RSV vírus zavliekli do populácie vakcíny proti detskej obrne. Dnes životy ľudí ohrozujú RSV vakcíny od Pfizeru


Print Friendly, PDF & Email

RSV vírus zavliekli do populácie vakcíny proti detskej obrne. Dnes životy ľudí ohrozujú RSV vakcíny od Pfizeru

(Ethan Huff, Natural News) Obávaná „nová“ choroba známa ako RSV, čo je skratka pre respiračný syncyciálny vírus, je objektom záujmu novej RSV vakcíny od spoločnosti Pfizer pod menom Abrysvo.

Uvedomujú si ľudia vôbec skutočnú históriu ochorenia RSV a toho, ako ho v skutočnosti spôsobili farmaceutické firmy svojimi pôvodnými vakcínami proti detskej obrne?

Je to naozaj pravda! Vakcíny proti detskej obrne, ktoré dostali naši rodičia a starí rodičia, obsahovali opičí vírus nazývaný coryza.

Po tom, čo bol tento vírus vpichnutý do desiatok miliónov ľudí na celom svete, ho medicínsky establišment potichu premenoval na RSV, aby zakryl jeho skutočný pôvod ako choroby vyvolanej očkovaním.

Väčšina ľudí dnes nemá ani len poňatia, že RSV je v podstate vedľajším účinkom vakcíny a milióny ľudí sú tlačení do očkovania vakcínou Abrysva, údajne pre svoju vlastnú „ochranu“.

Dňa 21. augusta 2023 americký Úrad pre potraviny a liečivá (FDA) v tichosti schválil vakcínu Abrysvo. Odporúčajú ju dokonca aj tehotným ženám napriek tomu, že výrazne zvyšuje riziko predčasného pôrodu a mnohých krátkodobých a dlhodobých zdravotných komplikácií pre dieťa, ktoré z toho vyplývajú.

Ak by vakcíny proti detskej obrne neboli nikdy aplikované obyvateľstvu v masovom meradle, po ktorých v priebehu rokov nasledovalo množstvo ďalších vakcín obsahujúcich skryté vírusy ako napríklad opičí vírus SV40, pravdepodobne by ani nenastala „kríza s RSV“. Ak teda predpokladáme, že ide o reálnu a nie len farmaceutickým priemyslom nafúknutú hrozbu.

Napriek tomuto všetkému dostal starý známy zloduch Pfizer zelenú na vypustenie ďalšej smrteľnej hrozby na ľudstvo. Pfizer o svojej novej vakcíne hrdo vyhlásil, že je jedinou vakcínou proti RSV, ktorá je v súčasnosti na trhu pre starších ľudí a tehotné ženy.

„Pfizer je v súčasnosti jedinou spoločnosťou vyrábajúcou RSV vakcínu, ktorá pomáha starším dospelým, ako aj dojčatám prostredníctvom očkovania matiek,“ pochválil sa Pfizer v septembri 2023.

(Súvisiace: V roku 2022 experti Lyn Redwoodová, Dr. Meryl Nasová a Dr. Ryan Cole varovali prezidentského kandidáta Roberta F. Kennedyho, Jr., že vakcíny proti RSV musia byť zastavené, pretože sú nebezpečné.)

Európska únia schválila vakcínu Abrysvo pre dospelých nad 60 rokov a tehotné ženy

Len dva dni po tom, čo FDA schválila vakcínu Abrysvo v USA, Európska únia udelila celoblokové povolenie na jej uvedenie na trh pre dospelých vo veku 60 rokov a starším, ako aj tehotným ženám.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Asi mesiac po tom dala vakcíne Abrysvo zelenú aj Regulačná agentúra pre lieky a zdravotnú starostlivosť Veľkej Británie (MHRA), v podstate pre tie isté demografické skupiny, a to na základe odporúčania Spoločného výboru pre očkovanie a imunizáciu (JCVI).

Odvtedy sa vakcína Abrysvo zaviedla aj v Kanade, zatiaľ čo podobná vakcína proti RSV s názvom Arexvy vyrábaná britským farmaceutickým gigantom GlaxoSmithKline (GSK), bola schválená v Austrálii.

„Vakcíny spoločností GSK a Pfizer proti RSV sú podobné,“ uviedol portál Medical Xpress.

„Obe obsahujú malú zložku vírusu, nazývanú prefúzny proteín. Vakcína Abrysvo od Pfizeru bola testovaná na tehotných ženách a následne schválená v Spojených štátoch amerických a EÚ, no zatiaľ ešte nie Austrálii.“

Del Bigtree zo známej relácie The Highwire preskúmal príbalový leták vakcíny Abyrsvo. Poznamenal, že zvyšuje riziko predčasného pôrodu, nehovoriac o tom, že obsahuje toxické „tlmiace“ zložky, ako sú polysorbát-80 a zvyšková DNA z proteínov hostiteľských buniek z bunkových línií čínskych škrečkov, na ktorých bola vakcína vypestovaná. .

„RSV pochádza z opičieho vírusu, ktorý sme zavliekli na ľudí pri výrobe vakcíny proti detskej obrne,“ povedal Bigtree po objave.

Ako vysvetlil portál The Exposé, poliovírusy určené na použitie vo vakcínach sa kultivujú na tkanive opičích obličiek a na pridružených bunkových líniách. Toto tkanivo je prirodzene infikované opičími vírusmi a inými mikroorganizmami a činidlami, ako sú prvoky a améby, ktoré nemajú čo robiť v ľudskom tele.

Pokiaľ to my ľudia aj naďalej dovolíme, farmaceutický priemysel bude pokračovať v ničení nášho zdravia a našich práv. To nesmieme pripustiť!

Viac informácii o tejto téme nájdete na stránke BadMedicine.news.

Prírodná liečba osteoartritídy

Autor: Ethan Huff, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. „pochádza z opičieho vírusu, ktorý sme zavliekli na ľudí pri výrobe vakcíny proti detskej obrne“ – prestaňte vyrábať vakcíny a v nich to svinstvo, ktoré VY nazývate vírusmi!

