Určite choďte voliť v eurovoľbách a pomôžte odstaviť vlastizradných progresívnych fašistov, ktorí už 6 mesiacov nerobia nič iné, len v Bruseli šíria lži a kydajú na Slovensko, aby nám zastavili eurofondy!

Psychiater odhaľuje, ako sa šírenie strachu z pandémie zneužíva proti ľuďom


Print Friendly, PDF & Email

Psychiater odhaľuje, ako sa šírenie strachu z pandémie zneužíva proti ľuďom

Tento článok je súčasťou každotýždňovej série Dr. Mercolu, v ktorej spovedá rôznych odborníkov na celý rad zdravotných tém.

Psychiater Dr. Peter Breggin napísal viac než tucet kníh o psychiatrii a farmaceutickom priemysle, ktoré sa neskôr stali bestsellermi. Často o ňom hovoria ako o „svedomí psychiatrie“, pretože dokázal úspešne reformovať psychiatrické povolanie, zrušiac lobotómie a ďalšie škodlivé experimentálne operácie mozgu.

V tomto roku sa zameral na ochorenie COVID-19 a obavy, ktoré sa s ním spájajú, čo je téma tohto interview. Začal tiež skúmať minulosť Dr. Anthonyho Fauciho, ktorý je tvárou pracovnej skupiny Bieleho domu pre koronavírus, pričom toho zistil viac, než predpokladal.

 „Vyzeral jednoducho ako ten láskavý pán, dokým som nezačal načúvať tomu, čo hovorí a neprizrel sa tomu, čo robí,“ hovorí Breggin.

„Začiatkom apríla mi Ginger [moja manželka] priniesla tento vedecký článok a povedala: ´Miláčik, toto sa zdá byť nemožné, je to vymyslené, alebo niečo také.´

Išlo o článok z roku 2015 od veľkého tímu zo Severnej Karolíny, vedeného Ralphom Baricom. Tento článok hovorí o vytváraní koronavírusu, ktorý bude hybnou silou novej epidémie. Hovoria o tom. Dokonca to uskutočnili – a je to koronavírus SARS.

Je to vírus, ktorý bude infikovať pľúca a pochádza od netopierov… A oni ho preverujú a zisťujú, že bude infikovať epitel ľudských pľúc. Dávajú ho myšiam a staršie myši veľmi chorejú a tie, ktoré sú ohrozené, hynú.

Znie to… ako prekurzor SARS-CoV-2. Mimochodom, skúšali naň dokonca aj vyrobiť vakcínu a neuspeli. A ja si hovorím, ´Môj ty Bože, čo sa to tu deje?´ A potom pozriem na zoznam mien všetkých týchto autorov. Sú tam dve čínske mená… a uvádzajú o sebe, že sú z Wuchanského inštitútu virológie.

A potom pozriem, kto to financuje. Nuž, financuje to Čína. A financuje to Fauci z Národného inštitútu alergických a infekčných chorôb.

Hovorím si, ´Panebože, my dávame Číňanom biomedicínsku zbraň´… Ukazuje sa, že tí dvaja čínski autori sú veľmi vysoko postavení Číňania v tomto, v podstate, vojenskom laboratóriu. Wuchanský inštitút nie je nič iné ako čínska armáda.“

Aká je Fauciho rola v biologickom útoku na svet?

Bregging tvrdí, že dokázal získať informácie od niekoho z blízkeho okolia prezidenta Trumpa a tri dni po podelení sa o toto zistenie prezident zrušil výskumnú spoluprácu USA a Číny, zameranú na výskum získania koronavírusu s novými funciami.

Fauci sa však rýchlo ujal amerických výskumných snáh a v októbri 2020 pridal ďalšie financovanie. Niečo z neho určite naďalej končí v Číne, hovorí Breggin, a to prostredníctvom organizácie EcoHealth Alliance, ktorá celé roky zadávala v subdodávke výskumnú prácu Wuchanskému inštitútu. Ďalšie peniaze dal Fauci aj Texaskej univerzite.

Breggin vysvetľuje:

 „V Galvestone je laboratórium 4. stupňa biologickej bezpečnosti, ktoré môže pracovať s tými najnebezpečnejšími vírusmi.

Nie je to v tom žiadna veľká mágia, musíte použiť nejaké vyhľadávače, ako napríklad DuckDuckGo. Ja som doň zadal ´Čína´ a ´Galvestonský inštitút´ a dostal som… tlačové vyhlásenie… chváliace sa ich vzťahmi s Wuchanským inštitútom, pracujúcim na vírusoch.

A tak nečudo, že im posiela peniaze. Začal som sa v tom vŕtať hlbšie a narazil som na list ministerstva školstva Texaskej univerzite, v ktorom sa píše, že nie sú naklonení ich vzťahom s Čínou a Komnunistickou stranou a konkrétne zo strany inštitútu v Galvestone.

A tak pozerám na túto sieť vzťahov s Čínou. Uvádzajú ich všetky. Máme o tom teraz aj blog. A ja som si uvedomil, že Fauciho nič nezastaví. Absolútne nič. Bude vo svojom útoku na svet pokračovať. A Fauci vedel, že Wuchanský inštitút nie je bezpečný.“

Breggin sa trochu vŕta v histórii, ktorá pomáha vysvetliť, čo sa deje.

V roku 2014 volal vtedajší prezident Obama po zavedení moratória na výskum zvýšenia účinnosti (teda, ako dosiahnuť, aby sa z neškodných vírusov stali smrteľné) v USA. Nezmienil sa však o spolupráci s Komunistickou stranou Číny.

Aby obišiel Obamovo moratórium, zadal Fauci formou outsourcingu výskum zvýšenia účinnosti Wuchanskému inštitútu.

Na základe dôkazov, ktoré Breggin podrobne uvádza v nedávnej správe „Fauciho záludné spojenia s Čínou a technokratmi“, sa zdá, že Fauci hrá v globálnom uchopení moci technokratov dôležitú rolu.

Technokracia je ekonomický systém, v ktorom svetu vládnu nie demokraticky zvolení politici, ale technokrati – konglomerát ultrabohatých elít, vedcov a technikov, ktorých cieľom je s využitím technológie riadiť svetovú populáciu a alokáciu zdrojov. Čiže novodobý fašizmus.

Strach je nástroj tyranov

Breggina požiadali, aby vystúpil ako odborník na medicínske právo v súdnom procese na zastavenie nekončiaceho sa výnosu o núdzovom stave, vydanom guvernérom štátu Ohio.

Vo svojom vystúpení pred súdom Breggin podrobne vysvetlil, prečo nefungujú lockdowny a aké škody spôsobujú obyvateľtvu. Tento súdny proces tiež podnietil ďalšie projekty proti lockdowvnom po celých USA.

Je dôležité uvedomiť si, že hlavným nástrojom, ktorý umožňuje miestnym a štátnym lídrom zavádzať neústavné opatrenia, ako sú všeobecné nosenie tvárových rúšok, zatváranie podnikov a drastické nariadenia na zotrvávanie vo svojich domovoch, je strach.

Keď ľudia nie sú vystrašení, nebudú s takými výnosmi, oberajúcimi ich o slobodu, súhlasiť. Je to známy fakt a, ako uviedol Breggin, existuje celý rad výskumu o tom, ako desiť ľudí, známy pod označením „pôsobenie strachu“.

 „Ten konkrétny článok, ktorý sme spolu [Ginger a ja] čítali, názorne ukázal niekoľko bodov.

Hovori, poprvé, že ak chcete zaviesť svoje opatrenia verejného zdravotníctva, musíte najskôr  nielen vytvoriť niečo, čoho sa ľudia boja, ale musíte aj dosiahnuť, aby to vnímali osobne, musíte ich prinútiť, aby sa báli osobne oni.

Potom im musíte dať niečo, čo môžu okamžite robiť, aby začali spolupracovať s vašimi plánmi. Poznáme veľa takých príkladov. Vecami, ktoré majú robiť okamžite sú: Nevychádzajte z domov; noste rúško; dodržujte odstup 2 metrov; začnite zatvárať podniky a tak ďalej. Neposielajte svoje deti do školy, atď., atď….

