Hysterický šéf výskumu Pfizeru zaútočil na reportérov, ktorí nahrali jeho priznanie, že vyvíja nové mutácie covidu


Print Friendly, PDF & Email

(Mike Adams, Natural News) V skutočne šokujúcom odhalení organizácie Projekt Veritas sa vysoko postavený manažér spoločnosti Pfizer pred kamerou chváli „riadenou evolúciou“ koronavírusu s cieľom profitovať z vakcín.

Hovorí: „Covid bude pre nás dojná krava“ a potom sa chváli tým, že túto skutočnosť pred verejnosťou skryli, pričom opisuje „selektívne štruktúrované mutácie, aby kmeň covidu získal väčšiu silu.“

Bombastické tajne nahrávané video bolo odhalené známym investigatívnym Projektom Veritas a reportérom Jamesom O’Keefeom.

Ide o novinársku organizáciu, ktorá sa špecializuje na tajne nahrávané videá vedúcich pracovníkov korporácií a mediálnych osobností, ktoré pred skrytou kamerou priznávajú úžasné veci.

Organizácia teraz zverejnila aj dve videá obsahujúce interakcie s manažérom spoločnosti Pfizer Jordanom Trishton Walkerom, ktorého samozvaný titul je „riaditeľ výskumu a vývoja spoločnosti Pfizer, strategické operácie – vedecký plánovač mRNA.”

Vyzývame všetkých čitateľov, aby podporili Projekt Veritas a jeho prelomové novinárske úsilie. Dve videá Projektu Veritas boli práve zverejnené na portáli Brighteon.com pre prípad, že budú odstránené z iných platforiem, pretože spoločnosť Pfizer disponuje mimoriadnou úroveňou kontroly a vplyvu nielen nad mediálnymi organizáciami, ale aj nad technologickými platformami.

Práve dnes, ako informuje stránka Human Events, britské noviny Daily Mail aj ostatné médiá hlavného prúdu stiahli včerajšie články popisujúce interakciu Projektu Veritas s týmto vysokopostaveným manažérom spoločnosti Pfizer.

To naznačuje, že dokonca aj britský Daily Mail môže byť ohrozený alebo tlačený, aby odstránil dôležité novinárske články.

Pozrite si prvé video Projektu Veritas nižšie, kde je vidieť a počuť (v angličtine), ako sa Walker chváli plánmi spoločnosti Pfizer zmutovať covid a profitovať z „dojnej kravy“ predstavovanej novými variantmi vírusu a vakcínami proti nim:

No a tu nasleduje druhé video, ktoré ukazuje, ako tento manažér spoločnosti Pfizer napáda novinárov Projektu Veritas a pokúša sa ukradnúť a zničiť ich vybavenie:

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Manažér spoločnosti Pfizer hrá rasovou kartou a obviňuje novinárov, že sú „bieli ľudia“

Niektoré videá zachytené Projektom Veritas zahŕňajú šaliaceho manažéra Pfizeru Walkera, ktorý kričí, že ho napadli „bieli ľudia“ a potom sa pokúsi zničiť iPad s nahratým videom. Nasledovalo strkanie a hádzanie sa o podlahu, ktoré pripomínalo boj v klietke.

V týchto videách je manažér Pfizeru muž v hnedom tričku a čiernych nohaviciach. Tu je zopár fotiek z videa:

Podrobná analýza priznaní spoločnosti Pfizer, firemných únosov a násilných útokov na novinárov projektu Veritas

Najnovší podcast Situation Update stránky Natural News sa venuje stretnutiu Projektu Veritas s rozbesneným vedúcim pracovníkom spoločnosti Pfizer, ktorý pred kamerou prekvapivo priznáva niečo, čo sa zdá byť nezákonným programom spoločnosti Pfizer na získavanie nových funkcií vírusu, ktorý je navrhnutý tak, aby generoval budúce zisky z vakcín.

Je fascinujúce, ako Walker tvrdí, že Pfizer plánuje zmutovať vírus a potom profitovať z vakcín používaných na liečbu tých istých mutácií.

V poslednom podcaste vyzýva Mike Adams, majiteľ stránky Natural News, na zatknutie a obvinenie všetkých vedúcich pracovníkov spoločnosti Pfizer, ktorí boli súčasťou tohto hanebného sprisahania s cieľom zavádzať verejnosť a profitovať z mutujúcich vírusov navrhnutých tak, aby boli „výkonnejšie“.

