Skupina mladých migrantov zaútočila v Nemecku palicami na deti a tínedžerov


Print Friendly, PDF & Email

Skupina mladých migrantov zaútočila v Nemecku palicami na deti a tínedžerov

(Ramon Tomey, Natural News) Skupina 20 mladých migrantov zaútočila palicami na niekoľko nemeckých detí a tínedžerov vo verejnom parku v meste Chemnitz v nemeckej spolkovej krajine Sasko.

Incident sa podľa portálu Remix News stal v parku Konkordia v mestskej štvrti Schlosschemnitz. V policajnej správe o incidente sa uvádza, že „okolo 20 neznámych detí a mladých ľudí náhle zaútočilo na skupinu ďalších detí a mladých ľudí, niektorí palicami“.

Mladiství páchatelia mali „okolo 12 až 14 rokov a tmavšiu farbu pleti,“ uvádza policajná správa. Incident potvrdila aj miestna rozhlasová stanica Radio Chemnitz, ktorá poznamenala, že „útočníci boli zrejme cudzinci“ a „obeťami boli Nemci“.

Dve deti, jedno vo veku 11 a druhé vo veku 14 rokov, boli pritlačené k zemi. V tom okamihu ich útočníci začali udierať päsťami a kopali do nich. Našťastie, dve nemecké deti utrpeli len ľahké zranenia.

Po tomto útoku polícia zastavila skupinu tínedžerov vo veku 12 až 16 rokov v susednom okrese. Aktuálne vyšetrujú, či sa tá istá skupina podieľala na napadnutí nemeckých detí v parku Konkordia.

Chemnitz a ďalšie mestá v spolkovej krajine Sasko trpia násilím migrantov

Noviny Tag24 poukázali na to, že mesto zaznamenáva neustály nárast kriminality kvôli populácii migrantov. Opísali aj niekoľko prípadov, keď migranti spáchali násilné trestné činy.

V jednom prípade Líbyjčan postriekal v júli slzným plynom osem ľudí v jednom obchode v centre Chemnitzu a zranil osem zákazníkov. V oblasti boli hlásené aj masové bitky s mužmi migrantmi.

„Je to stále horšie a horšie,“ hovorí bývalý policajt Michael Specht, ktorý sa stal členom mestského zastupiteľstva za stranu Kresťanskodemokratická únia (CDU).

„Chemnitz sa dostal na medzinárodné titulky v roku 2018 po tom, čo nemecko-kubánskeho muža Daniela H. dobodali na smrť dvaja migranti. Po vražde vypukli v meste nepokoje a napätie priam kypelo,“ uviedol Remix News.

Protiimigračná strana Alternatíva pre Nemecko (AfD) má veľkú podpornú základňu v tomto meste bývalého východného Nemecka. Problematika kriminality a násilia migrantov sa však neobmedzuje len na hranice mesta Chemnitz. V susednom meste Plauen boli migranti zapojení do vlny násilia, vrátane pokusu o vraždu.

(Súvisiace: Gangy migrantov vyhadzujú do vzduchu bankomaty v Nemecku rekordným tempom.)

Prírodná liečba osteoartritídy

V jednom prípade policajti v Plauene oznámili, že 14-ročný Iračan utrpel ľahké zranenie po útokoch neidentifikovaných útočníkov.

„Následne sa prihlásili ďalší mladí ľudia – rumunskí a sýrski občania – ktorých tiež neznámi páchatelia zbili a zranili,“ uviedli policajti. „Polícia vyšetruje nebezpečné ublíženie na zdraví spáchané zatiaľ neznámymi osobami.“

V máji v meste Plauen pobodal Sýrčan Iračana, pričom obeť takmer prišla o život. Bitka medzi migrantmi z Maghrebi zo severnej Afriky a ich kurdskými náprotivkami viedla k tomu, že policajti niekoľkých zatkli v mestskom klube Delta.

„Žiaľ, opakovane sme svedkami škaredých scén násilia a fyzických konfrontácií uprostred nášho mesta,“ povedal starosta Plauenu Steffen Zenner, tiež z CDU. „Je to spôsobené prevažne migrantmi.“

Poukázal na to, že v jeho meste je asi 40 percent ne-ukrajinských migrantov, ktorí by mali opustiť krajinu.