Prinútilo ma to hlbšie sa prizrieť celej otázke verejného zdravotníctva. A to je, bohužiaľ, v podstate totalitným modelom.

Nenastoľuje problémy vedľajších škôd, nenastoľuje problémy Listiny práv, ústavy, slobody, práva ľudí nezomrieť v posteli, americkej tradície prijímania rozhodnutí jednotlivcami a ich komunitami.

Žiadny taký koncept tam nie je. Začína predpokladom toho, čo za pravdivé pokladajú predstavitelia verejného zdravotníctva a čo musí byť aplikované bez ohľadu na kontext. A vidíme sa to diať aj globálne.

Je jedno, či pracujete v Afrike alebo v komunistickej Číne, v severnom Vietname alebo v Amerike, sú to princípy, sú predovšetkým o politike. Je to dosť ohromujúce. Takže, sa verejné zdravotníctvo stalo niečím, čo je dokonale využiteľné extrémnou totalitou…

Na vrchole sú nesmierne bohatí a vplyvní ľudia a organizácie. Vidím to ako svojím spôsobom spolupracujúcu, no súperiacu skupinu, ktorá uvítala komunistickú Čínu, ukazujúcu, ako málo sa títo ľudia – ako sú Fauci, Svetová banka a naše vlády v západnom svete – trápia čímkoľvek okrem majetkov a moci.

Akonáhle v tomto kruhu privítali komunistickú Čínu, stala sa táto spolu s týmito svetovými predátormi veľmi veľkým hráčom a nechávajú sa vzájomne na pokoji. Až do príchodu Trumpa sa žiadna veľká postava nepostavila a nepovedala: ´Nie, nie, vraciame sa späť [k tomu, ako to bolo predtým]´.“

Prírodná liečba osteoartritídy

Psychológia naučenej bezmocnosti

Strach je pre jednotlivcov nepochybne jednou z najsilnejších motivačných emócií a vôbec najúčinnejším zásahom, schopným mať pod kontrolou celú populáciu. Rozhodne je ťažké nevšimnúť si, že sa na ovládanie más počas pandémie ochorenia COVID-19 využíva strach.

Keď do tej zmesi pridáte zmätok, môžete človeka doviesť od strachu až k úzkosti – do stavu zmätku, kedy už neviete logicky premýšľať.

Vlády majú teraz prístup k neuveriteľne sofistikovaným technológiám, ako sú umelá inteligencia a strojové učenie, ktoré na presadzovanie tejto propagandy strachu naplno využívajú.

Konečným cieľom je dotlačiť nás do stavu bezmocnosti, aby mohli prísť a „zachrániť“ nás. Breggin skúma naučenú bezmocnosť a jej prostriedky už celé roky.

 „Pri narodení sme v podstate bezmocní. Jediné, čo vieme urobiť pre to, aby sa o nás postarali, je dať najavo bolesť, vieme plakať, vieme sa vrtieť, vieme vyjadriť utrepnie.

Nemáme však žiadnu inú schopnosť prevziať kontrolu nad prostredím, než nádejať sa, že prilákame našich opatrovateľov, aby nás vzali do náručia, našli tŕň v boku či podobne. A to zostáva aspektom ľudstva. Nikdy nás neopúšťa.

Každý z nás môže byť v istom bode donútený cítiť sa znova bezmocne. A keď sme bezmocní, stávame sa takými ako nemluvňa.

V podstate máme pocit, že musíme byť zachraňovaní. Utiekame sa k iným ľuďom, utiekame sa k drogám, alkoholu, utiekame sa k autoritárskym režimom, utiekame sa k všemožným lídrom.“

Od strachu k úzkosti a potom k zúfalstvu

Ako vysvetlil Breggin, keď do tejto zmesi pridáte zmätok, dokážete priviesť jednotlivca od strachu k úzkosti, do stavu chaosu, v ktorom už nedokážete jasne premýšľať.

Jedným z typických príznakov záchvatu paniky či úzkosti je strata schopnosti premýšľať. Stávate sa bezmocní a zmätení. Nakoniec sa vás zmocní zúfalstvo a v tomto bode sú ľudia ochotní spraviť takmer čokoľvek, aby dosiahli úľavu.

 „Takže toto, ľudia, je pavučina strachu,“ hovorí Breggin.

„Celé je to o tom, aby nás vydesili, aby nás zmiatli, prinútili cítiť sa bezmocne. Nedávno som napísal kapitolu, ktorá to možno vyjadruje, v knihe o 85 rokoch môjho prizerania sa strachu, lebo som žil počas 2. svetovej vojny.

Ako štvor- či päťročný som chodil na pláž a nachádzal zvyšky záchranných člnov našich námorníkov tam, kde sa potopili.

Báli sme sa bomb nazývaných trhavé, zo strachu pred nimi sme sa ukrývali pod stolami a stoličkami a čímkoľvek, čo sme našli v školských laviciach.

Prežil som si hrôzy obrny [epidémie]. Dva dni nato, čo som s ním zápasil, zomrel môj najlepší priateľ. Viem, čo je strach, čo sú epidémie… vojna vo Vietname… 11. september.

A nikdy, až do objavenia sa Fauciho, som nevdiel lídrov, ktorí by hovorili ´Bojte sa´. Nemohol som tomu uveriť, keď našli poznámku, ktorú potajme povedal Trump, že chce ľudí upokojiť a nie vydesiť. To bola jeho údajná ničomnosť – že nechce vydesiť ľudí.

Práve to robil Roosevelt, práve to robil každý jeden človek vo veľkých chvíľach krízy – hovorili ´Nebojme sa´, lebo všetci vieme, že krajina, ktorá sa nebojí a koná čo možno najviac svojej obvyklej činnosti, je tá najsilnejšia možná.

To je princíp skutočného verejného zdravotníctva – že najlepšie si počíname vtedy, keď žijeme normálny život, bez strachu a máme ideály a ciele ako sú voľnosť a sloboda, o ktoré sa môžeme usilovať.“

Biológia strachu

Takže, čo sa vlastne deje vo vašom tele, keď zažívate strach? Čo je dôležité, „celkom doslovne nám rozhádže mozog,“ hovorí Breggins.

Dobrou správou je, že máte moc svoju myseľ kontrolovať a upokojiť sa. Zlou správou je, že si nemyslíte, že nad svojou mysľou máte nejakú kontrolu.

 „Zmocňuje sa nás úzkosť, ohlupuje nás, núti nás zúfalo túžiť po tom, aby sa toho niekto ujal.

V skutočnosti však potrebujete, aby vám niekto povedal, že sa nemáte čoho báť, že úzkosť vás nezabije. Potrebujete niekoho, kto vás upokojí a povie, že všetko bude v poriadku, že sa nemusíte cítiť bezmocne.

Od Bidena a Fauciho však dostávame presne opačný odkaz… Farmaceutický priemysel a tí veľmi bohatí tento strach potrebujú, lebo na ňom zarábajú… pripravujúc všetky tie lieky a vakcíny.“

Protijedmi na korupciu sú rozum, láska a sloboda

Uvedomenie si hĺbky vedeckej skorumpovanosti bolo čiastočne dôvodom, prečo sa Breggin so svojou ženou Ginger pustili do tohto úplne nového odboru pátrania.

 „Vedeli sme, že máme skúsenosti z výskumu a z vedy. A mám toľko vydaných kníh a vedeckých článkov, že zrejme nikto nemôže pochybovať o tom, že som výskumník a vedec,“ hovorí.

„Bolo také šokujúce vidieť tú mieru skorumpovanosti. Vlastne som si predstavoval, že stojím pred Bohom a vysvetľujem mu, prečom som nič neurobil. Neprebiehalo to veľmi dobre. Podľa mňa je pri pohľade na všetku túto korupciu najlepším protijedom v prvom rade vedieť, že svet bol skorumpovaný vždy…

Potrebujeme sa preto naučiť zachovať si nedotknutú svoju slobodnú vôľu a potrebujeme milovať. Potrebujeme rozum a lásku.