Okrem uvedeného sa Mike Adams v podcaste venuje aj ďalším aktuálnym témam:

 • Bombastické videá Projektu Veritas odhaľujú vysokopostaveného manažéra spoločnosti Pfizer ako násilného a nemorálneho šialenca.
 • Manažér spoločnosti Pfizer priznáva pred kamerou „selektívne štruktúrované mutácie“, aby boli vírusy „silnejšie“.
 • Ďalej priznáva, že nehovoria verejnosti pravdu o svojich experimentoch s vírusmi a plánoch s vakcínami.
 • Prečo sú zamestnanci farmaceutických firiem a Googlu čisté zlo a prečo všetci pôjdu do pekla.
 • Vajcia v Manhattane stoja teraz 18 dolárov za tucet.
 • Vtáčia chrípka je falošný strašiak, ktorý má zničiť zásoby potravín.
 • Mexiko zakazuje geoinžinierstvo a snahy o znečisťovanie oblohy za účelom zisku.
 • Vláda USA používa protiteroristický systém umelej inteligencie, pomocou ktorého sa zameriava na vakcinačných skeptikov.
 • Dcéra čínskeho farmaceutického magnáta bola zatknutá v americkom štáte Georgia.
 • Firma IBM práve zrušila 3 900 pracovných miest, keďže sa zrýchlilo prepúšťanie v technologických spoločnostiach.
 • Mravce sú cvičené vycítiť v moči rakovinu.
 • Je Damar Hamlinová novou Tiffany Doverovou (zdravotná sestra, ktorá skolabovala na tlačovej konferencii hneď po zaočkovaní proti covidu)? Vysvetľujeme mediálne ututlávanie kauzy.

Autor: Mike Adams

Prírodná liečba osteoartritídy

Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Šup šup darebáka do basy.

  • „…zatknutie a obvinenie všetkých vedúcich pracovníkov spoločnosti Pfizer“

   Nebolo niekoľkomesačné vyšetrovanie v Nemecku stopnuté, kvôli tomu, že vinníkov nemožno potrestať?


   Nič nové sme sa nedozvedeli. Ten, kto sa pohybuje v medzinárodnej politike: „bežný deň“!

  • A darebákovi v base ako výživu denno-denne vstrekovať jeho vlastný produkt. Namiesto obeda.

   • To je skvelý nápad Emily +++

    • Ďakujem za skvelé hodnotenie, M…š.

     • To hodnotenie bolo vyrobené z instantného GMO prášku zriedeného močom s Božkinou príchuťou. Hodnotenie – to je tá „celebritálna hodnota“, ktorá ťa prikrmuje a ktorou sa potom snažíš fejkovo – rozumej manipulatívne – prikrmovať ostatných – ty nie si žiadna autorita ani celebrita na rozdávanie hodnotení – na to sú kvalifikovaní iní sebavyvolení. A čo tak náš gójimský život bez vášho – tvojho hodnotenia?

      Spoločenská prestíž – „doležitosť“ – je jedna zo 16/15/ základných geneticky determinovaných potrieb – túžob.

      https://explorable.com/16-basic-desires-theory
      16 Basic Desires Theory – Explorable
      A theory of motivation by Steven Reiss, the 16 Basic Desires Theory talks about the sixteen fundamental needs, values and drives that motivate a person. Origin of the Theory The 16 Basic Desires Theory is a theory of motivation proposed by Steven Reiss, Psychology and Psychiatry professor emeritus at the Ohio State University in Ohio, USA.