„Prečo federálna vláda nekoná dôsledne? Podľa mňa sme svedkami výsledkov neúspešnej migračnej politiky,“ povedal Zenner. (Poznámka redakcie: Skôr sme svedkami plánovanej migrácie a snahy globalistov o výmenu obyvateľstva v Európe.)

„Koaličná vláda nemá žiadnu rozpoznateľnú migračnú stratégiu. Neexistujú žiadne nariadenia o horných limitoch prisťahovalectva, ako aj o opatreniach na bezpečnosť európskych a národných hraníc, ktoré by sa koordinovane uskutočňovali v jednotlivých krajinách EÚ.“

Záver

Navštívte stránku Migrants.news, kde nájdete ďalšie príbehy o kriminalite a násilí migrantov v Nemecku a iných krajinách.

Tiež si pozrite video, ako Paul Harrell a Lucas Gage diskutujú o pláne Nemecka postaviť stranu AfD mimo zákon, pretože je proti opatreniam na privádzanie ďalších migrantov:

Liečba osteoporózy

Autor: Ramon Tomey, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Potřebují společnost rozeštvat. Osobně jsem víc než přesvědčený, že ty časté atentáty na civilní cíle od údajných Arabů (které najednou z ničeho nic přestaly) byly ve skutečnosti organizované sionistickými tajnými službami. A teď se budou snažit společnost dál rozdělit zevnitř ve snaze vyvolat občanskou válku. Což se jim asi brzy i podaří.

 2. Tak, prosím pekne, mrknite sa na videa zo Stutgartu v odkaze, ako tzv. multi-kulti s jadrovými fyzikmi a inžiniermi z Afriky a Stredného Východu vyzerá.
  Otázka času, kedy niečo podobné sa bude diať i na Slovensku. Na srbsko-maďarskej hranici sa cez víkend strieľalo, 1 mŕtvy, 3 zranení migranti (pozn.: a to Odor tvrdil, že sú neozbrojení), ošetrení v Nemocnici v Maďarsku – určite – grátis, lebo oni utekajú pred vojnou, ktorú ovšem spôsobujú sami na iných územiach..

  Blízky plán fašistickej EÚ za silnej podpory USA a ich sorošovských neziskoviek je – dodať do Európy v krátkom čase ešte cca 2 mln „obohacovačov“.
  Kto ešte tomu nerozumie, tak sa skutočne jedná o výmenu obyvateľstva v EÚ, pretože satanisti sú si vedomí faktu, aká je pôrodnosť v týchto „tmavších“ komunitách a aká je pôrodnosť „bieleho“ obyvateľstva, u ktorého je vysoko podporovaná alternatíva – potratov.
  Otázka 2 generácií a Európa bude „tmavá“ – menej inteligentná (po slovensky – hlúpa), neviem, či viacej poslušná voči globalistickým parazitom a hlavne či – ochotná otročiť kvôli ziskom pre nadnárodné korporácie.

  Ako som už niekde povedala, trochu sa spolieham na to, že na SK nebudú chcieť títo ilegáli zostať, ale Lajnová v Lampeduse cez víkend tvrdila, že ilegálov treba rozhodiť po celej EÚ, čiže zas nejaké – migračné kvóty, ktoré v I. vlne by znamenalo cca 30 tis. nových „občanov“.

  V týchto dňoch sa v parlamente EÚ hlasovalo o zrušení rozhodovacieho VETA, ktoré si v rámci slovenských poslancov – zapredancov – odfajkli – ZA – VŠETCI, vr. Radačovského (okrem Uhríka). V rámci ČR – informácie nemám, možno to tu niekto doplní..

  P.S. Nevidím tie vízie radostne. Jediné pozitívne, čo by sa pre Slováka mohlo udiať je – čím skorší vnútorný rozklad už i tak smradľavo hnijúcej fašistickej EÚ.

  https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/desitky-ozbrojenych-migrantu-rozpoutaly-nepokoje-ve-stuttgartu/

  • A áno, súhlasím s Macechou vyššie, že za týmito ozbrojenými migrantskými atakmi, môžu byť tajné služby, ktorým tieto nepokoje z určitých dôvodov – vyhovujú.

