Zelená dohoda (Green deal) nemá s ekológiou nič spoločné. Je to progresivistická ideológia vedúca k hospodárskemu úpadku a horšej ekológii. V eurovoľbách nevoľte PS, lebo skončíte ako žobráci!

Klimatická agenda je trójskym koňom na zničenie potravinárstva, nanútené jedenie hmyzu a zavedenie tyranie


Print Friendly, PDF & Email

Klimatická agenda je trójskym koňom na zničenie potravinárstva, nanútené jedenie hmyzu a zavedenie tyranie

(Ethan Huff, Natural News) Globálne elity momentálne tvrdia, že jediný spôsob, ako možno zachrániť svet pred úplným environmentálnym a klimatickým kolapsom, je prechod na „zelené“ hospodárstvo. Ide samozrejme o lož.

Ukazuje sa, že zelená klimatická agenda je len trik, respektíve trójsky kôň, ktorý má vpustiť nepriateľa cez bránu, aby následne vyradil všetky malé rodinné farmy z podnikania, zničiť tradíciu chovu zvierat a propagoval celosvetovú konzumáciu hmyzu namiesto mäsa.

Hmyz majú samozrejme konzumoať len bežní ľudia, keďže tí, ktorí sú na vrchole pyramídy, stále plánujú hltať mäso a všetky ostatné luxusné a gurmánske potraviny.

Sme to vy a ja, koho chcú globalisti uviazať v reťaziach a kŕmiť nás každý večer švábmi a cvrčkami, zatiaľ čo my máme oslavovať a byť „šťastní“ z toho, že nebudeme vlastniť absolútne nič.

(Súvisiace: Zachytili ste správu, že firma South Pole, popredný svetový predajca takzvaných „uhlíkových kreditov“, už nefunguje, pretože to všetko bol od samého začiatku len podvod?)

Zelení chcú, aby ste zomreli, aby mohli ovládnuť planétu a žiť v bohatstve bez vás – pokiaľ nie ste jedným z tých „šťastných“, ktorí majú byť ušetrení a stať sa ich OTROKOM

Vo svojom dokumentárnom filme „No Farmers No Food“ tvorca filmu a moderátor stanice EpochTV Roman Balmakov hovorí o tom, ako je armáda klimatických aktivistov využívaná skorumpovanými vládami na zavretie všetkých fariem produkujúcich potraviny, pretože farmy podľa nich „ničia planétu“.

Namiesto toho mocní chcú, aby tieto farmy boli nahradené továrňami na chrobáky. Jedným z nich je aj miliardársky eugenik Bill Gates, ktorý začína s prevádzkou na desiatkach miliónoch akrov poľnohospodárskych plôch v Spojených štátoch amerických, ktoré v posledných rokoch skúpil.

„Ľudia, ktorí riadia niektoré z najmocnejších organizácií na planéte, zistili, že za globálne otepľovanie môže výroba potravín, konkrétne poľnohospodárstvo, a globálne otepľovanie zasa môže za vysoké ceny potravín a ich nedostatok,“ hovorí Balmakov o tých, ktorí stoja za zelenou agendou.

Pravdepodobne ste už počuli o protestoch farmárov v Holandsku, ktoré sa rozšírili do Veľkej Británie, Bulharska a inde, keďže zelení politici v týchto krajinách tlačia na zákaz tradičného poľnohospodárstva kvôli „uhlíku“, ktorý produkuje.

Zbohom vysoký krvný tlak

V iných oblastiach, ako je Kalifornia, zaujali zelení byrokrati trochu iný prístup, keď farmárom jednoducho odoberajú vodu, ktorú potrebujú na pestovanie potravín pre svoj národ i svet.

Vytváraním neustáleho umelého nedostatku vody prostredníctvom „súch“ (t.j. do očí bijúceho zlého hospodárenia s vodou) šíria príbeh, že nám dochádza voda, a preto musíme prestať jesť mäso.

Dôsledky tohto zeleného šialenstva už vidíme v podobe závratne vysokých cien potravín a ich nedostatku. Ide o základ toho, čo sa čoskoro rozvinie do masového nedostatku potravín a hladomoru.

Pravdupovediac, o súčasnom miernom „otepľovaní“ sa dá istým spôsobom tvrdiť, že pomohlo planéte, ktorá sa stáva zelenšou v doslovnom zmysle slova, s väčším počtom rastlín a lepšími výnosmi plodín.

Jednoduchá kontrola faktov ukazuje, že Zem neustále prechádza fázami otepľovania a ochladzovania, preto nie je žiadny dôvod na paniku a zneužívanie tohto prirodzeného javu na zavádzanie tyranie proti obyvateľstvu.

Zelení o tom však vždy klamú. Chcú, aby sme verili, že ak sa nezbavíme všetkého mäsa, áut poháňaných fosílnymi palivami a priemyslu, tak ekosystémy planéty sa zrútia. Toto je samozrejme lož, ktorú treba neustále vyvracať, inak si budete musieť začať zvykať na švábové kari, komárie marinády a mušie „ovsené“ vločky vo vašej špajzi.

Pozrite si najnovšie správy o podvode známom ako „zmena klímy“ na stránke GreenTyranny.news.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Autor: Ethan Huff, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Pre 8000 000 000 všetkých ludí planéty, dáme k životu 1000m2 pre 4 osoby (rodinu), takze potrebujeme
  2 000 000 km2.
  Je to územie asi ako Alžirsko, teda územie kde sa pomesti všetko ľudstvo planéty.
  Ešte veríte že sme preludneny?

  • Ľudstvo spôsobuje problém „len“ globálnemu parazitickému riadeniu, preto množstvo – ako pre koho – je stále len relatívny problém niekoho. Oni nám vlastne podsúvajú situ, ako by sa na Archu nalodil maximálny počet pasažierov, ktorí sa na tej Arche začali množiť až tak, že sa prevrátila. Ale toto nepustí zákon o zachovaní hmotnosti, pretože aj namnožené bytosti by najprv museli zjesť potraviny na tej Arche a na základe toho vyrásť – ale to jedlo je predsa stále súčasťou hmotnosti Archy, ak počítame aj výlučky spotrebované na Arche inými organizmami /rastlinami/, pretože príroda nepozná odpad, len živiny. Už som spomínal, že vedcami odhadovaná biomasa mravcov na planéte mierne prevyšuje biomasu ľudí, a ako vieme – tie mravce nie je výrazne vidieť ako problém.