      U kravy sa o. i. hodnotí postoj nôh – X, alebo Y – požadovaný kvôli statike tela je Y. Potom sa u nej hodnotí tvar, postavenie a veľkosť vemena a tvar strukov – a s tým spojená dojivosť – spojená o. i. aj s hĺbkou hrudníka – tzv. oxidatívnosťou krvi, pretože krava žije z, resp. stravuje nakvasené kyseliny, a to ovplyvňuje produkciu mlieka /ex metabolizmus/, alebo naopak pri nízkej oxidatívnosti produkciu mäsa /in metabolizmus/. Teda – ktorá krava je tá správna? Komunisti sa rozhodli vybudovať sebestačnosť a vyšľachtiť „univerzálnu“ kravu – s maximálnou dojivosťou a maximálnou výťažnosťou mäsa – čím cielene do budúcna zlikvidovali stáročné šľachtenie na dve extrémne výťažnosti hovädzieho dobytka – mäsa ALEBO mlieka, takže nemáme kravy s rodokmeňmi s maximálnou výťažnosťou mäsa, ani mlieka /dojivosť extra plemenných kráv je cca 50 litrov denne – u nás 22 litrov/ – takže komunisická univerzálna krava produkuje toho menej aj aj! Aj tak sa dá zlikvidovať sebestačnosť – s „dobrým úmyslom“. To nebol ani dobrý úmysel, ani hlúposť – to bol úmysel a úloha komunistov – tiež slobodomurárov – do budúcich čias – dneška!

      Takže do prdele s vašimi hodnoteniami a kravskými známkami do ucha! Ešte ani to hoviadko – kravka – sa žiadnemu „hodnotiteľovi“ nikdy nepoďakuje a vie prečo! „Lebo nemá potrebu spoločenskéj prestíže – predvádzať sa! Na to sú pávy!

      Takže toto nie je hodnotenie – to je konštatovanie.
      „Ďakujem za skvelé hodnotenie, Maroš.“
      https://www.biolib.cz/IMG/GAL/BIG/325664.jpg

     • Maroško + 50 nickov a značiek. AK takto budeš pokračovať, tak za chvíľku budeš na tejto stránke sám so sebou komunikovať. O toto ti asi kráča!

  • KOVIDBARÓN!

   ,,,,basa-kriminál je riešením iba v takomto prípade-ak si tam každý sám siehne na vlastný život v duchu výhrady ku svedomiu,,,,besnenie ľudskej rasy už začalo na plné obrátky a bude to gradovať,nový normály budú udávať tempo a vzor spoločenského správania-kto nebude ako ini-buď to nevydrží a skolabuje,alebo sa ku nim pridá,alebo bude musieť zdrhnúť izolácie-takže si nerobte nádeje,že sa možte v skupinkách postaviť davom upírom,,,,

 2. Trošku se zasněme. Amerika se mění v africké vesnice co se navzájem hubí a arabové s nou hau či v režii židů budou prodávat nabízené otroky z poražených co by otroky do ruska jako „odborníky. Za splátky funkčních když jsou tržníci, jak jinak. 🙂 Evropa je jistá s výměnou obyvatel kalergi, která stejně vymírala i před eu akcelerace.

 3. Gabriel Trakovicky

  niečo mi na tom nehrá. Celé toto divadlo, akoby malo smerovať k tomu že COVID existuje. Toto by mal biť dvõvod k tomu, že politici by v tomto momente, mali biť beztrestny, lebo veď covid existuje. Pravda je ale taká že neexistuje a to je diamentralny rozdiel od tohto divadla čo je na videu.

  • O-mikron, mikrovlné záření a nemoc z ozáření. V rusku jsou mikrovlnky zakázané, ničí proteiny, vitamíny, enzymy. A dokonce z uhlíku prý dělají mikrodiamanty , „výživné.
   https://www.ceragon.com/hs-fs/hubfs/COVID19_5G_test_caseBLOG.jpg?width=780&height=408&name=COVID19_5G_test_caseBLOG.jpg

   • kvakcína je sloboda

    to, že mikrovlnka znehodnocuje potraviny a je škodlivá, sa vie už dávno, ale ľudia, kvôli svojej pohodlnosti, sú hluchí a slepí k varovaniam;
    nemám mikrovlnku a nikdy ju mať nebudem

   • V rusku jsou mikrovlnky zakázané
    chybné vyhlásenie.
    Mikrovlnky boli v ZSSR zakázané od roku 1976 do roku asi 1990, keď bol zákaz zrušený.
    V Rusku (súčasnom Rusku) ani nikde na „planéte“ nie sú zakázané.

    V ZSSR bol zákaz kvôli tomu, že podľa ich výskumov, mikrovlnky poškodzujú bielkoviny v potrave, a tieto poškodené bielkoviny sa čiastočne dostávajú pri trávení potravy do buniek, a následne poškodzujú bunky, lebo bielkoviny po mikrovlnke sú zdeformované.
    Následne poškodené bunky majú omnoho vyššiu šancu na rakovinové bujnenie

    • Takze vlastne si Gorbacov zasluhou Zapadu po prevrate v ZSSR mohol rychlo ohriat picu v mikrovlnke a nemusel na nu cakat u sporaku.
     Super vyhoda.