 2. Marek Košice

  Odkaz pre „Holistický prístup“ (pretože už asi nebude čítať starú diskusiu)…

  Píšeš tento blud : „je to presne opačne – muž je bytosť hmoty; žena je bytosť duchovna (ak ide o človeka) – muž je živiteľ a ochranca – žena sceľovateľ, udržiabvateľ a harmonizér (ak ide o človeka) – jedine spojením muža a ženy v jeden celok – za predpokladu splnenia všetkých nutných podmienok – dochádza s spriechodneniu toho, čo pomenovali „sila kundalíni“ – ide o otvorenie a spriechodnenie kanála a tým napojenia do Vševedomia.“

  1. Žena je (oveľa) náročnejšia na peniaze a majetok muža, než muž na peniaze a majetok ženy.
  2. Ak muž nemá auto, tak u ženy získavá výrazné „mínus“. Naopak to platí len v ojedinelých prípadoch (ak je napríklad žena bez auta bydliskom „odruky“ a chce, aby ju vozieval muž, a jemu sa to PRÁVOM nepáči).
  3. Ženy sú od prírody HYPERGAMNÉ, čo v praxi znamená, že žena sa SKUTOČNE uspokojí len s takým partnerom, ktorý je LEPŠÍ (úspešnejší, váženejší, bohatší, vzdelanejší) než ona… HYPERGAMIA JE ZNAKOM DUCHOVNA? Naopak – je ANTIDUCHOVNÁ…
  4. Z dôvodu ženskej hypergamie (MIMOCHODOM, JE TO „DAR“ OD SATANA) existuje určité jednociferné percento mužov, ktorí si vrznú 3x za život alebo vôbec (ak si nezaplatia prostitútky), pretože ŽENY ICH ÚROVNE si uchmatli LEPŠÍCH OD NICH SAMOTNÝCH, pretože mužmi SVOJEJ ÚROVNE pohŕdali…
  5. ŽENY SÚ FASCINOVANÉ PREDSTAVITEĽMI MUŽSKEJ INTELIGENCIE ČI SMOTÁNKY….fankluby mysliteľov, spisovateľov, spevákov, hercov, vizionárov, atď…. SÚ PLNÉ ŽIEN…….. Videl si už, aby muži boli fasinovaní predstaviteľkami ženskej inteligencie? ……….Ak muži (nie homosexuálni, tí sú výnimkou) patria do ženských fanklubov, tak tie ženy AKO OSOBNOSTI neobdivujú, obdivujú na nich len telo……. Prečo? Pretože na žene sa dajú obdivovať len tieto veci : TELO (a veci s ním spojené, napr. sexualita), MATERSTVO (oddanosť deťom), ŠIKOVNOSŤ V ŽENSKÝCH DOMÁCICH PRÁCACH….
  Týmito faktami NECHCEM ženy uraziť, ale uznajte………….PRE VÁS SAMOTNÉ SÚ MUŽI ZAUJÍMAVEJŠÍ AKO ŽENY, V KAŽDEJ JEDNEJ OBLASTI. Pre nás mužov ste ženy zaujímavejšie len v sexuálnej a citovej oblasti (pretože chceme mávať erotiku so ženou, ľúbiť ženu).

  Chcete vedieť, prečo to tak je, milé ženy? …Nech sa páči…
  1. Ste NELOGICKÉ tvory…… Plne vás ovládajú NERIADENÉ emócie…na úkor logického uvažovania…
  2. Domnievate sa, že váš partner je TELEPAT a vie čítať vaše myšlienky…. A keď zistíte že nevie, tak ste nasr*té…
  3. Ženský kolektív je PLNÝ FALOŠE. Kde sa na to hrabe mužský kolektív…
  4. MENŠTRUAČNÝ CYKLUS ktorým „trpíte“ zapríčiňuje, že v priebehu jedného mesiaca (celé roky rokúce…) máte KOLÍSAVÝ vkus na mužov….V priebehu JEDINÉHO MESIACA…..
  5. Ste HYPERGAMNÉ, a teda mužov „bičujete“ svojimi prehnanými nárokmi na nich….
  6. (najdôležitejší bod)…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….VAŠA LÁSKA VOČI PARTNEROVI JE SILNO PODMIEŇOVANÁ……………………………….DENNE „TESTUJETE“ PARTNERA, ČI JE TO „STÁLE TEN PRAVÝ“………………..VAŠA LÁSKA K PARTNEROVI „KOLÍŠE“ ZO DŇA NA DEŇ, ALEBO Z TÝŽDNA NA TÝŽDEŇ……………………..

  „HOLISTICKÝ PRÍSTUP“, KDE TU VIDÍŠ DUCHOVNO??? MôŽE BYŤ V SILNO PODMIEŇOVANEJ LÁSKE OBSIAHNUTÉ DUCHOVNO??????????????????????? NIE……….. Môže byť v HYPERGAMII (brutálne zvieracia črta) prítomné duchovno???? NIE………..Tak čo trepeš???????? Si úplne mimo……….

  ŽENA JE PRÁVEŽE EMOCIONÁLNE ZVIERATKO „NUMERO UNO“……… Bezpodmienčne miluje len svoje dieťa/deti………..Ako „samica zvieraťa“………… Muž je len zneužitý na oplodnenie a výchovu/finančné a majetkové staranie sa……..

  ***********AK ŽENA POVIE VETU : „MÁM TAKÉ VYSOKÉ NÁROKY NA MUŽA AKÉ MÁM, PRETOŽE…………JA MU DÁM DIEŤA!!!………“, tak……………….KLAME……………….Žena NIKDY „nedá“ mužovi dieťa……………… ŽENA HO DÁ SEBE…………….Pretože ženu materstvo napĺňa omnoho viac, než muža otcovstvo (nepíšem, že muža otcovstvo nenapĺňa, píšem o intenzite)…………

  „ZDOKONAĽ SA OSOBNOSTNE A PRACOVNE ČO NAJVIAC, A DÁM TI DIEŤA, POCHOP…..ŽE CHCEM PRE DIEŤA TO NAJLEPŠIE, TAK MUSÍM BYŤ VEĽMI NÁROČNÁ NA PARTNERA…..“ ……………….asi nejak takto to vníma väčšina žien…………..otázka znie………………. AKO SA ZDOKONAĽUJÚ ONY SAMOTNÉ?

  NIJAKO, LEN FYZICKY (AK VôBEC) !
  Preto my muži proste NEMÁME ČO obdivovať na ženách, a najviac milujeme svoje mamy (pokiaľ ich máme milujúce…), pretože LEN MAMA (a možno sestra, ak ju máme) NÁM DÁ BEZPODMIENEČNÚ LÁSKU………………..ŽENA DÁ BEZPODMIENEČNÚ LÁSKU LEN TOMU, KTO JE JEJ KRV…………………….. Partner NIE JE „TÁ ISTÁ KRV“ s partnerkou………….A VŽDY TO POCÍTI……………Vždy bude „pranírovaný“…………POKIAĽ…POKIAĽ nie je OVEĽA LEPŠÍ, než jeho partnerka………… LEBO LEN AK JE CITEĽNE LEPŠÍ NEŽ ONA (aspoň v jej očiach), LEN VTEDY je žena spokojná.

  A teda – ŽENA A PÝCHA IDE RUKA V RUKE………….Otázka na vymletého „HP“ – čo má PÝCHA spoločné s duchovnosťou? H*VNO…………….