   Oznamy
   30.09.2023 19:10Na základe uznesenia Štátnej komisie o predĺžení volebného moratória sa zverejňovanie priebežných výsledkov volieb začne po 22:45 hod.
   https://www.volbysr.sk/sk/

   Dobrý dokument o anjelovi smrti – podľa skutočných udalosti. Nakrútený bol aj hraný film.

   Vraždy bez předpisu – Capturing the Killer Nurse cz dabing
   https://prehrajto.cz/vrazdy-bez-predpisu-capturing-the-killer-nurse-cz-dabing/63732fa92af96
   ———————————
   Ak porovnám – anjel smrti vraždil kvôli zvráteným vnútorným pohnútkam – a lekári počas covid teroru vraždili na základe čoho? Lebo nie náhodou práve nemocnice tieto vraždy vždy zakrývali.

  • Gogo, přelidněný jsme, ale jedná se o přelidnění psychopaty, socioapty, a další podivné existence, kteří si uzuroují právo na rozhodování o tom co bude s planetou a lidma….

  • Miroslav Čižmár

   Gogo

   Milujte sa a množte sa. Nech vaše potomstvo zaplní celú zem.

   V tom čase bude žiť na zemi toľko ľudí, koľko tu ešte nikdy nebolo, a ani potom nebude.

   Termodynamický zákon nedovolí, aby ľudstvo žilo na malom území. Musíme zaplniť celú zem a priniesť chaos do každého kúta zeme. Zdevastovať celý ekosystém planéty, aby sme dosiahli termodynamickú rovnováhu. Príroda je tu pre ľudstvo, a nie ľudstvo pre prírodu. Musíme sa dostať až na okraj priepasti, a prejsť cez okraj, aby sme sa posunuli do ďalšej etapy vývoja ľudstva na ceste k dospelosti.

  • Galaxia andromeda

   Ano nebudu jest nebudu nic robit ani dychat ani srat ani sexovat ste tak stupidny ze to je neskutocne povazujete lidi za vec lidi nie su kamene preboha uvazovanie retarda z blazinca preco tu nie je 200 miliard nosorozcov a nikdy nebolo? Rovnovaha vsade sa vesmir snazi dat vsetko do rovnovahy. Ale prast ako uhod chodte zit do alzirska aj s 8 miliardami ludi aj s ich hovnami ukazte nam to.Ved nedokazeme zit na uzemi slovenska ani z medvedom!!!!

 2. Agenda 2030 = Great reset = Inkluzívny kapitalizmus. Všade tam stále rezonuje slovo „udržateľnosť“, čo znamená stručne povedané, že všetko späté s tzv. udržateľnsťou zákonite vedie k depopulácii. Prečo? Lebo udržateľnosť pre „nich“ znamená, t.j. cieľom dosiahnutie menšieho zužívania zdrojov, potravín, … a viac prírody, majetku,… lepšia kontrola preživších poddaných atď…. Príkladmo TU:
  https://cz24.news/frank-wreight-vzbura-ludstva-voci-depopulacnej-agende-globalistickej-elity-mohutne-rastie/ ! Takže vnímajte toto slovko, ako aj toto kto ho používa a najmä v akom kontexte ! ;o)

 3. Tieto hlúposti vymýšľajú a propagujú židáci a ich užitoční idioti

 4. Niečo málo sa podarilo – problém bude Hlas, Aliancia, KDH – podporujú globalistickú agendu. Konečne v pi.i SaS, Sme rodina-mafia. ĽSNS dostala vyúčtovanie tiež. Podvodnými médiami proklamovaní PS sú v rohu – ale pomôže im Pellegrini a Uhrík. No – a teraz očakávajte vytvorenie toho, čomu sa hovorí – nezákonná!!! – Koaličná rada – o nás bez nás a za chrbtom!
  https://www.volbysr.sk/sk/vysledky_hlasovania_strany.html

  • Drobne narodne stranicky zase nic nedosiahli, lebo ich pycha, nulovy pragmatizmus a schopnost robit kompromisy, iracionalna taktika nedovolili ku zjednoteniu a podpore jedinej strany, kt sa realne mohla dostat do parlamentu, tj Republiky. Este aj teraz moralizuju kotlebovci, co nedosiahli ani percento a oni obvinuju Republiku, ktorej chybali stotinky. Egoizmus, zavist a pycha v narodnom tabore skutocne zvitazili. Ked nebudem v parlamente JA, tak potom nikto, vsak p. Kotleba! Ake narodne rozmyslanie, ziadna pokora a obetovanie sa spolocnej narodnej veci! Ako pri prezidentskych volbach, nepoucitelnost!

   • oldmarxista pamprlik

    ono mozno problem je v tom ze v kapitalizme neexistuje narodna vec ale len kseft. Ale treba si vychutnat moznost vyberu co bolsan nikdy nedovolil . to je ono.

   • Republika je len umelo vyprodukovaná strana na rozklad ĽSNS. Je to pseudonárodná strana, rovnako ako súčasná SNS. Jediné, čo potrebujú sú naše hlasy! Po voľbách by obe tieto strany zobrali z ruky jednému slovenskému sociálnemu demokratovi a patentom progresívcovi v jednom… Teraz už bude zobrať len Danko s Tarabom… Uhrík ako správny kariérista by zobal ostošesť 😀

  • Kam zmizli – po polnoci – volebné hlasy Maďarov?!

   Dlho, dlho, dlho po polnoci nebol zverejňovaný výsledok hlasovania v Bratislavskom kraji. Z akého dôvodu? Nechodili električky? Tuto cítim zradu! Tu nabehli vysoké percentá SaS 12,5%, čo ich vôbec posunulo do SNR a PS 30% – že by boli Bratislavčania až tak vymletí?.