Dokážeme logicky myslieť, dokážeme milovať a rešpektovať slobodu iných ľudí. Pre mňa sú to tri kľúčové slová v živote: rozum, láska a sloboda… Ak chcete vyhrať nad svojou bezmocnosťou [a sebou], používajte rozum.“

Čo je v stávke

Ďalšími stratégiami, ktoré môžu byť nápomocné, sú vzdelávanie a podpora iných. Zisťujte si veci sami a o zistené sa potom deľte s ostatnými. Cesta z bezmocnosti vedie cez službu iným, keď nejakým spôsobom prispievate.

Ako uvádza Breggin:

 „V tomto bode sa potrebujeme pripútať a napriek tomuto všetkému sa skutočne vidieť ako príklad úspechu a šíriť to tak ďaleko a široko, ako vieme… Nikto nám nesľúbil ľahký život. Život je ťažký. Práve teraz pokladám za to najdôležitejšie nie vírus, ale záchranu slobody.

Jedna z vecí, ktoré chcem povedať „progresívnym“ ľuďom – a po značnú časť svojho života som bol veľmi progresívny – väšina z vás ste idealisti, väčšina z vás by rada videla polepšenie ľudstva. To však nie je to, čo sa práve vo svete deje…

Nie je to o bytí konzervatívnym, ani o bytí progresívnym. Máme do činenia s medzinárodnými predátormi, ktorí rovnako radi spolupracujú s Iránom, Severnou Kóreou, Vietnamom alebo Čínou. Zaujíma ich len bohatstvo a moc.

V skutočnosti nie sú nijako hlboko oddaní progresivizmu ani kapitalizmu. A… nemajú ani najmenší záujem o slobodné podnikanie.

Bill Gates nie je postavou slobodného podnikania.

Toto si musíte ujasniť. Títo ľudia nie sú za slobodu. Celé toto vplyvné medzinárodné hnutie, ktoré ja nazývam predátorskí globalisti, je motivované majetkom a mocou. Dosiahli vrcholky moci, ktorá je vždy korumpujúca.

Bill Gates má vo svojej správnej rade troch ľudí: seba, svoju ženu a Warrena Buffetta – 2. a 4. najbohatšieho človeka na svete. To je nepredstaviteľná moc. Jediné, čo podporujú, je moc a bohatstvo. Bohatstvo je cesta k moci a na tú využívajú technokratov.“

Záver

Súhlasím s Bregginom, že práve teraz je najdôležitejšie uvedomiť si, že čelíme kritickej výzve našej spoločnosti, našej kultúre, ktorej sa musíme postaviť čelom. Musíme čo najviac pomáhať našim blížnym informáciami, vedomosťami, ktoré im nehovoria mainstreamové médiá.

Tie sú v skutočnosti významnou časťou problému, pretože sú využívané ako nástroj implementácie agendy technokratov.

Z tohto dôvodu sa stáva nevyhnutné vyhľadávať iné zdroje informácií, z ktorých väčšina začína byť čoraz viac cenzúrovaná a ťažšie dohľadateľná.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Zdroj: Mercola.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Vyhľadávanie informácií…áno, dnes som si vyhľadala, čo znamená slovo skríning, keďže naša vláda premenovala plošné testovanie na skríningové.
  Skríning (med.výraz, kedysi aj ako screening) je označenie činnosti alebo činností, ktoré vyhľadávajú v populácii jedincov s chorobami, ktoré ešte nemajú klinické príznaky – sú bezpríznakové. (zdroj Wikipédia)

  Správa štátnych hmotných rezerv SR vyhlásila 28.9.2020 na svojej stránke zákazku na predmet „Skríningové testy na diagnostiku ochorenia COVID-19“ podľa § 81 písm. c Zákona o verejnom obstarávaní.
  Dovoľujeme si požiadať záujemcov, ktorí spĺňajú stanovené požiadavky, aby svoje ponuky zasielali na adresu [email protected] najneskôr do 29.09.2020 do 17.00 hod.“
  zdroj: https://www.reserves.gov.sk/index.php/2020/09/28/zakazka-na-predmet-skriningove-testy-na-diagnostiku-ochorenia-covid-19/

  Čiže chcela nakúpiť testy, ktoré majú vedieť diagnostikovať ľudí, čo ešte nemajú príznaky na covid-19 !!

  na webe firmy ALPHAMEDICAL sa píše o dostupných technológiách na testovanie covid-19:
  „Pokúsime sa vám vysvetliť, ako jednotlivé testy fungujú, aké majú výhody a nevýhody, ako aj na čo slúžia.
  Vo všeobecnosti rozlišujeme dve veľké skupiny testov:
  1.Diagnostické testy zisťujú prítomnosť samotného vírusu v organizme a identifikujú práve prebiehajúcu infekciu. Slúžia na potvrdenie infekcie COVID-19. Využívajú výtery z hltanu a nosohltanu. Patia sem:
              – molekulárne testy (RT-PCR, RT-qPCR, NAAT)
              – antigénové testy
  2.Sérologické testy (testy na protilátky) slúžia na zistenie možnosti nákazy koronavírusom v minulosti. Tieto testy zisťujú prítomnosť protilátok v krvi, teda imunitnú reakciu organizmu, ktorá nastáva až týždne po prejave symptómov ochorenia. Dokážu určiť úroveň nákazy populácie, nedokážu však zistiť ochorenie dostatočne včas pre účely diagnostiky ochorenia a vyhľadávania kontaktov.“
  zdroj: https://www.alphamedical.sk/casopis-invitro/velky-prehlad-o-testovani-na-covid-19-druhy-testov-ich-vyhody-nevyhody-kedy-ich

  ….nejde mi PODČIARKNÚŤ veta „identifikujú PRÁVE PREBIEHAJÚCU INFEKCIU“ … teda nespĺňajú požiadavku zadanú SŠHM diagnostikovať ľudí, čo ešte NEMAJÚ príznaky !!!!
  Čiže kúpou antigénových testov sa NESPLNIL predmet zákazky… dobre tomu rozumiem??!!
  Alebo bol niekto tak neznalý medicínskych výrazov?

  A ak si vyhľadáte obrázky, kam až siaha hltan a nosohltan, tak neviem prečo musia ľuďom hľadať nosohltan a hltan až cez nosnú dutinu?
  https://sk.medixa.org/choroby/zapal-hltana

  A ešte jedna správa…15.1.2021 zomrel Benjamin de Rothschild vo veku 57r. … na náhody neverím

 2. Ja mám dve správy: dobrú, aj zlú. Ktorú chcete ako prvú?
  Neodpovedáte, tak najprv tá zlá:

  Mikas oznamuje:

  A teraz tá dobrá:

  +++ 01/15 – USA. ZRUŠ. 20. INAUGURÁCIA, TRUMP ZOSTÁVA V KANCELÁRII,
  ABC, NBC, CBS, FOX, CNN, MSNBC PRICHÁDZA O SVOJE LICENCIE.

  Judy Byingtonová
  Joe Biden bol zatknutý a čo je ešte horšie, prezident Trump zostáva vo funkcii a čínska komunistická strana sa chýli ku koncu. Propagandistické médiá ABC, NBC, CBS, Fox News, CNN a MSNBC sa podľa prezidenta Trumpa čoskoro nedostanú do éteru.
  „Odvolal som sa na zákon Insurgency Act z roku 1807 (oddiel 10 amerického zákona 13 251-255), aby som sa vyrovnal so zradnou vzburou vedenou demokratickými a republikánskymi zákonodarcami, agentmi ČKS (Čínska komunistická strana), FBI, ministerstvo spravodlivosti, CIA a ďalšie, aby demontovali USA a ich ústavu,“ uviedol prezident Trump vo štvrtok 14. januára. „Tieto subjekty predstavujú priamu hrozbu pre národnú bezpečnosť. Prezidentom zostanem na neurčito až do“
  Prezident Trump sa odvolal na povstalecký zákon po ďalšom pokuse o atentát na neho minulú sobotu ráno 9. januára, podľa jeho Intelu, agentov Čínskej komunistickej strany, FBI, ministerstva spravodlivosti, CIA ad Ostatní v hlbokom štáte dlho – s pomocou médií hlavného prúdu – dlho zvažovali demontáž Spojených štátov a ich ústavy.