  • Ja bych se nespoléhala na nic ,stačí aby němci z jakýchkoliv důvodu ,třeba nové plandemie /záminka se najde/ uzavřeli hranice a už se jich nezbavíme ,zůstanou nám na krku stejně jako Ukrajinci .Tady v plzenském kraji je plno UK je jim tady dobře ,celé dny se poflakují po obchodech. Ti co mají malé obchody se můžou začít bát protože inžinýři z Afriky nenakupují ale berou zboží bez zaplacení ,ani ve vlastním domě nebude nikdo v bezpečí.

   • Ludia sú posraný,to nikto nemá zbraň ? Ohrozí ma migrant,tak zabíjam,v sebeobrane.

    • presne tak, von z Európy a svinským krokom/!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Nadviažem na môj koment z 19/09/2023 at 0:44
   Článok v odkaze nižšie, ktorý detailne „rozporcoval“ agendu nelegálnej migrácie cez SK + iné štáty, pričom tu cítiť, ako zaznieva silná a už vôbec nie – utajená podpora z EÚ + USA pre vznik ďalšieho fašistického projektu – tzv. Euro-Afriky.

   To znamená, ako hovorím v predchádzajúcom komente vyššie – plánovaná a organizovaná výmena obyvateľstva EÚ za Afričanov, Blízky Východ – disciplinovane šľape podľa Satan-Plánu. V článku je presne popísané, ako sa na – CELOM tom – podieľa Čapútová s jej pro-sorošovskou vládou, ktorá de-facto znovu plní len a len zámery fašistov EÚ.

   P.S. 1- Zaujímavý výrok predstaviteľky EÚ voči fr. novinárovi, ktorému prikazuje (viď video v odkaze), aby nefotil a nenatáčal migrantské tváre (pretože – vzhľadom na vyjadrenie sa jedného-dvoch z „tmavších“ bolo, že neutekajú pred vojnou, ale za lepším ekonomickým životom), by na základe toho nemuseli dostať potvrdenie o pobyte vo FR.

   Maximálne, čo môže nakamerovať a odfotiť, sú – dobre rozumejte – iba tmavšie NOHY (možno aj s chodidlami – nie som istá) migrantov, ktoré pred pár málo rokmi – pápež Fr. na Sviatosti „božej“ – ordinárne umýval a boskával. NASRAŤ!!

   https://cz24.news/video-netocte-tvare-tech-migrantu-ale-jenom-jejich-nohy-francouzsky-novinar-odhalil-ze-ilegalove-migranti-neutikaji-pred-valkou-ale-prichazi-za-lepsim-zivobytim-projekt-euroafriky-bezi/

   P.S: 2 – A toto fakt (nie) JE téma, na ktorej by si politické strany mali zvyšovali svoj predvolebný rating!! (dva výkričníky).

   P.S: 3 – Bola som dnes na cca 6 km prechádzke po hrádzi (štandartná moja trasa), pričom asi po 1,5 km ďalej – dolu (pod hrádzou) medzi stromami a kríkmi, bola počuť z rádia arabská hudba, ktorej sa “ oddávalo“ cca 7 tmavších „občanov“.
   Je to vysoko navštevovaná trasa pre deti, mládež, vdovy, psíčkarov, cyklistov, kolobežkárov..

   Druhá „kolegyňa“ z trasy mi dnes rozprávala, že išla pred dvoma dňami bicyklom – iba pár km za mesto – pričom pod mostom posedávalo (polihovalo) cca 20 „tmavších“. Spiatočnú trasu automaticky volila iným smerom – pre svoju vlastnú bezpečnosť.
   A tento reálny – pravdivo popisovaný – fakt zo života konkrétnych ľudí, už nemôže byť žiaden HOAX, ako to radi prezentujú liberáli + demokrati (Heger a spol.)
   Ku*rva, pýtam sa – PREČO má zas Slovák -dávať Spiatočku?! FUCK!

   P.S.4 – Článok je – ako som až dodatočne zistila – prevzatý z AE, pričom niekto z nás tu mal určité výhrady voči objektivite ich článkov.
   Ja sa snažím mentálne i duchovne filtrovať prevzaté informácie (v rámci reálnych možnosti človeka) a zisťovať, koľko Pravdy na tom – MÔŽE BYŤ, ev. sa jedná o určitú štvavú propagandu.
   V tomto prípade – s článkom – SÚHLASÍM!