   Otázka – v Bratislave už nežijú Maďari? Lebo v Trnavskom kraji dostali spočiatku až 40%, potom sa to ustálilo na 30 a skončilo na 12,69%, v Nitrianskom kraji tiež spočiatku vysoké okolo 30% skončilo na 13,91, v Košickom 5,44, ale v Bratislavskom skončilo na 0,92%! A toto je veľmi podozrivé! Domnievam sa, že práve tu pobrali hlasy Aliancii a pridali ich PS a SaS – lebo Slovákom by to akože malo byť JEDNO! Nie je!

   Mne ako Slovákovi to jedno nie je, pretože radšej v parlamente protiimigračný Maďar, ako progresívny deštruktívny Slovák! Z tohto ešte bude šrumec!

   „Cudzina“ hlasovala 61,70% za PS – čím dala najavo práve svoje prozápadné liberastické odcudzenie! Ale zároveň aj tu mohlo dôjsť k najväčšej manipulácii s hlasmy!
   https://www.volbysr.sk/sk/vysledky_hlasovania_strany.html

   Stránka pre počty obyvateľov v jednotlivých krajoch je error.
   https://slovenskovkocke.sk › kraje
   Kraje na Slovensku | Slovensko v Kocke
   Celkový počet krajov: 8 Podľa počtu obyvateľov | Najväčšie 3: Prešovský kraj 827 028. Košický kraj 802 092. Žilinský kraj 691 136 Podľa počtu obyvateľov | Najmenšie 3: Trnavský kraj 565 324. Trenčiansky kraj 582 567. Banskobystrický kraj 643 102 Celý rebríček: Zoznam krajov podľa počtu obyvateľov

   https://cs.wikipedia.org › wiki › Maďarská_menšina_na_Slovensku
   Maďarská menšina na Slovensku – Wikipedie
   Podle údajů z roku 2011 žije v zemi 458 467 občanů Slovenska hlásících se k maďarské národnosti, kteří tvoří 8,5 % populace Slovenska. Jedná se o druhou největší menšinu ( po romské menšině) na území Slovenska.
   ———————————-
   Ešte raz! Ako je možné, že priebežné sčítanie hlasov v prospech maďarskej Aliancie pred polnocou bolo v Trnavskom kraji 40%, v Nitrianskom kraji 30% a celkovo cca 10% celoštátne v prospech Aliancie, pričom SNS bola už celoštátne ustálená cez 6%, čo sa nakoniec zmenilo len o málo v neprospech. To boli tie sčítacie hárky v prospech Aliancie akože prvé – pred polnocou – navrchu? Žiaden štatistický priemer?! Ale s tým nech idú do riti! Som presvedčený, že prebehol volebný podvod na úkor Aliancie, ktorej hlasy pridali PS a SaS! Pretože len PS a SaS dokážu zabezpečovať globalistické agendy – úlohou Sulíkovcov je o. i. likvidácia hotovosti a sebestačnosti Slovenska, čo Maďar žijúci na Slovensku – aj s odporom voči migrantom – určite nepodporí!

   • …presne a rovnako zobrali hlasy aj SNS, Republike a ĽSNS … len tieto tri strany mali potenciál byť v opozícii k PS, SAS a depopulačnej LGBTI agende…

    … 60 % hlasov zo zahraničia pre PS je na 99.99% volebným podvodom. Voľby 2023 sú podvod!

  • Je to v fi.ci °° ro bo bo bu de roz ho do vat za chrbtom starej mafie °°

 5. Výrobci už môžu dávať hmyz do všetkých potravín. Sme povinný čítať zloženie výrobkov, ktoré budú v latinskom jazyku. Tu sú uvedené latinské názvy:

  žltý múčny červ = tenebrio molitor
  chrobáci = blattodea
  kobylka domáca = acheta domesticus

  Chytin je tuhý vonkajší obal hmyzu, ktorý poškodzuje vnútorné orgány človeka a spôsobuje choroby (ATOPICKÝ DERMATUS, RAKOVINA, LUPUS). Hmyz je rezervoár parazitickej a patogénnej flóry, ktorá infikuje ľudské orgány. Zbaviť sa týchto parazitov z tela bude nemožné.

  Tiež:
  E-120 – karmín (červené farbivo) je z chrobákov.
  E-904 – šelak je odpadný produkt červov. Pri nákupe výrobkov si musíte prečítať obsah!
  Hmyz sa teraz pridáva do cukroviniek, pečiva, cestovín, pečiva, nápojov.

  Kedysi sa na takýchto výrobcov posielala hygiena a ČOI. Teraz sa to môže.

 6. Sursum Corda!

  Ak voľby neboli zmanipulované a toľko ľudí skutočne volilo PS, tak to je niečo strašné, doslova satanské. To by poukazovalo na obrovské množstvo úplne zvrátených myslí ľudí. V porovnaní s minulými voľbami by išlo o rapídny progresívny=démonický pokrok ľudských duší.

  • Marek Košice

   A niekto sa mi diví (napr. aj niektorí odtiaľ z diskusie), prečo nechcem do tohto sveta priviesť dieťa. Prečo? NIE SOM MASOCHISTA ANI SADISTA. Preto, vážení.

   • Keby si nebol sebecký idiot – svoje dieťa by si mohol naučiť zmeniť tento svet. Ale dospelé prasa nemá potrebu zmeniť svoj pohodlný chliev a obvykle plný válov. To by ti fakt chýbalo!

    • Marek Košice

     Maroš, píšeš mi z pozície otca, ktorý ZLYHAL. Navyše z pozície prasaťa, ktoré nepozná kex bez ejakulácie. Mimochodom, milióny mužov chcelo naučiť svoje dieťa zmeniť svet. A keď sa to niekomu podarilo (zlomku percenta), tak ho (to dieťa, už dospelé a činné) „elity“ zabili…. Nemáš rozum, Maroš…vždy to dokazuješ.

   • To určite nie si Mareček ++

  • To je ten najzaujímavejší fakt !!!! Kde sa nabralo toľko hlasov PS. To že sme z blata do kaluže preskočili, bolo jasné. Všetci sú zlodeji, sluhovia svojich izraelských, bruselských, nemeckých, amerických a aj slovenských a neviem akých prachatých páničkov. 99% nezáleží na človeku ako takom, to 1% naivných buď odíde, alebo bude s vlkmi vyť.