  Samozrejme, žiadny z týchto činov zrady nehlásili skorumpované médiá hlavného prúdu. Trump mal dôkazy o tom, že MSM „slúžia agentom CIA a čínskej komunistickej strany, ktorých jediným účelom bolo smerovať verejnú mienku k štátnemu programu“.

  Počas štvorročného funkčného obdobia prezidenta Trumpa bojoval on aj Aliancia, ktorá sa stala známou ako Aliancia s týmto Cabalom – silou uctievajúcou satana zloženou z trinástich rodín satanistických rodových línií z Talianska, Vatikánu, z britskej monarchie, britskej M16, čínskej komunistickej strany, CIA, FBI, ministerstva spravodlivosti, Antify, záležitosti čiernych životov a niektorých republikánskych a demokratických zákonodarcov. Ďalší atentát bol poslednou kvapkou.
  Na Spojené štáty sa od soboty 9. januára vzťahuje skrátený Marshallov zákon, v ktorom je prezident Trump ako vrchný veliteľ a generál Flynn zodpovedný za armádu. Trump ako taký podpísal niekoľko výkonných príkazov, ktoré okrem iných právomocí…
  Čoskoro sa začalo konať proti viac ako 222 286 zapečateným obžalobám proti politickým a globálnym elitám, ktoré boli navrhnuté pred federálnymi súdmi v celej krajine.

  https://operationdisclosure.blogspot.com/2021/01/seals-indictments-as-of-december-31.html#more

  Podľa súčasného zákona o vzbure by Trump zostal prezidentom na neurčito, kým všetci národní nepriatelia sú zatknutí. Čoskoro bude postupne ukončované nosné médium.

  „Píšem exekutívny príkaz, aby sa z vysielania dostali nasledujúce propagandistické médiá: ABC, NBC, CBS, Fox News, CNN a MSNBC. Spolupracujem aj s komisiou FCC – odobrať svoje preukazy. Máme dôkazy, že všetky tieto mediálne organizácie zamestnávajú agentov Čínskej komunistickej strany, ako aj integrovaných agentov CIA, ktorých jediným účelom je vymývanie mozgov, hypnotizácia a smerovanie verejnej mienky k niektorým programom, ktoré podporujú ľavicový a hlboký štát. Tieto organizácie predstavujú hrozbu pre národnú bezpečnosť a len málo z toho, čo hlásia, sú skutočne správy. “

  Poraziť Cabala nie je žiadna malá úloha. Vojenské jednotky a špeciálne sily sa rozmiestnili po celých Spojených štátoch vo viac ako 400 mestách. Podľa ministra armády Ryana McCarthyho bolo v súčasnosti vo Washingtone viac ako 15 000 vojakov. Jednotky špeciálnych síl tajne prenikli do vecí Antifa a Black Lives Matter a tajne zatýkali.

  https://www.youtube.com/watch?v=f4_DNABtptU

  NEPREMOŽITEĽNÝ ODHAĽOVACÍ ROZHOVOR JAKE ANGELI.

  https://vol370.blogspot.com/2021/01/1401-improbableinterview-revelatrice-de.html

  V tú istú sobotu 9. januára POTUS a ministerstvo obrany odložili prezidentskú inauguráciu 20. januára. Zdroje spoločnosti Intel informovali, že zatiaľ čo Joe Biden nebol inaugurovaný, v sobotu existovali skorumpované plány FBI na pomoc pri uskutočňovaní násilia Antifa a BLM vo Washingtone DC a 50 hlavných mestách. 16. januára do stredy 20. januára. Bidena sa aj tak nepodarilo inaugurovať kvôli povstaleckému zákonu, ktorý vyžaduje, aby Trump zostal vo funkcii „dovtedy, kým nebudú zatknutí všetci národní nepriatelia“.
  Korupčné masmédiá odmietli hlásiť čokoľvek iné ako svoj ľavicový program platený ČKS. Prezident teda oznámil, že čoskoro aktivuje systém núdzového vysielania (Emergency Broadcasting System – EBS), ktorý bol naplánovaný počas tzv. 10 dní temna alebo mediálneho zatemnenia.
  Vďaka EBS by každý dostával upozornenia na telefón, televíziu, rádio a internet, a rušil tak ďalšie relácie na niekoľko hodín naraz. Tieto predstavenia by vysvetlili tichú vojnu, ktorá sa medzi Kabalom a Alianciou odohráva po celom svete.

  Tento týždeň dodávatelia Trump Intel, Robert David Steele a Juan O’Savin vysvetlili: „Toto bude možné vyriešiť až 1. apríla. Ktokoľvek, vrátane Foxa, ktorý odmieta vysielať prezidenta USA, riskuje stratu svojich licencií FCC, ako aj trestné sankcie, možno vojenská kontrola.

  V stredu 13. januára v naliehavom posolstve americkému ľudu vyzval prezident Trump na mier. Zdroje spoločnosti Intel informovali, že vo Washingtone a po celej krajine sú plánované nepokoje. Odsúdil výtržnosti v hlavnom meste štátu, ako aj nedávny útok sociálnych médií na našu slobodu prejavu, potom aktivoval vojenské sily na potlačenie nepokojov.

  https://trendingpolitics.com/breaking-president-trump-releases-urgent-video-message-to-the-american-people/ Týkalo sa to nedávneho porušenia platforiem sociálnych médií pri cenzúre slobody prejavu.

  Donald Trump mladší na záchranu.
  Trump mladší oznámil, že čoskoro má prísť nová platforma sociálnych médií s názvom Freedom Social Network.
  Predstavujeme novú platformu sociálnych médií spoločnosti DTrump!

  https://freedom.social/

  Dôležitá pripomienka – prezident Trump už 4. júla 2020 odstavil spoločnosť Cabal USA Inc. a obnovil republiku.

  https://web.archive.org/web/20110720183531/http: //reality-bytes.hubpages.com/hub/The-Corporation-Of-The-United-States-Of-America

  To všetko bolo súčasťou plánu Aliancie oslobodiť svet od komunistických strán / represie voči ľuďom zo strany Cabal. „Plán na záchranu sveta“:

  https://rumble.com/vagd07-q-the-plan-to-save-the-world-remastered.html

  V rámci plánu boli kozmické sily prezidenta Trumpa zapojené do globálneho zatemnenia vo viacerých krajinách, keď jednotky špeciálnej sily aliancie zatýkajú.
  Cez noc 10. januára bolo vyšetrované viacnásobné zatknutie, a to aj vo Frankfurte nad Mohanom v Nemecku – sídle kancelárie CIA, kde volebné prístroje Dominion nelegálne zmenili Trumpove hlasy hlasmi Bidena počas volieb v roku 2020. Minulý víkend zničili jednotky špeciálnych síl vojenských vodcov Francúzskej a Ruskej aliancie hlboký štát v Taliansku, Pakistane, Berlíne a Paríži.
  Prvý deň v týždni sa presunuli do Iránu, kde spôsobili výpadky elektriny s cieľom zamerať sa na globálny a regionálny terorizmus.

  V utorok 12. januára spustil Biely dom Úrad národnej iniciatívy pre umelú inteligenciu. Toto aktivovalo definované vesmírne sily a ich kvantový počítač, ktoré by nás a svet dostali na zlatý štandard, poskytli transparentný a okamžitý systém kvantového hlasovania pre našu prvú voľbu Obnovenej republiky v marci 2021, okrem poskytnutia platformy pre prísne tajný globálny vysielací satelit. Program, ktorý by mohol nahradiť všetky televízne obrazovky pre globálne prejavy prezidenta Trumpa.

  Počas tohto nadchádzajúceho víkendu do 20. januára môže dôjsť k nedostatku potravín a dodávok, výpadkom komunikácie, médií a sociálnych médií, ako aj k prerušeniu transakcií v bankomatoch a na kreditné karty. Bolo vám odporučené, aby ste boli pripravení.