     • Mikrovlnka sa dá využiť na sterilizáciu obväzov – čo bude počas vojny vysoko aktuálne. Ja som svoju – mne darovanú – už dávno rozobral – nechal som si magnet, tácku – sklenenú podložku a plech na vtáčiu búdku. A ešte predné tienenie – ako sitko na piesok.

     • Maroško obdivujem ta aký si prkticky ja ju využívam tiež na dezinfekciu a vyváram tam útierky +++

     • To sú pre tých, ktorí sa o mikrovlné rúry zaujímajú, známe veci. Mám doma mikrovlnku už veľmi dávno, ale osobne ju používam len na ohrev šálky na kávu a ž do takto ohriatej šálky si robím espresso. Bohužial v reštauráciách sa ohrev jedla (najmä polievok) nedá kontrolovať (na rozdiel od bufetov, kde to človek vidí). Väčšine zákazníkov to však žiaľ nijako neprekáža. A čo tak, Jiřík, UHT potraviny (napr. mlieko)?

     • Oldo? to nevím, mikrovlnku nepoužívám.

     • mariankosmac

      UHT (vysokotepelné ošetření) – mléko je zahřáto na 135 °C po dobu nejméně jedné sekundy, čímž se zničí všechny mikroorganismy a jejich spóry. Toto mléko se označuje jako trvanlivé a mělo by vydržet při pokojové teplotě po celou dobu deklarované trvanlivosti.

     • Tepelnou úpravou mlieka – a to aj teplotou oveľa nižšou, aká je vyvinutá pri ošetrení (čiže devastácii) mlieka UHT „technológiou“ – dochádza k zničeniu enzýmu laktÁzy, ktorého úlohou je rozbiť /natráviť mliečny cukor laktÓzu. Na vytrávenie takto okýpteného „mlieka“, kde vápnik po akože tepelnej „úprave“ prešiel z organickej podoby do anorganickej, v skutočnosti došlo k tomu, že mlieko sa stáva nevytráviteľným, pre telo zahlieňujúcim. Na jeho vytrávenie organizmus však vápnik nevyhnutne potrebuje, a tak si ho v „živej“, organickej forme odčerpáva zo zubov, z chrbtice… Výborný biznis pre výrobcov zubných strojčekov, barlí… a lekári tiež nestíhajú vyberať žlčníkové či obličkové kamene, na ktoré sa nevytráviteľný vápnik pretvoril.
      Ľudský organizmus je dokonalý, len človek – ako jediný živočích na tejto planéte – mu nie a nie porozumieť.

     • mariankosmac

      A čo tak mlieko z automatu?
      Mlékomaty prodávají čerstvě nadojené zchlazené mléko, které není nijak pasterované.
      /Prodejce syrového mléka je povinen vás upozornit na nutnost pasterizace, či převaření mléka, před jeho konzumací. Nejšetrnější způsob pasterizace spočívá v zahřátí mléka na 63 °C po dobu 30 minut. Ale pochybujem že toto ľudia robia /

     • mariankosmac,
      všetky cicavce pijú surové mlieko, a to PRIAMO z materského zdroja v teplote tela – teda podstatne nižšej, ako 63°C. Pre ľudí je ich vnútorná teplota cca 42°C smrteľná, pretože „sa poručili“ aj tie posledné enzýmy, vďaka ktorým je človek nažive.
      Mlieko zohriate na 63°C, navyše od nevhodného cicavca (zložitá bielkovina, beta-laktoglobulín, alergie spôsobujúci kazeín) je pre človeka v každom jeho veku nevhodné.
      Mladá mamička, ak bude jesť len to, čo treba, a bude sa celkovo dobre o svoje zdravie starať, bude mať dostatok mlieka pre svojho potomka až dovtedy, dokedy bude treba.
      Dospelé cicavce – vrátane človeka – mlieko nepotrebujú; viac im škodí, než osoží. O prijímaní mlieka cudzieho cicavca už ani nehovoriac…
      Pasteurova nedomyslená(?) teória poslala pod zem veľa ľudských životov.
      Podľa Antoina Bechampa mikroorganizmy zvonku iba dopĺňajú vplyv oslabeného prostredia, ktoré existovalo v tele už predtým. V zdravom prostredí sú neúčinné.
      Pre koho bolo prospešné, že sa spoločnosť ujala práve krátkozrakej teórie Louisa Pasteura? A prečo tento netvor v ľudskej koži priznal svoj „omyl“ až na smrteľnej posteli?
      Uvedomme si, že človek je asi jediný cicavec na tejto planéte, ktorý sa aj v dospelosti potrebuje nalievať mliekom – a to ešte iného cicavca. A ktorý „potrebuje“ nonstop „lekárov“, „lieky“, okrem toho nosošprtanie, vaxíny, handry na hube…a ktovie na čo všetko ešte skočí.
      Mikrovlnky sú zbraň.