   P.S: 5 – Vyššie v komente z 19.9.2023 uvádzam hlasovanie v EÚ parlamente SK-poslancami za zrušenie rozhodovacieho Veta. Podrobné vysvetlenie, pretože došlo znovu k určitej výmene názorov medzi Uhríkom a Radačovským, si (ak chcete byť objektívni) prečítajte na „čerstvom“ odkaze nižšie.

   https://www.hlavnespravy.sk/kto-ma-pravdu-v-spore-medzi-uhrikom-a-radacovskym/3264846

   Vďaka!

 3. Mňa ešte napadá, že pekne v p.erdeli by bolo aj to keby decká migrantov – tak ako na západe napríklad v Nemecku boli zamixované škole – v triedach s našimi. Keď som videl videá zo západu čo tí neprispôsobiví malí obohacovači bezdôvodne robili v škole miestnym tak som mal dosť.Si vezmi – ideš do školy pre syna/vnuka a máš radosť, že odtiaľ odídete obaja vyviaznete živí a zdraví – to je stav veci, čo?

 4. Bolo pre Ajšu ale nielen pre ňu.

 5. Marek Košice

  Čím väčší temperament človek (naživo – v reálnom svete) má, tým bližšie je zvieraťu. Rôzne národy a rôzne rasy majú iný typ temperamentu. Tí „černejší“ majú v priemere citeľne väčší temperament než „bielejší“, a teda sú bližšie zvieratám. To že sú bližšie zvieratám znamená, že sú menej duchovní. Čím človek menej ovláda svoje rozmnožovacie pudy, tým je bližšie zvieraťu a ďalej od skutočného človeka. Preto sme v skutočnosti intelektuálnymi zvieraťami a nie ľuďmi. Človekom sa intelektuálne zviera môže akurát STAŤ, ak vo svojom živote postúpi v sebazdokonaľovaní.

  Problém je v tom, že tieto tmavšie národy sú povahovo výrazne bližšie divokým zvieratám, než napr. my stredoeurópania. Ich migrácia do našich krajín preto pre nás predstavuje výraznú ŤARCHU rozvoja nášho duchovna, ktoré nás približuje k skutočnému Človeku (to je stav, ktorý treba dosiahnuť, nerodíme sa tak). Tieto počerné národy nás SŤAHUJÚ DOLE, sú brzdou duchovného rozvoja človeka v Európe. PRETO BY MALI OSTAŤ TAM ODKIAĽ K NÁM MIGRUJÚ, a svoju „zvierackosť“ si ponechať na svojom území. Je to ako násilné miešanie bronzových a zlatých guličiek. Miesto toho, aby bronzové guličky boli ponechané v samostatnom vreci a zlaté tak isto, satanisti vo vládach ich chcú spolu premiešať za každú cenu. Dôvod – chcú pošpiniť zlato.

  (Zlato nie je najvyššia úroveň, ešte tu máme napr. drahé kamene, diamanty a iné, ktoré sú vzácnejšie než zlato.)

 6. 1/ Politický islám – z mešít do ulíc, zaujatie verejného priestoru, vytláčanie pôvodného obyvateľstva.
  2/ Cielená provokatívna činnosť – skúmanie ochoty sa brániť, klásť odpor.
  3/ V prípade, že išlo o Ukrajincov – gangová vojna, pokus o ovládnutie priestoru. Ukrajinizácia /Chazarmi/.

  Vôbec nezáleží na tom, že tieto útoky vyvolávajú deti – za nimi vždy stoja dospelí iniciátori – či už ako priamy pokyn, alebo manipulácia – štvanie. V našej kultúre tiež ochabuje ochrana vlastných detí – rúška, vakcíny, obmedzovanie výuky a voľnočasových aktivít, legalizácia drog, legalizácia pedofilie, liberastizmus, celková debilizácia. Teda – dospelí voči deťom hrubnú a strácajú ochranný reflex. A inde – deti sú priamo zneužívané o. i. aj na džihád, a nemyslite si, že ešte nenastalo miešanie kultúr v Európe! Je v plnom prúde! Ledva dvadsaťroční bieli nosia moslimské brady! Lebo ich fascinuje Islámsky štát! Chcú byť dospelejší – ako infantilní „bojovníci“ z videohier.

  To „najnevinnejšie“ čo sa tam v Nemecku mohlo stať, by bola obyčajná bitka výrastkov – aj my sme po sebe strieľali z prakov matice a oceľové guličky. A tiež prebiehali tzv. zástupné vojny fanúšikov roznych futbalových klubov – také malé chuligánstva. Bili sme sa deti z jednej ulice.