  Alianciu tvorili prezident Trump, ruský prezident Vladimir Putin, čínsky prezident Si Ťin-pching, iracký premiér Mustafa Al-Kadhímí, indický premiér Narendra Modí, biele klobúky ministerstva obrany vedené sektou Obrana Chris Miller, sekta obrany Intel Ezra Cohen Watnick a generál Michael T Flynn, Q (zložený z približne 800 zvláštnych operátorov, ktorí radia prezidentovi Trumpovi, vrátane zástupcu generálneho riaditeľa Pentagonu Marka Milleyho, viceprezidenta – hlavný John Hyten, generál James McConville, admirál Michael Gilday, generál CQ Brown, generál Paul Nakasone a generál Jay Raymond), QAnons (dobrovoľní vlastenci pod vedením JF Kennedyho mladšieho), Národná bezpečnostná agentúra a rôzne armády po celom svete v jednotkách SOF vrátane medzinárodných síl oprávnených zatýkať v ktorejkoľvek krajine, Interpol, plus americkí námorníci, jednotky Národnej gardy a špeciálne operácie.
  Zdroj:
  https://operationdisclosure.blogspot.com/2021/01/inauguration-cancelled-trump-remains-in.html

  • …a ešte doplním obsah avizovaného, nepotešujúceho Mikasovho oznamu:
   „Zakázal som Matovičovi podať demisiu, také hromadné oslavy by zdravotníctvo už nezvládlo.“

  • Emily…
   „Zrieknutie sa zodpovednosti: Všetky články, videá a obrázky zverejnené v rámci operácií Zverejnenie Zverejnenie boli odoslané čitateľom alebo pracovníkom vybraným samotnou stránkou na informačné a / alebo zábavné účely. Všetky vyhlásenia, tvrdenia, názory a názory, ktoré sa objavili na tejto stránke, sú vždy prezentované ako neoverené a čitateľ by ich mal rozpoznať. Nepodporujeme žiadne názory vyjadrené na túto webovú stránku a nepodporujeme, nezastupujeme ani nezaručujeme úplnosť, pravdivosť, presnosť alebo spoľahlivosť obsahu zverejneného na tejto webovej stránke.

   Copyright © 2021 Zverejnenie prevádzky“
   https://operationdisclosure.blogspot.com/2021/01/mass-media-internet-to-go-offline-ebs.html#more

   Takže…
   Na obrázku je kto ten pán – prenášajúci či unášajúci tie dve bábätká v náručí cez vodu – v pozadí s kostlivcami – Trump, alebo Biden? Podľa mňa – ide o grafický prienik – fotomontáž oboch tvárí. K tomu toľko, že treba počítať s viruálnou „prezentáciou“ oboch „osobností“ – teda – že ani Trump, ani Biden nebudú reálni! Toto môžu – túto holyúdsku technológiu – využiť obe strany. Vrátane „invázie“ mimozemšťanov. Na uvedenej stránke je veľmi aktívny Google – takže nič mimo obvyklej siete /avizovaný výpadok internetu a elektriny/ – ani dočasne. Mi to pripomína „zdroje“ Tadesco.

   • Maroš, áno, ja viem a súhlasím s tebou, že s pravdou je to tak všelijako – slovami Milana Špal(e)ka, prespievanými Pepou Vojtkem – pravda „je flekatá jak dalmatin, je černobílá“…
    V otázke pravdy a lži je isté iba jedno: pravda so lžou žijú v úzkej symbióze, a tento mix je ľudstvu predkladaný ako „svätá“ pravda možno odkedy svet svetom stojí. (Jazykom žido-kresťanskej kultúry, ku ktorej sa od „nežnej“ náš národ znova hrdo a hlasno hlási, zdá sa, že pravda vedno so lžou koexistujú „od Adama“).
    Vychádzam zo zdrojov, ktoré sú (pochopiteľne, za odhaľovanie pravdy) napádané, prenasledované, blokované, „mazané“, na ktoré sa podávajú trestné oznámenia, neskôr možno žaloby… teda z tých médií, ktoré sa aspoň snažia podať skutočnosť – aj keď zo svojho uhla pohľadu, ale čo možno najobjektívnejšie. V súčasnosti sú to: Infovojna, Slobodný vysielač, Zem a vek, Protiproud, Infowars… a, pochopiteľne, Bádateľ. Lenže – a to sa stať môže! – do seriózneho zdroja sa zapletú cudzie, podsunuté podtexty, prípadne sa redakcie zmocní niekto iný (dúfajme, že sa tak nestane). Od toho sme tu teraz my, aby sme v prípade potreby spoločnými silami vychytali prímesi, ktoré medzi „pšenicu“ nepatria.
    Chcem tým povedať, že je dobre, že na to upozorňuješ. Dávno, ešte v minulom režime, takto zlikvidovali tzv. Bádateľov Biblie. Bola to skupina ľudí, ktorá na vlastnú päsť začala do hĺbky študovať bibliu a odhaľovať jej nezrovnalosti. Medzi hľadačov svetla sa ktosi vmiesil, ponúkol im svojské študijné materiály, aby ich odviedol čo najďalej od cieľa. No a najviac si dodnes pochutnáva tento niekto na tzv. Svedkoch Jehovových – poprerábanými bibliami a periodikom Prebuďte sa! – sa týmto „odpadlíkom“ od cirkvi smeje rovno do očí. A to len preto, že ako jediní sa títo ľudia (už viac ako pred polstoročím) odhodlali na vlastnú päsť „študovať“ bibliu, čo v tom čase smeli iba farári.
    Súhlasím s tebou, Maroš, treba (nám všetkým) byť obozretní. Aj do nášho súčasného Bádateľa sa môže niekto vtrieť, aby ho rozložil zvnútra. To je najjednoduchší spôsob, ako umlčať pravdu. Alebo ju obrátiť na posmech. Prípadne ničením či „obohacovaním“ potravín a „liekmi“ z nás postupne navyrábať schizofrenikov a podobne duševne nekompletných pacientov. Touto vakcínou sa im to možno podarí.
    Ibaže my sme už dávno prebudení. Budú nás musieť umlčať (alebo aspoň zosmiešniť) inak. Určite už na tom tvrdo pracujú.

    • Emily – mne sa tam napr. nepáči to 1776 – vtedy vznikli Bavorskí illumináti, teda dnešní globalisti. Teda – BBC je podľa Pjakina nástroj globalistov /CNN – Deep State/ – zaregisrovala si odstavenie BBC? Lebo mocenská línia NYLON – New York – Londýn je stále zachovaná.

     Ad “ Budú nás musieť umlčať (alebo aspoň zosmiešniť) inak. Určite už na tom tvrdo pracujú.“ – momentálne ich zaujíma, čo vieme z toho, čo vedia aj oni. A existujú /určite áno/ skupiny, ktoré preto zásadne pracujú v utajení – to len my sme tu „blbci“, ktorí tu chodíme s kožou na trh. Ak dôjde k nejakej zavádzajúcej operácii, tak my sme to najvhodnejšie médium, ak im to zožerieme aj s navijakom a „pošleme to ďalej“. Násilie je ten najhlúpejší spôsob manipulácie – prináša nebezpečné reakcie a prekvapenia. Je to v podstate štrukturované – príkazová riadenie. Výhodnejšie je neštrukturované – informačné-dezinformačné riadenie – keď „sa“ ľudia riadia tým, o čom sa domnievajú, že je to tak správne pre ich záujem. Čiže – áno – novinári sú pohodlní, takže reagujú na to, čo hovorí alternatíva. Mení sa pozícia – v začiatkoch alternatíva vyvracala správy na mainstreame – dnes vyvracia mainstream veci na alternatíve – „Nicholsonová vyvracia vakcinačné hoaxy“. He – pohodlnosť je sviňa – zabíja, zabíja telo, zabíja ducha, takže všetci títo kúpení si to moc neužijú. Nastupuje ich klasický manažérsky-lokajský strach o stratu svojej pozície, príjmu, komfortu, budúcnosti. V tom je výhoda dobrovoľníckej práce „zadarmo“ – odmenou nie sú peniaze. Avšak automaticky to neznamená len pozitíve motivácie /pomsta, zášť, nenávisť napr. – klasický boj proti fašizmu bol plný nenávisti/. Preto zdôrazňujem to kyvadlo a tie magnety. My – ako malý národ musíme vytiahnuť inú technológiu boja proti nepriateľovi – vedeli to aj štúrovskí duchovní, ktorí zmenili pôvodný Matúškov text „Zastavme ICH“ na zastavme SA – lebo v Duchu a lebo vízia! POTREBUJEME SA ZNOVU DOSTAŤ DO KVANTOVÉHOPRIESTORI A ZAČAŤ VYTVÁRAŤ NOVÚ REALITU! Preto infiltrovaní „národovci“ – komunistickým materializmom zblbnutí – po zvrhnutí komunizmu, keď ešte aj – vlastenec – Husák chápal význam kvantového priestoru v hymne – to „SA“ tam ponechával a neupozorňoval na to! Lenže my teraz máme do činenia so sofistikovanejšími okultistami ako boli komunisti. O tomto je! A tí – pod rúškom „historickej pravdy a originality Matúškovho textu“ zblbli NEVEDOMÝCH! Preformátovaných na neduchovných – zmaterializovaných!