   Nejde o peniaze úplne, ide o princíp s akými ľuďmi tu človek v krajine vlastne žije.

   Ale že je tam naspäť Trnavčan (aj keďsi natvrdo kúpil cigáňov a ostatok ho zvolil kôli mozgožrutovi v hlave), ale že SaS a Kdh, ľudia majú veľmi krátku pamäť a ešte stále sú akcie v liDli a kauFlande, ale že PS !!!! PS!!!!

   Idem hľadať krajinu, do ktorej sa odtiaľto odsťahujem…hru môžem dožiť aj kdesik v pokojnom zapadákove a či ma fuknú do mora rybám, alebo do krematória mi je fakt jedno.

   Tu mali údajne jedného z najchudobnejších prezidentov a jeho myšlienky ma oslovili a údajne aj dožil so starým Wolsvagenom, bez ochranky bol aj keď bol prezident a dožil vo svojom starom dome.

   https://www.youtube.com/watch?v=4GX6a2WEA1Q

   Chlap ktorý, možno rozumel svojmu národu…

   Treba to ešte stihnúť, pokiaľ majú peniaze nejakú hodnotu, lebo hlavné dejstvo výučby len začne.

   Ľudia si zaslúžia, iba to čo si sami vytvorili a zvolili….ja sa idem hrať zase inak (ako vždy).

   Šťastie, pokoj a mier v duši, ak ho človek pochopil, má kdekoľvek je na svete, stále vo svojom vnútri. Ale v teplých krajinách nemusí cez zimu kúriť a vyžije skromnejšie, ako v krajine kde platí na parazitov na každom kroku, kde platí za elektrinu vyrobenú v jeho krajine a cez 5 parazitov pretočenú a predraženú.

   Nepotrebujem už k svojmu životu parazitov s 5000 platmi, bruselských parazitov, ani parazitov, čo nerobia absolútne nič, ani parazitov v médiách, reklamách, divadlách, na štadiónoch, podnikateľských parazitov …

   …uvidíme, či sa nájde taký zapadákov vo svete ?

   • 15.9.2023 zverejnil Patrusev dokument s nazvom „‚Krach imperie poarazitov…“ nevzdavajme to, z boja sa neuteka. Tiez mam obcas myslienku odist zo zapasu, ale radsej si sadnem na lavicku, oddychnem, pozriem na spouhracov a superov zdialky a pokracujem v zapase. Lebo na to sme sem prisli… kazdy znas co sme tu a prave teraz.

    • Ja s nikým ani nebojujem. Preto ani s boja neutekám. Nevidím ich ako protihráčov. Naučil som sa ich vidieť , ako bytosti, ktoré si prišli zažiť do ľudského tela, aké je to keď…a oni sa hrajú.
     A ja sa hrám hru tiež, ako v danej chvíli uznám za vhodné z môjho uhľa pohľadu poznania. A oni tiež. A ja im ju nebudem kaziť, nech si užijú na plné gule a poznajú na vlastnej koži, ja už také nemusím.

     Každý máme slobodnú voľbu. A ak niekto chce bojovať za mier, bojovať za neviem čo, nech sa páči, bojujte. Ja som sa vždy snažil, usiloval o záchranu života. Uvedomil som si aj to, aká je sila v myšlienke a slove.

     Ak niekto silou mocou svojej slobodnej (aj blbej) vôle vŕta do boku na lodi dieru a X krát videl, že čo sa môže stať a nereaguje, tak s tej lode vystúpim a utopím sa tak, ako to mne bude vyhovovať, ale nie z hlúposti niekoho iného.

     V matrixe som z hľadiska môjho poznania (možno mylného) schopný ovplyvniť svoj mikro svet a uplatniť v ňom určité princípy vymykajúce sa z rámca zaužívaných stereotipov. Ale je tu aj makro svet a pokiaľ sa niekto v ňom rozhodne, že si nas.rie do gatí a potom sa v tom vyspí, lebo potrebuje tú skúsenosť (zvoliť znova napr. inteligenta z Halíča, alebo Trnavčana), je to jeho slobodná vôľa a ja ju nemám čo riešiť, ale ani ju nemusím s ním zdieľať, pokiaľ mám tu možnosť sa jej vyhnúť.

     Aj keby nás príde 150 statočných do parlamentu a budem osvietený poctivý akože prezident, tak dostanem za mesiac guľku do hlavy a ľudia budú ešte na nás nadávať. Lebo tam je problém – v ľuďoch. Veď len tu na fórach vidíte, aká je tu komunikácia a to sme akože tá lepšia polovička !

     Ako dole, tak aj hore. (zrkadlo)

     Nedá sa ľuďom nanútiť múdrosť, len cez vlastné poznanie môžete zistiť ako chutí med, alebo smrad. Vlastná pažravosť, hlúposť, strach, radosť, smútok, radosť, smiech Je vývojový proces a je jednoducho nutný pre individuálnu nehmotnú duchovnú bytosť skrze ľudské hmotné telo ako nástroj na poznanie v hmote.

     Ale každý z nás má v matrixe slobodnú vôľu vybrať si, čo bude poznávať a zažívať. Pred skúsenosťou neutečiete, iba si vyberiete a máte možnosť ovplyvniť, ako ju zažijete na základe už doposiaľ poznaného.