  Stále budeš tvrdiť, že ženy sú duchovnejšie? Mohol by som vymenovať desiatky rôznych príkladov, kde ženy prejavujú svoju pýchu……SÚ ŇOU PRESIAKNUTÉ (niektoré ju ale potláčajú, no to na veci nič nemení)……….. Takže sa spamätaj. ŽENY LEN TÚŽIA PO HARMÓNII A BEZPEČÍ…………..ALE DUCHOVNO ICH (až na vzácne výnimky) NEZAUJÍMA…………………….HARMÓNIA NEMÁ NIČ SPOLOČNÉ S DUCHOVNOM………Harmónia vo vzťahu = HARMÓNIA VO FIRME………..Pretože vzťahy sú „BIZNIS“…. Ak to nefunguje, tak „ČAU, PA“……..rozviažeme náš spoločný „biznis“ (manželstvo, partnerstvo)…….AJ GATES CHCE HARMÓNIU VO SVOJEJ RODINE A V BIZNISE………….Je Gates duchovne založený? …

  Otvor oči. 😉

  • Nastav si na komentároch aspoň kilometrovník. Už sa tu z teba stal grafoman. Chceš sa nám dostať do hláv? Ale ja ťa nečítam – a čo s tým spravíš?

  • „Keď človek rozjíma nad zmyslovými objektami, priľne k nim. Z toho sa rodí žiadostivosť a zo žiadostivosti povstáva hnev. Z hnevu vzniká ilúzia a z ilúzie zmätená pamäť. Keď je pamäť zmätená, dochádza k strate inteligencie a so zánikom inteligencie človek opäť poklesne na hmotnú úroveň.“ Bhagavad-gíta 2.62-63

   • Akurát to slovo „rozjíma“ je mimo misu. Ostatné je ako-tak správne. A je to naozaj pravda o tomto svete na Zemi pretože mnohí ľudia neopodstatnene hromžia, zabíjali by najradšej ak by mohli a tí ktorí môžu aj tak konajú, iní zasa dňom aj nocou plačú, trúchlia, spomínajú na niekoho alebo na niečo a odtrhnúť sa od toho nevedia – nevidia ako je ktokoľvek a (čokoľvek) „zaradený“ v na pôsobení kolobehu Vecných nezničitelných Zákonov. Nevidia celkový obraz. Ani jeden taký vyšinutý postoj a stav človeka nepochádza z jeho vnútra ale len z práce rozumu a premýšľania kedy rozum dostáva „voľnú“ roku aby bezuzdne hodnotil kohokoľvek a čokoľvek.
    Je to otroctvo rozumu – ich rozumu, ktorý sa zo svojej podstaty nedokáže odtrhnúť od materiálnych vecí. A tým nemyslím len hutnú hmotu, ktorá je zmyslami viditeľná ale aj myšlienkovú činnosť človeka pretože aj to sa celé deje len v hmotnej rovine – i keď v trocha jemnejšej úrovni hmoty, ktorá je hmotnymi zmyslami neviditeľná, nezistitelná. A do tejto pasce spadli tí, ktorí síce prekonali nástrahy hmotnej úrovne ale svoje rozumové „bohatstvo“ korunované vzdelaním považujú za niečo čo im je nadovšetko na svete a celkovo fungujú a rozlišujú LEN na tomto základe – a to je zasa len o hmote i keď na jemnejšej úrovni hmoty.
    Takže jak ľudia ktorých ovládajú ken pudy na tisíce spôsobov tak i intelektuálovia žijúci len rozumom – logikou patria do jedného vreca – s názvom „otroci rozumu“. Odtiaľ ten tie vojny, plač a bezdôvodné trápenie stámilónov – v prvom rade odtiaľ a nie od elít a síl Zla. Elity Zeme a sily Zla ten stav – žitie len rozumom len využívajú a podporujú ku svojmu prospechu.

  • Práve dorozprával n-tý syn Satana!

   Tak Mareček – ži si ten svoj pos*atý satanistický život a nebuď tak zákerný, že Ty – ak si nešťastný, tak si praješ – že nech sú tu VŠETCI – tragédi! Nie!

   Najväčší tragéd si tu TY! A vidím, že žiadne vnútorné páky nemáš, aby si to vo svoj prospech – dokázal – zmeniť – napriek tu – veľa konštruktívnym komentom, napriek IM ..

   Pre Teba osobne – pre Marečka-Sataníčka – modlitba:
   Ó Satan môj – pomôž mi, som v koncoch!! Ako mám ďalej žiť? Už mi tu (na tomto webe) NIKTO neverí!!

   Tak sa prebuď, Mareček – Sataníček!

   • Israismael

    Ajsa veď on sa pozerá na všetko na tejto zemi len hmotnym videnim ,preto vidi len hmotu a telo a nič vyššie (v obrazoch ducha) ..popritom čo sa týka hmoty ,teda mozgu ženy,lebo aj mozog patrí k hmote má aj pravdu .Lebo tento hmotný nástroj u ženy naozaj rozmýšľa tak ako rozmýšľa a mnohé ženy sú totálne skazené ..v Tom má pravdu ..On Marek však nemôže mať v duchu obrazy ,lebo duch je naekativny.. Teda On všetko vníma len hmotnym predným mozgom bez ducha ,preto má len čisto pozemské vnímanie a nevie precítiť ani to že každý človek či muž či žena má ducha ..rozdiel je u človeka v tom ,že ako je taký ľudský duch vyvinutý alebo nevyvinuty,preto sme aj rozdielny v duchovnej akosti ..u neho je vyvinutý len predný mozog a rozum pre pozemský pocit a nemôže preduchovnit vlastným duchom svoj pozemský rozum ..Ak by tak urobil mohol by potom konečne citom vnímať aj vyššie duchovné obrazy cez zadný mozog ,ktorý je anténou na príjem duchovna ..on má zadný mozog ako väčšina ľudí zahrabany a nemôže zadný mozog vstupovať do vlákna rozumu aby mu rozum sprostredkoval obrazy z vyšších sfér a aby tomu vyššiemu porozumel ..je takzvane prikovany v pozemskom ..bez vzletu …ale to sú miliardy ľudí ,nie len on

    • Marek Košice

     (Ajšin príspevok som nečítal, tvoj ale áno)

     Israismael, ak muž netúži po dieťati a teda sa nechce stať otcom, pozerá sa na ženu triezvejšie. Nehľadá v nej totiž matku svojho dieťaťa/detí, ale LEN PARTNERKU PRE SEBA.
     Píšeš hlúposti o tom, že vraj „vidím len hmotu, telo a nič vyššie“… Tantrický/taoistický/alchymistický sex so ženou (ktorá v sebe hromadí svoju sexuálnu & duchovnú energiu) je totálny BALZAM pre dušu a telo. Je pravdou (neznášam klamať, takže nemám problém to priznať) že niečo také nezažívam (ženy sa totiž odmietajú vzdať orgazmu v 99% prípadoch, sú rovnako závislé ako muži…), ale tak ako viem, že mučenie detí je niečo NESKUTOČNE STRAŠNÉ, tak viem, že takýto typ sexu je niečím NESKUTOČNE KRÁSNYM (ja som orgazmoval počas sexu len 4x za život, ale nepoznal som ženu, ktorá by sa pravidelne „nevybíjala“).