     Preto zastavme SA v Duchu bratia – je z NICH popol!!!

     • Oprava „keď ešte aj – vlastenec – Husák chápal význam kvantového priestoru v hymne – to „SA“ tam ponechával a neupozorňoval na to“ – a to „SA“ po prevrate „opravili“ zmenili okultisti na ICH, ktorí veľmi dobre chápu význam kvantového priestoru, z ktorého nás vytlačili ateizmom a materializmom /Satan je pánom hmotného sveta – panovať – ako odpadlík – môže len nad bezduchými v hmotnom svete/, a teda pozmenili to zastaviť sa v Duchu na materialistické – a hlavne v súlade s Kultom krvi – zastavovať nepriateľov výhradne fyzickou – početnou silou, čo – vojna – prináša práve tie potrebné obete pre satanistický Kult krvi a nás by stála vykynoženie. Preto nás tu neustále provokujú našou „zbabelosťou“ a „holubičou“ povahou. Našou „nehistóriou“. A dopredu plánujú, že nás namiesto 15 miliónov /odbočím – za 100 rokov sa počet obyvateľov národov, ktoré prešli aj vojnami obvykle strojnásobil!/ má byť v roku 2100 len 2 a polmilióna. Keďže ľudia sa nedokážu spoločne naladiť na kvantový dej – je samozrejme nutné, by časť národa bojovala aj fyzicky, ale IDEAl-ny stav je, keď čo najviac jedincov bude bojovať v kvantovom priestore a v rovnakom čase a v rovnakej predstave. O tom sú v podstate všetky vízie a doktríny – spoločné národné myšlienky. Takže po lopate – predstavme si všetci, že naši nepriatelia zmizli z povrchu zemského – už ich nieto. Lenže – hovor toto neveriacim v duchovný svet a neustále odpútavaným od pozornosti ku tomu najdôležitejšiemu! Prebieha 24-hodinová saturácia nášho vedomia pi.ovinami! Mám ich všetky vyrátať?

      Obyvateľstvo Salzburgu – Wiki
      Rok sčítania Počet obyvateľov
      1869 27 858
      1880 33 241
      1890 38 081
      1900 48 945
      1910 56 423
      1923 60 026
      1934 69 447
      1939 77 170
      1951 102 927
      1961 108 114
      1971 129 919

      resp.

      1910 56 423
      1923 60 026
      1934 69 447
      1939 77 170
      1951 102 927
      1961 108 114
      1971 129 919
      1981 139 426
      1991 143 978
      2001 142 662
      2015 148 256

     • Toto nie je predpoveď – TOTO JE PLÁN!!!

      Koľko ľudí bude žiť na Slovensku v roku 2100? Podľa vedcov …
      [Prehľadávať doménu refresher.sk/86830-Kolko-ludi-bude-zit-na-Slovensku-v-roku-2100-Podla-vedcov-nas-caka-populacna-kriza] https://refresher.sk/86830-Kolko-ludi-bude-zit-na-Slovensku-v-roku-2100-Podla-vedcov-nas-caka-populacna-kriza
      V roku 2100 by mala mať naša krajina len 2,56 milióna obyvateľov. Rovnako by sa malo zmenšiť Poľsko (z 38 miliónov na 15,5 milióna obyvateľov) či Česká republika (z 10,6 milióna na 6,73 milióna obyvateľov). Čína ako najľudnatejšia krajina na svete dosiahne svoje maximum v roku 2024. Aj pri tejto krajine vedci predpokladajú …

  • Sľub že testovanie je naposledy, je ako keď alkoholik sľúbi že ešte dnes dopije túto fľašu a od zajtra už nebude piť.

   Som zodpovedný – netestujem sa, neočkujem sa! Som zodpovedný a príkaz psychopatov nemienim splniť! Kto sa podvolí znova zvolil Matoviča a vrahov voliť nebudem!
   https://gloria.tv/post/z6jhzfjjmSTW6DT8XXbdbc9DD

  • V prípade, že vám link nenačíta v slovenčine, dajte vedieť – pošlem preklad.

  • Vážená redakcia, zaujíma ma Váš názor:
   Môžeme dúfať, že náhle, prekvapujúce zrušenie inaugurácie Bidena, jeho zatknutie, plus zaslúžená výhra Trumpa (ktorého víťazstvo podporil okrem kvanta svetových kapacít ešte aj čínsky prezident) bude mať pozitívny prínos aj pre našu krajinu? Napríklad – uvoľnením sa drastických, nezmyselných nariadení…

   • Zrejme vás sklameme, ale toto dnes nedokáže predpovedať asi nikto.

   • Emily – bude záležať, na čom sa dohodne pri obede „Trumpov“ kóšer Dom Halacha s rotchieldovským Domom Sionu u nás. Na to, aby si sa stala sionistkou – nemusíš byť najprv kóšer semitskou židovkou – dokonca už nemusíš – ani ako odpadlícka neveriaca Chazarka – znovu kovertovať na židovstvo – stačí byť ich oddaný užitočný slovenský idiot – očakávajúci od nich mesiášsku spásu a prosperitu. Šalom!

    halacha – Donald Trump’s Hamburger – Mi Yodeya
    [Prehľadávať doménu judaism.stackexchange.com/questions/88451/donald-trumps-hamburger] https://judaism.stackexchange.com/questions/88451/donald-trumps-hamburger
    While visiting Japan, Donald Trump was served a hamburger at a lunch with the Japanese Prime Minister. (See here.). One of the halachos of bishul akum, the restriction of eating even kosher food which was cooked by a non-Jew, is that it is only a problem if the food is oleh al shulchan melachim, it would be served at a royal table (Y.D. 113:1).This standard has commonly been applied in modern …

   • Miro Tulak

    na tomto webe uz dlho rad citam mnohe zaujimavosti…..ale co ma byt toto….?zrusenie inauguracie…Bidenovo zatknutie…..?

    • V bitke pri Trafalgare vyhral kto? Napoleon, alebo Nelson. Vyhral Rotschield – vďaka zneužitiu telegrafu – jeho agenti rozchýrili na Londýnskej burze, že vyhral Napoleon, ktorý sa potom má očakávane vrútiť do Anglicka, takže tamojšie majetky a továrne budú v prdeli. Samozrejme – tak ako dnes Soros a celý Dom Sionu Rotschieldovcov – vyvolávajú paniky na burzách – svetová kríza je nástroj „otočky“ globálneho kapitálu, takže odpoveď je – tieto informácie sú súčasťou informačnej vojny na udržanie pozície kapitálových veriacich – že o nič neprídu – naopak – že získajú. Trump zastupuje globalistov – Biden Deep State. A oboch ich vlastní Globálny prediktor. Je to schéma posla z Maratónu. A čo to robí tu? Vec diskusie, resp. čo vy na to. Takéto informácie sú hlavným krmítkom „nádeje“ na Tadesco. Tiež nie som tomu rád – reagoval som.