     Pred vlastnou minulosťou a ani poznaním sa nedá utiecť.

     https://vltava.rozhlas.cz/sites/default/files/images/02248266.jpeg

     Keď Anubis, boh smrti bude vážiť moje srdce voči pierku, to bude opäť zaujímavé

     https://www.youtube.com/watch?v=6hxrf-Ujrv8

     Je to tu fantastický vymyslené, fantasticky….úžasné…

     • Je to tu fantasticky vymyslené na tvoj komentár nemám preto ti ani neodpovedám lebo by som nevysthla to na čo chcem odpovedat tvoje hlboké myšlienky ti nechcem kazit mojimi preto to nechám na toho čo vie lepšie °°°° o čom duje vietor Seneca ++

     • pozdravujem Vás p.Seneca,uznávam Váš postoj,má svoju hlbku,len niektoré pojmy nedokážem pochopiť v súvislosti s Vašou filosofiou,napr použiváte v dnešnej dobe dosť často omieľaný „matrix“,Nemám nič proti neologizmom,ale nesedí mi to slovo vo Vašom prejave.Ked dovolíte,ja to vidím ako nekonečne veľa príležitostí naučiť sa poznávať a vidieť veci z iných uhlov pohľadu,skrátka Život je niečo úžasné,chválaBohu toto jediné zostáva mimo kontroly nielen ľudí.Aj Vy ste pre mňa,ako aj mnoho iných duchaplných ľudí,inšpirácia.Prajem Vám aj všetkým ktorých sužuje stav našej spoločnosti,nech vás posunie k dobrým rozhodnutiam viera v dobro.S úctou Dušan

     • Dušan.

      P. Dušan, beriem, je to troška zjednodušený výraz na popis reality, hologramu, hmotného života, máji, ilúzie reálna a asi budú ešte iné akože popisy. A možno niekedy nesadne. To nekonečno, ktoré ste naznačil, je samozrejme z nášho asi spoločného pohľadu veľmi presné a výstižné. Čítal som teraz posledne pár autorov čo sa týka kvantových popisov reality a najjednoduchšie, ako to všetko zhrnúť ako keby v popise, tak to vystihuje práve ten výraz. Javí sa to naozaj ako úžasný konštrukt.

      Nič nové som neobjavil, len som čo to porozumel a pochopil a zase som to ďalej len posunul a prerozprával z môjho uhla pohľadu. Stojíme na pleciach múdrosti, ktorá tu už bola pred nami.

      Stav našej spoločnosti, je presne taký, aký má byť, aj keď sa to z určitého pohľadu javí ako nie moc priaznivé. Ale v tom je práve to poznanie, že sa človek naučí pozerať na dianie naokolo ešte „iným pohľadom“ a potom to zrazu začne do seba až neskutočne zapadať. Až priam zázračne.

      Ďakujem za spätnú väzbu. Nech Vás ale inšpirujú iba myšlienky a múdrosť v nich, dokonalosť TOHO, kto to všetko vymyslel, lebo ja som tiež bytosť na ceste k poznaniu aj so svojimi „blchami“.

      Bodaj to išlo všetko tak ľahko, ako sa o tom ľahko píše.

      Nech sa Vám p. Dušan a aj všetkým nám darí, najlepšie, ak potrebujeme.

     • Ešte som si na čosi spomenul p.Dušan. Mal som možnosť debatiť s už spomínaným p. Rosinským medzi štyrmi očami a on mi zase hovorí, že sa vyjadrujem a popisujem „Našu tému“ jednoducho, zastaralo a nevedecky.
      A ja som mu odpovedal, že o tom viem a že ja rozumiem jeho „reči kmeňa“, ale, ak to chcem posunúť inému „kmeňu“, musím to prerozprávať do ich dialektu.

      Na to, aby človek, čo to vyjadril už v tej úrovni, ako treba, je takáto forma komunikácie – písomná, pár príspevkov nedostatočná. Sme sa stretávali na seminárnych a aj individuálnych stretnutiach nie roky, desaťročia ! A niekto chodil až spoza Košíc, z Moravy a Čiech, a niektorí aj zo Švajčiarska, alebo Nemecka, ak sa tam odsťahovali, takú to pre nich malo hodnotu.

      Aby sa človek, naučil a pochopil, na to, na čo sem naozaj prišiel. A aj sa naďalej stretávame, aj keď niektorí naši učitelia už opustili momentálnu realitu, tak ideme ďalej. V rámci možností a schopností.

      A je viac možností stretnúť podobne nastavené bytosti. BA, TN, NR, ZV.

  • PS volila Bratislava a Košice – dve mestá s najvyššou zaočkovanosťou proti covidu. Zrejme tie vakcíny urobili svoje a zombifikovali ľudí na bio robotov. Inak sa to vysvetliť nedá.

   • Teraz som sa bavil s jedným kamošom, profesionálnym IT, čo programoval softwarové zabezpečenie jadrovej elektrárne a on si myslí, že ak to mal pod palcom eset, tak to už všetko dopredu bolo pripravené a tak bravúrne zmanipulované, že sa nám to ani tak nemusí zdať.

    Je to ďalší pohľad, on údajne sledoval ten vývoj preferencií a tiež mu tam niečo akosi nesedí.

    No však možno ešte niečo uvidíme ohľadom tohto, čo človek, to názor.

   • Kedy a ako dostaneme z Matoviča tých 500 eur! Voliť som nešiel kvôli týmto peniazom, ale keď sa znovu dostal do parlamentu – aj na základe tohto prísľubu – nech to zaplatí. Teraz sa starám o peniaze aj ja! Citujem z volebného bulletinu OĽANO – zadná strana:
    8. ODMENA 500 EUR ZA ÚČASŤ VO VOĽBÁCH
    Vľetkým ľuďom, ktorí prídu voliť 30.septembra 2023, vyplatíme odmenu 500e v čistom.

    Z troch ich bulletinov, ktoré som dostal do schránky to bolo uvedené na dvoch.
    Verejný prísľub je podľa občianského zákonníka vymáhateľný sudnou cestou. Matovičovi išlo o krk! No a teraz za to zaplatí! Myslím si, že počíta s tým, že ľudia tie peniaze nebudú chcieť všetci, a teda sa z toho nejako vyvlečie. U mňa nie!

