů již plně naplánována a jen čeká na to, až nastane určený čas. Některé z největších očkovacích společností na světě údajně připravují své zbrusu nové experimentální injekce proti ptačí chřipce H5N1 pro lidi v rámci příprav na to, co Dr. Paul Cottrell tvrdí, že bude vypuštěna jakási chimérická biologická zbraň složená ze SARS, HIV a ptačí chřipky.

  !! ONI UŽ MAJÍ “OČKOVACÍ” látky proti H5N1 na skladě a “v pohotovosti”, což znamená, že jsou připraveny k okamžitému nasazení !!

  VÍCE V ČLÁNKU V ODKAZU NA ZF ZDE:
  forum.zdraveforum.cz/viewtopic.php?f=10&t=166

  – který ještě doplním postupně o další info..

 12. Markéta Šichtářová ,krátké video .
  https://www.youtube.com/watch?v=dledKJQpBNo

 13. Zdravím všetkých čitatelov bádatela.Som včelárom zo západného Slovenska a ponúkam na predaj vlastný včelí med-repkový 1kg 5,5 eura a slnečnicový med-1kg 5,5 eura.Dopyt a dalšie informácie na adrese [email protected]

 14. Ako sa posledne hovori, vsetko so sebou suvisi a nic sa nedeje nahodne. Ako sme zvladli primitivnu covid hysteriu, musime zvladnut dalsie vlny globalneho primitivizmu zvrhlych pseudoelit ! https://cz24.news/doug-casey-vysvetluje-ucel-15minutovych-mest/

 15. Snom týchto globalistických sviň je len ako kontrolovať a riadiť účty ľudí, tak potom aj ich životy a správanie, bol by to koniec pre všetkých.

Pridajte komentár

*