     • Maroš, vďaka, že si ma pohotovo a nadmieru kompetentne zastúpil v reakcii na p. Tulaka. Inak, predostrel si zaujímavý postreh. Obávam sa, že ešte sa tu len začnú diať veci…
      Na Tadesco nechodím, ani nikam; z dôvodu časovej tiesne využívam jedine tento portál, badatel.net – jedného dňa sa z ničoho nič zjavil v mojej e-pošte…a vzápätí som bola systémom upozornená, že je to „spam“… (žiaľ, takýmito úbohými zbraňami sa bojuje proti neželanej, obávanej pravde). A ešte otváram linky Bádateľových čitateľov / pisateľov. To je všetko.
      Pre úplnosť – k americkým voľbám (myslím, že tomuto zdroju sa dá dôverovať):
      https://www.naturalnews.com/2021-01-20-situation-update-jan-20th-day-of-reckoning.html

    • Aktuálne americké zmanipulované voľby sú zdanlivo mimo dnešnej témy, no nie úplne… ich definitívny výsledok napovie, či na tejto preklamanej planéte, ktorej sme súčasťou, konečne uzrie svetlo sveta Pravda (za ktorú aj Bádateľ s nasadením vlastnej kože na tomto portáli denno-denne bojuje), alebo či bude triumfovať zas len ďalšia podlosť. My pozemšťania sme na spoločnej, potápajúcej sa lodi, preplnenej zlom a neprávosťou. Od čestného dotiahnutia amerických volieb môžeme očakávať, že celosvetovej podvodnej „pandémie“ sa celý svet konečne zbaví: s vakcinátorom Faucim je spriahnutý Biden; Trump presne naopak.
     Ak aj tentoraz definitívne vyhrá podvod, krutý osud naprogramovaný sionským bohom – znamenie šelmy 666, v ústrety ktorému sa v posledných mesiacoch svet šialenou rýchlosťou rozbehol – neminie ani nás. Pri opačnom verdikte hlavných rozhodcov však svetielko nádeje na lepšie, spravodlivejšie časy preblysne celou Zemou, od Západu až na Východ…

 3. Ďakujeme za preloženie ďalšieho článku z môjho obľúbeného webu Dr. Mercolu. Ja som to prečítala v originály a aj vypočula to video v článku.
  Len to je hrozné, že keď ja dôchodkyňa to poviem svojim známym – neveria.
  Dnes veľa dôchodcov chytili na psychiatrické lieky, jednoducho im lekári pribalili k iným liekom aj psychiatrický. Lekári toto dôchodcovi nepovedia a vieme, že keď niekto už jeden mesiac užíva psychiatrický liek už je na tom závislý. Potom ani nečudo, že dôchodca neprijme pravdu, nie je schopný rozoznať pravdu.
  Lenže to je hrozné, že politici, lekári pozerajú len a len na peniaze – človek nikde.
  Je veľmi smutné, že dnes sa začínajú očkovať dôchodcovia – mne je z toho zle a už ja mňa chytá úzkosť (robím protiopatrenia – Dr. Mercola má aj na toto články).
  Voľakedy sme si starých ľudí vážili. Voľakedy ľudí posielali do koncentračných táborov pod týmto heslom: Práca oslobodzuje. Dnes sa to nahradilo: Očkovanie oslobodzuje.
  Jedným slovom zaručuje sa nám „jednosmerný lístok do nebíčka“.
  No comment – bez komentára

 4. https://zpravy.dt24.cz/zahranicni/mezitim-v-irsku-covid-testy-jsou-falesne-vrcholni-vedci-odmitaji-ockovat-sve-deti-varuje-reklama/
  Mezitím v Irsku: Covid testy jsou falešné, vrcholní vědci odmítají očkovat své děti, varuje reklama

  „Roušky šíří bacily, sundejte si roušku. Testy na covid jsou podvodné. Až 95% covidových testů je falešně pozitivních. Neotestovaná covidová vakcína má „významné vedlejší účinky“. HSE je vaše zdraví ukradeno. Covid je psychologická operace ke zkolabování světové ekonomiky. Experimentální vakcíny porušují Norimberský kodex. RTE (irská státní TV) je vir. RTE ochraňuje VIP kriminálníky, kteří týrají děti. Vrcholní vědci odmítají očkovat svoje děti.“

 5. https://ac24.cz/en/-/po-ockovani-proti-koronaviru-zemrelo-55-lidi-v-usa?redirect=%2Fen%2Fweb%2Fac24%2Fuvod
  Po očkování proti koronaviru zemřelo 55 lidí v USA
  Jak praví The Epoch Times, v USA zemřelo po podání vakcíny 55 lidí, dle údajů poskytnutých federálním systémem VAERS (= Instituce pro sledování nepříznivých účinků očkování.)

 6. https://ac24.cz/en/-/vysoci-politici-eu-tlacili-na-to-aby-schvalil-vakciny-pfizer-a-moderna-bez-ohledu-na-kvalitu-a-nesrovnalosti?redirect=%2Fen%2F-%2Fpo-ockovani-proti-koronaviru-zemrelo-55-lidi-v-usa%3Fredirect%3D%252Fen%252Fweb%252Fac24%252Fuvod
  Vysocí politici EU tlačili na to, aby schválil vakcíny Pfizer a Moderna bez ohledu na kvalitu a nesrovnalosti

  Evropská agentura pro léčivé přípravky (EMA) čelila tlaku při certifikaci několika vakcín proti koronaviru. Informoval o tom francouzský list Le Monde. Co to znamená? A na co francouzský deník přišel.

 7. https://rizikaockovania.sk/cbr-zdravotne-certifikaty-nie-su-matovicov-napad-ale-gatesov-skorumpovany-plan/
  CBR: Zdravotné certifikáty nie sú Matovičov nápad, ale Gatesov skorumpovaný plán

 8. MUDr. Anna

  Nebudem opakovať známe fakty. Čo sa mne nezdá je najmä toto: 1. Pri plošnom testovaní/ale aj tom ohniskovom/ sa každý vyšetrovaný človek postaví pred zdravotníka a musí si dať dole masku. Hlbšie dýcha-lebo vyšetrenie nie je príjemné. Zanechá po sebe značný aerosol. Do tohto aerosolu sa o chvíľu postaví ďalší človek bez masky a zanechá ďalší aerosol. Tak sa tam naakumuluje hrozne koncentrovaný covidový mrak. A novodobí fašisti do toho mraku vháňajú ľudí ako ovce. Ako nemeckí nadrogovaní gestapáci hnali Židov a Slovanov a iných potenciálnych marxistov či komunistov do masových hrobov a koncentrákov. A tí tam pokojne išli. Že to na Orave pomohlo? Len dočasne a bolo by to treba ešte bližšie analyzovať. 2. Pri očkovaní netreba po vpichnutí ihly do stredu deltoidového /ramenného/ svalu aspirovať. Aby sa zdravotník presvedčil, či nie je niekde v cievke. Lebo vakcína musí ísť len do svalu. Doposiaľ zdravotníkov vždy unčili, že treba aspirovať. Prof. MUDr. Krištúfková nedávno v televízii vyhlásila, že netreba aspirovať, lebo v strede deltoidného svalu nie sú cievy. Ale to nie je pravda. Drobné cievky sú. A existujú aj aberantné cievy /t.j. neobvykle sa vyskytujúce/ a možno toto vysvetľuje časť úmrtí- údajne na alergiu po vakcinácii. Ak alergikovi vstreknú vakcínu do hoci malilinkej cievy a nie do svalu- tak jeho imunita bude určite ináč reagovať. Profesorka síce povedala, že to tak vo svete robia- a že kto chce, môže aspirovať. Ale to až keď sa začali ozývať zdravotníci . Neviem. Je to neobvyklé. Dúfam, že moje obavy vyvráti prednostka anatomického ústavu v Bratislave, ktorá rada hovorí v televízii.

  • Aspirovať znamená pokúsiť sa natiahnuť do striekačky krv – či ihla nie je v krvnom riečišti. Dobre – už ste videli vakcinovať psa? Lebo veterinár mu natiahne medzi prsty podkožné tkanivo „v kohútiku“ /čo automaticky neznamená plné tukové tkanivo, ale pohyblivé fasciálne medzibunečné väzivo/ a tak je jasné, že nepichá do svalu. Ha – a zhodou okolností majú mačence a štence „najvoľnejšiu kožu“ medzi lopatkami – tak ako aj ľudia.