    VEREJNÝ PRÍSĽUB
    § 850
    Verejným prísľubom sa zaväzuje ten, kto verejne vyhlási, že zaplatí odmenu alebo poskytne iné plnenie jednému alebo niekoľkým z bližšie neobmedzeného počtu osôb, ktoré splnia podmienky určené vo verejnom prísľube.
    § 851
    Ak podmienky verejného prísľubu neurčujú inak, dostane odmenu ten, kto ich najskôr splní.
    § 852
    Ak podmienky verejného prísľubu splní súčasne niekoľko osôb a z ich obsahu vyplýva, že odmenu má dostať len jedna osoba, rozdelí sa odmena medzi ne rovnakým dielom.
    https://www.zakonypreludi.sk/zz/1964-40
    ———————————–
    Úkon smerujúci k vyplateniu týchto peňazí – a s prísľubom očistených od dane z príjmu – nikto za vás neurobí, preto treba OĽANO žiadať vyplatenie týchto peňazí a zároveň preukázať účasť na voľbách – na miestnom úrade si vyžiadať potvrdenie ak vo volebnej komisii boli osoby, ktoré vás napr. na dedine poznajú. Ak bude problém – využite inštitút čestného vyhlásenia! Ale konajte – tento pečený holub vám zadarmo do huby nespadne.
    A „dostane odmenu ten, kto ich najskôr splní“

    • Inak máti, ktorá vylízaná telkou v DSS volila do prinesenej urny práve PS /s ňou sa o politike baviť nedá/, ma s tým poslala do riti, pretože pre ňu je to komplikované. A o to presne ide – nikdy sa nebude 100% dotknutých domáhať svojich nárokov – napr. vrátenia nimi požičaných peňazí. S tým Matovič veľmi dobre počíta.

   • Všetci sme svedkami volebného podvodu!

   • Galaxia andromeda

    Bingo!!!Preto si tak frustrovany polovica oncanov je cista. Prazilo 5 G jak sialene nedalo sa spať.

 7. Rudo Huliak sa za SNS do parlamentu nedostal???

  Najmenej hlasov z tých, ktorí akože preliezli má
  24 Peter Pamula 478

  To mi chce niekto nahovoriť, že ja a moja príbuzná sme jediní z možno „470“ Slovákov, ktorí volili Huliaka?

  Počet prednostných hlasov pre jednotlivých kandidátov
  Vybrať politický subjekt
  https://www.volbysr.sk/sk/vysledky_hlasovania_strany.html

  • Marek Košice

   Maroš, si sa riadne sekol v Huliakovi….Ech….

   https://www.inenoviny.sk/?s=HULIAK

   • Huliak sa ešte nevyjadril, čo všetko vie o tých, ktorí o ňom vedia všetko – až príliš „všetko“. Takúto dehonestujúcu kolektívnu rozborku neurobili ani Ficovi. Huliak viem prečo je pre nich nebezpečný – preto som ho aj volil. Za normálnych okolností by stačilo Huliakovi prišiť jeden-dva prúsery – ako Matovičovi. Nie – na Huliaka ich treba 60! A prečo až teraz?! Aká je dôveryhodnosť tých, ktorí o ňom píšu? A prečo nerozoberajú práve hada Tarabu? Kvôli Tarabovi by som SNS nikdy nevolil!

    Už som raz povedal – kto zradí pri poslednej záchrane národa – zomrie! Mor ho!

    • Ešte súvislosť – pre mňa je Huliak dôveryhodný aj preto, pretože je dôveryhodný pre Mareka Baláža, ktorý je zase dôveryhodný pre mňa, ä ktorý s Huliakom spolupracuje /už 10 rokov/, a ktorý nemá nasrané v hlave a musel čeliť všeličomu, a nie je to naivné mačiatko. Čas ukáže.

  • „Novým starostom obce Očová sa podľa výsledkov hlasovania stane Rudolf Huliak. Víťaz volieb na post starostu v obci Očová v komunálnych voľbách získal od občanov obce 510 hlasov, čo predstavuje 51,51 percenta všetkých hlasov

   Čítajte viac: https://myzvolen.sme.sk/c/23053488/ocova-kompletne-vysledky-komunalnych-a-vuc-volieb-2022.html
   ———————————–
   Tiež predseda poľovníckeho združenia a spoločensky aktívny človek, známy aj z Infovojny – nedostal ani 470 hlasov?

  • Podľa našich informácii sa práveže Huliak dostal do NR SR.

 8. Marek Košice

  Trojkoalícia SMER-HLAS-PS?

  Vyzerá to tak.

  AKO DOBRE, ŽE SOM NEŠIEL VOLIŤ………….

  https://www.inenoviny.sk/hlas-sd-vylucuje-koaliciu-s-republikou-a-chvali-progresivne-slovensko/

  • Ako dobre, že si si ho radšej honil!

   Boľševik Fico už dávno veľmi dobre vedel, že nedokáže pozbierať hlasy aj toho liberálnejšieho elektorátu. Preto sa od neho oddelil Pellegrini – aby vychytal tieto hlasy pre spoločnú neomarxistickú základňu. Krycí názov celej operácie – Hlas!!!

   Pellegrini je masón /homosexuálny slobodomurár spoločného bratstva/, a podľa mňa bude skryto riadiť aj zdanlivú „opozíciu“ PS! Detto kryptoliberála Uhríka. Preto Hlas nemôže byť out – mimo prístupu k plánom a dôležitým informáciám. Pripravte sa, že tentoraz Pellegrini bude tá najväčšia sviňa!

   Ešte „maličkosť“ – SDKÚ dostala tuším len 0,01% hlasov – otázka – kam ušli všetci potkani z SDKÚ – do ktorých strán?

   • Dnešná tlačovka smeru bol gól, keď sa tam objavila Beňova! Ta, ktorá bola za všetky opatrenia počas plandemie a išla agendu, neuveriteľné! Cele je to len divadlo, komédia.

    • No lebo ako inak sa môže zviditeľniť? S tým svojím mladým nabijakom? A ja by som tam išiel. Chce byť večná poslankyňa EU parlamentu za 14 litrov mesačne. „Mamička“. Veď sa v politike poctivo prekefovala. Hlášku o nej cca okolo roku 2000 si pamätám – „Bože – tá je ale dobrá“ /v posteli/! Údajne k matke sa prihlásila ako k židovke – rovnako ako Kollár. Bez toho by asi neboli tam, kde boli.