     ALE NASTÁVA PROBLÉM, pretože žena je tvor CHAOTICKÝ, NELOGICKÝ (bože….TVRDIA TO O SEBE SAMÉ, tak ma nikto neobviňujte z „hejtov“ proti nim)…… To čo riešia ženy ma totálne nezaujíma (dlhé telefonáty o bludoch – šaty, dekorácie, ohováranie žien, nadšenie z nejakej mužskej lokálnej či svetovej celebrity…ach jaj… :D)…… Ich PODMIEŇOVANÁ „LÁSKA“ voči partnerovi je proste TOTÁLNYM SKLAMANÍM…………. No a keďže sa nechcem stať otcom a teda v žene nehľadám mamičku nášho budúceho dieťaťa/detí, tak vzhľadom na to všetko čo som popísal…….MI ŽENA VIE „DAŤ“ LEN TÚ SEXUÁLNU ALCHÝMIU, nič viac……… Proste vychutnávanie si jej tela + alchýmia sexuálno-duchovných energií, ozdravovanie duše a tela prostredníctvom toho………….. To je tak všetko…….Nič iné mi žena (nebavím sa o mamke či sestre, TO JE JEDNA KRV, a teda ma vidia inak, než žena, s ktorou nie sme pokrvná rodina) nemôže „dať“………. STRAŠNE MA TO MRZÍ, ale je to tak…… Totiž žena VŠETKO POKAZÍ svojou hypergamiou, nelogičnosťou, pýchou a výrazne podmieňovačnou láskou voči partnerovi…………A LEN POČAS SEXUÁLNEJ ALCHÝMIE žena tieto veci „NEPOUŽÍVA“……..je od nich na chvíľu (desiatky minút až pár málo hodín) OSLOBODENÁ………………. Amen. 🙂

     • Israismael

      Dobre teda MzK..v mnohom máš pravdu,uznávam ..žena dnešných časov naozaj zlyhava …Dokonca Abdrushin píše že žena zlyhala ako žiaden tvor vo stvorení ..Pretože ….ale to si prečítaj tu https://abdrushin.szm.com/ars2.html
      Prečítaj si 16ku …a môžeš aj 14ku… Žiadne bludy to nie sú ,je to od Toho ktoreho často spomínam ,ktorý to ako Duch Pravdy napísal v prepojení na Najvyššie miesta vsehomiru ..

     • Marek Košice

      Israismael : Poobede si to prečítam.
      Inak k mojim príspevom : K ženám necítim nenávisť, cítim voči nim veľké sklamanie. To je rozdiel. Ale podľa mňa je takto žena „smerovaná“ SCHVÁLNE. Jej NEDOKONALOSTI (spôsobujúce utrpenie mužom) sú SCHVAĽOVANÉ……..

      Kto vložil do žien HYPERGAMIU? …..Hypergamia je len PROGRAM…….Od koho? No od Satana (stvoriteľa Zeme, tiel a mozgu)….

      NEBYŤ ŽENSKEJ HYPERGAMIE, muži by nemali potrebu stať sa bohatými, mocnými…..
      Nebyť finančného/majetkového bohatstva, NEBOL BY KONZUM (prírodné zdroje, otroctvo v krajinách tretieho sveta, ale aj v civilizovaných krajinách…)…
      Nebyť VEĽKEJ MOCI, nebolo by toľko zla…….

      VŠETCI VIEME, AKO SÚ ŽENY PRIŤAHOVANÉ MOCNÝMI MUŽMI……… Keby to tak nebolo, neexistovali by žiadne „zvieratá“ s mocou…..

      *******************************Čo myslíš, čo bolo skôr? MOCNÝ MUŽ, ALEBO ŽENA, KTORÁ CHCELA MOCNÉHO MUŽA, A TEN SA NÍM NA JEJ POPUD (čím sa vlastne stal jej služobníkom, aj keď si to neprizná…) STAL?****************************

     • Israismael

      Pozri Marek …s tými ženami si blízko pravdy,ale čo sa týka toho Satana ,ktorý ani nie je to hlavne zlo ,lebo tým hlavným zlom je Lucifer ,ktorý je skutočný a nie je to žiadna fikcia a pod..,tak s tým sa mýliš že on tvoril túto zem ,programy a pod..
      Dávaj pozor teraz a rozmýšľaj :Tvorit môže z najvyššej možnej sily a vôle ,na základe jeho Božích zákonov jedine Najvyšší Stvoritel-Boh ..On je z prirodzenosti Stvoriteľ všetkého,lebo všetko pochádza z jeho Božského vyžarovania …každá čiastka ,častica,hmota ,v každom priestore a aj na Zemi ..Inak to nedokáže nik a ani Satan ,pretože diabol Lucifer ,či podľa tvojho teda ten Satan nie je z podstaty tvorca ,nemá tu silu v sebe aby mohol vytvárať planéty ,nejaké veľké celky a pod …proste on je padly anjel , veď kedysi Lucifer žil vo vysokých sférach blízko Boha ,bol poslaný dávno pred miliónmi rokov k Zemi aby napomohol prvým ľudským bytostiam, ale nie fyzicky mal pomáhal ľudstvu ale tzv ,našepkavanim“ nových znalostí ..On však zlyhal ,nerobil to čo mal robiť podľa vôle Božej ..Fyzicky ho nikto z ľudí nevidel ,z podstaty rozdielnosti tiel to nie je možné ..V Tom musí platiť boží zákon a žiadne čary mary fuk ..On nemá hmotné telo a ani on sám sa nezhmotnuje do hmoty a ani na Zem ..
      Toto čo som napísal a ak si dával pozor vylučuje tvoju teóriu že Satan stvoril túto Zem..
      Boh stvoril túto Zem a všetko na nej ,tj vody ,hory skaly ,zvieratá ,nakoniec človeka ..Človek však postupom času ako sa odpojil od Boha stvoril pozemské ,,peklo“ lebo začal žiť v temnotach,odpojil svojho živého ducha a nahradil ho rozumom a tým sa napojil žiaľ aj na temno a všetko išlo iným smerom než zamýšľala vôla Boha.. Nikdy však netvorili Zem temný padly anjel…Nemôže ,nemá na to silu Najvyššieho Tvorcu..a nemôže to robiť ani v zmysle hokus pokus- stane sa planéta Zem – abraka dabra ..Dúfam si ma kúsok pochopil ..Človek je vinný za všetko zlo a programy ktoré žijeme ..

     • palec hore. Tiez neplanujem byt otcom, ciste z dovodu kam sa tento svet ubera, a nie som ochotny zotrocit seba aj mojho potomka. a chovanie zien je ako pises mnohokrat ake pises

   • mareček podajte mi péro ať ti do napíšem v stenografii to je tesnopisom °°v nom sa určite vyznáš si predsa vševedko ty nevedko jednooký ++

   • Janko Hraško

    Pre ajšu. Ste trochu trápna. Ste sa v tom našla? Nastavil Vám Marek zrkadlo? Moja celoživotná skúsenosť so ženami je presne taká istá.

