Teraz budú najdôležitejšie eurovoľby v histórii. Určite choďte voliť a zabráňte progresívnym fašistom navoziť tu státisíce migrantov, zaviesť povinné očkovanie, zakázať autá na benzín, zdražiť energie a potraviny, zaviesť digitálnu totalitu, zatiahnuť nás do vojny a inak vám zničiť život!

Vakcíny ako biologické zbrane?


Print Friendly, PDF & Email

Vakcíny ako biologické zbrane? Živé vírusy vtáčej chrípky boli zistené vo vakcíne určenej 18 krajinám.

Vaccines as Biological Weapons? Live Avian Flu Virus Placed in Baxter Vaccine Materials Sent to 18 Countries, by Mike Adams, 3 marca 2009 

Preklad: Damián

(Natural News) Mnohí iste poznáte filmy z prostredia medicíny, v ktorých vládou najatí teroristi úmyselne spôsobia celosvetovú pandémiu s cieľom znížiť populáciu planéty. Problémom týchto science-fiction filmov je, že často nejde len o fikciu. Americká farmaceutická spoločnosť Baxter sídliaca v Illinoise údajne neúmyselne kontaminovala chrípkové vakcíny agresívnym živým vírusom vtáčej chrípky. Tie boli rozposlané do 18 krajín.

“Omyl” zistilo Národné mikrobiologické laboratórium v Kanade, ktoré informovala SZO, po čom medzi odborníkmi v oblasti vakcinácií zavládla panika. Kládla sa zvyčajná otázka, “Ako sa to mohlo stať?”

Ako zverejnil portál LifeGen.de, “Rakúska pobočka firmy Baxter náhodne kontaminovala zaslané vzorky vakcín vírusom vtáčej chrípky, ktorý už stihli použiť v laboratóriach v susedných krajinách Česku, Slovinsku a Nemecku. Jednoducho povedané, jeden z najdoležitejších hráčov na medzinárodnom farmaceutickom poli stratil nad vírusom kontrolu. Tento virus ja čoraz viac považovaný za potencionálnu príčinu budúcej celosvetovej pandémie.”

Na vec sa však môžeme pozerať aj inak. Baxter funguje presne tým istým spôsobom, ako dnes funguje biologický terorizmus – rozposiela po svete smrteľné vírusy. Ak by ste poslali list plný antraxu senátorovi, boli by ste väznený ako terorista. Je teda nanajvýš otázne, prečo firme Baxter stačilo povedať: “Prepáčte”, a vec bola zahladená, akoby sa nič nestalo.  

Je tu vážnejšia otázka: Ako mohla spoločnosť ´omylom´ kontaminovať vakcíny smrtiacim vírusom vtáčej chrípky (oboma ľudskými formami H5N1 a H3N2)?

Bola kontaminácia úmyselná?

Šokujúca odpoveď je, že nemohlo ísť o náhodu. Prečo? Pretože laboratória v Baxteri sa riadia bezpečnostnou úrovňou 3 (BSL3 – Bio Safety Level-3), protokolom, ktorý znemožňuje vzájomnému kontaminovaniu látok. Vysvetlenie protokolu nájdete na http://en.wikipedia.org/wiki/Biosaf…  

Podľa protokolu nie je možné, aby sa vakcíny určené pre klinické použitie kontaminovali vírusmi vtáčej chrípky.

Ostávajú teda len dve možné odpovede.

1. Baxter sa neriadi presne podľa protokolu BSL3 alebo sa ním riadi len teoreticky a tak vzniká priestor pre fatálne omyly ako tento. Ak je toto správna odpoveď, prečo očkujeme svoje deti vakcínami spoločností akou je Baxter?

2. Vo firme je nasadený pracovník (alebo človek v riadiacej pozícii), ktorý úmyselne kontaminoval vakcíny vírusom vtáčej chrípky s cieľom, že tieto sa použijú na očkovane ľudí a vznikne globálna pandémia.

Stalo by sa jednoducho to, že pri globálnej pandémii by sa predalo TROCHU VIAC vakcín. Aj keď možno naivita nedovolí mnohým ľuďom pripustiť to, že by mohli korporácie ohroziť národ kvôli ziskom, presne tak sa správajú korporácie v dnešnom, eticky zruinovanom voľnom trhu v Amerike. (Pamatáte si prípady Enron? Exxon? Merck? DuPont? Monsanto? Myslím, že netreba vymenovávať ďalej.)

Buďte si istý, že infikovať populáciu vtáčou chrípkou je veľmi prešpekulovaná stratégia, ako zvýšiť dopyt po vakcínach. Toho sme svedkami stále – najskôr farmaceutické giganty propagujú (marketing) chorobu v úmysle vyvolať dopyt, a následne zázračnou ráchlosťou pridú so záchranou (drahou, ale čo už), ktorú dôveryhodný ľud netrpezlivo a v strachu očakáva. (Viď prípad Hyperaktivity u detí).

Až doposiaľ bolo mnohým ťažko uveriť, že by ľudí mohol niekto úmyselne infikovať. Mnohí sa domnievali, že vakcíny ako zbrane sú len kohosi fanatickým výmyslom. Avšak fakt, že ŽIVÉ vírusy boli nájdené vo vakcínach, ktoré boli distribuované po svete, svedčí o tom, že extrémne nebezpečie klope na dvere.

Baxter, či už úmyselne alebo omylom, vystavil obrovskú populáciu nebezpečenstvu. Vzhľadom na spomínané bezpečnostné protokoly, je ťažké uveriť tomu, žeby šlo len o omyl.