    • Beňová v popredí je „podarená“ ako „súhlasne“ vzhliada k Ficovi! Alkohol sa jej už riadne vpísal do tváre a vlasov. Je po jeho pravici – ako líderka-pobočníčka, čo je protokolárne absolútne nevhodné pre takúto „stratenú“ niekde. A komu asi tak prifrčala blahoželať – aby ju nezabudol pripísať na kandidátku do EU parlamentu. Trapošina, ktorá práveže pripomína vriťolezcov do Hitlerovho zadku. A týmto sa Fico opäť a opäť obklopuje! A tak to aj dopadne!
     https://www.infovojna.bz/article/video-smer-sd-nevidi-dovod-na-rokovania-o-zostaveni-novej-vlady-pokial-jeho-predseda-nedostane-od-caputovej-poverenie

     • Ak je Ficovi jedno, či dostane poverenie pre zostavenie vlády – nech ide z politiky do pi.e!

     • Marek Kosice

      Ty si si nevsimol, ze ma plastiky? Podla teba moze aktivne roky nasavat a zaroven v 50tke priviest pravdepodobne zdrave dieta na svet? Vrat sa do reality, Maros. Je to hnida, ale urcite nenasava castejsie nez raz tyzdenne.

     • Čaputová sa jasne vyjadrila, že poverí víťaza volieb! Toto vyčkávanie, až sa Čaputová ozve, až jej povie USA ambasáda čo a ako, je Ficov prejav submisivity! Ja osobne by som ju vyzval, aby ma poverila zostavením vlády, lebo niečo jednoznačne deklarovala. Fico chce zrejme smerom k ambasáde USA vyslať signál, že ich mieni poslúchať, lebo Amerika First! Čiže otázka nie je postavená tak, že načo je teda Ficovi vláda vôbec, ale je postavená tak, že na čo je Slovákom takáto Ficova vláda! FUCK!

      Róbert Fico_Amerika First.mp4
      https://ulozto.net/file/jnSBZMvSvOOU/robert-fico-amerika-first-mp4#!ZGD5ZwR2ZwDkMzDmZGt3LmyyLwN0LIICG3MgAzEsJIyBnwHjBN==

     • Slovákom je táto vláda presne na to isté,na čo boli všetky predchádzajúce…teraz je len otázka,nakoľko a kedy,zradí jeden ,či druhý takzvaný národ slovenský….
      lenže je tu aj značná-a zatiaľ nedostatočná-skupina Vedomých,ktorí vytvárajú štruktúry mimo dosahu akejkoľvek vlády…
      približne milión voličov sa rozhodlo,že zdochnúť nie je problém-aj s rodinami-deťmi….rešpekt ich rozhodnutiu-aj keď nevedomému..čo myslíš koľko nás ostane ?

 9. Pellegrini to bude hrať na dve strany so Smerom aj s Progresívcami a spol. záleží čo mu ponúknu. Bolo zaujímavé sledovať ako sa výsledky v noci menia. Spočítavanie trvalo príliš dlho. Prekvapením bolo keď sa začala Republika a Alliancia prepadať na rozdiel od PS, ktoré najviac rástlo pri konci až predbehlo HLAS. Tiež ma dnes prekvapil predseda KDH keď vyhlásil že nevylučuje spoluprácu s PS. Ľudia volili KDH pretože uznávajú kresťanské hodnoty, posvätnosť manželstva medzi mužom a ženou a nie aby deti vychovávali páry rovnakého pohlavia.
  OLANO s Matovičom znovu bude v parlamente o cirkus bude postarané.

  • KDH sú pokrytci, ktorí podporia každú agendu, ktorá im zabezpečí nekresťanské peniaze…

  • Galaxia andromeda

   Aby deti vychovavali pary rovnakeho pohlavia je ten najmensi prehresok evidentne ste v liberalnom karazme zaostali tak ti su uz inde
   1. Od piatich rokoch dieta sexualne devastovat s tym ze v 12 roku zivota im zmenia pohlavie bez suhlasu rodicov dievcatam odrezavaju prsia chlapcom penisy!!! To je ich agenda skutočna
   2. Sexualne deprivovat deti na zneuzivanie dospelymi pedofilmi!!! Legalizacia pedofilie
   3. Hormonalna devastacia umelymi hormonami a opacnymi hormonami
   4. Zlikvidovat rodinu deti brat v prospech nadnarodnych fasisitickych korporacii
   5. Obetovat deti na satanske ritualy a bolo by toho pozehnane takze toto je progressivne fasisitcke slovensko ako ho chcu PS. Otvorte oci ak pojde KDH do koalicie s PS je to akoby jezis kolaboroval zo satanom alias falosny mesias a koniec sveta

  • Le Penová je provokatívna „vlastenka“, ktorá má na seba naväzovať vlastenecké sily a potom ich „kanalizovať“. Treba trochu dlhšiu pamäť – dve sezóny nestačia!

 10. Ľudia preto tak hlúpo volia,lebo nevedia,v akých spolkoch a organizáciách sú nimi „volení“ politici.Dovidia maximálne tak po EÚ a ďalej nič…Tu na Slovensku možno iba zopár stoviek ľudí z vyše päťmilionového národa vie, čo je WEF,Aspen institute,Bilderberg…Pellegrini bol v r.2018 na zasadaní WEF v Davose.Možno bude ďalším „young Global leader“.A možno Fico.Klaus Schwab si už len niekoho vyberie… Uvidíme,kto prvý pobeží do Davosu.Na to isté doplatili Taliani, keď zvolili tú odpornú špinu Melloniovú,členku Aspen institute.V českej vláde je tiež plno členov Aspenu, či Bilderbergu.Veď čoskoro uvidíme, keď vypukne ďalšia „pandémia“,alebo „klimatická núdza,alebo nám tu začne pobehovať trošku viac migrantov… Hlúpi, nekonečne sprostí slováci ešte uvidia,čo sa bude diať.