   Ja tu vidím iný problém. Niekto sa to pokúša dostať do riečišťa preto – a je fuk, či ide o cievku-žilku, pretože ten bordel potrebuje dostať tam, kam sa to kolobehom krvi dostať má a nesmie to zostať zablokované v podkožnom väzive. Napadá vám ten orgán? Lebo nejde o jeden orgán, ale o systém orgánov. Na normálnu reakciu imunitného systému by stačil otvorený kontakt vnútorného väziva kože s patogénom – vakcinácia ako simulácia „rany a infekcie“. Takže to pichanie do krvného riečišťa – aj keď len svalu – je dobrá stopa!

 9. Šírenie strachu je ten najtyranskejší nástroj mocenských štruktúr na vyzutie sa zo zodpovednosti za neľudské opatrenia.
  Ja dúfam, že k naplneniu tohto vazalského plánu ukutému na bratov Čechov už dôjsť nestihne…

  https://zpravy.dt24.cz/domaci/ceska-vlada-se-rozhodla-zmenit-cr-v-totalitni-stat-tohle-ceka-kazdeho-obcana/

  • Prekladač z češtiny do slovenčiny nepochopiteľne prekladá spôsobom, že slovo Česko zmení na Slovensko… no komu už len takýto nezmysel mohol napadnúť!?

 10. V Rakúsku protestovalo vyše 10 000 nespokojných proti opatreniam. Ľudí to už unavuje a znechucuje. Len zaujímavá skutočnosť, že každý štát naokolo má rovnaké opatrenia, to kto ich diktuje? Či to bude dovtedy, dokiaľ nebude dostatok vakcín, aby sa naplnili sny farma firiem ? Otestuje sa mestách 10 tis. ľudí, z toho je 300 len pozitívnych a zbytok zdravých a už je z tej malej skupiny pandémia. Zabije sa touto hystériou všetko dobré čo existovalo a ľudí budú držať na uzde a tak ich ovládnu. Zmení sa to niekedy , veríte?

  • keď musíš, tak musíš a ani protesty ti nepomôžu
   aj v našej vláde už hundrali (asi málo) proti testovaniu a nempomohlo

  • Rakúsko je členom EÚ tak ako aj Slovensko. Takže asi dostávame príkazy z tej istej centrály.

 11. Matovičov štátny terorizmus sa stupňuje. To je dobre. Žiaden odpúšťací ventil. Búúúm! 21.januára 2021 sa ukáže, čo vybuchne v USA. Potom nastúpi globálna modálna rezonancia – modelová reakcia ľudstva na globálny sadistický terorizmus vlád pár ľudí proti celým „svojim“ národom. Zákon času, zákon vesmírnej rovnováhy. Sic semper tyrannis! Táto vláda jednoznačne nie je naša – je to cudzí, jednoznačne nepriateľský element! MOR HO!

  Prevzatý komentár:
  Vihorlatsky Šaman
  2021-01-17 22:57:06

  Zabudol som. Je to cela sekvencia patentovanej novej anglickej mutacie coronavirusu z roku 2015 v Angliucku: patents.justia.com
  +++
  https://patents.justia.com/patent/10130701
  Clanok k tomu kodu: http://www.dolezite.sk
  Nový CORONA vírus vyskočil v Británii! A majú aj patent!
  https://www.dolezite.sk/clanky/novy-corona-virus-vyskocil-v-britanii-a-maju-aj-patent

  https://www.infovojna.sk/article/video-matovic-vysperkoval-svoj-sialeny-napad-a-jeho-vlada-schvalila-kombinaciu-lockdownu-s-masivnym-testovanim-slovakov-v-najvacsich-mrazoch

 12. https://zemavek.sk/v-nemecku-prepukol-obrovsky-skandal-kvoli-drostenovmu-pcr-testu/
  V Nemecku prepukol obrovský škandál kvôli Drostenovmu PCR testu

 13. https://www.hlavnespravy.sk/trinast-izraelcanov-po-ockovani-vakcinou-pfizer-ochrnulo-lekari-navrhli-aby-druhu-davku-nedavali/2409086
  Trinásť Izraelčanov po očkovaní vakcínou Pfizer ochrnulo. Lekári navrhli, aby druhú dávku nedávali

  Niekoľko Izraelčanov dostalo obrnu lícneho nervu potom, čo sa nechali zaočkovať vakcínou od firmy Pfizer. Informoval o tom izraelský denník Jedi’ot Achronot. „Podľa údajov Ministerstva zdravotníctva Izraela sa u minimálne trinástich ľudí prejavili príznaky parézy. Niektorí lekári však predpokladajú, že sa môže jednať o väčší počet takýchto prípadov,“ uvádza izraelský denník

  • a čo na to štát? .. povedia, že je to tam napísané, že 1 z 1000 môže ochrnúť na polovicu tváre … a sťažnosti na Lampáreň

   ináč…ak neviete kde je Lampáreň, tak ak pôjdete vlakom, tak zo stanice Žilina smerom na Martin je taká kamenná búdka kde je/bola nápis Lampáreň… (dlho som tadiaľ nešla, ale na 1000 % bola)

 14. https://www.hlavnespravy.sk/v-cesku-boli-u-70-ludi-zaznamenane-vedlajsie-ucinky-vakciny-proti-koronavirusu-tvrdi-statny-ustav-pre-kontrolu-lieciv/2409140
  V Česku boli u 70 ľudí zaznamenané vedľajšie účinky vakcíny proti koronavírusu, tvrdí Štátny ústav pre kontrolu liečiv

  • s nežiadúcimi účinkami to je tak… všetky treba hlásiť a je jedno či si myslíme, že je to z očkovania alebo z čoho.. proste aj keď nás začne po očkovaní bolieť lakeť do 24h, tak je to nežiadúci účinok… a tak si štát zavolá Popolušku, ktorá to vytriedi

 15. Celoplosne testovanie

  Celoplošné testovanie na Slovensku ako vedecký medzinárodný experiment
  Dňa 4.12.2020 bol vo vedeckom časopise medRxiv publikovaný tento článok:
  The effectiveness of population-wide, rapid antigen test based screening in reducing SARS-CoV-2 infection prevalence in Slovakia
  https://www.medrxiv.org/content/10.1101/2020.12.02.20240648v1
  Jeho autormi medzi inými sú aj náš minister zdravotníctva, Marek Krajči, Pavol Jarčuška a iní verejnosti menej známi ľudia.
  Štúdia je financovaná aj zo zdrojov Wellcome Trust, ktorá po pár rozklikaniach nasmeruje zvedavcov na také mená ako Dr. Fauci, resp. Bill & Melinda Gates Foundation.
  Všetci účastníci masového testovania sa ho zúčastnili dobrovoľne, aj keď sa predseda vlády ospravedlnil po testovaní za jeho nedobrovoľnosť. Údajne by mali byť informované súhlasy aj archivované.
  Záver: Je zrejmé, že pri tomto experimente nazvanom Spoločná zodpovednosť došlo k niekoľkonásobnému porušeniu etického kódexu.
  Právo na odmenu pre každého účastníka je dané priznaním tejto štúdie jej autormi ako vedeckého experimentu na ľuďoch a vystúpeniami samotného predsedu vlády a ostatných najvyšších predstaviteľov výkonnej moci. Jej výšku určí znalec.
  https://akw.sk/covid-19/ucastnici-dobrovolneho-testovania-maju-pravo-na-odmenu-za-ucast-na-vedeckom-experimente/

 16. Ľubomír

  Vynikajuci clanok. Keby ho tak citali nasi vystraseni spoluobcania, lebo my vieme o co ide.

 17. Sľub že testovanie je naposledy, je ako keď alkoholik sľúbi že ešte dnes dopije túto fľašu a od zajtra už nebude piť.

  Som zodpovedný – netestujem sa, neočkujem sa! Som zodpovedný a príkaz psychopatov nemienim splniť! Kto sa podvolí znova zvolil Matoviča a vrahov voliť nebudem!
  https://gloria.tv/post/z6jhzfjjmSTW6DT8XXbdbc9DD

Pridajte komentár

*