     • Treba vedieť – prečo došlo k pasterizácii mlieka. Ono totiž nie je vobec potrebná!!! Potrebujú ju len veľkododávatelia a obchodníci – aby im mlieko nekyslo a dalo sa dlho skladovať = obchodovať s ním – z jedného kontinentu na druhý! To je ako s krabmi, s čerstvými rybami. Mlieko aj morský úlovok sú už globálne komodity – namiesto toho, aby – ako miestne zdroje – boli určené miestnemu obyvateľstvu na okamžitú spotrebu. Jediná vec, čo nepotrebujú pasterizovať – je elektrina! Nedá sa skladovať – a tak rýchlo rýchlo s ňou cez svetovú burzu! To bol obecný pohľad. Teraz k miestnej NEPOTREBNOSTI mlieko pasterizovať.

      1/ Otázka – tí, ktorí chovajú kozy na akože zdravé mlieko – ho tiež pasterizujú? Nie, pretože by tým denaturovali práve tie zdravé enzýmy! Teda – každý, kto chce jesť syry či piť kozie mlieko pre zdravie – musí prijať riziko kliešťovej encefaltídy. Tá sa dá obmedziť intenzívnym chovom v obmezenom výbehu – ale to by potom nebola tá výhoda – spásať kozami kde čo a kde kade. Teda na pochopenie pasterizácie je tu kliešťová encefalitída a pasenie – pasú sa dnes aj kravy vonku? Nie!
      2/ Problém encefalitídy aspoň v ČSR vypukol po WW2, keď sa moci ujali komunisti a nariadili vlastníkom kráv plniť povinné kontingenty – odvody mlieka, masla. Keďže s maslom by neuspeli – tak mlieka. Lenže gazdiná potrebovala určité množstvo mieka vymútiť na maslo. A tak sa ľudia vynašli a začali kravské mlieko pančovať kozím! A tak vznikol problém s kliešťovou encefalitídou v kravskom mlieku! A tak bola nariadená jeho pasterizácia! Inak sa mlieko dovtedy hneď spotrebovalo v najužšom regióne. Potom vymysleli sušenie mlieka, kondenzáciu mlieka. Ale nikdy nie túto príšernú denaturáciu – úplné mikrovlnné znehodnotenie 135 st. C – presne podľa agendy Codex Alimentarius!

      Zo socíku si pamätám z Brna 2 top mlečne výrobky Lakruma – to bola pollirová smotana do kávy v sklenenej fľaši a brnenské lakrumáčiky – obdoba slovenských miláčikov, ale ten brnenský bol návykový – dnes mi z toho jebe, keď si pripomeniem jeho chuť!

      Ako dospelý už od tínejdžerských rokov nemôžem piť čerstvé kravské mlieko – chýba mi už laktáza, tak sa z neho poseriem. Skysnuté mlieko skonzumujem bez problémov, detto smotany, jogurty. Takže keď mlieko, tak z dedinského automatu a doma nechať skysnúť – to je paráda – k haluškám. Dá sa vyrobiť aj špecialita – do krčahu s mliekom dajte čerstvé drievko z bryndze v drievku – potom to dostane žinčicovú chuť. Len s pridaním brindze to nefunguje – tie špecifické baktérie sa rozvíjajú len na tom drievku. Viem, že kaukazské národy si vyrábajú miestne jogurty v drevených nádobách, a tie musia byť z určitého druhu dreva. Detto kaviár – musí byť skladovaný v sudoch z lipového dreva – v iných sudoch zhnije. A drievko pre bryndzu je pokiaľ viem tiež z lipového dreva. Teda – ak vytnete lipu – skúste si z nej vysústružiť nejakú geletku práve na tieto veci. Všimol som si, že keď mi na lipových konárch „vykvitnú“ nejaké huby – vždy sú rovnaké – ružové.