  • Israismael

   Mali teda Slováci podľa vás Jozef volit Brusel a Washington? ..mali voliť zhmotnene zlo ,ktoré by adorovalo , Joe,bielemu otcovy“ z Washingtonu, a ktoré by zároveň poklonkovalo Bruselu v každej hlúposti čo nariadi EU? ..Ak Slováci nemali voliť Fica, ktorý jasne proklamoval pred voľbami (ak to nebola hra pre voličov), že nebudeme slúžiť USA a Bruselu….tak koho mali voliť..Šimečku? Sulina?.. Určite to budú mať amíci,ako aj šelma z Bruselu terazomnoho sťažené keď bude Fico-pan …Otázka ďalších nasledujúcich mesiacov a rokov je tá ,či nezradí ..či nakoniec sa aj on nepodá a nezradí ľudí ,čo by znamenalo že dovolí všetky pripravované svinstvá Schwaba ,WEF ,WHO ,a to všetko okolo veľkého resetu a agendy2030.. Určite vie o tom ,že čo sa chystá a čo sa pripravuje ..

   • Samozrejme, že lepši Fico,ako odporný progresivista Šimečka,len nechápem,ako mohol získať skoro18 percent.Nevedia Slováci, aké zvrhlosti PS presadzuje?Nevedia, že sú platení židákom Sorosom?Zjavne nie! 4 roky ubehnú rýchlo, čo , keď PS vyhrá v ďaľších voľbách?Alebo OĽANO.Po tom,čo stvárali počas Covidu im voliči dali vyše 8 percent?A KDH v parlamente?Kto ich ešte môže znovu voliťť?Jedine tupá slovač.Ako povedali Maďari Slovak „butatót“.Mali pravdu.A čo sa týka Fica,je síce dobre, že vyhral,nie je tvrdý progresivista,ako Sorošovec Šimečka,ale nie je ani vlastenec.Chce,aby Slovensko zostalo v zločineckom NATO,aj v skorumpovanej, fašistickej,totalitnej EÚ.Takže,otvorte oči,Fico je zatiaľ len menšie zlo,ako PS,ale žiadna veľká výhra….Prečo Fico nikdy v žiadnom svojom prejave, či videu nespomenul WEF,Schwaba, Veľký Reset a všetky zvrátenosti, ktoré sa na ľudí chystajú? Veď o tom vie,tak prečo je ticho?A či zradí Slovensko a Slovákov? Myslím, že áno.Rád by som sa mýlil…

    • to je jedno kto

     vo volbach 2020, mali olajno+za ludi+saska+borisko+psko+kdh=25+5+6+8+7+5=61%, pri volbach 2023 maju psko+saska+kdh+demokrati+borisko+olajno=17+6+6+3+2+8%=41%. ak tam aj pridam hlas, tak je to 56% a teda nie viacej (!) ako v predchadzajucich volbach. slovaci nie su vobec sprosti. je jasne, ze to nie je na potlesk, ale ludia proste odmietli progesivne pokusy.

     prve 4 kroky fica, ak bude vo vlade: zastavenie migrantov, hoc aj silou, stop vojenskej pomoci ukraine, stopka pre hamrana, stopka pre specialneho prokuratora. a teraz to porovnajte s odorovou vladou, ktora je predlzenou rukou prezidentky a teda progreisvneho slovenska. fico nebude dokonaly, to urcite nie, ale tieto prve 4 kroky su pohladenie na dusi.

     pises o zvratenostiach wefu a pod. preco si nesiel za smerakmi, ved boli medzi ludmi a mohol si riesit pandemicku zmluvu who osobne, medzi 4 ocami. ja som to riesil. nepoviem viacej. nateraz. dockaj casu, ako hus klasu.

    • Presne tak, Fico sa dokonca ani len nevymedzil voči LGBTI. Fico je filcka, ktorá vie čítať väčšinového voliča, ktorému povie presne to, čo chce počuť. Aj KDH sú pokrytci, ktorí ticho podporujú zvrátenú LGBTI agendu.

    • Progresívci na čele so Šimečkom budú v opozícii a budú sa učiť byť politikmi.

 11. Fico zastaví migrantov?
  Áno, a potom im podá slovenský občiansky preukaz. 😀

 12. 404/2011 Z. z.
  Ja v tomto zákone nevidím odsek – vydávanie dokladov nelegálnym migrantom nazáklade poskytnutých falošných údajov.

 13. Príchod jesene sprevádzali príjemné, slnečné septembrové dni + čistá obloha takmer bez chemtrailsu, čo pretrvalo aj počas volieb. Ticho pred búrkou? Lebo hneď na druhý deň, v nedeľu, po voľbách, od skorého rána bolo zrazu nebo s prepáčením zakydané do takej miery, že Slnko spoza nahrubo navrstveného chemického bordelu bolo na ňom veľmi ťažké čo len vytušiť. Dnes až do podvečera dtto.
  Prebudení mohli včas predvídať, že usmerňovači počasia, resp. práškovači oblohy nedopustia, aby kdekoľvek na planéte Zem vyhralo menšie zlo nad tým väčším, aby sa blysla čo len štipka Solídnosti nad morom Lží… a je to tak – na základe udalostí zaznamenaných v žido-sionistickej biblii – „odpočiatku“.

  To, že sa hlasy presypali tam, kam sa to samovyvoleným hodilo, o tom len ťažko možno pochybovať. Veď ak sa tak opakovane a preukazateľne dialo nielen na americkom kontinente, ale aj vo veľkej časti európskych štátov, tak prečo na submisívnom, západnými silami ovládanom maličkom Slovensku by to malo byť inak?! Ak aj nie za pomoci dominionu či vodoznaku, vždy sa to nejako dá: najskôr urobiť – ibaže potom aj odhaliť. A čo sa týka nežiaduceho odkrývania politických podvodov všeobecne – neraz sa stalo, že tí, ktorí sa na niečo také podujali, čoskoro sa ocitli na zozname nezvestných osôb.
  Myslím, že na odobratie a preliatie kvanta hlasov akejkoľvek silnej politickej strany na stranu zameranú opačným smerom (aby ju vylúčili z hry) si netrúfli, radšej sa zamerali na tie menšie. Mám pocit, že o.i. došlo aj k poškodeniu rozhľadeného a spravodlivého právnika Štefana Harabina – na škodu triezvo zmýšľajúcich neoviec. Vlastne, na škodu nás všetkých.

Pridajte komentár

*