    • Janko Hraško,
     ste naivný, ak si myslíte, že čítam tie dlhosiahle nudné a dokolečka sa opakujúce elaboráty od Marečka.
     Nemám zas toľko času..

     A čo sa týka Vás, Janko Hraško, tak mi je Vás úprimne ľúto, že nemáte šťastie na ženy. Ale čo už, taký je život.

     P.S: Či to nie je náhodou tým, že muž (napr. Vy, alebo i Mareček) hľadá dokonalú ženu, pričom žena zas hľadá dokonalého muža. Takže títo dvaja ľudia nemajú šancu sa spolu stretnúť..

     Rozumiete tomu, Janko Hraško?

     • aky je Vas vysneny muz? ,,ake by mal mat vlastnosti a ctnosti? Na toto si odpovedzte a mozno sa prepadnete o hanby jak blizko k tej pravde ste,, kotru ste si mimochodom ani nemala zaujem citat ale ragovat na neprecitany koment viete. Nemate tolko casu,, jasne ze nemate,, treba este ist precitat zena a zivot, showbiz, a dalsie kktiny cim vas krmia 🙂

     • Janko Hraško

      Pre Ajšu. Kde ste sa dočítali v mojom príspevku, že hľadám dokonalú ženu? A že nemám šťastie na ženy? Takže o tom to je? Mať šťastie! Marek len presne opísal ako sa chová väčšina žien, česť výnimkám. Reagujete, ale ste to nečítali, čo dodať. Ste povrchná.

    • holistický prístup

     Janíčko,

     kto čo hľadá, to aj nájde.
     Vrana k vrane sadá, rovný rovného si hľadá.
     Ako sa do hory volá, tak sa z hory ozýva.
     Ako si ustelieš, tak si aj ľahneš spať.


     Pozn.: Janko Hraško skrátene – keďže je maličký – je Janíčko.

     • Janko Hraško

      Nemusíš na všetko reagovať, čo sa Ťa netýka. Si zjedol asi rozum, mudrlant.

     • holistický prístup

      Janíčko,

      Ty si VŠETKO?!? – ako možno zjesť rozum – kto je tu mudrlant?

     • Janko Hrasko,, holistu nahaj tak, ten ma svoje problemy ocividne. Nechape metafory a tym sa sam odfiltroval

     • holistický prístup

      Noro,

      aj Ty, aj Janíčko reagujete na niečo, čo Mareček adresoval práve mne – takže sa vráť do svojej ulitky a lieč si bôle z vlastnej neschopnosti rozoznať perly od bahna. Samotným výsmechom a prekrútením môjho nicku si sám seba diskvalifikoval – vyzliekol do naha.

     • Janko Hraško

      Pre holistu. Však vravím, že si zedol rozum. Ego Ti ide puknúť od jedu.

     • holistický prístup

      Janíčko,

      síce to nie je pre mňa, ale pre „holistu“, napriek tomu zareagujem – Tvoj „príspevok“je to TEBE – to TVOJE EGO – kam až siaha?

  • Skvelý príspevok!

  • holistický prístup

   Marečku,

   kde si hľadal, to si našiel.

   Znovu si raz vylial všetku svoju temnú žlč, svoje frustrácie – uľavilo sa Ti?!? – pretože ja Tvoje primitivizmy odmietam čítať – či v minulej diskusii, či v tejto – zbytočne špiníš tento priestor svojimi exkrementami. Ako napísal Maroš: „Čo s tým urobíš?!?“

   Je jednoduché rozpáliť Ťa do biela.

   • Marek Košice

    HP : Ale prosím ťa… ženy sú falošné, povedia ti to samé. Dokonca aj keď sa spýtam svojej mamky a sestry, že „Kto je podľa vás falošnejší, ženy, alebo muži?“, tak je hneď vidieť ako vedia tú správnu odpoveď, a do pár sekúnd ju aj dostanem… Ty si len „zhúlený“ ženským pôvabom, to je všetko. NIE SI „NAD VECOU“, asi rovnako, ako keď sexuješ… Proste vieš, že ak nie každý, tak aspoň takmer každý krát to skončí „vyskratovaním sa“. O akom duchovne sa teda bavíme, keď si ľahko „lapiteľný“ ženami, a nevieš si podržať svoju sexuálnu & duchovnú energiu? O žiadnom.

    • Nechápem prečo používaš nízko hmotný výraz “sexuješ,sex a pod.)
     Ak by si bol napojený na Lásku a Svetlo používal by si vysoko energetické slovné spojenie “miluješ, milovanie a pod.)
     Popremýšľaj o tom…

     • Marek Košice

      Sibi : Ach jaj, preexponovaný ezoterik/preexponovaná ezoterička…… (a že som takých žien poznal…a rozlúčil sa s nimi)….

      MILOVAŤ A SEXOVAŤ JE ROZDIEL…….. Slovo „milovať“ používam ZÁSADNE v spojitosti s citmi. Pretože mám zdravý rozum.

      Slovo „milovanie“ nepoužívam, pretože to NIE JE PRESNÉ slovo…. „Mať erotiku z lásky“ JE PRESNÉ SLOVO.

      Síce nemám super štylistiku (pretože si na tom nedám záležať), dávam si záležať na tom, aby som sa vyjadroval presne (hoci často krát zbytočne zdĺhavo, uznávam). ŽENÁM TO VADÍ, a to je ďalšia vec, ktorá ma na nich tak irituje……..“Joj, veď vieš čo som tým myslela….“, to je odpoveď ženy na to, keď ju muž napomenie, že vyslovene zle pomenovala nejaký predmet (napr. čiapka vs. klobúk, topánky vs. gumáky …)……..ŽENY VäČŠINOU OBŤAŽUJE PRESNOSŤ VO VYJADROVANÍ SA…….. Čím menej presné vyjadrovanie sa (hlavne vrámci „predmetu“), tým viac NEDOROZUMENÍ. Takže ženy svojou nelogickosťou („nelogičnosť“ je asi čechizmus, nebudem to už používať) vlastne OBRAŇUJÚ nepresnú komunikáciu, a teda TVORIA NEDOROZUMENIA vo väčšej miere, než muži.

    • holistický prístup

     Marek Košice,

     si sám a sám so sebou nie si schopný žiť – hromadíš v sebe HNEV na celý „svet“ a ten si vybíjaš práve v diskusiách. Nikdy si nemal nikoho rád, ľúbosť, milovať, milovanie, mať rád, radosť, … sú pre Teba slová hodné zavrhnutia, výsmechu, opovrhnutia, … – ale od všetkých očakávaš obdiv, rešpekt, načúvanie – dokonca nasledovanie sťa jediného „UI – bohom“, ktorého vyznávaš – vyvoleného“ – zvestovať nám všetkým jedinú hranku (plôšku) pravdy a vydávať ju za istinu (celú pravdu) – to všetko sú známky sektárstva – a áno, tá, ktorú nečítaš a stále sa do nej navážaš, je len jedným z terčov, do ktorých sa snažíš triafať.