  V týchto časoch udalosti nafukujú a zneužívajú médiá – potrebujú ľudí emocionálne nasrať aj vystrašiť zároveň. Ale ľudia už sú apatickí – covid teror a lockdowny ich nauťili myslieť len na seba, nie na to, aký riadený pohyb prebieha v spoločnosti. To najhoršie je, že tí, ktorí riadia štát nám zakazujú pri všetkých príležitostiach brániť sa! A tomu NASRAŤ!!! Nielen v Nemcoch masírujú kolektívnu vinu za WW2, ale to robia aj na Slovensku – všetkých našich predkov označujú za fašistov. Liberasti proti celému národu! A ľudia tie bejzbolky do rúk stále neberú. ???

 7. Kapitalizmus vojna bieda hnus – následky budú ešte horšie. Východisko – likvidácia kapitalistického spoločenského zriadenia a nastolenie socializmu

  • oldmarxista pamprlik

   velmi mudre ale nachadzas sa na zoskupeni blaznov co veria na plochozem a mimozemstanov a samozrejme na to ze celi kapitalizmus im pokazili pajzaty globalisti asteckeho pripadne chazarskeho typu.Ale treba stale dufat.

 8. Mali sme (v)stúpiť radšej do ho*na a nie do uhnie! Aj referendum bolo akosi podozrivo úspešné po predošlých s účasťou okolo 20%! Je možnosť vystúpiť – tak to urobme čím ihneď! A teraz vo voľbách voľme takých zástupcov, ktorým bude ležať na srdci blaho národa a nie vlastný prospech! Dokážeme sa aspoň na tom zjednotiť? Sú takí? A čo treba urobiť aby takí boli a boli nielen kontrolovateľní, ale aj odvolateľní a v prípade prešľapu či vlastizrady potrestateľní !!!

  • Do EU sme vtúpili referendovým podvodom vtedajšej vlády SR – účasť bola len 48% – vyrobili 52. Nedávne vyjadrenie prezidenta Gašparoviča

   • Všechno je tu podvodem,manipulací přes media ,filmy,církev ,lživé osnovy ve školách ,programování podle zájmů cizáků.

    • V 8/2023 som dočítala knihu, ktorú som si kúpila ešte v r. 2011, pričom vtedy ma neoslovila tak, aby som ju vnútorne v pohode absorbovala.
     Tá kniha sa volá – Falzifikátori – autor: Antoine Bello (FR).
     Detailne popisuje paranoidný svet tajnej medzinárodnej organizácie CFR (Consortium of Falsification of Reality, pôsobiaca v 5-tich kontinentoch a vo viac ako 100 štátoch), ktorá falšuje formou vysoko prepracovaných a neskutočne sofistikovaných metód – SKUTOČNOSŤ – a to prostredníctvom silnej Moci informácií, ktoré formujú naše predstavy o Svete, spájajúcich sa s magickou silou slov, ktoré tento svet menia podľa požiadaviek – v tomto prípade – CFR.

     A to spomínam mystifikáciu faktov z nášho, resp. minulého storočia, ergo z našej krátkej minulosti, kam nám ešte pamäť siaha..
     Nechcem si predstaviť, do akej hĺbky musela byť „prispôsobená“ duchovná i materiálna história človeka a dejiny Sveta, národov z období spred niekoľkých storočí i tisícročí, na ktoré v t.č. nemáme reálny (iba sprostredkovaný) informačný dosah.

     https://www.pantarhei.sk/6136-falzifikatori-antoine-bello

     P.S: Napriek všetkým týmto sionisticko-satanistickým žoviálnym podvodom verím, že ešte počas môjho Života sa po malých dúškoch (aby to hlavne – spiace ovce – ihneď nehodilo o zem) začneme z Vyšších sfér dozvedať skutočnú – reálnu PRAVDU..
     Ten Čas – už nie je natoľko vzdialený..