     • Ešte dodatok k tým mliečnym kvasným technológiám.

      Baktérie sa delia na 2 x 2 základné skupiny:
      1/
      https://www.greelane.com › sk › science-tech-math › veda › gram-positive-gram-negative-bacteria-4174239
      Gram pozitívne vs. gramnegatívne baktérie
      Gram pozitívne koky označujú grampozitívne baktérie, ktoré majú guľovitý tvar. Dva rody grampozitívnych kokov, ktoré sú známe svojou úlohou ako ľudské patogény , sú Staphylococcus a Streptococcus . Stafylokoky sú guľovitého tvaru a ich bunky sa po rozdelení objavujú v zhlukoch. Bunky streptokoka sa po delení javia ako dlhé reťazce buniek.

      2/ Na pohyblivé a nepohyblivé.

      Bryndza obsahuje až 1550 väčšinou pre človeka probiotických druhov/kmeňo baktérií.
      A teraz k tomu drievku – podľa všetkého – v ňom sídlia špecfické – nepohyblivé – baktérie, Ide o tzv. aktívny povrch, ktorý kontaktom s mliekom to mlieko spracúva a do mlieka uvoľňuje produkty svojho metabolizmu.

      https://wblog.wiki › sk › Non-motile_bacteria
      Nepohyblivé baktérie
      Baktérie, ktoré sú pohyblivé, rastú preč od bodnutia a smerom k bokom a smerom nadol k spodnej časti skúmavky. Rast by sa mal pozorovať za 24 až 48 hodín. U niektorých druhov je baktéria nekonzistentná v súvislosti s jej pohyblivosťou. [5] Pohyblivé a nepohyblivé baktérie možno rozlíšiť pozdĺž čiar bodnutia.

     • Pre Emily +++
      Pre Maroš ++
      Dodatok: Kliešťová encefalitída sa dá liečiť -cesnakom kuchynským a cesnakom medvedím.

    • Pry mikrovlnky byly vymyslene pro Wermacht WW2 tankysty aby mokli mit tepla ohrivane jedla z konzerv napoju a pod v mrznoucich zimach

     Tam na tom nezalezelo neb vojaci maji kradsi zivotnost …

   • mariankosmac

    Mikrovlnky boli zakázané v rusku za komunistu, dnes užívajú výdobytky kapitalizmu mikrovln vrátane. Existujú krematoria kde vám z vašeho blízkeho za velký peniaz dokážu urobiť diamant. Z pol kilogramu popola sa dá vyrobiť diamant na jeden prsteň, čiže z popola jedného dospelého mŕtveho sa dajú vytvoriť asi štyri prstene. Či niečo podobné dokáže mikrovlnka s potravinami netušim.

    • Лаитаз Откин

     To krematorium by sa malo volat diamantorium.Drahy spas ale z pribuzneho ostane nieco esteticky pritazlive.
     Popol je vysoko portabilny,moja sestra mala otca v kufri auta par dni,nevedela mu najst miesto.
     Kostra-klasika,tiez ma svoj povab.Jednoducho nechat prehnit et voila!-pozbierat kosti.Pre priaznivcov tvrdej zabavy nechat obhlodat pirañami.
     Mumifikovanie-len pre tvrdych fanusikov.
     Plavanie vo formaldehyde-nechutne,nevzhladne.

    • Taky „diamant“ – to je cisto zneuctenie pamiatky zosnuleho, je to dokaz o naprostej zvratenosti a degeneracii toho kto si da taky diamant/prsten vyrobit.
     A nosenie takeho prstena je cisty satanizmus.
     A cistym satanizmom je aj dobrovolna eutanazia, ktoru schvaluje novy cesky p.rezident pavel.