     Akákoľvek zmysluplná komunikácia (rozhovor) s Tebou nie je možná.

     Si jedným zo „žijúcich“ darcov mozgov a sŕdc.

     Na „zemi“ je mnoho dvojnohých bytostí všeobecne označovaných ako ľudia – len nepatrné percento z nich je možné označiť sťa ČLOVEKA.

     • holistický prístup

      Marek Košice,

      ani len netušíš, kto som a predsa stále vystupuješ sťa znalec práve mňa.

      Dovoľujem Ti tu – verejne – napísať môj životopis – kto som, odkiaľ som, všetky moje vlastnosti, preferencie, …, vek, pohlavie, …, …, … – tak sa ukáž, aký si TY jasnozrivý.

     • HP – neviem, či si uvedomuješ, ale už funguješ ako kyvadlo pozornosti upreté na MzK. Predstav si ho ako nahého, ako serie. A jeb sa naňho!

     • holistický prístup

      Maroš,

      áno, to je dobrý spôsob, ako sa zbaviť strachu z niekoho – napr. pri skúškach, na pohovoroch, …, ale nie v prípade, ak sa niekto niekoho (kohokoľvek) cielene primitívne rozhodne napádať – v danom prípade je povinnosťou vrátiť úder so zvýšenou intenzitou. Pri danom subjekte je nutné tak učiniť. Celé diskusie ovládli dvaja sektári omieľajúc svoje bludy. Viac, ako polovica príspevkov je od týchto bludárov a ak sa bližšie pozrieme na množstvo slov a riadkov textov, tak je to takmer 80% – ak všetky slová považujeme za 100%.

      Toho, na koho si upozornil, zakaždým vidím, ako hrdo strká svoje pošpinené „slipy“ svojim spoluobcovateľkám pod nos a vyžaduje chválu.

      Ja píšem o „koze“ (o ženách – človekoch) a on o „voze“ (o cúrach, cundrách, handrách, šľapkách, …).

      Poznáš rozdiel medzi prostitútkou a c(k)urvou?

     • HP – prostitútka je remeslo alebo spôsob prežitia – kurva je podraz, zlomyselnosť, nevera /zrada/, ale aj pomstychtivosť /predstava, ako trpí jej manžel, keď ju jebe niekto iný/. Skrátim – kurva je povaha! Moje ex bola a je kurva – kurva psychopatka. Inak – v dávnej minulosti, za socíku, som dostal ponuku na sobáš od VIP prostitútky, VŠ. Odmietol som. Až tak tolerantný nie som. A dosť možné, že sa chcela vydať, aby mala krytie pri úteku na Západ – peňazí mala aj jaj.

     • Poznám rozdiel, len mi musia schváliť komentár. V každom prípade – sexuálna otrokyňa nepatrí medzi jedno ani druhé. Je to len otrokyňa. Smutné.

     • Israismael

      HOLISTIK
      Opatrne ale veľmi opatrne narábaj s tým slovíčkom sektar.. Ty slovien.. Podľa toho slova ako si nazval ľudí ze človekovia som to spoznal.. Takže bacha na to koho označís za sektara. Len aby sa ti to nevypomstilo to súdenie.. Poznám dosť veľa ľudí slovienov a polovica sú bludnymi Holanďanmi a vulgárnymi, že to Maroš je ešte anjelom proti nim…

     • holistický prístup

      Maroš,

      tie najväčšie, najšpinavšie a najviac jazdené (častokrát od detstva) „tutky“ sa snažia „vydať“ – najlepšie za majetného, s dobrým „sociálnym“ postavením a kreditom, pohybujúceho sa vo „vyšších“ kruhoch – potrebujú sa zmenou „priezviska“ očistiť pred „svetom“ a naďalej si slobodne – sťa „vzorné žel-man-ky“ – „užívať života“ a radovánok. Poznám také „najdrahšie“ žel-manky a aj ich žel-manov a práve takí sa najviac vysmievajú tým, ktorý sú v partnerstve monogamní – je to des, ako dnes „funguje svet“.

      Skús sám sebe odpustiť, že si v mladosti podľahol „vnadám“ cúry.

  • Janko Hraško

   Muž si po svatbe myslí, že žena sa nezmení a ona sa zmení. Žena si po svatbe myslí, že muž sa zmení a on sa nezmení. Máte niekto inú skúsenosť?

   • Ten muž, ktorý sa po svadbe časom nijako „nezmení“ – tak taký by sa nemal ani ženiť. Poznám dva „špeciálne“ prípady, kde sa muž vo vzťahu nechcel nijako meniť. Prvý – je 35 rokov v rovnakom zamestnaní, manželstvo mu vyšlo až na 8-my vzťah (našiel si rovnakú excentričku ako on, ktorá akceptuje jeho absolútne „slobodnú“ povahu. On sa nemení vo vzťahu nijako – menia sa všetci a všetko okolo neho. Tak ako som ho poznal pred 35 rokmi – taký je aj dnes. Na otázku čo by robil keby mu vzťah nevyšiel a mal by nejaké deti odpovedal, že „ja by som to doma nevydržal a vyhadádzal by som to (deti a manželku) oknom do pi.ce“. Dokonca sa v pohode s úsmevom priznal, ku svojím všetkým chybám a dodal: „ja sa meniť nebudem, viem, že je to a to zlé ale ja to jeb.em aby som sa menil ..a už nie kvôli babe a deckam“. To je teda hájenie si svojích záujmov! To je teda príklad silneho muža! – ironicky dodávam ja. Je to kus cocota, nič iného.
    Druhý prípad – pracoval to firme ktorá masovo okradala zákazníkov a keď majiteľa zatvorili tak tento druhý prípad – muž v novej práci stále „plakal“ ako mu bolo dobre, ako bolo všetkým do firme dobre keď fungovala. A že to nebolo fér? Vie o tom ale nevadí mu to, veď dostával za deň vybavovania s mobilom v ruke a v aute čo iný za mesiac poctivej driny.
    A tiež – žiadne záujmy ktoré „nesypú“, keď tak zabiť nudu niekde na poľovačke – do toho investuje tisíce € a inak nič. Celých 25 rokov rovnaký pohodlný život pričom okolo neho sa musia všetci v rodine obracať a vyťahovať ho s pruserov ktoré si on svojou ignoranciou natropil – on každého má v pi.i, nemá nijaké záväzky len priateľku, ktorú diriguje.
    Na otázky odpovedá tak ako pred 20 – 25 rokmi bezo zmeny. Hovorím si (ironicky) hmmm.. taká superstabilita, pevné názory a presvedčenia…no to je ale káder! S ním nič nelomcuje ako so mnou a na všetko má rovnakú odpoveď ako vždy. Prinajlepšom povie: „emmm, čo narobíš“.
    Tak takíto sebci, ktorý si chcú žiť stále bezozmeny furt s rovnakými sračkami v hlave najradšej celý život tak takí by sa nemali vôbec ženiť – lebo chúďa žena, ktorá naletí na ich falošnú sebaistotu, ktorá jej imponuje. Potom sa ale preberú keď majú deti, ktorými si ich z vypočítavosťi taký had „poistí“ a uvidia jeho pravú tvár. Samozrejme že takí hadi si vyberajú také ženy nad ktorými budú mať kontrolou a mentálnu prevahu a nie ženy, ktoré sa im dokážu časom vymaniť z ich pasce.
    Takže toto je len jedna odnož životu nepotrebných ničomníkov, ktorí by sa nemali ženiť. Tých odnoží je viac.
    A táto odnož je špeciálna v tom, že ona najviac útočí na partnerky / manželky ktoré chcú nejakú životnú zmenu v zmysle duchovného posunu kedy je potrebné zanechať staré nižšie modely žitia a nahradiť ich vyššími. V tom prípade pociťujú takú nenávisť ku svojej žene, že by ju radšej obetovali (a to doslova) než by o ňu ako o zdroj životnej energie a výhod mali prísť. Oni sa meniť nechcú, nechcú pochopiť a ani však zaujímať prečo sa ich žena mení.
    Ale túto nenávisť a vnútornú bolesť z neschopnosťi chápať a nasledovať iných keď duchovne a osobnostne stúpajú zažívajú absolútne všetci, ktorým sa nechce presvetliť seba alebo vzťah v ktorom žijú. Ale netýka sa to len vzťahov medzi partnermi ale v akomkoľvek vzťahu medzi ľuďmi.