     https://www.instagram.com/p/Cap3-W-tdAy/

   • V ČR to bylo něco málo nad 30 procent pro vstup do EU. Je naprosto evidentní, že celé Evropě byl tento proces vnucen, zejména pak neustále se opakujícími referendy s neustále se měnícími dispozicemi, až bylo dosaženo „souhlasu nadpoloviční většiny“ nikoliv občanů – jak vyžaduje ústava, ale těch co se zúčastnili.
    Projekt EU je s dílny Iluminátů a zneužívá takzvané „demokratické principy“ konstrukcí všemocné mocenské hierarchie, nikým nevolené, nepotrestatelné, vládnoucí formou fašistické diktatury.
    A to bez možnosti tento spolek opustit. GB byla zářnou vyjímkou jen a proto , že zde sídlí část globální finanční Rotšildovské mafie. (London City – stát ve státě -globální obchod s Opiem, Drogami, Jeden se zdrojů financí pro operace NSA, CIA).

  • Víc jak 30 let volíte politiky,strany které tu slibovali blaho národa -Mečiar,Dzurinda Fico ,Matovič /teď pro krátkou paměť lidí bude zase Fico/ . Co musí ještě udělat aby se lidi vzbouřili a přestali je konečně volit? Už nám vzali pomocí volených zástupců,zrádců všechno. Zástupce kterému leží na srdci blaho národa se tam buď nedostane/nepustí ho tam/ ,nebo ho zlikvidují jako Dubčeka.

 9. Tajná zpráva společnosti Pfizer odhaluje, že společnost od února 2021 VĚDĚLA, že její mRNA vakcína proti COVID-19 zabíjí lidi

  https://aktax.cz/tajna-zprava-spolecnosti-pfizer-odhaluje-ze-spolecnost-od-unora-2021-vedela-ze-jeji-mrna-vakcina-proti-covid-19-zabiji-lidi/

 10. Jas pro ty které zajímá jiná nepolitická cesta . Cesta ke svobodě byla vždy těžká ,často promáčená krví našich předků ,protože věřili zástupcům .
  https://www.youtube.com/watch?v=Mf0E8gzMGQI

  • Momentálně se snažíme rozjet setkávání na vysočině…

   • Ja jedu teď v sobotu 23.9. do Plzně . Setkávají se tam delší dobu a pravidelně takže se k nim přidávám a poznám nové, stejně smýšlející přátele zoči voči . Běží to v celém Československu přes pomocné ruce deržavy . Žádné registrace ,žádné poplatky, žádné podpisy ,plané sliby a to se mi líbí, radit a pomáhat si navzájem. Protože v tom bahně jsme společně všichni a čím víc nás bude mimo ně /politiky,politické strany / tím rychleji se z toho dostaneme .To je i moje osobní motivace ,žít konečně v klidu.

 11. Politická deklarace OSN o pandemii požaduje globální přístup k vakcínám a digitální zdravotní dokumentaci

  https://aktax.cz/politicka-deklarace-osn-o-pandemii-pozaduje-globalni-pristup-k-vakcinam-a-digitalni-zdravotni-dokumentaci/

 12. Tohle je na zamyšlení :
  Otroctví mysli je nejhorší formou otroctví .Dává ti iluzi svobody takže svému utlačovateli věříš , zatímco on vytváří nepřátele z těch,kteří se tě snaží osvobodit ,nebo ti aspoň otevřít oči !
  Bagatelizace, pomluvy,zesměšňování všech a všeho co by mohlo ohrozit plány globalistů a nový světový řád.

  • Svoboda není jen pojem či nějaká psaná garance, Svoboda je nedílnou součástí jednání a konání každého jedince, podstata je jednoduchá: Nenechat se zotročit. Mainstreamová média produkují hromadný Mind Control a vedou každého „dobrovolně“ do bodu „dobrovolného souhlasu“.

   Ale jejich jediným holografickým produktem je tento 3D Matrix – ve východní literatuře najdete pojem Klam Májá. A ten bude existovat jen po dobu spánku, čím větší část populace se probudí, tím více bude jeho „Moc“ slábnout.

   Proto to šílenství, které prožíváme, spočívá především v umělé tvorbě umělých naprosto fantasmagorických problémů – mají jediný účel, udržet vše co nejdéle ve spánku a tím zakrýt skutečný stav věcí.

 13. Tak jako bilderberci inovují (mají kývače bruselon), taky kdysi milovali dětské armády co táhli evropou a brali vše šmahem kromě jejich zámků a hradů. Nic nového, obnovují staré „dobré časy.

Pridajte komentár

*