História 

Existujú vážne špekulácie o tom, že pandémia chrípky, ktorá v roku 1918 skolila 50 miliónov ľudí, bola infikovaná úmyselne tak, že vojakom bola vpichnutá experimentálna vakcína obsahujúca živý chrípkový material, podobný tomu, aký prednedávnom distribuovala firma Baxter.

Keď si pozorne preskúmate historické spisy, zistíte, že chrípka v roku 1918 začala u vojakov. Čo je ešte zaujímavejšie, začala v mnohých mestách súčasne, simultánne! Nenašlo sa žiadne ohnisko nákazy. Bola  “spontánne” rozšírená do mnohých miest súčasne, vrátane vojenskej základne v Kansase. (V Kansase? Uau! Ako prišla takou rýchlosťou až do Kansasu v dobe, keď letecká doprava ešte virtuálne neexistovala? Samozrejme, že vakcínami.)

Všetky tieto mestá a vojaci mali spoločnú jednú vec. Boli hromadne očkovaní armádou.

Stop Candida

Keď si date túto skladačku dohromady, ľahko dôjdete k podozreniu, že chrípka môže byť použitá ako nástroj kontroly vládou (preto boli správy o kontaminácii zámerne potláčané) alebo farmaceutickými korporácimi s úmyslom katalyzovania ziskov alebo na presadenie sily a záujmov. Zúfalý a infikovaný ľud sa predsa potom ľahko vzdá čohokoľvek alebo zaplatí koľkokoľvek za prísľub vyliečenia sa z nákazy.

Bol to teda len nevinný omyl? Prepáčte nám! 

Pre skeptikov, ktorí sa vysmievajú sprisahaneckým teóriám, rozoberme možnosť, že: Globálna pandémia vtáčej chrípky bola “neúmyselne” takmer spôsobená vďaka nekompetentnosti korporácie, ktorá s vírusom manipulovala.

Áno, pandémia bola veľmi reálnou hrozbou. V prípade, že by vakcína kontaminovaná vírusom nebola náhodne odhalená kanadským laboratóriom, bola by podaná tisícom ľuďom. A to by bezpochyby viedlo ku globálnej pandémii.

Ak sú spoločnosti, ktoré manipulujú s takýmto smrteľným materiálom takto “nezodpovedné”, je len otázkou času, kedy nejaká látka znovu prenikne bránami bezpečnosti. A to by viedlo zase len k rovnakému scenáru: Globálna pandémia, nespočetné úmrtia, zlyhanie zdravotníctva a napokon zúfalé volanie ľudí po vakcínach. 

A preto, je vlastne jedno, či uniknutie vírusu bolo spôsobene úmyselne, alebo nie. Výsledok by bol rovnaký. 

Prečo je globálna pandémia len otázkou času?  

Vôbec nepreženieme, ak povieme, že globálna pandémia je len otázkou času. Spôsob života, v akom sa ľudia nachádzajú (preplnené mestá, zničená imunita a pod.) je ideálny na šírenie infekčných chorôb. Ani vo sne by nás však nenapadlo, že farmaceutické spoločnosti by mohli byť akcelerátormi opakujúcich sa periód pandémií tým, že kontaminujú vakcíny vírusmi vtáčej chrípky, ktorý je pokladaný za veľmi infekčný pre ľudskú rasu. Dnes je to ale oprávnený dôvod na vážne obavy. 

Môžete si veriť v čo chcete. Možno sa zhodnete s teóriou toho, že korporácie sú schopné veľkého zla kvôli vidine zisku (čoho sme boli toľkokrát svedkami v minulosti). A možno takúto možnosť bez uváženia zamietnete a pôjdete cestou “náhodnej kontaminácie”, keďže si myslíte, že predsa žijeme v nebezpečnom svete vírusov, ktoré občas preniknú nedostatočným dodržiavaním bezpečnostných protokolov o biohazarde, a s ktorými sa zahrávajú laboratóriá farmaceutických spoločností a vládne laboratóriá po celom svete.  

V každom prípade sa svet stáva nie príliš bezpečným po tom, ako sa smrtiace vírusove ťaženie vymkne z rúk nezodpovedných.

Sme ako deti, ktoré sa hrajú na Boha a matku prírodu, alebo ako deti ktoré hádžu guľkou v globálnej hre vírusovej rulety čím dalej, tým viac a napriek tomu, že neustále prehrávajú. Nebolo by lepšie po neustálych prehrách pouvažovať na nerozumnosti používania živých vírusov vo vakcínach?

Vakcíny pretláčajúci odborníci sú na svoje vakcíny veľmi hrdí. Naivne si myslia, že oblbli matku prírodu. Ako sa ale zatvária, až jedného dňa im bude národ vyhadzovať na oči fakt, že práve ich vakcína vyplienila sto miliónov nevinných ľudí? Majú vôbec svedomie na to, aby potom mali pocit zodpovednosti a ľútosti?

Boli sme blizko katastrófe. Globálnej pandémii sme utiekli len o chlp. A ľudia žijú dalej svojím životom, nezamýšľajúc sa nad tým, čo sa stalo a čo sa mohlo a môže stať.

Čomu sme ale neutiekli, je fakt hrozby pandémie, ktorá visí ako damoklov meč nad celou ľudskou civilizáciou, a že farmaceutické spoločností sú neodmysliteľným zdrojom tejto hrozby.

Dôležité zdroje 

www.naturalnews.com

http://www.truthpublishing.com/bird…

www.NaturalNews.com/025759.html

http://www.google.com/hostednews/ca…

http://www.bloomberg.com/apps/news?…

Ako vyliečiť štítnu žľazu

http://www.lifegen.de/newsip/showne…

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Pridajte komentár

*