  • ja som si to precital a ak sa na to pozerame pragmaticky tak priemerovo vzate je to tak ako pises. Su to podvedome vzorce a tvoje pozorovanie sa zaklada na pravde. Zenam sa to necita lahko ale z vacsiny pripdov to tak je. Ono je to vlastne prirodny jav, najst najschopnejsieho samceka. Len dnes je rebrocek hodnot posunuty axialne. K duchovnu,,vsetci mame od podstaty svojho bytia stejne predispozicie svoje duchhovno rozvijat, a potencial je stejny u oboch pohlavi. Zalezi na rozhodnuti rozvoja. A aj ked pudovo sa vzorce chovania prejavuju jak u muzov tak u zien, podstatne je najst v partnerovi priatela. A to sa deje malokedy a vo vacsine ide ako pises o spolunazivanie s vzajomnym zneuzivanim dostupnych zdrojov/prostriedkov pod urcitymi podmienkami. Od bezpodmienecnej lasky to ma daleko. Mozno to ma suvis s urovnou vyvoja vtelenej podstaty (dusou). Nizka uroven sa vyznacuje silne prirodnym instinktom zachovania druhu v co najlepsich ziv. podmienkach pozorovatela v jeho vnimanej realite.

   • Israismael

    Zabúda sa Noro na jedno ..Ja chápem že teraz čo napíšem zrejme nepôjde do rozumu mnohým …Ale žena je zodpovedná za to aký národ bol ,je a bude …Zase použijem k tomuto jeden zo Zákonov toho ,ktorý je hore vysoko nad nami .. ZAKON PRÍŤAŽLIVOSTI ROVNORODEHO
    Vysvetlím:
    Žena má totiž tu schopnosť priniesť na svet človeka ..Muž k tomu dá popud v malej dávke tekutiny☺️ ..Už to je samé o sebe zázrak že v takom obsahu mužského ejakulatu sa nachádza zakódované zrnko budúceho života ,samozrejme v spojení so ženským vajíčkom,po urcitom správnom spojení …Okey..ale to ešte nie je hlavná téma ktorú chcem rozvit…
    Teraz by bolo dobré kúsok uvažovať …ale ja budem písať naozaj len to čo nám bolo ľudstvu vysvetlené Duchom Pravdy Abdrushinom,nič s fantázie to nebude …
    Žena ako citová bytosť ,teda viac citová ako je muž ,stojí duchovne o pol stupňa vyššie od muža ,ktorý nemá v sebe takú schopnosť vyššieho citu ..(hovorím duchovne aby to niekoho nemýlilo )..Otvorene však musím povedat ,že žena s citom pravej ženy zlyhala,a a to už dávno pradavno (zachutilo jej zakázané jablcko),lebo tie vyššie city z ducha už dlhodobo potláča a venuje sa viac rozumovym pocitom a fantáziam a aj činom ako sú: ješitnosť a s tým spojené všetky neresti :fajčenie,alkohol ,zúrovanie ,drogy ,sex ,zneužívanie muža len čo pociti peniaze ,falošné chovanie nepredvídané nálady ,klebety ,závisť ,nenávisť a iné neresti ,atd…Ospravedlňujem sa týmto hneď všetkým tým ženám ktoré žijú tak ako žiť majú…Viem že ich je dosť našťastie ..
    A teraz podstata….Čo sa narodí žene ,keď ona tvorí most k jemným svetom odkiaľ prichádza duša človeka na inkarnaciu ,a tvorí most až do bytostnych sfér (obrazne most) ,keď v požehnanom stave ale hlavne dlho v čase pred otehotnením a až do tehotenstva žila ako neclovek , v opojení ješitnosti ? Čo sa jej narodí aký človiečik ,keď sa v polovici tehotenstva vteluje do tela matky ľudský duch ktorý sa musí vtelit,inkarnovat iba podľa ZAKONA ROVNORODOSTI ? Temno porodí ,aj keď sa to prejaví iba pozdejšie na Tom koho porodila ..Takto to ide dookola ,žena za ženou ,ktore zlyhavaju životom a privádzaju na svet svoje plody vlastného života ..Treba však spoznať túto pravdu,hlavne čo je to inkarnacia ľudského ducha , ako je to teda aj z jeho nitkami v spojení s budúcou matkou a jeho príchod k Zemi a pod …všetko sú to zákony božie ,ktoré sa nedajú obísť ,ale sú zákonite …,Pokiaľ to ľudia nevedia nepoznajú tak tomu ani nikdy neporozumeju …

 3. Ja jsem jen dezolat ale konecne by mel nekdo vysvetlit co to vlastne virus je. V nemecku podle medii vyhral spor o tom ze virus jako takovy neexistuje jakysi doktor a soud mu dal zapravdu. Dalsi doktori dle medii rikaji ze virus je jen mrtva castecka opoustejici telo. A ta jako takova neni nebezpecna a nemuze nikoho ohrozit. No a me je virus u zadku bud chcipnu nebo ne. Ale rozhodne se nencham ockovat ani chodit k brrrrr doktorum. Ani zvire netusi kdy chcipne nebo bude sezrano. tak proc to mam resit jinak jaa??? Proste preziju nebo padnu ale buh vi jake slouceniny do sebe pichat nebudu