  • holistický prístup

   Áno, ide o udržiavanie statusu, že ví-rus-y exitujú, množia, voľne sa šíria a sú vysoko nebezpečné. Skutočnosť je taká, že sme trávení na rôznych (všetkých) úrovniach a zároveň sme kontaminovaní – nám nepriateľskými – baktériami a parazitmi, ktoré sa živia a množia z jedmi (toxínmi) poškodených tkanív.
   Tzv. „virológia“ je LOŽ, BLUD, KLAM, čierna mágia, …

   • holistický prístup

    Práve sa to ku mne dostalo (náhoda?!?) a dopĺňa to príspevok odo mňa – je to na:

    https://agriculture24.pro/lp/cz/

    Šokující přiznání patologa: 9 z 10 mrtvol je plných parazitů. Paraziti způsobují 78% úmrtí! Existuje řešení pro záchranu životů, ale všichni mlčí! Kdo má prospěch?

    Exkluzivní rozhovor pro Každodenní skutečnost s vedoucím Katedry patologické anatomie, Prof. MUDr. Zdeňkem Kováčem.

 4. Priznam sa ze v r 1998 som si kupil mikrovlnku ale pouzil som ju cca 20x. Vtedy som este nevedel co je to za svinstvo. Raz som tam dal zohriat dva alkaparky, nedal casovac, dal na max vykon a isiel nieco robit a zabudol na to. Za chvilu som pocul ranu a ked som otvoril dvere mikrovlnky tak tam bola len roztrhana supka na minikusky a nijaka hmota z parkov – ani drť – len mastna oranzova tekutina vytekajuca z mikovlnky. V tych alkaparkoch muselo byt nejake „kvalitne“ farbivo lebo som ju uz nikdy nedokazal umyt – bola cela vnutri kompletne naoranzovela.
  Potom isla z domu.

  • Лаитаз Откин

   Iste objemne veci sa do mikro nemaju davat-vybuchuju.
   Mikrovlnku mam ale nikdy nepouzivam-nedoverujem,ale pre kutilov je dobra na komponenty-ma silny 2 kV transformator,ktory sa da previnut lahko na 12 V vysokoamperovy transformator-vhodne ako domaca bodova zvaracka-su videa na youtube.

 5. Nezapomeňte, že nám neustále lžou:

  Tvrdili: Nikdo nemá v úmyslu zavést digitální záznam o očkování…
  Nyní tvrdí: Nikdo nemá v úmyslu zrušit hotovost…

  Skutečně jim stále věříte???“

  ,,Digitalizace našeho životního prostředí je na vzestupu a nikdo si toho nevšímá. Ve stínu C-o-v-i-d-u, války a údajné klimatické katastrofy se dystopie transparentního občana pomalu stane realitou, Pokud proti tomu všichni rychle a masivně nezasáhneme.“

  • Jasne, ze sa vsetko snazia digitalizovat – trebas na pobocke vszp mi pracovnicka chcela vziat mobil a sama mi donho naistalovat nejake ich aplikacie a tak mozem robit vsetko z domu cez net. A ja ze to nechcem, ja si zajdem na pobocku, mne to tak vyhovuje. A furt – dajte mobil, ja vam to hned spravim a budete mat vyhody aj vasa rodina. A ja ze to tak zatial necham a ona zas, ze sak dajte ten mobil je vam to naozaj spravim za chvilku. Doterna jak osa. Mala tak 60 rokov ale bola doterna a ambiciozna jak 25 rocna pracovnicka v rajfajsen banke.

   • Musel si jej padnúť do oka, Achnaton…
    No aj tak tipujem, že za úspešný „nábor“ majú slušne zaplatené. Nekrytými bankovkami, ale na tom až tak nezáleží.

    • Ano, padol som jej do oka lebo som sa jej priznal, ze vzsp aplikaciu v mobile nemam a teda ani nepouzivam. No, …priznal, rad som jej povedal ze to nechcem a ani neplanujem.
     A tiez nepouzivam samoobsluzne pokladne, som radsej ked ma obsluzi clovek.

     • No a tento človek Ťa chcel obslúžiť až príliš a nebral na vedomie ani to, že si to vôbec neželáš.

   • Musíš chodiť do banky bez mobilu ako ja a budeš mať pokoj.

  • provokater

   Bojka, taj sa neboj a začni.Národ český pod Pavlovým vedením ťa bude nasledovať.

 6. Ale veď on len chcel ohúriť partnera na rande… hahaha…

 7. namiesto dojnej kravy bude rozzúrený byk a budú sa párať skurvysynom brucha

Pridajte komentár

*