  • Israismael

   Ten vírus z roku 2020 ,ktorý bol covid C19vírusom bol len prostriedkom pre nejaký účel ..Pripravený prostriedok ,umelý prostriedok ktorý mal za účel veľkým postrašenim donútiť ľudí k včeličke ,dokonca k trom včeličkam..
   Teraz príde ďalší vírus ,ale ani to nebude prírodná forma ,keďže to avizujú dopredu čerti a diabli ..Tento vírus X má byť vlastne aktivovaná vakcína ,ktorú majú ľudia v tele po včeličkovaní…( Aktivat : údajne žiarenie z 5G ).. Nie je to však môj názor ,ale tieto názory ohľadne 5G sa množia .
   Čo sa týka prírodných vírusov ,detailnejšie si prečítaj tu :
   https://sk.m.wikipedia.org/wiki/V%C3%ADrus

   • Dovod je jednoduchý aby prekonfigurovali našu DNA šróbovicu, neviem ako DNA funguje u očkovaných…len viem že moj švagor(manžel mojej najmladšej sestry) zomrel vo veku 37 rokov(po 3 včeličkách) toto leto. Ľava srdcová komora sa mu roztrelila a to bol športovec bez akejkoľvek nadváhy. Za posledné 3 roky som bol už na veľa pohreboch z mojho okoľia…to je tak keď ludia nevedia počúvať svoje vnútro a intuíciu.

   • Je to naozaj smutné, ked sa stane zo ženy sexuálna otrokyňa v tvojom prípane kurva tam je to velmi biedne s takou ženou muž musí velmi trpiet pri nej zrejme , ta to velmi psychicky zložilo , čitala som otom vo viacej príspevkoch o tom od teba viem a poznám čo je to mala som podobný život s mužom a trpela som a trpím doteraz nemôžem na to zabudnút to sa nedá len tak lahko strávit …

  • – čo to vlastne ten „vírus“ je, to by teda skutočne vysvetliť mali – no nevysvetlia; ten sa zrodil pravdepodobne v hlavách samovyvolenej vrchnosti (podobne, ako kedysi teória o strašiacich duchoch).
   Skutočný VÍRUS je tá partia, ktorá nás tu (pod zásterkou ochrany pred neexistujúcimi voľnými „vírusmi“) očkuje toxínmi od nášho príchodu na svet – a potom nás ďalej týra tzv. „liekmi“ + naočkovávaním nás ďalšími umelými oslabovačmi prirodzenej imunity. Táto partia MUDr-cov v súčasnosti robí všetko preto, aby ich čierna duša prekrytá bielymi plášťami čo najviac znížila počet ľudstva na zemeguli; nepochybujem o tom, že za špinavé peniaze svojho „chlebodarcu“.
   Prečo vírusy nenapádajú aj divé zvieratá? A prečo domáce (zväčša povinne očkované a v súčasnosti už mnohé z nich aj začipované) áno?
   Radšej tiež menej dôverujme aj tým vždy povoleným, dobre plateným médiám – a viac sledujme zvieratá žijúce vo voľnej prírode. Prečo ony nestratili prirodzený inštinkt (vrátane sebaobrany), a my ľudia hneď vzápätí po príchode na svet – áno?? Prečo voľná zver je bystrá, zdravá, krásna…a my ľudia iba výnimočne? Lebo zvieratá by pred umelými „liekmi“ a injekciami ušli, zatiaľ čo my „ovce“ na ne čakáme aj pol dňa pred ordináciou. (V r. 2019 aj vonku vo vetre, v dlhočizných radoch na nosovýtery.)
   Ľudstvo na celej zemeguli (či zemedoske) sa konečne prebúdza. Nečestným lekárom + ich poskokom želám, aby ich predbehla aj posledná „ovečka“…ktorú z nás vyrobili aj títo bieli poskokovia sionu.
   Veľká úcta a vďaka tým Lekárom (aj Politikom, Médiám…), ktorí proti tejto dávno naplánovanej čipovacej obludnosti bojovali odzačiatku; a to aj za cenu strát.

  • to by ma tiez zaujimalo. Mna naviac serie ze k nam ludom z triedy plebs sa nedostava vsetko poznanie sveta. Vsetky dolezite a ohromujuce revolucne vedomosti su utajene. Jak vo fungovani vesmiru, sveta, technologii, psychologie, ezoteriky, duchovna, historie adt…. toto ma stve. Tak ako davno nebolo radno kazdeho ucit pisat a citat,, mali len robit na poliach a v lesoch, tak dnes upieraju ludom znalosti z toho isteho dovodu. Vymlatil by som to z nich!

 4. MzK, ja z nepresného vyjadrovania obviňujeme mužov 😅. Prvý príklad čo mi príde na rozum, sú farby – ružová , fialová, červená, oranžová – všetko jedno 🙃

 5. Tvrzení, že Rusko zaútočí na Německo, je zastrašovací taktika Berlína, která má zakrýt jeho neschopnost

  https://aktax.cz/tvrzeni-ze-rusko-zautoci-na-nemecko-je-zastrasovaci-taktika-berlina/

 6. Donald Trump: NATO nebude bránit USA v případě napadení

  https://aktax.cz/donald-trump-nato-nebude-branit-usa-v-pripade-napadeni/

 7. Proč Západní mainstreamová média ignorují protesty zemědělců?

  https://aktax.cz/proc-zapadni-mainstreamova-media-ignoruji-protesty-zemedelcu/

 8. Q) The Storm Rider: Zprávy ze dne 28.1.2024

  https://aktax.cz/q-the-storm-rider-zpravy-ze-dne-28-1-2024/

 9. A o com je dnes to OSN? WEF ho navrhuje zrusit a min zahr veci ČR hned medzi prvymi tento navrh podporuje. Aspon vieme so 100% kto ju plati a za koho kope. A tu je jeden nazor o neslavnej OSN:
  https://pravyprostor.net/rozpad-zapadu-osn-proti-zapadu-navic-za-jeho-penize/ … Tak co a tym? Zreformovat ci rozpustit? Ma to este zmysel?

 10. Ahojte. K prvnímu obrázku z článku-to je tehdejší reklama na injekce. Nic se od tej doby nezměnilo!!! Potom začaly noviny cca v r 1955 otiskovat následující články, vychvalující použití oněch „vakcín“.
  Stále nevymysleli nic lepšího fešáci, už jsou nudní až zívám.
  v.
  https://prnt.sc/zcdb2WM0SYFB

 11. ked raz virus neexistuje, je to historicky podvod, tak cokolvek navazujuce na takuto otazku je podvod:
  Virologické lži. Fantom viru je neustále zneužívaný k politickým a mocenským účelům.
  https://www.nespokojeny.cz/virologicke-lzi-fantom-viru-je-neustale-zneuzivany-k-politickym-a-mocenskym-ucelum/

  https://ereport.sk/vtacia-chripka-na-slovensku/

Pridajte komentár

*